DP v SPRINT TRIATLONU

Absolutna razvrstitev (M)

Št. št. : Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas: Zaost.: OP:
226 1 PATRČEVIĆ DEJAN TK PETAR ZRINSKI HR 1975 0:52:26 0:00:00
3 2 PEČNIK ERIH TK LJUBLJANA SLO 1973 0:53:15 0:00:49
121 3 JANDL MARTIN RTM KAGENFURT AUT 1981 0:53:25 0:00:59
13 4 SEME UROŠ TK GORENJSKA SLO 1981 0:54:17 0:01:51
87 5 LUKINA MATIJA TK RUDOL PEREŠIN HR 1987 0:54:22 0:01:56
2 6 CEBIN BOJAN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 0:54:44 0:02:18
72 7 PLEŠE DAVID TK LJUBLJANA SLO 1983 0:56:22 0:03:56
10 8 PORAR MATEJ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1987 0:56:38 0:04:12
11 9 HARNOLD PETER TK LJUBLJANA SLO 1978 0:56:40 0:04:14
25 10 GLASER VA’CLAV FORT SMC CZ 1970 0:56:49 0:04:23
24 11 MEDEN SAŠO TK MARIBOR SLO 1968 0:57:06 0:04:40
5 12 MILOŠ MATIJA TKPULA HR 1988 0:57:31 0:05:05
123 13 IVANČIČ SANDI TK CELJE SLO 1982 0:57:44 0:05:18
151 14 KRANJC DAVID TRISPORT SLO 1981 0:57:52 0:05:26
18 15 BENČINA MATEJ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1981 0:58:29 0:06:03
6 16 POGAČNIK NEJC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1987 0:59:31 0:07:05
78 17 TROŠT GREGOR TK GORENJSKA SLO 1985 1:00:30 0:08:04
118 18 DIRAGOGNA ENRICO ALPE ADRIA MULTISPORT IT 1962 1:00:36 0:08:10
8 19 ZAJC MIHA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 1:01:08 0:08:42
81 20 MEDVED ANDREJ TRISPORT SLO 1985 1:01:14 0:08:48
48 21 VEJNOVIĆ DANILO TKPULA HR 1978 1:01:21 0:08:55
7 22 BENČINA PETER TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1987 1:01:29 0:09:03
36 23 ŽELEZNIKAR JAN TRISPORT SLO 1961 1:01:31 0:09:05
148 24 DEBENEC BOJAN TK LJUBLJANA SLO 1957 1:01:32 0:09:06
76 25 LOVENJAK DAMIR SOKOL TIVOLI SLO 1981 1:02:23 0:09:57
46 26 PARADIŽ MATEJ SLOVENJ GRADEC SLO 1979 1:02:29 0:10:03
49 27 ČEPE DEJAN TRIK MARIBOR SLO 1980 1:02:37 0:10:11
142 28 SLAPNIČAR MATEVŽ TK GORENJSKA SLO 1969 1:02:38 0:10:12
125 29 PRESSEL MARCO ALPE ADRIA MULTISPORT IT 1973 1:03:06 0:10:40
51 29 GANTAR GREGOR TRISPORT SLO 1966 1:03:06 0:10:40
159 31 KOVAČ TOMAŽ BREZOVICA PRI LJ. SLO 1971 1:03:09 0:10:43
22 32 TORKAR GREGOR TK GORENJSKA SLO 1977 1:03:21 0:10:55
124 33 POLJANŠEK BORUT ETIKETA SLO 1974 1:03:33 0:11:07
150 34 EKART VIKTOR TRISPORT SLO 1958 1:03:37 0:11:11
41 35 MAKUC ROMAN PORTOROŽ SLO 1967 1:03:47 0:11:21
89 36 ŠTRAUS SEBASTJAN TK LJUBLJANA SLO 1970 1:03:53 0:11:27
79 37 KOVAČIČ JAROSLAV MULTI SPORT KRŠKO SLO 1984 1:04:01 0:11:35
116 38 PODLOGAR ELVIS TŠD GRIČ SLO 1978 1:04:12 0:11:46
4 39 SACCHI ANTONIO FEDERCLUB TRIESTE IT 1970 1:04:29 0:12:03
65 40 ČEMAZ DANIJEL SOKOL SLO 1974 1:04:50 0:12:24
