GENERALNA RAZVRSTITEV

Mesto Št.št. Kat. Priimek Ime Let. Roj. Ekipa # Čas čoln # Čas kolo # Čas tek Skupni čas
1 47 M2 ZUPANČIČ MARJAN 71 STOPTEAM 6 0:41:25 4 1:10:12 1 0:57:40 2:49:17
2 25 M2 DOLENC MARKO 72 SK BRDO 5 0:40:44 1 1:06:39 3 1:02:23 2:49:46
3 35 M2 GLOBOČNIK TOMAŽ 72 VRH 1 9 0:42:32 3 1.09:06 2 0:58:32 2:50:10
4 55 M2 MOČNIK METOD 68 CALCIT KAMNIK 11 0:42:45 2 1:08:54 6 1:06:16 2:57:55
5 57 M4 ROGELJ JOŽE 51 BTC BAUER 7 0:41:34 5 1:11:03 5 1:05:26 2:58:03
6 21 M3 ZUPAN TINE 60 YETI ZUPAN SPORT 4 0:40:34 6 1:11:06 15 1:13.35 3:05:15
7 29 M2 POKLUKAR JOŽE 73 GORJE 12 0:43:35 7 1:11:07 10 1:10:33 3.05:15
8 48 M3 ŠKRLEP MARKO 62 STOPTEAM 17 0:44:24 13 1:14:53 7 1:07:35 3:06:52
9 23 M1 SOKLIČ TOMAŽ 74 VRH TRŽIČ 38 0:49:21 12 1.14:33 4 1:03:02 3:06:56
10 3 M1 POTOČNIK BOŠTJAN 74 TAPETNIŠTVO KOPAČ Ž. 15 0:43:57 11 1:14:32 8 1:08:57 3:07:26
11 33 M3 HAFNER JOŽE 62 KONDOR GODEŠIČ 2 0:40:23 14 1:15:21 13 1:12:06 3:07:50
12 70 M2 KOLMAN MIRAN 72 ŽELEZNIKI 21 0:45:38 9 1:12:50 14 1:12:14 3:10:42
13 20 M2 MIKELJ ROBI 73 TK BOHINJ 3 0:40:24 10 1:14:17 20 1:16:57 3:11:38
14 19 M3 VARL ROBI 66 ENSOTEAM RADOVLJICA 8 0:42:03 16 1:17:31 16 1:14:21 3:13:55
15 8 M3 DOLENC KLEMEN 63 NOVICE EXTREME 16 0:44:18 19 1:19:12 11 1.11:05 3:14:35
16 1 M1 MENCINGER MATJAŽ 79 STOPTEAM 25 0:46:40 8 1:12:47 17 1:15:21 3:14:48
17 27 M3 MOHORIČ D7VMJAN 61 IDRIJA 19 0:45:01 15 1:15:53 18 1:16:03 3:16:57
18 5 M4 KIRN MILAN 53 KK LJUBNO 18 0:44:25 27 1:23:07 9 1:10:18 3:17:50
19 16 M3 PERŠE TOMAŽ 59 TK BOHINJ 10 0:42:34 18 1:19:08 21 1:17:05 3:18:47
20 43 M4 AVGUŠTIN DARE 56 KONDOR GODEŠIČ 14 0:43:39 20 1:19:13 19 1:16:44 3:19:36
21 45 M3 MARAŽ KLAVDIJ 62 ŠEMPETER 43 0:50:27 23 1:22:22 12 1:11:09 3:23:58
22 20 M4 SITAR BOJAN 54 RADOMLJE 51 0:51:17 21 1:19:15 22 1:17:17 3:27:49
