MOŠKI SKUPNO – Sprint Triatlon

# St. Priimek Ime Klub Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat Kat #
1 148 Patrćević Dejan Petar Zrinski 0:10:49 0:00:19 0:28:05 0:00:21 0:15:24 0:55:00 STMC 1
2 84 Cebin Bojan TK Inles Riko Ribnica 0:10:49 0:00:22 0:28:00 0:00:20 0:15:55 0:55:28 STMC 2
3 124 Pleše David TK Ljubljana 0:10:49 0:00:15 0:28:09 0:00:22 0:16:12 0:55:48 STMC 3
4 79 Šporar Matej TK Inles Riko Ribnica 0:10:47 0:00:19 0:28:08 0:00:25 0:16:12 0:55:54 STMB 1
5 74 Heningman Dejan TK Inles Riko Ribnica 0:10:50 0:00:22 0:28:00 0:00:20 0:16:33 0:56:07 STMB 2
6 76 Kaplan Luka TK Inles Riko Ribnica 0:10:51 0:00:20 0:28:03 0:00:20 0:16:57 0:56:33 STMB 3
7 184 Tišljar Mirko Trisport Kamnik 0:11:20 0:00:20 0:28:01 0:56:46 STMC 4
8 131 Seme Uroš Triatlon klub Inles Riko Ribnica 0:56:54 STMC 5
9 95 Ivančič Sandi TK Ljubljana 0:10:54 0:00:20 0:28:03 0:00:19 0:17:20 0:56:57 STMC 6
10 115 Meden Sašo TK Maribor 0:11:18 0:00:24 0:27:32 0:00:26 0:17:24 0:57:05 STMC 7
11 122 Pečnik Erih TK Ljubljana 0:10:52 0:00:20 0:28:05 0:00:28 0:17:44 0:57:30 STMC 8
12 101 Koceić Marin TK SPLIT 0:11:04 0:00:19 0:29:05 0:00:24 0:17:37 0:58:32 STMC 9
13 72 Bratko Kristijan Triatlon Klub Petar Zrinski 0:10:50 0:00:20 0:28:05 0:00:25 0:19:33 0:59:16 STMB 4
14 139 Torkar Gregor TK Inles Riko Ribnica 0:12:06 0:00:25 0:28:18 0:00:23 0:18:22 0:59:35 STMC 10
15 78 Pelaj Albert 0:10:54 0:01:01 0:28:52 0:00:30 0:18:44 1:00:03 STMB 5
16 104 Kovač Matjaž TRIATLON KLUB LJUBLJANA 0:11:58 0:00:23 0:28:26 0:00:26 0:19:07 1:00:22 STMC 11
17 112 Luštica Srðan TK SPLIT 0:11:13 0:00:18 0:27:53 0:00:32 0:20:34 1:00:32 STMC 12
18 120 Paradiž Matej ŠD SOKOL 0:12:06 0:00:24 0:28:20 0:00:25 0:19:40 1:00:57 STMC 13
19 161 Kregar Miro TK Trisport Kamnik 0:12:51 0:00:25 0:29:54 0:00:31 0:17:33 1:01:15 STME 1
20 142 Vištica Andrej Zagreb 0:12:10 0:00:28 0:30:20 0:00:28 0:17:50 1:01:18 STMC 14
21 182 Franič Saša 0:13:07 0:00:25 0:29:39 0:00:25 0:17:47 1:01:25 STMC 15
22 130 Rudl Miha TK Trisport kamnik 0:12:54 0:00:21 0:29:41 0:00:19 0:18:21 1:01:39 STMC 16
23 75 Ivandić Tomislav TK Zrinski 0:11:12 0:00:21 0:30:11 0:00:24 0:20:15 1:02:24 STMB 6
24 86 Čepe Dejan Trik MB 0:12:54 0:00:30 0:29:32 0:00:24 0:19:17 1:02:40 STMC 17
25 71 Bajič Bor TK Gorenjska 0:12:04 0:00:28 0:30:23 0:00:19 0:19:53 1:03:08 STMB 7
26 145 Zakšek Darko TK Krško 0:12:45 0:00:44 0:29:13 0:00:29 0:20:04 1:03:17 STMC 18
27 106 Krajnc Damjan 3 team celje 0:12:57 0:00:52 0:30:15 0:00:48 0:18:37 1:03:30 STMC 19
28 156 Štibelj Matjaž Triatlon klub Gorenjska 0:12:50 0:00:30 0:29:50 0:00:29 0:20:12 1:03:52 STMD 1
29 164 Železnikar Jani TK Trispost 0:13:21 0:00:34 0:31:17 0:00:38 0:18:41 1:04:34 STME 2
30 160 Komel Branimir TK Maribor 0:15:30 0:00:32 0:31:20 0:00:18 0:17:57 1:05:39 STME 3
30 185 Turčič Hrvoje 0:11:35 0:00:23 0:30:58 0:00:19 0:22:22 1:05:39 STMB 8
32 155 Sagadin Miran TRIATLON KLUB MARIBOR 0:14:21 0:00:43 0:31:21 0:00:38 0:18:52 1:05:57 STMD 2
33 159 Ekart Viktor TK TRISPORT KAMNIK 0:15:00 0:00:34 0:31:49 0:00:25 0:18:29 1:06:20 STME 4
34 150 Gantar Gregor TK TRISPORT 0:15:26 0:00:46 0:31:16 0:00:30 0:18:25 1:06:25 STMD 3
35 125 Podlogar Elvis TŠD GRIČ 0:14:34 0:00:48 0:32:32 0:00:16 0:18:27 1:06:39 STMC 20
36 119 Novak Bojan TK Split 0:12:26 0:00:25 0:33:39 0:00:32 0:19:47 1:06:50 STMC 21
37 118 Mujović Boris Triatlon klub Maribor 0:12:48 0:00:41 0:31:55 0:00:19 0:21:24 1:07:09 STMC 22
38 107 Krohne Aljoša 0:15:11 0:00:40 0:31:34 0:00:37 0:19:10 1:07:15 STMC 23
39 133 Szabo Ivan t.k.swibir croatia 0:11:14 0:01:11 0:30:39 0:00:37 0:23:36 1:07:18 STMC 24
40 110 Lovenjak Damir ŠD SOKOL 0:12:36 0:00:28 0:30:59 0:00:38 0:22:37 1:07:19 STMC 25
41 154 Obreza Marko TK Inles Riko Ribnica 0:15:27 0:00:29 0:31:35 0:00:25 0:19:32 1:07:29 STMD 4
42 151 Jeršin Jurij TK Gorenjska 0:15:32 0:00:46 0:31:08 0:00:42 0:19:36 1:07:45 STMD 5
43 165 Aćimović Rado Triatlon klub Maribor 0:15:33 0:00:27 0:31:34 0:00:35 0:19:36 1:07:47 STMF 1
44 127 Purgaj Bojan AK Olimpija 0:15:38 0:01:45 0:32:31 1:08:38 STMC 26