28 41 GLASER BRUNO B-FIT CENTER KRŠKO SLO 1970 1:05:15 0:12:49
14 42 ŠILC FRANCI TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1982 1:05:30 0:13:04
21 43 ŠKRLEP ANTON TRISPORT SLO 1949 1:05:42 0:13:16
181 44 ČIČIČ-OCVIRK DEJAN TK CELJE SLO 1982 1:05:47 0:13:21
27 45 SMREKAR MITJA TRISPORT SLO 1981 1:05:48 0:13:22
60 46 SLANIČ ZORAN SOKOL TIVOLI SLO 1971 1:05:58 0:13:32
92 47 KLANJČIĆ EMIL TK RUDOL PEREŠIN HR 1984 1:06:02 0:13:36
75 48 KRIŽNAR ROBERT IRI SLO 1965 1:06:25 0:13:59
32 49 MARINO ANDREA FEDERCLUB TRIESTE IT 1970 1:06:38 0:14:12
88 50 BAHAR MILAN ML. GIMP SLO 1964 1:06:39 0:14:13
138 51 BREGAR DRAGO TK SOKOL TIVOLI SLO 1961 1:07:05 0:14:39
182 52 AGAR TONI TŠD GRIČ SLO 1955 1:07:13 0:14:47
135 53 KOBEJA BORIS KOPER SLO 1966 1:07:16 0:14:50
84 54 ERŽEN ROMAN TK GORENJSKA SLO 1974 1:07:26 0:15:00
45 55 SUHADOLNIK ALEŠ SLO 1977 1:07:48 0:15:22
20 56 VALLON PIERO ALPE ADRIA MULTISPORT IT 1969 1:07:57 0:15:31
140 57 ČOŽ IZTOK SLO 1979 1:08:18 0:15:52
117 58 VIVIANI ROBERTO ALPE ADRIA MULTISPORT IT 1963 1:08:19 0:15:53
54 59 DURAČKOVIČ DAMIR SOKOL TIVOLI SLO 1981 1:08:36 0:16:10
42 60 VERGLES PETER KOPER SLO 1969 1:08:40 0:16:14
56 61 MERCIAI GINO ALPE ADRIA MULTISPORT IT 1962 1:08:44 0:16:18
55 62 REJC BOŠTJAN SOKOL SLO 1972 1:08:45 0:16:19
137 63 ŠTABUC ROMAN TK MARIBOR SLO 1969 1:08:46 0:16:20
156 64 JERŠIN JURIJ TK GORENJSKA SLO 1966 1:08:47 0:16:21
37 65 KOLANDER RUDI TK MARIBOR SLO 1954 1:08:53 0:16:27
97 66 FERLAN LUKA TRISPORT SLO 1978 1:09:17 0:16:51
63 67 URŠIČ MAKSI BISPORT SLO 1969 1:09:28 0:17:02
128 68 KOGOVŠEK STANE TK SOKOL SLO 1956 1:09:33 0:17:07
73 69 PODRŽAJ ROK TK LJUBLJANA SLO 1986 1:09:43 0:17:17
178 70 ISTENIČ ROK TK MARIBOR SLO 1981 1:09:52 0:17:26
58 71 DELISE GIANI FABIO ALPE ADRIA MULTISPORT IT 1960 1:09:54 0:17:28
43 72 DOBNIKAR MILAN DOBROVA SLO 1966 1:09:55 0:17:29
26 73 BENKO JANEZ DOMŽALE SLO 1968 1:10:15 0:17:49
133 74 PELJHAN MATEJ TRISPORT SLO 1967 1:10:53 0:18:27
19 75 KOMAC BOŠTJAN KOČEVJE SLO 1968 1:11:04 0:18:38
68 76 STAMAČ JURE STAMIS SLO 1987 1:11:05 0:18:39
155 77 HAHN DANIJEL SEVNICA SLO 1974 1:11:05 0:18:39
66 77 DRUZINA DARKO HAPPIDEA TRIATHLON IT 1958 1:11:05 0:18:39
30 79 VIŽINTIN EVGEN MTB ČRNI VRH SLO 1966 1:11:21 0:18:55
93 80 BRODARIČ ANTON KD METLIKA SLO 1976 1:11:31 0:19:05
33 81 BOLTARJURE GO SLO 1977 1:11:40 0:19:14
86 82 MALOVIČ ZORAN TK MARIBOR SLO 1969 1:11:58 0:19:32
57 83 STRAIN FULVIO ALPE ADRIA MULTISPORT IT 1961 1:11:59 0:19:33
91 84 LUKINO ŽELJKO TK RUDOL PEREŠIN HR 1958 1:12:09 0:19:43
38 85 CIMPRIČ DARJAN SOKOL SLO 1982 1:12:40 0:20:14
