KLASIČNI TRIATLON

MOŠKI

St.št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država # PLAVANJE # KOLESARJENJE # TEK SKUPNI ČAS
2 1 KOGOJ IGOR KD SLOGA SLO 3 0:21:52 3 1:01:45 1 0:35:42 1:59:20
3 2 ŽEPIČ DAMJAN TK NM SLO 4 0:21:53 2 1:01:41 3 0:36:45 2:00:19
10 3 TOMŠIČ JANI TKL SLO 5 0:21:55 6 1:02:34 5 0:37:46 2:02:16
5 4 HOČEVAR GREGA KD KAMNIK SLO 6 0:21:56 1 1:01:40 8 0:40:08 2:03:44
4 5 MEDVEŠEK MATIJA TK LJ. SLO 1 0:20:54 7 1:02:46 12 0:40:50 2:04:30
7 6 VELEPEC UROŠ STOP TEAM SLO 19 0:24:17 5 1:02:04 6 0:38:30 2:04:50
36 7 TUŠAR SIMON KD SLOGA SLO 9 0:23:06 8 1:03:22 13 0:41:03 2:07:31
8 JANEŽIČ GREGOR TRIGLAV K SLO 18 0:24:10 4 1:01:55 17 0:41:54 2:07:59
8 9 DENŠA DOMEN TKL SLO 8 0:22:10 13 1:04:16 23 0:42:50 2:09:16
51 10 KOVAČ MATJAŽ SLOGA SLO 14 0:23:30 10 1:03:37 25 0:43:17 2:10:23
91 11 AVSEC JANEZ TKL SLO 20 0:24:22 9 1:03:24 19 0:42:37 2:10:24
41 12 SAJEVEC PETER SLO 30 0:26:46 11 1:03:38 10 0:40:24 2:10:47
22 13 JURAJA SAŠO ŠK. LOKA SLO 43 0:29:42 12 1:04:08 4 0:37:08 2:10:58
21 14 GORANIČ MARKO SLOGA SLO 42 0:29:37 15 1:04:53 2 0:36:44 2:11:14
29 15 MORI MITJA SLO 17 0:24:00 18 1:05:20 20 0:42:37 2:11:57
26 16 KRAVOS GREGOR SLO 10 0:23:10 19 1:05:22 27 0:43:39 2:12:11
33 17 ROZMAN R0BERT KD SLOGA SLO 16 0:23:55 17 1:05:10 26 0:43:20 2:12:25
52 18 VIRAG FREDI SLOGA-POL SLO 29 0:26:45 21 1:05:45 9 0:40:22 2:12:51
16 19 BENEDIK SILVO SLOGA SLO 23 0:29:17 23 1:06:18 21 0:42:38 2:14:13
45 20 ZEVNIK KLEMEN TRIGLAV K SLO 11 0:23:11 24 1:06:58 31 0:44:30 2:14:39
27 21 KROMAR DAMIJAN STOP TEAH SLO 37 0:28:45 14 1:04:36 14 0:41:35 2:14:56
28 22 MIHELIČ BLAŽ TK LJ. SLO 25 0:25:46 32 1:08:56 11 0:40:39 2:15:22
55 23 PŠENIČNIK PRIMOŽ TKL SLO 7 0:22:01 26 1:07:50 32 0:46:07 2:15:58
30 24 NIŠLIČ MAURIZIO TK ROVINJ CRO 26 0:26:18 27 1:08:05 16 0:41:43 2:16:06
35 25 ŠINK TOMAŽ TRIGLAV K SLO 24 0:25:20 28 1:08:07 24 0:43:14 2:16:40
40 26 MOROŽIN IGOR TK ROVINJ CRO 39 0:29:23 16 1:04:56 28 0:44:08 2:18:27
31 27 PLUT RAFAEL TK LJ. SLO 36 0:28:42 30 1:08:21 15 0:41:41 2:18:43
9 28 JENIČ SAMO TKL SLO 22 0:25:17 41 1:10:47 22 0:42:49 2:18:53
47 29 AČIMOVIČ RADO MARATON P SLO 38 0:29:21 38 1:10:07 7 0:40:02 2:19:30
25 30 KRAJNC MITJA KOVINOTEH SLO 31 0:27:18 22 1:06:06 35 0:46:45 2:20:09
62 31 BERNAT JANEZ TKL SLO 2 0:21:50 34 1:09:23 42 0:49:23 2:20:36
39 32 MOČNIK ERIK SLOGA SLO 12 0:23:23 29 1:08:13 41 0:49:05 2:20:41
44 33 VIDIC PEŠIČ GORAN SLO 13 0:23:27 20 1:05:32 46 0:53:05 2:22:03
59 34 ZABOVNIK SAMO SLO 34 0:20:30 25 1:07:35 34 0:46:26 2:22:32
13 35 TANKO JOŽE KOVINOTEH SLO 15 0:23:51 37 1:09:38 43 0:49:42 2:23:11
30 36 JAKŠA JOŽE SLO 33 0:28:20 31 1:08:37 36 0:46:49 2:23:46
17 37 BIČEK FRANC ŠK. LOKA SLO 50 0:34:40 33 1:08:57 18 0:41:54 2:25:31
57 38 FLERIN KAREL KD KAMNIK SLO 46 0:32:57 39 1:10:29 29 0:44:20 2:27:46
42 39 SEVČNIKAR BOŠTJAN SLO 27 0:26:41 46 1:14:06 39 0:48:37 2:29:23
20 40 DEČMAN MITJA KOVINOTEH SLO 32 0:28:01 43 1:13:02 40 0:48:37 2:29:40
19 41 COKAN NINO KOVINOTEH SLO 21 0:25:03 35 1:09:31 52 0:56:03 2:30:37
56 42 PETEK MARJAN SLO 41 0:29:37 44 1:13:28 37 0:47:34 2:30:38
18 43 BREGAR DRAGO KD KAMNIK SLO 45 0:31:07 47 1:17:15 30 0:44:22 2:32:44
49 44 OCEPEK CIRIL TK LJ. SLO 28 0:26:44 36 1:09:37 53 0:58:05 2:34:27
15 45 RISTIČ MIHA SLO 40 0:29:25 42 1:12:43 48 0:54:04 2:36:13
24 46 KOSMAČ SANDI SEVNICA SLO 35 0:28:39 50 20:239 38 0:48:16 2:37:19
31 47 PERIČ RANKO SLOGA SLO 47 0:33:48 40 10:401 50 0:54:37 2:39:05
50 48 ZUPANČlČ TONI TKL SLO 48 0:33:52 45 13:441 51 0:55:38 2:43:15
60 49 ROTOVNIK T0MAŽ TKL SLO 44 0:29:42 52 22:349 44 0:51:22 2:43:39
34 50 SLAPNIČAR MATEVŽ SLO 51 0:36:16 51 21:599 33 0:46:22 2:44:38
14 51 STOPAR MAKS SLO 49 0:34:06 49 20:124 49 0:54:07 2:48:25
52 MEDVEŠČEK KAREL TK LJ. SLO 52 0:39:15 48 18:386 45 0:51:51 2:49:45
53 HROVAT FRANC TK LJ. SLO 0:00:00 53 00:304 47 0:53:16 2:53:46
43 SVENT JAKA SLO 0:00:00 34:462 *:**:** Odstop
23 KOROŠEC BOŠTJAN KD KAMNIK SLO 0:35:19 39:328 *:**:** Odstop
37 SLAVNIK DEJAN SLO 0:27:10 00:000 *:**:** Odstop
12 ŠKRLEP ANTON TK LJ. SLO 0:31:30 00:000 *:**:** Odstop
95 DEBENEC BOJAN TK. LJ. SLO 0:24:11 03:131 *:**:** Odstop
58 KOGOVŠEK STANE TKL SLO 0:32:02 22:070 *:**:** Odstop

