sprint triatlon 750/20/5000 MOŠKI

# Št. Priimek Ime Klub LR Spol Plavanje Kolo Tek Rezultat Kat #
1 66 SEME UROŠ TK GORENJSKA 1981 M 0:09:42.5 0:30:43.2 0:17:52.9 0:58:18.6 ME 1
2 126 TIŠLJAR MIRKO TRiSPORT KAMNIK 1976 M 0:11:11.2 0:30:56.9 0:17:09.8 0:59:17.9 ME 2
3 18 HARNOLD PETER TK LJUBLJANA 1978 M 0:10:36.3 0:32:01.9 0:17:20.0 0:59:58.3 ME 3
4 52 PLEŠE DAVID TK LJUBLJANA 1983 M 0:10:45.8 0:31:45.9 0:17:58.9 1:00:30.7 ME 4
5 24 KAPLAN LUKA TK RIKO INLES RIBNIC 1990 M 0:11:22.5 0:31:53.2 0:17:27.9 1:00:43.7 MB 1
6 72 ŠINK TOMAŽ TK GORENJSKA 1970 M 0:11:17.6 0:32:02.8 0:17:46.2 1:01:06.7 ME 5
7 43 MEDEN SAŠO TK MARIBOR 1968 M 0:11:05.3 0:32:13.2 0:18:09.7 1:01:28.3 ME 6
8 106 LEITNER CHRISTOPH RSLM / ASVO-OAMTC GM 1979 M 0:11:12.3 0:32:06.6 0:18:11.7 1:01:30.6 ME 7
9 50 PELAJ ALBERT TŠD GRIČ 1988 M 0:10:40.2 0:31:58.8 0:19:00.8 1:01:39.9 MC 1
10 3 BENČINA MATEJ TK RIKO INLES RIBNIC 1981 M 0:13:13.5 0:31:27.5 0:17:16.7 1:01:57.8 ME 8
11 44 MORI MITJA TK LJUBLJANA 1974 M 0:10:40.7 0:31:59.2 0:19:40.6 1:02:20.6 ME 9
12 113 ŠPORAR MATEJ TK RIBNICA 1989 M 0:11:40.0 0:33:02.5 0:17:41.5 1:02:24.1 MC 2
13 54 POGORELC SIMON TK RIKO INLES RIBNIC 1987 M 0:11:21.4 0:31:58.4 0:19:33.7 1:02:53.5 MD 1
14 69 ŠILC FRANCI TK RIKO INLES RIBNIC 1982 M 0:13:07.4 0:31:29.8 0:19:06.1 1:03:43.4 ME 10
15 7 BRŠEC UROŠ TK INLES RIKO RIBNIC 1974 M 0:12:45.4 0:32:02.3 0:19:14.4 1:04:02.2 ME 11
16 115 JANEŽIČ GREGOR TK GORENJSKA 1972 M 0:11:59.0 0:32:41.6 0:19:34.5 1:04:15.1 ME 12
17 124 KRAJNC MITJA TK CELEIA 1968 M 0:13:33.8 0:31:09.1 0:19:57.1 1:04:40.1 ME 13
18 82 ZAJC MIHA TK RIKO INLES RIBNIC 1986 M 0:11:53.1 0:32:52.5 0:20:03.7 1:04:49.4 ME 14
19 9 ČEPE DEJAN TK MARIBOR 1980 M 0:12:38.2 0:32:06.8 0:20:12.4 1:04:57.5 ME 15
20 122 RABOTSEK WOLFGANG 1976 M 0:12:46.2 0:31:58.4 0:20:40.1 1:05:24.7 ME 16
21 120 ŠTIBELJ MATJAŽ TK GORENJSKA 1967 M 0:11:55.7 0:32:45.9 0:20:48.9 1:05:30.6 ME 17
22 110 ČIČIČ-OCVIRK DEJAN TK CELJE 1982 M 0:13:27.8 0:33:41.2 0:18:22.0 1:05:31.1 ME 18
23 35 KRAJNČEVIČ TOMAŽ TK MARIBOR 1982 M 0:12:01.1 0:32:42.7 0:20:49.4 1:05:33.3 ME 19
24 39 LOVENJAK DAMIR D SOKOL 1981 M 0:12:45.8 0:32:00.2 0:20:52.2 1:05:38.3 ME 20
25 85 ŽELEZNIKAR JANI TK TRISPORT 1961 M 0:12:43.9 0:34:02.7 0:18:53.7 1:05:40.3 MF 1
26 84 ŽAGAR ANTON TŠD GRIČ 1955 M 0:12:33.8 0:34:11.8 0:19:45.1 1:06:30.8 MH 1
27 12 EKART VIKTOR TRiSPORT KAMNIK 1958 M 0:14:05.5 0:34:01.7 0:18:43.6 1:06:50.8 MG 1
28 29 KOBEJA BORIS 1966 M 0:12:49.2 0:34:19.5 0:19:49.6 1:06:58.4 ME 21
29 4 BLAGO VIČ JOŽE TŠD GRIČ 1964 M 0:12:37.7 0:34:30.4 0:19:59.0 1:07:07.2 MF 2
30 32 KOLANDER RUDI TK MARIBOR 1954 M 0:15:43.6 0:30:56.7 0:20:52.2 1:07:32.5 MH 2
31 83 ZAPUSEK SEBASTJAN 1976 M 0:13:04.9 0:34:02.8 0:21:00.4 1:08:08.1 ME 22
32 34 KOVAČ TOMAŽ TRISPORT 1971 M 0:14:14.7 0:35:16.0 0:19:16.8 1:08:47.5 ME 23
33 68 STOPAR ALEŠ TRiSPORT KAMNIK 1969 M 0:12:47.4 0:34:17.7 0:21:48.5 1:08:53.7 ME 24
34 65 DEBENEC BOJAN TK LJUBLJANA 1957 M 0:13:10.7 0:33:34.2 0:22:28.1 1:09:13.0 MG 2
35 102 TRAMPUŠ MITJA D SOKOL 1953 M 0:14:01.3 0:34:31.7 0:20:43.3 1:09:16.4 MH 3
36 30 KOGOVŠEK STANE D SOKOL 1956 M 0:14:34.0 0:34:37.1 0:20:12.5 1:09:23.6 MG 3
37 16 GANTAR GREGOR TRiSPORT KAMNIK 1966 M 0:14:12.5 0:35:25.9 0:19:48.1 1:09:26.6 ME 25
38 47 OBREZA MARKO TRiSPORT KAMNIK 1967 M 0:14:08.2 0:35:28.3 0:20:03.8 1:09:40.3 ME 26
39 53 PODLOGAR ELVIS TŠD GRIČ 1978 M 0:14:05.1 0:34:28.8 0:21:09.8 1:09:43.7 ME 27
