Akvatlon 100/800

Absolutno

RANG STEVILKA PRIIMEK IME SPOL KRAJ LETNIK KATEGORIJA KLUB REZULTAT
1 204 ŠPORAR MATEJ M RIBNICA 1989 D INLES RIKO RIBNICA 4:25
2 224 KOS TIM M MARIBOR 1989 D PK BRANIK MARIBOR 4:30
3 200 BENČINA PETER M RIBNICA 1989 D INLES RIKO RIBNICA 4:32
4 203 PUCELJ VID M RIBNICA 1991 C INLES RIKO RIBNICA 4:48
5 201 HENIGMAN DEJAN M RIBNICA 1989 D INLES RIKO RIBNICA 4:53
6 205 PERKOVIČ KAJA Ž MARIBOR 1990 C PK BRANIK MARIBOR 5:07
7 206 BOMBEK PETRA Ž MARIBOR 1990 C PK BRANIK MARIBOR 5:07
8 221 KRAVOS NIKA Ž MARIBOR 1987 D PK BRANIK MARIBOR 5:16
9 217 MEDEN MATIJA M RUŠE 1993 B OŠ JANKO GLAZER 5:23
10 219 KOLANDER RUDI M KAMNICA 1954 F TK MARIBOR 5:24
11 216 ŠMIDHOFER JOŽE M RUŠE 1955 F 5:27
12 222 NOVAK MIA Ž LIMBUŠ 1988 D PK BRANIK MARIBOR 5:42
13 202 KLEMENC ANŽE M RIBNICA 1991 C INLES RIKO RIBNICA 5:43
14 214 KOLOŠA JULIJA Ž MARIBOR 1984 E TK MARIBOR 5:46
15 220 BAUMAN MARKO M MARIBOR 1991 C OŠ SLAVA KLAVORA 5:51
16 223 OBREZA BRIGITA Ž VREMSKI BRITOF 1992 C PK KOPER 5:53
17 218 SUPIČ ANA Ž BRESTERNICA 1993 B OŠ KAMNICA 5:54
18 213 ŠTIBELJ IKA Ž BREZJE 1989 D TK GORENJSKA 6:06
19 208 DOBOVŠEK DOME M STAHOVICA 1990 C TRISPORT 6:19
20 225 VELEC JOŽE M RAČE 1956 F 6:23
21 215 NOVAK SINIŠA M MARIBOR 1972 E TK MARATON PTUJ 6:24
22 211 VRHOVNIK PETRA Ž KAMNIK 1992 C TRISPORT 6:36
23 210 VRHOVNIK ROK M STAHOVICA 1990 C TRISPORT 6:38
24 212 GRILJC ŠTEFAN M STAHOVICA 1992 C TRISPORT 6:49
25 209 HRIBAR DOMEN M STAHOVICA 1991 C TRISPORT 6:53
26 207 DOBOVŠEK DAVID M STAHOVICA 1992 C TRISPORT 7:04

Absolutno moški

RANG STEVILKA PRIIMEK IME SPOL LETNIK KATEGORIJA KLUB REZULTAT
1 204 ŠPORAR MATEJ M 1989 D INLES RIKO RIBNICA 4:25
2 224 KOS TIM M 1989 D PK BRANIK MARIBOR 4:30
3 200 BENČINA PETER M 1989 D INLES RIKO RIBNICA 4:32
4 203 PUCELJ VID M 1991 C INLES RIKO RIBNICA 4:48
5 201 HENIGMAN DEJAN M 1989 D INLES RIKO RIBNICA 4:53
6 217 MEDEN MATIJA M 1993 B OŠ JANKO GLAZER 5:23
7 219 KOLANDER RUDI M 1954 F TK MARIBOR 5:24
8 216 ŠMIDHOFER JOŽE M 1955 F 5:27
9 202 KLEMENC ANŽE M 1991 C INLES RIKO RIBNICA 5:43
10 220 BAUMAN MARKO M 1991 C OŠ SLAVA KLAVORA 5:51
11 208 DOBOVŠEK DOME M 1990 C TRISPORT 6:19
12 225 VELEC JOŽE M 1956 F 6:23
13 215 NOVAK SINIŠA M 1972 E TK MARATON PTUJ 6:24
14 210 VRHOVNIK ROK M 1990 C TRISPORT 6:38
15 212 GRILJC ŠTEFAN M 1992 C TRISPORT 6:49
16 209 HRIBAR DOMEN M 1991 C TRISPORT 6:53
16 207 DOBOVŠEK DAVID M 1992 C TRISPORT 7:04

