MOŠKI SKUPNO – Sprint Triatlon

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat Kat #
1 151 SEME UROŠ Triatlon klub Mamut 1981 SLO 0:09:57 0:00:20 0:27:32 0:00:27 0:16:52 0:55:10 STMB 1
2 141 PLEŠE DAVID TK Ljubljana 1983 SLO 0:10:30 0:00:22 0:27:29 0:00:26 0:16:49 0:55:38 STMB 2
3 69 BENČINA PETER TK Inles Riko Ribnica 1989 SLO 0:10:41 0:00:23 0:27:18 0:00:27 0:17:01 0:55:52 STMA 1
4 9 KOVAČIČ JAROSLAV Krško 1984 SLO 0:09:53 0:00:23 0:27:38 0:00:33 0:17:44 0:56:13 STMB 3
5 136 PELAJ ALBERT TK Inles Riko Ribnica 1988 SLO 0:10:01 0:00:21 0:27:26 0:00:26 0:18:20 0:56:35 STMB 4
6 135 PEČNIK ERIH TK Ljubljana 1973 SLO 0:10:33 0:00:21 0:27:30 0:00:29 0:17:47 0:56:43 STMC 1
7 138 PETKOVIÆ GORDAN TK Petar Zrinski 1985 CRO 0:11:10 0:00:19 0:28:16 0:00:29 0:16:49 0:57:05 STMB 5
8 171 VIŠTICA ANDREJ TK Zagreb 1983 CRO 0:11:27 0:00:22 0:27:55 0:00:28 0:17:24 0:57:39 STMB 6
9 80 ERDÉLYI NÁNDOR Egri Triatlon Klub – Hungary 1986 HUN 0:10:31 0:00:22 0:28:51 0:00:29 0:17:32 0:57:47 STMB 7
10 22 LEITNER CHRISTOPH HSV TRI 1979 AUT 0:11:37 0:00:25 0:27:39 0:00:31 0:17:36 0:57:50 STMB 8
11 90 HARNOLD PETER TK Ljubljana 1978 SLO 0:11:07 0:00:19 0:28:20 0:00:30 0:17:41 0:57:59 STMC 2
12 114 KROMAR DAMIJAN TK Inles Riko Ribnica 1972 SLO 0:12:03 0:00:25 0:28:10 0:00:33 0:16:52 0:58:06 STMC 3
13 256 MEDEN SAŠO 1968 SLO 0:11:36 0:00:26 0:27:42 0:00:33 0:17:53 0:58:12 STMD 1
14 170 VIRAG MARTON Kistarcsa – Hungary 1991 HUN 0:10:31 0:00:20 0:27:32 0:00:30 0:19:33 0:58:28 STMx 2
15 267 IVANČIČ SANDI ŠRK Celje-3team 1982 SLO 0:11:04 0:00:22 0:28:14 0:00:28 0:18:33 0:58:42 STMB 9
16 83 FASIMON TAMAS Kistarcsa – Hungary 1992 HUN 0:10:32 0:00:23 0:28:53 0:00:26 0:18:29 0:58:44 STMx 3
16 269 MORI MITJA TK Ljubljana 1974 SLO 0:11:19 0:00:28 0:27:56 0:00:32 0:18:27 0:58:44 STMC 4
18 150 SAJEVEC PETER TK Inles Riko Ribnica 1976 SLO 0:12:02 0:00:23 0:28:14 0:00:30 0:17:34 0:58:45 STMC 5
19 146 ROJC MIHA TK POS Elektronček 1990 SLO 0:11:04 0:00:26 0:28:19 0:00:31 0:18:45 0:59:07 STMA 2
20 177 ZAKŠEK DARKO TK Krško 1981 SLO 0:11:35 0:00:27 0:28:38 0:00:32 0:18:35 0:59:49 STMB 10
21 165 TORKAR GREGOR Triatlon klub Mamut 1977 SLO 0:12:03 0:00:24 0:28:13 0:00:30 0:18:46 0:59:58 STMC 6
22 75 COKAN NINO ŠRK Celje-3team 1973 SLO 0:11:13 0:00:34 0:28:01 0:00:31 0:20:02 1:00:23 STMC 7
