TRIATLON KLASIK CELJE

St. St. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # PLAVANJE # KOLESARJENJE # TEK SKUPNI ČAS
31 1 ŽEPIČ DAMJAN TRISPORT SLO M21 1 0:23:36 4 1:04:59 1 0:33:38 2:02:13
1 2 HOČEVAR GREGA TRISPORT SLO M21 3 0:23:38 3 1:04:56 2 0:34:43 2:03:17
5 3 KOVAČ MATJAŽ ENERGIJA SLO M21 7 0:25:16 2 1:04:41 5 0:35:49 2:05:46
33 4 TOMŠIČ JANI TK LJUBLJANA SLO M21 5 0:24:33 5 1:05:30 9 0:37:54 2:07:57
6 5 MORI MITJA ENERGIJA SLO M21 4 0:23:50 6 1:05:41 12 0:38:49 2:08:20
4 6 JURAJA SAŠO ENERGIJA SLO M21 18 0:30:12 1 1:03:20 3 0:34:59 2:08:31
8 7 PEČNIK ERIK ENERGIJA SLO M21 10 0:25:54 7 1:05:57 11 0:38:13 2:10:04
12 8 ŠINK TOMAŽ TRIGLAV SLO M21 9 0:25:50 8 1:07:03 6 0:37:16 2:10:09
9 DEMŠA DOMEN ENERGIJA SLO M17 2 0:23:37 11 1:07:46 21 0:42:40 2:14:03
10 10 ROZMAN ROBERT ENERGIJA SLO M21 8 0:25:49 15 1:10:44 3 0:37:51 2:14:24
39 11 DEBENEC BOJAN TK LJUBLJANA SLO M21 12 0:26:03 9 1:07:32 22 0:43:04 2:16:39
30 12 KREGAR MIRO TRISPORT SLO M21 14 0:28:46 18 1:13:41 4 0:35:36 2:18:03
15 13 LOVŠE JURIJ KOVINOTEH SLO M21 16 0:29:39 10 1:07:45 18 0:40:48 2:18:12
23 14 MENCINGER MATJAŽ TK BOHINJ SLO MI7 17 0:30:10 13 1:09:13 13 0:39:13 2:18:56
3 15 JENIČ SAMO ENERGIJA SLO M17 13 0:26:33 17 1:12:42 17 0:40:35 2:19:50
34 16 COKAN NINO KOVINOTEH SLO M21 15 0:29:37 16 1:11:32 15 0:39:53 2:21:02
22 17 AČIMOVIČ RADO KOVINOTEHH SLO M40 19 0:30:20 20 1:13:51 7 0:37:37 2:21:48
38 18 KRVINA ANDREJ SLO M21 30 0:36:28 14 1:09:16 10 0:33:08 2:23:54
35 19 KRANJC MÎTJA KOVINOTEH SLO M21 21 0:31:47 12 1:08:46 24 0:43:50 2:24:23
41 20 TANKO JOŽE KOVINOTEHH SLO M50 11 0:26:00 19 1:13:46 29 0:48:41 2:28:27
7 21 PŠENIČNIK PRIMOŽ ENERGIJA SLO M21 6 0:24:53 25 1:17:41 26 0:47:20 2:29:54
26 22 BREGAR DRAGO KD KAMNIK SLO M21 23 0:32:30 27 1:19:22 14 0:39:42 2:31:34
27 23 FLERIN KAREL KD KAMNIK SLO M40 27 0:34:44 22 1:14:54 23 0:43:47 2:33:21
37 24 BIČEK FRANC SLO M21 32 0:40:48 21 1:14:12 16 0:40:29 2:35:29
14 25 SAGADIN MIRAN SLO M21 28 0:35:22 23 1:15:09 25 0:45:23 2:35:54
2 26 KOZJEK NADA SLO Z21 24 0:32:56 34 1:25:06 19 0:41:52 2:39:54
13 27 PETERLINŠEK KARL SLO M21 22 0:31:53 31 1:23:19 27 0:47:43 2:42:55
24 28 STOPAR MAKS TK LJUBLJANA SLO M50 29 0:35:39 29 1:21:47 30 0:49:13 2:46:38
16 29 KOGOVŠEK STANE TK LJUBLJANA SLO M40 25 0:34:10 24 1:15:15 34 0:57:49 2:47:17
25 30 DRUŽINA DARKO NAPPIDBA ITA M21 26 0:34:12 35 1:31:44 20 0:41:55 2:47:57
29 31 BOSCHERINI FRANC SLOGA 190 SLO M45 34 0:42:36 26 1:18:44 31 0:49:39 2:50:53
18 32 HROVAT FRANC TK LJUBLJANA SLO M55+ 32 0:47:16 30 1:23:13 28 0:48:31 2:54:33
40 33 STUHEC MIRKO KOVINOTEHH SLO M40 33 0:39:26 32 1:24:12 32 0:51:05 2:54:42
18 34 MEDVEŠČEK KAREL TK BOHINJ SLO M50 35 0:42:56 33 1:24:54 33 0:51:12 2:59:32
35 OCEPEK CIRIL TK LJUBLJANA SLO M40 20 0:31:23 28 1:20:35 36 1:09:35 3:01:33
21 36 ČERNIVEC LADO TK LJUBLJANA SLO M55 36 0:47:49 36 1:34:34 35 1:01:35 3:23:33
29 MOČNIK ERIK SLOGA 190 SLO M17 0:23:43 1:38:34 0:41:55 Diskvalif.
9 RAJGELJ MELITA TRIGLAV SLO Z17 0:34:51 0:00:00 0:00:00 Odstop
17 KOSMAČ SANDI ŠZ SEVNICA SLO M21 0:25:35 0:00:00 0:00:00 Odstop