152 86 PENKO TOMAŽ SOKOL SLO 1977 1:12:43 0:20:17
122 87 KROFL DRAGO TK TRIGLAV KRANJ SLO 1947 1:12:51 0:20:25
39 88 BORKO MILAN TK MARIBOR SLO 1947 1:12:52 0:20:26
62 89 STEFANO BAN ALPE ADRIA MULTISPORT IT 1971 1:13:15 0:20:49
99 90 RAJH DAMJAN TRBOVLJE SLO 1969 1:14:04 0:21:38
158 91 LAJOVIC UROŠ GG TEAM SLO 1977 1:14:37 0:22:11
16 92 ČERNUTA LUKA LJUBLJANA SLO 1978 1:14:43 0:22:17
17 93 DREVENŠEK DANILO D KIDRIČEVO SLO 1972 1:14:47 0:22:21
50 94 BOROVINŠEK MLADEN TK MARIBOR SLO 1957 1:14:51 0:22:25
35 95 FAJFAR GORAZD TŠD GRIČ SLO 1974 1:15:00 0:22:34
136 96 ŽDRALIČ SEBASTJAN KOPER SLO 1977 1:15:16 0:22:50
149 97 PREMRL LOJZE SLO 1967 1:15:40 0:23:14
40 98 DRUSANY MATEJ GO SLO 1976 1:15:46 0:23:20
71 99 KRAVOS ROBERTO HAPPIDEA TRIATHLON IT 1955 1:16:15 0:23:49
80 100 CINDRIČ TADEJ D SAMORASTNIKI SLO 1975 1:16:49 0:24:23
82 101 PIJEVAC DRAGAN SLO 1975 1:16:50 0:24:24
52 102 LENGAR IGOR SOKOL SLO 1972 1:16:55 0:24:29
64 103 TREOSSI GIUSEPPE ALPE ADRIA MULTISPORT IT 1955 1:17:23 0:24:57
74 104 ŽNIDARŠIČ MITJA SLO 1968 1:17:46 0:25:20
47 105 PERESSON IGOR SLO 1976 1:18:11 0:25:45
147 105 OBŠTETAR MATJAŽ TEKAŠKI FORUM SLO 1968 1:18:11 0:25:45
59 107 BUSATO GALILEO ALPE ADRIA MULTISPORT IT 1948 1:19:14 0:26:48
119 108 POLJŠAK LOJZE SLO 1953 1:19:36 0:27:10
146 109 STOPAR MAKS TK BOHINJ SLO 1943 1:19:53 0:27:27
141 110 ČUFER UROŠ LJUBLJANA SLO 1970 1:20:05 0:27:39
134 111 GOMZI SLAVKO TS RADENSKA SLO 1956 1:20:32 0:28:06
44 112 MIŠMAŠ DAMJAN MARJE SAP SLO 1978 1:21:00 0:28:34
126 113 GRAŠIČ DANILO TK MARIBOR SLO 1962 1:21:08 0:28:42
69 114 RABIČ MIHA VELENJE SLO 1975 1:21:30 0:29:04
34 115 SEDLAR MATJAŽ LJUBLJANA SLO 1968 1:21:34 0:29:08
157 116 ZORKO UROŠ GG TEAM SLO 1981 1:21:51 0:29:25
90 117 ČONDIČ IGOR PTUJ SLO 1970 1:22:13 0:29:47
143 118 DOSE CARLO CUS UDINE IT 1965 1:22:21 0:29:55
179 119 OCEPEK URBAN TK LJUBLJANA SLO 1979 1:22:33 0:30:07
77 120 OVČAK MIHA SLO 1976 1:23:15 0:30:49
145 121 MINOTTO MICHELE CUS UDINE IT 1961 1:23:39 0:31:13
15 122 PLIVERIČ MARKO TK SOKOL TIVOLI SLO 1952 1:23:51 0:31:25
96 123 FERLE DAVID SABAKI SLO 1971 1:23:57 0:31:31
29 124 POHAR BOJAN KOČEVJE SLO 1965 1:24:06 0:31:40
95 125 MIŠ KRISTJAN SABAKI SLO 1976 1:27:59 0:35:33
132 126 VELIČKOVIČ PERAT MILIVOJ TK TRIGLAV KRANJ SLO 1937 1:28:18 0:35:52
127 127 OSOLNIK BORIS TEKAŠKI FORUM SLO 1961 1:28:23 0:35:57
61 128 BAKIA ANDREJ LJUBLJANA SLO 1968 1:30:03 0:37:37
23 129 LAMPE UROŠ TK LJUBLJANA SLO 1937 1:33:21 0:40:55
144 130 MASOLINI GIANLUCA CUS UDINE IT 1965 1:44:50 0:52:24
31 131 ERHOVIC DUŠAN CERKLJE OB KRKI SLO 1949 1:52:51 1:00:25
94 132 KOCJANČIČ SAŠO SABAKI SLO 1960 O

