SKUPNO MOŠKI

UVR. ŠT. PRIIMEK IME LETNIK KLUB PLAVANJE KOLO TEK REZULTAT
1 72 PATRČEV DEJAN 1975 TK ZRINSK 0:10:37 0:28:40 0:16:48 0:56:05
2 186 SEME UROš 1981 SOKOL TIV 0:10:35 0:28:43 0:18:02 0:57:20
3 18 HOČEVAR GREGA 1972 SOKOL TIV 0:10:39 0:28:37 0:18:13 0:57:29
4 5 CEBIN BOJAN 1986 RIBNICA 0:11:12 0:29:38 0:16:46 0:57:36
5 29 KROMAR DAMIJAN 1972 RIBNICA 0:12:18 0:29:17 0:17:39 0:59:14
6 54 ŠINK TOMAŽ 1970 SOKOL TIV 0:12:08 0:29:36 0:18:23 1:00:07
7 47 POGOREL SIMON 1987 RIBNICA 0:11:14 0:29:38 0:19:59 1:00:51
8 2 ARKO NEJC 1986 RIBNICA 0:11:13 0:30:29 0:19:19 1:01:01
9 4 BORIS NIKOLA 1976 0:12:02 0:29:36 0:19:29 1:01:07
10 44 PETELIN MILOŠ 1977 RIBNICA 0:11:20 0:30:20 0:19:31 1:01:11
11 31 LESKOVŠ MATEJ 1988 LJUBLJAN 0:00:00 0:41:41 0:19:35 1:01:16
12 9 DEBENEC BOJAN 1957 CELEIA 0:12:26 0:29:27 0:20:06 1:01:59
13 79 LOVŠE JURIJ 1972 TK MARIB 0:12:34 0:31:25 0:18:11 1:02:10
14 188 ERLIH SAŠA 1975 MARIBOR 0:12:36 0:31:18 0:18:48 1:02:42
15 49 REMIC ANDREJ 1985 RIBNICA 0:12:24 0:29:19 0:21:16 1:02:59
16 187 BRODNJA MIHA 1977 LJUBLJAN 0:11:34 0:31:55 0:19:56 1:03:25
17 234 KRAVOS GREGOR 1967 MEDICUS 0:12:01 0:30:03 0:21:43 1:03:47
18 42 PELAJ ALBERT 1988 TŠD GRIČ 0:12:30 0:31:20 0:20:38 1:04:28
19 25 KLENOVŠ TOMAŽ 1968 MARIBOR 0:13:24 0:31:44 0:19:32 1:04:40
20 80 MASEK UROŠ 1969 TK MAIBO 0:13:17 0:31:54 0:19:38 1:04:49
21 19 IVANČIČ SANDI 1982 SD TRISPO 0:13:00 0:32:01 0:19:59 1:05:00
22 77 CVETKO LOVRO 1976 TK LJUBLJ 0:12:50 0:32:10 0:20:00 1:05:00
23 56 ŠTIBELJ MATJAŽ 1967 RIBNICA 0:12:47 0:32:20 0:20:47 1:05:54
24 65 ZAJC MIHA 1986 RIBNICA 0:12:11 0:31:24 0:23:09 1:06:44
25 1 AČIMOVIČ RADO 1955 MARIBOR 0:15:09 0:32:31 0:19:20 1:07:00
26 52 SLAPNIČA MATEVŽ 1969 RIBNICA 0:15:35 0:31:45 0:19:51 1:07:11
27 14 EKART VIKTOR 1958 TRISPORT 0:15:42 0:32:42 0:19:06 1:07:30
28 74 OLAK VID 1988 RIBNICA 0:12:32 0:32:38 0:22:27 1:07:37
29 21 JENKO UROŠ 1963 RIBNICA 0:15:33 0:32:52 0:19:13 1:07:38
30 41 NOVAK BOŠTJAN 1970 SMARNOG 0:15:55 0:35:27 0:16:50 1:08:12
31 36 MIHELJ RAJKO 1959 LJUBLJAN 0:15:04 0:33:14 0:20:01 1:08:19
32 46 PODRŽAJ ROK 1986 LJUBLJAN 0:13:58 0:33:21 0:21:07 1:08:26
33 50 SAGADIN MIRAN 1966 MARIBOR 0:15:38 0:33:22 0:19:58 1:08:58
34 60 TANKO JURE 1986 RIBNICA 0:11:17 0:32:15 0:25:45 1:09:17
35 61 TEČAR MIHA 1974 SOKOL TIV 0:15:38 0:33:01 0:20:51 1:09:30
36 13 ÐURÐEVIČ MARKO 1987 RUDOLF P 0:15:03 0:32:12 0:22:57 1:10:12
37 16 GRASIČ ANTON 1962 TIM PRO 0:18:11 0:33:07 0:19:00 1:10:18
38 76 HRIBAR DOMEN 1983 TRISPORT 0:14:21 0:33:08 0:23:18 1:10:47
39 232 SVENŠEK FRANCI 1968 MEDICUS 0:17:15 0:32:23 0:21:11 1:10:49
40 27 KOLANDER RUDI 1954 MARIBOR 0:15:53 0:34:43 0:20:54 1:11:30
41 181 BOZI KARNO 1972 MARIBOR 0:15:30 0:32:27 0:23:35 1:11:32
42 58 ŠTRUKEL ANDREJ 1962 MARIBOR 0:15:50 0:33:14 0:22:30 1:11:34
43 81 KROFL DRAGO 1947 TK TRIGLA 0:15:55 0:34:26 0:21:23 1:11:44
