SKUPNO

Mesto Številka Ime Priimek Let. roj. Država Skupni čas Start Čas čoln Čas kolo Cilj
1 112 JOŽE ROGELJ 1951 SLO 0:02:40 0:08:07 0:08:38 0:09:49 0:10:47
2 101 MARJAN ZUPANČIČ 1971 SLO 0:02:45 0:08:07 0:08:40 0:09:52 0:10:52
3 113 LOJZE OBLAK 1947 SLO 0:02:47 0:08:08 0:08:38 0:09:49 0:10:54
4 30 METOD MOČNIK 1968 SLO 0:02:50 0:08:07 0:08:41 0:09:50 0:10:57
5 59 LOJZE MALNAR 1946 SLO 0:02:52 0:00:07 0:08:38 0:09:56 0:10:59
6 22 MILAN KIRN 1953 SLO 0:02:52 0:08:07 0:08:40 0:09:57 0:10:59
7 53 SIMON PREMOŽE 1973 SLO 0:02:56 0:00:07 0:08:49 0:10:00 0:11:03
8 11 KARLO BAJT 1951 SLO 0:02:57 0:08:07 0:08:40 0:09:59 0:11:04
9 19 JOŽE HAFNER 1962 SLO 0:02:58 0:00:07 0:08:36 0:09:54 0:11:05
10 12 BRANKO ŠKOFLEK 1955 SLO 0:02:58 0:08:07 0:08:41 0:09:59 0:11:05
11 26 SREČKO PIRMAN 1949 SLO 0:03:00 0:08:07 0:08:42 0:10:00 0:11:06
12 98 MILAN VODNIK 1960 SLO 0:02:59 0:08:07 0:08:40 0:09:56 0:11:06
13 52 DAMJAN MOHORIČ 1961 SLO 0:02:59 0:08:07 0:08:41 0:09:57 0:11:06
14 136 VIKTOR EKART 1958 SLO 0:03:00 0:08:07 0:08:45 0:10:04 0:11:07
15 115 NATAŠA NAKRST-KOSMAČ 1962 SLO 0:03:00 0:08:07 0:08:42 0:10:01 0:11:07
16 3 ALOJZ ČARMAN 1953 SLO 0:03:01 0:08:07 0:08:41 0:10:01 0:11:08
17 139 FRANC HAFNER 1949 SLO 0:03:02 0:08:07 0:08:39 0:09:59 0:11:09
18 85 BOJAN DEBENEC 1957 SLO 0:03:02 0:08:07 0:08:39 0:09:55 0:11:09
19 120 TOMISLAV JURIŠA 1965 SLO 0:03:02 0:08:07 0:08:38 0:09:56 0:11:09
20 80 MARKO PIRIH 1964 SLO 0:03:03 0:08:07 0:08:43 0:10:01 0:11:10
21 93 MATEJ FELE 1976 SLO 0:03:04 0:08:07 0:08:39 0:09:56 0:11:11
22 77 BORUT MALAVAŠIČ 1972 SLO 0:03:05 0:08:07 0:08:43 0:10:06 0:11:11
23 63 LJUBO OSOVNIKAR 1954 SLO 0:03:05 0:08:07 0:08:39 0:10:01 0:11:12
24 132 MIRAN KOLMAN 1972 SLO 0:03:05 0:00:07 0:08:47 0:10:01 0:11:12
25 39 JOŽE STANOVNIK 1960 SLO 0:03:08 0:08:07 0:08:37 0:10:07 0:11:15
26 129 MARKO ŠKRLEP 1962 SLO 0:03:09 0:09:37 0:08:42 0:10:03 0:11:16
27 14 TINE ZUPAN 1960 SLO 0:03:09 0:08:07 0:08:36 0:09:56 0:11:16
28 2 PETER PAJK 1944 SLO 0:03:10 0:00:07 0:08:39 0:10:01 0:11:17
29 25 BRANE KALAN 1962 SLO 0:03:10 0:08:07 0:08:46 0:10:04 0:11:17
30 28 KLAVDIJ MARAŽ 1962 SLO 0:03:10 0:08:07 0:08:45 0:10:08 0:11:17
31 127 NIKŠA ZUPANOVIČ 1957 SLO 0:03:12 0:08:07 0:08:40 0:10:02 0:11:19
32 4 RAJKO ČESNIK 1967 SLO 0:03:12 0:08:07 0:08:49 0:10:07 0:11:19
33 36 MARKO RAMOVS 1961 SLO 0:03:13 0:08:07 0:08:42 0:10:06 0:11:20
34 35 EDO GREGORIČ 1941 SLO 0:03:14 0:08:07 0:08:43 0:10:10 0:11:30
35 9053 KONRAD MERLAK 1948 SLO 0:03:14 0:08:07 0:08:46 0:10:09 0:11:21
36 75 MARJAN FUIS 1955 SLO 0:03:14 0:08:07 0:08:44 0:10:10 0:11:21
37 76 SILVO BABIČ 1964 SLO 0:03:15 0:08:07 0:08:41 0:10:04 0:11:22
38 55 DARKO ROVANŠEK 1955 SLO 0:03:15 0:08:07 0:08:50 0:10:12 0:11:22
