STALNA SESTAVA – MOŠKI POSAMEZNO

Mesto Št. št. Ime in priimek Leto rojstva Enota Plavanje Kolo Skupni čas
1 79. Damjan KROMAR 1972 1.bat. 0:14:44 0:45:07 1:03:57
2 77. Miran KOLOMAN 1972 3/32:gbr SV 0:15:36 0:46:20 1:07:07
3 76. Aleš ROPERT 1966 3/32:gbr SV 0:13:59 0:48:27 1:11:49
4 75. Jure VELEPEC 1965 GŠSV 0:15:36 0:50:06 1:11:59
5 83. Dejan KOREN 1972 12:gardb 0:18:02 1:14:57
6 81. Aleš KREK 1967 217:vod VP Kranj 0:14:49 0:51:35 1:17:21
7 73. Boštjan KALAN 1974 1: br:SV (10:bMS) 0:19:36 0:56:48 1:25:20
8 74. Robert SMERDU 1959 GŠSV 0:20:27 1:03:00 1:29:38
9 78. Peter BEVC 1973 1/82:br: SV 0:24:40 1:06:57 1:34:28
82. Dejan TEPEŠ 1973 VP 2/346

STALNA SESTAVA – ŽENSKE POSAMEZNO

Mesto Št. št. Ime in priimek Leto rojstva Enota Plavanje Kolo Skupni čas
1 85. Nataša FELKAR 1969 76: POd 0:22:07 1:08:14 1:39:07

STALNA SESTAVA – VOJAKI NA SLUŽENJUPOSAMEZNO

Mesto Št. št. Ime in priimek Leto rojstva Enota Plavanje Kolo Skupni čas
1 95. Borut HORVAT 1978 76: POd 0:15:50 0:53:18 1:17:14
2 93. Tomaž JENKO 1977 12: gardni bat: SV 0:20:01 1:47:00 1:26:15
3 96. Gregor VAROŠANEC 1974 76: POd 0:19:18 1:01:45 1:29:30
4 97. Tonček LORENČIČ 1974 76 POd 0:20:17 1:02:35 1:29:33
5 91. Aleksander JUG 1977 12 gardni bat: SV 0:22:32 1:06:55 1:35:08

STALNA SESTAVA – MOŠKI ŠTAFETA

Mesto Št. št. Ime in priimek Leto rojstva Enota Plavanje Kolo Skupni čas
1 61. Marko KRULJAC 1968 1/22:br: SV Novo mesto 0:15:51 0:56:32 1:05:00
Igor VARGA 1968 1 /22:br: SV Novo mesto
Simon ZUPANČIČ 1979 1/22:br: SV Novo mesto
2 70. Borut TINEV 1970 76: POd 0:14:31 0:50:00 1:07:44
Iztok KAPUN 1968 76: POd
Miodrag KORČULANIN 1963 76: POd
3 62. Bogdan KOVČAN 1973 1 br: SV (10bMS) -1: 0:47:17 1:09:43
Marko KAVČIČ 1976 1 br: SV (10:bMS) -1:
Aleksander CIZELJ 1974 1 br SV (10:bMS) -1:
4 69. Maks ŽITKO 1960 GŠSV 0:18:14 0:53:34 1:16:32
Jože PRISLAN 1948 GŠSV
Stane FERFILA 1951 GŠSV
5 63. Goran KOZOLE 1974 1 br: SV (10:bMS) – 2: 0:17:48 0:53:57 1:16:54
Tomislav JESENOVEC 1968 1 :br: SV (10:bMS) – 2:
Aleš FRANJKO 1972 1 br: SV (10:bMS) – 2:
6 67. Gorazd TRUNKL 1957 Učni divizion – Lj 0:19:47 0:56:24 1:16:59
Tadej NOVAK 1964 Učni divizion – Lj
Jože KRIŽMAN 1957 Učni divizion – Lj
7 64. Ivan UNGER 1968 74: okmb Maribor 0:18:10 1:18:18
Boštjan BEZJAK 1972 74: okmb Maribor
Lucijan CELCAR 1974 74: okmb maribor
8 65. Boštjan SLUGA 1975 KOBRA 1-Vrhnika 0:24:31 1:00:25 1:23:12
Boris BOLE 1962 KOBRA 1-Vrhnika
Milan LAPAJNE 1966 KOBRA 1-Vrhnika

STALNA SESTAVA – ŽENSKE ŠTAFETA

Mesto Št. št. Ime in priimek Leto rojstva Enota Plavanje Kolo Skupni čas
1 100. Suzana TKAVC 1965 GŠSV 0:16:38 1:03:14 1:29:40
Tatjana ŠTER 1969 GŠSV
Urška BRODNIK 1972 GŠSV

VOJAKI NA SLUŽENJU ŠTAFETA

Mesto Št. št. Ime in priimek Leto rojstva Enota Plavanje Kolo Skupni čas
1 107. Tomaž GOMBOŠI 1974 76: POd 0:21:52 1:00:10 1:20:33
Branko JAGER 1974 76: POd
Stane ČURIN 1972 76: Pod
2 108. Gašper KARUN 1978 12:gardni bataljon 0:18:14 0:55:12 1:21:24
Miodrag KRASIČ 1975 12:gardni bataljon
Simon KOSI 1979 12:gardni bataljon
3 105. Davor ŠKORJANEC 1978 KOBRA 2-Maribor 0:22:34 1:04:00 1:27:00
Damjan KOTNIK 1976 KOBRA 2-Maribor
Robert RAJ 1978 KOBRA 2-Maribor

MOŠKI (OLIMPIK 1500-40-10)

