Triatlon 1.5-40-10

Moški skupno

# #/K SST PRIIMEK KLUB LR ORZ Plavanje # Trans 1 # Kolo Trans 2 Pla.+Kolo # Trans2 # Tek # Rezultat Kat
1 1 245 DEANAZ Cederic FRA 0:19:41 1 0:00:26 8 1:03:09 2 1:23:16 1 0:00:15 3 00:30 30 6 1:54:03 Ml
2 2 235 FERRARO Giuseppe ITA 0:19:50 7 0:00:27 10 1:07:04 2:00 AM 1:27:23 12 00 00:24 24 0:29:29 1 1:57:16 M1
3 3 204 DANEK Michal KEPAK Triafhlon Team 1979 ČEŠ 0:19:52 8 0:00:31 18 1:06:56 15 1:27:20 6 0:00:14 2 0:29:56 2 1:57:31 M1
4 4 238 ORUCKY Andrej SVK 0:19:52 9 0:00:24 5 1:07:02 21 1:27:18 4 0:00:24 25 0:30:00 3 1:57:42 m
5 5 202 MACHAČ Zdertek TUFU TITAN ZLIN 1976 ČEŠ 0:19:48 6 0:00:22 2 1:07:17 28 1:27:28 19 0:00:17 6 0:30:29 5 1:58:14 m
6 6 246 CURTEN Yann FRA 0:19:47 5 0:00:26 9 1:07:03 23 1:27:17 3 0:00:17 8 0:30:53 7 1:53:28 MI
7 7 206 SZlLAGYl Egon MAD 0:19:45 3 0:00:24 4 1:07:14 27 1:27:24 14 0:00:23 23 0:30:56 8 1:58:44 M1
8 1 200 ŽEPIČ Damjan STOP TEAM 1971 SLO 1.46875 18 0:00:29 13 1:05:38 5 1:27:22 10 0:00:19 12 0:31:12 9 1:58:54 MD-C
9 8 244 LE LUHERNE Christophe FRA 0:21:04 15 0:00:27 11 1:05:49 7 1:27:20 7 0:00:16 4 0:32:25 13 2:00:03 Ml
10 9 232 VILLA Luca ITA 0:21:00 14 0:00:32 24 1:05:54 8 1:27:26 17 0:00:32 35 0:32:23 12 2:00:22 Ml
11 10 205 KLIMA Tomas KEPAK Triathlon Team 1980 ČEŠ 0:19:43 2 0:00:40 32 1:07:01 18 1:27:24 13 0:00:21 16 0:32:55 16 2:00:41 Ml
12 1 217 SEME Uroš NOVICE EXTREME 1981 SLO 0:19:55 10 0:00:29 14 1:07:01 20 1:27:26 16 0:00:22 20 0:32:58 17 2:00:47 MDM
13 11 239 BRNA Tomaž SVK 0:19:47 4 0:00:38 31 1:06:56 16 1:27:22 11 0:00:21 18 0:33:11 18 2:00:54 M1
14 2 275 MOČNIK Erik TRISPORT KAMNIK 1977 SLO 0:22:44 24 0:00:25 7 1:07:02 22 1:30:11 20 0:00:22 22 0:30:20 4 2:00:54 mo
15 12 236 VINACCIA Karl Andrea ITA 0:20:43 12 0:00:45 33 1:05:56 9 1:27:24 15 0:00:19 14 0:33:57 20 2:01:41 M1
16 13 240 GREŠŠ Jožef SVK 0:22:39 22 0:00:23 3 1:07:09 26 1:30:12 22 0:00:22 21 0:31:30 10 2:02:05 M1
17 14 265 PETRIČEViČ Dejan TK PETAR ZRINSKl 1975 HRV 0:38:37 21 0:00:37 30 1:06:59 17 1:30:14 24 0:00:27 30 0:32:20 11 2:03:03 M1