ŽENSKE

St.št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država # PLAVANJE # KOLESARJENJE # TEK SKUPNI ČAS
1 1 NAKRST NATAŠA STOP TEAM SLO 1 27:208 1 10:216 1 42:597 20:421
46 2 RAJGELJ MELITA TK TRIGLAV SLO 2 31:283 2 19:410 3 52:293 43:386
61 3 KOZJEK NADA SLO 3 34:010 3 35:432 2 49:540 59:382

Kategorija MML – Mladinci

St.št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # PLAVANJE # KOLESARJENJE # TEK SKUPNI ČAS
8 1 DENŠA DOMEN TKL SLO MML 1 0:22:10 2 1:04:16 3 0:42:50 2:09:16
41 2 SAJEVEC PETER SLO MML 7 0:26:46 1 1:03:38 1 0:40:24 2:10:47
45 3 ZEVNIK KLEMEN TRIGLAV K SLO MML 2 0:23:11 5 1:06:58 5 0:44:30 2:14:39
40 4 M0ROŽIN IGOR TK ROVINJ CRO MML 9 0:29:23 3 1:04:56 4 0:44:08 2:18:27
9 5 JENIČ SAMO TKL SLO MML 5 0:25:17 8 1:10:47 2 0:42:49 2:18:53
39 6 MOČNIK ERIK SLOGA SLO MML 3 0:23:23 6 1:08:13 8 0:49:05 2:20:41
7 VIDIC PEŠIČ GORAN SLO MML 4 0:23:27 4 1:05:32 9 0:53:05 2:22:03
36 8 JAKŠA JOŽE SLO MML 8 0:28:20 7 1:08:37 6 0:46:49 2:23:46
42 9 SEVČNIKAR BOŠTJAN SLO MML 6 0:26:41 11 1:14:06 7 0:48:37 2:29:23
15 10 RISTIČ MIHA SLO MML 10 0:29:25 9 1:12:43 10 0:54:04 2:36:13
50 11 ZUPANČIČ TONI TKL SLO MML 11 0:33:52 10 1:13:44 11 0:55:38 2:43:15
43 ŠVENT JAKA SLO MML 0:00:00 1:34:46 *:**:** Odstop
37 GLAVNIK DEJAN SLO MML 0:27:10 0:00:00 *:**:** Odstop

