MOŠKI SKUPNO – Štafetni triatlon

# St. Klub Tekmovalci Čas1 Čas2 Čas3 Rezultat
1 18 TK Inles Riko Ribnica člani 1 Dejan PatrčevićJure MajdičDamijan Kromar 0:23:59 0:25:24 0:25:30 1:14:55
2 22 Triatlon klub Krško Martin PapištaDarko ZakšekJaroslav Kovačič 0:25:02 0:26:11 0:24:16 1:15:30
3 7 TK TRISPORT 1 Matija MedenSimon KoželjRok Vrhovnik 0:24:33 0:26:48 0:25:56 1:17:18
4 23 Triatlon klub Maribor 1 Luka ŠtrausMartin BauMatej Golob 0:25:32 0:26:47 0:25:32 1:17:52
5 27 Triatlonski klub Ljubljana I Mitja MoriMatic ModicMiha Kapš 0:24:40 0:27:05 0:26:15 1:18:01
6 2 ŠRK Celje 3team I Matjaž KovačSandi IvančičAljaž Pudgar 0:27:10 0:25:45 0:25:56 1:18:52
7 4 TK Inles Riko Ribnica mladinci Jaka KaplanNejc KromarAljaž Lovšin 0:25:21 0:27:07 0:26:29 1:18:58
8 15 TK Inles Riko Ribnica člani 2 Matej BenčinaAleksander RadivojevičFranci Šilc 0:26:03 0:27:11 0:26:07 1:19:23
9 5 TK MARIBOR 1 Mitja KitTomaž KlenovšekUroš Maček 0:26:26 0:26:50 0:27:52 1:21:09
10 1 ŠD 3ŠPORT Matej ParadižPeter HarnoldMiran Oblak 0:25:34 0:26:09 0:30:03 1:21:47
11 8 TK Trisport 2 Grega ZorePeter MandičDomen Hribar 0:25:28 0:28:51 0:27:56 1:22:16
12 25 Triatlon klub Maribor – mladinci 1 Miha SovrovičErik HrenUrban Kralj 0:26:03 0:27:34 0:30:00 1:23:38
13 9 TK Trisport 3 Miha RojcMiro KregarIvan Maradin 0:26:36 0:27:29 0:30:16 1:24:22
14 11 TK Trisport Alprem 1 Leon ObrezaMatevž PlankoJan Lipovšek 0:26:49 0:31:05 0:28:04 1:25:58
15 17 TK Inles Riko Ribnica člani 4 Miha ZajcDani BartolLuka Valčič 0:28:22 0:29:49 0:30:05 1:28:16
16 28 Triatlonski klub Ljubljana II Tone Vrhovnik StrakaMatjaž BajecElvis Požek 0:29:46 0:28:38 0:30:16 1:28:42
17 3 ŠRK Celje 3team II Marcel PalčnikBogdan ŽeleznikIvan Štamol 0:26:52 0:31:35 0:31:25 1:29:52
18 32 TRISPORT-SOKOL Klemen MočnikLuka Bela KočarMark Mandič 0:25:51 0:31:19 0:33:12 1:30:23
19 29 Triatlonski klub Ljubljana III Luka ZajcAleš ŠtebeKlemen Zupan 0:28:08 0:32:33 0:31:47 1:32:30
20 13 TK Trisport Alprem 2 Jaka PauličDomen ObrezaKlemen Bojanc 0:30:08 0:31:47 0:31:17 1:33:13
21 30 Triatlonski klub Ljubljana IV Stanislav KermeljMatjaž MurovecGregor Bukovec 0:34:52 0:33:37 0:34:12 1:42:41
16 TK Inles Riko Ribnica člani 3 Luka MurnStane FajfarMarko Obreza 0:33:00 0:25:57 0:30:10 DQ
24 Triatlon klub Maribor 2 Dejan ČepeJože KojcBoris Fluher 0:27:36 0:26:12 0:26:57 DQ
26 Triatlon klub Maribor – mladinci 2 Filip ZatezaloGašper HaložanGrega Popovič 0:30:18 0:31:57 0:31:27 DQ

