TRIATLON MURSKA SOBOTA6.6.2009

MOŠKI ABSOLUTNO

# Priimek Ime Klub/Enota Letnica Plavanje 2.vmesni Kolo Tek Skupni čas
1 CEBIN Bojan TK Inles Ribnica 1986 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:57:02 0:57:02
2 SAJEVEC Peter TK Inles Ribnica 1972 0:10:06 0:38:40 0:28:34 0:18:52 0:57:32
3 SILC Franci TK Inles Ribnica 1982 0:10:33 0:38:14 0:27:41 0:19:36 0:57:50
4 PELAJ Albert TK Inles Ribnica 1988 0:08:44 0:38:37 0:29:53 0:19:27 0:58:04
5 MEDEN Sašo TK Maribor 1968 0:09:49 0:38:39 0:28:50 0:20:53 0:59:32
6 PARADIŽ Matej POLICIJA 1979 0:10:10 0:38:41 0:28:31 0:21:36 1:00:17
7 LUNDER Borut ŠD 3 Šport 1969 0:11:34 0:40:52 0:29:18 0:20:02 1:00:54
8 KLEMENC Anže TK Inles Ribnica 1991 0:09:15 0:38:42 0:29:27 0:22:43 1:01:25
9 ZAKŠEK Darko TK KRŠKO 1981 0:00:00 0:39:54 0:39:54 0:22:31 1:02:25
10 ŽMAVCI C Blaž TK KRŠKO 1991 0:10:09 0:39:11 0:29:02 0:23:25 1:02:36
11 ŽELEZNIKAR Jani TK Trisport Kamnik 1961 0:12:04 0:42:11 0:30:07 0:20:32 1:02:43
12 KOŽELJ Simon TK Trisport Alprem 1992 0:10:40 0:41:52 0:31:12 0:22:22 1:04:14
13 VRHOVNIK Rok TK Trisport Alprem 1989 0:10:41 0:40:51 0:30:10 0:23:40 1:04:31
14 MERHAR Matjaž TK KRŠKO 1979 0:12:02 0:40:21 0:28:19 0:24:30 1:04:51
15 VELKOV Sašo LJUBLJANA 1964 0:15:50 0:50:44 0:34:54 0:14:34 1:05:18
16 ABRAM Miran Triatlon Krško 1979 0:11:58 0:42:34 0:30:36 0:22:47 1:05:21
17 KOJC Jože TK Maribor 1969 0:12:13 0:42:32 0:30:19 0:22:54 1:05:26
18 EKART Viktor TK Trisport 1958 0:00:00 0:44:30 0:44:30 0:20:59 1:05:29
19 MOHORIC Marko POLICIJA 1978 0:14:21 0:44:34 0:30:13 0:21:00 1:05:34
20 GRILJC Štefan TK Trisport Alprem 1992 0:10:18 0:42:40 0:32:22 0:23:41 1:06:21
21 GOLIC Matjaž TK MARIBOR 1978 0:11:10 0:43:35 0:32:25 0:23:14 1:06:49
22 ZAJC Miha TK Inles Ribnica 1986 0:10:17 0:42:33 0:32:16 0:24:32 1:07:05
23 FAJFAR Stane ŠD TRIBOR 1963 0:14:16 0:44:35 0:30:19 0:23:17 1:07:52
24 KOCAR Sebastian TK Ljubljana 1984 0:10:26 0:40:59 0:30:33 0:26:57 1:07:56
25 ŽAGAR Anton ŠD TRIBOR 1955 0:13:33 0:45:18 0:31:45 0:22:46 1:08:04
26 KORELC Matej TK LJUBLJANA 1979 0:12:06 0:42:43 0:30:37 0:26:57 1:09:40
27 MARADIN Ivan 1 970 0:16:07 0:47:15 0:31:08 0:22:37 1:09:52
28 RAJH Marko TK MARATON PTUJ 1963 0:00:00 0:46:58 0:46:58 0:23:03 1:10:01
29 MALOVIC Zoran TK Maraton Ptuj 1969 0:13:09 0:47:19 0:34:10 0:23:59 1:11:18
30 ZMAZEK Boris TK Maraton Ptuj 1962 0:15:12 0:47:13 0:32:01 0:24:17 1:11:30
31 GOSTINČAR Robert TK MARIBOR 1970 0:15:01 0:48:38 0:33:37 0:23:00 1:11:38
32 HUNJET Andrej TK MARATON PTUJ 1970 0:15:40 0:47:06 0:31:26 0:24:44 1:11:50
33 SMERDEL Rok TK MARIBOR 1980 0:11:25 0:45:21 0:33:56 0:26:57 1:12:18
34 DECMAN Mitja TK Inles Ribnica 1969 0:11:51 0:45:19 0:33:28 0:27:21 1:12:40
35 VODUŠEK Denis TK MARIBOR 1978 0:17:08 0:50:13 0:33:05 0:22:30 1:12:43
36 PUŠNIK Borut ŠD SOKOL 1973 0:16:30 0:47:12 0:30:42 0:26:15 1:13:27
37 CAR Viktor TK MARATON PTUJ 1979 0:14:59 0:47:11 0:32:12 0:28:09 1:15:20
38 CVETKO Dušan SLOVENSKE KONJICE 1952 0:14:40 0:49:40 0:35:00 0:27:08 1:16:48
39 PLANINŠEK Odon 1967 0:13:40 0:48:50 0:35:10 0:29:39 1:18:29
40 BLATNIK Roman TK Krško 1952 0:16:06 0:52:45 0:36:39 0:27:14 1:19:59
41 MEOLIC Srečko 1973 0:15:24 0:51:06 0:35:42 0:29:38 1:20:44
42 CANJUGA Vanja TK Varaždin 1984 0:16:37 0:50:59 0:34:22 0:31:03 1:22:02
43 STOPAR Maks TK LJUBLJANA 1943 0:16:51 0:55:30 0:38:39 0:30:38 1:26:08
44 JOSIPOVIC Matko TK MARIBOR 1965 0:12:30 0:55:47 0:43:17 0:38:14 1:34:01
45 RUDL Miha TK Trispor Alprem 1986 0:10:08 DNF

