SPRINT MOŠKI ABSOLUTNO

# Št. Priimek Ime Klub Plavanje Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat Kat #
1 92 Pečnik Erih TK Ljubljana 0:10:39 0:00:17 0:32:51 0:00:22 0:17:45 1:01:54 MCL 1
2 105 Seme Uroš Triatlon klub Gorenjska 0:10:36 0:00:19 0:32:53 0:00:23 0:18:53 1:03:06 MCL 2
3 62 Ivanečič Sandi TK CELJE 0:11:26 0:00:31 0:33:29 0:00:24 0:18:31 1:04:23 MCL 3
4 80 Meden Sašo TK Maribor 0:11:40 0:00:18 0:33:50 0:00:27 0:18:15 1:04:33 MCL 4
5 93 Pelaj Albert TŠD GRIE 0:11:27 0:00:22 0:33:58 0:00:16 0:18:32 1:04:36 MSM 1
6 61 Harnold Peter TK Ljubljana 0:11:15 0:00:23 0:35:32 0:00:22 0:17:10 1:04:44 MCL 5
7 46 Borić Nikola TK Zrinski 0:12:00 0:00:25 0:32:59 0:00:16 0:19:17 1:04:59 MCL 6
8 99 Pogorelc Simon TK Inles Riko Ribnica 0:11:31 0:00:15 0:34:01 0:00:18 0:20:14 1:06:22 MSM 2
9 110 Šink Tomaž Triatlon klub Gorenjska 0:12:05 0:00:20 0:35:02 0:00:24 0:18:33 1:06:26 MCL 7
10 84 Mori Mitja TK Ljubljana 0:11:30 0:00:22 0:34:41 0:00:24 0:19:51 1:06:51 MCL 8
11 139 Janežič Grega Triatlon klub Gorenjska 0:12:34 0:00:22 0:34:30 0:00:26 0:20:02 1:07:56 MCL 9
12 75 Kravos Gregor Medicus 0:11:27 0:00:35 0:35:30 0:00:31 0:21:54 1:09:59 MCL 10
13 130 Železnikar Jani TRISPORT 0:13:27 0:00:30 0:37:25 0:00:25 0:18:39 1:10:28 MV1 1
14 138 Štibelj Matjaž Triatlon klub Gorenjska 0:12:32 0:00:41 0:36:10 0:00:29 0:20:45 1:10:38 MCL 11
15 65 Juretič Anton TK Zagreb 0:12:29 0:00:22 0:36:40 0:00:24 0:21:11 1:11:07 MCL 12
16 50 Bršec Uroš TK Inles Riko Ribnica 0:13:48 0:00:33 0:36:35 0:00:27 0:20:11 1:11:35 MCL 13
17 104 Sagadin Miran Triatlon klub Maribor 0:14:25 0:00:38 0:37:00 0:00:40 0:19:04 1:11:50 MCL 14
18 124 Zapusek Sebastjan 0:13:39 0:00:54 0:36:57 0:00:24 0:19:56 1:11:52 MCL 15
19 145 Kobeja Boris 0:13:38 0:00:48 0:36:50 0:00:24 0:20:14 1:11:55 MCL 16
20 70 Komel Branimir KPŠ 0:14:41 0:00:50 0:37:19 0:00:34 0:18:43 1:12:08 MV1 2
21 74 Kranjčevič Tomaž TK Maribor 0:13:23 0:00:55 0:35:38 0:00:36 0:21:46 1:12:19 MCL 17
22 132 Čičič-ocvirk Dejan TK CELJE 0:14:11 0:00:31 0:36:38 0:00:32 0:20:44 1:12:39 MCL 18
23 78 Lovenjak Damir “””sokolkpš””” 0:13:41 0:00:24 0:35:58 0:00:27 0:22:07 1:12:40 MCL 19
24 48 Bratko Kristijan TK Zrinski 0:12:12 0:00:19 0:38:23 0:00:21 0:21:26 1:12:43 MSM 3
25 53 Čepe Dejan Triatlon klub Maribor 0:14:17 0:00:42 0:35:54 0:00:39 0:21:14 1:12:48 MCL 20
26 98 Podržaj Rok TK Ljubljana 0:13:40 0:00:22 0:37:06 0:00:26 0:21:37 1:13:13 MSM 4
27 137 Ivanačić Dario TK Zrinski 0:13:11 0:00:58 0:35:44 0:00:31 0:22:49 1:13:16 MCL 21
28 90 Pavliša Dorijan Triatlon klub Zagreb 0:13:58 0:00:33 0:36:48 0:00:24 0:21:41 1:13:27 MCL 22
29 115 Trampuš Mitja 0:14:48 0:00:58 0:37:01 0:00:41 0:20:20 1:13:51 MV3 1
30 126 Žagar Anton TŠD GRIE 0:15:13 0:01:03 0:37:37 0:00:19 0:19:51 1:14:04 MV3 2
31 59 Gantar Gregor TK Trisport 0:14:58 0:00:53 0:38:25 0:00:42 0:19:24 1:14:23 MCL 23
32 42 Asimovič Rado KPŠ 0:14:48 0:00:46 0:39:04 0:00:27 0:19:29 1:14:35 MV3 3
33 86 Oblak Miran TK Trisport 0:12:59 0:00:49 0:38:10 0:00:33 0:22:11 1:14:44 MCL 24
34 140 Roman Štabuc 0:15:36 0:00:53 0:36:57 0:00:29 0:20:52 1:14:49 MCL 25
35 108 Slanie Zoran ŠD Sokol 0:13:45 0:00:25 0:37:13 0:00:44 0:22:40 1:14:50 MCL 26
36 76 Kuhar Janez KPŠ 0:15:58 0:00:54 0:38:01 0:00:30 0:19:26 1:14:52 MCL 27
37 45 Bola Jure 0:11:21 0:01:19 0:39:47 0:00:34 0:22:01 1:15:04 MCL 28
