MOŠKI SKUPNO – Štafetni triatlon

# St. Klub Tekmovalec 1 časi Rezultat Tekmovalec 2 časi Rezultat Tekmovalec 3 časi Rezultat SKUPNO
1 12 Triatlon Klub Ribnica 1 Jure Majdič 03:48 (0:22) 15:46 (0:31) 08:19 0:28:49 Damjan Kromar 05:05 (0:14) 16:28 (0:25) 07:47 0:30:00 Bojan Cebin 04:52 (0:19) 16:58 (0:33) 08:15 0:30:58 1:29:48
2 3 Športno Društvo 3Šport 1 Matej Paradiž 04:25 (0:18) 15:49 (0:29) 08:59 0:30:01 Peter Harnold 04:38 (0:17) 16:45 (0:26) 08:08 0:30:17 Danijel Horvat 05:01 (0:19) 17:30 (0:31) 08:46 0:32:11 1:32:30
3 1 Športno Društvo Posavje 1 Blaž Žmavčič 04:23 (0:16) 15:52 (0:25) 08:49 0:29:47 Jaroslav Kovačič 04:01 (0:15) 15:23 (0:22) 07:38 0:27:41 Gregor Bučar 09:17 (0:41) 16:42 (0:39) 08:35 0:35:55 1:33:24
4 13 Triatlon Klub Ribnica 2 Matej Benčina 04:36 (0:20) 16:40 (0:30) 08:25 0:30:33 Andrej Pucelj 04:51 (0:24) 17:33 (0:23) 09:02 0:32:15 France Šilc 05:20 (0:19) 16:42 (0:24) 08:07 0:30:53 1:33:42
5 24 Triatlon Klub Ljubljana 1 Tomaž Jarc 04:28 (0:40) 16:39 (0:42) 09:20 0:31:52 Matjaž Bajec 05:26 (0:25) 16:38 (0:34) 09:02 0:32:07 Mitja Mori 04:31 (0:16) 16:23 (0:29) 08:02 0:29:43 1:33:43
6 21 Tk Trisport Alprem 5 Matevž Planko 04:12 (0:19) 16:04 (0:24) 08:37 0:29:37 Leon Obreza 04:34 (0:21) 17:11 (0:26) 09:34 0:32:07 Jan Lipovšek 05:07 (0:21) 17:32 (0:21) 08:41 0:32:04 1:33:49
7 15 Triatlon Klub Ribnica 4 Kaplan Jaka 03:49 (0:16) 15:52 (0:22) 07:51 0:28:13 Nejc Kromar 04:26 (0:18) 17:40 (0:22) 09:20 0:32:08 Danijel Bartol 04:57 (0:39) 18:49 (0:21) 08:57 0:33:45 1:34:07
8 6 Triatlon Klub Gorenjska 1 Miha Kerenj 03:40 (0:19) 16:43 (0:29) 10:21 0:31:33 Matjaž Štibej 04:56 (0:22) 16:36 (0:38) 09:09 0:31:43 Borut Vovk 05:45 (0:22) 15:45 (0:30) 09:01 0:31:24 1:34:42
9 17 Tk Trisport Alprem 1 Miha Rojc 04:24 (0:19) 16:51 (0:27) 09:43 0:31:47 Grega Zore 05:04 (0:20) 16:15 (0:30) 09:02 0:31:13 Pero Mandič 05:14 (0:21) 16:32 (0:33) 09:27 0:32:09 1:35:09
10 4 Športno Društvo 3Šport 2 Rok Terčelj 05:00 (0:18) 16:21 (0:26) 09:05 0:31:13 Benjamin Skok 05:59 (0:23) 16:45 (0:28) 08:19 0:31:56 Jan Trampuž 05:35 (0:18) 16:56 (0:37) 09:09 0:32:37 1:35:46
11 22 Tk Trisport Alprem 6 Bojanc Klemen 04:29 (0:19) 16:56 (0:31) 08:55 0:31:11 Luka Bela Kočar 04:52 (0:17) 17:04 (0:23) 09:49 0:32:27 Jaka Paulič 04:51 (0:18) 16:23 (0:29) 11:22 0:33:25 1:37:04
12 14 Triatlon Klub Ribnica 3 Aleksander Radivojevič 04:47 (0:22) 16:29 (0:33) 09:05 0:31:18 Marko Lovšin 06:05 (0:20) 16:37 (0:28) 09:43 0:33:16 Stane Fajfar 06:31 (0:32) 18:27 (0:35) 09:54 0:36:01 1:40:36
13 30 Šrk Celje 1 Gregor Muc 04:49 (0:21) 16:32 (0:27) 08:49 0:31:00 Damjan Pirš 06:13 (0:34) 18:13 (0:48) 11:46 0:37:37 Ivan Štamol 05:35 (0:22) 17:41 (0:32) 11:05 0:35:18 1:43:55
14 25 Triatlon Klub Ljubljana 2 Tomaž Oštir 05:22 (0:32) 17:13 (0:33) 09:04 0:32:46 Blaž Juha 05:19 (0:23) 17:48 (0:35) 09:49 0:33:56 Ðorðe Nikolić 06:19 (0:38) 18:26 (0:49) 12:23 0:38:36 1:45:19
15 9 Team Turbo Tropovci 1 Urban Cehner 04:14 (0:18) 16:04 (0:25) 10:21 0:31:24 Andrej Lapuši 05:38 (0:40) 19:57 (0:19) 11:17 0:37:52 Slavko Vukan 06:45 (0:37) 18:16 (1:03) 09:48 0:36:31 1:45:48
16 27 Triatlon Klub Ljubljana 4 Sandi Selan 04:59 (0:23) 19:18 (0:28) 10:33 0:35:44 Toni Strniša 06:50 (0:44) 18:53 (0:43) 09:59 0:37:10 Matjaž Zupan 05:10 (0:31) 18:32 (0:42) 09:43 0:34:40 1:47:34
17 23 Trisport Alprem / Ribnica Domen Obreza 05:04 (0:25) 17:33 (0:19) 09:37 0:33:00 Mark Mandič 05:23 (0:19) 18:24 (0:29) 09:50 0:34:27 Matej Dečman 05:20 (0:24) 24:07 (0:22) 11:46 0:42:00 1:49:27
18 2 Športno Društvo Posavje 2 Jure Hotko 04:29 (0:20) 19:38 (0:29) 12:13 0:37:11 Jože Geršak 08:10 (0:33) 18:46 (0:32) 09:57 0:38:00 Luka Šebek 05:31 (0:22) 19:22 (0:45) 09:54 0:35:56 1:51:07
19 26 Triatlon Klub Ljubljana 3 Uroš Stele 06:25 (0:50) 19:07 (0:49) 11:59 0:39:12 Tomaž Erhovinc 06:24 (0:38) 18:48 (0:49) 11:02 0:37:43 Boris Majcen 06:00 (0:47) 18:43 (0:50) 10:22 0:36:44 1:53:39

