Absolutna razvrstitev (M)

Št. št.: Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas: OP:
125 1 DEJAN PATRČEVIĆ TK PETAR ZRINSKI HR 1975 0:53:25
35 2 DANIEL TOROK TVK MALI HU 1982 0:53:42
51 3 ZAHAN BENOCS TVK MALI HU 1984 0:54:20
36 4 ALFREDTOROK TVK MALI HU 1985 0:54:33
113 5 ERIH PEČNIK TK LJUBLJANA SLO 1973 0:55:10
141 6 BOJAN CEBIN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 0:56:50
14 7 DAMJAN KROMAR TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1972 0:57:00
100 8 SAVA SEJKO TKPULA HR 1093 0:57:22
76 9 DEJAN LJUBAŠ TK RIVAL HR 1983 0:58:09
49 10 BALAZS CSOKE TVK MALI HU 1983 0:58:16
52 11 KENEZ BOGDANT MOGTI SE BAJA HU 1989 0:58:27
25 12 UROŠ SEME TK GORENJSKA SLO 1981 0:59:00
145 13 MARIN KOČEIĆ TK SPLIT HR 1975 0:59:01
68 14 MATIJA MILOŠ TKPULA HR 1988 0:59:10
21 15 MATEJ ŠPORAR TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1989 0:59:22
24 16 LUKA KAPLAN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1990 1:00:52
20 17 MATEJ BENČINA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1981 1:01:06
66 18 DAND PLEŠE TK LJUBLJANA SLO 1983 1:01:35
139 19 SIMON POGORELEC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1987 1:01:56
22 20 DEJAN HENIGMAN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1989 1:02:02
65 21 PETRE HARNOLD TK LJUBLJANA SLO 1978 1:02:03
13 22 JANI ŽELEZNIKAR TRISPORT SLO 1961 1:02:41
121 23 GREGOR JANEŽIČ TK GORENJSKA SLO 1972 1:03:02
23 24 ANDREJ MEDVED TRISPORT SLO 1985 1:03:10
88 25 BABRIELE CANDITO ALPE ADRIA MULTISPO IT 1963 1:03:18
16 26 FRANCESCO BARBANGELO UDINE TRITHLON IT 1970 1:03:23
19 27 UROŠ BRŠEC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1974 1:04:23
82 28 MATJAŽ ŠTIBELJ TK GORENJSKA SLO 1967 1:04:42
147 29 TOMAŽ KOVAČ TRISPORT SLO 1971 1:04:49
109 30 FRANCI ŠILC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1982 1:04:54
99 31 DANILO VEJNOVIČ TK PULA SLO 1978 1:04:57
56 32 DEJAN ČIČIC-OCVIRK TK CELJE SLO 1982 1:05:01
97 33 ELVIS PODLOGAR TŠD GRIČ SLO 1978 1:05:10
67 34 ROK PODRŽAJ TK LJUBLJANA SLO 1986 1:06:00
98 35 ANTON ŽAGAR TŠD GRIČ SLO 1955 1:06:05
72 36 ALESSANDRO GHEZZO VENEZIA TRIATHLON IT 1968 1:06:20
153 37 BORIS OBEJA SLO 1066 1:06:35
122 38 ROMAN MAKUC SLO 1967 1:06:45
103 39 DARKO DRUZINA HAPPY IDEA THRIATLO IT 1958 1:06:52
83 40 DAVID LOVELJAK SOKOL TIVOLI SLO 1981 1:06:57
117 41 MITJA TRAMPUŠ SOKOL TIVOLI SLO 1953 1:07:03
12 42 SEBASTJAN ZAPUŠEK SLO 1976 1:07:03
62 43 SEBASTJAN ŠTRAUS TK LJUBLJANA SLO 1970 1:07:14
138 44 MIHA ZAJC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 1:07:20
81 45 ROMAN ERŽEN TK GORENJSKA SLO 1974 1:07:50
60 46 BOŠTJAN ZAVADLAV SK BRDO SLO 1983 1:07:53
105 47 VALTER TEDESCO UDINE TRITHLON IT 1949 1:08:10
148 48 ALEŠ STOPAR D CASINO PORTOROŽ SLO 1969 1:08:23
71 49 TINE PIKL VISOKOGORSKI ŠČONK SLO 1976 1:08:33
102 49 NIKOLA LADIČ MEDICUS SLO 1973 1:08:33
85 51 ZORAN SLAIČ SOKOL TIVOLI SLO 1971 1:08:42
61 52 ALESSANDRO CENTRONE ALPE ADRIA MULTISPO IT 1963 1:08:55
142 53 DRAGO BREGAR SOKOL TIVOLI SLO 1961 1:09:20
63 54 STANE KOGOVŠEK SOKOL TIVOLI SLO 1956 1:09:22