18 15 237 GUGUELMETTI Marco ITA 0:20:44 13 0:00:35 29 1:06:05 10 1:27:26 18 0:00:17 7 0:36:40 28 2:04:24 m
19 3 273 TOMŠIČ Jani 1965 SLO 0:22:04 20 0:00:32 26 1:07:36 29 1:30:13 23 0:00:33 38 0:33:38 19 2:04:26 MD-C
20 4 209 ŠINK Tomai TK RIBNICA 1970 SLO 0:22:43 23 0:00:31 19 1:07:01 19 1:30:15 25 0:00:21 17 0:34:29 22 2:05:06 MDC
21 16 281 TIŠLJAR Mirko ŠD STUBICA 1976 HRV 0:25:01 32 0:00:32 27 1:07:52 30 1:33:26 32 0:00:36 41 0:32:36 14 2:06:39 M1
22 17 234 POLLA Walter ITA 0:25:23 34 0:00:55 41 1:07:07 25 1:33:26 31 0:00:32 36 0:32:51 15 2:08:49 m
23 18 247 AMIAUD Frederic FRA 0:21:12 16 0:00:29 16 1:05:39 6 1:27:21 8 0:00:16 5 0:39:47 33 2:07:26 M1
24 19 231 VYNCKE Eric BEL 0:26:22 36 0:00:49 37 1:06:12 12 1:33:24 29 0:00:25 26 0:34:46 24 2:08:36 Ml
25 20 227 DASSEVILLE Peter BEL 0:22:48 26 0:00:46 34 1:09:55 35 1:33:30 34 0:00:26 20 0:34:43 23 2:08:40 Ml
26 21 228 DIDIER Wiiliam BEL 0:23:00 26 0:00:46 35 1:09:34 33 1:33:21 26 0:00:19 13 0:35:00 25 3:08:41 M1
27 5 269 KOVAČ Matjaž ŠD TRIWAY 1973 SLO 0:23:05 29 0:00:20 12 1:09:49 34 1:33:23 28 0:00:18 11 0:35:58 26 2:09:41 MD-C
28 22 233 DAMIANl Marco ITA 0:26:33 39 0:00:29 15 1:06:23 13 1:33:25 30 0:00:26 29 0:36:03 27 2:09:55 M1
29 23 242 AZARI Peter SVK 0:24:59 31 0:00:30 17 1:07:53 31 1:33:23 27 0:00:21 19 0:37:19 29 2:11:04 M1
30 25 274 RAES lise BEL 0:26:44 40 0:00:49 39 1:15:08 40 2.9875 37 0:00:38 42 0:43:58 44 2:27:20 m
31 1 221 DEBENEC Bojan KOVINOTEHNA Celje 1957 SLO 0:26:31 38 0:00:49 36 1:06:06 11 1:33:27 33 0:00:40 43 0:39:24 32 2:13:32 MD VI
32 24 230 CHARLES Marc BEL 00:26:15 35 00:01:00 44 01:12:35 36 01:39:51 35 00:00:50 45 00:34:18 21 02:14:59 Ml
33 1 223 &KRLEP Anton TRISPORT Kamnik 1949 SLO 00:30:34 43 00:01.19 48 01:13:00 37 01:44:54 40 00:00:33 37 00:37:42 30 02:23:10 MD-V3
34 6 210 KRAVOS Gregor Saša 1967 SLO 00:24:57 30 00:00:51 40 01:14:03 39 01:39:52 36 00:01 00 47 0042:41 41 02:23:34 MD-C
35 7 216 NOVOSELC Jože NOVICE EXTREME 1978 SLO 00:28:01 41 00:00:25 6 01:15:56 41 01:44:23 38 00:00:29 33 00:40:51 35 02:25:44 MD-C
36 8 266 DEČMAN Mitja TK RIBNICA 1969 SLO 00:31:24 45 00:00:31 22 01:13:12 38 01:45:08 42 00:00:30 34 00:42:05 30 02:27:44 MD-C
