SKUPNI REZULTAT – MOŠKI

Mesto Št. št. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. # Plavanje (750m) Menjava # Kolo (20km) Menjava # Tek (5km) Skupni čas
1 74 ŽEPIČ DAMJAN TK N.MESTO M20 1 11:17.00 0.00 4 30:23.00 0.00 3 18:55.00 1:00:35.00
2 127 HOČEVAR GREGA TK LJUB. M20 4 11:42.00 0.00 5 30:30.00 0.00 3 18:55.00 1:01:07.00
3 68 KOVAČ MATJAŽ ENERGIJA M20 7 12:26.00 0.00 1 29:52.00 0.00 6 19:09.00 1:01:27.00
4 4 AVSEC JANEZ ŠENTJERNEJ M20 15 13:14.00 0.00 2 29:58.00 0.00 2 18:52.00 1:02:04.00
5 90 BENEDIK SILVO PRIMADONA M20 13 13:09.00 0.00 8 30:59.00 0.00 3 18:55.00 1:03:03.00
6 100 DEBENEC BOJAN TK LJUB. M20 6 12:22.00 0.00 6 30:49.00 0.00 13 20:10.00 1:03:21.00
7 16 JANEŽIČ GREGOR TK KRANJ M20 10 12:57.00 0.00 3 30:16.00 0.00 14 20:11.00 1:03:24.00
8 46 PŠENIČNIK PRIMOŽ TK LJUB. M20 3 11:30.01 0.00 13 32:08.99 0.00 12 20:00.00 1:03:39.00
9 43 PEŠIČ GORAN TK N.MESTO M17 16 13:15.00 0.00 7 30:50.00 0.00 26 21:14.00 1:05:19.00
10 10 BAJEC MATJAŽ TK LJUB. M20 29 14:17.00 0.00 14 32:13.00 0.00 8 19:34.00 1:06:04.00
11 12 SAJEVEC PETER TK N.MESTO M17 17 13:24.00 0.00 20 32:58.00 0.00 9 19:50.00 1:06:12.00
12 124 TUŠAR SIMON SLOGA M20 14 13:10.00 0.00 11 31:46.00 0.00 34 21:46.00 1:06:42.00
13 82 MORI MITJA LJUBLJANA M20 24 13:58.00 0.00 17 32:34.00 0.00 19 20:37.00 1:07:09.00
14 6 MOČNIK ERIK SLOGA M17 18 13:33.00 0.00 39 34:17.00 0.00 10 19:53.00 1:07:43.00
15 128 PLUT RAFAEL TK LJUB. M20 31 14:28.00 0.00 23 33:04.00 0.00 15 20:13.00 1:07:45.00
16 89 MARINKO JANEZ TK LJUB. M20 48 14:59.00 0.00 22 33:03.00 0.00 1 17:51.00 1:07:53.00
17 42 ROZMAN ROBERT TK LJUB. M20 21 13:50.00 0.00 19 32:55.00 0.00 27 21:18.01 1:08:03.01
18 21 FILIPIČ MATJAŽ TK LJUB. M20 19 13:47.00 0.00 32 33:35.00 0.00 22 20:45.00 1:08:07.00
19 79 ŠVENT JAKA TK N.MESTO M17 3 12:42.00 0.00 35 33:53.00 0.00 34 21:46.00 1:08:21.00
20 114 KROMAR DAMJAN MORIS M20 47 16:57.00 0.00 10 31:35.00 0.00 11 19:57.00 1:08:29.00
21 138 ŠTIMEC ALEN M20 5 11:46.00 0.00 45 34:45.00 0.00 41 22:10.00 1:08:41.00
22 85 FLERIN KAREL K.VERONIKA M40 45 16:53.00 0.00 15 32:27.00 0.00 7 19:27.00 1:08:47.00
23 112 ŠINK TOMAŽ TK TRIGLAV M20 26 14:13.00 0.00 29 33:25.00 0.00 31 21:35.00 1:09:13.00
24 3 MRAZ MATJAŽ SPIRIDON M20 23 13:57.00 0.00 37 34:00.00 0.00 28 21:20.00 1:09:17.00
25 26 TRONTELJ BOGO TK LJUB. M20 20 13:49.00 0.00 30 33:31.00 0.00 38 21:58.00 1:09:18.00
26 137 ŠKRLEP ANTON TK LJUB. M45 42 16:32.00 0.00 15 32:27.00 0.00 18 20:29.00 1:09:28.00
27 11 ZEVNIK KLEMEN TRIGLAV M17 36 15:54.00 0.00 9 31:24.00 0.00 42 22:15.00 1:09:33.00
28 76 DELAJKOVIČ SINIŠA TK N.MESTO M15 12 13:05.00 0.00 21 33:00.00 0.00 50 23:39.00 1:09:44.00
29 /
30 9 GROSS SAMO TK S.GRAD. M20 44 16:40.00 0.00 24 33:05.00 0.00 17 20:22.00 1:10:07.00
