KLASIČNI TRIATLON (15 – 40 – 10)

Mesto St. St Priimek in ime Klub ali kraj Država Čas
1 195 Velepec Uroš Stop Team SLO 1:59:49
2 178 Hočevar Grega ŠD Trisport SLO 2:00:58
3 180 Tomšič Jani TK Lj SLO 2:05:05
4 172 Mori Mitja Energija SLO 2:05:56
5 183 Močnok Erik Sloga 1902 SLO 2:06:17
6 174 Debenec Bojan TK Lj SLO 2:07:16
7 170 Rozman Robert Energija SLO 2:07:51
8 171 Kovač Matjaž Energija SLO 2:09:46
9 177 Zevnik Klemen TK Triglav SLO 2:09:47
10 191 Pečnik Erik Energija SLO 2:10:46
11 193 Jenič Samo Energija SLO 2:13:18
12 173 Avsec Janez TK Lj SLO 2:13:19
13 196 Lovše Jurij ŠKL Kov. SLO 2:16:06
14 200 Radetcchio Edi TK Pula SLO 2:16:47
15 190 Ačimovič Rado Kovinoteh. SLO 2:17:23
16 188 Mraz Matjaž Kovinoteh. SLO 2:18:15
17 184 Tanko Jože Kovinoteh SLO 2:20:36
18 181 Škrlep Anton TK Lj SLO 2:21:39
19 176 Kogovšek Stane TK Lj SLO 2:25:43
20 169 Škrinjar Jos PRIBA TEAM SLO 2:26:37
21 182 Perič Ranko Sloga 1902 SLO 2:26:44
22 175 Flerin Karel KD Kamnik SLO 2:30:33
23 186 Dečman Mitja Kovinoteh. SLO 2:32:02
24 198 Bregar Drago KD Kamnik SLO 2:34:03
25 164 Rotovnik Tomaž TK Lj SLO 2:38:42
26 167 Stopar Maks TK Lj SLO 2:39:56
27 199 Hrovat Franc TK Lj SLO 3:00:55
165 Bric Slavko SLO Odstop
179 Kosmač Sandi KD Sevnica SLO Odstop
197 Medvešček Karel TK Bohinj SLO Odstop
189 Krajnc Mitja Kovinoteh. SLO Odstop
1 194 Kozjek Nada TK Lj SLO 38:552

Kategorija M17

Mesto St. St. Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. Čas
1 183 Močnok Erik Sloga 1902 SLO M17 2:06:17
2 177 Zevnik Klemen TK Triglav SLO M17 2:09:47
3 193 Jenič Samo Energija SLO M17 2:13:18
4 169 škrinjar Jos PRIBA TEAM SLO M17 2:26:37

Kategorija M21

Mesto St. St. Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. Čas
1 195 Velepec Uroš Stop Team SLO M21 1:59:49
2 178 Hočevar Grega ŠD Trisport SLO M21 2:00:57
3 180 Tom?ič Jani TK Lj SLO M21 2:05:05
4 172 Mori Mitja Energija SLO M21 2:05:56
5 174 Debenec Bojan TK Lj SLO M21 2:07:16
6 170 Rozman Robert Energija SLO M21 2:07:51
7 171 Kovač Matjaž Energija SLO M21 2:09:46
8 191 Pečnik Erik Energija SLO M21 2:10:46
9 173 Avsec Janez TK Lj SLO M21 2:13:19
10 196 Lovše Jurij ŠKL Kov. SLO M21 2:16:06
11 200 Radetcchio Edi TK Pula SLO M21 2:16:47
12 188 Mraz Matjaž Kavinoteh. SLO M21 2:18:15
13 182 Perič Ranko Sloga 1902 SLO M21 2:26:44
14 186 Dečman Mitja Kovinoteh. SLO M21 2:32:02
15 198 Bregar Drago KD Kamnik SLO M21 2:34:03
16 164 Rotovnik Tomaž TK Lj SLO M21 2:38:42
179 Kosmač Sandi KD Sevnica SLO M21 Odstop
189 Krajnc Mitja Kovinoteh. SLO M21 Odstop

