GENERALNA RAZVRSTITEV

Mesto Št. št. Ime Priimek Letnik Sp. Kat. Čas 1 Čas 2 Čas 3 Skupaj
1 85 MARJAN ZUPANČIČ 1971 M Č I. 0:36:10 1:09:40 0:58:23 2:44:13
2 109 JOŽE ROGELJ 1951 M ML. V. 0:34:00 1:10:05 1:01:22 2:45:27
3 201 METOD MOČNIK 1965 M Č I. 0:36:20 1:09:32 1:02:47 2:48:39
4 89 SAŠO JURAJA 1970 M Č I. 0:46:20 1:08:03 1:03:18 2:57:41
5 267 BORUT MALAVAŠIČ 1972 M M 0:40:00 1:12:42 1:06:22 2:59:04
6 224 MARKO ŠKERLEP 1962 M Č II 0:37:31 1:16:55 1:04:51 2:59:17
7 160 MARKO KOTNIK 1964 M Č I. 0:40:03 1:13:07 1:07:08 3:00:18
8 203 MIRAN KOLMAN 1972 M M 0:40:06 1:12:37 1:10:28 3:03:11
9 45 JOŽE HAFNER 1902 M Č II 0:32:20 1:18:46 1:12:41 3:03:47
10 4 JAKA MAČEK 1978 M M 0:40:05 1:12:39 1:14:07 3:06:51
11 200 LJUBO OSOVNIKAR 1954 M Č II 0:35:45 1:20:47 1:10:26 3:06:58
12 87 MILAN KIRN 1953 M ML. V. 0:37:29 1:20:26 1:10:08 3:08:03
13 6 BORUT TOMŠE 1965 M Č I. 0:37:02 1:14:50 1:16:24 3:08:16
14 31 NATAŠA NAKRST KOSMAČ 1962 Ž Č II 0:40:07 1:20:26 1:07:43 3:08:21
15 136 PIO LAPANJA 1951 M ML. V. 0:41:00 1:17:24 1:10:30 3:08:54
16 206 UROŠ ŠTILEC 1965 M Č I. 0:39:50 1:17:24 1:12:28 3:09:42
17 231 ROMAN MOHORIČ 1962 M Č II 0:41:50 1:17:02 1:11:45 3:10:37
18 151 MARKO PIRIH 1964 M Č I. 0:40:20 1:21:01 1:12:03 3:13:24
19 13 JURE KALAN 1978 M M 0:40:45 1:18:56 1:15:50 3:15:31
20 157 TOMAŽ PERŠE 1959 M Č II 0:40:02 1:19:57 1:15:42 3:15:41
21 49 SREČO PIRMAN 1949 M ML. V. 0:38:58 1:21:34 1:15:09 3:15:41
22 219 BOŠTJAN VRABIČ 1962 M Č II 0:35:00 1:24:47 1:16:02 0:15:49
23 221 MARJAN FUIS 1955 M Č II 0:40:46 1:23:58 1:12:52 3:17:36
24 204 DARE AVGUŠTIN 1956 M Č II 0:38:33 1:24:15 1:16:42 3:19:30
25 42 IVAN ŠKOF 1959 M Č II 1:02:00 0:56:24 1:21:24 3:19:48
26 101 VINKO ŠVAB 1961 M Č II 0:43:20 1:21:25 1:15:29 3:20:15
27 139 VIKTOR EKART 1958 M Č II 0:42:27 1:22:09 1:15:59 3:20:35
28 38 PETER PAJK 1944 M ML. V. 0:37:16 1:23:49 1:20:09 3:21:14
29 259 PAVEL ERLAH 1946 M ML. V. 0:40:50 1:25:20 1:15:19 3:21:29
30 63 EDO GREGORIČ 1941 M ST. V. 0:42:50 1:26:50 1:11:58 3:21:38
31 210 DRAGO SREČNIK 1963 M Č II 0:42:00 1:21:36 1:18:54 3:22:30
32 141 IVAN PERGOVNIK 1955 M Č II 0:42:20 1:23:02 1:17:13 3:22:35
33 152 DANILO BRECELJ 1956 M Č II 0:43:55 1:22:24 1:18:10 3:24:29
34 205 STANE KOGOVŠEK 1956 M Č II 0:42:29 1:23:09 1:19:00 3:24:38
35 232 ROBERT ČEBULAR 1969 M Č I. 0:42:55 1:22:03 1:19:52 3:24:50
36 143 ANDRAŽ POLJANEC 1972 M M 0:45:10 1:17:16 1:24:38 3:27:04
37 41 ŠTEFAN HVASTJA 1943 M ST. V. 0:40:04 1:24:55 1:22:41 3:27:41
38 212 MARE KRIŠTOFIČ 1948 M ML. V. 0:43:10 1:26:56 1:19:01 3:29:07
39 153 ROK HAFNER 1975 M ML. V. 0:42:40 1:24:06 1:24:01 3:30:47