ŽENSKE SKUPNO – Štafetni triatlon

# St. Klub Tekmovalec 1 časi Rezultat Tekmovalec 2 časi Rezultat Tekmovalec 3 časi Rezultat SKUPNO
1 16 Triatlon Klub Ribnica 5 Manca Dečman 04:23 (0:19) 17:01 (0:27) 10:17 0:32:28 Laura Lovšin 04:49 (0:25) 18:19 (0:20) 09:56 0:33:50 Eva Troha 04:31 (0:17) 17:42 (0:25) 09:35 0:32:32 1:38:51
2 18 Tk Trisport Alprem 2 Maruša Klemenc 04:12 (0:17) 16:03 (0:25) 09:31 0:30:30 Ana Grkman 04:40 (0:21) 19:39 (0:29) 11:23 0:36:34 Liza Uršič 04:41 (0:19) 18:52 (0:26) 11:06 0:35:25 1:42:30
3 10 Team Turbo Tropovci 2 Melita Hajdinjak 05:27 (0:18) 18:52 (0:34) 09:52 0:35:05 Jasmina Vučko 04:41 (0:21) 18:00 (0:29) 10:58 0:34:31 Katja Vrdjuka 07:28 (0:16) 18:44 (0:35) 09:41 0:36:46 1:46:23
4 8 Triatlon Klub Gorenjska 3 Petra Svete 05:21 (0:19) 20:41 (0:25) 11:52 0:38:40 Laura Šimenc 05:36 (0:22) 19:16 (0:33) 09:18 0:35:08 Jana Oman 05:39 (0:26) 18:21 (0:34) 09:20 0:34:22 1:48:10
5 20 Tk Trisport Alprem 4 Tinkara Sapuder 04:35 (0:26) 19:35 (0:21) 10:02 0:35:01 Tjaša Vrtačič 05:16 (0:30) 21:06 (0:21) 10:02 0:37:18 Gaja Perko 05:46 (0:27) 20:54 (0:23) 09:52 0:37:25 1:49:45
6 29 Triatlon Klub Ljubljana 6 Andreja M. Blimen 06:21 (0:56) 19:06 (0:49) 11:58 0:39:12 Klara Bajec 07:01 (0:39) 19:45 (0:38) 10:43 0:38:48 Tamara Vilhar 06:23 (0:49) 19:11 (0:44) 09:58 0:37:07 1:55:09
7 19 Tk Trisport Alprem 3 Teja Bela Kočar 05:25 (0:26) 21:27 (0:22) 12:33 0:40:15 Katarina Spruk 06:27 (0:44) 22:49 (0:28) 15:16 0:45:45 Maša Kuret 06:31 (0:33) 24:17 (0:21) 14:46 0:46:30 2:12:30

MOŠKI SKUPNO – Triatlon za vsakogar

# St. Priimek in ime LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat Kat #
1 67 Peter Harnold 1978 0:04:12 0:00:17 0:15:58 0:00:27 0:08:17 0:29:13 VMB 1
2 72 Matej Paradiž 1979 0:04:14 0:00:20 0:15:52 0:00:27 0:09:01 0:29:57 VMB 2
3 46 Grega Dolinar 1986 0:04:05 0:00:40 0:16:59 0:00:21 0:07:51 0:29:59 VMB 3
4 92 Boris Flumer 1985 0:04:53 0:00:19 0:16:32 0:00:24 0:07:53 0:30:03 VMB 4
5 70 Benjamin Skok 1974 0:05:32 0:00:20 0:16:22 0:00:28 0:08:22 0:31:07 VMB 5
6 69 Jan Trampuž 1977 0:05:08 0:00:17 0:16:46 0:00:27 0:08:28 0:31:09 VMB 6
