REZULTATI : MOŠKI 9-10 LET

Uvrstitev Št. št Ime: Priimek: Klub: Država: Kategorija: Končni čas:
1 253 SIMON AVBAR TK Novo mesto SLO M9-10 0:21:54
2 251 MARKO SABOLČKI ŠD Rimske toplice SLO M9-10 0:23:10
3 252 ŽIGA VRHOVEC TK Ljubljana SLO M9-10 0:24:42
4 254 MITJA ŠTAMFEU TK Novo mesto SLO M9-10 0:26:16
5 255 JURE ŠVENT XXX SLO M9-10 0:26:46
6 256 NEJC KNEZ PK Ljubljana SLO M9-10 0:27:47
7 257 DOMEN PUNGERTNIK XXX SLO M9-10 Odstop

REZULTATI : ŽENSKE 11-12LET

Uvrstitev Št. št Ime: Priimek: Klub: Država: Kategorija: Končni čas:
1 176 TANJA DERAN XXX SLO Ž11-12 0:22:01
2 169 JASNA PARAPOT TK Novo mesto SLO Ž11-12 0:22:16
3 170 JERNEJA KUŠAR TRIK Ljubljana SLO Ž11-12 0:23:01
4 174 JERCA FAJDIGA TK Novo mesto SLO Ž11-12 0:24:05
5 192 NEŽA TROBEC XXX SLO Ž11-12 0:26:53

REZULTATI : MOŠKI 11-12 LET

Uvrstitev Št. št Ime: Priimek: Klub: Država: Kategorija: Končni čas:
1 202 JURE PESTAR PK Kranj SLO M11-12 0:20:14
2 204 DREJC KOZIK PK Kranj SLO M11-12 0:21:05
3 208 JURE OBERŽAN XXX SLO M11-12 0:21:14
4 203 GORAZD ŠTER PK Kranj SLO M11-12 0:21:16
5 219 GAŠPER OVNIK XXX SLO M11-12 0:21:18
6 215 JURE ZRIMŠEK XXX SLO M11-12 0:21:37
7 211 BRANKO JANKOVIČ TK Novo mesto SLO M11-12 0:21:45
8 218 LUKA DIVJAK-ZALOKAR KD Krško SLO M11-12 0:22:04
9 206 JAN PLIVERIČ TK Ljubljana SLO M11-12 0:22:24
10 217 KLEMEN KRIŽNAR KLUB TRMASTIH SLO M14-12 0:22:45
11 205 JAKA PLIVERIČ TK Ljubljana SLO M11-12 0:22:51
12 214 UROŠ VENE XXX SLO M11-12 0:23:06
13 210 LUKA MARIN TK Novo mesto SLO M11-12 0:23:30
14 209 LUKA ČEZEBIČ TK Ljubljana SLO M11-12 0:23:39
15 212 GAŠPER PAVLI AD Litija SLO M11-12 0:24:12
16 225 TINE BRINC XXX SLO M11-12 0:24:17
17 223 MARKO SAJE XXX SLO M11-12 0:24:27
18 221 MARKO MUR PK Ljubljana SLO M11-12 0:24:48
19 213 MATJAŽ BUKOVEC XXX SLO M11-12 0:25:37
20 224 BOR DERAN XXX SLO M11-12 0:25:50
21 216 JURE DRAGSLAR KLUB TRMASTIH SLO Ml 1-12 0:25:53
22 207 BORJAN DURAN TK Novo mesto SLO M11-12 0:26:00
23 222 JERNEJ BURKELJCA PK Ljubljana SLO M11-12 0:26:05
24 201 JAKA GORENC XXX SLO M11-12 0:26:35
25 220 PETER BEVK XXX SLO M11-12 0:30:05

REZULTATI : ŽENSKE 13-14 LET

Uvrstitev Št. št Ime: Priimek: Klub: Država: Kategorija: Končni čas:
1 173 MATEJA ŠIMIC PK Ljubljana SLO Ž13-14 0:47:46
2 168 LEA ZUPAN PK Kranj SLO Ž13-14 0:49:21
3 191 NEŽA OSOVNIKAR ALPETOUR SLO Ž13-14 0:52:33
4 189 NADJA PETEK KLUB TRMASTIH SLO Ž13-14 0:57:08
5 187 TINA MARKOVIČ XXX SLO Ž13-14 0:57:56
6 188 ŠPELA SUSMAN TK Ljubljana SLO Ž13-14 0:59:35
7 175 NEŽA PENCA TK Ljubljana SLO Ž13-14 1:05:20
8 167 MOJCA SABOLČKI XXX SLO Ž13-14 1:06:20

REZULTATI : MOŠKI 13-14 LET

Uvrstitev Št. št Ime: Priimek: Klub: Država: Kategorija: Končni čas:
1 55 TOMAŽ PARAPOT TK Novo mesto SLO M13-14 0:46:27
2 53 BOŠTJAN KOŠEC RUDAR Trbovlje SLO M13-14 0:46:39
3 59 MATIC OSOVNIKAR ŽAK Ljubljana SLO M13-14 0:47:16
4 58 GORAZD DIVJAK-ZALOKAR KD Krško SLO M13-14 0:47:31
5 52 UROŠ SEME PK Kranj SLO M13-14 0:48:59
6 54 MATIJA MARIN TK Novo mesto SLO M13-14 0:49:12
7 51 IGOR VRHOVEC TK Ljubljana SLO M13-14 0:50:21
8 64 MIHA DEREANI PK Ljubljana SLO M13-14 0:53:33
9 61 BOJAN STARIČ XXX SLO M13-14 0:54:21
10 63 JURE ŠIMIC PK Ljubljana SLO M13-14 0:55:43
11 60 LUKA ZUPANČIČ PK Ljubljana SLO M13-14 0:57:41
12 62 GORAN DURIČ XXX SLO M13-14 1:04:39
13 56 EMIR ČATIČ TK Novo mesto SLO M13-14 Odstop

REZULTATI : MOŠKI 15-16 LET

Uvrstitev Št. št Ime: Priimek: Klub: Država: Kategorija: Končni čas:
1 31 JOŽE JAKŠE XXX SLO M15-16 0:45:55
2 3 ALEŠ SUSMAN TK Ljubljana SLO M15-16 0:47:40
3 7 PETER DRAGSLAR KLUB TRMASTIH SLO M15-16 0:49:02
4 4 ERIK BOČKO XXX SLO M15-16 0:49:52
5 8 URBAN OCEPEK TK Ljubljana SLO M15-16 0:50:50
6 2 MATJAŽ OBERŽAN XXX SLO M15-16 0:50:57
7 9 MARKO FLORJANČIČ PK Ljubljana SLO M15-16 0:56:23
8 1 ANDREJ PERIČ XXX SLO M15-16 0:56:46
9 5 DEJAN ŠEŠKO IZVEN KONKURENCE SLO M1S-16 0:58:11