37 26 241 LACKO Peter SVK 00:34:47 53 00:00:31 21 01:09:20 32 01:44:40 39 00:00:34 39 00:42:41 42 02:27:56 M1
38 2 222 TANKO Jože KOVINOTEHNA Celje 1946 SLO 00:26:30 37 00:01:32 50 01:17:04 44 01:45:08 41 00:01:00 49 00:44:24 45 02:30:33 MD-V.V
39 1 249 BRIC Slavko KOVINOTEHNA Celje 1955 SLO 00:32:39 48 00:00:49 38 01:16:21 42 01:49:50 44 00:01:02 51 00:41:06 36 02:31:59 MD-V2
40 9 207 SAGADIN Miran 1966 SLO 00:32:17 40 00:01:06 45 01:20:43 49 01:54:07 45 00:01:12 52 00:38:31 31 02:33:51 MD-C
41 2 276 ŽAGAR Anton TK RIBNICA 1955 SLO 00:36:15 56 00:01:40 51 01:19:13 46 01:57:09 49 00:00:34 40 00:39:56 34 02:37:40 MD-V2
42 10 211 SVENŽEK Frand 1963 SLO 00:35:57 55 00:01:58 52 01:16:59 43 01:54:55 47 00:01.00 48 00:42:36 40 02:38:32 MD-C
43 11 213 SLAN1Č Zoran 1971 SLO 00:30:33 42 00:02:45 58 01:21:36 51 01:54:54 46 00:00:54 46 00:43:46 43 02:39:35 MD-C
44 12 212 MAŽI Jernej 1972 SLO 00:33:07 49 00:02:10 54 01:23:54 53 01:59:11 53 00:01:15 54 00:41:52 37 02:42:19 MD-C
45 3 280 KROFI Drago TK TRIGLAV KRANJ 1947 SLO 00:34:08 51 00:01:28 43 01 19:20 47 01:54:57 48 00:01:01 50 00:46:58 48 02:42:57 MD-V3
46 1 219 HORVAT Matija NOVICE EXTREME 1935 SLO 00:35:05 54 00:02:36 56 01:20:29 43 01:58:10 51 00:01:22 55 00:48:10 49 02:47:43 MD-V4
47 3 250 PUVERIČ Marko TK LJUBLJANA 1952 SLO 00:33:55 50 00:00:55 42 01:23:21 52 01:58:13 52 00:01:13 53 00:50:41 50 02:50:08 MD-V2
48 13 271 HORVAT Borut ŠTUDENT 1978 SLO 00:34:28 52 00:02:18 55 01:21:23 50 01:58:09 50 00:00:17 9 00:55:46 51 02:54:12 MD-C
49 14 270 KOVAČIČ Dejan ŠTUDENT 1978 SLO 00:40:09 57 00:03 19 59 01.25:16 54 02:08:45 54 00:00:25 27 00:46:01 46 02:55:12 MDC
50 4 277 KRIŠTOFIČ Mare TK BOHINJ 1948 SLO 00:43:50 60 00:02:43 57 01:34:54 57 02:21:27 57 00:00:28 32 00:42:27 39 03:04:23 MDV3
51 4 263 PRERADOVlt Konstantin MONET 1953 SLO 00:40:38 58 0004:25 60 01:34:09 55 02:19:14 56 00:00:44 44 00:46 32 47 03:06:31 M0-V2
52 2 224 Črnivec Lado TK LJUBLJANA 1933 SLO 00:40:49 59 00:02:06 53 01:34:35 56 02:17:30 55 00:00:28 31 00:59:34 52 03:17:33 MD-V4