7 91 Jože Kojc 1969 0:04:52 0:00:19 0:16:32 0:00:29 0:09:32 0:31:46 VMC 1
8 68 Daniel Hrovat 1979 0:04:49 0:00:27 0:17:00 0:00:30 0:09:16 0:32:04 VMB 7
9 88 Jure Rizmal 1972 0:05:22 0:00:21 0:17:27 0:00:32 0:08:54 0:32:38 VMC 2
10 44 Boštjan Kračun 1980 0:05:25 0:00:28 0:16:47 0:00:27 0:10:08 0:33:17 VMB 8
11 38 Andrej Premk 1976 0:05:15 0:00:40 0:16:40 0:00:37 0:10:16 0:33:31 VMB 9
12 79 Luka Zorko 1994 0:05:22 0:00:35 0:17:07 0:00:23 0:10:22 0:33:51 VMA 1
13 89 Gorazd Vukovič 1968 0:05:07 0:00:39 0:17:35 0:00:33 0:10:00 0:33:56 VMC 3
14 34 Matej Verbajs 1986 0:05:04 0:00:26 0:18:28 0:00:51 0:10:10 0:35:02 VMB 10
15 77 Anton Žagar 1955 0:06:00 0:00:31 0:18:40 0:00:30 0:09:39 0:35:22 VMD 1
16 47 Sandi Novak 1974 0:06:06 0:00:51 0:18:35 0:00:35 0:11:06 0:37:16 VMB 11
17 80 Matija Jurko 1982 0:06:45 0:00:45 0:18:00 0:00:41 0:11:16 0:37:28 VMB 12
18 90 Marko Potrč 1980 0:06:03 0:00:46 0:18:45 0:00:27 0:11:37 0:37:39 VMB 13
19 86 Boštjan Perc 1976 0:06:17 0:00:59 0:18:20 0:00:35 0:11:44 0:37:57 VMB 14
20 37 David Plevnik 1979 0:07:16 0:01:33 0:19:37 0:00:49 0:09:11 0:38:28 VMB 15
21 43 Mitja Dečman 1969 0:04:52 0:00:37 0:19:36 0:00:49 0:12:47 0:38:43 VMC 4
22 75 Rostislav Šimunek 2000 0:04:29 0:00:35 0:22:05 0:00:28 0:11:08 0:38:48 VMA 2
23 83 Ronald Terkoden 1969 0:06:23 0:00:46 0:20:31 0:00:26 0:11:00 0:39:08 VMC 5
24 98 Aljaž Naraks 1982 0:07:13 0:01:27 0:19:29 0:01:03 0:10:52 0:40:05 VMB 16
25 81 Dominik Ribič 1996 0:07:17 0:01:10 0:17:52 0:00:49 0:13:35 0:40:45 VMA 3
26 48 Uroš Zorko 1981 0:07:08 0:01:27 0:21:26 0:11:09 0:41:19 VMB 17
27 33 Urh Prašnikar 1988 0:07:22 0:01:13 0:20:55 0:00:24 0:11:36 0:41:31 VMB 18
28 95 Janez Žilnik 1964 0:07:01 0:00:38 0:20:32 0:00:48 0:13:25 0:42:26 VMC 6
29 42 Aleš Sušnik 1979 0:07:29 0:01:51 0:19:05 0:00:32 0:14:30 0:43:30 VMB 19
30 87 Bojan Knap 1960 0:07:25 0:00:44 0:21:12 0:01:06 0:14:26 0:44:55 VMD 2
31 82 Janko Medved 1964 0:07:23 0:01:55 0:22:51 0:01:04 0:17:42 0:50:58 VMC 7
32 97 Miro Mikša 1947 0:07:52 0:02:38 0:30:40 0:00:56 0:15:59 0:58:08 VMD 3