39 8 PAVEL ERLAH 1948 SLO 0:03:16 0:08:08 0:08:47 0:10:11 0:11:23
40 94 MATJAŽ CURK 1963 SLO 0:03:16 0:08:07 0:00:40 0:10:04 0:11:23
41 108 MATJAŽ SELJAK 1969 SLO 0:03:16 0:08:07 0:08:45 0:10:08 0:11:23
42 41 DRAGO SREČNIK 1963 SLO 0:03:17 0:08:07 0:08:45 0:10:06 0:11:24
43 74 PIO LAPANJA 1951 SLO 0:03:18 0:08:07 0:08:40 0:10:07 0:11:25
44 143 JANEZ ZUPANČIČ 1972 SLO 0:03:19 0:08:07 0:08:50 0:10:09 0:11:26
45 40 VINKO ŠVAB 1961 SLO 0:03:19 0:08:07 0:08:46 0:10:09 0:11:26
46 122 DOMAGOJ RADOŠ 1970 SLO 0:03:20 0:08:07 0:08:38 0:10:10 0:11:27
47 32 IVAN ŠKOF 1959 SLO 0:03:20 0:08:07 0:08:43 0:10:06 0:11:27
48 79 DARKO HROVATIN 1957 SLO 0:03:20 0:08:07 0:08:44 0:10:09 0:11:27
49 135 MIRO SALAMON 1963 SLO 0:03:20 0:08:08 0:08:47 0:10:08 0:11:27
50 64 ŠTEFAN HVASTJA 1943 SLO 0:03:23 0:08:07 0:08:41 0:10:08 0:11:30
51 133 DRAGO KAVČIČ 1959 SLO 0:03:24 0:08:07 0:08:55 0:10:20 0:11:31
52 29 MAKS STOPAR 1943 SLO 0:03:24 0:08:07 0:08:47 0:10:11 0:11:31
53 118 ANDREJ TRKMAN 1952 SLO 0:03:25 0:08:07 0:08:46 0:10:15 0:11:32
54 82 MARJAN PETEK 1958 SLO 0:03:26 0:08:07 0:08:53 0:10:15 0:11:33
55 1 LUDVIK SOTOŠEK 1943 SLO 0:03:26 0:08:07 0:08:47 0:10:15 0:11:33
56 90 ANTON VIDOVIČ 1954 SLO 0:03:26 0:08:07 0:08:50 0:10:20 0:11:33
57 7 JANEZ AMBROŽ 1939 SLO 0:03:28 0:08:07 0:08:46 0:10:15 0:11:35
58 138 STANE KOGOVŠEK 1956 SLO 0:03:28 0:08:07 0:08:48 0:10:15 0:11:35
59 56 DAMJAN BRAJNIK 1951 SLO 0:03:29 0:08:07 0:08:47 0:10:11 0:11:36
60 51 ROBERT ČEBULAR 1969 SLO 0:03:29 0:08:07 0:08:45 0:10:11 0:11:36
61 16 GORAZD SOTOŠEK 1964 SLO 0:03:29 0:08:07 0:08:45 0:10:17 0:11:36
62 141 MARTIN GRAŠIČ 1943 SLO 0:03:29 0:08:07 0:08:36 0:10:12 0:11:36
63 21 ANDREJ ROZMAN 1966 SLO 0:03:30 0:08:07 0:08:45 0:10:11 0:11:37
64 33 BOJAN PRIJATELJ 1958 SLO 0:03:34 0:08:07 0:08:42 0:10:11 0:11:41
65 116 DRAGO KOSMAČ 1952 SLO 0:03:35 0:08:07 0:08:43 0:10:11 0:11:42
66 31 MARE KRIŠTOFIČ 1948 SLO 0:03:35 0:08:07 0:08:45 0:10:17 0:11:42
67 24 SAŠO ISAKOVIČ 1948 SLO 0:03:35 0:08:07 0:08:46 0:10:18 0:11:42
68 78 TOMAŽ TOHAŽEVIČ 1975 SLO 0:03:36 0:09:07 0:08:49 0:10:16 0:11:43
69 144 SANDI MARINČIČ 1959 SLO 0:03:36 0:08:07 0:08:46 0:10:18 0:11:43
70 96 ROBERT STUPAR 1974 SLO 0:03:37 0:08:07 0:08:57 0:10:20 0:11:44
71 137 JANEZ PLESTENJAK 1959 SLO 0:03:38 0:08:07 0:08:37 0:10:06 0:11:45
72 99 GREGOR ANDERLUH 1969 SLO 0:03:38 0:09:07 0:08:53 0:10:28 0:11:45
73 142 LOJZE ŽITNIK 1951 SLO 0:03:39 0:08:07 0:08:39 0:10:19 0:11:46
74 70 BOJAN NIKOLIČ 1954 SLO 0:03:39 0:09:07 0:08:45 0:10:18 0:11:46
75 42 FRANC KODER 1968 SLO 0:03:39 0:08:07 0:08:45 0:10:13 0:11:46
76 109 JOŽE JERE 1954 SLO 0:03:40 0:08:07 0:08:52 0:10:30 0:11:47
