DRŽAVNO PRVENSTVO

KATEGORIJA: M21 – MOŠKI 21-39 LET

Mesto Št. št. Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. Čas
1 74 žepič Damjan TK Nm SLO M21 4:08:21.77
2 126 Kovač Matjaž Energia SLO M21 4:24:15.15
3 71 Kregar Miro TK Kamnik SLO M21 4:26:55.84
4 188 Janežič Gregor TK Kr SLO M21 4:30:04.44
5 125 Tušar Simon Sloga 1902 SLO M21 4:46:28.05
6 192 Goranič Marko Kozina SLO M21 4:48:51.79
7 136 Debenec Bojan Ljubijana SLO M21 4:53:37.69
8 134 Prah Andrej Novo mesto SLO M21 5:04:33.63
9 132 Seljak Sašo Sizif doo SLO M21 5:06:51.51
10 189 Šink Tomaž TK Triglav SLO M21 5:11:44.66
11 190 Petek Marjah Trmasti SLO M21 5:16:59.54
12 168 Cokan Nino Kovinoteh. SLO M21 5:19:41.64
13 129 Bregar Drago Novolit SLO M21 5:41:14.73
14 181 Kogovšek Stane BPOIL SLO M21 5:51:21.59
15 185 Ačimovič Rado Terme Ptuj SLO M21 5:51:51.36
128 Plut Rafael TK Lj SLO M21 Odstop
164 Rozman Robert TK Lj SLO M21 Odstop
130 Pšeničnik Primož TK Lj SLO M21 Odstop
68 Avsec Janez TK Nm SLO M21 Odstop
69 Hočevar Gregor TK Lj SLO M21 Odstop
73 Tomšič Janez Pu11-Po int SLO M21 Odstop

KATEGORIJA: M40 – MOŠKI 40 IN VEČ LET

Mesto Št. št. Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. Čas
1 131 škrlep Anton TK Lj SLO M40 5:05:36.86
2 133 Flerin Karel Kamnik SLO M40 5:11:19.66
3 167 Tanko Jože Kovinoteh. SLO M40 5:14:42.72
4 183 Horvat Matija TK Lj SLO M40 5:43:07.12
5 140 Veličkovič Perat Kranj SLO M40 6:23:00.74
6 184 Turk Josip TK Lj SLO M40 6:25:21.77

EVROPSKO PRVENSTVO V SREDNJEM TRIATLONU

MOŠKI

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # Plavanje Menjava # Kolesarjenje Menjava # Tek Skupni čas
1 1 Barel Rob NED M21 13 0:31:18.03 1:02.50 3 1:58:59.97 0:34.93 4 1:16:24.32 3:48:19.75
3 2 Mauch Christoph SUI H21 12 0:31:15.94 1:03.41 2 1:58:56.37 0:31.44 8 1:18:50.65 3:50:37.81
2 3 Kropko Peter HUN M21 10 0:29:59.21 1:05.55 6 2:04:33.32 0:51.91 1 1:14:43.34 3:51:13.33
5 4 Hellriegel Thomas GER M21 17 0:31:22.28 1:24.95 1 1:58:27.95 0:36.61 13 1:21:04.75 3:52:56.54
5 Venderbosch Eimert NED M21 16 0:31:20.14 1:07.59 7 2:04:57.18 0:42.61 5 1:17:54.25 3:56:01.77
6 Gaag Dimitry Moscov RUS M21 9 0:29:58.74 1:09.17 10 2:05:55.03 0:35.82 6 1:18:41.69 3:56:20.45
66 7 Merslov Alexander S.Petersb RUS M21 2 0:29:07.62 0:56.67 20 2:09:45.99 0:51.31 2 1:16:00.19 3:56:41.78
35 8 Van Gossum Dirk BEL M21 20 0:32:12.46 1:19.17 4 2:02:59.42 0:45.41 10 1:19:57.03 3:57:13.49
9 9 Van Lierde Luc 8EL M21 6 0:29:13.54 1:10.87 15 2:07:53.24 1:05.29 7 1:18:50.27 3:58:13.21
14 10 Savelkoul Guido NED M21 21 0:32:14.45 1:14.47 5 2:03:52.94 0:41.58 11 1:20:34.27 3:58:37.71
13 11 Seidl Jiri Pardubice TCH M21 23 0:33:44.93 0:53.32 8 2:05:12.67 0:35.54 9 1:19:33.68 4:00:00.14
50 12 Carnovali Walter Rescaldin ITA M21 27 0:35:07.60 1:09.12 16 2:07:54.98 0:44.11 3 1:16:01.54 4:00:57.35
4 13 Looze Dennis NED M21 3 0:29:10.63 1:01.29 17 2:08:05.27 0:41.96 17 1:24:40.69 4:03:39.84
64 14 Filipov Fedor S.Petersb RUS M21 4 0:29:11.26 1:00.13 11 2:06:23.97 0:47.73 24 1:27:32.96 4:04:56.05
53 15 Rocca Marino Bergamo ITA M21 25 0:34:17.83 1:22.02 18 2:08:35.51 0:45.98 12 1:20:46.63 4:05:47.97
61 16 Van Diesen Richard NED M21 22 0:33:02.03 1:28.31 13 2:07:22.36 0:56.13 16 1:23:40.52 4:06:29.35
17 Schomburg Arnd GER M21 7 0:29:54.05 1:06.12 14 2:07:24.50 0:52.64 23 1:27:29.85 4:06:47.16
59 18 Huntjens Luc NED M21 1 0:29:05.33 0:56.95 9 2:05:45.38 0:38.95 29 1:30:48.22 4:07:14.83
27 19 Jastrebov Andrey Kiev UKR M21 24 0:33:59.10 1:32.06 12 2:06:57.49 0:49.96 19 1:24:59.51 4:08:18.12
74 20 Žepič Damjan TK Nm SLO M21 14 0:31:18.97 1:22.02 19 2:09:43.18 0:59.38 18 1:24:58.22 4:08:21.77
0 21 Van Heirseele Steve BEL M21 11 0:30:51.68 1:29.90 22 2:10:10.12 0:37.17 25 1:27:35.27 4:10:44.14
51 22 Ferraresi Fabrizio Modena ITA M21 19 0:31:26.16 1:19.65 25 2:11:31.02 0:40.49 26 1:28:03.21 4:13:00.53
62 23 Antunes Antonio Pero Pinh PTG M21 18 0:31:23.52 1:15.03 26 2:11:34.98 0:39.69 28 1:28:47.14 4:13:40.36
24 Damiani Marco Verona ITA M21 29 0:35:39.40 1:17.85 21 2:09:48.68 0:37.83 27 1:28:27.07 4:15:50.83
5 25 Runer Klaus Bolzano ITA M21 31 0:36:48.04 1:20.67 23 2:11:03.02 0:53.98 22 1:27:14.43 4:17:20.14
25 26 Sorokhan Juriy Lvov UKR M21 15 0:31:19.36 1:39.53 29 2:17:53.44 0:39.90 20 1:25:50.99 4:17:23.22
56 27 Leičicky Sergey Daugavpil LAT M21 28 0:35:10.39 1:20.03 30 2:19:11.78 0:49.76 14 1:22:17.12 4:18:49.08
29 28 Dvorak Martin Praha TCH M21 8 0:29:55.05 1:24.83 24 2:11:19.61 1:03.27 32 1:36:27.96 4:20:10.72
55 29 Ignatyev Sergey Daugavpil LAT M- 26 0:34:18.39 2:23.25 33 2:21:05.56 0:41.26 15 1:22:41.39 4:21:09.85
71 30 Kregar Miro TK Kamnik SLO M21 33 0:38:20.05 1:22.96 31 2:19:37.15 0:56.45 21 1:26:39.23 4:26:55.84
46 31 Weiss Thomas GER M21 5 0:29:12.38 1:25.39 27 2:14:49.54 0:57.46 33 1:40:50.54 4:27:15.31
57 32 Makelis Andrey Dangavpil LAT M- 30 0:35:49.43 2:09.09 28 2:16:26.11 0:47.30 30 1:32:17.91 4:27:29.84
38 33 Šimenc Zlatko Zagreb CRO M21 32 0:38:18.10 2:42.57 32 2:20:05.56 1:38.01 31 1:33:21.22 4:36:05.46
36 34 Gajski Vedran Zagreb CRO M21 34 0:43:38.43 2:08.19 34 2:46:36.88 1:18.00 34 2:05:23.78 5:39:05.28
31 Griesser Hermann Steinach AUT M21 0:34:15.18 1:13.51 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Odstop
33 Kris Marien BEL M21 0:31:53.44 1:33.45 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Odstop
34 Simons Danny BEL M21 0:29:57.99 1:15.81 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Odstop
28 Voprsalek Miroslav Vysoke My TCH M21 0:29:25.71 1:33.55 2:08:56.04 0:56.50 0:00:00.00 Odstop
6 Kočar Tomaš Brno TCH M21 0:29:11.85 1:18.03 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Odstop
49 Wember Carsten GER M21 0:29:27.68 1:17.67 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Odstop
67 Kunič Michal Piestany SLK M21 0:29:23.02 1:20.29 2:14:35.70 0:48.61 0:00:00.00 Odstop
26 Mikhalus Bogdan Lvov UKR M21 0:30:02.66 2:41.95 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Odstop
68 Avsec Janez TK Nm SLO M21 0:36:56.82 1:27.90 2:22:56.71 1:07.78 0:00:00.00 Odstop
69 Hočevar Gregor TK Lj SLO M21 0:32:16.40 1:09.50 2:17:39.41 1:11.43 0:00:00.00 Odstop
72 Medvešek Matija TK Ravne SLO M- 0:31:25.35 1:17.10 2:14:19.18 0:47.19 0:00:00.00 Odstop
73 Tomšič Janez Pull-Poin SLO M21 0:33:05.88 1:31.07 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Odstop
77 Bruegger Othmar SUI M21 0:35:05.10 1:02.72 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Odstop
Bachmann Gerald SUI M21 0:34:06.10 1:15.67 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Odstop
87 Schumacher Tobias SUI M21 0:31:28.46 1:20.46 2:14:06.54 1:12.32 0:00:00.00 Odstop
30 Wiker Tomas SVE M21 0:29:40.46 1:14.25 2:15:56.07 0:41.50 0:00:00.00 Odstop

