MOŠKI ABSOLUTNO – Sprint Triatlon

# Priimek Ime Klub Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat Kat #
1 CEBIN BOJAN TK Inles Riko Ribnica 0:10:58 0:00:16 0:30:36 0:00:17 0:16:54 0:59:04 MCL 1
2 ČUBRIĆ ZVONKO Triatlon klub Zrinski 0:10:37 0:00:18 0:30:56 0:00:19 0:17:03 0:59:15 MCL 2
3 PETKOVIĆ GORDAN Triatlon klub Zrinski 0:10:43 0:00:18 0:30:47 0:00:21 0:17:10 0:59:23 MCL 3
4 PLEŠE DAVID TK Ljubljana 0:10:47 0:00:25 0:30:41 0:00:21 0:17:48 1:00:04 MCL 4
5 TIŠLJAR MIRKO TK Trisport Kamnik 0:10:45 0:00:18 0:30:50 0:00:18 0:17:59 1:00:12 MCL 5
6 ŠPORAR MATEJ TK Inles Riko Ribnica 0:10:46 0:00:16 0:30:52 0:00:18 0:18:00 1:00:15 MSM 1
7 SEME UROŠ Triatlon klub Gorenjska 0:10:40 0:00:22 0:30:49 0:00:21 0:18:31 1:00:45 MCL 6
8 HENIGMAN DEJAN TK Inles Riko Ribnica 0:11:10 0:00:20 0:32:37 0:00:19 0:17:18 1:01:47 MSM 2
9 BRATKO KRISTIJAN 0:10:45 0:00:20 0:30:48 0:00:22 0:19:32 1:01:48 MSM 3
10 HARNOLD PETER 0:10:45 0:00:18 0:32:48 0:00:18 0:17:49 1:02:01 MCL 7
11 IVANDIĆ TOMISLAV Triatlon klub Zrinski 0:10:45 0:00:18 0:30:51 0:00:17 0:19:49 1:02:03 MSM 4
12 MEDEN SAŠO TK Maribor 0:11:47 0:00:21 0:32:02 0:00:23 0:19:12 1:03:47 MCL 8
13 KOVAČIČ JAROSLAV Triatlon klub Krško 0:10:35 0:00:32 0:32:47 0:00:21 0:19:46 1:04:02 MCL 9
14 ŠINK TOMAŽ Triatlon klub Gorenjska 0:11:49 0:00:24 0:33:00 0:00:25 0:19:17 1:04:57 MCL 10
15 BRODNJAK MIHA TK Ljubljana 0:11:08 0:00:20 0:32:43 0:00:24 0:20:42 1:05:19 MCL 11
16 SAJEVEC PETER TK Inles Riko Ribnica 0:12:07 0:00:30 0:33:52 0:00:33 0:18:41 1:05:44 MCL 12
17 POGAČNIK NEJC 0:11:40 0:00:21 0:32:08 0:00:23 0:21:15 1:05:49 MSM 5
18 DODIG VIBOR Triatlon klub Zrinski 0:10:39 0:00:22 0:32:50 0:00:31 0:21:37 1:06:01 MCL 13
19 PARADIŽ MATEJ ŠD Sokol 0:11:51 0:00:24 0:32:56 0:00:25 0:20:57 1:06:36 MCL 14
20 TROŠT GREGOR TK Gorenjska 0:12:59 0:00:24 0:33:20 0:00:29 0:19:23 1:06:37 MCL 15
21 PODLOGAR ELVIS TŠD Grič 0:12:50 0:00:34 0:33:15 0:00:17 0:19:55 1:06:52 MCL 16
22 ŠILC FRANCI TK Inles Riko Ribnica 0:14:25 0:00:19 0:33:17 0:00:19 0:18:36 1:06:57 MCL 17
23 TORKAR GREGOR Triatlon klub Gorenjska 0:12:20 0:00:27 0:33:19 0:00:33 0:20:35 1:07:16 MCL 18
24 ČEPE DEJAN TK Maribor 0:13:19 0:00:36 0:33:12 0:00:25 0:20:06 1:07:40 MCL 19
25 GRGURIČ MIHA TK Inles Riko Ribnica 0:12:10 0:00:47 0:33:42 0:00:26 0:20:48 1:07:55 MCL 20
26 ZAJC MIHA TK Inles Riko Ribnica 0:11:49 0:00:23 0:34:26 0:00:26 0:21:07 1:08:13 MCL 21
27 BRŠEC UROŠ TK Inles Riko Ribnica 0:13:24 0:00:25 0:33:19 0:00:36 0:20:30 1:08:17 MCL 22
28 KREGAR MIRO TK Trisport Kamnik 0:13:29 0:00:26 0:35:44 0:00:14 0:19:00 1:08:54 MV1 1
29 KOMEL BRANIMIR 0:14:46 0:00:22 0:34:35 0:00:24 0:19:23 1:09:32 MV1 2
30 ZAPUŠEK SEBASTJAN KK Frirajd 0:13:21 0:00:32 0:33:16 0:00:36 0:21:49 1:09:36 MCL 23
31 KOVAČ TOMAŽ TK Trisport Kamnik 0:13:56 0:00:22 0:35:28 0:00:30 0:19:32 1:09:51 MCL 24
32 EKART VIKTOR 0:14:37 0:00:32 0:34:27 0:00:30 0:19:50 1:09:59 MV2 1
33 BOLA JURE 0:11:06 0:01:13 0:34:22 0:00:37 0:22:40 1:10:00 MCL 25
34 MIHELJ RAJKO TK Ljubljana 0:14:42 0:00:40 0:34:16 0:00:34 0:19:49 1:10:03 MV2 2
35 PIKL TINE Medicus 0:13:27 0:00:49 0:33:46 0:00:37 0:22:10 1:10:51 MCL 26
36 GANTAR GREGOR TK Trisport Kamnik 0:14:25 0:00:45 0:35:37 0:00:31 0:19:45 1:11:06 MV1 3
37 MERHAR MATJAŽ TK Krško 0:14:52 0:00:34 0:34:14 0:00:55 0:20:38 1:11:14 MCL 27
38 ČIČIČ-OCVIRK DEJAN Celeia Triatlon 0:14:08 0:00:22 0:35:33 0:00:28 0:20:48 1:11:21 MCL 28
39 JERŠIN JURIJ TK Gorenjska 0:14:51 0:00:43 0:34:59 0:00:45 0:20:48 1:12:06 MV1 4
40 ŠTABUC ROMAN TK Maribor 0:15:19 0:00:48 0:34:28 0:00:40 0:20:54 1:12:12 MCL 29
41 VIŠTICA ANDREJ TK Zagreb 0:13:54 0:01:03 0:36:25 0:00:36 0:20:19 1:12:19 MCL 30
42 AČIMOVIČ RADO KPŠ Ptuj 0:14:50 0:00:47 0:36:23 0:00:33 0:20:16 1:12:52 MV3 1
43 LADIČ NIKOLA Medicus 0:13:24 0:00:34 0:34:58 0:00:44 0:23:21 1:13:02 MCL 31
44 VEHOVEC ROBERT TK Maribor 0:14:16 0:01:11 0:35:07 0:00:52 0:21:51 1:13:20 MV1 5
