MOŠKI

rang Priimek Ime Country Klub LR Swim LR1 Bike Tran2 Run Rezultat
1 Patrčevič Dejan Hrvaška Petar Zrinski 2.11.1975 0:10:21 0:00:14 0:28:44 0:00:23 0:16:13 0:55:56
2 Čebin Bojan Slovenija TK inles riko ribnica I moški 11.11.1986 0:10:54 0:00:14 0:29:35 0:00:17 0:16:00 0:57:02
3 Pečnik Erih Slovenija Triatlonski klub Ljubljana 1 19.4.1973 0:10:16 0:00:17 0:28:48 0:00:20 0:17:34 0:57:17
4 Seme Uroš Slovenija Triatlon klub Gorenjska 6.11.1981 0:10:01 0:00:14 0:29:07 0:00:18 0:19:00 0:58:42
5 Arko Nejc Slovenija TK inles riko ribnica I moški 11.11.1986 0:10:58 0:00:14 0:29:32 0:00:17 0:18:50 0:59:53
6 Tanko Jure Slovenija TK inles riko ribnica I moški 11.11.1986 0:11:00 0:00:14 0:29:30 0:00:19 0:18:58 1:00:04
7 Leitner VVerner Austria TC Union Graz 8.9.1969 0:11:27 0:00:12 0:31:09 0:00:19 0:17:17 1:00:25
8 Tišlar Miran Hrvaška TKTrisport Kamnik 1 11.11.1976 0:10:56 0:00:19 0:31:03 0:00:27 0:17:42 1:00:28
9 Remic Andrej Slovenija TK inles riko ribnica I moški 11.11.1985 0:11:05 0:00:15 0:29:24 0:00:18 0:19:52 1:00:56
10 Pogrele Simon Slovenija TK inles riko ribnica I moški 11.11.1987 0:11:06 0:00:14 0:29:25 0:00:21 0:19:53 1:01:01
11 Harnold Peter Slovenija Triatlonski klub Ljubljana 1 5.3.1978 0:11:04 0:00:25 0:31:16 0:00:22 0:17:59 1:01:06
12 Hočevar Grega Slovenija TRIATLONSKI KLUB SOKOL TIVOLI 7.8.1972 0:10:57 0:00:16 0:31:27 0:00:23 0:18:15 1:01:19
13 Ivančič Sandi Slovenija TK CELJE I 7.8.1982 0:11:34 0:00:26 0:30:27 0:00:27 0:18:54 1:01:50
14 Jandl Thomas Austria hsv-triathlon 9.10.1983 0:11:27 0:00:23 0:31:16 0:00:29 0:18:34 1:02:11
15 Pelaj Albert Slovenija TŠD GRIČ 1988 0:11:35 0:00:17 0:30:52 0:00:17 0:19:25 1:02:27
16 Leskovšek Matej Slovenija Triatlonski klub Ljubljana 1 4.1.1988 0:10:16 0:00:18 0:32:03 0:00:23 0:19:32 1:02:33
17 Šink Tomaž Slovenija Triatlon klub Gorenjska 19.7.1970 0:11:34 0:00:23 0:30:44 0:00:24 0:19:34 1:02:42
18 Brodnjak Miha Slovenija Triatlonski klub Ljubljana 1 20.3.1977 0:10:53 0:00:19 0:31:31 0:00:17 0:20:55 1:03:58
19 Leitner Christoph Ulric Austria RSLM ASVÖ ÖATMC Gmünd 30.11.1979 0:11:32 0:00:27 0:31:06 0:00:30 0:20:26 1:04:03
20 Zore Grega Slovenija TK Trisport Kamnik 1 16.6.1982 0:12:12 0:00:21 0:43:41 9:99:99 0:19:14 1:04:28
21 Debenec Bojan Slovenija Triatlonski klub Ljubljana 2 14.8.1957 0:12:07 0:00:16 0:31:16 0:00:38 0:20:16 1:04:34
