Triatlo Kočevje

ABSOLUTNA RAZVRSTITEV (M)

Št. Št. Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Plavanje: Kolo: Tek: Sk. čas: Zaost.: Opombe:
1 1 DEJAN PATRČEVIČ TK PETAR ZRINSKI HR 1975 0:10:03 0:29:47 0:14:08 0:53:58 0:00:00
2 2 ERIH PEČNIK TK LJUBLJANA SLO 1973 0:10:00 0:29:52 0:15:18 0:55:10 0:01:12
3 3 BOJAN CEBIN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 0:10:30 0:30:47 0:14:37 0:55:54 0:01:56
147 4 MATIJA MILOŠ TKPULA HR 1988 0:10:10 0:31:20 0:15:21 0:56:51 0:02:53
200 5 TK INLES RIKO RIBNICA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1000 0:11:45 0:29:33 0:15:40 0:56:58 0:03:00
138 5 ŽELJKO BIJUK TKPULA HR 1972 0:11:01 0:30:27 0:15:30 0:56:58 0:03:00
4 7 UROŠ SEME TK GORENJSKA SLO 1981 0:10:04 0:31:27 0:16:00 0:57:31 0:03:33
94 8 MIRKO TIŠLJAR TRISPORT SLO 1976 0:10:46 0:31:42 0:15:36 0:58:04 0:04:06
105 9 PETER HARNOLD TK LJUBLJANA SLO 1978 0:10:47 0:32:41 0:15:16 0:58:44 0:04:46
128 10 TOMAŽ ŠINK TK GORENJSKA SLO 1970 0:10:47 0:33:13 0:15:31 0:59:31 0:05:33
100 11 NEJC POGAČNIK SLO 1987 0:09:45 0:31:44 0:18:12 0:59:41 0:05:43
56 12 JURIJ LOVŠE TK MARIBOR SLO 1972 0:11:40 0:32:23 0:16:10 1:00:13 0:06:15
95 13 MIRO KREGAR TRISPORT SLO 1962 0:12:30 0:32:44 0:15:18 1:00:32 0:06:34
125 14 TOMAŽ KLENOVŠEK TK MARIBOR SLO 1968 0:12:17 0:32:23 0:16:00 1:00:40 0:06:42
86 15 MICHELE FABRIS TK ROVINJ HR 1976 0:12:42 0:31:51 0:16:19 1:00:52 0:06:54
55 16 JURE TANKO TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 0:10:45 0:32:35 0:17:34 1:00:54 0:06:56
196 17 ŠTAFETA -MIRKO ŠPEHAR -IGOR STOŠIČ -ALEŠ RIJAVEC TŠD GRIČ SLO 1000 0:12:45 0:33:46 0:14:35 1:01:06 0:07:08
39 18 MATEJ BENČINA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1981 0:13:35 0:32:31 0:15:09 1:01:15 0:07:17
20 19 BOJAN DEBENEC TK LJUBLJANA SLO 1957 0:12:40 0:31:28 0:17:44 1:01:52 0:07:54
42 20 CANDITO GABRIELE FEDERCLUB TRIESTE IT 1963 0:12:45 0:33:34 0:15:42 1:02:01 0:08:03
134 21 UROŠ MAČEK TK MARIBOR SLO 1970 0:12:32 0:32:33 0:17:07 1:02:12 0:08:14
82 22 MATIC ROMŠAK TRISPORT SLO 1964 0:15:39 0:30:43 0:15:58 1:02:20 0:08:22
165 23 GREGOR JANEŽIČ TK GORENJSKA SLO 1972 0:12:25 0:32:35 0:17:28 1:02:28 0:08:30
85 24 MATJAŽ ŠTIBELJ TK GORENJSKA SLO 1967 0:11:35 0:33:03 0:17:59 1:02:37 0:08:39
38 25 ENRICO DI RAGOGNA FEDERCLUB TRIESTE IT 1962 0:13:12 0:33:02 0:16:38 1:02:52 0:08:54
130 26 UROŠ BRŠEC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1973 0:13:38 0:32:48 0:16:42 1:03:08 0:09:10
68 27 MARIO FUMIČ TK SJEVER 2 HR 1979 0:12:38 0:32:46 0:18:13 1:03:37 0:09:39
23 28 BORUT POLJANŠEK ETIKETA SLO 1974 0:14:05 0:32:23 0:17:43 1:04:11 0:10:13
108 29 RAJKO MIHELJ TK LJUBLJANA SLO 1959 0:14:13 0:33:20 0:16:59 1:04:32 0:10:34
89 30 MIHA ZAJC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 0:11:25 0:34:51 0:18:40 1:04:56 0:10:58
81 31 MATIA MILOVAN TKPULA HR 1989 0:10:12 0:34:58 0:19:56 1:05:06 0:11:08
93 32 MIRAN SAGADIN TK MARIBOR SLO 1966 0:14:10 0:34:46 0:16:33 1:05:29 0:11:31
41 33 FRANCI ŠILC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1982 0:12:43 0:34:17 0:18:33 1:05:33 0:11:35
6 34 ALEN ŠTIMEC TRBOVLJE SLO 1973 0:11:52 0:34:37 0:19:07 1:05:36 0:11:38
66 35 MARCO PRESSEL FEDERCLUB TRIESTE IT 1973 0:13:45 0:34:58 0:16:54 1:05:37 0:11:39
199 36 KOČEVSKI MEDVEDI-MIHA RESMAN -IGOR MARTIC -BOŠTJAN KOMAC SLO 1000 0:16:35 0:32:35 0:16:36 1:05:46 0:11:48
146 37 ELVIS PODLOGAR TŠD GRIČ SLO 1978 0:14:38 0:33:45 0:17:24 1:05:47 0:11:49
136 38 VIKTOR EKART TRISPORT SLO 1958 0:14:57 0:34:17 0:16:42 1:05:56 0:11:58
144 39 RUDI KOLANDER TK MARIBOR SLO 1954 0:14:37 0:34:16 0:17:15 1:06:08 0:12:10
35 40 DRAGO BREGAR TK SOKOL TIVOLI SLO 1961 0:14:30 0:35:14 0:16:41 1:06:25 0:12:27
22 41 BORIS KOBEJA KOPER SLO 1966 0:13:40 0:35:14 0:17:39 1:06:33 0:12:35