ŽENSKE SKUPNO – Triatlon za vsakogar

# St. Priimek in ime LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat Kat #
1 74 Simona Šimunkova 1997 0:04:15 0:00:26 0:18:49 0:00:29 0:11:01 0:35:03 VZA 1
2 78 Tjaša Lipovšek 1988 0:06:19 0:00:36 0:18:42 0:00:33 0:11:44 0:37:56 VZA 2
3 76 Adriana Ondraškova 2000 0:05:04 0:00:41 0:21:43 0:00:19 0:10:59 0:38:48 VZA 3
4 35 Urška Koželj 1990 0:07:20 0:00:56 0:21:14 0:00:23 0:11:36 0:41:32 VZA 4
5 96 Andreja Trontelj 1957 0:06:47 0:00:49 0:21:17 0:01:07 0:11:37 0:41:39 VZB 1
6 73 Nina Škoberne 1994 0:05:18 0:00:32 0:21:19 0:00:25 0:14:53 0:42:27 VZA 5
7 41 Mateja Mikša 1973 0:07:33 0:01:54 0:22:26 0:00:40 0:10:58 0:43:33 VZB 2
8 40 Vesna Macarol 1978 0:07:26 0:01:06 0:24:20 0:00:29 0:14:10 0:47:33 VZB 3
9 71 Elena Rota 1988 0:06:12 0:00:53 0:22:18 0:01:00 0:17:18 0:47:43 VZA 6
10 31 Barbara Vodnik 1970 0:09:16 0:02:19 0:24:01 0:01:16 0:13:34 0:50:28 VZB 4

Akvatlon – dečki A

# St. Priimek in ime LR Rezultat
1 53 Maks Jereb 2003 0:03:26
2 84 Anže Perc 2003 0:03:47
3 56 Domen Bojanc 2005 0:03:48
4 57 Aljaž Berlec 2005 0:03:51

Akvatlon – dečki B

# St. Priimek in ime LR Rezultat
1 61 Jan Škrjanc 2001 0:06:28
2 60 David Videnšek 2001 0:06:57
3 62 Žiga Berlec 2001 0:07:12
4 85 Jan Perc 2001 0:07:24

