Cici triatlon – Cicibani

# St. Priimek Ime Klub LR
1 231 Udovič Aljaž TK Trisport Alprem 2004
2 212 Kovic Januš 2004
3 196 Bojanc Domen TK Trisport Alprem 2005
3 192 Alenabi Nik TK Ljubljana 2005
5 195 Berlec Aljaž TK Trisport Alprem 2005
6 217 Mužina Nik ak nova aurora 2004
7 194 Apollonio Matia ŠD 3ŠPORT 2005
8 226 Rupnik Vid Živa voda 2005
9 205 KleindIenst Jan ŠD 3ŠPORT 2006
10 201 Gregorovich Lan ŠD 3ŠPORT 2006
11 219 Oblak Jernej ŠD 3ŠPORT 2005
12 203 Juršič Val ŠD 3ŠPORT 2006

Cici triatlon – Mlajši dečki

# St. Priimek Ime Klub LR
1 235 Vrčkovnik Lan 2003
2 222 Podgoršek Žiga TK Trisport Alprem 2003
3 221 Podgoršek Nejc TK Trisport Alprem 2003
4 215 Maradin Jan TK Trisport Alprem 2003
5 202 Jereb Maks ŠRK Celje 2003
6 232 Udovič Jaka TK Trisport Alprem 2003
7 207 Kocjančič Jernej ŠD 3ŠPORT 2002
8 197 Bubola Gašper ŠD 3ŠPORT 2002
9 208 Kočevar Enej 2002
10 229 Šau Luka ŠD 3ŠPORT 2003
11 209 Kočevar Svit 2003
12 204 Juršič Maj ŠD 3ŠPORT 2003

Cici triatlon – Cicibanke

# St. Priimek Ime Klub LR
1 211 Kovic Sara CSA GORIZIA 2004
2 214 Maradin Manca TK Trisport Alprem 2004
3 210 Koren Nika Rokson 2004
4 199 G. Podvršček Arlen ŠD 3ŠPORT 2005
5 234 Vodopija Vita ŠD 3ŠPORT 2004
6 228 Sterle Ana Podlipci 2004
7 233 Videnšek Neža ŠRK Celje 2005
8 220 Peršić Živa ŠD 3ŠPORT 2005
9 206 Kocijančič Mija ŠD 3ŠPORT 2004
225 Rožman Tea TK Mamut 2004

Cici triatlon – Mlajše deklice

# St. Priimek Ime Klub LR
1 230 Tominc Nika ŠD 3ŠPORT 2002
2 200 Garafolj Noel ŠD 3ŠPORT 2002
3 193 Alenabi Azin TK Ljubljana 2002
4 216 Marolt Anja TK Trisport Alprem 2002
5 223 Rihter Veronika ŠD 3ŠPORT 2002
6 213 Luštrek Tanja ŠD 3ŠPORT 2002
7 198 Černe Zarja ŠD 3ŠPORT 2002
8 224 Ristanović Ivana ŠD 3ŠPORT 2002

Super Sprint triatlon – Starejši dečki

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 239 Dečman Matej TK Inles Riko Ribnica 2000 0:04:21 0:00:24 0:20:50 0:00:21 0:11:56 0:37:53
2 249 Videnšek David ŠRK Celje 2001 0:05:30 0:00:34 0:21:03 0:00:19 0:11:51 0:39:18
3 246 Mavrič Mrak Filip TK Ljubljana 2001 0:06:34 0:00:44 0:24:33 0:00:29 0:14:16 0:46:38
244 Macura Matej 2000 0:08:26 0:01:44 0:38:25 DNF

Super Sprint triatlon – Kadeti

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 237 Bojanc Klemen TK Trisport Alprem 1998 0:04:24 0:00:21 0:18:13 0:00:26 0:09:59 0:33:23
2 238 Čaba Majoroš TITAN TRITLAON CLUB SEGEDMAÐARSKA 1998 0:04:23 0:00:23 0:19:31 0:00:26 0:11:17 0:36:02
3 236 Bela Kočar Luka TK Trisport Alprem 1999 0:04:12 0:00:22 0:20:18 0:00:21 0:10:58 0:36:12
4 242 Jevšček Jernej ŠD 3ŠPORT 1999 0:07:04 0:01:00 0:19:37 0:00:39 0:10:53 0:39:15
5 248 Vidali Jernej ŠD 3ŠPORT 1998 0:05:31 0:00:40 0:23:00 0:00:56 0:12:15 0:42:23
6 247 Tominc Martin ŠD 3ŠPORT 1999 0:07:29 0:00:41 0:19:14 0:00:32 0:15:51 0:43:49

Super Sprint triatlon – Starejše deklice

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 291 Perko Gaja 2000 0:05:28 0:00:29 0:21:11 0:00:19 0:10:47 0:38:16
2 240 G. Podvršček Karen ŠD 3ŠPORT 2000 0:06:10 0:00:44 0:29:43 0:00:27 0:17:57 0:55:02

Super Sprint triatlon – Kadetinje

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 243 Lovšin Laura TK Inles Riko Ribnica 1999 0:04:26 0:00:24 0:20:27 0:00:17 0:10:23 0:35:59
2 245 Marič Alja TK Inles Riko Ribnica 1999 0:04:46 0:00:23 0:20:27 0:00:19 0:12:05 0:38:02
3 241 Hočevar Katja TK Ljubljana 1999 0:06:39 0:00:34 0:23:24 0:00:21 0:12:50 0:43:49

Triatlon za vsakogar (moški 1974 in mlajši)

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 259 Glavnik Dejan BikeReoublic 1975 0:05:27 0:00:28 0:16:51 0:00:22 0:09:39 0:32:50
2 258 Debeljak Pavel 1981 0:05:45 0:00:49 0:18:11 0:00:42 0:09:44 0:35:13
3 283 Strbad Matevž 1996 0:04:05 0:00:49 0:20:45 0:00:26 0:12:35 0:38:43
4 287 Zupan Jure Timing Ljubljana 1979 0:05:57 0:00:31 0:20:20 0:00:28 0:12:43 0:40:00
5 304 Trimeloni Pierandrea 1984 0:07:14 0:00:39 0:23:55 0:00:20 0:08:47 0:40:56
6 266 Jereb Milan ŠRK Celje 1978 0:06:57 0:00:54 0:19:53 0:00:50 0:12:52 0:41:27
7 268 Kocjančič Loris ŠD 3ŠPORT 1976 0:07:48 0:00:34 0:21:08 0:00:18 0:11:41 0:41:31
8 279 Rožanc Matej 1983 0:06:18 0:00:51 0:22:22 0:00:27 0:14:58 0:44:58
9 265 Hribar Anton ŠD Slovenia Control 1983 0:06:04 0:00:43 0:23:14 0:00:44 0:15:38 0:46:24
10 306 Erjavec Aljoša 1989 0:09:35 0:00:54 0:22:02 0:00:49 0:13:50 0:47:11
11 281 Stenta Lorenzo no team ! 1980 0:06:30 0:01:11 0:24:55 0:00:47 0:14:28 0:47:53
12 280 Rožman Matej TK Mamut 1979 0:07:11 0:00:58 0:22:41 0:00:28 0:17:54 0:49:14
13 288 Žerak Christian 1974 0:07:34 0:01:25 0:25:40 0:00:32 0:15:14 0:50:27
14 285 Vesel Oliver 1977 0:09:18 0:00:52 0:25:22 0:00:34 0:15:56 0:52:04
15 262 Grošelj Črt TK Ljubljana 2001 0:07:57 0:01:18 0:31:59 0:01:04 0:18:52 1:01:12

Triatlon za vsakogar (moški 1973 in starejši)

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 305 Pustivšek Matevž 1969 0:06:17 0:00:42 0:19:44 0:00:30 0:11:30 0:38:46
2 282 Sterle Viktor Podlipci 1962 0:07:37 0:00:45 0:20:32 0:00:38 0:12:26 0:42:00
3 269 Koren Rok Rokson 1973 0:05:43 0:00:46 0:22:48 0:00:18 0:12:42 0:42:19
4 251 Auda Andrej 1971 0:05:56 0:00:41 0:21:53 0:00:31 0:14:34 0:43:37
5 267 Kocbek Andreas TK Maribor 1966 0:07:50 0:01:31 0:21:15 0:01:06 0:12:24 0:44:08
6 272 Lampe Uroš TK Ljubljana 1937 0:10:32 0:01:04 0:26:34 0:00:42 0:11:07 0:50:01
7 252 Battisti Damir Adecco 1972 0:09:26 0:01:26 0:27:20 0:00:43 0:20:17 0:59:15
8 286 Volk Marko 1969 0:11:00 0:02:12 0:27:08 0:00:59 0:18:03 0:59:24
9 263 Grošelj Andrej TK Ljubljana 1971 0:08:29 0:01:31 0:31:13 0:01:04 0:18:54 1:01:13

Triatlon za vsakogar (ženske 1974 in mlajše)

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 254 Benkovič Maja TK Mamut 1984 0:06:02 0:00:31 0:20:50 0:00:34 0:12:35 0:40:33
2 275 Nakrst Ana TK Ljubljana 1996 0:05:51 0:00:36 0:20:32 0:00:20 0:13:27 0:40:48
3 250 Amon Mojca MOTIONFIT.si 1984 0:05:58 0:00:46 0:20:25 0:00:46 0:13:22 0:41:20
4 277 P. Strnad Urška 3K Šport 1997 0:06:15 0:00:26 0:24:44 0:00:23 0:13:00 0:44:49
5 256 Cerar Sara dnevnik 1996 0:06:55 0:00:57 0:27:02 0:00:46 0:10:11 0:45:52
6 270 Krvina Monika 3K Šport 1991 0:06:33 0:00:53 0:24:07 0:00:34 0:14:36 0:46:46
7 271 Krvina Erika 3K Šport 1991 0:06:32 0:00:53 0:26:51 0:00:25 0:14:20 0:49:03
8 255 Cerar Marjeta dnevnik 1974 0:09:17 0:01:06 0:27:15 0:00:35 0:14:23 0:52:38

Triatlon za vsakogar (ženske 1973 in starejše)

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 261 Grgič Tatjana ŠD ŠPORT 1965 0:06:48 0:01:24 0:22:35 0:01:00 0:13:19 0:45:07

Sprint triatlon – Mlajši mladinci

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 48 Klenovšek Urh TK Ljubljana 1996 0:10:54 0:00:29 0:32:07 0:00:28 0:18:04 1:02:04
2 74 Obreza Leon TK Trisport Alprem 1996 0:10:53 0:00:22 0:33:11 0:00:25 0:19:38 1:04:29
3 56 Kromar Nejc TK Inles Riko Ribnica 1996 0:11:15 0:00:24 0:33:52 0:00:30 0:19:35 1:05:38
4 31 Fuk Andrea ASD Pool Sport Trieste 1996 0:14:44 0:00:31 0:36:26 0:00:37 0:17:45 1:10:04
5 107 Šobar Primož TK Inles Riko Ribnica 1997 0:12:41 0:01:06 0:36:24 0:00:42 0:25:58 1:16:54

