MINI SPRINT TRIATLON

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država # Plavanje # Kolesarjenje # Tek Skupni Čas
1 1 VIDIC PEŠIČ GORAN TK STRAŽA SLO 1 0:03:46:00 1 0:14:45:00 2 0:08:33:00 0:27:04:00
11 2 ZATLER ROMAN SLO 8 0:05:03:00 2 0:15:14:00 1 0:07:55:00 0:28:12:00
2 3 VRTAČ 30RUT DUPLJE SLO 6 0:04:44:00 3 0:15:55:00 3 0:08:36:00 0:29:15:00
12 4 MARINČ VASJA SLO 10 0:05:19:00 6 0:16:58:00 4 0:09:45:00 0:32:02:00
4 5 HOČEVAR MOJCA TK LJUBLJ SLO 9 0:05:11:00 5 0:16:52:00 5 0:10:12:00 0:32:15:00
6 B0R0VINŠEK MLADEN MARIBOR SLO 7 0:04:59:00 4 0:16:36:00 6 0:10:47:00 0:32:22:00
7 PLUT JAN TK OLIMPI SLO 3 0:04:10:00 8 0:18:44:00 7 0:10:50:00 0:33:44:00
3 3 TANKO VIDA KOVINOTEH SLO 5 0:04:29:00 7 0:18:20:00 3 0:11:01:00 0:33:50:00
10 9 IVANETIČ MAJA TK LJUBLJ SLO 2 0:03:50:00 9 0:19:18:00 9 0:11:17:00 0:34:25:00
6 10 HOČEVAR NIKA TK LJUBLJ SLO 4 0:04:28:00 11 0:21:52:00 10 0:11:26:00 0:37:46:00
8 11 3CROVINŠEK JANEZ MARIBOR SLO 11 0:05:33:00 10 0:20:44:00 11 0:19:05:00 0:45:22:00

OTROCI IN REKREATIVCI

KATEGORIJA: M01 – DEČKI DO 13 LET

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # Plavanje # Kolesarjenje # Tek Skupni Čas
9 1 PLUT JAN TK OLIMPI SLO M01 1 0:04:10:00 1 0:18:44:00 1 0:10:50:00 0:33:44:00
3 2 BOROVINŠEK JANEZ MARIBOR SLO M01 2 0:05:33:00 2 0:20:44:00 2 0:19:05:00 0:45:22:00

KATEGORIJA: M14 + – REKREATIVCI

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # Plavanje # Kolesarjenje # Tek Skupni Čas
1 1 VIDIC PEŠIČ GORAN TK STRAŽA SLO M14 + 1 0:03:46:00 1 0:14:45:00 2 0:08:33:00 0:27:04:00
11 2 ZATLER ROMAN SLO M14 + 4 0:05:03:00 2 0:15:14:00 1 0:07:55:00 0:28:12:00
2 3 VRTAČ BORUT DUPLJE SLO M14 + 2 0:04:44:00 3 0:15:55:00 3 0:08:36:00 0:29:15:00
12 4 MARINČ VASJA SLO M14+ 5 0:05:19:00 5 0:16:58:00 4 0:09:45:00 0:32:02:00
7 5 BOROVINŠEK MLADEN MARIBOR SLO M14 + 3 0:04:59:00 4 0:16:36:00 5 0:10:47:00 0:32:22:00

KATEGORIJA: Z01 – DEKLICE DO 13 LET

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # Plavanje # Kolesarjenje # Tek Skupni Čas
6 1 HOČEVAR NIKA TK LJUBLJ SLO Z01 1 0:04:28:00 1 0:21:52:00 1 0:11:26:00 0:37:46:00

KATEGORIJA: Z14+ – REKREATIVKE

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # Plavanje # Kolesarjenje # Tek Skupni Čas
4 1 HOČEVAR MOJCA TK LJUBLJ SLO Z14 + 3 0:05:11:00 1 0:16:52:00 1 0:10:12:00 0:32:15:00
3 2 TANKO VIDA KOVINOTEK SLO Z14 + 2 0:04:29:00 2 0:18:20:00 2 0:11:01:00 0:33:50:00
10 3 IVANETIČ MAJA TK LJUBLJ SLO Z14 + 1 0:03:50:00 3 0:19:18:00 3 0:11:17:00 0:34:25:00

