TRIATLON “SPRINT” DRŽAVNO PRVENSTVO

MOŠKI

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # Plavanje Menjava # Kolesarjenje Menjava # Tek Skupni čas
1 1 ŽEPIČ DAMJAN TRISPORT SLO M21 7 0:10:42.00 0:00.00 5 0:29:09.00 0:00.00 2 0:18:48.00 0:58:39.00
33 2 KOGOJ IGOR TRISPORT SLO M21 4 0:10:05.00 0:00.00 10 0:29:45.00 0:00.00 4 0:19:19.00 0:59:09.00
26 3 DENŠA DOMEN ENERGIA SLO M21 2 0:09:40.00 0:00.00 13 0:30:12.00 0:59.00 1 0:18:32.00 0:59:23.00
19 4 MOČNIK ERIK TRISPORT SLO M19 9 0:10:51.00 0:00.00 11 0:29:47.00 0:00.00 3 0:18:54.00 0:59:32.00
37 5 PEČNIK ERIH ENERGIA SLO M21 8 0:10:48.00 0:00.00 4 0:29:06.00 0:00.00 5 0:20:03.00 0:59:57.00
2 6 HOČEVAR GREGA TRISPORT SLO M21 6 0:10:40.00 0:00.00 6 0:29:16.00 0:00.00 7 0:20:21.00 1:00:17.00
31 7 JENIČ SAMO ENERGIA SLO M21 11 0:10:55.00 0:00.00 3 0:28:58.00 0:00.00 12 0:20:57.00 1:00:50.00
36 8 KROMAR DAMJAN TK RIBNIC SLO M21 32 0:12:02.00 0:00.00 2 0:28:52.00 0:00.00 8 0:20:26.00 1:01:20.00
43 9 ZEVNIK KLEMEN TK RIBNIC SLO M21 14 0:11:06.00 0:00.00 7 0:29:34.00 0:00.00 11 0:20:49.00 1:01:29.00
40 10 ŠINK TOMAŽ TK RIBNIC SLO M21 13 0:10:58.00 0:00.00 9 0:29:43.00 0:00.00 13 0:21:11.00 1:01:52.00
38 11 PŠENIČNIK PRIMOŽ ENERGIA SLO M21 3 0:10:04.00 0:00.00 12 0:29:51.00 0:00.00 19 0:22:21.00 1:02:16.00
30 12 JANEŽIČ GREGOR NOVICE EX SLO M21 18 0:11:12.00 0:00.00 e 0:29:41.00 0:00.00 17 0:22:13.00 1:03:06.00
76 13 LOVŠE JURIJ KOVINOTEH SLO M21 17 0 :11:09.00 0:00.00 15 0:30:45.00 0:00.00 18 0:22:16.00 1:04:10.00
64 14 MIHELIČ BLAŽ TK LJUB. SLO M21 21 0:11:34.00 0:00.00 27 0:32:20.00 0 :00.00 6 0:20:20.00 1:04:14.00
24 15 COKAN NINO TRIATLET SLO M21 16 0:11:08.00 0:00.00 1 0:28:49.00 0:00.00 42 0:24:34.00 1:04:31.00
71 16 VIRAG FREDI SLO M21 37 0:12:13.00 0:00.00 20 0:31:44.00 0:00.00 10 0:20:42.00 1:04:39.00
39 17 ROZMAN ROBERT ENERGIA SLO M21 10 0:10:53.00 0:00.00 23 0:31:56.00 0:00.00 16 0:21:55.00 1:04:44.00
46 18 DEBENEC BOJAN KOVINOTEH SLO M4 0 26 0:11:48.00 0:00.00 14 0:30:33.00 0:00.00 25 0:22:44.00 1:05:05.00
67 19 KAJTAZOVIČ EDIN TK NM SLO M19 19 0:11:22.00 0:00.00 22 0:31:50.00 0:00.00 20 0:22:27.00 1:05:39.00
22 20 BENEDIK SILVO TK ŽIRI SLO M21 31 0:11:57.00 0:00.00 25 0:32:02.00 0:08.00 15 0:21:41.00 1:05:48.00
63 21 BRAJNIK MARK PRIBATEAM SLO M14 5 0:10:26.00 0:00.00 39 0:33:29.00 0:00.00 27 0:22:54.00 1:06:49.00