Sprint triatlon – Starejši mladinci

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 52 Kovic Luka CSA GORIZIA 1995 0:11:37 0:00:21 0:33:03 0:00:26 0:18:29 1:03:59
2 93 Robazza Denis CSA GORIZIA 1995 0:12:14 0:00:27 0:33:45 0:00:24 0:17:59 1:04:51
3 60 Lipovšek Jan TK Trisport Alprem 1995 0:12:22 0:00:27 0:33:40 0:00:26 0:18:44 1:05:41
4 125 Zorko Luka ŠRK Celje 1994 0:13:31 0:00:22 0:33:49 0:00:26 0:19:30 1:07:40
5 36 Gošnjak Tim Triatlon klub Celje 1994 0:15:14 0:00:46 0:33:20 0:00:41 0:18:37 1:08:40
6 307 Raduljić Luka 1995 0:10:02 0:00:46 0:37:56 0:00:27 0:21:40 1:10:53
7 5 Avbreht Luka TK Ljubljana 1995 0:11:37 0:00:28 0:38:30 0:00:32 0:21:10 1:12:19
8 71 Mohorko Nik Narf 1995 0:13:58 0:01:19 0:41:39 0:00:22 0:20:28 1:17:48

Sprint triatlon – Člani 1

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 66 Meden Matija TK Trisport Alprem 1993 0:10:01 0:00:20 0:32:15 0:00:28 0:16:24 0:59:30
2 155 Modic Matic KK Encijan 1987 0:11:18 0:00:23 0:31:47 0:00:26 0:16:15 1:00:09
3 102 Sterni Riccardo Pool Sport Trieste 1989 0:10:53 0:00:31 0:33:40 0:00:24 0:16:04 1:01:34
4 83 Piccinonno Raffaele Pool Sport Trieste 1988 0:10:52 0:00:23 0:32:13 0:00:28 0:17:36 1:01:35
5 92 Ricci Andrea Pool Sport Trieste 1990 0:11:13 0:00:21 0:33:12 0:00:29 0:17:07 1:02:23
6 55 Krašek Martin TK Ljubljana 1989 0:10:57 0:00:25 0:32:09 0:00:25 0:18:28 1:02:26
7 126 Zucca Alex Pool Sport Trieste 1990 0:10:52 0:00:24 0:33:10 0:00:24 0:18:03 1:02:55
8 87 Pucelj Andrej TK Inles Riko Ribnica 1990 0:11:49 0:00:46 0:32:50 0:00:27 0:17:25 1:03:18
9 153 Lamovec Peter 3K Šport 1984 0:13:04 0:00:29 0:34:11 0:00:29 0:15:29 1:03:44
10 106 Šketako Denis ŠD POSAVJE 1988 0:12:58 0:00:25 0:33:01 0:00:28 0:17:24 1:04:17
11 30 Galasso Daniele REACTION TRIATHLON 1986 0:12:19 0:00:28 0:33:39 0:00:25 0:17:26 1:04:19
12 77 Pagani Gabriele Pool Sport Trieste 1990 0:11:48 0:00:27 0:34:06 0:00:32 0:19:52 1:06:46
13 168 Terčelj Rok ŠD 3ŠPORT 1986 0:13:46 0:00:25 0:34:19 0:00:25 0:17:55 1:06:53
14 311 Koprivnik Dejan TK Maribor 1987 0:15:03 0:00:29 0:33:48 0:00:24 0:17:19 1:07:06
15 12 Bevk Metod Trigg sport 1984 0:15:17 0:00:49 0:35:28 0:00:39 0:20:06 1:12:20
16 29 Forster Nejc 1987 0:13:33 0:00:47 0:36:10 0:00:35 0:21:43 1:12:50
17 131 Žurbi Jure ŠRK Celje 1989 0:16:27 0:00:47 0:34:49 0:00:40 0:23:00 1:15:45
18 123 Wilfan Jakob KK Encijan 1986 0:16:38 0:01:40 0:38:56 0:00:40 0:22:10 1:20:05
19 163 Stele Uroš TK Ljubljana 1985 0:16:24 0:00:41 0:39:04 0:00:47 0:28:10 1:25:07

Sprint triatlon – Člani 2

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 84 Pleše David TK Velenje 1983 0:10:55 0:00:19 0:30:05 0:00:24 0:16:46 0:58:30
2 8 Benčina Matej TK Inles Riko Ribnica 1981 0:13:00 0:00:24 0:32:58 0:00:24 0:16:08 1:02:56
3 319 Paradiž Matej 1979 0:11:45 0:00:23 0:32:39 0:00:27 0:18:27 1:03:42
4 302 Bertasi Manolo 1976 0:12:12 0:00:30 0:33:22 0:00:25 0:17:32 1:04:03
5 88 Radeticchio Edi TK Pula 1975 0:12:38 0:00:25 0:33:25 0:00:45 0:17:08 1:04:23
6 124 Zajc Luka TK Ljubljana 1979 0:11:55 0:00:23 0:33:11 0:00:27 0:19:28 1:05:26
7 86 Posedi Boštjan TK Trisport Alprem 1975 0:13:12 0:00:27 0:34:04 0:00:25 0:17:54 1:06:05
8 120 Vejnović Danilo TK RIVAL Rijeka 1978 0:11:56 0:00:31 0:35:51 0:00:35 0:19:36 1:08:32
9 51 Kos Jernej arnold profi 1983 0:14:38 0:01:06 0:33:44 0:00:33 0:19:03 1:09:05
10 57 Leban Matej 3K Šport 1979 0:15:26 0:00:36 0:33:18 0:00:31 0:19:53 1:09:45
11 15 Borovnik Tine CSA GORIZIA 1978 0:14:43 0:00:46 0:33:56 0:00:36 0:20:01 1:10:04
12 170 Torkar Matej 3K Šport 1975 0:15:07 0:00:34 0:33:37 0:00:31 0:20:34 1:10:25
13 115 Uplaznik Peter Plesnimojster.si 1976 0:15:14 0:00:54 0:33:13 0:01:02 0:20:32 1:10:56
14 61 Lotrič Andrej TK Ljubljana 1981 0:14:17 0:00:45 0:34:22 0:00:52 0:21:18 1:11:35
15 104 Strmole Aleš TK Trisport Alprem 1979 0:13:36 0:00:40 0:36:17 0:00:31 0:20:34 1:11:39
16 37 Grgič Jan ŠD 3ŠPORT 1980 0:14:38 0:00:56 0:36:25 0:00:30 0:19:48 1:12:19
17 2 Abram Igor Brestanica 1981 0:13:57 0:00:32 0:36:03 0:00:42 0:21:32 1:12:48
18 58 Lepojić Sašo TK Ljubljana 1980 0:15:30 0:00:42 0:36:26 0:00:32 0:19:46 1:12:58
19 109 Štamol Ivan ŠRK Celje 1980 0:14:41 0:00:29 0:34:58 0:00:35 0:22:27 1:13:11
20 59 Likar Nejc MOTIONFIT.si 1983 0:15:55 0:00:30 0:36:51 0:00:36 0:19:59 1:13:52
21 14 Bogataj Aleš M SORA 1978 0:15:06 0:01:23 0:35:37 0:01:12 0:21:01 1:14:21
22 167 Štern Mitja TK Mamut 1976 0:18:03 0:00:32 0:35:50 0:00:42 0:19:23 1:14:33
23 134 Balabanič Damjan TK Novo mesto 1980 0:17:40 0:00:58 0:35:49 0:00:44 0:21:09 1:16:22
24 79 Paliska Denis ŠD 3ŠPORT 1978 0:14:41 0:00:56 0:36:26 0:00:43 0:23:37 1:16:25
25 16 Bratun Tomaž 1980 0:13:50 0:00:57 0:37:43 0:00:59 0:22:56 1:16:27
26 13 Blasigh Marco REACTION TRIATHLON 1981 0:14:05 0:00:39 0:36:55 0:00:52 0:24:28 1:17:01
27 42 Iustulin Lorenzo Atletica Insiel 1977 0:15:31 0:00:56 0:39:39 0:00:55 0:20:30 1:17:34
28 166 Sušnik Aleš TK Mamut 1979 0:17:26 0:01:28 0:35:30 0:00:44 0:22:26 1:17:35
29 21 Ceklin Vid 1977 0:18:07 0:01:03 0:38:03 0:00:24 0:20:54 1:18:32
30 76 Orel Peter ŠD 3ŠPORT 1983 0:18:00 0:00:47 0:37:15 0:00:54 0:21:47 1:18:44
31 64 Martinčič Darjan 1983 0:16:56 0:00:27 0:36:16 0:00:28 0:24:38 1:18:47
32 95 Rupnik Jure Živa voda 1974 0:16:22 0:01:01 0:38:39 0:00:23 0:22:49 1:19:16
33 17 Bulc Rok ŠKD Hypo 1978 0:15:37 0:01:02 0:37:51 0:01:09 0:23:54 1:19:34
34 150 Kočevar Niko 1976 0:16:10 0:01:14 0:40:33 0:01:09 0:21:18 1:20:27
35 101 Skenderović Damir TK Novo mesto 1974 0:17:59 0:01:05 0:38:20 0:01:28 0:22:22 1:21:15
36 105 Šau Tomaž ŠD 3ŠPORT 1975 0:16:01 0:00:43 0:36:37 0:00:58 0:27:54 1:22:15
37 128 Zupičič Patrik 1974 0:15:03 0:01:23 0:43:44 0:00:29 0:22:32 1:23:12
38 99 Serraval Leonardo Udine Triathlon 1974 0:19:00 0:00:47 0:39:17 0:00:58 0:23:33 1:23:37
39 301 Šinkovec Simon 1974 0:18:06 0:01:39 0:41:17 0:01:18 0:21:40 1:24:03
40 80 Panič Erik ŠD POSAVJE 1977 0:16:47 0:01:22 0:37:55 0:01:01 0:27:01 1:24:07
41 122 Vrtič Gregor Vrto 1982 0:17:41 0:02:02 0:42:33 0:00:31 0:24:30 1:27:19
42 130 Žerak Matjaž 1983 0:23:10 0:01:10 0:38:13 0:01:03 0:24:30 1:28:08
43 159 Pogačar Uroš JanEla 1975 0:20:07 0:01:23 0:43:26 0:01:22 0:23:17 1:29:37
44 175 Zemljarič Gregor 3K Šport 1983 0:23:39 0:01:38 0:43:53 0:01:03 0:29:31 1:39:45
45 98 Samec Tomi Specialist endodont 1977 0:21:01 0:01:21 0:52:20 0:00:34 0:26:14 1:41:32

