Cici triatlon za najmlajše – Cicibani

# St. Priimek Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 8 FLIS Nejc Tk Trisport Alprem 2002 SLO 0:02:08 0:00:31 0:05:46 0:00:31 0:02:23 0:11:22
2 22 PODGORŠEK Nejc Tk Trisport Alprem 2003 SLO 0:02:10 0:00:48 0:05:27 0:00:37 0:02:34 0:11:39
3 35 ZAJC Gašper Tk Trisport Alprem 2002 SLO 0:02:13 0:00:42 0:05:51 0:00:37 0:02:27 0:11:51
4 23 PODGORŠEK Žiga Tk Trisport Alprem 2003 SLO 0:02:03 0:00:38 0:06:29 0:00:37 0:02:21 0:12:10
5 18 MARADIN Jan Tk Trisport Alprem 2003 SLO 0:02:30 0:01:05 0:05:36 0:00:39 0:02:30 0:12:21
6 30 UDOVIČ Aljaž Tk Trisport Alprem 2004 SLO 0:03:04 0:01:05 0:06:51 0:00:44 0:02:52 0:14:37
7 31 UDOVIČ Jaka Tk Trisport Alprem 2003 SLO 0:03:01 0:01:05 0:06:46 0:00:48 0:02:57 0:14:39
8 26 RUPNIK Vid 2005 SLO 0:02:43 0:01:08 0:08:03 0:01:19 0:03:44 0:17:00
5 BOJANC Domen Trisport Kamnik 2005 SLO 0:02:47 0:00:53 0:06:16 0:00:30 0:01:20 DQ

Cici triatlon za najmlajše – Cicibanke

# St. Priimek Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 29 TOMINC Nika ŠD 3Šport 2002 SLO 0:01:43 0:00:40 0:05:39 0:00:41 0:02:09 0:10:53
2 1 BARTOL Monika TK Inles Riko Ribnica 2003 SLO 0:02:32 0:00:40 0:05:11 0:00:33 0:02:38 0:11:35
3 20 MOHAR GRADIŠEK Neža Tk Trisport Alprem 2002 SLO 0:01:59 0:00:22 0:06:15 0:00:45 0:02:20 0:11:42
4 2 BERCE Lana TKL 2002 SLO 0:02:09 0:00:41 0:06:06 0:00:38 0:02:47 0:12:23
5 14 LIPOGLAVŠEK Kaja 2002 SLO 0:02:07 0:01:04 0:06:03 0:00:42 0:02:32 0:12:29
6 7 DOBOVŠEK Karin Tk Trisport Alprem 2002 SLO 0:02:47 0:01:10 0:07:15 0:00:50 0:03:16 0:15:21
15 MANDIČ Tara Tk Trisport Alprem 2003 SLO 0:02:41 0:00:49 DNF

Cici triatlon za najmlajše – Mlajši dečki

# St. Priimek Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 28 ŠKRJANC Jan Tk Trisport Alprem 2001 SLO 0:01:32 0:00:29 0:04:49 0:00:32 0:02:06 0:09:30
2 6 DEČMAN Matej TK Inles Riko Ribnica 2000 SLO 0:01:22 0:00:33 0:04:54 0:00:35 0:02:15 0:09:41
3 3 BERLEC Žiga Tk Trisport Alprem 2001 SLO 0:01:42 0:00:31 0:04:47 0:00:37 0:02:37 0:10:16
4 9 FLIS Teo Tk Trisport Alprem 2001 SLO 0:01:46 0:00:33 0:05:08 0:00:36 0:02:37 0:10:43
5 33 VIDENŠEK David ŠRK CELJE 2001 SLO 0:02:00 0:00:35 0:05:13 0:00:51 0:02:10 0:10:52
6 312 ŠTEPAC BRIN SLO 0:02:50 0:02:51 0:07:07 0:01:23 0:02:46 0:16:58

Cici triatlon za najmlajše – Mlajše deklice

# St. Priimek Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 34 VRTAČIČ Tjaša Tk Trisport Alprem 2000 SLO 0:01:28 0:00:28 0:04:52 0:00:35 0:02:03 0:09:28
2 21 PERKO Gaja Tk Trisport Alprem 2000 SLO 0:01:36 0:00:28 0:04:55 0:00:32 0:02:05 0:09:38
3 13 KURET Maša Tk Trisport Alprem 2000 SLO 0:01:46 0:00:32 0:05:15 0:00:33 0:02:42 0:10:51
4 4 BERNOT Urška Tk Trisport Alprem 2001 SLO 0:02:05 0:00:38 0:05:12 0:00:38 0:02:26 0:11:01
5 27 SPRUK Nejka Tk Trisport Alprem 2001 SLO 0:02:33 0:00:37 0:05:12 0:00:32 0:02:22 0:11:18
6 16 MANDIČ Žana Tk Trisport Alprem 2000 SLO 0:02:08 0:00:37 0:05:52 0:00:47 0:03:12 0:12:39
7 24 POTOČAN Tea ŠRK CELJE 2001 SLO 0:02:12 0:00:55 0:07:23 0:00:42 0:01:38 0:12:52

Super sprint triatlon za otroke – Moški skupno

# St. Priimek Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 45 KAPLAN Jaka TK Inles Riko Ribnica 1996 SLO 0:03:56 0:00:26 0:19:39 0:00:36 0:07:44 0:32:21
2 52 MOČNIK Klemen ŠD SOKOL 1996 SLO 0:04:07 0:00:27 0:19:26 0:00:42 0:09:00 0:33:43
3 47 KROMAR Nejc TK Inles Riko Ribnica 1996 SLO 0:04:10 0:00:26 0:20:40 0:00:35 0:08:39 0:34:31
4 54 OBREZA Leon Tk Trisport Alprem 1996 SLO 0:04:13 0:00:27 0:21:07 0:00:28 0:08:46 0:35:03
5 36 BARTOL Danijel TK Inles Riko Ribnica 1999 SLO 0:04:44 0:00:29 0:22:35 0:00:35 0:08:42 0:37:07
6 39 BOJANC Klemen Tk Trisport Alprem 1998 SLO 0:05:01 0:00:37 0:22:16 0:00:40 0:09:05 0:37:40
7 38 BELA-KOČAR Luka Tk Trisport Alprem 1999 SLO 0:04:41 0:00:27 0:22:41 0:00:35 0:09:27 0:37:51
8 53 OBREZA Domen Tk Trisport Alprem 1999 SLO 0:05:16 0:00:37 0:22:29 0:00:33 0:09:26 0:38:24
9 56 PAULIČ Jaka Tk Trisport Alprem 1998 SLO 0:22:41 0:00:36 0:10:59 0:39:25
10 62 ŠOBAR Primož TK Inles Riko Ribnica 1997 SLO 0:05:10 0:00:38 0:22:40 0:00:37 0:11:02 0:40:08
11 50 MANDIČ Mark Tk Trisport Alprem 1998 SLO 0:05:20 0:00:30 0:24:24 0:00:38 0:09:42 0:40:35
12 63 TOMINC Martin ŠD 3SPORT 1999 SLO 0:06:52 0:00:53 0:22:25 0:00:36 0:10:35 0:41:23

Super sprint triatlon za otroke – Ženske skupno

# St. Priimek Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 65 URŠIČ Liza Tk Trisport Alprem 1996 SLO 0:04:10 0:00:25 0:21:13 0:00:30 0:08:46 0:35:07
2 42 DEČMAN Manca TK Inles Riko Ribnica 1997 SLO 0:04:16 0:00:23 0:21:14 0:00:36 0:08:58 0:35:27
3 64 URŠIČ Kristina Tk Trisport Alprem 1998 SLO 0:04:04 0:00:32 0:21:29 0:00:38 0:09:27 0:36:12
4 48 LOVŠIN Laura TK Inles Riko Ribnica 1999 SLO 0:04:38 0:00:30 0:22:45 0:00:35 0:08:43 0:37:12
5 44 HUMAR Katarina Tk Trisport Alprem 1999 SLO 0:04:38 0:00:34 0:22:42 0:00:34 0:10:00 0:38:31
6 51 MARIČ Alja TK Inles Riko Ribnica 1999 SLO 0:04:56 0:00:33 0:23:40 0:00:32 0:09:06 0:38:49
7 40 CAPUDER Tinkara Tk Trisport Alprem 1999 SLO 0:04:55 0:00:29 0:23:47 0:00:30 0:09:17 0:39:00
8 60 SKAZA Eva Triatlon klub Maribor 1997 SLO 0:04:18 0:00:22 0:23:01 0:01:22 0:10:57 0:40:02
9 37 BAVČAR Nika Tk Trisport Alprem 1998 SLO 0:05:17 0:00:30 0:23:30 0:00:33 0:10:31 0:40:23
61 SPRUK Katarina Tk Trisport Alprem 1997 SLO 0:07:17 0:00:46 0:26:43 0:00:48 0:07:26 DQ

Super sprint triatlon za otroke – Starejši dečki

# St. Priimek Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 36 BARTOL Danijel TK Inles Riko Ribnica 1999 SLO 0:04:44 0:00:29 0:22:35 0:00:35 0:08:42 0:37:07
2 39 BOJANC Klemen Tk Trisport Alprem 1998 SLO 0:05:01 0:00:37 0:22:16 0:00:40 0:09:05 0:37:40
3 38 BELA-KOČAR Luka Tk Trisport Alprem 1999 SLO 0:04:41 0:00:27 0:22:41 0:00:35 0:09:27 0:37:51
4 53 OBREZA Domen Tk Trisport Alprem 1999 SLO 0:05:16 0:00:37 0:22:29 0:00:33 0:09:26 0:38:24
5 56 PAULIČ Jaka Tk Trisport Alprem 1998 SLO 0:22:41 0:00:36 0:10:59 0:39:25
6 50 MANDIČ Mark Tk Trisport Alprem 1998 SLO 0:05:20 0:00:30 0:24:24 0:00:38 0:09:42 0:40:35
7 63 TOMINC Martin ŠD 3SPORT 1999 SLO 0:06:52 0:00:53 0:22:25 0:00:36 0:10:35 0:41:23

