DP V SPRINT TRIATLONU

Absolutna razvrstitev (M)

Št. št.: Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj : Država: L. roj.: Plavanje: Kolo Tek : Sk. Opombe:
9 1 Pečnik Erih Tk Ljubljana SLO 1973 0:11:24 0:29:23 0:14:55 0:55:42
2 2 Cebin Bojan TK Ribnica SLO 1986 0:12:23 0:29:51 0:14:32 0:56:46
4 3 Kromar Damijan TK Ribnica SLO 1972 0:13:00 0:29:16 0:14:40 0:56:56
12 4 Seme Uroš Sokol Tivoli SLO 1981 0:11:11 0:31:07 0:15:03 0:57:21
136 5 Nišlić Maurizio TK Rovinj HR 1970 0:12:56 0:30:28 0:15:06 0:58:30
11 6 Hočevar Grega Sokol Tivoli SLO 1972 0:11:27 0:13:15 0:33:53 0:58:35
119 7 Modrušan Goran TK Ribnica HR 1978 0:58:39
106 8 Krajnc David Trisport Kamnik SLO 1982 0:59:32
3 9 Pogorelec Simon TK Ribnica SLO 1987 0:12:22 0:59:33
10 10 Močnik Erik Trisport SLO 1977 0:12:21 0:32:12 0:15:27 1:00:00
159 11 Erlih Saša TK Maribor SLO 1975 0:13:32 0:31:34 0:15:52 1:00:58
144 12 Janežič Gregor TK Ribnica SLO 1972 0:13:15 0:31:13 0:16:58 1:01:26
5 13 Arko Nejc TK Ribnica SLO 1986 0:12:24 0:31:59 0:17:37 1:02:00
68 14 Debenec Bojan Celeja SLO 1957 0:13:42 0:31:30 0:17:27 1:02:39
105 15 Klenovšek Tomaž TK Maribor SLO 1968 0:14:24 1:03:06
110 16 Zore Grega Trisport SLO 1982 0:17:05 1:03:14
162 17 Lovše Jurij Trisport SLO 1972 0:13:38 1:03:33
122 17 Cvetko Lovro TK Ljubljana SLO 1976 0:13:29 1:03:33
124 19 Benčina Matej TK Ribnica SLO 1981 0:15:50 1:03:52
53 20 Ivančič Sandi Trisport SLO 1982 0:14:15 1:04:06
67 20 Remic Andrej TK Ribnica SLO 1985 0:17:59 1:04:06
111 22 Maček Uroš TK Maribor SLO 1970 0:14:00 1:04:52
116 23 Radolovic Erik TK Pula HR 1979 0:15:40 1:05:14
148 24 Lukina Matija TK Rudolf Peršin HR 1987 0:12:50 1:05:27
123 25 Jenko Uroš TK Ribnica SLO 1963 0:16:32 1:05:50
78 26 Kos Iztok Celje SLO 1978 0:15:45 1:06:04
59 27 Zajc Miha TK Ribnica SLO 1986 1:06:07
79 28 Sajevec Peter Straža SLO 1977 0:13:34 1:06:33
102 29 Mihelj Rajko TK Ljubljana SLO 1959 0:16:34 1:06:38
121 30 Sagadin Miran TK Maribor SLO 1966 0:17:00 0:29:03 0:20:37 1:06:40
98 30 Pelaj Albert TŠD Grič SLO 1988 0:13:48 1:06:40
165 32 Ačimovič Rado Celeia SLO 1955 1:06:47
125 33 Jenič Samo Triway SLO 1976 0:15:14 1:07:48
107 34 Razum Branko TK Rudolf Porešin HR 1968 0:12:20 1:07:51
161 35 Pikl Tine Otiški vrh SLO 1976 0:15:12 1:08:12
52 36 Renko Egon TK Ljubljana SLO 1954 0:16:50 1:08:15
175 37 Škrlep Anton Trisport SLO 1949 0:17:32 1:08:24
177 38 Ekart Viktor Trisport SLO 1958 0:18:52 1:08:57
96 39 Oražem Lovro TšD Grič SLO 1988 0:16:00 1:09:31
164 40 Unger Ivan Cirkovice SLO 1968 0:18:31 1:10:12
108 41 Lešković Tomica TK Rudolf Porešin HR 1980 0:18:33 1:10:18
129 41 Bregar Drago TK Sokol Tivoli SLO 1961 0:18:05 1:10:18
156 43 Poljanšek Borut Etiketa Žiri SLO 1974 0:18:25 1:10:39
149 44 Đurđević Marko TK Rudolf Peršin HR 1987 0:17:14 1:10:57