Sprint triatlon – Veterani I

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 308 Maček Uroš 1970 0:12:37 0:00:37 0:33:14 0:00:34 0:18:10 1:05:14
2 154 Marino Andrea Federclub Trieste 1970 0:14:08 0:00:31 0:34:48 0:00:29 0:16:19 1:06:16
3 63 Mandič Pero TK Trisport Alprem 1972 0:12:53 0:00:26 0:34:57 0:00:59 0:18:31 1:07:48
4 62 Lunder Borut ŠD 3ŠPORT 1969 0:14:02 0:00:32 0:34:01 0:00:35 0:20:06 1:09:18
5 33 Gajser Leon TK MARIBOR 1970 0:13:56 0:00:36 0:34:52 0:00:36 0:19:57 1:09:59
6 108 Štabuc Roman Tk Maribor 1969 0:15:07 0:00:44 0:34:20 0:00:37 0:19:56 1:10:44
7 142 Gostinčar Robert Triatlon klub Maribor 1970 0:14:34 0:00:30 0:35:30 0:00:56 0:19:26 1:10:59
8 173 Vukan Slavko Team Turbo Tropovci 1970 0:15:56 0:00:38 0:35:01 0:00:52 0:18:57 1:11:25
9 20 Cardone Massimiliano IALMICCO TRIATLHON 1971 0:15:34 0:00:43 0:35:42 0:00:42 0:18:43 1:11:26
10 174 Založnik Rok 3K Šport 1970 0:13:54 0:00:42 0:34:51 0:00:36 0:21:52 1:11:57
11 9 Berlisk Gregor TK Trisport Alprem 1969 0:13:15 0:00:52 0:35:15 0:00:40 0:21:57 1:12:02
12 138 Čufer Uroš xxx 1970 0:16:20 0:00:47 0:35:31 0:00:47 0:20:10 1:13:37
13 320 Froglia Claudio Liger Team Keyline 1972 0:15:20 0:00:32 0:36:15 0:00:40 0:21:07 1:13:56
14 28 Flajs Rok 3K Šport 1970 0:16:33 0:00:52 0:35:46 0:00:55 0:21:16 1:15:25
15 309 Majhenič Samo 1973 0:17:46 0:00:27 0:35:20 0:00:34 0:22:43 1:16:53
16 65 Mastnak Mlakar Robert 3K Šport 1970 0:18:45 0:00:59 0:38:27 0:00:56 0:18:27 1:17:36
17 145 Hribernik Matevž TK Gorenjska 1973 0:18:32 0:01:13 0:37:32 0:00:47 0:20:23 1:18:29
18 172 Trpin Matej SEJMI 1970 0:18:01 0:00:50 0:37:05 0:00:58 0:21:56 1:18:51
19 41 Hvalič David ŠD 3ŠPORT 1971 0:18:25 0:01:14 0:38:33 0:00:45 0:22:09 1:21:08
20 264 Gržinič Andrej 1969 0:21:36 0:01:11 0:56:15 0:01:11 0:29:54 1:50:08

Sprint triatlon – Veterani II

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 67 Meden Sašo TK Trisport Kamnik 1968 0:11:20 0:00:21 0:31:46 0:00:28 0:17:06 1:01:01
2 147 Jarc Tomaž TK Ljubljana 1966 0:12:40 0:00:29 0:33:26 0:00:31 0:19:02 1:06:10
3 45 Janc Janus ENERVIT 1968 0:12:50 0:00:44 0:35:50 0:00:31 0:19:16 1:09:13
4 127 Zupanc Damjan ŠRK Celje 1966 0:16:05 0:00:40 0:33:14 0:00:40 0:18:42 1:09:24
5 3 Adamič Marko TK Ljubljana 1967 0:17:16 0:00:36 0:34:05 0:00:39 0:19:48 1:12:26
6 141 Gaberšek Boštjan 3K Šport 1967 0:13:53 0:00:47 0:36:57 0:00:41 0:20:24 1:12:45
7 212 Koporc Andrej Ljubljana 1966 0:16:09 0:00:38 0:36:34 0:00:35 0:19:52 1:13:49
8 35 Gorjanec Dušan TK KRŠKO 1968 0:18:31 0:00:38 0:34:27 0:00:44 0:21:11 1:15:32
9 32 Fuk Paolo Federclub Trieste 1967 0:16:18 0:01:01 0:36:00 0:00:54 0:23:22 1:17:36
10 161 Rode Aleš TK Trisport Alprem 1967 0:17:43 0:00:52 0:35:53 0:00:45 0:22:32 1:17:46
11 40 Hristovski Dimitar Pelister 1964 0:15:51 0:01:00 0:37:40 0:01:10 0:24:41 1:20:23
12 44 Jakomin Igor ŠD 3ŠPORT 1964 0:15:12 0:00:58 0:39:34 0:00:47 0:25:21 1:21:54
13 148 Kink Lovro 3K Šport 1966 0:20:48 0:00:47 0:38:32 0:00:46 0:22:15 1:23:10
14 96 Sabadin Denis Primorske novice 1968 0:21:07 0:01:53 0:50:32 0:00:55 0:27:31 1:42:00
82 Pezdir Roman TK Ljubljana 1965 0:16:04 0:00:29 DNF

Sprint triatlon – Veterani III

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 160 Rajh Marko TK Maraton Ptuj 1963 0:14:46 0:00:30 0:36:19 0:00:36 0:19:09 1:11:22
2 165 Strniša Toni TK Ljubljana 1959 0:14:06 0:00:27 0:36:17 0:00:40 0:19:52 1:11:24
3 133 Antolin Zoran ŠD Team Turbo Tropovci 1960 0:17:18 0:00:39 0:34:39 0:00:35 0:18:40 1:11:54
4 151 Kokalj Andrej TK Ljubljana 1959 0:17:50 0:00:51 0:37:23 0:00:51 0:21:38 1:18:34
5 43 Ivanović Ivan IVAN TEAM 1962 0:17:35 0:01:56 0:37:55 0:00:59 0:22:28 1:20:54
6 158 Osolnik Boris 3K Šport 1961 0:16:02 0:01:00 0:42:50 0:01:04 0:25:17 1:26:16
7 18 Cafun Tomaž Dnevnikova triatlonska ekipa 1963 0:18:43 0:00:42 0:44:31 0:01:07 0:21:55 1:27:01
8 49 Knap Bojan TK Trisport Alprem 1960 0:19:29 0:00:57 0:40:33 0:00:54 0:27:56 1:29:49
9 70 Mlekuž Tomaž ŠD 3ŠPORT 1963 0:19:57 0:01:18 0:43:14 0:00:23 0:25:31 1:30:25
111 Trebian Diego Alpe Adria Multisport 1960 DNF

Sprint triatlon – Veterani IV

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 132 Aćimović Rado TK Maraton Ptuj 1955 0:15:36 0:00:45 0:36:17 0:00:25 0:18:41 1:11:45
2 118 Vardiero Vladi Sporting club Noale 1957 0:15:05 0:00:32 0:34:30 0:00:50 0:21:11 1:12:10
3 171 Trojar Bojan TK TRISPORT – HIDRIA 1958 0:16:58 0:00:31 0:35:09 0:00:51 0:18:57 1:12:28
4 129 Žagar Anton TK Inles Riko Ribnica 1955 0:16:02 0:01:00 0:36:15 0:00:41 0:20:09 1:14:09
5 4 Aruffo Alberto Alpe Adria Multisport 1958 0:16:07 0:01:29 0:36:53 0:01:09 0:23:41 1:19:22
6 94 Rossi Paolo Alpe Adria Multisport 1957 0:16:08 0:01:09 0:38:51 0:00:55 0:22:27 1:19:31
7 140 Erhovnic Tomaž TK Ljubljana 1955 0:17:34 0:00:43 0:37:40 0:00:38 0:24:07 1:20:45
8 54 Krasnik Gorazd Klub Maratonec Lenart 1955 0:20:59 0:02:17 0:46:32 0:01:10 0:27:08 1:38:09

Sprint triatlon – Veterani V

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 112 Trkman Andrej TK Ljubljana 1952 0:15:19 0:00:45 0:36:32 0:00:41 0:21:00 1:14:19
2 144 Hergouth Anton LTC Graz 1947 0:19:04 0:01:49 0:37:17 0:00:30 0:22:54 1:21:35
3 135 Brajnik Damjan PRIBA TEAM 1951 0:19:08 0:01:02 0:37:10 0:01:08 0:23:13 1:21:43
4 303 Armanini Dante 1944 0:19:06 0:00:48 0:39:05 0:00:25 0:22:36 1:22:01
5 91 Reščič Igor ŠD 3ŠPORT 1952 0:17:52 0:02:10 0:42:06 0:00:38 0:22:40 1:25:28
6 137 Buzeti Štefan ŠD TEAM TURBO TROPOVCI 1952 0:23:46 0:01:17 0:39:15 0:01:14 0:20:16 1:25:49
7 73 Oblak Valter KK Encijan 1953 0:16:35 0:01:12 0:39:42 0:01:07 0:28:11 1:26:50
8 136 Busato Galileo Alpe Adria Multisport 1948 0:18:35 0:01:11 0:42:51 0:00:58 0:26:01 1:29:38
9 85 Poljšak Lojze TK Trisport Alprem 1953 0:20:52 0:00:41 0:41:07 0:01:08 0:27:03 1:30:53
10 103 Stopar Maks TK Ljubljana 1943 0:20:54 0:01:02 0:42:07 0:01:22 0:28:36 1:34:03

Sprint triatlon – Mlajše mladinke

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 100 Skaza Eva TRIATLON KLUB MARIBOR 1997 0:11:19 0:00:24 0:37:00 0:00:23 0:19:31 1:08:38
2 22 Dečman Manca TK Inles Riko Ribnica 1997 0:11:23 0:00:26 0:36:53 0:00:28 0:21:47 1:10:59
3 116 Uršič Liza TK Trisport Alprem 1996 0:12:22 0:00:23 0:38:48 0:00:23 0:20:03 1:12:02
4 6 Bela Kočar Tea TK Trisport Alprem 1996 0:16:02 0:00:40 0:43:46 0:00:35 0:25:07 1:26:11

Sprint triatlon – Starejše mladinke

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 113 Troha Eva TK Inles Riko Ribnica 1995 0:11:48 0:00:22 0:37:32 0:00:24 0:18:42 1:08:50
2 310 Balestra Martina Pool Sport Trieste 1994 0:11:14 0:00:25 0:38:44 0:00:38 0:21:57 1:12:59
3 26 Faidutti Camilla Udine Triathlon 1995 0:14:00 0:00:30 0:39:04 0:00:35 0:25:39 1:19:49
47 Klemenc Maruša TK Trisport Alprem 1994 0:11:25 0:00:22 DNF