31 141 PETEK MARJAN K.TRMASTIH M20 32 14:31.00 0.00 38 34:05.00 0.00 31 21:35.00 1:10:11.00
32 91 TANKO JOŽE KOVINOTEH. M45 9 12:43.00 0.00 28 33:21.00 0.00 55 24:22.00 1:10:26.00
33 30 ZRNEC MIHA TK CONING M15 43 16:37.00 0.00 33 33:40.00 0.00 16 20:14.00 1:10:31.00
34 117 PRAH ANDREJ TK N.MESTO M20 30 14:27.00 0.00 34 33:51.00 0.00 43 22:28.00 1:10:46.00
35 55 BERGINC GORAZD TK CONING M15 38 16:13.00 0.00 42 34:23.00 0.00 24 20:48.00 1:11:24.00
36 96 COKAN NINO CELJE M20 33 14:47.00 0.00 41 34:18.00 0.00 44 22:46.00 1:11:51.00
37 98 JENIČ SAMO TK LJUB. M17 27 14:15.00 0.00 52 36:07.00 0.00 30 21:34.00 1:11:56.00
38 15 ZALOVNIK SAMO VELENJE M20 37 15:57.00 0.00 24 33:05.00 0.00 46 22:55.00 1:11:57.00
39 15 EKART VIKTOR KD KAMNIK M20 40 16:15.00 0.00 50 35:25.00 0.00 23 20:47.00 1:12:27.00
40 33 DUMKA BOGDAN LJUBLJANA M15 2 11:30.00 0.00 54 36:15.00 0.00 58 24:45.00 1:12:30.00
41 102 BIČEK FRANC PARTIZAN M20 57 18:40.00 0.00 27 33:10.00 0.00 25 20:52.00 1:12:42.00
42 62 ŠTRANCAR PRIMOŽ M20 60 18:50.00 0.00 12 32:04.00 0.00 39 22:01.00 1:12:55.00
43 75 HEGLER JOŽE NOVA GORIC M40 22 13:53.00 0.00 56 37:07.00 0.00 40 22:03.00 1:13:03.00
44 13 BREGAR DRAGO DOMŽALE M20 54 17:23.00 0.00 47 35:07.00 0.00 21 20:39.00 1:13:09.00
67 36 LENGAR IGOR MARIBOR M20 35 15:51.00 0.00 76 42:05.00 0.00 69 25:54.00 1:23:50.00
68 125 ŽBOGAR ANTON FNT M20 72 21:44.00 0.00 72 40:01.00 0.00 49 23:19.00 1:25:04.00
69 11 MEDVEŠČEK KAREL BOHINJ M50 71 21:41.00 0.00 57 37:11.00 0.00 72 26:37.00 1:25:29.00
70 94 ŠENČUR MILOŠ KOČEVJE M17 80 24:08.00 0.00 64 38:30.00 0.00 47 22:56.00 1:25:34.00
71 139 SUSMAN ALEŠ TK LJUB. M15 49 17:02.00 0.00 70 39:14.00 0.00 80 30:38.00 1:26:54.00
72 97 BEVC PETER SANCACO M20 78 23:45.00 0.00 69 39:03.00 0.00 59 24:4 6.00 1:27:34.00
73 140 KLUN PETER KOČEVJE M40 53 17:20.00 0.00 78 43:10.00 0.00 73 27:24.00 1:27:54.00
74 121 KATIČ PETER ŠMARTNO OB M60 64 19:22.00 0.00 71 39:58.00 0.00 78 28:56.00 1:28:16.00
75 86 GORNIK ANDREJ FER ŠKOC. M20 79 23:55.00 0.00 73 40:20.00 0.00 61 24:50.00 1:29:05.00
76 99 ČREPINŠEK MATEJ SANCACO M20 73 22:05.00 0.00 79 43:20.00 0.00 53 24:17.00 1:29:42.00
77 84 ŠALAMUN SLAVKO VRHNIKA M60 76 23:33.00 0.00 75 41:25.00 0.00 74 27:25.00 1:32:23.00
78 22 SLAPNIČAR MATEVŽ LJUBLJANA M20 65 19:30.00 0.00 80 46:45.00 0.00 71 26:22.00 1:32:37.00
79 29 PODGORŠEK PETER BF M20 74 22:13.00 0.00 74 40:55.00 0.00 79 29:30.00 1:32:38.00
80 83 ČERNIVEC LADO LJUBLJANA M60 77 23:35.00 0.00 77 42:33.00 0.00 75 27:39.00 1:33:47.00
73 MEDVEŠEK MATIJA TK RAVNE M20 10:58.00 0.00 0.00 0.00 0.00 Od6top
58 DENŠA DOMEN TK.LJUB. M17 13:26.00 0.00 0.00 0.00 0.00 Oda top
71 VUJASIN SVIJETLAN TK N.MESTO M45 15:10.00 0.00 36:10.00 0.00 0.00 Odstop