38 123 Zajc Miha TK Inles Riko Ribnica 0:12:15 0:00:22 0:38:33 0:00:22 0:23:31 1:15:05 MSM 5
39 95 Piki Tine / 0:13:37 0:00:47 0:37:08 0:00:34 0:23:06 1:15:14 MCL 29
40 68 Kogovšek Stane ŠD Sokol 0:15:43 0:00:38 0:37:34 0:00:46 0:20:37 1:15:20 MV2 1
41 77 Ladič Nikola Medicus 0:13:44 0:00:40 0:37:11 0:00:33 0:23:42 1:15:52 MCL 30
42 69 Kolander Rudi TK Maribor 0:15:45 0:00:44 0:38:32 0:00:30 0:20:53 1:16:25 MV3 4
43 147 Drevenšek Gorazd Slovenska vojska 0:15:25 0:01:08 0:38:32 0:00:51 0:20:31 1:16:28 MCL 31
44 57 Ferlan Luka TRISPORT 0:16:25 0:00:29 0:38:16 0:00:27 0:21:26 1:17:04 MCL 32
45 125 Zmazek Boris TK Maraton Ptuj 0:16:09 0:00:33 0:38:12 0:00:32 0:22:11 1:17:39 MV1 3
46 131 Dobnikar Milan ŠD Dobrova 0:16:53 0:00:54 0:39:57 0:00:36 0:19:23 1:17:45 MCL 33
47 136 Lišnjič Goran Triatlon klub Split 0:14:11 0:01:13 0:40:00 0:00:40 0:21:51 1:17:57 MCL 34
48 91 Pečar Aljoša Triatlon klub Maribor 0:15:08 0:01:28 0:40:38 0:00:21 0:20:27 1:18:04 MSM 6
49 103 Rejc Boštjan ŠD Sokol 0:16:04 0:00:44 0:40:13 0:01:19 0:19:49 1:18:11 MCL 35
50 56 Duračkovič Damir ŠD Sokol 0:15:15 0:00:26 0:38:57 0:00:37 0:23:09 1:18:27 MCL 36
51 149 Čeh Robi 0:15:12 0:01:53 0:38:01 0:00:45 0:22:48 1:18:41 MCL 37
52 79 Malovič Zoran TK Maribor 0:15:58 0:00:26 0:38:35 0:00:35 0:23:16 1:18:52 MCL 38
53 150 Mohorič Igor 0:15:13 0:01:51 0:38:01 0:00:47 0:24:13 1:20:07 MCL 39
54 52 Cvilinder Boris TK Zrinski 0:18:21 0:01:01 0:39:23 0:00:40 0:22:05 1:21:32 MCL 40
55 58 Filipančič Rok 0:13:56 0:01:41 0:39:03 0:00:33 0:27:01 1:22:17 MSM 7
56 71 Kovač Tomaž TRISPORT 0:14:14 0:00:27 0:47:01 0:00:36 0:19:57 1:22:18 MCL 41
57 82 Mihelič Marko ŠD Kidrieevo 0:15:35 0:01:25 0:41:16 0:00:52 0:23:21 1:22:30 MV2 2
58 47 Borovinšek Mladen TK Maribor 0:15:09 0:00:48 0:39:33 0:00:59 0:25:59 1:22:31 MV2 3
59 37 Miksič Andrej 0:12:45 0:01:21 0:43:10 0:00:51 0:24:44 1:22:54 MCL 42
60 143 Švab Matic Triatlon klub Gorenjska 0:16:31 0:00:54 0:40:47 0:00:48 0:24:19 1:23:21 MCL 43
61 67 Kaučevič Leon KPŠ 0:16:39 0:01:12 0:41:32 0:00:30 0:24:12 1:24:06 MCL 44
62 146 Drevenšek Danilo Slovenska vojska 0:15:30 0:02:34 0:43:44 0:01:20 0:22:15 1:25:25 MCL 45
63 135 Ladinek Gorazd KPŠ 0:21:03 0:01:24 0:40:16 0:00:23 0:24:08 1:27:16 MCL 46
64 51 Cizerl Franc Medicus 0:19:26 0:01:33 0:41:21 0:00:52 0:24:15 1:27:29 MV2 4
65 144 Poljšak Lojze 0:15:52 0:01:26 0:43:39 0:01:08 0:25:24 1:27:31 MV3 5
66 141 Cvetko Dušan 0:17:23 0:01:34 0:43:13 0:01:06 0:24:22 1:27:40 MV3 6
67 100 Pulko Radovan KPŠ 0:16:56 0:01:41 0:45:32 0:01:03 0:23:19 1:28:33 MCL 47
68 112 Špurej Iztok 0:24:20 0:01:41 0:48:45 0:00:34 0:13:35 1:28:58 MCL 48
69 96 Planinšek Odon 0:15:07 0:02:23 0:48:57 0:00:32 0:23:44 1:30:45 MCL 49
70 66 Kabaj Milan Triatlon klub Maribor 0:16:37 0:01:31 0:45:01 0:00:52 0:27:44 1:31:46 MV4 1
71 44 Bergant Andrej 0:23:49 0:02:18 0:51:25 0:00:46 0:23:49 1:42:09 MCL 50
72 55 Drevenšek Ivan 0:21:25 0:01:31 0:49:42 0:00:29 0:30:06 1:43:14 MCL 51
73 142 Ladič Peter KPŠ 0:18:22 0:01:29 0:50:58 0:00:28 0:34:20 1:45:39 MCL 52
74 73 Kovačevič Jaroslav Multisport klub Krško 0:09:18 0:01:20 0:38:14 0:00:27 0:21:28 2:10:49 MCL 53
63 Ivandič Tomislav TK Zrinski 0:12:17 0:00:20 0:40:08 0:00:18 DNF MSM
119 Vegelj Rok Multisport klub Krško 0:11:17 0:01:08 DNF MCL
49 Brodnjak Miha TK Ljubljana 0:11:30 0:00:18 DNF MCL