22 Kregar Miro Slovenia TK Trisport Kamnik 1 13.8.1962 0:12:55 0:00:22 0:33:05 0:00:23 0:18:23 1:05:09
23 Štibelj Matjaž Slovenija Triatlon klub Gorenjska 1.1.1967 0:12:32 0:00:27 0:31:26 0:00:33 0:20:54 1:05:52
24 Reupichler Herwig Austria Bike Team Pech Graz 24.9.1977 0:11:34 0:00:29 0:33:58 0:00:28 0:19:33 1:06:04
25 Zajc Miha Slovenija TK inles riko ribnica II moški 11.11.1986 0:11:44 0:00:22 0:32:25 0:00:39 0:21:17 1:06:29
26 Mihelj Rajko Slovenija Triatlonski klub Ljubljana 2 22.10.1959 0:13:40 0:00:45 0:32:04 0:00:27 0:19:50 1:06:48
27 Sevčnikar Boštjan Slovenija SLOVENSKA VOJSKA 14.11.1975 0:12:07 0:01:01 0:35:02 0:00:44 0:18:11 1:07:07
28 Srebot Janez Slovenija TK Maribor 13.7.1975 0:13:48 0:00:45 0:33:39 0:00:29 0:18:26 1:07:08
29 Šuligoj Gorazd Slovenija TK Celje I 15.7.1973 0:14:43 0:00:56 0:33:35 0:00:33 0:18:10 1:07:58
30 Tešar Miha Slovenija TRIATLONSKI KLUB SOKOL TIVOLI 2 22.3.1974 0:13:17 0:00:18 0:33:03 0:00:37 0:20:59 1:08:15
31 Komel Brane Slovenija Klub ptujskih študentov 27.4.1962 0:14:32 0:00:22 0:34:25 0:00:35 0:18:31 1:08:26
32 Sagadin Miran Slovenia TK Maribor – moški 2.12.1966 0:14:09 0:00:36 0:33:26 0:00:43 0:19:36 1:08:33
33 Slapničar Matevž Slovenija Triatlon klub Gorenjska 11.7.1969 0:14:45 0:00:50 0:32:47 0:00:27 0:19:56 1:08:46
34 Trošt Gregor Slovenija TKTRISPORT KAMNIK2 17.3.1985 0:13:22 0:01:13 0:31:52 0:01:07 0:21:12 1:08:48
35 Špehar Mirko Slovenija TŠDGRIČ 8.9.1979 0:11:39 0:00:39 0:34:01 0:00:23 0:22:06 1:08:51
36 Bregar Drago Slovenija TRIATLONSKI KLUB SOKOL TIVOLI 1 31.10.1961 0:13:25 0:01:15 0:34:36 0:00:47 0:19:02 1:09:08
37 Ekart Viktor Slovenija TKTrisport Kamnik 1 15.6.1958 0:15:28 0:00:43 0:33:32 0:00:30 0:18:59 1:09:15
38 Bršec Uroš Slovenija TK inles riko ribnica II moški 21.4.1974 0:14:50 0:00:39 0:32:56 0:00:37 0:20:14 1:09:18
39 Trampuš Mitja Slovenija TRIATLONSKI KLUB SOKOL TIVOLI 1 28.11.1953 0:13:15 0:00:50 0:32:28 0:00:25 0:22:21 1:09:21
40 Peterlin Miha Slovenija 25.4.1981 0:14:23 0:00:19 0:33:25 0:00:26 0:21:00 1:09:35
41 Žagar Anton Slovenija TŠDGRIČ 11.11.1955 0:14:35 0:00:53 0:33:43 0:00:15 0:20:25 1:09:53
42 Lovenjak Damir Slovenija TRIATLONSKI KLUB SOKOL TIVOLI 1 10.12.1981 0:13:33 0:00:39 0:32:25 0:00:35 0:22:42 1:09:56
43 Podlogar Elvis Slovenija TŠDGRIČ 18.2.1978 0:14:36 0:00:28 0:34:06 0:00:10 0:20:47 1:10:09
44 Ačimovič Rado Slovenija Klub ptujskih študentov 20.5.1955 0:14:35 0:00:34 0:35:14 0:00:46 0:19:08 1:10:18