SKUPNI REZULTAT – ŽENSKE

Mesto Št. št. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. # Plavanje (750m) Menjava # Kolo (20km) Menjava # Tek (5km) Skupni čas
1 77 ŠIMIC MATEJA PKL Ž15 1 10:54.00 0.00 3 36:58.00 0.00 1 22:16.01 1:10:08.01
2 80 RAJGELJ MELITA TK KRANJ Ž17 3 16:06.00 0.00 1 34:40.00 0.00 2 22:44.00 1:13:30.00
3 131 HRIBAR NATAŠA ENERGIJA Ž20 4 16:35.00 0.00 2 35:57.00 0.00 4 23:28.0 1:16:00.00
4 69 BERTONCELJ VIDA KOVINOTEH. Ž20 2 14:49.00 0.00 6 39:43.00 0.00 5 23:56.00 1:18:28.00
5 13 TAVČAR ŽIVA TK LJUB. Ž17 5 16:58.00 0.00 4 37:11.00 0.00 7 25:17.00 1:19:26.00
6 67 ŽIBERT KATJA TK CONING Ž17 7 19:03.00 0.00 5 37:59.00 0.00 3 22:56.00 1:19:58.00
7 81 MENEGALIJA MAGDA TRIGLAV Ž40 9 20:12.00 0.00 8 41:08.00 0.00 6 24:40.00 1:26:00.00
8 47 ZALAR GORDANA Ž20 8 19:52.00 0.00 7 40:56.00 0.00 8 27:08.00 1:27:56.00
9 106 PLUT KATARINA TAEK-WON Ž20 6 17:10.00 0.00 9 49:08.00 0.00 9 32:57.00 1:39:15.O0