Akvatlon – deklice A

# St. Priimek in ime LR Rezultat
1 59 Tara Mandič 2003 0:03:21
2 58 Vita Škrjanc 2005 0:03:46
3 54 Neža Videnšek 2005 0:05:11

Akvatlon – deklice B

# St. Priimek in ime LR Rezultat
1 63 Neža Mohar Gradišek 2002 0:06:46
2 93 Nika Tominc 0:06:53
3 64 Nejka Spruk 2001 0:07:10
4 66 Urška Bernot 2001 0:07:13
5 94 Noel Garafolj 0:07:15
6 65 Anja Marolt 2002 0:08:21

Triatlon za vsakogar – Moški do 20 let

# St. Priimek in ime LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 79 Luka Zorko 1994 0:05:22 0:00:35 0:17:07 0:00:23 0:10:22 0:33:51
2 75 Rostislav Šimunek 2000 0:04:29 0:00:35 0:22:05 0:00:28 0:11:08 0:38:48
3 81 Dominik Ribič 1996 0:07:17 0:01:10 0:17:52 0:00:49 0:13:35 0:40:45

Triatlon za vsakogar – Moški 21 – 39 let

# St. Priimek in ime LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 67 Peter Harnold 1978 0:04:12 0:00:17 0:15:58 0:00:27 0:08:17 0:29:13
2 72 Matej Paradiž 1979 0:04:14 0:00:20 0:15:52 0:00:27 0:09:01 0:29:57
3 46 Grega Dolinar 1986 0:04:05 0:00:40 0:16:59 0:00:21 0:07:51 0:29:59
4 92 Boris Flumer 1985 0:04:53 0:00:19 0:16:32 0:00:24 0:07:53 0:30:03
5 70 Benjamin Skok 1974 0:05:32 0:00:20 0:16:22 0:00:28 0:08:22 0:31:07
6 69 Jan Trampuž 1977 0:05:08 0:00:17 0:16:46 0:00:27 0:08:28 0:31:09
7 68 Daniel Hrovat 1979 0:04:49 0:00:27 0:17:00 0:00:30 0:09:16 0:32:04
8 44 Boštjan Kračun 1980 0:05:25 0:00:28 0:16:47 0:00:27 0:10:08 0:33:17
9 38 Andrej Premk 1976 0:05:15 0:00:40 0:16:40 0:00:37 0:10:16 0:33:31
10 34 Matej Verbajs 1986 0:05:04 0:00:26 0:18:28 0:00:51 0:10:10 0:35:02
11 47 Sandi Novak 1974 0:06:06 0:00:51 0:18:35 0:00:35 0:11:06 0:37:16
12 80 Matija Jurko 1982 0:06:45 0:00:45 0:18:00 0:00:41 0:11:16 0:37:28
13 90 Marko Potrč 1980 0:06:03 0:00:46 0:18:45 0:00:27 0:11:37 0:37:39
14 86 Boštjan Perc 1976 0:06:17 0:00:59 0:18:20 0:00:35 0:11:44 0:37:57
15 37 David Plevnik 1979 0:07:16 0:01:33 0:19:37 0:00:49 0:09:11 0:38:28
16 98 Aljaž Naraks 1982 0:07:13 0:01:27 0:19:29 0:01:03 0:10:52 0:40:05
17 48 Uroš Zorko 1981 0:07:08 0:01:27 0:21:26 0:11:09 0:41:19
18 33 Urh Prašnikar 1988 0:07:22 0:01:13 0:20:55 0:00:24 0:11:36 0:41:31
19 42 Aleš Sušnik 1979 0:07:29 0:01:51 0:19:05 0:00:32 0:14:30 0:43:30

Triatlon za vsakogar – Moški 40 – 49 let

# St. Priimek in ime LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 91 Jože Kojc 1969 0:04:52 0:00:19 0:16:32 0:00:29 0:09:32 0:31:46
2 88 Jure Rizmal 1972 0:05:22 0:00:21 0:17:27 0:00:32 0:08:54 0:32:38
3 89 Gorazd Vukovič 1968 0:05:07 0:00:39 0:17:35 0:00:33 0:10:00 0:33:56
4 43 Mitja Dečman 1969 0:04:52 0:00:37 0:19:36 0:00:49 0:12:47 0:38:43
5 83 Ronald Terkoden 1969 0:06:23 0:00:46 0:20:31 0:00:26 0:11:00 0:39:08
6 95 Janez Žilnik 1964 0:07:01 0:00:38 0:20:32 0:00:48 0:13:25 0:42:26
7 82 Janko Medved 1964 0:07:23 0:01:55 0:22:51 0:01:04 0:17:42 0:50:58

