SKUPNO

Mesto St. St. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. # Čas – PLAVANJE 750 M # Čas – KOLO 20 KM # Čas – TEK 5 KM KONČNI ČAS
1 24 ŽEPIČ DAMJAN TK NM M21 12 0:10:36 3 0:30:19 2 0:19:07 1:00:02
2 12 KOGOJ IGOR KD SLOGA M21 10 0:10:33 4 0:30:23 4 0:19:27 1:00:23
3 41 VELEPEC UROŠ STOP TEAM M21 20 0:11:20 2 0:30:15 1 0:19:03 1:00:38
4 39 TOMŠIČ JANI TK LJUB. M21 13 0:10:38 10 0:31:03 6 0:19:57 1:01:38
5 46 HOČEVAR GREGA KD KAMNIK M21 11 0:10:34 4 0:30:23 17 0:20:57 1:01:54
6 51 DENŠA DOMEN TK LJUB. M17 8 0:10:25 15 0:31:17 12 0:20:32 1:02:14
7 10 JANEŽIČ GREGOR TK TRIGLAV M21 25 0:11:33 1 0:29:54 16 0:20:55 1:02:22
8 20 KREGAR MIRO KD KAMNIK m21 23 0:11:26 13 0:31:13 7 0:20:06 1:02:45
9 1 AVSEC JANEZ TK LJUB. M21 31 0:11:53 8 0:30:51 9 0:20:28 1:03:12
10 61 SAJEVEC PETER TK NM M17 35 0:12:03 6 0:30:32 13 0:20:30 1:03:13
11 26 MORI MITJA KD PREVALJ M21 22 0:11:22 18 0:31:24 14 0:20:46 1:03:32
12 13 KOVAČ MATJAŽ KD SLOGA M21 28 0:11:41 11 0:31:04 17 0:20:57 1:03:42
13 40 TUŠAR SIMON KD SLOGA M21 17 0:11:10 7 0:30:40 25 0:21:54 1:03:44
14 66 ZEVNIK KLEMEN TK TRIGLAV M17 27 0:11:40 9 0:30:57 21 0:21:10 1:03:47
15 9 GORANIČ MARKO M21 53 0:13:20 21 0:32:03 2 0:19:07 1:04:30
15 65 VIDIC FEŠIČ GORAN TK NM M17 21 0:11:21 13 0:31:13 26 0:21:56 1:04:30
17 21 KROMAR DAMJAN STOP TEAM M21 61 0:13:16 12 0:31:07 8 0:20:16 1:04:39
18 7 DEBENC BOJAN TK LJUB. M21 24 0:11:28 19 0:31:32 23 0:21:43 1:04:43
19 11 JURAJA SAŠO TVD PART M21 60 0:13:36 16 0:31:21 5 0:19:49 1:04:46
20 34 PŠENIČNIK PRIMOŽ TK LJUB. M21 14 0:10:39 23 0:32:13 28 0:22:07 1:04:59
21 36 ROZMAN ROBERT KD SLOGA M21 26 0:11:39 27 0:32:49 19 0:21:03 1:05:31
22 63 ŠVENT JAKA TK NM M17 9 0:10:20 28 0:32:54 30 0:22:14 1:05:36
23 2 BENEDIK SILVO KD SLOGA I M21 33 0:11:57 20 0:31:53 27 0:22:06 1:05:56
24 25 MIHELIČ BLAŽ TK LJUB. M21 32 0:11:55 42 0:33:51 11 0:20:30 1:06:16
25 42 VIRAG FREDI KD SLOGA M21 57 0:13:25 22 0:32:10 15 0:20:48 1:06:23
26 6 cokan Nino TK KOVINO M21 29 0:11:51 25 0:32:24 30 0:22:14 1:06:29
27 14 KOLMAN MIRAN TVD PART M21 65 0:14:20 17 0:31:23 20 0:21:06 1:06:49
28 KAJTAZOVIČ EDIN TK NM M17 15 0:10:42 30 0:32:57 48 0:24:00 1:07:39
29 23 MARINKO JANEZ TK LJUB• M21 71 0:14:42 31 0:33:00 10 0:20:29 1:08:11
29 53 HAFNER ROK TVD PART M17 40 0:12:40 26 0:32:39 33 0:22:52 1:08:11
31 56 JENIČ SAMO TK LJUB. M17 37 0:12:19 39 0:33:47 29 0:22:09 1:08:15
32 72 BRAJNIK LUKA pribateam M14 30 0:11:52 37 0:33:34 37 0:22:50 1:08:16