Super sprint triatlon za otroke – Starejše deklice

# St. Priimek Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 64 URŠIČ Kristina Tk Trisport Alprem 1998 SLO 0:04:04 0:00:32 0:21:29 0:00:38 0:09:27 0:36:12
2 48 LOVŠIN Laura TK Inles Riko Ribnica 1999 SLO 0:04:38 0:00:30 0:22:45 0:00:35 0:08:43 0:37:12
3 44 HUMAR Katarina Tk Trisport Alprem 1999 SLO 0:04:38 0:00:34 0:22:42 0:00:34 0:10:00 0:38:31
4 51 MARIČ Alja TK Inles Riko Ribnica 1999 SLO 0:04:56 0:00:33 0:23:40 0:00:32 0:09:06 0:38:49
5 40 CAPUDER Tinkara Tk Trisport Alprem 1999 SLO 0:04:55 0:00:29 0:23:47 0:00:30 0:09:17 0:39:00
6 37 BAVČAR Nika Tk Trisport Alprem 1998 SLO 0:05:17 0:00:30 0:23:30 0:00:33 0:10:31 0:40:23

Super sprint triatlon za otroke – Kadeti

# St. Priimek Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 45 KAPLAN Jaka TK Inles Riko Ribnica 1996 SLO 0:03:56 0:00:26 0:19:39 0:00:36 0:07:44 0:32:21
2 52 MOČNIK Klemen ŠD SOKOL 1996 SLO 0:04:07 0:00:27 0:19:26 0:00:42 0:09:00 0:33:43
3 47 KROMAR Nejc TK Inles Riko Ribnica 1996 SLO 0:04:10 0:00:26 0:20:40 0:00:35 0:08:39 0:34:31
4 54 OBREZA Leon Tk Trisport Alprem 1996 SLO 0:04:13 0:00:27 0:21:07 0:00:28 0:08:46 0:35:03
5 62 ŠOBAR Primož TK Inles Riko Ribnica 1997 SLO 0:05:10 0:00:38 0:22:40 0:00:37 0:11:02 0:40:08

Super sprint triatlon za otroke – Kadetinje

# St. Priimek Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 65 URŠIČ Liza Tk Trisport Alprem 1996 SLO 0:04:10 0:00:25 0:21:13 0:00:30 0:08:46 0:35:07
2 42 DEČMAN Manca TK Inles Riko Ribnica 1997 SLO 0:04:16 0:00:23 0:21:14 0:00:36 0:08:58 0:35:27
3 60 SKAZA Eva Triatlon klub Maribor 1997 SLO 0:04:18 0:00:22 0:23:01 0:01:22 0:10:57 0:40:02
61 SPRUK Katarina Tk Trisport Alprem 1997 SLO 0:07:17 0:00:46 0:26:43 0:00:48 0:07:26 DQ

Mali triatlon za vsakogar – Moški 1972 in mlajši

# St. Priimek Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 41 CEHNER Urban 1995 SLO 0:04:15 0:00:48 0:20:19 0:00:31 0:09:00 0:34:55
2 92 KRAČUN Boštjan ŠRK CELJE 1980 SLO 0:05:52 0:00:48 0:19:21 0:00:43 0:08:46 0:35:32
3 100 POVŠE Vasja ŠRK CELJE 1988 SLO 0:06:19 0:00:33 0:18:55 0:00:46 0:09:08 0:35:42
4 81 HUŠ Sebastjan ŠRK CELJE 1986 SLO 0:05:42 0:00:41 0:20:13 0:00:30 0:09:18 0:36:28
5 313 JAKAC Bojan SLO 0:05:23 0:00:35 0:20:34 0:00:41 0:09:43 0:36:58
6 115 ZALOKAR Peter TK MAMUT 1979 SLO 0:06:27 0:00:56 0:20:52 0:00:43 0:09:11 0:38:11
7 99 POTRČ Aleš FFD marketing 1984 SLO 0:05:51 0:00:51 0:20:58 0:00:38 0:10:19 0:38:38
8 89 KOČEVAR Niko 3K ŠPORT 1976 SLO 0:06:12 0:01:09 0:23:03 0:00:36 0:10:35 0:41:37
9 84 JELEN Tomaž ŠRK CELJE 1984 SLO 0:06:56 0:01:17 0:25:17 0:00:48 0:07:29 0:41:49
10 72 FRANK Andrej ŠD 3Šport 1983 SLO 0:06:37 0:01:06 0:22:35 0:01:01 0:10:29 0:41:50
11 105 RUPNIK Jure 1974 SLO 0:05:54 0:01:20 0:42:24
12 90 KOREN Rok 1973 SLO 0:05:58 0:00:40 0:44:04
13 110 STRNIŠA Gašper 1982 SLO 0:07:17 0:01:24 0:23:26 0:00:38 0:11:51 0:44:38
14 82 IPAVEC Boštjan Dnevnik 1978 SLO 0:09:26 0:01:16 0:25:42 0:00:46 0:10:03 0:47:14
15 116 ŽAGAR Primož 1989 SLO 0:08:29 0:01:39 0:27:52 0:00:43 0:11:37 0:50:21
16 93 LAH Sašo LITER LITER 1972 SLO 0:09:16 0:00:30 0:28:03 0:00:49 0:12:04 0:50:44
104 REBERNAK Sebastjan 1987 SLO 0:06:13 0:00:35 0:22:42 0:00:39 0:05:04 DQ
91 KOVAČIČ Iztok FITKLUB NM 1973 SLO 0:08:49 0:02:00 0:22:07 0:01:52 0:05:24 DQ
102 RAKUŠA Iztok 1981 SLO 0:06:58 0:00:57 0:20:19 0:01:08 0:05:19 DQ
101 POŽUN Iztok 1983 SLO 0:05:14 0:01:27 0:26:34 0:01:05 0:06:14 DQ
119 BALDI Riccardo FEDERCLUB TRIESTE 1979 ITA 0:06:11 0:00:51 0:24:28 0:00:48 0:06:42 DQ
78 GRGIČ Jan Running World Trst 1980 SLO 0:06:01 0:00:33 0:21:55 0:00:56 0:05:17 DQ
68 BUKAVEC Sandor Running World Trst 1978 SLO 0:06:27 0:01:23 0:22:22 0:00:41 0:05:03 DQ

Mali triatlon za vsakogar – Ženske 1972 in mlajše

# St. Priimek Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 73 FURLAN Kristina 1985 SLO 0:05:34 0:00:55 0:23:02 0:00:50 0:09:40 0:40:03
2 49 MALEC Nina ŠRK CELJE 1994 SLO 0:04:45 0:00:50 0:24:59 0:00:38 0:10:54 0:42:07
3 57 PEČARIČ STRNAD Urška 3K ŠPORT 1997 SLO 0:07:07 0:00:27 0:25:24 0:00:40 0:10:50 0:44:30
4 55 PALČNIK Tina ŠRK CELJE 1992 SLO 0:05:08 0:00:54 0:24:36 0:00:38 0:14:46 0:46:05
5 94 LIPOVŠEK Tjaša ŠRK CELJE 1988 SLO 0:06:57 0:00:55 0:27:20 0:00:39 0:11:12 0:47:04
6 112 TUŠ Katja ŠRK CELJE 1978 SLO 0:06:42 0:00:36 0:28:13 0:00:44 0:11:30 0:47:46
7 97 PIRŠ BAH Renata ŠRK CELJE 1973 SLO 0:06:54 0:00:50 0:27:42 0:00:42 0:12:50 0:49:00
8 107 SAVNIK Špela 3K ŠPORT 1980 SLO 0:27:37 0:00:39 0:13:12 0:49:28
9 305 ROŽMANEC Maruša 0:08:28 0:01:29 0:27:38 0:01:07 0:11:38 0:50:22
10 87 KOCJAN Nina 1984 SLO 0:06:19 0:02:14 0:29:09 0:01:06 0:12:37 0:51:26
75 GIAMPIERETTI Chiara VVF Ravalico 1983 SLO 0:05:43 0:01:28 0:26:03 0:01:10 0:07:18 DQ

Mali triatlon za vsakogar – Moški 1971 in starejši

# St. Priimek Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 95 MARKELJ Tadej Dnevnik 1967 SLO 0:04:46 0:00:54 0:21:53 0:00:38 0:09:31 0:37:45
2 300 SELAN Aleksander TKL Ljubljana 1969 SLO 0:06:26 0:00:45 0:21:28 0:00:39 0:09:03 0:38:22
3 79 HABIČ Aleš Team FOTR 1971 SLO 0:05:46 0:01:28 0:20:17 0:01:21 0:09:32 0:38:26
4 83 JANC Januš Dnevnik 1968 SLO 0:04:58 0:01:03 0:21:13 0:01:19 0:10:43 0:39:17
5 301 ROSSI Paolo 1957 ITA 0:05:36 0:01:28 0:22:30 0:00:49 0:11:18 0:41:42
6 66 ANDREJC Branko RPD Dolga pot Dravograd 1949 SLO 0:05:56 0:01:29 0:22:45 0:01:06 0:11:15 0:42:33
7 86 KAUČIČ Marijan LITER LITER 1964 SLO 0:07:24 0:02:11 0:24:18 0:00:59 0:10:41 0:45:35
8 85 JERKO Boštjan Japina 1969 SLO 0:07:59 0:00:52 0:25:26 0:00:59 0:12:37 0:47:55
9 70 ČERNALOGAR Danilo 1961 SLO 0:11:46 0:01:40 0:28:00 0:00:52 0:12:13 0:54:33
113 VERONELLIBruno Hppidea Triathlon 1943 ITA 0:08:16 0:02:43 0:34:02 0:02:19 DNF
109 STERLE Viktor Pod lipami 1962 SLO 0:07:34 0:01:06 0:23:19 0:00:44 0:05:31 DQ
103 RANT Domen Dnevnik 1969 SLO 0:06:30 0:01:07 0:24:24 0:00:37 0:04:59 DQ
80 HRISTOVSKI Dimitar 1964 SLO 0:06:11 0:02:53 0:27:25 0:01:02 0:06:22 DQ
76 GRECO Roberto ASD ALPE ADRIA MULTISPORT 1949 ITA 0:12:07 0:00:39 0:15:08 0:01:33 0:05:35 DQ
69 CEHNER Slavko 1963 SLO 0:06:47 0:01:35 0:05:03 DQ