Razvrstitev po kategorijah (M)

Kategorija: ČLANI (I. 66 do I. 85)

Št. št. : Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
3 1 PEČNIK ERIH TK LJUBLJANA SLO 1973 0:53:15
13 2 SEME UROŠ TK GORENJSKA SLO 1981 0:54:17
72 3 PLEŠE DAVID TK LJUBLJANA SLO 1983 0:56:22
11 4 HARNOLD PETER TK LJUBLJANA SLO 1978 0:56:40
24 5 MEDEN SAŠO TK MARIBOR SLO 1968 0:57:06
123 6 IVANČIČ SANDI TK CELJE SLO 1982 0:57:44
151 7 KRANJC DAVID TRISPORT SLO 1981 0:57:52
18 8 BENČINA MATEJ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1981 0:58:29
78 9 TROŠT GREGOR TK GORENJSKA SLO 1985 1:00:30
81 10 MEDVED ANDREJ TRISPORT SLO 1985 1:01:14
76 11 LOVENJAK DAMIR SOKOL TIVOLI SLO 1981 1:02:23
46 12 PARADIŽ MATEJ SLOVENJ GRADEC SLO 1979 1:02:29
49 13 ČEPE DEJAN TRIK MARIBOR SLO 1980 1:02:37
142 14 SLAPNIČAR MATEVŽ TK GORENJSKA SLO 1969 1:02:38
51 15 GANTAR GREGOR TRISPORT SLO 1966 1:03:06
159 16 KOVAČ TOMAŽ BREZOVICA PRI LJ. SLO 1971 1:03:09
22 17 TORKAR GREGOR TK GORENJSKA SLO 1977 1:03:21
124 18 POLJANŠEK BORUT ETIKETA SLO 1974 1:03:33
41 19 MAKUC ROMAN PORTOROŽ SLO 1967 1:03:47
89 20 ŠTRAUS SEBASTJAN TK LJUBLJANA SLO 1970 1:03:53
79 21 KOVAČIČ JAROSLAV MULTI SPORT KRŠKO SLO 1984 1:04:01
116 22 PODLOGAR ELVIS TŠD GRIČ SLO 1978 1:04:12
65 23 EMAZ DANIJEL SOKOL SLO 1974 1:04:50
28 24 GLASER BRUNO B-FIT CENTER KRŠKO SLO 1970 1:05:15
14 25 ŠILC FRANCI TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1982 1:05:30
181 26 ČIČIČ-OCVIRK DEJAN TK CELJE SLO 1982 1:05:47
27 27 SMREKAR MITJA TRISPORT SLO 1981 1:05:48
60 28 SLANIČ ZORAN SOKOL TIVOLI SLO 1971 1:05:58
135 29 KOBEJA BORIS KOPER SLO 1966 1:07:16
84 30 ERŽEN ROMAN TK GORENJSKA SLO 1974 1:07:26
45 31 SUHADOLNIK ALEŠ SLO 1977 1:07:48
140 32 ČOŽ IZTOK SLO 1979 1:08:18
54 33 DURAČKOVIČ DAMIR SOKOL TIVOLI SLO 1981 1:08:36
42 34 VERGLES PETER KOPER SLO 1969 1:08:40
55 35 REJC BOŠTJAN SOKOL SLO 1972 1:08:45
137 36 ŠTABUC ROMAN TK MARIBOR SLO 1969 1:08:46
156 37 JERŠIN JURIJ TK GORENJSKA SLO 1966 1:08:47
97 38 FERLAN LUKA TRISPORT SLO 1978 1:09:17
63 39 URŠIČ MAKSI BISPORT SLO 1969 1:09:28
178 40 ISTENIČ ROK TK MARIBOR SLO 1981 1:09:52
43 41 DOBNIKAR MILAN DOBROVA SLO 1966 1:09:55