40 107 SUHADOLNIK ALEŠ KRAŠKI POLŽI 1977 M 0:15:24.8 0:35:35.3 0:19:29.4 1:10:29.6 ME 28
41 49 PARADIŽ MATEJ 1979 M 0:14:09.6 0:35:28.6 0:20:56.1 1:10:34.3 ME 29
42 109 DOBNIKAR MILAN DOBROVA 1966 M 0:16:43.2 0:35:56.9 0:19:16.1 1:11:56.2 ME 30
43 64 RUDL MIHA D FRAM 1986 M 0:15:00.9 0:37:00.5 0:20:07.7 1:12:09.1 MD 2
44 114 JAKI DEJAN TK SOKOL 1967 M 0:14:31.1 0:36:16.2 0:21:33.5 1:12:20.9 ME 31
45 61 REJC BOŠTJAN D SOKOL 1972 M 0:15:34.3 0:36:33.7 0:20:24.7 1:12:32.8 ME 32
46 123 ŠTRUKELJ ANDREJ TK MARIBOR 1962 M 0:14:14.9 0:34:57.6 0:23:37.7 1:12:50.2 MF 3
47 2 BAHAR MILAN ml. GIMB 1964 M 0:17:21.3 0:34:37.8 0:20:52.1 1:12:51.2 MF 4
48 56 PUCELJ ANDREJ TK RIKO INLES RIBNIC 1990 M 0:13:06.6 0:38:56.7 0:21:38.4 1:13:41.8 MB 2
49 41 MALOVIČ ZORAN TK MARIBOR 1969 M 0:14:41.5 0:36:08.1 0:23:07.0 1:13:56.7 ME 33
50 125 ŠVAB MATIC TK GORENJSKA 1983 M 0:13:11.0 0:36:21.2 0:24:25.8 1:13:58.1 ME 34
51 111 MIKŠIČ ANDREJ 1969 M 0:12:09.8 0:38:55.1 0:23:22.0 1:14:26.9 ME 35
52 14 FERLAN LUKA TRISPORT 1978 M 0:15:35.6 0:37:10.1 0:21:51.7 1:14:37.4 ME 36
53 57 PUSTIŠEK MATEVŽ D SOKOL 1969 M 0:16:41.8 0:35:15.0 0:22:53.2 1:14:50.0 ME 37
54 37 KUHAR JANEZ KLUB PTUJSKIH ŠTUDEN 1987 M 0:16:37.1 0:36:14.2 0:22:02.1 1:14:53.4 ME 38
55 20 ISTENIČ ROK TK MARIBOR 1981 M 0:11:55.1 0:37:11.7 0:25:58.8 1:15:05.7 ME 39
56 62 RISTIČ MARKO D CASINO PORTOROŽ 1977 M 0:15:30.6 0:37:31.2 0:22:08.5 1:15:10.3 ME 40
57 36 KROHNE ALJOŠA D SOKOL 1975 M 0:14:38.9 0:39:11.0 0:21:51.8 1:15:41.7 ME 41
58 198 ŠILEC MARIO 1979 M 0:14:39.3 0:37:21.8 0:23:58.2 1:15:59.4 ME 42
59 6 BOROVINŠEK MLADEN TK MARIBOR 1957 M 0:13:25.8 0:36:47.1 0:26:20.1 1:16:33.0 MG 4
60 21 JEGRIŠNIK MIROSLAV 1950 M 0:16:57.3 0:38:59.2 0:20:53.7 1:16:50.2 MI 1
61 17 MIJOVIČ SIMON TK MARIBOR 1964 M 0:17:29.8 0:36:35.9 0:23:24.3 1:17:30.0 MF 5
62 77 VEHOVEC ROBERT 1966 M 0:19:44.9 0:35:40.7 0:22:22.2 1:17:47.8 ME 43
63 59 RADOŠ MARIN TK MARIBOR 1982 M 0:15:30.9 0:36:35.9 0:26:33.2 1:18:40.1 ME 44
64 13 FAJFAR GORAZD TŠD GRIČ 1974 M 0:17:18.6 0:39:09.1 0:22:33.1 1:19:00.8 ME 45
65 67 STAMAC JURE STAMIS 1987 M 0:14:21.4 0:37:39.2 0:27:15.7 1:19:16.4 MD 3
66 31 KOJC JOŽE 1969 M 0:17:52.3 0:38:25.9 0:22:58.3 1:19:16.6 ME 46
67 15 FIRBAS MARKO 1981 M 0:15:33.9 0:40:28.4 0:24:13.8 1:20:16.2 ME 47
68 10 DANČ SERGEJ TK MARIBOR 1977 M 0:17:34.4 0:41:29.5 0:22:01.2 1:21:05.1 ME 48
69 112 KLEMENČIČ INOT TEKAŠKI FORUM 1968 M 0:20:03.9 0:43:28.3 0:19:57.3 1:23:29.6 ME 49
70 42 MAZOVEC DEJAN 1972 M 0:16:44.9 0:43:07.8 0:24:23.7 1:24:16.5 ME 50
71 48 OBŠETAR MATJAŽ 1968 M 0:18:24.3 0:40:39.2 0:25:28.7 1:24:32.2 ME 51
72 23 KABAJ MILAN TK MARIBOR 1949 M 0:16:19.6 0:41:41.4 0:26:53.0 1:24:54.1 MI 2
73 63 ROZMAN MARJAN PROMETNA ŠOLA 1951 M 0:17:48.9 0:40:59.9 0:26:22.0 1:25:10.8 MH 4
74 55 POTRČ MARKO RADIJSKA POSTAJA CEN 1980 M 0:17:46.0 0:40:50.0 0:28:18.5 1:26:54.6 ME 52
75 74 ŠPUREJ IZTOK 1968 M 0:22:25.7 0:46:34.4 0:26:00.3 1:35:00.5 ME 53
76 38 LAMPE UROŠ TK LJUBLJANA 1937 M 0:20:47.6 0:46:21.1 0:30:17.9 1:37:26.7 MJ 1
19 HENIGMAN DEJAN TK RIKO INLES RIBNIC 1989 M 0:11:42.3 DNF MC
8 CEBIN BOJAN TK RIKO INLES RIBNIC 1986 M 0:10:37.9 DNF MD
103 PEČAR ALJOŠA TK MARIBOR 1986 M 0:14:07.1 DNF MD
199 MERC BOŠTJAN III. GIMNAZIJA 1986 M 0:16:56.8 DNF MD
104 KRAJNC DAVID EXCITE 1982 M 0:10:09.5 0:32:25.6 DNF ME
46 OBLAK MIRAN TK TRISPORT 1971 M 0:12:40.7 DNF ME
5 BORKO MILAN TK MARIBOR 1947 M 0:16:16.6 0:37:36.8 0:20:42.1 DQ MI

