SKUPNI REZULTAT – MOŠKI

Mesto Št. št. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. # PLAVANJE Menjava # KOLESARSTVO Menjava # TEK KONČNI ČAS
1 1 KOGOJ Igor TK NK M30 4 7:01.00 0.00 1 29:25.00 0.00 2 19:03.00 55:29.00
2 7 KREGAR Miro PTT LJUBLJ M31 13 7:48.00 0.00 7 38:59.00 0.00 5 19:47.00 58:34.88
J 17 PIKEC UROŠ KRANJ M30 5 7:89.00 0.00 3 38:38.00 0.00 18 21:21.00 59:00.00
4 11 AVSEC Janez TK NK M23 28 8:18.00 0.00 9 31:18.00 0.00 4 19:42.00 59:18.00
5 38 HOČEVAR Gregor TK LJ M19 8 7:12.00 0.00 18 31:21.00 0.00 11 28:58.00 59:31.00
6 13 KRAVOS Gregor TRI.KL. M23 3 6:48.00 0.00 5 30:58.00 0.00 21 22:04.00 59:42.00
7 16 JANEŽIC Gregor KRANJ M19 21 6:26.00 0.00 2 30:16.00 0.00 14 21:87.00 59:49.00
8 12 BAJEC Matjaž Borovnica M23 15 8:00.00 0.00 6 38:51.00 0.00 12 20:50.01 59:49.01
9 31 ROGELJ Jože TRI.KL. M48 48 9:23.00 0.00 8 31:16.81 0.00 3 19:18.02 59:49.82
10 4 DEBENC Bojan TK LJ M38 14 7:58.00 20.00 4 30:38.00 0.00 13 21:06.00 59:49.02
11 6 BERNAT Janez LJUBLJANA M23 1 6:31.00 0.00 14 32:28.00 0.00 17 20:16.00 1:00:02.00
12 21 FILIPIČ Matjaž TK LJUB. M19 9 7:18.00 0.00 12 32:16.00 0.00 8 20:44.00 1:00:15.00
13 111 G0RANIČ Marko KOZINA M23 33 9:06.00 0.00 24 33:18.00 0.00 1 18:48.00 1:00:18.00
14 37 PŠENIČNIK Primož TK LJ M19 7 7:10.00 0.00 13 32:20.00 0.00 41 23:14.00 1:02:44.00
13 3 MARINKO Janez TK LJ M31 43 9:32.00 0.00 19 32:43.00 0.00 9 20:46.00 1:03:03.00
16 8 GOLOB Tomo KAMNIK M23 28 8:53.00 0.00 28 32:45.00 0.00 28 21:57.00 1:03:35.00
17 117 SAJEVEC Peter M13 29 8:59.00 0.00 11 31:54.00 0.00 34 22:53.00 1:03:46.00
18 16 AČIMOVIČ Rado TK MARATON M31 36 9:89.00 0.00 39 34:13.00 0.00 7 20:30.00 1:03:52.00
19 9 SELJAK Matjaž GSELJAK M23 67 10:54.00 0.00 18 32:42.00 0.00 10 20:51.00 1:04:27.00
20 18 PLUT Rafael TK LJ M23 38 9:00.00 0.00 17 32:37.00 0.00 37 22:58.00 1:04:35.00
21 126 ŠTIMEC Alen M19 18 7:20.00 0.00 37 34:89.00 0.00 40 23:18.00 1:04:39.00
22 14 MRAZ Matjaž TRIATLET M30 18 6:16.00 0.00 26 33:29.00 0.00 35 22:56.00 1:04:41.00
23 28 VUJAŠIN Svetlan TK LJ M40 34 9:80.00 0.00 42 34:29.00 0.00 16 21:14.00 1:04:51.00
24 49 OBLAK ROK GOR.VAS M13 43 9:32.00 0.00 25 33:15.00 0.00 22 22:05.00 1:04:52.00
25 20 FLERIN Karel KAMNIK M30 54 18:17.00 0.00 16 32:30.00 0.00 23 22:09.00 1:04:56.00
26 100 GLAVNIK Dejan M17 49 9:53.00 0.00 14 32:28.00 0.00 32 22:36.00 1:04:57.00
27 22 LEDNIK mitja MEŽICA M30 26 8:50.00 0.00 38 33:44.00 0.00 27 22:29.00 1:05:03.00