23 184 ŽMAVČIČ BLAŽ TK Krško 1991 SLO 0:11:10 0:00:25 0:28:12 0:00:34 0:20:57 1:01:19 STMx 5
24 77 ČIČIÆ-OCVIRK DEJAN ŠRK Celje-3team 1982 SLO 0:12:54 0:00:29 0:28:55 0:00:34 0:18:43 1:01:37 STMB 11
25 76 ČEPE DEJAN 1980 SLO 0:12:42 0:00:43 0:28:52 0:00:34 0:18:54 1:01:47 STMB 12
26 13 GARTNER MARIO SVLUDESSDORF 1975 AUT 0:12:25 0:00:28 0:29:24 0:00:35 0:18:56 1:01:51 STMC 8
27 100 KIT MITJA TK Maribor 1973 SLO 0:12:30 0:00:56 0:28:52 0:00:54 0:19:08 1:02:22 STMC 9
28 132 BAJIČ BOR TKG Gorenjska 1989 SLO 0:11:44 0:00:31 0:30:18 0:00:32 0:19:44 1:02:51 STMA 3
29 121 MAČEK UROŠ TK Maribor 1970 SLO 0:12:43 0:00:43 0:28:50 0:00:38 0:20:14 1:03:10 STMC 10
29 108 KOSTENSZKY KRISTOF Kistarcsa – Hungary 1992 HUN 0:11:58 0:00:24 0:30:11 0:00:32 0:20:02 1:03:10 STMx 7
31 137 BAJIČ ROK TKG Gorenjska 1990 SLO 0:11:39 0:00:42 0:30:14 0:00:31 0:20:22 1:03:29 STMA 4
32 176 ZAJC MIHA TK Inles Riko Ribnica 1986 SLO 0:11:26 0:00:30 0:30:23 0:00:32 0:21:08 1:04:01 STMB 13
33 173 VREBAC VINKO TK Swibir 1985 CRO 0:14:23 0:00:40 0:30:13 0:00:33 0:18:54 1:04:45 STMB 14
34 16 KRAJNC DAMJAN Triatlon Celje 1969 SLO 0:13:19 0:01:02 0:30:51 0:00:36 0:19:16 1:05:06 STMC 11
35 66 EKART VIKTOR TK POS Elektronček 1958 SLO 0:14:35 0:00:39 0:30:34 0:00:34 0:18:50 1:05:14 STMF 1
36 112 KREGAR MIRO TK POS Elektronček 1962 SLO 0:12:54 0:00:28 0:31:52 0:00:35 0:19:30 1:05:20 STME 1
37 113 KROHNE ALJOŠA ŠRK Celje-3team 1975 SLO 0:14:11 0:00:27 0:30:42 0:00:44 0:19:21 1:05:27 STMC 12
38 35 SAGADIN MIRAN TK Maribor 1966 SLO 0:14:31 0:00:43 0:30:37 0:00:50 0:19:02 1:05:44 STMD 2
39 181 ŽELEZNIKAR JANI Ljubljana Polje 1961 SLO 0:12:59 0:00:31 0:31:27 0:00:50 0:20:20 1:06:08 STME 2
40 104 KOMEL BRANIMIR TK Maraton Ptuj 1962 SLO 0:14:59 0:00:33 0:32:01 0:00:22 0:18:32 1:06:30 STME 3
41 144 PREMROV NEJC 1985 SLO 0:13:13 0:00:32 0:31:24 0:00:29 0:21:07 1:06:47 STMB 15
42 152 SEME ALEŠ Triatlon klub Mamut 1978 SLO 0:13:37 0:00:48 0:30:56 0:00:31 0:21:08 1:07:02 STMC 13
43 15 UNGER REINHARD HSV Guessing 1970 AUT 0:14:22 0:00:30 0:30:26 0:00:38 0:21:07 1:07:04 STMC 14
44 125 MERHAR MATJAŽ TK Krško 1979 SLO 0:14:24 0:00:31 0:30:20 0:00:31 0:21:35 1:07:23 STMB 16
45 174 VRHOVNIK ROK TK POS Elektronček 1990 SLO 0:12:55 0:00:28 0:31:52 0:00:35 0:22:11 1:08:02 STMA 5
46 67 AČIMOVIČ RADO TK MARATON 1955 SLO 0:15:02 0:00:31 0:32:03 0:00:40 0:19:57 1:08:15 STMF 2