ŠTAFETA

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # Plavanje # Kolesarjenje # Tek Skupni Čas
99 1 GAŠPERLIN-ZAJC-DOLE NOVICEEXT SLO M14 1 0:09:31:00 4 0:37:38:00 2 0:17:20:00 1:04:29:00
91 2 VADAS-GAMSE-MESNER RADIODUR SLO M14 3 0:11:13:00 5 0:39:44:00 1 0:17:09:00 1:08:06:00
97 3 KAVČIČ-MESEC-KRVINA POVŽARJI SLO 7 0:15:58:00 1 0:33:56:00 4 0:18:57:00 1:08:51:00
92 4 ROBIDA-TOMC-CENTA TK RIBNIC SLO 4 0:13:43:00 3 0:37:20:00 5 0:19:22:00 1:10:25:00
95 5 ŠKOFLEK-ZUPANČIČ-KR 1-1/22BR SLO Ml 4 11 0:18:43:00 2 0:34:42:00 3 0:18 :13:00 1:11:38:00
90 6 CILENŠEK-RIBIČ-OGRA RADIO GOL SLO M14 2 0:10:33:00 9 0:45:54:00 6 0:21:09:00 1:17:36:00
7 VRHOVEC-ZATLER-BITE RADI0DUR SLO M14 6 0:15:07:00 6 0:39:59:00 9 0:23:38:00 1:18:44:00
99 3 BEVC-RUPNIK-LAPAJNE 9.RBR-70 SLO M14 5 0:15:05:00 8 0:41:43:00 7 0:21:57:00 1:18:45:00
96 9 GORENC-ŠPENDAL-JERE 2-1/22 BR SLO Ml 4 10 0:18:29:00 7 0:41:18:00 8 0:23:03:00 1:22:50:00
98 10 ADAMIČ-NOVAK-PAPEŽ FA-LA-PO SLO M14 8 0:16:03:00 10 0:46:43:00 10 0:23:43:00 1:26:29:00
88 11 JAKOB-URBANC-PETERL JUNIOR SLO M14 12 0:23:25:00 11 1:02:03:00 11 0:27:40:00 1:53:08:00
94 12 URŠIČ-KAPUN-RESNIK RADIODUR SLO Ml 4 9 0:17:54:00 12 1:07:36v00 12 0:30 :23:00 1:55:53:00