ENSKE SKUPNO – Štafetni triatlon

# St. Klub Tekmovalci Čas1 Čas2 Čas3 Rezultat
1 19 TK Inles Riko Ribnica članice Monika OražemEva TrohaNika Kožar 0:24:45 0:27:02 0:27:06 1:18:53
2 10 TK Trisport Alprem 1 Maruša KlemencKatarina OgrinLiza Uršič 0:26:49 0:27:29 0:28:02 1:22:21
3 20 TK Inles Riko Ribnica mladinke 1 Manca DečmanLaura LovšinKaja Lovšin 0:27:27 0:30:02 0:30:13 1:27:43
4 12 TK Trisport Alprem 2 Kristina UršičKatarina HumarTinkara Capuder 0:29:26 0:32:40 0:32:56 1:35:03
5 21 TK Inles Riko Ribnica mladinke 2 Neža CunderAlja MaričUrška Turk 0:32:15 0:33:28 0:33:53 1:39:37
6 31 Triatlonski klub Ljubljana Anita KosDolores ŽičkarKlara Bajec 0:30:41 0:34:22 0:34:36 1:39:40
7 6 TK Trisport & 3K Maja DobovšekPolona StrnadBarbara Galjot 0:37:43 0:36:29 0:33:52 1:48:05
8 14 TK Trisport Alprem 3 Nika BavčarTea Bela KočarKatarina Spruk 0:34:03 0:38:30 0:42:08 1:54:42
9 0 TK Inles Riko Ribnica mladinke 3 Besal TinaBesal SaraJanež Jasna 0:35:03 0:38:40 0:42:28 1:56:12