23 34 M4 KOGOVŠEK STANE 56 BP MOTOR 0IL 26 0:46:47 26 1:23:06 24 1:19:54 3:29:47
24 30 M3 PIRC ALEŠ 64 LJUBLJANA 28 0:47:03 25 1:23:03 25 1:20:17 3:30:23
25 38 M2 TORKAR MATJAŽ 69 ŽELEZNIKI 36 0:48:33 22 1:21:14 26 1:22:22 3:32:09
26 47 M1 KOVAČ KLEMEN 74 KRANJ 45 0:50:35 17 1:18:55 34 1:26:08 3:35:38
27 36 M4 GLOBOČNIK MATJAŽ 55 VRH 2 27 0:47:01 30 1:24:55 27 1:23:55 3:35:51
28 11 M3 SREČNIK DRAGO 63 G.C. TRZIC 40 0:49:42 28 1.23:20 28 1:23:59 3:37:01
29 56 M3 DRŽAN ROBERT 64 LJUBLJANA-ŠMARTNO 23 0:46:08 32 1:26:32 37 1:27:21 3:40:01
30 69 M3 SOTOŠEK GORAZD 64 NOVICE EXTREME 37 0:48:44 37 1:29:43 29 1:24:17 3:42:44
31 6 M4 ERLAH PAVEL 48 KRIŽE 34 0:48:20 34 1:28:02 35 1:26:25 3:42:47
32 40 M1 ROPIČ IGOR 76 KAMNA GORICA 61 0:54:14 29 1:23:26 32 1:25:22 3:43:02
33 26 M5 LENARŠIČ BINE 41 LJUBLJANA 46 0:50:44 48 1:33:28 23 1:19:45 3:43:57
34 14 M2 ROVTAR MATJAŽ 69 G.C. TRŽIČ 53 0:52:06 33 1:27:57 33 1:25:59 3:46:02
35 9 M5 AMBROŽ JANEZ 39 KRIZE 42 0:50:00 44 1:31:55 30 1:24:58 3:46:53
36 44 M6 JUH BORIS 35 NOVICE EXTREME 20 0.45:10 51 1:34:44 36 1:27:02 3:46:56
37 15 Ž PERŠE LIDIJA 67 TK BOHINJ 24 0:46:36 38 1:29:55 38 1:30:27 3:46:58
38 71 M3 ŠKOF IVAN 59 ZAPRAVLJIVČEK HORJU. 35 0:48:21 24 1:22:47 51 1:37:02 3:48:10
39 24 M3 PRIJATELJ BOJAN 58 LJ. DRAVLJE 22 0:45:59 39 1:29:58 44 1:33:22 3:49:19
40 13 M5 MEDVEŠČEK KAREL 42 TK BOHINJ 32 0:48:09 35 1:28:20 41 1:33:02 3:49:31
41 50 M5 STOPAR MAKS 43 TK LJUBLJANA 30 0:47:17 31 1:25:54 50 1.37:00 3:50:11
42 8 M4 PERGOVNIK IVAN 55 LOGATEC 41 0:49:51 36 1:28:54 45 1:34:37 3:53:22
43 37 M1 TOMAŽEVIC TOMAŽ 75 KAMNA GORICA 63 0:58:18 43 1:31:08 31 1:25:06 3:54:32
44 52 M2 MOHORIČ TOMAŽ 73 SELCA 31 0:47:57 45 1:32:08 48 1:36:47 3:56:52
45 22 M2 URŠIČ MAKSI 69 TOLMIN 60 0:54:01 40 1:30:23 43 1:33:10 3:57:34
46 40 M1 PIKON MARKO 78 TK BOHINJ 50 0:51:11 41 1:30:52 46 1:36.00 3:58:03