182 45 Mahne Enrik B point Koper SLO 1972 0:18:13 1:11:17
57 46 Dolgan Boštjan TK Ljubljana SLO 1980 0:17:20 1:11:36
142 47 Jurič Goran Celje SLO 1959 0:15:16 1:11:42
65 48 Oblak Vid TK Ribnica SLO 1988 0:16:11 1:11:54
109 49 Lukina Željko TK Rudolf Porešin HR 1958 1:11:58
168 50 Capuder Jure Ljubljana SLO 1980 0:19:44 1:12:16
64 51 Šporar Matej TK Ribnica SLO 1989 0:17:45 1:12:33
77 52 Eržen Roman Tk Ribnica SLO 1974 0:17:40 1:12:40
36 53 Tosi Andrea TK Rovinj HR 1971 1:12:52
51 54 Karmelj Sašo Zgornje Gorje SLO 1971 0:17:55 1:12:56
39 55 Gross Samo TK Ljubljana SLO 1962 0:18:50 1:13:07
81 56 Kemperl Denis Trisport SLO 1983 0:19:02 1:13:08
91 57 Jaki Dejan TK Maribor SLO 1967 1:13:40
89 57 Podlogar Elvis TK Ribnica SLO 1978 0:18:29 1:13:40
90 59 Kogovšek Stane Novice Extreme SLO 1956 0:18:54 1:14:00
147 60 Lukina Neven TK Rudolf Peršin HR 1988 0:17:05 1:14:25
158 61 Paradiž Matej Slovenj Gradec SLO 1979 0:16:48 1:14:28
71 61 Veselič Gorazd Kočevje SLO 1975 1:14:28
185 63 Krofl Drago TK Triglav Kranj SLO 1947 0:17:26 1:14:32
37 64 Tešar Miha SLO 1974 0:18:46 1:14:42
197 65 Zupančič Rok Ljubljana SLO 1974 0:17:56 1:14:50
100 66 Ocepek Urban TK Ljubljana SLO 1979 0:14:50 1:14:53
69 67 Rošar Boštjan Celje SLO 1973 0:18:44 1:15:00
29 68 Pleško Gašper Ljubljana SLO 1981 1:15:12
296 69 Seghene Maurizio Trst I 1964 1:15:15
195 70 Debevec Tadej AO Rašica Ljubljana SLO 1978 0:19:05 1:15:23
55 71 Štrukelj Andrej Tk Maribor SLO 1962 0:13:44 1:15:31
181 72 Makuc Roman Portorož SLO 1967 0:19:03 1:15:39
191 73 Podržaj Rok Škofljica SLO 1986 0:21:24 1:15:40
27 74 Petek Marjan Klub trmastih SLO 1958 0:17:07 1:15:45
141 75 Areh Rok Slovenj Gradec SLO 1973 0:19:40 1:15:50
87 76 Bošnik Peter Sl. Gradec SLO 1979 0:18:42 1:16:12
186 77 Bernad Simon Ljubljana SLO 1979 0:20:03 1:16:13
93 78 Borovinšek Mladen TK Maribor SLO 1957 0:16:20 1:16:14
47 79 Mustar Franci Škofja Loka SLO 1968 0:20:02 1:16:19
150 80 Pešec Ante TK Rudolf Peršin HR 1990 0:15:48 1:16:22
151 81 Prekrat Mladen TK Rudolf Perešin HR 1967 0:19:10 1:16:32
135 82 Češek Andrej ŠD Esotech SLO 1973 0:19:25 1:16:42
167 83 Paškulin Borut Ljubljana SLO 1973 1:16:50
127 84 Majdak Andrej Velenje SLO 1974 0:18:10 1:17:26
128 85 Pucelj Andrej TK Ribnica SLO 1990 0:18:00 1:17:47
146 86 Kaplan Luka TK Ribnica SLO 1990 0:17:46 1:17:48
26 87 Križnar Boris Klub trmastih SLO 1955 0:20:17 1:17:55
95 88 Mernar Grgor TŠD Grič SLO 1988 0:17:10 1:18:06
163 89 Slanic Zoran Ljubljana SLO 1971 0:17:52 1:18:10
45 90 Sili Edi Ljubljana SLO 1960 1:18:13
201 91 Turkolin Hrvoje Zagreb HR 1960 0:17:47 1:18:21
139 92 Kovač Tomaž Brezovica pri Ljubljani SLO 1971 1:18:34
137 93 Sošić Veljko TK Rovinj HR 1957 1:18:47
58 94 Stopar Maks TK Bohinj SLO 1943 0:17:28 1:19:00