77 8 MARKO KRUŠIČ 1963 SLO 0:03:40 0:08:07 0:08:44 0:10:13 0:11:47
78 126 FRANC PRIMC 1948 SLO 0:03:40 0:08:07 0:08:48 0:10:19 0:11:47
79 49 ROMAN MAROLT 1976 SLO 0:03:41 0:08:07 0:08:45 0:10:11 0:11:47
80 23 IVAN PERGOVNIK 1955 SLO 0:03:41 0:08:07 0:08:48 0:10:18 0:11:48
81 65 BORIS JUH 1935 SLO 0:03:41 0:08:07 0:08:41 0:10:15 0:11:48
82 106 FRANC ŽGANK 1961 SLO 0:03:42 0:08:07 0:08:55 0:10:10 0:11:49
83 46 ALEŠ KREK 1971 SLO 0:03:43 0:08:07 0:08:43 0:10:14 0:11:50
84 140 MATEJ DOLINAR 1951 SLO 0:03:44 0:08:07 0:08:46 0:10:19 0:11:51
85 38 KAREL MEDVEŠČEK 1942 SLO 0:03:48 0:08:07 0:08:43 0:10:14 0:11:55
86 114 PRIMOŽ KALIŠNIK 1960 SLO 0:03:49 0:08:07 0:08:44 0:10:19 0:11:56
87 95 FRANC PERKO 1957 SLO 0:03:51 0:08:07 0:08:47 0:10:22 0:11:58
88 87 DUŠAN ŠUŠTERŠIČ 1951 SLO 0:03:52 0:08:07 0:08:46 0:10:18 0:11:59
89 9 BOGDAN MUSKA 1962 SLO 0:03:52 0:08:07 0:08:42 0:15:00 0:11:59
90 136 LENART SKOK 1962 SLO 0:03:56 0:08:07 0:08:46 0:10:19 0:12:03
91 60 BOJAN KRŽIŠNIK 1955 SLO 0:04:00 0:08:07 0:08:44 0:10:21 0:12:07
92 15 JOŽE ZADNIK 1945 SLO 0:04:00 0:08:07 0:08:46 0:10:28 0:12:07
93 81 STANE RESNIK 1957 SLO 0:04:00 0:08:07 0:08:53 0:10:30 0:12:07
94 134 TONE ŽELEZNIK 1947 SLO 0:04:00 0:08:07 0:08:44 0:10:29 0:12:07
95 117 IVAN ERTL 1943 SLO 0:04:00 0:08:07 0:08:49 0:10:35 0:12:07
95 68 NATAŠA HRIBAR 1971 SLO 0:04:00 0:08:07 0:08:56 0:10:37 0:12:07
97 6 KLEMEN KOVAČ 1974 SLO 0:04:03 0:08:07 0:08:56 0:10:27 0:12:10
90 44 MARJAN HOČEVAR 1969 SLO 0:04:07 0:08:07 0:08:49 0:10:26 0:12:14
99 61 STANE OIER 1959 SLO 0:04:11 0:08:07 0:08:47 0:10:32 0:12:18
100 45 BORIS PENSA 1972 SLO 0:04:14 0:08:07 0:08:43 0:10:27 0:12:21
101 102 PETER OSOLNIK 1972 SLO 0:04:16 0:08:07 0:08:50 0:10:27 0:12:24
102 34 FRANCI VODNIK 1961 SLO 0:04:21 0:08:07 0:08:51 0:10:39 0:12:26
103 10 LADO CEKNILEC 1933 SLO 0:04:25 0:08:07 0:08:47 0:10:37 0:12:32
104 67 ANDREJ LIPEJ 1960 SLO 0:04:26 0:08:07 0:08:49 0:10:38 0:12:33
105 131 JANEZ TOMŠIČ 1937 SLO 0:04:27 0:08:07 0:08:49 0:10:36 0:12:34
106 17 UROŠ ZAGOŽEN 1973 SLO 0:05:53 0:08:07 0:09:05 0:11:30 0:14:00
107 5 MARKO KOPRIVŠEK 1969 SLO 0:15:00 0:08:07 0:08:53 0:15:00 0:15:00
108 13 TOMAŽ PERŠE 1959 SLO 0:15:00 0:08:07 0:08:40 0:09:56 0:15:10
109 37 LOJZE HVALA 1939 SLO 0:15:00 0:08:07 0:08:42 0:10:18 0:15:00
110 50 ZVONE ZRIMŠEK 1932 SLO 0:15:00 0:08:17 0:08:51 0:15:00 0:15:00
111 66 PRIMOŽ DOVČ 1966 SLO 0:15:00 0:15:00 0:15:00 0:15:00 0:15:00
112 91 ZMAGO MAGAJNE 1950 SLO 0:15:00 0:08:07 0:08:48 0:10:32 0:15:00
113 92 MARKO DOLENC 1972 SLO 0:15:00 0:08:07 0:08:33 0:10:11 0:15:00
114 100 JANEZ PRELESNIK 1950 SLO 0:15:00 0:15:00 0:15:00 0:15:00 0:15:00
115 103 DAMJAN KOBLAR 1971 SLO 0:15:00 0:08:07 0:08:46 0:10:20 0:15:00