10 42 ALEŠ STOPAR TRISPORT SLO 1969 0:12:12 0:36:20 0:18:14 1:06:46 0:12:48
107 43 RADO AČIMOVIČ KPŠ PTUJ SLO 1955 0:13:50 0:36:02 0:16:56 1:06:48 0:12:50
121 44 MIHA TEŠAR TK SOKOL TIVOLI SLO 1974 0:14:45 0:34:17 0:17:50 1:06:52 0:12:54
14 45 ANDREA MARINO FEDERCLUB TRIESTE IT 1970 0:15:45 0:35:30 0:15:45 1:07:00 0:13:02
126 46 TOMAŽ KOVAČ BREZOVICA PRI LJ. SLO 1971 0:13:56 0:35:32 0:17:43 1:07:11 0:13:13
122 47 TINE PIKEL OTIŠKI VRH SLO 1976 0:12:55 0:35:56 0:18:38 1:07:29 0:13:31
71 48 MARKO LOVŠIN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1978 0:13:20 0:34:34 0:19:52 1:07:46 0:13:48
156 49 DARKO DRUZINA ADRIA TRI MONFALCON IT 1958 0:15:40 0:34:35 0:17:37 1:07:52 0:13:54
117 50 SEBASTJAN ŠTRAUS TK LJUBLJANA SLO 1970 0:14:22 0:34:58 0:18:42 1:08:02 0:14:04
37 51 DAMIR LOVENJAK SOKOL TIVOLI SLO 1981 0:13:52 0:35:06 0:19:08 1:08:06 0:14:08
88 52 MIHA PETERLIN TRISPORT SLO 1981 0:12:12 0:37:06 0:18:54 1:08:12 0:14:14
87 53 MIHA OVČAK SLO 1976 0:19:12 0:43:53 0:05:09 1:08:14 0:14:16
73 54 MARKO OBREZA TRISPORT SLO 1967 0:15:00 0:35:53 0:17:27 1:08:20 0:14:22
161 55 STOJAN LAZAR TK LJUBLJANA SLO 1961 0:15:05 0:35:16 0:18:20 1:08:41 0:14:43
114 56 ROMAN MAKUC PORTOROŽ SLO 1967 0:15:09 0:34:14 0:19:29 1:08:52 0:14:54
30 57 DANIJEL HAHN SEVNICA SLO 1974 0:14:17 0:36:15 0:18:33 1:09:05 0:15:07
16 58 ANDREJ ŠTRUKELJ TK MARIBOR SLO 1962 0:15:43 0:34:00 0:19:30 1:09:13 0:15:15
50 59 IZTOK ČOZ SLO 1979 0:14:35 0:35:37 0:19:10 1:09:22 0:15:24
48 60 IVAN UNGER CIRKOVCE SLO 1968 0:15:29 0:36:59 0:17:02 1:09:30 0:15:32
52 61 JERNEJ MAZI SOKOL TIVOLI SLO 1972 0:14:58 0:35:03 0:19:30 1:09:31 0:15:33
97 62 MITJA TRAMPUŠ SOKOL TIVOLI SLO 1953 0:14:56 0:35:02 0:19:47 1:09:45 0:15:47
152 63 MATEJ PARADIŽ SLOVENJ GRADEC SLO 1979 0:12:57 0:37:29 0:19:34 1:10:00 0:16:02
110 64 ROBERT KRIŽNAR ŽIRI SLO 1965 0:18:05 0:34:35 0:17:28 1:10:08 0:16:10
91 65 MILAN TRAMŠEK NOVA GORICA SLO 1963 0:14:50 0:36:32 0:18:56 1:10:18 0:16:20
124 66 ALEŠ SMODIČ KD HRASTNIK SLO 1973 0:15:57 0:35:43 0:18:42 1:10:22 0:16:24
54 67 JOŽEF MAGDIČ MEDICUS SLO 1975 0:16:26 1:10:39 0:16:41
131 68 UROŠ JOŽE DERŽEK KOČEVJE SLO 1975 0:16:19 0:35:36 0:18:56 1:10:51 0:16:53
132 69 UROŠ KROFL TK TRIGLAV KRANJ SLO 1977 0:14:20 0:35:51 0:20:43 1:10:54 0:16:56
36 70 DRAGO KROFL TK TRIGLAV KRANJ SLO 1947 0:14:19 0:36:29 0:20:14 1:11:02 0:17:04
90 71 MILAN KABAJ TK MARIBOR SLO 1949 0:15:30 0:44:23 0:11:13 1:11:06 0:17:08
32 72 DEJAN JAKI TK SOKOL TIVOLI SLO 1967 0:15:13 0:38:06 0:18:18 1:11:37 0:17:39
153 73 MILAN DOBNIKAR DOBROVA SLO 1966 0:17:00 0:37:56 0:16:46 1:11:42 0:17:44
155 74 JURIJ STRIKOVIČ MEDVODE SLO 1979 0:16:12 0:35:38 0:20:09 1:11:59 0:18:01
197 75 ITALIA -GIANDOMENICO MONTI -ANDREA RORO -DIEGO CASERIO HAPPY IDEA IT 1000 0:19:00 0:34:41 0:18:27 1:12:08 0:18:10
198 76 PEKARNA HRAM SLO 1000 0:12:41 0:39:15 0:20:13 1:12:09 0:18:11
162 77 MARKO KROMAR ŽELEZNIKI SLO 1960 0:15:55 0:38:15 0:18:10 1:12:20 0:18:22
5 78 STANE KOGOVŠEK TKSOKOL SLO 1956 0:16:03 0:37:59 0:18:30 1:12:32 0:18:34
15 79 ANDREJ STJEPIC 1978 0:18:40 0:35:48 0:18:10 1:12:38 0:18:40
19 80 BOŠTJAN DOLGAN TK LJUBLJANA SLO 1980 0:15:15 0:37:45 0:19:48 1:12:48 0:18:50
49 81 IVANO STRUBELJ FEDERCLUB TRIESTE IT 1968 0:14:49 0:38:09 0:20:27 1:13:25 0:19:27
44 82 GINO MERCIAI HAPPIDEA TRIATHLON IT 1962 0:16:33 0:38:11 0:18:44 1:13:28 0:19:30
62 83 GORAZD ZUPANČIČ SOKOL TIVOLI SLO 1976 0:14:36 0:39:29 0:19:24 1:13:29 0:19:31
17 84 ARNO ŠKRABANJA TC MAASTRICHT NL 1956 0:18:00 0:38:15 0:17:17 1:13:32 0:19:34
8 85 ALEŠ KRANJC KUŠLAN TK SOKOL TIVOLI SLO 1962 0:16:35 0:38:35 0:18:26 1:13:36 0:19:38
137 86 ZORAN SLANIČ SOKOL TIVOLI SLO 1971 0:15:19 0:38:49 0:19:40 1:13:48 0:19:50