26 42 BENKO JANEZ DOMŽALE SLO 1968 1:10:15
133 43 PELJHAN MATEJ TRISPORT SLO 1967 1:10:53
19 44 KOMAC BOŠTJAN KOČEVJE SLO 1968 1:11:04
155 45 HAHN DANIJEL SEVNICA SLO 1974 1:11:05
30 46 VIŽINTIN EVGEN MTB ČRNI VRH SLO 1966 1:11:21
93 47 BRODARIČ ANTON KD METLIKA SLO 1976 1:11:31
33 48 BOLTARJURE GO SLO 1977 1:11:40
86 49 MALOVIČ ZORAN TK MARIBOR SLO 1969 1:11:58
38 50 CIMPRIČ DARJAN SOKOL SLO 1982 1:12:40
152 51 PENKO TOMAŽ SOKOL SLO 1977 1:12:43
99 52 RAJH DAMJAN TRBOVLJE SLO 1969 1:14:04
158 53 LAJOVIC UROŠ GG TEAM SLO 1977 1:14:37
16 54 ČERNUTA LUKA LJUBLJANA SLO 1978 1:14:43
17 55 DREVENŠEK DANILO D KIDRIČEVO SLO 1972 1:14:47
35 56 FAJFAR GORAZD TŠD GRIČ SLO 1974 1:15:00
136 57 DRALIČ SEBASTJAN KOPER SLO 1977 1:15:16
149 58 PREMRL LOJZE SLO 1967 1:15:40
40 59 DRUSANY MATEJ GO SLO 1976 1:15:46
80 60 CINDRIČ TADEJ D SAMORASTNIKI SLO 1975 1:16:49
82 61 PIJEVAC DRAGAN SLO 1975 1:16:50
52 62 LENGAR IGOR SOKOL SLO 1972 1:16:55
74 63 ŽNIDARŠIČ MITJA SLO 1968 1:17:46
47 64 PERESSON IGOR SLO 1976 1:18:11
147 64 OBŠTETAR MATJAŽ TEKAŠKI FORUM SLO 1968 1:18:11
141 65 ČUFER UROŠ LJUBLJANA SLO 1970 1:20:05
44 66 MIŠMAŠ DAMJAN MARJE SAP SLO 1978 1:21:00
69 67 RABIČ MIHA VELENJE SLO 1975 1:21:30
34 68 SEDLAR MATJAŽ LJUBLJANA SLO 1968 1:21:34
157 69 ZORKO UROŠ GG TEAM SLO 1981 1:21:51
90 70 ČONDIČ IGOR PTUJ SLO 1970 1:22:13
179 71 OCEPEK URBAN TK LJUBLJANA SLO 1979 1:22:33
77 72 OVČAK MIHA SLO 1976 1:23:15
96 73 FERLE DAVID SABAKI SLO 1971 1:23:57
95 74 MIŠ KRISTJAN SABAKI SLO 1976 1:27:59
61 75 BAKIA ANDREJ LJUBLJANA SLO 1968 1:30:03

Kategorija: MLADINCI (l. 86 in l. 87)

Št. št. : Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
2 1 CEBIN BOJAN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 0:54:44
10 2 PORAR MATEJ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1987 0:56:38
6 3 POGAČNIK NEJC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1987 0:59:31
8 4 ZAJC MIHA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 1:01:08
7 5 BENČINA PETER TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1987 1:01:29
73 6 PODRŽAJ ROK TK LJUBLJANA SLO 1986 1:09:43
68 7 STAMAČ JURE STAMIS SLO 1987 1:11:05

Kategorija: VETERANI I (l. 61 do l. 65)