40 22 ALEŠ BUDINA 1970 M Č I. 0:41:00 1:27:25 1:23:33 3:31:58
41 100 LUDVIK COTOŠEK 1940 M ST. V. 0:43:50 1:28:58 1:20:10 3:32:58
42 223 JOŽE JERE 1954 M Č II 0:50:30 1:32:30 1:10:57 3:33:57
43 21 GORAZD SOTOŠEK 1967 M Č I. 0:46:30 1:24:34 1:23:02 3:34:06
44 95 MAKS STOPAR 1943 M ST. V. 0:45:20 1:23:21 1:26:55 3:35:36
45 235 BORIS IRT 1970 M Č I. 0:36:00 1:33:41 1:26:18 3:35:55
46 225 BOJAN PRIJATELJ 1958 M Č II 0:39:28 1:27:08 1:31:29 3:38:05
47 14 MATJAŽ MENCINGER 1979 M M 0:43:30 1:28:47 1:26:28 3:38:45
48 24 FRANCI VODNIK 1961 M Č II 0:39:33 1:31:42 1:28:43 3:39:05
49 35 SILVO NEMANIČ 1959 M Č II 0:41:00 1:32:38 1:28:15 3:41:53
50 208 SIMON ČOPI 1964 M Č I. 0:51:10 1:25:14 1:25:48 3:42:12
51 229 JANEZ VRŠČAJ 1970 M Č I. 0:51:45 1:26:07 1:24:32 3:42:24
52 56 MARTIN GRAŠIČ 1943 M ST. V. 0:32:10 1:37:32 1:33:36 3:43:18
53 7 PAVEL ZUPANČIČ 1937 M ST. V. 0:43:40 1:35:15 1:25:46 3:44:41
54 213 JANEZ AMBROŽ 1939 M ST. V. 0:42:26 1:33:23 1:30:16 3:46:05
55 23 MARKO PIKON 1978 M M 0:45:50 1:27:19 1:33:43 3:46:52
56 66 MARKO KRUSIČ 1964 M Č I. 0:42:31 1:27:10 1:37:38 3:47:19
57 156 KAREL MEDVEŠČEK 1942 M ST. V. 0:41:47 1:34:36 1:31:48 3:48:11
58 118 PRIMOŽ KALIŠNIK 1961 M’ Č II 0:42:28 1:30:12 1:36:08 3:48:48
59 241 DUŠAN ŠUŠTARŠIČ 1951 M ML. V. 0:40:55 1:27:55 1:41:07 3:49:57
60 216 TOMAŽ STARK L 1951 M ML. V. 0:45:55 1:31:35 1:32:31 3:50:01
61 53 ŽARE ŠTRUKELJ 1962 M Č II 0:43:00 1:33:25 1:34:50 3:51:15
62 214 SAŠO SELJAK 1965 M Č I. 0:42:25 1:18:58 1:55:20 3:56:43
63 25 BOJAN MIKOLIČ 1954 M Č II 0:42:32 1:37:00 1:37:18 3:56:50
64 66 NATAŠA HRIBAR 1971 Ž Č I. 0:55:20 1:33:05 1:28:32 3:56:57
65 209 KLEMEN KOVAČ 1974 M M 0:51:50 1:24:52 1:41:25 3:58:07
66 96 FRANC PRIMC 1948 M ML. V. 0:45:54 1:31:06 1:41:11 3:58:11
67 218 FRANC ROZMAN 1943 M ST. V. 0:49:00 1:39:52 1:30:28 3:59:20
68 154 JOŽE ZADNIK 1945 M ML. V. 0:43:00 1:39:10 1:39:29 4:01:39
69 233 STANE OTER 1958 M Č II 0:49:20 1:34:52 1:39:11 4:03:23
70 51 IZTOK LEMAJIČ 1969 M Č I. 0:46:30 1:31:23 1:45:50 4:03:43
71 134 MARJAN HOČEVAR 1969 M Č I. 0:43:50 1:30:57 1:49:38 4:04:25
72 217 FRANC PERKO 1957 M Č II 0:43:45 1:36:11 1:45:09 4:05:05
73 5 JANEZ PRELESNIK 1950 M ML. V. 0:44:10 1:42:02 1:39:39 4:05:51
74 155 GOJKO TRTNIK 1947 M ML. V. 0:49:30 1:41:08 1:35:26 4:06:04
75 207 MITJA DEČMAN 1909 M Č I. 0:52:00 1:34:56 1:43:38 4:10:34
76 140 IRENA ÐUKIČ 1970 Ž Č I. 0:43:59 1:48:59 1:39:16 4:12:14
77 135 FRANC MAČEK 1954 M Č II 0:40:08 1:53:44 1:39:42 4:13:34
78 82 ZMAGO MAGAJNE’ 1950 M ML. V. 0:46:25 1:46:10 1:41:01 4:13:36
79 29 JANEZ GRIL 1940 M ST. V. 0:45:15 1:54:37 1:49:27 4:29:19

