ŽENSKE ABSOLUTNO

Mesto Priimek Ime Klub/Enota Leto rojstva Plavanje Kolo Tek Skupni čas
1 NAKRST Nataša TK Trisport 1962 0:12:51 0:33:17 0:19:10 1:05:18
2 ŠINKOVEC Melita ŠD SOKOL 1978 0:13:28 0:33:05 0:20:19 1:06:52
3 RAJHER Polona TK Maribor 1977 0:12:59 0:33:32 0:21:34 1:08:05
4 ROT Saša ŠD SOKOL 1986 0:14:35 0:38:02 0:23:28 1:16:05
5 FLERIN Mojca 18.BRKBO – KR 1980 0:18:48 0:37:45 0:22:50 1:19:23
6 ŠTRUKELJ Ljuba TK Maribor 1955 0:16:46 0:37:26 0:26:39 1:20:51
7 SKERBINEK Polona 10.MOTB/1.BR 0:21:37 0:35:05 0:30:42 1:27:24
8 TRAMTE Maša Inles Ribnica 1986 0:12:29 0:48:07 dnf

MOŠKI ABSOLUTNO

MESTO Priimek Ime Klub/Enota Leto rojstva Plavanje Kolo Tek Skupni čas
1 CEBIN Bojan TK Inles Riko Ribnica 1986 0:10:11 0:30:58 0:15:35 0:56:44
2 PLEŠE David TK Ljubljana 1983 0:10:13 0:30:54 0:16:37 0:57:44
3 KROMAR Damijan TK Inles Riko Ribnica 1972 0:11:48 0:30:39 0:16:14 0:58:41
4 ŠINK Tomaž TK Gorenjska 1970 0:10:46 0:39:22 0:10:06 1:00:14
5 MEDEN Sašo TK Maribor 1968 0:10:45 0:31:44 0:18:07 1:00:36
6 SEME Uroš TK Gorenjska 1981 0:09:43 0:31:27 0:19:54 1:01:04
7 PELAJ Albert TŠD Grič 1988 0:10:19 0:34:55 0:15:52 1:01:06
8 POGAČNIK Nejc Inles Ribnica 1987 0:10:11 0:30:59 0:20:23 1:01:33
9 BENČINA Matej Inles Ribnica 1981 0:12:08 0:33:23 0:17:25 1:02:56
10 ŠILC Franci Inles Ribnica 1982 0:13:37 0:31:53 0:18:42 1:04:12
11 BENČINA Peter Inles Ribnica 1984 0:11:46 0:30:40 0:21:50 1:04:20
12 TORKAR Gregor TK Gorenjska 1977 0:11:59 0:33:19 0:19:14 1:04:32
13 ČEPE Dejan TK Maribor 1985 0:12:56 0:32:39 0:19:54 1:05:29
14 KOVAČIČ Jaroslav TK Krško 1984 0:10:47 0:31:43 0:23:31 1:06:01
15 MERHAR Matjaž TK Krško 1979 0:13:46 0:32:46 0:19:39 1:06:11
16 IVANAGIČ Dario HV 0:14:13 0:33:58 0:20:02 1:08:13
17 ŽIC Renato HV 0:13:09 0:33:22 0:22:31 1:09:02
18 ŠTABUC Roman TK Maribor 1969 0:13:42 0:35:26 0:20:13 1:09:21
19 ŠVAB Matic TK Gorenjska 1983 0:13:29 0:35:21 0:21:48 1:10:38
20 UNGER Ivan 74. OKMB 1968 0:15:28 0:35:16 0:20:01 1:10:45
21 LOVŠIN Marko 10.MOTB/1.BR 1979 0:14:39 0:34:07 0:22:16 1:11:02
22 KOGOVŠEK Stane ŠD Sokol 1956 0:15:52 0:34:17 0:21:21 1:11:30
23 KOLANDER Rudi TK Maribor 1954 0:15:33 0:35:20 0:21:18 1:12:11
24 RAKAR Miha 18.BRKBO – KR 1978 0:17:37 0:35:23 0:19:18 1:12:18
25 DUMANIC Deni HV 0:16:14 0:34:45 0:21:50 1:12:49
26 ŠILEC Madio Trgovina Šilec 1979 0:15:31 0:34:35 0:22:48 1:12:54
27 MALOVI Č Zoran TK Maribor 1969 0:14:49 0:35:22 0:22:49 1:13:00
28 KOJC Jože TK Maribor 1969 0:15:30 1:13:02 1:13:02
29 MEDIC Mario HV 0:19:08 0:34:05 0:20:00 1:13:13
30 ŠTRUKELJ Andrej TK Maribor 1962 0:14:20 0:35:44 0:23:31 1:13:35
31 KOSTANJEVE C Matej 670.POVLOGB/1 .B R. 1973 0:15:42 0:36:53 0:21:37 1:14:12
32 SEME Aleš TK Gorenjska 1978 0:13:19 0:37:31 0:24:43 1:15:33
33 ROPRET Aleš Pza PODPORO 1966 0:13:32 0:36:34 0:25:29 1:15:35
34 LIŠNIC Goran HV 0:16:02 0:35:19 0:24:58 1:16:19
35 CVETKO Dušan Konjice 1952 0:16:36 0:36:38 0:26:56 1:20:10
36 ZAMUDA Aleš 670.POVLOGB/1 .B R. 1973 0:17:37 0:37:46 0:25:11 1:20:34
37 KLEMENČIČ Zdenko TS Radenska 1981 0:21:51 0:38:26 0:20:24 1:20:41
38 TIBAUT Zlatko AS Triglav Predanovci 1961 0:17:46 0:38:52 0:24:04 1:20:42
39 SOBOTIČ Dimitrij TK Krško 1984 0:13:35 0:39:23 0:27:50 1:20:48
40 GOMZI Slavko TS Radenska 1956 0:18:00 0:38:34 0:24:30 1:21:04
41 ČONDIČ Ivo TK Maribor 1970 0:16:09 1:21:17 1:21:17
42 PLANINŠEK Odon 1967 0:13:56 0:42:44 0:25:45 1:22:25
43 TINEV Borut EVOJ MS/PP 0:14:40 0:38:35 0:29:56 1:23:11
44 KRASNIK Gorazd Maratonec 1955 0:27:30 0:47:19 0:17:57 1:32:46