47 159 ŠIMIČIÆ NENAD Tk Rival 1962 CRO 0:12:53 0:00:46 0:33:11 0:00:34 0:21:00 1:08:25 STME 4
48 182 ŽIC VLADIMIR TK Swibir 1985 CRO 0:14:17 0:00:43 0:30:21 0:00:36 0:22:43 1:08:41 STMB 17
49 102 KOCEN JERNEJ 1979 SLO 0:14:01 0:00:30 0:31:21 0:00:41 0:22:23 1:08:58 STMB 18
50 157 STRNIŠA TONI TK Inles Riko Ribnica 1959 SLO 0:13:52 0:00:37 0:33:37 0:01:06 0:20:19 1:09:32 STME 5
51 266 TURČIČ ALEN 1991 CRO 0:11:36 0:00:29 0:32:42 0:00:41 0:24:06 1:09:35 STMx 10
52 180 ŽAGAR ANTON ŠD Tribor 1955 SLO 0:15:04 0:00:58 0:33:00 0:00:29 0:20:20 1:09:52 STMF 3
53 155 SMERDEL ROK TK Maribor 1980 SLO 0:11:15 0:00:39 0:33:26 0:00:34 0:24:03 1:09:59 STMB 19
54 172 VLAHEK PAVAO 1978 CRO 0:15:10 0:00:53 0:31:27 0:00:44 0:21:50 1:10:06 STMC 15
55 118 LODETA BRANIMIR 1979 SLO 0:14:31 0:00:49 0:32:18 0:00:36 0:21:54 1:10:11 STMB 20
56 129 MRAZ MATJAŽ ŠRK Celje-3team 1961 SLO 0:15:00 0:01:10 0:33:08 0:00:52 0:20:24 1:10:36 STME 6
57 82 FAJFAR STANE 1963 SLO 0:17:00 0:00:49 0:31:09 0:00:34 0:21:27 1:11:02 STME 7
58 139 PIKL TINE 1976 SLO 0:13:33 0:01:05 0:31:13 0:01:04 0:24:27 1:11:24 STMC 16
58 115 LAÐIÆ NIKOLA 1973 SLO 0:14:28 0:00:41 0:30:44 0:01:03 0:24:25 1:11:24 STMC 16
60 107 KOSTANJEVEC MATEJ 1973 SLO 0:15:01 0:01:03 0:33:14 0:00:28 0:21:41 1:11:29 STMC 18
61 145 RAJH MARKO TK Maraton Ptuj 1963 SLO 0:15:04 0:01:11 0:32:57 0:00:51 0:21:32 1:11:37 STME 8
62 101 KLEMENC TONE KGT Papež 1955 SLO 0:16:23 0:01:13 0:31:29 0:01:38 0:20:58 1:11:42 STMF 4
63 123 MALOVIČ ZORAN TK Maraton Ptuj 1969 SLO 0:15:09 0:00:39 0:33:17 0:00:34 0:22:44 1:12:26 STMC 19
64 133 PARADIŽ MATEJ ŠD Sokol 1979 SLO 0:12:23 0:00:28 0:39:12 0:00:34 0:19:57 1:12:36 STMB 21
65 97 KAUČEVIČ LEON TK Maraton Ptuj 1974 SLO 0:16:10 0:00:55 0:33:00 0:00:55 0:21:37 1:12:39 STMC 20
66 126 MEŠTRIÆ HRVOJE TK Swibir 1983 CRO 0:14:33 0:01:11 0:33:31 0:01:04 0:22:27 1:12:48 STMB 22
67 86 GOLIČ MATJAŽ 1978 SLO 0:14:15 0:00:40 0:34:11 0:00:49 0:22:53 1:12:50 STMC 21
68 178 ZAKŠEK TOMAŽ TK Krško 1976 SLO 0:15:53 0:01:24 0:31:47 0:00:36 0:23:10 1:12:51 STMC 22
69 167 UNGER IVAN 1968 SLO 0:14:49 0:02:03 0:35:54 0:00:57 0:19:48 1:13:32 STMD 3
70 92 HUNJET ANDREJ TK Maraton Ptuj 1970 SLO 0:16:50 0:00:51 0:31:21 0:00:51 0:23:50 1:13:46 STMC 23
71 106 KOSMAČIN TADEJ TK Maribor 1974 SLO 0:14:43 0:01:26 0:33:01 0:00:43 0:24:00 1:13:56 STMC 24