44 185 PIKL TINE 1976 0:14:56 0:34:36 0:22:33 1:12:05
45 190 LOVENJAK DAMIR 1981 KPŠ 0:14:50 0:34:09 0:23:06 1:12:05
46 26 KOGOVŠEK STANE 1956 NOVICE E 0:16:25 0:34:41 0:21:33 1:12:39
47 67 TURČIČ HRVOJE 1990 TK RUDOL 0:14:59 0:36:32 0:22:04 1:13:35
48 237 LADIČ NIKOLA 1973 MEDICUS 0:15:24 ######## 1:13:56 1:13:56
49 20 JAKI DEJAN 1967 MARIBOR 0:16:54 0:36:27 0:20:47 1:14:08
50 39 MLINAR BRANKO 1945 LJUBLJAN 0:16:10 0:36:38 0:21:21 1:14:09
51 57 ŠTILEC UROŠ 1965 TIM PRO T 0:19:43 0:34:27 0:20:01 1:14:11
52 189 ESIH UROŠ 1976 KPŠ 0:18:16 0:35:06 0:20:50 1:14:12
53 28 KOMEL BRANIMIR 1962 0:16:44 0:37:33 0:20:29 1:14:46
54 191 GRAMC UROŠ 1978 KPŠ 0:16:15 0:33:32 0:27:10 1:16:57
55 78 TRAMŠEK MILAN 1963 N. GORICA 0:16:24 0:37:45 0:23:06 1:17:15
56 12 DUDIČ MARKO 1971 0:14:23 0:39:17 0:23:41 1:17:21
57 182 CEPE DEJAN 1980 MARIBOR 0:15:56 0:39:06 0:23:09 1:18:11
58 55 ŠTABUC ROMAN 1969 MARIBOR 0:17:37 0:36:57 0:23:53 1:18:27
59 184 GERM MIHA 1981 0:15:15 0:39:26 0:24:06 1:18:47
60 69 BOROVIN SMLADEN 1957 TK MARIB 0:15:37 0:36:36 0:26:41 1:18:54
61 66 ZMAZEK BORIS 1962 MARATON 0:19:17 0:36:45 0:23:05 1:19:07
62 37 MIJOVIČ SIMON 1964 MARIBOR 0:18:05 0:37:45 0:24:24 1:20:14
63 73 MIHELIČ MARKO 1957 KIDRICEV 0:18:22 0:37:53 0:24:12 1:20:27
64 68 BOROVIN JANEZ 1985 TK MARIB 0:13:11 0:39:27 0:28:32 1:21:10
65 192 PULKO RADOVAN 1971 KPŠ 0:19:30 0:39:55 0:22:28 1:21:53
66 233 ZEBELJAN IVAN 1973 MEDICUS 0:18:09 0:40:27 0:23:41 1:22:17
67 45 PLIVERIČ MARKO 1952 SOKOL TIV 0:16:22 0:37:46 0:28:18 1:22:26
68 70 JEGRIŠNI KMIROSLAV 1950 TK CELJE 0:18:54 0:41:04 0:23:44 1:23:42
69 35 MAJDAK ANDREJ 1974 0:16:56 0:41:16 0:25:54 1:24:06
70 33 LUKINA ŽELJKO 1958 RUDOLF P 0:20:38 0:39:09 0:24:27 1:24:14
71 38 MILEK DUSAN 1955 TIM PRO 0:19:29 ######## 2:14:50 1:24:50
72 236 MAGDIČ JOŽEF 1975 MEDICUS 0:17:06 0:39:53 0:28:11 1:25:10
73 15 ERNECL VILJEM 1941 MARIBOR 0:22:04 0:37:59 0:25:36 1:25:39
74 231 CIZERL FRANC 1956 MEDICUS 0:21:40 0:38:19 0:25:41 1:25:40
75 82 IVANUŠA ROBERT 1967 MTB ŠPIC 0:20:00 0:38:46 0:26:59 1:25:45
76 30 LAZAR LEON 1963 TIM PRO 0:19:02 0:37:32 0:30:19 1:26:53
77 53 STUPAN STOJAN 1962 TIM PRO 0:20:45 0:36:31 0:29:38 1:26:54
78 23 KABAJ MILAN 1949 MARIBOR 0:18:06 0:41:37 0:27:50 1:27:33
79 40 MUHIČ ZLATKO 1964 0:16:31 0:42:24 0:29:29 1:28:24
80 71 BOROVIN SVEIKO 1988 MB 0:15:53 0:41:41 0:31:11 1:28:45
81 83 ŽITNIK DEJAN 1975 MTB ŠPIC 0:20:26 0:39:00 0:29:21 1:28:47
82 235 ŠKAPIH RUDI 1939 MEDICUS 0:21:55 0:40:26 0:29:17 1:31:38
83 8 ČERNIVEC LADO 1933 LJUBLJAN 0:22:00 0:43:17 0:29:19 1:34:36
84 17 HERCOG PETER 1953 MARIBOR 0:24:42 0:43:25 0:28:29 1:36:36
85 6 CIMERMA NSLAVKO 1950 0:21:43 0:46:13 0:29:55 1:37:51
48 POPOVIČ GORAN 1973 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
75 PULKO RADOMIR 1971 TK PTUJ 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00