ŽENSKE ABSOLUTNO

# Priimek Ime Klub/Enota Letnica Plavanje 2.vmesni Kolo Tek Skupni čas
1 ŠIMIC Mateja TK Trisport Kamnik 1980 0:09:25 0:38:43 0:29:18 0:19:51 0:58:34
2 GRKMAN Ana TK Trisport Alprem 1992 0:10:07 0:42:46 0:32:39 0:24:33 1:07:19
3 TERAZ Amadeja TK RIBNICA 1989 0:15:18 0:47:33 0:32:15 0:25:23 1:12:56
4 HAJDINJAK Melita ŠDTURBOMS 1977 0:14:39 0:50:42 0:36:03 0:24:41 1:15:23
5 GOSNJAK PRAH Urška TK Maribor 1992 0:13:22 0:48:49 0:35:27 0:27:57 1:16:46
6 ŠTUKELJ Ljuba TK MARIBOR 1955 0:15:03 0:51:21 0:36:18 0:27:34 1:18:55
7 MANDL Nina Multisport Krško 1990 DNF

TRIATLON MURSKA SOBOTA6.6.2009

SPRINT MLAJŠI MLADINCI 1992 in 1993

# Priimek Ime Klub/Enota Letnica Plavanje 2.vmesni Kolo Tek Skupni čas
1 KOŽELJ Simon TK Trisport Alprem 1992 0:10:40 0:41:52 0:31:12 0:22:22 1:04:14
2 GRILJC Stefan TK Trisport Alprem 1992 0:10:18 0:42:40 0:32:22 0:23:41 1:06:21

SPRINT STAREJŠI MLADINCI 1990 in 1991

# Priimek Ime Klub/Enota Letnica Plavanje 2.vmesni Kolo Tek Skupni čas
1 KLEMENC Anže TK Inles Ribnica 1991 0:09:15 0:38:42 0:29:27 0:22:43 1:01:25
2 ŽMAVCIC Blaž TK KRŠKO 1991 0:10:09 0:39:11 0:29:02 0:23:25 1:02:36
3 VRHOVNIK Rok TK Trisport Alprem 1989 0:10:41 0:40:51 0:30:10 0:23:40 1:04:31