45 Stopar Aleš Slovenija TKTRISPORT KAMNIK2 26.7.1969 0:12:16 0:01:02 0:35:08 0:00:40 0:22:21 1:11:29
46 Štrukelj Andrej Slovenija TK Maribor – moški 24.3.1962 0:14:05 0:00:45 0:34:10 0:01:01 0:22:05 1:12:08
47 Mraz Matjaž Slovenija TKTRISPORT KAMNIK2 27.10.1961 0:15:04 0:00:40 0:34:11 0:00:47 0:21:41 1:12:24
48 Kovač Tomaž Slovenija 3.11.1971 0:14:46 0:00:23 0:36:25 0:00:40 0:20:27 1:12:42
49 Grašič Anton Slovenija TELEKOM KRANJ 13.11.1962 0:16:22 0:01:20 0:35:25 0:00:15 0:19:46 1:13:10
50 Istenič Rok Slovenija TK Maribor – moški 1.8.1981 0:12:16 0:00:41 0:36:04 0:01:01 0:23:57 1:14:01
51 Piki Tine Slovenija 10.9.1976 0:13:29 0:01:16 0:35:02 0:00:24 0:24:00 1:14:12
52 Štilec Uroš Slovenija 12.6.1965 0:17:48 0:01:22 0:34:55 0:00:21 0:20:05 1:14:34
53 Bezjak Aleš Slovenija Klub ptujskih študentov 8.3.1980 0:14:03 0:01:26 0:38:34 0:00:14 0:20:24 1:14:44
54 Jurič Goran Slovenija TKTRISPORT KAMNIK2 18.3.1959 0:14:04 0:00:47 0:36:51 0:00:43 0:24:10 1:16:37
55 Bahar Milan Ml. Slovenija GIMB 12.3.1964 0:18:58 0:00:37 0:34:25 0:00:33 0:22:10 1:16:45
56 Gantar Gregor Slovenija Šport Šmid 29.5.1966 0:15:13 0:00:54 0:40:20 0:01:06 0:20:25 1:18:00
57 Čičič – Ocvirk Dejan Slovenija TK Celje 2 15.12.1982 0:14:54 0:01:01 0:40:37 0:00:18 0:21:23 1:18:15
58 Hočevar Gregor Slovenija TRIATLONSKI KLUB SOKOL TIVOLI 2 14.3.1971 0:13:26 0:01:06 0:39:34 0:00:43 0:24:09 1:18:59
59 Pavlin Filip Slovenija TK Celje I 17.8.1985 0:15:16 0:00:54 0:35:13 0:00:35 0:27:46 1:19:45
60 Zmazek Boris Slovenija TK Maraton Ptuj 23.10.1962 0:16:50 0:01:19 0:38:04 0:00:59 0:22:40 1:19:54
61 Kostanjevec Matej Slovenija 27.7.1973 0:15:19 0:01:39 0:39:12 0:00:15 0:23:49 1:20:16
62 Kuhar Janez Slovenija TK MARATON PTUJ 11.12.1978 0:22:34 0:00:40 0:35:53 0:00:42 0:20:31 1:20:22
63 Prevolnik Sašo Slovenija TK Celje 2 18.9.1981 0:13:55 0:00:58 0:40:52 0:00:47 0:24:21 1:20:54
64 Pliverič Marko Slovenija TRIATLONSKI KLUB SOKOL TIVOLI 2 30.5.1952 0:13:38 0:01:06 0:37:04 0:01:00 0:28:23 1:21:13
65 Borovinšek Mladen Slovenija TK Maribor 8.3.1957 0:14:40 0:00:57 0:39:14 0:01:04 0:25:32 1:21:28
66 Rogan Franc Slovenija TK Celje 2 11.9.1953 0:16:32 0:01:06 0:39:10 0:01:01 0:23:48 1:21:38
67 Magdič Jožef Slovenija MEDICUS 17.11.1975 0:16:03 0:01:18 0:38:24 0:00:54 0:26:27 1:23:07
68 Cizerl Franc Slovenija 3.11.1956 0:17:12 0:01:18 0:40:00 0:00:51 0:24:57 1:24:19
