KLASIČNI TRIATLON 15-40-10

MOŠKI

Št.št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država # Plavanje Menjava # Kolesarjenje Menjava # Tek Čas
6 1 Hori Mitja ENERGIJA SLO 3 0:21:18.00 0:00.00 2 0:57:50.00 0:00.00 4 0:35:49.00 1:54:57.00
89 2 Kogoj Igor TRISP0RT SLO 1 0:21:14.00 0:00.00 8 0:59:44.00 0:00.00 1 0:34:26.00 1:55:24.00
98 3 Žepit Dasjan TRISP0RT SLO 2 0:21:16.00 0:00.00 7 0:59:42.00 0:00.00 2 0:34:35.00 1:55:33.00
94 4 Pečnik Erik ENERGIJA SLO 7 0:21:28.00 0:00.00 3 0:59:30.00 0:00.00 3 0:35:07.00 1:56:05.00
77 5 Kovač Matjaž ENERGIJA SLO 6 0:21:27.00 0:00.00 1 0:57:42.00 0:00.00 8 0:37:02.00 1:56:11.00
87 6 Hočevar Grega TRISP0RT SLO 4 0:21:23.00 0:00.00 5 0:59:35.00 0:00.00 6 0:36:21.00 1:57:19.00
1 7 Zevnik Klemen TK RIBNIC SLO 9 0:22:39.00 0:00.00 11 1:00:18.00 0:00.00 7 0:36:56.00 1:59:53.00
82 8 Šink Totaž TK RIBNIC SLO 11 0:22:42.00 0:00.00 9 1:00:15.00 0:00.00 9 0:38:38.00 2:01:35.00
72 9 Lovše Jurij K0VIN0TEH SLO 13 0:23:23.00 0:00.00 4 0:59:34.00 0:00.00 10 0:39:06.00 2:02:03.00
86 10 Janežič Gregor NOV.EXTRE SLO 12 0:23:17.00 0:00.00 6 0:59:40.00 0:00.00 12 0:39:20.00 2:02:17.00
91 11 Cokan Nino TRIATLET SLO 10 0:22:41.00 0:00.00 10 1:00:16.00 0:00.00 15 0:41:12.00 2:04:09.00
73 12 Kregar Miro TRISP0RT SLO 16 0:24:47.00 0:00.00 15 1:05:12.00 0:00.00 5 0:36:17.00 2:06:16.00
85 13 Nišlič Mavrizio TK ROVINJ CRO 22 0:29:00.00 0:00.00 12 1:01:52.00 0:00.00 11 0:39:13.00 2:09:05.00
1 14 Mencinger Matjaž STOP TEAM SLO 19 0:26:59.00 0:00.00 13 1:02:58.00 0:00.00 14 0:40:29.00 2:10:26.00
73 15 Tušar Simon SLO 14 0:23:25.00 0:00.00 19 1:06:36.00 0:00.00 21 0:43:10.00 2:13:11.00
3 16 Jakša Jože TK NM SLO 21 0:27:13.00 0:00.00 16 1:05:38.00 0:00.00 16 0:41:36.00 2:14:27.00
99 17 Krajnc Mitja SLO 20 0:27:09.00 0:00.00 14 1:04:59.00 0:00.00 20 0:42:59.00 2:15:07.00
8 18 Miše Simon TK LJ SLO 15 0:24:11.00 0:00.00 21 1:07:38.00 0:00.00 24 0:44:16.00 2:16:05.00
93 19 Šimic Mateja ENERGIJA SLO 5 0:21:25.00 0:00.00 26 1:11:07.00 0:00.00 22 0:43:40.00 2:16:12.00
97 20 Zorc Zvone TK RIBNIC SLO 29 0:31:37.00 0:00.00 17 1:05:44.00 0:00.00 13 0:39:34.00 2:16:55.00
81 21 Nakrst Nataša TRISP0RT SLO 18 0:26:40.00 0:00.00 25 1:08:51.00 0:00.00 17 0:42:16.00 2:17:47.00
83 22 Girondon Jani TK LJ SLO 23 0:29:00.00 0:00.00 18 1:06:11.00 0:00.00 19 0:42:41.00 2:17:52.00
96 23 Breznikar Brane K0VIN0TEH SLO 8 0:22:24.00 0:00.00 28 1:11:34.00 0:00.00 27 0:44:30.00 2:18:28.00
92 24 Škrlep Anton KD KAMNIK SLO 28 0:30:36.00 0:00.00 20 1:07:14.00 0:00.00 18 0:42:40.00 2:20:30.00
95 25 Kogovšek Stane ENERGIJA SLO 26 0:30:04.00 0:00.00 22 1:07:47.00 0:00.00 23 0:43:55.00 2:21:46.00
76 26 Andrič Žiga TK LJ SLO 25 0:29:17.00 0:00.00 23 1:08:07.00 0:00.00 25 0:44:24.00 2:21:48.00
4 27 Kovačič Dušan TK L J SLO 17 0:26:07.00 0:00.00 27 1:11:14.00 0:00.00 26 0:44:28.00 2:21:49.00
84 28 Dečman Mitja TK RIBNIC SLO 24 0:29:04.00 0:00.00 24 1:08:17.00 0:00.00 30 0:46:25.00 2:23:46.00
80 29 Kozjek Nada NOV.EXTRE SLO 27 0:30:24.00 0:00.00 29 1:12:53.00 0:00.00 28 0:44:56.00 2:28:13.00
10 30 Vodičar Aleš TK LJ SLO 30 0:32:27.00 0:00.00 31 1:14:15.00 0:00.00 29 0:45:52.00 2:32:34.00
79 31 Stopar Maks TK LJ SLO f i 0:33:06.00 0:00.00 30 1:14:06.00 0:00.00 31 0:46:29.00 2:33:41.00
88 32 Horvat Matija TK LJ SLO 32 0:34:02.00 0:00.00 32 1:14:34.00 0:00.00 32 0:53:14.00 2:41:50.00
75 33 Črnivec Lado TK LJ SLO 33 0:47:11.00 0:00.00 33 1:28:49.00 0:00.00 33 1:02:55.00 3:18:55.00
? Škrinjar Jos PRIBA TEA SLO 0:24:38.00 0:00.00 1:05:30.00 0:00.00 0:45:11.00 Diskvalif.
71 Močnik Erik TRISPORT SLO 0:21:31.00 0:00.00 0:59:27.00 0:00.00 0:37:11.00 Diskvalif.
90 Denša Dosen ENERGIJA SLO 0:21:13.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Odstop