28 25 EKART Viktor RACE M30 46 9:43.00 0.00 32 33:52.00 0.00 19 21:39.00 1:05:14.00
29 5 PETEK Marjan K TRMASTIH M30 23 8:35.00 0.00 39 34:13.00 0.00 29 22:33.00 1:05:21.00
30 29 ŠKRLEP Anton TRZIN M40 52 10:02.00 0.00 21 32:52.00 0.00 31 22:34.00 1:05:28.00
31 2 BERNAT Borut LJUBLJANA M23 2 6:45.00 0.00 35 34:06.00 0.00 59 25:00.00 1:05:51.00
32 38 TANKO Jože SRK KOVIN. M40 11 7:25.00 0.00 27 33:37.00 0.00 62 25:11.00 1:06:14.00
33 63 PRANČIČ Ivo LJUBLJANA M30 66 10:53.00 0.00 38 34:12.00 0.00 15 21:11.00 1:06:16.00
34 34 ARH Slavko BLED M40 16 8:04.00 0.00 42 34:29.00 0.00 48 23:47.00 1:06:20.00
35 35 KALAN Brane SPORTFIT M30 55 10:20.00 0.00 28 33:39.00 0.00 33 22:43.00 1:06:42.00
36 125 SALAMUN Miro M30 45 9:41.00 0.00 33 33:59.00 0.00 38 23:04.00 1:06:44.00
37 24 KALAN Tomaž ŽABNICA M30 48 9:49.00 0.00 60 36:32.00 0.00 6 20:24.00 1:06:45.00
38 124 TRONTELJ Bogo M23 2? 8:29.00 0.00 41 34:16.00 0.00 58 24:11.00 1:06:56.00
39 36 KOLENC Marko LJUBLJANA M19 31 9:01.00 0.00 51 35:24.00 0.00 29 22:33.00 1:06:58.00
40 19 JERONČIČ Primož C.CARNIUM M19 17 8:07.00 0.00 21 32:52.00 0.00 73 26:12.00 1:07:11.00
41 118 PEŠIČ Goran M17 31 9:81.00 0.00 29 33:42.00 0.00 5* 24:30.00 1:07:13.00
42 40 KROMAR Damijan RIBNICA M19 73 11:03.00 0.00 34 34:08.00 0.00 24 22:12.00 1:07:15.00
43 15 PIRC lgor TK CE M30 24 8:44.00 0.00 53 35:32.00 0.00 43 23:18.00 1:07:34.00
44 92 GABERŠEK Saša TRI.KL. M23 39 9:15.00 0.00 31 33:49.00 0.00 58 24:48.00 1:07:51.00
45 105 KOMPAN Zlatko M23 24 8:44.00 0.00 47 34:52.00 0.00 56 24:40.00 1:08:16.00
46 54 TUSAR Simon CERKNO M23 42 9:38.00 0.00 56 36:23.00 0.00 15 22:56.00 1:08:49.00
47 49 DELAJKOVIČ Siniša TRI.KL. M13 18 8:16.00 0.00 45 34:40.00 0.00 70 25:59.00 1:08:55.00
48 122 SMOLAR Milan M30 58 9:55.00 0.00 63 36:41.00 0.00 26 22:21.00 1:08:57.00
49 39 RAJ Fredo VITAFIT M19 37 9:12.00 0.00 23 32:58.00 0.00 75 26:24.00 1:09:12.00
50 23 KOLANER Rudi MARIBOR M30 47 9:45.00 0.00 65 37:11.00 0.00 25 22:19.00 1:09:15.00
51 59 KOGOVŠEK Stane TK LJ M30 68 10:56.00 0.00 44 34:33.00 0.00 52 24:16.00 1:09:45.0
52 123 SITAR Bojan M30 61 10:48.00 0.00 36 34:07.00 0.00 60 25:47.00 1:10:34.00
53 66 GROS Samo MEDICO M30 62 10:43.00 0.00 49 35:11.00 0.00 57 24:46.00 1:10:40.00
54 72 STOPAR Maks DSP M50 77 11:08.00 0.00 61 36:34.00 0.00 38 23:04.00 1:10:46.00