45 132 Seme Ales TK Inles Riko Ribnica 0:13:56 0:00:37 0:31:53 0:00:30 0:21:53 1:08:52 STMC 27
46 111 Lukić Ivan TK Swibir 0:13:26 0:01:04 0:33:29 0:00:38 0:20:40 1:09:19 STMC 28
47 173 Žagar Anton 0:15:30 0:00:49 0:33:07 0:00:18 0:19:56 1:09:42 STMF 2
48 123 Pikl Tine / 0:13:53 0:01:07 0:32:32 0:00:51 0:21:26 1:09:51 STMC 29
49 114 Malovič Zoran Triatlon klub Maribor 0:15:25 0:00:37 0:31:25 0:00:36 0:22:03 1:10:08 STMC 30
50 157 Vehovec Robert TK Maribor 0:15:45 0:00:47 0:32:32 0:00:54 0:20:26 1:10:26 STMD 6
51 187 Pustišek Matevž 0:15:58 0:00:36 0:32:29 0:00:32 0:20:51 1:10:27 STMC 31
52 171 Škrabanja Arno Triathlon Club Maastricht 0:16:05 0:00:50 0:32:34 0:00:50 0:20:10 1:10:31 STMF 3
53 108 Kuhar JANEZ tk maraton ptuj 0:16:11 0:00:47 0:32:58 0:00:27 0:20:29 1:10:53 STMC 32
54 91 Fošnarič Iztok Triatlon klub Maribor 0:16:04 0:00:44 0:33:10 0:00:41 0:20:24 1:11:05 STMC 33
55 89 Drevenšek Danilo / 0:14:11 0:01:13 0:34:34 0:00:57 0:20:18 1:11:14 STMC 34
56 186 Terbuc Jernej 0:13:16 0:01:16 0:35:00 0:00:17 0:21:32 1:11:23 STMB 9
57 179 Koporc Andrej 0:16:45 0:00:53 0:33:11 0:00:43 0:19:58 1:11:32 STMD 7
58 121 Pavlin Filip ŠRK Celje 0:14:26 0:00:38 0:32:53 0:00:30 0:23:11 1:11:40 STMC 35
59 143 Vlahek Pavao “””Triatlon klub “”””Medjimurje””””””” 0:16:04 0:00:47 0:32:04 0:00:38 0:22:43 1:12:17 STMC 36
60 102 Kocen Jernej Sokol 0:15:21 0:00:27 0:32:28 0:00:29 0:23:47 1:12:34 STMC 37
61 103 Kostanjevec Matej kpš 0:15:32 0:01:04 0:35:34 0:00:32 0:19:54 1:12:38 STMC 38
62 87 Čondič Ivo Triatlon klub Maribor 0:16:04 0:00:58 0:32:27 0:00:53 0:23:06 1:13:31 STMC 39
63 169 Kolander Rudi TK Maribor 0:16:37 0:00:47 0:34:23 0:00:51 0:21:00 1:13:38 STMF 4
64 82 Bevc Miran TK Ljubljana 0:18:08 0:00:38 0:33:28 0:00:43 0:20:46 1:13:45 STMC 40
65 163 Zmazek Boris TK Maraton Ptuj 0:16:53 0:00:44 0:34:32 0:00:40 0:22:12 1:15:02 STME 5
66 166 Borovinšek Mladen TK Maribor 0:15:44 0:01:24 0:33:44 0:00:49 0:24:29 1:16:12 STMF 5
67 109 Lodeta Branimir TK Meðimurje 0:15:17 0:01:13 0:34:23 0:00:40 0:24:40 1:16:15 STMC 41
68 77 Zupančič Gorazd ŠD SOKOL 0:15:15 0:01:03 0:35:18 0:00:47 0:24:41 1:17:06 STMC 42
69 85 Cimprič Darjan ŠD Sokol 0:15:07 0:00:49 0:33:39 0:00:40 0:26:54 1:17:12 STMC 43
70 92 Frelih Vinko TK Inles Riko Ribnica 0:15:47 0:01:34 0:37:09 0:00:46 0:21:57 1:17:15 STMC 44
71 174 Cvetko Dušan 0:16:54 0:00:58 0:35:10 0:00:54 0:24:11 1:18:09 STMG 1
72 117 Miličić Marko T.K. Swibir 0:11:59 0:00:40 0:39:35 0:00:34 0:27:50 1:20:40 STMC 45
73 167 Cizerl Franci Medicus 0:18:53 0:00:59 0:35:34 0:01:02 0:24:46 1:21:15 STMF 6
74 94 Hunjet Andrej 0:21:34 0:01:12 0:34:23 0:00:45 0:26:48 1:24:44 STMC 46
75 175 Kabaj Milan Triatlon klub Maribor 0:15:54 0:01:18 0:39:19 0:01:24 0:28:33 1:26:30 STMG 2
76 180 Herman JANEZ 0:18:17 0:02:19 0:36:34 0:01:18 0:28:25 1:26:54 STMG 3
77 99 Kapel Sebastijan tk maraton ptuj 0:18:43 0:00:58 0:44:02 0:00:42 0:23:24 1:27:51 STMC 47
78 170 Krasnik GORAZD KLUB MARATONEC LENART 0:20:24 0:01:48 0:41:18 0:00:25 0:24:52 1:28:49 STMF 7
79 177 Rozman Marjan prometna šola MB 0:19:09 0:02:48 0:39:40 0:00:40 0:28:06 1:30:26 STMG 4
80 153 Kamenski Iztok 0:19:11 0:01:48 0:43:47 0:00:30 0:26:22 1:31:39 STMD 8
81 128 Rifl Damijan / 0:21:03 0:01:42 0:38:48 0:01:27 0:31:26 1:34:29 STMC 48
82 183 Rošar Boštjan 0:16:19 0:02:08 1:35:37 STMC 49
83 126 Polak Iztok 0:18:44 0:01:20 0:44:40 0:00:27 0:30:28 1:35:41 STMC 50
84 178 Lampe Uroš TK Ljubljana 0:22:06 0:01:22 0:43:26 0:00:38 0:30:48 1:38:22 STMH 1
85 136 Špurej Iztok KOLESARSKO DRUŠTVO KUŠČAR 0:25:21 0:02:16 0:44:33 0:00:39 0:26:42 1:39:32 STMC 51
86 152 Josipović Matko TRIATLON KLUB MARIBOR 0:14:55 0:03:38 0:48:23 0:00:46 0:34:47 1:42:31 STMD 9
96 Janežič Gregor Tk Gorenjska DNF STMC
105 Kovačič Jaroslav Triatlon klub Krško 0:10:06 0:00:24 0:21:18 DNF STMC
147 Žnidarič Marko ŠRK Celje 0:12:24 0:00:23 0:29:54 0:00:24 0:19:04 DQ STMC
116 Merhar Matjaž Triatlon klub Krško 0:14:41 0:00:24 0:31:20 0:00:22 0:20:45 DQ STMC
162 Šimičić Nenad Tk Rival 0:12:57 0:00:54 0:17:46 0:00:33 0:22:03 DQ STME
113 Mahnič Aleš ŠRK Celje 0:12:22 0:00:36 0:32:33 0:00:32 0:23:54 DQ STMC