Kategorija M40

Mesto St. St. Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. Čas
1 190 Ačimovič Rado Kovinoteh. SLO M40 2:17:23
2 176 Kogovšek Stane TK Lj SLO M40 2:25:43
3 175 Flerin Karel KD Kamnik SLO M40 2:30:33
165 Bric Slavko SLO M40 Odstop

Kategorija M45

Mesto St. St. Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. Čas
1 181 škrlep Anton TK Lj SLO M45 2:21:39

Kategorija M50

Mesto St. St. Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. Čas
1 194 Tanko Jože Kovinoteh. SLO M50 2:20:36
2 167 StoparMaks TK Lj SLO M50 2:39:56
197 Medvešček Karel TK Bohinj SLO M50 Odstop

Kategorija M60

Mesto St. St. Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. Čas
1 199 Hrovat Franc TK Lj SLO M60 3:00:55

Kategorija Z21

Mesto St. St. Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. Čas
1 194 Kozjek Nada TK Lj SLO Z21 2:38:55

SPRINT (075 – 20 – 5)

MOŠKI

Mesto St. St. Priimek in ime Klub ali kraj Država Čas
1 121 Janežič Gregor Stop Team SLO 1:01:57
2 52 Kromar Damjan l.spbr Mor SLO 1:02:11
3 132 Glavnik Dejan Triatlet SLO 1:03:05
4 125 Kolmar Miran Bazen ž. SLO 1:05:40
5 120 Pšeničnik Primož Energija SLO 1:07:08
6 104 Sajevec Peter SLO 1:07:19
7 70 Vereš Miran 7.PPSV SLO 1:07:36
8 100 Jakša Jože TK N.mesto SLO 1:08:02
9 115 Krvina Andrej ŠD Pol. SLO 1:08:49
10 103 Mencinger Matjaž TK Bohinj SLO 1:09:33
10 92 Fabijan Luka TK Lj SLO 1:09:33
12 131 Cokan Nino Kovinoteh ? SLO 1:10:08
13 82 Čelebič Luka TK Lj SLO 1:10:48
14 78 Vrhovec Igor TK Lj SLO 1:11:19
15 126 Košec Boštjan Trbovlje SLO 1:11:36
16 119 Šalamun Miro 430 Mod SLO 1:12:04
17 106 Girandon Janez TK Lj SLO 1:12:17
18 46 Filipič Matj až 106.četa SLO 1:12:25
19 127 Biček Franc Bazen ž. SLO 1:12:27
20 61 Robida Srečko 1.spbr MDR SLO 1:12:35
21 65 Tepež Dejan 5.PPSV SLO 1:12:52
22 98 Burkeljca Janez PRIBA TEAM SLO 1:12:53
23 109 Pogorevc Marko SLO 1:13:35
24 112 Petelinšek Karel Rog.Slat. SLO 1:14:00
25 85 Pliverič Jan TK Lj SLO 1:14:04
26 133 Korošec Boštjan KD Kamnik SLO 1:14:12
27 123 Kobeja Boris SLO 1:14:18
28 86 Susman Aleš TK Lj SLO 1:15:18
29 110 Andrič Žiga TK Lj SLO 1:16:23
30 50 Koren Dejan 106.četa S SLO 1:16:33
31 96 Ekart Viktor KD kamnik SLO 1:17:09
32 55 Mrak Aleš 9.rbrZ0 SLO 1:17:51
33 48 Gošnik Andrej 5.PPŠV SLO 1:18:24
33 54 Mihelič Tomaž 1.spbr MOR SLO 1:18:24
35 113 ?Ocepek Ciril TK Lj SLO 1:19:08
36 95 Šrbeč Jure TK Lj SLO 1:19:19
37 88 Miše Simon TK Lj SLO 1:19:20
38 51 Krek Aleš 3.PPSV SLO 1:19:53
39 128 Hafner Rok Bazen ž. SLO 1:19:53
40 93 Arko Aleksej TK Lj SLO 1:19:54
41 118 Benko Robert IC Mors SLO 1:19:55
42 69 Veler Slavko 1.spbr MOR SLO 1:19:57
43 60 Polanec Bernard 106.četa SLO 1:21:40
44 76 Ermelič Ivo 1/82 STAS SLO 1:21:42
45 129 Štuhec Mirko SLO 1:21:57
46 44 Centa Albin l.spbr MOR SLO 1:22:07
47 122 Turk Ervin SLO 1:23:47
48 99 Dujkovič Bojan TK Pula SLO 1:24:05
49 81 Pliverič Marko TK Lj SLO 1:24:19
50 56 Novak Nino 106.četa SLO 1:24:32
51 89 Belič Jaka TK Lj SLO 1:25:27
52 114 ?Ocepek Urban TK Lj SLO 1:26:46
53 117 Burkeljca Jernej PRIBA TEAM SLO 1:27:03
54 53 Mernik Peter 106.četa SLO 1:27:25
55 124 Vrhovec Žiga TK Lj SLO 1:29:38
56 108 Maržoin Ivan TK Rovinj SLO 1:29:53
57 41 Bevc Robert 9.rbrZD S SLO 1:30:21
58 43 Bole Boris 9.rbrZO S SLO 1:30:23
59 58 Pavlič Tomas 9.rbrZ0 S SLO 1:30:24
60 111 Černivec Lado TK Lj SLO 1:37:48
61 77 Volar Slavko 1/82 STAS SLO 1:40:22
62 107 Peruško Nino TK Pula SLO 1:40:43
63 72 Močnik Jernej 1/82 voj SLO 1:41:24
64 75 Bračko Eugen 1/82 STAS SLO 1:41:45
65 168 Trtnik Gojko MNZ UK5 SLO 1:44:39
66 83 Pliverič Jaka TK Lj SLO 1:51:03
67 166 Morožin Igor TK Rovinj SLO 2:35:12
68 Unger Ivan 7.PPSV SLO Odstop
57 Ornik Aleš 7.PPSV SLO Odstop
64 Šebek Luka 106.četa SLO Odstop
67 Tušar Leon 106.četa S SLO Odstop
63 Setnikar Simon 106.četa S SLO Odstop
66 Teran Igor 106.četa SLO Odstop
59 Petavs Sebastijan 106.četa SLO Odstop
49 Hrušovar Urban 106.četa SLO Odstop
45 Čurič Boris 106.četa SLO Odstop
47 Golubovič Aleksander 106.četa SLO Odstop
71 Visinski Tomaž 5.PPSV SLO Odstop
105 Demša Domen Energia SLO Odstop
73 Androvič A. 1/82 voj SLO Odstop
74 Kotnik David 1/82 voj SLO Odstop
130 Brajnik Mark PRIBA TEAM SLO Odstop
101 Marožin Igor TK Rovinj SLO Odstop