ČLANI I. 1980 in 1989

# Priimek Ime Klub/Enota Letnica Plavanje 2.vmesni Kolo Tek Skupni čas
1 CEBIN Bojan TK Inles Ribnica 1986 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:57:02 0:57:02
2 ŠILC Franci TK Inles Ribnica 1982 0:10:33 0:38:14 0:27:41 0:19:36 0:57:50
3 PELAJ Albert TK Inles Ribnica 1988 0:08:44 0:38:37 0:29:53 0:19:27 0:58:04
4 ZAKŠEK Darko TK KRŠKO 1981 0:00:00 0:39:54 0:39:54 0:22:31 1:02:25
5 ZAJC Miha TK Inles Ribnica 1986 0:10:17 0:42:33 0:32:16 0:24:32 1:07:05
6 KOCAR Sebastian TK Ljubljana 1984 0:10:26 0:40:59 0:30:33 0:26:57 1:07:56
7 SMERDEL Rok TK MARIBOR 1980 0:11:25 0:45:21 0:33:56 0:26:57 1:12:18
8 CANJUGA Vanja TK Varaždin 1984 0:16:37 0:50:59 0:34:22 0:31:03 1:22:02
9 RUDL Miha TK Trispor Alprem 1986 0:10:08 DNF

ČLANI II. 1970 in 1979

# Priimek Ime Klub/Enota Letnica Plavanje 2.vmesni Kolo Tek Skupni čas
1 SAJEVEC Peter TK Inles Ribnica 1972 0:10:06 0:38 0:28:34 0:18:52 0:57:32
2 PARADIŽ Matej POLICIJA 1979 0:10:10 0:38 0:28:31 0:21:36 1:00:17
3 MERHAR Matjaž TK KRŠKO 1979 0:12:02 0:40 0:28:19 0:24:30 1:04:51
4 ABRAM Miran Triatlon Krško 1979 0:11:58 0:42 0:30:36 0:22:47 1:05:21
5 MOHORIČ Marko POLICIJA 1978 0:14:21 0:44 0:30:13 0:21:00 1:05:34
6 GOLIC Matjaž TK MARIBOR 1978 0:11:10 0:43 0:32:25 0:23:14 1:06:49
7 KORELC Matej TK LJUBLJANA 1979 0:12:06 0:42 0:30:37 0:26:57 1:09:40
8 MARADIN Ivan 1970 0:16:07 0:47:15 0:31:08 0:22:37 1:09:52
9 GOSTINČAR Robert TK MARIBOR 1970 0:15:01 0:48:38 0:33:37 0:23:00 1:11:38
10 HUNJET Andrej TK MARATON PTUJ 1970 0:15:40 0:47:06 0:31:26 0:24:44 1:11:50
11 VODUŠEK Denis TK MARIBOR 1978 0:17:08 0:50:13 0:33:05 0:22:30 1:12:43
12 PUŠNIK Borut ŠD SOKOL 1973 0:16:30 0:47:12 0:30:42 0:26:15 1:13:27
13 CAR Viktor TK MARATON PTUJ 1979 0:14:59 0:47:11 0:32:12 0:28:09 1:15:20
14 MEOLIC Srečko 1973 0:15:24 0:51:06 0:35:42 0:29:38 1:20:44

VETERANI I 1965 do 1969

# Priimek Ime Klub/Enota Leto rojs Plavanje 2.vmesni Kolo Tek Skupni čas
1 MEDEN Sašo TK Maribor 1968 0:09:49 0:38:39 0:28:50 0:20:53 0:59:32
2 LUNDER Borut ŠD 3 Šport 1969 0:11:34 0:40:52 0:29:18 0:20:02 1:00:54
3 KOJC Jože TK Maribor 1969 0:12:13 0:42:32 0:30:19 0:22:54 1:05:26
4 MALOVIC Zoran TK Maraton Ptuj 1969 0:13:09 0:47:19 0:34:10 0:23:59 1:11:18
5 DEČMAN Mitja TK Inles Ribnica 1969 0:11:51 0:45:19 0:33:28 0:27:21 1:12:40
6 PLANINŠEK Odon 1967 0:13:40 0:48:50 0:35:10 0:29:39 1:18:29
7 JOSIPOVIC Matko TK MARIBOR 1965 0:12:30 0:55:47 0:43:17 0:38:14 1:34:01