69 Rozman Marjan Slovenija Prometna šola 31.8.1951 0:17:36 0:02:08 0:39:53 0:00:19 0:25:09 1:25:07
70 Danic Sergej Slovenija TK Maribor 25.2.1977 0:18:25 0:01:27 0:43:05 0:00:39 0:22:29 1:26:07
71 Radoš Marin Slovenija TK Maribor 6.9.1982 0:18:12 0:01:44 0:38:38 0:00:42 0:27:03 1:26:21
72 Romih Sandi Slovenija ŠMID ŠPORT 25.12.1963 0:16:28 0:03:16 0:40:42 0:00:27 0:26:17 1:27:11
72 Stupan Stojan Slovenija ŠMID ŠPORT 8.4.1962 0:19:23 0:01:53 0:39:09 0:00:50 0:25:55 1:27:11
74 Majdak Andrej Slovenija 27.7.1974 0:15:24 0:01:04 0:43:52 0:00:22 0:27:03 1:27:47
75 Kaučevič Leon Slovenija Kolesarsko društvo BILANCA Apače 2.8.1974 0:18:29 0:01:50 0:40:37 0:00:52 0:26:18 1:28:08
76 Lazar Leon Slovenija ŠMID ŠPORT 13.8.1963 0:16:49 0:02:02 0:41:33 0:00:33 0:27:15 1:28:14
77 Miksič Andrej Slovenija 10.11.1969 0:12:08 0:01:56 0:47:31 0:01:04 0:26:35 1:29:16
78 Stamač Jure Slovenija 9.6.1987 0:14:54 0:01:03 0:43:16 0:00:15 0:32:48 1:32:18
79 Malovič Zoran Slovenija 23.7.1969 0:16:41 0:02:08 0:48:49 0:00:10 0:25:47 1:33:37
80 Lampe Uroš Slovenija Triatlonski klub Ljubljana 2 15.1.1937 0:20:11 0:01:41 0:43:42 0:00:39 0:28:29 1:34:43
81 Klavž Miran Slovenija 5.9.1979 0:19:18 0:01:58 0:45:30 0:00:56 0:29:18 1:37:02
82 Poljšak Lojze Slovenija 13.1.1953 0:17:35 0:02:34 0:48:54 0:01:29 0:27:51 1:38:26
Cokan Nino Slovenija TK Celje I 29.6.1973 0:11:42 0:00:19 DNF

ŽENSKE

rang Priimek Ime Country Klub LR Swim Tran1 Bike Tran2 Run Rezultat
1 Altenreiter Monika Austria 12.8.1972 0:11:14 0:00:16 0:32:09 0:00:23 0:21:26 1:05:30
2 Cerut Anja Slovenija TKTRISPORT KAMNIK 29.1.1982 0:12:24 0:00:21 0:31:52 0:00:34 0:20:32 1:05:45
3 Žnidarčič Karin Slovenija TK inles riko ribnica I ženske 11.11.1988 0:13:21 0:00:34 0:34:21 0:00:15 0:23:05 1:11:38
4 Tramte Maša Slovenija TK inles riko ribnica I ženske 11.11.1986 0:12:26 0:00:27 0:35:24 0:00:13 0:23:17 1:11:48
5 Vilar Tadeja Slovenija TK Maribor – ženske 10.7.1982 0:13:43 0:00:42 0:37:16 0:00:31 0:23:07 1:15:21
6 Rajher Polona Slovenija TK Maribor – ženske 20.1.1977 0:13:37 0:00:54 0:36:44 0:00:40 0:24:40 1:16:37
7 Marušič Maja Slovenija MULTISPORT KLUB KRŠKO 19.5.1987 0:11:51 0:00:51 0:41:28 0:00:25 0:22:56 1:17:33
8 Šinkovec Melita Slovenija TRIATLONSKI KLUB SOKOL TIVOLI 28.3.1978 0:15:37 0:01:29 0:39:40 0:00:27 0:24:12 1:21:27
9 Vilar Štrukelj Ljuba Slovenija TK Maribor – ženske 17.3.1955 0:17:17 0:01:03 0:39:05 0:01:02 0:23:26 1:21:54