SKUPNO ŽENSKE

UVR. ŠT. PRIIMEK IME LETNIK KLUB PLAVANJE KOLO TEK REZULTAT
1 147 ŠIMIC MATEJA 1980 TRISPOR 0:11:31 0:33:27 0:20:45 1:05:43
2 144 TRNKOCZ ANA 1977 TRISPOR 0:12:51 0:34:40 0:21:35 1:09:06
3 216 RAJHER POLONA 1977 MARIBOR 0:15:11 0:35:03 0:24:42 1:14:56
4 138 MIJOVIČ MOJCA 1967 TK MARIB 0:17:12 0:36:31 0:22:09 1:15:52
5 135 KOVAČ MAŠA 1975 ŠMARNOG 0:15:45 0:37:57 0:24:30 1:18:12
6 145 VILAR TADEJA 1982 MARIBOR 0:15:31 0:38:01 0:25:39 1:19:11
7 85 ORAŽEM URŠKA 1985 TŠD GRIČ 0:14:18 0:38:50 0:28:16 1:21:24
8 141 POPOVIČ EVA 1981 RUDOLF F 0:16:18 0:36:57 0:28:49 1:22:04
9 137 MEHCORA ŠPELA 1985 LJUBLJAN 0:12:49 0:41:18 0:28:22 1:22:29
10 149 PAVČEK TAJCA 1977 0:18:41 0:41:23 0:23:39 1:23:43
11 139 NOVAČKI GORDANA 1980 RUDOLF F 0:20:14 0:39:21 0:24:38 1:24:13
12 146 VILAR ŠT LJUBA 1955 MARIBOR 0:21:33 0:38:46 0:24:05 1:24:24
13 148 CEPELNIK LAVRA 1978 TK MARIB 0:16:01 0:40:12 0:28:27 1:24:40
14 217 RITOC JANJA 1981 MARIBOR 0:14:49 0:41:59 0:29:51 1:26:39
15 132 HOČEVAR MOJCA 1949 LJUBLJAN 0:20:11 0:42:33 0:26:38 1:29:22
16 142 ŠVAGERL MATEJA 1975 MARIBOR 0:18:49 0:44:19 0:30:20 1:33:28
17 133 HOTKO VANJA 1979 0:18:52 0:45:56 0:31:12 1:36:00
18 218 TAŠNER MAJA 1979 KPŠ 0:21:27 0:45:46 0:31:06 1:38:19
131 BRATINA HEDVIKA 1942 0:36:09 ######## 0:00:00 ########