DRŽAVNO PRVENSTVO

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # Plavanje # Kolesarjenje # Tek Skupni Čas
107 1 PEČNIK ERIK ENERGIA SLO M21 2 0:10:12:00 4 0:33:16:00 3 0:18:38:00 1:02:06:00
111 2 KOČEVAR GREGA NOVICEEXT SLO M21 4 0:10:13:00 2 0:33:13:00 6 0:19:O0:00 1:02:31:00
109 3 MORI MITJA ENERGIA SLO M21 3 0:10:15:00 5 0:33:47:00 4 0:18:46:00 1:02:48:00
108 4 ZEVNIK KLEMEN ENERGIA SLO M21 11 0:10:59:00 6 0:34:07:00 5 0:18:56:00 1:04:02:00
183 5 KRČMAR DAMJAN NOVICE-MO SLO M21 33 0:12:26:00 3 0:33:14:00 1 0:18:29:00 1:04:09:00
151 6 JANEŽIČ GREGOR NOVICEEXT SLO M21 18 0:11:13:00 7 0:34:03:00 9 0:19:52:00 1:05:13:00
7 KOVAČ MATJAŽ TRI WAY SLO M21 15 0:11:05:00 8 0:34:21:00 12 0:20:20:00 1:05:46:00
136 8 KREGAR MIRO TRISPORT SLO M21 32 0:12:24:00 14 0:36:26:00 2 0:18:35:00 1:07:25:00
188 9 DESENEC BOJAN KOVINOTEH SLO M40 22 0:11:31:00 9 0:35:39:00 19 0:21:07:00 1:07:47:00
132 10 ŠTIBEJ MATJAŽ NOVICEEXT SLO M21 20 0:11:24:00 12 0:36:05:00 14 0:20:36:00 1:08:05:00
105 11 ROZMAN ROBERT ENERGIA SLO M21 10 0:13:53:00 24 0:37:35:00 7 0:19:34:00 1:08:07:00
172 12 COKAN MINO STOPTEAM SLO M21 19 0:11:16:00 13 0:36:19:00 14 0:20:36:00 1:08:11:00
157 13 ŠIMIC MATEJA NOVICEEXT SLO Z17 7 0:10:32:00 19 0:36:45:00 25 0:21:34:00 1:08:51:00
182 14 LOVŠE JURIJ ŠZ SEVNIC SLO M21 25 0:11:51:00 10 0:35:35:00 26 0:21:35:00 1:09:02:00
128 15 JENIČ SAMO TRIWAY SLO M21 30 0:12:01:00 15 0:36:36:00 22 0:21:23:00 1:10:00:00
144 16 TOMŠIČ JANI NOVICEEXT SLO M21 9 0:10:57:00 35 0:39:25:00 10 0:19:55:00 1:10:17:00
110 17 BRN0T BOŠTJAN SLO M19 55 0:14:09:00 17 0:36:38:00 3 0:19:40:00 1:10:27:00
127 18 PŠENIČNIK PRIMOŽ TRIWAY SLO M21 5 0:10:19:00 32 0:38:56:00 23 0:21:54:00 1:11:09:00
177 19 KRANJC MITJA ŠZ SEVNIC SLO M21 36 0:12:52:00 11 0:36:03:00 33 0:22:15:00 1:11:10:00
130 20 MENARD MIHA TK LJUBLJ SLO M17 27 0:11:55:00 23 0:36:52:00 36 0:22:24:00 1:11:11:00
120 21 FABIANI LUKA TK LJUBLJ SLO M19 11 0:13:59:00 35 0:39:16:00 17 0:20:57:00 1:11:12:00
158 22 GOG ANIKO NOVICEEXT SLO Z17 14 0:11:03:00 27 0:36:03:00 32 0:22:07:00 1:11:13:00
125 23 MENCINGER MATJAŽ STOPTEAM SLO M19 37 0:12:53:00 21 0:37:06:00 20 0:21:15:00 1:11:14:00
133 24 TEPEŠ DEJAN VOJSKA SLO M21 23 0:11:39:00 22 0:37:21:00 33 0:22:15:00 1:11:15:00
25 SEME UROŠ NOVICEEXT SLO M17 1 0:09:51:00 23 0:37:32:00 50 0:23:53:00 1:11:16:00
26 KOLMAN MIRAN 3/32 GBR SLO M21 56 0:14:12:00 13 0:36:44:00 13 0:20:22:00 1:11:18:00
160 27 AČIMOVIČ RADO KOVINOTEH SLO M40 48 0:13:35:00 26 0:37:42:00 11 0:20:02:00 1:11:19:00
174 28 KRAČUN RAJKO KOVINOTEH SLO M19 38 0:12:54:00 16 0:36:37:00 45 0:23:19:00 1:12:50:00
171 29 DUJKOVIČ BOJAN TK PULA CRO M14 35 0:12:49:00 34 0:38:59:00 20 0:21:15:00 1:13:03:00
155 30 BRAJNIK MARK PRIBATEAM SLO M14 8 0:13:43:00 45 0:40:06:00 35 0:22:20:00 1:13:14:00
176 31 SENGAR JANI CELJE SLO M19 40 0:12:59:00 30 0:38:31:00 23 0:21:54:00 1:13:24:00
159 32 PIROŠ GABRIELA NOVICEEXT HUN Z19 17 0:11:13:00 52 0:40:45:00 24 0:21:30:00 1:13:25:00
185 33 BERGINC GORAZD 9.rbr ZO SLO M19 39 0:12:53:00 33 0:38:58:00 27 0:21:53:00 1:13:49:00
115 34 ŠKRLEP ANTON TRISPORT SLO M45 57 0:14:15:00 25 0:37:39:00 30 0:21:57:00 1:13:51:00
123 35 KOGOVŠEK STANE NOVICE EX SLO M40 61 0:14:30:00 29 0:38:22:00 23 0:21:27:00 1:14:19:00
105 36 PLUT RAFAEL TK RIBNIC SLO M21 62 0:14:32:00 37 0:39:31:00 16 0:20:52:00 1:14 :55:00
193 37 ZORE GREGA TRISPORT SLO M14 26 0:11:52:00 41 0:40:00:00 40 0:23:04:00 1:14:56:00
137 38 GRUDEN ALESSANDRO HAPPIDEA ITA M21 69 0:15:15:00 31 0:38:41:00 13 0:21:02:00 1:14:58:00
173 39 MRAZ MATJAŽ KOVINOTEH SLO M21 41 0:13:02:00 38 0:39:44:00 41 0:23:05:00 1:15:51:00
192 40 KOROŠEC BOŠTJAN TRISPORT SLO M21 68 0:15:13:00 29 0:38:26:00 33 0:22:28:00 1:16:07:00
126 41 DEŽMAN MITJA TK RIBNIC SLO M21 46 0:12:19:00 39 0:39:45:00 43 0:23:29:00 1:16:33:00
161 42 ROPRET ALEŠ 3/32 GBR SLO M21 28 0:11:56:00 49 0:40:24:00 55 0:24:27:00 1:16:47:00
152 43 GODNIČ PAOLO HAPPIDEA ITA M21 44 0:13:07:00 47 0:40:18:00 46 0:23:24:00 1:16:49:00
121 44 DOBRECOVIČ SREČKO TK LJUBLJ SLO M17 21 0:11:25:00 57 0:42:24:00 42 0:23:09:00 1:16:53:00
129 45 PETELIN MILOŠ TK RIBNIC SLO M21 49 0:13:45:00 42 0:40:01:00 47 0:23:25:00 1:17:11:00