44 22 AČIMOVIČ RADO KOVINOTEH SLO M40 36 0:12:08.00 0:00.00 45 0:34:19.00 0:00.00 8 0:20:26.00 1:06:53.00
28 22 GIRANDON JANEZ TK LJUBLJ SLO M21 42 0:13:03.00 0:00.00 19 0:31:29.00 1:21.00 14 0:21:17.00 1:07:10.00
11 24 MENCINGER MATJAŽ STOP TEAM SLO M17 46 0:13:46.00 0:00.00 18 0:31:01.00 0:00.00 21 0:22:30.00 1:07:17.00
41 25 TUŠAR SIMON SLOGA 190 SLO M21 20 0:11:27.00 0:00.00 20 0:31:44.00 0:00.00 38 0:24:10.00 1:07:21.00
4 p 26 ŠKRLEP ANTON KD KAMNIK SLO M40 47 0:13:57.00 0:00.00 16 0:30:51.00 0:00.00 26 0:22:45.00 1:07:33.00
3. 27 KOSMAČ SANDI ŠZ SEVNIC SLO M21 33 0:12:04.00 0:00.00 32 0:32:49.00 0:00.00 24 0:22:41.00 1:07:34.00
70 28 GLAVNIK DEJAN TRIATLET SLO M21 48 0:13:58.00 0:00.00 16 0:30:51.00 0:00.00 29 0:23:06.00 1:07:55.00
5 29 PLIVERIČ JAN TK LJUBLJ SLO M14 27 0:11:50.00 0:00.00 35 0:33:02.00 0:00.00 30 0:23:17.00 1:08:09.00
14 30 ŠKRINJAR JOS PRIBATEAM SLO M17 35 0:12:06.00 0:00.00 31 0:32:45.00 0:00.00 32 0:23:18.10 1:08:09.10
18 31 MIŠE SIMON TK LJUBLJ SLO M19 15 0:11:07.00 0:00.00 34 0:33:00.00 0:00.00 36 0:24:05.00 1:08:12.00
17 32 KOVAČIČ DUŠAN TK LJUBLJ SLO M19 34 0:12:05.00 0:00.00 29 0:32:26.00 0:00.00 34 0:23:47.00 1:08:18.00
62 33 MLADENOVIČ SIMON SLO M21 1 0:09:33.00 0:00.00 50 0:34:53.00 0:00.00 40 0:24:22.00 1:08:4 8.00
16 34 ZAJC LUKA TK LJUBLJ SLO M17 24 0:11:44.00 0:00.00 28 0:32:25.00 0:00.00 43 0:24:53.00 1:09:02.00
47 35 KOGOVŠEK STANE ENERGIA SLO M40 49 0:14:02.00 0:00.00 26 0:32:15.00 0:00.00 28 0:23:05.00 1:09:22.00
4 36 KOZJEK DREJC SLO M14 25 0:11:47.00 0:00.00 36 0:33:07.00 0:00.00 46 0:25:18.00 1:10:12.00
27 37 EKART VIKTOR KD KAMNIK SLO M21 50 0:14:13.00 0:00.00 41 0:33:36.00 0:00.00 23 0:22:37.00 1:10:26.00
23 38 BREGAR DRAGO KD KAMNIK SLO M21 45 0:13:35.00 0:00.00 46 0:34:34.00 0:00.00 22 0:22:35.00 1 :10:44.00
6 39 VRHOVEC IGOR TK LJUBLJ SLO M14 22 0:11:40.00 0:00.00 37 0:33:10.00 0:00.00 54 0:26:31.00 1:11:21.00
34 40 KOROŠEC BOŠTJAN KD KAMNIK SLO M21 58 0:15:06.00 0:00.00 30 0:32:42.00 0:00.00 33 0:23:43.00 1:11:31.00
61 41 TANKO JOŽE KOVINOTEH SLO M50+ 23 0:11:42.00 0:00.00 33 0:32:56.00 0:00.00 55 0:27:04.00 1:11:42.00
74 42 ANDRIČ ŽIGA TK LJUB. SLO M21 41 0:12:55.00 0:00.00 42 0:33:41.00 0:00.00 50 0:25:47.00 1:12:23.00
42 43 VIDIC PEŠIČ GORAN TK STRAŽA SLO M21 43 0:13:08.00 0:00.00 38 0:33:26.00 0:00.00 52 0:26:12.00 1:12:4 6.00
20 44 VODIČAR ALEŠ TK LJUBLJ SLO M19 52 0:14:35.00 0:00.00 44 0:34:04.00 0:00.00 39 0:24 :19.00 1:12:58.00