160 87 SAŠA ROT SOKOL SLO 1986 0:10:14 0:45:08 0:18:50 1:14:12 0:20:14
113 88 ROK VEGELJ MULTI SPORT KRŠKO SLO 1982 0:10:32 1:14:48 0:20:50
53 89 JOŽE ŠMIDHOFER ŠD TURBINA-SELNICA SLO 1955 0:16:55 0:40:05 0:17:50 1:14:50 0:20:52
57 90 JUŠ VELIČKOVIČ KPD ZVEZDA KRANJ SLO 1990 0:10:35 0:38:07 0:26:09 1:14:51 0:20:53
157 90 ANDREJ KRANJČEVIČ ŠD MOBITEL SLO 1980 0:20:02 0:36:00 0:18:49 1:14:51 0:20:53
29 92 DAMJAN RAJH SLO 1969 0:14:40 0:41:30 0:19:13 1:15:23 0:21:25
111 93 ROBERTO KRAVOS HAPPIDEA TRIATHLON IT 1955 0:15:36 0:40:18 0:19:32 1:15:26 0:21:28
170 94 EVGEN VIŽINTIN KOPER SLO 1966 0:20:00 0:37:16 0:18:11 1:15:27 0:21:29
140 95 MLADEN BOROVINŠEK TK MARIBOR SLO 1957 0:14:18 0:38:50 0:22:26 1:15:34 0:21:36
142 96 LUKA PIŠKUR TRBOVLJE SLO 1974 0:16:45 0:37:26 0:21:28 1:15:39 0:21:41
67 97 MARIN RADOŠ TK MARIBOR SLO 1982 0:16:10 0:38:23 0:21:16 1:15:49 0:21:51
28 98 KAR NEKI SLO 1000 0:19:46 1:15:52 0:21:54
80 99 MATEJA VOHAR SOKOL TIVOLI SLO 1976 0:10:49 0:42:46 0:22:33 1:16:08 0:22:10
154 100 BLAŽ ROŽMANC MEDVODE SLO 1978 0:16:30 0:40:23 0:19:16 1:16:09 0:22:11
129 101 URBAN OCEPEK TK LJUBLJANA SLO 1979 0:13:30 0:38:09 0:24:35 1:16:14 0:22:16
103 102 PAOLO CATTARUZZI HAPPIDEA TRIESTE IT 1968 0:15:25 0:40:18 0:20:47 1:16:30 0:22:32
143 103 ZORAN MALOVIČ TK MARIBOR SLO 1969 0:15:10 0:41:01 0:20:39 1:16:50 0:22:52
166 104 BOŠTJAN REJC SOKOL SLO 1972 0:17:10 0:42:25 0:17:25 1:17:00 0:23:02
164 105 VASJA BRIC TK GEODET SLO 1961 0:15:02 0:42:48 0:19:13 1:17:03 0:23:05
118 106 SIMON BERNAD KLEČE KLEČIJO SLO 1979 0:17:11 0:40:35 0:20:12 1:17:58 0:24:00
27 107 DAMIR DURAČKOVIČ SOKOL TIVOLI SLO 1981 0:17:13 0:40:14 0:20:41 1:18:08 0:24:10
21 108 BOJAN POHAR KOČEVJE SLO 1965 0:16:05 0:42:07 0:20:08 1:18:20 0:24:22
158 109 SAŠO LEPOJIČ ŠD MOBITEL SLO 1980 0:18:08 0:40:23 0:20:04 1:18:35 0:24:37
40 110 FRANC ROGAN TK CELJE SLO 1953 0:18:40 0:39:56 0:20:02 1:18:38 0:24:40
64 111 MAKS STOPAR SLO 1943 0:17:12 0:41:34 0:20:00 1:18:46 0:24:48
148 112 MATJAŽ SEDLAR LJUBLJANA SLO 1968 0:17:50 1:18:59 0:25:01
24 113 BOŠTJAN ROŠAR TK CELJE SLO 1973 0:16:42 0:43:22 0:20:15 1:20:19 0:26:21
151 114 EGON RENKO ADRIA TRIATLON IT 1954 0:13:22 0:51:10 0:15:53 1:20:25 0:26:27
116 115 ROMAN ŽNIDARŠIČ CERKNICA SLO 1963 0:16:43 0:45:47 0:18:00 1:20:30 0:26:32
119 116 TADEJ CINDRIČ ŠD SAMORASTNIKI SLO 1975 0:15:35 0:44:47 0:20:38 1:21:00 0:27:02
96 117 MIROSLAV RAŽMAN TK BOHINJ SLO 1953 0:20:06 0:43:33 0:17:31 1:21:10 0:27:12
51 118 JANEZ BOROVINŠEK TK MARIBOR SLO 1985 0:13:32 0:43:48 0:24:59 1:22:19 0:28:21
31 119 DAVOR KLEMEN TRBOVLJE SLO 1979 0:17:06 0:41:21 0:24:00 1:22:27 0:28:29
75 120 MARKO PLIVERIČ TK SOKOL TIVOLI SLO 1952 0:16:17 0:43:20 0:22:52 1:22:29 0:28:31
77 121 EMIL PINTARIČ KRIŽE SLO 1964 0:19:55 0:41:29 0:21:06 1:22:30 0:28:32
159 122 FRANC HROVAT TK BOHINJ SLO 1936 0:19:50 0:37:15 0:25:58 1:23:03 0:29:05
72 123 MARKO MAROLT SLO 1970 0:16:50 0:45:46 0:22:00 1:24:36 0:30:38
163 124 MARE KRIŠTOFIČ TK BOHINJ SLO 1948 0:21:48 0:50:26 0:13:07 1:25:21 0:31:23
169 125 JANKO VOLK AK PIVKA SLO 1959 0:19:20 0:46:07 0:20:17 1:25:44 0:31:46
46 125 GREGOR ISTENIČ KONSTILL SLO 1969 0:19:30 0:46:35 0:19:39 1:25:44 0:31:46
101 127 NEJKO BOROVINŠEK TK MARIBOR SLO 1988 0:14:07 0:46:05 0:26:46 1:26:58 0:33:00
92 128 MILIVOJ VELIČKOVIČ PERAT TK TRIGLAV KRANJ SLO 1937 0:14:53 0:46:17 0:26:00 1:27:10 0:33:12
133 129 UROŠ LAMPE TK LJUBLJANA SLO 1937 0:19:00 1:31:08 0:37:10
123 130 TOMAŽ AVŠIČ TK LJUBLJANA SLO 1976 0:19:25 0:45:09 0:26:55 1:31:29 0:37:31
33 131 DEJAN VINCEK SLO 1976 0:18:35 1:39:42 0:45:44
115 132 ROMAN ŠTABUC TK MARIBOR SLO 1969 0:16:47 O
69 132 MARJAN KORENT AK PIVKA SLO 1959 O
112 132 ROK ISTENIČ TK MARIBOR SLO 1981 0:11:50 O
104 132 PAOLO ROSSO HAPPIDEA TRIATHLON IT 1965 0:10:28 O