ŽENSKE

Št.št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država # Plavanje Menjava # Kolesarjenje Menjava # Tek Čas
93 1 Šimic Mateja ENERGIJA SLO 1 0:21:25.00 0:00.00 2 1:11:07.00 0:00.00 2 0:43:40.00 2:16:12.00
81 2 Nakrst Nataša TRISPORT SLO 2 0:26:40.00 0:00.00 1 1:08:51.00 0:00.00 1 0:42:16.00 2:17:47.00
80 3 Kozjek Nada NOV.EXTRE SLO 3 0:30:24.00 0:00.00 3 1:12:53.00 0:00.00 3 0:44:56.00 2:28:13.00

DRŽAVNO PRVENSTVO V KRATKEM TRIATLONU

Kategorija: M17

Št.št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # Plavanje Menjava # Kolesarjenje Menjava # Tek Čas
1 1 Mencinger Matjaž STOP TEAM SLO M17 1 0:26:59.00 0:00.00 1 1:02:58.00 0:00.00 1 0:40:29.00 2:10:26.00
9 2 Škrinjar Jos PRIBA TEA SLO M17 0:24:38.00 0:00.00 1:05:30.00 0:00.00 0:45:11.00 Diskvalif.

Kategorija: M19

Št.št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # Plavanje Menjava # Kolesarjenje Menjava # Tek Čas
3 1 Jakša Jože TK NM SLO M19 3 0:27:13.00 0:00.00 1 1:05:38.00 0:00.00 1 0:41:36.00 2:14:27.00
8 2 Miše Sinon TK LJ SLO M19 1 0:24:11.00 0:00.00 2 1:07:38.00 0:00.00 L 0:44:16.00 2:16:05.00
4 3 Kovačič Dušan TK LJ SLO M19 2 0:26:07.00 0:00.00 3 1:11:14.00 0:00.00 3 0:44:28.00 2:21:49.00
10 4 Vodičar Aleš TK LJ SLO M19 4 0:32:27.00 0:00.00 4 1:14:15.00 0:00.00 4 0:45:52.00 2:32:34.00

Kategorija: M21

Št.št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # Plavanje Menjava # Kolesarjenje Menjava # Tek Čas
6 1 Mori Mitja ENERGIJA SLO M21 3 0:21:18.00 0:00.00 2 0:57:50.00 0:00.00 4 0:35:49.00 1:54:57.00
89 2 Kogoj Igor TRISPORT SLO M21 1 0:21:14.00 0:00.00 8 0:59:44.00 0:00.00 1 0:34:26.00 1:55:24.00
98 3 Žepič Dasjan TRISPORT SLO M21 2 0:21:16.00 0:00.00 7 0:59:42.00 0:00.00 2 0:34:35.00 1:55:33.00
94 4 Pečnik Erik ENERGIJA SLO M21 6 0:21:28.00 0:00.00 3 0:59:30.00 0:00.00 3 0:35:07.00 1:56:05.00
77 5 Kovač Matjaž ENER6IJA SLO M21 5 0:21:27.00 0:00.00 1 0:57:42.00 0:00.00 3 0:37:02.00 1:56:11.00
87 6 Hočevar Srega TRISPORT SLO M21 4 0:21:23.00 0:00.00 5 0:59:35.00 0:00.00 6 0:36:21.00 1:57:19.00
2 7 Zevnik Klese.n TK RIBNIC SLO M21 7 0:22:39.00 0:00.00 11 1:00:18.00 0:00.00 7 0:36:56.00 1:59:53.00
82 8 Šink Tomaž TK RIBNIC SLO H21 9 0:22:42.00 0:00.00 9 1:00:15.00 0:00.00 9 0:38:38.00 2:01:35.00
72 9 Lovše Jurij K0VIN0TEH SLO M21 11 0:23:23.00 0:00.00 4 0:59:34.00 0:00.00 10 0:39:06.00 2:02:03.00
86 10 Janežič Gregor N0V.EXTRE SLO M21 10 0:23:17.00 0:00.00 6 0:59:40.00 0:00.00 12 0:39:20.00 2:02:17.00
91 11 Cokan Nino TRIATLET SLO M21 8 0:22:41.00 0:00.00 10 1:00:16.00 0:00.00 14 0:41:12.00 2:04:09.00
73 12 Kregar Miro TRISPORT SLO M21 13 0:24:47.00 0:00.00 14 1:05:12.00 0:00.00 5 0:36:17.00 2:06:16.00
85 13 Nišlič Mavrizio TK ROVINJ CRO M21 15 0:28:00.00 0:00.00 12 1:01:52.00 0:00.00 11 0:39:13.00 2:09:05.00
78 14 Tušar Sison SLO M21 12 0:23:25.00 0:00.00 17 1:06:36.00 0:00.00 17 0:43:10.00 2:13:11.00
99 15 Krajnc Mitja SLO M21 14 0:27:09.00 0:00.00 13 1:04:59.00 0:00.00 16 0:42:59.00 2:15:07.00
97 16 Zorc Zvone TK RIBNIC SLO M21 19 0:31:37.00 0:00.00 15 1:05:44.00 0:00.00 13 0:39:34.00 2:16:55.00
83 17 Girondon Jani TK LJ SLO M21 16 0:29:00.00 0:00.00 16 1:06:11.00 0:00.00 15 0:42:41.00 2:17:52.00
76 18 Andrič Ziga TK LJ SLO M21 18 0:29:17.00 0:00.00 18 1:08:07.00 0:00.00 18 0:44:24.00 2:21:48.00
84 19 Dečman Mitja TK RIBNIC SLO M21 17 0:29:04.00 0:00.00 19 1:08:17.00 0:00.00 19 0:46:25.00 2:23:46.00
71 Močnik Erik TRISPORT SLO M21 0:21:31.00 0:00.00 0:59:27.00 0:00.00 0:37:11.00 Diskvalif.
90 Denša Domen ENERGIJA SLO M21 0:21:13.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Odstop