Sprint triatlon – Članice 1

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 38 Grkman Ana TK Trisport Alprem 1992 0:12:20 0:00:24 0:38:48 0:00:33 0:21:53 1:14:00
2 72 Nemanič Lana TK Ljubljana 1989 0:15:28 0:00:34 0:37:30 0:00:36 0:20:38 1:14:47
3 81 Pavša Ana ŠKD Hypo 1985 0:17:26 0:00:59 0:43:50 0:00:53 0:23:48 1:26:58
4 274 Mihelčič Lea Pulz Šport 1984 0:17:26 0:01:10 0:43:41 0:00:32 0:26:41 1:29:32

Sprint triatlon – Članice 2

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 39 Hajdinjak Melita Team Turbo Tropovci 1977 0:15:34 0:00:24 0:37:33 0:00:47 0:20:48 1:15:08
2 169 Topovšek Katja ŠRK Celje 1980 0:16:51 0:00:29 0:40:11 0:00:32 0:21:09 1:19:14
3 110 Šterk Eva 1983 0:18:21 0:00:47 0:39:09 0:00:48 0:22:45 1:21:52
4 69 Mikec Janja TK Novo mesto 1980 0:21:19 0:01:09 0:39:04 0:00:57 0:20:35 1:23:07
5 11 Beškovnik Hrastar Brina 1983 0:15:29 0:01:06 0:46:52 0:00:35 0:24:08 1:28:11
6 7 Bellotto Sara Sporting club Noale 1978 0:18:52 0:01:03 0:46:34 0:00:45 0:29:06 1:36:21

Sprint triatlon – Veteranke I

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 19 Capuder Romana TK Trisport Alprem 1970 0:16:07 0:00:41 0:40:14 0:00:50 0:22:22 1:20:17
2 149 Kočevar Helga 3K Šport 1970 0:19:26 0:00:46 0:43:11 0:00:47 0:22:38 1:26:50
3 25 Fabian Daria Federclub Trieste 1972 0:20:20 0:01:16 0:42:26 0:00:34 0:26:09 1:30:46
4 97 Saffer Samantha Gorizia Triathlon 1970 0:17:59 0:01:16 0:45:56 0:00:49 0:26:42 1:32:45

Sprint triatlon – Veteranke II

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 162 Rupnik Marjeta 3K Šport 1968 0:21:48 0:01:06 0:38:36 0:00:49 0:20:28 1:22:49
2 164 Strnad Polona 3K Šport 1968 0:17:15 0:00:44 0:41:24 0:00:43 0:22:57 1:23:05
3 75 Okretič Diana 1965 0:18:35 0:00:56 0:47:46 0:00:29 0:28:39 1:36:26
4 24 Drobnič Marjeta ŠD Riba 1966 0:18:44 0:01:18 0:47:17 0:00:51 0:29:14 1:37:24

Sprint triatlon – Veteranke III

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 156 Nakrst Nataša TK Ljubljana 1962 0:14:26 0:00:46 0:37:02 0:00:47 0:20:39 1:13:42

Sprint triatlon – Veteranke IV

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 143 Hergouth Marianne LTC Graz 1956 0:21:27 0:01:21 0:40:52 0:00:52 0:24:42 1:29:15

Sprint triatlon – Veteranke V

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Sprint triatlon – Moške štafete

# St. Priimek Ime Klub Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 181 ReščičPribacPribac TomoAndrejAljoša ŠD 3ŠPORT 0:19:41 1:04:56
2 180 PregeljFilipčičMužina MartinTilenAleksij Mužina in partnerja 0:12:08 0:00:26 0:36:55 0:00:22 0:18:00 1:07:54
3 179 BenuličBenuličSabo LeonrtLeon Kraški ovčarji 0:15:28 0:00:28 0:34:35 0:00:28 0:17:16 1:08:16
4 183 ŽičkarSuhadolnikGrgič GašperAlešJan AT HC TIM 0:14:39 0:00:26 0:34:12 0:00:24 0:22:13 1:11:55
5 177 VujovičVentinMilostnik PetarMarkosAleksander Ekipa Banka Koper 0:13:39 0:00:31 0:37:54 0:00:29 0:19:32 1:12:08
6 178 CardinaleCardinaleCardinal EnricoAlessandroMauro CARDI TEAM 0:10:09 0:00:42 0:37:29 0:00:32 0:26:13 1:15:06

Sprint triatlon – Ženske štafete

# St. Priimek Ime Klub Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 185 NakrstopGašpar AnaLinaKatarina TK Ljubljana 0:12:13 0:00:32 0:41:24 0:00:27 0:17:26 1:12:04
2 186 SeliškartangeljDragan TKNM – jevke 0:15:33 0:00:30 0:39:18 0:00:26 0:20:56 1:16:44
3 184 Oblak Eva Tk ljubljana/ oblakove 0:16:02 0:00:26 0:37:30 0:00:30 0:32:55 1:27:25

Sprint triatlon – Mešane štafete

# St. Priimek Ime Klub Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 189 KopačkofSetnikar TejaNejcPrimož Triatlon team Medvode 0:14:42 0:00:30 0:37:57 0:00:26 0:16:59 1:10:35
2 176 MavcBoleBole MiroZmagoAna Ekipa KK Encijan 0:12:14 0:00:27 0:36:41 0:00:23 0:24:04 1:13:51
3 190 PetronioPetronioPetronio FrankoKevinIsabel AMD BELI KAMEN 0:19:11 0:00:28 0:39:20 0:00:24 0:21:17 1:20:42
4 191 HumarPavletić AndrejKristian HP SPORT 0:20:17 0:00:26 0:40:04 0:01:16 0:26:29 1:28:34
5 188 MarušičHorjakScheriani MajaMarkoAleš Ekipa Mako 0:16:48 1:33:52
187 Kragelj Andrej Dnevnikova triatlonska ekipa 0:15:05 0:00:24 DNF