79 55 RUDI KOLANDER TK MARIBOR SLO 1954 1:09:31
41 56 MILAN BAHAR GIML SLO 1964 1:09:35
146 57 ŽELJKO BRADARIČ TK SPLIT HR 1961 1:09:45
45 58 SERGIO DEENORSI FEDERCLUB TRIESTE IT 1957 1:09:53
43 59 PAOLO CATTARUZZI ALPE ADRIA MULTISPO IT 1968 1:10:22
140 60 IGOR PERESSON KRAŠKI POLŽI SLO 1976 1:11:00
80 61 BOR BAJIČ TK GORENJSKA SLO 1989 1:11:16
150 62 EVGEN VIŽINTIN SLO 1966 1:11:46
33 63 ANDREJ ŠTRUKELJ TK MARIBOR SLO 1962 1:12:15
116 64 ROBERT FRANCO TRIATHLON PADOVA IT 1955 1:12:33
115 65 BIJAN REJC SOKOL TIVOLI SLO 1972 1:12:47
46 66 ZORAN MALOVIČ TK MARIBOR SLO 1969 1:12:51
95 67 STRAIN FULVIO ALPE ADRIA MULTISPO IT 1961 1:13:30
123 68 PETER VERGLES SLO 1969 1:14:07
128 69 MICHELE BRUSI CUS UDINE IT 1964 1:14:37
155 70 ALESSANDRO POLOJAC ALPE ADRIA MULTISPO IT 1945 1:14:57
96 71 GINO MERCIAI ALPE ADRIA MULTISPO IT 1962 1:14:58
124 71 SINIŠA RAFAJ D CASINO PORTOROŽ SLO 1977 1:14:58
77 73 EDMONDO BORGO ADRIA TRIATHLON MOL IT 1962 1:15:20
111 74 GREGOR HOČEVAR SOKOL TIVOLI SLO 1971 1:15:33
55 75 LEON KAUČEVIČ KLUB PTUJSKIH ŠTUDE SLO 1974 1:16:10
136 76 TONE SIMONIČ ARXSPORT SLO 1959 1:16:47
134 76 MLADEN BOROVINŠEK TK MARIBOR SLO 1957 1:16:47
101 78 MATIC ŠVAB TK GORENJSKA SLO 1983 1:16:49
90 79 FABRIZIO TROIAN ALPE ADRIA MULTISPO IT 1958 1:16:57
126 80 MARKO RISTIČ D CASINO PORTOROŽ SLO 1977 1:17:09
37 81 FRANCO GRONAU UDINE TRITHLON IT 1954 1:17:25
151 82 SEBASTJAN ŽDARIČ SLO 1977 1:17:35
17 83 MICHELE BATTISTON UDINE TRITHLON IT 1971 1:18:00
39 84 IVANU STRUBELJ ALPE ADRIA MULTISPO IT 1968 1:18:10
70 85 ROK FILIPANČIČ VISOKOGORSKI ŠČONK SLO 1989 1:18:20
130 86 PALO NONIS ALPE ADRIA MULTISPO IT 1960 1:18:25
94 87 GALIVEO BUSATO ALPE ADRIA MULTISPO IT 1948 1:18:40
89 88 GIUSSEPE DREOSSI ALPE ADRIA MULTISPO IT 1955 1:19:12
104 89 ROBERT KRAVOS HAPPY IDEA THRIATLO IT 1955 1:19:26
110 90 STEFANO DEL ROSSO ALPE ADRIA MULTISPO IT 1966 1:21:17
87 91 RICARRO SOLARDO ALPE ADRIA MULTISPO IT 1965 1:21:26
44 92 JURE STAMAČ GIML SLO 1987 1:21:37
15 93 BOR MUŽENIČ SLO 1973 1:22:11
69 94 DARJAN TOMAŽIN SLO 1983 1:22:47
26 95 ADEMO GOZZI TRIATHLON TEAM MOD IT 1948 1:23:05
11 96 BOŠTJAN MEDVEŠČEK AK KOPER SLO 1986 1:23:39
73 97 DANIEL KOŽELJ SLO 1974 1:24:04
144 98 MATEJ OKRETIČ SLO 1972 1:24:22
18 99 LUKA ČERNUTA SLO 1978 1:24:31
92 100 LUDVIG ŠLIBAR SLO 1973 1:24:38
131 101 IGOR REŠČIČ SLO 1952 1:25:12
74 102 GAŠPER ZUPANČIČ SLO 1979 1:26:33
107 103 GREGOR ISTENIČ KONSTILL SLO 1069 1:27:35
93 104 SANDI KURTIN SLO 1966 1:28:20
58 105 PAVAN GIANCARLO UDINE TRITHLON IT 1955 1:28:45
152 106 MARJAN BATISTA SLO 1964 1:32:22
75 107 DEJAN SIMIČ SLO 1974 1:37:40
29 108 LEONARDO ABRAMO UDINE TRITHLON IT 1975 1:40:03
106 108 UROŠ LAMPE TK LJUBLJANA SLO 1937 1:40:03
157 110 SANDI JERMAN SLO 1969 1:45:00
135 111 MIHA SIMONIČ TK LJUBLJANA SLO 1990 O
86 111 STEFANO BAN ALPE ADRIA MULTISPO IT 1971 O
42 111 PAOLO ROSSO ALPE ADRIA MULTISPO IT 1965 O
55 75 TOMAŽ ŠINK TK GORENJSKA SLO 1970 O
136 76 MITJA MORI TK LJUBLJANA SLO 1974 O
134 76 LUKA FERLAN TRISPORT SLO 1978 O
28 111 FRANCESCO TOTFOCO UDINE TRITHLON IT 1977 O