45 ŠVAB MATIC Triatlon klub Gorenjska 0:14:44 0:00:37 0:34:15 0:00:34 0:23:21 1:13:33 MCL 32
46 FERLAN LUKA TK Trisport Kamnik 0:14:27 0:00:34 0:36:17 0:00:32 0:21:52 1:13:44 MCL 33
47 PURGAJ BOJAN AK Olimpija 0:15:18 0:01:38 0:38:42 0:00:14 0:18:35 1:14:29 MCL 34
48 KUHAR JANEZ 0:15:41 0:00:33 0:36:24 0:00:31 0:21:22 1:14:33 MCL 35
49 ČEH ROBERT KPŠ Ptuj 0:15:18 0:01:00 0:35:56 0:00:39 0:22:33 1:15:28 MCL 36
50 KOJC JOŽE TK Maribor 0:14:29 0:00:32 0:35:36 0:00:48 0:24:02 1:15:29 MCL 37
51 KOGOVŠEK STANE ŠD Sokol 0:16:03 0:00:30 0:37:07 0:00:32 0:21:18 1:15:32 MV3 2
52 DUDIC MARKO 0:13:15 0:01:05 0:38:02 0:00:22 0:22:57 1:15:43 MCL 38
53 ŽAGAR ANTON TŠD Grič 0:15:28 0:00:53 0:37:31 0:00:19 0:21:42 1:15:54 MV3 3
54 OBREZA MATEJ TK Inles Riko Ribnica 0:14:08 0:00:56 0:37:18 0:00:28 0:23:13 1:16:04 MCL 39
55 MAHNIČ ALEŠ Celeia Triatlon 0:13:17 0:00:48 0:36:26 0:00:50 0:24:46 1:16:08 MCL 40
56 KOLANDER RUDI TK Maribor 0:15:43 0:00:44 0:37:12 0:00:41 0:22:31 1:16:52 MV3 4
57 MALOVIČ ZORAN TK Maribor 0:15:12 0:00:26 0:37:28 0:00:32 0:23:27 1:17:08 MCL 41
58 IGREC BRUNO TK Zagreb 0:15:08 0:00:47 0:36:20 0:00:29 0:24:25 1:17:10 MSM 6
59 PUSTIŠEK MATEVŽ 0:16:34 0:00:48 0:37:23 0:00:45 0:22:47 1:18:19 MCL 42
60 ŠTRUKELJ ANDREJ TK Maribor 0:15:00 0:00:54 0:38:09 0:01:06 0:23:30 1:18:42 MV1 6
61 SKUPNJAK VJERAN TK Rudolf Peršin 0:14:26 0:01:39 0:37:50 0:00:27 0:24:26 1:18:50 MCL 43
62 DOBNIKAR MILAN TK Trisport Kamnik 0:17:13 0:00:40 0:39:08 0:00:49 0:21:04 1:18:57 MV1 7
63 FOŠNARIČ IZTOK 0:16:26 0:01:05 0:38:26 0:01:26 0:22:08 1:19:33 MCL 44
64 ZMAZEK BORIS TK Maraton Ptuj 0:17:01 0:00:46 0:37:56 0:01:03 0:23:42 1:20:30 MV1 8
65 FILIPANČIČ ROK 0:14:46 0:01:05 0:37:19 0:00:46 0:26:34 1:20:32 MSM 7
66 OBŠTETAT MATJAŽ 0:17:17 0:01:00 0:38:15 0:00:47 0:23:25 1:20:45 MCL 45
67 OBREZA MARKO TK Trisport Kamnik 0:15:20 0:00:47 0:39:09 0:00:49 0:25:14 1:21:20 MCL 46
68 MIKSIČ ANDREJ 0:12:24 0:01:11 0:41:03 0:00:42 0:26:36 1:21:58 MCL 47
69 CIZERL FRANC 0:18:04 0:01:02 0:37:45 0:01:11 0:24:52 1:22:55 MV3 5
70 DOLJŠAK IZTOK 0:17:15 0:01:54 0:38:16 0:00:46 0:25:13 1:23:25 MCL 48
71 PINTARIČ TONI 0:17:07 0:01:30 0:39:52 0:00:32 0:24:50 1:23:54 MCL 49
72 KAPEL SEBASTIJAN TK Maraton Ptuj 0:19:13 0:01:11 0:39:06 0:00:23 0:24:09 1:24:04 MCL 50
73 ČONDIČ IVO 0:17:57 0:01:01 0:40:41 0:00:57 0:24:52 1:25:30 MCL 51
74 GOMZI SLAVKO TS Radenska 0:17:27 0:01:44 0:39:12 0:00:39 0:26:54 1:25:59 MV3 6
75 MAČEK MARIO 0:17:48 0:02:33 0:40:34 0:00:28 0:25:38 1:27:03 MCL 52
76 POLJŠAK LOJZE 0:17:40 0:01:05 0:40:49 0:01:30 0:26:28 1:27:34 MV3 7
77 JUSTINEK GORAZD 0:17:28 0:02:29 0:42:37 0:00:38 0:26:21 1:29:36 MCL 53
78 KOREZ ROK KPŠ Ptuj 0:16:49 0:01:35 0:40:50 0:00:41 0:30:12 1:30:09 MCL 54
79 MIHELIČ MARKO Kidričevo 0:17:05 0:01:40 0:45:25 0:01:09 0:24:51 1:30:12 MV2 3
80 FILIPANČIČ MATEJ 0:16:08 0:01:45 0:44:57 0:00:32 0:27:02 1:30:26 MSM 8
81 ŠTRBAC IVO TK Zagreb 0:17:26 0:01:29 0:45:34 0:00:23 0:25:53 1:30:47 MCL 55
82 STRMŠEK HINKO KPŠ Ptuj 0:17:11 0:01:59 0:44:08 0:00:27 0:30:09 1:33:55 MCL 56
83 TOŠ DANIJEL KPŠ Ptuj 0:25:18 0:02:01 0:40:23 0:00:28 0:26:07 1:34:19 MCL 57
84 VIDRIH MARKO 0:18:27 0:02:07 0:44:50 0:00:29 0:29:23 1:35:18 MCL 58
85 ROZMAN MARJAN Prometna šola Maribor 0:18:54 0:02:09 0:45:30 0:00:41 0:28:59 1:36:15 MV4 1
86 HERMAN JANEZ ŠKD TEŠ Šoštanj 0:19:11 0:01:37 0:45:40 0:00:35 0:31:47 1:38:53 MV3 8
87 KRASNIK GORAZD Klub maratonec Lenart 0:20:04 0:03:04 0:46:45 0:00:51 0:28:17 1:39:04 MV3 9
88 PANIČ ERIK TK Trisport Kamnik 0:17:13 0:01:55 0:47:46 0:00:36 0:34:54 1:42:25 MCL 59
89 LAMPE UROŠ TK Ljubljana 0:21:36 0:01:37 0:48:12 0:00:52 0:31:08 1:43:28 MV5 1
90 ŠPUREJ IZTOK 0:29:16 0:02:18 0:47:48 0:00:48 0:28:57 1:49:09 MCL 60
BOROVINŠEK MLADEN TK Maribor 0:15:02 0:00:54 0:37:58 0:00:51 DNF MV2
SEME ALEŠ Triatlon klub Gorenjska 0:46:37 0:01:08 DNF MCL
KROHNE ALJOŠA ŠD Sokol 0:15:22 0:01:05 0:21:40 0:01:20 DNF MCL
PREVOLNIK SAŠO Celeia Triatlon 0:13:02 0:00:42 0:36:24 DNF MCL