MOŠKI SKUPNO – Sprint triatlon

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat Kat #
1 84 Pleše David TK Velenje 1983 0:10:55 0:00:19 0:30:05 0:00:24 0:16:46 0:58:30 SMD 1
2 66 Meden Matija TK Trisport Alprem 1993 0:10:01 0:00:20 0:32:15 0:00:28 0:16:24 0:59:30 SMC 1
3 155 Modic Matic KK Encijan 1987 0:11:18 0:00:23 0:31:47 0:00:26 0:16:15 1:00:09 SMC 2
4 67 Meden Sašo TK Trisport Kamnik 1968 0:11:20 0:00:21 0:31:46 0:00:28 0:17:06 1:01:01 SMF 1
5 102 Sterni Riccardo Pool Sport Trieste 1989 0:10:53 0:00:31 0:33:40 0:00:24 0:16:04 1:01:34 SMC 3
6 83 Piccinonno Raffaele Pool Sport Trieste 1988 0:10:52 0:00:23 0:32:13 0:00:28 0:17:36 1:01:35 SMC 4
7 48 Klenovšek Urh TK Ljubljana 1996 0:10:54 0:00:29 0:32:07 0:00:28 0:18:04 1:02:04 SMA 1
8 92 Ricci Andrea Pool Sport Trieste 1990 0:11:13 0:00:21 0:33:12 0:00:29 0:17:07 1:02:23 SMC 5
9 55 Krašek Martin TK Ljubljana 1989 0:10:57 0:00:25 0:32:09 0:00:25 0:18:28 1:02:26 SMC 6
10 126 Zucca Alex Pool Sport Trieste 1990 0:10:52 0:00:24 0:33:10 0:00:24 0:18:03 1:02:55 SMC 7
11 8 Benčina Matej TK Inles Riko Ribnica 1981 0:13:00 0:00:24 0:32:58 0:00:24 0:16:08 1:02:56 SMD 2
12 87 Pucelj Andrej TK Inles Riko Ribnica 1990 0:11:49 0:00:46 0:32:50 0:00:27 0:17:25 1:03:18 SMC 8
13 319 Paradiž Matej 1979 0:11:45 0:00:23 0:32:39 0:00:27 0:18:27 1:03:42 SMD 3
14 153 Lamovec Peter 3K Šport 1984 0:13:04 0:00:29 0:34:11 0:00:29 0:15:29 1:03:44 SMC 9
15 52 Kovic Luka CSA GORIZIA 1995 0:11:37 0:00:21 0:33:03 0:00:26 0:18:29 1:03:59 SMB 1
16 302 Bertasi Manolo 1976 0:12:12 0:00:30 0:33:22 0:00:25 0:17:32 1:04:03 SMD 4
17 106 Šketako Denis ŠD POSAVJE 1988 0:12:58 0:00:25 0:33:01 0:00:28 0:17:24 1:04:17 SMC 10
18 30 Galasso Daniele REACTION TRIATHLON 1986 0:12:19 0:00:28 0:33:39 0:00:25 0:17:26 1:04:19 SMC 11
19 88 Radeticchio Edi TK Pula 1975 0:12:38 0:00:25 0:33:25 0:00:45 0:17:08 1:04:23 SMD 5
20 74 Obreza Leon TK Trisport Alprem 1996 0:10:53 0:00:22 0:33:11 0:00:25 0:19:38 1:04:29 SMA 2
21 93 Robazza Denis CSA GORIZIA 1995 0:12:14 0:00:27 0:33:45 0:00:24 0:17:59 1:04:51 SMB 2
22 308 Maček Uroš 1970 0:12:37 0:00:37 0:33:14 0:00:34 0:18:10 1:05:14 SME 1
23 124 Zajc Luka TK Ljubljana 1979 0:11:55 0:00:23 0:33:11 0:00:27 0:19:28 1:05:26 SMD 6
24 56 Kromar Nejc TK Inles Riko Ribnica 1996 0:11:15 0:00:24 0:33:52 0:00:30 0:19:35 1:05:38 SMA 3
25 60 Lipovšek Jan TK Trisport Alprem 1995 0:12:22 0:00:27 0:33:40 0:00:26 0:18:44 1:05:41 SMB 3
26 86 Posedi Boštjan TK Trisport Alprem 1975 0:13:12 0:00:27 0:34:04 0:00:25 0:17:54 1:06:05 SMD 7
27 147 Jarc Tomaž TK Ljubljana 1966 0:12:40 0:00:29 0:33:26 0:00:31 0:19:02 1:06:10 SMF 2
28 154 Marino Andrea Federclub Trieste 1970 0:14:08 0:00:31 0:34:48 0:00:29 0:16:19 1:06:16 SME 2
29 77 Pagani Gabriele Pool Sport Trieste 1990 0:11:48 0:00:27 0:34:06 0:00:32 0:19:52 1:06:46 SMC 12
30 168 Terčelj Rok ŠD 3ŠPORT 1986 0:13:46 0:00:25 0:34:19 0:00:25 0:17:55 1:06:53 SMC 13
31 311 Koprivnik Dejan TK Maribor 1987 0:15:03 0:00:29 0:33:48 0:00:24 0:17:19 1:07:06 SMC 14
32 125 Zorko Luka ŠRK Celje 1994 0:13:31 0:00:22 0:33:49 0:00:26 0:19:30 1:07:40 SMB 4
33 63 Mandič Pero TK Trisport Alprem 1972 0:12:53 0:00:26 0:34:57 0:00:59 0:18:31 1:07:48 SME 3
34 120 Vejnović Danilo TK RIVAL Rijeka 1978 0:11:56 0:00:31 0:35:51 0:00:35 0:19:36 1:08:32 SMD 8
35 36 Gošnjak Tim Triatlon klub Celje 1994 0:15:14 0:00:46 0:33:20 0:00:41 0:18:37 1:08:40 SMB 5
36 51 Kos Jernej arnold profi 1983 0:14:38 0:01:06 0:33:44 0:00:33 0:19:03 1:09:05 SMD 9
37 45 Janc Janus ENERVIT 1968 0:12:50 0:00:44 0:35:50 0:00:31 0:19:16 1:09:13 SMF 3
38 62 Lunder Borut ŠD 3ŠPORT 1969 0:14:02 0:00:32 0:34:01 0:00:35 0:20:06 1:09:18 SME 4
39 127 Zupanc Damjan ŠRK Celje 1966 0:16:05 0:00:40 0:33:14 0:00:40 0:18:42 1:09:24 SMF 4
40 57 Leban Matej 3K Šport 1979 0:15:26 0:00:36 0:33:18 0:00:31 0:19:53 1:09:45 SMD 10
41 33 Gajser Leon TK MARIBOR 1970 0:13:56 0:00:36 0:34:52 0:00:36 0:19:57 1:09:59 SME 5
42 15 Borovnik Tine CSA GORIZIA 1978 0:14:43 0:00:46 0:33:56 0:00:36 0:20:01 1:10:04 SMD 11
42 31 Fuk Andrea ASD Pool Sport Trieste 1996 0:14:44 0:00:31 0:36:26 0:00:37 0:17:45 1:10:04 SMA 4
44 170 Torkar Matej 3K Šport 1975 0:15:07 0:00:34 0:33:37 0:00:31 0:20:34 1:10:25 SMD 12
45 108 Štabuc Roman Tk Maribor 1969 0:15:07 0:00:44 0:34:20 0:00:37 0:19:56 1:10:44 SME 6
46 307 Raduljić Luka 1995 0:10:02 0:00:46 0:37:56 0:00:27 0:21:40 1:10:53 SMB 6
47 115 Uplaznik Peter Plesnimojster.si 1976 0:15:14 0:00:54 0:33:13 0:01:02 0:20:32 1:10:56 SMD 13
48 142 Gostinčar Robert Triatlon klub Maribor 1970 0:14:34 0:00:30 0:35:30 0:00:56 0:19:26 1:10:59 SME 7
49 160 Rajh Marko TK Maraton Ptuj 1963 0:14:46 0:00:30 0:36:19 0:00:36 0:19:09 1:11:22 SMG 1
50 165 Strniša Toni TK Ljubljana 1959 0:14:06 0:00:27 0:36:17 0:00:40 0:19:52 1:11:24 SMG 2
51 173 Vukan Slavko Team Turbo Tropovci 1970 0:15:56 0:00:38 0:35:01 0:00:52 0:18:57 1:11:25 SME 8
52 20 Cardone Massimiliano IALMICCO TRIATLHON 1971 0:15:34 0:00:43 0:35:42 0:00:42 0:18:43 1:11:26 SME 9
53 61 Lotrič Andrej TK Ljubljana 1981 0:14:17 0:00:45 0:34:22 0:00:52 0:21:18 1:11:35 SMD 14
54 104 Strmole Aleš TK Trisport Alprem 1979 0:13:36 0:00:40 0:36:17 0:00:31 0:20:34 1:11:39 SMD 15
55 132 Aćimović Rado TK Maraton Ptuj 1955 0:15:36 0:00:45 0:36:17 0:00:25 0:18:41 1:11:45 SMH 1
56 133 Antolin Zoran ŠD Team Turbo Tropovci 1960 0:17:18 0:00:39 0:34:39 0:00:35 0:18:40 1:11:54 SMG 3
57 174 Založnik Rok 3K Šport 1970 0:13:54 0:00:42 0:34:51 0:00:36 0:21:52 1:11:57 SME 10
58 9 Berlisk Gregor TK Trisport Alprem 1969 0:13:15 0:00:52 0:35:15 0:00:40 0:21:57 1:12:02 SME 11
59 118 Vardiero Vladi Sporting club Noale 1957 0:15:05 0:00:32 0:34:30 0:00:50 0:21:11 1:12:10 SMH 2
60 5 Avbreht Luka TK Ljubljana 1995 0:11:37 0:00:28 0:38:30 0:00:32 0:21:10 1:12:19 SMB 7
60 37 Grgič Jan ŠD 3ŠPORT 1980 0:14:38 0:00:56 0:36:25 0:00:30 0:19:48 1:12:19 SMD 16
62 12 Bevk Metod Trigg sport 1984 0:15:17 0:00:49 0:35:28 0:00:39 0:20:06 1:12:20 SMC 15
63 3 Adamič Marko TK Ljubljana 1967 0:17:16 0:00:36 0:34:05 0:00:39 0:19:48 1:12:26 SMF 5
64 171 Trojar Bojan TK TRISPORT – HIDRIA 1958 0:16:58 0:00:31 0:35:09 0:00:51 0:18:57 1:12:28 SMH 3
65 141 Gaberšek Boštjan 3K Šport 1967 0:13:53 0:00:47 0:36:57 0:00:41 0:20:24 1:12:45 SMF 6
66 2 Abram Igor Brestanica 1981 0:13:57 0:00:32 0:36:03 0:00:42 0:21:32 1:12:48 SMD 17
67 29 Forster Nejc 1987 0:13:33 0:00:47 0:36:10 0:00:35 0:21:43 1:12:50 SMC 16
68 58 Lepojić Sašo TK Ljubljana 1980 0:15:30 0:00:42 0:36:26 0:00:32 0:19:46 1:12:58 SMD 18
69 109 Štamol Ivan ŠRK Celje 1980 0:14:41 0:00:29 0:34:58 0:00:35 0:22:27 1:13:11 SMD 19
70 138 Čufer Uroš xxx 1970 0:16:20 0:00:47 0:35:31 0:00:47 0:20:10 1:13:37 SME 12
71 212 Koporc Andrej Ljubljana 1966 0:16:09 0:00:38 0:36:34 0:00:35 0:19:52 1:13:49 SMF 7
72 59 Likar Nejc MOTIONFIT.si 1983 0:15:55 0:00:30 0:36:51 0:00:36 0:19:59 1:13:52 SMD 20
73 320 Froglia Claudio Liger Team Keyline 1972 0:15:20 0:00:32 0:36:15 0:00:40 0:21:07 1:13:56 SME 13
74 129 Žagar Anton TK Inles Riko Ribnica 1955 0:16:02 0:01:00 0:36:15 0:00:41 0:20:09 1:14:09 SMH 4
75 112 Trkman Andrej TK Ljubljana 1952 0:15:19 0:00:45 0:36:32 0:00:41 0:21:00 1:14:19 SMI 1
76 14 Bogataj Aleš M SORA 1978 0:15:06 0:01:23 0:35:37 0:01:12 0:21:01 1:14:21 SMD 21
77 167 Štern Mitja TK Mamut 1976 0:18:03 0:00:32 0:35:50 0:00:42 0:19:23 1:14:33 SMD 22
78 28 Flajs Rok 3K Šport 1970 0:16:33 0:00:52 0:35:46 0:00:55 0:21:16 1:15:25 SME 14
79 35 Gorjanec Dušan TK KRŠKO 1968 0:18:31 0:00:38 0:34:27 0:00:44 0:21:11 1:15:32 SMF 8
80 131 Žurbi Jure ŠRK Celje 1989 0:16:27 0:00:47 0:34:49 0:00:40 0:23:00 1:15:45 SMC 17
81 134 Balabanič Damjan TK Novo mesto 1980 0:17:40 0:00:58 0:35:49 0:00:44 0:21:09 1:16:22 SMD 23
82 79 Paliska Denis ŠD 3ŠPORT 1978 0:14:41 0:00:56 0:36:26 0:00:43 0:23:37 1:16:25 SMD 24
83 16 Bratun Tomaž 1980 0:13:50 0:00:57 0:37:43 0:00:59 0:22:56 1:16:27 SMD 25
84 309 Majhenič Samo 1973 0:17:46 0:00:27 0:35:20 0:00:34 0:22:43 1:16:53 SME 15
85 107 Šobar Primož TK Inles Riko Ribnica 1997 0:12:41 0:01:06 0:36:24 0:00:42 0:25:58 1:16:54 SMA 5
86 13 Blasigh Marco REACTION TRIATHLON 1981 0:14:05 0:00:39 0:36:55 0:00:52 0:24:28 1:17:01 SMD 26
87 42 Iustulin Lorenzo Atletica Insiel 1977 0:15:31 0:00:56 0:39:39 0:00:55 0:20:30 1:17:34 SMD 27
88 166 Sušnik Aleš TK Mamut 1979 0:17:26 0:01:28 0:35:30 0:00:44 0:22:26 1:17:35 SMD 28
89 65 Mastnak Mlakar Robert 3K Šport 1970 0:18:45 0:00:59 0:38:27 0:00:56 0:18:27 1:17:36 SME 16
89 32 Fuk Paolo Federclub Trieste 1967 0:16:18 0:01:01 0:36:00 0:00:54 0:23:22 1:17:36 SMF 9
91 161 Rode Aleš TK Trisport Alprem 1967 0:17:43 0:00:52 0:35:53 0:00:45 0:22:32 1:17:46 SMF 10
92 71 Mohorko Nik Narf 1995 0:13:58 0:01:19 0:41:39 0:00:22 0:20:28 1:17:48 SMB 8
93 145 Hribernik Matevž TK Gorenjska 1973 0:18:32 0:01:13 0:37:32 0:00:47 0:20:23 1:18:29 SME 17
94 21 Ceklin Vid 1977 0:18:07 0:01:03 0:38:03 0:00:24 0:20:54 1:18:32 SMD 29
95 151 Kokalj Andrej TK Ljubljana 1959 0:17:50 0:00:51 0:37:23 0:00:51 0:21:38 1:18:34 SMG 4
96 76 Orel Peter ŠD 3ŠPORT 1983 0:18:00 0:00:47 0:37:15 0:00:54 0:21:47 1:18:44 SMD 30
97 64 Martinčič Darjan 1983 0:16:56 0:00:27 0:36:16 0:00:28 0:24:38 1:18:47 SMD 31
98 172 Trpin Matej SEJMI 1970 0:18:01 0:00:50 0:37:05 0:00:58 0:21:56 1:18:51 SME 18
99 95 Rupnik Jure Živa voda 1974 0:16:22 0:01:01 0:38:39 0:00:23 0:22:49 1:19:16 SMD 32
100 4 Aruffo Alberto Alpe Adria Multisport 1958 0:16:07 0:01:29 0:36:53 0:01:09 0:23:41 1:19:22 SMH 5
101 94 Rossi Paolo Alpe Adria Multisport 1957 0:16:08 0:01:09 0:38:51 0:00:55 0:22:27 1:19:31 SMH 6
102 17 Bulc Rok ŠKD Hypo 1978 0:15:37 0:01:02 0:37:51 0:01:09 0:23:54 1:19:34 SMD 33
103 123 Wilfan Jakob KK Encijan 1986 0:16:38 0:01:40 0:38:56 0:00:40 0:22:10 1:20:05 SMC 18
104 40 Hristovski Dimitar Pelister 1964 0:15:51 0:01:00 0:37:40 0:01:10 0:24:41 1:20:23 SMF 11
105 150 Kočevar Niko 1976 0:16:10 0:01:14 0:40:33 0:01:09 0:21:18 1:20:27 SMD 34
106 140 Erhovnic Tomaž TK Ljubljana 1955 0:17:34 0:00:43 0:37:40 0:00:38 0:24:07 1:20:45 SMH 7
107 43 Ivanović Ivan IVAN TEAM 1962 0:17:35 0:01:56 0:37:55 0:00:59 0:22:28 1:20:54 SMG 5
108 41 Hvalič David ŠD 3ŠPORT 1971 0:18:25 0:01:14 0:38:33 0:00:45 0:22:09 1:21:08 SME 19
109 101 Skenderović Damir TK Novo mesto 1974 0:17:59 0:01:05 0:38:20 0:01:28 0:22:22 1:21:15 SMD 35
110 144 Hergouth Anton LTC Graz 1947 0:19:04 0:01:49 0:37:17 0:00:30 0:22:54 1:21:35 SMI 2
111 135 Brajnik Damjan PRIBA TEAM 1951 0:19:08 0:01:02 0:37:10 0:01:08 0:23:13 1:21:43 SMI 3
112 44 Jakomin Igor ŠD 3ŠPORT 1964 0:15:12 0:00:58 0:39:34 0:00:47 0:25:21 1:21:54 SMF 12
113 303 Armanini Dante 1944 0:19:06 0:00:48 0:39:05 0:00:25 0:22:36 1:22:01 SMI 4
114 105 Šau Tomaž ŠD 3ŠPORT 1975 0:16:01 0:00:43 0:36:37 0:00:58 0:27:54 1:22:15 SMD 36
115 148 Kink Lovro 3K Šport 1966 0:20:48 0:00:47 0:38:32 0:00:46 0:22:15 1:23:10 SMF 13
116 128 Zupičič Patrik 1974 0:15:03 0:01:23 0:43:44 0:00:29 0:22:32 1:23:12 SMD 37
117 99 Serraval Leonardo Udine Triathlon 1974 0:19:00 0:00:47 0:39:17 0:00:58 0:23:33 1:23:37 SMD 38
118 301 Šinkovec Simon 1974 0:18:06 0:01:39 0:41:17 0:01:18 0:21:40 1:24:03 SMD 39
119 80 Panič Erik ŠD POSAVJE 1977 0:16:47 0:01:22 0:37:55 0:01:01 0:27:01 1:24:07 SMD 40
120 163 Stele Uroš TK Ljubljana 1985 0:16:24 0:00:41 0:39:04 0:00:47 0:28:10 1:25:07 SMC 19
121 91 Reščič Igor ŠD 3ŠPORT 1952 0:17:52 0:02:10 0:42:06 0:00:38 0:22:40 1:25:28 SMI 5
122 137 Buzeti Štefan ŠD TEAN TURBO TROPOVCI 1952 0:23:46 0:01:17 0:39:15 0:01:14 0:20:16 1:25:49 SMI 6
123 158 Osolnik Boris 3K Šport 1961 0:16:02 0:01:00 0:42:50 0:01:04 0:25:17 1:26:16 SMG 6
124 73 Oblak Valter KK Encijan 1953 0:16:35 0:01:12 0:39:42 0:01:07 0:28:11 1:26:50 SMI 7
125 18 Cafun Tomaž Dnevnikova triatlonska ekipa 1963 0:18:43 0:00:42 0:44:31 0:01:07 0:21:55 1:27:01 SMG 7
126 122 Vrtič Gregor Vrto 1982 0:17:41 0:02:02 0:42:33 0:00:31 0:24:30 1:27:19 SMD 41
127 130 Žerak Matjaž 1983 0:23:10 0:01:10 0:38:13 0:01:03 0:24:30 1:28:08 SMD 42
128 159 Pogačar Uroš JanEla 1975 0:20:07 0:01:23 0:43:26 0:01:22 0:23:17 1:29:37 SMD 43
129 136 Busato Galileo Alpe Adria Multisport 1948 0:18:35 0:01:11 0:42:51 0:00:58 0:26:01 1:29:38 SMI 8
130 49 Knap Bojan TK Trisport Alprem 1960 0:19:29 0:00:57 0:40:33 0:00:54 0:27:56 1:29:49 SMG 8
131 70 Mlekuž Tomaž ŠD 3ŠPORT 1963 0:19:57 0:01:18 0:43:14 0:00:23 0:25:31 1:30:25 SMG 9
132 85 Poljšak Lojze TK Trisport Alprem 1953 0:20:52 0:00:41 0:41:07 0:01:08 0:27:03 1:30:53 SMI 9
133 103 Stopar Maks TK Ljubljana 1943 0:20:54 0:01:02 0:42:07 0:01:22 0:28:36 1:34:03 SMI 10
134 54 Krasnik Gorazd Klub Maratonec Lenart 1955 0:20:59 0:02:17 0:46:32 0:01:10 0:27:08 1:38:09 SMH 8
135 175 Zemljarič Gregor 3K Šport 1983 0:23:39 0:01:38 0:43:53 0:01:03 0:29:31 1:39:45 SMD 44
136 98 Samec Tomi Specialist endodont 1977 0:21:01 0:01:21 0:52:20 0:00:34 0:26:14 1:41:32 SMD 45
137 96 Sabadin Denis Primorske novice 1968 0:21:07 0:01:53 0:50:32 0:00:55 0:27:31 1:42:00 SMF 14
138 264 Gržinič Andrej 1969 0:21:36 0:01:11 0:56:15 0:01:11 0:29:54 1:50:08 SME 20
82 Pezdir Roman TK Ljubljana 1965 0:16:04 0:00:29 DNF SMF
111 Trebian Diego Alpe Adria Multisport 1960 DNF SMG

