SKUPNI REZULTAT

Mesto Št. št. Priimek in ime Klub ali kraj Drž # PLAVANJE Menjava # KOLESARJENJE Menjava # TEK KONČNI ČAS
1 1 Kiuru Pauli Valkeakos FIN 3 37:40.00 21.00 2 1:54:31.00 28.00 4 1:13:49.00 3:46:49
2 3 Bernhard Olivier Heiden AR SUI 15 39:58.00 1:14.00 4 1:56:14.00 24.00 2 1:12:10.00 3:50:00
3 80 Gaag Dmitriy Moscow RUS 6 38:00.00 31.00 9 2:00:54.00 28.00 1 1:11:22.00 3:51:15
4 4 Niederau Dirk Engelskir GER 8 38:17.00 36.00 1 1:53:34.00 19.00 10 1:22:32.00 3:55:18
4 6 Kogoj Igor TK NM SLO 14 39:56.00 1:46.00 11 2:01:16.00 30.00 3 1:13:42.00 3:57:10
6 25 Bernhard Romano Heiden SUI 17 40:43.00 1:16.01 3 1:56:10.99 24.00 7 1:19:22.00 3:57:56
7 5 Edmonds Mark RomfordE GBR 11 38:42.00 40.00 8 2:00:51.00 26.00 5 1:17:51.00 3:58:30
8 10 Žepič Damjan Happidea SLO 2 37:36.00 48.00 10 2:00:58.00 23.00 8 1:19:48.00 3:59:33
9 2 Van Zelst Ben VE Amersf NED 13 39:49.00 1:17.00 5 1:57:53.00 29.00 9 1:21:49.00 4:01:17
10 52 Medvešek Matija TK Ravne SLO 9 38:35.00 45.00 6 2:00:15.00 23.00 21 1:27:18.00 4:07:16
11 12 Mouthon Isabelle Seynod FRA 4 37:54.00 32.00 17 2:08:00.00 34.00 12 1:22:55.00 4:09:55
12 30 Damiani Harco Galileo ITA 27 45:09.00 58.00 12 2:02:42.00 32.00 11 1:22:51.00 4:12:12
13 62 Pilovsek Mike Pracmatic TCH 30 47:03.00 1:07.00 7 2:00:32.00 33.00 16 1:25:07.00 4:14:22
14 27 Bonini Harcello Galileo ITA 12 39:41.00 1:04.00 25 2:11:24.00 38.00 13 1:23:23.00 4:16:10
15 36 Hočevar Grega TK Lj SLO 19 41:29.00 1:30.00 20 2:09:49.00 33.00 14 1:24:17.00 4:17:38
16 7 Kregar Miro PTT Lj SLO 31 47:09.00 1:17.00 22 2:11:09.00 30.00 6 1:18:54.00 4:18:59
17 16 Mouthon Beatrice Seynod FRA 5 37:56.00 1:07.00 27 2:12:36.00 27.00 20 1:27:11.00 4:19:17
18 15 Nakrst Nataša Nova Gori SLO 23 44:43.00 1:33.00 18 2:08:21.00 28.00 18 1:26:14.00 4:21:19
19 46 Kravos Gregor TK Lj SLO 10 38:41.00 1:54.00 19 2:08:30.00 35.00 31 1:32:19.00 4:21:59
20 9 Breznikar Brane Ravne SLO 7 38:03.00 1:41.00 32 2:14:48.00 35.00 23 1:28:29.00 4:23:36
21 13 Sommer Jacqueline Vinterthu SUI 18 40:45.00 1:09.00 26 2:12:15.00 44.00 27 1:29:06.00 4:23:59
22 45 Kunchikova Olga Dinamo UKR 21 41:57.00 1:17.00 29 2:13:55.00 35.00 22 1:27:32.00 4:25:16
23 21 Bajec Matjaž TK Lj SLO 36 49:28.00 1:10.00 20 2:09:49.00 41.00 15 1:24:26.00 4:25:34
24 61 Pikec Uroš Omnia SLO 16 40:39.00 1:41.00 16 2:07:01.00 50.00 36 1:35:39.00 4:25:50
25 40 Janežič Gregor TK Trigla SLO 29 45:33.00 57.00 15 2:06:16.00 37.00 34 1:35:32.00 4:28:55
26 11 Kovač Matjaž TK Lj SLO 39 51:37.00 1:00.00 14 2:06:08.00 31.00 28 1:30:50.00 4:30:06
27 28 Chalencon Dominique Vallauris FRA 34 48:52.00 1:04.00 13 2:05:54.00 49.00 34 1:35:32.00 4:32:11
28 73 Tanko Jože ŠRK Kovin SLO 20 41:53.00 2:13.00 30 2:14:04.00 1:02.00 32 1:33:40.00 4:32:52
28 23 Benedik Silvo Happidea SLO 24 44:45.00 1:07.00 23 2:11:12.00 27.00 33 1:35:21.00 4:32:52
30 82 Gavrilova Mariya Moscow RUS 28 45:25.00 1:48.00 40 2:22:11.00 35.00 17 1:25:20.00 4:35:19
31 81 Krivda Anna Moskov RUS 26 45.00.00 1:00.00 24 2:11:18.00 30.00 41 1:39:10.00 4:36:58
32 31 Debenec Bojan Ljubljana SLO 25 44:46.00 2:08.00 28 2:12:51.00 57.00 42 1:39:22.00 4:40:04
33 83 Luetich Laura Reus ESP 22 44=41.00 1:08.00 36 2:17:30.00 30.00 38 1:37:45.00 4:41:34
34 65 Plut Rafael TK Lj SLO 38 51:26.00 1:28.00 34 2:17:29.00 1:00.00 30 1:31:31.00 4:42:54
35 48 Marinko Janez Ljubljana SLO 49 59:39.00 58.00 37 2:17:36.00 19.00 24 1:28:30.00 4:47:02
35 19 Avsec Jani TPV NM SLO 34 48:52.00 1:25.00 31 2:14:16.00 46.00 44 1:41:43.00 4:47:02
35 24 Bernat Janez TK Lj SLO 1 37:35.00 1:56.00 33 2:15:14.00 53.00 51 1:51:24.00 4:47:02
38 54 Močnik Pavel Klub trma SLO 37 49:32.00 1:21.00 54 2:31:33.00 27.00 19 1:26:58.00 4:49:51
39 17 Ačimovič Rado TK Ptuj SLO 45 55:28.00 1:24.00 46 2:25:43.00 52.00 25 1:28:33.00 4:52:00
40 64 Pirman Srečo Sport fit SLO 50 1:00:40.00 1:43.00 41 2:23:30.00 47.00 26 1:28:51.00 4:55:31
41 79 Rozman Robert ŠOU LJ SLO 33 48:38.00 1:29.00 42 2:23:32.00 56.00 45 1:43:12.00 4:57:47
42 68 Rop Tobias Rheinzabe GER 32 48:05.00 1:11.00 38 2:17:43.00 53.00 52 1:51:49.00 4:59:41
43 63 Pirc Igor Celje SLO 54 1:03:07.00 1:26.00 48 2:26:41.00 57.00 29 1:31:14.00 5:03:25
44 77 Virag Fredi Idrija SLO 48 58:37.00 1:43.00 44 2:25:12.00 54.00 39 1:38:02.00 5:04:28
45 44 Kolman Miran Sport fit SLO 51 1:02:09.00 1:45.00 34 2:17:29.00 39.00 46 1:44:03.00 5:06:05
46 71 Škrlep Anton TK Lj SLO 55 1:03:56.00 1:24.00 43 2:24:06.00 38.00 37 1:36:20.00 5:06:24
47 58 Petek Marjan Klub trma SLO 43 54:45.00 1:20.00 39 2:20:49.00 48.00 54 1:54:22.00 5:12:04
48 20 Ažman Darja TI Trigla SLO 47 56:41.00 1:53.00 55 2:34:49.00 59.00 43 1:40:49.00 5:15:11
49 75 Tušar Simon Cerkno SLO 46 55:33.00 2:53.00 49 2:27:03.00 56.00 50 1:49:22.00 5:15:47
50 37 Horvat dr.Matija TK Lj SLO 41 54:37.00 2:41.00 53 2:30:59.00 1:26.00 48 1:47:54.00 5:17:37
 51 59 Petrič Slavko KD Krško SLO 42 54:44.00 2:20.00 51 2:29:06.00 1:00.00 57 1:56:38.00 5:23:48
52 70 Škapin Rudi Triatlet SLO 61 1:09:47.00 1:46.00 47 2:26:13.00 1:26.00 47 1:46:11.00 5:25:23
53 29 Cokan Franci SLO 59 1:09:21.00 2:25.00 57 2:36:52.00 3:52.00 40 1:39:01.00 5:31:31
 54 43 Kogovšek Stane Vrhnika SLO 57 1:07:12.00 1:55.01 50 2:28:13.99 1:19.00 56 1:56:27.00 5:35:07
 55 47 Križnar Boris ŠD Klub t SLO 52 1:02:35.00 2:19.01 60 2:37:34.99 2:33.00 53 1:53:19.00 5:38:21
55 67 Resnik Stane Klub trma SLO 58 1:07:19.00 1:55.01 59 2:37:24.99 2:21.00 49 1:49:21.00 5:38:21
57 38 Hribar Nataša Kamnik SLO 53 1:03:03.00 2:00.01 56 2:36:19.99 2:27.00 55 1:55:47.00 5:39:37
58 76 Veličkovič Milivoj TI Kranj SLO 40 52:02.00 3:07.00 61 2:38:30.00 0.00 60 2:16:49.00 5:50:28
59 78 Prah Andrej TRI’K NM SLO 44 54:58.00 2:08.00 45 2:25:22.00 41.00 61 2:28:04.00 5:51:13
60 33 Fuis Marjan FD Parti SLO 56 1:05:22.00 2:25.00 52 2:30:42.00 1:31.00 59 2:12:52.00 5:52:52
61 51 Hedvešček Karel Tl Lj SLO 60 1:09:46.00 1:59.00 58 2:36:55.00 3:50.00 58 2:03:02.00 5:55:32
56 Mraz Matjaž Celje SLO 48:47.00 1:33.01 2:30:56.99 0.00 0.00 Odstop
8 Tomšič Jani Triatlet SLO 41:51.00 1:39.00 0.00 0.00 0.00 Odstop
41 Kalan Brane Šport fit SLO 1:00:33.00 1:21.01 2:25:18.99 56.01 6:31:49.99 Odstop
39 Ibraimov Aco Celje SLO 1:02:17.00 2:05.01 2:39:58.99 2:09.00 6:13:29.00 Odstop