143 46 TIJANIČ ZDENKO TK NOVI V CRO M21 51 0:13:59:00 40 0:39:56:00 44 0:23:16:00 1:17:11:00
153 47 SANSOM PAOLA HAPPIDEA ITA Z21 31 0:12:13:00 1 0:32:43:00 84 0:32:12:00 1:17:13:00
103 48 NOVOSELC JOŽE ŠZ SEVNIC SLO M19 63 0:14:54:00 48 0:40:19:00 39 0:22:54:00 1:18:07:00
195 49 EKART VIKTOR RADICDUR SLO M40 64 0:14:58:00 46 0:40:10:00 43 0:23:12:00 1:18:20:00
102 50 TANKO JOŽE KOVINOTEH SLO M50 29 0:11:58:00 43 0:40:02:00 66 0:26:32:00 1:18:32:00
180 51 KOZJEK NADA NOVICEEXT SLO Z21 54 0:14:08:00 59 0:42:51:00 31 0:22:03:00 1:19:02:00
52 BASLER ERVIN KRANJ SLO M14 13 0:11:00:00 51 0:40:42:00 71 0:27:35:00 1:19:17:00
53 VRHOVEC IGOR TK LJUBLJ SLO M17 42 0:13:04:00 56 0:42:18:00 54 0:24:21:00 1:19:43:00
189 54 LESKOVŠEK TOMAŽ LJUBLJANA SLO M4 0 66 0:15:04:00 58 0:42:36:00 37 0:22:25:00 1:20:05:00
101 55 CVITAN BORK0 TK ZAGREB CRO M21 73 0:16:02:00 44 0:40:05:00 53 0:24:09:00 1:20:16:00
135 56 PLIVERIČ JAN TK LJUBLJ SLO M14 34 0:12:42:00 63 0:43:29:00 52 0:24:08:00 1:20:19:00
124 57 RANGUS BOŠTJAN TK LJUBLJ SLO M21 60 0:14:29:00 54 0:41:52:00 56 0:24:28:00 1:20:49:00
122 58 ČELEBIČ LUKA TK LJUBLJ SLO M14 16 0:11:09:00 61 0:42:57:00 67 0:26:45:00 1:20:52:00
164 59 OCEPEK URBAN TK LJUBLJ SLO M17 45 0:13:15:00 49 0:40:24:00 70 0:27:22:00 1:21:01:00
194 60 BOROVNIK MATEVŽ TRISPCRT SLO M14 24 0:11:50:00 62 0:43:27:00 63 0:25:54:00 1:21:11:00
113 61 BATLS META TK LJUBLJ SLO Z19 43 0:13:06:00 55 0:42:17:00 63 0:25:54:00 1:21:17:00
149 62 ZORIČ TIME RADICDUR SLO M21 52 0:14:00:00 64 0:43:54:00 51 0:24:05:00 1:21:59:00
148 63 MIHELIČ BOŠTJAN RADICDUR SLO M21 53 0:14:06:00 65 0:44:02:00 49 0:23:51:00 1:21:59:00
139 64 ŽAGAR ANDREJ SLO M14 6 0:10:22:00 67 0:44:49:00 69 0:27:08:00 1:22:19:00
156 65 OCEPEK ČIRIL TK LJUBLJ SLO M45 50 0:13:50:00 53 0:41:14:00 76 0:29:15:00 1:24:19:00
145 66 STOPAR MAKS TK LJUBLJ SLO M55 70 0:15:30:00 66 0:44:37:00 57 0:24:35:00 1:24:42:00
141 67 PETERLINŠEK KARLI UNZ CELJE SLO M21 59 0:14:26:00 70 0:45:44:00 60 0:25:06:00 1:25:16:00
167 68 MIJANDRUŠIČ BORIS TK PULA CRO M40 75 0:17:00:00 69 0:45:43:00 58 0:24:38:00 1:27:21:00
116 69 DENŠA JANI SLO M45 79 0:17:43:00 68 0:45:21:00 62 0:25:42:00 1:28:46:00
142 70 ŠTUHEC MIRKO UNZ CELJE SLO M45 78 0:17:24:00 71 0:46:22:00 63 0:26:52:00 1:30:38:00
71 KROFL DRAGO TK TRIGLA SLO M50 58 0:14:21:00 76 0:47:38:00 74 0:28:44:00 1:30:43:00
72 PLIVERIČ MARKO TK LJUBLJ SLO M45 65 0:15:01:00 73 0:46:54:00 77 0:29:17:00 1:31:12:00
196 73 PIKON MARKO TK BOHINJ SLO M19 77 0:17:12:00 72 0:46:37:00 75 0:29:10:00 1:32:59:00
181 74 HORVAT MATIJA NOVICEEXT SLO M60 72 0:15:59:00 77 0:46:01:00 79 0:29:25:00 1:33:25:00
150 75 URŠIČ DUŠAN RADICDUR SLO M21 71 0:15:40:00 74 0:46:58:00 82 0:32:01:00 1:34:39:00
175 76 RIJAVEC ALEŠ MOZILJ SLO M21 87 0:25:44:00 60 0:42:55:00 65 0:26:04:00 1:34:43:00
169 77 RADOMIROVIČ ŽELJKO TK PULA CRO M21 80 0:17:47:00 81 0:51:38:00 61 0:25:32:00 1:34:57:00
168 78 RADOMIROVIČ DRAGAN TK PULA CRO M21 82 0:18:20:00 83 0:52:10:00 59 0:24:51:00 1:35:21:00
145 79 ŠAFARIČ TOMO RADICDUR SLO M45 76 0:17:10:00 79 0:51: 28:00 72 0:28:01:00 1:36:39:00
147 80 KALIN IGNAC RADICDUR SLO M40 81 0:18:15:00 78 0:50:22:00 73 0:28:02:00 1:36:39:00
134 81 DIKLIČ ZDENKO SLO M45 67 0:15:11:00 75 0:47:02:00 86 0:35:54:00 1:38:07:00
165 82 HOČEVAR MOJCA TK LJUBLJ SLO Z40 83 0:18:23:00 80 0:51:35:00 78 0:29:19:00 1:39:17:00
117 83 VENGUST MARKO SLO M45 74 0:16:35:00 86 0:54:39:00 80 0:30:38:00 1:41:52:00
118 84 ZATLER KATJA TK LJUBLJ SLO Z17 47 0:13:29:00 87 0:56:26:00 85 0:32:43:00 1:42:38:00
104 85 RESMAN MIHA KOČEVJE SLO M21 84 0:18:28:00 82 0:52:06:00 83 0:32:05:00 1:42:39:00
114 86 ČERNIVEC LADISLAV TK LJUBLJ SLO M65 86 0:21:50:00 85 0:53:34:00 61 0:31:31:00 1:46:55:00
186 87 TURK JOSIP TK LJUBLJ SLO M65 85 0:21:00:00 84 0:53:32:00 87 0:39:40:00 1:54:12:00
138 ŽBOGAR BORIS SLO M40 0:15:48:00 0:45:15:00 Odstop
179 ERLIH SAŠA TK LJUBLJ SLO M21 0:14:38:00 Odstop
187 ŽEPIČ DAMJAN KOVINOTEH SLO M21 0:10:15:00 0:34:39:00 Odstop
184 VELEPEC UROŠ NOVICEEXT SLO M21 0:11:07:00 Odstop
170 JANJIČ DRAGAN TK PULA CRO M21 0:16:55:00 0:44:48:00 Odstop
131 DENŠA DOMEN SLO M21 0:10:34:00 Odstop