72 168 VEDERNJAK DAVID 1986 SLO 0:15:53 0:01:58 0:33:02 0:00:36 0:22:53 1:14:25 STMB 23
73 179 ZMAZEK BORIS TKM Ptuj 1962 SLO 0:16:10 0:01:00 0:33:43 0:02:25 0:22:33 1:15:52 STME 9
74 105 KORELC MATEJ 1979 SLO 0:15:56 0:01:38 0:31:41 0:00:54 0:26:11 1:16:22 STMB 24
75 128 MOSLAVAC SAŠA 1968 CRO 0:16:00 0:01:15 0:34:22 0:01:07 0:23:38 1:16:26 STMD 4
76 142 POLAK IZTOK TK POS Elektronček 1970 SLO 0:15:10 0:01:20 0:34:21 0:00:48 0:25:09 1:16:51 STMC 25
77 265 CVETKO DUŠAN TK Maribor 1952 SLO 0:14:03 0:00:59 0:36:02 0:00:34 0:25:17 1:16:57 STMG 1
78 71 BOROVINŠEK MLADEN TK Maribor 1957 SLO 0:15:17 0:01:43 0:33:55 0:01:07 0:25:16 1:17:20 STMF 5
79 74 CIZERL FRANC 1956 SLO 0:16:58 0:01:19 0:34:25 0:00:53 0:24:44 1:18:21 STMF 6
80 127 MIKSIÆ ANDREJ PDMB 1969 SLO 0:13:15 0:01:19 0:37:44 0:00:56 0:25:08 1:18:24 STMC 26
81 175 VUKAN SLAVKO 1970 SLO 0:20:00 0:01:15 0:33:28 0:01:08 0:22:53 1:18:46 STMC 27
82 153 SETNIK ROBERTO 1972 SLO 0:19:25 0:00:48 0:34:20 0:01:11 0:23:37 1:19:22 STMC 28
83 73 CAR SINIŠA 1971 CRO 0:14:33 0:00:54 0:34:15 0:01:03 0:29:08 1:19:54 STMC 29
84 109 KOSTENSZKY NORBERT Kistarcsa – Hungary 1992 HUN 0:14:12 0:00:31 0:34:59 0:00:35 0:30:11 1:20:31 STMx 11
85 99 KERMELJ STANISLAV TK Ljubljana 1951 SLO 0:19:01 0:01:58 0:33:43 0:01:11 0:25:10 1:21:04 STMG 2
86 78 ČONDIČ IVO 1970 SLO 0:16:41 0:00:51 0:36:23 0:00:39 0:26:34 1:21:10 STMC 30
87 251 GREGOREC SLAVKO TK Triatlon Ptuj 1960 SLO 0:17:08 0:01:19 0:35:05 0:01:03 0:27:24 1:22:01 STME 10
88 248 KAMENSKI IZTOK 1963 SLO 0:18:03 0:01:21 0:37:48 0:00:31 0:25:44 1:23:28 STME 11
89 58 BRINKMANN JOACHIM Tridevils Graz 1976 AUT 0:19:48 0:02:48 0:36:23 0:01:03 0:23:55 1:23:59 STMC 31
90 81 ERNECL MATEJ 1972 SLO 0:16:36 0:01:50 0:35:05 0:01:06 0:29:32 1:24:12 STMC 32
91 36 PLIVERIČ MARKO ŠD Sokol 1952 SLO 0:16:29 0:01:04 0:36:29 0:01:20 0:29:07 1:24:32 STMG 3
92 95 JUSTINEK GORAZD meadows 1978 SLO 0:17:04 0:01:44 0:38:33 0:01:03 0:26:41 1:25:07 STMC 33
93 156 STOPAR MAKS TK Ljubljana 1943 SLO 0:19:05 0:02:05 0:37:23 0:01:18 0:25:48 1:25:40 STMH 1
94 48 SOLINA LUKA 1988 SLO 0:15:55 0:02:11 0:41:46 0:00:37 0:26:12 1:26:42 STMB 25
95 143 POLJŠAK LOJZE 1953 SLO 0:18:41 0:01:29 0:39:05 0:01:21 0:27:03 1:27:42 STMG 4
96 91 HERCOG PETER TK Maribor 1953 SLO 0:19:06 0:01:06 0:38:18 0:00:35 0:29:03 1:28:10 STMG 5