SKUPNI REZULTAT PO KATEGORIJI

Kategorija: M15 OD 15 DO 16 LET

Mesto Št. št. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. # Plavanje (750m) Menjava # Kolo (20km) Menjava # Tek (5km) Skupni čas
1 76 DELAJKOVIČ SINIŠA TK N.MESTO M15 3 13:05.00 0.00 1 33:00.00 0.00 4 23:39.00 1:09:44.00
2 53 KAJTAZOVIČ EDI TK N.MESTO M15 2 12:58.00 0.00 2 33:08.00 0.00 5 23:46.00 1:09:52.00
3 30 ZRNEC MIHA TK CONING M15 7 16:37.00 0.00 3 33:40.00 0.00 1 20:14.00 1:10:31.00
4 55 BERGINC GORAZD TK CONING M15 6 16:13.00 0.00 6 34:23.00 0.00 2 20:48.00 1:11:24.00
5 33 DUMKA BOGDAN LJUBLJANA M15 1 11:30.00 0.00 8 36:15.00 0.00 6 24:45.00 1:12:30.00
6 78 JAKŠA JOŽE TK N.MESTO M15 5 15:08.00 0.00 5 34:17.00 0.00 7 25:40.00 1:15:05.00
7 32 BATIČ MATJAŽ TK CONING M15 9 19:55.00 0.00 4 33:57.00 0.00 3 22:51.00 1:16:43.00
8 105 OCEPEK URBAN TK LJUB. M15 4 14:15.00 0.00 7 35:17.00 0.00 8 27:49.00 1:17:21.00
9 139 SUSMAN ALEŠ TK LJUB. M15 8 17:02.00 0.00 9 39:14.00 0.00 9 30:38.00 1:26:54.00

Kategorija: M17 OD 17 DO 19 LET

Mesto Št. št. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. # Plavanje (750m) Menjava # Kolo (20km) Menjava # Tek (5km) Skupni čas
1 43 PEŠIČ GORAN TK N.MESTO M17 2 13:15.00 0.00 1 30:50.00 0.00 3 21:14.00 1:05:19.00
2 12 SAJEVEC PETER TK N.MESTO M17 3 13:24.00 0.00 4 32:58.00 0.00 1 19:50.00 1:06:12.00
3 6 MOČNIK ERIK SLOGA M17 4 13:33.00 0.00 7 34:17.00 0.00 2 19:53.00 1:07:43.00
4 79 ŠVENT JAKA TK N.MESTO M17 1 12:42.00 0.00 6 33:53.00 0.00 5 21:46.00 1:08:21.00
5 111 ZEVNIK KLEMEN TRIGLAV M17 6 15:54.00 0.00 2 31:24.00 0.00 6 22:15.00 1:09:33.00
6 3 JENIČ SAMO TK LJUB. M17 5 14:15.00 0.00 9 36:07.00 0.00 4 21:34.00 1:11:56.00
7 77 DELAJKOVIČ DAMIR . TK N.MESTO M17 7 16:19.00 0.00 5 33:33.00 0.00 8 24:25.00 1:14:17.00
8 122 HAFNER ROK ŠKOFJA LOK M17 9 19:11.00 0.00 3 32:36.00 0.00 10 25:36.00 1:17:23.00
9 72 ROTAR JANEZ TK LJUB. M17 10 19:53.00 0.00 8 34:24.00 0.00 11 26:16.00 1:20:33.00
10 70 TORKAR GREGOR TOLMIN M17 8 18:44.00 0.00 10 36:41.00 0.00 9 25:26.00 1:20:51.00
11 94 ŠENČUR MILOŠ KOČEVJE M17 11 24:08.00 0.00 11 38:30.00 0.00 7 22:56.00 1:25:34.00
58 DENŠA DOMEN TK LJUB. M17 13:26.00 0.00 0.00 0.00 0.00 Odstop