Kategorija M21 – Člani

St. St. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # PLAVANJE # KOLESARJENJE # TEK SKUPNI ČAS
31 1 ŽEPIČ DAMNJAN TRISPORT SLO M21 1 0:23:36 4 1:04:59 1 0:33:38 2:02:13
1 2 HOČEVAR GREGA TRIASPORT SLO M21 2 0:23:38 3 1:04:56 2 0:34:43 2:03:17
5 3 KOVAČ MATJAŽ ENERGIJA SLO M21 6 0:25:16 2 1:04:41 5 0:35:49 2:05:46
33 4 TOMŠIČ JANI TK LJUBLJANA SLO M21 4 0:24:33 5 1:05:30 8 0:37:54 2:07:57
6 5 MORI MITJA ENERGIJA SLO M21 3 0:23:50 6 1:05:41 11 0:38:49 2:08:20
4 6 JURAJA SAŠO ENERGIJA SLO M21 14 0:30:12 1 1:03:20 3 0:34:59 2:08:31
8 7 PEČNIK ERIK ENERGIJA SLO M21 9 0:25:54 7 1:05:57 10 0:38:13 2:10:04
12 8 ŠINK TOMAŽ TRIGLAV SLO M21 8 0:25:50 8 1:07:03 6 0:37:16 2:10:09
10 9 ROZMAN ROBERT ENERGIJA SLO M21 7 0:25:49 13 1:10:44 7 0:37:51 2:14:24
39 10 DEBENEC BOJAN TK LJUBLJANA SLO M21 10 0:26:03 9 1:07:32 17 0:43:04 2:16:39
30 11 KREGAR MIRO TRISPORT SLO M21 11 0:28:46 15 1:13:41 4 0:35:36 2:18:03
12 LOVŠE JURIJ KOVINOTEH SLO M2I 13 0:29:39 10 1:07:45 15 0:40:48 2:15:12
34 13 COKAN NINO KOVINOTEH SLO M21 12 0:29:37 14 1:11:32 13 0:39:53 2:21:02
38 14 KRVINA ANDREJ SLO M21 20 0:36:28 12 1:09:18 9 0:38:08 2:23:54
35 15 KRANJC MITJA KOVINOTEH SLO M21 15 0:31:47 11 1:08:46 18 0:43:50 2:24:23
7 16 PŠENIČNIK PRIMOŽ ENERGIJA SLO M21 5 0:24:53 18 1:17:41 20 0:47:20 2:29:54
26 17 BREGAR DRAG0 KD KAMNIK SLO M21 17 0:32:30 19 1:19:22 12 0:39:42 2:31:34
37 18 BIČEK FRANC SLO M21 21 0:40:48 16 1:14:12 14 0:40:29 2:35:29
14 19 SAGADIN MIRAN SLO M21 19 0:35:22 17 1:15:09 19 0:45:23 2:35:54
13 20 PETELINŠEK KARL SLO M21 16 0:31:53 20 1:23:19 21 0:47:43 2:42:55
25 21 DRUŽNA DARKO NAPPIDBA ITA M21 18 0:34:12 21 1:31:44 16 0:41:55 2:47:51
17 KOSMAČ SANDI SZ SEVNICA SLO M21 0:29:35 0:00:00 0:00:00 Odstop