Kategorija: M40

Št.št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # Plavanje Menjava # Kolesarjenje Menjava # Tek Čas
95 1 Kogovšek Stane ENERGIJA SLO M40 1 0:30:04.00 0:00.00 1 1:07:47.00 0:00.00 0:43:55.00 2:21:46.00

Kategorija: M45

Št.št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # Plavanje Menjava # Kolesarjenje Menjava # Tek Čas
96 1 Breznikar Brane K0VIN0TEH SLO M45 1 0:22:24.00 0:00.00 2 1:11:34.00 0:00.00 2 0:44:30.00 2:18:28.00
92 2 Škrlep Anton KD KAMNIK SLO M45 2 0:30:36.00 0:00.00 1 1:07:14.00 0:00.00 I 0:42:40.00 2:20:30.00

Kategorija: M50

Št.št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # Plavanje Menjava # Kolesarjenje Menjava # Tek Čas
79 1 Stopar Maks TK LJ SLO M50 1 0:33:06.00 0:00.00 1 1:14:06.00 0:00.00 1 0:46:29.00 2:33:41.00

Kategorija: M60

Št.št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # Plavanje Menjava # Kolesarjenje Menjava # Tek Čas
88 1 Horvat Matija TK LJ SLO M60 1 0:34:02.00 0:00.00 1 1:14:34.00 0:00.00 1 0:53:14.00 2:41:50.00
75 2 Črnivec Lado TK LJ SLO M60 2 0:47:11.00 0:00.00 1:28:49.00 0:00.00 2 1:02:55.00 3:18:55.00

Kategorija: Z21

Št.št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # Plavanje Menjava # Kolesarjenje Menjava # Tek Čas
93 1 Šimić Mateja ENERGIJA SLO Z21 1 0:21:25.00 0:00.00 2 ! 1:11:07.00 0:00.00 2 0:43:40.00 2:16:12.00
81 2 Nakrst Nataša TRISPORT SLO Z21 2 0:26:40.00 0:00.00 1 1:08:51.00 0:00.00 1 0:42:16.00 2:17:47.00
80 3 Kozjek Nada N0V.EXTRE SLO Z21 3 0:30:24.00 0:00.00 3 1:12:53.00 0:00.00 3 0:44:56.00 2:28:13.00

EKIPE

Mesto Nativ ekipe Država Čas Priimek in ime Čas
1 ENERGIA SLO 5:47:13.00 Mori Mitja 1:54:57.00
Pečnik Erik 1:56:05.00
Kovač Matjaž 1:56:11.00
2 TRISPORT SLO 5:48:16.00 Kogoj Igor 1:55:24.00
Žepič Daajan 1:55:33.00
Hočevar Brega 1:57:19.00
3 TRIATLON RIBNICA SLO 6:18:23.00 Zevnik Klemen 1:59:53.00
Sink Tomaž 2:01:35.00
Zorc Zvone 2:16:55.00
4 TK LJUBLJANA SLO 6:55:46.00 Miše Simon 2:16:05.00
Girondon Jani 2:17:52.00
Kovačič Dušan 2:21:49.00