55 47 JAKŠA Jože TRI.KL. M13 57 10:24.00 0.00 46 34:49.00 0.00 66 25:36.00 1:10:49.00
56 26 BREGAR Drago DOMŽALE M30 76 11:07.00 0.00 58 36:27.00 0.00 43 23:18.00 1:10:52.00
57 61 PETRIČ Slavko KRŠKO M30 41 9:29.00 0.00 54 35:40.80 0.00 69 25:55.00 1:11:04.80
58 43 KOROŠEC Boštjan CAREONE M17 75 11:05.00 1:05.00 52 35:25.00 0.00 53 24:23.00 1:11:58.00
59 44 ZEVNIK Klemen KRANJ M17 82 11:54.00 0.00 48 35:04.00 0.00 61 25:10.00 1:12:08.00
60 67 FRANKO Miran SOLKAN M30 34 9:08.00 0.00 72 37:53.00 0.00 63 25:20.00 1:12:21.00
61 69 KRIŠTOFIČ Mare TK TIVOLI M40 91 12:50.00 0.00 57 36:25.00 0.00 45 23:20.00 1:12:35.00
62 70 ERLAH Pael KRIZE M40 83 12:03.00 0.00 67 37:27.00 0.00 42 23:16.00 1:12:46.00
63 27 BRIC Slavko SD LIPA M30 39 9:19.00 0.00 75 38:03.00 0.00 65 25:29.00 1:12:51.00
64 58 KOSTELEC Marko LJUBLJANA M23 12 7:36.00 0.00 78 37:46.00 0.00 87 28:20.00 1:13:42.00
65 112 OCEPEK Ciril M40 27 8:51.00 0.00 50 35:14.00 0.00 93 29:52.00 1:13:57.00
66 46 DUMKA Bogdan KRANJ M13 5 7:09.00 0.00 79 38:38.00 0.00 88 28:41.00 1:14:25.00
67 48 MENCINGER Matjaž BOH.BIST. M13 81 11:36.00 0.00 55 36:02.01 0.00 88 27:00.00 1:14:38.00
68 62 SITAR Franc KAMNIK M30 65 10:50.00 0.00 84 39:15.01 0.00 55 24:39.00 1:14:44.00
69 64 SLAPNIČAR Jure KAMNIK M50 71 11:02.00 0.00 62 36:39.00 0.00 81 27:04.00 1:14:45.00
70 77 AMBROZ Janez KRIŽE M50 97 13:26.00 0.00 73 37:57.00 0.00 47 23:44.00 1:15:07.00
71 98 SAGADIN Miran CIRKOVEC M23 53 10:10.00 0.00 81 39:02.00 0.00 76 26:31.00 1:10:43.00
72 68 PERKO Andrej KAMNIK M40 64 10:47.00 0.00 89 39:54.00 0.00 68 25:16.00 1:10:47.00
73 104 HROVAT Franc M50 85 12:12.00 0.00 77 38:10.00 0.00 64 25:26.00 1:15:48.00
74 55 ŠINK Tomaž KRANJ M23 69 10:27.00 0.00 76 38:06.00 0.00 84 27:49.00 1:16:22.00
75 73 IBRAIMOV Aco AERO CELJE M50 78 11:01.00 0.00 80 38:56.00 0.00 78 26:36.00 1:16:33.00
76 103 SEDEJ Marjan PEKO M40 98 13:30.00 0.00 85 39:16.00 0.00 51 24:13.00 1:16:59.00
77 52 ZVAB Tadej BOH.BIST. M13 86 12:13.00 0.00 69 37:41.00 0.00 82 27:06.08 1:17:00.00
78 57 MAUKO Zdravko RADENCI M30 59 10:25.00 0.00 101 44:34.00 0.00 28 22:38.00 1:17:29.00
79 60 RESNIK Stane K TRMASTIH M30 74 11:04.00 0.00 73 37:57.00 0.00 89 28:41.00 1:17:42.00
80 111 HOČEVAR Marko M17 69 11:00.00 0.00 98 48:41.00 0.00 76 26:31.00 1:18:12.00
81 58 PIKON Marko BOHBIST. M30 88 12:19.00 0.00 64 36:44.00 0.00 95 30:11.00 1:19:14.00
82 85 DRNOVŠEK Time KAMNIK M23 78 11:11.00 0.00 82 39:03.00 0.00 91 29:06.00 1:19:28.00