Posamezniki skupno

# #/K SST PRIIMEK KLUB LR ORZ Plavanje # Trans 1 # Kolo Trans 2 Pla.+Kolo # Trans2 # Tek # Rezultat Kat
1 1 1 KROMAR Damjan 10 BMS 1972 0:12:45 3 0:00:22 1 0:33:43 1 0:46:51 1 0:00:15 1 0:15:10 1 1:02:16 1SV-M
2 1 21 COKAN Nino KOVINOTEHNA 1973 0:11:48 2 0:00:40 6 0:34:25 2 0:46:53 2 0:00:19 3 0:17:43 6 1:04:56 IOPEL
3 2 16 JANEŽIČ Gregor NOVICE EXTREME 1972 0:13:03 4 0:00:32 3 0:35:14 3 0:43:50 4 0:00:22 6 0:17:32 5 1:06:45 10PEL
4 3 26 PŠENIČNIK Primož TR1WAY 1973 0:11:29 1 0:00:35 5 0:36:44 7 0:44:50 3 0:00:32 15 0:13:01 7 1:07:23 10PEL
5 4 25 ERLIH Sašo TRIWAY 1975 0:13:55 5 0:00:34 4 0:36:27 6 0:50:57 6 0:00:26 13 0:16:37 2 1:08:01 10PEL
8 5 24 JENIČ Samo TRIWAY 1976 0:14:03 6 0:00:30 2 0:36:22 5 0:50:55 5 0:00:23 7 0:18:05 8 1:09:23 10PEL
7 6 29 KRANJC David ZDRAVA ŠOLA LOVŠE 1902 0:14:29 9 0:01:24 13 0:35:38 4 0:51:32 7 0:00:44 20 0:19:01 11 1:11:18 10PEL
8 2 10 ROPRET Aleš 1 OPPVLZO 1966 0:14:07 8 0:00:55 10 0:38:23 8 0:53:26 8 0:00:29 14 0:18:38 10 1:12:34 1SV-M
9 7 19 BRUS Bojan TS RADENSKA 1975 0:16:06 10 0:00:47 8 0:38:46 9 0:55:40 9 0:00:25 10 0:17:00 3 1:13:06 IOPEL
10 3 8 SLIVEČKA Damjan 10. BMS 1975 0:16:09 11 0:00:55 9 0:39:04 10 0:56:09 11 0:00:38 18 0:18:17 9 1:15:04 1SV-M
11 8 14 SAPAČ Milan 1962 0:18:28 19 0:01:35 15 0:41:10 12 1:01:15 15 0:00:26 12 0:17:20 4 1:19:01 IOPEL
12 4 5 VARGA Aleksander 10. BMS 1973 0:16:57 16 0:01:10 11 0.029861111 16 1:00:57 13 0:00:21 4 0:20:18 12 1:21:38 IS V-M
13 5 11 TINEV Borut 76. POD 1970 0:14:03 7 0:01:23 12 0:40:32 11 0:55:59 10 0:00:24 8 0:25:34 19 1:21:57 1SV-M
14 9 23 BO ROVI N S EK Mladen 1957 0:15:35 12 0:00:47 7 0:41:23 13 0:58:46 12 0:00:37 17 0:23:08 15 1:22:32 10PEL
15 10 12 TIBAUT Zlatko TS RADENSKA 1961 0:16:47 14 0:01:38 16 0:42:47 15 1:01:13 14 0:00:24 9 0:23:05 14 1:24:43 IOPEL
16 11 31 KASTELIC Boštjan 1960 0:16:40 13 0:01:33 14 0:43:03 17 1:01:17 17 0:00:35 16 0:24:51 18 1:26:44 10PEL
17 6 6 JAUNIG Klemen 10. BMS 1971 0:16:55 15 0:02:05 18 0:48:15 20 1:07:16 19 0:00:19 2 0:21:05 13 1:28:41 1SV-M
18 12 28 GRAŠIČ Danilo 1982 0:20:39 21 0:01:48 17 0:44:46 18 1:07:14 18 0:00:25 11 0:24:02 16 1:31:43 IOPEL
19 13 13 KAVAŠ Srečko 1964 0:18:44 20 0:02:18 19 0:47:36 19 1:08:38 20 0:00:22 5 0:25:36 20 1:34:38 IOPEL
20 1 32 TOPLAK Boris STR. FAKULTETA 1973 0:18:02 18 0:03:27 21 0:51:04 21 1:12:34 21 0:00:38 19 0:24:30 17 1:37:44 1UMI

MD-V4Veterani skupno

# #/K SST PRIIMEK KLUB LR ORZ Plavanje # Trans 1 # Kolo Trans 2 Pla.+Kolo # Trans2 # Tek # Rezultat Kat
1 46 219 HORVAT Malija NOVICE EXTREME 1935 SLO 0:35:05 54 0:02:36 56 1:20:29 48 01:58:10 51 0:01:22 55 0:48:10 49 2:47:43 M0-
2 52 224 ČRNIVEC Lado TK LJUBLJANA 1933 SLO 0:40:49 59 0:02:06 53 1:34:35 56 02:17:30 55 0:00:28 31 00:59 34 52 3:17:33 M0-

MD-V2Veterani skupno

# #/K SST PRIIMEK KLUB LR ORZ Plavanje # Trans 1 # Kolo Trans 2 Pla.+Kolo # Trans2 # Tek # Rezultat Kat
1 39 249 BRIC Slavko KOVINOTEHNA Celje 1955 SLO 0:32:39 48 0:00:49 37 1:16:21 42 1:49:50 44 0:01:02 51 41:06:00 36 2:31:59
2 41 278 ŽAGAR Anton TK RIBNICA 1955 SLO 0:36:15 56 0:01:40 51 1:13:13 46 1:57:09 49 0:00:34 39 0:39:56 34 2:37:40 MD-
3 47 250 PLIVERIČ Marko TK LJUBLJANA 1952 SLO 0:33:55 50 0:00:55 42 1:23:21 52 1:58:13 52 0:01:13 53 0:50:41 50 2:50:08 MD-
4 51 268 PRERADOVIČ Konstantin MONET 1953 SLO 0:40:38 58 0:04:25 60 1:34:09 55 2:19:14 56 0:00:44 44 0:46:32 47 3:06:31 MD-