ŽENSKE

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # Plavanje # Kolesarjenje # Tek Skupni Čas
157 1 ŠIMIC MATEJA NOVICEEXT SLO Z17 1 0:10:32:00 2 0:36:45:00 2 0:21:34:00 1:08:51:00
158 2 GOG ANIKO NOVICEEXT HUN Z17 2 0:11:03:00 3 0:38:03:00 4 0:22:07:00 1:11:13:00
159 3 PIROŠ GABRIELA NOVICEEXT HUN Z19 3 0:11:10:00 4 0:40:45:00 1 0:21:30:00 1:13:25:00
153 4 SANSOM PAOLA HAPPIDEA ITA Z21 4 0:12:18:00 1 0:32:43:00 7 0:32:12:00 1:17:13:00
1 5 KOZJEK NADA NOVICEEXT SLO Z21 7 0:14:08:00 6 0:42:51:00 3 0:22:03:00 1:19:02:00
113 6 BATLS META TK LJUBLJ SLO Z19 5 0:13:06:00 5 0:42:17:00 5 0:25:54:00 1:21:17:00
165 7 HOČEVAR MOJCA TK LJUBLJ SLO Z40 3 0:18:23:00 7 0:51:35:00 6 0:29:19:00 1:39:17:00
118 8 ZATLER KATJA TK LJUBLJ SLO Z17 6 0:13:29:00 8 0:56:26:00 3 0:32:43:00 1:42:38:00

KATEGORIJA: Z17 – MLADINKE B

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # Plavanje # Kolesarjenje # Tek Skupni Čas
157 1 ŠIMIC MATEJA NOVICEEXT SLO Z17 1 0:10:32:00 1 0:36:45:00 1 0:21:34:00 1:08:51:00
158 2 GOG ANI KO NOVICEEXT HUN Z17 2 0:11:03:00 2 0:38:03:00 2 0:22:07:00 1:11:13:00
113 3 ZATLER KATJA TK LJUBLJ SLO Z17 3 0:13:29:00 3 0:56:26:00 3 0:32:43:00 1:42:38:00

KATEGORIJA: Z19 – MLADINKE A

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # Plavanje # Kolesarjenje # Tek Skupni Čas
159 1 PIROŠ GABRIELA NOVICEEXT HUN Z19 1 0:11:10:00 1 0:40:45:00 1 0:21:30:00 1:13:25:00
113 2 BATLS META TK LJUBLJ SLO Z19 2 0:13:06:00 2 0:42:17:00 2 0:25:54:00 1:21:17:00

KATEGORIJA: Z21 – ČLANICE

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # Plavanje # Kolesarjenje # Tek Skupni Čas
153 1 SANSOM PAOLA HAPPIDEA ITA Z21 1 0:12:18:00 1 0:32:43:00 2 0:32:12:00 1:17:13:00
130 2 KOZJEK NADA NOVICEEXT SLO Z21 2 0:14:08:00 2 0:42:51:00 1 0:22:03:00 1:19:02:00

KATEGORIJA: Z4 0 – VETERANKE I IN II

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # Plavanje # Kolesarjenje # Tek Skupni Čas
165 1 HOČEVAR MOJCA TK LJUBLJ SLO Z40 1 0:18:23:00 1 0:51:35:00 1 0:29:19:00 1:39:17:00