ŽENSKE

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # Plavanje Menjava # Kolesarjenje Menjava # Tek Skupni čas
15 1 Mouthon Isabelle Evail N.T FRA W21 1 0:31:22.71 1:16.94 5 2:17:08.43 0:45.57 3 1:27:11.61 4:17:45.26
76 2 Badmann Natascha SUI W21 9 0:35:43.10 1:09.47 4 2:16:39.24 0:48.40 2 1:26:07.39 4:20:27.60
19 3 Mortier Simone GER W21 5 0:32:58.35 1:07.53 2 2:14:27.75 0:37.56 13 1:33:05.80 4:22:16.99
18 4 De Ruysscher Jeanni BEL W21 6 0:33:05.50 1:08.79 3 2:15:34.39 0:39.55 14 1:33:33.12 4:24:01.35
5 Anisimova Nina S.Petersb RUS W21 3 0:31:30.13 1:39.67 7 2:20:27.04 0:52.49 9 1:31:32.83 4:26:02.16
58 6 Heeren Irma NED W21 14 0:37:10.46 1:18.68 12 2:23:25.85 0:57.62 1 1:23:27.88 4:26:20.49
20 7 Uilterburg Katinka NED W21 11 0:35:46.96 1:14.09 9 2:21:06.84 0:44.50 4 1:28:33.11 4:27:25.50
84 8 Andersson Asa SVE. W21 8 0:35:32.86 1:23.31 8 2:20:53.32 0:45.42 10 1:31:51.85 4:30:26.76
17 9 Schaefer Ute GER W21 7 0:35:12.70 1:24.70 1 2:14:22.20 0:45.72 18 1:38:48.21 4:30:33.53
22 10 Mouthon Beatrice Eveil N.T FRA W21 2 0:31:24.99 1:18.49 18 2:25:20.83 0:40.75 11 1:31:58.22 4:30:43.28
65 11 Gavrilova Mariya Moskcov RUS W- 18 0:38:28.33 1:39.09 10 2:21:53.31 0:41.26 8 1:31:13.03 4:33:55.02
23 12 Nakrst-Kosmac Natas Nova Gori SLO U21 16 0:37:23.75 2:01.90 14 2:24:45.47 1:00.65 5 1:29:01.23 4:34:13.00
60 13 Keuning Joke NED W21 15 0:37:16.37 1:40.91 16 2:25:06.93 0:50.62 6 1:29:44.03 4:34:38.86
21 14 Suys Mieke BEL W21 4 0:31:47.29 1:10.02 6 2:17:37.37 0:45.28 20 1:44:28.03 4:35:47.99
32 15 Eesbeeck Christel V BEL W21 10 0:35:46.35 1:16.49 11 2:22:48.35 1:04.08 16 1:35:15.67 4:36:10.94
52 16 Gandellini Mirella S.Donato ITA W21 21 0:40:21.21 1:27.80 17 2:25:12.94 0:51.94 7 1:30:53.11 4:38:47.00
44 17 Hamacher Silke GER W21 12 0:37:02.22 1:20.76 13 2:24:33.92 0:37.97 17 1:37:18.39 4:40:53.26
24 18 Kounschikova Olga Kiev UKR W21 13 0:37:09.20 1:57.00 19 2:26:41.18 0:50.51 15 1:34:44.24 4:41:22.13
39 19 Cawthorne Helen Derbys GBR W21 17 0:38:22.18 1:32.33 20 2:31:13.15 0:58.26 12 1:32:15.72 4:44:21.64
47 20 Schlotterer Wanda GER W21 19 0:39:24.10 1:31.57 15 2:24:55.34 0:50.15 19 1:39:48.69 4:46:29.85
70 21 Hribar Nataša TK Kamnik SLO W21 22 0:46:58.38 1:37.97 21 2:39:39.48 1:09.70 21 1:49:18.82 5:18:44.35
40 22 Wood Cathy Robin Bre GBR W21 20 0:40:00.73 1:38.84 22 2:45:59.69 1:36.09 22 2:02:07.61 5:31:22.96
Nielsen Susanne Holte DEN W21 0:31:48.63 1:19.98 2:21:48.01 0:39.72 0:00:00.00 Odstop
Zeeb Barbara GER W21 0:35:23.33 1:50.50 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Odstop
43 1 Habiger Susi GER W21 0:32:20.46 2:01.01 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Odstop
80 Gutknecht Ariane SUI U21 0:41:10.17 1:56.14 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Odstop

VETERANI

MOŠKI

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # Plavanje Menjava # Kolesarjenje Menjava # Tek Skupni čas
113 1 Thys Eric BEL M40 2 0:36:03.51 1:47.57 1 2:13:36.26 1:13.88 1 1:25:31.82 4:18:13.04
116 2 Brueggemann-Mortier GER M40 5 0:39:33.50 1:25.47 4 2:17:53.73 0:37.80 2 1:30:38.58 4:30:09.08
123 3 Knol Henk NED M45 4 0:39:13.78 1:57.67 2 2:15:38.74 0:52.40 3 1:32:56.46 4:30:39.05
137 4 Sandler Orjan SVE M50 6 0:39:47.27 1:39.63 3 2:16:47.10 1:06.98 4 1:36:02.36 4:35:23.34
5 Harrmut Paul BEL M50 3 0:37:42.63 1:50.18 5 2:19:03.26 1:06.43 8 1:42:21.87 4:42:04.37
111 6 Michelon Johann Dornbi rn AUT M45 9 0:44:06.55 1:47.01 6 2:23:20.75 0:53.85 9 1:42:45.61 4:52:53.77
157 7 Prvan Borko Zagreb CRO M40 1 0:33:53.31 2:16.86 8 2:28:53.28 1:23.59 12 1:48:23.04 4:54:50.08
124 8 Queis Sef NED M50 17 0:51:22.71 2:14.27 7 2:27:13.96 1:21.71 5 1:36:29.51 4:58:42.16
148 9 Stanzial Giovanni Verona ITA M50 15 0:51:01.54 2:08.80 9 2:31:05.64 1:41.52 6 1:38:00.54 5:03:58.04
131 10 Škrlep Anton TK Lj SLO M45 12 0:47:06.58 1:31.57 10 2:32:50.36 1:03.54 10 1:43:04.81 5:05:36.86
138 11 Spiriti Luigi Arona ITA M40 7 0:40:51.17 2:41.04 14 2:43:15.07 1:35.06 7 1:39:27.42 5:07:49.76
159 12 Trombetti Pierluigi Bologna ITA M50 8 0:41:15.73 2:33.30 11 2:34:17.59 1:37.18 13 1:56:21.23 5:16:05.03
151 13 Amadi Vittorio Allarani ITA M50 13 0:47:13.97 3:17.94 13 2:41:34.85 1:03.19 14 2:01:11.34 5:34:21.29
112 14 Koelbl Heinrich Leoben AUT M55 14 0:51:00.46 2:56.69 17 2:52:35.67 2:19.85 11 1:46:45.46 5:35:38.13
183 15 Horvat Matija TK Lj SLO M55 10 0:46:01.64 3:02.12 16 2:50:34.27 2:01.29 15 2:01:27.80 5:43:07.12
180 16 Fattori Paolo Rivoltell ITA M40 16 0:51:04.99 2:12.27 12 2:41:19.19 1:23.67 16 2:09:27.39 5:45:27.51
173 17 Bonini Fabio Bagnoloin ITA M55 18 0:53:46.02 3:14.60 15 2:48:15.24 1:52.14 17 2:11:41.90 5:58:49.90
140 18 Veličkovič Perat Kranj SLO M55 11 0:46:57.12 3:34.11 19 3:02:03.73 2:49.24 18 2:27:36.54 6:23:00.74
146 19 Tellarini Antonio Milano ITA M60 19 1:27:48.52 2:34.00 18 3:00:42.00 2:45.65 19 2:31:39.25 7:05:29.42
179 Spadon Sandro Rivi Itell ITA M40 0:50:45.32 2:34.47 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Odstop
143 Guffi Amedeo Milano ITA M45 0:50:57.18 3:11.49 3:04:19.64 1:13.24 0:00:00.00 Odstop
117 Zaccaria Luigi Taranto ITA M65 1:11:56.74 5:44.09 4:02:35.74 0:00.00 0:00:00.00 Odstop
156 Rhyner Kurt SUI M45 0:44:16.69 1:38.39 2:29:47.64 1:41.13 0:00:00.00 Odstop
1 Barnisin Karel Češka Lip SLK M40 1:11:12.39 1:42.17 1:37:33.28 0:00.00 0:00:00.00 Odstop
141 Geyskens Luc BEL M40 0:39:55.51 1:59.98 2:24:22.78 0:00.00 0:00:00.00 Odstop