Kategorija: M20 OD 20 DO 39 LET

Mesto Št. št. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. # Plavanje (750m) Menjava # Kolo (20km) Menjava # Tek (5km) Skupni čas
1 74 ŽEPIČ DAMJAN TK N.MESTO M20 1 11:17.00 0.00 4 30:23.00 0.00 3 18:55.00 1:00:35.00
2 127 HOČEVAR GREGA TK LJUB. M20 3 11:42.00 0.00 5 30:30.00 0.00 3 18:55.00 1:01:07.00
3 68 KOVAČ MATJAŽ ENERGIJA M20 6 12:26.00 0.00 1 29:52.00 0.00 6 19:09.00 1:01:27.00
4 AVSEC JANEZ ŠENTJERNEJ M20 10 13:14.00 0.00 2 29:58.00 0.00 2 18:52.00 1:02:04.00
5 90 BENEDIK SILVO PRIMADONA M20 8 13:09.00 0.00 7 30:59.00 0.00 3 18:55.00 1:03:03.00
6 DEBENEC BOJAN TK LJUB. M20 5 12:22.00 0.00 6 30:49.00 0.00 10 20:10.00 1:03:21.00
7 16 JANEŽIČ GREGOR TK KRANJ M20 7 12:57.00 0.00 3 30:16.00 0.00 11 20:11.00 1:03:24.00
8 46 PŠENIČNIK PRIMOŽ TK LJUB. M20 2 11:30.01 0.00 11 32:08.99 0.00 9 20:00.00 1:03:39.00
9 10 BAJEC MATJAŽ TK LJUB. M20 17 14:17.00 0.00 12 32:13.00 0.00 7 19:34.00 1:06:04.00
10 124 TUŠAR SIMON SLOGA M20 9 13:10.00 0.00 9 31:46.00 0.00 24 21:46.00 1:06:42.00
11 82 MORI MITJA LJUBLJANA M20 15 13:58.00 0.00 13 32:34.00 0.00 14 20:37.00 1:07:09.00
12 128 PLUT RAFAEL TK LJUB. M20 19 14:28.00 0.00 16 33:04.00 0.00 12 20:13.00 1:07:45.00
13 89 MARINKO JANEZ TK LJUB. M20 29 16:59.00 0.00 15 33:03.00 0.00 1 17:51.00 1:07:53.00
14 42 ROZMAN ROBERT TK LJUB. M20 13 13:50.00 0.00 14 32:55.00 0.00 19 21:18.01 1:08:03.01
15 21 FILIPIČ MATJAŽ TK LJUB. M20 11 13:47.00 0.00 22 33:35.00 0.00 16 20:45.00 1:08:07.00
16 14 KROMAR DAMJAN MORIS M20 28 16:57.00 0.00 8 31:35.00 0.00 8 19:57.00 1:08:29.00
17 138 ŠTIMEC ALEN M20 4 11:46.00 0.00 27 34:45.00 0.00 27 22:10.00 1:08:41.00
18 112 ŠINK TOMAŽ TK TRIGLAV M20 16 14:13.00 0.00 20 33:25.00 0.00 22 21:35.00 1:09:13.00
19 3 MRAZ MATJAŽ SPIRIDON M20 14 13:57.00 0.00 24 34:00.00 0.00 20 21:20.00 1:09:17.00
20 26 TRONTELJ BOGO TK LJUB. M20 12 13:49.00 0.00 21 33:31.00 0.00 25 21:58.00 1:09:18.00
21 9 GROSS SAMO TK S.GRAD. M20 26 16:40.00 0.00 17 33:05.00 0.00 13 20:22.00 1:10:07.00
22 141 PETEK MARJAN K.TRMASTIH M20 20 14 :31.00 0.00 25 34:05.00 0.00 22 21:35.00 1:10:11.00
23 117 PRAH ANDREJ TK N.MESTO M20 18 14:27.00 0.00 23 33:51.00 0.00 28 22:28.00 1:10:46.00
24 96 COKAN NINO CELJE M20 21 14:47.00 0.00 26 34:18.00 0.00 29 22:46.00 1:11:51.00
25 35 ZALOVNIK SAMO VELENJE M20 23 15:57.00 0.00 17 33:05.00 0.00 30 22:55.00 1:11:57.00
26 15 EKART VIKTOR KD KAMNIK M20 25 16:15.00 0.00 30 35:25.00 0.00 17 20:47.00 1:12:27.00
27 102 BIČEK FRANC PARTIZAN M20 35 18:40.00 0.00 19 33:10.00 0.00 18 20:52.00 1:12:42.00
28 62 ŠTRANCAR PRIMOŽ M20 37 18:50.00 0.00 10 32:04.00 0.00 26 22:01.00 1:12:55.00
29 13 BREGAR DRAGO DOMŽALE M20 32 17:23.00 0.00 29 35:07.00 0.00 15 20:39.00 1:13:09.00
29 129 KOROŠEC BOŠTJAN DIARY QUEN M20 27 16:56.00 0.00 28 34:52.00 0.00 21 21:21.00 1:13:09.00
31 45 DEČMAN MITJA TR1ATLET M20 34 18:22.00 0.00 31 35:27.00 0.00 33 24 :08.00 1:17:57.00
32 88 ŠKOFLEK DANILO MINOLTA M20 30 17:05.00 0.00 32 36:09.00 0.00 39 25:19.00 1:19:33.00
33 95 VERDEL VANJA CELJE M20 33 17:38.00 0.00 34 38:39.00 0.00 31 23:17.00 1:19:34.00
34 59 BRIC SLAVKO ŠMARTNO OB M20 24 16:13.00 0.00 35 38:46.00 0.00 40 25:26.00 1:20:25.00
35 40 ŠENEBERGER MIRAN KOVINOTEH. M20 31 17:16.00 0.00 35 38:46.00 0.00 37 24:53.00 1:20:55.00
36 130 P LAN KO TOMAŽ KD KAMNIK M20 36 18:41.00 0.00 33 37:35.00 0.00 38 24:54.00 1:21:10.00
37 36 LENGAR IGOR MARIBOR M20 22 15:51.00 0.00 41 42:05.00 0.00 41 25:54.00 1:23:50.00
38 125 ŽBOGAR ANTON FNT M20 39 21:44.00 0.00 38 40:01.00 0.00 32 23:19.00 1:25:04.00
39 97 BEVC PETER SANCACO M20 42 23:45.00 0.00 37 39:03.00 0.00 35 24:46.00 1:27:34.00
40 86 GORNIK ANDREJ FER ŠKOC. M20 43 23:55.00 0.00 39 40:20.00 0.00 36 24:50.00 1:29:05.00
41 99 ČREPINŠEK MATEJ SANCACO M20 40 22:05.00 0.00 42 43:20.00 0.00 34 24:17.00 1:29:42.00
42 22 SLAPNIČAR MATEVŽ LJUBLJANA M20 38 19:30.00 0.00 43 46:45.00 0.00 42 26:22.00 1:32:37.00
43 29 PODGORŠEK PETER BF M20 41 22:13.00 0.00 40 40:55.00 0.00 43 29:30.00 1:32:38.00
73 MEDVEŠEK MATEJ M20 10:58.00 0.00 0.00 0.00 0.00 Odstop