Kategorija ŽA

Kat. Ime # Čas veslanje # Čas kolo # Čas tek Skupni čas
A NAKRST-KOSMAČ Nataša 1. 0:34:54 1. 1:19:28 1. 1:05:42 1. 3:00:04
A HRIBAR Nataša 2. 0:49:20 2. 1:40:44 2. 1:30:30 2. 4:00:34

Kategorija MA

Kat. Ime # Čas veslanje # Čas kolo # Čas tek Skupni čas
MA MOČNIK Metod 3. 0:33:05 1. 1:10:12 3. 1:07:00 1. 2:50:17
MA PREMOŽE Simon 8. 0:42:21 2. 1:10:33 1. 1:03:52 2. 2:56:46
MA FELE Matej 2. 0:32:08 4. 1:17:09 5. 1:15:32 3. 3:04:49
MA MALAVAŠIČ Borut 4. 0:36:10 7. 1:23:22 2. 1:05:18 4. 3:04:50
MA KOLMAN Miran 7. 0:39:52 3. 1:14:25 4. 1:11:05 5. 3:05:22
MA ZUPANČIČ Janez 10. 0:42:57 5. 1:19:41 6. 1:16:27 6. 3:19:05
MA TOMAŽEVIČ Tomaž 9. 0:42:33 9. 1:26:51 8. 1:26:39 7. 3:36:03
MA ŠTUPAR Robert 13. 0:50:32 6. 1:22:30 7. 1:24:05 8. 3:37:07
MA MAROLT Roman 6. 0:38:11 8. 1:26:36 9. 1:36:03 9. 3:40:50
MA KOVAČ Klemen 12. 0:49:07 10. 1:31:00 10. 1:43:29 10. 4:03:36
MA PENSA Boris 5. 0:36:20 13. 1:44:02 11. 1:54:02 11. 4:14:24
MA OSOLNIK Peter 11. 0:43:39 12. 1:36:57 12. 1:56:15 12. 4:16:51
MA ZAGOŽEN Uroš 14. 0:58:20 14. 2:25:25
MA DOLENC Marko 1. 0:31:01 11. 1:33:38