3 45 ČELEBIČ LUKA TK LJUBLJ SLO M14 11 0:10:55.00 0:00.00 52 0:35:03.00 0:00.00 56 0:27:34.00 1:13:32.00
60 46 HANČIČ KLEMEN KD KAMNIK SLO M21 54 0:18:22.00 0:00.00 24 0:32:01.00 0:00.00 31 0:23:18.00 1:13:41.00
25 47 DEČMAN MITJA TK RIBNIC SLO M21 44 0:13:14.00 0:00.00 48 0:34:37.00 0:00.00 51 0:26:04.00 1:13:55.00
32 48 KNAP MATJAŽ TK TRIGLA SLO M21 57 0:15:04.00 0:00.00 40 0:33:34.00 0:00.00 46 0:25:18.00 1:13:56.00
7 49 VRHOVEC ŽIGA TK LJUBLJ SLO M14 27 0:11:50.00 0:00.00 60 0:37:58.00 0:00.00 41 0:24:23.00 1:14:11.00
69 50 SAGADIN MIRAN SLO M21 59 0:15:13.00 0:00.00 51 0:34:56.00 0:00.00 35 0:24:02.00 1:14:11.00
45 51 3RIC SLAVKO SLO M40 54 0:14:46.00 0:00.00 55 0:35:54.00 0:00.00 37 0:24:07.00 1:14:47.00
2 52 ČEČ JURE PRIBATEAM SLO M14 30 0:11:55.00 0:00.00 46 0:34:34.00 0:00.00 58 0:28:27.00 1:14:56.00
9 53 BRAJNIK LUKA PRIBATEAM SLO M17 40 0:12:43.00 0:00.00 56 0:36:45.00 0:00.00 49 0:25:42.00 1:15:10.00
13 54 STOPAR MAKS TK LJUBLJ SLO M50 55 0:14:57.00 0:00.00 ?4 0:35:52.00 0:00.00 44 0:25:02.00 1:15:51.00
12 55 OCEPEK URBAN TK LJUBLJ SLO M17 39 0:12:33.00 0:00.00 43 0:33:49.00 0:00.00 63 0:32:29.00 1:18:51.00
55 56 RISTIČ MIHA TK LJUB. SLO M19 56 0:15:02.00 0:00.00 53 0:35:35.00 0:00.00 60 0.28:56.00 1:19:33.00
15 57 ŠTOK KOSTA TK LJUBLJ SLO M17 38 0:12:24.00 0:00.00 66 0:43:14.00 0:00.00 45 0:25:08.00 1:20:46.00
54 58 HROVAT FRANC TK BOHINJ SLO M50 63 0:17:34.00 0:00.00 53 0:36:57.00 0:00.00 53 0:26:17.00 1:20:48.00
53 59 MEDVEŠČEK KAREL TK BOHINJ SLO M50 65 0:18:47.00 0:00.00 57 0:36:43.00 0:00.00 48 0:25:30.00 1:21:05.00
21 60 ZALOKAR ALEŠ TK LJUBLJ SLO M19 27 0:11:50.00 0:00.00 48 0:34:37.00 0:00.00 66 0:34:51.00 1:21:18.00
75 61 KROFL DRAGO SLO M50 53 0:14:45.00 0:00.00 59 0:37:43.00 0:00.00 61 0:29:23.00 1:21:51.00
73 62 ŠTUHEC MIRKO KOVINOTEH SLO M40 51 0:16:15.00 0:00.00 51 0:38 51.00 0:00.00 57 0:27:40.00 1:22:46.00
50 63 B0SCHERINI FRANC SLOGA 190 SLO M50 51 0:14:20.00 0:00.00 5 3 0:41:47.00 0:00.00 59 0:28:29.00 1:24:36.00
38 64 PLIVERIČ MARKO TK LJUBLJ SLO M40 60 0:15:23.00 0:00.00 52 0:39:09.00 0:00.00 62 0:31:37.00 1:25:09.00
49 65 B0R0VINŠEK MLADEN SLO M40 52 0:17:14.00 0:00.00 64 0:41:51.00 0:00.00 64 0:32:35.00 1:31:40.00
51 56 ČERNIVEC LADO TK LJUBLJ SLO M50 66 0:19:54.00 0:00.00 65 0:42:40.00 0:00.00 65 0:32:52.00 1:35:26.00