Absolutna razvrstitev (Ž)

Št. št.: Mesto: Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
50 1 MATEJA ŠIMIC TRISPORT SLO 1980 1:04:45
53 2 AGNES PERLAKT MOGTI SE BAJA HU 1989 1:09:57
54 3 TIMEA POROS MOGTI SE BAJA HU 1985 1:10:38
38 4 FEDERICA BAZZOCCHI ALPE ADRIA MULTISPO IT 1977 1:12:40
156 5 MELITA ŠINKOVEC SOKOL TIVOLI SLO 1978 1:13:05
64 6 POLONA RAJHER TK MARIBOR SLO 1977 1:14:05
30 7 MAŠA TRAMTE TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 1:14:44
91 8 ŽIVA PETRIN TRISPORT SLO 1981 1:14:47
31 9 TADEKA VILAR TK MARIBOR SLO 1982 1:15:16
137 10 LENI FAFANGEL TRISPORT SLO 1983 1:22:15
34 11 ANNA GONANO UDINE TRITHLON IT 1973 1:23:11
84 12 MATEJA VOHAR SOKOL TIVOLI SLO 1976 1:24:00
32 13 LJUBA VILAR ŠTRUKELJ TK MARIBOR SLO 1955 1:26:49
154 14 MATEJA ANTONČIČ SLO 1979 1:30:56
59 15 IRENA HOČEVAR TK MARIBOR SLO 1955 1:39:42
143 16 DIANA OKRETIČ SLO 1964 1:43:40
27 17 ANA JENKO D RIBA SLO 1963 2:08:25

Razvrstitev po kategorijah (M)

Kategorija: ČLANI I (l. 76 do l. 85)

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas: Opombe:
35 1 DANIEL TOROK TVK MALI HU 1982 0:53:42
51 2 ZAHAN BENOCS TVK MALI HU 1984 0:54:20
36 3 ALFRED TOROK TVK MALI HU 1985 0:54:33
76 4 DEJAN LJUBAŠ TK RIVAL HR 1983 0:58:09
49 5 BALAZS CSOKE TVK MALI HU 1983 0:58:16
25 6 UROŠ SEME TK GORENJSKA SLO 1981 0:59:00
20 7 MATEJ BENČINA TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1981 1:01:06
66 8 DAND PLEŠE TK LJUBLJANA SLO 1983 1:01:35
65 9 PETRE HARNOLD TK LJUBLJANA SLO 1978 1:02:03
23 10 ANDREJ MEDVED TRISPORT SLO 1985 1:03:10
109 11 FRANCI ŠILC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1982 1:04:54
99 12 DANILO VEJNOVIČ TKPULA SLO 1978 1:04:57
56 13 DEJAN ČIČIČ-OCVIRK TK CELJE SLO 1982 1:05:01
97 14 ELVIS PODLOGAR TŠD GRIČ SLO 1978 1:05:10
83 15 DAVID LOVELJAK SOKOL TIVOLI SLO 1981 1:06:57
12 16 SEBASTJAN ZAPUŠEK SLO 1976 1:07:03
60 17 BOŠTJAN ZAVADLAV SK BRDO SLO 1983 1:07:53
71 18 TINE PIKL VISOKOGORSKI ŠČONK SLO 1976 1:08:33
140 19 IGOR PERESSON KRAŠKI POLŽI SLO 1976 1:11:00
124 20 SINIŠA RAFAJ D CASINO PORTOROŽ SLO 1977 1:14:58
101 21 MATIC ŠVAB TK GORENJSKA SLO 1983 1:16:49
126 22 MARKO RISTIČ D CASINO PORTOROŽ SLO 1977 1:17:09
151 23 SEBASTJAN ŽDARIČ SLO 1977 1:17:35
69 24 DARJAN TOMAŽIN SLO 1983 1:22:47
18 25 LUKA ČERNUTA SLO 1978 1:24:31
74 26 GAŠPER ZUPANČIČ SLO 1979 1:26:33
28 27 FRANCESCO TOTFOCO UDINE TRITHLON IT 1977 O
120 27 LUKA FERLAN TRISPORT SLO 1978 O