Št. št. : Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
36 1 ŽELEZNIKAR JAN TRISPORT SLO 1961 1:01:31
75 2 KRIŽNAR ROBERT IRI SLO 1965 1:06:25
88 3 BAHAR MILAN ML. GIMP SLO 1964 1:06:39
138 4 BREGAR DRAGO TK SOKOL TIVOLI SLO 1961 1:07:05
126 5 GRAŠIČ DANILO TK MARIBOR SLO 1962 1:21:08
29 6 POHAR BOJAN KOČEVJE SLO 1965 1:24:06
127 7 OSOLNIK BORIS TEKAŠKI FORUM SLO 1961 1:28:23

Kategorija: VETERANI II (l. 56 do l. 60)

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas: Opombe:
148 1 DEBENEC BOJAN TK LJUBLJANA SLO 1957 1:01:32
150 2 EKART VIKTOR TRISPORT SLO 1958 1:03:37
128 3 KOGOVŠEK STANE TK SOKOL SLO 1956 1:09:33
50 4 BOROVINŠEK MLADEN TK MARIBOR SLO 1957 1:14:51
134 5 GOMZI SLAVKO TS RADENSKA SLO 1956 1:20:32
94 6 KOCJANČIČ SAŠO SABAKI SLO 1960 O

Kategorija: VETERANI III (l. 46 do l. 55)

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
21 1 ŠKRLEP ANTON TRISPORT SLO 1949 1:05:42
182 2 AGAR TONI TŠD GRIČ SLO 1955 1:07:13
37 3 KOLANDER RUDI TK MARIBOR SLO 1954 1:08:53
122 4 KROFL DRAGO TK TRIGLAV KRANJ SLO 1947 1:12:51
39 5 BORKO MILAN TK MARIBOR SLO 1947 1:12:52
119 6 POLJŠAK LOJZE SLO 1953 1:19:36
15 7 PLIVERIČ MARKO TK SOKOL TIVOLI SLO 1952 1:23:51
31 8 ERHOVIC DUŠAN CERKLJE OB KRKI SLO 1949 1:52:51

Kategorija: VETERANI IV (do l. 45)

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
146 1 STOPAR MAKS TK BOHINJ SLO 1943 1:19:53
132 2 VELIČKOVIČ PERAT MILIVOJ TK TRIGLAV KRANJ SLO 1937 1:28:18
23 3 LAMPE UROŠ TK LJUBLJANA SLO 1937 1:33:21

Absolutna razvrstitev (Ž)

Št. št. : Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas: Zaost.: OP:
104 1 NAKRST NATAŠA D TRISPORT SLO 1962 1:03:33 0:00:00
106 2 BAZZOCCHI FEDERICA ALPE ADRIA MULTISPORT IT 1977 1:04:48 0:01:15
108 3 ROTOVNIK KOZJEK NADA NOVICE EXTREME SLO 1963 1:08:00 0:04:27
153 4 ŠINKOVEC MELITA SOKOL SLO 1978 1:08:45 0:05:12
112 5 MIHALEK NOVAK PETRA TRISPORT SLO 1970 1:11:26 0:07:53
101 6 VILAR TADEJA TK MARIBOR SLO 1982 1:11:48 0:08:15
107 7 VOHAR MATEJA SOKOL TIVOLI SLO 1976 1:12:55 0:09:22
114 8 POPOVIČ EVA TK RUDOL PEREŠIN HR 1981 1:14:44 0:11:11
154 9 TERKANA TK LJUBLJANA SLO 154 1:15:56 0:12:23
113 10 ROT SAŠA SOKOL SLO 1986 1:17:04 0:13:31
105 11 HRVATIN KLEMENTINA SEŽANA SLO 1973 1:19:05 0:15:32
102 12 VILAR ŠTRUKELJ LJUBA TK MARIBOR SLO 1955 1:19:41 0:16:08
103 13 ŽIČKAR DOLORES MULTI SPORT KRŠKO SLO 1987 1:20:34 0:17:01
115 14 KRŽAN TADEJA SABAKI SLO 1967 1:22:37 0:19:04
100 15 MIŠ ELIZABETA SOKOL SLO 1978 1:34:59 0:31:26
12 16 TRAMTE MAŠA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 O

Razvrstitev po kategorijah (Ž)

Kategorija: ČLANICE (l. 66 do l. 85)