76 95 Korent Marjan Pivka SLO 1959 0:25:34 1:19:19
200 96 Velikonja Luka LjubLjana SLO 1981 0:12:54 1:19:34
134 97 Meolic Srečko ŠD Esotech SLO 1973 0:19:14 1:19:52
176 98 Štraus Sebastjan Cerknica SLO 1970 0:20:48 1:20:12
103 99 Pliverič Marko Sokol Tivoli SLO 1952 1:20:34
88 100 Škoflrk Danilo ŠD Žima SLO 1959 1:20:46
6 101 Pahor Borut SLO 1963 1:20:48
24 102 Resman Miha Kočevje SLO 1976 0:20:42 1:22:14
15 103 Kolarič Borut Ljubljana SLO 1976 0:18:56 1:22:15
74 104 Česnik Martin Pivka SLO 1986 0:21:30 1:23:22
153 105 Borovinšek Janez TK Maribor SLO 1985 0:16:18 1:23:30
41 106 Glumač Nebojša Ljubljana SLO 1975 0:20:13 1:23:35
19 107 Škapin Rudi Celje SLO 1939 0:21:38 1:23:40
72 107 Ražman Miro Mojstrana SLO 1953 0:22:47 1:23:40
112 109 Krištifič Mare TK Bohinj SLO 1948 0:23:58 1:23:50
179 110 Kravos Roberto Triathlon Cervignano (I) I 1955 0:19:30 1:24:23
160 111 Lajovic Uroš Moravče SLO 1977 0:24:06 1:24:30
23 112 Pohar Bojan Kočevje SLO 1965 0:20:40 1:24:41
169 113 Hitejc Martin ig SLO 1982 0:23:09 1:24:45
66 114 Tonejec Iztok Jezersko SLO 1960 1:25:02
25 115 Muha Mitja AK Pivka SLO 1960 1:25:43
133 116 Virant Gorazd Moste SLO 1975 1:25:44
174 117 Hribernik Franc Humana Radovljica SLO 1941 0:22:36 1:26:14
104 118 Veličkovič Milivoj Triglav Kranj SLO 1937 0:19:33 1:28:10
99 119 Avšič Tomaž Grosuplje SLO 1976 0:26:16 1:29:10
50 119 Pevc Jana Ljubljana SLO 1973 0:20:05 1:29:10
75 121 Volk Janko Pivka SLO 1959 0:23:50 1:29:46
132 122 Lorkovič Boris Črnomelj SLO 1957 0:24:03 1:30:15
193 123 Pečjak Boštjan Ljubljana SLO 1976 0:25:00 1:30:22
166 124 Mijovič Simon TK Maribor SLO 1964 0:23:30 1:30:55
42 125 Ložar Jure Ljubljana SLO 1978 0:22:55 1:31:08
94 126 Lampe Uroš TK Ljubljana SLO 1937 0:22:27 1:31:15
126 127 Košar Matjaž Celje SLO 1974 1:31:16
130 128 Koder Jadran Nova Gorica SLO 1971 0:23:00 1:31:28
187 129 Erdeljc Juri ROYAL nepremičnine SLO 1988 0:24:54 1:32:36
131 130 Slokar Saša Nova Gorica SLO 1970 0:22:51 1:33:15
184 131 Hercog Peter TK Maribor SLO 1953 0:25:37 1:33:21
115 132 Borovinšek Nejko TK Maribor SLO 1988 0:18:38 1:37:36
92 133 Černivec Lado TK Ljubljana SLO 1933 0:24:52 1:38:00
188 134 Erdeljc Dare ROYAL nepremičnine SLO 1949 0:24:45 1:39:17
14 135 Brane Marijan ŠD Kranjska Gora SLO 1933 0:31:26 1:43:10
178 136 Šobar Stane TVD Partizan Straža SLO 1952 0:24:22 1:46:59
190 137 Erdeljc Kristijan ROYAL nepremičnine SLO 1991 0:28:50 1:50:00
48 138 Ovčak Miha Ljubljana SLO 1976 0:23:45 1:54:25
117 139 Turk Josip Društvo za srce SLO 1929 0:28:42 1:56:28
20 140 Borič Nikola TK Ribnica SLO 1976 0:12:52 0:31:23 O
157 140 Mramor Marjan Brezovica SLO 1963 O
152 140 Borovinšek Branko TK Maribor SLO 1959 0:19:52 O
60 140 Škufca Matej TK Ribnica SLO 1967 0:18:14 O
13 140 Wolf Iztok Ljubljana SLO 1967 0:23:36 O