ENSKE SKUPNO – Sprint Triatlon

# St. Priimek Ime Klub Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat Kat #
1 135 Šimic Mateja TK TRISPORT KAMNIK 0:11:52 0:00:24 0:30:44 0:00:25 0:18:35 1:02:01 STZC 1
2 158 Nakrst Natasa Trisport 0:13:18 0:00:37 0:31:21 0:00:33 0:20:00 1:05:51 STZD 1
3 134 Šaban Željka TK Swibir 0:11:57 0:00:26 0:33:31 0:00:29 0:21:54 1:08:20 STZC 2
4 138 Tomić Iva TK Rival 0:13:15 0:00:38 0:34:32 0:00:30 0:20:42 1:09:38 STZC 3
5 140 Tramte Maša TK Inles Riko Ribnica 0:13:11 0:00:27 0:34:41 0:00:23 0:24:04 1:12:48 STZC 4
6 146 Žičkar Dolores TK Krško 0:12:03 0:00:27 0:34:53 0:00:34 0:25:50 1:13:49 STZC 5
7 129 Rot Saša ŠD SOKOL 0:15:09 0:00:46 0:34:04 0:00:50 0:24:04 1:14:57 STZC 6
8 73 Funtek Daša daša celjska 0:14:03 0:01:03 0:36:27 0:00:31 0:23:02 1:15:09 STZB 1
9 149 Bouman Esther Triathlon Club Maastricht 0:17:01 0:00:53 0:36:16 0:00:50 0:23:39 1:18:41 STZD 2
10 88 Dolinar Nina ŠD Sokol 0:15:11 0:00:59 0:36:56 0:00:41 0:26:06 1:19:56 STZC 7
11 81 Benkovič Maja Triatlon klub Ribnica 0:16:01 0:00:50 0:34:04 0:00:46 0:28:40 1:20:24 STZC 8
12 181 Jug Manca 0:14:47 0:00:32 0:36:18 0:01:09 0:29:54 1:22:41 STZC 9
13 97 Justin Jelena Šport Šmid 0:17:38 0:01:02 0:36:59 0:00:37 0:28:14 1:24:31 STZC 10
14 80 Štibelj Ula TK Gorenjska 0:14:05 0:00:34 0:40:07 0:00:31 0:29:27 1:24:45 STZB 2
15 172 Štrukelj Ljuba Triatlon klub Maribor 0:19:35 0:00:36 0:39:09 0:00:51 0:24:39 1:24:52 STZE 1

MOŠKI SKUPNO – Super Sprint Triatlon

# St. Priimek Ime Klub Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat Kat #
1 46 Pucelj Vid TK Inles Riko Ribnica 0:04:46 0:00:21 0:14:39 0:00:15 0:07:05 0:27:07 SSMC 1
2 40 Zobec Nik TK Inles Riko Ribnica 0:04:42 0:00:30 0:14:32 0:00:15 0:07:19 0:27:21 SSMB 1
3 43 Hribar Domen TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT 0:04:56 0:00:23 0:15:16 0:00:11 0:08:37 0:29:25 SSMC 2
4 33 Meden Matija TK Maribor 0:04:49 0:00:31 0:15:20 0:00:33 0:08:16 0:29:30 SSMB 2
5 21 Andoljšek Aljaž TK Inles Riko Ribnica 0:05:26 0:00:33 0:15:20 0:00:18 0:07:52 0:29:32 SSMB 3
6 67 Pešec Ante TK Rudolf Perešin 0:05:05 0:00:36 0:15:38 0:00:23 0:08:16 0:29:59 SSMC 3
7 41 Bajič Rok TK Gorenjska 0:04:56 0:00:26 0:15:15 0:00:30 0:09:04 0:30:11 SSMC 4
8 28 Koren Boštjan TŠD Grič 0:05:29 0:00:36 0:15:16 0:00:18 0:08:50 0:30:31 SSMB 4
9 50 Žmavčič Blaž MULTISPORT KLUB Krško 0:04:55 0:00:31 0:15:50 0:00:15 0:09:32 0:31:05 SSMC 5
10 44 Krivec Matija TK Swibir 0:05:06 0:00:48 0:16:59 0:00:33 0:08:10 0:31:37 SSMC 6
11 26 Kitak Žan Plavalno društvo Maribor 0:05:00 0:00:56 0:15:17 0:00:19 0:10:11 0:31:45 SSMB 5
12 24 Griljc Štefan TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT 0:05:52 0:00:36 0:16:48 0:00:20 0:09:11 0:32:49 SSMB 6
13 49 Vrhovnik Rok TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT 0:06:03 0:00:35 0:16:28 0:00:18 0:09:33 0:32:59 SSMC 7
14 7 Kralj Urban Triatlon klub Maribor 0:06:37 0:00:39 0:16:41 0:00:16 0:10:00 0:34:14 SSMA 1
15 38 Vehovec Žiga TK Maribor 0:06:26 0:00:41 0:16:48 0:00:38 0:10:01 0:34:36 SSMB 7
16 62 Zakšek Tomaž Triatlon klub Krško 0:07:48 0:00:58 0:16:37 0:00:34 0:09:11 0:35:10 SSMD 1
17 16 Tomazin Žan TŠD GRIČ 0:06:41 0:00:44 0:17:47 0:00:23 0:09:49 0:35:25 SSMA 2
18 11 Melink Tim TŠD GRIČ 0:07:19 0:00:41 0:17:10 0:00:25 0:09:49 0:35:26 SSMA 3
19 52 Čuček Jure ŠD Panorama 0:06:32 0:01:10 0:19:12 0:00:20 0:09:40 0:36:57 SSMD 2
20 8 Leskovec Domen TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT 0:07:15 0:00:36 0:19:35 0:00:16 0:09:18 0:37:02 SSMA 4
21 64 Smerdel Rok 0:05:50 0:00:42 0:19:48 0:00:22 0:11:11 0:37:54 SSMD 3
22 53 Gornik Peter ŠD Panorama 0:08:36 0:00:55 0:18:55 0:00:20 0:11:05 0:39:53 SSMD 4
23 32 Lisjak Lovro “””triatlon klub “”””Medjimurje””””””” 0:08:26 0:01:32 0:20:30 0:00:36 0:09:02 0:40:08 SSMB 8
24 59 Marušič Bojan TK Ljubljana 0:08:24 0:01:24 0:18:39 0:00:46 0:11:16 0:40:31 SSMD 5
25 10 Lipovšek Jan TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT 0:08:31 0:00:47 0:20:33 0:00:19 0:10:41 0:40:54 SSMA 5
26 14 Staničič Luka TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT 0:06:56 0:00:48 0:22:09 0:00:19 0:12:10 0:42:23 SSMA 6
27 30 Krajgar Žiga 0:22:15 0:00:13 0:10:52 0:43:27 SSMB 9
28 19 Vaupotič Aljaž 0:07:57 0:01:48 0:21:03 0:00:38 0:13:08 0:44:35 SSMA 7
29 13 Prezelj TIM TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT 0:07:57 0:01:57 0:25:14 0:00:38 0:10:53 0:46:42 SSMA 8
30 58 Malovič Miran 0:08:29 0:01:55 0:23:27 0:00:45 0:12:34 0:47:11 SSMD 6
31 69 Malović Andrej TK Gorenjska 0:08:22 0:02:02 0:24:31 0:00:32 0:12:44 0:48:14 SSMA 9
60 Petrovič Denis 0:06:36 0:01:54 0:19:47 0:00:59 0:12:05 DQ SSMD
47 Rojc Miha TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT 0:05:18 0:00:32 0:15:27 0:13:12 DQ SSMC