ŽENSKE

Mesto St. St. Priimek in ime Klub ali kraj Država Čas
1 102 šimic Mateja PRIBA TEAM SLO 1:07:19
2 90 Batis Meta TK Lj SLO 1:16:50
3 79 Tavčar živa TK Lj SLO 1:18:28
4 80 Leskovšek Veronika TK Lj SLO 1:22:16
5 91 Susman Špela TK Lj SLO 1:24:53
6 116 Hočevar Mojca TK Lj SLO 1:31:41

Kategorija M14

Mesto St. St. Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. Čas
1 82 Čelebič Luka TK Lj SLO M14 1:10:48
2 78 Vrhovec Igor TK Lj SLO M14 1:11:19
3 126 Košec Boštjan Trbovlje SLO M14 1:11:36
4 98 Burkeljca Janez PRIBA TEAM SLO M14 1:12:53
5 85 Pliverič Jan TK Lj SLO M14 1:14:04
6 99 Dujkovič Bojan TK Pula SLO M14 1:24:05
7 89 Belič Jaka TK Lj SLO M14 1:25:27
8 117 Burkeljca Jernej PRIBA TEAM SLO Ml4 1:27:03
9 124 Vrhovec Žiga TK Lj SLO M14 1:29:38
10 108 Marožin Ivan TK Rovinj SLO M14 1:29:54
11 107 Peruško Nino TK Pula SLO M14 1:40:43
12 83 Pliverič Jaka TK Lj SLO M14 1:51:03
130 Brajnik Mark PRIBA TEAM SLO M14 odstop