Rezultati po katergorijah (M)

Kategorija: M1

Št. št.: Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Plavanje: Sk.:
3 1 Pogorelec Simon TK Ribnica SLO M1 0:12:22 0:59:33
148 2 Lukina Matija TK Rudolf Peršin HR M1 0:12:50 1:05:27
98 3 Pelaj Albert TŠD Grič SLO M1 0:13:48 1:06:40
96 4 Oražem Lovro TŠD Grič SLO M1 0:16:00 1:09:31
149 5 Đurđevič Marko TK Rudolf Peršin HR M1 0:17:14 1:10:57
65 6 Oblak Vid TK Ribnica SLO M1 0:16:11 1:11:54
64 7 Šporar Matej TK Ribnica SLO M1 0:17:45 1:12:33
147 8 Lukina Neven TK Rudolf Peršin HR M1 0:17:05 1:14:25
150 9 Pešec Ante TK Rudolf Peršin HR M1 0:15:48 1:16:22
128 10 Pucelj Andrej TK Ribnica SLO M1 0:18:00 1:17:47
146 11 Kaplan Luka TK Ribnica SLO M1 0:17:46 1:17:48
95 12 Mernar Grgor TŠD Grič SLO M1 0:17:10 1:18:06
187 13 Erdeljc Juri ROYAL nepremičnine SLO M1 0:24:54 1:32:36
115 14 Borovinšek Nejko TK Maribor SLO M1 0:18:38 1:37:36
190 15 Erdeljc Kristijan ROYAL nepremičnine SLO M1 0:28:50 1:50:00

Kategorija: M2

Št. št.: Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Plavanje: Kolo: Tek : Sk.:
2 1 Cebin Bojan TK Ribnica SLO M2 0:12:23 0:29:51 0:14:32 0:56:46
5 2 Arko Nejc TK Ribnica SLO M2 0:12:24 0:31:59 0:17:37 1:02:00
67 3 Remic Andrej TK Ribnica SLO M2 0:17:59 1:04:06
59 4 Zajc Miha TK Ribnica SLO M2 1:06:07
191 5 Podržaj Rok Škofljica SLO M2 0:21:24 1:15:40
74 6 Česnik Martin Pivka SLO M2 0:21:30 1:23:22
153 7 Borovinšek Janez TK Maribor SLO M2 0:16:18 1:23:30

Kategorija: M3

Št. št.: Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Plavanje: Tek : Sk.:
106 1 Krajnc David Trisport Kamnik SLO M3 0:59:32
110 2 Zore Grega Trisport SLO M3 0:17:05 1:03:14
53 3 Ivančič Sandi Trisport SLO M3 0:14:15 1:04:06
81 4 Kemperl Denis Trisport SLO M3 0:19:02 1:13:08
169 5 Hitejc Martin Ig SLO M3 0:23:09 1:24:45