KADETI (MB)

# Št. Priimek Ime Klub LR Spol Plavanje Kolo Tek Rezultat
1 24 KAPLAN LUKA TK RIKO INLES RIBNIC 1990 M 0:11:22.5 0:31:53.2 0:17:27.9 1:00:43.7
2 56 PUCELJ ANDREJ TK RIKO INLES RIBNIC 1990 M 0:13:06.6 0:38:56.7 0:21:38.4 1:13:41.8

ML.MLADINCI (MC)

# Št. Priimek Ime Klub LR Spol Plavanje Kolo Tek Rezultat
1 50 PELAJ ALBERT TŠD GRIČ 1988 M 0:10:40.2 0:31:58.8 0:19:00.8 1:01:39.9
2 113 ŠPORAR MATEJ TK RIBNICA 1989 M 0:11:40.0 0:33:02.5 0:17:41.5 1:02:24.1
19 HENIGMAN DEJAN TK RIKO INLES RIBNIC 1989 M 0:11:42.3 DNF

ST.MLADINCI (MD)

# Št. Priimek Ime Klub LR Spol Plavanje Kolo Tek Rezultat
1 54 POGORELC SIMON TK RIKO INLES RIBNIC 1987 M 0:11:21.4 0:31:58.4 0:19:33.7 1:02:53.5
2 64 RUDL MIHA D FRAM 1986 M 0:15:00.9 0:37:00.5 0:20:07.7 1:12:09.1
3 67 STAMAC JURE STAMIS 1987 M 0:14:21.4 0:37:39.2 0:27:15.7 1:19:16.4
8 CEBIN BOJAN TK RIKO INLES RIBNIC 1986 M 0:10:37.9 DNF
103 PEČAR ALJOŠA TK MARIBOR 1986 M 0:14:07.1 DNF
199 MERC BOŠTJAN III. GIMNAZIJA 1986 M 0:16:56.8 DNF