47 41 M4 MRAK STANE 57 HRUŠICA 58 0:53:31 46 1:32:10 42 1:33:03 3:58:44
48 7 M3 OTER STANE 58 STOPTEAM 44 0:50:34 50 1:34:02 47 1:36:03 4:00:39
49 50 M3 GOTLIB FRENK 59 ALTER ŠPORT 33 0:48:15 42 1:30:57 59 1:42:30 4:01:42
50 58 M5 GRAŠIČ MARTIN 43 ŠKOFJA LOKA 1 0:40:13 63 1:42:27 54 1:40:04 4:02:44
51 9 M2 DEČMAN MITJA 69 TK RIBNICA 54 0:52:25 49 1:34:01 53 1:38:00 4:04:26
52 2 M4 JURKO BOJAN 57 CELJE 56 0.53:12 54 1:36:16 49 1:36:49 4:06:17
53 13 Ž RAJGELJ MELITA 76 KRANJ 59 0:53:37 47 1:33:21 57 1:41:18 4:08:16
54 14 M4 ISAKOVIC SAŠO 48 LJUBLJANA 57 0:53:25 56 1:37:44 52 1:37:57 4:09:06
55 45 M4 GUZEJ TINE 51 STOPTEAM 29 0:47:07 52 1:35:23 63 1:47:37 4:10:07
56 54 M2 SLAPNIČAR MATEVŽ 69 TK LJUBLJANA 49 0:51:09 65 1:46:51 40 1:32:18 4:10.18
57 32 M3 ŠTRUKELJ ŽARE 59 TRŽIČ 48 0:50:49 59 1:39:22 55 1:40:12 4:10:23
58 17 M4 NARAKS IZTOK 57 CELJE 47 0:50:47 55 1:37:24 60 1:42:45 4:10:56
59 66 M2 HA KR TOMAS 71 CZECH 64 1:00:34 61 1:40:15 39 1:30:59 4:11:48
60 60 M4 PERKO FRANC 57 TRŽIČ 39 0:49:30 64 1:45:40 61 1:45:07 4:20:17
61 10 M4 ŠTRAKL TOMAŽ 51 LJUBLJANA 52 0:51:42 60 1:39:58 64 1:48:51 4:20:31
62 63 M3 KILIAN JU RAJ 65 CZECH 68 1:05:34 53 1:36:06 56 1:40:58 4:22:38
63 61 M3 HLINOVSKY LUBOS 63 CZECH 66 1:03:33 62 1:40:17 58 1:42:05 4:25:55
64 65 M3 MALIŠ LADA 59 CZECH 69 1:08:38 57 1:38:21 62 1:45:52 4.32:51
65 62 M3 KLAS JAN 63 CZECH 67 1:05:22 58 1:38:46 65 1:50:30 4:34:38
66 12 M5 PAJK PETER 44 NAKLO 13 0:43:38 69 ODSTOP 69 ODSTOP ODSTOP
67 59 M3 PRIMOŽIČ BRANE 66 ŠKOFJA LOKA 71 ODSTOP 71 ODSTOP 71 ODSTOP ODSTOP
68 18 M5 TRTNIK GOJKO 47 MNZ-UKC-CKTP 65 1:03:00 66 1:49:46 66 ODSTOP ODSTOP
69 51 M2 VRŠČAJ JANEZ 70 NOVO MESTO 62 0:57:08 67 1:51:55 67 ODSTOP ODSTOP
70 64 M3 DOLEŽAL PETR 66 CZECH 70 1:11:57 70 ODSTOP 70 ODSTOP ODSTOP
71 67 MS GRIL JANEZ 40 LJUBLJANA 55 0:53:11 68 1:54:17 68 ODSTOP ODSTOP