ČLANI (l.65 do l.84)

Št. Št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj. Plavanje: Kolo: Tek: Sk. čas: Opombe:
1 1 DEJAN PATRČEVIČ TK PETAR ZRINSKI HR 1975 0:10:03 0:29:47 0:14:08 0:53:58
2 2 ERIH PEČNIK TK LJUBLJANA SLO 1973 0:10:00 0:29:52 0:15:18 0:55:10
138 3 ŽELJKO BIJUK TKPULA HR 1972 0:11:01 0:30:27 0:15:30 0:56:58
4 4 UROŠ SEME TK GORENJSKA SLO 1981 0:10:04 0:31:27 0:16:00 0:57:31
94 5 MIRKO TIŠLJAR TRISPORT SLO 1976 0:10:46 0:31:42 0:15:36 0:58:04
105 6 PETER HARNOLD TK LJUBLJANA SLO 1978 0:10:47 0:32:41 0:15:16 0:58:44
128 7 TOMAŽ ŠINK TK GORENJSKA SLO 1970 0:10:47 0:33:13 0:15:31 0:59:31
56 8 JURIJ LOVŠE TK MARIBOR SLO 1972 0:11:40 0:32:23 0:16:10 1:00:13
125 9 TOMAŽ KLENOVŠEK TK MARIBOR SLO 1968 0:12:17 0:32:23 0:16:00 1:00:40
86 10 MICHELE FABRIS TK ROVINJ HR 1976 0:12:42 0:31:51 0:16:19 1:00:52
39 11 MATEJ BENČINA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1981 0:13:35 0:32:31 0:15:09 1:01:15
134 12 UROŠ MAČEK TK MARIBOR SLO 1970 0:12:32 0:32:33 0:17:07 1:02:12
165 13 GREGOR JANEŽIČ TK GORENJSKA SLO 1972 0:12:25 0:32:35 0:17:28 1:02:28
85 14 MATJAŽ ŠTIBELJ TK GORENJSKA SLO 1967 0:11:35 0:33:03 0:17:59 1:02:37
130 15 UROŠ BRŠEC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1973 0:13:38 0:32:48 0:16:42 1:03:08
68 16 MARIO FUMIČ TK SJEVER2 HR 1979 0:12:38 0:32:46 0:18:13 1:03:37
23 17 BORUT POLJANŠEK ETIKETA SLO 1974 0:14:05 0:32:23 0:17:43 1:04:11
93 18 MIRAN SAGADIN TK MARIBOR SLO 1966 0:14:10 0:34:46 0:16:33 1:05:29
41 19 FRANCI ŠILC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1982 0:12:43 0:34:17 0:18:33 1:05:33
6 20 ALEN ŠTIMEC TRBOVLJE SLO 1973 0:11:52 0:34:37 0:19:07 1:05:36
66 21 MARCO PRESSEL FEDERCLUB TRIESTE IT 1973 0:13:45 0:34:58 0:16:54 1:05:37
146 22 ELVIS PODLOGAR TŠD GRIČ SLO 1978 0:14:38 0:33:45 0:17:24 1:05:47
22 23 BORIS KOBEJA KOPER SLO 1966 0:13:40 0:35:14 0:17:39 1:06:33
10 24 ALEŠ STOPAR TRISPORT SLO 1969 0:12:12 0:36:20 0:18:14 1:06:46
121 25 MIHA TEŠAR TK SOKOL TIVOLI SLO 1974 0:14:45 0:34:17 0:17:50 1:06:52
14 26 ANDREA MARINO FEDERCLUB TRIESTE IT 1970 0:15:45 0:35:30 0:15:45 1:07:00
126 27 TOMAŽ KOVAČ BREZOVICA PRI LJ. SLO 1971 0:13:56 0:35:32 0:17:43 1:07:11
122 28 TINE PIKEL OTIŠKI VRH SLO 1976 0:12:55 0:35:56 0:18:38 1:07:29
71 29 MARKO LOVŠIN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1978 0:13:20 0:34:34 0:19:52 1:07:46
117 30 SEBASTJAN ŠTRAUS TK LJUBLJANA SLO 1970 0:14:22 0:34:58 0:18:42 1:08:02
37 31 DAMIR LOVENJAK SOKOL TIVOLI SLO 1981 0:13:52 0:35:06 0:19:08 1:08:06
88 32 MIHA PETERLIN TRISPORT SLO 1981 0:12:12 0:37:06 0:18:54 1:08:12
87 33 MIHA OVČAK SLO 1976 0:19:12 0:43:53 0:05:09 1:08:14
73 34 MARKO OBREZA TRISPORT SLO 1967 0:15:00 0:35:53 0:17:27 1:08:20
114 35 ROMAN MAKUC PORTOROŽ SLO 1967 0:15:09 0:34:14 0:19:29 1:08:52
30 36 DANIJEL HAHN SEVNICA SLO 1974 0:14:17 0:36:15 0:18:33 1:09:05
50 37 IZTOK ČOZ SLO 1979 0:14:35 0:35:37 0:19:10 1:09:22