SPRINT 075-20-5

Št.št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država # Plavanje Menjava # Kolesarjenje Menjava # Tek Čas
144 1 Kromar Damijan MORIS SLO 5 0:12:11.00 0:00.00 2 0:30:49.00 0:00.00 2 0:19:15.00 1:02:15.00
135 2 Juraja Sašo ENERGIJA SLO 18 0:14:17.00 0:00.00 1 0:29:41.00 0:00.00 3 0:19:16.00 1:03:14.00
133 3 Pšeničnik Primož ENERGIJA SLO 1 0:10:27.00 0:00.00 4 0:32:02.00 0:00.00 7 0:21:11.00 1:03:40.00
131 4 Rozaan Robert ENERGIJA SLO 2 0:11:21.00 0:00.00 5 0:32:56.00 0:00.00 5 0:20:42.00 1:04:59.00
137 5 Kolman Miran 3/32 GDR SLO 16 0:14:13.00 0:00.00 3 0:31:14.00 0:00.00 6 0:20:53.00 1:06:20.00
146 b Vrhovec Igor TK LJ SLO 4 0:11:37.00 0:00.00 7 0:33:21.00 0:00.00 14 0:22:08.00 1:07:06.00
122 7 Plut Rafael TK Ribnic SLO 14 0:13:56.00 0:00.00 10 0:33:57.00 0:00.00 4 0:20:19.00 1:08:12.00
132 8 Virag Fredo PP IDRIJA SLO 6 0:12:33.00 0:00.00 9 0:33:56.00 0:00.00 15 0:22:10.00 1:08:39.00
156 9 Bregar Drago KD KAMNIK SLO 22 0:14:48.00 0:00.00 6 0:33:10.00 0:00.00 8 0:21:26.00 1:09:24.00
127 10 Mraz Matjaž K0VIN0TEH SLO 7 0:12:51.00 0:00.00 12 0:34:22.00 0:00.00 20 0:23:22.00 1:10:35.00
141 11 Pogorevc Marko GOR.SOLA SLO 15 0:13:57.00 0:00.00 8 0:33:41.00 0:00.00 24 0:24:14.00 1:11:52.00
13? 12 Petelin Miloš TK Ribnic SLO 23 0:15:22.00 0:00.00 11 0:34:13.00 0:00.00 17 0:22:44.00 1:12:19.00
155 13 Primožič Aljoša SLO 21 0:14:36.00 0:00.00 13 0:34:58.00 0:00.00 21 0:23:32.00 1:13:06.00
148 14 Petelinšek Karli SD SOTLA SLO 17 0:14:16.00 0:00.00 17 0:37:11.00 0:00.00 12 0:22:03.00 1:13:30.00
138 15 Biček Franc SLO 29 0:17:42.00 0:00.00 35 0:42:04.00 0:00.00 1 0:13:59.00 1:13:45.00
140 16 Ropret Aleš 2/32 GDR SLO 11 0:13:13.00 0:00.00 15 0:36:24.00 0:00.00 23 0:24:09.00 1:13:46.00
150 17 Korošec Boštjan KK KAMNIK SLO 24 0:15:26.00 0:00.00 21 0:37:28.00 0:00.00 10 0:21:35.00 1:14:29.00
147 18 Vrhovec Ziga TK LJ SLO 13 0:13:46.00 0:00.00 23 0:38:04.00 0:00.00 22 0:23:50.00 1:15:40.00
151 19 Batis Meta TK LJ SLO 9 0:13:08.00 0:00.00 18 0:37:13.00 0:00.00 28 0:25:44.00 1:16:05.00
136 20 Štok Kosta TK LJ SLO 8 0:13:05.00 0:00.00 27 0:39:06.00 0:00.00 26 0:24:44.00 1:16:55.00
134 21 Dobrecovič Srečko TK LJ SLO 12 0:13:33.00 0:00.00 25 0:38:37.00 0:00.00 27 0:25:22.00 1:17:32.00
129 22 Modic Miran SD BRINJ SLO 27 0:16:38.00 0:00.00 28 0:39:13.00 0:00.00 11 0:21:58.00 1:17:49.00
157 23 Krofel Drago SLO 20 0:14:21.00 0:00.00 16 0:36:49.00 0:00.00 30 0:27:40.00 1:18:50.00
149 24 Štuhec Mirko K0VIN0TEH SLO 28 0:17:24.00 0:00.00 20 0:37:22.00 0:00.00 25 0:24:40.00 1:19:26.00
153 25 VeseličGorazd KD RIBNIC SLO 31 0:17:49.00 0:00.00 33 0:40:17.00 0:00.00 9 0:21:31.00 1:19:37.00
124 26 Petkovšek Irena EXTREME SLO 32 0:18:00.00 0:00.00 29 0:39:42.00 0:00.00 12 0:22:03.00 1:19:45.00
145 27 Leskovšek Veronika TK LJ SLO 10 0:13:10.00 0:00.00 30 0:39:46.00 0:00.00 31 0:29:12.00 1:22:08.00
154 28 Krištofič Mare TS GORENJ SLO 33 0:20:30.00 0:00.00 31 0:39:51.00 0:00.00 16 0:22:16.00 1:22:37.00
143 29 Polanec Bernard 1/32 GBR SLO 25 0:16:30.00 0:00.00 14 0:36:20.00 0:00.00 34 0:30:55.00 1:23:45.00
123 30 Lenaršič Bine SK BRDO SLO 34 0:20:31.00 0:00.00 34 0:40:30.00 0:00.00 18 0:23:02.00 1:24:03.00
142 31 Justin David 1/32 GBR SLO 37 0:23:02.00 0:00.00 22 0:37:53.00 0:00.00 19 0:23:08.01 1:24:03.01
126 32 Resman Miha SLO 26 0:16:35.00 0:00.00 24 0:38:33.00 0:00.00 35 0:31:17.00 1:26:25.00
121 33 Hočevar Mojca TK LJ SLO 30 0:17:48.00 0:00.00 31 0:39:51.00 0:00.00 32 0:29:16.00 1:26:55.00
152 34 Grabrijan Damjan KD RIBNIC SLO 35 0:20:35.00 0:00.00 19 0:37:20.00 0:00.00 36 0:31:22.00 1:29:17.00
101 35 Ivanetič Maja TK LJ SLO 19 0:14:20.00 0:00.00 36 0:46:03.00 0:00.00 33 0:30:05.00 1:30:28.00
130 36 Stok Peter SD BRINJ SLO 38 0:25:34.00 0:00.00 26 0:38:42.00 0:00.00 29 0:26:29.00 1:30:45.00
128 37 Benčina Christijein SLO 36 0:20:42.00 0:00.00 37 0:46:41.00 0:00.00 37 0:31:41.00 1:39:04.00
102 38 Celebič Luka TK LJ SLO 0 0:11:22.00 0:00.00 38 1:07:06.00 0:00.00 38 0:31:56.00 1:50:24.00
74 Tanko Jože K0VIN0TEH SLO 0:11:45.00 0:00.00 0:36:14.00 0:00.00 0:25:20.00 Diskvalif.
125 Martič Igor TSD KOSTE SLO 0:17:44.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 0:55:06.00 Odstop
5 Kajtazovič Edi TRIA.C.NM SLO 0:11:33.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Odstop
1 Zajc Luka TK LJ SLO 0:12:01.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Odstop