KATEGORIJA: ZABS – ŽENSKE ABSOLUTNO

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # Plavanje Menjava # Kolesarjenje Menjava # Tek Skupni čas
7 1 ŽAMAN DARJA TRIGLAV SLO ZABS 1 0:12:44.00 0:00.00 1 0:33:34.00 0:00.00 1 0:23:42.00 1:10:00.00
8 2 KOZJEK NADA NOVICE SLO ZABS 3 0:14:36.00 0:00.00 2 0:36:11.00 0:00.00 2 0:26:11.00 1:16:58.00
7 3 LESKOVŠEK VERONIKA TK LJUBLJ SLO ZABS 2 0:12:45.00 0:00.00 4 0:43:44.00 0:00.00 4 0:32:58.00 1:29:27.00
6 4 HOČEVAR MOJCA TK LJUBLJ SLO ZABS 4 0:18:22.00 0:00.00 3 0:41:13.00 0:00.00 3 0:31:27.00 1:31:02.00
5 BATIS META TK LJUBLJ SLO ZABS 0:18:14.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Odstop
3 ŠIMIC MATEJA ENERGIA SLO ZABS 0:10:22.00 0:00.00 0:34:01.00 0:15.00 0:00:00.00 Odstop

KATEGORIJA: M14 KADETI

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # Plavanje Menjava # Kolesarjenje Menjava # Tek Skupni čas
63 1 BRAJNIK MARK PRIBATEAM SLO M14 1 0:10:26.00 0:00.00 4 0:33:29.00 0:00.00 1 0:22:54.00 1:06:49.00
5 2 PLIVERIČ JAN TK LJUBLJ SLO M14 5 0:11:50.00 0:00.00 1 0:33:02.00 0:00.00 2 0:23:17.00 1:08:09.00
4 3 KOZJEK DREJC SLO Ml 4 4 0:11:47.00 0:00.00 2 0:33:07.00 0:00.00 4 0:25:18.00 1:10:12. 00
6 4 VRHOVEC IGOR TK LJUBLJ SLO M14 3 0:11:40.00 0:00.00 3 0:33:10.00 0:00.00 5 0:26:31.00 1:11:21.00
3 5 ČELEBIČ LUKA TK LJUBLJ SLO M14 2 0:10:55.00 0:00.00 S 0:35:03.00 0:00.00 6 0:27:34.00 1:13:32.00
7 6 VRHOVEC ŽIGA TK LJUBLJ SLO M14 5 0:11:50.00 0:00.00 7 0:37:58.00 0:00.00 3 0:24:23.00 1:14:11.00
2 7 ČEČ JURE PRIBATEAM SLO M14 7 0:11:55.00 0:00.00 5 0:34:34.00 0:00.00 7 0:28:27.00 1:14:56.00