MLADINCI

# Priimek Ime Klub Drž. SLO Plav. Tran1 Kolo tran2 Tek Rezultat
1 ŠPORAR MATEJ TK Inles Riko Ribnica SLO 0:10:46 0:00:16 0:30:52 0:00:18 0:18:00 1:00:15
2 HENIGMAN DEJAN TK Inles Riko Ribnica SLO 0:11:10 0:00:20 0:32:37 0:00:19 0:17:18 1:01:47
3 BRATKO KRISTIJAN HRV 0:10:45 0:00:20 0:30:48 0:00:22 0:19:32 1:01:48
4 IVANDIĆ TOMISLAV Triatlon klub Zrinski HRV 0:10:45 0:00:18 0:30:51 0:00:17 0:19:49 1:02:03
5 POGAČNIK NEJC SLO 0:11:40 0:00:21 0:32:08 0:00:23 0:21:15 1:05:49
6 IGREC BRUNO TK Zagreb HRV 0:15:08 0:00:47 0:36:20 0:00:29 0:24:25 1:17:10
7 FILIPANČIČ ROK SLO 0:14:46 0:01:05 0:37:19 0:00:46 0:26:34 1:20:32
8 FILIPANČIČ MATEJ SLO 0:16:08 0:01:45 0:44:57 0:00:32 0:27:02 1:30:26