Kategorija: M4

Št. št.: Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Plavanje: Kolo: Tek : Sk.: Opombe:
9 1 Pečnik Erih Tk Ljubljana SLO M4 0:11:24 0:29:23 0:14:55 0:55:42
4 2 Kromar Damijan TK Ribnica SLO M4 0:13:00 0:29:16 0:14:40 0:56:56
12 3 Seme Uroš Sokol Tivoli SLO M4 0:11:11 0:31:07 0:15:03 0:57:21
136 4 Nišlić Maurizio TK Rovinj HR M4 0:12:56 0:30:28 0:15:06 0:58:30
11 5 Hočevar Grega Sokol Tivoli SLO M4 0:11:27 0:13:15 0:33:53 0:58:35
119 6 Modrušan Goran TK Ribnica HR M4 0:58:39
10 7 Močnik Erik Trisport SLO M4 0:12:21 0:32:12 0:15:27 1:00:00
159 8 Erlih Saša TK Maribor SLO M4 0:13:32 0:31:34 0:15:52 1:00:58
144 9 Janežič Gregor TK Ribnica SLO M4 0:13:15 0:31:13 0:16:58 1:01:26
105 10 Klenovšek Tomaž TK Maribor SLO M4 0:14:24 1:03:06
122 11 Cvetko Lovro TK Ljubljana SLO M4 0:13:29 1:03:33
162 11 Lovše Jurij Trisport SLO M4 0:13:38 1:03:33
124 13 Benčina Matej TK Ribnica SLO M4 0:15:50 1:03:52
111 14 Maček Uroš TK Maribor SLO M4 0:14:00 1:04:52
116 15 Radolović Erik TK Pula HR M4 0:15:40 1:05:14
123 16 Jenko Uroš TK Ribnica SLO M4 0:16:32 1:05:50
78 17 Kos Iztok Celje SLO M4 0:15:45 1:06:04
79 18 Sajevec Peter Straža SLO M4 0:13:34 1:06:33
121 19 Sagadin Miran TK Maribor SLO M4 0:17:00 0:29:03 0:20:37 1:06:40
125 20 Jenič Samo Triway SLO M4 0:15:14 1:07:48
107 21 Razum Branko TK Rudolf Porešin HR M4 0:12:20 1:07:51
161 22 Pikl Tine Otiški vrh SLO M4 0:15:12 1:08:12
164 23 Unger Ivan Cirkovice SLO M4 0:18:31 1:10:12
108 24 Lešković Tomica TK Rudolf Porešin HR M4 0:18:33 1:10:18
156 25 Poljanšek Borut Etiketa Žiri SLO M4 0:18:25 1:10:39
182 26 Mahne Enrik B point Koper SLO M4 0:18:13 1:11:17
57 27 Dolgan Boštjan TK Ljubljana SLO M4 0:17:20 1:11:36
168 28 Capuder Jure Ljubljana SLO M4 0:19:44 1:12:16
77 29 Eržen Roman Tk Ribnica SLO M4 0:17:40 1:12:40
36 30 Tosi Andrea TK Rovinj HR M4 1:12:52
51 31 Karmelj Sašo Zgornje Gorje SLO M4 0:17:55 1:12:56
91 32 Jaki Dejan TK Maribor SLO M4 1:13:40
89 32 Podlogar Elvis TK Ribnica SLO M4 0:18:29 1:13:40
158 34 Paradiž Matej Slovenj Gradec SLO M4 0:16:48 1:14:28
71 34 Veselič Gorazd Kočevje SLO M4 1:14:28
37 36 Tešar Miha SLO M4 0:18:46 1:14:42
197 37 Zupančič Rok Ljubljana SLO M4 0:17:56 1:14:50
100 38 Ocepek Urban TK Ljubljana SLO M4 0:14:50 1:14:53
69 39 Rošar Boštjan Celje SLO M4 0:18:44 1:15:00
29 40 Pleško Gašper Ljubljana SLO M4 1:15:12
296 41 Seghene Maurizio Trst I M4 1:15:15
195 42 Debevec Tadej AO Rašica Ljubljana SLO M4 0:19:05 1:15:23
181 43 Makuc Roman Portorož SLO M4 0:19:03 1:15:39
141 44 Areh Rok Slovenj Gradec SLO M4 0:19:40 1:15:50
87 45 Bošnik Peter Sl. Gradec SLO M4 0:18:42 1:16:12
186 46 Bernad Simon Ljubljana SLO M4 0:20:03 1:16:13
47 47 Mustar Franci Škofja Loka SLO M4 0:20:02 1:16:19
151 48 Prekrat Mladen TK Rudolf Perešin HR M4 0:19:10 1:16:32
135 49 Češek Andrej ŠD Esotech SLO M4 0:19:25 1:16:42
167 50 Paškulin Borut Ljubljana SLO M4 1:16:50
127 51 Majdak Andrej Velenje SLO M4 0:18:10 1:17:26
163 52 Slanič Zoran Ljubljana SLO M4 0:17:52 1:18:10
139 53 Kovač Tomaž Brezovica pri Ljubljani SLO M4 1:18:34
200 54 Velikonja Luka LjubLjana SLO M4 0:12:54 1:19:34
134 55 Meolic Srečko ŠD Esotech SLO M4 0:19:14 1:19:52
176 56 Štraus Sebastjan Cerknica SLO M4 0:20:48 1:20:12
6 57 Pahor Borut SLO M4 1:20:48
24 58 Resman Miha Kočevje SLO M4 0:20:42 1:22:14
15 59 Kolarič Borut Ljubljana SLO M4 0:18:56 1:22:15
41 60 Glumac Nebojša Ljubljana SLO M4 0:20:13 1:23:35
160 61 Lajovic Uroš Moravče SLO M4 0:24:06 1:24:30
23 62 Pohar Bojan Kočevje SLO M4 0:20:40 1:24:41
133 63 Virant Gorazd Moste SLO M4 1:25:44
50 64 Pevc Jana Ljubljana SLO M4 0:20:05 1:29:10
99 64 Avšič Tomaž Grosuplje SLO M4 0:26:16 1:29:10
193 66 Pečjak Boštjan Ljubljana SLO M4 0:25:00 1:30:22
166 67 Mijovič Simon TK Maribor SLO M4 0:23:30 1:30:55
42 68 Ložar Jure Ljubljana SLO M4 0:22:55 1:31:08
126 69 Košar Matjaž Celje SLO M4 1:31:16
130 70 Koder Jadran Nova Gorica SLO M4 0:23:00 1:31:28
131 71 Slokar Saša Nova Gorica SLO M4 0:22:51 1:33:15
48 72 Ovčak Miha Ljubljana SLO M4 0:23:45 1:54:25
13 73 Wolf Iztok Ljubljana SLO M4 0:23:36 O
60 73 Škufca Matej TK Ribnica SLO M4 0:18:14 O
157 73 Mramor Marjan Brezovica SLO M4 O
20 73 Borič Nikola TK Ribnica SLO M4 0:12:52 0:31:23 O