ODSTOPILI ALI PRIŠLI NA CILJ PO ČASOVNI ZAPORI

Mesto Št. št. Ime Priimek Letnik Sp. Kat. Čas 1 Čas 2
84 61 ALOJZ ŽITNIK 1951 M ML V 0:36:59 23:23:01
4 103 DANILO ŠKOFLEK 1959 M Č II 0:57:10 1:40:27
78 106 JANEŽ TOMŠIČ 1937 M ST. V. 0:47:20 1:48:18
85 202 TOMAŽ MARKOVIČ 1960 M Č I. 1:04:20 1:44:28
74 158 PRIMOŽ ŠTEKAR 1971 M Č I. 0:38:45 1:18:40
88 131 TADEJ ŽVAB 1979 M M 0:42:30 1:32:22
51 144 FRANCI SABOTIN 1956 M Č II 15:30:00 8:30:00

PRIJAVLJENI – NISO PRIŠLI NA START

Mesto Št. št. Ime Priimek Letnik Sp. Kat. Čas 1 Čas 2 Čas 3 Skupaj
3 JANI VALANT 1960 M Č II. 15:30:00 8:30:00 0:00:00 0:00:00
18 EMIL BRUS 1965 M Č I 15:30:00 8:30:00 0:00:00 0:00:00
40 MARKO KOPRIVŠEK 1969 M Č I 15:30:00 8:30:00 0:00:00 0:00:00

ČLANI 1 – 23 DO 30 LET

Mesto Št. št. Ime Priimek Letnik Sp. Kat. Čas 1 Čas 2 Čas 3 Skupaj
1 85 MARJAN ZUPANČIČ 1971 M Č I 0:36:10 1:09:40 0:58:23 2:44:13
2 201 METOD MOČNIK 1965 M Č I 0:36:20 1:09:32 1:02:47 2:48:39
3 69 SAŠO JURAJA 1970 M Č I 0:46:20 1:08:03 1:03:18 2:57:41
4 160 MARKO KOTNIK 1964 M Č I 0:40:03 1:13:07 1:07:08 3:00:18
5 6 BORUT TOMŠE 1965 M Č I 0:37:02 1:14:50 1:16:24 3:08:16
6 206 UROŠ ŠTILEC 1965 M Č I 0:39:50 1:17:24 1:12:28 3:09:42
7 151 MARKO PIRIH 1964 M Č I 0:40:20 1:21:01 1:12:03 3:13:24
8 132 ROBERT ČEBULAR 1969 M Č I 0:42:55 1:22:03 1:19:52 3:24:50
9 22 ALEŠ BUDINA 1970 M Č I 0:41:00 1:27:25 1:23:33 3:31:58
10 21 GORAZD SOTOŠEK 1967 M Č I 0:46:30 1:24:34 1:23:02 3:34:06
11 235 BORIS IRT 1970 M Č I 0:36:00 1:33:41 1:26:18 3:35:59
12 208 SIMON ČOPI 1964 M Č I 0:51:10 1:25:14 1:25:48 3:42:12
13 229 JANEZ VRŠČAJ 1970 M Č I 0:51:45 1:26:07 1:24:32 3:42:24
14 68 MARKO KRUŠIČ 1964 M Č I 0:42:31 1:27:10 1:37:38 3:47:19
15 214 SAŠO SELJAK 1965 M Č I 0:42:25 1:18:58 1:55:20 3:56:43
16 51 IZTOK LEMAJIČ 1969 M Č I 0:46:30 1:31:23 1:45:50 4:03:43
17 134 MARJAN HOČEVAR 1969 M Č I 0:43:50 1:30:57 1:49:38 4:04:25
18 207 MITJA DEČMAN 1969 M Č I 0:52:00 1:34:56 1:43:38 4:10:34

