ČLANICE

Mesto Ime in priimek Klub Čas
1. VIDA URŠIČ STRAHOVICA 3:13.28
2. METKA JOŠT SP. DUPLJE 3:13.41
3. ŠPELA AHAČIČ TRŽIČ 3:20.46
4. ANICA TERNOVŠEK IDRIJA 3:25.18
5. METKA MUNIH LJUBLJANA 3:30.43
6. VOJKA DURJAVA BOVEC 3:31.07
7. MILENA BRVAR LJUBLJANA 3:33.30
8. CILKA KAVČIČ KRANJ 3:36.59
9. ALENKA KORDIŠ LJUBLJANA 4:00.51

VETERANI

Mesto Ime in priimek Klub Čas
1. EDO GREGORIČ KRANJ 2:48.56
2. VLADIMIR MARN KRANJ 2:51.09
3. MARJAN BALOH ŽIROVNICA 2:51.15
4. ŠTEFAN HVASTIJA LJUBLJANA 2:57.15
5. FRANC DOBRE KRIŽE 2:59.27
6. BORIS JUH LJUBLJANA 3:03.18
7. EDO ZAPLOTNIK NAKLO 3:06.34
8. ANDREJ GRM LJUBLJANA 3:07.39
9. BINE LENARŠIČ LJUBLJANA 3:08.31
10. FRANC HROVAT RADOVLJICA 3:09.13
11. SLAVKO JENKO SMLEDNIK 3:11.15
12. SILVO MAGYAR KAMNIK 3:16.24
13. PETER PREZELJ LJUBLJANA 3:18.05
14. BRANKO ROJC LJUBLJANA 3:20.37
15. JANEZ ALJANČIČ LJUBLJANA 3:20.51
16. MARJAN ŠIRCELJ GROSUPLJE 3:23.05
17. ROMAN GRM LJUBLJANA 3:23.57
18. FERDO FORSTNER MEŽICA 3:25.19
19. MARJAN KLEMEN LJUBLJANA 3:29.24
20. PAVLE ADAM LJUBLJANA 3:31.28
21. JANKO KRAVOS LJUBLJANA 3:32.22
22. DRAGO PERŠL LJUBLJANA 3:34.20
23. JANEZ KORENIN LJUBLJANA 3:45.26
24. KAREL MEDVEŠČEK BOH. BISTR. 3:51.34
25. SREČO MESARIČ KRANJ 4:19.55

ČLANI

Mesto Ime in priimek Klub Čas
1. LOJZE OBLAK GORENJA VAS 2:24.20
2. JANEZ REBERŠEK BEGUNJE 2:26.27
3. FRANCI TERAŠ MOJSTRANA 2:27.54
4. DUŠAN PODLOGAR RADOVLJICA 2:32.01
5. TINE ZUPAN RADOVLJICA 2:33.38
6. FRANC HAFNER ŠKOFJA LOKA 2:34.56
7. JANEZ UDOVIČ KRANJ 2:36.43
8. CVETO PODLOGAR BLED 2:37.09
9. SREČO PIRMAN ŠKOFJA LOKA 2:37.09
10. BORUT BERGANT TRŽIČ 2:37.59
11. STANE STANONIK ŽIRI 2:38.20
12. IVAN PIBER BLED 2:30.01
13. JANI PLESTENJAK LJUBLJANA 2:39.50
14. JANKO GORJANEC KRANJ 2:40.22
15. MARJAN BRODAR LITIJA 2:41.03
16. MIRKO TERAŠ MOJSTRANA 2:43.41
17. BRANKO ŠKOFLEK LJUBLJANA 2:46.31
18. JANEZ ZAKOTNIK LJUBLJANA 2:48.06
19. MARTIN LENARŠIČ LJUBLJANA 2:49.01
20. ALOJZ HRIBERNIK SMLEDNIK 2:49.05
21. MIRKO RAKUŠ BLED 2:49.49
22. IZTOK KORDIŠ LJUBLJANA 2:49.56
23. ALEŠ ČERIN LJUBLJANA 2:50.51
24. FRANCE ŠTIRN KRANJ 2:54.01
25. MATJAŽ CURK LJUBLJANA 2:54.48
26. SREČO KOPAČ MOŠNJE 2:54.50
27. BOJAN MUNIH LJUBLJANA 2:55.40
28. DRAGO ŠEBENIK LJUBLJANA 2:57.02
29. MARJAN PAVLIHA BOH. BISTRICA 2:57.29
30. DUŠAN LEBEN LJUBLJANA 3:01.11
31. GVIDO POČIVAVŠEK LJUBLJANA 3:02.01
32. DAMJAN BRAJNIK LJUBLJANA 3:05.32
33. SLAVKO KVAS LJUBLJANA 3:05.32
34. JANI DENŠA LJUBLJANA 3:06.42
35. MARJAN MANFREDA BOH. BISTRICA 3:07.27
36. TOMAŽ PERNE CERKLJE 3:07.54
37. MARJAN ZGONC CERKLJE 3:14.51
38. FRANCI ŠPACAPAN LJUBLJANA 3:29.12
39. MARKO TOMAZIN NAKLO 3:14.17
40. EMERIK PETERKA LJUBLJANA 3:58.49