ČLANI (ME)

# Št. Priimek Ime Klub LR Spol Plavanje Kolo Tek Rezultat
1 66 SEME UROŠ TK GORENJSKA 1981 M 0:09:42.5 0:30:43.2 0:17:52.9 0:58:18.6
2 126 TIŠLJAR MIRKO TRiSPORT KAMNIK 1976 M 0:11:11.2 0:30:56.9 0:17:09.8 0:59:17.9
3 18 HARNOLD PETER TK LJUBLJANA 1978 M 0:10:36.3 0:32:01.9 0:17:20.0 0:59:58.3
4 52 PLEŠE DAVID TK LJUBLJANA 1983 M 0:10:45.8 0:31:45.9 0:17:58.9 1:00:30.7
5 72 ŠINK TOMAŽ TK GORENJSKA 1970 M 0:11:17.6 0:32:02.8 0:17:46.2 1:01:06.7
6 43 MEDEN SAŠO TK MARIBOR 1968 M 0:11:05.3 0:32:13.2 0:18:09.7 1:01:28.3
7 106 LEITNER CHRISTOPH RSLM / ASVO-OAMTC GM 1979 M 0:11:12.3 0:32:06.6 0:18:11.7 1:01:30.6
8 3 BENČINA MATEJ TK RIKO INLES RIBNIC 1981 M 0:13:13.5 0:31:27.5 0:17:16.7 1:01:57.8
9 44 MORI MITJA TK LJUBLJANA 1974 M 0:10:40.7 0:31:59.2 0:19:40.6 1:02:20.6
10 69 ŠILC FRANCI TK RIKO INLES RIBNIC 1982 M 0:13:07.4 0:31:29.8 0:19:06.1 1:03:43.4
11 7 BRŠEC UROŠ TK INLES RIKO RIBNIC 1974 M 0:12:45.4 0:32:02.3 0:19:14.4 1:04:02.2
12 115 JANEŽIČ GREGOR TK GORENJSKA 1972 M 0:11:59.0 0:32:41.6 0:19:34.5 1:04:15.1
13 124 KRAJNC MITJA TK CELEIA 1968 M 0:13:33.8 0:31:09.1 0:19:57.1 1:04:40.1
14 82 ZAJC MIHA TK RIKO INLES RIBNIC 1986 M 0:11:53.1 0:32:52.5 0:20:03.7 1:04:49.4
15 9 ČEPE DEJAN TK MARIBOR 1980 M 0:12:38.2 0:32:06.8 0:20:12.4 1:04:57.5
16 122 RABOTSEK WOLFGANG 1976 M 0:12:46.2 0:31:58.4 0:20:40.1 1:05:24.7
17 120 TIBELJ MATJAŽ TK GORENJSKA 1967 M 0:11:55.7 0:32:45.9 0:20:48.9 1:05:30.6
18 110 ČIČIČ-OCVIRK DEJAN TK CELJE 1982 M 0:13:27.8 0:33:41.2 0:18:22.0 1:05:31.1
19 35 KRAJNČEVIČ TOMAŽ TK MARIBOR 1982 M 0:12:01.1 0:32:42.7 0:20:49.4 1:05:33.3
20 39 LOVENJAK DAMIR D SOKOL 1981 M 0:12:45.8 0:32:00.2 0:20:52.2 1:05:38.3
21 29 KOBEJA BORIS 1966 M 0:12:49.2 0:34:19.5 0:19:49.6 1:06:58.4
22 83 ZAPUSEK SEBASTJAN 1976 M 0:13:04.9 0:34:02.8 0:21:00.4 1:08:08.1
23 34 KOVAČ TOMAŽ TRISPORT 1971 M 0:14:14.7 0:35:16.0 0:19:16.8 1:08:47.5
24 68 STOPAR ALEŠ TRiSPORT KAMNIK 1969 M 0:12:47.4 0:34:17.7 0:21:48.5 1:08:53.7
25 16 GANTAR GREGOR TRiSPORT KAMNIK 1966 M 0: 14:12.5 0:35:25.9 0:19:48.1 1:09:26.6
26 47 OBREZA MARKO TRiSPORT KAMNIK 1967 M 0:14:08.2 0:35:28.3 0:20:03.8 1:09:40.3
27 53 PODLOGAR ELVIS TŠD GRIČ 197S M 0:14:05.1 0:34:28.8 0:21:09.8 1:09:43.1
28 107 SUHADOLNIK ALEŠ KRAŠKI POLŽI 1977 M 0: 15:24.8 0:35:35.3 0:19:29.4 1:10:29.6
29 49 PARADIŽ MATEJ 1979 M 0:14:09.6 0:35:28.6 0:20:56.1 1:10:34.3
30 109 DOBNIKAR MILAN DOBROVA 1966 M 0:16:43.2 0:35:56.9 0:19:16.1 1:11:56.2
31 114 JAKI DEJAN TK SOKOL 1967 M 0: 14:31. 1 0:36:16.2 0:21:33.5 1:12:20.9
32 61 REJC BOŠTJAN D SOKOL 1972 M 0:15:34.3 0:36:33.7 0:20:24.7 1:12:32.8
33 41 MALOVIČ ZORAN TK MARIBOR 1969 M 0:14:41.5 0:36:08.1 0:23:07.0 1:13:56.1
34 128 ŠVAB MATIC TK GORENJSKA 19S3 M 0:13:11.0 0:36:21.2 0:24:25.8 1:13:58.1
35 111 MIKSIČ ANDREJ 1969 M 0:12:09.8 0:38:55.1 0:23:22.0 1:14:26.9
36 14 FERLAN LUKA TRISPORT 197S M 0:15:35.6 0:37:10.1 0:21:51.7 1:14:31.4
37 87 PUSTIŠEK MATEVŽ D SOKOL 1969 M 0:16:41.8 0:35:15.0 0:22:53.2 1:14:50.0
38 37 KUHAR JANEZ KLUB PTUJSKIH ŠTUDEN 19S7 M 0:16:37.1 0:36:14.2 0:22:02.1 1:14:53.4
39 20 ISTENIČ ROK TK MARIBOR 19S1 M 0:11:55.1 0:37:11.7 0:25:58.8 1:15:05.1
40 62 RISTIČ MARKO D CASINO PORTOROŽ 1977 M 0:15:30.6 0:37:31.2 0:22:08.5 1:15:10.3
41 36 KROHNE ALJOŠA D SOKOL 197S M 0:14:38.9 0:39:11.0 0:21:51.8 1:15:41.1
42 198 ŠILEC MARIO 1979 M 0:14:39.3 0:37:21.8 0:23:58.2 1:15:59.4
43 77 VEHOVEC ROBERT 1966 M 0:19:44.9 0:35:40.7 0:22:22.2 1:11:41.8
44 89 RADOŠ MARIN TK MARIBOR 19S2 M 0:15:30.9 0:36:35.9 0:26:33.2 1:18:40.1
45 13 FAJFAR GORAZD TŠD GRIČ 1974 M 0:17:18.6 0:39:09.1 0:22:33.1 1:19:00.8
46 31 KOJC JOŽE 1969 M 0:17:52.3 0:38:2S.9 0:22:58.3 1:19:16.6
47 18 FIRBAS MARKO 19S1 M 0:15:33.9 0:40:28.4 0:24:13.8 1:20:16.2
48 10 DANČ SERGEJ TK MARIBOR 1977 M 0:17:34.4 0:41:29.5 0:22:01.2 1:21:05.1
49 112 KLEMENČIČ INOT TEKAŠKI FORUM 196S M 0:20:03.9 0:43:28.3 0:19:57.3 1:23:29.6
50 42 MAZOVEC DEJAN 1972 M 0:16:44.9 0:43:07.8 0:24:23.7 1:24:16.5
51 48 OBŠETAR MATJAŽ 196S M 0:18:24.3 0:40:39.2 0:25:28.7 1:24:32.2
52 88 POTRČ MARKO RADIJSKA POSTAJA CEN 19SG M 0:17:46.0 0:40:50.0 0:28:18.5 1:26:54.6
53 74 ŠPUREJ IZTOK 196S M 0:22:25.7 0:46:34.4 0:26:00.3 1:35:00.5
104 KRAJNC DAVID EXCITE 19S2 M 0:10:09.5 0:32:25.6 DNF
46 OBLAK MIRAN TK TRISPORT 1971 M 0:12:40.7 DNF