Mali triatlon za vsakogar – Ženske 1971 in starejše

# St. Priimek Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 74 GALJOT Barbara TK Trisport Kamnik 1971 SLO 0:06:14 0:00:52 0:21:10 0:00:34 0:09:04 0:37:55
2 0 RUPNIK MARJETA 3K SPORT 1968 SLO 0:09:10 0:00:53 0:22:48 0:00:48 0:09:54 0:43:35
3 88 KOČEVAR Helga 3K ŠPORT 1970 SLO 0:07:02 0:00:34 0:26:10 0:00:35 0:10:13 0:44:36
4 77 GREGORIČ ZEČEVIČ Janika 3K ŠPORT 1971 SLO 0:08:45 0:01:11 0:24:50 0:00:58 0:14:44 0:50:31
5 111 ŠARLAH Boža ŠRK CELJE 1955 SLO 0:08:45 0:01:03 0:26:20 0:00:47 0:13:57 0:50:54
67 ANDREJC Dragica RPD Dolga pot Dravograd 1953 SLO 0:11:51 0:00:40 0:18:39 0:00:58 0:06:55 DQ

Mali triatlon za vsakogar – Moški skupno

# St. Priimek Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 41 CEHNER Urban 1995 SLO 0:04:15 0:00:48 0:20:19 0:00:31 0:09:00 0:34:55
2 92 KRAČUN Boštjan ŠRK CELJE 1980 SLO 0:05:52 0:00:48 0:19:21 0:00:43 0:08:46 0:35:32
3 100 POVŠE Vasja ŠRK CELJE 1988 SLO 0:06:19 0:00:33 0:18:55 0:00:46 0:09:08 0:35:42
4 81 HUŠ Sebastjan ŠRK CELJE 1986 SLO 0:05:42 0:00:41 0:20:13 0:00:30 0:09:18 0:36:28
5 313 JAKAC Bojan SLO 0:05:23 0:00:35 0:20:34 0:00:41 0:09:43 0:36:58
6 95 MARKELJ Tadej Dnevnik 1967 SLO 0:04:46 0:00:54 0:21:53 0:00:38 0:09:31 0:37:45
7 115 ZALOKAR Peter TK MAMUT 1979 SLO 0:06:27 0:00:56 0:20:52 0:00:43 0:09:11 0:38:11
8 300 SELAN Aleksander TKL Ljubljana 1969 SLO 0:06:26 0:00:45 0:21:28 0:00:39 0:09:03 0:38:22
9 79 HABIČ Aleš Team FOTR 1971 SLO 0:05:46 0:01:28 0:20:17 0:01:21 0:09:32 0:38:26
10 99 POTRČ Aleš FFD marketing 1984 SLO 0:05:51 0:00:51 0:20:58 0:00:38 0:10:19 0:38:38
11 83 JANC Januš Dnevnik 1968 SLO 0:04:58 0:01:03 0:21:13 0:01:19 0:10:43 0:39:17
12 89 KOČEVAR Niko 3K ŠPORT 1976 SLO 0:06:12 0:01:09 0:23:03 0:00:36 0:10:35 0:41:37
13 301 ROSSI Paolo 1957 ITA 0:05:36 0:01:28 0:22:30 0:00:49 0:11:18 0:41:42
14 84 JELEN Tomaž ŠRK CELJE 1984 SLO 0:06:56 0:01:17 0:25:17 0:00:48 0:07:29 0:41:49
15 72 FRANK Andrej ŠD 3Šport 1983 SLO 0:06:37 0:01:06 0:22:35 0:01:01 0:10:29 0:41:50
16 105 RUPNIK Jure 1974 SLO 0:05:54 0:01:20 0:42:24
17 66 ANDREJC Branko RPD Dolga pot Dravograd 1949 SLO 0:05:56 0:01:29 0:22:45 0:01:06 0:11:15 0:42:33
18 90 KOREN Rok 1973 SLO 0:05:58 0:00:40 0:44:04
19 110 STRNIŠA Gašper 1982 SLO 0:07:17 0:01:24 0:23:26 0:00:38 0:11:51 0:44:38
20 86 KAUČIČ Marijan LITER LITER 1964 SLO 0:07:24 0:02:11 0:24:18 0:00:59 0:10:41 0:45:35
21 82 IPAVEC Boštjan Dnevnik 1978 SLO 0:09:26 0:01:16 0:25:42 0:00:46 0:10:03 0:47:14
22 85 JERKO Boštjan Japina 1969 SLO 0:07:59 0:00:52 0:25:26 0:00:59 0:12:37 0:47:55
23 116 ŽAGAR Primož 1989 SLO 0:08:29 0:01:39 0:27:52 0:00:43 0:11:37 0:50:21
24 93 LAH Sašo LITER LITER 1972 SLO 0:09:16 0:00:30 0:28:03 0:00:49 0:12:04 0:50:44
25 70 ČERNALOGAR Danilo 1961 SLO 0:11:46 0:01:40 0:28:00 0:00:52 0:12:13 0:54:33
113 VERONELLIBruno Hppidea Triathlon 1943 ITA 0:08:16 0:02:43 0:34:02 0:02:19 DNF
109 STERLE Viktor Pod lipami 1962 SLO 0:07:34 0:01:06 0:23:19 0:00:44 0:05:31 DQ
104 REBERNAK Sebastjan 1987 SLO 0:06:13 0:00:35 0:22:42 0:00:39 0:05:04 DQ
103 RANT Domen Dnevnik 1969 SLO 0:06:30 0:01:07 0:24:24 0:00:37 0:04:59 DQ
91 KOVAČIČ Iztok FITKLUB NM 1973 SLO 0:08:49 0:02:00 0:22:07 0:01:52 0:05:24 DQ
78 GRGIČ Jan Running World Trst 1980 SLO 0:06:01 0:00:33 0:21:55 0:00:56 0:05:17 DQ
76 GRECO Roberto ASD ALPE ADRIA MULTISPORT 1949 ITA 0:12:07 0:00:39 0:15:08 0:01:33 0:05:35 DQ
102 RAKUŠA Iztok 1981 SLO 0:06:58 0:00:57 0:20:19 0:01:08 0:05:19 DQ
101 POŽUN Iztok 1983 SLO 0:05:14 0:01:27 0:26:34 0:01:05 0:06:14 DQ
69 CEHNER Slavko 1963 SLO 0:06:47 0:01:35 0:05:03 DQ
68 BUKAVEC Sandor Running World Trst 1978 SLO 0:06:27 0:01:23 0:22:22 0:00:41 0:05:03 DQ
119 BALDI Riccardo FEDERCLUB TRIESTE 1979 ITA 0:06:11 0:00:51 0:24:28 0:00:48 0:06:42 DQ
80 HRISTOVSKI Dimitar 1964 SLO 0:06:11 0:02:53 0:27:25 0:01:02 0:06:22 DQ

Mali triatlon za vsakogar – Ženske skupno

# St. Priimek Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 74 GALJOT Barbara TK Trisport Kamnik 1971 SLO 0:06:14 0:00:52 0:21:10 0:00:34 0:09:04 0:37:55
2 73 FURLAN Kristina 1985 SLO 0:05:34 0:00:55 0:23:02 0:00:50 0:09:40 0:40:03
3 49 MALEC Nina ŠRK CELJE 1994 SLO 0:04:45 0:00:50 0:24:59 0:00:38 0:10:54 0:42:07
4 0 RUPNIK MARJETA 3K SPORT 1968 SLO 0:09:10 0:00:53 0:22:48 0:00:48 0:09:54 0:43:35
5 57 PEČARIČ STRNAD Urška 3K ŠPORT 1997 SLO 0:07:07 0:00:27 0:25:24 0:00:40 0:10:50 0:44:30
6 88 KOČEVAR Helga 3K ŠPORT 1970 SLO 0:07:02 0:00:34 0:26:10 0:00:35 0:10:13 0:44:36
7 55 PALČNIK Tina ŠRK CELJE 1992 SLO 0:05:08 0:00:54 0:24:36 0:00:38 0:14:46 0:46:05
8 94 LIPOVŠEK Tjaša ŠRK CELJE 1988 SLO 0:06:57 0:00:55 0:27:20 0:00:39 0:11:12 0:47:04
9 112 TUŠ Katja ŠRK CELJE 1978 SLO 0:06:42 0:00:36 0:28:13 0:00:44 0:11:30 0:47:46
10 97 PIRŠ BAH Renata ŠRK CELJE 1973 SLO 0:06:54 0:00:50 0:27:42 0:00:42 0:12:50 0:49:00
11 107 SAVNIK Špela 3K ŠPORT 1980 SLO 0:27:37 0:00:39 0:13:12 0:49:28
12 305 ROŽMANEC Maruša 0:08:28 0:01:29 0:27:38 0:01:07 0:11:38 0:50:22
13 77 GREGORIČ ZEČEVIČ Janika 3K ŠPORT 1971 SLO 0:08:45 0:01:11 0:24:50 0:00:58 0:14:44 0:50:31
14 111 ŠARLAH Boža ŠRK CELJE 1955 SLO 0:08:45 0:01:03 0:26:20 0:00:47 0:13:57 0:50:54
15 87 KOCJAN Nina 1984 SLO 0:06:19 0:02:14 0:29:09 0:01:06 0:12:37 0:51:26
75 GIAMPIERETTI Chiara VVF Ravalico 1983 SLO 0:05:43 0:01:28 0:26:03 0:01:10 0:07:18 DQ
67 ANDREJC Dragica RPD Dolga pot Dravograd 1953 SLO 0:11:51 0:00:40 0:18:39 0:00:58 0:06:55 DQ