ČLANI

# Priimek Ime Klub Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 CEBIN BOJAN TK Inles Riko Ribnica SLO 0:10:58 0:00:16 0:30:36 0:00:17 0:16:54 0:59:04
2 ČUBRIĆ ZVONKO Triatlon klub Zrinski HRV 0:10:37 0:00:18 0:30:56 0:00:19 0:17:03 0:59:15
3 PETKOVIĆ GORDAN Triatlon klub Zrinski HRV 0:10:43 0:00:18 0:30:47 0:00:21 0:17:10 0:59:23
4 PLEŠE DAVID TK Ljubljana SLO 0:10:47 0:00:25 0:30:41 0:00:21 0:17:48 1:00:04
5 TIŠLJAR MIRKO TK Trisport Kamnik SLO 0:10:45 0:00:18 0:30:50 0:00:18 0:17:59 1:00:12
6 SEME UROŠ Triatlon klub Gorenjska SLO 0:10:40 0:00:22 0:30:49 0:00:21 0:18:31 1:00:45
7 HARNOLD PETER SLO 0:10:45 0:00:18 0:32:48 0:00:18 0:17:49 1:02:01
8 MEDEN SAŠO TK Maribor SLO 0:11:47 0:00:21 0:32:02 0:00:23 0:19:12 1:03:47
9 KOVAČIČ JAROSLAV Triatlon klub Krško SLO 0:10:35 0:00:32 0:32:47 0:00:21 0:19:46 1:04:02
10 ŠINK TOMAŽ Triatlon klub Gorenjska SLO 0:11:49 0:00:24 0:33:00 0:00:25 0:19:17 1:04:57
11 BRODNJAK MIHA TK Ljubljana SLO 0:11:08 0:00:20 0:32:43 0:00:24 0:20:42 1:05:19
12 SAJEVEC PETER TK Inles Riko Ribnica SLO 0:12:07 0:00:30 0:33:52 0:00:33 0:18:41 1:05:44
13 DODIG VIBOR Triatlon klub Zrinski HRV 0:10:39 0:00:22 0:32:50 0:00:31 0:21:37 1:06:01
14 PARADIŽ MATEJ ŠD Sokol SLO 0:11:51 0:00:24 0:32:56 0:00:25 0:20:57 1:06:36
15 TROŠT GREGOR TK Gorenjska SLO 0:12:59 0:00:24 0:33:20 0:00:29 0:19:23 1:06:37
16 PODLOGAR ELVIS TŠD Grič SLO 0:12:50 0:00:34 0:33:15 0:00:17 0:19:55 1:06:52
17 ŠILC FRANCI TK Inles Riko Ribnica SLO 0:14:25 0:00:19 0:33:17 0:00:19 0:18:36 1:06:57
18 TORKAR GREGOR Triatlon klub Gorenjska SLO 0:12:20 0:00:27 0:33:19 0:00:33 0:20:35 1:07:16
19 ČEPE DEJAN TK Maribor SLO 0:13:19 0:00:36 0:33:12 0:00:25 0:20:06 1:07:40
20 GRGURIČ MIHA TK Inles Riko Ribnica SLO 0:12:10 0:00:47 0:33:42 0:00:26 0:20:48 1:07:55
21 ZAJC MIHA TK Inles Riko Ribnica SLO 0:11:49 0:00:23 0:34:26 0:00:26 0:21:07 1:08:13
22 BRŠEC UROŠ TK Inles Riko Ribnica SLO 0:13:24 0:00:25 0:33:19 0:00:36 0:20:30 1:08:17
23 ZAPUŠEK SEBASTJAN KK Frirajd SLO 0:13:21 0:00:32 0:33:16 0:00:36 0:21:49 1:09:36
24 KOVAČ TOMAŽ TK Trisport Kamnik SLO 0:13:56 0:00:22 0:35:28 0:00:30 0:19:32 1:09:51
25 BOLA JURE SLO 0:11:06 0:01:13 0:34:22 0:00:37 0:22:40 1:10:00
26 PIKL TINE Medicus SLO 0:13:27 0:00:49 0:33:46 0:00:37 0:22:10 1:10:51
27 MERHAR MATJAŽ TK Krško SLO 0:14:52 0:00:34 0:34:14 0:00:55 0:20:38 1:11:14
28 ČIČIČ-OCVIRK DEJAN Celeia Triatlon SLO 0:14:08 0:00:22 0:35:33 0:00:28 0:20:48 1:11:21
29 ŠTABUC ROMAN TK Maribor SLO 0:15:19 0:00:48 0:34:28 0:00:40 0:20:54 1:12:12
30 VIŠTICA ANDREJ TK Zagreb HRV 0:13:54 0:01:03 0:36:25 0:00:36 0:20:19 1:12:19
31 LADIČ NIKOLA Medicus SLO 0:13:24 0:00:34 0:34:58 0:00:44 0:23:21 1:13:02
32 ŠVAB MATIC Triatlon klub Gorenjska SLO 0:14:44 0:00:37 0:34:15 0:00:34 0:23:21 1:13:33
33 FERLAN LUKA TK Trisport Kamnik SLO 0:14:27 0:00:34 0:36:17 0:00:32 0:21:52 1:13:44
34 PURGAJ BOJAN AK Olimpija SLO 0:15:18 0:01:38 0:38:42 0:00:14 0:18:35 1:14:29
35 KUHAR JANEZ SLO 0:15:41 0:00:33 0:36:24 0:00:31 0:21:22 1:14:33
36 ČEH ROBERT KPŠ Ptuj SLO 0:15:18 0:01:00 0:35:56 0:00:39 0:22:33 1:15:28
37 KOJC JOŽE TK Maribor SLO 0:14:29 0:00:32 0:35:36 0:00:48 0:24:02 1:15:29
38 DUDIC MARKO SLO 0:13:15 0:01:05 0:38:02 0:00:22 0:22:57 1:15:43
39 OBREZA MATEJ TK Inles Riko Ribnica SLO 0:14:08 0:00:56 0:37:18 0:00:28 0:23:13 1:16:04
40 MAHNIČ ALEŠ Celeia Triatlon SLO 0:13:17 0:00:48 0:36:26 0:00:50 0:24:46 1:16:08
41 MALOVIČ ZORAN TK Maribor SLO 0:15:12 0:00:26 0:37:28 0:00:32 0:23:27 1:17:08
42 PUSTIŠEK MATEVŽ SLO 0:16:34 0:00:48 0:37:23 0:00:45 0:22:47 1:18:19
43 SKUPNJAK VJERAN TK Rudolf Peršin HRV 0:14:26 0:01:39 0:37:50 0:00:27 0:24:26 1:18:50
44 FOŠNARIČ IZTOK SLO 0:16:26 0:01:05 0:38:26 0:01:26 0:22:08 1:19:33
45 OBŠTETAT MATJAŽ SLO 0:17:17 0:01:00 0:38:15 0:00:47 0:23:25 1:20:45
46 OBREZA MARKO TK Trisport Kamnik SLO 0:15:20 0:00:47 0:39:09 0:00:49 0:25:14 1:21:20
47 MIKSIČ ANDREJ SLO 0:12:24 0:01:11 0:41:03 0:00:42 0:26:36 1:21:58
48 DOLJŠAK IZTOK SLO 0:17:15 0:01:54 0:38:16 0:00:46 0:25:13 1:23:25
49 PINTARIČ TONI SLO 0:17:07 0:01:30 0:39:52 0:00:32 0:24:50 1:23:54
50 KAPEL SEBASTIJAN TK Maraton Ptuj SLO 0:19:13 0:01:11 0:39:06 0:00:23 0:24:09 1:24:04
51 ČONDIČ IVO SLO 0:17:57 0:01:01 0:40:41 0:00:57 0:24:52 1:25:30
52 MAČEK MARIO SLO 0:17:48 0:02:33 0:40:34 0:00:28 0:25:38 1:27:03
53 JUSTINEK GORAZD SLO 0:17:28 0:02:29 0:42:37 0:00:38 0:26:21 1:29:36
54 KOREZ ROK KPŠ Ptuj SLO 0:16:49 0:01:35 0:40:50 0:00:41 0:30:12 1:30:09
55 ŠTRBAC IVO TK Zagreb HRV 0:17:26 0:01:29 0:45:34 0:00:23 0:25:53 1:30:47
56 STRMŠEK HINKO KPŠ Ptuj SLO 0:17:11 0:01:59 0:44:08 0:00:27 0:30:09 1:33:55
57 TOŠ DANIJEL KPŠ Ptuj SLO 0:25:18 0:02:01 0:40:23 0:00:28 0:26:07 1:34:19
58 VIDRIH MARKO SLO 0:18:27 0:02:07 0:44:50 0:00:29 0:29:23 1:35:18
59 PANIČ ERIK TK Trisport Kamnik SLO 0:17:13 0:01:55 0:47:46 0:00:36 0:34:54 1:42:25
60 ŠPUREJ IZTOK SLO 0:29:16 0:02:18 0:47:48 0:00:48 0:28:57 1:49:09
KROHNE ALJOŠA ŠD Sokol SLO 0:15:22 0:01:05 0:21:40 0:01:20 DNF
PREVOLNIK SAŠO Celeia Triatlon SLO 0:13:02 0:00:42 0:36:24 DNF
SEME ALEŠ Triatlon klub Gorenjska SLO 0:46:37 0:01:08 DNF