VETERANI I (MF)

# Št. Priimek Ime Klub LR Spol Plavanje Kolo Tek Rezultat
1 55 ŽELEZNIKAR JANI TK TRISPORT 1961 M 0:12:43.9 0:34:02.7 0:18:53.7 1:05:40.3
2 4 BLAGOVIČ JOŽE TŠD GRIČ 1964 M 0:12:37.7 0:34:30.4 0:19:59.0 1:01:01.2
3 123 TRUKELJ ANDREJ TK MARIBOR 1962 M 0:14:14.9 0:34:57.6 0:23:37.7 1:12:50.2
4 2 BAHAR MILAN ml. GIMB 1964 M 0:17:21.3 0:34:37.8 0:20:52.1 1:12:51.2
5 17 MIJOVIČ SIMON TK MARIBOR 1964 M 0:17:29.8 0:36:35.9 0:23:24.3 1:11:30.0

VETERANI II (MG)

# Št. Priimek Ime Klub LR Spol Plavanje Kolo Tek Rezultat
1 12 EKART VIKTOR TRiSPORT KAMNIK 19SS M 0:14:05.5 0:34:01.7 0:18:43.6 1:06:50.8
2 65 DEBENEC BOJAN TK LJUBLJANA 19S7 M 0:13:10.7 0:33:34.2 0:22:28.1 1:09:13.0
3 30 KOGOVŠEK STANE D SOKOL 19S6 M 0:14:34.0 0:34:37.1 0:20:12.5 1:09:23.6
4 6 BOROVINŠEK MLADEN TK MARIBOR 19S7 M 0:13:25.8 0:36:47.1 0:26:20.l 1:16:33.0

VETERANI III (MH)