83 56 POLJANŠEK Franc MATEJA M. M23 98 12:44.00 0.00 82 39:03.00 0.00 83 27:50.00 1:19:37.00
84 33 DAGARIN Borut KRANJ M19 89 12:24.00 0.00 78 37:46.00 0.00 92 29:31.00 1:19:41.00
85 33 BAJT Karlo N.GORICA M40 71 11:02.00 0.00 184 45:45.00 0.00 46 23:36.00 1:20:23.00
86 99 KUŠAR Jaka SK OLIMPIJ M13 57 10:24.00 0.00 66 37:24.00 0.00 102 32:43.00 1:20:31.00
87 74 JERINA Pavel MEDVODE M50 96 13:25.00 0.00 92 41:10.00 0.00 71 26:04.00 1:20:40.00
88 75 HVALA Alojz TRI.KL. M50 94 13:22.00 0.00 68 37:28.00 0.00 94 29:58.00 1:20:48.00
89 82 KOŠIR Jože RIBNICA M40 107 18:00.00 0.00 58 36:27.00 0.00 83 27:12.00 1:21:40.00
90 83 MAGAJKE Zmago N.GORICA M40 84 12:11.00 0.00 97 42:51.00 0.00 79 26:48.00 1:21:50.00
91 71 CVIRM Miro BOROVNICA M40 92 13:08.00 0.00 88 39:51.00 0.00 98 28:52.00 1:21:51.00
92 100 ZAGOŽEN Uroš KRIVO POLJE M19 81 11:34.00 0.00 86 39:34.00 0.00 96 38:32.00 1:22:00.00
93 119 VIRAG Fredi M23 36 10:23.00 0.00 106 47:47.00 0.00 49 23:55.00 1:22:05.00
94 76 HRIBERNIK Franc RADOVLJICA M23 93 13:15.00 0.00 98 43:20.00 0.00 71 26:04.00 1:22:39.00
95 78 SALAMUN Slavko VRHNIKA M60 99 13:55.00 0.00 91 41:06.00 0.00 86 27:58.00 1:22:59.00
96 42 BOŽIČNIK Matej KAMNIK R17 87 12:16.00 0.00 87 39:50.00 0.00 100 31:51.00 1:23:57.00
97 81 JELENC Vid MENGEŠ M40 105 15:57.00 0.00 93 42:05.00 0.00 74 26:18.00 1:24:20.00
98 102 SRIMAC Anton LJUBLJANA M40 102 14:35.00 0.00 102 44:51.00 0.00 67 25:46.00 1:25:12.00
99 63 KRAGELJ Jože DOMŽALE M30 79 11:31.00 0.00 96 42:48.00 0.00 97 30:55.00 1:25:14.00
100 113 TKALEC Branko M23 62 10:43.00 0.00 99 43:50.00 0.00 99 31:06.00 1:25:39.00
101 41 BALOH marko SD TUHINJ M17 93 13:23.00 0.00 77 38:10.00 0.00 105 34:19.00 1:25:52.00
102 79 ČERNIVEC Lado SD KRPLJE M60 108 14:06.00 0.00 94 42:42.00 0.00 97 38:55.00 1:27:43.00
103 80 JELEN Zvone LJUBLJANA M40 103 15:12.00 0.00 95 42:40.00 0.00 104 34:08.00 1:32:05.00
104 106 RUTAR Janez M23 101 14:27.00 0.00 100 44:00.00 33:53.00 0.00 1:32:28.00
105 107 STELLAN Johansson M19 106 16:13.00 0.00 103 45:25.00 0.00 101 32:07.00 1:33:45.00
106 121 SUSMAN Aleš M13 51 9:57.00 0.00 105 45:48.00 0.00 106 42:09.00 1:37:54.00
107 109 STOJILKOVSKI Sašo M40 104 15:38.00 0.00 107 49:13.00 0.00 103 33:14.00 1:38:05.00
51 SUHODOLNIK Tevž KRANJ M13 6:52.00 0.00 0.00 0.00 0.00 Odstop
84 VOLKAR Janez MENGEŠ M40 15:08.00 0.00 0.00 0.00 0.00 Odstop