33 31 PLUT RAFAEL TK LJUB. M21 59 0:13:34 33 0:33:19 23 0:21:43 1:08:36
34 37 ŠINK TOMAŽ TK TRIGLAV M21 38 0:12:31 43 0:33:52 32 0:22:15 1:08:38
35 55 JAKŠA JOŽE TK NM M17 44 0:12:55 38 0:33:35 34 0:22:29 1:08:59
36 102 NAKRST NATAŠA STOP TEAM Ž21 36 0:12:18 40 0:33:49 40 0:23:07 1:09:14
37 83 ŠKRINJAR ALJOŠA PRIBATEAM M14 34 0:12:02 34 0:33:25 46 0:23:53 1:09:20
38 38 ŠTIMEC ALEN M21 16 0:11:06 44 0:34:20 50 0:24:02 1:09:28
39 19 KRANJC MITJA TK KOVINO m21 49 0:13:14 24 0:32:23 52 0:24:27 1:10:04
40 128 TANKO JOŽE TK KOVINO M40 19 0:11:19 32 0:33:03 68 0:25:47 1:10:09
41 126 ŠKRLEP TONE TK LJUB. M40 66 0:14:24 29 0:32:56 39 0:23:02 1:10:22
42 48 EKART VIKTOR KD KAMNIK M21 41 0:12:48 49 0:35:17 36 0:22:49 1:10:54
43 3 BIČEK FRANC TVD PART M21 78 0:15:23 45 0:34:21 22 0:21:23 1:11:07
44 108 ŠIMIC MATEJA PRIBATEAM Ž14 5 0:10:14 60 0:36:35 60 0:25:05 1:11:54
45 73 BRAJNIK MARK PRIBATEAM M14 18 0:11:16 50 0:35:18 65 0:25:35 1:12:09
46 13 KOGOVŠEK STANE TK LJUB. M21 67 0:14:26 46 0:34:28 42 0:23:17 1:12:11
47 28 PETEK MARJAN PREDVOR M21 50 0:13:15 52 0:35:48 45 0:23:30 1:12:33
48 123 LAPAJNA PIO TVD PART M40 84 0:16:32 35 0:33:28 35 0:22:36 1:12:36
49 74 BURKELJCA JANEZ PRIBATEAM M14 6 0:10:16 56 0:35:58 73 0:26:36 1:12:50
50 109 AŽMAN DARJA TK TRIGLAV Ž21 41 0:12:48 58 0:36:09 48 0:24:00 1:12:57
51 516 KOROŠEC BOŠTJAN KD KAMNIK M21 63 0:13:59 47 0:34:57 51 0:24:05 1:13:01
52 121 FLERIN KAREL KD KAMNIK M40 83 0:16:13 36 0:33:29 44 0:23:26 1:13:08
53 117 STOPAR MAKS TK LJUB. M50 79 0:15:52 48 0:35:06 42 0:23:17 1:14:15
54 5 BREGAR DRAGO KD KAMNIK M21 74 0:14:57 68 0:37:16 33 0:22:28 1:14:41
55 8 DEČMAN MITJA TK KOVINOT M21 47 0:13:09 54 0:35:53 71 0:26:04 1:15:06
56 85 VRHOVEC IGOR TK LJUB. M14 56 0:13:24 64 0:36:46 59 0:25:03 1:15:13
57 125 OCEPEK CIRIL TK LJUB. M40 44 0:12:55 40 0:33:49 84 0:28:47 1:15:31
58 104 RAJGELJ MELITA TK TRIGLAV Ž17 62 0:13:56 57 0:36:01 69 0:25:49 1:15:46
59 35 ROTOVNIK TOMAŽ TK LJUB. M21 58 0:13:33 69 0:37:41 57 0:24:47 1:16:01
60 75 BURNIK ALEŠ M14 55 0:13:23 76 0:38:33 55 0:24:36 1:16:32
61 77 KOZJEK DREJC KRANJ M14 4 0:10:12 66 0:36:56 88 0:29:35 1:16:43
62 44 ČREPINŠEK MATEJ CELJE M21 48 0:13:10 73 0:38:06 63 0:25:30 1:16:46
63 17 KOSMAČ SANDI ŠZ SEVNICA M21 68 0:14:33 72 0:37:47 52 0:24:27 1:16:47
64 15 KOMPAN ZLATKO TRIATLET M21 61 0:13:42 77 0:38:36 54 0:24:30 1:16:48
65 112 HORVAT MATIJA TK LJUB. M60+ 75 0:15:05 65 0:36:54 58 0:25:01 1:17:00
66 67 ZUPANČIČ TONI TK LJUB. M17 80 0:15:56 62 0:36:38 55 0:24:36 1:17:10