Kategorija M17

Mesto St. St. Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. Čas
1 104 Sajevec Peter SLO M17 1:07:19
2 100 Jakša Jože TK N.mesto SLO M17 1:08:02
3 103 Mencinger Matjaž TK Bohinj SLO M17 1:09:33
3 92 Fabijan Luka TK Lj SLO M17 1:09:33
5 86 Susman Aleš TK Lj SLO M17 1:15:18
6 95 Šrbec Jure TK Lj SLO M17 1:19:19
7 88 Miše Simon TK Lj SLO M17 1:19:20
8 93 Arko Aleksej TK Lj SLO M17 1:19:54
9 114 Ocepek Urban TK Lj SLO M17 1:26:46
10 166 Morožin Igor TK Rovinj SLO M17 2:35:12
11 105 Demša Domen Energi a SLO M17 Odstop
12 101 Marožin Igor TK Rovinj SLO M17 Odstop

Kategorija M21

Mesto St. St. Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. Čas
1 121 Janežič Gregor Stop Team SLO M21 1:01:57
2 132 Glavnik Dejan Triatlet SLO M21 1:03:05
3 125 Kolmar Miran Bazen 5. SLO M21 1:05:40
4 120 Pšeničnik Primož Energija SLO M21 1:07:08
5 115 Krvina Andrej ŠD Pol. SLO M21 1:08:49
6 131 Cokan Nino Kovinoteh. SLO M21 1:10:08
7 106 Girandon Janez TK Lj SLO M21 1:12:17
8 127 Biček Franc Bazen ž. SLO M21 1:12:27
9 133 Korošec Boštjan KD Kamnik SLO M21 1:14:12
10 123 Kobeja Boris SLO M21 1:14:18
11 110 Andrič Žiga TK Lj SLO M21 1:16:23
12 96 Ekart Viktor KD Kamnik SLO M21 1:17:09
13 128 Hafner Rok Bazen ž. SLO M21 1:19:53
14 122 Turk Ervin SLO M21 1:23:47

Kategorija M40

Mesto St. St. Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. Čas
1 113 Ocepek Ciril TK Lj SLO M40 1:19:08
2 81 Pliverič Marko TK Lj SLO M40 1:24:19

Kategorija M60

Mesto St. St. Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. Čas
1 111 Černivec Lado TK Lj SLO M60 1:37:48

Kategorija Z14

Mesto St. St. Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. Čas
1 102 šimic Mateja PRIBA TEAM SLO Z14 1:07:19
2 80 Leskovšek Veronika TK Lj SLO Z14 1:22:16
3 91 Susman Špela TK Lj SLO Z14 1:24:53

Kategorija Z17

Mesto St. St. Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. Čas
1 90 Batis Meta TK Lj SLO Z17 1:16:50
2 79 Tavčar Živa TK Lj SLO Z17 1:18:28
3 116 Hočevar Mojca TK Lj SLO Z17 1:31:41