SKUPNI REZULTAT – ŽENSKE

Mesto Št. št. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. # PLAVANJE Menjava # KOLESARSTVO Menjava # TEK KONČNI ČAS
1 89 AZMAN DARJA TRIGLAV Ž15 4 10:00.00 0.00 1 35:05.00 0.00 2 25:29.00 1:10:34.00
2 90 BERTONCELJ VIDA KOVINOTEHN Ž15 2 8:53.00 0.00 4 38:19.00 0.00 1 24:23.00 1:11:35.00
3 93 HRIBAR NATAŠA ZL.BANIC Ž15 7 11:12.00 0.00 ? 2 37:08.00 0.00 3 25:48.00 1:14:08.00
4 96 MALI ANDREJA JUB Ž13 3 9:51.00 0.00 3 37:58.00 0.00 4 27:36.00 1:15:25.00
5 110 HOČEVAR MOJCA Ž30 6 11:05.00 0.00 6 41:46.00 0.00 7 29:59.00 1:22:50.00
6 114 VODOVNIK DANI Ž15 5 10:22.00 0.00 5 41:04.00 0.00 8 31:26.00 1:22:52.00
7 94 JENKO ŠPELA MEDVODE Ž15 8 12:35.00 0.00 3 44:39.00 0.00 5 27:55.00 1:25:09.00
8 87 MENEGALIJA MAGDA PEKO Ž30 9 13:03.00 0.00 7 43:35.00 0.00 6 29:36.00 1:26:14.00
9 95 LENARČIČ ANDREJA LJUBLJANA Ž15 1 8:16.00 0.00 9 44:46.00 0.00 11 33:45.00 1:26:47.00
10 88 PAVLIN EDA SEŽANA Ž30 11 15:14.00 0.00 10 49:13.00 0.00 10 33:38.00 1:38:05.00
11 86 ŽIGOM HELENA JEŽICA Ž45+ 12 16:10.00 0.00 52:08.00 0.00 9 31:33.00 1:39:51.00
12 128 SUSMANŠpela Ž68+ 10 14:12.00 0.00 12 53:37.00 0.00 12 44:01.00 1:51:52.00

Kategorija: M13 OD 13 DO 16 LET

Mesto Št. št. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. KONČNI ČAS
1 117 SAJEVEC PETER M13 1:03:46.00
2 49 OBLAK ROK GOR.VAS M13 1:04:52.00
3 45 DELAJKOVIČ SINIŠA TRI.KL. M13 1:08:55.00
4 47 JAKŠA J0ŽE TRI.KL. M13 1:10:49.00
5 46 DUMKA BOGDAN KRANJ M13 1:14:28.00
6 48 MENCINGER MATJAŽ BOH.BIST.. M13 1:14:38.00
7 52 ŽVAB TADEJ BOH.BIST. M13 1:17:00.00
8 50 PIKON MARKO BOHBIST. M13 1:19:14.00
9 99 KUŠAR JAKA SK OLIMPIJ M13 1:20:31.00
10 121 SUSMAN ALEŠ M13 1:37:54.00
51 SUHADOLNIK TEVŽ KRANJ M13 Odstop