SPRINT ŽENSKE ABSOLUTNO

# Št. Priimek Ime Klub Plavanje Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat Kat #
1 109 Šimič Mateja TK Trisport Kamnik 0:11:47 0:00:23 0:35:20 0:00:23 0:18:59 1:06:54 ZCL 1
2 129 Kozjek Nada 0:13:19 0:01:16 0:37:32 0:00:33 0:20:46 1:13:29 ZV1 1
3 111 Šinkovec Melita ŠD Sokol 0:13:05 0:00:37 0:37:43 0:00:28 0:21:55 1:13:49 ZCL 2
4 128 Gracin Jelena TK Zrinski 0:14:57 0:00:36 0:37:55 0:00:29 0:22:55 1:16:54 ZCL 3
5 120 Vilar Tadeja Triatlon klub Maribor 0:14:54 0:00:35 0:39:23 0:00:37 0:21:58 1:17:30 ZCL 4
6 116 Tramte Maša TK Inles Riko Ribnica 0:13:07 0:00:23 0:40:09 0:00:31 0:23:52 1:18:03 ZSM 1
7 102 Rajher Polona TK Maribor 0:15:25 0:00:44 0:38:37 0:00:30 0:23:15 1:18:33 ZCL 5
8 107 Skevin Kristina TK Zrinski 0:13:36 0:00:57 0:39:08 0:00:34 0:24:24 1:18:40 ZCL 6
9 94 Petrin Živa TK Trisport Kamnik 0:15:22 0:00:48 0:40:33 0:00:28 0:21:48 1:19:01 ZCL 7
10 122 Vohar Mateja ŠD Sokol 0:16:21 0:00:51 0:37:52 0:00:38 0:24:14 1:19:59 ZCL 8
11 64 Jug Manca TK Ljubljana 0:13:45 0:00:26 0:39:26 0:00:30 0:28:11 1:22:21 ZCL 9
12 113 Šrudar Mirka TK Hidraulika Kurelja 0:14:56 0:00:37 0:41:40 0:00:27 0:26:54 1:24:36 ZSM 2
13 121 Vilar Štrukelj Ljuba Triatlon klub Maribor 0:16:35 0:00:31 0:43:25 0:00:38 0:25:23 1:26:34 ZV2 1
14 127 Žička r Dolores Multisport klub Krško 0:11:48 0:00:53 0:46:23 0:00:22 0:28:32 1:28:00 ZSM 3
15 85 Muršek Lidija KPŠ 0:17:28 0:00:55 0:47:12 0:00:25 0:30:53 1:36:55 ZCL 10
16 148 Verovnik Metka 0:17:12 0:01:19 0:49:19 0:00:33 0:29:11 1:37:36 ZCL 11

