CICI TRIATLON

Absolutno – dekleta

Mesto Ime in priimek Št. Letnik # Čas-plavanje T1 # Čas-kolo T2 # Čas-tek Skupni čas
1 NEJKA SPRUK 43 2001 4 0:02:00 0:00:34 1 0:05:08 4 0:02:41 0:10:23
2 URŠKA BERNOT 8 2001 5 0:02:08 0:00:34 2 0:05:10 8 0:02:48 0:10:40
3 NIKA TOMINC 47 2002 1 0:01:51 0:00:38 3 0:05:32 0:00:21 2 0:02:25 0:10:46
4 NEŽA MOHAR 31 2002 3 0:01:59 0:00:32 4 0:05:58 0:00:21 1 0:02:19 0:11:09
5 MONIKA BARTOL 1 2003 6 0:02:10 0:00:39 0:05:57 5 0:02:46 0:11:32
6 EMMA FORANŽAR 15 2002 2 0:01:54 0:00:46 0:06:34 17 0:02:09 0:12:23
7 ANJA MAROLT 29 2002 11 0:02:28 0:00:39 0:06:33 9 0:02:49 0:12:28
8 TARA MANDIČ 26 2003 12 0:02:29 0:00:35 6 0:06:19 0:00:27 3 0:02:41 0:12:31
9 VITA ŠKRJANC 45 2005 15 0:02:43 0:00:40 5 0:06:02 0:00:27 11 0:02:52 0:13:43
10 ALJA ERJAVEC 56 2003 10 0:02:26 0:00:44 0:06:38 14 0:02:57 0:12:45
11 LANA BERCE 4 2002 8 0:02:18 0:07:52 6 0:02:46 0:12:56
12 TULLIA MILANI 30 2003 7 0:02:17 0:01:05 7 0:06:28 0:00:29 13 0:02:56 0:13:14
13 CARLOTTA BENCO 2 2002 9 0:02:23 0:00:46 0:07:18 7 0:02:48 0:13:15
14 NIKA KOREN 19 2004 13 0:02:36 0:00:38 10 0:06:41 0:00:27 12 0:02:55 0:13:17
15 SARA KOVIC 21 2004 14 0:02:38 0:01:00 8 0:06:37 0:00:30 10 0:02:50 0:13:36
16 MANCA MARADIN 28 2004 19 0:03:08 0:00:49 11 0:06:49 0:00:32 16 0:03:03 0:14:22
17 ANA STERLE 44 2004 18 0:02:58 0:00:49 13 0:01:01 0:00:31 15 0:03:02 0:14:23
18 NICOLE FORNAŽAR 14 2005 20 0:03:09 0:00:47 12 0:06:50 0:00:26 18 0:03:38 0:14:51
19 NEJKA ŠTEFAN 46 2004 17 0:02:45 0:00:57 14 0:07:30 0:00:33 19 0:04:00 0:15:46
DQ LEA KOŽELJ 22 2005 0:02:30 0:01:09 0:07:01 DQ

Absolutno – fantje

Mesto Ime in priimek Št. Letnik # Čas-plavanje T1 # Čas-kolo T2 # Čas-tek Skupni čas
1 DAVID VIDENŠEK 53 2001 3 0:01:57 0:00:36 2 0:04:56 0:00:22 1 0:02:11 0:10:05
2 ŽIGA BERLEC 6 2001 9 0:02:08 0:00:32 1 0:04:44 0:00:29 4 0:02:28 0:10:23
3 MARKO PRETNAR 39 2001 5 0:02:01 0:00:30 5 0:05:27 0:00:22 2 0:02:17 0:10:38
4 IVAN NINKOVIÆ 33 2002 1 0:01:43 0:00:34 7 0:05:43 0:00:21 3 0:02:25 0:10:47
5 NEJC PODGORŠEK 37 2003 4 0:01:59 0:00:32 6 0:05:35 0:00:29 5 0:02:30 0:11:08
6 JAN PERC 36 2001 10 0:01:11 0:00:35 4 0:05:23 0:00:27 6 0:02:31 0:11:09
7 JAN MARADIN 27 2003 7 0:02:06 0:00:42 3 0:05:21 0:00:30 9 0:02:35 0:11:16
8 GAŠPER PAULIČ 34 2002 6 0:02:04 0:00:39 0:06:01 11 0:02:39 0:11:34
9 MARKO VELIČKOVIÆ 51 2002 2 0:01:53 0:00:47 8 0:05:43 0:00:25 10 0:02:36 0:11:26
10 ŽIGA PODGORŠEK 38 2003 8 0:02:06 0:00:32 11 0:05:50 0:00:24 13 0:02:45 0:11:39
11 LAN VRČKOVNIK 55 2003 17 0:02:26 0:00:42 9 0:05:47 0:00:22 8 0:02:33 0:11:51
12 MAKS JEREB 17 2003 11 0:02:16 0:01:01 0:05:58 17 0:02:51 0:12:06
13 ANŽE PERC 35 2003 14 0:02:21 0:00:39 13 0:06:01 0:00:25 23 0:03:02 0:12:30
14 ALJAŽ UDOVIČ 50 2004 22 0:02:41 0:00:38 17 0:06:13 0:00:23 12 0:02:42 0:12:40
15 JANUS KOVIC 20 2004 19 0:02:27 0:00:45 16 0:06:13 0:00:28 20 0:02:56 0:12:50
16 JOŽEF JOVANOVSKI 18 2002 13 0:02:18 0:01:23 12 0:05:58 0:00:25 14 0:02:48 0:12:51
17 DOMEN BOJANC 9 2005 20 0:02:35 0:00:44 19 0:06:15 0:00:25 18 0:02:53 0:12:52
18 GAŠPER BUBOLA 10 2002 15 0:02:22 0:01:26 10 0:05:50 0:00:29 21 0:03:00 0:13:08
19 ANDREJ LAKOVIC 23 2003 21 0:02:42 0:00:54 14 0:06:05 0:00:30 22 0:03:01 0:13:14
20 GAŠPER MUŽINA 32 2002 23 0:02:44 0:01:14 20 0:06:15 0:00:29 7 0:02:31 0:13:15
21 JAKA UDOVIČ 49 2003 24 0:02:46 0:00:53 15 0:06:12 0:00:35 15 0:02:48 0:13:16
22 VALENTINO BENCO 4 2005 18 0:02:26 0:00:45 22 0:06:23 0:00:32 26 0:03:13 0:13:22
23 JURAJ TOPIÆ 48 2003 12 0:02:16 0:00:53 24 0:07:02 0:00:24 16 0:02:29 0:13:25
24 ALJAŽ BERLEC 5 2005 26 0:02:59 0:00:50 18 0:06:13 0:00:33 19 0:02:54 0:13:31
25 JAN SLOBKO 42 2002 16 0:02:23 0:00:59 21 0:06:18 0:00:26 30 0:02:51 0:13:59
26 SEBASTIAN BERLOT 7 2005 25 0:02:49 0:00:58 23 0:06:56 0:00:32 28 0:03:12 0:14:31
27 JAKOB SARDOČ 41 2003 27 0:02:59 0:01:30 25 0:07:12 0:00:42 27 0:03:15 0:15:41
28 VID RUPNIK 40 2005 28 0:03:06 0:01:23 26 0:07:25 0:00:34 25 0:03:11 0:15:42
29 TEDI VELIČKOVIČ 52 2005 30 0:03:44 0:00:58 27 0:07:50 0:00:23 29 0:03:16 0:16:14
30 NEJC ČUFER 11 2005 29 0:03:10 0:01:51 28 0:09:02 0:00:43 24 0:03:05 0:17:52

Cicibanke 2005-2003

Mesto Skupni mesto Ime in priimek Št. Letnik # Čas-plavanje T1 # Čas-kolo T2 # Čas-tek Skupni čas
1 14 MONIKA BARTOL 1 2003 1 0:02:10 0:00:39 0:05:57 2 0:02:45 0:11:32
2 21 TARA MANDIČ 26 2003 4 0:02:28 0:00:35 2 0:06:18 0:00:27 1 0:02:42 0:12:31
3 23 VITA ŠKERJANC 45 2005 8 0:02:43 0:00:40 1 0:06:01 0:00:26 4 0:02:51 0:12:43
4 24 ALJA ERJAVEC 56 2003 3 0:02:26 0:00:44 0:06:38 7 0:02:56 0:12:45
5 31 TULLIA MILANI 30 2003 2 0:02:27 0:01:04 3 0:06:27 0:00:28 6 0:02:55 0:13:14
6 35 NIKA KOREN 19 2004 6 0:02:35 0:00:38 6 0:06:41 0:00:26 5 0:02:55 0:13:17
7 39 SARA KOVIC 21 2004 7 0:02:38 0:01:00 4 0:06:37 0:00:30 3 0:02:49 0:13:35
8 41 MANCA MARADIN 28 2004 12 0:03:08 0:00:49 7 0:06:48 0:00:32 9 0:03:03 0:14:22
9 42 ANA STERLE 44 2004 11 0:02:58 0:00:48 10 0:07:01 0:00:31 8 0:03:02 0:14:23
10 44 NICOLE FORNAŽAR 14 2005 13 0:03:08 0:00:47 8 0:06:50 0:00:26 10 0:03:37 0:14:50
11 47 NEJKA ŠTEFAN 46 2004 10 0:02:45 0:00:57 11 0:07:30 0:00:33 11 0:03:59 0:15:45
DQ DQ LEA KOŽELJ 22 2005 5 0:02:29 0:01:09 9 0:07:01 DQ

Ml. deklice 2002-2001

Mesto Skupno mesto Ime in priimek Št. Letnik # Čas-plavanje T1 # Čas-kolo T2 # Čas-tek Skupni čas
1 3 NEJKA SPRUK 43 2001 4 0:02:00 0:00:34 1 0:05:08 3 0:02:41 0:10:23
2 5 URŠKA BERNOT 8 2001 5 0:02:08 0:00:34 2 0:05:10 0:00:20 6 0:02:48 0:10:40
3 6 NIKA TOMINC 47 2002 1 0:01:51 0:00:38 3 0:05:31 0:00:21 2 0:02:24 0:10:46
4 10 NEŽA MOHAR 31 2002 3 0:01:59 0:00:31 4 0:05:58 1 0:02:18 0:11:09
5 18 EMMA FORANŽAR 15 2002 2 0:01:53 0:00:46 0:06:34 8 0:03:09 0:12:23
6 19 ANJA MAROLT 29 2002 8 0:02:27 0:00:39 0:06:32 7 0:02:48 0:12:28
7 28 LANA BERCE 4 2002 6 0:02:18 0:07:52 4 0:02:46 0:12:56
8 32 CARLOTTA BENCO 2 2002 7 0:02:22 0:00:45 0:07:17 5 0:02:48 0:13:14

Cicibani 2005-2003

Mesto Skupno mesto Ime in priimek Št. Letnik # Čas-plavanje T1 # Čas-kolo T2 # Čas-tek Skupni čas
1 8 NEJC PODGORŠEK 37 2003 1 0:01:59 0:00:32 2 0:05:32 0:00:29 1 0:02:30 0:11:08
2 11 JAN MARADIN 27 2003 2 0:02:06 0:00:42 1 0:05:21 0:00:30 3 0:02:35 0:11:16
3 15 ŽIGA PODGORŠEK 38 2003 3 0:02:06 0:00:32 4 0:05:49 0:00:24 5 0:02:45 0:11:38
4 16 LAN VRČKOVNIK 55 2003 7 0:02:26 0:00:42 3 0:05:46 0:00:22 2 0:02:33 0:11:50
5 17 MAKS JEREB 17 2003 4 0:02:16 0:01:01 0:05:57 8 0:02:52 0:12:06
6 20 ANŽE PERC 35 2003 6 0:02:21 0:00:39 5 0:06:01 0:00:25 13 0:03:02 0:12:30
7 22 ALJAŽ UDOVIČ 50 2004 12 0:02:42 0:00:38 9 0:06:13 0:00:23 4 0:02:42 0:12:40
8 25 JANUS KOVIC 20 2004 9 0:02:27 0:00:45 8 0:06:13 0:00:28 11 0:02:55 0:12:50
9 27 DOMEN BOJANC 9 2005 10 0:02:35 0:00:44 11 0:06:15 0:00:24 9 0:02:53 0:12:52
10 30 ANDREJ LAKOVIC 23 2003 11 0:02:42 0:00:54 6 0:06:05 0:00:30 12 0:03:01 0:13:14
11 34 JAKA UDOVIČ 49 2003 13 0:02:46 0:00:53 7 0:06:12 0:00:35 6 0:02:48 0:13:15
12 36 VALENTINO BENCO 3 2005 8 0:02:26 0:00:45 12 0:06:23 0:00:32 16 0:03:13 0:13:21
13 37 JURAJ TOPIÆ 48 2003 5 0:02:16 0:00:53 14 0:07:02 0:00:24 7 0:02:48 0:13:25
14 38 ALJAŽ BERLEC 5 2005 15 0:02:58 0:00:50 10 0:06:12 0:00:33 10 0:02:54 0:13:30
15 43 SEBASTIAN BERLOT 7 2005 14 0:02:48 0:00:58 13 0:06:56 0:00:32 18 0:03:15 0:14:31
16 45 JAKOB SARDOČ 41 2003 16 0:02:59 0:01:30 15 0:07:12 0:00:42 17 0:03:15 0:15:41
17 46 VID RUPNIK 40 2005 17 0:03:06 0:01:23 16 0:07:25 0:00:34 15 0:03:11 0:15:41
18 48 TEDI VELIČKOVIÆ 52 2005 19 0:03:44 0:00:58 17 0:07:50 0:00:23 19 0:03:16 0:16:14
19 49 NEJC ČUFER 11 2005 18 0:03:10 0:01:51 18 0:09:02 0:00:43 14 0:03:05 0:17:52

Ml. dečki 2002-2001

Mesto Skupno mesto Ime in priimek Št. Letnik # Čas-plavanje T1 # Čas-kolo T2 # Čas-tek Skupni čas
1 1 DAVID VIDENŠEK 53 2001 3 0:01:57 0:00:36 2 0:04:56 0:00:22 1 0:02:11 0:10:05
2 2 ŽIGA BERLEC 6 2001 6 0:02:08 0:00:32 1 0:04:44 0:00:28 4 0:02:28 0:10:23
3 4 MARKO PRETNAR 39 2001 4 0:02:01 0:00:30 4 0:05:27 0:00:22 2 0:02:17 0:10:38
4 7 IVAN NINKOVIÆ 33 2002 1 0:01:43 0:00:34 5 0:05:42 0:00:21 3 0:02:25 0:10:47
5 9 JAN PERC 36 2001 7 0:02:11 0:00:35 3 0:05:23 0:00:27 5 0:02:30 0:11:09
6 12 GAŠPER PAULIČ 34 2002 5 0:02:03 0:00:39 0:06:01 8 0:02:39 0:11:23
7 13 MARKO VELIČKOVIÆ 51 2002 2 0:01:53 0:00:47 6 0:05:43 0:00:25 7 0:02:36 0:11:26
8 26 JOŽEF JOVANOVSKI 18 2002 8 0:02:18 0:01:23 8 0:05:57 0:00:24 9 0:02:47 0:12:52
9 29 GAŠPER BUBOLA 10 2002 9 0:02:22 0:01:26 7 0:05:49 0:00:28 10 0:03:00 0:13:08
10 33 GAŠPER MUŽINA 32 2002 11 0:02:44 0:01:14 9 0:06:15 0:00:29 6 0:02:31 0:13:15
11 40 JAN SLOBKO 42 2002 10 0:02:23 0:00:59 10 0:06:18 0:00:26 11 0:03:51 0:13:59

SUPER SPRINT

Absolutno

Mesto Ime in priimek Št. Starost Spol # Čas-plavanje T1 # Čas-kolo
1 MATEVŽ PLANKO 123 14 M 4 0:04:02 0:00:25 2 0:18:01
2 JAKA PAULIČ 121 14 M 5 0:04:02 0:00:25 1 0:18:01
3 EVA SKAZA 125 15 F 2 0:03:49 0:00:26 3 0:18:15
4 MANCA DEČMAN 106 15 F 3 0:03:51 0:00:20 4 0:18:19
5 DANIJEL BARTOL 101 13 M 7 0:04:03 0:00:24 5 0:19:55
6 VITO VODENIK 129 14 M 1 0:03:34 0:00:25 9 0:20:24
7 LAURA LOVŠIN 113 13 F 9 0:04:05 0:00:26 8 0:20:21
8 ALJA MARIČ 116 13 F 11 0:04:12 0:00:26 6 0:20:14
9 TINKARA CAPUDER 105 13 F 10 0:04:06 0:00:26 7 0:20:19
10 TJAŠA VRTAČIČ 130 12 F 13 0:04:33 0:00:26 14 0:20:32
11 DOMEN OBREZA 118 13 M 14 0:04:34 0:00:31 10 0:20:25
12 KATARINA HUMAR 108 13 F 8 0:04:04 0:00:27
13 LUKA BELA KOČAR 103 13 M 6 0:04:03 0:00:23 12 0:20:28
14 MARK MANDIČ 114 14 M 16 0:04:51 0:00:23 16 0:20:45
15 JAN DAVID KLJENAK 110 15 M 20 0:05:34 0:00:33 11 0:20:26
16 NIKA BAVČAR 102 14 F 15 0:04:49 0:00:37 15 0:20:34
17 KLARA LEKŠE 112 14 F 18 0:05:25 0:00:53 17 0:20:55
18 GAJA PERKO 122 12 F 19 0:05:34 0:00:38 18 0:22:34
19 MAJA KOGOVŠEK 111 12 F 21 0:05:43 0:00:54 21 0:26:20
20 MARTIN TOMINC 127 13 M 23 0:06:54 0:01:14 13 0:20:31
21 AJDA AHAČIČ 131 12 F 22 0:06:20 0:00:45 19 0:24:26
22 JERNEJ VIDALI 128 14 M 17 0:05:00 0:01:57 20 0:26:06
23 MATEJ DEČMAN 107 12 M 12 0:04:32 0:00:32 23 0:27:47
24 ŽANA MANDIČ 115 12 F 25 0:07:16 0:00:46 22 0:27:45
25 NEVA HVALIC 109 12 F 24 0:07:11 0:01:30 24 0:29:52

St. deklice 2000-1999

Mesto Skupno mesto Ime in priimek Št. Letnik # Čas-plavanje T1 # Čas-kolo T2 # Čas-tek Skupni čas
1 7 LAURA LOVŠIN 113 1999 2 0:04:05 0:00:26 3 0:20:21 0:00:21 4 0:10:05 0:35:18
2 8 ALJA MARIČ 116 1999 4 0:04:12 0:00:26 1 0:20:14 0:00:20 5 0:10:06 0:35:20
3 9 TINKARA CAPUDER 105 1999 3 0:04:06 0:00:26 2 0:20:19 0:00:22 6 0:10:18 0:35:31
4 10 TJAŠA VRTAČIČ 130 2000 5 0:04:33 0:00:26 4 0:20:32 0:00:22 3 0:10:03 0:35:56
5 12 KATARINA HUMAR 108 1999 1 0:04:04 0:00:27 0:20:42 8 0:11:26 0:36:39
6 18 GAJA PERKO 122 2000 6 0:05:34 0:00:38 5 0:22:34 0:00:23 2 0:09:54 0:39:02
7 19 MAJA KOGOVŠEK 111 2000 7 0:05:43 0:00:54 7 0:26:20 1 0:08:02 0:41:00
8 21 AJDA AHAČIČ 131 2000 8 0:06:20 0:00:45 6 0:24:26 0:00:28 9 0:12:08 0:44:08
9 24 ŽANA MANDIČ 115 2000 10 0:07:16 0:00:46 8 0:27:45 0:00:26 7 0:11:00 0:47:15
10 25 NEVA HVALIC 109 2000 9 0:07:11 0:01:30 9 0:29:52 0:00:33 10 0:16:44 0:55:51

Kadetinje 1998-1997

Mesto Skupno mesto Ime in priimek Št. Letnik # Čas-plavanje T1 # Čas-kolo T2 # Čas-tek Skupni čas
1 3 EVA SKAZA 125 1997 1 0:03:49 0:00:26 1 0:18:15 0:00:19 2 0:10:45 0:33:33
2 4 MANCA DEČMAN 106 1997 2 0:03:51 0:00:20 2 0:18:19 0:00:23 3 0:10:58 0:33:52
3 16 NIKA BAVČAR 102 1998 3 0:04:49 0:00:37 3 0:20:34 0:00:37 4 0:11:54 0:38:31
4 17 KLARA LEKŠE 112 1998 4 0:05:25 0:00:53 4 0:20:55 0:00:42 1 0:10:40 0:38:34

St. dečki 2000-1999

Mesto Skupno mesto Ime in priimek Št. Letnik # Čas-plavanje T1 # Čas-kolo T2 # Čas-tek Skupni čas
1 5 DANIJEL BARTOL 101 1999 2 0:04:03 0:00:24 1 0:19:55 0:00:21 1 0:09:16 0:34:00
2 11 DOMEN OBREZA 118 1999 4 0:04:34 0:00:31 2 0:20:25 0:00:22 2 0:10:42 0:36:34
3 13 LUKA BELA KOČAR 103 1999 1 0:04:03 0:00:23 3 0:20:28 0:00:25 3 0:11:37 0:36:56
4 20 MARTIN TOMINC 127 1999 5 0:06:54 0:01:14 4 0:20:31 0:00:47 5 0:13:30 0:42:55
5 23 MATEJ DEČMAN 107 2000 3 0:04:32 0:00:32 5 0:27:47 0:00:24 4 0:12:57 0:46:12

Kadeti 1998-1997

Mesto Skupno mesto Ime in priimek Št. Letnik # Čas-plavanje T1 # Čas-kolo T2 # Čas-tek Skupni čas
1 1 MATEVŽ PLANKO 123 1998 2 0:04:02 0:00:25 2 0:18:01 0:00:21 1 0:10:12 0:33:01
2 2 JAKA PAULIČ 121 1998 3 0:04:02 0:00:25 1 0:18:01 0:00:27 3 0:10:38 0:33:32
3 6 VITO VODENIK 129 1998 1 0:03:34 0:00:25 3 0:20:24 0:00:25 2 0:10:28 0:35:16
4 14 MARK MANDIČ 114 1998 4 0:04:51 0:00:23 5 0:20:45 0:00:45 4 0:11:00 0:37:45
5 15 JAN DAVID KLJENAK 110 1997 6 0:05:34 0:00:33 4 0:20:26 0:00:24 5 0:11:10 0:38:07
6 22 JERNEJ VIDALI 128 1998 5 0:05:00 0:01:57 6 0:26:06 0:00:38 6 0:11:39 0:45:21

MALI TRIATLON ZA VSAKOGAR

Absolutno – ženske

Mesto Ime in priimek Št. Letnik # Čas-plavanje T1 # Čas-kolo T2 # Čas-tek Skupni čas
1 ANA NAKRST 166 1996 4 0:05:11 0:00:30 2 0:20:26 0:00:23 5 0:12:28 0:38:59
2 PETRA RECEK 178 1981 7 0:06:07 0:00:57 3 0:20:39 0:01:03 2 0:11:28 0:40:14
3 TEA BELA KOČAR 134 1996 3 0:05:05 0:00:37 7 0:22:15 0:00:17 10 0:13:26 0:41:40
4 ANA RADIVO 177 1982 16 0:06:53 0:01:10 5 0:21:36 0:00:53 1 0:11:10 0:41:42
5 MAJA MLJAČ 163 1980 17 0:06:58 0:00:41 8 0:22:23 0:00:24 3 0:11:56 0:42:23
6 NIKA VERGLES 191 1998 2 0:04:59 0:00:55 10 0:22:34 0:00:27 17 0:15:01 0:43:56
7 KLAVDIJA MARGON 159 1966 18 0:07:18 0:01:49 4 0:21:34 0:00:50 6 0:12:28 0:44:00
8 MOJCA BEBER 133 1976 10 0:06:32 0:01:23 11 0:22:54 0:00:33 7 0:12:47 0:44:08
9 URŠKA STRNAD P. 186 1997 5 0:05:59 0:00:37 14 0:24:11 0:00:24 8 0:13:00 0:44:11
10 ULA PODREPŠEK 193 2000 11 0:06:34 0:01:06 12 0:22:59 0:00:31 9 0:13:07 0:44:18
11 MOJCA PAJNIC KIRN 168 1960 8 0:06:23 0:01:10 9 0:22:28 0:00:52 11 0:13:30 0:44:22
12 TATJANA KUHAR 157 1965 12 0:06:37 0:00:59 6 0:22:07 0:00:41 16 0:15:00 0:45:24
13 CHIARA GIAMPIERETTI 141 1984 1 0:04:43 0:01:19 15 0:24:41 0:01:08 13 0:14:32 0:46:24
14 TATJANA GRGIC 143 1965 9 0:06:26 0:27:15 12 0:13:37 0:47:18
15 MONIKA KRVINA 155 1991 13 0:06:38 0:01:15 13 0:23:42 0:00:59 18 0:15:20 0:47:55
16 MAŠA SELAN 181 1997 15 0:06:52 0:00:54 19 0:26:48 0:00:42 15 0:14:47 0:50:04
17 ERIKA KRVINA 154 1991 14 0:06:39 0:01:25 18 0:26:33 0:00:45 14 0:14:47 0:50:09
18 BOŽA ŠARLAH 188 1955 19 0:07:33 0:01:14 16 0:25:16 0:00:27 20 0:15:57 0:50:28
19 TINA PETERNEL 170 1985 20 0:09:37 0:01:03 17 0:26:08 0:00:48 21 0:16:27 0:54:04
20 URŠKA HAM 145 1983 21 0:11:10 0:01:59 20 0:28:55 0:00:33 19 0:15:22 0:57:59

Absolutno – moški

Mesto Ime in priimek Št. Letnik # Čas-plavanje T1 # Čas-kolo T2 # Čas-tek Skupni čas
1 JAN GRGIČ 144 1980 14 0:05:35 0:01:00 2 0:19:24 0:00:35 4 0:10:27 0:37:00
2 GAŠPER STRNIŠA 187 1982 9 0:05:27 0:00:57 1 0:19:09 0:00:24 7 0:11:21 0:37:17
3 NIK MOHORKO 164 1995 5 0:04:46 0:00:58 8 0:20:23 0:00:21 11 0:11:29 0:37:58
4 SANDOR BUKAVEC 136 1978 17 0:05:53 0:01:07 6 0:20:13 0:00:37 3 0:10:15 0:38:06
5 TILEN FILIPČIČ 139 1974 8 0:05:23 0:01:16 4 0:19:56 0:00:24 8 0:11:21 0:38:21
6 MARKO MARGUČ 160 1973 13 0:05:34 0:00:56 5 0:20:07 0:00:34 10 0:11:27 0:38:39
7 ERICH JOST 148 1961 12 0:05:32 0:01:47 20 0:23:16 0:00:28 1 0:08:00 0:39:03
8 DENIS KALTENEKAR 149 1969 26 0:06:50 0:00:51 7 0:20:14 0:00:46 5 0:10:51 0:39:32
9 MIHA PEČLIN 169 1973 15 0:05:39 0:01:07 3 0:19:47 0:00:38 17 0:12:23 0:39:35
10 ANDREA PURIČ 176 1969 6 0:05:59 0:00:51 1 0:19:43 0:00:41 4 0:12:27 0:39:42
11 LUKA MEJAČ 162 1995 7 0:05:20 0:01:03 22 0:23:37 0:00:23 2 0:09:19 0:39:42
12 VIKTOR STERLE 184 1962 23 0:06:42 0:00:49 9 0:20:30 0:00:39 9 0:11:26 0:40:06
13 ROK KOREN 151 1973 10 0:05:29 0:00:41 13 0:20:49 0:00:18 19 0:13:03 0:40:20
14 LUKA AVBREHT 194 1995 2 0:04:07 0:01:00 23 0:23:40 0:00:24 13 0:11:39 0:40:51
15 MATEVŽ STRBAD 185 1995 1 0:04:04 0:01:37 21 0:23:25 0:00:32 14 0:12:12 0:41:52
16 IZTOK KOVAČIČ 153 1973 22 0:06:38 0:01:12 12 0:20:43 0:01:33 16 0:12:20 0:42:26
17 ROK BAVDAŽ 132 1995 3 0:04:08 0:00:53 14 0:21:02 0:00:24 32 0:16:05 0:42:33
18 MAURICIO FORNAŽAR 140 1974 21 0:06:32 0:00:42 15 0:21:07 0:00:23 23 0:14:02 0:42:45
19 BLAŽ TAVČAR 190 1980 25 0:06:47 0:01:27 16 0:21:24 0:01:19 15 0:12:14 0:43:12
20 ZMAGO BOLE 135 1959 24 0:06:44 0:01:45 11 0:20:39 0:00:59 22 0:13:37 0:43:44
21 MILAN NINKOVIi 167 1970 16 0:05:42 0:00:45 31 0:25:57 0:00:30 6 0:11:02 0:43:56
22 JOŽE KIRN 150 1961 11 0:05:31 0:01:50 17 0:21:34 0:01:23 24 0:14:25 0:44:43
23 RUBEN LEVI 158 1967 4 0:04:29 0:01:50 26 0:24:23 0:00:39 21 0:13:22 0:44:43
24 JANKO PIREC 172 1975 32 0:09:51 0:01:49 10 0:20:33 0:01:16 12 0:11:33 0:45:03
25 BORIS CIMPERMAN 137 1973 6 0:05:18 0:01:13 19 0:22:40 0:00:45 29 0:15:08 0:45:05
26 IGOR SKOK 183 1961 19 0:06:23 0:01:29 18 0:22:27 0:00:36 25 0:14:25 0:45:20
27 MATEJ ROŽANC 179 1983 18 0:05:58 0:01:34 25 0:24:13 0:00:34 28 0:15:06 0:47:25
28 MIHA GREGORIČ 142 1982 31 0:08:04 0:02:42 24 0:23:45 0:00:35 18 0:13:02 0:48:08
29 BOJAN ŠMID 189 1962 30 0:07:19 0:02:06 27 0:25:02 0:00:54 20 0:13:19 0:48:41
30 DENIS SABADIN 180 1968 36 0:49:34 0:49:34
31 SANDI SELAN 182 1969 27 0:06:53 0:01:00 34 0:26:43 0:00:44 27 0:14:45 0:50:05
32 TOMAŽ JELEN 147 1984 20 0:06:24 0:01:48 32 0:26:06 0:00:33 33 0:17:23 0:52:15
33 URH PRAŠNIKAR 174 1988 29 0:07:12 0:01:26 28 0:25:21 0:00:30 35 0:18:42 0:53:12
34 OLIVER VESEL 192 1977 33 0:11:06 0:02:01 29 0:25:27 0:00:26 26 0:14:41 0:53:42
35 SIMON MOZETIČ 165 1979 28 0:07:06 0:01:21 30 0:25:42 0:01:17 34 0:18:20 0:53:46
36 IVAN HORVAT 146 1962 34 0:12:09 0:03:11 33 0:26:15 0:01:24 31 0:15:48 0:58:48
37 MIRAN MARKUŽA 161 1971 35 0:13:43 0:02:57 35 0:26:48 0:00:54 30 0:15:11 0:59:33

Ženske 39 in mlajše

Mesto Skupno mesto Ime in priimek Št. Letnik # Čas-plavanje T1 # Čas-kolo T2 # Čas-tek Skupni čas
1 1 ANA NAKRST 166 1996 4 0:05:11 0:00:30 1 0:20:26 0:00:23 4 0:12:28 0:38:59
2 2 PETRA RECEK 178 1981 6 0:06:07 0:00:57 2 0:20:39 0:01:03 2 0:11:28 0:40:14
3 3 TEA BELA KOČAR 134 1996 3 0:05:05 0:00:37 4 0:22:15 0:00:17 8 0:13:26 0:41:40
4 4 ANA RADIVO 177 1982 12 0:06:53 0:01:10 3 0:21:36 0:00:53 1 0:11:10 0:41:42
5 5 MAJA MLJAČ 163 1980 13 0:06:58 0:00:41 5 0:22:23 0:00:24 3 0:11:56 0:42:23
6 6 NIKA VERGLES 191 1998 2 0:04:59 0:00:55 6 0:22:34 0:00:27 12 0:15:01 0:43:56
7 8 MOJCA BEBER 133 1976 7 0:06:32 0:01:23 7 0:22:54 0:00:33 5 0:12:47 0:44:08
8 9 URŠKA STRNAD P. 186 1997 5 0:05:59 0:00:37 10 0:24:11 0:00:24 6 0:13:00 0:44:11
9 10 ULA PODREPŠEK 193 2000 8 0:06:34 0:01:06 8 0:22:59 0:00:31 7 0:13:07 0:44:18
10 13 CHIARA GIAMPIERETTI 141 1984 1 0:04:43 0:01:19 11 0:24:41 0:01:08 9 0:14:32 0:46:24
11 15 MONIKA KRVINA 155 1991 9 0:06:38 0:01:15 9 0:23:42 0:00:59 13 0:15:20 0:47:55
12 16 MAŠA SELAN 181 1997 11 0:06:52 0:00:54 14 0:26:48 0:00:42 11 0:14:47 0:50:04
13 17 ERIKA KRVINA 154 1991 10 0:06:39 0:01:25 13 0:26:33 0:00:45 10 0:14:47 0:50:09
14 19 TINA PETERNEL 170 1985 14 0:09:37 0:01:03 12 0:26:08 0:00:48 15 0:16:27 0:54:04
15 20 URŠKA HAM 145 1983 15 0:11:10 0:01:59 15 0:28:55 0:00:33 14 0:15:22 0:57:59

Ženske 40 in starejše

Mesto Skupno mesto Ime in priimek Št. Letnik # Čas-plavanje T1 # Čas-kolo T2 # Čas-tek Skupni čas
1 7 KLAVDIJA MARGON 159 1966 5 0:07:18 0:01:49 2 0:21:34 0:00:50 2 0:12:28 0:44:00
2 11 MOJCA PAJNIC KIRN 168 1960 2 0:06:23 0:01:10 4 0:22:28 0:00:52 3 0:13:30 0:44:22
3 12 TATJANA KUHAR 157 1965 4 0:06:37 0:00:59 3 0:22:07 0:00:41 5 0:15:00 0:45:24
4 14 TATJANA GRGIC 143 1965 3 0:06:26 0:27:15 4 0:13:37 0:47:18
5 18 BOŽA ŠARLAH 188 1955 6 0:07:33 0:01:14 5 0:25:16 0:00:27 6 0:15:57 0:50:28

Moški 39 in mlajši

Mesto Skupno mesto Ime in priimek Št. Letnik # Čas-plavanje T1 # Čas-kolo T2 # Čas-tek Skupni čas
1 1 JAN GRGIČ 144 1980 11 0:05:35 0:01:00 2 0:19:24 0:00:35 3 0:10:27 0:37:00
2 2 GAŠPER STRNIŠA 187 1982 8 0:05:27 0:00:57 1 0:19:09 0:00:24 4 0:11:21 0:37:17
3 3 NIK MOHORKO 164 1995 4 0:04:46 0:00:58 7 0:20:23 0:00:21 7 0:11:29 0:37:58
4 4 SAN DOR BUKAVEC 136 1978 13 0:05:53 0:01:07 6 0:20:13 0:00:37 2 0:10:15 0:38:06
5 5 TILEN FILIPČIČ 139 1974 7 0:05:23 0:01:16 4 0:19:56 0:00:24 5 0:11:21 0:38:21
6 6 MARKO MARGUČ 160 1973 10 0:05:34 0:00:56 5 0:20:07 0:00:34 6 0:11:27 0:38:39
7 9 MIHA PEČLIN 169 1973 12 0:05:39 0:01:07 3 0:19:47 0:00:38 13 0:12:23 0:39:35
8 11 LUKA MEJAČ 162 1995 6 0:05:20 0:01:03 16 0:23:37 0:00:23 1 0:09:19 0:39:42
9 13 ROK KOREN 151 1973 9 0:05:29 0:00:41 10 0:20:49 0:00:18 15 0:13:03 0:40:20
10 14 LUKA AVBREHT 194 1995 2 0:04:07 0:01:00 17 0:23:40 0:00:24 9 0:11:39 0:40:51
11 15 MATEVŽ STRBAD 185 1995 1 0:04:04 0:01:37 15 0:23:25 0:00:32 10 0:12:12 0:41:52
12 16 IZTOK KOVAČIČ 153 1973 17 0:06:38 0:01:12 9 0:20:43 0:01:33 12 0:12:20 0:42:26
13 17 ROK BAVDAŽ 132 1995 3 0:04:08 0:00:53 11 0:21:02 0:00:24 20 0:16:05 0:42:33
14 18 MAURICIO FORNAŽAR 140 1974 16 0:06:32 0:00:42 12 0:21:07 0:00:23 16 0:14:02 0:42:45
15 19 BLAŽ TAVČAR 190 1980 18 0:06:47 0:01:27 13 0:21:24 0:01:19 11 0:12:14 0:43:12
16 24 JANKO PIREC 172 1975 22 0:09:51 0:01:49 8 0:20:33 0:01:16 8 0:11:33 0:45:03
17 25 BORIS CIMPERMAN 137 1973 5 0:05:18 0:01:13 14 0:22:40 0:00:45 19 0:15:08 0:45:05
18 27 MATEJ ROŽANC 179 1983 14 0:05:58 0:01:34 19 0:24:13 0:00:34 18 0:15:06 0:47:25
19 28 MIHA GREGORIČ 142 1982 21 0:08:04 0:02:42 18 0:23:45 0:00:35 14 0:13:02 0:48:08
20 32 TOMAŽJELEN 147 1984 15 0:06:24 0:01:48 23 0:26:06 0:00:33 21 0:17:23 0:52:15
21 33 URH PRAŠNIKAR 174 1988 20 0:07:12 0:01:26 20 0:25:21 0:00:30 23 0:18:42 0:53:12
22 34 OLIVER VESEL 192 1980 23 0:11:06 0:02:01 21 0:25:27 0:00:26 17 0:14:41 0:53:42
23 35 SIMON MOZETIČ 165 1982 19 0:07:06 0:01:21 22 0:25:42 0:01:17 22 0:18:20 0:53:46

Moški 40 in starejši

Mesto Skupno mesto Ime in priimek Št. Letnik # Čas-plavanje T1 # Čas-kolo T2 # Čas-tek Skupni čas
1 7 ERICH JOST 148 1961 3 0:05:32 0:01:47 6 0:23:16 0:00:28 l 0:08:00 0:39:03
2 8 DENIS KALTENEKAR 149 1969 8 0:06:50 0:00:51 1 0:20:14 0:00:46 2 0:10:51 0:39:32
3 10 ANDREAPURIČ 176 1969 1 0:05:59 0:00:51 1 0:19:43 0:00:41 1 0:12:27 0:39:42
4 12 VIKTOR STERLE 184 1962 6 0:06:42 0:00:49 2 0:20:30 0:00:39 4 0:11:26 0:40:06
5 20 ZMAGO BOLE 135 1959 7 0:06:44 0:01:45 3 0:20:39 0:00:59 7 0:13:37 0:43:44
6 21 MILAN NINKOVIČ 167 1970 4 0:05:42 0:00:45 9 0:25:57 0:00:30 3 0:11:02 0:43:56
7 22 JOŽE KIRN 150 1961 2 0:05:31 0:01:50 4 0:21:34 0:01:23 8 0:14:25 0:44:43
8 23 RUBEN LEVI 158 1967 1 0:04:29 0:01:50 7 0:24:23 0:00:39 6 0:13:22 0:44:43
9 26 IGOR SKOK 183 1961 5 0:06:23 0:01:29 5 0:22:27 0:00:36 9 0:14:25 0:45:20
10 29 BOJAN ŠMID 189 1962 10 0:07:19 0:02:06 8 0:25:02 0:00:54 5 0:13:19 0:48:41
11 30 DENIS SABADIN 180 1968 13 0:49:34 0:49:34
12 31 SANDI SELAN 182 1969 9 0:06:53 0:01:00 11 0:26:43 0:00:44 10 0:14:45 0:50:05
13 36 IVAN HORVAT 146 1962 11 0:12:09 0:03:11 10 0:26:15 0:01:24 12 0:15:48 0:58:48
14 37 MIRAN MARKUŽA 161 1971 12 0:13:43 0:02:57 12 0:26:48 0:00:54 11 0:15:11 0:59:33

SPRINT

Absolutno – ženske

Mesto Ime in priimek Št. Letnik # Čas-plavanje T1 # Čas-kolo T2 # Čas-tek Skupni čas
1 EVA TROHA 385 1995 2 0:11:32 0:00:20 1 0:33:17 0:00:23 2 0:20:58 1:06:29
2 FEDERICA BAZZOCCHI 212 1977 4 0:12:39 0:00:28 6 0:36:15 0:00:30 1 0:19:21 1:09:14
3 MARTINA BALESTRA 207 1994 1 0:10:31 0:00:33 4 0:36:06 0:01:06 4 0:21:23 1:09:39
4 IVONE FAVARETTO 243 1990 8 0:14:03 0:00:29 2 0:34:09 0:00:29 12 0:23:16 1:12:25
5 ANJA RUGELJ 360 1986 5 0:12:59 0:00:50 10 0:37:48 0:00:57 3 0:21:21 1:13:55
6 LIZA URŠIČ 388 1996 3 0:12:34 0:00:24 11 0:37:54 0:00:32 13 0:23:30 1:14:54
7 MARINA NOVEL 330 1972 9 0:15:12 0:00:42 5 0:36:13 0:00:42 9 0:22:52 1:15:41
8 KRISTINA FURLAN 254 1985 7 0:13:50 0:00:48 12 0:38:20 0:00:39 8 0:22:46 1:16:23
9 TAMARA VILHAR 393 1975 13 0:16:16 0:01:00 8 0:36:59 0:00:34 6 0:21:36 1:16:26
10 CRISTINA PARUZZI 340 1968 10 0:15:13 0:00:28 9 0:37:15 0:00:37 10 0:22:59 1:16:33
11 LANA NEMANIČ 327 1989 18 0:16:49 0:00:30 7 0:36:54 11 0:23:16 1:17:29
12 TANJA ANGLEITNER SAGADIN 201 1972 12 0:16:15 0:00:34 3 0:34:39 0:00:35 17 0:25:35 1:17:39
13 KLARA BAJEC 205 1972 19 0:17:46 0:00:40 27 1:02:58 1:21:24
14 ROMANA CAPUDER 229 1970 15 0:16:24 0:00:46 15 0:40:37 15 0:24:47 1:22:33
15 POLONA STRNAD 374 1968 16 0:16:41 0:00:52 18 0:41:52 14 0:24:36 1:24:01
16 TJAŠA LIPOVŠEK 298 1988 21 0:18:03 0:00:44 13 0:39:29 0:00:46 16 0:25:00 1:24:03
17 VESNA MESOJEDEC 318 1967 20 0:17:50 0:00:59 20 0:42:44 0:00:34 7 0:22:40 1:25:02
18 LEA RUŽIČ 362 1986 11 0:16:14 0:00:02 25 0:46:28 0:00:51 5 0:21:33 1:26:08
19 ANA PAVŠA 341 1985 17 0:16:47 0:00:59 19 0:42:06 0:00:00 19 0:25:41 1:26:34
20 TINA PALČNIK 335 1992 6 0:13:49 0:00:51 16 0:40:51 0:00:43 25 0:32:49 1:29:02
21 EMAŠTUPAR 380 1962 25 0:21:28 0:00:47 17 0:41:08 20 0:26:07 1:29:29
22 KALINDI FONDA 247 1988 14 0:16:23 0:00:56 24 0:45:40 0:00:31 23 0:27:40 1:31:09
23 ANDREJA BLIMEN MAJCEN 220 1973 22 0:18:11 0:00:02 21 0:44:31 0:00:59 21 0:26:56 1:31:38
24 MARTINA CEHNER 231 1974 23 0:19:05 0:00:44 23 0:44:39 0:00:28 24 0:29:49 1:34:44
25 SANDARA MECILOŠEK 315 1975 24 0:20:15 0:00:07 26 0:47:22 0:00:22 18 0:25:37 1:35:42
26 SABINA BEGIČ 213 1968 26 0:21:57 0:00:03 22 0:44:36 0:00:14 22 0:27:30 1:37:20
27 IRMA BALOH 208 1974 27 0:22:21 0:00:08 14 0:40:12 0:00:42 26 0:32:57 1:37:20

Absolutno – moški

Mesto Ime in priimek Št. Letnik # Čas-plavanje T1 # Čas-kolo T2 # Čas-tek Skupni čas
1 JAROSLAV KOVAČIČ 285 1984 5 0:10:01 0:00:18 1 0:30:53 0:00:22 2 0:16:41 0:58:14
2 FRANCESCO CAUZ 230 1989 4 0:09:45 0:00:22 2 0:31:06 0:00:38 6 0:17:29 0:59:19
3 MARCO DALLA VENEZIA 236 1988 1 0:09:35 0:34:08 14 0:18:37 0:02:20
4 MATIC MODIC 323 1987 21 0:11:55 0:00:26 0:33:16 3 0:17:14 0:02:52
5 MATEJ GOLOB 258 1993 2 0:09:39 0:00:26 15 0:33:22 0:00:31 20 0:18:55 0:02:53
6 MATEJ PARADIŽ 339 1979 16 0:11:33 0:00:23 3 0:31:51 0:00:36 10 0:18:33 0:02:56
7 LUCA BARBAZZA 209 1988 6 0:10:03 0:00:23 17 0:33:25 0:00:34 9 0:18:31 0:02:56
8 MASSIMO FAVA 244 1977 10 0:10:29 0:00:22 9 0:33:02 0:00:32 11 0:18:33 0:02:58
9 ALEX ZUCCA 403 1990 13 0:11:26 0:32:28 0:00:32 17 0:18:46 0:03:11
10 SANDI IVANČIČ 268 1982 14 0:11:28 0:32:22 0:00:50 13 0:18:35 0:03:15
11 PETER LAMOVEC 293 1984 29 0:13:15 0:00:31 29 0:34:00 0:00:40 1 0:15:42 0:04:08
12 DEJAN LJUBAS 300 1983 26 0:12:40 0:00:24 14 0:33:17 0:00:31 5 0:17:28 0:04:20
13 JAKA KAPLAN 274 1996 7 0:10:26 0:00:22 8 0:33:00 0:00:23 45 0:20:15 0:04:26
14 MATEJ BENČINA 215 1981 24 0:12:29 0:00:24 33 0:34:04 0:00:26 4 0:17:16 0:04:39
15 LEON OBREZA 331 1996 12 0:11:21 0:00:26 16 0:33:23 0:00:27 42 0:20:04 0:05:42
16 MARTIN KRAŠEK 412 1989 15 0:11:32 0:00:26 13 0:33:15 0:00:27 50 0:20:38 0:06:17
17 SEBASTJAN GERGORIČ 256 1977 33 0:13:26 0:00:23 0:34:21 7 0:18:20 0:06:30
18 JANEZ KLANČNIK 277 1985 30 0:13:16 0:34:08 0:00:25 15 0:18:40 0:06:30
19 UROŠ MAČEK 259 1970 22 0:12:05 0:00:34 28 0:33:57 0:00:33 40 0:20:02 0:07:11
20 DANILO VEJNOVIČ 390 1978 17 0:11:34 0:00:36 60 0:34:50 44 0:20:13 0:07:14
21 JAN LIPOVŠEK 297 1995 23 0:12:23 0:00:25 39 0:34:10 0:00:23 37 0:19:55 0:07:16
22 RICCARDO REMUALDO 357 1980 31 0:13:19 0:00:26 27 0:33:56 0:00:27 26 0:19:18 0:07:26
23 ALEŠ PODGORŠEK 350 1974 61 0:14:54 0:00:43 4 0:32:44 0:00:44 19 0:18:49 0:07:54
24 ŽELJKO MILINOVIČ 321 1969 45 0:13:52 0:00:43 38 0:34:07 23 0:19:12 0:07:55
25 BORUT LUNDER 304 1969 48 0:14:02 0:00:24 11 0:33:12 0:00:31 39 0:19:57 0:08:07
26 ROK TERČELJ 381 1986 34 0:13:33 0:00:28 52 0:34:35 0:00:30 24 0:19:12 0:08:17
27 ALJOŠA ILEŠIČ 280 1988 37 0:13:39 0:00:27 47 0:34:26 0:00:35 32 0:19:29 0:08:35
28 VIKTOR EKART 240 1958 65 0:15:02 0:00:45 0:34:01 18 0:18:49 0:08:37
29 CRISTIANO COLOMBO 233 1969 66 0:15:03 0:00:22 0:33:40 35 0:19:33 0:08:39
30 MATJAŽ BAJEC 206 1967 46 0:13:59 0:00:24 18 0:33:28 0:00:32 48 0:20:23 0:08:45
31 BORUT VOVK 398 1968 85 0:15:46 0:00:35 5 0:32:47 0:00:28 22 0:19:12 0:08:49
32 JAN TRAMPUŽ 382 1977 76 0:15:32 0:00:32 12 0:33:14 0:00:31 21 0:19:03 0:08:52
33 MIHA PERME 344 1984 42 0:13:50 0:00:47 35 0:34:05 0:00:50 30 0:19:26 0:08:57
34 FABRIZIO LAZZARA 295 1980 27 0:12:49 0:00:32 49 0:34:27 0:00:35 49 0:20:37 0:09:01
35 GABRIELE CANDITO 228 1963 51 0:14:15 0:00:26 26 0:33:54 0:00:35 38 0:19:56 0:09:07
36 UROŠČUFER 235 1970 67 0:15:03 0:01:08 10 0:33:06 0:00:34 25 0:19:15 0:09:08
37 DENIS SKETAKO 365 1988 39 0:13:43 0:00:37 41 0:34:12 0:00:39 46 0:20:15 0:09:26
38 MATEJ ABRAHAMSBERG 202 1987 69 0:15:11 0:00:36 19 0:33:33 0:00:38 34 0:19:32 0:09:30
39 TOMAŽ JARC 270 1966 25 0:12:34 0:00:46 50 0:34:29 77 0:21:56 0:09:45
40 MATEJ KALTENEKAR 273 1973 101 0:16:16 0:00:29 56 0:34:41 0:00:34 8 0:18:26 0:10:25
41 GREGOR MAJERIČ 306 1985 47 0:14:00 0:00:29 37 0:34:06 0:00:29 65 0:21:35 0:10:40
42 PAOLO LAKOVIČ 292 1967 55 0:14:39 0:00:26 43 0:34:17 0:00:32 53 0:20:52 0:10:47
43 GIUSEPPE PRETE 353 1959 71 0:15:15 0:00:25 20 0:33:36 0:00:26 59 0:21:17 0:11:00
44 ŽELJKO BIJUK 411 1972 41 0:13:48 0:00:28 36 0:34:06 0:00:47 76 0:21:56 0:11:05
45 RADO AČIMOVIČ 203 1955 60 0:14:53 0:00:36 63 0:35:04 0:01:04 33 0:19:29 0:11:07
46 SEBASTJAN REBERNAK 356 1987 49 0:14:07 0:00:39 42 0:34:12 0:00:28 69 0:21:43 0:11:08
47 ANDREJ TRKMAN 384 1952 82 0:15:38 0:00:42 7 0:32:59 0:00:33 60 0:21:17 0:11:10
48 MARKO OBREZA 332 1967 72 0:15:16 0:00:31 34 0:34:04 0:00:43 51 0:20:42 0:11:17
49 ALJAŽ LOVŠIN 303 1995 20 0:11:54 0:00:28 54 0:34:37 126 0:24:20 0:11:19
50 MITJA KOLBE 282 1980 32 0:13:19 0:01:39 93 0:37:32 0:00:26 12 0:18:35 0:11:32
51 IGOR MARTINC 311 1976 35 0:13:38 0:00:56 40 0:34:11 0:00:49 79 0:22:03 0:11:37
52 MIRAN SAGADIN 363 1966 87 0:15:47 0:00:42 62 0:35:01 0:00:47 27 0:19:19 0:11:37
53 IVAN ŠTAMOL 378 1980 53 0:14:19 0:00:40 21 0:33:39 0:00:47 86 0:22:16 0:11:40
54 LUKA MURN 325 1994 38 0:13:40 0:00:25 68 0:35:19 0:00:26 73 0:21:53 0:11:43
55 MIRAN ŽGAJNAR 406 1970 129 0:17:43 0:00:56 25 0:33:53 0:00:37 16 0:18:45 0:11:54
56 URH KLENOVŠEK 278 1996 18 0:11:37 0:00:42 90 0:37:05 0:00:47 74 0:21:55 0:12:06
57 CARLES PLATA 347 1985 56 0:14:45 0:00:39 82 0:36:35 0:00:30 36 0:19:40 0:12:09
58 BOJAN TROJAR 386 1958 108 0:16:28 0:00:54 55 0:34:39 0:01:12 28 0:19:20 0:12:35
59 BLAŽ BREČKO 224 1993 109 0:16:29 0:00:51 44 0:34:18 0:00:46 47 0:20:16 0:12:40
60 MARKO PERIC 343 1976 120 0:17:03 0:01:26 32 0:34:03 0:01:04 31 0:19:26 0:13:03
61 ANDREJ LOTRIČ 301 1981 43 0:13:50 0:00:38 61 0:34:57 0:00:42 105 0:23:07 0:13:15
62 MATEJ VERBAJS 391 1986 40 0:13:46 0:00:48 58 0:34:46 0:00:49 110 0:23:09 0:13:18
63 MIHA PANČUR 338 1977 52 0:14:16 0:00:58 30 0:34:02 0:01:01 104 0:23:04 0:13:21
64 CHRISTIAN PALMOLUNGO 337 1969 64 0:15:01 0:00:59 89 0:37:02 0:01:02 29 0:19:21 0:13:26
65 METOD BEVK 217 1984 94 0:16:07 0:00:36 57 0:34:43 0:00:34 62 0:21:26 0:13:27
66 DAVIDE PRIMOSICH 354 1972 36 0:13:39 0:00:33 84 0:36:40 0:00:45 75 0:21:55 0:13:33
67 TONI STRNIŠA 375 1959 59 0:14:52 0:00:32 87 0:36:43 0:00:41 52 0:20:49 0:13:37
68 ALEŠ STRMOLE 373 1979 44 0:13:52 0:00:53 88 0:36:55 0:00:42 57 0:21:16 0:13:38
69 MATJAŽ VOLKAR 397 1974 63 0:15:00 0:00:34 22 0:33:41 0:00:36 123 0:24:08 0:13:59
70 STANE FAJFAR 242 1963 73 0:15:23 0:00:40 76 0:35:37 0:00:41 68 0:21:41 0:14:02
71 JAKA VERSTOVŠEK 392 1981 50 0:14:11 0:00:53 59 0:34:48 0:00:50 115 0:23:30 0:14:13
72 MATTEO INFANTI 266 1975 105 0:16:23 0:00:34 51 34:30.1 0:00:44 81 0:22:05 1:14:17
73 TOMAŽ PILIH 345 1972 107 0:16:26 0:00:59 0:35:19 72 0:21:46 1:14:30
74 ANDREJ HUNJET 264 1970 106 0:16:25 0:00:38 45 34:21.8 0:00:42 92 0:22:30 1:14:37
75 SAŠO VDOVIC 409 1973 78 0:15:33 0:00:54 66 35:11.8 0:00:36 87 0:22:23 1:14:38
76 MITJA ŠTERN 379 1976 130 0:17:44 0:00:44 75 35:35.7 0:00:35 41 0:20:02 1:14:40
77 BOJAN SKOČIR 367 1961 117 0:16:51 0:00:38 48 34:26.8 0:00:45 82 0:22:05 1:14:47
78 ALJOŠA KROHNE 291 1975 70 0:15:11 0:01:02 53 34:35.3 0:00:31 116 0:23:32 1:14:52
79 MATJAŽ MRAZ 324 1961 93 0:16:07 0:00:48 64 35:06.0 0:00:49 80 0:22:03 1:14:53
80 TOMO REŠČIČ 358 1976 125 0:17:27 0:00:57 24 33:43.8 0:00:33 90 0:22:26 1:15:08
81 MARKO LOVŠIN 302 1979 112 0:16:37 0:00:29 23 33:42.5 0:00:36 120 0:23:55 1:15:20
82 ANTON ŽAGAR 404 1955 104 0:16:23 0:00:45 81 36:32.4 0:00:32 55 0:21:13 1:15:25
83 ALEKSANDER NJEŽIČ 329 1974 118 0:16:53 0:01:16 31 34:02.1 0:00:43 99 0:22:50 1:15:44
84 LUKA ČERNUTA 232 1978 95 0:16:08 0:00:43 65 35:06.5 0:00:44 107 0:23:08 1:15:49
85 BOJAN FERLEŽ 246 1974 54 0:14:35 0:00:54 95 37:35.7 0:00:47 78 0:21:58 1:15:50
86 DAVID MECILOŠEK 314 1974 123 0:17:22 0:01:03 78 35:53.4 71 0:21:46 1:16:04
87 LUKASKOCAJ 366 1986 113 0:16:39 0:00:28 70 35:28.0 0:00:37 111 0:23:10 1:16:21
88 NEJC FORSTER 249 1987 62 0:14:57 0:00:57 83 36:39.5 0:00:36 112 0:23:20 1:16:29
89 DARJAN MARTINČIČ 312 1983 97 0:16:10 0:00:31 69 35:20.5 0:00:55 118 0:23:47 1:16:44
90 LUKAŠEBEK 376 1975 57 0:14:48 0:00:33 0:40:10 58 0:21:17 1:16:48
91 MARTIN LASIČ 294 1981 100 0:16:15 0:01:49 72 35:33.4 0:01:07 83 0:22:08 1:16:54
92 LUCA VILLER 394 1975 127 0:17:36 0:00:44 74 35:35.0 0:00:37 89 0:22:26 1:16:58
93 VELJKO BRAJKOVIČ 222 1965 137 0:18:07 0:00:47 0:36:28 70 0:21:45 1:17:07
94 NICOLAGALOPIN 255 1979 133 0:17:54 0:00:53 80 35:56.6 0:00:45 67 0:21:39 1:17:08
95 GREGOR LISJAK 299 1983 91 0:16:02 0:00:46 67 35:13.7 0:00:36 129 0:24:40 1:17:18
96 GINO MERCIAI 317 1962 83 0:15:43 0:00:57 92 0:37:25 0:01:07 84 0:22:10 1:17:23
97 ZORAN MALOVIČ 307 1969 80 0:15:36 0:00:33 101 0:38:07 0:00:41 100 0:22:51 1:17:49
98 GREGA 1 INKRET 267 1971 98 0:16:12 0:01:03 0:35:45 131 0:24:56 1:17:56
99 SEBASTIJAN ŽDRALIČ 405 1977 75 0:15:32 0:01:56 102 0:38:08 0:01:10 64 0:21:33 1:18:19
100 JOŽE ZORKO 401 1967 110 0:16:35 0:01:28 86 0:36:43 0:00:36 103 0:23:00 1:18:22
101 PAOLO FUK 252 1967 88 0:15:49 0:01:14 71 0:35:32 0:01:04 130 0:24:46 1:18:24
102 JOŽE GERŠAK 257 1974 92 0:16:06 0:00:47 113 0:39:35 0:00:52 56 0:21:14 1:18:35
103 BEPINO CHIANDOTTO 431 1958 89 0:15:55 0:00:52 97 0:38:00 0:00:57 102 0:22:53 1:18:36
104 ANDREJ FRANK 250 1983 119 0:17:00 0:00:31 0:38:32 101 0:22:52 1:18:55
105 ROBERT PODBEVŠEK 348 1971 141 0:18:38 0:01:16 0:39:09 43 0:20:11 1:19:15
106 DAVID SKORNŠEK 369 1973 154 0:20:11 0:01:06 77 0:35:40 0:00:39 66 0:21:38 1:19:15
107 BORIS MAJCEN 305 1970 68 0:15:09 0:01:05 100 0:38:05 0:01:08 121 0:23:58 1:19:25
108 NIKOLA KEREKOVIČ 275 1984 99 0:16:15 0:01:27 0:39:19 94 0:22:35 1:19:35
109 MATIC ŠVAB 432 1983 74 0:15:26 0:00:37 107 0:39:04 0:00:32 124 0:24:11 1:19:51
110 DANIEL KOŽELJ 287 1974 28 0:13:14 0:01:07 0:38:27 146 0:27:07 1:19:55
111 DAMJAN PIRŠ 346 1966 111 0:16:36 0:00:42 85 0:36:42 0:00:58 133 0:25:09 1:20:07
112 MARKO KOMAC 283 1971 77 0:15:32 0:01:41 121 0:40:20 0:00:35 85 0:22:16 1:20:24
113 MAURO MILANO 320 1967 102 0:16:21 0:00:38 91 0:37:18 0:00:38 138 0:25:37 1:20:33
114 DIMITAR HRISTOVSKI 263 1964 86 0:15:47 0:01:08 99 0:38:01 0:01:09 128 0:24:39 1:20:44
115 ARRIGO FRISANO 251 1968 149 0:19:26 0:01:04 73 0:35:34 0:01:22 113 0:23:21 1:20:48
116 ANDREA FUK 253 1996 152 0:19:48 0:01:08 0:38:40 61 0:21:22 1:20:57
117 ANDREJ KOKALJ ROBERT MASTNAK 281 1959 136 0:18:02 0:01:02 104 0:38:30 0:01:15 88 0:22:25 1:21:15
118 MLAKAR 313 1970 147 0:19:18 0:01:21 111 0:39:15 63 0:21:27 1:21:21
119 ROMAN BLATNIK 219 1952 128 0:17:37 0:01:05 106 0:38:50 0:00:31 114 0:23:27 1:21:31
120 BOŠTJAN PERC 342 1976 115 0:16:43 0:01:21 96 0:37:42 0:00:41 134 0:25:12 1:21:39
121 FERDINAND PREGRAD 352 1968 132 0:17:48 0:01:02 94 0:37:33 0:00:55 127 0:24:24 1:21:43
122 DARIO SERGAS 364 1961 122 0:17:17 0:00:53 114 0:39:43 0:00:43 106 0:23:08 1:21:44
123 BORIS OSOLNIK 334 1961 103 0:16:22 0:00:58 118 0:40:08 125 0:24:19 1:21:47
124 EDI BARONIK 210 1965 138 0:18:14 0:01:05 115 0:39:51 0:00:34 96 0:22:37 1:22:21
125 DAVID HVALIC 265 1971 143 0:18:55 0:01:30 98 0:38:00 0:01:30 97 0:22:37 1:22:32
126 JERNEJ ZAJEC 399 1972 134 0:17:56 0:02:00 112 0:39:26 0:00:42 95 0:22:36 1:22:41
127 TOMAŽ ERHOVNIC 241 1955 81 0:15:37 0:00:38 127 0:42:00 0:00:36 122 0:24:00 1:22:51
128 LOVRO KINK 276 1966 150 0:19:28 0:00:33 103 0:38:29 0:00:48 119 0:23:50 1:23:08
129 JURE RUPNIK 361 1974 79 0:15:35 0:02:09 116 0:39:52 0:00:28 136 0:25:21 1:23:24
130 STEFANO DEL ROSSO 237 1966 90 0:15:57 0:01:04 120 0:40:10 0:01:41 132 0:25:01 1:23:53
131 ALEŠ PODGORNIK 349 1974 116 0:16:49 0:01:18 119 0:40:09 0:00:27 135 0:25:20 1:24:04
132 ROBERTO BENCO 214 1973 158 0:20:39 0:01:07 110 0:39:15 0:00:45 93 0:22:31 1:24:16
133 UROŠ STELE 370 1985 135 0:17:58 0:00:51 79 0:35:55 0:00:46 151 0:28:55 1:24:24
134 DUŠAN OLAJ 333 1962 151 0:19:33 0:01:15 109 0:39:10 0:01:02 117 0:23:45 1:24:45
135 IVAN IVANOVIČ 416 1962 144 0:18:57 0:01:24 108 0:39:05 0:00:34 139 0:26:09 1:26:09
136 ZVONE ČERNEKA 234 1957 84 0:15:45 0:01:16 122 0:40:38 0:01:23 149 0:27:40 1:26:43
137 FRANČIŠEK NAPAST 326 1974 121 0:17:07 0:01:59 135 0:44:07 0:01:31 91 0:22:29 1:27:12
138 GALILEO BUSATO 226 1948 131 0:17:46 0:01:06 126 0:41:41 0:00:38 140 0:26:15 1:27:26
139 UROŠ POGAČAR 351 1975 156 0:20:25 0:01:56 124 0:41:03 0:01:28 98 0:22:47 1:27:40
140 GIUSEPPE DREOSSI 239 1955 140 0:18:33 0:01:01 131 0:43:12 0:00:57 137 0:25:30 1:29:15
141 NENAD NINKOVIČ 433 1980 124 0:17:22 0:03:09 138 0:45:03 0:00:46 109 0:23:09 1:29:28
142 ALEŠ DELAK 238 1972 58 0:14:51 0:02:20 125 0:41:38 0:01:07 153 0:29:38 1:29:35
143 OORDE NIKOLIČ 328 1979 114 0:16:41 0:01:02 117 0:40:00 0:01:00 155 0:31:08 1:29:51
144 ROBERTO KRAVOS 290 1955 148 0:19:19 0:00:52 132 0:43:27 0:00:27 142 0:26:54 1:30:59
145 IGOR REŠČIČ 359 1952 146 0:19:11 0:02:02 130 0:42:59 0:00:42 141 0:26:42 1:31:37
146 ALEŠ MARKOVIČ 309 1982 142 0:18:39 0:02:03 128 0:42:13 0:00:43 150 0:28:21 1:31:59
147 IGOR JAKOMIN 269 1964 139 0:18:17 0:01:46 137 0:44:57 0:00:27 147 0:27:33 1:33:00
148 TJAŽ BAUER 211 1984 160 0:21:10 0:02:15 105 0:38:39 0:03:57 145 0:27:01 1:33:02
149 JERNEJ BIČEK 218 1982 126 0:17:28 0:03:21 136 0:44:12 0:01:16 143 0:26:56 1:33:13
150 ANDREJ G RŽI NIČ 261 1969 153 0:19:57 0:02:06 141 0:50:47 0:00:49 54 0:20:57 1:34:36
151 TOMAŽ MLEKUŽ 322 1963 157 0:20:30 0:01:37 129 0:42:52 0:00:34 152 0:29:22 1:34:55
152 GORAZD KRASNIK 289 1955 155 0:20:24 0:02:48 134 0:44:06 0:00:57 148 0:27:35 1:35:50
153 RAFAEL ZIHERL 400 1969 162 0:24:10 0:02:25 139 0:45:20 0:00:50 108 0:23:08 1:35:54
154 BOŠTJAN JERKO 271 1969 161 0:23:38 0:00:52 133 0:43:34 0:00:59 154 0:29:57 1:38:59
155 SIMON ŠINKOVEC 377 1974 145 0:19:02 0:01:16 142 0:52:11 0:00:35 144 0:26:56 1:40:01
156 MIRAN REBERC 355 1962 159 0:20:59 0:03:21 123 0:40:45 0:01:30 156 0:37:54 1:44:29
DQ MASSIMO FORNIZ 248 1973 0:13:04 0:00:59 0:36:26 0:00:34 DQ
DQ IZTOK AJDNIK DIZL 204 1972 0:19:02 0:01:25 0:42:36 0:01:23 DQ

Ml. mladinke 1996-1995

Mesto Skupno mesto Ime in priimek Št. Letnik # Čas-plavanje T1 # Čas-kolo T2 # Čas-tek Skupni čas
1 1 EVA TROHA 385 1995 1 0:11:32 0:00:20 1 0:33:17 0:00:23 1 0:20:58 1:06:29
2 6 LIZA URŠIČ 388 1996 2 0:12:34 0:00:24 2 0:37:54 0:00:32 2 0:23:30 1:14:54

St. mladinke 1994-1993

Mesto Skupno mesto Ime in priimek Št. Letnik # Čas-plavanje T1 # Čas-kolo T2 # Čas-tek Skupni čas
1 3 MARTINA BALESTRA 207 1994 1 0:10:31 0:00:33 1 0:36:06 0:01:06 1 0:21:23 1:09:39

Članice 1 1992-1983

Mesto Skupno mesto Ime in priimek Št. Letnik # Čas-plavanje T1 # Čas-kolo T2 # Čas-tek Skupni čas
1 4 IVO N E FAVARETTO 243 1990 4 0:14:03 0:00:29 1 0:34:09 0:00:29 5 0:23:16 1:12:25
2 5 ANJA RUGEU 360 1986 1 0:12:59 0:00:50 3 0:37:48 0:00:57 1 0:21:21 1:13:55
3 8 KRISTINA FURLAN 254 1985 3 0:13:50 0:00:48 4 0:38:20 0:00:39 3 0:22:46 1:16:23
4 11 LANA NEMANIČ 327 1989 8 0:16:49 0:00:30 2 0:36:54 4 0:23:16 1:17:29
5 16 TJAŠA LIPOVŠEK 298 1988 9 0:18:03 0:00:44 5 0:39:29 0:00:46 6 0:25:00 1:24:03
6 18 LEA RUŽIČ 362 1986 5 0:16:14 0:01:02 9 0:46:28 0:00:51 2 0:21:33 1:26:08
7 19 ANA PAVŠA 341 1985 7 0:16:47 0:00:59 7 0:42:06 0:01:00 7 0:25:41 1:26:34
8 20 TINA PALČNIK 335 1992 2 0:13:49 0:00:51 6 0:40:51 0:00:43 9 0:32:49 1:29:02
9 22 KALINDI FONDA 247 1988 6 0:16:23 0:00:56 8 0:45:40 0:00:31 8 0:27:40 1:31:09

Članice 2 1982-1973

Mesto Skupno mesto Ime in priimek Št. Letnik # Čas-plavanje T1 # Čas-kolo T2 # Čas-tek Skupni čas
1 2 FEDERICA BAZZOCCHI 212 1977 1 0:12:39 0:00:28 1 0:36:15 0:00:30 1 0:19:21 1:09:14
2 9 TAMARA VILHAR 393 1975 2 0:16:16 0:01:00 2 0:36:59 0:00:34 2 0:21:36 1:16:26
3 23 ANDREJA BLIMEN MAJCEN 220 1973 3 0:18:11 0:01:02 4 0:44:31 0:00:59 4 0:26:56 1:31:38
4 24 MARTINA CEHNER 231 1974 4 0:19:05 0:00:44 5 0:44:39 0:00:28 5 0:29:49 1:34:44
5 25 SANDARA MECILOŠEK 315 1975 5 0:20:15 0:01:07 6 0:47:22 0:01:22 3 0:25:37 1:35:42
6 27 IRMA BALOH 208 1974 6 0:22:21 0:01:08 3 0:40:12 0:00:42 6 0:32:57 1:37:20

Veteranke 1 1972-1968

Mesto Skupno mesto Ime in priimek Št. Letnik # Čas-plavanje T1 # Čas-kolo T2 # Čas-tek Skupni čas
1 7 MARINA NOVEL 330 1972 1 0:15:12 0:00:42 2 0:36:13 0:00:42 1 0:22:52 1:15:41
2 10 CRISTINA PARUZZI TANJA ANGLEITNER 340 1968 2 0:15:13 0:00:28 3 0:37:15 0:00:37 2 0:22:59 1:16:33
3 12 SAGADIN 201 1972 3 0:16:15 0:00:34 1 0:34:39 0:00:35 5 0:25:35 1:17:39
4 13 KLARA BAJEC ROMANA 205 1972 6 0:17:46 0:00:40 7 1:02:58 1:21:24
5 14 CAPUDER 229 1970 4 0:16:24 0:00:46 4 0:40:37 4 0:24:47 1:22:33
6 15 POLONA STRNAD 374 1968 5 0:16:41 0:00:52 5 0:41:52 3 0:24:36 1:24:01
7 26 SABINA BEGIČ 213 1968 7 0:21:57 0:02:03 6 0:44:36 0:01:14 6 0:27:30 1:37:20

Veteranke 2 1967-1963

Mesto Skupno mesto Ime in priimek Št. Letnik # Čas-plavanje T1 # Čas-kolo T2 # Čas-tek Skupni čas
1 17 VESNA MESOJEDEC 318 1967 1 0:17:50 0:00:59 1 0:42:44 0:00:47 1 0:22:40 1:25:02

Veteranke 3 1962-1958

Mesto Skupno mesto Ime in priimek Št. Letnik # Čas-plavanje T1 # Čas-kolo T2 # Čas-tek Skupni čas
1 21 EMA ŠTUPAR 380 1962 1 0:21:28 0:00:47 1 0:41:08 1 0:26:07 1:29:29

Ml. mladinci 1996-1995

Mesto Skupno mesto Ime in priimek Št. Letnik # Čas-plavanje T1 # Čas-kolo T2 # Čas-tek Skupni čas
1 13 JAKA KAPLAN 274 1996 1 0:10:26 0:00:22 1 0:33:00 0:00:23 3 0:20:15 1:04:26
2 15 LEON OBREZA 331 1996 3 0:11:21 0:00:26 2 0:33:23 0:00:27 2 0:20:04 1:05:42
3 21 JAN LIPOVŠEK 297 1995 6 0:12:23 0:00:25 3 0:34:10 0:00:23 1 0:19:55 1:07:16
4 49 ALJAŽ LOVŠIN 303 1995 5 0:11:54 0:00:28 4 0:34:37 6 0:24:20 1:11:19
5 56 URH KLENOVŠEK 278 1996 4 0:11:37 0:00:42 5 0:37:05 0:00:47 5 0:21:55 1:12:06
6 116 ANDREA FUK 253 1996 7 0:19:48 0:01:08 0:38:40 4 0:21:22 1:20:57

St. mladinci 1994-1993

Mesto Skupno mesto Ime in priimek Št. Letnik # Čas-plavanje T1 # Čas-kolo T2 # Čas-tek Skupni čas
1 5 MATEJ GOLOB 258 1993 1 0:09:39 0:00:26 2 0:33:22 0:00:31 1 0:18:55 1:02:53
2 54 LUKA MURN 325 1994 4 0:13:40 0:00:25 4 0:35:19 0:00:26 3 0:21:53 1:11:43
3 59 BLAŽ BREČKO 224 1993 5 0:16:29 0:00:51 3 0:34:18 0:00:46 2 0:20:16 1:12:40

Člani 1 1992-1983

Mesto Skupno mesto Ime in priimek Št. Letnik # Čas-plavanje T1 # Čas-kolo T2 # Čas-tek Skupni čas
1 1 JAROSLAV KOVAČIČ 285 1984 3 0:10:01 0:00:18 1 0:30:53 0:00:22 2 0:16:41 0:58:14
2 2 FRANCESCO CAUZ 230 1989 2 0:09:45 0:00:22 2 0:31:06 0:00:38 5 0:17:29 0:59:19
3 3 MARCO DALLA VENEZIA 236 1988 1 0:09:35 0:34:08 7 0:18:37 1:02:20
4 4 MATIC MODIC 323 1987 9 0:11:55 0:00:26 0:33:16 3 0:17:14 1:02:52
5 7 LUCA BARBAZZA 209 1988 4 0:10:03 0:00:23 5 0:33:25 0:00:34 6 0:18:31 1:02:56
6 9 ALEX ZUCCA 403 1990 6 0:11:26 0:32:28 0:00:32 9 0:18:46 1:03:11
7 11 PETER LAMOVEC 293 1984 11 0:13:15 0:00:31 7 0:34:00 0:00:40 1 0:15:42 1:04:08
8 12 DEJAN LJUBAS 300 1983 10 0:12:40 0:00:24 4 0:33:17 0:00:31 4 0:17:28 1:04:20
9 16 MARTIN KRAŠEK 412 1989 7 0:11:32 0:00:26 3 0:33:15 0:00:27 16 0:20:38 1:06:17
10 18 JANEZ KLANČNIK 277 1985 12 0:13:16 0:34:08 0:00:25 8 0:18:40 1:06:30
11 26 ROK TERČEU 381 1986 13 0:13:33 0:00:28 14 0:34:35 0:00:30 10 0:19:12 1:08:17
12 27 ALJOŠA ILEŠIČ 280 1988 14 0:13:39 0:00:27 13 0:34:26 0:00:35 12 0:19:29 1:08:35
13 33 MIHA PERME 344 1984 17 0:13:50 0:00:47 8 0:34:05 0:00:50 11 0:19:26 1:08:57
14 37 DENIS SKETAKO 365 1988 15 0:13:43 0:00:37 10 0:34:12 0:00:39 15 0:20:15 1:09:26
15 38 MATEJ ABRAHAMSBERG 202 1987 22 0:15:11 0:00:36 6 0:33:33 0:00:38 13 0:19:32 1:09:30
16 41 GREGOR MAJERIČ 306 1985 18 0:14:00 0:00:29 9 0:34:06 0:00:29 18 0:21:35 1:10:40
17 46 SEBASTJAN REBERNAK 356 1987 19 0:14:07 0:00:39 11 0:34:12 0:00:28 19 0:21:43 1:11:08
18 57 CARLES PLATA 347 1985 20 0:14:45 0:00:39 21 0:36:35 0:00:30 14 0:19:40 1:12:09
19 62 MATEJ VERBAJS 391 1986 16 0:13:46 0:00:48 16 0:34:46 0:00:49 22 0:23:09 1:13:18
20 65 METOD BEVK 217 1984 25 0:16:07 0:00:36 15 0:34:43 0:00:34 17 0:21:26 1:13:27
21 87 LUKASKOCAJ 366 1986 28 0:16:39 0:00:28 19 0:35:28 0:00:37 23 0:23:10 1:16:21
22 88 NEJC FORSTER 249 1987 21 0:14:57 0:00:57 22 0:36:39 0:00:36 24 0:23:20 1:16:29
23 89 DARJAN 312 1983 26 0:16:10 0:00:31 18 0:35:20 0:00:55 25 0:23:47 1:16:44
24 95 MARTINČIČ GREGOR LISJAK 299 1983 24 0:16:02 0:00:46 17 0:35:14 0:00:36 27 0:24:40 1:17:18
25 104 ANDREJ FRANK 250 1983 29 0:17:00 0:00:31 0:38:32 21 0:22:52 1:18:55
26 108 NIKOLA KEREKOVIČ 275 1984 27 0:16:15 0:01:27 0:39:18 20 0:22:35 1:19:35
27 109 MATIC ŠVAB 432 1983 23 0:15:26 0:00:37 24 0:39:04 0:00:32 26 0:24:11 1:19:51
28 133 UROŠ STELE 370 1985 30 0:17:58 0:00:51 20 0:35:55 0:00:46 29 0:28:55 1:24:24
29 148 TJAŽ BAUER 211 1984 31 0:21:10 0:02:15 23 0:38:39 0:03:57 28 0:27:01 1:33:02

Člani 2 1982-1973

Mesto Skupno mesto Ime in priimek Št. Letnik # Čas-plavanje T1 # Čas-kolo T2 # Čas-tek Skupni čas
1 6 MATEJ PARADIŽ 339 1979 3 0:11:33 0:00:23 1 0:31:51 0:00:36 4 0:18:33 1:02:56
2 8 MASSIMO FAVA 244 1977 1 0:10:29 0:00:22 3 0:33:02 0:00:32 5 0:18:33 1:02:57
3 10 SANDI IVANČIČ 268 1982 2 0:11:28 0:32:22 0:00:50 7 0:18:35 1:03:15
4 14 MATEJ BENČINA 215 1981 5 0:12:29 0:00:24 13 0:34:04 0:00:26 1 0:17:16 1:04:39
5 17 SEBASTJAN GERGORIČ 256 1977 11 0:13:26 0:00:23 0:34:21 2 0:18:20 1:06:30
6 20 DANILO VEJNOVIČ 390 1978 4 0:11:34 0:00:36 20 0:34:50 13 0:20:13 1:07:14
7 22 RICCARDO REMUALDO 357 1980 9 0:13:19 0:00:26 9 0:33:56 0:00:27 10 0:19:18 1:07:26
8 23 ALEŠ PODGORŠEK 350 1974 20 0:14:54 0:00:43 2 0:32:44 0:00:44 8 0:18:49 1:07:54
9 32 JAN TRAMPUŽ 382 1977 24 0:15:32 0:00:32 4 0:33:14 0:00:31 9 0:19:03 1:08:52
10 34 FABRIZIO LAZZARA 295 1980 6 0:12:49 0:00:32 15 0:34:27 0:00:35 14 0:20:37 1:09:01
11 40 MATEJ KALTENEKAR 273 1973 30 0:16:16 0:00:29 18 0:34:41 0:00:34 3 0:18:26 1:10:25
12 50 MITJA KOLBE 282 1980 10 0:13:19 0:01:39 32 0:37:32 0:00:26 6 0:18:35 1:11:32
13 51 IGOR MARTINC 311 1976 12 0:13:38 0:00:56 14 0:34:11 0:00:49 23 0:22:03 1:11:37
14 53 IVAN ŠTAMOL 378 1980 17 0:14:19 0:00:40 5 0:33:39 0:00:47 26 0:22:16 1:11:40
15 60 MARKO PERIC 343 1976 37 0:17:03 0:01:26 12 0:34:03 0:01:04 11 0:19:26 1:13:03
16 61 ANDREJ LOTRIČ 301 1981 13 0:13:50 0:00:38 21 0:34:57 0:00:42 35 0:23:07 1:13:15
17 63 MIHA PANČUR 338 1977 16 0:14:16 0:00:58 10 0:34:02 0:01:01 34 0:23:04 1:13:21
18 68 ALEŠ STRMOLE 373 1979 14 0:13:52 0:00:53 31 0:36:55 0:00:42 16 0:21:16 1:13:38
19 69 MATJAŽ VOLKAR 397 1974 21 0:15:00 0:00:34 6 0:33:41 0:00:36 41 0:24:08 1:13:59
20 71 JAKA VERSTOVŠEK 392 1981 15 0:14:11 0:00:53 19 0:34:48 0:00:50 38 0:23:30 1:14:13
21 72 MATTEO INFANTI 266 1975 31 0:16:23 0:00:34 16 0:34:30 0:00:44 24 0:22:05 1:14:17
22 75 SAŠO VDOVIC 409 1973 25 0:15:33 0:00:54 23 0:35:12 0:00:36 27 0:22:23 1:14:38
23 76 MITJA ŠTERN 379 1976 44 0:17:44 0:00:44 26 0:35:36 0:00:35 12 0:20:02 1:14:40
24 78 ALJOŠA KROHNE 291 1975 22 0:15:11 0:01:02 17 0:34:35 0:00:31 39 0:23:32 1:14:52
25 80 TOMO REŠČIČ 358 1976 41 0:17:27 0:00:57 8 0:33:44 0:00:33 29 0:22:26 1:15:08
26 81 MARKO LOVŠIN 302 1979 32 0:16:37 0:00:29 7 0:33:43 0:00:36 40 0:23:55 1:15:20
27 83 ALEKSANDER NJEŽIČ 329 1974 36 0:16:53 0:01:16 11 0:34:02 0:00:43 33 0:22:50 1:15:44
28 84 LUKA ČERNUTA 232 1978 28 0:16:08 0:00:43 22 0:35:07 0:00:44 36 0:23:08 1:15:49
29 85 BOJAN FERLEŽ 246 1974 18 0:14:35 0:00:54 33 0:37:36 0:00:47 22 0:21:58 1:15:50
30 86 DAVID MECILOŠEK 314 1974 39 0:17:22 0:01:03 28 0:35:53 21 0:21:46 1:16:04
31 90 LUKAŠEBEK 376 1975 19 0:14:48 0:00:33 0:40:10 17 0:21:17 1:16:48
32 91 MARTIN LASIČ 294 1981 29 0:16:15 0:01:49 24 0:35:33 0:01:07 25 0:22:08 1:16:54
33 92 LUCA VILLER 394 1975 43 0:17:36 0:00:44 25 0:35:35 0:00:37 28 0:22:26 1:16:58
34 94 NICOLAGALOPIN 255 1979 45 0:17:54 0:00:53 29 0:35:57 0:00:45 20 0:21:39 1:17:08
35 99 SEBASTIJAN ŽDRALIČ 405 1977 23 0:15:32 0:01:56 35 0:38:08 0:01:10 18 0:21:33 1:18:19
36 102 JOŽE GERŠAK 257 1974 27 0:16:06 0:00:47 37 0:39:35 0:00:52 15 0:21:14 1:18:35
37 106 DAVID SKORNŠEK 369 1973 48 0:20:11 0:01:06 27 0:35:40 0:00:39 19 0:21:38 1:19:15
38 110 DANIEL KOŽELJ 287 1974 8 0:13:14 0:01:07 0:38:27 47 0:27:07 1:19:55
39 120 BOŠTJAN PERC 342 1976 34 0:16:43 0:01:21 34 0:37:42 0:00:41 42 0:25:12 1:21:39
40 129 JURE RUPNIK 361 1974 26 0:15:35 0:02:09 38 0:39:52 0:00:28 44 0:25:21 1:23:24
41 131 ALEŠ PODGORNIK 349 1974 35 0:16:49 0:01:18 40 0:40:09 0:00:27 43 0:25:20 1:24:04
42 132 ROBERTO BENCO 214 1973 50 0:20:39 0:01:07 36 0:39:15 0:00:45 31 0:22:31 1:24:16
43 137 FRANČIŠEK NAPAST 326 1974 38 0:17:07 0:01:59 43 0:44:07 0:01:31 30 0:22:29 1:27:12
44 139 UROŠ POGAČAR 351 1975 49 0:20:25 0:01:56 41 0:41:03 0:01:28 32 0:22:47 1:27:40
45 141 NENAD NINKOVIČ 433 1980 40 0:17:22 0:03:09 45 0:45:03 0:00:46 37 0:23:09 1:29:28
46 143 DORDE NIKOLIČ 328 1979 33 0:16:41 0:01:02 39 0:40:00 0:01:00 49 0:31:08 1:29:51
47 146 ALEŠ MARKOVIČ 309 1982 46 0:18:39 0:02:03 42 0:42:13 0:00:43 48 0:28:21 1:31:59
48 149 JERNEJ BIČEK 218 1982 42 0:17:28 0:03:21 44 0:44:12 0:01:16 45 0:26:56 1:33:13
49 155 SIMON ŠINKOVEC 377 1974 47 0:19:02 0:01:16 46 0:52:11 0:00:35 46 0:26:56 1:40:01
DQ DQ MASSIMO FORNIZ 248 1973 7 0:13:04 0:00:59 30 0:36:26 0:00:34 DQ

Veterani 1 1972-1986

Mesto Skupno mesto Ime in priimek Št. Letnik # Čas-plavanje T1 # Čas-kolo T2 # Čas-tek Skupni čas
1 19 UROŠ MAČEK 259 1970 1 0:12:05 0:00:34 5 0:33:57 0:00:33 8 0:20:02 1:07:11
2 24 ŽELJKO MILINOVIČ 321 1969 4 0:13:52 0:00:43 7 0:34:07 3 0:19:12 1:07:54
3 25 BORUT LUNDER CRISTIANO 304 1969 5 0:14:02 0:00:24 3 0:33:12 0:00:31 7 0:19:57 1:08:07
4 29 COLOM BO 233 1969 8 0:15:03 0:00:22 0:33:40 6 0:19:33 1:08:39
5 31 BORUT VOVK 398 1968 13 0:15:46 0:00:35 1 0:32:47 0:00:28 2 0:19:12 1:08:49
6 36 UROŠČUFER 235 1970 9 0:15:03 0:01:08 2 0:33:06 0:00:34 4 0:19:15 1:09:08
7 44 ŽELJKO BIJUK 411 1972 3 0:13:48 0:00:28 6 0:34:06 0:00:47 14 0:21:56 1:11:05
8 55 MIRAN ŽGAJNAR CHRISTIAN 406 1970 17 0:17:43 0:00:56 4 0:33:53 0:00:37 1 0:18:45 1:11:54
9 64 PALMOLUNGO DAVIDE 337 1969 7 0:15:01 0:00:59 11 0:37:02 0:01:02 5 0:19:21 1:13:26
10 66 PRIMOSICH 354 1972 2 0:13:39 0:00:33 10 0:36:40 0:00:45 13 0:21:55 1:13:33
11 73 TOMAŽ PILIH 345 1972 16 0:16:26 0:00:59 0:35:19 12 0:21:46 1:14:30
12 74 ANDREJ HUNJET 264 1970 15 0:16:25 0:00:38 8 0:34:22 0:00:42 16 0:22:30 1:14:37
13 97 ZORAN MALOVIČ 307 1969 12 0:15:36 0:00:33 15 0:38:07 0:00:41 19 0:22:51 1:17:49
14 98 GREGA 1 INKRET ROBERT 267 1971 14 0:16:12 0:01:03 0:35:45 24 0:24:56 1:17:56
15 105 PODBEVŠEK 348 1971 20 0:18:38 0:01:16 0:39:09 9 0:20:11 1:19:15
16 107 BORIS MAJCEN 305 1970 10 0:15:09 0:01:05 14 0:38:05 0:01:08 22 0:23:58 1:19:25
17 112 MARKO KOMAC 283 1971 11 0:15:32 0:01:41 18 0:40:20 0:00:35 15 0:22:16 1:20:24
18 115 ARRIGO FRISANO ROBERT MASTNAK 251 1968 24 0:19:26 0:01:04 9 0:35:34 0:01:22 21 0:23:21 1:20:48
19 118 MLAKAR FERDINAND 313 1970 23 0:19:18 0:01:21 16 0:39:15 11 0:21:27 1:21:21
20 121 PREGRAD 352 1968 18 0:17:48 0:01:02 12 0:37:33 0:00:55 23 0:24:24 1:21:43
21 125 DAVID HVALIC 265 1971 21 0:18:55 0:01:30 13 0:38:00 0:01:30 18 0:22:37 1:22:32
22 126 JERNEJ ZAJEC 399 1972 19 0:17:56 0:02:00 17 0:39:26 0:00:42 17 0:22:36 1:22:41
23 142 ALEŠ DELAK 238 1972 6 0:14:51 0:02:20 19 0:41:38 0:01:07 25 0:29:38 1:29:35
24 150 ANDREJ G RŽI NIČ 261 1969 25 0:19:57 0:02:06 23 0:50:47 0:00:49 10 0:20:57 1:34:36
25 153 RAFAEL ZIHERL 400 1969 27 0:24:10 0:02:25 22 0:45:20 0:00:50 20 0:23:08 1:35:54
26 154 BOŠTJAN JERKO 271 1969 26 0:23:38 0:00:52 21 0:43:34 0:00:59 26 0:29:57 1:38:59
DQ DQ IZTOK AJDNIK DIZL 204 1972 22 0:19:02 0:01:25 20 0:42:36 0:01:23 DQ

Veterani 2 1967-1963

Mesto Skupno mesto Ime in priimek Št. Letnik # Čas-plavanje T1 # Čas-kolo T2 # Čas-tek Skupni čas
1 30 MATJAŽ BAJEC 206 1967 2 0:13:59 0:00:24 1 0:33:28 0:00:32 3 0:20:23 1:08:46
2 35 GABRIELE CANDITO 228 1963 3 0:14:15 0:00:26 2 0:33:54 0:00:35 2 0:19:56 1:09:07
3 39 TOMAŽ JARC 270 1966 1 0:12:34 0:00:46 5 0:34:29 8 0:21:56 1:09:45
4 42 PAOLO LAKOVIČ 292 1967 4 0:14:39 0:00:26 4 0:34:17 0:00:32 5 0:20:52 1:10:47
5 48 MARKO OBREZA 332 1967 5 0:15:16 0:00:31 3 0:34:04 0:00:43 4 0:20:42 1:11:17
6 52 MIRAN SAGADIN 363 1966 8 0:15:47 0:00:42 6 0:35:01 0:00:47 1 0:19:19 1:11:37
7 70 STANE FAJFAR 242 1963 6 0:15:23 0:00:40 8 0:35:37 0:00:41 6 0:21:41 1:14:02
8 93 VELJKO BRAJKOVIČ 222 1965 14 0:18:07 0:00:47 0:36:28 7 0:21:45 1:17:07
9 100 JOŽE ZORKO 401 1967 12 0:16:35 0:01:28 10 0:36:43 0:00:36 10 0:23:00 1:18:22
10 101 PAOLO FUK 252 1967 9 0:15:49 0:01:14 7 0:35:32 0:01:04 13 0:24:46 1:18:24
11 111 DAMJAN PIRŠ 346 1966 13 0:16:36 0:00:42 9 0:36:42 0:00:58 15 0:25:09 1:20:07
12 113 MAURO MILANO DIMITAR 320 1967 11 0:16:21 0:00:38 11 0:37:18 0:00:38 16 0:25:37 1:20:33
13 114 HRISTOVSKI 263 1964 7 0:15:47 0:01:08 12 0:38:01 0:01:09 12 0:24:39 1:20:44
14 124 EDI BARONIK 210 1965 15 0:18:14 0:01:05 14 0:39:51 0:00:34 9 0:22:37 1:22:21
15 128 LOVRO KINK STEFANO DEL 276 1966 17 0:19:28 0:00:33 13 0:38:29 0:00:48 11 0:23:50 1:23:08
16 130 ROSSO 237 1966 10 0:15:57 0:01:04 15 0:40:10 0:01:41 14 0:25:01 1:23:53
17 147 IGOR JAKOMIN 269 1964 16 0:18:17 0:01:46 17 0:44:57 0:00:27 17 0:27:33 1:33:00
18 151 TOMAŽ MLEKUŽ 322 1963 18 0:20:30 0:01:37 16 0:42:52 0:00:34 18 0:29:22 1:34:55

Veterani 3 1962-1958

Mesto Skupno mesto Ime in priimek Št. Letnik # Čas-plavanje T1 # Čas-kolo T2 # Čas-tek Skupni čas
2 43 GIUSEPPE PRETE 353 1959 3 0:15:15 0:00:25 0:34:01 1 0:18:49 1:08:37
3 58 BOJAN TROJAR 386 1958 9 0:16:28 0:00:54 1 0:33:36 0:00:26 4 0:21:17 1:11:00
4 67 TONI STRNIŠA 375 1959 1 0:14:52 0:00:32 3 0:34:39 0:01:12 2 0:19:20 1:12:35
5 77 BOJAN SKOČIR 367 1961 10 0:16:51 0:00:38 5 0:36:43 0:00:41 3 0:20:49 1:13:37
6 79 MATJAŽ MRAZ 324 1961 6 0:16:07 0:00:48 2 0:34:27 0:00:45 6 0:22:05 1:14:47
7 96 GINO MERCIAI BEPINO 317 1962 4 0:15:43 0:00:57 4 0:35:06 0:00:49 5 0:22:03 1:14:53
8 103 CHIANDOTTO 431 1958 5 0:15:55 0:00:52 6 0:37:25 0:01:07 7 0:22:10 1:17:23
9 117 ANDREJ KOKALJ 281 1959 12 0:18:02 0:01:02 7 0:38:00 0:00:57 9 0:22:53 1:18:36
10 122 DARIO SERGAS 364 1961 11 0:17:17 0:00:53 8 0:38:30 0:01:15 8 0:22:25 1:21:15
11 123 BORIS OSOLNIK 334 1961 8 0:16:22 0:00:58 11 0:39:43 0:00:43 10 0:23:08 1:21:44
12 134 DUŠAN OLAJ 333 1962 14 0:19:33 0:01:15 12 0:40:08 12 0:24:19 1:21:47
13 135 IVAN IVANOVIČ 416 1962 13 0:18:57 0:01:24 10 0:39:10 0:01:02 11 0:23:45 1:24:45
14 156 MIRAN REBERC 355 1962 15 0:20:59 0:03:21 9 0:39:05 0:00:34 13 0:26:09 1:26:09

Veterani 4 1957-1953

Mesto Skupno mesto Ime in priimek Št. Letnik # Čas-plavanje T1 # Čas-kolo T2 # Čas-tek Skupni čas
1 45 RADO AČIMOVIČ 203 1955 1 0:14:53 0:00:36 1 0:35:04 0:01:04 1 0:19:29 1:11:07
2 82 ANTON ŽAGAR 404 1955 4 0:16:23 0:00:45 2 0:36:32 0:00:32 2 0:21:13 1:15:25
3 127 TOMAŽ ERHOVNIC 241 1955 2 0:15:37 0:00:38 4 0:42:00 0:00:36 3 0:24:00 1:22:51
4 136 ZVONE ČERNEKA 234 1955 3 0:15:45 0:01:16 3 0:40:38 0:01:23 7 0:27:40 1:26:43
5 140 GIUSEPPE DREOSSI 239 1955 5 0:18:33 0:01:01 5 0:43:12 0:00:57 4 0:25:30 1:29:15
6 144 ROBERTO KRAVOS 290 1955 6 0:19:19 0:00:52 6 0:43:27 0:00:27 5 0:26:54 1:30:59
7 152 GORAZD KRASNIK 289 1955 7 0:20:24 0:02:48 7 0:44:06 0:00:57 6 0:27:35 1:35:50

Veterani 5 1952 in starejši

Mesto Skupno mesto Ime in priimek Št. Letnik # Čas-plavanje T1 # Čas-kolo T2 # Čas-tek Skupni čas
1 47 ANDREJ TRKMAN 384 1952 1 0:15:38 0:00:42 1 0:32:59 0:00:33 1 0:21:17 1:11:10
2 119 ROMAN BLATNIK 219 1952 2 0:17:37 0:01:05 2 0:38:50 0:00:31 2 0:23:27 1:21:31
3 138 GALILEO BUSATO 226 1948 3 0:17:46 0:01:06 3 0:41:41 0:00:38 3 0:26:15 1:27:26
4 145 IGOR REŠČIČ 359 1952 4 0:19:11 0:02:02 4 0:42:59 0:00:42 4 0:26:42 1:31:37

SPRINT ŠTAFETE

Mesto Ime Št. RNK Vrsta # Čas-plavanje T1 # Čas-kolo T1 # Čas-tek Skupni čas
1 BLATNIK TADEJ TEAM 421 1 Moška 1 0:09:41 0:00:38 1 0:30:47 0:00:28 1 0:16:35 0:58:09
2 SMODIŠ ALEŠ TEAM 422 2 Moška 5 0:12:55 0:00:34 0:32:05 2 0:17:39 1:03:13
3 ZORAN KRAGELJMIHA TURKMARKO KRAGELJ 428 3 Moška 7 0:15:38 0:00:31 2 0:39:16 0:00:43 4 0:19:43 1:15:51
4 ŠARIČ ZORANVODA BOŠTJANUDOVIČ BOŠTJAN 425 4 Moška 12 0:17:04 0:00:30 7 0:43:12 0:00:27 3 0:18:06 1:19:20
5 ZALOŽNIK ROKKUHAR TATJANARECEK PETRA 430 1 Mešana 4 0:12:55 0:00:32 6 0:43:03 0:00:28 7 0:23:16 1:20:14
6 ŽUPANČIČ PATRIKBRAKIČ DAMI 426 5 Moška 11 0:16:58 0:00:37 4 0:40:09 0:00:33 6 0:22:48 1:21:05
7 TEPEŠ DEJANCORRADO ALESSIOVRČKOVNIK KSENJA 420 2 Mešana 6 0:15:27 0:00:40 0:43:33 5 0:22:19 1:21:58
8 RAVNIKAR ANDRAŽOLNIK GREGORKONCILJA ROK 423 6 Moška 10 0:16:24 0:00:31 5 0:40:40 0:01:06 9 0:24:15 1:22:56
9 ŠMID ROBERTSTARIČ MOJCAVOVKO BARBARA 424 3 Mešana 9 0:16:19 0:00:44 3 0:40:00 0:00:28 11 0:26:06 1:23:37
10 KORLJAN ANTIŠATAVČAR IGORKRLJ ROBERT 427 4 Mešana 8 0:15:44 0:00:44 0:40:33 12 0:27:59 1:25:00
11 MAVC MIROLEVIČNIK LIDIJAMALI NINA 419 5 Mešana 3 0:12:01 0:00:29 9 0:46:34 0:00:44 10 0:25:12 1:25:00
12 MARUŠIČ MAJASLUGA RADO 418 6 Mešana 13 0:17:28 0:00:39 8 0:44:53 0:00:35 8 0:24:03 1:27:39