Kategorija: M17 OD 17 DO 18 LET

Mesto Št. št. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. KONČNI ČAS
1 108 GLAVNIK DEJAN M17 1:04:57.00
2 118 PEŠIČ GORAN M17 1:07:13.00
3 43 KOROŠEC BOŠTJAN CAREONE M17 1:11:58.00
4 44 ZEVNIK KLEMEN KRANJ M17 1:12:08.00
5 111 HOČEVAR MARKO M17 1:18:12.00
6 42 BOŽIČNIK MATEJ KAMNIK M17 1:23:57.00
7 41 BALOH MARKO SD TUHINJ M17 1:25:52.00

Kategorija: M19

Mesto Št. št. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. KONČNI ČAS
1 38 HOČEVAR GREGA TK LJ M19 59:31.00
2 18 JANEŽIČ GREGOR KRANJ M19 59:49.00
3 21 FILIPIČ MATJAŽ TK LJUB. M19 1:00:18.00
4 37 PŠENIČNIK PRIMOŽ TK L J M19 1:02:44.00
5 126 ŠTIMEC ALEN LJUBLJANA M19 1:04:39.00
6 36 KOLENC MARKO C.CARNIUM M19 1:06:58.00
7 19 JERONČIČ PRIMOŽ RIBNICA M19 1:07:11.00
8 40 KROMAR DAMIJAN VITAFIT M19 1:07:15.00
9 39 RAJTER FREDO KRANJ M19 1:09:12.00
10 53 DAGARIN BORUT NOVO FOLJE M19 1:19:41.00
11 100 ZAG0ŽEN UROŠ M19 1:22:00.00
12 107 STELLAN JOHANSSON 1:33:45.00

Kategorija: M23 OD 23 DO 29 LET

Mesto Št. št. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. KONČNI ČAS
1 17 PIKEC UROŠ KRANJ M23 59:00.00
2 11 AVSEC Janez TK NM M23 59:18.00
3 13 KRAVOS GREGOR TRI.KL. M23 59:42.00
4 12 BAJEC MATJAŽ Borovnica M23 59:49.01
5 6 BERNAT JANEZ LJUBLJANA M23 1:00:15.00
6 101 GORANIC MARKO KOZINA M23 1:01:04.00
7 8 GOLOB TOMO KAMNIK M23 1:03:35.00
8 9 SELJAK MATJAŽ G.SELJAK M23 1:04:27.00
9 10 PLUT RAFAEL TK LJ M23 1:04:35.00
10 2 BERNAT BORUT LJUBLJANA M23 1:05:51.00
11 124 TRONTELJ BOGO M23 1:06:56.00
12 92 GABERŠEK SAŠA TRI.KL. M23 1:07:51.00
13 105 KOMPAN ZLATKO M23 1:08:16.00
14 54 TUŠAR SIMON CERKNO M23 1:08:49.00
15 58 KOSTELEC MARKO LJUBLJANA M23 1:13:42.00
16 98 SAGADIN MIRAN CIRKOVCE M23 1:15:43.00
17 55 ŠINK TOMAŽ KRANJ M23 1:16:22.00
18 85 DRNOVŠEK TINE KAMNIK M23 1:19:20.00
19 56 POLJANŠEK FRANC MATEJA M. M23 1:19:37.00
20 119 VIRAG FREDI M23 1:22:05.00
21 11 o TKALEC BRANKO M23 1:25:39.00
22 106 RUTAR JANEZ M23 1:32:28.00
TOMŠIČ JANI TRIATLET Odstop
ROZMAN ROBERT MARIBOR Odstop
PETELINŠEK KAREL MARIBOR Odstop