ZENSKE SKUPNO – Sprint triatlon

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat Kat #
1 100 Skaza Eva TRIATLON KLUB MARIBOR 1997 0:11:19 0:00:24 0:37:00 0:00:23 0:19:31 1:08:38 SZA 1
2 113 Troha Eva TK Inles Riko Ribnica 1995 0:11:48 0:00:22 0:37:32 0:00:24 0:18:42 1:08:50 SZB 1
3 22 Dečman Manca TK Inles Riko Ribnica 1997 0:11:23 0:00:26 0:36:53 0:00:28 0:21:47 1:10:59 SZA 2
4 116 Uršič Liza TK Trisport Alprem 1996 0:12:22 0:00:23 0:38:48 0:00:23 0:20:03 1:12:02 SZA 3
5 310 Balestra Martina Pool Sport Trieste 1994 0:11:14 0:00:25 0:38:44 0:00:38 0:21:57 1:12:59 SZB 2
6 156 Nakrst Nataša TK Ljubljana 1962 0:14:26 0:00:46 0:37:02 0:00:47 0:20:39 1:13:42 SZG 1
7 38 Grkman Ana TK Trisport Alprem 1992 0:12:20 0:00:24 0:38:48 0:00:33 0:21:53 1:14:00 SZC 1
8 72 Nemanič Lana TK Ljubljana 1989 0:15:28 0:00:34 0:37:30 0:00:36 0:20:38 1:14:47 SZC 2
9 39 Hajdinjak Melita Team Turbo Tropovci 1977 0:15:34 0:00:24 0:37:33 0:00:47 0:20:48 1:15:08 SZD 1
10 169 Topovšek Katja ŠRK Celje 1980 0:16:51 0:00:29 0:40:11 0:00:32 0:21:09 1:19:14 SZD 2
11 26 Faidutti Camilla Udine Triathlon 1995 0:14:00 0:00:30 0:39:04 0:00:35 0:25:39 1:19:49 SZB 3
12 19 Capuder Romana TK Trisport Alprem 1970 0:16:07 0:00:41 0:40:14 0:00:50 0:22:22 1:20:17 SZE 1
13 110 Šterk Eva 1983 0:18:21 0:00:47 0:39:09 0:00:48 0:22:45 1:21:52 SZD 3
14 162 Rupnik Marjeta 3K Šport 1968 0:21:48 0:01:06 0:38:36 0:00:49 0:20:28 1:22:49 SZF 1
15 164 Strnad Polona 3K Šport 1968 0:17:15 0:00:44 0:41:24 0:00:43 0:22:57 1:23:05 SZF 2
16 69 Mikec Janja TK Novo mesto 1980 0:21:19 0:01:09 0:39:04 0:00:57 0:20:35 1:23:07 SZD 4
17 6 Bela Kočar Tea TK Trisport Alprem 1996 0:16:02 0:00:40 0:43:46 0:00:35 0:25:07 1:26:11 SZA 4
18 149 Kočevar Helga 3K Šport 1970 0:19:26 0:00:46 0:43:11 0:00:47 0:22:38 1:26:50 SZE 2
19 81 Pavša Ana ŠKD Hypo 1985 0:17:26 0:00:59 0:43:50 0:00:53 0:23:48 1:26:58 SZC 3
20 11 Beškovnik Hrastar Brina 1983 0:15:29 0:01:06 0:46:52 0:00:35 0:24:08 1:28:11 SZD 5
21 143 Hergouth Marianne LTC Graz 1956 0:21:27 0:01:21 0:40:52 0:00:52 0:24:42 1:29:15 SZH 1
22 274 Mihelčič Lea Pulz Šport 1984 0:17:26 0:01:10 0:43:41 0:00:32 0:26:41 1:29:32 SZC 4
23 25 Fabian Daria Federclub Trieste 1972 0:20:20 0:01:16 0:42:26 0:00:34 0:26:09 1:30:46 SZE 3
24 97 Saffer Samantha Gorizia Triathlon 1970 0:17:59 0:01:16 0:45:56 0:00:49 0:26:42 1:32:45 SZE 4
25 7 Bellotto Sara Sporting club Noale 1978 0:18:52 0:01:03 0:46:34 0:00:45 0:29:06 1:36:21 SZD 6
26 75 Okretič Diana 1965 0:18:35 0:00:56 0:47:46 0:00:29 0:28:39 1:36:26 SZF 3
27 24 Drobnič Marjeta ŠD Riba 1966 0:18:44 0:01:18 0:47:17 0:00:51 0:29:14 1:37:24 SZF 4
47 Klemenc Maruša TK Trisport Alprem 1994 0:11:25 0:00:22 DNF SZB