Sprint triatlon – Starejši mladinci

# St. Priimek Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 196 MURN Luka TK Inles Riko Ribnica 1994 SLO 0:10:44 0:00:38 0:34:56 0:00:37 0:19:07 1:06:03
2 179 LIPOVŠEK Jan Tk Trisport Alprem 1995 SLO 0:10:13 0:00:49 0:36:20 0:00:32 0:19:31 1:07:26
3 200 PALČNIK Marcel ŠRK CELJE 1994 SLO 0:08:25 0:00:33 0:36:33 0:00:31 0:23:06 1:09:11
4 191 MLINAR Aljoša ŠD 3Šport 1993 SLO 0:12:44 0:01:02 0:37:04 0:00:58 0:26:08 1:17:59

Sprint triatlon – Starejše mladinke

# St. Priimek Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 122 BESAL Tina TK Inles Riko Ribnica 1994 SLO 0:10:31 0:00:40 0:35:53 0:00:43 0:22:07 1:09:55
2 240 TURK Urška TK Inles Riko Ribnica 1994 SLO 0:12:48 0:00:41 0:41:38 0:00:49 0:24:53 1:20:51

Sprint triatlon – Člani I

# St. Priimek Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 157 JURE Majdič TK Inles Riko Ribnica 1983 SLO 0:07:57 0:00:34 0:33:11 0:00:38 0:17:58 1:00:20
2 141 FRANCI Šilc TK Inles Riko Ribnica 1983 SLO 0:10:37 0:00:46 0:33:09 0:00:39 0:17:05 1:02:18
3 161 KLANČNIK Janez 1985 SLO 0:09:51 0:00:54 0:33:49 0:00:37 0:17:16 1:02:29
4 192 MODIC Matic TK Ljubljana 1987 SLO 0:09:55 0:00:50 0:33:52 0:00:40 0:17:38 1:02:55
5 190 MAVC Miro 1985 SLO 0:09:44 0:00:29 0:33:52 0:00:42 0:19:39 1:04:29
6 153 IVANČIČ Sandi ŠRK CELJE 1982 SLO 0:11:26 0:00:48 0:33:19 0:00:42 0:18:38 1:04:56
7 222 STJEPIÆ Vlado Triatlon klub Velenje 1989 SLO 0:09:05 0:00:32 0:35:57 0:00:52 0:18:40 1:05:08
8 212 ROJC Miha Tk Trisport Alprem 1990 SLO 0:09:40 0:00:39 0:36:02 0:00:39 0:18:51 1:05:54
9 227 ŠKERJANC Marko Sokol 1991 SLO 0:11:29 0:00:23 0:34:29 0:00:43 0:19:29 1:06:35
10 160 KERN Miha TK Gorenjska 1987 SLO 0:07:59 0:00:23 0:35:45 0:00:49 0:21:46 1:06:43
11 140 FLUHER Boris Triatlon Klub Maribor 1985 SLO 0:11:01 0:00:34 0:34:42 0:00:33 0:20:09 1:07:01
12 228 ŠKETAKO Denis ŠRK CELJE 1988 SLO 0:11:48 0:00:59 0:35:26 0:01:03 0:19:29 1:08:47
13 170 KOS Jernej Arnold Profi 1983 SLO 0:12:18 0:00:29 0:35:12 0:00:40 0:20:11 1:08:52
14 146 GREGOR Lisjak ŠD 3Šport 1983 SLO 0:12:30 0:00:48 0:35:02 0:00:57 0:21:22 1:10:40
15 202 PETROVIÆ Branko ŠD 3Šport 1982 SLO 0:11:42 0:00:45 0:35:32 0:01:12 0:21:28 1:10:42
16 321 GRUDEN Alberto 1989 SLO 0:11:47 0:01:00 0:36:18 0:01:11 0:20:30 1:10:48
17 124 BEVK Metod 1984 SLO 0:13:47 0:00:58 0:36:05 0:00:43 0:19:59 1:11:34
18 182 MAJERIČ Gregor Triatlon klub Maribor 1985 SLO 0:12:16 0:00:34 0:35:10 0:00:56 0:23:05 1:12:03
19 216 SKOCAJ Luka ŠD 3Šport 1986 SLO 0:13:58 0:00:30 0:37:58 0:01:03 0:20:00 1:13:32
20 183 MALEC Aljoš ŠRK CELJE 1986 SLO 0:12:41 0:00:57 0:37:11 0:00:34 0:22:36 1:14:01
21 233 TERČELJ Rok 1986 SLO 0:13:48 0:00:43 0:39:10 0:00:49 0:20:40 1:15:12
22 246 VLAH Igor 3K ŠPORT 1982 SLO 0:14:14 0:01:32 0:39:39 0:00:45 0:21:12 1:17:24
23 184 MAMULA Nikola MK Umag 1989 SLO 0:13:24 0:01:28 0:42:54 0:00:39 0:25:14 1:23:41

Sprint triatlon – Članice I

# St. Priimek Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 307 DE ROSSI Agnese 1982 ITA 0:10:20 0:00:51 0:35:12 0:00:44 0:18:48 1:05:58
2 226 ŠIMENC Laura Tk-Gorenjska 1990 SLO 0:11:09 0:00:42 0:36:22 0:00:49 0:19:12 1:08:17
3 125 BIZJAK Maja ŠD 3Šport 1982 SLO 0:10:46 0:00:34 0:39:18 0:01:02 0:22:24 1:14:06
4 320 RUGEL Ana 1986 SLO 0:11:12 0:01:07 0:40:58 0:00:49 0:21:40 1:15:47
5 186 MANDL Nina Multisport klub Krško 1990 SLO 0:09:47 0:00:23 0:41:43 0:00:49 0:25:22 1:18:05
6 129 BRANCELJ Maja 3K ŠPORT 1985 SLO 0:15:10 0:01:35 0:45:53 0:00:53 0:23:11 1:26:44