KATEGORIJA: M17 – MLADINCI B 17-18 LET

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # Plavanje Menjava # Kolesarjenje Menjava # Tek Skupni čas
11 1 MENCINGER MATJAŽ STOP TEAM SLO M17 6 0:13:46.00 0:00.00 1 0:31:01.00 0:00.00 1 0:22:30.00 1:07:17.00
14 2 ŠKRINJAR JOS PRIBATEAM SLO M17 2 0:12:06.00 0:00.00 3 0:32:45.00 0:00.00 2 0:23:18.10 1:08:09.10
16 3 ZAJC LUKA TK LJUBLJ SLO M17 1 0:11:44.00 0:00.00 2 0:32:25.00 0:00.00 3 0:24:53.00 1:09:02.00
9 4 BRAJNIK LUKA PRIBATEAM SLO M17 5 0:12:43.00 0:00.00 5 0:36:45.00 0:00.00 5 0:25:42.00 1:15:10.00
12 5 OCEPEK URBAN TK LJUBLJ SLO M17 4 0:12:33.00 0:00.00 4 0:33:49.00 0:00.00 6 0:32:29.00 1:18:51.00
15 6 ŠTOK KOSTA TK LJUBLJ SLO M17 3 0:12:24.00 0:00.00 6 0:43:14.00 0:00.00 4 0:25:08.00 1:20:46.00

KATEGORIJA: M19 – MLADINCI A 19-20 LET

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # Plavanje Menjava # Kolesarjenje Menjava # Tek Skupni čas
19 1 MOČNIK ERIK TRIŠPORT SLO M19 1 0:10:51.00 0:00.00 1 0:29:47.00 0:00.00 1 0:18:54.00 0:59:32.00
67 2 KAJTAZOVIČ EDIN TK NM SLO M19 3 0:11:22.00 0:00.00 2 0:31:50.00 0:00.00 2 0:22:27.00 1:05:39.00
18 3 MIŠE SIMON TK LJUBLJ SLO M19 2 0:11:07.00 0:00.00 4 0:33:00.00 0:00.00 4 0:24:05.00 1:08:12.00
17 4 KOVAČIČ DUŠAN TK LJUBLJ SLO M19 5 0:12:05.00 0:00.00 3 0:32:26.00 0:00.00 3 0:23:47.00 1:08:18.00
20 5 VODIČAR ALEŠ TK LJUBLJ SLO M19 6 0:14:35.00 0:00.00 5 0:34:04.00 0:00.00 5 0:24:19.00 1:12:58.00
65 6 RISTIČ MIHA TK LJUB. SLO M19 7 0:15:02.00 0:00.00 7 0:35:35.00 0:00.00 6 0:28:56.00 1:19:33.00
21 7 ZALOKAR ALEŠ TK LJUBLJ SLO M19 4 0:11:50.00 0:00.00 6 0:34:37.00 0:00.00 7 0:34:51.00 1:21:18.00