MOŠKI

Št.št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država # Plavanje Menjava # Kolesarjenje Menjava # Tek Čas
144 1 Kromar Daaijan MORIS SLO 5 0:12:11.00 0:00.00 2 0:30:49.00 0:00.00 2 0:19:15.00 1:02:15.00
135 2 Juraja Sašo ENERGIJA SLO 16 0:14:17.00 0:00.00 1 0:29:41.00 0:00.00 3 0:19:16.00 1:03:14.00
133 3 Pšeničnik Prisož ENERGIJA SLO 1 0:10:27.00 0:00.00 4 0:32:02.00 0:00.00 7 0:21:11.00 1:03:40.00
131 4 Rozman Robert ENERGIJA SLO 2 0:11:21.00 0:00.00 5 0:32:56.00 0:00.00 5 0:20:42.00 1:04:59.00
137 5 Kolman Miran 3/32 GDR SLO 14 0:14:13.00 0:00.00 3 0:31:14.00 0:00.00 6 0:20:53.00 1:06:20.00
146 6 Vrhovec Igor TK LJ SLO 4 0:11:37.00 0:00.00 7 0:33:21.00 0:00.00 13 0:22:08.00 1:07:06.00
122 7 Plut Rafael TK Ribnic SLO 12 0:13:56.00 0:00.00 10 0:33:57.00 0:00.00 4 0:20:19.00 1:08:12.00
132 8 Virag Fredo PP IDRIJA SLO 6 0:12:33.00 0:00.00 9 0:33:56.00 0:00.00 14 0:22:10.00 1:08:39.00
156 9 Bregar Drago KD KAMNIK SLO 19 0:14:48.00 0:00.00 6 0:33:10.00 0:00.00 8 0:21:26.00 1:09:24.00
127 10 Mraz Matjaž K0VIN0TEH SLO 7 0:12:51.00 0:00.00 12 0:34:22.00 0:00.00 19 0:23:22.00 1:10:35.00
141 11 Pogorevc Marko GOR.SOLA SLO 13 0:13:57.00 0:00.00 8 0:33:41.00 0:00.00 23 0:24:14.00 1:11:52.00
139 12 Petelin Miloš TK Ribnic SLO 20 0:15:22.00 0:00.00 11 0:34:13.00 0:00.00 16 0:22:44.00 1:12:19.00
155 13 Primožič Aljoša SLO 18 0:14:36.00 0:00.00 13 0:34:58.00 0:00.00 20 0:23:32.00 1:13:06.00
148 14 Petelinšek Karli SD SOTLA SLO 15 0:14:16.00 0:00.00 17 0:37:11.00 0:00.00 12 0:22:03.00 1:13:30.00
138 15 Biček Franc SLO 26 0:17:42.00 0:00.00 31 0:42:04.00 0:00.00 1 0:13:59.00 1:13:45.00
140 16 Ropret Aleš 2/32 GDR SLO 9 0:13:13.00 0:00.00 15 0:36:24.00 0:00.00 22 0:24:09.00 1:13:46.00
150 17 Korošec Boštjan KK KAMNIK SLO 21 0:15:26.00 0:00.00 20 0:37:28.00 0:00.00 10 0:21:35.00 1:14:29.00
147 18 Vrhovec Žiga TK LJ SLO 11 0:13:46.00 0:00.00 22 0:38:04.00 0:00.00 21 0:23:50.00 1:15:40.00
136 19 Štok Kosta TK LJ SLO 8 0:13:05.00 0:00.00 26 0:39:06.00 0:00.00 25 0:24:44.00 1:16:55.00
134 20 Dobrecovič Srečko TK LJ SLO 10 0:13:33.00 0:00.00 24 0:38:37.00 0:00.00 26 0:25:22.00 1:17:32.00
129 21 Modic Miran SD BRINJ SLO 24 0:16:38.00 0:00.00 27 0:39:13.00 0:00.00 11 0:21:58.00 1:17:49.00
157 22 Krofel Drago SLO 17 0:14:21.00 0:00.00 16 0:36:49.00 0:00.00 28 0:27:40.00 1:18:50.00
149 23 Štuhec Mirko KOVINOTEH SLO 25 0:17:24.00 0:00.00 19 0:37:22.00 0:00.00 24 0:24:40.00 1:19:26.00
153 24 Veselič Gorazd KD RIBNIC SLO 27 0:17:49.00 0:00.00 29 0:40:17.00 0:00.00 9 0:21:31.00 1:19:37.00
154 25 Krištofič Mare TS 60RENJ SLO 28 0:20:30.00 0:00.00 28 0:39:51.00 0:00.00 15 0:22:16.00 1:22:37.00
143 26 Polanec Bernard 1/32 GBR SLO 22 0:16:30.00 0:00.00 14 0:36:20.00 0:00.00 29 0:30:55.00 1:23:45.00
123 27 Lenaršič Bine SK BRDO SLO 29 0:20:31.00 0:00.00 30 0:40:30.00 0:00.00 17 0:23:02.00 1:24:03.00
142 28 Justin David 1/32 GBR SLO 32 0:23:02.00 0:00.00 21 0:37:53.00 0:00.00 18 0:23:08.01 1:24:03.01
126 29 Resman Miha SLO 23 0:16:35.00 0:00.00 23 0:38:33.00 0:00.00 30 0:31:17.00 1:26:25.00
152 30 Grabrijan Damjan KD RIBNIC SLO 30 0:20:35.00 0:00.00 18 0:37:20.00 0:00.00 31 0:31:22.00 1:29:17.00
130 31 Štok Peter SD BRINJ SLO 33 0:25:34.00 0:00.00 25 0:38:42.00 0:00.00 27 0:26:29.00 1:30:45.00
128 32 Benčina Christijein SLO 31 0:20:42.00 0:00.00 32 0:46:41.00 0:00.00 32 0:31:41.00 1:39:04.00
102 33 Celebič Luka TK LJ SLO 3 0:11:22.00 0:00.00 33 1:07:06.00 0:00.00 33 0:31:56.00 1:50:24.00
74 Tanko Jože KOVINOTEH SLO 0:11:45.00 0:00.00 0:36:14.00 0:00.00 0:25:20.00 Diskvalif.
125 Martič Igor TSD KOSTE SLO 0:17:44.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 0:55:06.00 Odstop
5 Kajtazovič Edi TRIA.C.NM SLO 0:11:33.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Odstop
7 Zajc Luka TK LJ SLO 0:12:01.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Odstop