Sprint triatlon – Člani II

# St. Priimek Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 177 KROMAR Damijan TK Inles Riko Ribnica 1972 SLO 0:09:38 0:00:22 0:31:38 0:00:35 0:16:02 0:58:17
2 310 PARADIŽ Matej ŠD 3Šport 1979 SLO 0:09:25 0:00:51 0:31:19 0:00:39 0:19:19 1:01:36
3 171 KOVAČ Matjaž ŠRK CELJE 1973 SLO 0:10:00 0:00:23 0:33:39 0:00:37 0:17:44 1:02:24
4 142 GERGORIČ Sebastjan Triatlon klub Maribor 1977 SLO 0:10:59 0:00:34 0:34:42 0:00:40 0:18:00 1:04:57
5 217 SKOK Benjamin ŠD 3SPORT 1974 SLO 0:11:42 0:00:45 0:34:38 0:00:45 0:17:23 1:05:16
6 145 GRAH Aleksandar T.K. Albona Extreme Labin CRO 0:11:35 0:00:31 0:34:12 0:00:49 0:18:14 1:05:23
7 117 ABRAM Miran TK Krško 1979 SLO 0:11:29 0:00:39 0:34:15 0:00:53 0:18:27 1:05:45
8 0 KORELC Matej 1979 SLO 0:10:11 0:00:52 0:33:33 0:00:45 0:20:28 1:05:51
9 185 MANDIČ Peter Tk Trisport Alprem 1972 SLO 0:10:22 0:00:50 0:35:49 0:00:41 0:18:21 1:06:05
10 211 REMUALDO Riccardo POOL SPORT 1980 ITA 0:11:30 0:00:36 0:34:18 0:00:47 0:18:53 1:06:06
11 315 LAZZARA Fabrizio ITA 0:10:40 0:00:32 0:35:10 0:00:44 0:19:42 1:06:50
12 304 PODLOGAR Elvis SLO 0:11:55 0:00:48 0:35:13 0:00:36 0:18:38 1:07:12
13 252 ZAJC Luka Triatlonski klub Ljubljana 1979 SLO 0:10:43 0:01:08 0:34:27 0:00:42 0:20:41 1:07:43
14 309 PODGORŠEK Aleš SLO 0:11:39 0:01:00 0:34:24 0:00:54 0:20:14 1:08:12
15 235 TRAMPUŠ Jan ŠD 3Šport 1977 SLO 0:13:13 0:00:36 0:34:11 0:00:58 0:19:24 1:08:24
16 139 FAVA Massimo polisportiva san Vito al tagliamento 1977 ITA 0:10:54 0:00:57 0:34:29 0:00:47 0:22:12 1:09:20
17 308 FROGLIA Claudio 1972 ITA 0:11:18 0:01:04 0:35:05 0:00:59 0:21:06 1:09:33
18 152 INFANTI Matteo polisportiva san Vito al tagliamento 1975 ITA 0:11:45 0:00:57 0:35:16 0:01:04 0:21:55 1:10:59
19 241 VDOVIČ Sašo 1973 SLO 0:13:34 0:00:50 0:36:30 0:00:49 0:19:54 1:11:39
20 230 ŠTAMOL Ivan ŠRK CELJE 1980 SLO 0:11:49 0:00:36 0:35:36 0:00:52 0:23:12 1:12:07
21 257 ŽAGAR Marko 3xmigaj 1975 SLO 0:12:52 0:01:47 0:36:10 0:00:37 0:21:15 1:12:42
22 134 ČERNUTA Luka Iron’s Back 1978 SLO 0:13:15 0:00:36 0:36:59 0:00:48 0:22:12 1:13:53
23 194 MRATINKOVIČ Sašo ŠRK CELJE 1977 SLO 0:13:37 0:00:59 0:36:17 0:01:04 0:22:29 1:14:28
24 244 VERSTOVŠEK Jaka ŠD 3Šport 1981 SLO 0:12:00 0:00:59 0:35:52 0:01:16 0:24:50 1:14:59
25 250 VUKOTIÆ Marko 3K ŠPORT 1981 SLO 0:13:16 0:01:31 0:37:44 0:01:16 0:21:32 1:15:20
26 214 SAVNIK Matija 3K ŠPORT 1974 SLO 0:12:55 0:01:09 0:36:48 0:00:55 0:23:34 1:15:23
27 245 VILLER Luca MBC TRIESTE 1975 ITA 0:14:23 0:00:48 0:37:57 0:00:48 0:21:40 1:15:36
28 251 VUKOTIÆ Matej 3K ŠPORT 1978 SLO 0:12:29 0:00:49 0:38:30 0:01:09 0:22:40 1:15:38
29 247 VOLKAR Matjaž 3K ŠPORT 1974 SLO 0:12:08 0:00:52 0:36:15 0:00:51 0:25:42 1:15:50
30 258 ŽDRALIČ Sebastijan ŠD 3Šport 1977 SLO 0:12:06 0:01:32 0:39:38 0:01:24 0:21:21 1:16:02
31 172 KOŽELJ Daniel 1974 SLO 0:10:17 0:00:46 0:40:26 0:00:40 0:24:48 1:16:59
32 229 ŠMIGOC Dejan ŠRK 1977 SLO 0:16:44 0:00:56 0:38:08 0:01:04 0:20:16 1:17:09
33 302 HROVAT Sašo SLO 0:12:34 0:00:46 0:37:13 0:00:59 0:25:57 1:17:32
34 201 PALISKA Denis ŠD 3Šport 1978 SLO 0:11:45 0:01:25 0:39:24 0:00:55 0:25:02 1:18:33
35 220 SLAVINEC Jaka 1981 SLO 0:11:49 0:01:18 0:42:01 0:01:04 0:23:10 1:19:24
36 0 PUHAR Primož 1978 SLO 0:14:35 0:02:15 0:39:06 0:01:12 0:23:48 1:20:59
37 218 SKOK Darko ŠD 3Šport 1977 SLO 0:13:47 0:00:58 0:40:38 0:01:14 0:24:31 1:21:10
38 147 GRIZANCIC Kristjan ŠD 3Šport 1979 SLO 0:12:59 0:01:44 0:39:44 0:01:27 0:25:27 1:21:24
39 219 SLAPNIČAR Jošt tk gorenjska 1972 SLO 0:14:04 0:01:02 0:40:22 0:01:07 0:26:30 1:23:07
40 118 AJDNIK Iztok ŠRK CELJE 1972 SLO 0:14:51 0:01:18 0:33:31 0:02:08 0:31:57 1:23:48
41 155 JANŽEKOVIČ Martin 3K ŠPORT 1977 SLO 0:16:30 0:02:05 0:43:53 0:01:11 0:24:04 1:27:44
42 149 HARI Mih 1981 SLO 0:14:31 0:01:29 0:46:32 0:00:56 0:24:21 1:27:51
43 163 KLOPČIČ Nejc 1981 SLO 0:14:09 0:01:20 0:44:55 0:00:59 0:28:12 1:29:37

Sprint triatlon – Članice II

# St. Priimek Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 168 KORDIČ Barbara Triatlonski klub Ljubljana 1979 SLO 0:11:56 0:00:48 0:35:36 0:00:53 0:21:08 1:10:22
2 148 HAJDINJAK Melita Team Turbo Tropovci 1977 SLO 0:11:51 0:01:08 0:36:20 0:00:52 0:20:23 1:10:35
3 318 DOBERNIK Irena 1978 SLO 0:13:08 0:01:12 0:43:11 0:01:15 0:24:56 1:23:44
4 232 TADIČ Nina 3K ŠPORT 1979 SLO 0:15:12 0:01:28 0:48:55 0:01:17 0:27:01 1:33:55
5 215 SENICA Mateja 1975 SLO 0:15:28 0:02:03 0:47:59 0:00:53 0:27:32 1:33:56

Sprint triatlon – Veterani I

# St. Priimek Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 180 LUNDER Borut ŠD 3Šport 1969 SLO 0:10:26 0:00:52 0:33:17 0:00:45 0:18:16 1:03:37
2 0 KOJC Jože 1969 SLO 0:10:59 0:00:33 0:34:02 0:00:52 0:19:43 1:06:11
3 0 HUNJET Andrej TK Maraton Ptuj 1970 SLO 0:12:26 0:00:52 0:35:00 0:00:56 0:20:14 1:09:30
4 249 VUKAN Slavko KK Tropovci Turbo Team Tropovci (MNZ Policija) 1970 SLO 0:13:02 0:01:03 0:34:10 0:01:13 0:20:06 1:09:37
5 253 ZALOŽNIK Rok 3K ŠPORT 1970 SLO 0:10:36 0:00:47 0:34:58 0:00:48 0:22:36 1:09:46
6 178 LEITINGER Luka ŠKD HYPO 1971 SLO 0:11:40 0:01:20 0:36:20 0:00:52 0:19:47 1:10:01
7 317 MALOVIČ Zoran 1969 SLO 0:12:24 0:00:36 0:35:17 0:00:48 0:21:12 1:10:20
8 207 PUSTIŠEK Matevž ŠD Sokol 1969 SLO 0:11:47 0:01:00 0:35:08 0:00:53 0:21:42 1:10:32
9 231 ŠTAMPAR Ljubo PSSV 1967 SLO 0:11:54 0:00:48 0:36:28 0:01:09 0:20:42 1:11:04
10 137 DELBEN Stefano FEDERCLUB TS 1970 ITA 0:12:02 0:00:55 0:38:01 0:01:02 0:21:03 1:13:05
11 187 MARADIN Ivan TK Trisport Kamnik 1970 SLO 0:14:03 0:00:55 0:36:39 0:01:37 0:19:54 1:13:10
12 188 MASTNAK MLAKAR Robert 3K ŠPORTMNZ RS-POLICIJA 1970 SLO 0:15:07 0:01:08 0:39:06 0:01:04 0:19:49 1:16:16
13 126 BOJANC Matjaž Trisport Kamnik 1971 SLO 0:14:24 0:01:28 0:38:40 0:00:59 0:20:56 1:16:29
14 205 PODLESNIK Mitja 1970 SLO 0:17:38 0:01:30 0:38:18 0:01:44 0:25:02 1:24:13
15 120 BANGIEV Vladimir 1970 SLO 0:15:56 0:00:52 0:45:22 0:00:59 0:30:06 1:33:17

Sprint triatlon – Veteranke I

# St. Priimek Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 0 STRNAD Polona 1968 SLO 0:12:52 0:01:11 0:43:53 0:01:13 0:23:17 1:22:28
2 127 BRADAČ Irena 3K ŠPORT 1971 SLO 0:16:38 0:01:14 0:42:45 0:01:18 0:26:53 1:28:51

Sprint triatlon – Veterani II

# St. Priimek Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 176 KREGAR Miro TK Kamnik 1962 SLO 0:10:30 0:00:44 0:35:00 0:00:46 0:17:37 1:04:38
2 193 MORO Pio polisportiva san vito 1962 ITA 0:11:25 0:00:53 0:34:46 0:00:51 0:20:34 1:08:31
3 210 RAJH Marko TK Maraton Ptuj 1963 SLO 0:12:10 0:01:16 0:35:47 0:00:49 0:19:19 1:09:23
4 167 KOPORC Andrej 1966 SLO 0:13:03 0:01:02 0:36:52 0:01:06 0:20:31 1:12:36
5 128 BRAJKOVIÆ Veljko T.K. Albona Extreme Labin 1965 CRO 0:14:11 0:00:54 0:37:07 0:00:58 0:20:23 1:13:36
6 314 KRAMARIČ Miro 1966 0:12:16 0:00:37 0:36:30 0:01:05 0:23:50 1:14:20
7 203 PIRŠ Damjan ŠRK CELJE 1966 SLO 0:13:42 0:00:44 0:37:36 0:01:01 0:26:18 1:19:22
8 173 KRAMAR Bojan Vitezi dobrega teka 1964 SLO 0:15:04 0:00:59 0:41:53 0:01:19 0:21:42 1:20:59
9 248 VRABEC Branko 3K ŠPORT 1964 SLO 0:15:50 0:01:30 0:42:01 0:00:47 0:21:21 1:21:31
10 130 CAFUN Tomaž 1963 SLO 0:15:00 0:01:22 0:41:28 0:01:37 0:22:05 1:21:35
11 156 JOSIPOVIÆ Matko Triatlon klub Maribor 1965 SLO 0:11:07 0:02:41 0:41:32 0:02:06 0:24:58 1:22:26
12 0 JANKOVIČ Dušan 1962 SLO 0:15:40 0:01:29 0:41:54 0:01:10 0:22:39 1:22:53
13 162 KLEPEC Borut 1966 SLO 0:12:52 0:01:47 0:43:11 0:00:51 0:30:05 1:28:47
14 136 DEBEVC Borut 1966 SLO 0:14:54 0:01:04 0:46:04 0:01:07 0:26:16 1:29:26
15 221 STARMAN Matija ODLO TEAM 1965 SLO 0:17:25 0:01:23 0:47:44 0:01:41 0:26:35 1:34:50
98 PLUT Rafael MOL OŠ 1965 SLO 0:13:31 0:01:42 0:32:51 0:01:40 0:19:07 DQ

Sprint triatlon – Veteranke II

# St. Priimek Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 208 ALENKA RABUZA ŠRK CELJE TEAM 1964 SLO 0:16:28 0:01:12 0:44:37 0:01:43 0:27:49 1:31:51

Sprint triatlon – Veterani III

# St. Priimek Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 150 HOČEVAR Metod 1961 SLO 0:13:14 0:00:50 0:34:11 0:00:36 0:19:26 1:08:19
2 225 STRNIŠA Toni TK Inles Riko Ribnica 1959 SLO 0:10:52 0:00:49 0:38:02 0:01:05 0:20:06 1:10:56
3 238 TROJAR Bojan TSK Valkarton Logatec 1958 SLO 0:13:53 0:00:54 0:37:38 0:00:56 0:18:52 1:12:15
4 198 OCVIRK Mojmir Dnevnik 1961 SLO 0:13:04 0:00:57 0:36:55 0:01:12 0:20:56 1:13:06
5 259 ŽELEZNIK Bogdan ŠRK CELJE 1961 SLO 0:11:45 0:00:38 0:37:00 0:00:53 0:23:00 1:13:19
6 234 TOPALOVIČ Zoran ŠD 3Šport 1961 SLO 0:14:57 0:01:02 0:39:34 0:00:56 0:23:00 1:19:30
7 181 MACORIG Bruno MBC TRIESTE 1958 ITA 0:14:45 0:01:05 0:38:44 0:01:02 0:25:00 1:20:38
8 0 ZOBAVNIK Igor 1961 SLO 0:13:10 0:00:53 0:40:26 0:01:11 0:25:17 1:21:00
8 213 ROTAR Aleš TK Krka 1960 SLO 0:15:22 0:01:31 0:40:23 0:01:21 0:22:22 1:21:00
10 199 OSOLNIK Boris 3K ŠPORT 1961 SLO 0:13:59 0:00:58 0:42:19 0:01:22 0:23:17 1:21:58
11 133 ČERNEKA Zvone ŠD 3Šport 1957 SLO 0:13:45 0:01:06 0:40:57 0:01:08 0:29:03 1:26:01
12 164 KNAP Bojan Trisport 1960 SLO 0:15:19 0:00:52 0:41:40 0:01:46 0:27:37 1:27:16
13 123 BEVEC Bogdan ŠD 3Šport 1961 SLO 0:12:39 0:02:04 0:47:26 0:01:43 0:27:41 1:31:34

Sprint triatlon – Veteranke III

# St. Priimek Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 239 TRONTELJ Andreja Sokol 1957 SLO 0:14:44 0:01:20 0:43:24 0:01:22 0:23:48 1:24:39

Sprint triatlon – Veterani IV

# St. Priimek Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 237 TRKMAN Andrej TKL Ljubljana 1952 SLO 0:12:11 0:01:16 0:34:52 0:00:54 0:20:03 1:09:17
2 256 ŽAGAR Anton TK Inles Riko Ribnica 1955 SLO 0:13:20 0:00:47 0:36:45 0:00:59 0:19:51 1:11:44
3 0 ERHOVNIC Tomaž 1955 SLO 0:12:49 0:00:44 0:35:44 0:00:56 0:23:26 1:13:42
4 143 GOMZI Slavko TK Maribor 1956 SLO 0:11:59 0:00:45 0:39:46 0:00:42 0:26:01 1:19:14
5 174 KRASNIK Gorazd KLUB MARATONEC LENART 1955 SLO 0:16:55 0:03:00 0:43:31 0:01:12 0:25:39 1:30:19

Sprint triatlon – Veteranke IV

# St. Priimek Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Sprint triatlon – Veterani V

# St. Priimek Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 159 KABAJ Milan Triatlon klub Maribor 1949 SLO 0:13:58 0:00:49 0:42:41 0:01:25 0:27:08 1:26:03
2 223 STOPAR Max 1943 SLO 0:16:19 0:01:01 0:42:06 0:01:56 0:27:56 1:29:20