VETERANI II 1960 do 1964

# Priimek Ime Klub/Enota Leto rojs Plavanje 2.vmesni Kolo Tek Skupni čas
1 ZELEZNIKAR Jani TK Trisport Kamnik 1961 0:12:04 0:42:11 0:30:07 0:20:32 1:02:43
2 VELKOV Sašo LJUBLJANA 1964 0:15:50 0:50:44 0:34:54 0:14:34 1:05:18
3 FAJFAR Stane ŠD TRIBOR 1963 0:14:16 0:44:35 0:30:19 0:23:17 1:07:52
4 RAJH Marko TK MARATON PTUJ 1963 0:00:00 0:46:58 0:46:58 0:23:03 1:10:01
5 ZMAZEK Boris TK Maraton Ptuj 1962 0:15:12 0:47:13 0:32:01 0:24:17 1:11:30

VETERANI III 1955 do 1959

# Priimek Ime Klub/Enota Letnica Plavanje 2.vmesni Kolo Tek Skupni čas
1 EKART Viktor TK Trisport 1958 0:00:00 0:44:30 0:44:30 0:20:59 1:05:29
2 ZAGAR Anton ŠD TRIBOR 1955 0:13:33 0:45:18 0:31:45 0:22:46 1:08:04

VETERANI IV 1950 do 1954

# Priimek Ime Klub/Enota Letnica Plavanje 2.vmesni Kolo Tek Skupni čas
1 CVETKO Dušan SLOVENSKE KONJICE 1952 0:14:40 0:49:40 0:35:00 0:27:08 1:16:48
2 BLATNIK Roman TK Krško 1952 0:16:06 0:52:45 0:36:39 0:27:14 1:19:59

VETERANI V 1949 in starejši

# Priimek Ime Klub/Enota Letnica Plavanje 2.vmesni Kolo Tek Skupni čas
1 STOPAR Maks TK LJUBLJANA 1943 0:16:51 0:55:30 0:38:39 0:30:38 1:26:08

SPRINT MLAJŠE MLADINKE 1992 in 1993

# Priimek Ime Klub/Enota Letnica Plavanje 2.vmesni Kolo Tek Skupni čas
1 GRKMAN Ana TK Trisport Alprem 1992 0:10:07 0:42:46 0:32:39 0:24:33 1:07:19
2 GOŠNJAK PRAH Urška TK Maribor 1992 0:13:22 0:48:49 0:35:27 0:27:57 1:16:46

SPRINT STAREJŠE MLADINKE 1990 in 1991

# Priimek Ime Klub/Enota Letnica Plavanje 2.vmesni Kolo Tek Skupni čas
1 MANDL Nina Multisport Krško 1990 DNF

ČLANICE I. 1980 in 1989

# Priimek Ime Klub/Enota Letnica Plavanje 2.vmesni Kolo Tek Skupni čas
1 ŠIMIC Mateja 0:09:25 0:38:43 0:29:18 0:19:51 0:58:34
2 TERAZ Amadeja TK RIBNICA 1989 0:15:18 0:47:33 0:32:15 0:25:23 1:12:56

ČLANICE II.1970 in 1979

# Priimek Ime Klub/Enota Letnica Plavanje 2.vmesni Kolo Tek Skupni čas
1 HAJDINJAK Melita ŠDTURBOMS 1977 0:14:39 0:50:42 0:36:03 0:24:41 1:15:23

VETERANKE

# Priimek Ime Klub/Enota Letnica Plavanje 2.vmesni Kolo Tek Skupni čas
1 ŠTUKELJ Ljuba TK MARIBOR 1955 0:15:03 0:51:21 0:36:18 0:27:34 1:18:55