MOŠKI

KATEGORIJA: M14 – KADETI

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # Plavanje # Kolesarjenje # Tek Skupni Čas
171 1 DUJKOVIČ BOJAN TX PULA CRO M1 4 8 0:12:49:00 1 0:38:59:00 1 0:21.150 1:13:03:00
155 2 BRAJNIK MARK PRIBATEAM SLO M14 2 0:10:48:00 3 0:40:06:00 2 0:22:200 1:13:14:00
193 3 ZORE GREGA TRISPORT SLO M1 4 6 0:11:52:00 2 0:40:00:00 3 0:23:040 1:14:56:00
163 4 BASLER ERVIN KRANJ SLC M1 4 3 0:11:00:00 4 0:40:42:00 8 0:27:350 1:19:17:00
5 PLIVERIČ JAN TX LJUBLJ SLO M1 4 7 0:12:42:00 7 0:43:29:00 4 0:24:080 1:20:19:00
122 5 ČELEBIČ LUKA TX LJUBLJ SLO M1 4 4 0:11:09:00 5 0:42:57:00 6 0:26:460 1:20:52:00
194 7 BOROVNIK MATEVŽ TRISPORT SLO M1 4 5 0:11:50:00 6 0:43:27:00 5 0:25:450 1:21:11:00
139 8 ŽBOGAR ANDREJ SLO M14 1 0:10:22:00 8 0:44:49:00 7 0:27.080 1:22:19:00

KATEGORIJA: M17 – MLADINCI B

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # Plavanje # Kolesarjenje # Tek Skupni Čas
130 1 MENARD MIHA TK LJUBLJ SLO M17 3 0:11:55:00 1 0:36:52:00 1 0:22:240 1:11:11:00
178 2 SEME UROŠ NOVICEEXT SLO M17 1 0:09:51:00 2 0:37:32:00 3 0:23:530 1:11:16:00
121 3 DOBRECOVIČ SREČKO TK LJUBLJ SLO M17 2 0:11:25:00 5 0:42:24:00 2 0:23:090 1:16:58:00
154 4 VRHOVEC IGOR TK LJUBLJ SLO M17 4 0:13:04:00 4 0:42:18:00 4 0:24:210 1:19:43:00
164 5 OCEPEK URBAN TK LJUBLJ SLO M17 5 0:13:15:00 3 0:40:24:00 5 0:27:220 1:21:01:00

KATEGORIJA: M19 – MLADINCI A

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # Plavanje # Kolesarjenje # Tek Skupni Čas
110 1 BRNOT BOŠTJAN SLO M19 6 0:14:09:00 2 0:36:38:00 1 0:19:40:00 1:10:27:00
120 2 FABIANI LUKA TK LJUBLJ SLO M19 1 0:10:59:00 6 0:39:16:00 2 0:20:57:00 1:11:12:00
125 3 MENCINGER MATJAŽ STOPTEAM SLO M19 2 0:12:53:00 3 0:37:06:00 3 0:21:15:00 1:11:14:00
174 4 KRAČUN RAJKO KOVINOTEK SLO M19 3 0:12:54:00 1 0:36:37:00 7 0:23:19:00 1:12:50:00
5 SENGER JANI CELJE SLO M19 5 0:12:59:00 4 0:33:31:00 5 0:21:54:00 1:13:24:00
185 6 BERGINC GORAZD 9.rbr 20 SLO M19 4 0:12:58:00 5 0:38:58:00 4 0:21:53:00 1:13:49:00
103 7 NOVOSELC JOŽE ŠZ SEVNIC SLO M19 7 0:14:54:00 7 0:40:19:00 6 0:22:54:00 1:18:07:00
196 8 PIKON MARKO TK BOHINJ SLO M19 8 0:17:12:00 8 0:46:37:00 8 0:29:10:00 1:32:59:00