48 38 IVAN UNGER CIRKOVCE SLO 1968 0:15:29 0:36:59 0:17:02 1:09:30
52 39 JERNEJ MAZI SOKOL TIVOLI SLO 1972 0:14:58 0:35:03 0:19:30 1:09:31
152 40 MATEJ PARADIŽ SLOVENJ GRADEC SLO 1979 0:12:57 0:37:29 0:19:34 1:10:00
110 41 ROBERT KRIŽNAR ŽIRI SLO 1965 0:18:05 0:34:35 0:17:28 1:10:08
124 42 ALEŠ SMODIČ KD HRASTNIK SLO 1973 0:15:57 0:35:43 0:18:42 1:10:22
54 43 JOŽEF MAGDIČ MEDICUS SLO 1975 0:16:26 1:10:39
131 44 UROŠ JOŽE DERŽEK KOČEVJE SLO 1975 0:16:19 0:35:36 0:18:56 1:10:51
132 45 UROŠ KROFL TK TRIGLAV KRANJ SLO 1977 0:14:20 0:35:51 0:20:43 1:10:54
32 46 DEJAN JAKI TK SOKOL TIVOLI SLO 1967 0:15:13 0:38:06 0:18:18 1:11:37
153 47 MILAN DOBNIKAR DOBROVA SLO 1966 0:17:00 0:37:56 0:16:46 1:11:42
155 49 JURIJ STRIKOVIČ MEDVODE SLO 1979 0:16:12 0:35:38 0:20:09 1:11:59
15 49 ANDREJ STJEPIC 1978 0:18:40 0:35:48 0:18:10 1:12:38
19 50 BOŠTJAN DOLGAN TK LJUBLJANA SLO 1980 0:15:15 0:37:45 0:19:48 1:12:48
49 51 IVANO STRUBELJ FEDERCLUB TRIESTE IT 1968 0:14:49 0:38:09 0:20:27 1:13:25
62 52 GORAZD ZUPANČIČ SOKOL TIVOLI SLO 1976 0:14:36 0:39:29 0:19:24 1:13:29
137 53 ZORAN SLANIČ SOKOL TIVOLI SLO 1971 0:15:19 0:38:49 0:19:40 1:13:48
113 54 ROK VEGELJ MULTI SPORT KRŠKO SLO 1982 0:10:32 1:14:48
157 55 ANDREJ KRANJČEVIČ ŠD MOBITEL SLO 1980 0:20:02 0:36:00 0:18:49 1:14:51
29 56 DAMJAN RAJH SLO 1969 0:14:40 0:41:30 0:19:13 1:15:23
170 57 EVGEN VIŽINTIN KOPER SLO 1966 0:20:00 0:37:16 0:18:11 1:15:27
142 58 LUKA PIŠKUR TRBOVLJE SLO 1974 0:16:45 0:37:26 0:21:28 1:15:39
67 59 MARIN RADOŠ TK MARIBOR SLO 1982 0:16:10 0:38:23 0:21:16 1:15:49
80 60 MATEJA VOHAR SOKOL TIVOLI SLO 1976 0:10:49 0:42:46 0:22:33 1:16:08
154 61 BLAŽ ROŽMANC MEDVODE SLO 1978 0:16:30 0:40:23 0:19:16 1:16:09
129 62 URBAN OCEPEK TK LJUBLJANA SLO 1979 0:13:30 0:38:09 0:24:35 1:16:14
103 63 PAOLO CATTARUZZI HAPPIDEA TRIESTE IT 1968 0:15:25 0:40:18 0:20:47 1:16:30
143 64 ZORAN MALOVIČ TK MARIBOR SLO 1969 0:15:10 0:41:01 0:20:39 1:16:50
166 65 BOŠTJAN REJC SOKOL SLO 1972 0:17:10 0:42:25 0:17:25 1:17:00
118 66 SIMON BERNAD KLEČE KLEČIJO SLO 1979 0:17:11 0:40:35 0:20:12 1:17:58
27 67 DAMIR DURAČKOVIČ SOKOL TIVOLI SLO 1981 0:17:13 0:40:14 0:20:41 1:18:08
21 68 BOJAN POHAR KOČEVJE SLO 1965 0:16:05 0:42:07 0:20:08 1:18:20
158 69 SAŠO LEPOJIČ ŠD MOBITEL SLO 1980 0:18:08 0:40:23 0:20:04 1:18:35
148 70 MATJAŽ SEDLAR LJUBLJANA SLO 1968 0:17:50 1:18:59
24 71 BOŠTJAN ROŠAR TK CELJE SLO 1973 0:16:42 0:43:22 0:20:15 1:20:19
119 72 TADEJ CINDRIČ ŠD SAMORASTNIKI SLO 1975 0:15:35 0:44:47 0:20:38 1:21:00
31 73 DAVOR KLEMEN TRBOVLJE SLO 1979 0:17:06 0:41:21 0:24:00 1:22:27
72 74 MARKO MAROLT SLO 1970 0:16:50 0:45:46 0:22:00 1:24:36
46 75 GREGOR ISTENIČ KONSTILL SLO 1969 0:19:30 0:46:35 0:19:39 1:25:44
123 76 TOMAŽ AVŠIČ TK LJUBLJANA SLO 1976 0:19:25 0:45:09 0:26:55 1:31:29
33 77 DEJAN VINCEK SLO 1976 0:18:35 1:39:42
104 78 PAOLO ROSSO HAPPIDEA TRIATHLON IT 1965 0:10:28 O
115 78 ROMAN ŠTABUC TK MARIBOR SLO 1969 0:16:47 O
112 78 ROK ISTENIČ TK MARIBOR SLO 1981 0:11:50 O