VETERANI I

# Priimek Ime Klub Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 KREGAR MIRO TK Trisport Kamnik SLO 0:13:29 0:00:26 0:35:44 0:00:14 0:19:00 1:08:54
2 KOMEL BRANIMIR SLO 0:14:46 0:00:22 0:34:35 0:00:24 0:19:23 1:09:32
3 GANTAR GREGOR TK Trisport Kamnik SLO 0:14:25 0:00:45 0:35:37 0:00:31 0:19:45 1:11:06
4 JERŠIN JURIJ TK Gorenjska SLO 0:14:51 0:00:43 0:34:59 0:00:45 0:20:48 1:12:06
5 VEHOVEC ROBERT TK Maribor SLO 0:14:16 0:01:11 0:35:07 0:00:52 0:21:51 1:13:20
6 ŠTRUKELJ ANDREJ TK Maribor SLO 0:15:00 0:00:54 0:38:09 0:01:06 0:23:30 1:18:42
7 DOBNIKAR MILAN TK Trisport Kamnik SLO 0:17:13 0:00:40 0:39:08 0:00:49 0:21:04 1:18:57
8 ZMAZEK BORIS TK Maraton Ptuj SLO 0:17:01 0:00:46 0:37:56 0:01:03 0:23:42 1:20:30

VETERANI II

# Priimek Ime Klub Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 EKART VIKTOR 0:14:37 0:00:32 0:34:27 0:00:30 0:19:50 1:09:59
2 MIHELJ RAJKO TK Ljubljana SLO 0:14:42 0:00:40 0:34:16 0:00:34 0:19:49 1:10:03
3 MIHELIČ MARKO Športno društvo Kidričevo SLO 0:17:05 0:01:40 0:45:25 0:01:09 0:24:51 1:30:12
BOROVINŠEK MLADEN TK Maribor SLO 0:15:02 0:00:54 0:37:58 0:00:51 DNF

VETERANI III

# Priimek Ime Klub Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 AČIMOVIČ RADO KPŠ Ptuj SLO 0:00 14:50 0:00:47 0:36:23 0:00:33 0:20:16 1:12:52
2 KOGOVŠEK STANE ŠD Sokol SLO 0:00 16:03 0:00:30 0:37:07 0:00:32 0:21:18 1:15:32
3 ŽAGAR ANTON TŠD Grič SLO 0:00 15:28 0:00:53 0:37:31 0:00:19 0:21:42 1:15:54
4 KOLANDER RUDI TK Maribor SLO 0 15:43 0:00:44 0:37:12 0:00:41 0:22:31 1:16:52
5 CIZERL FRANC SLO 0 18:04 0:01:02 0:37:45 0:01:11 0:24:52 1:22:55
6 GOMZI SLAVKO TS Radenska SLO 0:00 17:27 0:01:44 0:39:12 0:00:39 0:26:54 1:25:59
7 POLJŠAK LOJZE SLO 0:00 17:40 0:01:05 0:40:49 0:01:30 0:26:28 1:27:34
8 HERMAN JANEZ ŠKD TEŠ Šoštanj SLO 0:00 19:11 0:01:37 0:45:40 0:00:35 0:31:47 1:38:53
9 KRASNIK GORAZD Klub maratonec Lenart SLO 0:00 20:04 0:03:04 0:46:45 0:00:51 0:28:17 1:39:04

VETERANI IV

# Priimek Ime Klub Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 ROŽMAN MARJAN Prometna šola Maribor SLO 0:18:54 0:02:09 0:45:30 0:00:41 0:28:59 1:36:15