DRŽAVNO PRVENSTVO SLOVENSKE VOJSKE

Mesto St. St. Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. Čas
1 52 Kromar Damjan l.spbr Mor SLO MVS 1:02:11
2 70 Vereš Miran 7.PPSV SLO MVS 1:07:36
3 119 šalamun Miro 430 Mod SLO MVS 1:12:04
4 46 Filipič Matjaž 106.četa SLD MVV 1:12:25
5 61 Robida Srečko l.spbr MDR SLD MVS 1:12:35
6 65 Tepeš Dejan 5.PPSV SLO MVS 1:12:52
7 109 Pogorevc Marko SLO MVS 1:13:35
8 50 Koren Dejan 106.četa S SLO MVS 1:16:33
9 55 Mrak Aleš 9.rbrZO SLO MVV 1:17:51
10 48 Gošnik Andrej 5.PPŠV SLO MVS 1:18:24
10 54 Mihelič Tomaž l.spbr MOR SLO MVS 1:18:24
12 51 Krek Aleš 3.PPSV SLO MVS 1:19:53
13 118 Benko Robert IC Mors SLO MVS 1:19:55
14 69 Velšer Slavko 1.spbr MOR SLO MVS 1:19:57
15 60 Polanec Bernard 106.četa SLO MVV 1:21:40
16 76 Ermelič Ivo 1/82 STAS SLO MVS 1:21:42
17 44 Centa Albin 1.spbr MDR SLO MVS 1:22:07
18 56 Novak Nino 106.četa SLO MVV 1:24:32
19 53 Mernik Peter 106.četa SLO MVV 1:27:25
20 41 Bevc Robert 9.rbrZO S SLO MVS 1:30:21
21 43 Bole Boris 9.rbrZO S SLO MVS 1:30:23
22 58 Pavlič Tomaž 9.rbrZO S SLO MVS 1:30:24
23 77 Volar Slavko 1/82 STAS SLO MVS 1:40:22
24 72 Močnik Jernej 1/82 voj SLO MVV 1:41:24
25 75 Bračko Eugen 1/82 STAS SLO MVS 1:41:45
68 Unger Ivan 7.PPSV SLO MVS Odstop
57 ?Ornik Aleš 7.PPSV SLO MVS Odstop
64 Šebek Luka 106.četa SLO MVV Odstop
67 Tušar Leon 106.četa S SLO MVS Odstop
63 Setnikar Simon 106.četa S SLO MVS Odstop
66 Teran Igor 106.četa SLO MVV Odstop
59 Petavs Sebastijan 106.četa SLO MVV Odstop
49 Hrušovar Urban 106.četa SLO MVV Odstop
45 Čurič Boris 106.četa SLO MVV Odstop
47 Golubovič Aleksander 106.četa SLO MVV Odstop
71 Visinski Tomaž 5.PPSV SLO MVS Odstop
73 Androvič A. 1/82 voj SLO MVV Odstop
74 Kotnik David 1/82 voj SLO MVV Ddstop

Kategorija MVS

Mesto St. St. Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. Čas
1 52 Kromar Damjan l.spbr Mor SLO MVS 1:02:11
2 70 Vereš Miran 7.PPSV SLO MVS 1:07:36
3 119 Šalamun Miro 430 Mod SLO MVS 1:12:04
4 61 Robida Srečko 1.spbr MDR SLO MVS 1:12:35
5 65 Tepeš Dejan 5.PPSV SLO MVS 1:12:52
6 109 Pogorevc Marko SLO MVS 1:13:35
7 50 Koren Dejan 106.četa S SLO MVS 1:16:33
8 48 Gošnik Andrej 5.PPŠV SLO MVS 1:18:24
8 54 Mihelič Tomaž l.spbr MDR SLO MVS 1:18:24
10 51 Krek Aleš 3.PPSV SLO MVS 1:19:53
11 118 Benka Robert IC Mors SLO MVS 1:19:55
12 69 Veler Slavko l.spbr MDR SLO MVS 1:19:57
13 76 Ermelič Ivo 1/82 STAS SLO MVS 1:21:42
14 44 Centa Albin l.spbr MOR SLO MVS 1:22:07
15 41 Bevc Robert 9.rbrZO S SLO MVS 1:30:21
16 43 Bole Boris 9.rbrZO S SLO MVS 1:30:23
17 58 Pavlič Tomaž 9.rbrZO S SLO MVS 1:30:24
18 77 Volar Slavko 1/82 STAS SLO MVS 1:40:22
19 75 Bračko Eugen 1/82 STAS SLO MVS 1:41:45
69 Unger Ivan 7.PPSV SLO MVS Odstop
57 Ornik Aleš 7.PPSV SLO MVS Odstop
67 Tušar Leon 106.četa S SLO MVS Odstop
63 Setnikar Simon 106.četa S SLO MVS Odstop
71 Visinski Tomaž 5.PPSV SLO MVS Odstop