Kategorija ZML – Mladinke

St.št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # PLAVANJE # KOLESARJENJE # TEK SKUPNI ČAS
46 1 RAJGELJ MELITA TK TRIGLA SLO ZML 1 31:283 1 19:410 1 52:293 43:386

Kategorija MCL – Člani

St.št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # PLAVANJE # KOLESARJENJE # TEK SKUPNI ČAS
2 1 KOGOJ IGOR KO SLOGA SLO MCL 3 0:21:52 3 1:01:45 1 0:35:42 1:59:20
3 2 ŽEPIČ DAMJAN TK NM SLO MCL 4 0:21:53 2 1:01:41 3 0:36:45 2:00:19
10 3 TOMŠIČ JANI TKL SLO MCL 5 0:21:55 6 1:02:34 5 0:37:46 2:02:16
5 4 HOČEVAR GREGA KO KAMNIK SLO MCL 6 0:21:56 1 1:01:40 7 0:40:08 2:03:44
4 5 MEDVEŠEK MATIJA TK LJ. SLO MCL 1 0:20:54 7 1:02:46 10 0:40:50 2:04:30
7 6 VELEPEC UROŠ STOP TEAM SLO MCL 14 0:24:17 5 1:02:04 6 0:38:30 2:04:50
36 7 TUŠAR SIMON KO SLOGA SLO MCL 8 0:23:06 8 1:03:22 11 0:41:03 2:07:31
6 8 JANEŽIČ GREGOR TRIGLAV K SLO MCL 13 0:24:10 4 1:01:55 15 0:41:54 2:07:59
51 9 KOVAČ MATJAŽ SLOGA SLO MCL 10 0:23:30 10 1:03:37 21 0:43:17 2:10:23
91 10 AVSEC JANEZ TKL SLO MCL 15 0:24:22 9 1:03:24 17 0:42:37 2:10:24
22 11 JURAJA SAŠO ŠK. LOKA SLO MCL 30 0:29:42 11 1:04:08 4 0:37:08 2:10:58
21 12 GORANIČ MARKO SLOGA SLO MCL 29 0:29:37 13 1:04:53 2 0:36:44 2:11:14
29 13 MORI MITJA SLO MCL 12 0:24:00 15 1:05:20 18 0:42:37 2:11:57
26 14 KRAVOS GREGOR SLO MCL 9 0:23:10 16 1:05:22 23 0:43:39 2:12:11
33 15 ROZMAN ROBERT KO SLOGA SLO MCL 11 0:23:55 14 1:05:10 22 0:43:20 2:12:25
52 16 VIRAG FREDI SLOGA-POL SLO MCL 21 0:26:45 17 1:05:45 8 0:40:22 2:12:51
16 17 BENEDIK SILVO SLOGA SLO MCL 17 0:25:17 19 1:06:18 19 0:42:38 2:14:13
27 18 KROKAR DAMJAN STOP TEAM SLO MCL 27 0:28:45 12 1:04:36 12 0:41:35 2:14:56
28 19 MIHELIČ BLAŽ TK LJ. SLO MCL 19 0:25:47 25 1:08:56 9 0:40:39 2:15:22
55 20 PŠENIČNIK PRIMOŽ TKL SLO MCL 7 0:22:01 21 1:07:50 26 0:46:07 2:15:58
30 21 NIŠLIČ MURIZIO TK ROVINJ CRO MCL 20 0:26:18 22 1:08:05 14 0:41:43 2:16:06
35 22 ŠINK TOMAŽ TRIGLAV K SLO MCL 18 0:25:20 23 1:03:07 20 0:43:14 2:16:40
32 23 PLUT RAFAEL TK LJ. SLO MCL 26 0:28:42 24 1:08:21 13 0:41:41 2:18:43
25 24 KRAJNC MITJA KOVINOTEH SLO MCL 22 0:27:18 18 1:06:06 29 0:46:45 2:20:09
62 25 BERNAT JANEZ TKL SLO MCL 2 0:21:50 27 1:09:23 33 0:49:23 2:20:36
26 ZABOVNIK SAMO SLO MCL 24 0:26:30 20 1:07:35 28 0:46:26 2:22:32
17 27 BIČEK FRANC ŠK. LOKA SLO MCL 35 0:34:40 26 1:08:57 16 0:41:54 2:25:31
57 28 FLERIN KAREL KD KAMNIK SLO MCL 33 0:32:57 29 1:10:29 24 0:44:20 2:27:46
20 29 DEČMAN MITJA KOVINOTEH SLO MCL 23 0:28:01 31 1:13:02 32 0:48:37 2:29:40
19 30 COKAN NINO KOVINOTEH SLO MCL 16 0:25:03 28 1:09:31 36 0:56:03 2:30:37
56 31 PETEK MARJAN SLO MCL 28 0:29:37 32 1:13:28 30 0:47:34 2:30:38
18 32 BREGAR DRAGO KD KAMNIK SLO MCL 32 0:31:07 33 1:17:15 25 0:44:22 2:32:44
24 33 KOSMAČ SANDI SEVNICA SLO MCL 25 0:28:39 34 1:20:24 31 0:48:16 2:37:19
31 34 PERIČ RANKO SLOGA SLO MCL 34 0:33:48 30 1:10:40 35 0:54:37 2:39:05
60 35 ROTOVNIK TOMAŽ TKL SLO MCL 31 0:29:42 36 1:22:35 34 0:51:22 2:43:39
34 36 SLAPNIČAR MATEVŽ SLO MCL 36 0:36:16 35 1:22:00 27 0:46:22 2:44:38
23 KOROŠEC BOŠTJAN KD KAMNIK SLO MCL 0:35:19 0:39:33 *:**:** Odstop
95 DEBENEC BOJAN TK. LJ. SLO MCL 0:24:11 1:03:13 *:**:** Odstop
58 KOGOVŠEK STANE TKL SLO MCL 0:32:02 1:22:07 *:**:** Odstop

Kategorija ZCL – Članice

St.št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # PLAVANJE # KOLESARJENJE # TEK SKUPNI ČAS
1 NAKRST NATAŠA STOP TEAM SLO ZCL 1 0:27:21 1 1:10:22 1 0:43:00 2:20:42
2 KOZJEK NADA SLO ZCL 2 0:34:01 2 1:35:45 2 0:49:54 2:59:38

Kategorija MVT1 – Veterani I

St.št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # PLAVANJE # KOLESARJENJE # TEK SKUPNI ČAS
47 1 AČIMOVIČ RAOO MARATON P SLO MVT1 3 0:29:21 3 1:10:07 1 0:40:02 2:19:30
13 2 TANKO J0ŽE KOVINOTEH SLC MVT1 1 0:23:51 2 1:09:38 2 0:49:42 2:23:11
49 3 OCEPEK CIRIL TK LJ. SLO MVT1 2 0:26:44 1 1:09:37 3 0:58:05 2:34:27
12 ŠKRLEP ANTON TK LJ. SLO MVT1 0:31:30 0:00:00 *:**:** Odstop

Kategorija MVT2 – Veterani 2

St.št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # PLAVANJE # KOLESARJENJE # TEK SKUPNI ČAS
14 1 STOPAR MAKS SLO MVT2 1 0:34:06 2 1:20:12 3 0:54:07 2:48:25
48 2 MEDVEŠČEK KAREL TK LJ. SLO MVT2 2 0:39:15 1 1:18:39 1 0:51:51 2:49:45
54 3 HROVAT FRANC TK LJ. SLO MVT2 0:00:00 3 2:00:30 2 0:53:16 2:53:46

EKIPE – Mladinci in mladinke

Mesto Naziv ekipe Država Čas Priimek in ime Čas
1 TK NOVO MESTO SLO 6:56:36 SAJEVEC PETER 2:10:47
VIDIC PEŠIČ GORAN 3:22:03
JAKŠA JOŽE 2:23:46
2 LJUBLJANA SLO 7:04:22 DENŠA DOMEN 2:09:16
JENIČ SAMO 2:18:53
RISTIČ MIHA 2:36:13

EKIPE – Člani in članice

Mesto Naziv ekipe Država Čas Priimek in ime Čas
1 LJUBLJANA 1. SLO 6:17:09 TOMŠIČ JANI 2:02:16
MEDVEŠEK MATIJA 2:04:30
AVSEC JANEZ 2:10:24
2 KD SLOGA 1902 IDRIJA 1. SLO 6:17:14 KOGOJ IGOR 1:59:20
TUŠAR SIMON 2:07:31
KOVAČ MATJAŽ 2:10:23
3 KD SLOGA 1902 IDRIJA 2. SLO 6:36:30 GORANIČ MARKO 2:11:14
ROZMAN ROBERT 2:12:25
VIRAG FREDI 2:12:51
4 TK LJUBLJANA 2. SLO 6:50:03 MIHELIČ BLAŽ 2:15:22
PŠENIČNIK PRIMOŽ 2:15:58
PLUT RAFAEL 2:18:43
5 KD KAMNIK SLO 7:04:14 HOČEVAR GREGA 2:03:44
FLERIN KAREL 2:27:46
BREGAR DRAGO 2:32:44
6 KOVINOTEHNA CELJE SLO 7:20:25 KRAJNC MITJA 2:20:09
DEČMAN MITJA 2:29:40
COKAN NINO 2:30:37

SPRINT

MOŠKI

St.št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država # PLAVANJE # KOLESARJENJE # TEK SKUPNI ČAS
114 1 BRAJNIK LUKA SLO 2 0:12:24 8 0:36:19 8 0:23:37 1:12:20
82 2 MRAZ MATJAŽ SPIRIDON SLO 5 0:13:19 5 0:35:26 10 0:23:45 1:12:30
101 3 ŠKRINJAR ALJOŠA SLO 3 0:12:48 7 0:36:00 16 0:24:26 1:13:14
150 4 ŠALAMUN MIRO 430iZDO SLO 14 0:14:41 9 0:37:07 5 0:22:26 1:14:15
153 5 HARTMAN ROMAN SLO 37 0:18:11 3 0:34:46 4 0:22:21 1:15:19
105 6 HORVAT BLAŽ SLO 12 0:14:14 2 0:34:26 27 0:26:46 1:15:26
7 MARTIČ IGOR MK KOČEVJE SLO 31 0:17:35 4 0:35:10 9 0:23:41 1:16:27
122 8 VELEPEC JURE GŠSV SLO 15 0:14:43 18 0:40:45 3 0:21:42 1:17:10
100 9 SUSMAN ALEŠ SLO 11 0:14:04 6 0:35:40 38 0:28:07 1:17:51
140 10 PIRMAN SREČO SLO 20 0:16:11 12 0:39:16 7 0:22:31 1:17:58
84 11 POKLUKAR J0ŽE SLO 9 0:13:56 41 0:44:59 1 0:20:09 1:19:04
149 12 KAVKA ROBERT SLO 24 0:16:23 25 0:42:00 2 0:20:58 1:19:21
93 13 PRIM0ŽIČ ALJOŠA SLO 6 0:13:30 27 0:42:27 11 0:23:51 1:19:48
102 14 BURKELJCA JANEZ SLO 1 0:10:30 30 0:42:38 33 0:27:28 1:20:35
155 15 DREMELJ MATEVŽ SLO 26 0:16:33 13 0:39:46 23 0:25:23 1:21:42
92 16 JUDEŽ ROMAN TK NM SLO 16 0:14:47 31 0:43:10 15 0:24:07 1:22:04
75 17 ŽBOGAR ANTON TKL SLO 19 0:16:09 21 0:41:10 20 0:24:59 1:22:19
118 18 TUŠAR LEON 106.ČČ SLO 21 0:16:16 20 0:41:06 22 0:25:21 1:22:43
89 19 KOVAČ ARSEN SLOGA SLO 42 0:18:38 1 0:34:11 42 0:30:09 1:22:58
145 20 MAHKOVIC MATJAŽ SLO 40 0:18:31 15 0:39:51 21 0:25:15 1:23:37
156 21 CENTA ALBIN 1.SPBS SLO 36 0:18:07 11 0:37:42 36 0:27:57 1:23:46
86 22 KOKORAVEC MATJAŽ 310 UC SLO 8 0:13:48 34 0:43:38 26 0:26:46 1:24:12
90 23 KRIŠTOFIČ MARE OK TIVOLI SLO 45 0:19:45 26 0:42:09 6 0:22:31 1:24:25
119 24 STRNAD STANE SLO 43 0:18:42 10 0:37:33 40 0:28:22 1:24:37
78 25 PETELIN PRIMOŽ SLO 33 0:17:47 17 0:40:13 30 0:27:02 1:25:01
147 26 BOSCHERINI FRANC SLOGA SLO 34 0:17:55 19 0:40:48 31 0:27:02 1:25:45
27 LUZNAR ALEŠ SLO 46 0:19:50 24 0:42:00 12 0:24:04 1:25:54
125 28 RETELJ BORUT 1/22 BR SLO 52 0:21:18 0:00:00 55 1:04:37 1:25:55
81 29 RUDOLF ROK CELJE SLO 18 0:15:25 32 0:43:16 32 0:27:23 1:26:04
123 30 VISINSIKI TOMAŽ SLO 27 0:16:47 38 0:44:28 18 0:24:52 1:26:07
79 31 JAGODIC IVAN KD.KAMNIK SLO 22 0:16:20 28 0:42:28 35 0:27:38 1:26:26
144 32 VELER SLAVKO l.SPBR SLO 55 0:22:43 14 0:39:47 13 0:24:05 1:26:40
97 33 DIKLIČ ZDENKO SLO 17 0:15:15 42 0:45:05 25 0:26:25 1:26:45
115 34 TEPEŠ DEJAN SLO 28 0:16:48 23 0:41:31 41 0:28:39 1:26:58
157 35 BOROVNIK BOGDAN SLO 32 0:17:42 33 0:43:17 24 0:26:10 1:27:09
98 36 VRHOVEC IGOR SLO 4 0:12:50 51 0:50:56 17 0:24:47 1:28:33
154 37 ŠOBAK BORIS SLO 29 0:16:57 40 0:44:50 29 0:26:57 1:28:44
117 38 TOMC GORAZD SLO 50 0:20:55 16 0:40:07 37 0:27:58 1:28:59
106 39 MARIN MATIJA SLO 13 0:14:18 36 0:43:54 44 0:31:07 1:29:19
80 40 BEVC PETER CELJE SLO 49 0:20:49 35 0:43:54 19 0:24:53 1:29:16
141 41 PINTAR DAMJAN SLO 44 0:19:40 44 0:45:56 14 0:24:07 1:29:42
121 42 VAREK GORAN SLO 38 0:18:16 39 0:44:46 34 0:27:31 1:30:32
87 43 ARKO ALEKSEJ SLO 41 0:18:34 22 0:41:24 43 3:30:33 1:30:32
77 44 ZAJC LUKA TKL SLO 23 0:16:22 29 0:42:30 49 0:33:08 1:32:00
120 45 SMERDU ROBERT SLO 39 0:18:26 43 0:45:24 39 0:28:18 1:32:08

ŽENSKE

St.št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država # PLAVANJE # KOLESARJENJE # TEK SKUPNI ČAS
103 1 ŠIMIC MATEJA SLO 1 0:10:38 1 0:41:08 1 0:25:29 1:17:15
76 2 TAVČAR ŽIVA TKL SLO 2 0:16:00 2 0:41:15 2 0:30:12 1:27:28
107 3 HOČEVAR MOJCA TK LJ. SLO 4 0:17:59 3 0:44:32 3 0:30:57 1:33:28
99 4 SUSMAN ŠPELA SLO 3 0:16:06 4 0:47:56 4 0:37:09 1:41:11

Kategorija MM14

St.št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # PLAVANJE # KOLESARJENJE # TEK SKUPNI ČAS
114 1 BRAJNIK LUKA SLO MM14 2 0:12:24 4 0:36:19 1 0:23:37 1:12:20
101 2 ŠKRINJAR ALJOŠA SLO MM14 3 0:12:48 3 0:36:00 2 0:24:26 1:13:14
100 3 SUSMAN ALEŠ SLO MM14 6 0:14:04 2 0:35:40 5 0:28:07 1:17:51
102 4 BURKELJCA JANEZ SLO MM14 1 0:10:30 7 0:42:38 4 0:27:28 1:20:35
89 5 KOVAČ ARSEN SLOGA SLO MM14 10 0:18:38 1 0:34:11 6 0:30:09 1:22:58
98 6 VRHOVEC IGOR SLO MM14 4 0:12:50 10 0:50:56 3 0:24:47 1:28:33
7 MARIN MATIJA SLO MM14 7 0:14:18 8 0:43:54 8 0:31:07 1:29:19
87 8 ARKO ALEKSEJ SLO MM14 9 0:18:34 5 0:41:24 7 0:30:33 1:30:32
77 9 ZAJC LUKA TKL SLO MM14 8 0:16:22 6 0:42:30 9 0:33:08 1:32:00
109 10 OCEPEK URBAN TK LJ. SLO MM14 5 0:13:58 9 0:47:35 10 0:35:03 1:36:35
65 SKRBEC JURE KK ŠK. LOKA SLO MM14 0:15:18 *:**:** 00:000 Odstop

Kategorija ZM14

St.št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # PLAVANJE # KOLESARJENJE # TEK SKUPNI ČAS
103 1 ŠIMIC MATEJA SLO ZM14 1 0:10:38 1 0:41:08 1 0:25:19 1:17:15
99 2 SUSMAN ŠPELA SLO ZM14 2 0:14:06 2 0:47:56 2 0:37:09 1:41:11

Kategorija MR17

St.št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # PLAVANJE # KOLESARJENJE # TEK SKUPNI ČAS
105 1 HORVAT BLAŽ SLO MR17 2 0:14:14 1 0:34:26 1 0:26:46 1:15:26
78 2 PETELIN PRIMOŽ SLO MR17 3 0:17:47 2 0:40:13 2 0:27:02 1:25:01
113 3 HAFNER ROK ŠK. LOKA SLO MR17 1 0:13:34 3 1:28:51 0:00:00 1:42:26

Kategorija MR21

Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # PLAVANJE # KOLESARJENJE # TEK SKUPNI ČAS
1 MRAZ MATJAŽ SPIRIDON SLO MR21 1 0:13:19 2 0:35:26 2 0:23:45 1:12:30
2 MARTIČ IGOR MK KOČEVJE SLO MR2I 6 0:17:35 1 0:35:10 1 0:23:41 1:16:27
3 PRIMOŽIČ ALJOŠA SLO MR21 2 0:13:30 4 0:42:27 3 0:23:51 1:19:48
4 JUDEŽ ROMAN TK NM SLO MR21 3 0:14:47 5 0:43:10 4 0:24:07 1:22:04
5 ŽBOGAR ANTON TKL SLO MR21 5 0:16:09 3 0:41:10 6 0:24:59 1:22:11
6 RUDOLF ROK CELJE SLO MR21 4 0:15:25 6 0:43:16 7 0:27:23 1:26:04
7 BEVC PETER CELJE SLO MR21 7 0:20:49 7 0:43:54 5 0:24:53 1:29:36

Kategorija MR40

Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # PLAVANJE # KOLESARJENJE # TEK SKUPNI ČAS
1 KRIŠTOFIČ MARE OK TIVOLI SLO MR40 4 0:19:45 2 0:42:09 1 0:22:31 1:24:25
2 BOSCHERINI FRANC SLOGA SLO MR40 3 0:17:55 1 0:40:48 3 0:27:02 1:25:45
3 DIKLIČ ZDENKO SLO MR40 1 0:15:15 3 0:45:05 2 0:26:25 1:26:45
4 PLIVERIČ MARKO TKL SLO MR40 2 0:16:31 4 0:45:59 4 0:34:26 1:36:55
5 BRIC SLAVKO SLO MR40 5 0:32:00 5 1:15:48 5 0:49:07 2:36:55

Kategorija MR60

Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # PLAVANJE # KOLESARJENJE # TEK SKUPNI ČAS
1 JAGODIC IVAN KD.KAMNIK SLO MR60 1 0:16:20 1 42:276 1 0:27:38 1:26:26
2 KATIČ PETER SLO MR60 2 0:18:04 2 49:019 3 0:34:14 1:41:20
3 ČRNIVEC LADO TK LJ. SLO MR60 3 0:22:40 3 49:082 2 0:32:19 1:44:07

Kategorija STAS – Stalna sestava

St.št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # PLAVANJE # KOLESARJENJE # TEK SKUPNI ČAS
150 1 ŠALAMUN MIRO 430iZD0 SLO STAS 3 0:14:41 2 0:37:07 4 0:22:26 1:14:15
153 2 HARTMAN ROMAN SLO STAS 12 0:18:11 1 0:34:46 3 0:22:21 1:15:19
122 3 VELEPEC JURE GŠSV SLO STAS 4 0:14:43 7 0:40:45 2 0:21:42 1:17:10
140 4 PIRMAN SREČO SLO STAS 5 0:16:11 5 0:39:16 5 0:22:31 1:17:52
84 5 POKLUKAR JOŽE SLO STAS 2 0:13:56 15 0:44:59 1 0:20:09 1:19:04
118 6 TUŠAR LEON 106.ČČ SLO STAS 6 0:16:16 8 0:41:06 9 0:25:21 1:22:43
156 7 CENTA ALBIN l.SPBR SLO STAS 11 0:18:07 4 0:37:42 14 0:27:57 1:23:46
86 8 KOKORAVEC MATJAŽ 310 UC SLO STAS 1 0:13:48 11 0:43:38 10 0:26:46 1:24:12
119 9 STRNAD STANE SLO STAS 15 0:18:42 3 0:37:33 16 0:28:22 1:24:37
147 10 LUZNAR ALEŠ SLO STAS 16 0:19:50 10 0:42:00 6 0:24:04 1:25:54
125 11 RETELJ BORUT 1/22 BR SLO STAS 19 0:21:18 0:00:00 21 1:04:37 1:25:55
123 12 VISINSKI TOMAŽ SLO STAS 7 0:16:47 12 0:44:28 8 0:24:52 1:26:07
144 13 VELER SLAVKO l.SPSR SLO STAS 21 0:22:48 6 0:39:47 7 0:24:05 1:26:40
115 14 TEPEŠ DEJAN SLO STAS 8 0:16:48 9 0:41:31 17 0:28:39 1:26:58
154 15 ŠOBAK BORIS SLO STAS 9 0:16:57 14 0:44:50 12 0:26:57 1:28:44
121 16 VAREK GORAN SLO STAS 13 0:18:16 13 0:44:46 13 0:27:31 1:30:32
120 17 SMERDU ROBERT SLO STAS 14 0:18:26 16 0:45:24 15 0:28:18 1:32:08
146 18 MAGDIČ MITJA SLO STAS 10 0:17:09 17 0:48:13 20 0:33:52 1:39:14
124 19 VREČKO DANIEL SLO STAS 20 0:22:19 18 0:50:07 11 0:26:49 1:39:15
152 20 JANČAR BOJAN SLO STAS 18 0:19:56 20 0:51:35 18 0:31:44 1:43:15
148 21 LUSKOVEC TENI SLO STAS 17 0:19:54 19 0:51:29 19 0:32:28 1:43:51
127 VUK PAVEL SLO STAS 0:25:45 0:51:34 0:27:58 Odstop
126 POGOREVC MARKO SLO STAS 0:14:31 0:51:07 *:**:** Odstop