REZULTATI – ŽENSKE

Mesto Št.št. Kat. Priimek Ime Let. Roj. Ekipa # Čas čoln # Čas kolo # Čas tek Skupni čas
1 15 Ž PERŠE LIDIJA 67 TK BOHINJ 24 0:46:36 38 1:29:55 38 1:30:27 3:46:58
2 31 Ž RAJGELJ MELITA 76 KRANJ 59 0:53:37 47 1:33:21 57 1:41:18 4:08:16

REZULTATI – MOŠKI 6

Mesto Št.št. Kat. Priimek Ime Let. Roj. Ekipa # Čas čoln # Čas kolo # Čas tek Skupni čas
1 44 M6 JUH BORIS 35 NOVICE EXTREME 20 0:45:10 51 1:34:44 36 1:27:02 3:46:56

REZULTATI – MOŠKI 5

Mesto Št.št. Kat. Priimek Ime Let. Roj. Ekipa # Čas čoln # Čas kolo # Čas tek Skupni čas
1 26 M5 LENARŠIČ BINE 41 LJUBLJANA 46 0:50:44 48 1:33:28 23 1:19:45 3:43:57
2 39 M5 AMBROŽ JANEZ 39 KRIŽE 42 0:50:00 44 1:31:55 30 1:24:58 3:46:53
3 13 M5 MEDVEŠČEK KAREL 42 TK BOHINJ 32 0:48:09 35 1:28:20 41 1:33:02 3:49:31
4 50 M5 STOPAR MAKS 43 TK LJUBLJANA 30 0:47:17 31 1:25:54 50 1:37:00 3:50:11
5 58 M5 GRAŠIČ MARTIN 43 ŠJOFJA LOKA 1 0:40:13 63 1:42:27 54 1:40:04 4:02:44

REZULTATI – MOŠKI 4

Mesto Št.št. Kat. Priimek Ime Let. Roj. Ekipa # Čas čoln # Čas kolo # Čas tek Skupni čas
1 57 M4 ROGELJ JOŽE 51 BTC BAUER 7 0:41:34 5 1:11.03 5 1:05:26 2:58:03
2 5 M4 KIRN MILAN 53 KK LJUBNO 18 0:44:25 27 1:23:07 9 1:10:18 3:17:50
3 43 M4 AVGUŠTIN DARE 56 KONDOR GODEŠIČ 14 0:43:39 20 1:19:13 19 1:16:44 3:19:36
4 28 M4 SITAR BOJAN 54 RADOMLJE 51 0:51:17 21 1:19:15 22 1:17:17 3:27:49
5 34 M4 KOGOVŠEK STANE 56 BP MOTOR OIL 26 0:46:47 26 1:23:06 24 1:19:54 3:29:47
6 36 M4 GLOBOČNIK MATJAŽ 55 VRII 2 27 0:47:01 30 1:24:55 27 1:23:55 3:35:51
7 6 M4 ERLAH PAVEL 48 KRIŽE 34 0:48:20 34 1:28:02 35 1:26:25 3:42:47
8 0 M4 PERGOVNIK IVAN 55 LOGATEC 41 0:49:51 36 1:28:54 45 1.34:37 3:53:22
9 41 M4 MRAK STANE 57 HRUŠICA 58 0:53:31 46 1:32:10 42 1:33:03 3:58:44
10 2 M4 JURKO BOJAN 57 CELJE 56 0:53:12 54 1:36:16 49 1:36:49 4:06:17
11 4 M4 IGAKOVIČ SAŠO 48 LJUBLJANA 57 0:53:25 56 1:37:44 52 1:37:57 4:09:06
12 46 M4 GUZEJ TINE 51 STOPTEAM 29 0:47:07 52 1:35:23 63 1:47:37 4:10:07
13 17 M4 NARAKS IZTOK 57 CELJE 47 0:50:47 55 1:37:24 60 1:42:45 4:10:56
14 60 M4 PERKO FRANC 57 TRŽIČ 39 049 30 64 1:45:40 61 1:45:07 4:20:17
15 10 M4 ŠTRAKL TOMAŽ 51 LJUBLJANA 52 0:51:42 60 1:39:58 64 1:48:51 4:20:31