SPRINT MOŠKI PO KATEGORIJAH

Mladinci

# Št. Priimek Ime Klub Drž. Plavanje Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 93 Pelaj Albert TŠD GRIE SLO 0:11:27 0:00:22 0:33:58 0:00:16 0:18:32 1:04:36
2 99 Pogorelc Simon TK Inles Riko Ribnica SLO 0:11:31 0:00:15 0:34:01 0:00:18 0:20:14 1:06:22
3 48 Bratko Kristijan TK Zrinski HR 0:12:12 0:00:19 0:38:23 0:00:21 0:21:26 1:12:43
4 98 Podržaj Rok TK Ljubljana SLO 0:13:40 0:00:22 0:37:06 0:00:26 0:21:37 1:13:13
5 123 Zajc Miha TK Inles Riko Ribnica SLO 0:12:15 0:00:22 0:38:33 0:00:22 0:23:31 1:15:05
6 91 Pečar Aljoša Triatlon klub Maribor SLO 0:15:08 0:01:28 0:40:38 0:00:21 0:20:27 1:18:04
7 58 Filipančič Rok SLO 0:13:56 0:01:41 0:39:03 0:00:33 0:27:01 1:22:17
63 Ivandič Tomislav TK Zrinski HR 0:12:17 0:00:20 0:40:08 0:00:18 DNF