Kategorija MVV

Mesto St. St. Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. Čas
1 46 Filipič Matjaž 106.četa SLO MVV 1:12:25
2 55 Mrak Aleš 9.rbrZO SLO MVV 1:17:51
3 60 Polanec Bernard 106.četa SLO MVV 1:21:40
4 56 Novak Nino 106.četa SLO MVV 1:24:32
5 53 Mernik Peter 106.četa SLO MVV 1:27:25
6 72 Močnik Jernej 1/82 voj SLO MVV 1:41:24
64 Šebek Luka 106.četa SLO MVV Odstop
66 Teran Igor 106.četa SLO MVV Odstop
59 Petavs Sebastijan 106.četa SLO MVV Odstop
49 Hrušovar Urban 106.četa SLO MVV Odstop
45 Čurič Boris 106.četa SLO MVV Odstop
47 Golubovič Aleksander 106.četa SLO MVV Odstop
73 Androvič A. 1/82 voj SLO MVV Odstop
74 Kotnik David 1/82 voj SLO MVV Odstop

EKIPE

Mesto Naziv ekipe Država ČAS Priimek in ime Čas
1 l.spbr MORIS OH11 STAS SLO 33:106 Kromar Damjan 2:32:11
Robida Srečko 1:12:35
Mihelič Tomaž 1:16:24
2 6šSV SLO 45:340 Šalamun Miro 1:13:25
Pogorevc Marko 1:13:35
Benko Robert 1:19:55
3 Vod Vojške policije 5.PPSV SLO 47:495 Tepeš Dejan 1:12:52
Koren Dejan 1:16:33
Gošnik Andrej 1:19:24
4 6šSV106.čast.četa – ekipa I SLO 58:345 Filipič Matjaž 1:12:25
Polanec Bernard 1:21:40
Novak Nino 1:24:32
5 KOBRA – 9 rbrZO SLO 32:278 Bevc Robert 1:38:22
Bole Boris 1:38:23
Pavlič Tomaž 1:30:24
6 1/82 br SV Celje STAS SLO 43:409 Ermelič Ivo 1:21:42
Volar Slavko 1:40:22
Bračko Eugen 1:41:46

ODPRTO PRVENSTVO SLOVENSKE POLICIJE

Mesto St. St. Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. Čas
1 112 Petelinšek Karel Rog.Slat. SLO MP 1:14:00
2 129 Štuhec Mirko SLO MP 1:21:57
3 168 Trtnik Gojko MNZ UK5 SLO MP 1:44:39

MINI SPRINT

St. St Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država # PLAVANJE Menjava # KOLESARJENJE Menjava # TEK SKUPNI ČAS
297 1 Kušar Jaka SLO 4 0:06:19 0:00:35 1 0:10:19 0:00:28 2 0:07:55 0:25:17
293 2 Vrhovec Žiga TK Lj SLO 3 0:05:02 0:01:19 3 0:12:18 0:00:31 1 0:07:46 0:26:56
298 3 Kušar Jerneja Dravlje SLO 2 0:05:01 0:00:05 4 0:13:12 0:00:23 4 0:09:03 0:27:44
4 Oberžan Rudi SLO 6 0:07:58 0:01:42 2 0:11:51 0:00:30 3 0:08:39 0:30:41
5 Glavnik Goran TK Celje SLO 5 0:07:42 0:01:52 5 0:13:15 0:00:21 6 0:10:33 0:33:43
6 Burkeljca Jernej PRIBA TEAM SLO 1 0:03:50 0:01:12 6 0:18:15 0:00:30 5 0:10:07 0:33:54

Kategorija MO

Mesto St. St. Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. Čas
1 293 Vrhovec Žiga TK Lj SLO MO 0:26:56
2 300 Burkeljca Jernej PRIBA TEAM SLO MO 0:33:54

Kategorija MR

Mesto St. St. Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. Čas
1 297 Kušar Jaka SLO MR 0:25:17
2 292 Oberžan Rudi SLO MR 0:30:41
3 294 Glavnik Goran TK Celje SLO MR 0:33:43

Kategorija ZR

Mesto St. St. Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. Čas
1 298 Kušar Jerneja Dravlje SLO ZR 0:27:44