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
153 1 ŠINKOVEC MELITA SOKOL SLO 1978 1:08:45
112 2 MIHALEK NOVAK PETRA TRISPORT SLO 1970 1:11:26
101 3 VILAR TADEJA TK MARIBOR SLO 1982 1:11:48
107 4 VOHAR MATEJA SOKOL TIVOLI SLO 1976 1:12:55
105 5 HRVATIN KLEMENTINA SEŽANA SLO 1973 1:19:05
115 6 KRŽAN TADEJA SABAKI SLO 1967 1:22:37
100 7 MIŠ ELIZABETA SOKOL SLO 1978 1:34:59

Kategorija: MLADINKE (l. 86 in l. 87)

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas: Opombe:
113 1 ROT SAŠA SOKOL SLO 1986 1:17:04
103 2 ŽIČKAR DOLORES MULTI SPORT KRŠKO SLO 1987 1:20:34
12 3 TRAMTE MAŠA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 O

Kategorija: VETERANKE I ( do l. 65)

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
104 1 NAKRST NATAŠA D TRISPORT SLO 1962 1:03:33
108 2 ROTOVNIK KOZJEK NADA NOVICE EXTREME SLO 1963 1:08:00
102 3 VILAR ŠTRUKELJ LJUBA TK MARIBOR SLO 1955 1:19:41

SUPER SPRINT TRIATLON

AbsoIutna razvrstitev (M)

Št. št. Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas: Zaost.:
197 1 KAPLAN LUKA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1990 0:23:48 0:00:00
199 2 HENIGMAN DEJAN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1989 0:24:03 0:00:15
200 3 ZOBEC NIK TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1992 0:24:43 0:00:55
191 4 PUCELJ VID TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1991 0:25:36 0:01:48
174 5 BAJIČ ROK TK GORENJSKA SLO 1990 0:26:25 0:02:37
130 6 PAPIŠTA MARTIN TK RUDOLF PEREŠIN HR 1991 0:26:37 0:02:49
186 7 PUCELJ ANDREJ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1990 0:26:39 0:02:51
173 8 BAJIČ BOR TK GORENJSKA SLO 1989 0:26:44 0:02:56
198 9 HOČEVAR ANDRAŽ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1991 0:27:38 0:03:50
183 10 KLEMENC ANŽE TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1991 0:28:32 0:04:44
129 11 TURČIČ ALEN TK RUDOLF PEREŠIN HR 1991 0:28:41 0:04:53
171 12 VRHOVNIK ROK TRISPORT SLO 1990 0:29:06 0:05:18
168 13 DOBOVŠEK DOMEN TRISPORT SLO 1990 0:29:22 0:05:34
184 14 PETEK MATEJ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1993 0:29:48 0:06:00
189 15 ANDOLJŠEK ALJAŽ TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1993 0:30:12 0:06:24
166 16 HRIBAR DOMEN TRISPORT SLO 1991 0:30:52 0:07:04
165 17 ARKO PETER TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1992 0:31:25 0:07:37
169 18 VOLČANŠEK GAŠPER TRISPORT SLO 1991 0:31:32 0:07:44
170 19 DOBOVŠEK DAVID TRISPORT SLO 1992 0:32:07 0:08:19
167 20 GRILJ ŠTEFAN TRISPORT SLO 1992 0:34:20 0:10:32
176 21 URŠIČ BOŠTJAN TRISPORT SLO 1992 0:37:57 0:14:09

Absolutna razvrstitev (Ž)

Št. št. : Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas: Zaost.:
188 1 ORAŽEM MONIKA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1993 0:28:50 0:00:00
187 2 KOŽAR NIKA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1993 0:29:19 0:00:29
164 3 MANDL NINA MULTI SPORT KRŠKO SLO 1990 0:29:32 0:29:32
180 4 ROMŠAK TJAŠA TRISPORT SLO 1992 0:30:56 0:02:06
196 5 BENČINA JANJA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1991 0:31:03 0:02:13
177 6 ANDRIJAŠEVIČ NINA MULTI SPORT KRŠKO SLO 1988 0:31:15 0:02:25
172 7 VRHOVNIK PETRA TRISPORT SLO 1992 0:32:03 0:03:13
185 8 TROHA TINA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1992 0:32:42 0:03:52
175 9 URŠIČ BARBARA TRISPORT SLO 1989 0:33:28 0:04:38
192 10 ANDOLJŠEK SABINA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1993 0:34:37 0:05:47