ODPRTO PRVENSTVO SV V TRIATLONU – SUPER ŠPRINT – DEČKI

Mesto Priimek Ime Klub/Enota Leto rojstva Skupni čas
1 ZOBEC Nik Inles Ribnica 1992 0:26:15
2 BAJIČ Bor TK Gorenjska 1989 0:27:14
3 ŽMAVČIČ Blaž Multisport klub Krško 1991 0:28:05
4 ARKO Peter Inles Ribnica 1992 0:28:55
5 MEDEN Matija TK MARIBOR 1993 0:29:20
6 ANDOLŠEK Aljaž Inles Ribnica 1993 0:30:09
7 PAPIŠTA Martin TK Rudolf Perešin Hrvaška 1991 0:30:12
8 ROJC Miha TK Trisport Kamnik 1990 0:30:42
9 GRILJC Štefan TK Trisport Kamnik 1992 0:33:41
10 HRIBAR Domen TK Trisport Kamnik 1991 0:35:00
11 DOBOVŠEK David TK Trisport Kamnik 1992 0:35:01
12 KRALJ Urban TK Maribor 1995 0:38:58

KADETI B

Mesto Priimek Ime Klub/Enota Leto rojstva Skupni čas
1 MEDEN Matija TK MARIBOR 1993 0:29:20
2 ANDOLŠEK Aljaž Inles Ribnica 1993 0:30:09
3 KRALJ Urban TK Maribor 1995 0:38:58

KADETI A

Mesto Priimek Ime Klub/Enota Leto rojstva Skupni čas
1 ZOBEC Nik Inles Ribnica 1992 0:26:15
2 ŽMAVČIČ Blaž Multisport klub Krško 1991 0:28:05
3 ARKO Peter Inles Ribnica 1992 0:28:55
4 PAPIŠTA Martin TK Rudolf Perešin Hrvaška 1991 0:30:12
5 GRILJC Štefan TK Trisport Kamnik 1992 0:33:41
6 HRIBAR Domen TK Trisport Kamnik 1991 0:35:00
7 DOBOVŠEK David TK Trisport Kamnik 1992 0:35:01

MLAJŠI MLADINCI

Mesto Priimek Ime Klub/Enota Leto rojstva Skupni čas
1 BAJIČ Bor TK Gorenjska 1989 0:27:14
2 ROJC Miha TK Trisport Kamnik 1990 0:30:42

ODPRTO PRVENSTVO SV V TRIATLONU – SUPER ŠPRINT – DEKLICE absolutno

MESTO Priimek Ime Klub/Enota Leto rojstva Skupni čas
1 ORAŽEM Monika Inles Ribnica 1993 0:29:50
2 KOŽAR Nika Inles Ribnica 1993 0:30:50
3 ROMŠAK Tjaša TK Trisport Kamnik 1992 0:30:59
4 MANDL Nina Multisport klub Krško 1990 0:31:13
5 OBREZA Brigita Trisport Kamnik 1992 0:32:06
6 BENČINA Janja Inles Ribnica 1992 0:32:16
7 TROHA Tina Inles Ribnica 1992 0:32:36
8 ANDOLJŠEK Maruša Inles Ribnica 1994 0:32:55
9 ANDOLJŠEK Sabina Inles Ribnica 1993 0:33:29
10 GRLJ Anja Inles Ribnica 1992 0:34:25
11 ŠTIBELJ Ula TK Gorenska 1989 0:35:16
12 VRHOVNIK Manca TK Trisport Kamnik 1991 0:38:14
13 GRKMAN Ana TK Trisport Kamnik 1992 0:38:35
14 KLEMENC Maruša TRISPORT 1994 0:38:58
15 GRILJC Lucija TRISPORT 1994 0:40:51

KADETINJE A

MESTO Priimek Ime Klub/Enota Leto rojstva Skupni čas
1 ORAŽEM Monika Inles Ribnica 1993 0:29:50
2 KOŽAR Nika Inles Ribnica 1993 0:30:50
3 ANDOLJŠEK Maruša Inles Ribnica 1994 0:32:55
4 ANDOLJŠEK Sabina Inles Ribnica 1993 0:33:29
5 KLEMENC Maruša TRISPORT 1994 0:38:58
6 GRILJC Lucija TRISPORT 1994 0:40:51

KADETINJE B

MESTO Priimek Ime Klub/Enota Leto rojstva Skupni čas
1 ROMŠAK Tjaša TK Trisport Kamnik 1992 0:30:59
2 OBREZA Brigita TK Trisport Kamnik 1992 0:32:06
3 BENČINA Janja Inles Ribnica 1992 0:32:16
4 TROHA Tina Inles Ribnica 1992 0:32:36
5 GRLJ Anja Inles Ribnica 1992 0:34:25
6 VRHOVNIK Manca TK Trisport Kamnik 1991 0:38:14
7 GRKMAN Ana TK Trisport Kamnik 1992 0:38:35

MLAJŠE MLADINKE

MESTO Priimek Ime Klub/Enota Leto rojstva Skupni čas
1 MANDL Nina Multisport klub Krško 1990 0:31:13
2 ŠTIBELJ Ula TK Gorenska 1989 0:35:16