MLADINCI (l. 85 in 86)

Št. Št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj. Plavanje: Kolo: Tek: Sk. čas:
3 1 BOJAN CEBIN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 0:10:30 0:30:47 0:14:37 0:55:54
147 2 MATIJA MILOŠ TKPULA HR 1988 0:10:10 0:31:20 0:15:21 0:56:51
100 3 NEJC POGAČNIK SLO 1987 0:09:45 0:31:44 0:18:12 0:59:41
55 4 JURE TANKO TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 0:10:45 0:32:35 0:17:34 1:00:54
89 5 MIHA ZAJC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 0:11:25 0:34:51 0:18:40 1:04:56
81 6 MATIA MILOVAN TKPULA HR 1989 0:10:12 0:34:58 0:19:56 1:05:06
160 7 SAŠA ROT SOKOL SLO 1986 0:10:14 0:45:08 0:18:50 1:14:12
57 8 JUŠ VELIČKOVIČ KPD ZVEZDA KRANJ SLO 1990 0:10:35 0:38:07 0:26:09 1:14:51
51 9 JANEZ BOROVINŠEK TK MARIBOR SLO 1985 0:13:32 0:43:48 0:24:59 1:22:19
101 10 NEJKO BOROVINŠEK TK MARIBOR SLO 1988 0:14:07 0:46:05 0:26:46 1:26:58