KATEGORIJA: M21 – ČIANI

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # Plavanje # Kolesarjenje # Tek Skupni Čas
107 1 PEČNIK ERIH ENERGIA SLO M21 1 0:10:12:00 3 0:33:16:00 3 0:18:38:00 1:02:06:00
111 2 HOČEVAR GREGA NOVICEEXT SLO M21 3 0:10:10:00 1 0:33:13:00 6 0:19:00:00 1:02:31:00
109 3 MORI MITJA ENERGIA SLO M21 2 0:10:15:00 4 0:33:47:00 4 0:18:46:00 1:02:48:00
108 4 ZEVNIK KLEME ENERGIA SLO M21 7 0:10:59:00 5 0:34:07:00 5 0:18:56:00 1:04:02:00
183 5 KROMAR DAMJAN NOVICE-MO SLO M21 17 0:12:26:00 2 0:33:14:00 1 0:18:29:00 1:04:09:00
151 6 JANEŽIČ GREGOR NOVICEEXT SLO M21 9 0:11:13:00 6 0:34:08:00 8 0:19:52:00 1:05:13:00
119 7 KOVAČ AMTJAŽ TRIWAY SLO M21 8 0:11:05:00 7 0:34:21:00 10 0:20:20:00 1:05:46:00
136 8 KREGAR MIRO TRISPORT SLO M21 16 0:12:24:00 12 0:36:26:00 2 0:18:35:00 1:07:25:00
132 9 ŠTIBELJ AMTJAŽ NOVICEEXT SLO M21 11 0:11:24:00 10 0:36:05:00 12 0:20:36:00 1:08:05:00
106 10 ROZMAN ROBERT ENERGIA SLO M21 6 0:10:58:00 16 0:37:35:00 7 0:19:34:00 1:08:07:00
172 11 COKAN NINO STOPTEAM SLO M21 10 0:11:16:00 11 0:36:19:00 12 0:20:36:00 1:08:11:00
182 12 LOVŠE JURIJ ŠZ SEVNIC SLO M21 13 0:11:51:00 8 0:35:35:00 17 0:21:36:00 1:09:02:00
128 13 JENIČ SAMO TRIWAY SLO M21 18 0:12:01:00 13 0:36:36:00 16 0:21:23:00 1:10:00:00
144 14 TOMŠIČ JANI NOVICEEXT SLO M21 5 0:10:57:00 20 0:39:25:00 9 0:19:55:00 1:10:17:00
127 15 PŠENIČNIK PRIMOŽ TRIWAY SLO M21 4 0:10:19:00 19 0:38:56:00 18 0:21:54:00 1:11:09:00
177 16 KRANJC MITJA ŠZ SEVNIC SLO M21 18 0:12:52:00 9 0:36:03:00 19 0:22:15:00 1:11:10:00
133 17 TEPEŠ DEJAN VOJSKA SLO M21 12 0:11:39:00 15 0:37:21:00 19 0:22:15:00 1:11:15:00
152 18 KOLMAN MIRAN 3/32 GBR SLO M21 26 0:14:12:00 14 0:36:44:00 11 0:20:22:00 1:11:18:00
105 19 PLUT RAFAEL TK RIBNIC SLO M21 29 0:14:32:00 21 0:39:31:00 14 0:20:52:00 1:14:55:00
137 20 GRUDEN ALESSANDRO HAPPIDEA ITA M21 31 0:15:15:00 19 0:38:41:00 15 0:21:02:00 1:14:58:00
1 21 MRAZ MATJAŽ KOVINOTEH SLO M21 19 0:13:02:00 22 0:39:44:00 22 0:23:05:00 1:15:51:00
192 22 KOROŠEC BOŠTJAN TRISPORT SLO M21 30 0:15:13:00 17 0:39:26:00 21 0:22:28:00 1:16:07:00
126 23 DEČMAN MITJA TK RIBNIC SLO M21 21 0:13:19:00 23 0:39:45:00 26 0:23:29:00 1:16:33:00
161 24 ROPRET ALEŠ 3/32 GBR SLO M21 14 0:11:56:00 29 0:40:24:00 30 0:24:27:00 1:16:47:00
152 25 GODNIC PAOLO HAPPIDEA ITA M21 20 0:13:07:00 27 0:40:18:00 24 0:23:24:00 1:16:49:00
129 26 PETELIN MILOŠ TK RIBNIC SLO M21 22 0:13:45:00 25 0:40:01:00 25 0:23:25:00 1:17:11:00
143 27 TIJANIČ ZDENKO TK NOVI V CRO M21 23 0:13:59:00 24 0:39:56:00 23 0:23:16:00 1:17:11:00
101 28 CVITAN BORKO TK ZAGREB CRO M21 33 0:16:02:00 26 0:40:05:00 29 0:24:09:00 1:20:16:00
124 29 RANGUS BOŠTJAN TK LJUBLJ SLO M21 28 0:14:29:00 29 0:41:52:00 31 0:24:28:00 1:20:49:00
149 30 ZORIČ TINE RADIODUR SLO M21 24 0:14:00:00 31 0:43:54:00 28 0:24:05:00 1:21:59:00
148 31 MIHELIČ BOŠTJAN RADIODUR SLO M21 25 0:14:06:00 32 0:44:02:00 27 0:23:51:00 1:21:59:00
141 32 PETERLINŠEK KARLI UNZ CELJE SLO M21 27 0:14:25:00 33 0:45:44:00 33 0:25:06:00 1:25:16:00
150 33 URŠIČ DUŠAN RADIODUR SLO M21 32 0:15:40:00 34 0:46:58:00 36 0:32:01:00 1:34:39:00
175 34 RIJAVEC ALEŠ MOZELJ SLO M21 37 0:25:44:00 30 0:42:55:00 35 0:26:04:00 1:34:43:00
159 35 RADOMIROVIČ ŽELJKO TK PULA CRO M21 34 0:17:47:00 35 0:51:38:00 34 0:25:32:00 1:34:57:00
158 36 RADOMIROVIČ DRAGAN TK PULA CRO M21 35 C:18:20:00 37 0:52:10:00 32 0:24:51:00 1:35:21:00
104 37 RESMAN MIHA KOČEVJE SLO M21 36 0:13:28:00 36 0:52:06:00 37 0:32:05:00 1:42:39:00
ERLIH SAŠA TK LJUBLJ SLO M21 0:14:38:00 Odstop
ŽEPIČ DAMJAN KOVINOTEH SLO M21 0:10:15:00 0:34:39:00 Odstop
VELEPEC UROŠ NOVICEEXT SLO M21 0:11:07:00 Odstop
170 JANJIČ DRAGAN TK PULA CRO M2I 0:16:55:00 0:44:48:00 Odstop
131 DENŠA DOMEN SLO M21 0:10:34:00 Odstop