MOŠKI SKUPNO – Triatlon za vsakogar

# St. Priimek in ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat Kat #
1 106 Klemen Močnik ŠD Sokol 1996 0:04:32 0:00:29 0:14:33 0:00:25 0:06:30 0:26:31 VMA 1
2 92 Sebastjan Gergorič Triatlon klub Maribor 1977 0:05:09 0:00:28 0:14:42 0:00:24 0:06:21 0:27:06 VMB 1
3 122 Denis Šketako ŠRK Celje 1988 0:05:40 0:01:08 0:14:52 0:00:38 0:06:23 0:28:43 VMB 2
4 100 Martin Krašek Triatlonski klub Ljubljana 1989 0:04:27 0:00:40 0:15:49 0:00:43 0:07:17 0:28:57 VMB 3
5 99 Boštjan Kračun ŠRK Celje 1980 0:06:19 0:00:56 0:15:08 0:00:31 0:06:48 0:29:45 VMB 4
6 94 Aljoša Ilešič Triatlon klub Maribor 1988 0:06:04 0:00:37 0:15:30 0:00:32 0:07:03 0:29:49 VMB 5
7 90 Mitja Dečman Triatlon klub Inles Riko Ribnica 1969 0:05:09 0:00:43 0:16:01 0:00:30 0:07:43 0:30:08 VMC 1
8 93 Sebastjan Huš ŠRK Celje 1986 0:06:13 0:01:22 0:15:34 0:00:20 0:06:39 0:30:10 VMB 6
9 88 Nejc Arko Triatlon klub Inles Riko Ribnica 1986 0:05:09 0:00:31 0:16:12 0:00:26 0:08:05 0:30:26 VMB 7
10 116 Vasja Povše ŠRK Celje 1988 0:07:22 0:01:06 0:14:48 0:00:14 0:07:26 0:30:58 VMB 8
11 114 Aleš Potrč 1984 0:06:04 0:01:10 0:15:46 0:00:26 0:07:50 0:31:17 VMB 9
12 120 Sebastjan Rebernak 1987 0:06:39 0:01:05 0:16:28 0:00:23 0:06:55 0:31:33 VMB 10
13 131 Matjaž Volkar 3K Šport 1974 0:06:18 0:00:35 0:15:46 0:00:33 0:08:26 0:31:39 VMB 11
14 125 Primož Šobar Triatlon klub Inles Riko Ribnica 1997 0:06:11 0:00:45 0:16:35 0:00:19 0:08:10 0:32:02 VMA 2
15 110 Damjan Pirš ŠRK Celje 1966 0:06:28 0:01:15 0:16:22 0:00:21 0:08:16 0:32:43 VMC 2
16 130 Marjan Videnšek ŠRK Celje 1961 0:07:47 0:01:05 0:16:08 0:00:55 0:06:52 0:32:48 VMC 3
17 139 Aljoša Malec ŠRK Celje 1968 0:06:11 0:00:47 0:19:17 0:00:28 0:07:51 0:34:37 VMC 4
18 97 Jaka Jazbec ŠD PIT STOP 1996 0:06:57 0:01:59 0:17:10 0:00:23 0:08:44 0:35:16 VMA 3
19 102 Tilen Lipovšek ŠRK Celje 1986 0:07:09 0:01:55 0:17:39 0:00:23 0:08:49 0:35:57 VMB 12
20 105 Damjan Mak ŠRK Celje 1969 0:07:31 0:01:30 0:18:35 0:00:21 0:09:38 0:37:38 VMC 5
21 89 Aleksander Bizjak ŠRK Celje 1969 0:09:59 0:01:58 0:17:09 0:00:43 0:08:13 0:38:03 VMC 6
22 95 Drago Jazbec TKM 1965 0:08:15 0:02:30 0:18:14 0:00:44 0:08:57 0:38:42 VMC 7
23 132 Robi Vovk ŠRK Celje 1970 0:06:56 0:01:25 0:17:48 0:01:22 0:11:21 0:38:54 VMC 8
24 87 Iztok Ajdnik ŠRK Celje 1972 0:07:20 0:01:16 0:21:21 0:01:07 0:08:09 0:39:16 VMB 13
25 98 Tomaž Jelen ŠRK Celje 1984 0:07:23 0:01:32 0:20:50 0:00:34 0:09:44 0:40:05 VMB 14
26 101 Tadej Kresnik ŠRK Celje 1987 0:08:40 0:01:12 0:20:16 0:00:24 0:11:22 0:41:56 VMB 15
135 Nikola Nassif 1988 0:09:33 0:01:45 0:17:29 0:00:35 0:11:01 DQ VMB

ENSKE SKUPNO – Triatlon za vsakogar

# St. Priimek in ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat Kat #
1 142 Tanja Angleitner Sagadin TK Maribor 1972 0:05:57 0:00:53 0:15:39 0:00:32 0:08:20 0:31:23 VZB 1
2 126 Katja Topovšek ŠRK Celje 1980 0:06:23 0:01:01 0:16:56 0:00:17 0:08:13 0:32:53 VZB 2
3 134 Marjetka Frelih 1983 0:07:58 0:00:55 0:17:35 0:00:41 0:07:32 0:34:44 VZB 3
4 141 Živa Gostinčar TK Maribor 1999 0:05:23 0:01:40 0:19:52 0:00:29 0:07:59 0:35:25 VZA 1
5 127 Katja Tuš ŠRK Celje 1978 0:07:11 0:01:23 0:18:27 0:00:22 0:08:33 0:35:57 VZB 4
6 109 Urška Pečarič Strnad 1997 0:07:11 0:01:22 0:19:57 0:00:24 0:08:17 0:37:13 VZA 2
7 140 Helga Kočevar 3K Sport 1970 0:07:29 0:01:02 0:20:33 0:00:27 0:07:47 0:37:21 VZC 1
8 103 Tjaša Lipovšek ŠRK Celje 1988 0:08:30 0:01:21 0:18:05 0:00:26 0:09:13 0:37:37 VZB 5
9 108 Tina Palčnik ŠRK Celje 1992 0:05:56 0:01:21 0:19:44 0:00:24 0:11:41 0:39:09 VZA 3
10 111 Renata Pirš Bah ŠRK Celje 1973 0:07:19 0:01:13 0:20:18 0:00:24 0:09:58 0:39:13 VZB 6
11 121 Boža Šarlah ŠRK Celje 1955 0:09:59 0:01:15 0:19:41 0:00:24 0:09:53 0:41:14 VZC 2