MOŠKI SKUPNO – Super sprint triatlon

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat Kat #
1 237 Bojanc Klemen TK Trisport Alprem 1998 0:04:24 0:00:21 0:18:13 0:00:26 0:09:59 0:33:23 SSMB 1
2 238 Čaba Majoroš TITAN TRITLAON CLUB SEGEDMAÐARSKA 1998 0:04:23 0:00:23 0:19:31 0:00:26 0:11:17 0:36:02 SSMB 2
3 236 Bela Kočar Luka TK Trisport Alprem 1999 0:04:12 0:00:22 0:20:18 0:00:21 0:10:58 0:36:12 SSMB 3
4 239 Dečman Matej TK Inles Riko Ribnica 2000 0:04:21 0:00:24 0:20:50 0:00:21 0:11:56 0:37:53 SSMA 1
5 242 Jevšček Jernej ŠD 3ŠPORT 1999 0:07:04 0:01:00 0:19:37 0:00:39 0:10:53 0:39:15 SSMB 4
6 249 Videnšek David ŠRK Celje 2001 0:05:30 0:00:34 0:21:03 0:00:19 0:11:51 0:39:18 SSMA 2
7 248 Vidali Jernej ŠD 3ŠPORT 1998 0:05:31 0:00:40 0:23:00 0:00:56 0:12:15 0:42:23 SSMB 5
8 247 Tominc Martin ŠD 3ŠPORT 1999 0:07:29 0:00:41 0:19:14 0:00:32 0:15:51 0:43:49 SSMB 6
9 246 Mavrič Mrak Filip TK Ljubljana 2001 0:06:34 0:00:44 0:24:33 0:00:29 0:14:16 0:46:38 SSMA 3
244 Macura Matej 2000 0:08:26 0:01:44 0:38:25 DNF SSMA

ZENSKE SKUPNO – Super sprint triatlon

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat Kat #
1 243 Lovšin Laura TK Inles Riko Ribnica 1999 0:04:26 0:00:24 0:20:27 0:00:17 0:10:23 0:35:59 SSZB 1
2 245 Marič Alja TK Inles Riko Ribnica 1999 0:04:46 0:00:23 0:20:27 0:00:19 0:12:05 0:38:02 SSZB 2
3 291 Perko Gaja 2000 0:05:28 0:00:29 0:21:11 0:00:19 0:10:47 0:38:16 SSZA 1
4 241 Hočevar Katja TK Ljubljana 1999 0:06:39 0:00:34 0:23:24 0:00:21 0:12:50 0:43:49 SSZB 3
5 240 G. Podvršček Karen ŠD 3ŠPORT 2000 0:06:10 0:00:44 0:29:43 0:00:27 0:17:57 0:55:02 SSZA 2

MOŠKI SKUPNO – Triatlon za vsakogar

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat Kat #
1 259 Glavnik Dejan BikeReoublic 1975 0:05:27 0:00:28 0:16:51 0:00:22 0:09:39 0:32:50 VMA 1
2 258 Debeljak Pavel 1981 0:05:45 0:00:49 0:18:11 0:00:42 0:09:44 0:35:13 VMA 2
3 283 Strbad Matevž 1996 0:04:05 0:00:49 0:20:45 0:00:26 0:12:35 0:38:43 VMA 3
4 305 Pustivšek Matevž 1969 0:06:17 0:00:42 0:19:44 0:00:30 0:11:30 0:38:46 VMB 1
5 287 Zupan Jure Timing Ljubljana 1979 0:05:57 0:00:31 0:20:20 0:00:28 0:12:43 0:40:00 VMA 4
6 304 Trimeloni Pierandrea 1984 0:07:14 0:00:39 0:23:55 0:00:20 0:08:47 0:40:56 VMA 5
7 266 Jereb Milan ŠRK Celje 1978 0:06:57 0:00:54 0:19:53 0:00:50 0:12:52 0:41:27 VMA 6
8 268 Kocjančič Loris ŠD 3ŠPORT 1976 0:07:48 0:00:34 0:21:08 0:00:18 0:11:41 0:41:31 VMA 7
9 282 Sterle Viktor Podlipci 1962 0:07:37 0:00:45 0:20:32 0:00:38 0:12:26 0:42:00 VMB 2
10 269 Koren Rok Rokson 1973 0:05:43 0:00:46 0:22:48 0:00:18 0:12:42 0:42:19 VMB 3
11 251 Auda Andrej 1971 0:05:56 0:00:41 0:21:53 0:00:31 0:14:34 0:43:37 VMB 4
12 267 Kocbek Andreas TK Maribor 1966 0:07:50 0:01:31 0:21:15 0:01:06 0:12:24 0:44:08 VMB 5
13 279 Rožanc Matej 1983 0:06:18 0:00:51 0:22:22 0:00:27 0:14:58 0:44:58 VMA 8
14 265 Hribar Anton ŠD Slovenia Control 1983 0:06:04 0:00:43 0:23:14 0:00:44 0:15:38 0:46:24 VMA 9
15 306 Erjavec Aljoša 1989 0:09:35 0:00:54 0:22:02 0:00:49 0:13:50 0:47:11 VMA 10
16 281 Stenta Lorenzo no team ! 1980 0:06:30 0:01:11 0:24:55 0:00:47 0:14:28 0:47:53 VMA 11
17 280 Rožman Matej TK Mamut 1979 0:07:11 0:00:58 0:22:41 0:00:28 0:17:54 0:49:14 VMA 12
18 272 Lampe Uroš TK Ljubljana 1937 0:10:32 0:01:04 0:26:34 0:00:42 0:11:07 0:50:01 VMB 6
19 288 Žerak Christian 1974 0:07:34 0:01:25 0:25:40 0:00:32 0:15:14 0:50:27 VMA 13
20 285 Vesel Oliver 1977 0:09:18 0:00:52 0:25:22 0:00:34 0:15:56 0:52:04 VMA 14
21 252 Battisti Damir Adecco 1972 0:09:26 0:01:26 0:27:20 0:00:43 0:20:17 0:59:15 VMB 7
22 286 Volk Marko 1969 0:11:00 0:02:12 0:27:08 0:00:59 0:18:03 0:59:24 VMB 8
23 262 Grošelj Črt TK Ljubljana 2001 0:07:57 0:01:18 0:31:59 0:01:04 0:18:52 1:01:12 VMA 15
24 263 Grošelj Andrej TK Ljubljana 1971 0:08:29 0:01:31 0:31:13 0:01:04 0:18:54 1:01:13 VMB 9

ZENSKE SKUPNO – Triatlon za vsakogar

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat Kat #
1 254 Benkovič Maja TK Mamut 1984 0:06:02 0:00:31 0:20:50 0:00:34 0:12:35 0:40:33 VZA 1
2 275 Nakrst Ana TK Ljubljana 1996 0:05:51 0:00:36 0:20:32 0:00:20 0:13:27 0:40:48 VZA 2
3 250 Amon Mojca MOTIONFIT.si 1984 0:05:58 0:00:46 0:20:25 0:00:46 0:13:22 0:41:20 VZA 3
4 277 P. Strnad Urška 3K Šport 1997 0:06:15 0:00:26 0:24:44 0:00:23 0:13:00 0:44:49 VZA 4
5 261 Grgič Tatjana ŠD ŠPORT 1965 0:06:48 0:01:24 0:22:35 0:01:00 0:13:19 0:45:07 VZB 1
6 256 Cerar Sara dnevnik 1996 0:06:55 0:00:57 0:27:02 0:00:46 0:10:11 0:45:52 VZA 5
7 270 Krvina Monika 3K Šport 1991 0:06:33 0:00:53 0:24:07 0:00:34 0:14:36 0:46:46 VZA 6
8 271 Krvina Erika 3K Šport 1991 0:06:32 0:00:53 0:26:51 0:00:25 0:14:20 0:49:03 VZA 7
9 255 Cerar Marjeta dnevnik 1974 0:09:17 0:01:06 0:27:15 0:00:35 0:14:23 0:52:38 VZA 8

Državno prvenstvo – Sprint triatlon – Mlajši mladinci

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 48 Klenovšek Urh TK Ljubljana 1996 0:10:54 0:00:29 0:32:07 0:00:28 0:18:04 1:02:04
2 74 Obreza Leon TK Trisport Alprem 1996 0:10:53 0:00:22 0:33:11 0:00:25 0:19:38 1:04:29
3 56 Kromar Nejc TK Inles Riko Ribnica 1996 0:11:15 0:00:24 0:33:52 0:00:30 0:19:35 1:05:38
4 107 Šobar Primož TK Inles Riko Ribnica 1997 0:12:41 0:01:06 0:36:24 0:00:42 0:25:58 1:16:54

Državno prvenstvo – Sprint triatlon – Starejši mladinci

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 60 Lipovšek Jan TK Trisport Alprem 1995 0:12:22 0:00:27 0:33:40 0:00:26 0:18:44 1:05:41
2 36 Gošnjak Tim Triatlon klub Celje 1994 0:15:14 0:00:46 0:33:20 0:00:41 0:18:37 1:08:40
3 5 Avbreht Luka TK Ljubljana 1995 0:11:37 0:00:28 0:38:30 0:00:32 0:21:10 1:12:19

Državno prvenstvo – Sprint triatlon – Člani 1

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 66 Meden Matija TK Trisport Alprem 1993 0:10:01 0:00:20 0:32:15 0:00:28 0:16:24 0:59:30
2 155 Modic Matic KK Encijan 1987 0:11:18 0:00:23 0:31:47 0:00:26 0:16:15 1:00:09
3 55 Krašek Martin TK Ljubljana 1989 0:10:57 0:00:25 0:32:09 0:00:25 0:18:28 1:02:26
4 87 Pucelj Andrej TK Inles Riko Ribnica 1990 0:11:49 0:00:46 0:32:50 0:00:27 0:17:25 1:03:18
5 153 Lamovec Peter 3K Šport 1984 0:13:04 0:00:29 0:34:11 0:00:29 0:15:29 1:03:44
6 106 Šketako Denis ŠD POSAVJE 1988 0:12:58 0:00:25 0:33:01 0:00:28 0:17:24 1:04:17
7 168 Terčelj Rok ŠD 3ŠPORT 1986 0:13:46 0:00:25 0:34:19 0:00:25 0:17:55 1:06:53
8 311 Koprivnik Dejan TK Maribor 1987 0:15:03 0:00:29 0:33:48 0:00:24 0:17:19 1:07:06
9 163 Stele Uroš TK Ljubljana 1985 0:16:24 0:00:41 0:39:04 0:00:47 0:28:10 1:25:07

