SKUPNO

ST. ST. KAT. PRIIMEK IME LET. EKIPA ČAS – ČOLN ČAS – KOLO ČAS – TEK SKUPNI ČAS
18 M1 ZUPANČIČ MARJAN 71 ALMA MIX 0:41:32 1:10:29 1:02:54 2:54:55
49 M1 MOČNIK METOD 68 KAMNIK 0:42:38 1:09:21 1:05:35 2:57:34
5 M3 KIRN MILAN 53 KK LJUBNO 0:41:28 1:18:43 1:04:30 3:04:41
20 M1 MIKELJ ROBI 73 STARA fužina 0:43:12 1:14:54 1:07:28 3:05:34
39 M2 ŠKERLEP MARKO 62 STOP TEAM 0:43:15 1:15:51 1:07:22 3:06:28
3 M1 KOLMAN MIRAN 72 BAZEN ŽELEZNIKI 0:43:20 1:13:14 1:10:07 3:06:41
33 M2 HAFNER JOŽE 62 KONDOR GODEŠIČ 0:39:22 1:17:24 1:10:32 3:07:18
27 M1 MALAVAŠIČ BORUT 72 ŽIRI 0:43:30 1:19:10 1:10:12 3:12:52
22 M4 MALNAR LOJZE 46 STOP TEAM 0:43:28 1:21:06 1:08:35 3:13:09
52 M2 MOHORIČ DAMJAN 61 IDRIJA 0:43:21 1:16:22 1:13:35 3:13:18
53 M1 HAFNER ROK 75 BAZEN ŽELEZNIKI 0:43:12 1:16:08 1:14:40 3:14:00
46 M1 ŠTEKAR PRIMOŽ 71 MOST NA SOČI 0:00:00 2:03:46 1:10:49 3:14:35
7 M1 MENCINGER MATJAŽ 79 TK BOHINJ 0:51:20 1:14:11 1:10:55 3:16:26
40 M4 STOPAR MAKS 43 TK LJUBLJANA 0:44:50 1:13:50 1:18:01 3:16:41
28 M2 SELJAK SAŠO 65 DOMŽALE 0:46:30 1:19:51 1:10:40 3:17:01
31 M1 JAMNIK TONE 68 MEDVODE 0:47:35 1:16:28 1:13:13 3:17:16
47 M1 SOKLIČ TOMAŽ 74 TRŽIČ 0:52:00 1:19:33 1:06:14 3:17:47
23 M2 PERŠE TOMAŽ 59 TK BOHINJ 0:43:30 1:22:00 1:12:22 3:17:52
19 M2 VARL ROBI 66 TK BOHINJ 0:40:30 1:22:13 1:17:01 3:19:44
55 M1 MAČEK JAKA 78 ŠK. LOKA 0:43:15 1:14:05 1:23:02 3:20:22
35 M3 AVGUŠTIN DARE 56 KONDOR GODEŠIČ 0:43:16 1:28:59 1:14:31 3:26:46
17 M3 SITAR BOJAN 54 RADOMLJE 0:48:35 1:21:03 1:17:20 3:26:58
32 M2 MARAŽ KLAVDIJ 62 ŠEMPETER 0:51:36 1:27:24 1:09:24 3:28:24
41 M1 ČEBULAR ROBERT 69 KRANJ 0:47:35 1:23:22 1:18:24 3:29:21
16 M2 SREČNIK DRAGO 63 G.C. TRŽIČ 0:43:16 1:23:14 1:20:21 3:31:51
10 M2 PIRC ALEŠ 64 LJUBLJANA 0:47:25 1:27:18 1:17:36 3:32:19