Akvatlon – dečki A

# St. Priimek in ime Klub LR Rezultat
1 46 Nejc Flis TK Trisport Alprem 2002 0:03:43
2 60 Gašper Zajc TK Trisport Alprem 2002 0:03:53
3 138 Filip Dobaja 2002 0:04:46
4 59 Domen Bojanc TK Trisport Alprem 2005 0:05:12
5 42 *Žan Behin SWIM CLINIC 2001 1:04:12*
6 56 *Rene Š. Friš SWIM CLINIC 2001 1:04:20*

Akvatlon – dečki B

# St. Priimek in ime Klub LR Rezultat
1 77 Vid Rebol PDM 2000 0:05:52
2 81 Jan Škrjanc TK Trisport 2001 0:05:54
3 64 Matej Dečman 2000 0:05:57
4 82 Jan Uršič TK Trisport 2000 0:06:07
5 79 Fran Šilc Triatlon Klub Inles Riko Ribnica 2001 0:06:43
6 61 Žiga Berlec TK Trisport 2001 0:06:59
7 68 Gregor Horvat PK Branik Maribor 2000 0:07:03
8 66 Teo Flis TK TRISPORT ALPREM 2001 0:07:06
9 73 Filip Križnik SWIM CLINIC 2001 0:07:07
10 85 Anže Vrbnjak SWIM CLINIC 2001 0:07:37
72 Marko Kralj PDM 2001 DQ
63 Jan Brumec PDM 2001 DQ

Akvatlon – deklice A

# St. Priimek in ime Klub LR Rezultat
1 53 Neža Mohar Gradišek Tk Trisport Alprem 2002 0:03:23
2 137 Nika Tominc ŠD 3šport 2002 0:03:24
3 50 Tara Mandič TK Trisport Alprem 2003 0:03:49
4 41 Monika Bartol Triatlon klub Inles Riko Ribnica 2003 0:04:07
5 45 Karin Dobovšek TK Trisport Alprem 2002 0:04:44
6 58 Gaja Stanovnik TK Trisport Alprem 2002 0:05:08

Akvatlon – deklice B

# St. Priimek in ime Klub LR Rezultat
1 86 Tjaša Vrtačič TK Trisport Alprem 2000 0:05:53
2 75 Gaja Perko TK Trisport 2000 0:06:01
3 78 Nejka Spruk TK Trisport 2001 0:06:58
4 136 Špela Kapel ŠD TAO 2001 0:07:34
5 62 Urška Bernot TK TRISPORT 2001 0:07:36
6 71 Tia Jernej PK Branik Maribor 2001 0:07:38
7 49 Žana Mandič tk trisport 2000 0:08:26
8 67 Tajda Gornik ŠD SVETA ANA 2001 0:08:52

Triatlon za vsakogar – Mladinci

# St. Priimek in ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 106 Klemen Močnik ŠD Sokol 1996 0:04:32 0:00:29 0:14:33 0:00:25 0:06:30 0:26:31
2 125 Primož Šobar Triatlon klub Inles Riko Ribnica 1997 0:06:11 0:00:45 0:16:35 0:00:19 0:08:10 0:32:02
3 97 Jaka Jazbec ŠD PIT STOP 1996 0:06:57 0:01:59 0:17:10 0:00:23 0:08:44 0:35:16

