Rezultati skupno triatlon

# PRIIMEK IME KLUB KAT DRŽ PLAVANJE KOLO TEK SKUPAJ
1 Žepič Damjan Stop Team Člani SLO 11:17 33:36 16:35 1:01:28
2 Kromar Damjan TK Ribnica Člani SLO 13:15 32:43 16:38 1:02:36
3 Hočevar Grega Novice Extreme Člani SLO 11:34 33:33 18:07 1:03:14
4 Kovač Matjaž Triway Člani SLO 12:11 33:52 18:06 1:04:09
5 Močnik Erik Trisport Člani SLO 12:09 35:47 16:48 1:04:44
6 Maribor Pintar-Vračič-Vračič Štafeta SLO 11:36 34:33 18:56 1:05:05
7 Cokan Nino Kovinotehna Člani SLO 11:38 35:00 18:45 1:05:23
8 Menard Miha TK Ljubljana st. ml SLO 11:45 34:19 19:37 1:05:41
9 TK Ribnica Pocek-Klun- Sterle Štafeta SLO 13:48 34:47 18:22 1:06:57
10 Kregar Miro Trisport Člani SLO 13:23 36:20 17:39 1:07:22
11 Petelin Miloš TK Ribnica Člani SLO 19:47 1:07:38
12 Tepeš Dejan Triway Člani SLO 12:42 36:14 19:09 1:08:05
13 Borič Nikola TK Ribnica Člani HR 13:13 34:29 20:55 1:08:37
14 Radio Goldi Prevolšek-Skorjanc-Vrečar Štafeta SLO 11:20 39:08 18:47 1:09:15
15 Kračun Rajko Kovinotehna Člani SLO 49:53 19:46 1:09:39
16 Fabris Michele Federclub Trieste ostali ITA 15:07 35:38 19:02 1:09:47
17 Žbogar Andrej Triway st.ml SLO 49:47 20:51 1:10:38
18 Nakrst Nataša Trisport Ž SLO 13:33 37:25 19:48 1:10:46
19 Novosele Jože Novice Extreme Člani SLO 13:54 37:53 19:03 1:10:50
20 Janežič Gregor Novice Extreme Člani SLO 13:20 36:50 20:43 1:10:53
21 Poljanec Uroš TK Ljubljana st. ml SLO 11:32 39:35 19:47 1:10:54
22 Rotovnik Tomaž Novice Extreme Člani SLO 13:24 38:21 19:35 1:11:20
23 Štibelj Matjaž Novice Extreme Člani SLO 13:17 37:36 21:40 1:12:33
24 Čebin Bojan TK Ribnica Kadeti SLO 14:09 37:25 21:24 1:12:58
25 Pšeničnik Primož Triway Člani SLO 11:43 40:18 21:26 1:13:27
26 Ekart Viktor Trisport VI SLO 16:43 37:50 18:58 1:13:31
27 Plut Rafael Novice Extreme ostali SLO 16:11 39:23 18:34 1:14:08
28 Rogič Luka TK Ljubljana st.ml SLO 23:30 1:14:38
29 Družina Darko Happiedea ostali ITA 17:35 37:47 19:29 1:14:51
30 Renko Egon Happiedea ostali ITA 15:09 40:03 19:41 1:14:53
31 Leskovšek Tomaž Trisport VI SLO 16:29 38:52 19:54 1:15:15
32 Pust Ervin TK Ribnica Člani SLO 16:45 37:51 20:46 1:15:22
33 Zore Grega Trisport st.ml SLO 51:44 23:58 1:15:42
34 Korošec Boštjan Triway Člani SLO 15:00 39:03 21:41 1:15:44
35 Sagadin Miran ostali SLO 16:46 40:14 19:23 1:16:23
36 okufes Matej TK Ribnica Člani SLO 19:16 37:07 20:03 1:16:26
37 Remic Andrej TK Ribnica Kadeti SLO 14:59 38:29 23:31 1:16:59
38 Čelebič Luka TK Ljubljana st.ml SLO 12:02 41:27 23:49 1:17:18
39 Massimo Desanti Federclub Trieste ostali ITA 17:30 37:56 21:53 1:17:19
40 Dečman Mitja TK Ribnica Člani SLO 14:12 40:52 23:01 1:18:05
41 Jankovič Dragan TK Zagreb ostali HR 16:32 41:59 20:03 1:18:34
42 Brod nj a k Miha TK Ljubljana Člani SLO 55:20 23:29 1:18:49
43 Cerut Anja TK Ljubljana Ž SLO 16:25 39:13 23:11 1:18:49
44 Krajnc David st.ml SLO 15:55 40:44 22:56 1:19:35
45 Brščič Vladimir TK Pula ostali HR 13:56 41:21 24:30 1:19:47
46 Zmešani Kušar-Grabar-Hafnar Štafeta SLO 19:07 40:51 19:51 1:19:49
47 Tanko Jure TK Ribnica Kadeti SLO 14:11 41:29 24:13 1:19:53
48 Eržen Roman TK Ribnica Člani SLO 16:39 40:22 23:16 1:20:17
49 Žagar Anton TK Ribnica V2 SLO 19:14 41:29 20:01 1:20:44
50 Hribar Domen Trisport ml. ml SLO 16:42 42:01 24:44 1:23:27
51 Martič Igor TŠD Kostek Člani SLO 20:03 41:44 22:14 1:24:01
52 Planko Tomaž Trisport Člani SLO 19:20 44:39 23:04 1:27:03
53 Medvešček Karel TK Bohinj V2 SLO 23:07 41:58 22:18 1:27:23
54 Stopar Maks TK Bohinj V2 SLO 18:16 45:58 23:54 1:28:08
55 Turkulin Hrvoje TK Zagreb ostali HR 16:55 46:17 25:10 1:28:22
56 Pleterski Samo ostali SLO 21:00 43:16 24:34 1:28:50
57 Krofi Drago TK Triglav Kranj VI SLO 25:08 1:28:58
58 Prebeg Petra TK Bohinj Ž SLO 14:56 48:22 27:17 1:30:35
59 Šafarič Tomo ostali SLO 18:39 48:20 25:49 1:32:48
60 Kalin Ignac ostali SLO 19:55 47:18 25:57 1:33:10
61 Vrhovec Igor TK Ljubljana st.ml SLO 17:40 55:31 23:16 1:36:27
62 Vrhovec Žiga TK Ljubljana ml.ml SLO 20:12 52:56 23:19 1:36:27
63 Hočevar Mojca TK Ljubljana Ž SLO 19:56 50:43 26:27 1:37:06
64 Brščič Branka TK Pula Ž ostali HR 16:55 49:58 31:47 1:38:40
65 Hrovat Franc TK Bohinj V3 SLO 21:11 51:34 26:59 1:39:44
66 Lampe Uroš TK Ljubljana V3 SLO 20:26 52:45 29:29 1:42:40
67 Černivec Lado TK Ljubljana V3 SLO 22:43 53:10 28:48 1:44:41
68 Štrukelj Tomaž TK Ribnica Člani SLO 23:16 56:50 28:29 1:48:35
69 Biki TKL Čelebič-Kušar-Trtnik Štafeta SLO 22:02 26:28 1:48:40
70 Pečnik Erih TK Ljubljana Člani SLO 11:15 DNF
71 Bric Slavko Kovinotehna VI SLO 16:58 DNF
72 Lovše Jurij Trisport Člani SLO DNF