12 M4 PAJK PETER 44 NAKLO 0:42:38 1:25:46 1:24:02 3:32:26
36 M1 SLAPNIČAR MATEVŽ 69 LESCE 0:52:00 1:26:11 1:14:51 3:33:02
11 M1 KOVAČ KLEMEN 74 KRANJ 0:48:18 1:21:19 1:24:42 3:34:19
30 M2 SOTOŠEK GORAZD 64 ČRNUČE 0:46:25 1:27:34 1:20:33 3:34:32
21 M1 ROVTAS MATJAŽ 69 TRŽIČ 0:51:07 1:23:30 1:21:46 3:36:23
13 M4 MEDVEŠČEK KAREL 42 TK BOHINJ 0:45:20 1:26:58 1:25:54 3:38:12
34 M1 CANKAR TOMAŽ 70 ŽELEZNIKI 0:43:20 1:34:33 1:20:49 3:38:42
54 M3 FUJS MARJAN 55 PARTIZAN ŠK. LOKA 0:47:50 1:28:13 1:23:13 3:39:16
8 M5 JUH BORIS 35 LJUBLJANA 0:43:25 1:36:07 1:20:16 3:39:48
42 M2 ROZMAN ANDREJ 66 ZG. BRNIK 0:46:49 1:33:16 1:22:31 3:42:36
26 M1 ROPIČ IGOR 76 KAMNA GORICA 0:53:45 1:27:14 1:27:04 3:48:03
14 M2 GOTLIB FRANCI 59 PODNART 0:49:20 1:28:05 1:31:12 3:48:37
43 M2 ČOPI SIMON 64 PODLUBINJ 0:54:37 1:36:21 1:19:54 3:50:52
50 M1 PIKON MARKO 78 TK BOHINJ 0:50:41 1:24:45 1:37:29 3:52:55
25 M3 KRIŠTOFIČ MARE 48 LJUBLJANA 0:50:07 1:35:40 1:27:58 3:53:45
44 M1 URŠIČ MAKSI 69 TOLMIN 0:52:43 1:28:19 1:34:43 3:55:45
24 M3 GUZEJ TINE 51 STOP TEAM 0:45:53 1:30:51 1:41:11 3:57:55
1 M2 OTER STANE 58 ŠK. LOKA MODRIN 0:49:05 1:37:39 1:35:34 4:02:18
15 M3 PRIMC FRANC 43 MALI VRH 0:57:16 1:34:59 1:33:59 4:06:14
37 M1 TOMAŠEVIČ TOMAŽ 75 KAMNA GORICA 0:54:35 1:37:27 1:34:20 4:06:22
38 Ž2 RAKUŠ JELKA 64 BLED 0:56:02 1:35:05 1:42:02 4:13:09
29 M3 ŠTARKL TOMAŽ 51 LJUBLJANA 0:51:27 3:39:44 1:41:59 4:13:10
45 M1 URŠIČ MATJAŽ 75 TOLMIN 0:52:10 1:43:40 1:39:16 4:15:06
9 M2 DRŽAN ROBERT 64 LJUBLJANA 0:45:30 1:44:59 1:44:37 4:15:06
4 M3 TRTNIK GOJKO 47 MNZ UKS CKT P 0:56:20 1:45:23 1:47:27 4:29:10
51 M4 TOMŠIČ JANEZ 37 TACEN 0:52:44 2:01:08 ČAS. RAMPA
48 M2 ZUPAN TINE 60 MOŠNJE 0:39:18 1:16:17 ODSTOP
2 M2 TODOROVIČ IRIS 65 ŠK. LOKA MODRIN NI STARTAL
6 M4 GRIL JANEZ 40 LJUBLJANA NI STARTAL