KATEGORIJA: M21 – ČLANI 21-39 LET

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # Plavanje Menjava # Kolesarjenje Menjava # Tek Skupni čas
1 1 ŽEPIČ DAMJAN TRISPORT SLO M21 6 0:10:42.00 0:00.00 5 0:29:09.00 0:00.00 2 0:18:48.00 0:58:39.00
33 2 KOGOJ IGOR TRISPORT SLO M21 4 0:10:05.00 0:00.00 10 0:29:45.00 0:00.00 3 0:19:19.00 0:59:09.00
26 3 DENŠA DOMEN ENERGIA SLO M21 2 0:09:40.00 0:00.00 12 0:30:12.00 0:59.00 1 0:18:32.00 0:59:23.00
37 4 PEČNIK ERIH ENERGIA SLO M21 7 0:10:48.00 0:00.00 4 0:29:06.00 0:00.00 4 0:20:03.00 0:59:57.00
29 5 HOČEVAR GREGA TRISPORT SLO M21 5 0:10:40.00 0:00.00 6 0:29:16.00 0:00.00 6 0:20:21.00 1:00:17.00
3 6 JENIČ SAMO ENERGIA SLO M21 9 0:10:55.00 0:00.00 3 0:28:58.00 0:00.00 10 0:20:57.00 1:00:50.00
36 7 KROMAR DAMJAN TK RIBNIC SLO M21 18 0:12:02.00 0:00.00 2 0:28:52.00 0:00.00 7 0:20:26.00 1: 01:20.00
43 8 ZEVNIK KLEMEN TK RIBNIC SLO M21 11 0:11:06.00 0:00.00 1 0:29:34.00 0:00.00 9 0 :20:49.00 1:01:29.00
40 9 ŠINK TOMAŽ TK RIBNIC SLO M21 10 0:10:58.00 0:00.00 9 0:29:43.00 0:00.00 11 0:21:11.00 1:01:52.00
38 10 PŠENIČNIK PRIMOŽ ENERGIA SLO M21 3 0:10:04.00 0:00.00 11 0:29:51.00 0:00.00 17 0:22:21.00 1:02:16.00
30 11 JANEŽIČ GREGOR NOVICE EX SLO M21 14 0:11:12.00 0:00.00 8 0:29:41.00 0:00.00 15 0:22:13.00 1:03:06.00
76 12 LOVŠE JURIJ KOVINOTEH SLO M21 13 0:11:09.00 0:00.00 13 0:30:45.00 0:00.00 16 0:22:16.00 1:04:10.00
64 13 MIHELIČ BLAŽ TK LJUB. SLO M21 16 0:11:34.00 0:00.00 21 0:32:20.00 0:00.00 5 0:20:20.00 1:04:14.00
24 14 COKAN NINO TRIATLET SLO M21 12 0:11:08.00 0:00.00 1 0:28:49.00 0:00.00 27 0:24:34.00 1:04:31.00
71 15 VIRAG FREDI SLO M21 20 0:12:13.00 0:00.00 16 0:31:44.00 0:00.00 8 0:20:42.00 1:04:39.00
39 16 ROZMAN ROBERT ENERGIA SLO M21 8 0:10:53.00 0:00.00 18 0:31:56.00 0:00.00 14 0:21:55.00 1:04:44.00
22 17 BENEDIK SILVO TK ŽIRI SLO M21 17 0:11:57.00 0:00.00 20 0:32:02.00 0:08.00 13 0:21:41.00 1:05:48.00
28 18 GIRANDON JANEZ TK LJUBLJ SLO M21 22 0:13:03.00 0:00.00 15 0:31:29.00 1:21.00 12 0:21:17.00 1:07:10.00
41 19 TUŠAR SIMON SLOGA 190 SLO M21 15 0:11:27.00 0:00.00 16 0:31:44.00 0:00.00 25 0:24:10.00 1:07:21.00
35 20 KOSMAČ SANDI ŠZ SEVNIC SLO M21 19 0:12:04.00 0:00.00 23 0:32:49.00 0:00.00 20 0:22:41.00 1:07:34.00
70 21 GLAVNIK DEJAN TRIATLET SLO M21 26 0:13:58.00 0:00.00 14 0:30:51.00 0:00.00 21 0:23:06.00 1:07:55.00
62 22 MLADENOVIČ SIMON SLO M21 1 0:09:33.00 0:00.00 30 0:34:53.00 0:00.00 26 0:24 :22.00 1:08:48.00
27 23 EKART VIKTOR KD KAMNIK SLO M21 27 0:14:13.00 0:00.00 26 0:33:36.00 0:00.00 19 0:22:37.00 1:10:26.00
23 24 BREGAR DRAGO KD KAMNIK SLO M21 25 0:13:35.00 0:00.00 28 0:34 :34.00 0:00.00 18 0:22:35.00 1:10:44.00
34 25 KOROŠEC BOŠTJAN KD KAMNIK SLO M21 29 0:15:06.00 0:00.00 22 0:32:42.00 0 :00.00 23 0:23 :43.00 1:11:31.00
26 ANDRIČ ŽIGA TK LJUB. SLO M21 21 0:12:55.00 0:00.00 27 0:33:41.00 0:00.00 29 0:25:47.00 1:12:23.00
27 VIDIC PEŠIČ GORAN TK STRAŽA SLO M21 23 0:13:08.00 0:00.00 24 0:33:26.00 0:00.00 31 0:26:12.00 1:12:46.00
60 28 HANČIČ KLEMEN KD KAMNIK SLO M21 31 0:18:22.00 0:00.00 19 0:32:01.00 0:00.00 22 0:23:18.00 1:13:41.00
25 29 DEČMAN MITJA TK RIBNIC SLO M21 24 0:13:14.00 0:00.00 29 0:34:37.00 0:00.00 30 0:26:04.00 1:13:55.00
32 30 KNAP MATJAŽ TK TRIGLA SLO M21 28 0:15:04.00 0:00.00 25 0:33:34.00 0:00.00 28 0:25:18.00 1:13:56.00
69 31 SAGADIN MIRAN SLO M21 30 0:15:13.00 0:00.00 31 0:34:56.00 0:00.00 24 0:24:02.00 1:14:11.00