ŽENSKE

Št. št. Mesto Priimek in ime Država Ktg. # Plavanje Menjava # Kolesarjenje Menjava # Tek Skupni čas
41 1 Berger HiIda GER U50 1 0:52:21.15 2:16.64 1 2:50:27.46 1:22.48 1 1:57:41.47 5:44:09.20
42 2 Fuchs Regina GER W45 2 0:56:20.72 2:07.79 2 2:50:35.49 1:28.49 2 2:04:35.83 5:55:08.32
45 3 Pelz Gabriele GER W55 3 1:02:19.21 2:36.86 3 3:00:43.37 2:16.50 3 2:15:32.10 6:23:28.04
48 Schuster Annemarie GER U40 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Odstop

SREDNJI TRIATLON

Št. št. Mesto Priimek in ime Država Ktg. # Plavanje Menjava # Kolesarjenje Menjava # Tek Skupni čas
1 1 Barel Rob NED 13 0:31:18.00 1:02.50 3 1:58:59.97 0:34.94 4 1:16:24.32 3:48:19.75
3 2 Mauch Christoph SDI 12 0:11:15.44 1:03.41 2 1:58:56.17 0.31.44 8 1:18:50.65 3:50:37.81
2 3 Kropko Peter HUN 10 0:29:59.21 1:05.55 6 2:04:33.32 0:51.91 1 1:14:43.34 3:51:13.33
5 4 Hellriegel Thomas GER 17 0:31:22.28 1:24.45 1 1:58:27.45 0:56.61 13 1:21:04.75 3:52:56.54
11 5 Venderbosch Eimert NED 16 0:31:20.14 1:07.59 7 2:04:57.18 0:44.61 5 1:17:54.25 3:56:01.77
12 6 Gaag Dimitry Hoscov R0S 9 0:29:53.74 1:09.17 10 2:05:55.03 0:15.82 6 1:18:41.69 3:56:20.45
66 7 Merslov Alexander S.Petersb RUS 2 0:29:01.62 0:56.67 20 2:09:45.99 0:51.31 2 1:16:00.19 3:56:41.78
35 8 Van Gossum Dirk BEL 24 0:32:12.46 1:19.17 4 2:02:59.42 0:45.41 10 1:19:57.03 3:57:13.49
9 9 Van Lierde Luc BEL 6 0:24:13.54 1:10.87 15 2:57:53.24 1:05.29 7 1:18:50.27 3:58:13.21
14 10 Savelkoul Guido NED 25 0:32:14.45 1:14.47 5 2:03:52.94 0:41.58 11 1:20:34.27 3:58:37.71
13 11 Seidl Jiri Pardubice TCR 29 0:33:44.93 0:53.32 8 2:05:12.67 0:35.54 9 1:19:33.68 4:00:00.14
50 12 Carnovali Walter Rescaldin ITA 35 0:35:07.60 1:09.12 16 2:07:54.98 0:44.11 3 1:16:01.54 4:00:57.35
4 13 Looze Dennis NED 3 0:29:10.63 1:01.29 17 2:08:05.27 0:41.96 18 1:24:40.69 4:03:39.84
64 14 Filipov Fedor S.Petersb R0S 4 0:24:11.26 1:00.13 11 2:06:21.97 0:47.73 28 1:27:32.96 4:04:56.95
53 15 Rocca Marino Bergaao ITA 33 0:34:17.83 1:22.02 18 2:08:35.51 0:45.98 12 1:20:46.63 4:05:47.97
61 16 Van Diesen Richard NED 27 0:33:02.03 1:28.31 13 2:07:22.36 0:56.13 17 1:23:40.52 4:06:29.35
7 17 Schomburg Arnd GER 7 0:29:54.05 1:06.12 14 2:07:24.51 0:52.64 27 1:27:29.85 4:06:47.16
59 18 Huntjens Luc NED 1 0:29:05.33 0:56.95 9 2:05:45.38 0:38.95 37 1:30:48.22 4:07:14.83
27 19 Jastrebov Andrey Kiev UKR 32 0:33:59.10 1:32.06 12 2:06:57.49 0:49.96 20 1:24:59.51 4:06:18.12
74 20 ŽepićDamjan TK Ni SLO 14 0:31:18.97 1:22.02 19 2:09:43.18 0:59.38 19 1:24:58.22 4:08:21.77
8 21 Van Heirseele Steve BEL 11 0:30:51.68 1:29.90 22 2:10:10.12 0:37.17 29 1:27:35.27 4:10:44.14
51 22 Ferraresi Fabrizio Modena ITA 21 0:31:26.16 1:19.65 25 2:11:31.02 0:40.49 30 1:28:03.21 4:13:00.53
62 23 Antunes Antonio Pero Pmh PTG 19 0:31:23.52 1:15.03 26 2:11:34.98 0:39.69 33 1:28:47.14 4:13:40.36
10 24 Damiani Marco Verona ITA 39 0:35:39.40 1:17.85 21 2:09:48.68 0:37.83 31 1:28:27.07 4:15:50.83
54 25 Runer Klaus Bolzano ITA 46 0:36:48.04 1:20.67 23 2:11:03.02 0:53.98 26 1:27:14.43 4:17:20.14
25 26 Sorokhan Juriy Lvov UKR 15 0:31:19.36 1:39.53 40 2:17:53.44 0:39.90 22 1:25:50.99 4:17:23.22
15 27 Mouthon Isabelle Bvail N.T FRA 18 0:31:22.71 1:16.94 38 2:17:08.43 0:45.57 25 1:27:11.61 4:17:45.26
113 28 Thys Eric BEL 44 0:36:03.51 1:47.57 28 2:13:36.26 1:13.88 21 1:25:31.82 4:18:13.04
56 29 Leičicky Sergey Daugavpil LAT 36 0:35:10.39 1:20.03 45 2:19:11.78 0:49.76 14 1:22:17.12 4:18:49.08
29 30 Dvorak Martin Praha TCH 8 0:29:55.05 1:24.83 24 2:11:19.61 1:03.27 56 1:36:27.96 4:20:10.72
76 31 Badmann Natascha SOI 40 0:35:43.10 1:09.47 36 2:16:39.24 0:48.40 23 1:26:07.39 4:20:27.60
55 32 Ignatyev Sergey Daugavpil LAT 34 0:34:18.39 2:23.25 50 2:21:05.56 0:41.26 15 1:22:41.39 4:21:09.85
19 33 Mortier Simone GER 26 0:32:58.35 1:07.53 30 2:14:27.75 0:37.56 47 1:33:05.80 4:22:16.99
18 34 De Ruysscher Jeanni BEL 28 0:33:05.50 1:08.79 33 2:15:34.39 0:39.55 49 1:33:33.12 4:24:01.35
126 35 Kovač Matjaž Energia SLO 62 0:38:37.79 1:09.24 27 2:12:40.58 0:28.61 40 1:31:18.93 4:24:15.15
63 36 Anisinova Nina S. Petersb ROS 22 0:31:30.13 1:39.67 48 2:20:27.04 0:52.49 41 1:31:32.83 4:26:02.16
58 37 Heeren Irma NED 49 0:37:10.46 1:18.68 57 2:23:25.85 0:57.62 16 1:23:27.88 4:26:20.49
71 38 Kregar Miro TK Kaanik SLO 59 0:38:20.05 1:22.96 46 2:19:37.15 0:56.45 24 1:26:39.23 4:26:55.84
46 39 Weiss Thonas GER 5 0:29:12.38 1:25.39 31 2:14:49.54 0:57.46 68 1:40:50.54 4:27:15.31
20 40 Wilterburg Katinka HED 42 0:35:46.96 1:14.09 51 2:21:06.84 0:44.50 32 1:28:33.11 4:27:25.50
57 41 Makelis Andrey Dangavpil LAT 43 0:35:49.43 2:09.09 35 2:16:26.11 0:47.30 45 1:32:17.91 4:27:29.84
188 42 Janežič Gregor TK Kr SLO 54 0:37:37.11 1:17.21 32 2:15:04.95 0:49.76 52 1:35:15.41 4:30:04.44
116 43 Brueggemann-Mortier GER 66 0:39:33.50 1:25.47 41 2:17:53.73 0:37.80 36 1:30:38.58 4:30:09.08
84 44 Andersson Asa SVE 38 0:35:32.86 1:23.31 49 2:20:53.32 0:45.42 42 1:31:51.85 4:30:26.76
17 45 Schaefer Ute GER 37 0:35:12.70 1:24.70 29 2:14:22.20 0:45.72 62 1:38:48.21 4:30:33.53
123 46 Knol Henk NED 64 0:39:13.78 1:57.67 34 2:15:38.74 0:52.40 46 1:32:56.46 4:30:39.05
22 47 Mouthon Beatrice Eveil N.T FRA 20 0:31:24.99 1:18.49 66 2:25:20.83 0:40.75 43 1:31:58.22 4:30:43.28
65 48 Gavrilova Mariya Moskcov ROS 61 0:38:28.33 1:39.09 53 2:21:53.31 0:41.26 39 1:11:13.03 4:33:55.02
23 49 Nakrst-Kosmač Nataša Nova Gon SLO 51 0:37:24.75 2:01.90 60 2:24:45.47 1:00.65 34 1:29:01.21 4:34:13.00
60 50 Keuning Joke HEL 5 0:37:16.17 1:40.91 64 2:25:06.93 0:50.62 .15 1:29:44.03 4:14:38.86
137 51 Sandler Orjan SVE 67 0:39:47.27 1:39.63 37 216:47.10 1:06.98 55 1:16:02.36 4:35:23.34
21 52 Soys Mieke BEL 23 0:37:47.29 1:10.02 39 2:17:37.37 0:45.28 15 1:44:28.03 4:35:47.99
38 53 Šimenc Zlatko Zagreb CRo 57 0:38:18.10 2:42.57 47 2:20:05.56 1:38.01 48 1:13:21.22 4:36:05.46
32 54 Besbeeck Christel V BEL 41 0:35:46.35 1:16.49 54 2:22:48.35 1:04.08 53 1:35:15.67 4:36:10.94
170 55 Biazzi Stefano ITA 45 0:36:44.80 1:10.43 42 2:18:17.26 0:51.48 70 1:41:19.19 4:38:23.16
52 56 Gandellii Mirella S.Donat ITA 71 0:40:21.21 1:27.80 65 2:25:12.94 0:51.94 38 1:30:53.11 4:38:47.00
165 57 Glavnik Dejan Triatlet SLO 80 0:42:50.24 1:19.61 43 2:18:54.49 0:39.61 54 1:15:46.17 4:39:30.14
44 58 Hamacher Silke GER 47 0:37:02.22 1:20.76 59 2:24:33.92 0:37.97 59 1:37:18.39 4:40:53.26
24 59 Kounschikova Olga Kiev UKR 48 0:37:09.20 1:57.00 68 2:26:41.18 0:50.51 51 1:34:44.24 4:41:22.13
114 60 Harrmut Paul BEL 55 0:37:42.63 1:50.18 44 2:19:03.26 1:06.43 71 1:42:21.87 4:42:04.37
39 61 Cawthorne Helen Derbys GBR 60 0:38:22.18 1:32.31 77 2:31:11.15 0:58.26 44 1:32:15.72 4:44:21.64
176 62 Morelli David Reggio Em ITA 11 0:33:55.99 1:27.55 75 2:30:22.12 1:22:48 60 1:37:34.57 4:44:43.11
125 63 Tušar Simon Sloga 190 SW 75 0:41:05.49 1:32.56 55 2:23:11.04 1:24.84 64 1:19:14.12 4:46:28.05
47 64 Schlotterer Wanda GER 65 0:39:24.10 1:31.57 62 2:24:55.34 0:50.15 66 1:39:48.69 4:46:29.85
162 65 Recchia Luca Verona ITA 69 0:40:08.03 1:51.03 72 2:27:41.47. 1:22.37 58 1:37:06.77 4:48:09.67
192 66 Goranič Marko Kozina SLO 93 0:47:03.66 2:02.00 61 2:24:47.16 1:25.73 50 1:33:33.24 4:48:51.79
120 67 Seabenim G.Paolo Bussoleng ITA 73 0:40:55.50 1:51.50 58 2:24:17.46 0:58.95 69 1:41:09.91 4:49:11.32
174 68 Merlatti Andrea Reggio Em ITA 63 0:39:09.19 1:38.13 63 2:25:02.17 1:16.10 74 1:43:08.80 4:50:14.39
111 69 Michelon Johann Dornbiro aut 85 0:44:06.55 1:47.01 56 2:23:20.75 0:53.85 72 1:42:45.61 4:52:53.77
136 70 Debenec Bojan . Ljubljana SLO 53 0:37:35.98 2:14.08 52 2:21:50.82 1:21.12 87 1:50:35.69 4:53:37.69
122 71 Montissori Bruno Imperia ITA 56 0:38:10.31 1:25.47 89 2:35:02.99 0:45.39 63 1:39:05.41 4:54:29.57
157 72 Prvan Borko Zagreb CRO 30 0:33:53.31 2:16.86 73 2:28:53.28 1:23.59 83 1:48:23.04 4:54:50.08
103 73 Zenan Mario Verona ITA 70 0:40:15.14 1:57.23 80 2:31:38.50 1:49.36 67 1:40:46.05 4:56:26.28
124 74 Queis Sef NED 107 0:51:22.71 2:14.27 71 2:27:13.96 1:21.71 57 1:36:29.51 4:58:42.16
171 75 Bonini Marcello Bagnolo i ITA 52 0:37:28.39 1:23.61 85 2:32:52.56 1:46.50 84 1:49:09.82 5:02:40.88
148 76 Stanzial Giovanni Verona ITA 104 0:51:01.54 2:08.80 76 2:31:05.64 1:41.52 61 1:38:00.54 5:03:58.04
134 77 Prah Andrej Novo aest SLO 77 0:41:22.88 1:42.07 70 2:27:07.84 0:57.48 90 1:53:23.36 5:04:33.63
131 78 Škrlep Anton TK Lj SLO 94 0:47:06.58 1:31.57 84 2:32:50.36 1:03.54 73 1:43:04.81 5:05:36.86
138 79 Spiriti Luigi Arona ITA 72 0:40:51.17 2:41.04 100 2:43:15.07 1:35.06 65 1:39:27.42 5:07:49.76
182 80 Fabbri Ugo Rimini ITA 88 0:46:39.19 1:53.75 81 2:31:48.35 1:07.46 77 1:46:55.38 5:08:24.13
177 81 Vecchi Stefano Scandiano ITA 82 0:43:44.25 1:51.11 78 2:31:13.85 1:11.44 88 1:50:38.35 5:08:39.00
121 82 Anfossi Ivano Riva Ligu ITA 79 0:42:42.77 1:34.17 93 2:38:43.67 0:46.41 80 1:47:44.72 5:11:31.74
189 83 Šink Tomaž TK Trigla SLO 78 0:41:23.92 1:38.09 95 2:39:58.06 1:03.28 79 1:47:41.31 5:11:44.66
167 84 Tanko Jože Kovinoteh SLO 58 0:38:19.81 1:38.68 74 2:29:05.41 3:11.59 103 2:02:27.23 5:14:42.72
145 85 Nevola Mario Buccinasc ITA 102 0:50:18.93 3:34.26 83 2:32:13.28 1:42.32 78 1:47:29.24 5:15:18.03
159 86 Trombetti Pierluigi Bologna ITA 76 0:41:15.73 2:33.30 87 2:34:17.59 1:37.18 93 1:56:21.23 5:16:05.03
190 87 Petek Marjan Trmasti SLO 83 0:43:46.72 1:24.55 91 2:35:51.90 0:57.65 92 1:54:58.72 5:16:59.54
70 88 Hribar Nataša TK Kamnik SLO 91 0:46:58.38 1:37.97 94 2:39:39.48 1:09.70 85 1:49:18.82 5:18:44.35
142 89 Morvillo Enrico Casciago ITA 84 0:43:59.59 2:26.78 96 2:40:43.53 1:37.70 86 1:50:27.66 5:19:15.26
168 90 Cokan Nino Kovinoteh SLO 90 0:46:57.96 2:52.53 86 2:33:07.05 0:20.77 94 1:56:23.33 5:19:41.64
178 91 Vecchi Luca Reggio Em ITA 74 0:41:01.79 1:39.93 67 2:25:41.78 1:13.81 111 2:10:28.33 5:20:05.64
169 92 Bartoll Amedeo Reggio Em ITA 92 0:47:02.91 2:36.83 69 2:26:59.62 1:13.66 105 2:03:06.46 5:20:59.48
119 93 Burei Stefano Villafran ITA 100 0:48:26.46 2:32.36 90 2:35:24.58 0:53.37 95 1:57:12.73 5:24:29.50
153 94 Alessandro Guido Veneziali ITA 96 0:47:15.34 2:13.84 82 2:31:57.78 1:25.79 104 2:02:58.37 5:25:51.12
172 95 Corradini Emerio Bagnolo l ITA 87 0:46:15.20 2:40.02 101 2:44:25.55 1:36.20 89 1:52:22.87 5:27:19.84
152 96 Vianello Massimo Cavalino ITA 98 0:47:37.80 2:04.48 88 2:34:36.82 1:17.28 106 2:03:47.65 5:29:24.03
127 97 Korošec Boštjan Dairy Que SLO 114 0:56.57.00 1:41:11 79 2:11:16.75 2:31.74 91 1:54:45.11 5:30:14.39
40 98 Wood Cathy Robin bre GBR 68 0:40:00.00 1:58.84 102 2.45:59.69 1:16.09 102 2:02:07.61 5:31:22.96
160 99 Modenese Verona ITA 97 0:47:21.40 2:39.69 99 2:42:27.27 1:41.46 97 1:58:21.16 5:32:35.88
151 100 Amadi Vittorio Allarani ITA 95 0:47:13.97 3:17.94 98 2:41:34.85 1:03.19 100 2:01:11.34 5:34:21.29
112 101 Koelbl Heinrich Leuben AUT 103 0:51:00.46 2:56.69 110 2:52:15.67 2:19.85 76 1:46:45.4b 5:35:38.11