ENSKE SKUPNO – Super Sprint Triatlon

# St. Priimek Ime Klub Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat Kat #
1 35 Oražem Monika TK Inles Riko Ribnica 0:04:55 0:00:23 0:15:20 0:00:16 0:08:06 0:29:02 SSZB 1
2 29 Kožar Nika TK Inles Riko Ribnica 0:05:28 0:00:27 0:15:24 0:00:17 0:08:49 0:30:27 SSZB 2
3 2 Andoljšek Maruša TK Inles Riko Ribnica 0:05:24 0:00:32 0:15:24 0:00:17 0:09:17 0:30:56 SSZA 1
4 36 Romšak Tjaša TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT 0:05:16 0:00:33 0:15:29 0:00:16 0:09:47 0:31:23 SSZB 3
5 66 Mandl Nina 0:04:54 0:00:43 0:15:47 0:00:17 0:10:04 0:31:47 SSZC 1
6 17 Troha Eva TK Inles Riko Ribnica 0:05:52 0:00:30 0:16:26 0:00:22 0:08:39 0:31:52 SSZA 2
7 34 Obreza Brigita TK Inles Riko Ribnica 0:05:30 0:00:32 0:16:47 0:00:21 0:09:20 0:32:32 SSZB 4
8 22 Andoljšek Sabina TK Inles Riko Ribnica 0:05:51 0:00:28 0:16:31 0:00:24 0:10:06 0:33:22 SSZB 5
9 68 Perše Tina TK Gorenjska 0:05:43 0:00:35 0:17:36 0:00:21 0:09:44 0:34:00 SSZA 3
10 25 Grkman Ana TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT 0:05:58 0:00:33 0:17:24 0:00:17 0:09:51 0:34:05 SSZB 6
11 65 Buser Nataša 0:05:42 0:00:55 0:16:48 0:00:50 0:10:56 0:35:13 SSZC 2
12 31 Lavriv Tara TK Inles Riko Ribnica 0:36:27 SSZA 4
13 6 Jazbinšek TEJA TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT 0:06:36 0:00:47 0:19:40 0:00:22 0:09:09 0:36:36 SSZA 5
14 3 Besal Tina TŠD GRIČ 0:07:16 0:00:34 0:19:02 0:00:22 0:09:35 0:36:51 SSZA 6
15 1 Alpner Vesna TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT 0:06:50 0:00:44 0:17:59 0:00:16 0:11:27 0:37:18 SSZA 7
16 4 Dujakovič Ana TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT 0:06:36 0:00:43 0:18:14 0:00:21 0:11:31 0:37:27 SSZA 8
17 39 Volčanjk Nina MULTISPORT KLUB Krško 0:06:24 0:00:53 0:18:18 0:00:19 0:13:20 0:39:15 SSZB 7
18 5 Griljc Lucija TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT 0:06:54 0:00:47 0:20:22 0:00:17 0:11:06 0:39:29 SSZA 9
19 209 Šimičić Mia Tk Rival 0:06:57 0:00:45 0:19:12 0:00:23 0:13:08 0:40:27 SSZA 10
20 20 Vrhovnik Vesna TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT 0:08:11 0:00:34 0:19:43 0:00:27 0:11:54 0:40:50 SSZA 11
21 9 Levstek Lara TŠD GRIČ 0:07:16 0:00:34 0:19:36 0:00:24 0:13:26 0:41:18 SSZA 12
22 63 Zaveršnik URŠKA 0:06:38 0:01:38 0:20:41 0:00:23 0:12:09 0:41:30 SSZD 1
23 55 Lodeta Maja TK Meðimurje 0:08:54 0:00:53 0:20:39 0:00:31 0:11:41 0:42:40 SSZD 2
24 56 Lodeta Zrinka “””Triatlon klub “”””Medjimurje””””””” 0:08:54 0:01:03 0:20:30 0:00:31 0:12:00 0:43:00 SSZD 3
25 23 Benet Celestina TK Gorenjska 0:07:13 0:01:11 0:20:36 0:00:25 0:14:19 0:43:46 SSZB 8
26 51 Baniček Željka “””Triatlon klub “”””Medjimurje””””””” 0:08:46 0:01:00 0:20:40 0:00:36 0:15:35 0:46:39 SSZD 4

Akvatlon – dečki A

# St. Priimek Ime Klub Drž. Rezultat
1 205 Planko Matevž TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:02:56
2 211 Vodenik Vito TK Maribor SLO 0:02:59
3 192 Andoljšek Tilen TK Inles Riko Ribnica SLO 0:03:10
4 202 Kregar Drejc TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:03:12
5 207 Polak Blaž TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:03:22
6 193 Bartol Danijel TŠD GRIČ SLO 0:03:24
7 204 Obreza Domen TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:03:25
8 203 Levstek Tim TK Inles Riko Ribnica SLO 0:03:29
9 198 Gorše Klemen TŠD GRIČ SLO 0:03:33
10 212 Zajc Žiga TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:03:34
11 196 Gantar Gašper TK Trisport SLO 0:03:37
12 254 Pišek Jure PK Ptuj SLO 0:04:04
13 197 Girotto Leo Tk Rival HR 0:04:25
14 195 Dečman Matej TK Inles Riko Ribnica SLO 0:04:35
15 201 Bodlaj Jure TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:05:10
16 206 Planko Lovro TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:05:11