67 81 SUSMAN ALEŠ TK LJUB. M14 52 0:13:19 50 0:35:18 82 0:28:35 1:17:12
68 60 PINTARIČ KARLI DOBRNA M17 64 0:14:05 83 0:39:12 47 0:23:57 1:17:14
69 130 BRIC SLAVKO ŠMARTNO M40 76 0:15:12 63 0:36:45 62 0:25:24 1:17:21
70 60 RISTIČ MIHA TK LJUB. M17 68 0:14:33 54 0:35:53 79 0:27:47 1:18:13
71 71 ANTOLIN ŽIGA KRANJ M14 3 0:09:55 82 0:39:11 87 0:29:09 1:18:15
71 84 ŠTER GORAZD KRANJ M14 1 0:09:50 85 0:39:19 86 0:29:06 1:18:15
71 54 HORVAT BLAŽ TK NM M17 70 0:14:38 75 0:30:32 60 0:25:05 1:18:15
74 3 ŠKRBEC JURE TVD PART M14 88 0:17:19 53 0:35:49 67 0:25:46 1:18:54
75 118 ARH SLAVKO TK LJUB. M40 43 0:12:52 71 0:37:46 81 0:28:17 1:18:55
76 22 LOVRIČ MARIO M21 54 0:13:21 70 0:37:42 85 0:28:49 1:19:52
77 27 PERIČ RANKO M21 85 0:16:35 59 0:36:21 75 0:27:10 1:20:06
78 33 PREŠERN ZORAN M21 87 0:16:51 60 0:36:35 74 0:26:51 1:20:17
79 43 RUDOLF ROK CELJE M21 39 0:12:37 87 0:40:15 70 0:27:32 1:20:24
80 122 KRIŠTOFIČ MARE LJUBLJANA M40 94 0:18:30 81 0:39:05 41 0:23:13 1:20:40
81 78 OCEPEK URBAN TK LJUB. M14 46 0:12:59 67 0:37:04 0:00:00 1:20:57
82 80 STARE GAŠPER KRANJ M14 2 0:09:54 91 0:41:22 89 0:30:11 1:21:27
83 103 REBOLJ NEŽA Ž21 7 0:10:21 89 0:40:52 90 0:30:25 1:21:38
84 45 BEVC PETER SANAKAKU M21 81 0:16:06 88 0:40:28 64 0:25:32 1:22:06
85 124 MEDVEŠČEK KAREL BOHINJ M50 92 0:18:23 77 0:38:36 66 0:25:36 1:22:35
86 116 SLAPNIČAR JURE KD KAMNIK M50 85 0:16:35 74 0:38:20 79 0:27:47 1:22:42
87 105 SKAMEN TINKARA ANŽEX TEAM Ž17 89 0:17:27 86 0:40:14 70 0:25:57 1:23:38
88 119 BOSCHERINI FRANC KD SLOGA M40 90 0:17:50 79 0:38:40 75 0:27:10 1:23:40
89 115 HORVAT FRANC TK LJUB. M50 93 0:18:25 84 0:39:13 72 0:26:09 1:23:47
90 76 DITRIH JERNEJ PRIBATEA M17 72 0:14:46 93 0:42:26 77 0:27:22 1:24:34
91 29 PLAHKO TOMAŽ KD KAMNIK M21 82 0:16:07 80 0:30:51 92 0:30:51 1:25:49
92 107 SUSMAN ŠPELA TK LJUB. Ž14 72 0:14:46 90 0:41:08 93 0:31:30 1:27:24
93 127 ŠTUFEC MIRKO M40 91 0:18:03 95 0:44:20 83 0:28:44 1:31:07
94 111 ČERNIVEC LADO TK LJUB. M60+ 96 0:19:42 94 0:43:34 91 0:30:33 1:33:49
94 114 KATIČ PETER M60+ 95 0:19:08 92 0:41:50 95 0:32:51 1:33:49
96 106 ŠTER PETRA Ž17 77 0:15:21 96 0:53:14 94 0:32:28 1:41:03
79 PESTER JURE KRANJ M14 0:09:56 0:00:00 0:00:00 Odstop
58 MOČNIK ERIK KD SLOGA I M17 0:11:17 0:00:00 0:00:00 Odstop
47 RUTAR JANEZ LJUBLJANA M21 0:15:00 0:00:00 0:00:00 Odstop
101 HRIBAR NATAŠA KD KAMNIK Ž21 0:15:36 0:00:00 0:00:00 Odstop
64 TORKAR GREGOR M17 0:15:58 0:00:00 0:00:00 Odstop