Člani

# Št. Priimek Ime Klub Drž. Plavanje Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 92 Pečnik Erih TK Ljubljana SLO 0:10:39 0:00:17 0:32:51 0:00:22 0:17:45 1:01:54
2 105 Seme Uroš Triatlon klub Gorenjska SLO 0:10:36 0:00:19 0:32:53 0:00:23 0:18:53 1:03:06
3 62 Ivančič Sandi TK CELJE SLO 0:11:26 0:00:31 0:33:29 0:00:24 0:18:31 1:04:23
4 80 Meden Sašo TK Maribor SLO 0:11:40 0:00:18 0:33:50 0:00:27 0:18:15 1:04:33
5 61 Harnold Peter TK Ljubljana SLO 0:11:15 0:00:23 0:35:32 0:00:22 0:17:10 1:04:44
6 46 Boric Nikola TK Zrinski HR 0:12:00 0:00:25 0:32:59 0:00:16 0:19:17 1:04:59
7 110 Šink Tomaž Triatlon klub Gorenjska SLO 0:12:05 0:00:20 0:35:02 0:00:24 0:18:33 1:06:26
8 84 Mori Mitja TK Ljubljana SLO 0:11:30 0:00:22 0:34:41 0:00:24 0:19:51 1:06:51
9 139 Janežič Grega Triatlon klub Gorenjska SLO 0:12:34 0:00:22 0:34:30 0:00:26 0:20:02 1:07:56
10 75 Kravos Gregor Medicus SLO 0:11:27 0:00:35 0:35:30 0:00:31 0:21:54 1:09:59
11 138 Štibelj Matjaž Triatlon klub Gorenjska SLO 0:12:32 0:00:41 0:36:10 0:00:29 0:20:45 1:10:38
12 65 Juretić Anton TK Zagreb HR 0:12:29 0:00:22 0:36:40 0:00:24 0:21:11 1:11:07
13 50 Bršec Uroš TK Inles Riko Ribnica SLO 0:13:48 0:00:33 0:36:35 0:00:27 0:20:11 1:11:35
14 104 Sagadin Miran Triatlon klub Maribor SLO 0:14:25 0:00:38 0:37:00 0:00:40 0:19:04 1:11:50
15 124 Zapusek Sebastjan SLO 0:13:39 0:00:54 0:36:57 0:00:24 0:19:56 1:11:52
16 145 Kobeja Boris SLO 0:13:38 0:00:48 0:36:50 0:00:24 0:20:14 1:11:55
17 74 Kranjčevič Tomaž TK Maribor SLO 0:13:23 0:00:55 0:35:38 0:00:36 0:21:46 1:12:19
18 132 Čičič-ocvirk Dejan TK CELJE SLO 0:14:11 0:00:31 0:36:38 0:00:32 0:20:44 1:12:39
19 78 Lovenjak Damir “””sokolkpš””” SLO 0:13:41 0:00:24 0:35:58 0:00:27 0:22:07 1:12:40
20 53 Čepe Dejan Triatlon klub Maribor SLO 0:14:17 0:00:42 0:35:54 0:00:39 0:21:14 1:12:48
21 137 Ivanačić Dario TK Zrinski HR 0:13:11 0:00:58 0:35:44 0:00:31 0:22:49 1:13:16
22 90 Pavliša Dorijan Triatlon klub Zagreb HR 0:13:58 0:00:33 0:36:48 0:00:24 0:21:41 1:13:27
23 59 Gantar Gregor TK Trisport SLO 0:14:58 0:00:53 0:38:25 0:00:42 0:19:24 1:14:23
24 86 Oblak Miran TK Trisport SLO 0:12:59 0:00:49 0:38:10 0:00:33 0:22:11 1:14:44
25 140 Štabuc Roman SLO 0:15:36 0:00:53 0:36:57 0:00:29 0:20:52 1:14:49
26 108 Slanič Zoran ŠD Sokol SLO 0:13:45 0:00:25 0:37:13 0:00:44 0:22:40 1:14:50
27 76 Kuhar Janez KPŠ SLO 0:15:58 0:00:54 0:38:01 0:00:30 0:19:26 1:14:52
28 45 Bola Jure SLO 0:11:21 0:01:19 0:39:47 0:00:34 0:22:01 1:15:04
29 95 Piki Tine / SLO 0:13:37 0:00:47 0:37:08 0:00:34 0:23:06 1:15:14
30 77 Ladič Nikola Medicus SLO 0:13:44 0:00:40 0:37:11 0:00:33 0:23:42 1:15:52
31 147 Drevenšek Gorazd Slovenska vojska SLO 0:15:25 0:01:08 0:38:32 0:00:51 0:20:31 1:16:28
32 57 Ferlan Luka TRISPORT SLO 0:16:25 0:00:29 0:38:16 0:00:27 0:21:26 1:17:04
33 131 Dobnikar Milan ŠD Dobrova SLO 0:16:53 0:00:54 0:39:57 0:00:36 0:19:23 1:17:45
34 136 Lišnjič Goran Triatlon klub Split HR 0:14:11 0:01:13 0:40:00 0:00:40 0:21:51 1:17:57
35 103 Rejc Boštjan ŠD Sokol SLO 0:16:04 0:00:44 0:40:13 0:01:19 0:19:49 1:18:11
36 56 Duračkovič Damir ŠD Sokol SLO 0:15:15 0:00:26 0:38:57 0:00:37 0:23:09 1:18:27
37 149 Čeh Robi SLO 0:15:12 0:01:53 0:38:01 0:00:45 0:22:48 1:18:41
38 79 Malovie Zoran TK Maribor SLO 0:15:58 0:00:26 0:38:35 0:00:35 0:23:16 1:18:52
39 150 Mohorie Igor SLO 0:15:13 0:01:51 0:38:01 0:00:47 0:24:13 1:20:07
40 52 Cvilinder Boris TK Zrinski HR 0:18:21 0:01:01 0:39:23 0:00:40 0:22:05 1:21:32
41 71 Kovač Tomaž TRISPORT SLO 0:14:14 0:00:27 0:47:01 0:00:36 0:19:57 1:22:18
42 37 Miksič Andrej SLO 0:12:45 0:01:21 0:43:10 0:00:51 0:24:44 1:22:54
43 143 Švab Matic Triatlon klub Gorenjska SLO 0:16:31 0:00:54 0:40:47 0:00:48 0:24:19 1:23:21
44 67 Kaueevie Leon KPŠ SLO 0:16:39 0:01:12 0:41:32 0:00:30 0:24:12 1:24:06
45 146 Drevenšek Danilo Slovenska vojska SLO 0:15:30 0:02:34 0:43:44 0:01:20 0:22:15 1:25:25
46 135 Ladinek Gorazd KPŠ SLO 0:21:03 0:01:24 0:40:16 0:00:23 0:24:08 1:27:16
47 100 Pulko Radovan KPŠ SLO 0:16:56 0:01:41 0:45:32 0:01:03 0:23:19 1:28:33
48 112 Špurej Iztok SLO 0:24:20 0:01:41 0:48:45 0:00:34 0:13:35 1:28:58
49 96 Planinšek Odon SLO 0:15:07 0:02:23 0:48:57 0:00:32 0:23:44 1:30:45
50 44 Bergant Andrej SLO 0:23:49 0:02:18 0:51:25 0:00:46 0:23:49 1:42:09
51 55 Drevenšek Ivan SLO 0:21:25 0:01:31 0:49:42 0:00:29 0:30:06 1:43:14
52 142 Ladič Peter KPŠ SLO 0:18:22 0:01:29 0:50:58 0:00:28 0:34:20 1:45:39
53 73 Kovačevič Jaroslav Multisport klub Krško SLO 0:09:18 0:01:20 0:38:14 0:00:27 0:21:28 2:10:49
49 Brodnjak Miha TK Ljubljana SLO 0:11:30 0:00:18 DNF
119 Vegelj Rok Multisport klub Krško SLO 0:11:17 0:01:08 DNF