ČLANI II. – OD 31 DO 40 LET

Mesto Št. št. Ime Priimek Letnik Sp. Kat. Čas 1 Čas 2 Čas 3 Skupaj
1 224 MARKO ŠKERLEP 1962 M č II. 0:37:31 1:16:55 1:04:51 2:59:17
2 45 JOŽE HAFNER 1962 M č II. 0:32:20 1:18:46 1:12:41 3:03:47
3 200 LJUBO OSOVNIKAR 1954 M č II. 0:35:45 1:20:47 1:10:26 3:06:58
4 231 ROMAN MOHORIČ 1962 M č II 0:41:50 1:17:02 1:11:45 3:10:37
5 157 TOMAŽ PERŠE 1959 M č II. 0:40:02 1:19:57 11125 3:15:41
6 219 BOŠTJAN VRABIČ 1962 M č II. 0:35:00 1:24:47 1:16:02 3:15:49
7 221 MARJAN FUIS 1955 M č II. 0:40:46 1:23:58 1:12:52 3:17:36
8 204 DARE AVGUŠTIN 1956 M č II. 0:38:33 1:24:15 1:16:42 3:19:30
9 42 IVAN ŠKOF 1959 M č II. 1:02:00 0:56:24 1:21:24 3:19:48
10 101 VINKO ŠVAB 1961 M č II. 0:43:20 1:21:26 1:15:29 3:20:15
11 139 VIKTOR EKART 1958 M č II. 0:42:27 1:22:09 1:15:59 3:20:35
12 210 DRAGO SREČNIK 1963 M č II. 0:42:00 1:21:36 1:18:54 3:22:30
13 141 IVAN PERGOVNIK 1955 M č II. 0:42:20 1:23:02 1:17:13 3:22:35
14 152 DANILO BRECELJ 1956 M č II. 0:43:55 1:22:24 1:18:10 3:24:29
15 205 STANE KOGOVŠEK 1956 M č II. 0:42:29 1:23:09 1:19:00 3:24:38
16 223 JOŽE JERE 1954 M č II. 0:50:30 1:32:30 1:10:57 3:33:57
17 225 BOJAN PRIJATELJ 1958 M č II. 0:39:28 1:27:08 1:31:29 3:38:05
18 24 FRANCI VODNIK 1961 M č II. 0:39:33 1:31:42 1:28:43 3:39:58
19 35 SILVO NEMANIČ 1959 M č II. 0:41:00 1:32:38 1:28:15 3:41:53
20 118 PRIMOŽ KALIŠNIK 1961 M č il. 0:42:28 1:30:12 1:36:08 3:48:48
21 53 ŽARE ŠTRUKELJ 1962 M č II. 0:43:00 1:33:25 1:34:50 3:51:15
22 25 BOJAN MIKOLIČ 1954 M č II. 0:42:32 1:37:00 1:37:18 3:56:50
23 233 tSTANE OTER 1958 M č II. 0:49:20 1:34:52 1:39:11 4:03:23
24 217 FRANC PERKO 1957 M č II. 0:43:45 1:36:11 1:45:09 4:05:05
25 135 FRANC MAČEK 1954 M č II. 0:40:08 1:53:44 1:39:42 4:13:34

MLADINCI

Mesto Št. št. Ime Priimek Letnik Sp. Kat. Čas 1 Čas 2 Čas 3 Skupaj
1 267 BORUT MALAVAŠIČ 1972 M M 0:40:00 1:12:42 1:06:22 2:59:04
2 203 MIRAN KOLMAN 1972 M M 0:40:06 1:12:37 1:10:28 3:03:11
3 4 JAKA MAČEK 1978 M M 0:40:05 1:12:39 1:14:07 3:06:51
4 13 JURE KALAN 1978 M M 0:40:45 1:18:56 1:15:50 3:15:31
5 143 ANDRAŽ POLJANEC 1972 M M 0:45:10 1:17:16 1:24:38 3:27:04
6 153 ROK HAFNER 1975 M M 0:42:40 1:24:06 1:24:01 3:30:47
7 14 MATJAŽ MENCINGER 1979 M M 0:43:30 1:28:47 1:26:28 3:38:45
8 23 MARKO PIKON 1978 M M 0:45:50 1:27:19 1:33:43 3:46:52
9 209 KLEMEN KOVAČ 1974 M M 0:51:50 1:24:52 1:41:25 3:58:07