Kategotija MB

Kat. Ime # Čas veslanje # Čas kolo # Čas tek Skupni čas
MB ZUPANČIČ Marjan 4. 0:33:10 1. 1:12:20 1. 0:59:35 1. 2:45:05
MB HAFNER Jože 1. 0:28:57 7. 1:18:40 5. 1:11:00 2. 2:58:37
MB VODNIK Milan 5. 0:33:16 2. 1:16:02 4. 1:09:54 3. 2:59:12
MB JURIŠA Tomislav 3. 0:31:17 4. 1:18:03 9. 1:13:27 4. 3:02:47
MB PIRIH Marko 10. 0:36:08 5. 1:18:08 2. 1:08:34 5. 3:02:50
MB ŠKRLEP Marko 9. 0:35:38 8. 1:20:16 8. 1:13:13 6. 3:09:07
MB KALAN Brane 22. 0:39:16 6. 1:18:30 7. 1:12:32 7. 3:10:18
MB MARAŽ Klavdij 15. 0:38:16 14. 1:22:58 3. 1:09:15 8. 3:10:29
MB ČESNIK Rajko 26. 0:42:36 3. 1:17:24 6. 1:12:23 9. 3:12:23
MB BABIČ Silvo 7. 0:34:44 12. 1:22:24 14. 1:18:07 10. 3:15:15
MB CURK Matjaž 6. 0:33:48 15. 1:23:49 16. 1:18:49 11. 3:16:26
MB SELJAK Matjaž 17. 0:38:20 13. 1:22:38 10. 1:15:50 12. 3:16:48
MB SREČNIK Drago 16. 0:38:19 9. 1:21:19 15. 1:18:09 13. 3:17:47
MB ŠVAB Vinko 23. 0:39:33 11. 1:22:22 13. 1:17:13 14. 3:19:08
MB RADOŠ Domagoj 2. 0:31:05 21. 1:31:56 11. 1:16:52 15. 3:19:53
MB ŠALAMON Miro 24. 0:39:51 10. 1:21:27 18. 1:19:01 16. 3:20:19
MB ČEBULAR Robert 18. 0:38:24 16. 1:26:17 19. 1:24:14 17. 3:28:55
MB SOTOŠEK Gorazd 13. 0:37:56 22. 1:32:08 17. 1:18:57 18. 3:29:01
MB ROŽMAN Andrej 14. 0:37:57 17. 1:26:41 20. 1:25:28 19. 3:30:06
MB ANDERLUH Gregor 27. 0:46:07 25. 1:35:24 12. 1:17:08 20. 3:38:39
MB MODER Franc 19. 0:38:32 18. 1:27:25 21. 1:33:41 21. 3:39:38
MB KRUŠIČ Marko 12. 0:37:39 19. 1:28:20 22. 1:33:55 22. 3:39:54
MB KREK AleŠ 11. 0:36:29 20. 1:31:19 23. 1:35:36 23. 3:43:24
MB MUŠKA Bogdan 8. 0:35:27 26. 1:37:00 24. 1:40:01 24. 3:52:28
MB SKOK Lenart 21. 0:39:14 23. . 1:33:00 25. 1:44:23 25. 3:56:37
MB HOČEVAR Marjan 25. 0:42:15 27. 1:37:30 26. 1:47:55 26. 4:07:40
MB KOBLAR Damjan 20. 0:38:56 24. 1:33:56
MB KOPRIVŠEK Marko 28. 0:46:40