Akvatlon – dečki B

# St. Priimek Ime Klub Drž. Rezultat
1 240 Pelaj Adrian TŠD Grič SLO 0:05:23
2 245 Štrukelj Aljaž Triatlon klub Maribor SLO 0:05:27
3 235 Močnik Klemen ŠD SOKOL SLO 0:05:31
4 225 Kaplan Jaka TK Inles Riko Ribnica SLO 0:05:32
5 252 Dover Luka SLO 0:05:45
6 233 Meden Jernej TK Maribor SLO 0:05:52
7 227 Kromar Nejc TK Inles Riko Ribnica SLO 0:05:56
8 247 Vehovec Nejc TK Maribor SLO 0:06:00
9 220 Gantar Urban TK Trisport SLO 0:06:01
10 238 Obreza Leon TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:06:04
11 226 Kojc Nik TK Maribor SLO 0:06:05
12 251 Popovič Grega SLO 0:06:13
13 229 Lipovšek Žiga TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:06:40
14 215 Bodlaj Rok TK POS ELEKTRONČEK Trisport SLO 0:06:41
15 232 Marinč Anže TŠD GRIČ SLO 0:06:42
16 224 Janež Anže TŠD GRIČ SLO 0:06:44
16 218 Ferk Tine Triatlon klub Maribor SLO 0:06:44
18 248 Vidmar Žiga TŠD GRIČ SLO 0:06:50
19 243 Staničič Jakov Petar TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:07:02
20 213 Andrić Ivan Tk Rival HR 0:07:34

Akvatlon – deklice A

# St. Priimek Ime Klub Drž. Rezultat
1 210 Uršič Kristina TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:03:13
2 194 Capuder Tinkara TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:04:14
3 199 Hribar Patricija TK POS ELEKTRONČEK Trisport SLO 0:04:19
4 200 Hribar Anja TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:05:52

Akvatlon – deklice B

# St. Priimek Ime Klub Drž. Rezultat
1 255 Perše Špela TK Gorenjska SLO 0:05:11
2 246 Uršič Liza TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:05:18
3 239 Osojnik Ajda Pk Olimpija SLO 0:05:33
4 217 Duščak Manca TK Inles Riko Ribnica SLO 0:05:41
5 231 Lovšin Kaja TK Inles Riko Ribnica SLO 0:05:57
6 216 Dečman Manca TK INLES RIKO RIBNICA SLO 0:06:12
7 214 Besal Sara TŠD GRIČ SLO 0:06:27
8 236 Murn Katja TŠD GRIČ SLO 0:06:56
9 234 Melink Tara TŠD GRIČ SLO 0:07:02
10 221 Gorše ANA TŠD GRIČ SLO 0:07:09
11 249 Volčanjk Tea MULTOSPORT KLUB Krško SLO 0:07:19
12 228 Krže PIA TŠD GRIČ SLO 0:07:25
13 253 Nakrst Vidic ANA AD Mass SLO 0:07:33

Super Sprint Triatlon – starejši dečki

# St. Priimek Ime Klub Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 7 Kralj Urban Triatlon klub Maribor SLO 0:06:37 0:00:39 0:16:41 0:00:16 0:10:00 0:34:14
2 16 Tomazin Žan TŠD GRIČ SLO 0:06:41 0:00:44 0:17:47 0:00:23 0:09:49 0:35:25
3 11 Melink Tim TŠD GRIČ SLO 0:07:19 0:00:41 0:17:10 0:00:25 0:09:49 0:35:26
4 8 Leskovec Domen TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:07:15 0:00:36 0:19:35 0:00:16 0:09:18 0:37:02
5 10 Lipovšek Jan TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:08:31 0:00:47 0:20:33 0:00:19 0:10:41 0:40:54
6 14 Staničič Luka TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:06:56 0:00:48 0:22:09 0:00:19 0:12:10 0:42:23
7 19 Vaupotič Aljaž SLO 0:07:57 0:01:48 0:21:03 0:00:38 0:13:08 0:44:35
8 13 Prezelj TIM TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:07:57 0:01:57 0:25:14 0:00:38 0:10:53 0:46:42
9 69 Malović Andrej TK Gorenjska SLO 0:08:22 0:02:02 0:24:31 0:00:32 0:12:44 0:48:14

Super Sprint Triatlon – kadeti

# St. Priimek Ime Klub Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 40 Zobec Nik TK Inles Riko Ribnica SLO 0:04:42 0:00:30 0:14:32 0:00:15 0:07:19 0:27:21
2 33 Meden Matija TK Maribor SLO 0:04:49 0:00:31 0:15:20 0:00:33 0:08:16 0:29:30
3 21 Andoljšek Aljaž TK Inles Riko Ribnica SLO 0:05:26 0:00:33 0:15:20 0:00:18 0:07:52 0:29:32
4 28 Koren Boštjan TŠD Grič SLO 0:05:29 0:00:36 0:15:16 0:00:18 0:08:50 0:30:31
5 26 Kitak Žan Plavalno društvo Maribor SLO 0:05:00 0:00:56 0:15:17 0:00:19 0:10:11 0:31:45
6 24 Griljc Štefan TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:05:52 0:00:36 0:16:48 0:00:20 0:09:11 0:32:49
7 38 Vehovec Žiga TK Maribor SLO 0:06:26 0:00:41 0:16:48 0:00:38 0:10:01 0:34:36
8 32 Lisjak Lovro “””triatlon klub “”””Medjimurje””””””” HR 0:08:26 0:01:32 0:20:30 0:00:36 0:09:02 0:40:08
9 30 Krajgar Žiga SLO 0:22:15 0:00:13 0:10:52 0:43:27

Super Sprint Triatlon – mlajši mladinci

# St. Priimek Ime Klub Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 46 Pucelj Vid TK Inles Riko Ribnica SLO 0:04:46 0:00:21 0:14:39 0:00:15 0:07:05 0:27:07
2 43 Hribar Domen TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:04:56 0:00:23 0:15:16 0:00:11 0:08:37 0:29:25
3 67 Pešec Ante TK Rudolf Perešin HR 0:05:05 0:00:36 0:15:38 0:00:23 0:08:16 0:29:59
4 41 Bajič Rok TK Gorenjska SLO 0:04:56 0:00:26 0:15:15 0:00:30 0:09:04 0:30:11
5 50 Žmavčič Blaž MULTISPORT KLUB Krško SLO 0:04:55 0:00:31 0:15:50 0:00:15 0:09:32 0:31:05
6 44 Krivec Matija TK Swibir HR 0:05:06 0:00:48 0:16:59 0:00:33 0:08:10 0:31:37
7 49 Vrhovnik Rok TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:06:03 0:00:35 0:16:28 0:00:18 0:09:33 0:32:59
47 Rojc Miha TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:05:18 0:00:32 0:15:27 0:13:12 DQ

Super Sprint Triatlon – ostali

# St. Priimek Ime Klub Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 62 Zakšek Tomaž Triatlon klub Krško SLO 0:07:48 0:00:58 0:16:37 0:00:34 0:09:11 0:35:10
2 52 Čuček Jure ŠD Panorama SLO 0:06:32 0:01:10 0:19:12 0:00:20 0:09:40 0:36:57
3 64 Smerdel Rok SLO 0:05:50 0:00:42 0:19:48 0:00:22 0:11:11 0:37:54
4 53 Gornik Peter ŠD Panorama SLO 0:08:36 0:00:55 0:18:55 0:00:20 0:11:05 0:39:53
5 59 Marušič Bojan TK Ljubljana SLO 0:08:24 0:01:24 0:18:39 0:00:46 0:11:16 0:40:31
6 58 Malovič Miran SLO 0:08:29 0:01:55 0:23:27 0:00:45 0:12:34 0:47:11
60 Petrovič Denis SLO 0:06:36 0:01:54 0:19:47 0:00:59 0:12:05 DQ

Super Sprint Triatlon – starejše deklice

# St. Priimek Ime Klub Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 2 Andoljšek Maruša TK Inles Riko Ribnica SLO 0:05:24 0:00:32 0:15:24 0:00:17 0:09:17 0:30:56
2 17 Troha Eva TK Inles Riko Ribnica SLO 0:05:52 0:00:30 0:16:26 0:00:22 0:08:39 0:31:52
3 68 Perše Tina TK Gorenjska SLO 0:05:43 0:00:35 0:17:36 0:00:21 0:09:44 0:34:00
4 31 Lavriv Tara TK Inles Riko Ribnica SLO 0:36:27
5 6 Jazbinšek TEJA TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:06:36 0:00:47 0:19:40 0:00:22 0:09:09 0:36:36
6 3 Besal Tina TŠD GRIČ SLO 0:07:16 0:00:34 0:19:02 0:00:22 0:09:35 0:36:51
7 1 Alpner Vesna TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:06:50 0:00:44 0:17:59 0:00:16 0:11:27 0:37:18
8 4 Dujakovič Ana TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:06:36 0:00:43 0:18:14 0:00:21 0:11:31 0:37:27
9 5 Griljc Lucija TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:06:54 0:00:47 0:20:22 0:00:17 0:11:06 0:39:29
10 209 Šimičić Mia Tk Rival HR 0:06:57 0:00:45 0:19:12 0:00:23 0:13:08 0:40:27
11 20 Vrhovnik Vesna TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:08:11 0:00:34 0:19:43 0:00:27 0:11:54 0:40:50
12 9 Levstek Lara TŠD GRIČ SLO 0:07:16 0:00:34 0:19:36 0:00:24 0:13:26 0:41:18

Super Sprint Triatlon – kadetinje

# St. Priimek Ime Klub Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 35 Oražem Monika TK Inles Riko Ribnica SLO 0:04:55 0:00:23 0:15:20 0:00:16 0:08:06 0:29:02
2 29 Kožar Nika TK Inles Riko Ribnica SLO 0:05:28 0:00:27 0:15:24 0:00:17 0:08:49 0:30:27
3 36 Romšak Tjaša TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:05:16 0:00:33 0:15:29 0:00:16 0:09:47 0:31:23
4 34 Obreza Brigita TK Inles Riko Ribnica SLO 0:05:30 0:00:32 0:16:47 0:00:21 0:09:20 0:32:32
5 22 Andoljšek Sabina TK Inles Riko Ribnica SLO 0:05:51 0:00:28 0:16:31 0:00:24 0:10:06 0:33:22
6 25 Grkman Ana TK POS ELEKTRONČEK TRISPORT SLO 0:05:58 0:00:33 0:17:24 0:00:17 0:09:51 0:34:05
7 39 Volčanjk Nina MULTISPORT KLUB Krško SLO 0:06:24 0:00:53 0:18:18 0:00:19 0:13:20 0:39:15
8 23 Benet Celestina TK Gorenjska SLO 0:07:13 0:01:11 0:20:36 0:00:25 0:14:19 0:43:46

Super Sprint Triatlon – mlajše mladinke

# St. Priimek Ime Klub Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 66 Mandl Nina SLO 0:04:54 0:00:43 0:15:47 0:00:17 0:10:04 0:31:47
2 65 Buser Nataša SLO 0:05:42 0:00:55 0:16:48 0:00:50 0:10:56 0:35:13

Super Sprint Triatlon – ostale

# St. Priimek Ime Klub Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 63 Zaveršnik URŠKA SLO 0:06:38 0:01:38 0:20:41 0:00:23 0:12:09 0:41:30
2 55 Lodeta Maja TK Meðimurje HR 0:08:54 0:00:53 0:20:39 0:00:31 0:11:41 0:42:40
3 56 Lodeta Zrinka “””Triatlon klub “”””Medjimurje””””””” HR 0:08:54 0:01:03 0:20:30 0:00:31 0:12:00 0:43:00
4 51 Baniček Željka “””Triatlon klub “”””Medjimurje””””””” HR 0:08:46 0:01:00 0:20:40 0:00:36 0:15:35 0:46:39

Sprint Triatlon – starejši mladinci

# St. Priimek Ime Klub Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 79 Šporar Matej TK Inles Riko Ribnica SLO 0:10:47 0:00:19 0:28:08 0:00:25 0:16:12 0:55:54
2 74 Heningman Dejan TK Inles Riko Ribnica SLO 0:10:50 0:00:22 0:28:00 0:00:20 0:16:33 0:56:07
3 76 Kaplan Luka TK Inles Riko Ribnica SLO 0:10:51 0:00:20 0:28:03 0:00:20 0:16:57 0:56:33
4 72 Bratko Kristijan Triatlon Klub Petar Zrinski HR 0:10:50 0:00:20 0:28:05 0:00:25 0:19:33 0:59:16
5 78 Pelaj Albert SLO 0:10:54 0:01:01 0:28:52 0:00:30 0:18:44 1:00:03
6 75 Ivandić Tomislav TK Zrinski HR 0:11:12 0:00:21 0:30:11 0:00:24 0:20:15 1:02:24
7 71 Bajič Bor TK Gorenjska SLO 0:12:04 0:00:28 0:30:23 0:00:19 0:19:53 1:03:08
8 185 Turčič Hrvoje HRT 0:11:35 0:00:23 0:30:58 0:00:19 0:22:22 1:05:39
9 186 Terbuc Jernej SLO 0:13:16 0:01:16 0:35:00 0:00:17 0:21:32 1:11:23