MALJŠI VETERANI

Mesto Št. št. Ime Priimek Letnik Sp. Kat. Čas 1 Čas 2 Čas 3 Skupaj
1 109 JOŽE ROGELJ 1951 M ML. V. 0:34:00 1:10:05 1:01:22 2:45:27
2 87 MILAN KIRN 1953 M ML. V. 0:37:29 1:20:26 1:10:08 3:08:03
3 136 PIO LAPANJA 1951 M ML. V. 0:41:00 1:17:24 1:10:30 3:08:54
4 49 SREČO PIRMAN 1949 M ML. V. 0:38:58 1:21:34 1:15:09 3:15:41
5 30 PETER PAJK 1944 M ML. V. 0:37:16 1:23:49 1:20:09 3:21:14
6 259 PAVEL ERLAH 1948 M ML. V. 0:40:50 1:25:20 1:15:19 3:21:29
7 212 MARE KRIŠTOFIČ 1948 M ML. V. 0:43:10 1:26:56 1:19:01 3:29:07
8 241 DUŠAN ŠUŠTARŠIČ 1951 M ML. V. 0:40:55 1:27:55 1:41:07 3:49:57
9 216 TOMAŽ ŠTARKL 1951 M ML. V. 0:45:55 1:31:35 1:32:31 3:50:01
10 96 FRANC PRIMC 1948 M ML. V. 0:45:54 1:31:06 1:41:11 3:58:11
11 154 JOŽE ZADNIK 1945 M ML. V. 0:43:00 1:39:10 1:39:29 4:01:39
12 5 JANEZ PRELESNIK 1950 M ML. V. 0:44:10 1:42:02 1:39:39 4:05:51
13 155 GOJKO TRTNIK 1947 M ML. V. 0:49:30 1:41:08 1:35:26 4:06:04
14 82 ZMAGO MAGAJNE 1950 M ML. V. 0:46:25 1:46:10 1:41:01 4:13:36

STAREJŠI VETERANI

Mesto Št. št. Ime Priimek Letnik Sp. Kat. Čas 1 Čas 2 Čas 3 Skupaj
1 63 EDO GREGORIČ 1941 M ST. V. 0:42:50 1:26:50 1:11:58 3:21:38
2 41 ŠTEFAN HVASTJA 1943 M ST. V. 0:40:04 1:24:56 1:22:41 3:27:41
3 100 LUDVIK SOTOŠEK 1940 M ST. V 0:43:50 1:28:58 1:20:10 3:32:58
4 95 MAKS STOPAR 1943 M ST. V. 0:45:20 1:23:21 1:26:55 3:35:36
5 56 MARTIN GRAŠIČ 1943 M ST V 0:32:10 1:37:32 1:33:36 3:43:18
6 7 PAVEL ZUPANČIČ 1937 M ST. V. 0:43:40 1:35:15 1:25:46 3:44:41
7 213 JANEZ AMBROŽ 1939 M ST. V. 0:42:26 1:33:23 1:30:16 3:46:05
8 156 KAREL MEDVEŠČEK 1942 M ST. V. 0:41:47 1:34:36 1:31:48 3:48:11
9 218 FRANC ROZMAN 1943 M ST. V. 0:49:00 1:39:52 1:30:28 3:59:20
10 29 JANEZ GRIL 1940 M ST. V. 0:45:15 1:54:37 1:49:27 4:29:19

ČLANICE I.

Mesto Št. št. Ime Priimek Letnik Sp. Kat. Čas 1 Čas 2 Čas 3 Skupaj
1 66 NATAŠA HRIBAR 1971 Ž ČL 1 0:55:20 1:33:05 1:28:32 3:56:57
2 140 IRENA DUKIČ 1970 Ž ČL 1 0:43:59 1:48:59 1:39:16 4:12:14

ČLANICE II.

Mesto Št. št. Ime Priimek Letnik Sp. Kat. Čas 1 Čas 2 Čas 3 Skupaj
1 31 NATAŠA NAKRST KOSMAČ 1962 Ž ČL. 2 0:40:07 1:20:26 1:07:48 3:08:21