Kategorija MC

Kat. Ime # Čas veslanje # Čas kolo # Čas tek Skupni čas
MC KIRN Milan 8. 0:33:33 3. 1:16:38 1. 1:02:12 1. 2:52:23
MC ŠKOFLEK Branko 11. 0:34:48 5. 1:17:41 3. 1:06:17 2. 2:58:46
MC MOHORIČ Damjan 10. 0:34:00 4. 1:16:46 6. 1:08:40 3. 2:59:26
MC EKART Viktor 21. 0:38:02 7. 1:19:41 2. 1:02:16 4. 2:59:59
MC ČARMAN Alojz 9. 0:33:56 8. 1:20:31 4. 1:06:29 5. 3:00:56
MC DEBENEC Boj an 5. 0:32:48 1. 1:16:01 12. 1:13:47 6. 3:02:36
MC OSOVNIKAR Ljuba 4. 0:32:38 9. 1:21:59 8. 1:10:22 7. 3:04:59
MC STANOVNIK Jože 3. 0:30:41 26. 1:29:56 5. 1:03:02 8. 3:08:39
MC ZUPAN Tine 1. 0:29:43 6. 1:19:24 19. 1:20:25 9. 3:09:32
MC ŽUPANOVIČ Nikša 7. 0:33:02 13. 1:22:45 14. 1:16:29 10. 3:12:16
MC RAMOVŠ Marko 13. 0:35:19 15. 1:24:16 11. 1:13:42 11. 3:13:17
MC FUIS Marjan 17. 0:37:21 17. 1:25:34 10. 1:11:43 12. 3:14:38
MC ROVANŠEK Darko 30. 0:43:31 10. 1:22:11 7. 1:09:44 13. 3:15:26
MC ŠKOF Ivan 14. 0:36:12 14. 1:23:19 20. 1:20:42 14. 3:13:00
MC HROVATIN Darko 16. 0:37:06 18. 1:25:37 17. 1:17:36 15. 3:20:19
MC KAVČIČ Drago 35. 0:47:58 16. 1:24:54 9. 1:11:31 16. 3:24:23
MC TRKMAN Andrej 22. 0:38:59 24. 1:29:24 15. 1:16:30 17. 3:24:53
MC PETEK Marjan 34. 0:46:16 11. 1:22:15 17. 1:17:36 18. 3:26:07
MC VIDOVIČ Anton 29. 0:43:05 21. 1:28:53 13. 1:14:41 19. 3:26:39
MC KOGOVŠEK Stane 26. 0:41:10 19. 1:26:40 21. 1:20:53 20. 3:28:43
MC PRIJATELJ Bojan 12. 0:35:03 22. 1:29:05 25. 1:30:10 21. 3:34:18
MC KOSMAČ Drago 15. 0:36:54 20. 1:27:28 26. 1:30:49 22. 3:35:11
MC MARINČIČ Sandi 23. 0:39:36 27. 1:31:18 22. 13:25:42 23. 3:36:36
MC PLESTENJAK Janez 2. 0:30:20 23. 1:29:08 31. 1:38:33 24. 3:38:01
MC MIKOLIČ Bojan 20. 0:37:53 28. 1:33:04 23. 3:28:28 25. 3:39:25
MC JERE Jože 32. 0:44:51 33. 1:38:18 16. 1:16:43 26. 3:39:52
MC PERGOVNIK Ivan 27. 0:41:19 25. 1:29:38 24. 1:29:59 27. 3:40:56
MC ŽGANK Franc 36. 0:48:43 12. 1:22:36 27. 1:31:04 28. 3:42:23
MC KALIŠNIK Primož 18. 0:37:28 29. 1:34:24 30. 1:37:12 29. 3:49:04
MC PERKO Franc 24. 0:39:57 30. 1:35:00 28. 1:36:49 30. 3:51:46
MC KRŽIŠNIK Bojan 19. 0:37:38 32. 1:36:57 32. 1:45:21 31. 3:59:56
MC RESNIK Stane 33. 0:46:08 31. 1:36:47 29. 1:37:08 32. 4:00:03
MC OTER Stane 24. 0:39:57 34. 1:45:25 33. 1:45:36 33. 4:10:58
MC VODNIK Franci 31. 0:44:28 35. 1:47:38 34. 1:49:41 34. 4:21:47
MC LIPEJ Andrej 28. 0:41:58 36. 1:49:31 35. 1:54:54 35. 4:26:23
MC PERŠE Tomaž 6. 0:33:01 2. 1:16:14

Kategorija MD

Kat. Ime # Čas veslanje # Čas kolo # Čas tek Skupni čas
MD ROGELJ Jože 3. 0:31:03 1. 1:11:37 1. 0:57:19 1. 2:39:59
MD OBLAK Lojze 2. 0:30:54 2. 1:11:47 3. 1:04:39 2. 2:47:20
MD MALNAR Lojze 5. 0:31:34 3. 1:17:29 2. 1:02:57 3. 2:52:00
MD BAJT Karlo 9. 0:33:43 5. 1:18:21 4. 1:04:56 4. 2:57:00
MD PIRMAN Srečko 11. 0:35:15 4. 1:17:54 5. 1:05:51 5. 2:59:00
MD HAFNER Franc 7. 0:32:50 6. 1:19:27 6. 1:10:05 6. 3:02:22
MD PAJK Peter 6. 0:32:48 7. 1:21:36 9. 1:15:39 7. 3:10:03
MD MERLAK Konrad 19. 0:39:31 9. 1:23:13 8. 1:11:17 8. 3:14:01
MD ERLAH Pavel 21. 0:40:12 11. 1:24:23 7. 3:11:16 9. 3:15:51
MD LAPANJA Pio 8. 0:33:31 12. 13:26:37 11. 1:18:05 10. 3:18:13
MD HVASTJA Štefan 10. 0:34:30 13. 13:27:00 13. 1:21:50 11. 3:23:20
MD STOPAR Maks 22. 0:40:23 10. 1:23:46 12. 1:20:31 12. 3:24:40
MD SOTOŠEK Ludvik 20. 0:39:50 14. 1:28:49 10. 1:17:59 13. 3:26:35
MD BRAJNIK Damjan 23. 0:40:46 8. 1:23:08 16. 1:24:59 14. 3:28:53
MD GRAŠIČ Martin 1. 0:28:56 21. 1:36:34 14. 1:23:38 15. 3:29:08
MD KRIŠTOFIČ Mare 14. 0:38:35 16. 1:31:20 17. 1:25:40 16. 3:35:35
MD ISAKOVIČ Sašo 15. 0:39:04 20. 1:32:32 15. 1:24:01 17. 3:35:37
MD ŽITNIK Lojze 4. 0:31:25 22. 1:40:48 18. 1:26:37 18. 3:38:50
MD PRIMC Franc 26. 0:41:37 15. 1:30:13 19. 1:28:23 19. 3:40:13
MD DOLINAR Matej 18. 0:39:28 19. 1:32:26 21. 1:32:33 20. 3:44:27
MD MEDVEŠČEK Karel 12. 0:35:59 17. 1:31:39 24. 1:40:51 21. 3:48:29
MD ŠUŠTERŠIČ Dušan 17. 0:39:13 18. 1:31:44 25. 1:41:08 22. 3:52:05
MD ZADNIK Jože 16. 0:39:08 23. 1:42:32 23. 1:38:21 23. 4:00:01
MD ŽELEZNIK Tone 13. 0:37:42 24. 1:44:18 22. 1:38:04 24. 4:00:04
MD ERTL Ivan 25. 0:41:23 26. 1:46:31 20. 1:32:11 25. 4:00:05
MD MAGAJNE Zmago 24. 0:40:55 25. 1:44:45

Kategorija ME

Kat. Ime # Čas veslanje # Čas kolo # Čas tek Skupni čas
ME GREGORIČ Edo 3. 0:36:24 1. 1:27:08 1. 1:10:24 1. 3:13:56
ME AMBROŽ Janez 4. 0:38:53 2. 1:29:00 2. 1:20:11 2. 3:28:09
ME JUH Boris 1. 0:34:16 3. 1:34:12 3. 1:32:48 3. 3:41:16
ME ČERNIVEC Lado 5. 0:40:17 6. 1:49:53 4. 1:55:11 4. 4:25:21
ME TOMŠIČ Janez 6. 0:42:36 5. 1:47:02 5. 1:57:23 5. 4:27:01
ME HVALA Lojze 2. 0:35:12 4. 1:35:42
ME ZRIMŠEK Zvone 7. 0:44:18