KATEGORIJE MOŠKI

MLAJŠI MLADINCIKADETI

UVR. ŠT. PRIIMEK IME LETNIK KLUB PLAVANJE KOLO TEK REZULTAT
1 47 POGOREL SIMON 1987 RIBNICA 0:11:14 0:29:38 0:19:59 1:00:51
2 31 LESKOVŠ EMATEJ 1988 LJUBLJAN 0:00:00 0:41:41 0:19:35 1:01:16
3 42 PELAJ ALBERT 1988 TŠD GRIČ 0:12:30 0:31:20 0:20:38 1:04:28
4 74 OLAK VID 1988 RIBNICA 0:12:32 0:32:38 0:22:27 1:07:37
5 13 ÐURÐEVIČ MARKO 1987 RUDOLF F 0:15:03 0:32:12 0:22:57 1:10:12
6 67 TURČIČ HRVOJE 1990 TK RUDOL 0:14:59 0:36:32 0:22:04 1:13:35
7 71 BOROVIN SVEIKO 1988 MB 0:15:53 0:41:41 0:31:11 1:28:45

STAREJŠI MLADINCI

UVR. ŠT. PRIIMEK IME LETNIK KLUB PLAVANJE KOLO TEK REZULTAT
1 5 CEBIN BOJAN 1986 RIBNICA 0:11:12 0:29:38 0:16:46 0:57:36
2 2 ARKO NEJC 1986 RIBNICA 0:11:13 0:30:29 0:19:19 1:01:01
3 49 REMIC ANDREJ 1986 RIBNICA 0:12:24 0:29:19 0:21:16 1:02:59
4 65 ZAJC MIHA 1986 RIBNICA 0:12:11 0:31:24 0:23:09 1:06:44
5 46 PODRŽAJ ROK 1986 LJUBLJAN 0:13:58 0:33:21 0:21:07 1:08:26
6 60 TANKO JURE 1986 RIBNICA 0:11:17 0:32:15 0:25:45 1:09:17
7 68 BOROVIN JANEZ 1985 TK MARIB 0:13:11 0:39:27 0:28:32 1:21:10