VETERANI V

# Priimek Ime Klub Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 LAMPE UROŠ TK Ljubljana SLO 0:21:36 0:01:37 0:48:12 0:00:52 0:31:08 1:43:28

ŽENSKE ABSOLUTNO – Sprint Triatlon

# Priimek Ime Klub Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat Kat #
1 NAKRST NATASA TK Trisport Kamnik 0:13:13 0:00:31 0:35:12 0:00:37 0:21:29 1:11:05 ZV1 1
2 ŠINKOVEC MELITA ŠD Sokol 0:13:48 0:00:26 0:35:28 0:00:26 0:21:33 1:11:43 ZCL 1
3 RAJHER POLONA TK Maribor 0:14:10 0:00:31 0:35:00 0:00:29 0:22:57 1:13:09 ZCL 2
4 ŠABAN ŽELJKA TK Swibir 0:11:52 0:00:36 0:38:39 0:00:39 0:23:22 1:15:10 ZCL 3
5 VOHAR MATEJA ŠD Sokol 0:16:04 0:00:31 0:36:00 0:00:33 0:23:08 1:16:19 ZCL 4
6 TRAMTE MAŠA TK Inles Riko Ribnica 0:12:50 0:00:27 0:39:09 0:00:31 0:24:35 1:17:34 ZCL 5
7 ŽIČKAR DOLORES Triatlon klub Krško 0:12:02 0:00:37 0:41:39 0:00:28 0:25:05 1:19:52 ZSM 1
8 ROT SAŠA 0:15:29 0:00:36 0:41:25 0:00:46 0:23:53 1:22:12 ZCL 6
9 DOLINAR NINA ŠD Sokol 0:15:31 0:01:06 0:41:42 0:01:15 0:26:48 1:26:25 ZCL 7
10 VILAR ŠTRUKELJ LJUBA TK Maribor 0:19:02 0:00:38 0:44:16 0:00:58 0:27:02 1:31:57 ZV1 2
11 JUSTIN JELENA ŠPORT ŠMID 0:17:01 0:01:37 0:44:55 0:01:24 0:29:12 1:34:11 ZCL 8
12 SREBOTNIK ANJA 0:12:30 0:01:38 0:49:40 0:00:25 0:30:40 1:34:55 ZCL 9
13 PISNIK MAJERIČ VLASTA 0:15:33 0:01:44 0:48:17 0:00:25 0:30:33 1:36:34 ZCL 10
KORPAR MIRIAM TK Zagreb 0:13:55 0:01:12 DNF ZSM

ČLANICE

# Priimek Ime Klub Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 ŠINKOVEC MELITA ŠD Sokol SLO 0:13:48 0:00:26 0:35:28 0:00:26 0:21:33 1:11:43
2 RAJHER POLONA TK Maribor SLO 0:14:10 0:00:31 0:35:00 0:00:29 0:22:57 1:13:09
3 ŠABAN ŽELJKA TK Swibir HRV 0:11:52 0:00:36 0:38:39 0:00:39 0:23:22 1:15:10
4 VOHAR MATEJA SD Sokol SLO 0:16:04 0:00:31 0:36:00 0:00:33 0:23:08 1:16:19
5 TRAMTE MASA TK Inles Riko Ribnica SLO 0:12:50 0:00:27 0:39:09 0:00:31 0:24:35 1:17:34
6 ROT SASA SD Sokol SLO 0:15:29 0:00:36 0:41:25 0:00:46 0:23:53 1:22:12
7 DOLINAR NINA SD Sokol SLO 0:15:31 0:01:06 0:41:42 0:01:15 0:26:48 1:26:25
8 JUSTIN JELENA ŠPORT ŠMID SLO 0:17:01 0:01:37 0:44:55 0:01:24 0:29:12 1:34:11
9 SREBOTNIK ANJA SLO 0:12:30 0:01:38 0:49:40 0:00:25 0:30:40 1:34:55
10 PISNIK MAJERIČ VLASTA SLO 0:15:33 0:01:44 0:48:17 0:00:25 0:30:33 1:36:34

MLADINKE

# Priimek Ime Klub Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 ŽIČKAR DOLORES Triatlon klub Krško SLO 0:12:02 0:00:37 0:41:39 0:00:28 0:25:05 1:19:52
KORPAR MIRIAM TK Zagreb HRV 0:13:55 0:01:12 DNF

VETERANKE

# Priimek Ime Klub Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 NAKRST NATASA TK Trisport Kamnik SLO 0:13:13 0:00:31 0:35:12 0:00:37 0:21:29 1:11:05
2 VILAR ŠTRUKELJ LJUBA TK Maribor SLO 0:19:02 0:00:38 0:44:16 0:00:58 0:27:02 1:31:57