ŠTAFETA

Št. Št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj. Plavanje: Kolo: Tek: Sk. čas:
200 1 TK INLES RIKO RIBNICA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1000 0:11:45 0:29:33 0:15:40 0:56:58
196 2 ŠTAFETA -MIRKO ŠPEHAR -IGOR STOŠIČ -ALEŠ RIJAVEC TŠD GRIČ SLO 1000 0:12:45 0:33:46 0:14:35 1:01:06
199 3 KOČEVSKI MEDVEDI -MIHA RESMAN -IGOR MARTIC -BOŠTJAN KOMAC SLO 1000 0:16:35 0:32:35 0:16:36 1:05:46
197 4 ITALIA -GIANDOMENICO MONTI -ANDREA RORO -DIEGO CASERIO HAPPY IDEA IT 1000 0:19:00 0:34:41 0:18:27 1:12:08
198 5 PEKARNA HRAM SLO 1000 0:12:41 0:39:15 0:20:13 1:12:09
28 6 KAR NEKI SLO 1000 0:19:46 1:15:52

VETERANI I (l. 60 do l. 64)

Št. Št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj. Plavanje: Kolo: Tek: Sk. čas:
95 1 MIRO KREGAR TRISPORT SLO 1962 12:30 0:32:44 0:15:18 1:00:32
42 2 CANDITO GABRIELE FEDERCLUB TRIESTE IT 1963 12:45 0:33:34 0:15:42 1:02:01
82 3 MATIC ROMŠAK TRISPORT SLO 1964 15:39 0:30:43 0:15:58 1:02:20
38 4 ENRICO DI RAGOGNA FEDERCLUB TRIESTE IT 1962 13:12 0:33:02 0:16:38 1:02:52
35 5 DRAGO BREGAR TK SOKOL TIVOLI SLO 1961 14:30 0:35:14 0:16:41 1:06:25
161 6 STOJAN LAZAR TK LJUBLJANA SLO 1961 15:05 0:35:16 0:18:20 1:08:41
16 7 ANDREJ ŠTRUKELJ TK MARIBOR SLO 1962 15:43 0:34:00 0:19:30 1:09:13
91 8 MILAN TRAMŠEK NOVA GORICA SLO 1963 14:50 0:36:32 0:18:56 1:10:18
162 9 MARKO KROMAR ŽELEZNIKI SLO 1960 15:55 0:38:15 0:18:10 1:12:20
44 10 GINO MERCIAI HAPPIDEA TRIATHLON IT 1962 16:33 0:38:11 0:18:44 1:13:28
8 11 ALEŠ KRANJC KUŠLAN TK SOKOL TIVOLI SLO 1962 16:35 0:38:35 0:18:26 1:13:36
164 12 VASJA BRIC TK GEODET SLO 1961 15:02 0:42:48 0:19:13 1:17:03
116 13 ROMAN ŽNIDARŠIČ CERKNICA SLO 1963 16:43 0:45:47 0:18:00 1:20:30
77 14 EMIL PINTARIČ KRIŽE SLO 1964 19:55 0:41:29 0:21:06 1:22:30

Kategorija: VETERANI II (l. 55 do l. 59)

Št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj. Plavanje: Kolo: Tek: Sk. čas: Opombe:
20 1 BOJAN DEBENEC TK LJUBLJANA SLO 1957 12:40 0:31:28 0:17:44 1:01:52
108 2 RAJKO MIHELJ TK LJUBLJANA SLO 1959 14:13 0:33:20 0:16:59 1:04:32
136 3 VIKTOR EKART TRISPORT SLO 1958 14:57 0:34:17 0:16:42 1:05:56
107 4 RADO AČIMOVIČ KPŠ PTUJ SLO 1955 13:50 0:36:02 0:16:56 1:06:48
156 5 DARKO DRUZINA ADRIA TRI MONFALCON IT 1958 15:40 0:34:35 0:17:37 1:07:52
5 6 STANE KOGOVŠEK TK SOKOL SLO 1956 16:03 0:37:59 0:18:30 1:12:32
17 7 ARNO ŠKRABANJA TC MAASTRICHT NL 1956 18:00 0:38:15 0:17:17 1:13:32
53 8 JOŽE ŠMIDHOFER ŠD TURBINA-SELNICA SLO 1955 16:55 0:40:05 0:17:50 1:14:50
111 9 ROBERTO KRAVOS HAPPIDEA TRIATHLON IT 1955 15:36 0:40:18 0:19:32 1:15:26
140 10 MLADEN BOROVINŠEK TK MARIBOR SLO 1957 14:18 0:38:50 0:22:26 1:15:34
169 11 JANKO VOLK AK PIVKA SLO 1959 19:20 0:46:07 0:20:17 1:25:44
69 12 MARJAN KORENT AK PIVKA SLO 1959 O

VETERANI III (l. 45 do l. 54)

Št. Št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj. Plavanje: Kolo: Tek: Sk. čas:
144 1 RUDI KOLANDER TK MARIBOR SLO 1954 0:14:37 0:34:16 0:17:15 1:06:08
97 2 MITJA TRAMPUŠ SOKOL TIVOLI SLO 1953 0:14:56 0:35:02 0:19:47 1:09:45
36 3 DRAGO KROFL TK TRIGLAV KRANJ SLO 1947 0:14:19 0:36:29 0:20:14 1:11:02
90 4 MILAN KABAJ TK MARIBOR SLO 1949 0:15:30 0:44:23 0:11:13 1:11:06
40 5 FRANC ROGAN TK CELJE SLO 1953 0:18:40 0:39:56 0:20:02 1:18:38
151 6 EGON RENKO ADRIA TRIATLON IT 1954 0:13:22 0:51:10 0:15:53 1:20:25
96 7 MIROSLAV RAŽMAN TK BOHINJ SLO 1953 0:20:06 0:43:33 0:17:31 1:21:10
75 8 MARKO PLIVERIČ TK SOKOL TIVOLI SLO 1952 0:16:17 0:43:20 0:22:52 1:22:29
163 9 MARE KRIŠTOFIČ TK BOHINJ SLO 1948 0:21:48 0:50:26 0:13:07 1:25:21