Veterani I

# Št. Priimek Ime Klub Drž. Plavanje Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 130 Železnikar Jani TRISPORT SLO 0:13:27 0:00:30 0:37:25 0:00:25 0:18:39 1:10:28
2 70 Komel Branimir KPŠ SLO 0:14:41 0:00:50 0:37:19 0:00:34 0:18:43 1:12:08
3 125 Zmazek Boris TK Maraton Ptuj SLO 0:16:09 0:00:33 0:38:12 0:00:32 0:22:11 1:17:39

Veterani II

# Št. Priimek Ime Klub Drž. Plavanje Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 68 Kogovšek Stane ŠD Sokol SLO 0:15:43 0:00:38 0:37:34 0:00:46 0:20:37 1:15:20
2 82 Mihelie Marko ŠD Kidrieevo SLO 0:15:35 0:01:25 0:41:16 0:00:52 0:23:21 1:22:30
3 47 Borovinšek Mladen TK Maribor SLO 0:15:09 0:00:48 0:39:33 0:00:59 0:25:59 1:22:31
4 51 Cizerl Franc Medicus SLO 0:19:26 0:01:33 0:41:21 0:00:52 0:24:15 1:27:29

Veterani III

# Št. Priimek Ime Klub Drž. Plavanje Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 115 Trampuš Mitja SLO 0:14:48 0:00:58 0:37:01 0:00:41 0:20:20 1:13:51
2 126 Žagar Anton TŠD GRI? SLO 0:15:13 0:01:03 0:37:37 0:00:19 0:19:51 1:14:04
3 42 Ačimovič Rado KPŠ SLO 0:14:48 0:00:46 0:39:04 0:00:27 0:19:29 1:14:35
4 69 Kolander Rudi TK Maribor SLO 0:15:45 0:00:44 0:38:32 0:00:30 0:20:53 1:16:25
5 144 Poljšak Lojze SLO 0:15:52 0:01:26 0:43:39 0:01:08 0:25:24 1:27:31
6 141 Cvetko Dušan SLO 0:17:23 0:01:34 0:43:13 0:01:06 0:24:22 1:27:40

Veterani IV

# Št. Priimek Ime Klub Drž. Plavanje Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 66 Kabaj Milan Triatlon klub Maribor SLO 0:16:37 0:01:31 0:45:01 0:00:52 0:27:44 1:31:46

SPRINT ŽENSKE PO KATEGORIJAH

Mladinke

# Št. Priimek Ime Klub Drž. Plavanje Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 116 Tramte Maša TK Inles Riko Ribnica SLO 0:13:07 0:00:23 0:40:09 0:00:31 0:23:52 1:18:03
2 113 Šrudar Mirka TK Hidraulika Kurelja HR 0:14:56 0:00:37 0:41:40 0:00:27 0:26:54 1:24:36
3 127 Žičkar Dolores Multisport klub Krško SLO 0:11:48 0:00:53 0:46:23 0:00:22 0:28:32 1:28:00

Članice

# Št. Priimek Ime Klub Drž. Plavanje Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 109 Šimič Mateja TK Trisport Kamnik SLO 0:11:47 0:00:23 0:35:20 0:00:23 0:18:59 1:06:54
2 111 Šinkovec Melita ŠD Sokol SLO 0:13:05 0:00:37 0:37:43 0:00:28 0:21:55 1:13:49
3 128 Gracin Jelena TK Zrinski HR 0:14:57 0:00:36 0:37:55 0:00:29 0:22:55 1:16:54
4 120 Vilar Tadeja Triatlon klub Maribor SLO 0:14:54 0:00:35 0:39:23 0:00:37 0:21:58 1:17:30
5 102 Rajher Polona TK Maribor SLO 0:15:25 0:00:44 0:38:37 0:00:30 0:23:15 1:18:33
6 107 Skevin Kristina TK Zrinski HR 0:13:36 0:00:57 0:39:08 0:00:34 0:24:24 1:18:40
7 94 Petrin Živa TK Trisport Kamnik SLO 0:15:22 0:00:48 0:40:33 0:00:28 0:21:48 1:19:01
8 122 Vohar Mateja ŠD Sokol SLO 0:16:21 0:00:51 0:37:52 0:00:38 0:24:14 1:19:59
9 64 Jug Manca TK Ljubljana SLO 0:13:45 0:00:26 0:39:26 0:00:30 0:28:11 1:22:21
10 85 Muršek Lidija KPŠ SLO 0:17:28 0:00:55 0:47:12 0:00:25 0:30:53 1:36:55
11 148 Verovnik Metka SLO 0:17:12 0:01:19 0:49:19 0:00:33 0:29:11 1:37:36