Triatlon za vsakogar – Člani

# St. Priimek in ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 92 Sebastjan Gergorič Triatlon klub Maribor 1977 0:05:09 0:00:28 0:14:42 0:00:24 0:06:21 0:27:06
2 122 Denis Šketako ŠRK Celje 1988 0:05:40 0:01:08 0:14:52 0:00:38 0:06:23 0:28:43
3 100 Martin Krašek Triatlonski klub Ljubljana 1989 0:04:27 0:00:40 0:15:49 0:00:43 0:07:17 0:28:57
4 99 Boštjan Kračun ŠRK Celje 1980 0:06:19 0:00:56 0:15:08 0:00:31 0:06:48 0:29:45
5 94 Aljoša Ilešič Triatlon klub Maribor 1988 0:06:04 0:00:37 0:15:30 0:00:32 0:07:03 0:29:49
6 93 Sebastjan Huš ŠRK Celje 1986 0:06:13 0:01:22 0:15:34 0:00:20 0:06:39 0:30:10
7 88 Nejc Arko Triatlon klub Inles Riko Ribnica 1986 0:05:09 0:00:31 0:16:12 0:00:26 0:08:05 0:30:26
8 116 Vasja Povše ŠRK Celje 1988 0:07:22 0:01:06 0:14:48 0:00:14 0:07:26 0:30:58
9 114 Aleš Potrč 1984 0:06:04 0:01:10 0:15:46 0:00:26 0:07:50 0:31:17
10 120 Sebastjan Rebernak 1987 0:06:39 0:01:05 0:16:28 0:00:23 0:06:55 0:31:33
11 131 Matjaž Volkar 3K Šport 1974 0:06:18 0:00:35 0:15:46 0:00:33 0:08:26 0:31:39
12 102 Tilen Lipovšek ŠRK Celje 1986 0:07:09 0:01:55 0:17:39 0:00:23 0:08:49 0:35:57
13 87 Iztok Ajdnik ŠRK Celje 1972 0:07:20 0:01:16 0:21:21 0:01:07 0:08:09 0:39:16
14 98 Tomaž Jelen ŠRK Celje 1984 0:07:23 0:01:32 0:20:50 0:00:34 0:09:44 0:40:05
15 101 Tadej Kresnik ŠRK Celje 1987 0:08:40 0:01:12 0:20:16 0:00:24 0:11:22 0:41:56
135 Nikola Nassif 1988 0:09:33 0:01:45 0:17:29 0:00:35 0:11:01 DQ

Triatlon za vsakogar – Veterani

# St. Priimek in ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 90 Mitja Dečman Triatlon klub Inles Riko Ribnica 1969 0:05:09 0:00:43 0:16:01 0:00:30 0:07:43 0:30:08
2 110 Damjan Pirš ŠRK Celje 1966 0:06:28 0:01:15 0:16:22 0:00:21 0:08:16 0:32:43
3 130 Marjan Videnšek ŠRK Celje 1961 0:07:47 0:01:05 0:16:08 0:00:55 0:06:52 0:32:48
4 139 Aljoša Malec ŠRK Celje 1968 0:06:11 0:00:47 0:19:17 0:00:28 0:07:51 0:34:37
5 105 Damjan Mak ŠRK Celje 1969 0:07:31 0:01:30 0:18:35 0:00:21 0:09:38 0:37:38
6 89 Aleksander Bizjak ŠRK Celje 1969 0:09:59 0:01:58 0:17:09 0:00:43 0:08:13 0:38:03
7 95 Drago Jazbec TKM 1965 0:08:15 0:02:30 0:18:14 0:00:44 0:08:57 0:38:42
8 132 Robi Vovk ŠRK Celje 1970 0:06:56 0:01:25 0:17:48 0:01:22 0:11:21 0:38:54