ŽENSKE

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država # Plavanje Menjava # Kolesarjenje Menjava # Tek Čas
151 1 Batis Meta TK LJ SLO 1 0:13:08.00 0:00.00 1 0:37:13.00 0:00.00 2 0:25:44.00 1:16:05.00
124 2 Petkovšek Irena EXTREME SLO 5 0:18:00.00 0:00.00 2 0:39:42.00 0:00.00 1 0:22:03.00 1:19:45.00
145 3 Leskovšek Veronika TK LJ SLO 2 0:13:10.00 0:00.00 3 0:39:46.00 0:00.00 3 0:29:12.00 1:22:08.00
121 4 Hočevar Mojca TK LJ SLO 4 0:17:48.00 0:00.00 4 0:39:51.00 0:00.00 4 0:29:16.00 1:26:55.00
101 5 Ivanetič Maja TK LJ SLO 3 0:14:20.00 0:00.00 5 0:46:03.00 0:00.00 5 0:30:05.00 1:30:28.00

SLOV. POKAL V SPRINT TRIATLONU

Kategorija: M14

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # Plavanje Menjava # Kolesarjenje Menjava # Tek Čas
146 1 Vrhovec Igor TK LJ SLO M14 2 0:11:37.00 0:00.00 1 0:33:21.00 0:00.00 1 0:22:08.00 1:07:06.00
147 2 Vrhovec Žiga TK LJ SLO M14 3 0:13:46.00 0:00.00 2 0:38:04.00 0:00.00 2 0:23:50.00 1:15:40.00
102 3 Celebič Luka TK LJ SLO M14 1 0:11:22.00 0:00.00 3 1:07:06.00 0:00.00 3 0:31:56.00 1:50:24.00

Kategorija: MRK

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # Plavanje Menjava # Kolesarjenje Menjava # Tek Čas
135 1 Juraja Sašo ENERGIJA SLO MRK 7 0:14:17.00 0:00.00 1 0:29:41.00 0:00.00 2 0:19:16.00 1:03:14.00
133 2 Pšeničnik Primož ENERGIJA SLO MRK 1 0:10:27.00 0:00.00 2 0:32:02.00 0:00.00 5 0:21:11.00 1:03:40.00
3 Rozman Robert ENERGIJA SLO MRK 2 0:11:21.00 0:00.00 3 0:32:56.00 0:00.00 4 0:20:42.00 1:04:59.00
122 4 Plut Rafael TK Ribnic SLO MRK 6 0:13:56.00 0:00.00 5 0:33:57.00 0:00.00 3 0:20:19.00 1:08:12.00
156 5 Bregar Drago KD KAMNIK SLO MRK 10 0:14:48.00 0:00.00 4 0:33:10.00 0:00.00 6 0:21:26.00 1:09:24.00
127 h Mraz Matjaž KOVINOTEH SLO MRK 3 0:12:51.00 0:00.00 7 0:34:22.00 0:00.00 13 0:23:22.00 1:10:35.00
139 7 Petelin Miloš TK Ribnic SLO MRK 11 0:15:22.00 0:00.00 6 0:34:13.00 0:00.00 11 0:22:44.00 1:12:19.00
155 3 Primožič Aljoša SLO MRK 9 0:14:36.00 0:00.00 n 0:34:58.00 0:00.00 14 0:23:32.00 1:13:06.00
138 9 Biček Franc SLO MRK 15 0:17:42.00 0:00.00 20 0:42:04.00 0:00.00 1 0:13:59.00 1:13:45.00
150 10 Korošec Boštjan KK KAMNIK SLO MRK 12 0:15:26.00 0:00.00 11 0:37:28.00 0:00.00 a 0:21:35.00 1:14:29.00
136 11 Štok Kosta TK LJ SLO MRK 4 0:13:05.00 0:00.00 15 0:39:06.00 0:00.00 15 0:24:44.00 1:16:55.00
134 12 Dobrecovič Srečko TK LJ SLO MRK 5 0:13:33.00 0:00.00 13 0:38:37.00 0:00.00 16 0:25:22.00 1:17:32.00
129 13 Modic Miran SD BRINJ SLO MRK 14 0:16:38.00 0:00.00 16 0:39:13.00 0:00.00 9 0:21:58.00 1:17:49.00
157 14 Krofel Drago SLO MRK B 0:14:21.00 0:00.00 9 0:36:49.00 0:00.00 18 0:27:40.00 1:18:50.00
153 15 Veselič Gorazd KD RIBNIC SLO MRK 16 0:17:49.00 0:00.00 18 0:40:17.00 0:00.00 7 0:21:31.00 1:19:37.00
154 16 Krištofič Mare TS GORENJ SLO MRK 17 0:20:30.00 0:00.00 17 0:39:51.00 0:00.00 10 0:22:16.00 1:22:37.00
123 17 Lenaršič Bine SK BRDO SLO MRK 18 0:20:31.00 0:00.00 19 0:40:30.00 0:00.00 12 0:23:02.00 1:24:03.00
126 18 Restan Miha SLO MRK 13 0:16:35.00 0:00.00 12 0:38:33.00 0:00.00 19 0:31:17.00 1:26:25.00
152 19 Grabrijan Dasjan KD RIBNIC SLO MRK 19 0:20:35.00 0:00.00 10 0:37:20.00 0:00.00 20 0:31:22.00 1:29:17.00
130 20 Stok Peter SD BRINJ SLO MRK 21 0:25:34.00 0:00.00 14 0:38:42.00 0:00.00 17 0:26:29.00 1:30:45.00
128 21 Benčina Christijein SLO MRK 20 0:20:42.00 0:00.00 21 0:46:41.00 0:00.00 21 0:31:41.00 1:39:04.00
Tanko Jože KOVINOTEH SLO MRK 0:11:45.00 0:00.00 0:36:14.00 0:00.00 0:25:20.00 Diskvalif.
125 Martič Igor TSD KOSTE SLO MRK 0:17:44.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 0:55:06.00 Odstop
5 Kajtazovič Edi TRIA.C.NM SLO MRK 0:11:33.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Odstop
7 Zajc Luka TK LJ SLO MRK 0:12:01.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Odstop