Mesto Št. št. Ime in priimek Leto rojstva Enota Plavanje Kolo Skupni čas
1 12. Erih PEČNIK 1973 ENERGIJA 0:21:33 1:20:16 1:59:23
2 8. Grega HOČEVAR 1972 NOVICE EXTREM 0:21:45 1:59:40
3 11. Mitja MORI 1974 ENERGIJA 0:21:33 1:20:15 2:00:16
4 17. Igor KOGOJ 1959 TRI SPORT Kamnik 0:22:03 1:22:20 2:00:43
5 10. Klemen ZEVNIK 1976 ENERGIJA 0:23:10 1:22:17 2:01:00
6 3. Uroš VELEPEC 1967 NOVICE EXTREM 0:22:25 1:22:18 2:01:20
7 14. Tomaž ŠINK 1970 TK RIBNICA 0:23:08 1:22:21 2:02:53
8 13. Uroš SEME 1981 NOVICE EXTREM 0:20:57 1:20:18 2:04:53
9 23. Jani TOMŠIČ 1965 NOVICE EXTREM 0:24:07 1:24:20 2:05:46
10 21. Matjaž KOVAČ 1973 TRIVAV 0:23:59 1:24:19 2:06:43
11 24. Gregor JANEŽIČ 1972 NOVICE EXTREM 0:24:35 1:24:21 2:07:53
12 19. Rajko KRAČUN 1974 TRI SPORT Kamnik 0:27:09 1:30:02 2:13:23
13 110. Jani SENGER 1978 KOVINOTEHNA 0:24:10 1:29:11 2:13:27
14 28. Bojan DEBEVEC 1957 KOVINOTEHNA 0:25:32 1:29:37 2:14:37
15 5. Rado AČIMOVIČ 1955 TK KOVINOTEHNA Celje 0:25:40 1:33:00 2:15:19
16 111. Mitja KRANJC 1968 ŠZ SEVNICA 0:27:25 1:30:20 2:18:11
17 27. Paolo GODNIČ 1962 HAPPIDEA (ITA) 0:28:18 1:33:02 2:20:30
18 26. Jože TANKO 1946 KOVINOTEHNA 0:24:56 1:32:50 2:24:53
19 9. Stane KOGOVŠEK 1956 NOVICE EXTREM 0:31:08 1:37:20 2:25:32
20 1. Miloš PETELIN 1977 TK RIBNICA 0:30:59 2:26:07
21 20. Viktor EKART 1958 RADIO DUR 0:31:12 2:26:53
22 7. Matej ZORKO 1979 TK BOHINJ 0:36:08 2:32:59
23 29. Ciril OCEPEK 1952 TK LJUBLJANA 0:29:27 1:39:48 2:33:42
24 6. Andrej PODLIPNIK 1979 TK BOHINJ 0:33:56 2:35:23
25 18. Matej ŠKUFCA 1967 TK RIBNICA 0:43:57 2:38:31
26 25. Damjan BRODNIK 1951 PRIBA TEAM 0:39:56 2:42:12
27 4. Marko PLIVERIČ 1952 TK LJUBLJANA 0:33:03 2:47:32
2. Jože NOVOSELC 1978 ŠZ SEVNICA
15. Miha MENARD 1981 TK LJUBLJANA 0:27:50 1:32:45 1:17:45
16. Miran SAGADIN 1966 TK MARATON-PTUJ 0:30:10
22. Luka ZAJC 1979 NOVICE EXTREM 0:24:28 1:29:20

ŽENSKE DP (OLIMPIK 1500-40-10)

Mesto Št. št. Ime in priimek Leto rojstva Enota Plavanje Kolo Skupni čas
1 32. Mateja ŠIMIC 1980 NOVICE EXSTREM 0:23:17 1:29:28 2:15:42
2 33. Nada KOZJEK 1963 NOVICE EXSTREM 0:32:34 2:32:44
3 30. Petra PREBEG 1977 TK Bohinj 0:29:07 1:43:49 2:42:35

MOŠKI – SPRINT TRIATLON (750-20-5) – ZA POKAL OPEL MS

Mesto Št. št. Ime in priimek Leto rojstva Enota Plavanje Kolo Skupni čas
1 46. Nino COKAN 1973 STOP TEAM 0:12:31 0:43:02 1:04:50
2 44. Primož PŠENIČNIK 1973 TRI WAY 0:11:53 0:45:13 1:05:17
3 47. Damjan KRAJNC 1969 CELJE 0:19:08 0:53:26 1:09:35
4 40. Matjaž MRAZ 1961 KOVINOTEHNA Celje 0:16:27 0:50:04 1:12:05
5 45. Boštjan KOROŠEC 1974 TPISPORT 0:16:49 0:51:28 1:16:06
6 43. Dušan KOVAČIČ 1977 NOVICE EXSTREM 1:18:51
7 38. Tomaž PAJNHART 1973 Krog 0:16:19 0:57:40 1:23:51
8 36. Boštjan KASTELIC 1960 brez kluba – M:Sobota 0:19:13 0:57:00 1:26 28
9 48. Tibout ZLATKO 1961 TS RADENSKA 0:30:00 1:31:04
10 35. Iztok FISTER 1960 Bakovci 0:23:07 1:03:20 1:32:52

MOŠKI – CIVILNI SPRINT – ŠTAFETA

Mesto Št. št. Ime in priimek Leto rojstva Enota Plavanje Kolo Skupni čas
1 55. Krešimir BOŽIKOV MODRI DIRKAČ! 0:12:55 0:18:55 1:04:50
Bernard OMAR MODRI DIRKAČI
Mitja LAINŠČAK MODRI DIRKAČI
2 57. Aleš MRAK 1975 KŠPD 0:14:34 0:22:36 1:07:33
Matjaž MRAK 1975 KŠPD
Marko POTOČNIK 1974 KŠPD