Veteranke I

# Št. Priimek Ime Klub Drž. Plavanje Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 129 Kozjek Nada SLO 0:13:19 0:01:16 0:37:32 0:00:33 0:20:46 1:13:29

Veteranke II

# Št. Priimek Ime Klub Drž. Plavanje Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 121 Vilar Štrukelj Ljuba Triatlon klub Maribor SLO 0:16:35 0:00:31 0:43:25 0:00:38 0:25:23 1:26:34

SUPERSPRINT MOŠKI ABSOLUTNO

# Št. Priimek Ime Klub Plavanje Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat Kat #
1 9 Kaplan Luka TK Inles Riko Ribnica 0:05:09 0:00:28 0:1S:S1 0:00:15 0:08:57 0:28:21 MKA 1
2 5 Bezjak Aleš KPŠ 0:05:56 0:00:33 0:14:26 0:00:14 0:10:19 0:31:30 MCL 1
3 4 Bajič Rok Triatlon klub Gorenjska 0:05:36 0:00:38 0:14:18 0:00:25 0:11:11 0:32:10 MKA 2
4 2 Bajič Bor Triatlon klub Gorenjska 0:05:34 0:00:38 0:14:28 0:00:22 0:11:45 0:32:48 MMM 1
5 16 Maračič Boštjan 0:05:19 0:00:46 0:15:08 0:00:24 0:12:06 0:33:45 MCL 2
6 18 Pihler Berni 0:05:03 0:00:31 0:15:24 0:00:16 0:12:42 0:33:57 MCL 3
7 8 Horvat Lobel Triatlon klub Zagreb 0:05:37 0:00:32 0:16:07 0:00:20 0:11:26 0:34:04 MKA 3
8 21 Terbuc Jernej KPŠ 0:06:47 0:01:45 0:15:55 0:00:21 0:10:32 0:35:21 MMM 2
9 7 Dijak Peter Srednja gradbena šola Maribor 0:08:10 0:00:33 0:15:46 0:00:20 0:11:07 0:35:58 MSM 1
10 20 Vrhovnik Rok TK Trisport 0:07:50 0:00:32 0:15:13 0:00:17 0:12:15 0:36:09 MKA 4
11 6 Golob Renato Srednja gradbena šola Maribor 0:08:09 0:00:59 0:15:34 0:00:17 0:11:17 0:36:18 MSM 2
12 11 Kramaršič Jaka Multisport klub Krško 0:05:03 0:00:46 0:18:30 0:00:26 0:11:32 0:36:19 MKA 5
13 22 Mlaker Ivan 0:10:16 0:00:42 0:14:10 0:00:29 0:11:07 0:36:46 MVS 1
14 26 Jankovič Nino 0:05:01 0:00:40 0:18:21 0:00:18 0:12:29 0:36:51 MMM 3
15 12 Lepej Tadej Srednja gradbena šola Maribor 0:09:15 0:01:14 0:15:56 0:00:24 0:12:25 0:39:16 MSM 3
16 28 Novak Miha 0:09:51 0:01:38 0:19:08 0:00:29 0:17:18 0:48:26 MKA 6
17 27 Munda Tomaž 0:09:38 0:01:37 0:23:45 0:00:25 0:14:51 0:50:18 MKA 7

SUPERSPRINT ŽENSKE ABSOLUTNO

# Št. Priimek Ime Klub Plavanje Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat Kat #
1 15 Mandl Nina Multisport klub Krško 0:05:07 0:00:40 0:15:29 0:00:20 0:12:22 0:33:59 ZKA 1
2 23 Štibelj Ula Triatlon klub Gorenjska 0:06:30 0:00:34 0:16:41 0:00:37 0:11:57 0:36:21 ZMM 1
3 19 Rot Saša TK Sokol 0:07:08 0:00:43 0:16:41 0:00:43 0:11:08 0:36:24 ZSM 1
4 29 Bezjak Andreja KK BIKE EK Haloze Ptuj 0:08:54 0:01:49 0:14:31 0:00:58 0:12:46 0:39:00 ZCL 1
5 118 Uršič Barbara TK Trisport 0:07:46 0:00:45 0:18:08 0:00:20 0:13:58 0:41:00 ZMM 2
6 24 Štraus Tjaša 0:06:26 0:00:58 0:19:59 0:00:29 0:14:13 0:42:07 ZMM 3
7 25 Cafuta Maja 0:09:02 0:01:28 0:19:49 0:00:34 0:14:34 0:45:28 ZMM 4
8 10 Knez Dunja 0:12:07 0:00:49 0:21:51 0:00:35 0:15:14 0:50:39 ZV2 1