Kategorija: Z14

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # Plavanje Menjava # Kolesarjenje Menjava # Tek Čas
145 1 Leskovšek Veronika TK LJ SLO Z14 1 0:13:10.00 0:00.00 1 0:39:46.00 0:00.00 1 0:29:12.00 1:22:08.00
101 2 Ivanetič Maja TK LJ SLO Z14 2 0:14:20.00 0:00.00 2 0:46:03.00 0:00.00 1 L 0:30:05.00 1:30:28.00

Kategorija: ZRK

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # Plavanje Menjava # Kolesarjenje Menjava # Tek Čas
151 1 Batis Meta TK LJ SLO ZRK 1 0:13:08.00 0:00.00 [ 0:37:13.00 0:00.00 2 0:25:44.00 1:16:05.00
124 2 Petkovšek Irena EJfTREME SLO ZRK 3 0:18:00.00 0:00.00 2 0:39:42.00 0:00.00 i 0:22:03.00 1:19:45.00
121 3 Hočevar Mojca TK LJ SLO ZRK 2 0:17:48.00 0:00.00 3 0:39:51.00 0:00.00 3 0:29:16.00 1:26:55.00

ODPRTO PRVENSTVO SLOV.POLICIJE

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # Plavanje Menjava # Kolesarjenje Menjava # Tek Čas
132 1 Virag Fredo PP IDRIJA SLO MP 1 0:12:33.00 0:00.00 1 0:33:56.00 0:00.00 2 0:22:10.00 1:08:39.00
148 : Petelinšek Karli SD SOTLA SLO MP 2 0:14:16.00 0:00.00 2 0:37:11.00 0:00.00 1 0:22:03.00 1:13:30.00
149 3 Štuhec Mirko KOVINOTEH SLO MP 3 0:17:24.00 0:00.00 3 0:37:22.00 0:00.00 3 0:24:40.00 1:19:26.00

ODPRTO PRVENSTVO SLOV.VOJSKE

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # Plavanje Menjava # Kolesarjenje Menjava # Tek Čas
144 1 Kromar Damijan MORIS SLO MVS 1 0:12:11.00 0:00.00 1 0:30:49.00 0:00.00 1 0:19:15.00 1:02:15.00
137 2 Kolman Miran 3/32 GDR SLO MVS 4 0:14:13.00 0:00.00 2 0:31:14.00 0:00.00 2 0:20:53.00 1:06:20.00
141 3 Pogorevc Marko 60R.Š0LA SLO MVS 3 0:13:57.00 0:00.00 3 0:33:41.00 0:00.00 5 0:24:14.00 1:11:52.00
140 4 Ropret Aleš 2/32 GDR SLO MVS 2 0:13:13.00 0:00.00 5 0:36:24.00 0:00.00 4 0:24:09.00 1:13:46.00
143 5 Polanec Bernard 1/32 GBR SLO MVS 5 0:16:30.00 0:00.00 4 0:36:20.00 0:00.00 6 0:30:55.00 1:23:45.00
142 6 Justin David 1/32 GBR SLO MVS 6 0:23:02.00 0:00.00 6 0:37:53.00 0:00.00 3 0:23:08.01 1:24:03.01