36 102 Gajski Vedran Zagreb CRO 81 0:43:38.43 2:08.19 103 2:46:36.88 1:18.00 108 2:05:23.78 5:39:05.28
129 103 Bregar Drago Novolit SLO 109 0:52:44.67 1:33.54 111 2:54:01.12 1:07.08 81 1:47:48.32 5:41:14.73
183 104 Horvat Matija TK Lj SLO 86 0:46:01.64 3:02.12 107 2:50:34.27 2:01.29 101 2:01:27.80 5:43:07.12
41 105 Berger Hilda GER 108 0:52:21.15 2:16.14 106 2:50:27.46 1:22.48 96 1:57:41.47 5:44:09.20
180 106 Pattori Paolo Rivotelli ITA 105 0:51:04.99 2:12.27 97 2:41:19.19 1:21.67 110 2:09:27.39 5:45:27.51
147 107 Zaffaroni Marco Cesate ITA 112 0:53:47.15 2:35.57 109 2:52:30.39 1:10.03 98 2:00:08.79 5:50:11.93
181 108 Kogovšek Stane BPOIL SLO 106 0:51:08.56 2:18.88 92 2:38:42.12 1:12.63 114 2:17:59.20 5:51:21.59
185 109 Ačimovič Rado Terme Pt SLO 101 0:49:22 .88 1:43.32 117 3:11:20.12 1:08.44 82 1:48:16.10 5:51:51.36
147 110 Panzeri Tiziano Cesate ITA 115 0:59:37.00 2:18.59 105 2:50:21.18 1:21:44 5:53:42.43
86 111 Rajgelj Melita TK Trigla SLO 99 0.48:00.47 1:49.41 112 2:55:00.76 1:16.83 109 2:08:26.00 5:54:33.47
42 112 Fuchs Regina GER 113 0:56:20.72 2:07.79 108 2:50:35.49 1:28.49 107 2:04:35.83 5:55:08.32
173 113 Bonini Fabio Bagnoloin ITA 111 0:53:46.02 3:14.60 104 2:48:15.24 1:52.14 112 2:11:41.90 5:58:49.90
140 114 Veličkovič Perat Kranj SLO 89 0:46:57.12 3:34.11 115 3:02:03.73 2:49.24 116 2:27:36.54 6:23:00.74
45 115 Pelz Gabriele GER 116 1:02:19.21 2:36.81 114 1:00:43.37 2:16.50 113 2:15:32.10 6:23:28.04
184 116 Turk Josip TK Lj SLO 110 0:53:32.83 3:14.91 116 3:05:32.08 2:05.59 115 2:20:56.36 6:25:21.77
146 117 Tellarini Antonio Milano ITA 117 1:27:48.52 2:34.00 113 3:00:42.00 2:45.65 117 2:31:39.25 7:05:29.42
154 Monfardini Stefano Cresona ITA 0:45:09.72 2:02.89 2:38:29.86 1:08.15 1:40:18.80 Diskv.
158 Girasole Federico Anzola Em ITA 0:38:11.09 1:34.58 2:14:17.43 0:37.00 1:22:50.37 Diskv.
87 Bacco Luigi Doko ITA 0:38:16.20 1:37.52 2:13:24.97 1:00.08 1:25:01.56 Diskv.
144 Rosetti Luca Milano ITA 0:43:02.47 2:06.52 2:23:12.91 1:26.15 1:43:08.37 Diskv.
132 Seljak Sašo Sizif doo SLO 0:47:10.22 1:50.17 2:29:53.40 1:37.19 1:46:20.53 Diskv.
133 Flerin Karel Kamnik SLO 0:47:04.77 2:01.12 2:33:48.62 1:07.55 1:47:17.60 Diskv.
128 Plut Rafael TK Lj SLO 0:43:42.60 1:36.99 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Odstop
164 Rozman Robert TK Lj SLO 0:40:22.17 1:42.08 2:38:24.75 1:23.70 0:00:00.00 Odstop
130 Pšeničnik Primož TK Lj SLO 0:34:00.04 1:42.85 2:43:48.56 1:17.15 0:00:00.00 Odstop
31 Griesser Hermann Steinach AUT 0:34:15.18 1:13.51 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Odstop
33 Kris Marien BEL 0:31:53.44 1:33.45 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Odstop
34 Simons Danny BEL 0:29:57.99 1:15.81 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Odstop
115 Tiepolo Bruno Pula CRO 0:49:55.42 1:58.56 2:33:18.83 1:21.89 0:00:00.00 Odstop
28 Voprsalek Miroslav Vysoke Hy TCH 0:29:25.71 1:33.55 2:08:56.04 0:56.50 0:00:00.00 Odstop
6 Kočar Tomaš Brno TCH 0:29:11.85 1:18.03 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Odstop
16 Hielsen Susanne Holte DEN 0:31:48.63 1:19.98 2:21:48.01 0:39.72 0:00:00.00 Odstop
49 Heaber Carsten GER 0:29:27.68 1:17.67 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Odstop
85 Zeeb Barbara GER 0:35:23.33 1:50.50 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Odstop
43 Habiger Susi GER 0:32:20.46 2:01.01 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Odstop
48 Schuster Annemarie GER 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Odstop
179 Spadon Sandro Riviltell ITA 0:50:45.32 2:34.47 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Odstop
143 Guffi Amedeo Milano ITA 0:50:57.18 3:11.49 3:04:19.64 1:13.24 0:00:00.00 Odstop
117 Zaccaria Luigi Taranto ITA 1:11:56.74 5:44.09 4:02:35.74 0:00.00 0:00:00.00 Odstop
118 Pinarolli Carlo Bussoleng ITA 0:17:26.79 1:45.82 2:32:32.71 1:52.09 0:00:00.00 Odstop
155 Fontana Nicola Costa S.A ITA 0:48:34.87 2:25.82 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Odstop
175 Mora Vanni Bagnolo l ITA 0:51:46.03 2:09.53 2:45:08.98 1:57.29 0:00:00.00 Odstop
166 Pedroni Massimilian Reggio Em ITA 0:39:56.74 1:33.99 2:37:17.62 2:36.24 0:00:00.00 Odstop
67 Kunic Michal Pleštany SLK 0:29:23.02 1:20.29 2:14:35.70 0:48.01 0:00:00.00 Odstop
26 Mikhalus Bogdan Lvov MKR 0:30:02.56 2:41.95 0:00:00.00 0:00:00.00 0:00:00.00 Odstop
68 Avsec Janez TK LJ SLO 0:36.56.32 1:27.30 2:22:56.71 1:07.78 0:00:00.00 Odstop
69 Hočevar Gregor TK LJ SLO 0:32:16.40 1:09.50 2:17:39.41 1:11.43 0:00:00.00 Odstop
72 Medvešek Matija TK Ravne SLO 0:31:25.35 1:17.10 2:14:19.18 0:47.19 0:00:00.00 Odstop
73 Tobšič Janez Pull-Poin SLO 0:33:05.88 1:31.07 0:00:00.00 0:00:00.00 0:00:00.00 Odstop
80 Gutknecht Ariane SUI 0:41:10.17 1:56.14 0:00:00.00 0:00:00.00 0:00:00.00 Odstop
77 Bruegget Othmar SUI 0:35:05.10 1:02.72 0:00:00.00 0:00:00.00 0:00:00.00 Odstop
75 Bachmann Gerald SUI 0:31.28.46 1:15.67 0:00:00.00 0:00:00.00 0:00:00.00 Odstop
83 Schumacher Tobus SUI 0.44.16.69 1:20.46 2:14:06.54 1:12.32 0:00:00.00 Odstop
156 Rhyner Kurt SUI 0:44:16.64 1:38.39 2:29:47.64 1:41.13 0:00:00.00 Odstop
30 Wiker Tomas SVE 0:29:40.46 1:14.25 2:15:56.07 0:41.50 0:00:00.00 Odstop
139 Barnišin Karel Češka Lip SLK 1:11:12.39 1:42.17 1:17:33.28 0:00.00 0:00:00.00 Odstop
141 Geyskens Luc BEL 0:39:55.51 1:59.98 2:24:22.78 0:00:00.00 0:00:00.00 Odstop

SPRINT

MOŠKI

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Plavanje Menjava Kolesarjenje Menjava # Tek Skupni čas
153 1 Smirnov Dimitry Daugavpil LAT 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 1 1:00:04.00 1:16:04.00
151 2 Harun Ernest Daugavpil LAT 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 2 1:01:56.00 1:17:56.00
139 3 Sajevec Peter TK Nm SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 3 1:03:43.00 1:19:43.00
136 4 Švent Jaka TK Nm SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 4 1:05:00.00 1:21:00.00
122 5 Mori Mitja TK Lj SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 5 1:05:12.00 1:21:12.00
159 6 Berginc Gorazd Comi ng SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 6 1:05:14.00 1:21:14.00
116 7 Zevnik Klemen Kranj SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 7 1:05:47.00 1:21:47.00
156 8 Zabovmk Samo Velenje SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 8 1:06:00.00 1:22:00.00
161 9 Marinko Janez Ljubljana SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 9 1:06:44.00 1:22:44.00
135 10 Delajkovič Siniša TK Nm SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 10 1:07:05.00 1:23:05.00
155 11 Geyskens Hannes BEL 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 11 1:08:20.00 1:24:20.00
163 12 Denša Domen TK Lj SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 12 1:08:48.00 1:24:48.00
133 13 Mraz Matjaž Celje SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 13 1:08:55.00 1:24:55.00
126 14 Morožin Igor Rovinj C RO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 14 1:09:16.00 1:25:16.00
154 15 Zupan Matjaž Ljubljana SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 15 1:09:17.00 1:25:17.00
157 16 Zabovnik Damjan Velenje SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 16 1:09:40.00 1:25:40.00
121 17 Biček Franc Škofja Lo SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 17 1:11:04.00 1:27:04.00
143 18 Hafner Rok Škofja Lo SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 18 1:11:28.00 1:27:28.00
130 19 Lapanja Pio Škofja Lo SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 19 1:11:55.00 1:27:55.00
134 20 Delajkovič Damir TK Nm SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 20 1:12:37.00 1:28:37.00
128 21 Nišlič Maurizio Rovinj C RO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 21 1:13:05.00 1:29:05.00
132 22 Kosmač Sandi Sevnica SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 22 1:14:49.00 1:30:49.00
166 23 Stopar Maks TK Lj SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 23 1:15:41.00 1:31:41.00
25 24 Rosanda Boris Pula C RO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 24 1:16:45.00 1:32:45.00
162 25 Denša Jani TK Lj SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 25 1:17:08.00 1:33:08.00
101 26 Bric Slavko Šmartno o SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 26 1:17:28.00 1:33:28.00
131 27 Torkar Gregor Tolmin SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 27 1:18:21.00 1:34:21.00
111 28 Žbogar Anton šentjerne SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 28 1:18:24.00 1:34:24.00
107 29 Susman Aleš TK Lj SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 29 1:19:28.00 1:35:28.00
118 30 Planko Tomaž KD Kamnik SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 30 1:20:50.00 1:36:50.00
149 31 Slapničar Matevž L j ubljana SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 31 1:21:40.00 1:37:40.00
142 32 Zadravec Gregor Maribor SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 32 1:22:34.00 1:38:34.00
147 33 Hrovat Franc Radovljic SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 33 1:24:27.00 1:40:27.00
160 34 škofljek Danilo Minolta SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 34 1:27:15.00 1:43:15.00
117 35 Šalamun Slavko Vrhnika SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 35 1:34:03.00 1:50:03.00
115 36 Černivec Lado TK Lj SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 36 1:35:51.00 1:51:51.00
144 37 Dulmus Ruud Amsterdam NED 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 37 1:38:40.00 1:54:40.00
103 Lednik Mitja Mežica SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 1:07:02.00 Diskvalif.
106 Marinšek Andrej Rim.Top. SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Diskvalif.
108 Godnič Paolo ITA 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Diskvalif.
109 Basso Pierpaolo ITA 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Diskvalif.
110 Nisi Gianfranco ITA 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 1:05:50.00 Diskvalif.
127 Morožin Alen Rovinj C RO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 1:09:49.00 Diskvalif.
140 Pešič Goran TK Nm SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Diskvalif.
145 Katič Peter Šmartno o SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 1:18:26.00 Diskvalif.
146 Vissers Bart Mol BEL 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 1:16:09.00 Diskvalif.
158 Krištofič Mare TK LJ SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 1:08:22.00 Diskvalif.
138 Kajtazovič Edin TK Nm SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Odstop
152 Levska Anatoly Daugavpil LAT 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Odstop
134 Pliverič Marko Brezovica SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Odstop
Jenič Samo TK Lj SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Odstop

ŽENSKE

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Plavanje Menjava Kolesarjenje Menjava # Tek Skupni čas
112 1 Sanson Paola ITA 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 1 1:10:12.00 1:26:12.00
113 2 Rajgelj Melita TK Triglav SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 2 1:14:50.00 1:30:50.00
141 3 Tavčar Živa TK Lj SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 3 1:16:20.00 1:32:20.00
150 4 Vezzani Roberta Reggio Em ITA 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 4 1:17:41.00 1:33:41.00
120 5 Menegalija Magda Duplje SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 5 1:25:56.00 1:41:56.00
165 6 Skamen Tinkara Kamnik SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 6 1:27:35.00 1:43:35.00

KATEGORIJA: M14 – MOŠKI 14-16

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. Plavanje Menjava Kolesarjenje Menjava # Tek Skupni čas
159 1 Berginc Gorazd Corning SLO M14 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 1 1:05:14.00 1:21:14.00
135 Z Delajkovič Siniša TK Nm SLO M14 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 2 1:07:05.00 1:23:05.00
155 3 Geyskens Hannes BEL M14 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 3 1:08:20.00 1:24:20.00
128 4 Nišlič Maurizio Rovinj CRO M14 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 4 1:13:05.00 1:29:05.00
107 5 Susman Aleš TK Lj SLO M14 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 5 1:19:28.00 1:35:28.00
146 Vissers Bart Mol BEL M14 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 1:16:09.00 Diskvalif.
138 Kajtazovič Edin TK Nm SLO M14 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Odstop

KATEGORIJA: M17 – HOŠKI 17-19

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. Plavanje Menjava Kolesarjenje Menjava # Tek Skupni čas
153 1 Smirnov Dimitry Daugavpil LAT M17 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 1 1:00:04.00 1:16:04.00
151 2 Harun Ernest Daugavpil LAT M17 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 2 1:01:56.00 1:17:56.00
-39 3 Sajevec Peter TK Nm SLO M17 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 3 1:03:43.00 1:19:43.00
.36 4 Švent Jaka TK Nm SLO M17 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 4 1:05:00.00 1:21:00.00
116 5 Zevnik Klemen Kranj SLO M17 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 5 1:05:47.00 1:21:47.00
163 6 Denša Domen TK Lj SLO M17 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 6 1:08:48.00 1:24:48.00
126 7 Morožin Igor Rovinj CRO M17 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 7 1:09:16.00 1:25:16.00
157 8 Zabovnik Damjan Velenje SLO M17 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 8 1:09:40.00 1:25:40.00
143 9 Hafner Rok Škofja Lo SLO M17 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 9 1:11:28.00 1:27:28.00
134 10 Delajkovič Damir TK Nm SLO M17 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 10 1:12:37.00 1:28:37.00
131 11 Torkar Gregor Tolmin SLO M17 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 11 1:18:21.00 1:34:21.00
142 12 Zadravec Gregor Maribor SLO M17 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 12 1:22:34.00 1:38:34.00
140 Pešič Goran TK Nm SLO M17 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Diskvalif.
129 Jenič Samo TK Lj SLO M17 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Odstop

KATEGORIJA: M20 – HOŠKI 20-30

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. Plavanje Menjava Kolesarjenje Menjava # Tek Skupni čas
122 1 Mori Mitja TK Lj SLO M20 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 1 1:05:12.00 1:21:12.00
156 2 Zabovnik Samo Velenje SLO M20 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 2 1:06:00.00 1:22:00.00
154 3 Zupan Matjaž Lj ubljana SLO M20 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 3 1:09:17.00 1:25:17.00
132 4 Kosmač Sandi Sevnica SLO M20 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 4 1:14:49.00 1:30:49.00
125 5 Rosanda Boris Pula C RO M20 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 5 1:16:45.00 1:32:45.00
111 6 Žbogar Anton Šentjerne SLO M20 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 6 1:18:24.00 1:34:24.00
118 7 Planko Tomaž KD Kamnik SLO M20 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 7 1:20:50.00 1:36:50.00
149 8 Slapničar Matevž Ljubljana SLO M20 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 8 1:21:40.00 1:37:40.00
109 Basso Pierpaolo ITA M20 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Diskvalif.
127 Morožin Alen Rovinj C RO M20 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 1:09:49.00 Diskvalif.

KATEGORIJA: M31 – MOŠKI 31-40

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. Plavanje Menjava Kolesarjenje Menjava # Tek Skupni čas
161 1 Marinko Janez Ljubljana SLO M31 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 1 1:06:44.00 1:22:44.00
133 2 Mraz Matjaž Celje SLO M31 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 2 1:08:55.00 1:24:55.00
’21 3 Biček Franc Škofja Lo SLO M31 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 3 1:11:04.00 1:27:04.00
.01 4 Bric Slavko Šmartno o SLO M31 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 4 1:17:28.00 1:33:28.00
160 5 škofljek Danilo Minolta SLO M31 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 5 1:27:15.00 1:43:15.00
103 Lednik Mitja Meži ca SLO M31 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 1:07:02.00 Diskvalif.
108 Godnič Paolo ITA M31 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Diskvalif.
110 Nisi Gianfranco ITA M31 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 1:05:50.00 Diskvalif.
152 Levska Anatoly Daugavpil LAT M31 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Odstop

KATEGORIJA: M41 – MOŠKI 41-50

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. Plavanje Menjava Kolesarjenje Menjava # Tek Skupni čas
130 1 Lapanja Pio Škofja Lo SLO M41 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 1 1:11:55.00 1:27:55.00
162 2 Denša Jani TK Lj SLO M41 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 2 1:17:08.00 1:33:08.00
114 3 Dulmus Ruud Amsterdam NED M41 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 3 1:38:40.00 1:54:40.00
106 Marinšek Andrej Rim.Top. SLO M41 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Diskvalif.
158 Krištofič Mare TK LJ SLO M41 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 1:08:22.00 Diskvalif.
164 Pliverič Marko Brezovica SLO M41 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Odstop

KATEGORIJA: M51 – MOŠKI 51-60

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. Plavanje Menjava Kolesarjenje Menjava # Tek Skupni čas
166 1 Stopar Maks TK Lj SLO M51 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 1 1:15:41.00 1:31:41.00
147 2 Hrovat Franc Radovijic SLO M51 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 2 1:24:27.00 1:40:27.00
145 Katič Peter Šmartno o SLO M51 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 1:18:26.00 Diskvalif.

KATEGORIJA: M61 – MOŠKI NAD 60

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. Plavanje Menjava Kolesarjenje Menjava # Tek Skupni čas
117 1 Šalamun Slavko Vrhnika SLO M61 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 1 1:34:03.00 1:50:03.00
115 2 Černivec Lado TK Lj SLO M61 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 2 1:35:51.00 1:51:51.00

KATEGORIJA: Z17 – ŽENSKE 17-19

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. Plavanje Menjava Kolesarjenje Menjava # Tek Skupni čas
113 1 Rajgelj Melita TK Trigla SLO Z17 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 1 1:14:50.00 1:30:50.00
141 2 Tavčar Živa TK Lj SLO Z17 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 Z 1:16:20.00 1:32:20.00
5 3 Skamen Tinkara Kamnik SLO Z17 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 3 1:27:35.00 1:43:35.00

KATEGORIJA:Z20 – ŽENSKE 20-30

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. Plavanje Menjava Kolesarjenje Menjava # Tek Skupni čas
150 1 Vezzani Roberta Reggio Em ITA Z20 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 1 1:17:41.00 1:33:41.00

KATEGORIJA: Z31 – ŽENSKE 31-40

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. Plavanje Menjava Kolesarjenje Menjava # Tek Skupni čas
112 1 Sanson Paola ITA Z31 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 1 1:10:12.00 1:26:12.00

KATEGORIJA: Z41 – ŽENSKE 41-50

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. Plavanje Menjava Kolesarjenje Menjava # Tek Skupni čas
120 1 Menegalija Magda Duplje SLO Z41 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 16:00.00 1 1:25:56.00 1:41:56.00

OTROCI

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Plavanje Menjava Kolesarjenje Menjava # Tek Skupni čas
42 1 Brajnik Luka Team Prib SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 1 0:31:56.00 0:31:56.00
11 2 Zupan Lea Kranj SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 2 0:33:20.50 0:33:20.50
67 3 Košec Boštjan Trbovlje SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 3 0:33:42.00 0:33:42.00
13 4 Pestar Jure Kranj SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 4 0:33:47.00 0:33:47.00
63 5 Osovnikar Matic AK ŽAK SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 5 0:33:50.00 0:33:50.00
9 6 Kušar Jaka TK Lj SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 č 0:33:58.00 0:33:58.00
41 7 Brajnik Mark Team Prib SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 7 0:34:06.00 0:34:06.00
29 S Traven Bojan PK Kr SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 8 0:34:22.00 0:34:22.00
12 9 Seme Uroš Kranj SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 9 0:34:36.00 0:34:36.00
22 10 Parapot Tomaž TK Nm SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 10 0:34:47.00 0:34:47.00
1 11 Mihelič Anže Team Prib SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 11 0:34:52.00 0:34:52.00
24 12 Zadravec Blaž Krško SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 12 0:35:04.00 0:35:04.00
50 13 Burkeljca Jernej PKL SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 13 0:35:15.00 0:35:15.00
17 14 Marin Matija TK Nm SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 14 0:35:34.00 0:35:34.00
62 15 Jerina Špela Comi ng SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 15 0:36:17.00 0:36:17.00
2 16 ČeČ Jure Team Prib SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 16 0:36:25.00 0:36:25.00
35 17 Kovač Arsen KK Sivi č SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 17 0:36:59.00 0:36:59.00
64 18 Osovnikar Neža SK Alpetu SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 18 0:37:12.00 0:37:12.00
43 19 Vrhovec Igor TK Lj SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 19 0:37:19.00 0:37:19.00
20 20 Jankovič Branko TK Nm SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 20 0:38:45.00 0:38:45.00
95 21 Parapot Jasna TK Nm SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 21 0:38:47.00 0:38:47.00
21 22 čatič Emir TK Nm SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 22 0:39:16.00 0:39:16.00
38 23 Škof Miha Team Prib SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 23 0:39:33.00 0:39:33.00
32 24 Pliverič Jan TK Lj SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 24 0:39:38.00 0:39:38.00
53 25 Nartnik Martina Corning SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 25 0:40:24.00 0:40:24.00
23 26 Herakovič Andrej Leskovec SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 26 0:40:30.00 0:40:30.00
34 27 Petek Nadja Kranj SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 27 0:40:32.00 0:40:32.00
68 28 Kušar Jerneja TK Lj SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 28 0:40:33.00 0:40:33.00
48 29 Cerle Miha PCK Krško SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 29 0:40:48.00 0:40:48.00
25 30 Povhe Luka Krško SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 30 0:40:52.00 0:40:52.00
66 31 Sabolčki Marko Rimske To SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 31 0:41:20.00 0:41:20.00
51 32 Hudoklin Boštjan Šentjerne SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 32 0:41:33.00 0:41:33.00
40 33 škof Jure Team Prib SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 33 0:41:43.00 0:41:43.00
97 34 Vindiš Sandro TK Nm SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 34 0:42:00.00 0:42:00.00
27 35 Zupanič Luka PK Lj SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 35 0:42:12.00 0:42:12.00
39 36 Škof Jaka Team Prib SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 42:23.00 0:00:00.00 0:42:23.00
47 37 Cerle Tine PCK Krško SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 36 0:42:54.00 0:42:54.00
45 38 Barnišin Karol SLK 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 37 0:43:06.00 0:43:06.00
3 39 Susman Špela TK Lj SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 38 0:43:24.00 0:43:24.00
60 40 Zalar Domen Corning SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 39 0:43:40.00 0:43:40.00
36 41 Sinur Franci Trebelno SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 40 0:43:55.00 0:43:55.00
59 42 Verbič Sabina Corning SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 41 0:44:19.00 0:44:19.00
52 43 Kociper Tina Corning SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 42 0:44:41.00 0:44:41.00
16 44 Marin Luka TK Nm SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 43 0:44:47.00 0:44:47.00
7 45 Sabolčki Mojca Rimske To SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 44 0:44:54.00 0:44:54.00
30 46 Šuštar Anamari Kr.tek.ki SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 45 0:45:20.00 0:45:20.00
56 47 Miku lan Petra Comi ng SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 46 0:45:59.00 0:45:59.00
44 48 Vrhovec Žiga TK Lj SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 47 0:46:22.00 0:46:22.00
55 49 Lenaršič Katka Corning SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 48 0:47:18.00 0:47:18.00
26 50 Povhe Ksenija Krško SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 49 0:47:22.00 0:47:22.00
14 51 Fajdiga Jerca TK Nm SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 50 0:47:23.00 0:47:23.00
58 52 Šmigoc Tina Corning SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 51 0:48:17.00 0:48:17.00
61 53 Vengust živa Comi ng SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 52 0:48:50.00 0:48:50.00
4 54 Prvan Mi slav TK Zg C RO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 53 0:49:35.00 0:49:35.00
54 55 Lenaršič Jelka Comi ng SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 54 0:50:44.00 0:50:44.00
17 56 Miku lan Anja Comi ng SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 55 0:51:00.00 0:51:00.00
5 57 Prvan Hrvoje TK Zg CRO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 56 0:52:13.00 0:52:13.00
94 Avbar Simon TK Nm SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Odstop
96 Ivanetič David TK Nm SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Odstop
31 Pliverič Jaka TK Lj SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Odstop
33 Vissers Tom Mol BEL 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Odstop
46 Barnišin Viktor SLK 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Odstop
49 Burkeljca Janez PKL SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Odstop
65 Oberžan Jure Trbovlje SLO 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Odstop