# Št. Priimek Ime Klub LR Spol Plavanje Kolo Tek Rezultat
1 84 ŽAGAR ANTON TŠD GRIČ 1955 M 0:12:33.8 0:34:11.8 0:19:45.1 1:06:30.8
2 32 KOLANDER RUDI TK MARIBOR 1954 M 0:15:43.6 0:30:56.7 0:20:52.2 1:07:32.5
3 102 TRAMPUŠ MITJA D SOKOL 1953 M 0:14:01.3 0:34:31.7 0:20:43.3 1:09:16.4
4 63 ROZMAN MARJAN PROMETNA ŠOLA 1951 M 0:17:48.9 0:40:59.9 0:26:22.0 1:25:10.8

VETERANI IV (MI)

# Št. Priimek Ime Klub LR Spol Plavanje Kolo Tek Rezultat
1 21 JEGRIŠNIK MIROSLAV 1950 M 0:16:57.3 0:38:59.2 0:20:53.7 1:16:50.2
2 23 KABAJ MILAN TK MARIBOR 1949 M 0:16:19.6 0:41:41.4 0:26:53.0 1:24:54.1
5 BORKO MILAN TK MARIBOR 1947 M 0:16:16.6 0:37:36.8 0:20:42.1 DQ

VETERANI V (MJ)

# Št. Priimek Ime Klub LR Spol Plavanje Kolo Tek Rezultat
1 38 LAMPE UROŠ TK LJUBLJANA 1937 M 0:20:47.6 0:46:21.1 0:30:17.9 1:37:26.7

sprint triatlon 750/20/5000 ŽENSKE

# Št. Priimek Ime Klub LR Spol Plavanje Kolo Tek Rezultat Kat #
1 25 KARGL JULIA 1985 F 0 :11:16.9 0:32:06.0 0:21:33.5 1:04:56.5 FE 1
2 71 ŠINKOVEC MELITA D SOKOL 1978 F 0:13:48.8 0:34:27.7 0:20:48.8 1:09:02.3 FE 2
3 129 TESAR BARBARA UNION TRITEAM GRAZ 1982 F 0:13:09.1 0:33:57.8 0:22:09.5 1:09:16.4 FE 3
4 127 GRANDOVEC DANEJA 1984 F 0:16:26.6 0:35:34.2 0:18:31. 7 1:10:32.5 FE 4
5 76 TRAMTE MAŠA TK RIKO INLES RIBNIC 1986 F 0:12:28.5 0:34:41.4 0:24:05.3 1:11:15.2 FD 1
6 51 PETRIN IVA TRISPORT 1981 F 0:14:21.1 0: 37:31.3 0:21:21.8 1:13:14.3 FE 5
7 45 NOVAK PETRA TRISPORT 1970 F 0:15:12.4 0:37:41.0 0:23:06.3 l:l5:59.l FE 6
8 80 VOHAR MATEJA D SOKOL 1976 F 0:15:52.9 0:36:02.2 0:24:34.5 l:l6:29.l FE 7
9 75 ŠTRUKELJ-VILAR LJUBA TK MARIBOR 1955 F 0:16:27.8 0:39:07.0 0:25:17.7 1:20:52.6 FG 1
10 11 DOLINAR NINA D SOKOL 1979 F 0:15:01.8 0:41:47.7 0:25:50.2 l:22:39.l FE 8
11 1 ANTONIČ URŠKA 1977 F 0:15:40.7 0:45:04.4 0:28:21.3 1:29:06.5 FE 9
12 26 KARIZ PELA D SOKOL 1976 F 0:16:51.9 0:44:55.7 0:31:17.8 1:33:05.1 FE 10
60 RAJHER POLONA TK MARIBOR 1977 F 0:13:14.0 DNF FE
79 VEROVNIK METKA 1979 F 0:16:34.1 DNF FE

ST.MLADINKE (FD)

# Št. Priimek Ime Klub LR Spol Plavanje Kolo Tek Rezultat
1 76 TRAMTE MAŠA TK RIKO INLES RIBNIC 19S6 F 0:12:28.5 0:34:41.4 0:24:05.3 1:11:15.2

ČLANICE (FE)

# Št. Priimek Ime Klub LR Spol Plavanje Kolo Tek Rezultat
1 28 KARGL JULIA 1985 F 0:11:16.9 0:32:06.0 0:21:33.5 1:04:56.5
2 71 ŠINKOVEC MELITA D SOKOL 1978 F 0:13:48.8 0:34:27.7 0:20:45.8 1:09:02.3
3 129 TESAR BARBARA UNION TRITEAM GRAZ 1982 F 0:13:09.1 0:33:57.8 0:22:09.5 1:09:16.4
4 127 GRANDOVEC DANEJA 1984 F 0:16:26.6 0:35:34.2 0:18:31. 7 1:10:32.5
5 81 PETRIN IVA TRISPORT 1981 F 0: 14:21.1 0:37:31.3 0:21:21.8 1:13:14.3
6 48 NOVAK PETRA TRISPORT 1970 F 0:15:12.4 0:37:41.0 0:23:06.3 1:15:59.1
7 80 VOHAR MATEJA D SOKOL 1976 F 0:15:52.9 0:36:02.2 0:24:34.5 1:16:29.1
8 11 DOLINAR NINA D SOKOL 1979 F 0:15:01.8 0:41:47.7 0:25:50.2 1:22:39.1
9 1 ANTONIČ URŠKA 1977 F 0:15:40.7 0:45:04.4 0:28:21.3 1:29:06.5
10 26 KARIZ PELA D SOKOL 1976 F 0:16:51.9 0:44:55.7 0:31:17.5 1:33:05.1
60 RAJHER POLONA TK MARIBOR 1977 F 0:13:14.0 DNF
79 VEROVNIK METKA 1979 F 0:16:34.1 DNF