Kategorija: ČLANI II (l. 66 do l.75)

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas: Opombe:
125 1 DEJAN PATRIČEVIĆ TK PETAR ZRINSKI HR 1975 0:53:25
113 2 ERIH PEČNIK TK LJUBLJANA SLO 1973 0:55:10
14 3 DAMJAN KROMAR TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1972 0:57:00
145 4 MARIN KOČEIĆ TK SPLIT HR 1975 0:59:01
121 5 GREGOR JANEŽIČ TK GORENJSKA SLO 1972 1:03:02
16 6 FRANCESCO BARBANGELO UDINE TRITHLON IT 1970 1:03:23
19 7 UROŠ BRŠEC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1974 1:04:23
82 8 MATJAŽ ŠTIBELJ TK GORENJSKA SLO 1967 1:04:42
147 9 TOMAŽ KOVAČ TRISPORT SLO 1971 1:04:49
72 10 ALESSANDRO GHEZZO VENEZIA TRIATHLON IT 1968 1:06:20
122 11 ROMAN MAKUC SLO 1967 1:06:45
62 12 SEBASTJAN ŠTRAUS TK LJUBLJANA SLO 1970 1:07:14
81 13 ROMAN ERŽEN TK GORENJSKA SLO 1974 1:07:50
148 14 ALEŠ STOPAR D CASINO PORTOROŽ SLO 1969 1:08:23
102 15 NIKOLA LADIČ MEDICUS SLO 1973 1:08:33
85 16 ZORAN SLAIČ SOKOL TIVOLI SLO 1971 1:08:42
43 17 PAOLO CATTARUZZI ALPE ADRIA MULTISPO IT 1968 1:10:22
150 18 EVGEN VIŽINTIN SLO 1966 1:11:46
115 19 BIJAN REJC SOKOL TIVOLI SLO 1972 1:12:47
46 20 ZORAN MALOVIČ TK MARIBOR SLO 1969 1:12:51
123 21 PETER VERGLES SLO 1969 1:14:07
111 22 GREGOR HOČEVAR SOKOL TIVOLI SLO 1971 1:15:33
55 23 LEON KAUČEVIČ KLUB PTUJSKIH ŠTUDE SLO 1974 1:16:10
17 24 MICHELE BATTISTON UDINE TRITHLON IT 1971 1:18:00
39 25 IVANU STRUBELJ ALPE ADRIA MULTISPO IT 1968 1:18:10
110 26 STEFANO DEL ROSSO ALPE ADRIA MULTISPO IT 1966 1:21:17
15 27 BOR MUŽENIČ SLO 1973 1:22:11
73 28 DANIEL KOŽELJ SLO 1974 1:24:04
144 29 MATEJ OKRETIČ SLO 1972 1:24:22
92 30 LUDVIG ŠLIBAR SLO 1973 1:24:38
93 31 SANDI KURTIN SLO 1966 1:28:20
75 32 DEJAN SIMIČ SLO 1974 1:37:40
29 33 LEONARDO ABRAMO UDINE TRITHLON IT 1975 1:40:03
157 34 SANDI JERMAN SLO 1969 1:45:00
47 35 TOMAŽ ŠINK TK GORENJSKA SLO 1970 O
86 35 STEFANO BAN ALPE ADRIA MULTISPO IT 1971 O
78 35 MITJA MORI TK LJUBLJANA SLO 1974 O

Kategorija: KADETI (l. 88 in Več)

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas: Opombe:
52 1 KENEZ BOGDANT MOGTI SE BAJA HU 1 989 0:58:27
68 2 MATIJA MILOŠ TKPULA HR 1 988 0:59:10
21 3 MATEJ ŠPORAR TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1 989 0:59:22
24 4 LUKA KAPLAN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1 990 1:00:52
22 5 DEJAN HENIGMAN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1 989 1:02:02
80 6 BOR BAJIČ TK GORENJSKA SLO 1 989 1:11:16
70 7 ROK FILIPANČIČ VISOKOGORSKI ŠČONK SLO 1 989 1:18:20
135 8 MIHA SIMONIČ TK LJUBLJANA SLO 1 990 O

Kategorija: MLADINCI (l. 86 in 87)

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
141 1 BOJAN CEBIN TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1 986 0:56:50
139 2 SIMON POGORELEC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1 987 1:01:56
67 3 ROK PODRŽAJ TK LJUBLJANA SLO 1 986 1:06:00
138 4 MIHA ZAJC TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1 986 1:07:20
44 5 JURE STAMAČ GIML SLO 1 987 1:21:37
11 6 BOŠTJAN MEDVEŠČEK AK KOPER SLO 1 986 1:23:39

Kategorija: ŠTAFETA

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
132 1 TRIS: ANDREJ, PRIBAC, MITJA, SMREKAR, BORUT, LUNDER SLO 1 000 1:02:40
133 2 5 DO 1: ZDENKO TIJANIĆ, ELVIS KALČIĆ, VLADO VUKOŠIĆ TK RIVAL HR 1 000 1:03:16
108 3 KRAŠKI POLŽI: ALEŠ SUHADOLNIK, MIRAN MODIL, MATEJ PARADIŽ KRAŠKI POLŽI SLO 1 000 1:03:28
40 4 FRUCTAL EKIPA: BRANKO ČESEN, MRANKO KODELJA, LUKA JEJČIČ D FRUCTAL SLO 1 000 1:06:24
57 5 EKIPA TK CELJE: SAŠO PREVOLNIK, FILIP PAVLIN, MANJAN OJSTRŠEK TK CELJE SLO 1 000 1:10:11
119 6 BRAZILSKI LENIVCI: MATEJ PAJK, MATEJ KOMELJ, ANDREJ ŽLENDER SLO 1 000 1:11:25
114 7 EKIPA: KOROŠEC, DINIČ, KOVAČ D CASINO PORTOROŽ SLO 1 000 1:12:10
127 8 MI TRIJE SLO 1 000 1:19:40
149 9 OKC KOPER SLO 1 000 1:21:00
118 10 CASINO LIPICA SLO 1 000 1:21:27
129 11 GG TEAM SLO 1 000 1:28:29

Kategorija: VETERANI I (l. 56 do l. 65)

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas: Opombe:
13 1 JANI ŽELEZNIKAR TRISPORT SLO 1961 1:02:41
88 2 BABRIELE CANDITO ALPE ADRIA MULTISPO IT 1963 1:03:18
103 3 DARKO DRUZINA HAPPY IDEA THRIATLO IT 1958 1:06:52
61 4 ALESSANDRO CENTRONE ALPE ADRIA MULTISPO IT 1963 1:08:55
142 5 DRAGO BREGAR SOKOL TIVOLI SLO 1961 1:09:20
63 6 STANE KOGOVŠEK SOKOL TIVOLI SLO 1956 1:09:22
41 7 MILAN BAHAR GIML SLO 1964 1:09:35
146 8 ŽELJKO BRADARIČ TK SPLIT HR 1961 1:09:45
45 9 SERGIO DEENORSI FEDERCLUB TRIESTE IT 1957 1:09:53
33 10 ANDREJ ŠTRUKELJ TK MARIBOR SLO 1962 1:12:15
95 11 STRAIN FULVIO ALPE ADRIA MULTISPO IT 1961 1:13:30
128 12 MICHELE BRUSI CUS UDINE IT 1964 1:14:37
96 13 GINO MERCIAI ALPE ADRIA MULTISPO IT 1962 1:14:58
77 14 EDMONDO BORGO ADRIA TRIATHLON MOL IT 1962 1:15:20
134 15 MLADEN BOROVINŠEK TK MARIBOR SLO 1957 1:16:47
136 15 TONE SIMONIČ ARXSPORT SLO 1959 1:16:47
90 16 FABRIZIO TROIAN ALPE ADRIA MULTISPO IT 1958 1:16:57
130 17 PALO NONIS ALPE ADRIA MULTISPO IT 1960 1:18:25
87 18 RICARRO SOLARDO ALPE ADRIA MULTISPO IT 1965 1:21:26
152 19 MARJAN BATISTA SLO 1964 1:32:22
42 20 PAOLO ROSSO ALPE ADRIA MULTISPO IT 1965 O