TRIATLON 02-8-2

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # Plavanje Menjava # Kolesarjenje Menjava # Tek Čas
198 1 Zore Grega TRISPORT SLO MR 1 0:02:43.00 0:00.00 1 0:12:00.00 0:00.00 5 0:15:40.00 0:30:23.00
197 2 Borovnik Matevž TRISPORT SLO MR 2 0:02:46.00 0:00.00 6 0:13:39.00 0:00.00 6 0:13:59.00 0:30:24.00
192 3 Blatnik Rosan SLO MR 4 0:03:46.00 0:00.00 4 0:13:20.00 0:00.00 4 0:13:36.00 0:30:42.00
199 4 Kogovšek Gregor TSK COMIN SLO MO 5 0:04:10.00 0:00.00 3 0:13:13.00 0:00.00 4 0:13:36.00 0:30:59.00
191 5 Kušar Jerneja TK LJ SLO ZR 3 0:03:27.00 0:00.00 2 0:13:06.00 0:00.00 7 0:14:27.00 0:31:00.00
193 6 Dobrecovič Slaðana TK LJ SLO ZR 8 0:04:59.00 0:00.00 7 0:17:03.00 0:00.00 1 0:12:48.00 0:34:50.00
196 7 Hočevar Nika TK LJ SLO ZO 6 0:04:36.00 0:00.00 9 0:19:18.00 0:00.00 2 0:13:19.00 0:37:13.00
195 8 Hočevar Mojca TK LJ SLO ZR 7 0:04:38.00 0:00.00 8 0:19:08.00 0:00.00 3 0:13:29.00 0:37:15.00
190 9 Gornik Milan TK SOVIČA SLO MR 9 0:06:37.00 0:00.00 5 0:13:31.00 0:00.00 9 0:22:26.00 0:42:34.00

TRIATLON 02-8-2 – MOŠKI

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # Plavanje Menjava # Kolesarjenje Menjava # Tek Čas
198 1 Zore Grega TRISPORT SLO MR 1 0:02:43.00 0:00.00 1 0:12:00.00 0:00.00 5 0:15:40.00 0:30:23.00
197 2 Borovnik Matevž TRISPORT SLO MR 2 0:02:46.00 0:00.00 6 0:13:39.00 0:00.00 6 0:13:59.00 0:30:24.00
192 3 Blatnik Rosan SLO MR 4 0:03:46.00 0:00.00 4 0:13:20.00 0:00.00 4 0:13:36.00 0:30:42.00
199 4 Kogovšek Gregor TSK COMIN SLO MO 5 0:04:10.00 0:00.00 3 0:13:13.00 0:00.00 4 0:13:36.00 0:30:59.00
190 9 Gornik Milan TK SOVIČA SLO MR 9 0:06:37.00 0:00.00 5 0:13:31.00 0:00.00 9 0:22:26.00 0:42:34.00

TRIATLON 02-8-2 – ŽENSKE

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # Plavanje Menjava # Kolesarjenje Menjava # Tek Čas
191 1 Kušar Jerneja TK LJ SLO ZR 1 0:03:27.00 0:00.00 1 0:13:06.00 0:00.00 4 0:14:27.00 0:31:00.00
193 2 Dobrecovič Slaðana TK LJ SLO ZR 4 0:04:59.00 0:00.00 2 0:17:03.00 0:00.00 1 0:12:48.00 0:34:50.00
196 3 Hočevar Nika TK LJ SLO ZO 2 0:04:36.00 0:00.00 4 0:19:18.00 0:00.00 2 0:13:19.00 0:37:13.00
195 4 Hočevar Mojca TK LJ SLO ZR 3 0:04:38.00 0:00.00 3 0:19:08.00 0:00.00 3 0:13:29.00 0:37:15.00

TRIATLON O2-8-2

Kategorija: MO

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # Plavanje Menjava # Kolesarjenje Menjava # Tek Čas
199 1 Kogovšek Gregor TSK COMIN SLO MO 1 0:04:10.00 0:00.00 1 0:13:13.00 0:00.00 1 0:13:36.00 0:30:59.00

Kategorija: MT

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # Plavanje Menjava # Kolesarjenje Menjava # Tek Čas
198 1 Zore Grega TRISPORT SLO MR 1 0:02:43.00 0:00.00 1 0:12:00.00 0:00.00 3 0:15:40.00 0:30:23.00
197 2 Borovnik Matevž TRISPORT SLO MR 2 0:02:46.00 0:00.00 4 0:13:39.00 0:00.00 2 0:13:59.00 0:30:24.00
192 3 Blatnik Rosan SLO MR 3 0:03:46.00 0:00.00 2 0:13:20.00 0:00.00 1 0:13:36.00 0:30:42.00
190 4 Gornik Milan TK SOVIČA SLO MR 4 0:06:37.00 0:00.00 3 0:13:31.00 0:00.00 4 0:22:26.00 0:42:34.00

Kategorija: ZO

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # Plavanje Menjava # Kolesarjenje Menjava # Tek Čas
196 I Hočevar Nika TK LJ SLO ZO 1 0:04:36.00 0:00.00 1 0:19:18.00 0:00.00 1 0:13:19.00 0:37:13.00

Kategorija: ZR

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # Plavanje Menjava # Kolesarjenje Menjava # Tek Čas
191 1 Kušar Jerneja TK LJ SLO ZR 1 0:03:27.00 0:00.00 1 0:13:06.00 0:00.00 3 0:14:27.00 0:31:00.00
193 2 Dobrecovič Slaðana TK LJ SLO ZR 3 0:04:59.00 0:00.00 2 0:17:03.00 0:00.00 1 0:12:48.00 0:34:50.00
195 3 Hočevar Mojca TK LJ SLO ZR 2 0:04:38.00 0:00.00 3 0:19:08.00 0:00.00 2 0:13:29.00 0:37:15.00