EKIPE – ČLANI

Mesto Ime Čas
1. KD SLOGA 1902 IDRIJA 3:07:09
Kogoj Igor 1:00:23
Tušar Simon 1:03:44
Kovač Matjaž 1:03:42
2 TK LJUBLJANA 3:09:33
Marinko Janez 1:08 : 11 *
Avsec Janez 1:03:12
Debenec Bojan 1:04:43
Tomšič Jani 1:01:38
3. KD KAMNIK 3:14:53
Hočevar Grega 1:01:54
Ekart Viktor 1:10:54
Kregar Miro 1:02:54
Korošec Boštjan 1:13:01 *
4. KD SLOGA 1902 IDRIJA 3:15:17
Virag Fredi 1: 06: 23 *
Benedik Silvo 1:05:56
Goranič Marko 1:04:30
Rozman Robert 1:05:31
5. TK LJUBLJANA II 3:19:11
Plut Rafael 1:08:36
Pšeničnik Primož 1:04:59
Mihelič Blaž 1:06:12
Kogovšek Stane 1:12:11 *
6. TVD FARTIZAN ŠKOFJA LOKA 3:22:02
Juraja Sašo 1:04:46
Kolman Miran 1:06:49
Biček Franc 1:11:07
7. TK KOVINOTEHNA CELJE 3:31:39
Kranjc Mitja 1:10:04
Cokan Nino 1:06:29
Dečman Mitja 1:15:06

EKIPE – MLADINCI

Mesto Ime Čas
1. TK NOVO MESTO II 3:13:19
Vidic-Pešič Goran 1:04:30
Sajevec Peter 1:03:13
Svent Jaka 1:05:36
2. TK LJUBLJANA 3:27:39
Denša Domen 1:02:14
Pistič Miha 1:18:13
Jenič Samo 1:08:15
Zupančič Toni 1:17:10
3. TK NOVO MESTO I 3:34:13
Kajtazovič Edin 1:07:39
Jakša Jože 1:08:59
Horvat Blaž 1:18:15