Triatlon za vsakogar – Mladinke

# St. Priimek in ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 141 Živa Gostinčar TK Maribor 1999 0:05:23 0:01:40 0:19:52 0:00:29 0:07:59 0:35:25
2 109 Urška Pečarič Strnad 1997 0:07:11 0:01:22 0:19:57 0:00:24 0:08:17 0:37:13
3 108 Tina Palčnik ŠRK Celje 1992 0:05:56 0:01:21 0:19:44 0:00:24 0:11:41 0:39:09

Triatlon za vsakogar – Članice

# St. Priimek in ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 142 Tanja Angleitner Sagadin TK Maribor 1972 0:05:57 0:00:53 0:15:39 0:00:32 0:08:20 0:31:23
2 126 Katja Topovšek ŠRK Celje 1980 0:06:23 0:01:01 0:16:56 0:00:17 0:08:13 0:32:53
3 134 Marjetka Frelih 1983 0:07:58 0:00:55 0:17:35 0:00:41 0:07:32 0:34:44
4 127 Katja Tuš ŠRK Celje 1978 0:07:11 0:01:23 0:18:27 0:00:22 0:08:33 0:35:57
5 103 Tjaša Lipovšek ŠRK Celje 1988 0:08:30 0:01:21 0:18:05 0:00:26 0:09:13 0:37:37
6 111 Renata Pirš Bah ŠRK Celje 1973 0:07:19 0:01:13 0:20:18 0:00:24 0:09:58 0:39:13

Triatlon za vsakogar – Veteranke

# St. Priimek in ime Klub LR Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 140 Helga Kočevar 3K Sport 1970 0:07:29 0:01:02 0:20:33 0:00:27 0:07:47 0:37:21
2 121 Boža Šarlah ŠRK Celje 1955 0:09:59 0:01:15 0:19:41 0:00:24 0:09:53 0:41:14

tafetni triatlon – Mladinci

# St. Klub Tekmovalci Čas1 Čas2 Čas3 Rezultat
1 4 TK Inles Riko Ribnica mladinci Jaka KaplanNejc KromarAljaž Lovšin 0:25:21 0:27:07 0:26:29 1:18:58
2 25 Triatlon klub Maribor – mladinci 1 Miha SovrovičErik HrenUrban Kralj 0:26:03 0:27:34 0:30:00 1:23:38
3 11 TK Trisport Alprem 1 Leon ObrezaMatevž PlankoJan Lipovšek 0:26:49 0:31:05 0:28:04 1:25:58
4 32 TRISPORT-SOKOL Klemen MočnikLuka Bela KočarMark Mandič 0:25:51 0:31:19 0:33:12 1:30:23
5 13 TK Trisport Alprem 2 Jaka PauličDomen ObrezaKlemen Bojanc 0:30:08 0:31:47 0:31:17 1:33:13
26 Triatlon klub Maribor – mladinci 2 Filip ZatezaloGašper HaložanGrega Popovič 0:30:18 0:31:57 0:31:27 DQ