10 Ražen Nina Slovenija 11.3.1985 0:16:34 0:01:57 0:38:53 0:00:18 0:25:46 1:23:30
11 Golob Pia Slovenija TK TRISPORT KAMNIK 8.1.1969 0:17:55 0:01:11 0:40:25 0:00:15 0:24:37 1:24:25
12 Mandl Nina Slovenija MULTISPORT KLUB KRŠKO 5.4.1990 0:11:51 0:00:43 0:43:42 0:00:29 0:29:16 1:26:03
13 Peterlin Neža Slovenija 8.6.1905 0:14:47 0:01:07 0:44:14 0:00:51 0:26:11 1:27:13
14 Bezjak Andreja Slovenija KK Bikeek – Haloze 3.8.1968 0:17:52 0:02:14 0:36:26 0:00:57 0:32:24 1:29:54
15 Hočevar Mojca Slovenija Triatlonski klub Ljubljana 2 31.3.1949 0:19:23 0:01:56 0:45:47 0:00:48 0:26:21 1:34:17
16 Iršič Urška Slovenija TK Celje 2 29.7.1976 0:17:01 0:02:06 0:46:15 0:00:33 0:31:09 1:37:05
17 Čeh Janja Slovenija Klub ptujskih študentov 3.3.1979 0:20:34 0:00:46 0:48:35 0:00:22 0:28:26 1:38:45
18 Šereg-bahar Maja Slovenija kclj-orl 3.9.1969 0:18:46 0:02:10 0:53:12 0:00:38 0:35:13 1:50:01

EKIPNI REZULTATI – MOŠKI

Rank Klub Tekmovalci Rezultat
1 TK inles riko ribnica I moški Cebin BojanArko NejcTanko Jure 2:56:59
2 Triatlonski klub Ljubljana 1 Pečnik ErihHarnold PeterLeskovšek Matej 3:00:56
3 Triatlon klub Gorenjska Seme Urošink Tomažtibelj Matjaž 3:07:16
4 TK inles riko ribnica II moški Pogrele SimonZajc MihaBršec Uroš 3:16:48
5 TK Trisport Kamnik 1 Zore GregaKregar MiroEkart Viktor 3:18:52
6 TRIATLONSKI KLUB SOKOL TIVOLI 1 Hočevar GregaBregar DragoTrampuš Mitja 3:19:49
7 TŠD GRIČ Pelaj Albertpehar Mirkoagar Anton 3:21:11
8 TK Celje I Ivančič Sandiuligoj GorazdPavlin Filip 3:29:33
9 TK TRISPORT KAMNIK 2 Trošt GregorStopar AlešMraz Matjaz 3:32:41
10 Klub ptujskih študentov Komel BraneAčimovič RadoBezjak Aleš 3:33:28
11 TK Maribor – moški Sagadin Mirantrukelj AndrejIstenič Rok 3:34:42
12 Triatlonski klub Ljubljana 2 Debenec BojanMihelj RajkoLampe Uroš 3:46:05
13 TRIATLONSKI KLUB SOKOL TIVOLI 2 Tešar MihaHočevar GregorPliverič Marko 3:48:27
14 TK Maribor II Srebot JanezBorovinšek MladenDanic Sergej 3:54:43
15 TK Celje 2 Čičič – Ocvirk DejanPrevolnik SašoRogan Franc 4:00:47
16 ŠMID ŠPORT Romih SandiStupan StojanGantar Gregor 4:12:22

EKIPNI REZULTATI – ŽENSKE

Rank Klub Tekmovalci Rezultat
1 TK inles riko ribnica I ženske Tramte Mašanidarčič KarinPeterlin Neža 3:50:39
2 TK TRISPORT KAMNIK Cerut AnjaGolob PiaRažen Nina 3:53:40
3 TK Maribor – ženske Rajher PolonaVilar TadejaVilar Štrukelj Ljuba 3:53:52