Kategorija M17 – Mladinci

St. St. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # PLAVANJE # KOLESARJENJE # TEK SKUPNI ČAS
1 DENŠA DOMEN ENERGIJA SLO M17 1 0:23:37 1 1:07:46 3 0:42:40 2:14:03
23 2 MENCINGER MATJAŽ TK BOHINJ SLO M17 3 0:30:10 2 1:09:13 1 0:39:13 2:18:36
3 3 JENIČ SAŠO ENERGIJA SLO M17 2 0:26:33 3 1:12:42 2 0:40:35 2:29:50
29 MOČNIK ERIK SLOGA 190 SLO M17 0:23:43 1:39:34 0:41:55 Diskvalif.

Kategorija Z21 – Članice

St. St. Mesto Priimek in ime Država Ktg. # PLAVANJE # KOLESARJENJE # TEK SKUPNI ČAS
1 KOZJEK NADA SLO Z21 1 0:32:56 1 1:25:06 1 0:41:52 2:42:54

Kategorija M40 – Veterani I

St. St. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # PLAVANJE # KOLESARJENJE # TEK SKUPNI ČAS
22 1 AČIMOVIČ RADO KOVINOTEHH SLO M40 1 0:30:20 1 1:13:51 1 0:37:37 2:21:48
27 2 FLERIN KAREL KD KAMNIK SLO M40 4 0:34:44 2 1:14:54 2 0:43:47 7:33:25
16 3 KOGOVŠEK STANE TK LJUBLJANA SLO M40 3 0:34:10 3 1:15:15 4 0:57:49 2:47:14
40 4 ŠTUHEC MIRKO KOVINOTEH SLO M40 5 0:39:26 5 1:24:12 3 0:51:08 2:54:46
11 5 OCEPEK CIRIL TK LJUBLJANA SLO M40 2 0:31:23 4 1:20:35 5 1:09:35 3:01:33

Kategorija M45 – Veterani II

St. St. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # PLAVANJE # KOLESARJENJE # TEK SKUPNI ČAS
1 BOSCHERINI FRANC SLOGA 190 SLO M45 1 0:42:36 1 1:18:44 1 0:49:39 2:50:59

Kategorija M50 – Veterani III

St. St. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # PLAVANJE # KOLESARJENJE # TEK SKUPNI ČAS
41 1 TANKO JOŽE KOVINOTEH SLO M50 1 0:26:00 1 1:13:46 1 0:48:41 2:23:27
24 2 STOPAR MAKS TK LJUBLJANA SLO M50 2 0:35:39 2 1:21:47 2 0:49:13 2:46:39
19 3 MEDVEŠČEK KAREL TK BOHINJ SLO M50 3 0:42:55 3 1:24:54 3 0:51:12 2:59:02

Kategorija M55+ – Veterani IV

St. St. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # PLAVANJE # KOLESARJENJE # TEK SKUPNI ČAS
1 HROVAT FRANC TK LJUBLJANA SLO M55+ 1 0:42:18 1 1:23:13 1 0:48:31 3:02:01
21 2 ČERNIVEC LADO TK LJUBLJANA SLO M55+ 2 0:47:49 2 1:34:34 2 1:00:59 3:30:42