Državno prvenstvo – Sprint triatlon – Člani 2

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 84 Pleše David TK Velenje 1983 0:10:55 0:00:19 0:30:05 0:00:24 0:16:46 0:58:30
2 8 Benčina Matej TK Inles Riko Ribnica 1981 0:13:00 0:00:24 0:32:58 0:00:24 0:16:08 1:02:56
3 319 Paradiž Matej 1979 0:11:45 0:00:23 0:32:39 0:00:27 0:18:27 1:03:42
4 124 Zajc Luka TK Ljubljana 1979 0:11:55 0:00:23 0:33:11 0:00:27 0:19:28 1:05:26
5 86 Posedi Boštjan TK Trisport Alprem 1975 0:13:12 0:00:27 0:34:04 0:00:25 0:17:54 1:06:05
6 57 Leban Matej 3K Šport 1979 0:15:26 0:00:36 0:33:18 0:00:31 0:19:53 1:09:45
7 170 Torkar Matej 3K Šport 1975 0:15:07 0:00:34 0:33:37 0:00:31 0:20:34 1:10:25
8 61 Lotrič Andrej TK Ljubljana 1981 0:14:17 0:00:45 0:34:22 0:00:52 0:21:18 1:11:35
9 104 Strmole Aleš TK Trisport Alprem 1979 0:13:36 0:00:40 0:36:17 0:00:31 0:20:34 1:11:39
10 2 Abram Igor Brestanica 1981 0:13:57 0:00:32 0:36:03 0:00:42 0:21:32 1:12:48
11 58 Lepojić Sašo TK Ljubljana 1980 0:15:30 0:00:42 0:36:26 0:00:32 0:19:46 1:12:58
12 109 Štamol Ivan ŠRK Celje 1980 0:14:41 0:00:29 0:34:58 0:00:35 0:22:27 1:13:11
13 167 Štern Mitja TK Mamut 1976 0:18:03 0:00:32 0:35:50 0:00:42 0:19:23 1:14:33
14 134 Balabanič Damjan TK Novo mesto 1980 0:17:40 0:00:58 0:35:49 0:00:44 0:21:09 1:16:22
15 166 Sušnik Aleš TK Mamut 1979 0:17:26 0:01:28 0:35:30 0:00:44 0:22:26 1:17:35
16 80 Panič Erik ŠD POSAVJE 1977 0:16:47 0:01:22 0:37:55 0:01:01 0:27:01 1:24:07
17 175 Zemljarič Gregor 3K Šport 1983 0:23:39 0:01:38 0:43:53 0:01:03 0:29:31 1:39:45

Državno prvenstvo – Sprint triatlon – Veterani I

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
308 Maček Uroš 1970 0:12:37 0:00:37 0:33:14 0:00:34 0:18:10 1:05:14
1 63 Mandič Pero TK Trisport Alprem 1972 0:12:53 0:00:26 0:34:57 0:00:59 0:18:31 1:07:48
2 62 Lunder Borut ŠD 3ŠPORT 1969 0:14:02 0:00:32 0:34:01 0:00:35 0:20:06 1:09:18
3 33 Gajser Leon TK MARIBOR 1970 0:13:56 0:00:36 0:34:52 0:00:36 0:19:57 1:09:59
4 108 Štabuc Roman Tk Maribor 1969 0:15:07 0:00:44 0:34:20 0:00:37 0:19:56 1:10:44
5 142 Gostinčar Robert Triatlon klub Maribor 1970 0:14:34 0:00:30 0:35:30 0:00:56 0:19:26 1:10:59
6 173 Vukan Slavko Team Turbo Tropovci 1970 0:15:56 0:00:38 0:35:01 0:00:52 0:18:57 1:11:25
7 174 Založnik Rok 3K Šport 1970 0:13:54 0:00:42 0:34:51 0:00:36 0:21:52 1:11:57
8 9 Berlisk Gregor TK Trisport Alprem 1969 0:13:15 0:00:52 0:35:15 0:00:40 0:21:57 1:12:02
9 138 Čufer Uroš xxx 1970 0:16:20 0:00:47 0:35:31 0:00:47 0:20:10 1:13:37
10 28 Flajs Rok 3K Šport 1970 0:16:33 0:00:52 0:35:46 0:00:55 0:21:16 1:15:25
11 309 Majhenič Samo 1973 0:17:46 0:00:27 0:35:20 0:00:34 0:22:43 1:16:53
12 65 Mastnak Mlakar Robert 3K Šport 1970 0:18:45 0:00:59 0:38:27 0:00:56 0:18:27 1:17:36
13 145 Hribernik Matevž TK Gorenjska 1973 0:18:32 0:01:13 0:37:32 0:00:47 0:20:23 1:18:29
14 41 Hvalič David ŠD 3ŠPORT 1971 0:18:25 0:01:14 0:38:33 0:00:45 0:22:09 1:21:08

Državno prvenstvo – Sprint triatlon – Veterani II

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 67 Meden Sašo TK Trisport Kamnik 1968 0:11:20 0:00:21 0:31:46 0:00:28 0:17:06 1:01:01
2 147 Jarc Tomaž TK Ljubljana 1966 0:12:40 0:00:29 0:33:26 0:00:31 0:19:02 1:06:10
3 3 Adamič Marko TK Ljubljana 1967 0:17:16 0:00:36 0:34:05 0:00:39 0:19:48 1:12:26
4 141 Gaberšek Boštjan 3K Šport 1967 0:13:53 0:00:47 0:36:57 0:00:41 0:20:24 1:12:45
5 35 Gorjanec Dušan TK KRŠKO 1968 0:18:31 0:00:38 0:34:27 0:00:44 0:21:11 1:15:32
6 161 Rode Aleš TK Trisport Alprem 1967 0:17:43 0:00:52 0:35:53 0:00:45 0:22:32 1:17:46
7 148 Kink Lovro 3K Šport 1966 0:20:48 0:00:47 0:38:32 0:00:46 0:22:15 1:23:10
82 Pezdir Roman TK Ljubljana 1965 0:16:04 0:00:29 DNF

Državno prvenstvo – Sprint triatlon – Veterani III

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 160 Rajh Marko TK Maraton Ptuj 1963 0:14:46 0:00:30 0:36:19 0:00:36 0:19:09 1:11:22
2 165 Strniša Toni TK Ljubljana 1959 0:14:06 0:00:27 0:36:17 0:00:40 0:19:52 1:11:24
3 133 Antolin Zoran ŠD Team Turbo Tropovci 1960 0:17:18 0:00:39 0:34:39 0:00:35 0:18:40 1:11:54
4 151 Kokalj Andrej TK Ljubljana 1959 0:17:50 0:00:51 0:37:23 0:00:51 0:21:38 1:18:34
5 49 Knap Bojan TK Trisport Alprem 1960 0:19:29 0:00:57 0:40:33 0:00:54 0:27:56 1:29:49

Državno prvenstvo – Sprint triatlon – Veterani IV

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 132 Aćimović Rado TK Maraton Ptuj 1955 0:15:36 0:00:45 0:36:17 0:00:25 0:18:41 1:11:45
2 171 Trojar Bojan TK TRISPORT – HIDRIA 1958 0:16:58 0:00:31 0:35:09 0:00:51 0:18:57 1:12:28
3 129 Žagar Anton TK Inles Riko Ribnica 1955 0:16:02 0:01:00 0:36:15 0:00:41 0:20:09 1:14:09
4 140 Erhovnic Tomaž TK Ljubljana 1955 0:17:34 0:00:43 0:37:40 0:00:38 0:24:07 1:20:45

Državno prvenstvo – Sprint triatlon – Veterani V

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 112 Trkman Andrej TK Ljubljana 1952 0:15:19 0:00:45 0:36:32 0:00:41 0:21:00 1:14:19
2 91 Reščič Igor ŠD 3ŠPORT 1952 0:17:52 0:02:10 0:42:06 0:00:38 0:22:40 1:25:28
3 73 Oblak Valter KK Encijan 1953 0:16:35 0:01:12 0:39:42 0:01:07 0:28:11 1:26:50
4 85 Poljšak Lojze TK Trisport Alprem 1953 0:20:52 0:00:41 0:41:07 0:01:08 0:27:03 1:30:53
5 103 Stopar Maks TK Ljubljana 1943 0:20:54 0:01:02 0:42:07 0:01:22 0:28:36 1:34:03

Državno prvenstvo – Sprint triatlon – Mlajše mladinke

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 100 Skaza Eva TRIATLON KLUB MARIBOR 1997 0:11:19 0:00:24 0:37:00 0:00:23 0:19:31 1:08:38
2 22 Dečman Manca TK Inles Riko Ribnica 1997 0:11:23 0:00:26 0:36:53 0:00:28 0:21:47 1:10:59
3 116 Uršič Liza TK Trisport Alprem 1996 0:12:22 0:00:23 0:38:48 0:00:23 0:20:03 1:12:02
4 6 Bela Kočar Tea TK Trisport Alprem 1996 0:16:02 0:00:40 0:43:46 0:00:35 0:25:07 1:26:11

Državno prvenstvo – Sprint triatlon – Starejše mladinke

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 113 Troha Eva TK Inles Riko Ribnica 1995 0:11:48 0:00:22 0:37:32 0:00:24 0:18:42 1:08:50
47 Klemenc Maruša TK Trisport Alprem 1994 0:11:25 0:00:22 DNF

Državno prvenstvo – Sprint triatlon – Članice 1

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 38 Grkman Ana TK Trisport Alprem 1992 0:12:20 0:00:24 0:38:48 0:00:33 0:21:53 1:14:00
2 72 Nemanič Lana TK Ljubljana 1989 0:15:28 0:00:34 0:37:30 0:00:36 0:20:38 1:14:47

Državno prvenstvo – Sprint triatlon – Članice 2

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 39 Hajdinjak Melita Team Turbo Tropovci 1977 0:15:34 0:00:24 0:37:33 0:00:47 0:20:48 1:15:08
2 169 Topovšek Katja ŠRK Celje 1980 0:16:51 0:00:29 0:40:11 0:00:32 0:21:09 1:19:14

Državno prvenstvo – Sprint triatlon – Veteranke I

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 19 Capuder Romana TK Trisport Alprem 1970 0:16:07 0:00:41 0:40:14 0:00:50 0:22:22 1:20:17
2 149 Kočevar Helga 3K Šport 1970 0:19:26 0:00:46 0:43:11 0:00:47 0:22:38 1:26:50

Državno prvenstvo – Sprint triatlon – Veteranke II

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 162 Rupnik Marjeta 3K Šport 1968 0:21:48 0:01:06 0:38:36 0:00:49 0:20:28 1:22:49
2 164 Strnad Polona 3K Šport 1968 0:17:15 0:00:44 0:41:24 0:00:43 0:22:57 1:23:05

Državno prvenstvo – Sprint triatlon – Veteranke III

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 156 Nakrst Nataša TK Ljubljana 1962 0:14:26 0:00:46 0:37:02 0:00:47 0:20:39 1:13:42

Državno prvenstvo – Sprint triatlon – Veteranke IV

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Državno prvenstvo – Sprint triatlon – Veteranke V

# St. Priimek Ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat