ABSOLUTNO – MOŠKI

Skupno Št. Priimek Ime Letnik Klub Država Plavanje
1 36 SEME UROŠ 1981 SOKOL SLO 0:10:40
2 25 HOČEV GREGA 1972 SOKOL SLO 0:11:04
3 60 KRAJNC DAVID 1982 TRIŠPO SLO 0:11:02
4 2 TIŠLJAR MIRKO 1976 ŠD TRIS HR 0:11:52
5 42 ERLIH SAŠA 1975 MARIBO SLO 0:12:47
6 11 CVETK LOVRO 1976 LJUBLJ SLO 0:12:44
7 44 DEBEN BOJAN 1957 CELEIA SLO 0:13:04
8 23 ARKO NEJC 1986 SLO 0:11:48
9 83 KRAVO GREGO 1967 MEDICUS 0:12:55
10 19 REMIC ANDREJ 1986 RIBNICA SLO 0:13:32
11 16 JENKO UROŠ 1963 RIBNICA SLO 0:15:51
12 56 MIHELJ RAJKO 1959 LJUBLJ SLO 0:15:30
13 29 SAGADI MIRAN 1966 MARIBO SLO 0:16:00
14 33 LUKINA MATIJA 1987 RUDOL HR 0:11:23
15 65 AČIMOV RADO 1955 SLO 0:15:47
16 43 PIHLER BERNI 1983 SLO 0:11:20
17 50 PELAJ AVDULL 1963 TŠD GRI SLO 0:13:02
18 79 SVENŠ FRANC 1968 MEDICUS 0:17:06
19 49 ORAŽE LOVRO 1988 TŠD GRI SLO 0:15:40
20 54 UNGER IVAN 1968 SLO 0:16:41
21 24 DEČMA MITJA 1969 RIBNICA SLO 0:13:09
22 22 ZAJC MIHA 1986 RIBNICA SLO 0:13:12
23 35 LEŠAK TOMICA 1981 RUDOL HR 0:17:10
24 87 KOGOV STANE 1956 NOVICE SLO 0:17:12
25 45 ESIH UROŠ 1976 KPŠ SLO 0:17:37
26 31 LUKINA ŽELJKO 1958 RUDOL HR 0:19:27
27 89 AHČIN TOMAŽ 1966 SLO 0:19:50
28 81 LADIČ NIKOLA 1973 MEDICUS 0:16:42
29 39 GROSS SAMO 1962 LJUBLJ SLO 0:17:21
30 34 LUKINA NEVEN 1988 RUDOL HR 0:17:11
31 90 BOZI KARNO 1972 MARIBOR SLO 0:13:59
32 78 LAINŠČ MITJA 1974 MEDICU SLO 0:16:52
33 1 JURIČ GORAN 1959 CELEIA SLO 0:14:47
34 48 PIKL TINE 1976 SLO 0:17:26
35 30 ŠTERB BOŠTJA 1974 KPŠ SLO 0:16:15
36 59 KROFL DRAGO 1947 TRIGLA SLO 0:17:00
37 52 MERHA GREGO 1988 TŠD GRI SLO 0:15:31
38 27 KAMPU BOŠTJA 1973 KAMPU SLO 0:15:42
39 18 ŠTRUK ANDREJ 1962 TRIATL SLO 0:16:36
40 63 ROZMA MARJA 1951 SLO 0:17:51
41 6 BOROVI MLADE 1957 MARIBOR SLO 0:16:35
42 40 AREH ROK 1973 SLO 0:19:52
43 72 FOŠNA IZTOK 1971 MEDICUS 0:18:37
44 26 PUKŠIČ MARKO 1982 KPŠ SLO 0:17:37
45 32 PEŠEC ANTE 1990 RUDOL HR 0:14:06
46 14 GODEC IGOR 1969 SLO 0:18:26
47 88 STOPA MAKS 1943 BOHINJ SLO 0:18:28
48 74 ŠKAPIN RUDI 1939 MEDICU SLO 0:20:35
49 80 GLUMA NEBOJ 1975 MEDICUS 0:19:09
50 85 LUŽNIK MIHAEL 1957 MEDICUS 0:22:15
51 15 GODEC BOJAN 1970 SLO 0:19:18
52 75 CIZERL FRANC 1956 MEDICU SLO 0:22:16
53 4 KOLARI BORUT 1976 SLO 0:19:43
54 5 KABAJ MILAN 1949 MARIBOR SLO 0:19:26
55 70 VELIČK MILIVOJ 1937 MEDICUSTRIGLAV 0:18:05
56 41 MIHELIČ MARKO 1957 ŠD KID SLO 0:21:03
57 68 KRAVO MATEJ 1958 MEDICUS 0:18:34
58 61 KAVČE TADEJ 1988 SLO 0:17:47
59 86 HERCO PETER 1953 SLO 0:21:32
60 82 MALLY ŠTEFAN 1971 MEDICUS 0:20:00
61 77 KRESE VILI 1958 MEDICUS 0:24:52
62 66 ŽEBELJ IVAN 1973 SLO 0:19:23
63 64 BOROVI NEJKO 1988 SLO 0:17:16
64 10 MAJCE IZTOK 1961 SLO 0:21:07
65 46 ČERNIV LADO 1933 LJUBLJANA SLO 0:27:18
66 57 KMETIČ ANDREJ 1971 SLO 0:21:46

ABSOLUTNO ŽENSKE

Skupno Št. Priimek Ime Letnik Klub Država Plavanje
1 13 ŠIMIC MATEJA 1980 TRIGLA SLO 0:13:24
2 37 CERUT ANJA 1982 SOKOL SLO 0:13:07
3 67 KOZJEK NADA 1963 MEDICUS 0:14:27
4 38 TRNKO ANA 1977 SOKOL SLO 0:13:30
5 58 MIJOVIČ MOJCA 1967 TK MARI SLO 0:15:38
6 28 ANGLEI TANJA 1972 MARIBO SLO 0:18:35
7 20 VILAR TADEJA 1982 triatlon kl SLO 0:16:07
8 21 TRAMTE MAŠA 1986 RIBNICA SLO 0:13:26
9 53 ORAŽE URŠA 1985 TŠD GRI SLO 0:15:07
10 69 NOVAK PETRA 1970 MEDICUS 0:17:41
11 17 VILAR LJUBA 1955 TRIATL SLO 0:22:02
12 76 KMETIČ KSENJA 1973 MEDICUS 0:14:55
13 73 ŠKAPIN MARTA 1941 MEDICU SLO 0:26:11
14 8 MURŠE LIDIJA 1982 KPŠ SLO 0:22:22
15 9 MURŠE TATJAN 1978 KPŠ SLO 0:22:12
16 84 KRAVO ALENKA 1969 MEDICUS 0:26:33
17 62 BRATIN HEDVIK 1942 SLO 0:32:07
18 71 JELATA ALINA 1972 MEDICUS 0:20:19
19 91 KOSTA LUČKA 1966 MEDICUS

Veterani III

Skupno Št. Priimek Ime Letnik Klub Država Plavanje
1 74 ŠKAPIN RUDI 1939 MEDICU SLO 0:20:35
2 70 VELIČK MILIVOJ 1937 MEDICUS SLO 0:18:05
3 46 ČERNIV LADO 1933 LJUBLJ SLO 0:27:18

Veterani II

Skupno Št. Priimek Ime Letnik Klub Država Plavanje
1 59 KROFL DRAGO 1947 TRIGLAV SLO 0:17:00
2 63 ROZMA MARJA 1951 SLO 0:17:51
3 88 STOPA MAKS 1943 BOHINJ SLO 0:18:28
4 5 KABAJ MILAN 1949 MARIBOR SLO 0:19:26

Veterani I

Skupno Št. Priimek Ime Letnik Klub Država Plavanje
1 44 DEBEN BOJAN 1957 CELEIA SLO 0:13:04
2 56 MIHELJ RAJKO 1959 LJUBLJANA SLO 0:15:30
3 65 AČIMOV RADO 1955 SLO 0:15:47
4 87 KOGOV STANE 1956 NOVICE SLO 0:17:12
5 31 LUKINA ŽELJKO 1958 RUDOL HR 0:19:27
6 39 GROSS SAMO 1962 LJUBLJANA SLO 0:17:21
7 1 JURIČ GORAN 1959 CELEIA SLO 0:14:47
8 18 ŠTRUK ANDREJ 1962 TRIATL SLO 0:16:36
9 6 BOROVI MLADE 1957 MARIBOR SLO 0:16:35
10 85 LUŽNIK MIHALE 1957 MEDICUS 0:22:15
11 75 CIZERL FRANC 1956 MEDICUS SLO 0:22:16
12 41 MIHELIČ MARKO 1957 ŠD KID SLO 0:21:03
13 68 KRAVO MATEJ 1958 MEDICUS 0:18:34
14 86 HERCO PETER l953 SLO 0:21:32
15 77 KRESE VILI 1958 MEDICUS 0:24:52
16 10 MAJCE IZTOK 1961 SLO 0:21:07

Člani

Skupno Št. Priimek Ime Letnik Klub Država Plavanje
1 36 SEME UROŠ 1981 SOKOL SLO 0:10:40
2 25 HOČEV GREGA 1972 SOKOL SLO 0:11:04
3 2 TIŠLJAF MIRKO 1976 ŠD TRIS HR 0:11:52
4 42 ERLIH SAŠA 1975 MARIBOR SLO 0:12:47
5 11 CVETK LOVRO 1976 LJUBLJ SLO 0:12:44
6 83 KRAVO GREGO 1967 MEDICUS 0:12:55
7 16 JENKO UROŠ 1963 RIBNICA SLO 0:15:51
8 29 SAGADI MIRAN 1966 MARIBO SLO 0:16:00
9 50 PELAJ AVDULL 1963 TŠD GRI SLO 0:13:02
10 79 SVENŠ FRANC 1968 MEDICUS 0:17:06
11 54 UNGER IVAN 1968 SLO 0:16:41
12 24 DEČMA MITJA 1969 RIBNICA SLO 0:13:09
13 35 LEŠAK TOMICA 1981 RUDOL HR 0:17:10
14 45 ESIH UROŠ 1976 KPŠ SLO 0:17:37
15 89 AHČIN TOMAŽ 1966 SLO 0:19:50
16 81 LADIČ NIKOLA 1973 MEDICUS 0:16:42
17 90 BOZI KARNO 1972 MARIBO SLO 0:13:59
18 78 LAINŠČ MITJA 1974 MEDICU SLO 0:16:52
19 48 PIKL TINE 1976 SLO 0:17:26
20 30 ŠTERB BOŠTJA 1974 KPŠ SLO 0:16:15
21 27 KAMPU BOŠTJA 1973 KAMPU SLO 0:15:42
22 40 AREH ROK 1973 SLO 0:19:52
23 72 FOŠNA IZTOK 1971 MEDICUS 0:18:37
24 14 GODEC IGOR 1969 SLO 0:18:26
25 80 GLUMA NEBOJ 1975 MEDICUS 0:19:09
26 15 GODEC BOJAN 1970 SLO 0:19:18
27 4 KOLARI BORUT 1976 SLO 0:19:43
28 82 MALLY ŠTEFAN 1971 MEDICUS 0:20:00
29 66 ŽEBELJ IVAN 1973 SLO 0:19:23
30 57 KMETIČ ANDREJ 1971 SLO 0:21:46

Starejši mladinci

Skupno Št. Priimek Ime Letnik Klub Država Plavanje
1 60 KRAJNC DAVID 1982 TRIŠPO SLO 0:11:02
2 43 PIHLER BERNI 1983 SLO 0:11:20
3 26 PUKŠIČ MARKO 1982 KPŠ SLO 0:17:37