Kategorija: M40 OD 40 DO 44 LET

Mesto Št. št. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. # Plavanje (750m) Menjava # Kolo (20km) Menjava # Tek (5km) Skupni čas
1 85 FLERIN KAREL K.VERONIKA M40 3 16:53.00 0.00 1 32:27.00 0.00 1 19:27.00 1:08:47.00
2 75 HEGLER JOŽE NOVA GORIC M40 1 13:53.00 0.00 3 37:07.00 0.00 3 22:03.00 1:13:03.00
3 143 OCEPEK CIRIL TK LJUB. M40 2 14:12.00 0.00 2 34:34.00 0.00 5 27:54.00 1:16:40.00
4 57 DENŠA JANI DRAGOMIR M40 5 19:41.00 0.00 4 38:13.00 0.00 2 21:55.00 1:19:49.00
5 140 KLUN PETER KOČEVJE M40 4 17:20.00 0.00 5 43:10.00 0.00 4 27:24.00 1:27:54.00

Kategorija: M45 OD 45 DO 49 LET

Mesto Št. št. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. # Plavanje (750m) Menjava # Kolo (20km) Menjava # Tek (5km) Skupni čas
1 137 ŠKRLEP ANTON TK LJUB. M45 2 16:32.00 0.00 1 32:27.00 0.00 1 20:29.00 1:09:28.00
2 91 TANKO JOŽE KOVINOTEH. M45 1 12:43.00 0.00 2 33:21.00 0.00 3 24:22.00 1:10:26.00
3 119 KRIŠTOFIČ MARE TK LJUB. M45 3 19:21.00 0.00 4 38:11.00 0.00 2 20:37.00 1:18:09.00
4 103 BOSCHERINI FRANC KD SLOGA M45 4 19:35.00 0.00 3 37:21.00 0.00 4 24:48.00 1:21:44.00
71 VUJASIN SVIJETLAN TK N. MESTO M45 15:10.00 0.00 36:10.00 0.00 0.00 Odstop