ABSOLUTNO – Super Sprint Triatlon

# Priimek Ime Klub Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 KAPLAN LUKA Tk Inles Riko Ribnica 0:04:44 0:00:30 0:12:53 0:00:13 0:07:29 0:25:52
2 BENCINA PETER TK Inles Riko Ribnica 0:05:05 0:00:27 0:13:03 0:00:13 0:07:22 0:26:12
3 PUCELJ VID TK Inles Riko Ribnica 0:04:50 0:00:24 0:12:55 0:00:15 0:07:55 0:26:20
4 ZOBEC NIK TK Inles Riko Ribnica 0:04:49 0:00:28 0:13:18 0:00:14 0:08:04 0:26:55
5 PUCELJ ANDREJ TK Inles Riko Ribnica 0:05:13 0:00:42 0:13:48 0:00:15 0:08:37 0:28:57
4 HORVAT LOBEL TK Zagreb 0:05:10 0:00:31 0:14:04 0:00:13 0:09:08 0:29:09
7 ARKO PETER TK Inles Riko Ribnica 0:06:06 0:00:37 0:13:38 0:00:17 0:08:44 0:29:24
5 ANDOLJSEK ALJAŽ TK Inles Riko Ribnica 0:05:56 0:00:28 0:14:23 0:00:14 0:08:25 0:29:29
9 MEDEN MATIJA TK Maribor 0:05:09 0:00:22 0:14:18 0:00:28 0:09:25 0:29:44
10 TURČIČ ALEN TK Rudolf Peršin 0:05:17 0:00:22 0:14:38 0:00:19 0:09:28 0:30:05
11 BAJIČ ROK Triatlon klub Gorenjska 0:05:15 0:00:36 0:13:56 0:00:29 0:09:53 0:30:11
12 ŽMAVČIČ BLAŽ Multisport klub Krško 0:05:14 0:00:25 0:14:07 0:00:15 0:10:10 0:30:13
13 BAJIČ BOR Triatlon klub Gorenjska 0:05:17 0:00:40 0:14:15 0:00:29 0:09:39 0:30:22
14 HRIBAR DOMEN TK Trisport Kamnik 0:05:49 0:00:21 0:14:22 0:00:33 0:09:17 0:30:23
15 ROJC MIHA TK Trisport Kamnik 0:05:49 0:00:37 0:14:21 0:00:15 0:10:09 0:31:13
16 VRHOVNIK ROK TK Trisport Kamnik 0:06:34 0:00:27 0:15:15 0:00:17 0:09:54 0:32:28
17 DOBOVSEK DAVID TK Trisport Kamnik 0:06:55 0:00:39 0:15:18 0:00:15 0:09:52 0:33:00
18 STAPIC MATEJ MB 0:07:20 0:00:52 0:14:19 0:00:36 0:10:06 0:33:15
19 GRILJC STEFAN TK Trisport Kamnik 0:06:36 0:00:43 0:15:33 0:00:16 0:10:13 0:33:23
20 VEHOVEC ŽIGA TK Maribor 0:07:08 0:00:43 0:16:10 0:00:17 0:09:53 0:34:15
21 VERDENIK MARKO TK Ljubljana 0:05:58 0:01:19 0:15:54 0:00:21 0:11:04 0:34:39
22 URSIC BOSTJAN TK Trisport Kamnik 0:07:26 0:00:34 0:16:43 0:00:21 0:11:40 0:36:46
23 VREČKO DAVID 0:07:01 0:00:55 0:17:44 0:00:47 0:10:41 0:37:10
24 PULKO RADOVAN 0:07:28 0:01:04 0:16:46 0:00:46 0:11:40 0:37:45
25 PLANKO TOMAŽ TK Trisport Kamnik 0:07:38 0:00:45 0:16:52 0:00:27 0:12:28 0:38:12
26 RANKOVEC MATEJ MB 0:09:25 0:01:33 0:16:51 0:01:05 0:10:00 0:38:57
27 LIPOVEC JERNEJ TK Maribor 0:07:30 0:01:50 0:19:41 0:00:28 0:12:08 0:41:39

KADETI

# Priimek Ime Klub Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 PUCELJ VID TK Inles Riko Ribnica 0:04:50 0:00:24 0:12 0:00 0:07:55 0:2e:20
2 ZOBEC NIK TK Inles Riko Ribnica 0:04:49 0:00:28 0:13 0:00 0:08:04 0:26:55
3 HORVAT LOBEL TK Zagreb 0:05:10 0:00:31 0:14 0:00 0:09:08 0:29:09
4 ARKO PETER TK Inles Riko Ribnica 0:06:06 0:00:37 0:13 0:00 0:08:44 0:29:24
5 TURČIČ ALEN TK Rudolf Peršin 0:05:17 0:00:22 0:14:38 0:00 0:09:28 0:30:05
6 ŽMAVČIČ BLAŽ Multisport klub Krško 0:05:14 0:00:25 0:14 0:00 0:10:10 0:30:13
7 HRIBAR DOMEN TK Trisport Kamnik 0:05:49 0:00:21 0:14 0:00 0:09:17 0:30:25
8 DOBOVŠEK DAVID TK Trisport Kamnik 0:06:55 0:00:39 0:15 0:00 0:09:52 0:33:00
9 GRILJC ŠTEFAN TK Trisport Kamnik 0:06:36 0:00:43 0:15 0:00 0:10:13 0:33:23
10 URŠIC BOŠTJAN TK Trisport Kamnik 0:07:26 0:00:34 0:16 0:00 0:11:40 0:36:46

MLAJŠI MLADINCI

# Priimek Ime Klub Plav. Trani Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 KAPLAN LUKA Tk Inles Riko Ribnica 0:04:44 0:00:30 0:12:53 0:00:13 0:07:29 0:25:52
2 BENCINA PETER TK Inles Riko Ribnica 0:05:05 0:00:27 0:13 0:00 0:07:22 0:26:12
3 PUCELJ ANDREJ TK Inles Riko Ribnica 0:05:13 0:00:42 0:13:48 0:00 0:08:37 0:28:37
4 BAJIČ ROK Triatlon klub Gorenjska 0:05:15 0:00:36 0:13:56 0:00 0:09:53 0:30:11
5 BAJIČ BOR Triatlon klub Gorenjska 0:05:17 0:00:40 0:14 0:00 0:09:39 0:30:22
6 ROJC MIHA TK Trisport Kamnik 0:05:49 0:00:37 0:14:21 0:00:15 0:10:09 0:31:13
7 VRHOVNIK ROK TK Trisport Kamnik 0:06:34 0:00:27 0:15:15 0:00:17 0:09:54 0:32:28
8 RANKOVEC MATEJ MB 0:09:25 0:01:33 0:16:51 0:01:05 0:10:00 0:38:57