KATEGORIJA: M40 VETERANI 40-49 LET

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # Plavanje Menjava # Kolesarjenje Menjava # Tek Skupni čas
46 1 DEBENEC BOJAN KOVINOTEH SLO M40 1 0:11:48.00 0:00.00 1 0:30:33.00 0:00.00 2 0:22:44.00 1:05:05.00
44 2 AČIMOVIČ RADO KOVINOTEH SLO M40 2 0:12:08.00 0:00.00 4 0:34:19.00 0:00.00 1 0:20:26.00 1:06:53.00
49 3 ŠKRLEP ANTON KD KAMNIK SLO M40 3 0:13:57.00 0:00.00 2 0:30:51.00 0:00.00 3 0:22:4S.00 1:07:33.00
47 4 KOGOVŠEK STANE ENERGIA SLO M40 4 0:14:02.00 0:00.00 3 0:32:15.00 0:00.00 4 0:23:05.00 1:09:22.00
45 5 BRIC SLAVKO SLO M40 5 0:14:46.00 0:00.00 5 0:35:54.00 0:00.00 5 0:24:07.00 1:14:47.00
7 6 ŠTUHEC MIRKO KOVINOTEH SLO M40 7 0:16:15.00 0:00.00 6 0:38:51.00 0:00.00 6 0:27:40.00 1:22:46.00
48 7 PLIVERIČ MARKO TK LJUBLJ SLO M40 6 0:15:23.00 0:00.00 7 0:39:09.00 0:00.00 7 0:31:37.00 1:26:09.00
59 8 BOROVINŠEK MLADEN SLO M40 8 0:17:14.00 0:00.00 8 0:41:51.00 0:00.00 8 0:32:35.00 1:31:40.00

KATEGORIJA: M50 + – VETERANI NAD 50 LET

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # Plavanje Menjava # Kolesarjenje Menjava # Tek Skupni čas
61 1 TANKO JOŽE KOVINOTEH SLO M50 + 1 0:11:42.00 0:00.00 1 0:32:56.00 0:00.00 4 0:27:04.00 1:11:42.00
13 2 STOPAR MAKS TK LJUBLJ SLO M50 + 4 0:14:57.00 0:00.00 2 0:35:52.00 0:00.00 1 0:25:02.00 1:15:51.00
54 3 HROVAT FRANC TK BOHINJ SLO M50 + 5 0:17:34.00 0:00.00 4 0:36:57.00 0:00.00 3 0:26:17.00 1:20 :48.00
53 4 MEDVEŠČEK KAREL TK BOHINJ SLO M50 + 6 0:18:47.00 0:00.00 3 0:36:48.00 0:00.00 2 0:25:30.00 1:21:05.00
75 5 KROFL DRAGO SLO M50 + 3 0:14:45.00 0:00.00 5 0:37:43.00 0:00.00 6 0:29:23.00 1:21:51.00
5′ 6 BOSCHERINI FRANC SLOGA 190 SLO M50 + 2 0:14:20.00 0:00.00 6 0 :41:47.00 0:00.00 5 0:28 :29.00 1:24:36.00
51 7 ČERNIVEC LADO TK LJUBLJ SLO M50 + 7 0:19:54.00 0:00.00 7 0:42:40.00 0:00.00 7 0:32:52.00 1:35:26.00