VETERANKE II (FG)

# Št. Priimek Ime Klub LR Spol Plavanje Kolo Tek Rezultat
1 75 ŠTRUKELJ-VIL AR LJUBA TK MARIBOR 1955 F 0:16:27.8 0:39:07.0 0:25:17.7 1:20:52.6

sprint triatlon 750/20/5000 EKIPE

MOŠKI

# Klub 1. tekmovalec 2. tekmovalec 3. tekmovalec Rezultat
1 TK LJUBLJANA MORI MITJA HARNOLD PETER PLEŠE DAVID 3:02:49.6
2 TK GORENJSKA SEME UROŠ ŠINK TOMAŽ JANEŽIČ GREGOR 3:03:40.4
3 TK RIKO INLES RIBNIC POGORELC SIMON ŠILC FRANCI BENČINA MATEJ 3:08:34.7
4 TK MARIBOR MEDEN SAŠO KRAJNČEVIČ TOMAŽ EPE DEJAN 3:11:59.1
5 TŠD GRIČ PELAJ ALBERT BLAGO VIČ JOŽE AGAR ANTON 3:15:17.9
6 D SOKOL LOVENJAK DAMIR TRAMPUŠ MITJA KROHNE ALJOŠA 3:30:36.4

ŽENSKE

# Klub 1. tekmovalec 2. tekmovalec 3. tekmovalec Rezultat
1 D SOKOL DOLINAR NINA VOHAR MATEJA KARIZ ŠPELA 4:12:14.5

super sprint triatlon 300/9/2500

# Št. Priimek Ime Klub LR Spol Plavanje Kolo Tek Rezultat Kat #
1 95 PUCELJ VID TK RIKO INLES RIBNIC 1991 M 0:05:01.4 0:15:43.6 0:09:12.5 0:29:57.5 3MB 1
2 119 BAJIČ BOR TK GORENJSKA 1989 M 0:05:06.0 0:15:48.4 0:11:36.7 0:32:31.2 3MD 1
3 121 BAJIČ ROK TK GORENJSKA 1990 M 0:05:08.6 0:15:46.2 0:12:16.3 0:33:11.2 3MB 2
4 91 MANDL NINA MULTISPORT KLUB 1990 F 0:04:34.0 0:17:50.3 0:12:03.2 0:34:27.6 3FD 1
5 93 ORAŽEM MONIKA TK RIKO INLES RIBNIC 1993 F 0:05:45.4 0:18:13.6 0:11:19.9 0:35:19.0 3FB 1
6 92 MERHAR MATJAŽ 1979 M 0:06:49.4 0:17:29.3 0:11:10.9 0:35:29.7 3ME 1
7 117 HRIBAR DOMEN TK TRISPORT 1991 M 0:06:22.1 0:18:07.1 0:11:00.7 0:35:29.9 3MB 3
8 86 ANDOLJŠEK ALJAŽ TK RIKO INLES RIBNIC 1993 M 0:06:20.6 0:19:17.8 0:10:38.5 0:36:17.0 3MB 4
9 128 RAKUŠA IZTOK 1981 M 0:07:56.4 0:16:24.3 0:11:56.6 0:36:ll.3 3ME 2
10 97 ROT SAŠA TK SOKOL 1986 F 0:06:16.3 0:18:18.0 0:11:48.5 0:36:22.8 3FD 2
11 118 VRHOVNIK ROK TK TRISPORT 1990 M 0:07:19.5 0:16:59.9 0:12:14.1 0:36:33.6 3MB 5
12 88 BENČINA JANJA TK RIKO INLES RIBNIC 1991 F 0:06:19.0 0:18:14.9 0:12:21.1 0:36:55.1 3FB 2
13 116 DOBOVŠEK DOMEN TK TRISPORT 1990 M 0:07:18.3 0:19:01.2 0:11:28.0 0:37:47.5 3MB 6
14 78 VELEC JOŽE AHOVSKO DRUŠTVO TAM 1956 M 0:06:52.1 0:19:07.5 0:11:57.6 0:37:57.2 3MG 1
15 89 KOŽAR NIKA TK RIKO INLES RIBNIC 1993 F 0:06:17.3 0:18:17.4 0:14:08.6 0:38:43.4 3FB 3
16 99 ŠTIBELJ ULA TK GORENJSKA 1989 F 0:06:03.5 0:19:34.0 0:13:27.8 0:39:05.3 3FC 1
17 90 KRAJNČEVIČ BOŽO STROJNA GIMNAZIJA 1989 M 0:07:46.3 0:19:22.5 0:13:01.4 0:40:10.2 3MD 2
18 98 SABLER META TK MARIBOR 1977 F 0:07:16.8 0:20:04.5 0:12:50.5 0:40:11.9 3FE 1
19 100 ŠTRAUS TJAŠA SREDNJA GRADBENA ŠOL 1988 F 0:05:48.2 0:23:10.2 0:14:10.1 0:43:08.6 3FC 2
20 101 VLASAK MATEJA 1979 F 0:07:14.2 0:26:06.7 0:14:45.6 0:48:06.5 3FE 2
21 87 BEDENIK KATJA 1979 F 0:07:11.2 0:26:23.4 0:15:30.2 0:49:04.9 3FE 3
22 96 RANKOVEC MATEJA SREDNJA GRADBENA ŠOL 1989 M 0:13:33.6 0:22:24.7 0:13:11.9 0:49:10.2 3FC 3