Kategorija VOJ. – Vojaki na služenju

St.št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # PLAVANJE # KOLESARJENJE # TEK SKUPNI ČAS
149 1 KAVKA ROBERT SLO VOJ. 1 0:16:23 4 0:42:00 1 0:20:58 1:19:21
155 2 DREMELJ MATEVŽ SLO VOJ. 2 0:16:33 1 0:39:46 4 0:25:23 1:21:42
145 3 MAHKOVIC MATJAŽ SLO VOJ. 4 0:18:31 2 0:39:51 3 0:25:15 1:23:37
157 4 BOROVNIK BOGDAN SLO VOJ. 3 0:17:42 5 0:43:17 5 0:26:10 1:27:09
117 5 TOMC GORAZD SLO VOJ. 6 0:20:55 3 0:40:07 6 0:27:58 1:28:59
141 6 PINTAR DAMJAN SLO VOJ. 5 0:19:40 7 0:45:56 2 0:24:07 1:29:42
7 TOMAŽIČ DEJAN SLO VOJ. 7 0:21:11 6 0:44:15 7 0:31:13 1:36:39
142 LAK GREGOR SLO VOJ. 0:16:46 *:**:** 0:00:00 Odstop
128 ZUPAN MITJA SLO VOJ. 0:15:11 *:**:** 0:00:00 Odstop

MOŠKI

St.št. Mesto Priimek in ime Država # PLAVANJE # KOLESARJENJE # TEK SKUPNI ČAS
4 1 BRAJNIK MARK SLO 2 0:02:55 2 0:12:48 2 0:08:54 0:24:37
20 2 KOSEC BOŠTJAN SLO 1 0:02:43 4 0:13:23 1 0:08:42 0:24:48
1 3 CELEBIČ LUKA SLO 3 0:03:00 1 0:12:43 5 0:10:09 0:25:53
3 4 PLIVERIČ JAKA SLO 4 0:03:06 6 0:13:33 4 0:09:50 0:26:29
19 5 MORI PRIMOŽ SLO 10 0:03:58 3 0:13:03 3 0:09:43 0:26:44
14 6 JANKOVIC BRANKO SLO 6 0:03:34 7 0:13:40 6 0:10:13 0:27:27
7 PLIVERIČ JAN SLO 5 0:03:11 8 0:14:05 9 0:10:21 0:27:37
8 SELIČ JAKA SLO 9 0:03:56 5 0:13:27 7 0:10:16 0:27:39
6 9 VRHOVEC ŽIGA SLO 7 0:03:47 10 0:15:00 8 0:10:18 0:29:05
8 10 AVBAR SIMON SLO 11 0:04:08 9 0:14:51 10 0:10:52 0:29:50
12 11 MARIN LUKA SLO 8 0:03:50 11 0:16:17 11 0:11:32 0:31:40
9 12 DJURAN BORJAN SLO 12 0:04:39 12 0:17:14 12 0:13:49 0:35:42

ŽENSKE

St.št. Mesto Priimek in ime Država # PLAVANJE # KOLESARJENJE # TEK SKUPNI ČAS
11 1 LESKOVŠEK VERONIKA SLO 1 0:03:04 2 0:14:38 1 0:10:09 0:27:51
7 2 KUŠAR JERNEJA SLO 3 0:03:39 1 0:13:51 2 0:10:29 0:28:00
13 3 PARAPOT JASNA SLO 2 0:03:22 3 0:15:24 3 0:11:40 0:30:27
10 4 FAJDIGA JERCA SLO 4 0:04:03 4 0:15:45 4 0:11:51 0:31:39