Sprint Triatlon – člani

# St. Priimek Ime Klub Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 148 Patrćević Dejan Petar Zrinski HR 0:10:49 0:00:19 0:28:05 0:00:21 0:15:24 0:55:00
2 84 Cebin Bojan TK Inles Riko Ribnica SLO 0:10:49 0:00:22 0:28:00 0:00:20 0:15:55 0:55:28
3 124 Pleše David TK Ljubljana SLO 0:10:49 0:00:15 0:28:09 0:00:22 0:16:12 0:55:48
4 184 Tišljar Mirko Trisport Kamnik HRT 0:11:20 0:00:20 0:28:01 0:56:46
5 131 Seme Uroš Triatlon klub Inles Riko Ribnica SLO 0:56:54
6 95 Ivančič Sandi TK Ljubljana SLO 0:10:54 0:00:20 0:28:03 0:00:19 0:17:20 0:56:57
7 115 Meden Sašo TK Maribor SLO 0:11:18 0:00:24 0:27:32 0:00:26 0:17:24 0:57:05
8 122 Pečnik Erih TK Ljubljana SLO 0:10:52 0:00:20 0:28:05 0:00:28 0:17:44 0:57:30
9 101 Koceić Marin TK SPLIT HR 0:11:04 0:00:19 0:29:05 0:00:24 0:17:37 0:58:32
10 139 Torkar Gregor TK Inles Riko Ribnica SLO 0:12:06 0:00:25 0:28:18 0:00:23 0:18:22 0:59:35
11 104 Kovač Matjaž TRIATLON KLUB LJUBLJANA SLO 0:11:58 0:00:23 0:28:26 0:00:26 0:19:07 1:00:22
12 112 Luštica Srðan TK SPLIT HR 0:11:13 0:00:18 0:27:53 0:00:32 0:20:34 1:00:32
13 120 Paradiž Matej ŠD SOKOL SLO 0:12:06 0:00:24 0:28:20 0:00:25 0:19:40 1:00:57
14 142 Vištica Andrej Zagreb HR 0:12:10 0:00:28 0:30:20 0:00:28 0:17:50 1:01:18
15 182 Franič Saša HRT 0:13:07 0:00:25 0:29:39 0:00:25 0:17:47 1:01:25
16 130 Rudl Miha TK Trisport kamnik SLO 0:12:54 0:00:21 0:29:41 0:00:19 0:18:21 1:01:39
17 86 Čepe Dejan Trik MB SLO 0:12:54 0:00:30 0:29:32 0:00:24 0:19:17 1:02:40
18 145 Zakšek Darko TK Krško SLO 0:12:45 0:00:44 0:29:13 0:00:29 0:20:04 1:03:17
19 106 Krajnc Damjan 3 team celje SLO 0:12:57 0:00:52 0:30:15 0:00:48 0:18:37 1:03:30
20 125 Podlogar Elvis TŠD GRIČ SLO 0:14:34 0:00:48 0:32:32 0:00:16 0:18:27 1:06:39
21 119 Novak Bojan TK Split HR 0:12:26 0:00:25 0:33:39 0:00:32 0:19:47 1:06:50
22 118 Mujović Boris Triatlon klub Maribor SLO 0:12:48 0:00:41 0:31:55 0:00:19 0:21:24 1:07:09
23 107 Krohne Aljoša SLO 0:15:11 0:00:40 0:31:34 0:00:37 0:19:10 1:07:15
24 133 Szabo Ivan t.k.swibir croatia HR 0:11:14 0:01:11 0:30:39 0:00:37 0:23:36 1:07:18
25 110 Lovenjak Damir ŠD SOKOL SLO 0:12:36 0:00:28 0:30:59 0:00:38 0:22:37 1:07:19
26 127 Purgaj Bojan AK Olimpija SLO 0:15:38 0:01:45 0:32:31 1:08:38
27 132 Seme Ales TK Inles Riko Ribnica SLO 0:13:56 0:00:37 0:31:53 0:00:30 0:21:53 1:08:52
28 111 Lukić Ivan TK Swibir HR 0:13:26 0:01:04 0:33:29 0:00:38 0:20:40 1:09:19
29 123 Pikl Tine / SLO 0:13:53 0:01:07 0:32:32 0:00:51 0:21:26 1:09:51
30 114 Malovič Zoran Triatlon klub Maribor SLO 0:15:25 0:00:37 0:31:25 0:00:36 0:22:03 1:10:08
31 187 Pustišek Matevž SLO 0:15:58 0:00:36 0:32:29 0:00:32 0:20:51 1:10:27
32 108 Kuhar JANEZ tk maraton ptuj SLO 0:16:11 0:00:47 0:32:58 0:00:27 0:20:29 1:10:53
33 91 Fošnarič Iztok Triatlon klub Maribor SLO 0:16:04 0:00:44 0:33:10 0:00:41 0:20:24 1:11:05
34 89 Drevenšek Danilo / SLO 0:14:11 0:01:13 0:34:34 0:00:57 0:20:18 1:11:14
35 121 Pavlin Filip ŠRK Celje SLO 0:14:26 0:00:38 0:32:53 0:00:30 0:23:11 1:11:40
36 143 Vlahek Pavao “””Triatlon klub “”””Medjimurje””””””” HR 0:16:04 0:00:47 0:32:04 0:00:38 0:22:43 1:12:17
37 102 Kocen Jernej Sokol SLO 0:15:21 0:00:27 0:32:28 0:00:29 0:23:47 1:12:34
38 103 Kostanjevec Matej kpš SLO 0:15:32 0:01:04 0:35:34 0:00:32 0:19:54 1:12:38
39 87 Čondič Ivo Triatlon klub Maribor SLO 0:16:04 0:00:58 0:32:27 0:00:53 0:23:06 1:13:31
40 82 Bevc Miran TK Ljubljana SLO 0:18:08 0:00:38 0:33:28 0:00:43 0:20:46 1:13:45
41 109 Lodeta Branimir TK Meðimurje HR 0:15:17 0:01:13 0:34:23 0:00:40 0:24:40 1:16:15
42 77 Zupančič Gorazd ŠD SOKOL SLO 0:15:15 0:01:03 0:35:18 0:00:47 0:24:41 1:17:06
43 85 Cimprič Darjan ŠD Sokol SLO 0:15:07 0:00:49 0:33:39 0:00:40 0:26:54 1:17:12
44 92 Frelih Vinko TK Inles Riko Ribnica SLO 0:15:47 0:01:34 0:37:09 0:00:46 0:21:57 1:17:15
45 117 Miličić Marko T.K. Swibir HR 0:11:59 0:00:40 0:39:35 0:00:34 0:27:50 1:20:40
46 94 Hunjet Andrej SLO 0:21:34 0:01:12 0:34:23 0:00:45 0:26:48 1:24:44
47 99 Kapel Sebastijan tk maraton ptuj SLO 0:18:43 0:00:58 0:44:02 0:00:42 0:23:24 1:27:51
48 128 Rifl Damijan / SLO 0:21:03 0:01:42 0:38:48 0:01:27 0:31:26 1:34:29
49 183 Rošar Boštjan SLO 0:16:19 0:02:08 1:35:37
50 126 Polak Iztok SLO 0:18:44 0:01:20 0:44:40 0:00:27 0:30:28 1:35:41
51 136 Špurej Iztok KOLESARSKO DRUŠTVO KUŠČAR SLO 0:25:21 0:02:16 0:44:33 0:00:39 0:26:42 1:39:32
96 Janežič Gregor Tk Gorenjska SLO DNF
105 Kovačič Jaroslav Triatlon klub Krško SLO 0:10:06 0:00:24 0:21:18 DNF
116 Merhar Matjaž Triatlon klub Krško SLO 0:14:41 0:00:24 0:31:20 0:00:22 0:20:45 DQ
147 Žnidarič Marko ŠRK Celje SLO 0:12:24 0:00:23 0:29:54 0:00:24 0:19:04 DQ
113 Mahnič Aleš ŠRK Celje SLO 0:12:22 0:00:36 0:32:33 0:00:32 0:23:54 DQ