Kategorija M21 – Člani 21 – 39 let

Mesto St. St. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. # Čas – PLAVANJE 750 M # Čas – KOLO 20 KM # Čas – TEK 5 KM KONČNI ČAS
1 24 ŽEPIČ DAMJAN TK NM M21 3 0:10:36 3 0:30:19 2 0:19:07 1:00:02
2 12 KOGOJ IGOR KD SLOGA M21 1 0:10:33 4 0:30:23 4 0:19:27 1:00:23
3 41 VELEPEC UROŠ STOP TEAM M21 8 0:11:20 2 0:30:15 1 0:19:03 1:00:38
4 39 TOMŠIČ JANI TK LJUB. M21 4 0:10:38 8 0:31:03 6 0:19:57 1:01:38
5 46 HOČEVAR GREGA KD KAMNIK M21 2 0:10:34 4 0:30:23 15 0:20:57 1:01:54
6 10 JANEŽIČ GREGOR TK TRIGLAV M21 12 0:11:33 1 0:29:54 14 0:20:55 1:02:22
7 20 KREGAR MIRO KD KAMNIK M21 10 0:11:26 11 0:31:13 7 0:20:06 1:02:45
8 1 AVSEC JANEZ TK LJUB. M21 16 0:11:53 7 0:30:51 9 0:20:26 1:03:12
9 26 MORI MITJA KD PREVALJ M21 9 0:11:22 14 0:31:24 12 0:20:46 1:03:32
10 18 KOVAČ MATJAŽ KD SLOGA M21 14 0:11:41 9 0:31:04 15 0:20:57 1:03:42
11 40 TUŠAR SIMON KD SLOGA M21 7 0:11:10 6 0:30:40 22 0:21:54 1:03:44
12 9 GORANIČ MARKO M21 27 0:13:20 17 0:32:03 2 0:19:07 1:04:30
13 21 KROMAR DAMJAN STOP TEAM M21 26 0:13:16 10 0:31:07 8 0:20:16 1:04:39
14 7 DEBENC BOJAN TK LJUB. M21 11 0:11:28 15 0:31:32 20 0:21:43 1:04:43
15 11 JURAJA SAŠO TVD PART M21 32 0:13:36 12 0:31:21 5 0:19:49 1:04:46
16 34 PŠENIČNIK PRIMOŽ TK LJUB. M21 5 0:10:39 19 0:32:13 24 0:22:07 1:04:59
17 36 ROZMAN ROBERT KD SLOGA M21 13 0:11:39 22 0:32:49 17 0:21:03 1:05:31
18 2 BENEDIK SILVO KD SLOGA I M21 18 0:11:57 16 0:31:53 23 0:22:06 1:05:56
19 25 MIHELIČ BLAŽ TK LJUB. M21 17 0:11:55 25 0:33:51 11 0:20:30 1:06:16
20 42 VIRAG FREDI KD SLOGA M21 29 0:13:25 18 0:32:10 13 0:20:48 1:06:23
21 6 COKAN NINO TK KOVINO M21 15 0:11:51 21 0:32:24 25 0:22:14 1:06:29
22 14 KOLMAN MIRAN TVD PART M21 35 0:14:20 13 0:31:23 18 0:21:06 1:06:49
23 23 MARINKO JANEZ TK LJUB. M21 38 0:14:42 23 0:33:00 10 0:20:29 1:08:11
24 31 PLUT RAFAEL TK LJUB. M21 31 0:13:34 24 0:33:19 20 0:21:43 1:08:36
25 37 ŠINK TOMAŽ TK TRIGLAV M21 19 0:12:31 26 0:33:52 26 0:22:15 1:08:38
26 36 ŠTIMEC ALEN M21 6 0:11:06 27 0:34:20 31 0:24:02 1:09:23
27 19 KRANJC MITJA TK KOVINO M21 24 0:13:14 20 0:32:23 33 0:24:27 1:10:04
28 48 EKART VIKTOR KD KAMNIK M21 21 0:12:48 31 0:35:17 28 0:22:49 1:10:54
29 3 BIČEK FRANC TVP PART M21 40 0:15:23 28 0:34:21 19 0:21:23 1:11:07
30 13 KOGOVŠEK STANE TK LJUB. M21 36 0:14:26 29 0:34:28 29 0:23:17 1:12:11
31 28 PETEK MARJAN PREDVOR M21 25 0:13:15 32 0:35:48 30 0:23:30 1:12:33
32 16 KOROŠEC BOŠTJAN KD KAMNIK M21 34 0:13:59 30 0:34:57 32 0:24:05 1:13:01
33 5 BREGAR DRAGO KD KAMNIK M21 39 0:14:57 36 0:37:16 27 0:22:28 1:14:41
34 8 DEČMAN MITJA TK KOVINOT M21 22 0:13:09 33 0:35:53 39 0:26:04 1:15:06
35 35 ROTOVNIK TOMAŽ TK LJUB. M21 30 0:13:33 37 0:37:41 36 0:24:47 1:16:01
36 44 ČREPINŠEK MATEJ CELJE M21 23 0:13:10 40 0:38:06 37 0:25:30 1:16:46
37 17 KOSMAČ SANDI ŠZ SEVNICA M21 37 0:14:33 39 0:37:47 33 0:24:27 1:16:47
38 15 KOMPAN ZLATKO TRIATLET M21 33 0:13:42 41 0:38:36 35 0:24:30 1:16:46
39 22 LOVRIČ MARIO M21 28 0:13:21 38 0:37:42 43 0:28:49 1:19:52
40 27 PERIČ RANKO M21 43 0:16:35 34 0:36:21 41 0:27:10 1:20:06
41 33 PREŠERN ZORAN M21 44 0:16:51 35 0:36:35 40 0:26:51 1:20:17
42 43 RUDOLF ROK CELJE M21 20 0:12:37 43 0:40:15 42 0:27:32 1:20:24
43 45 BEVC PETER SANAKAKU M21 41 0:16:06 44 0:40:28 38 0:25:32 1:22:05
44 29 PLANKO TOMAŽ KD KAMNIK M21 42 0:16:07 42 0:38:51 44 0:30:51 1:25:45
47 RUTAR JANEZ LJUBLJANA M21 0:15:08 0:00:00 0:00:00 Odstop