VETERANI IV (do l.44)

Št. Št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj. Plavanje: Kolo: Tek: Sk. čas:
64 1 MAKS STOPAR SLO 1943 0:17:12 0:41:34 0:20:00 1:18:46
159 2 FRANC HROVAT TK BOHINJ SLO 1936 0:19:50 0:37:15 0:25:58 1:23:03
92 3 MILIVOJ VELIČKOVIČ PERAT TK TRIGLAV KRANJ SLO 1937 0:14:53 0:46:17 0:26:00 1:27:10
133 4 UROŠ LAMPE TK LJUBLJANA SLO 1937 0:19:00 1:31:08

ABSOLUTNA RAZVRSTITEV (Ž)

Št. Št. : Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Plavanje: Kolo: Tek: Sk. čas: Zaost.:
79 1 MATEJA ŠIMIC TRISPORT SLO 1980 0:11:25 0:33:38 0:17:00 1:02:03 0:00:00
99 2 NATAŠA NAKRST SD TRISPORT SLO 1962 0:12:39 0:35:31 0:17:40 1:05:50 0:03:47
106 3 POLONA RAJHEL TK MARIBOR SLO 1977 0:13:00 0:36:51 0:19:22 1:09:13 0:07:10
76 4 MAŠA TRAMTE TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 0:12:28 0:39:01 0:21:24 1:12:53 0:10:50
149 5 ŠPELA MIHELAČ SOKOL TIVOLI SLO 1983 0:15:55 0:38:38 0:19:12 1:13:45 0:11:42
58 6 LENI FAFANGEL SLO 1983 0:12:50 0:40:10 0:23:04 1:16:04 0:14:01
102 7 NEŽA PETERLIN TRISPORT SLO 1986 0:12:58 0:41:20 0:22:35 1:16:53 0:14:50
141 8 TADEJA VILAR TK MARIBOR SLO 1982 0:14:36 0:43:04 0:20:20 1:18:00 0:15:57
26 9 CINZIA AVERSA FEDERCLUB TRIESTE IT 1980 0:12:23 0:42:10 0:23:31 1:18:04 0:16:01
59 10 LJUBA VILAR ŠTRUKELJ TK MARIBOR SLO 1955 0:18:00 0:40:57 0:21:34 1:20:31 0:18:28
65 11 MANCA JUG TK LJUBLJANA SLO 1975 0:12:52 0:41:51 0:26:10 1:20:53 0:18:50
167 12 JULIJA KOLOŠA TK MARIBOR SLO 1984 0:13:15 1:27:39 0:25:36
25 13 BREDA VRENČUR SLO 1958 0:15:16 0:53:04 0:25:07 1:33:27 0:31:24
18 14 BARBARA KRALJ 1979 0:17:49 0:50:13 0:28:15 1:36:17 0:34:14

ČLANICE (l. 65 do l. 84)

Št. Št. : Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Plavanje: Kolo: Tek: Sk. čas:
79 1 MATEJA ŠIMIC TRISPORT SLO 1980 0:11:25 0:33:38 0:17:00 1:02:03
106 2 POLONA RAJHEL TK MARIBOR SLO 1977 0:13:00 0:36:51 0:19:22 1:09:13
149 3 ŠPELA MIHELAČ SOKOL TIVOLI SLO 1983 0:15:55 0:38:38 0:19:12 1:13:45
58 4 LENIFAFANGEL SLO 1983 0:12:50 0:40:10 0:23:04 1:16:04
141 5 TADEJA VILAR TK MARIBOR SLO 1982 0:14:36 0:43:04 0:20:20 1:18:00
26 6 CINZIA AVERSA FEDERCLUB TRIESTE IT 1980 0:12:23 0:42:10 0:23:31 1:18:04
65 7 MANCA JUG TK LJUBLJANA SLO 1975 0:12:52 0:41:51 0:26:10 1:20:53
167 8 JULIJA KOLOŠA TK MARIBOR SLO 1984 0:13:15 1:27:39
18 9 BARBARA KRALJ 1979 0:17:49 0:50:13 0:28:15 1:36:17

MLADINKE (l. 85 in več)

Št. Št. : Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Plavanje: Kolo: Tek: Sk. čas:
76 1 MAŠA TRAMTE TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 0:12:28 0:39:01 0:21:24 1:12:53
102 2 NEŽA PETERLIN TRISPORT SLO 1986 0:12:58 0:41:20 0:22:35 1:16:53

VETERANKE I (l. 55 do l. 64)

Št. Št. : Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Plavanje: Kolo: Tek: Sk. čas:
99 1 NATAŠA NAKRST SD TRISPORT SLO 1962 0:12:39 0:35:31 0:17:40 1:05:50
59 2 LJUBA VILAR ŠTRUKELJ TK MARIBOR SLO 1955 0:18:00 0:40:57 0:21:34 1:20:31
25 3 BREDA VRENČUR SLO 1958 0:15:16 0:53:04 0:25:07 1:33:27