REZULTATI – MOŠKI 3

Mesto Št.št. Kat. Priimek Ime Let. Roj. Ekipa # Čas čoln # Čas kolo # Čas tek Skupni čas
1 21 M3 ZUPAN TINE 60 YETI ZUPAN SPORT 4 0:40:34 6 1:11:06 15 I 1:13:35 3:05:15
2 48 M3 ŠKRLEP MARKO 62 STOPTEAM 17 0:44:24 13 1:14:53 7 1:07:35 3:06:52
3 33 M3 HAFNER JOŽE 62 KONDOR GODEŠIČ 2 0:40:23 14 1:15:21 13 1:12:06 3:07:50
4 19 M3 VARL ROBI 66 ENSOTEAM RADOVLJICA 8 0:42:03 16 1:17:31 16 1:14:21 3:13:55
5 68 M3 DOLENC KLEMEN 63 NOVICE EXTREME 16 0:44.18 19 1:19:12 11 1:11:05 3:14:35
6 27 M3 MOHORIČ DAMJAN 61 IDRIJA 19 0:45:01 15 1:15:53 18 1:16:03 3:16:57
7 16 M3 PERŠE TOMAŽ 59 TK BOHINJ 10 0:42:34 18 1:19:08 21 1:17:05 3:18:47
8 45 M3 MARAŽ KLAVDIJ 62 ŠEMPETER 43 0:50:27 23 1:22:22 12 1:11:09 3:23:58
9 30 M3 PIRC ALEŠ 64 LJUBLJANA 28 0.47:03 25 1:23:03 25 1:20:17 3:30:23
10 11 M3 SREČNIK DRAGO 63 G. C. TRŽIČ 40 0:49:42 28 1:23:20 28 1:23:59 3:37:01
11 56 M3 DRŽAN ROBERT 64 LJUBLJANA-ŠMARTNO 23 0:46:08 32 1:26:32 37 1:27:21 3:40:01
12 69 M3 SOTOŠEK GORAZD 64 NOVICE EXTREME 37 0:48:44 37 1:29:43 29 1:24:17 3:42:44
13 71 M3 ŠKOF IVAN 59 ZAPRAVLJIVČEK HORJUJ 35 0:48:21 24 1:22:47 51 1:37:02 3:48:10
14 24 M3 PRIJATELJ BOJAN 50 LJ. DRAVLJE 22 0:45:59 39 1:29:58 44 1:33:22 3:49:19
15 7 M3 OTER STANE 58 STOPTEAM 44 0:50:34 50 1:34:02 47 1:36:03 4:00:39
16 53 M3 GOTLIB FRENK 58 ALTER SPORT 33 0:48:15 42 1:30:57 59 1:42:30 4:01:42
17 32 M3 ŠTRUKELJ ŽARE 59 TRŽIČ 48 0:50:49 59 1:39:22 55 1:40:12 4:10:23
18 63 M3 KILIAN JURAJ 65 CZECH 68 1:05:34 53 1:36:06 56 1:40:58 4:22:38
19 61 M3 HLINOVSKY LUBOS 63 CZECH 66 1:03:33 1 62 1:40:17 58 1:42:05 4:25:55