MD-V3Veterani skupno

# #/K SST PRIIMEK KLUB LR ORZ Plavanje # Trans 1 # Kolo Trans 2 Pla.+Kolo # Trans2 # Tek # Rezultat Kat
1 33 223 ŠKRLEP Anton TRISPORT Kamnik 1949 SLO 0:30:34 43 0:01:19 48 1:13:00 37 1:44:54 40 0:00:33 37 0:37:42 30 2:23:10 MD-
2 30 222 TANKO Jože KOVINOTEHNA Celje 1946 SLO 0:26:30 38 0:01:32 60 1:17:04 44 1:45:08 41 0:01:00 48 0:44:24 45 2:30:33 MD-
3 45 280 KROF L Drago TK TRIGLAV KRANJ 1947 SLO 0:34:08 51 0:01:28 49 1:19:20 47 1:54:57 48 0:01:01 50 0:46:58 48 2:42:57 MD-
4 50 277 KRIŠTOFIČ Mare TK BOHINJ 194S SLO 0:43:50 60 0:02:43 57 1:34:54 57 2:21:27 57 0:00:28 32 0:42:27 39 3:04:23 MD-

MD-V1Veterani skupno

# #/K SST PRIIMEK KLUB LR ORZ Plavanje # Trans 1 # Kolo Trans 2 Pla.+Kolo # Trans2 # Tek # Rezultat Kat
1 31 221 DEBENEC Bojan KOVINOTEHNA Celje 1957 SLO 0:26:31 39 0:00:49 36 1:06:06 11 1:33:27 M 0:00:40 43 0:39:24 32 2:13:32 UD-

Vse ženske

# #/K SST PRIIMEK KLUB LR ORZ Plavanje # Trans 1 # Kolo Trans 2 Pla.+Kolo # Trans2 # Tek # Rezultat Kat
1 1 262 RADOVA Lenka IT KOVOSUIT 1979 ČEŠ 0:21:27 2 0:00:29 4 1:15:02 7 1:36:59 4 0:00:18 8 0:34:16 1 2:11:33 Z1
2 2 252 RICCO Silvia ITA 0:23:31 5 0:00:31 6 1:12:54 2 1:36:57 2 0:00:18 7 0:34:57 2 2:12:13 l
3 3 263 SAILOVA Olga 1978 RUS 0:22:31 4 0:00:29 5 1:13:56 3 1:36:57 3 0:00:14 2 0:37:05 5 2:14:17 l
4 4 261 ZDENKOVA Lucie TT CENRUM PRAGA 1974 ČEŠ 0:21:26 1 0:00:27 2 1:15:02 6 1:36:56 1 0:00:14 1 0:37:28 7 2:14:39 Z1
5 5 258 LOUET Celine FRA 0:23:33 6 0:00:36 8 1:12:52 1 1:37:01 5 0:00:17 6 0:38:42 9 2:16:00 Z1
6 6 251 VVELLENS Hilda BEL 0:27:21 11 0:00:44 10 1:14:35 4 1:42:41 10 0:00:30 9 0:35:19 3 2:18:31 Z1
7 1 278 NAKRST Nalša TRISP0RT KAMNIK 1962 SLO 0:26:00 10 0:01:03 11 1:15:01 5 1:42:05 8 0:00:36 10 0:36:16 4 2:18:57 ZD-C
8 7 253 GlRIBON Cristina JTA 0:24:40 8 0:00:20 3 1:17:28 10 1:42:37 9 0:00:17 5 0:37:21 6 2:20:15 Z1
9 8 254 CAPPELLINI Adelajde ITA 0:21:28 3 0:00:24 1 1:19:24 11 1:41:17 6 0:00:16 3 0:40:20 10 2:21:54 Z1
10 9 256 BERTHOZ Marie-Anne FRA 0:25:33 9 0:00:37 9 1:16:30 8 1:42:42 11 0:00:49 11 0:38:33 8 2:22:05 71
11 10 257 LOUET Caroline FRA 0:23:35 7 0:00:36 7 1:17:09 9 1:41:21 7 0:00:16 4 0:40:59 12 2:22:37 Zl
12 11 264 HRVOJ Zrinka TK PETAR ZRINSKI 1973 HRV 0:20:24 12 0:01:29 12 1:30:57 12 2:00:51 12 0:00:53 12 0:40:20 11 2:42:05 Z1