Triatlon za vsakogar – Moški 50 let in več

# St. Priimek in ime LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 77 Anton Žagar 1955 0:06:00 0:00:31 0:18:40 0:00:30 0:09:39 0:35:22
2 87 Bojan Knap 1960 0:07:25 0:00:44 0:21:12 0:01:06 0:14:26 0:44:55
3 97 Miro Mikša 1947 0:07:52 0:02:38 0:30:40 0:00:56 0:15:59 0:58:08

Triatlon za vsakogar – Ženske do 30 let

# St. Priimek in ime LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 74 Simona Šimunkova 1997 0:04:15 0:00:26 0:18:49 0:00:29 0:11:01 0:35:03
2 78 Tjaša Lipovšek 1988 0:06:19 0:00:36 0:18:42 0:00:33 0:11:44 0:37:56
3 76 Adriana Ondraškova 2000 0:05:04 0:00:41 0:21:43 0:00:19 0:10:59 0:38:48
4 35 Urška Koželj 1990 0:07:20 0:00:56 0:21:14 0:00:23 0:11:36 0:41:32
5 73 Nina Škoberne 1994 0:05:18 0:00:32 0:21:19 0:00:25 0:14:53 0:42:27
6 71 Elena Rota 1988 0:06:12 0:00:53 0:22:18 0:01:00 0:17:18 0:47:43

Triatlon za vsakogar – Ženske 31 let in več

# St. Priimek in ime LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 96 Andreja Trontelj 1957 0:06:47 0:00:49 0:21:17 0:01:07 0:11:37 0:41:39
2 41 Mateja Mikša 1973 0:07:33 0:01:54 0:22:26 0:00:40 0:10:58 0:43:33
3 40 Vesna Macarol 1978 0:07:26 0:01:06 0:24:20 0:00:29 0:14:10 0:47:33
4 31 Barbara Vodnik 1970 0:09:16 0:02:19 0:24:01 0:01:16 0:13:34 0:50:28

Štafetni triatlon – Mladinci

# St. Klub Tekmovalec 1 časi Rezultat Tekmovalec 2 časi Rezultat Tekmovalec 3 časi Rezultat SKUPNO
1 21 Tk Trisport Alprem 5 Matevž Planko 04:12 (0:19) 16:04 (0:24) 08:37 0:29:37 Leon Obreza 04:34 (0:21) 17:11 (0:26) 09:34 0:32:07 Jan Lipovšek 05:07 (0:21) 17:32 (0:21) 08:41 0:32:04 1:33:49
2 15 Triatlon Klub Ribnica 4 Kaplan Jaka 03:49 (0:16) 15:52 (0:22) 07:51 0:28:13 Nejc Kromar 04:26 (0:18) 17:40 (0:22) 09:20 0:32:08 Danijel Bartol 04:57 (0:39) 18:49 (0:21) 08:57 0:33:45 1:34:07
3 22 Tk Trisport Alprem 6 Bojanc Klemen 04:29 (0:19) 16:56 (0:31) 08:55 0:31:11 Luka Bela Kočar 04:52 (0:17) 17:04 (0:23) 09:49 0:32:27 Jaka Paulič 04:51 (0:18) 16:23 (0:29) 11:22 0:33:25 1:37:04
4 23 Trisport Alprem / Ribnica Domen Obreza 05:04 (0:25) 17:33 (0:19) 09:37 0:33:00 Mark Mandič 05:23 (0:19) 18:24 (0:29) 09:50 0:34:27 Matej Dečman 05:20 (0:24) 24:07 (0:22) 11:46 0:42:00 1:49:27

Štafetni triatlon – Člani

# St. Klub Tekmovalec 1 časi Rezultat Tekmovalec 2 časi Rezultat Tekmovalec 3 časi Rezultat SKUPNO
1 12 Triatlon Klub Ribnica 1 Jure Majdič 03:48 (0:22) 15:46 (0:31) 08:19 0:28:49 Damjan Kromar 05:05 (0:14) 16:28 (0:25) 07:47 0:30:00 Bojan Cebin 04:52 (0:19) 16:58 (0:33) 08:15 0:30:58 1:29:48
2 3 Športno Društvo 3Šport 1 Matej Paradiž 04:25 (0:18) 15:49 (0:29) 08:59 0:30:01 Peter Harnold 04:38 (0:17) 16:45 (0:26) 08:08 0:30:17 Danijel Horvat 05:01 (0:19) 17:30 (0:31) 08:46 0:32:11 1:32:30
3 1 Športno Društvo Posavje 1 Blaž Žmavčič 04:23 (0:16) 15:52 (0:25) 08:49 0:29:47 Jaroslav Kovačič 04:01 (0:15) 15:23 (0:22) 07:38 0:27:41 Gregor Bučar 09:17 (0:41) 16:42 (0:39) 08:35 0:35:55 1:33:24
4 13 Triatlon Klub Ribnica 2 Matej Benčina 04:36 (0:20) 16:40 (0:30) 08:25 0:30:33 Andrej Pucelj 04:51 (0:24) 17:33 (0:23) 09:02 0:32:15 France Šilc 05:20 (0:19) 16:42 (0:24) 08:07 0:30:53 1:33:42
5 24 Triatlon Klub Ljubljana 1 Tomaž Jarc 04:28 (0:40) 16:39 (0:42) 09:20 0:31:52 Matjaž Bajec 05:26 (0:25) 16:38 (0:34) 09:02 0:32:07 Mitja Mori 04:31 (0:16) 16:23 (0:29) 08:02 0:29:43 1:33:43
6 6 Triatlon Klub Gorenjska 1 Miha Kerenj 03:40 (0:19) 16:43 (0:29) 10:21 0:31:33 Matjaž Štibej 04:56 (0:22) 16:36 (0:38) 09:09 0:31:43 Borut Vovk 05:45 (0:22) 15:45 (0:30) 09:01 0:31:24 1:34:42
7 17 Tk Trisport Alprem 1 Miha Rojc 04:24 (0:19) 16:51 (0:27) 09:43 0:31:47 Grega Zore 05:04 (0:20) 16:15 (0:30) 09:02 0:31:13 Pero Mandič 05:14 (0:21) 16:32 (0:33) 09:27 0:32:09 1:35:09
8 4 Športno Društvo 3Šport 2 Rok Terčelj 05:00 (0:18) 16:21 (0:26) 09:05 0:31:13 Benjamin Skok 05:59 (0:23) 16:45 (0:28) 08:19 0:31:56 Jan Trampuž 05:35 (0:18) 16:56 (0:37) 09:09 0:32:37 1:35:46
9 14 Triatlon Klub Ribnica 3 Aleksander Radivojevič 04:47 (0:22) 16:29 (0:33) 09:05 0:31:18 Marko Lovšin 06:05 (0:20) 16:37 (0:28) 09:43 0:33:16 Stane Fajfar 06:31 (0:32) 18:27 (0:35) 09:54 0:36:01 1:40:36
10 30 Šrk Celje 1 Gregor Muc 04:49 (0:21) 16:32 (0:27) 08:49 0:31:00 Damjan Pirš 06:13 (0:34) 18:13 (0:48) 11:46 0:37:37 Ivan Štamol 05:35 (0:22) 17:41 (0:32) 11:05 0:35:18 1:43:55
11 25 Triatlon Klub Ljubljana 2 Tomaž Oštir 05:22 (0:32) 17:13 (0:33) 09:04 0:32:46 Blaž Juha 05:19 (0:23) 17:48 (0:35) 09:49 0:33:56 Ðorðe Nikolić 06:19 (0:38) 18:26 (0:49) 12:23 0:38:36 1:45:19
12 9 Team Turbo Tropovci 1 Urban Cehner 04:14 (0:18) 16:04 (0:25) 10:21 0:31:24 Andrej Lapuši 05:38 (0:40) 19:57 (0:19) 11:17 0:37:52 Slavko Vukan 06:45 (0:37) 18:16 (1:03) 09:48 0:36:31 1:45:48
13 27 Triatlon Klub Ljubljana 4 Sandi Selan 04:59 (0:23) 19:18 (0:28) 10:33 0:35:44 Toni Strniša 06:50 (0:44) 18:53 (0:43) 09:59 0:37:10 Matjaž Zupan 05:10 (0:31) 18:32 (0:42) 09:43 0:34:40 1:47:34
14 2 Športno Društvo Posavje 2 Jure Hotko 04:29 (0:20) 19:38 (0:29) 12:13 0:37:11 Jože Geršak 08:10 (0:33) 18:46 (0:32) 09:57 0:38:00 Luka Šebek 05:31 (0:22) 19:22 (0:45) 09:54 0:35:56 1:51:07
15 26 Triatlon Klub Ljubljana 3 Uroš Stele 06:25 (0:50) 19:07 (0:49) 11:59 0:39:12 Tomaž Erhovinc 06:24 (0:38) 18:48 (0:49) 11:02 0:37:43 Boris Majcen 06:00 (0:47) 18:43 (0:50) 10:22 0:36:44 1:53:39