KATEGORIJA: M40 – VETERANI

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # Plavanje # Kolesarjenje # Tek Skupni Čas
168 1 DEBENEC BOJAN KOVINOTEH SLO M40 1 0:11:31:00 1 0:35:09:00 2 0:21:07:00 1:07:47:00
160 2 AČIMOVIČ RADO KCVINOTEH SLO M40 2 0:13:35:00 2 0:37:42:00 1 0:20:02:00 1:11:19:00
123 3 KOGOVŠEK STANE NOVICE EK SLO M40 3 0:14:30:00 3 0:38:22:00 3 0:21:27:00 1:14:19:00
195 4 EKART VIKTOR RADIODUR SLO M40 4 0:14:58:00 4 0:40:10:00 5 0:23:12:00 1:18:20:00
189 5 LESKOVŠEK TOMAŽ LJUBLJANA SLO M40 5 0:15:04:00 5 0:42:36:00 4 0:22:25:00 1:20:05:00
167 6 MIJANDRUŠIČ BORIS TK PULA CRO M40 6 0:17:00:00 4 0:45:43:00 6 0:24:38:00 1:27:21:00
147 7 KALIN IGNAC RADIODUR SLO M40 7 0:18:15:00 7 0:50:22:00 7 0:23:02:00 1:36:39:00
138 ŽBOGAR BORIS SLO M40 0:15:48:00 0:45:15:00 Odstop

KATEGORIJA: M45 – VETERANI II

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # Plavanje # Kolesarjenje # Tek Skupni Čas
115 1 ŠKRLEP ANTON TRISPORT SLO M45 2 0:14:15:00 1 0:37:35:00 1 0:21:57:00 1:13:51:00
156 2 OCEPEK CIRIL TK LJUBLJ SLO M45 1 0:13:50:00 2 0:41:14:00 5 0:29:15:00 1:24:19:00
116 3 DENŠA JANI SLO M45 3 0:17:43:00 3 0:45:21:00 2 0:25:42:00 1:28:46:00
142 4 ŠTUHEC MIRKO UNZ CELJE SLO M45 7 0:17:24:00 4 0:46:22:00 3 0:26:52:00 1:30:38:00
166 S PLIVERIČ MARKO TK LJUBLJ SLO M45 3 0:15:01:00 5 0:46:54:00 6 0:29:17:00 1:31:12:00
146 6 ŠAFARIČ TOMO RADICDUR SLO M45 6 0:17:10:00 7 0:51:28:00 4 0:28:01:00 1:36:39:00
134 7 DIKLIČ ZDENKO SLO M45 4 0:15:11:00 6 0:47:02:00 8 0:35:54:00 1:38:07:00
117 3 VENGUST MARKO SLO M45 5 0:16:35:00 3 0:54:39:00 7 0:30:38:00 1:41:52:00

KATEGORIJA: M50 – VETERANI III

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # Plavanje # Kolesarjenje # Tek Skupni Čas
102 1 TANKO JOŽE KOVINOTEH SLO M50 1 0:11:58:00 1 0:40:02:00 1 0:26:32:00 1:18:32:00
191 2 KROFL DRAGO TK TRIGLA SLO MSO 2 0:14:21:00 2 0:47:38:00 2 0:28:44:00 1:30:43:00

KATEGORIJA: M55 – VETERANI IV

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # Plavanje # Kolesarjenje # Tek Skupni Čas
145 1 STOPAR MAKS TK LJUBLJ SLO M55 1 0:15:30:00 1 0:44:37:00 1 0:24:35:00 1:24:42:00

KATEGORIJA: M60 – VETERANI V

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # Plavanje # Kolesarjenje # Tek Skupni Čas
131 1 HORVAT MATIJA NOVICEEXT SLO M60 1 0:15:59:00 1 0:48:01:00 1 0:29:25:00 1:33:25:00

KATEGORIJA: M65 – VETERANI VI

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # Plavanje # Kolesarjenje # Tek Skupni Čas
114 1 ČERNIVEC LADISLAV TK LJUBLJ SLO M65 2 0:21:50:00 2 0:53:34:00 1 0:31:31:00 1:46:55:00
186 2 TURK JOSIP TK LJUBLJ SLO M65 1 0:21:00:00 1 0:53:32:00 2 0:39:40:00 1:54:12:00

:00