SUPERSPRINT MOŠKI PO KATEGORIJAH

Kadeti

# Št. Priimek Ime Klub Drž. Plavanje Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 9 Kaplan Luka TK Inles Riko Ribnica SLO 0:05:09 0:00:28 0:13:31 0:00:15 0:08:57 0:28:21
2 4 Bajič Rok Triatlon klub Gorenjska SLO 0:05:36 0:00:38 0:14:18 0:00:25 0:11:11 0:32:10
3 8 Horvat Lobel Triatlon klub Zagreb SLO 0:05:37 0:00:32 0:16:07 0:00:20 0:11:26 0:34:04
4 20 Vrhovnik Rok TK Trisport SLO 0:07:50 0:00:32 0:15:13 0:00:17 0:12:15 0:36:09
5 11 Kramaršič Jaka Multisport klub Krško SLO 0:05:03 0:00:46 0:18:30 0:00:26 0:11:32 0:36:19
6 28 Novak Miha SLO 0:09:51 0:01:38 0:19:08 0:00:29 0:17:18 0:48:26
7 27 Munda Tomaž SLO 0:09:38 0:01:37 0:23:45 0:00:25 0:14:51 0:50:18

Mlajši mladinci

# Št. Priimek Ime Klub Drž. Plavanje Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 2 Bajič Bor Triatlon klub Gorenjska SLO 0:05:34 0:00:38 0:14:28 0:00:22 0:11:45 0:32:48
2 21 Terbuc Jernej KPŠ SLO 0:06:47 0:01:45 0:15:55 0:00:21 0:10:32 0:35:21
3 26 Jankovič Nino SLO 0:05:01 0:00:40 0:18:21 0:00:18 0:12:29 0:36:51

Mladinci

# Št. Priimek Ime Klub Drž. Plavanje Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 7 Dijak Peter Srednja gradbena šola Maribor SLO 0:08:10 0:00:33 0:15:46 0:00:20 0:11:07 0:35:58
2 6 Golob Renato Srednja gradbena šola Maribor SLO 0:08:09 0:00:59 0:15:34 0:00:17 0:11:17 0:36:18
3 12 Lepej Tadej Srednja gradbena šola Maribor SLO 0:09:15 0:01:14 0:15:56 0:00:24 0:12:25 0:39:16

Člani

# Št. Priimek Ime Klub Drž. Plavanje Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 5 Bezjak Aleš KPŠ SLO 0:05:56 0:00:33 0:14:26 0:00:14 0:10:19 0:31:30
2 16 Maračič Boštjan SLO 0:05:19 0:00:46 0:15:08 0:00:24 0:12:06 0:33:45
3 18 Pihler Berni SLO 0:05:03 0:00:31 0:15:24 0:00:16 0:12:42 0:33:57

Veterani

# Št. Priimek Ime Klub Drž. Plavanje Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 22 Mlaker Ivan SLO 0:10:16 0:00:42 0:14:10 0:00:29 0:11:07 0:36:46

SUPERSPRINT ŽENSKE PO KATEGORIJAH

Kadetinje

# Št. Priimek Ime Klub Drž. Plavanje Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 15 Mandl Nina Multisport klub Krško SLO 0:05:07 0:00:40 0:15:29 0:00:20 0:12:22 0:33:59

Mlajše mladinke

# Št. Priimek Ime Klub Drž. Plavanje Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 23 Štibelj Ula Triatlon klub Gorenjska SLO 0:06:30 0:00:34 0:16:41 0:00:37 0:11:57 0:36:21
2 118 Uršič Barbara TK Trisport SLO 0:07:46 0:00:45 0:18:08 0:00:20 0:13:58 0:41:00
3 24 Štraus Tjaša SLO 0:06:26 0:00:58 0:19:59 0:00:29 0:14:13 0:42:07
4 25 Cafuta Maja SLO 0:09:02 0:01:28 0:19:49 0:00:34 0:14:34 0:45:28

Mladinke

# Št. Priimek Ime Klub Drž. Plavanje Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 19 Rot Saša TK Sokol SLO 0:07:08 0:00:43 0:16:41 0:00:43 0:11:08 0:36:24

Članice

# Št. Priimek Ime Klub Drž. Plavanje Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 29 Bezjak Andreja KK BIKE EK Haloze Ptuj SLO 0:08:54 0:01:49 0:14:31 0:00:58 0:12:46 0:39:00

Veteranke

# Št. Priimek Ime Klub Drž. Plavanje Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 10 Knez Dunja SLO 0:12:07 0:00:49 0:21:51 0:00:35 0:15:14 0:50:39