ČLANI

UVR. ŠT. PRIIMEK IME LETNIK KLUB PLAVANJE KOLO TEK REZULTAT
1 72 PATRČEV DEJAN 1975 TK ZRINSK 0:10:37 0:28:40 0:16:48 0:56:05
2 18 HOČEVAR GREGA 1972 SOKOL TIV 0:10:39 0:28:37 0:18:13 0:57:29
3 29 KROMAR DAMIJAN 1972 RIBNICA 0:12:18 0:29:17 0:17:39 0:59:14
4 54 ŠINK TOMAŽ 1970 SOKOL TIV 0:12:08 0:29:36 0:18:23 1:00:07
5 4 BORIČ NIKOLA 1976 0:12:02 0:29:36 0:19:29 1:01:07
6 44 PETELIN MILOŠ 1977 RIBNICA 0:11:20 0:30:20 0:19:31 1:01:11
7 79 LOVŠE JURIJ 1972 TK MARIB 0:12:34 0:31:25 0:18:11 1:02:10
8 25 KLENOVSE TOMAŽ 1968 MARIBOR 0:13:24 0:31:44 0:19:32 1:04:40
9 80 MACEK UROŠ 1969 TK MARIB 0:13:17 0:31:54 0:19:38 1:04:49
10 19 IVANČIČ SANDI 1982 SD TRISPO 0:13:00 0:32:01 0:19:59 1:05:00
11 77 CVETKO LOVRO 1976 TK LJUBLJ 0:12:50 0:32:10 0:20:00 1:05:00
12 56 ŠTIBELJ MATJAŽ 1967 RIBNICA 0:12:47 0:32:20 0:20:47 1:05:54
13 52 SLAPNIČA MATEVŽ 1969 RIBNICA 0:15:35 0:31:45 0:19:51 1:07:11
14 41 NOVAK BOŠTJAN 1970 ŠMARNOG 0:15:55 0:35:27 0:16:50 1:08:12
15 50 SAGADIN MIRAN 1966 MARIBOR 0:15:38 0:33:22 0:19:58 1:08:58
16 61 TEČAR MIHA 1974 SOKOL TIV 0:15:38 0:33:01 0:20:51 1:09:30
17 76 HRIBAR DOMEN 1983 TRISPORT 0:14:21 0:33:08 0:23:18 1:10:47
18 20 JAKI DEJAN 1967 MARIBOR 0:16:54 0:36:27 0:20:47 1:14:08
19 57 ŠTILEC UROŠ 1965 TIM PRO 0:19:43 0:34:27 0:20:01 1:14:11
20 12 DUDIÆ MARKO 1971 0:14:23 0:39:17 0:23:41 1:17:21
21 55 ŠTABUC ROMAN 1969 MARIBOR 0:17:37 0:36:57 0:23:53 1:18:27
22 37 MIJOVIČ SIMON 1964 MARIBOR 0:18:05 0:37:45 0:24:24 1:20:14
23 35 MAJDAK ANDREJ 1974 0:16:56 0:41:16 0:25:54 1:24:06
24 82 IVANUŠA ROBERT 1967 MTB ŠPIC 0:20:00 0:38:46 0:26:59 1:25:45
25 40 MUHIČ ZLATKO 1964 0:16:31 0:42:24 0:29:29 1:28:24
26 83 ŽITNIK DEJAN 1975 MTB ŠPIC 0:20:26 0:39:00 0:29:21 1:28:47
48 POPOVIČ GORAN 1973 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
75 PULKO RADOMIR 1971 TK PTUJ 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00

VETERANI I

UVR. ŠT. PRIIMEK IME LETNIK KLUB PLAVANJE KOLO TEK REZULTAT
1 9 DEBENEC BOJAN 1957 CELEIA 0:12:26 0:29:27 0:20:06 1:01:59
2 1 AČIMOVIČ RADO 1955 MARIBOR 0:15:09 0:32:31 0:19:20 1:07:00
3 14 EKART VIKTOR 1958 TRISPORT 0:15:42 0:32:42 0:19:06 1:07:30
4 21 JENKO UROS 1963 RIBNICA 0:15:33 0:32:52 0:19:13 1:07:38
5 36 MIHELJ RAJKO 1959 LJUBLJAN 0:15:04 0:33:14 0:20:01 1:08:19
6 16 GRASIC ANTON 1962 TIM PRO 0:18:11 0:33:07 0:19:00 1:10:18
7 27 KOLANDE RRUDI 1954 MARIBOR 0:15:53 0:34:43 0:20:54 1:11:30
8 58 STRUKEL ANDREJ 1962 MARIBOR 0:15:50 0:33:14 0:22:30 1:11:34
9 26 KOGOVSE STANE 1956 NOVICE 0:16:25 0:34:41 0:21:33 1:12:39
10 28 KOMEL BRANIMIR 1962 0:16:44 0:37:33 0:20:29 1:14:46
11 78 TRAMSEK MILAN 1963 N. GORIC 0:16:24 0:37:45 0:23:06 1:17:15
12 69 BOROVIN SMLADEN 1957 MARIBOR 0:15:37 0:36:36 0:26:41 1:18:54
13 66 ZMAZEK BORIS 1962 MARATON 0:19:17 0:36:45 0:23:05 1:19:07
14 73 MIHELIC MARKO 1957 KIDRIČEV 0:18:22 0:37:53 0:24:12 1:20:27
15 33 LUKINA ŽELJKO 1958 RUDOLF 0:20:38 0:39:09 0:24:27 1:24:14
16 38 MILEK DUSAN 1955 TIM PRO 0:19:29 ######## 2:14:50 1:24:50
17 30 LAZAR LEON 1963 TIM PRO 0:19:02 0:37:32 0:30:19 1:26:53
18 53 STUPAN STOJAN 1962 TIM PRO 0:20:45 0:36:31 0:29:38 1:26:54