Sprint Triatlon – veterani I

# St. Priimek Ime Klub Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 156 Štibelj Matjaž Triatlon klub Gorenjska SLO 0:12:50 0:00:30 0:29:50 0:00:29 0:20:12 1:03:52
2 155 Sagadin Miran TRIATLON KLUB MARIBOR SLO 0:14:21 0:00:43 0:31:21 0:00:38 0:18:52 1:05:57
3 150 Gantar Gregor TK TRISPORT SLO 0:15:26 0:00:46 0:31:16 0:00:30 0:18:25 1:06:25
4 154 Obreza Marko TK Inles Riko Ribnica SLO 0:15:27 0:00:29 0:31:35 0:00:25 0:19:32 1:07:29
5 151 Jeršin Jurij TK Gorenjska SLO 0:15:32 0:00:46 0:31:08 0:00:42 0:19:36 1:07:45
6 157 Vehovec Robert TK Maribor SLO 0:15:45 0:00:47 0:32:32 0:00:54 0:20:26 1:10:26
7 179 Koporc Andrej SLO 0:16:45 0:00:53 0:33:11 0:00:43 0:19:58 1:11:32
8 153 Kamenski Iztok SLO 0:19:11 0:01:48 0:43:47 0:00:30 0:26:22 1:31:39
9 152 Josipović Matko TRIATLON KLUB MARIBOR SLO 0:14:55 0:03:38 0:48:23 0:00:46 0:34:47 1:42:31

Sprint Triatlon – veterani II

# St. Priimek Ime Klub Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 161 Kregar Miro TK Trisport Kamnik SLO 0:12:51 0:00:25 0:29:54 0:00:31 0:17:33 1:01:15
2 164 Železnikar Jani TK Trispost SLO 0:13:21 0:00:34 0:31:17 0:00:38 0:18:41 1:04:34
3 160 Komel Branimir TK Maribor SLO 0:15:30 0:00:32 0:31:20 0:00:18 0:17:57 1:05:39
4 159 Ekart Viktor TK TRISPORT KAMNIK SLO 0:15:00 0:00:34 0:31:49 0:00:25 0:18:29 1:06:20
5 163 Zmazek Boris TK Maraton Ptuj SLO 0:16:53 0:00:44 0:34:32 0:00:40 0:22:12 1:15:02
162 Šimičić Nenad Tk Rival HR 0:12:57 0:00:54 0:17:46 0:00:33 0:22:03 DQ

Sprint Triatlon – veterani III

# St. Priimek Ime Klub Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 165 Aćimović Rado Triatlon klub Maribor SLO 0:15:33 0:00:27 0:31:34 0:00:35 0:19:36 1:07:47
2 173 Žagar Anton SLO 0:15:30 0:00:49 0:33:07 0:00:18 0:19:56 1:09:42
3 171 Škrabanja Arno Triathlon Club Maastricht NL 0:16:05 0:00:50 0:32:34 0:00:50 0:20:10 1:10:31
4 169 Kolander Rudi TK Maribor SLO 0:16:37 0:00:47 0:34:23 0:00:51 0:21:00 1:13:38
5 166 Borovinšek Mladen TK Maribor SLO 0:15:44 0:01:24 0:33:44 0:00:49 0:24:29 1:16:12
6 167 Cizerl Franci Medicus SLO 0:18:53 0:00:59 0:35:34 0:01:02 0:24:46 1:21:15
7 170 Krasnik GORAZD KLUB MARATONEC LENART SLO 0:20:24 0:01:48 0:41:18 0:00:25 0:24:52 1:28:49

Sprint Triatlon – veterani IV

# St. Priimek Ime Klub Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 174 Cvetko Dušan SLO 0:16:54 0:00:58 0:35:10 0:00:54 0:24:11 1:18:09
2 175 Kabaj Milan Triatlon klub Maribor SLO 0:15:54 0:01:18 0:39:19 0:01:24 0:28:33 1:26:30
3 180 Herman JANEZ SLO 0:18:17 0:02:19 0:36:34 0:01:18 0:28:25 1:26:54
4 177 Rozman Marjan prometna šola MB SLO 0:19:09 0:02:48 0:39:40 0:00:40 0:28:06 1:30:26

Sprint Triatlon – veterani V

# St. Priimek Ime Klub Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 178 Lampe Uroš TK Ljubljana SLO 0:22:06 0:01:22 0:43:26 0:00:38 0:30:48 1:38:22

Sprint Triatlon – starejše mladinke

# St. Priimek Ime Klub Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 73 Funtek Daša daša celjska SLO 0:14:03 0:01:03 0:36:27 0:00:31 0:23:02 1:15:09
2 80 Štibelj Ula TK Gorenjska SLO 0:14:05 0:00:34 0:40:07 0:00:31 0:29:27 1:24:45

Sprint Triatlon – članice

# St. Priimek Ime Klub Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 135 Šimic Mateja TK TRISPORT KAMNIK SLO 0:11:52 0:00:24 0:30:44 0:00:25 0:18:35 1:02:01
2 134 Šaban Željka TK Swibir HR 0:11:57 0:00:26 0:33:31 0:00:29 0:21:54 1:08:20
3 138 Tomić Iva TK Rival HR 0:13:15 0:00:38 0:34:32 0:00:30 0:20:42 1:09:38
4 140 Tramte Maša TK Inles Riko Ribnica SLO 0:13:11 0:00:27 0:34:41 0:00:23 0:24:04 1:12:48
5 146 Žičkar Dolores TK Krško SLO 0:12:03 0:00:27 0:34:53 0:00:34 0:25:50 1:13:49
6 129 Rot Saša ŠD SOKOL SLO 0:15:09 0:00:46 0:34:04 0:00:50 0:24:04 1:14:57
7 88 Dolinar Nina ŠD Sokol SLO 0:15:11 0:00:59 0:36:56 0:00:41 0:26:06 1:19:56
8 81 Benkovič Maja Triatlon klub Ribnica SLO 0:16:01 0:00:50 0:34:04 0:00:46 0:28:40 1:20:24
9 181 Jug Manca SLO 0:14:47 0:00:32 0:36:18 0:01:09 0:29:54 1:22:41
10 97 Justin Jelena Šport Šmid SLO 0:17:38 0:01:02 0:36:59 0:00:37 0:28:14 1:24:31

Sprint Triatlon – veteranke I

# St. Priimek Ime Klub Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 158 Nakrst Natasa Trisport SLO 0:13:18 0:00:37 0:31:21 0:00:33 0:20:00 1:05:51
2 149 Bouman Esther Triathlon Club Maastricht NL 0:17:01 0:00:53 0:36:16 0:00:50 0:23:39 1:18:41

Sprint Triatlon – veteranke II

# St. Priimek Ime Klub Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 172 Štrukelj Ljuba Triatlon klub Maribor SLO 0:19:35 0:00:36 0:39:09 0:00:51 0:24:39 1:24:52