Kategorija: M50 OD 50 DO 54 LET

Mesto Št. št. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. # Plavanje (750m) Menjava # Kolo (20km) Menjava # Tek (5km) Skupni čas
1 14 STOPAR MAKS TISK. DAN M50 1 17:17.00 0.00 1 35:18.00 0.00 1 21:35.00 1:14:10.00
2 11 MEDVEŠČEK KAREL BOHINJ M50 2 21:41.00 0.00 2 37:11.00 0.00 2 26:37.00 1:25:29.00

Kategorija: M55 OD 55 DO 59 LET

Mesto Št. št. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. # Plavanje (750m) Menjava # Kolo (20km) Menjava # Tek (5km) Skupni čas
1 142 JAGODIC IVAN KD KAMNIK M55 1 18:52.00 0.00 2 38:08.00 0.00 2 24:19.00 1:21:19.00
2 44 AMBROŽ JANEZ TIM SNAKOV M55 3 22:27.00 0.00 1 38:04.00 0.00 1 21:49.00 1:22:20.00
3 87 HROVAT FRANC TK LJUB. M55 2 19:51.00 0.00 3 38:54.00 0.00 3 24:35.00 1:23:20.00

Kategorija: M60 OD 60 DO 64 LET

Mesto Št. št. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. # Plavanje (750m) Menjava # Kolo (20km) Menjava # Tek (5km) Skupni čas
1 121 KATIČ PETER ŠMARTNO OB M60 1 19:22.00 0.00 1 39:58.00 0.00 3 28:56.00 1:28:16.00
2 64 ŠALAMUN SLAVKO VRHNIKA M60 2 23:33.00 0.00 2 41:25.00 0.00 1 27:25.00 1:32:23.00
3 83 ČERNIVEC LADO LJUBLJANA M60 3 23:35.00 0.00 3 42:33.00 0.00 2 27:39.00 1:33:47.00

Kategorija: Ž15 OD 15 DO 16 LET

Mesto Št. št. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. # Plavanje (750m) Menjava # Kolo (20km) Menjava # Tek (5km) Skupni čas
1 27 ŠIMIC MATEJA PKL Ž15 1 10:54.00 0.00 1 36:58.00 0.00 1 22:16.01 1:10:08.01

Kategorija: Ž17 OD 17 DO 19 LET

Mesto Št. št. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. # Plavanje (750m) Menjava # Kolo (20km) Menjava # Tek (5km) Skupni čas
1 80 RAJGELJ MELITA TK KRANJ Ž17 1 16:06.00 0.00 1 34:40.00 0.00 1 22:44.00 1:13:30.00
2 113 TAVČAR ŽIVA TK LJUB. Ž17 2 16:58.00 0.00 2 37:11.00 0.00 3 25:17.00 1:19:26.00
3 67 ŽIBERT KATJA TK CONING Ž17 3 19:03.00 0.00 3 37:59.00 0.00 2 22:56.00 1:19:58.00

Kategorija: Ž20 OD 20 DO 39 LET

Mesto Št. št. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. # Plavanje (750m) Menjava # Kolo (20km) Menjava # Tek (5km) Skupni čas
1 131 HRIBAR NATAŠA ENERGIJA Ž20 2 16:35.00 0.00 1 35:57.00 0.00 1 23:28.00 1:16:00.00
2 69 BERTONCELJ VIDA KOVINOTEH. Ž20 1 14:49.00 0.00 2 39:43.00 0.00 2 23:56.00 1:18:28.00
3 47 ZALAR GORDANA Ž20 4 19:52.00 0.00 3 40:56.00 0.00 3 27:08.00 1:27:56.00
4 106 PLUT KATARINA TAEK-WON Ž20 3 17:10.00 0.00 4 49:08.00 0.00 4 32:57.00 1:39:15.00

Kategorija: Ž40 OD 40 DO 44 LET

Mesto Št. št. Priimek in ime Klub ali kraj Kat. # Plavanje (750m) Menjava # Kolo (20km) Menjava # Tek (5km) Skupni čas
1 81 MENEGALIJA MAGDA TRIGLAV Ž40 1 20:12.00 0.00 1 41:08.00 0.00 1 24:40.00 1:26:00.00