REZULTATI – MOŠKI 2

Mesto Št.št. Kat. Priimek Ime Let. Roj. Ekipa # Čas čoln # Čas kolo # Čas tek Skupni čas
1 47 M2 ZUPANČIČ MARJAN 71 STOPTEAM 6 0:41:25 4 1:10:12 1 0:57:40 2:49:17
2 25 M2 DOLENC MARKO 72 SK BRDO 5 0:40:44 1 1:06:39 3 1:02:23 2:49:46
3 35 M2 GLOBOČNIK TOMAŽ 72 VRH 1 9 0:42:32 3 1:09:06 2 0:58:32 2:50:10
4 55 M2 MOČNIK METOD 68 CALCIT KAMNIK 11 0:42:45 2 1:08:54 6 1:06:16 2:57:55
5 29 M2 POKLUKAR JOŽE 73 GORJE 12 0:43:35 7 1:11:07 10 1:10:33 3:05:15
6 70 M2 KOLMAN MIRAN 72 ŽELEZNIKI 21 0:45:38 9 1:12:50 14 1:12:14 3:10:42
7 20 M2 MIKELJ ROBI 73 TK BOHINJ 3 0:40:24 10 1:14:17 20 1:16:57 3:11:38
8 38 M2 TORKAR MATJAŽ 69 ŽELEZNIKI 36 0:48:33 22 1:21:14 26 1:22:22 3:32:09
9 14 M2 ROVTAR MATJAŽ 69 G.C. TRŽIČ 53 0:52:06 33 1:27:57 33 1:25:59 3:46:02
10 52 M2 MOHORIČ TOMAŽ 73 SELCA 31 0:47:57 45 1:32:08 48 1:36:47 3:56:52
11 22 M2 URŠIČ MAKSI 69 TOLMIN 60 0:54:01 40 1:30:23 43 1:33:10 3:57:34
12 9 M2 DEČMAN MITJA 69 TK RIBNICA 54 0:52:25 49 1:34:01 53 1:38:00 4:04.26
13 54 M2 SLAPNIČAR MATEVŽ 69 TK LJUBLJANA 49 0:51:09 65 1:46:51 40 1:32:18 4:10:18
14 66 M2 HAKR TOMAS 71 CZECH 64 1:00:34 61 1:40:15 39 1:30:59 4:11:48

REZULTATI – MOŠKI 1

Mesto Št.št. Kat. Priimek Ime Let. Roj. Ekipa # Čas čoln # Čas kolo # Čas tek Skupni čas
1 23 M1 SOKLIČ TOMAŽ 74 VRH TRŽIČ 38 0:49:21 12 1:14:33 4 1:03:02 3:06:56
2 3 M1 POTOČNIK BOŠTJAN 74 TAPETNIŠTVO KOPAČ Ž 15 0:43:57 11 1:14:32 8 1:08:57 3:07:26
3 1 M1 MENCINGER MATJAŽ 79 STOPTEAM 25 0:46:40 8 1:12:47 17 1:15:21 3:14:48
4 42 M1 KOVAČ KLEMEN 74 KRANJ 45 0:50:35 17 1:18:55 34 1:26:08 3:35:38
5 40 M1 ROPIČ IGOR 76 KAMNA GORICA 61 0:54:14 29 1:23:26 32 1:25:22 3:43:02
6 37 M1 TOMAŽEVIC TOMAŽ 75 KAMNA GORICA 63 0:58:18 43 1:31:08 31 1:2506 3:54:32
7 49 M1 P IKON MARKO 78 TK BOHINJ 50 0:51:11 41 1:30:52 46 1:36:00 3:58:03

NEUVRŠČENI

Mesto Št.št. Kat. Priimek Ime Let. Roj. Ekipa # Čas čoln # Čas kolo # Čas tek Skupni čas
64 65 M3 MALIŠ LADA 69 CZECH 69 1:08:38 57 1:38:21 62 1:45:52 4:32:51
65 62 M3 KLAS JAN 53 CZECH 67 1:05:22 58 1:38:46 65 1:50:30 4:34:38
67 59 M3 PRIMOŽIČ BRANE 66 ŠKOFJA LOKA 71 ODSTOP 71 ODSTOP 71 ODSTOP ODSTOP
70 64 Mi DOLEŽAL PETR 66 CZECH 70 1:11:57 70 ODSTOP 70 ODSTOP ODSTOP
69 51 M2 VRŠČAJ JANEZ 70 NOVO MESTO 62 0:57:08 67 1:51:55 67 ODSTOP ODSTOP
66 12 M5 PAJK PETER 44 NAKLO 13 0:43:38 69 ODSTOP 69 ODSTOP ODSTOP
68 18 M5 TRTNIK GOJKO 47 MNZ-UKC-CKTP 65 1:03:00 66 1:49:46 66 ODSTOP ODSTOP
71 67 M5 GRIL JANEZ 40 LJUBLJANA 55 0:53:11 68 1:54:17 68 ODSTOP ODSTOP