Kategorija: M5

Št. št.: Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Plavanje: Sk.: Opombe:
102 1 Mihelj Rajko TK Ljubljana SLO M5 0:16:34 1:06:38
177 2 Ekart Viktor Trisport SLO M5 0:18:52 1:08:57
129 3 Bregar Drago TK Sokol Tivoli SLO M5 0:18:05 1:10:18
142 4 Jurič Goran Celje SLO M5 0:15:16 1:11:42
109 5 Lukina Željko TK Rudolf Porešin HR M5 1:11:58
39 6 Gross Samo TK Ljubljana SLO M5 0:18:50 1:13:07
55 7 Štrukelj Andrej Tk Maribor SLO M5 0:13:44 1:15:31
27 8 Petek Marjan Klub trmastih SLO M5 0:17:07 1:15:45
45 9 Sili Edi Ljubljana SLO M5 1:18:13
201 10 Turkolin Hrvoje Zagreb HR M5 0:17:47 1:18:21
76 11 Korent Marjan Pivka SLO M5 0:25:34 1:19:19
88 12 Škoflrk Danilo ŠD Žima SLO M5 1:20:46
66 13 Tonejec Iztok Jezersko SLO M5 1:25:02
25 14 Muha Mitja AK Pivka SLO M5 1:25:43
75 15 Volk Janko Pivka SLO M5 0:23:50 1:29:46
152 16 Borovinšek Branko TK Maribor SLO M5 0:19:52 O