TRIATLON MURSKA SOBOTA6.6.2009

SUPER ŠPRINT- STAREJŠI DEČKI 1996 in 1997

# Priimek Ime Klub/Enota Letnica Skupni čas
1 MOČNIK Klemen ŠD SOKOL 1996 0:29:38
2 KAPLAN Jaka TK Inles Ribnica 1996 0:30:21
3 KOJC Nik TK Maribor 1996 0:31:04
4 KROMAR Nejc TK Inles Ribnica 1996 0:32:13
5 OBREZA Leon TK Trisport Alprem 1996 0:33:05
6 HUMAR Lovro TK Trisport Alprem 1996 0:34:16
7 SOBAR Primož ŠD TRIBOR 1997 0:39:13

SUPER ŠPRINT- STAREJŠI DEKLICE 1996 in 1997

# Priimek Ime Klub/Enota Letnica Skupni čas
1 URŠIČ Liza TK Trisport Alprem 1996 0:30:54
2 DUŠČAK Manca TK Inles Ribnica 1996 0:33:11
3 BESAL Sara ŠD TRIBOR 1997 0:33:33
4 SKAZA Eva TK MARIBOR 1997 0:33:39
5 LOVŠIN Katja TK Inles Ribnica 1997 0:34:18
6 DEČMAN Manca TK Inles Ribnica 1997 0:34:44
7 MELINK Tara ŠD TRIBOR 1997 0:35:11
8 KRZE Pia ŠD TRIBOR 1997 0:36:32
9 MURN Katja ŠD TRIBOR 1997

SUPER SPRINT KADETI 1994 in 1995

# Priimek Ime Klub/Enota Letnica Skupni čas
1 LOVŠIN Aljaž TK Inles Ribnica 1995 0:29:19
2 KRALJ Urban TK Maribor 1995 0:30:04
3 REBOL Tomaž TK Maribor 1994 0:30:13
4 LIPOVŠEK Jan TK Trisport Alprem 1992 0:30:39
5 MURN Luka ŠD TRIBOR 1994 0:30:50
6 MELINK Tim ŠD TRIBOR 1995 0:31:52

SUPER SPRINT KADETINJE 1994 in 1995

# Priimek Ime Klub/Enota Letnica Skupni čas
1 TROHA Eva TK Inles Ribnica 1995 0:29:59
2 ANDOLJŠEK Maruša TK Inles Ribnica 1994 0:31:10
3 VRHOVNIK Vesna TK Trisport Alprem 1994 0:33:24
4 BESAL Tina ŠD TRIBOR 1 994 0:34:50
5 GRILJC Lucija TK Trisport 1994 0:34:58
6 TURK Urška ŠD TRIBOR 1994 0:38:46

TRIATLON MURSKA SOBOTA6.6.2009

SLOVENSKA VOJSKA – ČLANICE

# Priimek Ime Klub/Enota Letnica Plavanje 2.vmesni Kolo Tek Skupni čas
1 ŠIMIC Mateja PDRIU-ŠE 0:09:25 0:38:43 0:29:18 0:19:51 0:58:34
2 FLERIN Mojca PDRIU – ŠC 1980 0:17:39 0:54:05 0:36:26 0:26:23 1:20:28