STAREJŠI DEČKI

# Priimek Ime Klub Plav. Tranl Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 ANDOLJŠEK ALJAŽ TK Inles Riko Ribnica 0:05:56 0:00:28 0:14:23 0:00:14 0:08:25 0:29:29
2 MEDEN MATIJA TK Maribor 0:05:09 0:00:22 0:14:18 0:00:28 0:09:25 0:29:44
3 VEHOVEC ŽIGA TK Maribor 0:07:08 0:00:43 0:16:10 0:00:17 0:09:53 0:34:15

ABSOLUTNO – Super Sprint Triatlon

# Priimek Ime Klub Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 ORAZEM MONIKA TK Inles Riko Ribnica 0:05:21 0:00:32 0:13:56 0:00:14 0:08:57 0:29:02
2 MANDL NINA Multisport klub Krško 0:04:59 0:00:35 0:14:59 0:00:14 0:09:56 0:30:46
3 ROMŠAK TJASA TK Trisport Kamnik 0:05:54 0:00:23 0:14:32 0:00:15 0:10:29 0:31:34
4 KOŽAR NIKA TK Inles Riko Ribnica 0:05:59 0:00:31 0:14:57 0:00:19 0:10:10 0:31:57
5 BENČINA JANJA TK Inles Riko Ribnica 0:06:09 0:00:29 0:15:40 0:00:13 0:09:55 0:32:27
6 OBREZA BRIGITA TK Trisport Kamnik 0:05:50 0:00:32 0:15:35 0:00:16 0:11:00 0:33:16
7 TROHA TINA TK Inles Riko Ribnica 0:06:10 0:00:35 0:15:56 0:00:18 0:10:59 0:34:00
8 GRLJ ANJA TK Inles Riko Ribnica 0:05:52 0:00:28 0:15:08 0:00:23 0:12:48 0:34:40
9 ŠTIBELJ ULA 0:06:13 0:00:31 0:16:30 0:00:34 0:11:19 0:35:09
10 ANDOLJŠEK SABINA TK Inles Riko Ribnica 0:06:08 0:00:40 0:17:38 0:00:23 0:10:55 0:35:46
11 PLANKO NATASA TK Trisport Kamnik 0:07:32 0:00:38 0:16:45 0:00:16 0:10:57 0:36:10
12 VRHOVNIK MANCA TK Trisport Kamnik 0:06:55 0:00:40 0:16:32 0:00:19 0:12:16 0:36:44
13 URŠIC BARBARA TK Trisport Kamnik 0:07:06 0:00:28 0:16:28 0:00:17 0:13:15 0:37:35
14 KLEMENC MARUSA TK Trisport Kamnik 0:07:07 0:00:37 0:18:14 0:00:20 0:11:43 0:38:03
15 BENET CELESTINA TK Gorenjska 0:17:56 0:00:29 0:12:21 0:38:59
16 BEZJAK ANDREJA Bike-ek Haloze Ptuj 0:08:44 0:01:56 0:14:48 0:01:02 0:13:19 0:39:51
17 DUJAKOVIČ ANA TK Trisport Kamnik 0:07:07 0:00:55 0:19:01 0:00:19 0:12:45 0:40:09
18 ŠTRAUS TJASA Srednja gradbena šola MB 0:06:22 0:01:02 0:18:57 0:00:26 0:13:46 0:40:35

STAREJŠE DEKLICE

# Priimek Ime Klub Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat Rezultat
1 ORAŽEM MONIKA TK Inles Riko Ribnica SLO 0:05:21 0:00:32 0:13:56 0:00:14 0:08:57 0:29:02 0:29:02
2 KOŽAR NIKA TK Inles Riko Ribnica SLO 0:05:59 0:00:31 0:14:57 0:00:19 0:10:10 0:31:57 0:31:57
3 ANDOLJŠEK SABINA TK Inles Riko Ribnica SLO 0:06:08 0:00:40 0:17:38 0:00:23 0:10:55 0:35:46 0:35:46
4 KLEMENC MARUŠA TK Trisport Kamnik SLO 0:07:07 0:00:37 0:18:14 0:00:20 0:11:43 0:38:03 0:38:03
5 BENET CELESTINA TK Gorenjska SLO 0:17:56 0:00:29 0:12:21 0:38:59 0:38:59
6 DUJAKOVIČ ANA TK Trisport Kamnik SLO 0:07:07 0:00:55 0:19:01 0:00:19 0:12:45 0:40:09 0:40:09

KADETINJE

# Priimek Ime Klub Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 ROMŠAK TJAŠA TK Trisport Kamnik SLO 0:05:54 0:00:23 0:14:32 0:00:15 0:10:29 0:31:34
2 BENČINA JANJA TK Inles Riko Ribnica SLO 0:06:09 0:00:29 0:15:40 0:00:13 0:09:55 0:32:27
3 OBREZA BRIGITA TK Trisport Kamnik SLO 0:05:50 0:00:32 0:15:35 0:00:16 0:11:00 0:33:16
4 TROHA TINA TK Inles Riko Ribnica SLO 0:06:10 0:00:35 0:15:56 0:00:18 0:10:59 0:34:00
5 GRLJ ANJA TK Inles Riko Ribnica SLO 0:05:52 0:00:28 0:15:08 0:00:23 0:12:48 0:34:40
6 VRHOVNIK MANCA TK Trisport Kamnik SLO 0:06:55 0:00:40 0:16:32 0:00:19 0:12:16 0:36:44

MLAJŠE MLADINKE

# Priimek Ime Klub Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 MANDL NINA Multisport klub Krško SLO 0:04:59 0:00:35 0:14:59 0:00:14 0:09:56 0:30:46
2 ŠTIBELJ ULA SLO 0:06:13 0:00:31 0:16:30 0:00:34 0:11:19 0:35:09
3 URŠIČ BARBARA TK Trisport Kamnik SLO 0:07:06 0:00:28 0:16:28 0:00:17 0:13:15 0:37:35