Absolutno ženske

RANG STEVILKA PRIIMEK IME SPOL KRAJ LETNIK KATEGORIJA KLUB REZULTAT
1 205 PERKOVIČ KAJA Ž MARIBOR 1990 C PK BRANIK MARIBOR 5:07
2 206 BOMBEK PETRA Ž MARIBOR 1990 C PK BRANIK MARIBOR 5:07
3 221 KRAVOS NIKA Ž MARIBOR 1987 D PK BRANIK MARIBOR 5:16
4 222 NOVAK MIA Ž LIMBUŠ 1988 D PK BRANIK MARIBOR 5:42
5 214 KOLOŠA JULIJA Ž MARIBOR 1984 E TK MARIBOR 5:46
6 223 OBREZA BRIGITA Ž VREMSKI BRITOF 1992 C PK KOPER 5:53
7 218 SUPIČ ANA Ž BRESTERNICA 1993 B OŠ KAMNICA 5:54
8 213 ŠTIBELJ IKA Ž BREZJE 1989 D TK GORENJSKA 6:06
9 211 VRHOVNIK PETRA Ž KAMNIK 1992 C TRISPORT 6:36

Kategorija C (B) moški

RANG STEVILKA PRIIMEK IME SPOL KRAJ LETNIK KATEGORIJA KLUB REZULTAT
1 203 PUCELJ VID M RIBNICA 1991 C INLES RIKO RIBNICA 4:48
2 217 MEDEN MATIJA M RUŠE 1993 B OŠ JANKO GLAZER 5:23
3 202 KLEMENC ANZE M RIBNICA 1991 C INLES RIKO RIBNICA 5:43
4 220 BAUMAN MARKO M MARIBOR 1991 C OŠ SLAVA KLAVORA 5:51
5 208 DOBOVŠEK DOME M STAHOVICA 1990 C TRISPORT 6:19
6 210 VRHOVNIK ROK M STAHOVICA 1990 C TRISPORT 6:38
7 212 GRILJC STEFAN M STAHOVICA 1992 C TRISPORT 6:49
8 209 HRIBAR DOMEN M STAHOVICA 1991 C TRISPORT 6:53
9 207 DOBOVŠEK DAVID M STAHOVICA 1992 C TRISPORT 7:04

Kategorija C (B) ženske

RANG STEVILKA PRIIMEK IME SPOL KRAJ LETNIK KATEGORIJA KLUB REZULTAT
1 205 PERKOVIČ KAJA Ž MARIBOR 1990 C PK BRANIK MARIBOR 5:07
2 206 BOMBEK PETRA Ž MARIBOR 1990 C PK BRANIK MARIBOR 5:07
3 223 OBREZA BRIGITA Ž VREMSKI BRITOF 1992 C PK KOPER 5:53
4 218 SUPIČ ANA Ž BRESTERNICA 1993 B OS KAMNICA 5:54
5 211 VRHOVNIK PETRA Ž KAMNIK 1992 C TRISPORT 6:36

Kategorija D moški

RANG STEVILKA PRIIMEK IME SPOL KRAJ LETNIK KATEGORIJA KLUB REZULTAT
1 204 ŠPORAR MATEJ M RIBNICA 1989 D INLES RIKO RIBNICA 4:25
2 224 KOS TIM M MARIBOR 1989 D PK BRANIK MARIBOR 4:30
3 200 BENČINA PETER M RIBNICA 1989 D INLES RIKO RIBNICA 4:32
4 201 HENIGMAN DEJAN M RIBNICA 1989 D INLES RIKO RIBNICA 4:53

Kategorija D ženske

RANG STEVILKA PRIIMEK IME SPOL KRAJ LETNIK KATEGORIJA KLUB REZULTAT
1 221 KRAVOS NIKA Ž MARIBOR 1987 D PK BRANIK MARIBOR 5:16
2 222 NOVAK MIA Ž LIMBUŠ 19SS D PK BRANIK MARIBOR 5:42
3 213 ŠTIBELJ IKA Ž BREZJE 19S9 D TK GORENJSKA 6:06

Kategorija E in F

RANG STEVILKA PRIIMEK IME SPOL KRAJ LETNIK KATEGORIJA KLUB REZULTAT
1 219 KOLANDER RUDI M KAMNICA 1954 F TK MARIBOR 5:24
2 216 ŠMIDHOFER JOŽE M RUŠE 1955 F 5:27
3 214 KOLOŠA JULIJA Ž MARIBOR 1984 E TK MARIBOR 5:46
4 225 VELEC JOŽE M RAČE 1956 F 6:23
5 215 NOVAK SINIŠA M MARIBOR 1972 E TK MARATON PTUJ 6:24