Kategorija Moški 1

Mesto St. St. KAT. PRIIMEK IME LET. EKIPA ČAS – ČOLN ČAS – KOLO ČAS – TEK SKUPNI ČAS
1 18 M1 ZUPANČIČ MARJAN 71 ALMA MIX 0:41:32 1:10:29 1:02:54 2:54:55
2 49 M1 MOČNIK METOD 68 KAMNIK 0:42:38 1:09:21 1:05:35 2:57:34
3 20 M1 MIKELJ ROBI 73 STARA FUŽINA 0:43:12 1:14:54 1:07:28 3:05:34
4 3 M1 KOLMAN MIRAN 72 BAZEN ŽELEZNIKI 0:43:20 1:13:14 1:10:07 3:06:41
5 27 M1 MALAVAŠIČ BORUT 72 ŽIRI 0:43:30 1:19:10 1:10:12 3:12:52
6 53 M1 HAFNER ROK 75 BAZEN ŽELEZNIKI 0:43:12 1:16:08 1:14:40 3:14:00
7 46 M1 ŠTEKAR PRIMOŽ 71 MOST NA SOČI 0:00:00 2:03:46 1:10:49 3:14:35
8 7 M1 MENCINGER MATJAŽ 79 TK BOHINJ 0:51:20 1:14:11 1:10:55 3:16:26
9 31 M1 JAMNIK TONE 68 MEDVODE 0:47:35 1:16:28 1:13:13 3:17:16
10 47 M1 SOKLIČ TOMAŽ 74 TRŽIČ 0:52:00 1:19:33 1:06:14 3:17:47
11 55 M1 MAČEK JAKA 78 ŠK. LOKA 0:43:15 1:14:05 1:23:02 3:20:22
12 41 M1 ČEBULAR ROBERT 69 KRANJ 0:47:35 1:23:22 1:18:24 3:29:21
13 36 M1 SLAPNIČAR MATEVŽ 69 LESCE 0:52:00 1:26:11 1:14:51 3:33:02
14 11 M1 KOVAČ KLEMEN 74 KRANJ 0:48:18 1:21:19 1:24:42 3:34:19
15 21 M1 ROVTAR MATJAŽ 69 TRŽIČ 0:51:07 1:23:30 1:21:46 3:36:23
16 34 M1 CANKAR TOMAŽ 70 ŽELEZNIKI 0:43:20 1:34:33 1:20:49 3:38:42
17 26 M1 ROPIČ IGOR 76 KAMNA GORICA 0:53:45 1:27:14 1:27:04 3:48:03
18 50 M1 PIKON MARKO 78 TK BOHINJ 0:50:41 1:24:45 1:37:29 3:52:55
19 44 M1 URŠIČ MAKSI 69 TOLMIN 0:52:43 1:28:19 1:34:43 3:55:43
20 37 M1 TOMAŠEVIČ TOMAŽ 75 KAMNA GORICA 0:54:35 1:37:27 1:34:20 4:06:22
21 45 M1 URŠIČ MATJAŽ 75 TOLMIN 0:52:10 1:43:40 1:39:16 4:15:06

Kategorija Moški 2

Mesto St. St. KAT. PRIIMEK IME LET. EKIPA ČAS – ČOLN ČAS – KOLO ČAS – TEK SKUPNI ČAS
1 39 M2 ŠKERLEP MARKO 62 STOP TEAM 0:43:15 1:15:51 1:07:22 3:06:28
2 33 M2 HAFNER JOŽE 62 KONDOR GODEŠIČ 0:39:22 1:17:24 1:10:32 3:07:18
3 52 M2 MOHORIČ DAMJAN 61 IDRIJA 0:43:21 1:16:22 1:13:35 3:13:18
4 28 M2 SELJAK SAŠO 65 DOMŽALE 0:46:30 1:19:51 1:10:40 3:17:01
5 23 M2 PERŠE TOMAŽ 59 TK BOHINJ 0:43:30 1:22:00 1:12:22 3:17:52
6 19 M2 VARL ROBI 66 TK BOHINJ 0:40:30 1:22:13 1:17:01 3:19:44
7 32 M2 MARAŽ KLAVDIJ 62 ŠEMPETER 0:51:36 1:27:24 1:09:24 3:28:24
8 16 M2 SREČNIK DRAGO 63 G.C. TRŽIČ 0:48:16 1:23:14 1:20:21 3:31:51
9 10 M2 PIRC ALEŠ 64 LJUBLJANA 0:47:25 1:27:18 1:17:36 3:32:19
10 30 M2 SOTOŠEK GORAZD 64 ČRNUČE 0:46:25 1:27:34 1:20:33 3:34:32
11 42 M2 ROZMAN ANDREJ 66 ZG. BRNIK 0:46:49 1:33:16 1:22:31 3:42:36
12 14 M2 GOTLIB FRANCI 59 PODNART 0:49:20 1:28:05 1:31:12 3:48:37
12 43 M2 ČOPI SIMON 64 PODLUBINJ 0:54:37 1:36:21 1:19:54 3:50:52
14 1 M2 OTER STANE 58 ŠK. LOKA MODRI 0:49:05 1:37:39 1:35:34 4:02:18
15 9 M2 DRŽAN ROBERT 64 LJUBLJANA 0:45:30 1:44:59 1:44:37 4:15:06

Kategorija Moški 3

Mesto St. St. KAT. PRIIMEK IME LET. EKIPA ČAS – ČOLN ČAS – KOLO ČAS – TEK SKUPNI ČAS
1 5 M3 KIRM MILAN 53 KK LJUBNO 0:41:28 1:18:43 1:04:30 3:04:41
2 35 M3 AVGUŠTIN DARE 56 KONDOR GODEŠIČ 0:43:16 1:28:59 1:14:31 3:26:46
3 17 M3 SITAR BOJAN 54 RADOMLJE 0:48:35 1:21:03 1:17:20 3:26:58
4 54 M3 FUJS MARJAN 55 PART. ŠK. LOK 0:47:50 1:28:13 1:23:13 3:39:16
5 25 M3 KRIŠTOFIČ MARE 48 LJUBLJANA 0:50:07 1:35:40 1:27:58 3:53:45
6 24 M3 GUZEJ TINE 51 STOP TEAM 0:45:53 1:30:51 1:41:11 3:57:55
7 15 M3 PRIMC ERANC 48 MALI VRH 0:57:16 1:34:59 1:33:59 4:06:14
8 29 M3 ŠTARKL TOMAŽ 51 LJUBLJANA 0:51:27 1:39:44 1:41:59 4:13:10
9 4 M3 TRTNIK GOJKO 47 MNZ UKS CKT P 0:56:20 1:45:23 1:47:27 4:29:10

Kategorija Moški 4

Mesto St. St. KAT. PRIIMEK IME LET. EKIPA ČAS – ČOLN ČAS – KOLO ČAS – TEK SKUPNI ČAS
1 22 M4 MALNAR LOJZE 46 STOP TEAM 0:43:28 1:21:06 1:08:35 3:13:09
2 12 M4 PAJK PETER 41 NAKLO 0:42:38 1:25:46 1:24:02 3:32:26
3 13 M4 MEDVEŠČEK KAREL 42 TK BOHINJ 0:45:20 1:26:58 1:25:54 3:38:12
40 M4 STOPAR MAKS 43 DISKVALIFICIRAN

Kategorija Moški 5

Mesto St. St. KAT. PRIIMEK IME LET. EKIPA ČAS – ČOLN ČAS – KOLO ČAS – TEK SKUPNI ČAS
1 8 M5 JUH BORIS 35 LJUBLJANA 0:43:25 1:36:07 1:20:16 3:39:48

Kategorija Ženske 2

Mesto St. St. KAT. PRIIMEK IME LET. EKIPA ČAS – ČOLN ČAS – KOLO ČAS – TEK SKUPNI ČAS
1 38 Ž2 RAKUŠ JELKA 64 BLED 0:56:02 1:35:05 1:42:02 4:13:09

Niso prišli na cilj

Mesto St. St. KAT. PRIIMEK IME LET. EKIPA ČAS – ČOLN ČAS – KOLO ČAS – TEK SKUPNI ČAS
15 48 M2 ZUPAN TINE 60 MOŠNJE 0:39:18 1:16:17 ODSTOP
16 2 M2 TODOROVIČ IRIS 65 ŠK. LOKA MODRI NI STARTAL
6 51 M4 TOMŠIČ JANEZ 37 TACEN 0:52:44 2:01:08 ČAS. RAMPA
7 6 M4 GRIL JANEZ 40 LJUBLJANA NI STARTAL