Absolutno

# St. Priimek Ime LR Spol Klub Čas
1 154 KAPLAN Jaka 1996 M TK INLES RIKO RIBNICA 00:31:20
2 193 BENČINA Matej 1981 M TK INLES RIKO Ribni 00:31:29
3 174 Šilc France 1982 M TK Inles Riko Ribnica 00:32:21
4 17 Slapšak-Pelliccioni Luka 1984 M TK Ljubljana 00:32:34
5 19 MUC Gregor 1984 M ŠRK Celje-Črnomelj 00:33:00
6 41 Ivančič Sandi 1982 M ŠRK Celje 00:33:03
7 98 Velepec Jure 1965 M ŠRK Celje 00:33:15
8 95 Švent Jure 1985 M KD Spint Novo mesto 00:34:47
9 142 BARTOL Danijel 1999 M TK Inles Riko Ribnica 00:34:55
10 282 TOTTER Ciril 1977 M ŠD Griblje 00:35:02
11 46 KAPELE Tomaž 1981 M KK Metliška črnina 00:35:12
12 7 Lovšin Marko 1979 M TK Inles Riko Ribnica 00:35:21
13 87 VIDIC-PEŠIČ Goran 1976 M Belokranjski optimisti-MNZ 00:35:36
14 101 Marguč MArko 1973 M TK Inles Ribnica 00:35:58
15 25 REŽEK Jože 1980 M KD Metlika 00:36:17
16 13 DEČMAN Manca 1997 Ž TK INLES RIKO RIBNICA 00:36:20
17 281 Premk Andrej 1976 M 3K Sport 00:36:26
18 79 Šebek Luka 1975 M ŠD Posavje 00:36:48
19 27 Štamol Ivan 1980 M ŠRK Celje 00:36:52
20 106 FAJFAR Stane 1963 M Triatlon Inles Riko Ribnica 00:37:00
21 300 KULOVEC Andrej 1969 M FIT Klub Nm 00:37:02
22 60 MARJETIČ Aleš 1978 M Fit Klub Nm 00:37:03
23 140 Justinek Igor 1971 M ŠD Tinje 00:37:04
24 73 Cesar Igor 1970 M Papež Podgorje 00:37:08
25 202 Mramor Marjan 1963 M Brezovica 00:37:16
26 237 ŽAGAR Toni 1955 M TK Ribnica 00:37:19
27 32 Zorko Jože 1967 M ŠRK Celje 00:37:21
28 136 Huber Aleš 1969 M / 00:37:32
29 211 Gorjanec Dušan 1967 M KD Papež Podgorje 00:37:37
30 203 Lovšin Laura 1999 Ž TK Inles Riko Ribnica 00:37:53
31 291 Sajko Mario 1985 M KK Metliška črnina-MNZ 00:38:05
32 43 IVANUŠIČ Marta 1981 Ž KK Metliška črnina 00:38:15
33 66 Bradač David 1974 M Bicekl.com 00:38:18
34 88 Hotko Viktor 1973 M Belokranjski optimisti 00:38:21
35 208 Majcen Boris 1970 M TK Ljubljana 00:38:31
36 265 ABSEC Dušan 1973 M TK Belokarnjski optimisti 00:38:37
37 86 Gorjup Gašper 1988 M ŠKD Hypo 00:38:42
38 179 Bulc Rok 1978 M ŠKD Hypo 00:38:51
39 28 Mraz Matjaž 1961 M ŠRK Celje 00:38:55
40 5 ZAVODNIK David 1992 M Gostišče Na Vasi 00:39:07
41 248 Kapušin Denis 1987 M ŠD Krasinec 00:39:08
42 165 BRODARIČ Anton 1976 M ŠD Griblje 00:39:16
43 48 CVIRN TADEJ 1959 M TK LJUBLJANA 00:39:28
44 118 Bahor Edi 1976 M ŠD Triatlet 00:39:31
45 31 BLATNIK Roman 1952 M ŠD Posavje 00:39:36
46 240 Trpin Matej 1970 M Urbani tekači 00:39:43
47 178 Rode Aleš 1967 M Trisport Kamnik 00:39:44
48 89 KLOBUČAR Aleš 1974 M Belokransjki opitimisti-MNZ 00:39:52
49 84 Jereb Jan 1984 M / 00:39:54
50 273 BAJEC Klara 1972 Ž TK Ljubljana 00:39:57
51 185 Dragoš Boštjan 1988 M KK Metliška črnina 00:40:01
52 72 Absec Toni 1981 M TK Belokranjski optimisti 00:40:18
53 35 ZUPANČIČ Simon 1970 M KK Adria Mobil 00:40:22
54 78 Lovšin Luka 1980 M ŠD Križevska vas 00:40:28
55 143 Kokalj Andrej 1959 M ŠPK Andreja Kokalja 00:40:29
56 97 Jakša Robert 1972 M TK Belokranjski optimisti 00:40:37
57 29 Hvalic David 1971 M Prestranek 00:40:41
58 216 ŠTAJDOHAR Denis 1988 M ŠD Griblje 00:40:44
59 103 TAŠIČ Robert 1976 M POLICIJA 00:40:56
60 6 Kink Lovro 1966 M 3K Šport 00:40:58
61 33 Perc Boštjan 1976 M ŠRK Celje 00:41:05
62 245 Prepadnik Franc 1984 M / 00:41:08
63 100 Kapušin Jani 1983 M ŠD Debeli četrtek 00:41:09
64 176 MAJERLE Dušan 1974 M Belokranjski optimisti 00:41:22
65 91 Križan Peter 1993 M Griblje 00:41:24
66 36 Lipovešk Tjaša 1988 Ž ŠRK Celje 00:41:27
67 267 Sajko Marko 1983 M ŠD V6 Krško 00:41:31
68 249 Šimec Silvio 1987 M ŠD Dobravice 00:41:33
69 298 BOŽIČEVIČ Ivan 1968 M Tempoo 00:41:36
70 75 ADLEŠIČ Nejc 1990 M L-šport Črnomelj 00:41:42
71 74 Adlešič Brane 1957 M L-Šport Črnomelj 00:41:43
72 50 Tekavec Gorazd 1982 M Kongo team 00:41:45
73 239 ŠOBAR Primož 1997 M TK Inles Riko Ribnica 00:41:47
74 51 Dragoš Nick 1988 M Kmetija Dragoš 00:42:01
75 2 Štupar Ema 1962 Ž Komenda 00:42:07
76 274 JAKŠE Ivan 1962 M Semič 00:42:11
77 21 Sarić Davor 1968 M ŠD Sloveniacontrol 00:42:16
78 61 CVELBAR Primož 1985 M ŠD KOT 00:42:17
79 189 Štefanič Marko 1980 M / 00:42:19
80 123 Parapot Tomaž 1980 M / 00:42:23
81 204 Sušnik Aleš 1979 M / 00:42:33
82 153 Butalo Jože 1960 M Belokranjski optimisti 00:42:37
83 259 Starašinič Matej 1986 M Krasinec 00:43:00
84 155 Dragoš MAtija 1986 M / 00:43:02
85 198 HORVAT Andrej 1964 M TK Belokranjski optimisti 00:43:19
86 39 Tuš Katja 1978 Ž ŠRK Celje 00:43:20
87 244 Blimen-Majcen Andreja 1973 Ž TK Ljubljana 00:43:34
88 3 Zgaga Sandi 1963 M Medvode 00:43:42
89 16 Tomažič Mojca 1969 Ž / 00:43:43
90 170 Mervič Uroš 1986 M Servis koles Štangelj 00:43:57
91 47 Cvirn Timotej 2000 M Mass Ljubljana 00:44:18
92 92 Jarc Andrej 1976 M / 00:44:21
93 8 Jelenič Toni 1975 M TK Belokranjski optimisti 00:44:27
94 219 SKENDEROVIČ Damir 1974 M Fit klub Nm 00:44:28
95 110 Križan Robi 1981 M ŠKD Hypo 00:44:38
96 96 ŠVENT Marko 1953 M MARATHON Novo mesto 00:44:41
97 83 Parapot Jasna 1982 Ž / 00:44:51
98 148 Jaklič Klemen 1992 M ŠD Dobravice 00:44:52
99 9 Bajuk Željko 1968 M Primostek 00:45:04
100 225 Podsedenšek Tadej 1979 M ŠRK Celje 00:45:05
101 55 Suhadolc Miro 1961 M Bizgeci 00:45:16
102 18 Muc Avguštin 1959 M Primostek 00:45:23
103 252 Mrljak Željko 1979 M TVD Partizan Metlika 00:45:24
104 67 Bradač Irena 1971 Ž Domžale 00:45:28
105 94 Virant Jaka 1994 M ŠD Križevska vas 00:45:33
106 12 Franjkovič Marko 1993 M / 00:45:46
107 149 Žunič Janko 1985 M Griblje 00:45:50
108 20 Sarić Marko 2000 M Ptuj 00:46:05
109 99 Lamut Mirko 1955 M / 00:46:23
110 187 Mavretič Janez 1975 M PD Metlika 00:46:40
111 15 Tomažič Andrej 1967 M / 00:46:51
112 186 Totter Jaka 1975 M ŠD Griblje 00:47:03
113 257 Tomanič Matej 1993 M ŠD Križevska vas 00:47:10
114 53 Cindrič Tomislav 1985 M ŠD Debeli četrtek 00:47:16
115 227 Horvat Marjan 1968 M Nix-Moto klub 00:47:19
116 152 Butala Matej 1990 M TK Belokranjski optimisti 00:47:21
117 37 Podrepšek Ula 2000 Ž ŠRK Celje 00:47:27
118 82 Barič Gašper 1977 M TK Belokranjski optimisti 00:47:30
119 90 Čičigoj Jadran 1971 M Belokranjski optimisti 00:47:33
120 184 Ovčjak Barbara 1989 Ž / 00:47:37
121 40 Šeruga Simona 1973 Ž ŠRK Celje 00:48:05
122 175 Bajuk Anton 1957 M KD Metlika 00:48:06
123 93 Muc MAtic 1993 M ŠD Križevska vas 00:48:16
124 14 Tomažič Jan 1988 M Ljubljana 00:48:17
125 59 PENIČ Nenad 1990 M AAŠD 00:48:18
126 251 ŠIMUNOVIČ Tina 1980 Ž Novo mesto 00:48:22
127 11 Radonjič Blaž 1971 M Kranj 75 00:48:29
128 301 Muc Boštjan 1983 M / 00:48:33
129 139 Hudoklin David 1983 M / 00:48:35
130 77 Kokot Peter 1964 M Domžale 00:48:40
131 52 Kapušin Antonija 1988 Ž Društvo Debeli četrtek 00:48:43
132 200 Pirc Tjaša 1988 Ž Novo mesto 00:49:38
133 42 Janičijevič Boris 1964 M / 00:49:40
134 22 Habe Tina 1983 Ž Ljubljana 00:50:01
135 10 Bajuk Marjan 1960 M Primostek 00:50:02
136 23 Golias Špela 1980 Ž Ljubljana 00:50:03
137 150 Bahor Simon 1980 M / 00:50:13
138 76 Kokot Sofija 1999 Ž Domžale 00:50:24
139 71 Bitenc Črt 1988 M Klub Polet 00:50:37
140 49 TEŽAK Martin 1945 M KD Metlika 00:50:43
141 56 Gorenc Aleš 1973 M Trim Klub Krka 00:51:08
142 4 Zgaga Ana 1962 Ž Medvode 00:51:11
143 190 Mitevski Ivan 2000 M / 00:52:13
144 38 Šarlah Boža 1955 Ž ŠRK Celje 00:53:03
145 81 Žagar Barbara 1979 Ž TK Belokranjski opitimisti 00:53:20
146 54 Suhadolc Tatjana 1962 Ž Bizgeci 00:53:29
147 24 Cindrič Gregor 1986 M Črnomelj 00:53:30
148 233 Pavlišič Marko 1972 M Belokranjski optimisti 00:53:31
149 80 Žagar Jasna 1974 Ž TK Belokranjski optimisti 00:53:50
150 294 BAJUK Stanislava 1946 Ž ŠD Metlika 00:53:59
151 57 Kump Mitja 1971 M Trim Klub Krka 00:54:24
152 280 Windisch Sandro 1980 M / 00:56:30
153 30 Hvalic Neva 2000 Ž Pristranek 01:04:43
154 26 Drašler Mojca 1963 Ž Bizgeci 01:04:46

MNZ Do 35 let (1977 in mlajši)

1 Sajko Mario 1985 KK Metliška črnina 00:38:05

MNZ Nad 36let (1976 in starejši)

1 Vidic-Pešič Goran 1976 Belokranjski optimisti 35:36
2 Klobučar Aleš 1974 Belokranjski optimisti 39:52
3 Tašič Robert 1976 Policija 40:56

Člani A do 14 let

# St. Priimek Ime LR Klub Čas
1 142 BARTOL Danijel 1999 TK Inles Riko Ribnica 0:34:55
2 47 Cvirn Timotej 2000 Mass Ljubljana 0:44:18
3 20 Sarić Marko 2000 Ptuj 0:46:05
4 190 Mitevski Ivan 2000 / 0:52:13

Člani B od 15 do 24 let

# St Priimek Ime LR Klub Čas
1 154 KAPLAN Jaka 1996 TK INLES RIKO RIBNICA 0:31:20
2 86 Gorjup Gašper 1988 ŠKD Hypo 0:38:42
3 5 ZAVODNIK David 1992 Gostišče Na Vasi 0:39:07
4 185 Dragoš Boštjan 1988 KK Metliška črnina 0:40:01
5 216 ŠTAJDOHAR Denis 1988 ŠD Griblje 0:40:44
6 91 Križan Peter 1993 Griblje 0:41:24
7 75 ADLEŠIČ Nejc 1990 L-šport Črnomelj 0:41:42
8 239 ŠOBAR Primož 1997 TK Inles Riko Ribnica 0:41:47
9 51 Dragoš Nick 1988 Kmetija Dragoš 0:42:01
10 148 Jaklič Klemen 1992 ŠD Dobravice 0:44:52
11 94 Virant Jaka 1994 ŠD Križevska vas 0:45:33
12 12 Franjkovič Marko 1993 / 0:45:46
13 257 Tomanič Matej 1993 ŠD Križevska vas 0:47:10
14 152 Butala Matej 1990 TK Belokranjski optimisti 0:47:21
15 93 Muc MAtic 1993 ŠD Križevska vas 0:48:16
16 14 Tomažič Jan 1988 Ljubljana 0:48:17
17 59 PENIČ Nenad 1990 AAŠD 0:48:18
18 71 Bitenc Črt 1988 Klub Polet 0:50:37

Člani C od 25 do 34 let

# St. Priimek Ime Letnik Klub Čas
1 193 BENČINA Matej 1981 TK INLES RIKO Ribni 0:31:29
2 174 Šilc France 1982 TK Inles Riko Ribnica 0:32:21
3 17 Slapšak-Pelliccioni Luka 1984 TK Ljubljana 0:32:34
4 19 MUC Gregor 1984 ŠRK Celje-Črnomelj 0:33:00
5 41 Ivančič Sandi 1982 ŠRK Celje 0:33:03
6 95 Švent Jure 1985 KD Spint Novo mesto 0:34:47
7 46 KAPELE Tomaž 1981 KK Metliška črnina 0:35:12
8 7 Lovšin Marko 1979 TK Inles Riko Ribnica 0:35:21
9 25 REŽEK Jože 1980 KD Metlika 0:36:17
10 27 Štamol Ivan 1980 ŠRK Celje 0:36:52
11 60 MARJETIČ Aleš 1978 Fit Klub Nm 0:37:03
12 291 Sajko Mario 1985 KK Metliška črnina-MNZ 0:38:05
13 179 Bulc Rok 1978 ŠKD Hypo 0:38:51
14 248 Kapušin Denis 1987 ŠD Krasinec 0:39:08
15 84 Jereb Jan 1984 / 0:39:54
16 72 Absec Toni 1981 TK Belokranjski optimisti 0:40:18
17 78 Lovšin Luka 1980 ŠD Križevska vas 0:40:28
18 245 Prepadnik Franc 1984 / 0:41:08
19 100 Kapušin Jani 1983 ŠD Debeli četrtek 0:41:09
20 267 Sajko Marko 1983 ŠD V6 Krško 0:41:31
21 249 Šimec Silvio 1987 ŠD Dobravice 0:41:33
22 50 Tekavec Gorazd 1982 Kongo team 0:41:45
23 61 CVELBAR Primož 1985 ŠD KOT 0:42:17
24 189 Štefanič Marko 1980 / 0:42:19
25 123 Parapot Tomaž 1980 / 0:42:23
26 204 Sušnik Aleš 1979 / 0:42:33
27 259 Starašinič Matej 1986 Krasinec 0:43:00
28 155 Dragoš MAtija 1986 / 0:43:02
29 170 Mervič Uroš 1986 Servis koles Štangelj 0:43:57
30 110 Križan Robi 1981 ŠKD Hypo 0:44:38
31 225 Podsedenšek Tadej 1979 ŠRK Celje 0:45:05
32 252 Mrljak Željko 1979 TVD Partizan Metlika 0:45:24
33 149 Žunič Janko 1985 Griblje 0:45:50
34 53 Cindrič Tomislav 1985 ŠD Debeli četrtek 0:47:16
35 301 Muc Boštjan 1983 / 0:48:33
36 139 Hudoklin David 1983 / 0:48:35
37 150 Bahor Simon 1980 / 0:50:13
38 24 Cindrič Gregor 1986 Črnomelj 0:53:30
39 280 Windisch Sandro 1980 / 0:56:30

Člani D od 35 do 44 let

# St. Priimek Ime Letnik Klub Čas
1 282 TOTTER Ciril 1977 ŠD Griblje 0:35:02
2 87 VIDIC-PEŠIČ Goran 1976 Belokranjski optimisti-MNZ 0:35:36
3 101 Marguč MArko 1973 TK Inles Ribnica 0:35:58
4 281 Premk Andrej 1976 3K Sport 0:36:26
5 79 Šebek Luka 1975 ŠD Posavje 0:36:48
6 300 KULOVEC Andrej 1969 FIT Klub Nm 0:37:02
7 140 Justinek Igor 1971 ŠD Tinje 0:37:04
8 73 Cesar Igor 1970 Papež Podgorje 0:37:08
9 136 Huber Aleš 1969 / 0:37:32
10 66 Bradač David 1974 Bicekl.com 0:38:18
11 88 Hotko Viktor 1973 Belokranjski optimisti 0:38:21
12 208 Majcen Boris 1970 TK Ljubljana 0:38:31
13 265 ABSEC Dušan 1973 TK Belokarnjski optimisti 0:38:37
14 165 BRODARIČ Anton 1976 ŠD Griblje 0:39:16
15 118 Bahor Edi 1976 ŠD Triatlet 0:39:31
16 240 Trpin Matej 1970 Urbani tekači 0:39:43
17 89 KLOBUČAR Aleš 1974 Belokransjki opitimisti-MNZ 0:39:52
18 35 ZUPANČIČ Simon 1970 KK Adria Mobil 0:40:22
19 97 Jakša Robert 1972 TK Belokranjski optimisti 0:40:37
20 29 Hvalic David 1971 Prestranek 0:40:41
21 103 TAŠIČ Robert 1976 POLICIJA 0:40:56
22 33 Perc Boštjan 1976 ŠRK Celje 0:41:05
23 176 MAJERLE Dušan 1974 Belokranjski optimisti 0:41:22
24 298 BOŽIČEVIČ Ivan 1968 Tempoo 0:41:36
25 21 Sarić Davor 1968 ŠD Sloveniacontrol 0:42:16
26 92 Jarc Andrej 1976 / 0:44:21
27 8 Jelenič Toni 1975 TK Belokranjski optimisti 0:44:27
28 219 SKENDEROVIČ Damir 1974 Fit klub Nm 0:44:28
29 9 Bajuk Željko 1968 Primostek 0:45:04
30 187 Mavretič Janez 1975 PD Metlika 0:46:40
31 186 Totter Jaka 1975 ŠD Griblje 0:47:03
32 227 Horvat Marjan 1968 Nix-Moto klub 0:47:19
33 82 Barič Gašper 1977 TK Belokranjski optimisti 0:47:30
34 90 Čičigoj Jadran 1971 Belokranjski optimisti 0:47:33
35 11 Radonjič Blaž 1971 Kranj 75 0:48:29
36 56 Gorenc Aleš 1973 Trim Klub Krka 0:51:08
37 233 Pavlišič Marko 1972 Belokranjski optimisti 0:53:31
38 57 Kump Mitja 1971 Trim Klub Krka 0:54:24

Člani E od 45 do 54 let

# St. Priimek Ime Letnik Klub Čas
1 98 Velepec Jure 1965 ŠRK Celje 0:33:15
2 106 FAJFAR Stane 1963 Triatlon Inles Riko Ribnica 0:37:00
3 202 Mramor Marjan 1963 Brezovica 0:37:16
4 32 Zorko Jože 1967 ŠRK Celje 0:37:21
5 211 Gorjanec Dušan 1967 KD Papež Podgorje 0:37:37
6 28 Mraz Matjaž 1961 ŠRK Celje 0:38:55
7 48 CVIRN TADEJ 1959 TK LJUBLJANA 0:39:28
8 178 Rode Aleš 1967 Trisport Kamnik 0:39:44
9 143 Kokalj Andrej 1959 ŠPK Andreja Kokalja 0:40:29
10 6 Kink Lovro 1966 3K Šport 0:40:58
11 274 JAKŠE Ivan 1962 Semič 0:42:11
12 153 Butalo Jože 1960 Belokranjski optimisti 0:42:37
13 198 HORVAT Andrej 1964 TK Belokranjski optimisti 0:43:19
14 3 Zgaga Sandi 1963 Medvode 0:43:42
15 55 Suhadolc Miro 1961 Bizgeci 0:45:16
16 18 Muc Avguštin 1959 Primostek 0:45:23
17 15 Tomažič Andrej 1967 / 0:46:51
18 77 Kokot Peter 1964 Domžale 0:48:40
19 42 Janičijevič Boris 1964 / 0:49:40
20 10 Bajuk Marjan 1960 Primostek 0:50:02

Člani F nad 55 let

# St. Priimek Ime Letnik Klub Čas
1 237 ŽAGAR Toni 1955 TK Ribnica 0:37:19
2 31 BLATNIK Roman 1952 ŠD Posavje 0:39:36
3 74 Adlešič Brane 1957 L-Šport Črnomelj 0:41:43
4 96 ŠVENT Marko 1953 MARATHON Novo mesto 0:44:41
5 99 Lamut Mirko 1955 / 0:46:23
6 175 Bajuk Anton 1957 KD Metlika 0:48:06
7 49 TEŽAK Martin 1945 KD Metlika 0:50:43

Članice A Do 14 let

# St. Priimek Ime Letnik Klub Čas
1 203 Lovšin Laura 1999 TK Inles Riko Ribnica 0:37:53
2 37 Podrepšek Ula 2000 ŠRK Celje 0:47:27
3 76 Kokot Sofija 1999 Domžale 0:50:24
4 30 Hvalic Neva 2000 Pristranek 1:04:43

Članice B od 15 do 24 let

# St. Priimek Ime Letnik Klub Čas
1 13 DEČMAN Manca 1997 TK INLES RIKO RIBNICA 0:36:20
2 36 Lipovešk Tjaša 1988 ŠRK Celje 0:41:27
3 184 Ovčjak Barbara 1989 / 0:47:37
4 52 Kapušin Antonija 1988 Društvo Debeli četrtek 0:48:43
5 200 Pirc Tjaša 1988 Novo mesto 0:49:38

Članice C od 25 do 34 let

# St. Priimek Ime Letnik Klub Čas
1 43 IVANUŠIČ Marta 1981 KK Metliška črnina 0:38:15
2 39 Tuš Katja 1978 ŠRK Celje 0:43:20
3 83 Parapot Jasna 1982 / 0:44:51
4 251 ŠIMUNOVIČ Tina 1980 Novo mesto 0:48:22
5 22 Habe Tina 1983 Ljubljana 0:50:01
6 23 Golias Špela 1980 Ljubljana 0:50:03
7 81 Žagar Barbara 1979 TK Belokranjski opitimisti 0:53:20

Članice D od 35 do 44 let

# St. Priimek Ime Letnik Klub Čas
1 273 BAJEC Klara 1972 TK Ljubljana 0:39:57
2 244 Blimen-Majcen Andreja 1973 TK Ljubljana 0:43:34
3 16 Tomažič Mojca 1969 / 0:43:43
4 67 Bradač Irena 1971 Domžale 0:45:28
5 40 Šeruga Simona 1973 ŠRK Celje 0:48:05
6 80 Žagar Jasna 1974 TK Belokranjski optimisti 0:53:50

Članice E od 45 do 54 let

# St. Priimek Ime Letnik Klub Čas
1 2 Štupar Ema 1962 Komenda 0:42:07
2 4 Zgaga Ana 1962 Medvode 0:51:11
3 54 Suhadolc Tatjana 1962 Bizgeci 0:53:29
4 26 Drašler Mojca 1963 Bizgeci 1:04:46

Članice F nad 55 let

# St. Priimek Ime Letnik Klub Čas
1 38 Šarlah Boža 1955 ŠRK Celje 0:53:03
2 294 BAJUK Stanislava 1946 ŠD Metlika 0:53:59