KATEGORIJA: M10 – MOŠKI 10-12

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. Plavanje Menjava Kolesarjenje Menjava # Tek Skupni čas
13 1 Pestar Jure Kranj SLO M10 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 1 0:33:47.00 0:33:47.00
41 2 Brajnik Mark Team Prib SLO M10 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 2 0:34:06.00 0:34:06.00
1 3 Mihelič Anže Team Prib SLO M10 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 3 0:34:52.00 0:34:52.00
24 4 Zadravec Blaž Krško SLO M10 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 4 0:35:04.00 0:35:04.00
50 5 Burkeljca Jernej PKL SLO M10 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 5 0:35:15.00 0:35:15.00
2 6 Čeč Jure Team Prib SLO M10 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 6 0:36:25.00 0:36:25.00
20 7 Jankovič Branko TK Nm SLO M10 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 7 0:38:45.00 0:38:45.00
32 8 Pliverič Jan TK Lj SLO M10 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 8 0:39:38.00 0:39:38.00
25 9 Povhe Luka Krško SLO M10 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 9 0:40:52.00 0:40:52.00
66 10 Sabolčki Marko Rimske To SLO M10 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 10 0:41:20.00 0:41:20.00
40 11 Škof Jure Team Prib SLO M10 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 11 0:41:43.00 0:41:43.00
39 12 Škof Jaka Team Prib SLO M10 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 42:23.00 0:00:00.00 0:42:23.00
60 13 Zalar Domen Corning SLO M10 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 12 0:43:40.00 0:43:40.00
36 14 Sinur Franci Trebelno SLO M10 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 13 0:43:55.00 0:43:55.00
16 15 Marin Luka TK Nm SLO M10 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 14 0:44:47.00 0:44:47.00
44 16 Vrhovec Žiga TK Lj SLO M10 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 15 0:46:22.00 0:46:22.00
4 17 Prvan Mislav TK Zg C RO M10 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 16 0:49:35.00 0:49:35.00
5 18 Prvan Hrvoje TK Zg CRO M10 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 17 0:52:13.00 0:52:13.00
94 Avbar Simon TK Nm SLO M10 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Odstop
96 Ivanetič David TK Nm SLO M10 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Odstop
31 Pliverič Jaka TK Lj SLO M10 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Odstop
Vissers Tom Mol BEL M10 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Odstop
46 Barnišin Viktor SLK M10 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Odstop
65 Oberžan Jure Trbovlje SLO M10 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Odstop

KATEGORIJA: M13 – MOŠKI 13-15

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. Plavanje Menjava Kolesarjenje Menjava # Tek Skupni čas
42 1 Brajnik Luka Team Prib SLO M13 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 1 0:31:56.00 0:31:56.00
67 2 Košec Boštjan Trbovlje SLO M13 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 2 0:33:42.00 0:33:42.00
63 3 Osovnikar Matic AK ŽAK SLO M13 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 3 0:33:50.00 0:33:50.00
9 4 Kušar Jaka TK Lj SLO M13 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 4 0:33:58.00 0:33:58.00
29 5 Traven Bojan PK Kr SLO Ml 3 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 5 0:34:22.00 0:34:22.00
12 6 Seme Uroš Kranj SLO M13 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 6 0:34:36.00 0:34:36.00
22 7 Parapot Tomaž TK Nm SLO M13 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 7 0:34:47.00 0:34:47.00
17 8 Marin Matija TK Nm SLO M13 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 8 0:35:34.00 0:35:34.00
35 9 Kovač Arsen KK Sivi č SLO M13 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 9 0:36:59.00 0:36:59.00
43 10 Vrhovec Igor TK Lj SLO M13 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 10 0:37:19.00 0:37:19.00
21 11 Čatič Emir TK Nm SLO M13 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 11 0:39:16.00 0:39:16.00
38 12 škof Miha Team Prib SLO M13 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 12 0:39:33.00 0:39:33.00
23 13 Herakovič Andrej Leskovec SLO M13 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 13 0:40:30.00 0:40:30.00
48 14 Cer le Miha PCK Krško SLO M13 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 14 0:40:48.00 0:40:48.00
51 15 Hudoklin Boštjan Šentjerne SLO Ml 3 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 15 0:41:33.00 0:41:33.00
97 16 Vindiš Sandro TK Nm SLO M13 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 16 0:42:00.00 0:42:00.00
27 17 Zupanič Luka PK Lj SLO M13 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 17 0:42:12.00 0:42:12.00
47 18 Cerle Tine PCK Krško SLO M13 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 18 0:42:54.00 0:42:54.00
45 19 Barnišin Karol SLK M13 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 19 0:43:06.00 0:43:06.00
30 20 Šuštar Anamari Kr.tek.ki SLO Ml 3 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 20 0:45:20.00 0:45:20.00
49 Burkeljca Janez PKL SLO M13 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 Odstop

KATEGORIJA: Z10 – ŽENSKE 10-12

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. Plavanje Menjava Kolesarjenje Menjava # Tek Skupni čas
95 1 Parapot Jasna TK Nm SLO Z10 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 1 0:38:47.00 0:38:47.00
68 2 Kušar Jerneja TK Lj SLO Z10 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 2 0:40:33.00 0:40:33.00
S6 3 Miku lan Petra Coming SLO Z10 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 3 0:45:59.00 0:45:59.00
j5 4 Lenaršič Katka Coming SLO Z10 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 4 0:47:18.00 0:47:18.00
14 5 Fajdiga Jerca TK Nm SLO Z10 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 5 0:47:23.00 0:47:23.00
58 6 Šmigoc Tina Coming SLO Z10 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 6 0:48:17.00 0:48:17.00
61 7 Vengust Živa Corning SLO Z10 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 7 0:48:50.00 0:48:50.00
54 8 Lenaršič Jelka Coming SLO Z10 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 8 0:50:44.00 0:50:44.00
57 9 Mikulan Anja Coming SLO Z10 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 9 0:51:00.00 0:51:00.00

KATEGORIJA: Z13 – ŽENSKE 13-15

Št. št. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. Plavanje Menjava Kolesarjenje Menjava # Tek Skupni čas
11 1 Zupan Lea Kranj SLO Z13 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 1 0:33:20.50 0:33:20.50
62 2 Jerina Špela Coming SLO Z13 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 2 0:36:17.00 0:36:17.00
64 3 Osovnikar Neža SK Alpetu SLO Z13 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 3 0:37:12.00 0:37:12.00
63 4 Nartnik Martina Comi ng SLO Z13 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 4 0:40:24.00 0:40:24.00
34 5 Petek Nadja Kranj SLO Z13 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 5 0:40:32.00 0:40:32.00
3 6 Susman Špela TK Lj SLO Z13 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 6 0:43:24.00 0:43:24.00
59 7 Verbič Sabina Coming SLO Z13 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 7 0:44:19.00 0:44:19.00
52 8 Kociper Tina Coming SLO Z13 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 8 0:44:41.00 0:44:41.00
7 9 Sabolčki Mojca Rimske To SLO Z13 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 9 0:44:54.00 0:44:54.00
26 10 Povhe Ksenija Krško SLO Z13 0:00:00.00 0:00.00 0:00:00.00 0:00.00 10 0:47:22.00 0:47:22.00