Akvatlon 50/400

ABSOLUTNO

RANG STEVILKA PRIIMEK IME SPOL KRAJ LETNIK KATEGORIJA KLUB REZULTAT
1 254 ŠTRUKELJ ALJAŽ M KAMNICA 1996 A TK MARIBOR 3:06
2 251 PELAJ ADRIJAN M RIBNICA 1996 A TŠD GRIČ 3:10
3 258 DOVER VASJA M MARIBOR 1997 A 3:14
4 252 KOŠENINA ALAN M MARIBOR 1996 A 3:34
5 250 ŠTABUC TJAŠA Ž MARIBOR 1994 B 3:38
6 257 DOVER LUKA M MARIBOR 1995 B 3:46
7 260 MEDEN JERNEJ M RUŠE 1997 A OŠ JANKO GLAZER PK FUŽINAR 3:53
8 255 KADIŠ MATIC M PREVALJE 1996 A RAVNE 3:54
9 256 GRILJC LUCIJA Ž STAHOVICA 1994 B TRISPORT 3:55
10 259 POPOVIČ GREGA M MARIBOR 1997 A OŠ BOJAN ILIH INLES RIKO 3:58
11 253 DEČMAN MANCA Ž RIBNICA 1997 A RIBNICA OŠ SLAVA 3:59
12 261 BAUMAN LANA Ž MARIBOR 1995 B KLAVORA OŠ DRAGA 4:07
13 262 ZUPANIČ JAKA M MARIBOR 1995 A KOBALA 4:13

Absolutno moški

RANG STEVILKA PRIIMEK IME SPOL KRAJ LETNIK KATEGORIJA KLUB REZULTAT
1 254 ŠTRUKELJ ALJAŽ M KAMNICA 1996 A TK MARIBOR 3:06
2 251 PELAJ ADRIJAN M RIBNICA 1996 A TŠD GRIČ 3:10
3 258 DOVER VASJA M MARIBOR 1997 A 3:14
4 252 KOŠENINA ALAN M MARIBOR 1996 A 3:34
5 257 DOVER LUKA M MARIBOR 1995 B 3:46
6 260 MEDEN JERNEJ M RUŠE 1997 A OŠ JANKO GLAZER PK FUŽINAR 3:53
7 255 KADIŠ MATIC M PREVALJE 1996 A RAVNE 3:54
8 259 POPOVIČ GREGA M MARIBOR 1997 A OŠ BOJAN ILIH OŠ DRAGA 3:58
9 262 ZUPANIČ JAKA M MARIBOR 1995 A KOBALA 4:13

Absolutno ženske

RANG STEVILKA PRIIMEK IME SPOL KRAJ LETNIK KATEGORIJA KLUB REZULTAT
1 250 ŠTABUC TJAŠA Ž MARIBOR 1994 B 3:38
2 256 GRILJC LUCIJA Ž STAHOVICA 1994 B TRISPORT INLES RIKO 3:55
3 253 DEČMAN MANCA Ž RIBNICA 1997 A RIBNICA OŠ SLAVA 3:59
4 261 BAUMAN LANA Ž MARIBOR 1995 B KLAVORA 4:07

Kategorija A

RANG STEVILKA PRIIMEK IME SPOL KRAJ LETNIK KATEGORIJA KLUB REZULTAT
1 254 ŠTRUKELJ ALJAŽ M KAMNICA 1996 A TK MARIBOR 3:06
2 251 PELAJ ADRIJAN M RIBNICA 1996 A TŠD GRIČ 3:10
3 258 DOVER VASJA M MARIBOR 1997 A 3:14
4 252 KOŠENINA ALAN M MARIBOR 1996 A 3:34
5 260 MEDEN JERNEJ M RUŠE 1997 A OŠ JANKO GLAZER 3:53
6 255 KADIŠ MATIC M PREVALJE 1996 A PK FUŽINAR RAVNE 3:54
7 259 POPOVIČ GREGA M MARIBOR 1997 A OŠ BOJAN ILIH 3:58
8 253 DEČMAN MANCA Ž RIBNICA 1997 A INLES RIKO RIBNICA 3:59
9 262 ZUPANIČ JAKA M MARIBOR 1995 A OŠ DRAGA KOBALA 4:13

Kategorija B

RANG STEVILKA PRIIMEK IME SPOL KRAJ LETNIK KATEGORIJA KLUB REZULTAT
1 250 ŠTABUC TJAŠA Ž MARIBOR 1994 B 3:38
3 257 DOVER LUKA M MARIBOR 1995 B 3:46
4 256 GRILJC LUCIJA Ž STAHOVICA 1994 B TRISPORT 3:55
5 261 BAUMAN LANA Ž MARIBOR 1995 B OŠ SLAVA KLAVORA 4:07