MINI SPRINT TRIATLON

Mesto Številka Ime Priimek Let. roj. Država Skupni čas
1 63 ROK OBLAK 1979 SLO 20. 12
2 59 DEJAN CELIČ 1977 SLO 20.42
3 51 PETER SAJEVEC 1977 SLO 20.50
4 67 LUKA BRAJNIK 1979 SLO 21 .07
5 68 MARK BRAJNIK 1962 SLO 21.24
6 58 GORAN PEŠIČ 1977 SLO 21.40
7 24 MIHA PLAHUTNIK 1979 SLO 21.46
B 11 ANŽE MIHELIČ 1982 SLO 22.10
9 61 SINIŠA DELAJKOVIČ 1978 SLO 22. 13
10 32 DAMIR KONČINA 1977 SLO 22:23
11 3 MAJA ULČNIK 1980 SLO 22.27
12 57 DAMIR DELAJKOVIČ 1977 SLO 22:38
13 60 J0ŽE JAKŠA 1978 SLO 22.41
14 25 TADEJ JURCA 1979 SLO 22.44
15 41 PETER GRILC 1982 SLO 22.44
16 30 MATJAŽ BATIČ 1978 SLO 22.48
17 29 BERGINC GORAZD 1978 SLO 22.59
18 49 MATIC OSOVNIKAR 1980 SLO 23.00
19 23 ŠPELA JERINA 1979 SLO 23.18
20 26 KATJA ZIBERT 1977 SLO 23.26
21 66 JURE ČEČ 1982 SLO 23.29
22 22 BENJAMIN BEDEKOVIČ 1977 SLO 23.31
23 14 MATEVŽ TOMAŽEVIČ 1978 SLO 23.43
24 20 ŽIVA TAVČAR 1977 SLO 23.49
25 48 NEŽA OSOVNIKAR 1981 SLO 24.05
26 15 LUKA KRONEGGER 1978 SLO 24.41
27 37 JANEZ FERKOLJ 1979 SLO 24.45
28 21 MARKO SABOLČKI 1984 SLO 24:50
29 38 TEJA LAPANJA 1979 SLO 25.05
30 62 MIHA SOLAR 1982 SLO 25.12
31 65 MIHA ČEČ 1978 SLO 25.20
32 19 ALEŠ BURNIK 1980 SLO 25.31
33 18 TOMAŽ BURNIK 1982 SLO 25.32
34 28 MATEJ MOLE 1978 SLO 25.39
35 33 JAKA ŠKOF 1983 SLO 25.53
36 42 MIHA GRM 1981 SLO 25.55
37 55 MATIJA MARIN 1901 SLO 25.59
38 8 JANA KONSTANTIN 198 1 SLO 26.13
39 44 ANDREJ ŽBOGAR 1982 SLO 26.18
40 52 DAVID IVANETIČ 1982 SLO 26.24
41 64 GAL FAGANEL 1979 SLO 26.38
42 27 KATJA SLAVEC 1979 SLO 26.42
43 12 IGOR VRHOVEC 1981 SLO 26.50
44 39 MIHA DEBENEC 1980 SLO 27.09
45 10 TILEN MIHELIČ 1979 SLO 27.19
46 7 ALEŠ SUSMAN 1979 SLO 27.19
47 35 TINA MARN 1981 SLO 27.22
48 17 ŽIGA VRHOVEC 1984 SLO 27.43
49 34 JURE ŠKOF 1983 SLO 27.45
50 45 SARA TURK 1962 SLO 27.58
51 47 JAKA ROGELJ 1986 SLO 28.48
52 5 KATJA SELJAK 1977 SLO 23 .51
53 54 BRANKO JANKOVIČ 1982 SLO 28.52
54 40 BLAZ GRGIČ 1979 SLO 29.12
55 43 MAJA ISAKOVIČ 1982 SLO 29.17
56 36 LUKA KUTIN 1979 SLO 29.33
57 13 VID LIKAVEC 1984 SLO 29.34
58 16 CRT LOPATIC 1985 SLO 29.59
59 2 ALEŠ HERMAN 1986 SLO 30.12
60 46 JURE ROGELJ 1985 SLO 30.44
61 6 ŠPELA SUSMAN 1980 SLO 30.51
62 56 LUKA MARIN 1983 SLO 31.49
63 9 DARJAN MIKIČ 1980 SLO 33.38
64 1 UROŠ HERMAN 1984 SLO 34.55
65 31 MATEVŽ OMAN 1979 SLO 35.44
66 4 BLAŽ BEVC 1985 SLO 39.47
67 50 BLAZ HORVAT 1978 SLO 0.00.00
68 53 EMIR ČATIČ 1981 SLO 0.00.00

DEKLICE IN DEČKI 1977 – 78

Mesto Številka Ime Priimek Let. roj. Država Skupni čas
1 59 DEJAN ČELIČ 1977 SLO 20.42
2 51 PETER SAJEVEC 1977 SLO 20.50
3 58 GORAN PEŠIČ 1977 SLO 21.40
4 61 SINIŠA OELAJKOVIC 1978 SLO 22.13
S 32 DAMIR KONČINA 1977 SLO 22.23
6 57 DAMIR DELAJKOVIČ 1977 SLO 22.38
7 60 J0ŽE JAKŠA 197« SLO 22.41
8 30 MATJAŽ BATIČ 1978 SLO 22.48
9 29 BERGINC GORAZD 1978 SLO 22.59
10 26 KATJA ŽIBERT 1977 SLO 23.26
11 22 BENJAMIN BEDEKOVIČ 1977 SLO 23.31
12 14 MATEVŽ TOMAŽEVIC 1978 SLO 23.43
13 20 ŽIVA TAVČAR 1977 SLO 23.49
14 15 LUKA KRONEGGER 1978 SLO 24.41
15 65 MIHA ČEČ 1978 SLO 25.20
16 28 MATEJ MOLE 1978 SLO 25.39
17 5 KATJA SELJAK 1977 SLO 28.51
18 50 BLAŽ HORVAT 1978 SLO 0:00.00

DEKLICE IN DEČKI 1979 – 80

Mesto Številka Ime Priimek Let. roj. Država Skupni čas
1 63 ROK OBLAK 1979 SLO 20.12
2 67 LUKA BRAJNIK 1979 SLO 21.07
3 24 MIHA PLAHUTNIK 1979 SLO 21.46
4 3 MAJA ULČNIK 1980 SLO 22.27
5 25 TADEJ JURCA 1979 SLO 22.44
6 49 MATIC OSOVNIKAR 1980 SLO 23.00
7 23 ŠPELA JERINA 1979 SLO 23.18
8 37 JANEZ FERKOLJ 1979 SLO 24.45
9 38 TEJA LAPANJA 1979 SLO 25.05
10 19 ALEŠ BURNIK 1980 SLO 25.31
11 64 GAL FAGANEL 1979 SLO 26.38
12 27 KATJA SLAVEC 1979 SLO 26.42
13 39 MIHA DEBENEC 1980 SLO 27.09
14 10 TILEN MIHELIČ 1979 SLO 27.19
15 7 ALES SUSMAN 1979 SLO 27.19
16 40 BLAŽ GRGIČ 1979 SLO 29.12
17 36 LUKA KUTIN 1979 SLO 29.33
18 6 ŠPELA SUSMAN 1980 SLO 30.51
19 9 DARJAN MIKIČ 1980 SLO 33.38
20 31 MATEVŽ OMAN 1979 SLO 35.44

DEKLICE IN DEČKI 1981 – 82

Mesto Številka Ime Priimek Let. roj. Država Skupni čas
1 68 MARK BRAJNIK 1982 SLO 21.24
2 11 ANŽE MIHELIČ 1982 SLO 22.10
3 41 PETER GRILC 1982 SLO 22.44
4 66 JURE ČEČ 1982 SLO 23.29
5 48 NEŽA OSOVNIKAR 1981 SLO 24.05
6 62 MIHA SOLAR 1982 SLO 25.12
7 18 TOMAŽ BURNIK 1982 SLO 25.32
8 42 MIHA GRM 1981 SLO 25.55
9 55 MATIJA MARIN 1981 SLO 25.59
10 8 JANA KONSTANTIN 198 1 SLO 26.13
11 44 ANDREJ ŽBOGAR 1962 SLO 26.18
12 52 DAVID IVANETIČ 1982 SLO 26.24
13 12 IGOR VRHOVEC 1981 SLO 26.50
14 35 TINA MARN 1981 SLO 27.22
15 45 SARA TURK 1982 SLO 27.58
16 54 BRANKO JANKOVIČ 1982 SLO 28.52
17 43 MAJA ISAKOVIČ 1982 SLO 29.17
18 53 EMIR ČATIČ 1981 SLO 0:00.00

DEKLICE IN DEČKI 1983 – 84

Mesto Številka Ime Priimek Let. roj. Država Skupni čas
1 21 MARKO SABOLČKI 1984 SLO 24.50
2 33 JAKA ŠKOF 1983 SLC 25.53
3 17 ŽIGA VRHOVEC 1984 SLO 27.43
4 34 JURE ŠKOF 1983 SLO 27.45
5 13 VID LIKAVEC 1984 SLO 29.34
6 56 LUKA MARIN 1983 SLO 31.49
7 1 UROŠ HERMAN 1984 SLO 34.55

DEKLICE IN DEČKI 1985 – 86

Mesto Številka Ime Priimek Let. roj. Država Skupni čas
1 47 JAKA ROGELJ 1986 SLO 28.48
2 16 CRT LOPATIČ 1985 SLO 29.59
3 2 ALEŠ HERMAN 1986 SLO 30.12
4 46 JURE ROGELJ 1985 SLO 30.44
5 4 BLAŽ BEVC 1985 SLO 39.47

MINI SPRINT TRIATLON

Mesto Številka Ime Priimek Let. roj. Država Čas plavanja
1 3 MAJA ULČNIK 1980 SLO 3.18
2 41 PETER GRILC 1982 SLO 3.51
3 68 MARK BRAJNIK 1902 SLO 3.57
4 61 SINIŠA DELAJKOVIC 1978 SLO 4.09
5 11 ANŽE MIHELIČ 1982 SLO 4.14
6 45 SARA TURK 1982 SLO 4.20
7 67 LUKA BRAJNIK 1979 SLO 4.20
8 51 PETER SAJEVEC 1977 SLO 422
9 66 JURE ČEČ 1902 SLO 4.22
10 59 DEJAN ČELIČ 1977 SLO 4.28
11 63 ROK OBLAK 1979 SLO 4.28
12 58 GORAN PESIC 1977 SLO 4.33
13 44 ANDREJ ŽBOGAR 1982 SLO 4.36
14 31 MATEVŽ OMAN 1979 SLO 444
15 7 ALES SUSMAN 1979 SLO 4.45
16 43 MAJA ISAKOVIČ 1982 SLO 4.45
17 28 MATEJ MOLE 1978 SLO 4.55
18 32 DAMIR KONČINA 1977 SLO 4.57
19 21 MARKO SABOLČKI 1984 SLO 5.01
20 57 DAMIR DELAJKOVIČ 1977 SLO 5.02
21 60 J0ŽE JAKŠA 1978 SLO 5.03
22 20 ŽIVA TAVČAR 1977 SLO 5.05
23 23 SPELA JERINA 1979 SLO 5.06
24 65 MIHA ČEČ 1978 SLO 5.09
25 29 BERGINC GORAZD 1978 SLO 5.10
26 36 LUKA KUTIN 1979 SLO 5.14
27 48 NEŽA OSOVNIKAR 1981 SLO 5.16
28 12 IGOR VRHOVEC 1981 SLO 5.17
29 49 MATIC OSOVNIKAR 1980 SLO 5.18
30 37 JANEZ FERKOLJ 1979 SLO 5.20
31 24 MIHA PLAHUTNIK 1979 SLO 5.24
32 25 TADEJ JURCA 1979 SLO 5.30
33 22 BENJAMIN BEDEKOVIČ 1977 SLO 5.30
34 10 TILEN MIHELIČ 1979 SLO 5.35
3b 1 UROŠ HERMAN 1984 SLO 5.36
36 38 TEJA LAPANJA 1979 SLO 5.40
37 13 VID LIKAVEC 1984 SLO 5.45
38 39 MIHA DEBENEC 1980 SLO 5.45
39 52 DAVID IVANETIČ 1982 SLO 5.45
40 15 LUKA KRONEGGER 1978 SLO 5.54
41 64 GAL FAGANEL 1979 SLO 5.59
42 33 JAKA SKOF 1983 SLO 6.00
43 30 MATJAŽ BATIČ 1978 SLO 6.00
44 26 KATJA ŽIBERT 1977 SLO 6.01
45 5 KATJA SELJAK 1977 SLO 6.10
46 14 MATEVŽ TOMAZEVIC 1978 SLO 6.13
47 17 ŽIGA VRHOVEC 1984 SLO 6.20
48 35 TINA MARN 1981 SLO 6.26
49 34 JURE ŠKOF 1983 SLO 6.28
50 8 JANA KONSTANTIN 1981 SLO 6.28

MINI SPRINT TRIATLON

Mesto Številka Ime Priimek Let. roj. Država Čas plavanja
51 2 ALEŠ HERMAN 1986 SLO 6.30
52 9 DARJAN MIKIČ 1980 SLO 6.32
53 19 ALEŠ BURNIK 1980 SLO 6.33
54 55 MATIJA MARIN 1981 SLO 6.33
55 18 TOMAŽ BURNIK 1982 SLO 6.40
56 56 LUKA MARIN 1903 SLO 6.45
57 16 CRT LOPATIČ 1985 SLO 6.54
58 62 MIHA ŠOLAR 1982 SLO 6.55
59 27 KATJA SLAVEC 1979 SLO 6.56
60 40 BLAŽ GRGIČ 1979 SLO 7.00
61 54 BRANKO JANKOVIČ 1982 SLO 7.00
62 46 JURE ROGELJ 1985 SLO 7.00
63 42 MIHA GRM 190 1 SLO 7.10
64 6 ŠPELA SUSMAN 1900 SLO 7.11
65 53 EMIR ČATIČ 198 1 SLO 7.26
66 47 JAKA ROGELJ 1986 SLO 8.00
67 4 BLAŽ BEVC 1985 SLO 8.36
68 50 BLAŽ HORVAT 1978 SLO 0:00.00

MINI SPRINT TRIATLON

Mesto Številka Ime Priimek Let. roj. Država Čas kolesarjenja
1 14 MATEVŽ T0MAŽEVIC 1978 SLO 7.24
2 20 ŽIVA TAVČAR 1977 SLO 7.51
3 63 ROK OBLAK 1979 SLO 7.55
4 30 MATJAŽ BATIČ 1978 SLO 8.08
5 67 LUKA BRAJNIK 1979 SLO 8.10
6 48 NEŽA OSOVNIKAR 1981 SLO 8. 14
7 24 MIHA PLAHUTNIK 1979 SLO 8.16
8 26 KATJA ŽIBERT 1977 SLO 8.23
9 51 PETER SAJEVEC 1977 SLO 8.26
10 11 ANŽE MIHELIČ 1982 SLO 8.28
11 25 TADEJ JURCA 1979 SLO 8.30
12 57 DAMIR DELAJKOVIC 1977 SLO 8.34
13 23 ŠPELA JERINA 1979 SLO 8.35
14 59 DEJAN ČELIČ 1977 SLO 8.40
15 37 JANEZ FERKOLJ 1979 SLO 8.42
16 49 MATIC OSOVNIKAR 1980 SLO 8.43
17 22 BENJAMIN BEDEKOVIČ 1977 SLO 8.45
18 61 SINIŠA DELAJKOVIČ 1978 SLO 8.46
19 68 MARK BRAJNIK 1982 SLO 8.49
20 65 MIHA ČEČ 1978 SLO 8.51
21 60 J0ŽE JAKŠA 1978 SLO 8.54
22 18 TOMAŽ BURNIK 1982 SLO 8.57
23 41 PETER GRILC 1982 SLO 8.58
24 32 DAMIR KONČINA 1977 SLO 9.02
25 15 LUKA KRONEGGER 1978 SLO 9.04
26 42 MIHA GRM 1981 SLO 9.10
27 66 JURE ČEČ 1982 SLO 9.10
28 8 JANA KONSTANTIN 1981 SLO 9.11
29 58 GORAN PEŠIČ 1977 SLO 9.11
30 29 BERGINC GORAZD 1978 SLO 9.13
31 62 MIHA SOLAR 1982 SLO 9.13
32 19 ALES BURNIK 1980 SLO 9.18
33 47 JAKA ROGELJ 1986 SLO 9.18
34 38 TEJA LAPANJA 1979 SLO 9.20
35 53 EMIR ČATIČ 1981 SLO 9.28
36 10 TILEN MIHELIČ 1979 SLO 9.29
37 27 KATJA SLAVEC 1979 SLO 9.30
38 5 KATJA SELJAK 1977 SLO 9.37
34 55 MATIJA MARIN 1981 SLO 9.39
40 36 LUKA KUTIN 1979 SLO 9.43
41 54 BRANKO JANKOVIČ 1982 SLO 9.52
42 3 MAJA ULČNIK 1980 SLO 9.56
43 64 GAL FAGANEL 1979 SLO 9.56
44 21 MARKO SABOLČKI 1984 SLO 10.02
45 40 BLAŽ GRGIČ 1979 SLO 10.03
46 13 VID LIKAVEC 1984 SLO 10.07
47 33 JAKA ŠKOF 1983 SLO 10.09
48 7 ALEŠ SUSMAN 1979 SLO 10.10
49 16 CRT LOPATIC 1985 SLO 10.18
50 44 ANDREJ ŽBOGAR 1982 SLO 10.26
51 39 MIHA DEBENEC 1980 SLO 10.27
52 28 MATEJ MOLE 1978 SLO 10.28
53 35 TINA MARN 1981 SLO 10.31
54 31 MATEVŽ OMAN 1979 SLO 10.31
55 6 ŠPELA SUSMAN 1980 SLO 10.44
56 52 DAVID IVANETIČ 1982 SLO 10.45
57 17 ŽIGA VRHOVEC 1984 SLO 10.53
58 34 JURE ŠKOF 1983 SLO 10.54
59 43 MAJA ISAKOVIŠ 1982 SLO 10.57
60 12 IGOR VRHOVEC 1981 SLO 11.14
61 9 DARJAN MIKIC 1980 SLO 11.15
62 45 SARA TURK 1982 SLO 11.38
63 56 LUKA MARIN 1983 SLO 12.06
64 46 JURE ROGELJ 1985 SLO 12.22
65 2 ALEŠ HERMAN 1986 SLO 12.38
66 4 BLAŽ BEVC 1985 SLO 13.12
67 1 UROS HERMAN 1984 SLO 15.18
68 50 BLAŽ HORVAT 1978 SLO 0:00.00

MINI SPRINT TRIATLON

Mesto Številka Ime Priimek Let. roj. Država Čas teka
1 59 DEJAN ČELIČ 1977 SLO 7.34
2 63 ROK OBLAK 1979 SLO 7.49
3 58 GORAN PEŠIČ 1977 SLO 7.56
4 51 PETER SAJEVEC 1977 SLO 8.02
5 24 MIHA PLAHUTNIK 1979 SLO 8.06
6 32 DAMIR KONČINA 1977 SLO 8.24
7 29 BERGINC GORAZD 1978 SLO 8.36
8 67 LUKA BRAJNIK 1979 SLO 8.37
9 68 MARK BRAJNIK 1902 SLO 8.38
10 30 MATJAŽ BATIČ 1978 SLO 0.40
11 25 TADEJ JURCA 1979 SLO 6.44
12 60 J0ŽE JAKŠA 1978 SLO 8.44
13 49 MATIC OSOVNIKAR 1980 SLO 8.59
14 26 KATJA ŽIBERT 1977 SLO 9.02
15 57 DAMIR DELAJKOVIC 1977 SLO 9.02
16 62 MIHA SOLAR 1982 SLO 9.04
17 3 MAJA ULČNIK 1980 SLO 9.13
18 22 BENJAMIN BEDEKOVIČ 1977 SLO 9.16
19 61 SINIŠA DELAJKOVIČ 1978 SLO 9.18
20 11 ANŽE MIHELIČ 1902 SLO 9.28
21 42 MIHA GRM 1981 SLO 9.35
22 23 ŠPELA JERINA 1979 SLO 9.37
23 19 ALEŠ BURNIK 1980 SLO 9.40
24 15 LUKA KRONEG6ER 1970 SLO 9.43
25 33 JAKA ŠKOF 1963 SLO 9.44
26 21 MARKO SABOLČKI 1984 SLO 9.47
27 55 MATIJA MARIN 1981 SLO 9.47
28 52 DAVID IVANETIČ 1902 SLO 9.54
29 18 TOMAŽ BURNIK 1982 SLO 9.55
30 41 PETER GRILC 1982 SLO 9.55
31 66 JURE ČEČ 1982 SLO 9.57
32 38 TEJA LAPANJA 1979 SLO 10.05
33 14 MATEVŽ TOMAŽEVIČ 1978 SLO 10.06
34 27 KATJA SLAVEC 1979 SLO 10.16
35 28 MATEJ MOLE 1978 SLO 10.16
36 12 IGOR VRHOVEC 1981 SLO 10.19
37 34 JURE ŠKOF 1983 SLO 10.23
38 35 TINA MARN 1981 SLO 10.25
39 17 ŽIGA VRHOVEC 1984 SLO 10.30
40 8 JANA KONSTANTIN 1981 SLO 10.34
41 48 NEŽA OSOVNIKAR 1981 SLO 10.35
42 37 JANEŽ FERKOLJ 1979 SLO 10.43
43 64 GAL FAGANEL 1979 SLO 10.43
44 20 ŽIVA TAVČAR 1977 SLO 10.53
45 39 MIHA DEBENEC 1980 SLO 10.57
46 2 ALES HERMAN 1986 SLO 11.04
47 44 ANDREJ ŽBOGAR 1982 SLO 11.16
48 65 MIHA CEC 1978 SLO 11.20
49 46 JURE ROGELJ 1985 SLO 11.22
50 47 JAKA ROGELJ 1986 SLO 11.30
51 45 SARA TURK 1982 SLO 12.00
52 54 BRANKO JANKOVIČ 1982 SLO 12.00
53 40 BLAŽ GRGIČ 1979 SLO 12.09
54 10 TILEN MIHELIČ 1979 SLO 12.15
55 7 ALEŠ SUSMAN 1979 SLO 12.24
56 16 CRT LOPATIŠ 1985 SLO 12.47
57 6 ŠPELA SUSMAN 1980 SLO 12.56
58 56 LUKA MARIN 1983 SLO 12.58
59 5 KATJA SELJAK 1977 SLO 13.04
60 43 MAJA ISAKOVIŠ 1982 SLO 13.35
61 13 VID LIKAVEC 1984 SLO 13.42
62 1 UROŠ HERMAN 1984 SLO 14.01
63 36 LUKA KUTIN 1979 SLO 14.36
64 9 DARJAN MIKIŠ 1980 SLO 15.51
65 4 BLAŽ BEVC 1985 SLO 17.59
66 31 MATEVŽ OMAN 1979 SLO 20.29
67 50 BLAŽ HORVAT 1978 SLO 0:00.00
60 53 EMIR ČATIČ 198 1 SLO 0:00.00