VETERANI II

UVR. ŠT. PRIIMEK IME LETNIK KLUB PLAVANJE KOLO TEK REZULTAT
1 81 KROFL DRAGO 1947 TK TRIGLA 0:15:55 0:34:26 0:21:23 1:11:44
2 39 MLINAR BRANKO 1945 LJUBLJAN 0:16:10 0:36:38 0:21:21 1:14:09
3 45 PLIVERIČ MARKO 1952 SOKOL TIV 0:16:22 0:37:46 0:28:18 1:22:26
4 70 JEGRIŠNI MIROSLAV 1950 TK CELJE 0:18:54 0:41:04 0:23:44 1:23:42
5 23 KABAJ MILAN 1949 MARIBOR 0:18:06 0:41:37 0:27:50 1:27:33
6 17 HERCOG PETER 1953 MARIBOR 0:24:42 0:43:25 0:28:29 1:36:36
7 6 CIMERMA SLAVKO 1950 0:21:43 0:46:13 0:29:55 1:37:51

VETERANI III

UVR. ŠT. PRIIMEK IME LETNIK KLUB PLAVANJE KOLO TEK REZULTAT
1 15 ERNECL VILJEM 1941 MARIBOR 0:22:04 0:37:59 0:25:36 1:25:39
2 8 ČERNIVEC LADO 1933 LJUBLJAN 0:22:00 0:43:17 0:29:19 1:34:36

KATEGORIJE ŽENSKE

MLADINKE

UVR. ŠT. PRIIMEK IME LETNIK KLUB PLAVANJE KOLO TEK REZULTAT
1 85 ORAŽEM URŠKA 1985 TŠD GRIČ 0:14:18 0:38:50 0:28:16 1:21:24
2 137 MEHCOR ŠPELA 1985 LJUBLJAN 0:12:49 0:41:18 0:28:22 1:22:29

ČLANICE

UVR. ŠT. PRIIMEK IME LETNIK KLUB PLAVANJE KOLO TEK REZULTAT
1 147 ŠIMIC MATEJA 1980 TRISPOR 0:11:31 0:33:27 0:20:45 1:05:43
2 144 TRNKOCZ ANA 1977 TRISPOR 0:12:51 0:34:40 0:21:35 1:09:06
3 216 RAJHER POLONA 1977 MARIBOR 0:15:11 0:35:03 0:24:42 1:14:56
4 138 MIJOVIČ MOJCA 1967 TK MARIB 0:17:12 0:36:31 0:22:09 1:15:52
5 135 KOVAČ MAŠA 1975 SMARNOG 0:15:45 0:37:57 0:24:30 1:18:12
6 145 VILAR TADEJA 1982 MARIBOR 0:15:31 0:38:01 0:25:39 1:19:11
7 141 POPOVIČ EVA 1981 RUDOLF 0:16:18 0:36:57 0:28:49 1:22:04
8 149 PAVČEK TAJCA 1977 0:18:41 0:41:23 0:23:39 1:23:43
9 139 NOVAČKI GORDANA 1980 RUDOLF 0:20:14 0:39:21 0:24:38 1:24:13
10 148 ČEPELNIK LAVRA 1978 TK MARIB 0:16:01 0:40:12 0:28:27 1:24:40
11 217 RITOC JANJA 1981 MARIBOR 0:14:49 0:41:59 0:29:51 1:26:39
12 142 ŠVAGERL MATEJA 1975 MARIBOR 0:18:49 0:44:19 0:30:20 1:33:28
13 133 HOTKO VANJA 1979 0:18:52 0:45:56 0:31:12 1:36:00
14 218 TAŠNER MAJA 1979 KPŠ 0:21:27 0:45:46 0:31:06 1:38:19