SLOVENSKA VOJSKA – ČLANI

# Priimek Ime Klub/Enota Letnica Plavanje 2.vmesni Kolo Tek Skupni čas
1 CEBIN Bojan PDRIU ŠE 0:09:26 0:38:36 0:29:10 0:18:26 0:57:02
2 SAJEVEC Peter 14. INZB 0:10:06 0:38:40 0:28:34 0:18:52 0:57:32
3 PELAJ Albert PDRIU ŠE 0:08:44 0:38:37 0:29:53 0:19:27 0:58:04
4 DOLINAR Jure ljubljana 0:12:44 0:44:17 0:31:33 0:21:41 1:05:58
5 PECAR Aljoša 9-BZO 0:14:55 0:47:07 0:32:12 0:22:56 1:10:03
6 GRGORIC Miha 0:13:30 0:47:49 0:34:19 0:23:19 1:11:08
7 ŠTAMPAR Ljubo DOZ Ljubljana 1967 0:16 0:47:05 0:30:57 0:24:58 1:12:03
8 KROPIVŠEK Leon 74 MOTB Maribor 0:16 0:50:54 0:34:06 0:24:08 1:15:02
9 MOČVIRNIK Jure 74 MOTB Maribor 1983 0:18 0:55:54 0:37:53 0:24:11 1:20:05
10 BENKO Robert EVOJ Vipava 1967 0:15 0:56:21 0:40:25 0:24:13 1:20:34
11 TINEV Borut MURSKA SOBOTA 0:15 0:52:47 0:37:45 0:36:34 1:29:21

TRIATLON MURSKA SOBOTA6.6.2009

POLICIJA

# Priimek Ime Klub/Enota Plavanje 2.vmesni Kolo Tek Skupni čas
1 PARADIŽ Matej PU Koper 0:10:10 0:38:41 0:28:31 0:21:36 1:00:17
2 VIDIC PESIC Goran PU MARIBOR 0:11:26 0:40:22 0:28:56 0:22:43 1:03:05
3 MOHORČIČ Marko PU Koper 0:14:21 0:44:34 0:30:13 0:21:00 1:05:34
4 UGRIZEK Severino PU MARIBOR 0:15:27 0:50:29 0:35:02 0:19:20 1:09:49
5 KOČEVAR Dario 0:13:31 0:45:58 0:32:27 0:24:09 1:10:07
6 PAVLJAKOVIC Marjan PU MARIBOR 0:17:43 0:55:41 0:37:58 0:27:46 1:23:27
7 MARUŠKO Matej PP METLIKA 0:18:02 0:57:39 0:39:37 0:26:20 1:23:59

SLOVENSKA POLICIJA – ŠTAFETA MOŠKI

# Priimek Ime Klub/Enota Plavanje 2.vmesni Kolo Tek Skupni čas
1 Špehar bergant PODLOGAR Mirko Marko Elvis PU LJUBLJANA 0:11:40 0:42:13 0:30:33 0:21:20 1:03:33
2 VIDIC pešič CESAR KLOBUČAR Goran Damjan Aleš PU NOVO MESTO 0:11:28 0:40:57 0:29:29 0:22:42 1:03:39
3 STRMAN VELIČKI HOLDINAR Ferdinand Trajče Anton PU MARIBOR 0:13:42 0:44:31 0:30:49 0:19:49 1:04:20
4 SOBOČAN NOVAK HORN Avgust Danijel Borut PU MURSKA SOBOTA 0:16:43 0:52:43 0:36:00 0:21:56 1:14:39

SLOVENSKA VOJSKA – ŠTAFETA MOŠKI

# Priimek Ime Klub/Enota Plavanje 2.vmesni Kolo Tek Skupni čas
1 OMERZA MUVIČ KOKOT Nejc Janez Robert 18.BJRKBO 0:10:57 0:40:54 0:29:57 0:19:46 1:00:40
2 ZAGERNIK LOVAČIN STRELEC Jože Marko Martin 18.BJRKBO 0:12:47 0:42:25 0:29:38 0:21:16 1:03:41
3 GJEREK PUNDALEK ALAČ Simon Uroš Andrej 74 MTOB Maribor 0:15:38 0:47:02 0:31:24 0:20:32 1:07:34
4 ŠIFTAR LEBAR MARTINEC Stefan Bojan Stanislav 74 MTOB Maribor 0:18:10 0:55:55 0:37:45 0:23:48 1:19:43

SLOVENSKA VOJSKA – ŠTAFETA MOŠKI (CIVILI)

# Priimek Ime Klub/Enota Plavanje 2.vmesni Kolo Tek Skupni čas
1 HAJDINJAK HAJDINJAK VUKAN Melita Dušan Slavko ŠD TURBO MS 0:13:41 0:42:24 0:28:43 0:21:12 1:03:36