Sprint triatlon – Veteranke V

# St. Priimek Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Sprint triatlon – Moški skupno

# St. Priimek Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 177 KROMAR Damijan TK Inles Riko Ribnica 1972 SLO 0:09:38 0:00:22 0:31:38 0:00:35 0:16:02 0:58:17
2 157 JURE Majdič TK Inles Riko Ribnica 1983 SLO 0:07:57 0:00:34 0:33:11 0:00:38 0:17:58 1:00:20
3 310 PARADIŽ Matej ŠD 3Šport 1979 SLO 0:09:25 0:00:51 0:31:19 0:00:39 0:19:19 1:01:36
4 141 FRANCI Šilc TK Inles Riko Ribnica 1983 SLO 0:10:37 0:00:46 0:33:09 0:00:39 0:17:05 1:02:18
5 171 KOVAČ Matjaž ŠRK CELJE 1973 SLO 0:10:00 0:00:23 0:33:39 0:00:37 0:17:44 1:02:24
6 161 KLANČNIK Janez 1985 SLO 0:09:51 0:00:54 0:33:49 0:00:37 0:17:16 1:02:29
7 192 MODIC Matic TK Ljubljana 1987 SLO 0:09:55 0:00:50 0:33:52 0:00:40 0:17:38 1:02:55
8 180 LUNDER Borut ŠD 3Šport 1969 SLO 0:10:26 0:00:52 0:33:17 0:00:45 0:18:16 1:03:37
9 190 MAVC Miro 1985 SLO 0:09:44 0:00:29 0:33:52 0:00:42 0:19:39 1:04:29
10 176 KREGAR Miro TK Kamnik 1962 SLO 0:10:30 0:00:44 0:35:00 0:00:46 0:17:37 1:04:38
11 153 IVANČIČ Sandi ŠRK CELJE 1982 SLO 0:11:26 0:00:48 0:33:19 0:00:42 0:18:38 1:04:56
12 142 GERGORIČ Sebastjan Triatlon klub Maribor 1977 SLO 0:10:59 0:00:34 0:34:42 0:00:40 0:18:00 1:04:57
13 222 STJEPIÆ Vlado Triatlon klub Velenje 1989 SLO 0:09:05 0:00:32 0:35:57 0:00:52 0:18:40 1:05:08
14 217 SKOK Benjamin ŠD 3SPORT 1974 SLO 0:11:42 0:00:45 0:34:38 0:00:45 0:17:23 1:05:16
15 145 GRAH Aleksandar T.K. Albona Extreme Labin CRO 0:11:35 0:00:31 0:34:12 0:00:49 0:18:14 1:05:23
16 117 ABRAM Miran TK Krško 1979 SLO 0:11:29 0:00:39 0:34:15 0:00:53 0:18:27 1:05:45
17 0 KORELC Matej 1979 SLO 0:10:11 0:00:52 0:33:33 0:00:45 0:20:28 1:05:51
18 212 ROJC Miha Tk Trisport Alprem 1990 SLO 0:09:40 0:00:39 0:36:02 0:00:39 0:18:51 1:05:54
19 196 MURN Luka TK Inles Riko Ribnica 1994 SLO 0:10:44 0:00:38 0:34:56 0:00:37 0:19:07 1:06:03
20 185 MANDIČ Peter Tk Trisport Alprem 1972 SLO 0:10:22 0:00:50 0:35:49 0:00:41 0:18:21 1:06:05
21 211 REMUALDO Riccardo POOL SPORT 1980 ITA 0:11:30 0:00:36 0:34:18 0:00:47 0:18:53 1:06:06
22 0 KOJC Jože 1969 SLO 0:10:59 0:00:33 0:34:02 0:00:52 0:19:43 1:06:11
23 227 ŠKERJANC Marko Sokol 1991 SLO 0:11:29 0:00:23 0:34:29 0:00:43 0:19:29 1:06:35
24 160 KERN Miha TK Gorenjska 1987 SLO 0:07:59 0:00:23 0:35:45 0:00:49 0:21:46 1:06:43
25 315 LAZZARA Fabrizio ITA 0:10:40 0:00:32 0:35:10 0:00:44 0:19:42 1:06:50
26 140 FLUHER Boris Triatlon Klub Maribor 1985 SLO 0:11:01 0:00:34 0:34:42 0:00:33 0:20:09 1:07:01
27 304 PODLOGAR Elvis SLO 0:11:55 0:00:48 0:35:13 0:00:36 0:18:38 1:07:12
28 179 LIPOVŠEK Jan Tk Trisport Alprem 1995 SLO 0:10:13 0:00:49 0:36:20 0:00:32 0:19:31 1:07:26
29 252 ZAJC Luka Triatlonski klub Ljubljana 1979 SLO 0:10:43 0:01:08 0:34:27 0:00:42 0:20:41 1:07:43
30 309 PODGORŠEK Aleš SLO 0:11:39 0:01:00 0:34:24 0:00:54 0:20:14 1:08:12
31 150 HOČEVAR Metod 1961 SLO 0:13:14 0:00:50 0:34:11 0:00:36 0:19:26 1:08:19
32 235 TRAMPUŠ Jan ŠD 3Šport 1977 SLO 0:13:13 0:00:36 0:34:11 0:00:58 0:19:24 1:08:24
33 193 MORO Pio polisportiva san vito 1962 ITA 0:11:25 0:00:53 0:34:46 0:00:51 0:20:34 1:08:31
34 228 ŠKETAKO Denis ŠRK CELJE 1988 SLO 0:11:48 0:00:59 0:35:26 0:01:03 0:19:29 1:08:47
35 170 KOS Jernej Arnold Profi 1983 SLO 0:12:18 0:00:29 0:35:12 0:00:40 0:20:11 1:08:52
36 200 PALČNIK Marcel ŠRK CELJE 1994 SLO 0:08:25 0:00:33 0:36:33 0:00:31 0:23:06 1:09:11
37 237 TRKMAN Andrej TKL Ljubljana 1952 SLO 0:12:11 0:01:16 0:34:52 0:00:54 0:20:03 1:09:17
38 139 FAVA Massimo polisportiva san Vito al tagliamento 1977 ITA 0:10:54 0:00:57 0:34:29 0:00:47 0:22:12 1:09:20
39 210 RAJH Marko TK Maraton Ptuj 1963 SLO 0:12:10 0:01:16 0:35:47 0:00:49 0:19:19 1:09:23
40 0 HUNJET Andrej TK Maraton Ptuj 1970 SLO 0:12:26 0:00:52 0:35:00 0:00:56 0:20:14 1:09:30
41 308 FROGLIA Claudio 1972 ITA 0:11:18 0:01:04 0:35:05 0:00:59 0:21:06 1:09:33
42 249 VUKAN Slavko KK Tropovci Turbo Team Tropovci (MNZ Policija) 1970 SLO 0:13:02 0:01:03 0:34:10 0:01:13 0:20:06 1:09:37
43 253 ZALOŽNIK Rok 3K ŠPORT 1970 SLO 0:10:36 0:00:47 0:34:58 0:00:48 0:22:36 1:09:46
44 178 LEITINGER Luka ŠKD HYPO 1971 SLO 0:11:40 0:01:20 0:36:20 0:00:52 0:19:47 1:10:01
45 317 MALOVIČ Zoran 1969 SLO 0:12:24 0:00:36 0:35:17 0:00:48 0:21:12 1:10:20
46 207 PUSTIŠEK Matevž ŠD Sokol 1969 SLO 0:11:47 0:01:00 0:35:08 0:00:53 0:21:42 1:10:32
47 146 GREGOR Lisjak ŠD 3Šport 1983 SLO 0:12:30 0:00:48 0:35:02 0:00:57 0:21:22 1:10:40
48 202 PETROVIÆ Branko ŠD 3Šport 1982 SLO 0:11:42 0:00:45 0:35:32 0:01:12 0:21:28 1:10:42
49 321 GRUDEN Alberto 1989 SLO 0:11:47 0:01:00 0:36:18 0:01:11 0:20:30 1:10:48
50 225 STRNIŠA Toni TK Inles Riko Ribnica 1959 SLO 0:10:52 0:00:49 0:38:02 0:01:05 0:20:06 1:10:56
51 152 INFANTI Matteo polisportiva san Vito al tagliamento 1975 ITA 0:11:45 0:00:57 0:35:16 0:01:04 0:21:55 1:10:59
52 231 ŠTAMPAR Ljubo PSSV 1967 SLO 0:11:54 0:00:48 0:36:28 0:01:09 0:20:42 1:11:04
53 124 BEVK Metod 1984 SLO 0:13:47 0:00:58 0:36:05 0:00:43 0:19:59 1:11:34
54 241 VDOVIČ Sašo 1973 SLO 0:13:34 0:00:50 0:36:30 0:00:49 0:19:54 1:11:39
55 256 ŽAGAR Anton TK Inles Riko Ribnica 1955 SLO 0:13:20 0:00:47 0:36:45 0:00:59 0:19:51 1:11:44
56 182 MAJERIČ Gregor Triatlon klub Maribor 1985 SLO 0:12:16 0:00:34 0:35:10 0:00:56 0:23:05 1:12:03
57 230 ŠTAMOL Ivan ŠRK CELJE 1980 SLO 0:11:49 0:00:36 0:35:36 0:00:52 0:23:12 1:12:07
58 238 TROJAR Bojan TSK Valkarton Logatec 1958 SLO 0:13:53 0:00:54 0:37:38 0:00:56 0:18:52 1:12:15
59 167 KOPORC Andrej 1966 SLO 0:13:03 0:01:02 0:36:52 0:01:06 0:20:31 1:12:36
60 257 ŽAGAR Marko 3xmigaj 1975 SLO 0:12:52 0:01:47 0:36:10 0:00:37 0:21:15 1:12:42
61 137 DELBEN Stefano FEDERCLUB TS 1970 ITA 0:12:02 0:00:55 0:38:01 0:01:02 0:21:03 1:13:05
62 198 OCVIRK Mojmir Dnevnik 1961 SLO 0:13:04 0:00:57 0:36:55 0:01:12 0:20:56 1:13:06
63 187 MARADIN Ivan TK Trisport Kamnik 1970 SLO 0:14:03 0:00:55 0:36:39 0:01:37 0:19:54 1:13:10
64 259 ŽELEZNIK Bogdan ŠRK CELJE 1961 SLO 0:11:45 0:00:38 0:37:00 0:00:53 0:23:00 1:13:19
65 216 SKOCAJ Luka ŠD 3Šport 1986 SLO 0:13:58 0:00:30 0:37:58 0:01:03 0:20:00 1:13:32
66 128 BRAJKOVIÆ Veljko T.K. Albona Extreme Labin 1965 CRO 0:14:11 0:00:54 0:37:07 0:00:58 0:20:23 1:13:36
67 0 ERHOVNIC Tomaž 1955 SLO 0:12:49 0:00:44 0:35:44 0:00:56 0:23:26 1:13:42
68 134 ČERNUTA Luka Iron’s Back 1978 SLO 0:13:15 0:00:36 0:36:59 0:00:48 0:22:12 1:13:53
69 183 MALEC Aljoš ŠRK CELJE 1986 SLO 0:12:41 0:00:57 0:37:11 0:00:34 0:22:36 1:14:01
70 314 KRAMARIČ Miro 1966 0:12:16 0:00:37 0:36:30 0:01:05 0:23:50 1:14:20
71 194 MRATINKOVIČ Sašo ŠRK CELJE 1977 SLO 0:13:37 0:00:59 0:36:17 0:01:04 0:22:29 1:14:28
72 244 VERSTOVŠEK Jaka ŠD 3Šport 1981 SLO 0:12:00 0:00:59 0:35:52 0:01:16 0:24:50 1:14:59
73 233 TERČELJ Rok 1986 SLO 0:13:48 0:00:43 0:39:10 0:00:49 0:20:40 1:15:12
74 250 VUKOTIÆ Marko 3K ŠPORT 1981 SLO 0:13:16 0:01:31 0:37:44 0:01:16 0:21:32 1:15:20
75 214 SAVNIK Matija 3K ŠPORT 1974 SLO 0:12:55 0:01:09 0:36:48 0:00:55 0:23:34 1:15:23
76 245 VILLER Luca MBC TRIESTE 1975 ITA 0:14:23 0:00:48 0:37:57 0:00:48 0:21:40 1:15:36
77 251 VUKOTIÆ Matej 3K ŠPORT 1978 SLO 0:12:29 0:00:49 0:38:30 0:01:09 0:22:40 1:15:38
78 247 VOLKAR Matjaž 3K ŠPORT 1974 SLO 0:12:08 0:00:52 0:36:15 0:00:51 0:25:42 1:15:50
79 258 ŽDRALIČ Sebastijan ŠD 3Šport 1977 SLO 0:12:06 0:01:32 0:39:38 0:01:24 0:21:21 1:16:02
80 188 MASTNAK MLAKAR Robert 3K ŠPORTMNZ RS-POLICIJA 1970 SLO 0:15:07 0:01:08 0:39:06 0:01:04 0:19:49 1:16:16
81 126 BOJANC Matjaž Trisport Kamnik 1971 SLO 0:14:24 0:01:28 0:38:40 0:00:59 0:20:56 1:16:29
82 172 KOŽELJ Daniel 1974 SLO 0:10:17 0:00:46 0:40:26 0:00:40 0:24:48 1:16:59
83 229 ŠMIGOC Dejan ŠRK 1977 SLO 0:16:44 0:00:56 0:38:08 0:01:04 0:20:16 1:17:09
84 246 VLAH Igor 3K ŠPORT 1982 SLO 0:14:14 0:01:32 0:39:39 0:00:45 0:21:12 1:17:24
85 302 HROVAT Sašo SLO 0:12:34 0:00:46 0:37:13 0:00:59 0:25:57 1:17:32
86 191 MLINAR Aljoša ŠD 3Šport 1993 SLO 0:12:44 0:01:02 0:37:04 0:00:58 0:26:08 1:17:59
87 201 PALISKA Denis ŠD 3Šport 1978 SLO 0:11:45 0:01:25 0:39:24 0:00:55 0:25:02 1:18:33
88 143 GOMZI Slavko TK Maribor 1956 SLO 0:11:59 0:00:45 0:39:46 0:00:42 0:26:01 1:19:14
89 203 PIRŠ Damjan ŠRK CELJE 1966 SLO 0:13:42 0:00:44 0:37:36 0:01:01 0:26:18 1:19:22
90 220 SLAVINEC Jaka 1981 SLO 0:11:49 0:01:18 0:42:01 0:01:04 0:23:10 1:19:24
91 234 TOPALOVIČ Zoran ŠD 3Šport 1961 SLO 0:14:57 0:01:02 0:39:34 0:00:56 0:23:00 1:19:30
92 181 MACORIG Bruno MBC TRIESTE 1958 ITA 0:14:45 0:01:05 0:38:44 0:01:02 0:25:00 1:20:38
93 0 PUHAR Primož 1978 SLO 0:14:35 0:02:15 0:39:06 0:01:12 0:23:48 1:20:59
93 173 KRAMAR Bojan Vitezi dobrega teka 1964 SLO 0:15:04 0:00:59 0:41:53 0:01:19 0:21:42 1:20:59
95 213 ROTAR Aleš TK Krka 1960 SLO 0:15:22 0:01:31 0:40:23 0:01:21 0:22:22 1:21:00
95 0 ZOBAVNIK Igor 1961 SLO 0:13:10 0:00:53 0:40:26 0:01:11 0:25:17 1:21:00
97 218 SKOK Darko ŠD 3Šport 1977 SLO 0:13:47 0:00:58 0:40:38 0:01:14 0:24:31 1:21:10
98 147 GRIZANCIC Kristjan ŠD 3Šport 1979 SLO 0:12:59 0:01:44 0:39:44 0:01:27 0:25:27 1:21:24
99 248 VRABEC Branko 3K ŠPORT 1964 SLO 0:15:50 0:01:30 0:42:01 0:00:47 0:21:21 1:21:31
100 130 CAFUN Tomaž 1963 SLO 0:15:00 0:01:22 0:41:28 0:01:37 0:22:05 1:21:35
101 199 OSOLNIK Boris 3K ŠPORT 1961 SLO 0:13:59 0:00:58 0:42:19 0:01:22 0:23:17 1:21:58
102 156 JOSIPOVIÆ Matko Triatlon klub Maribor 1965 SLO 0:11:07 0:02:41 0:41:32 0:02:06 0:24:58 1:22:26
103 0 JANKOVIČ Dušan 1962 SLO 0:15:40 0:01:29 0:41:54 0:01:10 0:22:39 1:22:53
104 219 SLAPNIČAR Jošt tk gorenjska 1972 SLO 0:14:04 0:01:02 0:40:22 0:01:07 0:26:30 1:23:07
105 184 MAMULA Nikola MK Umag 1989 SLO 0:13:24 0:01:28 0:42:54 0:00:39 0:25:14 1:23:41
106 118 AJDNIK Iztok ŠRK CELJE 1972 SLO 0:14:51 0:01:18 0:33:31 0:02:08 0:31:57 1:23:48
107 205 PODLESNIK Mitja 1970 SLO 0:17:38 0:01:30 0:38:18 0:01:44 0:25:02 1:24:13
108 133 ČERNEKA Zvone ŠD 3Šport 1957 SLO 0:13:45 0:01:06 0:40:57 0:01:08 0:29:03 1:26:01
109 159 KABAJ Milan Triatlon klub Maribor 1949 SLO 0:13:58 0:00:49 0:42:41 0:01:25 0:27:08 1:26:03
110 164 KNAP Bojan Trisport 1960 SLO 0:15:19 0:00:52 0:41:40 0:01:46 0:27:37 1:27:16
111 155 JANŽEKOVIČ Martin 3K ŠPORT 1977 SLO 0:16:30 0:02:05 0:43:53 0:01:11 0:24:04 1:27:44
112 149 HARI Mih 1981 SLO 0:14:31 0:01:29 0:46:32 0:00:56 0:24:21 1:27:51
113 162 KLEPEC Borut 1966 SLO 0:12:52 0:01:47 0:43:11 0:00:51 0:30:05 1:28:47
114 223 STOPAR Max 1943 SLO 0:16:19 0:01:01 0:42:06 0:01:56 0:27:56 1:29:20
115 136 DEBEVC Borut 1966 SLO 0:14:54 0:01:04 0:46:04 0:01:07 0:26:16 1:29:26
116 163 KLOPČIČ Nejc 1981 SLO 0:14:09 0:01:20 0:44:55 0:00:59 0:28:12 1:29:37
117 174 KRASNIK Gorazd KLUB MARATONEC LENART 1955 SLO 0:16:55 0:03:00 0:43:31 0:01:12 0:25:39 1:30:19
118 123 BEVEC Bogdan ŠD 3Šport 1961 SLO 0:12:39 0:02:04 0:47:26 0:01:43 0:27:41 1:31:34
119 120 BANGIEV Vladimir 1970 SLO 0:15:56 0:00:52 0:45:22 0:00:59 0:30:06 1:33:17
120 221 STARMAN Matija ODLO TEAM 1965 SLO 0:17:25 0:01:23 0:47:44 0:01:41 0:26:35 1:34:50
98 PLUT Rafael MOL OŠ 1965 SLO 0:13:31 0:01:42 0:32:51 0:01:40 0:19:07 DQ