Kategorija Ž14 – M Mladinke 14 – 16 let

Mesto St. St. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. # Čas – PLAVANJE 750 M # Čas – KOLESARJENJE 20 KM # Čas – TEK 5 KM KONČNI ČAS
1 108 ŠIMIC MATEJA PRIBATEAM Ž14 1 0:10:14 1 0:36:35 1 0:25:05 1:11:54
2 107 SUSMAN ŠPELA TK LJUB. Ž14 2 0:14:46 2 0:41:00 2 0:31:30 1:27:24

Kategorija Ž17 – Mladinke 17 – 21 let

Mesto St. St. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. # Čas – PLAVANJE 750 M # Čas – KOLESARJENJE 20 KM # Čas – TEK 5 KM KONČNI ČAS
1 104 RAJGELJ MELITA TK TRIGLAV Ž17 1 0:13:56 1 0:36:01 1 0:25:49 1:15:46
2 105 SKAMEN TINKARA ANŽEX TEAM Ž17 3 0:17:27 2 0:40:14 2 0:25:57 1:23:38
3 106 ŠTER PETRA Ž17 2 0:15:21 3 0:53:14 3 0:32:28 1:41:03

Kategorija Ž21 – Članice 21 – 39 let

Mesto St. St. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. # Čas – PLAVANJE 750 M # Čas – KOLESARJENJE 20 KM # Čas – TEK 5 KM KONČNI ČAS
1 102 NAKRST NATAŠA STOP TEAM Ž21 2 0:12:18 1 0:33:49 1 0:23:07 1:09:14
2 109 AŽMAN DARJA TK TRIGLAV Ž21 3 0:12:48 2 0:36:09 2 0:24:00 1:12:57
3 103 REBOLJ NEŽA Ž21 1 0:10:21 3 0:40:52 3 0:30:25 1:21:38
101 HRIBAR NATAŠA KD KAMNIK Ž21 0:15:36 0:00:00 0:00:00 Odstop

Kategorija M14 – M Mladinci 14 – 16 let

Mesto St. St. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. # Čas – PLAVANJE 750 M # Čas – KOLESARJENJE 20 KM # Čas – TEK 5 KM KONČNI ČAS
1 72 BRAJNIK LUKA PRIBATEAM M14 7 0:11:52 2 0:33:34 1 0:22:50 1:08:16
2 63 ŠKRINJAR ALJOŠA PRIBATEAM M14 8 0:12:02 1 0:33:25 2 0:23:53 1:09:20
3 73 BRAJNIK MARK PRIBATEAM M14 6 0:11:16 3 0:35:18 5 0:25:35 1:12:09
4 74 BURKELJCA JANEZ PRIBATEAM M14 5 0:10:16 6 0:35:50 7 0:26:36 1:12:50
5 5 VRHOVEC IGOR TK LJUB. M14 12 0:13:24 7 0:36:46 4 0:25:03 1:15:13
6 75 BURNIK ALEŠ M14 11 0:13:23 10 0:38:33 3 0:24:36 1:16:32
7 77 KOZJEK DREJC KRANJ M14 4 0:10:12 8 0:36:56 11 0:29:35 1:16:43
8 81 SUSMAN ALEŠ TK LJUB. M14 10 0:13:19 3 0:35:18 8 0:28:35 1:17:12
9 71 ANTOLIN ŽIGA KRANJ M14 3 0:09:55 11 0:39:11 10 0:29:09 1:18:15
9 84 ŠTER GORAZD KRANJ M14 1 0:09:50 12 0:39:19 9 0:29:06 1:18:15
11 82 ŠKRBEC JURE TVD PART M14 13 0:17:19 5 0:35:49 6 0:25:46 1:19:04
12 78 OCEPEK URBAN TK LJUB. M14 9 0:12:59 9 0:37:04 0:00:00 1:20:57
13 80 STARE GAŠPER KRANJ M14 2 0:09:54 13 0:41:22 12 0:30:11 1:21:27
79 PESTER JURE KRANJ M14 0:09:56 0:00:00 0:00:00 Odstop

Kategorija M17 – Mladinci 17 – 21 let

Mesto St. St. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. # Čas – PLAVANJE 750 M # Čas – KOLESARJENJE 20 KM # Čas – TEK 5 KM KONČNI ČAS
1 51 DENŠA DOMEN TK LJUB. M17 1 0:10:25 4 0:31:17 1 0:20:32 1:02:14
2 61 SAJEVEC PETER TK NM M17 6 0:12:03 1 0:30:32 2 0:20:38 1:03:13
3 66 ZEVNIK KLEMEN TK TRIGLAV M17 5 0:11:40 2 0:30:57 3 0:21:10 1:03:47
4 65 VIDIC PEŠIČ GORAN TK NM M17 4 0:11:21 3 0:31:13 4 0:21:56 1:04:30
5 63 ŠVENT JAKA TK NM M17 2 0:10:26 6 0:32:54 6 0:22:14 1:05:36
6 57 KAJTAZOVIČ EDIN TK NM M17 3 0:10:42 7 0:32:57 10 0:24:00 1:07:39
7 53 HAFNER ROK TVD PART M17 8 0:12:40 5 0:32:39 8 0:22:52 1:08:11
8 56 JEHIČ SAMO TK LJUB. M17 7 0:12:19 9 0:33:47 5 0:22:09 1:06:15
9 55 JAKŠA JOŽE TK NM M17 9 0:12:55 8 0:33:35 7 0:22:29 1:08:59
10 67 ZUPANČIČ TONI TK LJUB. M17 14 0:15:56 11 0:36:38 11 0:24:36 1:17:10
11 68 PINTARIČ KARLI DOBRNA M17 10 0:14:05 13 0:39:12 9 0:23:57 1:17:14
12 60 RISTIČ MIHA TK LJUB. M17 11 0:14:33 10 0:35:53 14 0:27:47 1:16:13
13 54 HORVAT BLAŽ TK NM M17 12 0:14:36 12 0:38:32 12 0:25:05 1:18:15
14 76 DITRIH JERNEJ PRIBATEAM M17 13 0:14:46 14 0:42:26 13 0:27:22 1:24:34
56 MOČNIK ERIK KD SLOGA I M17 0:11:17 0:00:00 0 Odstop
64 TORKAR GREGOR M17 0:15:58 0:00:00 0 Odstop