VETERANKE

UVR. ŠT. PRIIMEK IME LETNIK KLUB PLAVANJE KOLO TEK REZULTAT
1 146 VILAR ŠTR LJUBA 1955 MARIBOR 0:21:33 0:38:46 0:24:05 1:24:24
2 132 HOČEVAR MOJCA 1949 LJUBLJAN 0:20:11 0:42:33 0:26:38 1:29:22
131 BRATINA HEDVIKA 1942 0:36:09 ######## ######## ########

MEDICINCI – MLAJŠI MOŠKI

UVR. ŠT. PRIIMEK IME LETNIK KLUB PLAVANJE KOLO TEK REZULTAT
1 234 KRAVOS GREGOR 1967 MEDICUS 12:01 0:30:03 0:21:43 1:03:47
2 232 SVENŠEK FRANCI 1968 MEDICUS 17:15 0:32:23 0:21:11 1:10:49
3 237 LADIČ NIKOLA 1973 MEDICUS 15:24 ######## 1:13:56 1:13:56
4 233 ZEBELJAN IVAN 1973 MEDICUS 18:09 0:40:27 0:23:41 1:22:17
5 236 MAGDIČ JOŽEF 1975 MEDICUS 17:06 0:39:53 0:28:11 1:25:10

MEDICINCI – STAREJŠI MOŠKI

UVR. ŠT. PRIIMEK IME LETNIK KLUB PLAVANJE KOLO TEK REZULTAT
1 231 CIZERL FRANC 1956 MEDICUS 0:21:40 0:38:19 0:03:41 1:03:40
2 235 ŠKAPIH RUDI 1939 MEDICUS 0:21:55 0:40:26 0:29:17 1:31:38

ŠTUDENTI – ŽENSKE

UVR. ŠT. PRIIMEK IME LETNIK KLUB PLAVANJE KOLO TEK REZULTAT
1 147 ŠIMIC MATEJA 1980 TRISPORT 0:11:31 0:33:27 0:20:45 1:05:43
2 144 TRNKOCZ ANA 1977 TRISPORT 0:12:51 0:34:40 0:21:35 1:09:06
3 216 RAJHER POLONA 1977 MARIBOR 0:15:11 0:35:03 0:24:42 1:14:56
4 145 VILAR TADEJA 1982 MARIBOR 0:15:31 0:38:01 0:25:39 1:19:11
5 217 RITOC JANJA 1981 MARIBOR 0:14:49 0:41:59 0:29:51 1:26:39
6 218 TAŠNER MAJA 1979 KPŠ 0:21:27 0:45:46 0:31:06 1:38:19

ŠTUDENTI KPŠ – MOŠKI

UVR. ŠT. PRIIMEK IME LETNIK KLUB PLAVANJE KOLO TEK REZULTAT
1 188 ERLIH SAŠA 1975 MARIBOR 12:36 0:31:18 0:18:48 1:02:42
2 187 BRODNJA MIHA 1977 LJUBLJAN 11:34 0:31:55 0:19:56 1:03:25
3 190 LOVENJA DAMIR 1981 KPŠ 14:50 0:34:09 0:23:06 1:12:05
4 189 ESIH UROŠ 1976 KPŠ 18:16 0:35:06 0:20:50 1:14:12
5 191 GRAMC UROŠ 1978 KPŠ 16:15 0:33:32 0:27:10 1:16:57
6 192 PULKO RADOVAN 1971 KPŠ 19:30 0:39:55 0:22:28 1:21:53

ŠTUDENTI KPŠ – ŽENSKE

UVR. ŠT. PRIIMEK IME LETNIK KLUB PLAVANJE KOLO TEK REZULTAT
1 218 TASNER MAJA 1979 KPŠ 0:21:27 0:45:46 0:31:06 1:38:19

Undefined

UVR. ŠT. PRIIMEK IME LETNIK KLUB PLAVANJE KOLO TEK REZULTAT
1 231 CIZERL FRANC 1956 MEDICUS 0:21:40 0:38:19 0:03:41 1:03:40
2 235 SKAPIH RUDI 1939 MEDICUS 0:21:55 0:40:26 0:29:17 1:31:38