Ostali

# PRIIMEK IME KLUB KAT DRŽ PLAVANJE KOLO TEK SKUPAJ
1 Fabris Michele Federclub trieste ostali ITA 15:07 35:38 19:02 1:09:47
2 Plut Rafael Novice Extreme ostali SLO 16:11 39:23 18:34 1:14:08
3 Družina Darko Happiedea ostali ITA 17:35 37:47 19:29 1:14:51
4 Renko Egon Happiedea ostali ITA 15:09 40:03 19:41 1:14:53
5 Sagadin Miran ostali SLO 16:46 40:14 19:23 1:16:23
6 Massimo Desanti Federclub Trieste ostali ITA 17:30 37:56 21:53 1:17:19
7 Jankovič Dragan TK Zagreb ostali HR 16:32 41:59 20:03 1:18:34
8 Brščič Vladimir TK Pula ostali HR 13:56 41:21 24:30 1:19:47
9 Turkulin Hrvoje TK Zagreb ostali HR 16:55 46:17 25:10 1:28:22
10 Pleterski Samo ostali SLO 21:00 43:16 24:34 1:28:50
11 Šafarič Tomo ostali SLO 18:39 48:20 25:49 1:32:48
12 Kalin Ignac ostali SLO 19:55 47:18 25:57 1:33:10

Kadeti

# PRIIMEK IME KLUB KAT DRŽ PLAVANJE KOLO TEK SKUPAJ
1 Čebin Bojan TK Ribnica Kadeti SLO….. 14:09 37:25 21:24 1:12:58
2 Remic Andrej TK Ribnica Kadeti SLO 14:59 38:29 23:31 1:16:59
3 Tanko Jure TK Ribnica Kadeti SLO 14:11 41:29 24:13 1:19:53

Mlajši mladinci

# PRIIMEK IME KLUB KAT DRŽ PLAVANJE KOLO TEK SKUPAJ
1 Domen Trisport ml.ml SLO 16:42 42:01 24:44 1:23:27
2 Vrhovec TK Ljubljana ml.ml SLO 20:12 52:56 23:19 1:36:27

Starejši mladinci

# PRIIMEK IME KLUB KAT DRŽ PLAVANJE KOLO TEK SKUPAJ
1 Menard Miha TK Ljubljana st.ml SLO 11:45 34:19 19:37 1:05:41
2 Žbogar Andrej Triway st.ml SLO 49:47 20:51 1:10:38
3 Poljanec Uroš TK Ljubljana st.ml SLO 11:32 39:35 19:47 1:10:54
4 Rogič Luka TK Ljubljana st.ml SLO 23:30 1:14:38
5 Zore Grega Trisport st.ml SLO 51:44 23:58 1:15:42
6 Čelebič Luka TK Ljubljana st.ml SLO 12:02 41:27 23:49 1:17:18
7 Krajnc David st.ml SLO 15:55 40:44 22:56 1:19:35
8 Vrhovec Igor TK Ljubljana st.ml SLO 17:40 55:31 23:16 1:36:27

Člani

# PRIIMEK IME KLUB KAT DRŽ PLAVANJE KOLO TEK SKUPAJ
1 Žepič Damjan Stop Team Člani SLO 11:17 33:36 16:35 1:01:28
2 Kromar Damjan TK Ribnica Člani SLO 12:12 33:46 16:38 1:02:36
3 Hočevar Grega Novice Extreme Člani SLO 11:34 33:33 18:07 1:03:14
4 Kovač Matjaž Triway Člani SLO 12:11 33:52 18:06 1:04:09
5 Močnik Erik Trisport Člani SLO 12:09 35:47 16:48 1:04:44
7 Cokan Nino Kovinotehna Člani SLO 11:38 35:00 18:45 1:05:23
10 Kregar Miro Trisport Člani SLO 13:23 36:20 17:39 1:07:22
11 Petelin Miloš TK Ribnica Člani SLO 19:47 1:07:38
12 Tepeš Dejan Triway Člani SLO 12:42 36:14 19:09 1:08:05
13 Borič Nikola TK Ribnica Člani HR 13:13 34:29 20:55 1:08:37
15 Kračun Rajko Kovinotehna Člani SLO 49:53 19:46 1:09:39
19 Novosele Jože Novice Extreme Člani SLO 13:54 37:53 19:03 1:10:50
20 Janežič Gregor Novice Extreme Člani SLO 13:20 36:50 20:43 1:10:53
22 Rotovnik Tomaž Novice Extreme Člani SLO 13:24 38:21 19:35 1:11:20
23 Štibelj Matjaž Novice Extreme Člani SLO 50:53 21:40 1:12:33
25 Pšeničnik Primož Triway Člani SLO 11:43 40:18 21:26 1:13:27
32 Pust Ervin TK Ribnica Člani SLO 16:45 37:51 20:46 1:15:22
34 Korošec Boštjan Triway Člani SLO 15:00 39:03 21:41 1:15:44
36 Škufca Matej TK Ribnica Člani SLO 19:16 37:07 20:03 1:16:26
40 Dečman Mitja TK Ribnica Člani SLO 14:12 40:52 23:01 1:18:05
42 Brodnjak Miha TK Ljubljana Člani SLO 55:20 23:29 1:18:49
48 Eržen Roman TK Ribnica Člani SLO 16:39 40:22 23:16 1:20:17
51 Martič Igor TŠD Kostek Člani SLO 20:03 41:44 22:14 1:24:01
52 Pia n ko Tomaž Trisport Člani SLO 19:20 44:39 23:04 1:27:03
68 Štrukelj Tomaž TK Ribnica Člani SLO 23:16 56:50 28:29 1:48:35
70 Pečnik Erih TK Ljubljana Člani SLO 11:15 DNF
72 Lovše Jurij Trisport Člani SLO DNF

Veterani 1

# PRIIMEK IME KLUB KAT DRŽ PLAVANJE KOLO TEK SKUPAJ
1 Ekart Viktor Trisport VI SLO 16:43 37:50 18:58 1:13:31
2 Leskovšek Tomaž Tri šport VI SLO 16:29 38:52 19:54 1:15:15
3 Krofi Drago TK Triglav Kranj VI SLO 25:08 1:28:58
4 Bric Slavko Kovinotehna VI SLO 16:58 DNF

Veterani 2

# PRIIMEK IME KLUB KAT DRŽ PLAVANJE KOLO TEK SKUPAJ
1 Žagar Anton TK Ribnica V2 SLO 19:14 41:29 20:01 1:20:44
2 Medvešček Karel TK Bohinj V2 SLO 23:07 41:58 22:18 1:27:23
3 Stopar Maks TK Bohinj V2 SLO 18:16 45:58 23:54 1:28:08

Veterani 3

# PRIIMEK IME KLUB KAT DRŽ PLAVANJE KOLO TEK SKUPAJ
1 Hrovat Franc TK Bohinj V3 SLO 21:11 51:34 26:59 1:39:44
2 Lampe Uroš TK Ljubljana V3 SLO 20:26 52:45 29:29 1:42:40
3 Černivec Lado TK Ljubljana V3 SLO 22:43 53:10 28:48 1:44:41

Ženske

# PRIIMEK IME KLUB KAT DRŽ PLAVANJE KOLO TEK SKUPAJ
1 Na krst Nataša Trisport Ž SLO 13:33 37:25 19:48 1:10:46
2 Cerut Anja TK Ljubljana Ž SLO 16:25 39:13 23:11 1:18:49
3 Prebeg Petra TK Bohinj Ž SLO 14:56 48:22 27:17 1:30:35
4 Hočevar Mojca TK Ljubljana Ž SLO 19:56 50:43 26:27 1:37:06

Super sprint

# PRIIMEK IME KLUB KAT DRŽ SKUPAJ
8 1 Pogorelc Simon TK Ribnica M-otr SLO 24:42
3 2 Leskovšek Matej TK Ljubljana M-otr SLO 24:56
6 3 Arko Nejc TK Ribnica M-rek SLO 25:51
17 4 Kušar Jerneja Ž-rek SLO 28:32
10 5 Planko Nataša Kamnik Ž-rek SLO 29:17
1 6 Komac Marko Gobe M-rek SLO 29:22
4 7 Plut Jan PK Olimpija M-otr SLO 30:21
2 8 Zupanc Martin Gobe M-rek SLO 39:32
9 9 Baščič Zora ŠD Luna Pula Ž-rek HR 41:26

Štafete

# KLUB IME KAT DRŽ PLAVANJE KOLO TEK SKUPAJ
1 Maribor Pintar-Vračič-Vračič Štafeta SLO 11:36 34:33 18:56 1:05:05
2 TK Ribnica Pocek-Klun-Sterfe Štafeta SLO 13:48 34:47 18:22 1:06:57
3 Radio Goidi Prevolšek-Škorjanc-Vrečar Štafeta SLO 11:20 39:08 18:47 1:09:15
4 Zmešani Kušar-Grabar-Hafnar Štafeta SLO 19:07 40:51 19:51 1:19:49
5 Biki TKL Čelebič-Kušar-Trtnik Štafeta SLO 22:02 26:28 1:48:40