Mlajši mladinci

Skupno Št. Priimek Ime Letnik Klub Država Plavanje
1 23 ARKO NEJC 1986 SLO 0:11:48
2 19 REMIC ANDREJ 1986 RIBNICA SLO 0:13:32
3 22 ZAJC MIHA 1986 RIBNICA SLO 0:13:12

Kadeti

Skupno Št. Priimek Ime Letnik Klub Država Plavanje
1 33 LUKINA MATIJA 1987 RUDOL HR 0:11:23
2 49 ORAŽE LOVRO 1988 TŠD GRI SLO 0:15:40
3 34 LUKINA NEVEN 1988 RUDOL HR 0:17:11
4 52 MERHA GREGO 1988 TŠD GRI SLO 0:15:31
5 32 PEŠEC ANTE 1990 RUDOL HR 0:14:06
6 61 KAVČE TADEJ 1988 SLO 0:17:47
7 64 BOROVI NEJKO 1988 SLO 0:17:16

ŽENSKE

Veteranke II in veteranke I

Skupno Št. Priimek in ime Letnik Klub
1 17 VILAR Š LJUBA 1955 TRIATL
2 73 ŠKAPIN MARTA 1941 MEDICU
3 62 BRATIN HEDVIK 1942

Članice

Skupno Št. Priimek in ime Letnik Klub
1 13 ŠIMIC MATEJA 1980 TRIGLA
2 67 KOZJEK NADA 1963 MEDICUS
3 38 TRNKO ANA 1977 SOKOL
4 58 MIJOVIČMOJCA 1967 TK MARI
5 28 ANGLEI TANJA 1972 MARIBO
6 69 NOVAK PETRA 1970 MEDICUS
7 76 KMETIČ KSENJA 1973 MEDICUS
8 9 MURŠE TATJAN 1978 KPŠ
9 84 KRAVO ALENKA 1969
10 71 JELATA ALINA 1972 MEDICUS
11 91 KOSTA LUČKA 1966 MEDICUS

Mladinke

Skupno Št. Priimek in ime Letnik Klub
1 37 CERUT ANJA 1982 SOKOL
2 20 VILAR TADEJA 1982 triatlon kl
3 21 TRAMTEMAŠA 1986 RIBNICA
4 53 ORAŽE URŠA 1985 TŠD GRI
5 8 MURŠE LIDIJA 1982 KPŠ

MOŠKI NAD 40 LET

Skupno Št. Priimek Ime Letnik
1 74 ŠKAPIN RUDI 1939
2 85 LUŽNIK MIHALE 1957
3 75 CIZERL FRANC 1956
4 70 VELIČK MILIVOJ 1937
5 68 KRAVO MATEJ 1958
6 77 KRESE VILI 1958

MOŠKI DO 40 LET

Skupno Št. Priimek Ime Letnik
1 83 KRAVO GREGO 1967
2 79 SVENŠ FRANC 1968
3 81 LADIČ NIKOLA 1973
4 78 LAINŠČ MITJA 1974
5 72 FOŠNA IZTOK 1971
6 80 GLUMA NEBOJ 1975
7 82 MALLY ŠTEFAN 1971
8 66 ŽEBELJ IVAN 1973

ŽENSKE NAD 40 LET

Skupno Št. Priimek Ime Letnik Klub Plavanje
1 73 ŠKAPIN MARTA 1941 MEDICUS 0:26:11

ŽENSKE DO 40 LET

Skupno Št. Priimek Ime Letnik Klub Plavanje
1 67 KOZJEK NADA 1963 MEDICUS 0:14:27
2 69 NOVAK PETRA 1970 MEDICUS 0:17:41
3 76 KMETIČ KSENJA 1973 MEDICUS 0:14:55
4 84 KRAVO ALENKA 1969 MEDICUS 0:26:33
5 71 JELATA ALINA 1972 MEDICUS 0:20:19
6 91 KOSTA LUČKA 1966 MEDICUS