Sprint triatlon – Ženske skupno

# St. Priimek Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 307 DE ROSSI Agnese 1982 ITA 0:10:20 0:00:51 0:35:12 0:00:44 0:18:48 1:05:58
2 226 ŠIMENC Laura Tk-Gorenjska 1990 SLO 0:11:09 0:00:42 0:36:22 0:00:49 0:19:12 1:08:17
3 122 BESAL Tina TK Inles Riko Ribnica 1994 SLO 0:10:31 0:00:40 0:35:53 0:00:43 0:22:07 1:09:55
4 168 KORDIČ Barbara Triatlonski klub Ljubljana 1979 SLO 0:11:56 0:00:48 0:35:36 0:00:53 0:21:08 1:10:22
5 148 HAJDINJAK Melita Team Turbo Tropovci 1977 SLO 0:11:51 0:01:08 0:36:20 0:00:52 0:20:23 1:10:35
6 125 BIZJAK Maja ŠD 3Šport 1982 SLO 0:10:46 0:00:34 0:39:18 0:01:02 0:22:24 1:14:06
7 320 RUGEL Ana 1986 SLO 0:11:12 0:01:07 0:40:58 0:00:49 0:21:40 1:15:47
8 186 MANDL Nina Multisport klub Krško 1990 SLO 0:09:47 0:00:23 0:41:43 0:00:49 0:25:22 1:18:05
9 240 TURK Urška TK Inles Riko Ribnica 1994 SLO 0:12:48 0:00:41 0:41:38 0:00:49 0:24:53 1:20:51
10 0 STRNAD Polona 1968 SLO 0:12:52 0:01:11 0:43:53 0:01:13 0:23:17 1:22:28
11 318 DOBERNIK Irena 1978 SLO 0:13:08 0:01:12 0:43:11 0:01:15 0:24:56 1:23:44
12 239 TRONTELJ Andreja Sokol 1957 SLO 0:14:44 0:01:20 0:43:24 0:01:22 0:23:48 1:24:39
13 129 BRANCELJ Maja 3K ŠPORT 1985 SLO 0:15:10 0:01:35 0:45:53 0:00:53 0:23:11 1:26:44
14 127 BRADAČ Irena 3K ŠPORT 1971 SLO 0:16:38 0:01:14 0:42:45 0:01:18 0:26:53 1:28:51
15 208 ALENKA RABUZA ŠRK CELJE TEAM 1964 SLO 0:16:28 0:01:12 0:44:37 0:01:43 0:27:49 1:31:51
16 232 TADIČ Nina 3K ŠPORT 1979 SLO 0:15:12 0:01:28 0:48:55 0:01:17 0:27:01 1:33:55
17 215 SENICA Mateja 1975 SLO 0:15:28 0:02:03 0:47:59 0:00:53 0:27:32 1:33:56

Sprint triatlon – Moške in mešane štafete

# St. Klub tekmovalci Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 267 TK Velenje TRI TEAM Jože BlažinaMitja TašlerKevin Dolar 0:09:01 0:00:32 0:31:57 0:00:42 0:16:05 0:58:19
2 264 3K Ambiciozni Rok BizjakDrago KokAljaž Paulin 0:09:30 0:00:25 0:31:46 0:00:31 0:17:13 0:59:27
3 311 TRISPORT 0:09:25 0:00:45 0:31:29 0:00:44 0:17:08 0:59:32
4 266 T.K. Albona Extreme Labin Nikola MatićSandi MilohanićRobert Vojić 0:13:18 0:00:36 0:34:22 0:00:51 0:17:29 1:06:39
5 261 ŠRK CELJE 2 Gregor MucSandi IvančičAlbin Planinšek 0:11:29 0:00:23 0:33:42 0:01:06 0:20:05 1:06:47
6 260 ŠRK CELJE 1 Katja TopovšekVasja PovšeMatic Udrih 0:13:12 0:00:24 0:34:18 0:00:39 0:20:55 1:09:30
7 106 3K ŠPORT Rak BojanGaljot BarbaraRupnik Marjeta 0:11:00 0:00:33 0:39:50 0:00:39 0:21:00 1:13:04
8 265 3K PRISRČNI Katja ZgoncBoris GrabnarSaša Vrbančič 0:16:38 0:00:30 0:37:54 0:00:44 0:23:14 1:19:01
9 268 PULZ Mitja Krašnja ŽerovcJani RženBojana Gombot 0:14:37 0:00:37 0:42:54 0:00:42 0:21:44 1:20:37
10 269 FizioTeam Štafeta Metod VodebMetod VodebStanislava Vodeb 0:14:34 0:02:02 0:38:43 0:01:01 0:26:12 1:22:35
11 262 ŠRK CELJE 3 Robi VovkRobi VovkLea Cizej 0:12:22 0:01:26 0:41:21 0:00:44 0:27:52 1:23:47

Sprint triatlon – Ženske štafete

# St. Klub tekmovalci Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat