SKUPNO

Mesto St. Št. Priimek in ime Klub Država Ktg. Plavanje Plavanje+kolo Tek Skupno
1 13 VELEPEC UROŠ NOVICE EXTREME SLO 2 0:10:16 0:41:16 0:14:09 0:55:25
2 7 ŠTAFETA DENŠA ŠK VRHNIKA SLO 7 0:10:05 0:40:06 0:15:46 0:55:52
3 29 MORI MITJA KD PREVALJE SLO 2 0:41:16 0:15:20 0:56:36
4 1 KOGOJ JGOR TRISPORT SLO 3 0:10:11 0:41:14 0:15:30 0:56:44
5 21 HOČEVAR GREGA NOVICE EXTREME SLO 2 0:41:22 0:15:30 0:56:52
6 19 PEČNIK ERIH STOP TEAM SLO 2 0:10:18 0:41:20 0:16:18 0:57:38
7 35 KREGAR MIRO TRISPORT SLO 2 0:11:26 0:41:50 0:15:54 0:57:44
8 11 SEME UROŠ NOVICE EXTREME SLO 1 0:09:28 0:41:15 0:16:42 0:57:57
9 20 ZEVNIK KLEMEN TK RIBNICA SLO 2 0:10:03 0:41:20 0:16:50 0:58:10
10 10 ZORE GREGA TRISPORT SLO 1 0:11:04 0:44:00 0:14:53 0:56:53
11 17 MENARD MIHA TKL SLO 1 0:10:56 0:42:20 0:16:40 0:59:00
12 25 TEPEŠ DEJAN TRIWAY SLO 2 0:11:09 0:41:18 0:17:51 0:59:00
13 37 LOVŠE JURIJ TRISPORT SLO 2 0:11:27 0:41:52 0:17:36 0:59:28
14 46 BORIC NIKOLA TK RIBNICA SLO 2 0:11:20 0:41:16 0:18:16 0:59:32
15 41 DEBENEC BOJAN KOVINOTEHNA CELJE SLO 3 0:11:19 0:41:52 0:18:33 1:00:25
16 24 CELEBIČ LUKA TKL SLO 1 0:10:49 0:41:16 0:19:16 1:00:32
17 34 PŠENIČNIK PRIMOŽ TRIWAY SLO 2 0:10:26 0:42:30 0:18:52 1:01:22
18 31 JENIČ SAMO TRIWAY SLO 9 0:11:49 0:45:01 0:17:07 1:02:06
19 14 STIBELJ MATJAŽ NOVICE EXTREME SLO 2 0:11:42 0:44:03 0:18:33 1:02:36
20 2 NOVOSELC JOŽE NOVICE EXTREME SLO 2 0:12:41 0:45:15 0:17:55 1:03:10
21 8 ŠTAFETA KOŠAR TRIO SLO 7 0:11:38 0:44:55 0:18:44 1:03:39
22 6 DEČMAN MITJA TK RIBNICA SLO 2 0:12:50 0:45:28 0:19:32 1:05:00
23 16 ŠKUFCA MATEJ TK RIBNICA SLO 2 0:17:00 0:47:30 0:18:47 1:06:17
24 23 ROTAR FEDJA TKL SLO 9 0:15:01 0:48:52 0:18:15 1:07:07
25 38 KOGOVŠEK STANE NOVICE EXTREME SLO 3 0:14:21 0:48:56 0:16:14 1:07:10
26 50 EKART VIKTOR STOP TEAM SLO 3 0:14:00 0:48:57 0:18:13 1:07:10
27 28 ROTOVNIK TOMAŽ NOVICE EXTREME SLO 2 0:12:46 0:49:38 0:17:55 1:07:33
28 45 KOZJEK NADA NOVICE EXTREME SLO 8 0:14:11 0:49:11 0:18:22 1:07:33
29 9 BOROVNIK MATEVŽ TRISPORT SLO 1 0:13:31 0:49:05 0:20:51 1:09:56
30 27 KOMPAN ZLATKO SLO 2 0:14:42 0:51:19 0:19:20 1:10:39
31 18 BRIC SLAVKO ENERGIJA VELENJE SLO 3 0:14:39 0:51:29 0:19:21 1:10:50
32 22 ZAKONJŠEK TINA TKL SLO 8 11:10:53 0:47:20 0:23:42 1:11:02
33 26 STOPAR MAX TK BOHINJ SLO 6 0:15:49 0:52:17 0:19:43 1:12:00
34 40 ŠTUHEC MIRKO KOVINOTEHNA CELJE SLO 4 0:15:53 0:52:44 0:19:46 1:12:30
35 36 KROFL DRAGO TK TRIGLAV SLO 6 0:14:55 0:51:29 0:21:35 1:13:04
36 30 KOSEC GREGOR S & S MEDVEDI SLO 9 0:17:15 0:52:39 0:21:34 1:14:13
37 43 OCEPEK URBAN TKL SLO 9 0:13:42 0:50:20 0:24:16 1:14:36
38 48 MARGUČ GREGOR GOZDNIK ŽALEC SLO 9 0:16:25 0:55:10 0:19:36 1:14:46
39 33 KOLAR DEJVI SLO 9 0:14:50 0:54:02 0:21:38 1:15:40
40 44 OCEPEK CIRIL TKL SLO 4 0:17:25 0:52:13 0:23:49 1:16:02
41 3 MEDVEŠČEK KAREL TK BOHINJ SLO 6 0:19:44 0:57:04 0:20:40 1:17:44
42 49 KUZMA SAMO L SPORT SLO 9 0:15:45 0:56:55 0:22:01 1:18:56
43 39 PLIVERIČ MARKO TKL SLO 4 0:15:30 0:53:56 0:25:14 1:19:10
44 47 KRUŠNIK MARKO SLO 9 0:20:11 0:58:00 0:22:04 1:20:04
45 42 PREBEG PETRA TK BOHINJ SLO 8 0:19:56 0:57:38 0:23:55 1:21:33
46 4 HROVAT FRANC TK BOHINJ SLO 6 0:19:44 1:00:33 0:22:23 1:22:56
47 32 MIHALEK PETRA RADIO DUR SLO 8 0:16:09 1:02:29 0:24:11 1:26:40
48 15 ŠTRUKELJ TOMAŽ TK RIBNICA SLO 2 0:19:38 1:03:36 0:25:24 1:29:00
49 12 ČERNIVEC LADO TKL SLO 6 0:22:11 1:06:37 0:23:11 1:34:48

Legenda po kategorijah:

Ktg.
1 Moški od 16 do 20let
2 Moški 21 – 39 let
3 Moški 40 – 44 let
4 Moški 45 do 49
6 Moški od 50 in več
7 Štafete
8 Ženske
9 Študenti

EKIPE

Mesto Klub skupni čas ( 3-je najboljši )
1 NOVICE 2:50:40
2 TRISPORT 2:53:21
3 TRIWAY 3:02:39
4 RIBNICA 3:02:42
5 TKL 3:06:39
6 BOHINJ 3:51:17