tafetni triatlon – Člani

# St. Klub Tekmovalci Čas1 Čas2 Čas3 Rezultat
1 18 TK Inles Riko Ribnica člani 1 Dejan PatrčevićJure MajdičDamijan Kromar 0:23:59 0:25:24 0:25:30 1:14:55
2 22 Triatlon klub Krško Martin PapištaDarko ZakšekJaroslav Kovačič 0:25:02 0:26:11 0:24:16 1:15:30
3 7 TK TRISPORT 1 Matija MedenSimon KoželjRok Vrhovnik 0:24:33 0:26:48 0:25:56 1:17:18
4 23 Triatlon klub Maribor 1 Luka ŠtrausMartin BauMatej Golob 0:25:32 0:26:47 0:25:32 1:17:52
5 27 Triatlonski klub Ljubljana I Mitja MoriMatic ModicMiha Kapš 0:24:40 0:27:05 0:26:15 1:18:01
6 2 ŠRK Celje 3team I Matjaž KovačSandi IvančičAljaž Pudgar 0:27:10 0:25:45 0:25:56 1:18:52
7 15 TK Inles Riko Ribnica člani 2 Matej BenčinaAleksander RadivojevičFranci Šilc 0:26:03 0:27:11 0:26:07 1:19:23
8 5 TK MARIBOR 1 Mitja KitTomaž KlenovšekUroš Maček 0:26:26 0:26:50 0:27:52 1:21:09
9 1 ŠD 3ŠPORT Matej ParadižPeter HarnoldMiran Oblak 0:25:34 0:26:09 0:30:03 1:21:47
10 8 TK Trisport 2 Grega ZorePeter MandičDomen Hribar 0:25:28 0:28:51 0:27:56 1:22:16
11 9 TK Trisport 3 Miha RojcMiro KregarIvan Maradin 0:26:36 0:27:29 0:30:16 1:24:22
12 17 TK Inles Riko Ribnica člani 4 Miha ZajcDani BartolLuka Valčič 0:28:22 0:29:49 0:30:05 1:28:16
13 28 Triatlonski klub Ljubljana II Tone Vrhovnik StrakaMatjaž BajecElvis Požek 0:29:46 0:28:38 0:30:16 1:28:42
14 3 ŠRK Celje 3team II Marcel PalčnikBogdan ŽeleznikIvan Štamol 0:26:52 0:31:35 0:31:25 1:29:52
15 29 Triatlonski klub Ljubljana III Luka ZajcAleš ŠtebeKlemen Zupan 0:28:08 0:32:33 0:31:47 1:32:30
16 30 Triatlonski klub Ljubljana IV Stanislav KermeljMatjaž MurovecGregor Bukovec 0:34:52 0:33:37 0:34:12 1:42:41
24 Triatlon klub Maribor 2 Dejan ČepeJože KojcBoris Fluher 0:27:36 0:26:12 0:26:57 DQ
16 TK Inles Riko Ribnica člani 3 Luka MurnStane FajfarMarko Obreza 0:33:00 0:25:57 0:30:10 DQ

tafetni triatlon – Mladinke

# St. Klub Tekmovalci Čas1 Čas2 Čas3 Rezultat
1 10 TK Trisport Alprem 1 Maruša KlemencKatarina OgrinLiza Uršič 0:26:49 0:27:29 0:28:02 1:22:21
2 20 TK Inles Riko Ribnica mladinke 1 Manca DečmanLaura LovšinKaja Lovšin 0:27:27 0:30:02 0:30:13 1:27:43
3 12 TK Trisport Alprem 2 Kristina UršičKatarina HumarTinkara Capuder 0:29:26 0:32:40 0:32:56 1:35:03
4 21 TK Inles Riko Ribnica mladinke 2 Neža CunderAlja MaričUrška Turk 0:32:15 0:33:28 0:33:53 1:39:37
5 14 TK Trisport Alprem 3 Nika BavčarTea Bela KočarKatarina Spruk 0:34:03 0:38:30 0:42:08 1:54:42
6 0 TK Inles Riko Ribnica mladinke 3 Besal TinaBesal SaraJanež Jasna 0:35:03 0:38:40 0:42:28 1:56:12

tafetni triatlon – Članice

# St. Klub Tekmovalci Čas1 Čas2 Čas3 Rezultat
1 19 TK Inles Riko Ribnica članice Monika OražemEva TrohaNika Kožar 0:24:45 0:27:02 0:27:06 1:18:53
2 31 Triatlonski klub Ljubljana Anita KosDolores ŽičkarKlara Bajec 0:30:41 0:34:22 0:34:36 1:39:40
3 6 TK Trisport & 3K Maja DobovšekPolona StrnadBarbara Galjot 0:37:43 0:36:29 0:33:52 1:48:05