kadetinje

# Št. Priimek Ime Klub LR Spol Plavanje Kolo Tek Rezultat
1 93 ORAŽEM MONIKA TK RIKO INLES RIBNIC 1993 F 0:05:45.4 0:18:13.6 0:11:19.9 0:35:19.0
2 88 BENČINA JANJA TK RIKO INLES RIBNIC 1991 F 0:06:19.0 0:18:14.9 0:12:21.1 0:36:55.1
3 89 KOŽAR NIKA TK RIKO INLES RIBNIC 1993 F 0:06:17.3 0:18:17.4 0:14:08.6 0:38:43.4

ml.mladinke

# Št. Priimek Ime Klub LR Spol Plavanje Kolo Tek Rezultat
1 99 ŠTIBELJ ULA TK GORENJSKA 1989 F 0:06:03.5 0:19:34.0 0:13:27.8 0:39:05.3
2 100 ŠTRAUS TJAŠA SREDNJA GRADBENA ŠOL 1988 F 0:05:48.2 0:23:10.2 0:14:10.1 0:43:08.6

FD

# Št. Priimek Ime Klub LR Spol Plavanje Kolo Tek Rezultat
1 91 MANDL NINA MULTISPORT KLUB 199G F 0:04:34.0 0:17:50.3 0:12:03.2 0:34:27.6
2 97 ROT SAŠA TK SOKOL 19S6 F 0:06:16.3 0:18:18.0 0:11:48.5 0:36:22.8

članice (FE)

# Št. Priimek Ime Klub LR Spol Plavanje Kolo Tek Rezultat
1 98 SABLER META TK MARIBOR 1977 F 0:07:16.8 0:20:04.5 0:12:50.5 0:40:11.9
2 101 VLASAK MATEJA 1979 F 0:07:14.2 0:26:06.7 0:14:45.6 0:48:06.5
3 87 BEDENIK KATJA 1979 F 0:07:11.2 0:26:23.4 0:15:30.2 0:49:04.9

kadeti (MB)

# Št. Priimek Ime Klub LR Spol Plavanje Kolo Tek Rezultat
1 95 PUCELJ VID TK RIKO INLES RIBNIC 1991 M 0:05:01.4 0:15:43.6 0:09:12.5 0:29:57.5
2 121 BAJIČ ROK TK GORENJSKA 1990 M 0:05:08.6 0:15:46.2 0: 12:16.3 0:33:11.2
3 117 HRIBAR DOMEN TK TRISPORT 1991 M 0:06:22.1 0:18:07.1 0:11:00.7 0:35:29.9
4 86 ANDOLJŠEK ALJAŽ TK RIKO INLES RIBNIC 1993 M 0:06:20.6 0:19:17.8 0:10:38.5 0:36:17.0
5 118 VRHOVNIK ROK TK TRISPORT 1990 M 0:07:19.5 0:16:59.9 0:12:14.1 0:36:33.6
6 116 DOBOVŠEK DOMEN TK TRISPORT 1990 M 0:07:18.3 0: 19:01.2 0:11:28.0 0:37:47.5

st.mladinci (MD)

# Št. Priimek Ime Klub LR Spol Plavanje Kolo Tek Rezultat
1 119 BAJIČ BOR TK GORENJSKA 1989 M 0:05:06.0 0:15:48.4 0:11:36.7 0:32:31.2
2 90 KRAJNČEVIČ BOŽO STROJNA GIMNAZIJA 1989 M 0:07:46.3 0:19:22.5 0:13:01.4 0:40:10.2
3 96 RANKOVEC MATEJ SREDNJA GRADBENA ŠOL 1989 M 0:13:33.6 0:22:24.7 0:13:11.9 0:49:10.2

člani (ME )

# Št. Priimek Ime Klub LR Spol Plavanje Kolo Tek Rezultat
1 92 MERHAR MATJAŽ 1979 M 0:06:49.4 0:17:29.3 0:11:10.9 0:35:29.7
2 128 RAKUŠA IZTOK 1981 M 0:07:56.4 0:16:24.3 0:11:56.6 0:36:1.3

veterani II (M0)

# Št. Priimek Ime Klub LR Spol Plavanje Kolo Tek Rezultat
1 78 VELEC JOŽE AHOVSKO DRUŠTVO TAM 1986 M 0:06:52.1 0:19:07.5 0:11:57.6 0:31:57.2