Kategorija: M6

Št. št.: Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Plavanje: Kolo: Tek : Sk.:
68 1 Debenec Bojan Celeja SLO M6 0:13:42 0:31:30 0:17:27 1:02:39
165 2 Ačimovič Rado Celeia SLO M6 1:06:47
52 3 Renko Egon TK Ljubljana SLO M6 0:16:50 1:08:15
90 4 Kogovšek Stane Novice Extreme SLO M6 0:18:54 1:14:00
93 5 Borovinšek Mladen TK Maribor SLO M6 0:16:20 1:16:14
26 6 Križnar Boris Klub trmastih SLO M6 0:20:17 1:17:55
137 7 Sošić Veljko TK Rovinj HR M6 1:18:47
72 8 Ražman Miro Mojstrana SLO M6 0:22:47 1:23:40
179 9 Kravos Roberto Triathlon Cervignano (I) I M6 0:19:30 1:24:23
132 10 Lorkovič Boris Črnomelj SLO M6 0:24:03 1:30:15
184 11 Hercog Peter TK Maribor SLO M6 0:25:37 1:33:21

Kategorija: M7

Št. št.: Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Plavanje: Sk.:
175 1 Škrlep Anton Trisport SLO M7 0:17:32 1:08:24
185 2 Krofl Drago TK Triglav Kranj SLO M7 0:17:26 1:14:32
58 3 Stopar Maks TK Bohinj SLO M7 0:17:28 1:19:00
103 4 Pliverič Marko Sokol Tivoli SLO M7 1:20:34
19 5 Škapin Rudi Celje SLO M7 0:21:38 1:23:40
112 6 Krištifič Mare TK Bohinj SLO M7 0:23:58 1:23:50
174 7 Hribernik Franc Humana Radovljica SLO M7 0:22:36 1:26:14
104 8 Veličkovič Milivoj Triglav Kranj SLO M7 0:19:33 1:28:10
94 9 Lampe Uroš TK Ljubljana SLO M7 0:22:27 1:31:15
92 10 Černivec Lado TK Ljubljana SLO M7 0:24:52 1:38:00
188 11 Erdeljc Dare ROYAL nepremičnine SLO M7 0:24:45 1:39:17
14 12 Branc Marijan ŠD Kranjska Gora SLO M7 0:31:26 1:43:10
178 13 Šobar Stane TVD Partizan Straža SLO M7 0:24:22 1:46:59
117 14 Turk Josip Društvo za srce SLO M7 0:28:42 1:56:28

Absolutna razvrstitev (Ž)

Št. št.: Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Plavanje: Kolo: Tek : Sk.: Opombe:
7 1 Šimic Mateja TK Triglav Kranj SLO 1980 0:12:30 0:32:10 0:18:09 1:02:49
172 2 Nakrst Nataša Trisport SLO 1962 0:14:20 1:04:16
17 3 Kozjek Nada Novice Extrem SLO 1963 0:15:30 1:08:38
113 4 Trnkocy Ana Sokol Tivoli SLO 1977 0:14:59 1:09:15
97 5 Oražem Urša TŠD Grič SLO 1986 0:15:55 1:16:00
120 6 Mijovič Mojca TK Maribor SLO 1967 0:18:16 1:16:24
62 7 Tramte Maša TK Ribnica SLO 1986 0:14:44 1:18:17
54 8 Vilar Tadeja TK Maribor SLO 1982 0:16:34 1:19:05
63 9 Žnidaršič Karin TK Ribnica SLO 1988 0:17:44 1:21:23
86 10 Čepelnik Laura Šmartno ob Paki SLO 1978 0:17:50 1:21:35
56 11 Vilar Štrukelj Ljuba TK Maribor SLO 1955 1:24:47
192 12 Hočevar Mojca TK Ljubljana SLO 1949 0:21:04 1:25:25
31 13 Strehovec Maja SLO 1977 0:17:24 1:25:40
194 14 Mramor Minca AO Rašica Ljubljana SLO 1978 0:21:33 1:26:31
85 15 Bošnik Lucija Sl. Gradec SLO 1976 0:23:15 1:28:00
199 16 Hostnik Bojana Domžale SLO 1979 0:23:04 1:28:11
18 17 Ritoc Janja SLO 1981 0:17:48 1:30:36
30 18 Peterle Renata Polet SLO 1975 0:21:54 1:31:24
189 19 Bosina Mojca Celje SLO 1975 0:20:08 1:32:02
143 20 Avsec Petra Lubljana SLO 1972 0:19:00 1:35:01
82 21 Škapin Marta Celje SLO 1941 0:25:30 1:37:24
196 22 Zupančič Sanja Ljubljana SLO 1974 0:22:49 1:38:35
155 23 Dolenc Darja Ljubljana SLO 1975 0:26:02 1:45:40
38 24 Višnar Katarina Polaris Lj SLO 1970 0:24:40 1:46:21
140 25 Rogel Polona Ljubljana SLO 1976 0:21:08 1:51:07
8 26 Cerut Anja Sokol Tivoli SLO 1982 O
154 26 Borovinšek Lidija TK Maribor SLO 1979 0:19:16 O