Kategorija: VETERANI II (l. 46 do 55)

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
98 1 ANTON ŽAGAR TŠD GRIČ SLO 1955 1:06:05
117 2 MITJA TRAMPUŠ SOKOL TIVOLI SLO 1953 1:07:03
105 3 VALTER TEDESCO UDINE TRITHLON IT 1949 1:08:10
79 4 RUDI KOLANDER TK MARIBOR SLO 1954 1:09:31
116 5 ROBERT FRANCO TRIATHLON PADOVA IT 1955 1:12:33
37 6 FRANCO GRONAU UDINE TRITHLON IT 1954 1:17:25
94 7 GALIVEO BUSATO ALPE ADRIA MULTISPO IT 1948 1:18:40
89 8 GIUSSEPE DREOSSI ALPE ADRIA MULTISPO IT 1955 1:19:12
104 9 ROBERT KRAVOS HAPPY IDEA THRIATLO IT 1955 1:19:26
26 10 ADEMO GOZZI TRIATHLON TEAM MOD IT 1948 1:23:05
131 11 IGOR REŠČIČ SLO 1952 1:25:12
58 12 PAVAN GIANCARLO UDINE TRITHLON IT 1955 1:28:45

Kategorija: VETERANI III (l. 45 in več)

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
155 1 ALESSANDRO POLOJAC ALPE ADRIA MULTISPO IT 1 945 1:14:57
106 2 UROŠ LAMPE TK LJUBLJANA SLO 1 937 1:40:03

Razvrstitev po kategorijah (Ž)

Kategorija: ČLANICE (l. 66 do l. 85)

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
50 1 MATEJA ŠIMIČ TRISPORT SLO 1980 1:04:45
54 2 TIMEA POROS MOGTI SE BAJA HU 1985 1:10:38
38 3 FEDERICA BAZZOCCHI ALPE ADRIA MULTISPO IT 1977 1:12:40
156 4 MELITA ŠINKOVEC SOKOL TIVOLI SLO 1978 1:13:05
64 5 POLONA RAJHER TK MARIBOR SLO 1977 1:14:05
91 6 ŽIVA PETRIN TRISPORT SLO 1981 1:14:47
31 7 TADEKA VILAR TK MARIBOR SLO 1982 1:15:16
137 8 LENI FAFANGEL TRISPORT SLO 1983 1:22:15
34 9 ANNA GONANO UDINE TRITHLON IT 1973 1:23:11
84 10 MATEJA VOHAR SOKOL TIVOLI SLO 1976 1:24:00
154 11 MATEJA ANTONČIČ SLO 1979 1:30:56

Kategorija: KADETINJE (l. 88 in VEČ)

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
53 1 AGNES PERLAKT MOGTI SE BAJA HU 1989 1:09:57

Kategorija: MLADINKE (l. 86 in 87)

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
30 1 MAŠA TRAMTE TK INLES RIKO RIBNICA SLO 1986 1:14:44

Kategorija: ŠTAFETA

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
112 1 KILLER: VALENTINA HOČEVAR, FLORIAN WICHELAS, PAVLI WEIS SLO 1000 1:27:41
48 2 ELEKTRA: MOJCA HOČEVAR, ALENKA ZAVADLAV, MOJCA LAMPE D ELEKTRO LJUBLJAN SLO 1000 1:42:51

Kategorija: VETERANKE I (l. 56 do l. 65)

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
143 1 DIANA OKRETIČ SLO 1964 1:43:40
27 2 ANA JENKO D RIBA SLO 1963 2:08:25

Kategorija: VETERANKE II (do I. 55)

Št. št. : Mesto : Priimek in ime: Klub ali kraj: Država: L. roj.: Sk. čas:
32 LJUBA VILAR ŠTRUKELJ TK MARIBOR SLO 1955 1:26:49
59 2 IRENA HOČEVAR TK MARIBOR SLO 1955 1:39:42