Kategorija: M40 OD 40 DO 49 LET

Mesto Št. št. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. KONČNI ČAS
1 31 ROGELJ JOŽE TRI.KL. M40 59:49.02
2 28 VUJASIN SVETLAN TK LJ M40 1:04:51.00
3 29 ŠKRLEP ANTON T rzin M40 1:05:28.00
4 30 TANKO JOŽE SRK KOVIN. M40 1:06:14.00
5 34 ARH SLAVKO BLED M40 1:06:20.00
6 69 KRIŠTOFIČ MARE OK TIVOLI M40 1:12:35.00
7 70 ERLAH PAEL KRI 2E M40 1:12:46.00
8 112 OCEPEK CIRIL M40 1:13:57.00
9 68 PERKO ANDREJ KAMNIK M40 1:15:47.00
10 103 SEDEJ MARJAN PEKO M40 1:16:59.00
11 33 BAJT KARLO N.GORICA M40 1:20:23.00
12 82 KOŠIR J0ŽE RIBNICA M40 1:21:40.00
13 83 MAGAJNE ZMAGO N.GORICA M40 1:21:50.00
14 71 CVIRN MIRO BOROVNICA M40 1:21s51.00
15 81 JELENC VID MENGEŠ M40 1:24:20.00
16 102 SRIMAC ANTON LJUBLJANA M40 1:25:12.00
17 80 JELEN ZVONE LJUBLJANA M40 1:32:05.00
18 109 STOJILKOVSKI SAŠO M40 1:38:05.00
VOLKAR JANEZ MENGEŠ M40 Udstop

Kategorija: M50 OD 50 D0 59 LET

Mesto Št. št. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. KONČNI ČAS
1 72 STOPAR MAKS DSP M50 1:10:46.00
2 64 SLAPNIČAR JURE KAMNIK M50 1:14:45.00
3 77 AMBROŽ JANEZ KRIŽE M50 1:15:07.00
4 104 HROVAT FRANC M50 1:15:48.00
5 73 IBRAIMOV ACO AERO CELJE M50 1:16:33.00
6 74 JERINA PAVEL MEDVODE M50 1:20:40.00
7 75 HVALA ALOJZ TRI.KL. M50 1:20:48.00
S 76 HRIBERNIK FRANCA RADOVLJICA M50 1:22:39.00

Kategorija: M60+

Mesto Št. št. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. KONČNI ČAS
1 78 ŠALAMUN SLAVKO VRHNIKA M60+ 1:22:59.00
2 79 ČERNIVEC LADO SD KRPLJE M60+ 1:27:43.00

Kategorija: Ž15 od 15 do 30 let

Mesto Št. št. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. KONČNI ČAS
1 89 AŽMAN DARJA TRIGLAV Ž15 1:10.34.00
2 90 BERTONCELJ VIDA KOVINOTEH Ž15 1:11:35.00
3 93 HRIBAR NATAŠA ZL. BANIČ Ž15 1:14:08.00
4 96 MALI ANDREJA JUB Ž15 1:15:25.00
5 114 VODOVNIK DANI Ž15 1:22:52.00
6 94 JENKO ŠPELA MEDVODE Ž15 1:25:09.00
7 95 LENARČIČ ANDREJA LJUBLJANA Ž15 1:26:47.00

Kategorija: Ž30

Mesto Št. št. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. KONČNI ČAS
1 110 HOČEVAR MOJCA Ž30 1:22:50.00
2 87 MENEGALIJA MAGDA PEKO Ž30 1:26:14.00
3 88 PAVLIN EDA SEŽANA Ž30 1:38:05.00

Kategorija: Ž45+ nad 45 let

Mesto Št. št. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. KONČNI ČAS
1 86 ŽIGON HELENA JEŽICA Ž 45+ 1:39:51.00