Rezultati po katergorijah (Ž)

Kategorija: Z2

Št. št.: Mesto: Priimek in ime: Klub ali KRAJ: Država: Ktg. : Plavanje: Sk.: Opombe:
97 1 Oražem Urša TŠD Grič SLO Z2 0:15:55 1:16:00
62 2 Tramte Maša TK Ribnica SLO Z2 0:14:44 1:18:17
54 3 Vilar Tadeja TK Maribor SLO Z2 0:16:34 1:19:05
63 4 Žnidaršič Karin TK Ribnica SLO Z2 0:17:44 1:21:23
8 5 Cerut Anja Sokol Tivoli SLO Z2 O

Kategorija: Z4

Št. št.: Mesto: Priimek in ime: Klub ali KRAJ: Država: Ktg. : Plavanje: Kolo: Tek : Sk.: Opombe:
7 1 Šimic Mateja TK Triglav Kranj SLO Z4 0:12:30 0:32:10 0:18:09 1:02:49
17 2 Kozjek Nada Novice Extrem SLO Z4 0:15:30 1:08:38
113 3 Trnkocy Ana Sokol Tivoli SLO Z4 0:14:59 1:09:15
120 4 Mijovič Mojca TK Maribor SLO Z4 0:18:16 1:16:24
86 5 Čepelnik Laura Šmartno ob Paki SLO Z4 0:17:50 1:21:35
31 6 Strehovec Maja SLO Z4 0:17:24 1:25:40
194 7 Mramor Minca AO Rašica Ljubljana SLO Z4 0:21:33 1:26:31
85 8 Bošnik Lucija Sl. Gradec SLO Z4 0:23:15 1:28:00
199 9 Hostnik Bojana Domžale SLO Z4 0:23:04 1:28:11
18 10 Ritoc Janja SLO Z4 0:17:48 1:30:36
30 11 Peterle Renata Polet SLO Z4 0:21:54 1:31:24
189 12 Bosina Mojca Celje SLO Z4 0:20:08 1:32:02
143 13 Avsec Petra Lubljana SLO Z4 0:19:00 1:35:01
196 14 Zupančič Sanja Ljubljana SLO Z4 0:22:49 1:38:35
155 15 Dolenc Darja Ljubljana SLO Z4 0:26:02 1:45:40
38 16 Višnar Katarina Polaris Lj SLO Z4 0:24:40 1:46:21
140 17 Rogel Polona Ljubljana SLO Z4 0:21:08 1:51:07
154 18 Borovinšek Lidija TK Maribor SLO Z4 0:19:16 O

Kategorija: Z5

Št. št.: Mesto: Priimek in ime: Klub ali KRAJ: Država: Ktg. : Plavanje: Sk.:
172 1 Nakrst Nataša Trisport SLO Z5 0:14:20 1:04:16
56 2 Vilar Štrukelj Ljuba TK Maribor SLO Z5 1:24:47
192 3 Hočevar Mojca TK Ljubljana SLO Z5 0:21:04 1:25:25
82 4 Škapin Marta Celje SLO Z5 0:25:30 1:37:24

ŠTAFETE:

Ime štafete: Skupni čas:
E 0:56:14
B 0:57:45
D 1:07:05
C 1:09:34
A 1:20:21