Kategorija M40 – Veterani 40 – 49 let

Mesto St. St. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. # Čas – PLAVANJE 750 M # Čas – KOLESARJENJE 20 KM # Čas – TEK 5 KM KONČNI ČAS
1 128 TANKO JOŽE TK KOVINO M40 1 0:11:19 2 0:33:03 6 0:25:47 1:10:09
2 126 ŠKRLEP TONE TK LJUB. M40 4 0:14:24 1 0:32:56 2 0:23:02 1:10:22
3 123 LAPAJNA PIO TVD PART M40 7 0:16:32 3 0:33:28 1 0:22:36 1:12:36
4 121 FLERIN KAREL KD KAMNIK M40 6 0:16:13 4 0:33:29 4 0:23:26 1:13:06
5 125 OCEPEK CIRIL TK LJUB. M40 3 0:12:55 5 0:33:49 10 0:28:47 1:15:31
6 130 BRIC SLAVKO ŠMARTNO M40 5 0:15:12 6 0:36:45 5 0:25:24 1:17:21
7 118 ARH SLAVKO TK LJUB. M40 2 0:12:52 7 0:37:46 8 0:28:17 1:18:55
8 122 KRIŠTOFIČ MARE LJUBLJANA M40 10 0:18:30 9 0:39:05 3 0:23:13 1:20:46
9 119 BOSCHERINI FRANC KD SLOGA M40 8 0:17:50 8 0:38:40 7 0:27:10 1:23:40
10 127 ŠTUFEC MIRKO M40 9 0:18:03 10 0:44:20 9 0:28:44 1:31:07

Kategorija M50 – Veterani 50 – 59 let

Mesto St. St. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. # Čas – PLAVANJE 750 M # Čas – KOLESARJENJE 20 KM # Čas – TEK 5 KM KONČNI ČAS
1 117 STOPAR MAKS TK LJUB. M50 1 0:15:52 1 0:35:06 1 0:23:17 1:14:15
2 124 MEDVEŠČEK KAREL BOHINJ M50 3 0:18:23 3 0:38:36 2 0:25:36 1:22:35
3 116 SLAPNIČAR JURE KD KAMNIK M50 2 0:16:35 2 0:38:20 4 0:27:47 1:22:42
4 115 HORVAT FRANC TK LJUB. M50 4 0:18:25 4 0:39:13 3 0:26:09 1:23:47

Kategorija M60+ – Veterani nad 60 let

Mesto St. St. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. # Čas – PLAVANJE 750 M # Čas – KOLESARJENJE 20 KM # Čas – TEK 5 KM KONČNI ČAS
1 112 HORVAT MATIJA TK LJUB. M60+ 1 0:15:05 1 0:36:54 1 0:25:01 1:17:00
2 111 ČERNIVEC LADO TK LJUB. M60+ 3 0:19:42 3 0:43:34 2 0:30:33 1:33:49
2 114 KATIČ PETER M60+ 2 0:19:08 2 0:41:50 3 0:32:51 1:33:49