Štafetni triatlon – Mladinke

# St. Klub Tekmovalec 1 časi Rezultat Tekmovalec 2 časi Rezultat Tekmovalec 3 časi Rezultat SKUPNO
1 16 Triatlon Klub Ribnica 5 Manca Dečman 04:23 (0:19) 17:01 (0:27) 10:17 0:32:28 Laura Lovšin 04:49 (0:25) 18:19 (0:20) 09:56 0:33:50 Eva Troha 04:31 (0:17) 17:42 (0:25) 09:35 0:32:32 1:38:51
2 20 Tk Trisport Alprem 4 Tinkara Sapuder 04:35 (0:26) 19:35 (0:21) 10:02 0:35:01 Tjaša Vrtačič 05:16 (0:30) 21:06 (0:21) 10:02 0:37:18 Gaja Perko 05:46 (0:27) 20:54 (0:23) 09:52 0:37:25 1:49:45
3 19 Tk Trisport Alprem 3 Teja Bela Kočar 05:25 (0:26) 21:27 (0:22) 12:33 0:40:15 Katarina Spruk 06:27 (0:44) 22:49 (0:28) 15:16 0:45:45 Maša Kuret 06:31 (0:33) 24:17 (0:21) 14:46 0:46:30 2:12:30

Štafetni triatlon – Članice

# St. Klub Tekmovalec 1 časi Rezultat Tekmovalec 2 časi Rezultat Tekmovalec 3 časi Rezultat SKUPNO
1 18 Tk Trisport Alprem 2 Maruša Klemenc 04:12 (0:17) 16:03 (0:25) 09:31 0:30:30 Ana Grkman 04:40 (0:21) 19:39 (0:29) 11:23 0:36:34 Liza Uršič 04:41 (0:19) 18:52 (0:26) 11:06 0:35:25 1:42:30
2 10 Team Turbo Tropovci 2 Melita Hajdinjak 05:27 (0:18) 18:52 (0:34) 09:52 0:35:05 Jasmina Vučko 04:41 (0:21) 18:00 (0:29) 10:58 0:34:31 Katja Vrdjuka 07:28 (0:16) 18:44 (0:35) 09:41 0:36:46 1:46:23
3 8 Triatlon Klub Gorenjska 3 Petra Svete 05:21 (0:19) 20:41 (0:25) 11:52 0:38:40 Laura Šimenc 05:36 (0:22) 19:16 (0:33) 09:18 0:35:08 Jana Oman 05:39 (0:26) 18:21 (0:34) 09:20 0:34:22 1:48:10
4 29 Triatlon Klub Ljubljana 6 Andreja M. Blimen 06:21 (0:56) 19:06 (0:49) 11:58 0:39:12 Klara Bajec 07:01 (0:39) 19:45 (0:38) 10:43 0:38:48 Tamara Vilhar 06:23 (0:49) 19:11 (0:44) 09:58 0:37:07 1:55:09