97 122 MAČEK MARIO 1979 SLO 0:17:49 0:02:21 0:37:12 0:01:14 0:29:48 1:28:25 STMB 26
98 169 VINDER GREGOR 1972 SLO 0:18:57 0:02:33 0:42:22 0:01:13 0:23:48 1:28:54 STMC 34
99 254 ROZMAN MARJAN 1951 SLO 0:18:52 0:02:11 0:40:45 0:00:41 0:27:24 1:29:56 STMG 6
100 93 JOSIPOVIÆ MATKO TK Maribor 1965 SLO 0:14:45 0:04:41 0:39:41 0:01:44 0:29:48 1:30:40 STMD 5
101 111 KRASNIK GORAZD Maratonec 1955 SLO 0:20:40 0:02:11 0:40:23 0:00:52 0:26:35 1:30:43 STMF 7
102 161 ŠPUREJ IZTOK 1968 SLO 0:26:44 0:02:12 0:46:16 0:01:00 0:28:30 1:44:45 STMD 6

ENSKE SKUPNO – Sprint Triatlon

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat Kat #
1 131 ORAŽEM MONIKA TK Inles Riko Ribnica 1993 SLO 0:10:50 0:00:25 0:28:37 0:00:29 0:21:50 1:02:13 STZx 1
2 257 PLETIKAPA DARIA 1988 CRO 0:11:40 0:00:30 0:30:14 0:00:30 0:21:39 1:04:34 STZB 1
3 88 GREIPEL SABINE 1964 AUT 0:14:17 0:00:31 0:30:25 0:00:35 0:21:28 1:07:17 STZD 1
4 149 SABAN ZELJKA TK Swibir 1983 CRO 0:11:43 0:00:26 0:32:49 0:00:49 0:21:53 1:07:43 STZB 2
5 164 TOMIÆ IVA Tk Rival 1984 CRO 0:12:01 0:00:26 0:34:26 0:00:39 0:22:10 1:09:44 STZB 3
6 124 MANDL NINA Multisport klub Krško 1990 SLO 0:10:52 0:00:25 0:34:57 0:00:37 0:23:36 1:10:30 STZA 1
7 84 FASIMON DOROTTYA Kistarcsa – Hungary 1990 HUN 0:12:58 0:00:30 0:33:22 0:00:39 0:23:34 1:11:06 STZA 2
8 183 ŽIČKAR DOLORES TK Krško 1987 SLO 0:12:00 0:00:33 0:34:21 0:00:49 0:25:57 1:13:42 STZB 4
9 79 DOLINAR NINA ŠRK Celje-3team 1979 SLO 0:14:32 0:00:51 0:33:58 0:01:08 0:24:32 1:15:04 STZB 5
10 147 ROT SAŠA ŠD Sokol 1986 SLO 0:16:07 0:00:48 0:35:08 0:00:48 0:23:22 1:16:15 STZB 6
11 94 JUG MANCA TK Ljubljana 1975 SLO 0:14:34 0:00:40 0:34:17 0:00:58 0:28:25 1:18:56 STZC 1
12 166 TRONTELJ ANDREJA ŠD Sokol 1957 SLO 0:17:12 0:00:57 0:38:25 0:01:15 0:23:11 1:21:03 STZF 1
13 162 ŠTIBELJ ULA Triatlon klub Gorenjska 1989 SLO 0:14:26 0:00:35 0:37:17 0:00:56 0:27:59 1:21:15 STZA 3
14 70 BENKOVIČ MAJA Triatlon klub Mamut 1984 SLO 0:23:57 1:21:16 STZB 7
15 163 ŠTRUKELJ LJUBA TK Maribor 1955 SLO 0:18:52 0:00:41 0:38:44 0:00:50 0:24:55 1:24:04 STZF 2
16 42 MIŠ ELIZABETA ŠD Sokol 1978 SLO 0:17:32 0:00:50 0:38:22 0:01:05 0:28:31 1:26:20 STZC 2
17 120 LODETA MAJA 1980 SLO 0:18:50 0:00:55 0:41:47 0:00:45 0:25:04 1:27:22 STZB 8
18 119 LODETA ZRINKA 1984 SLO 0:16:24 0:00:49 0:39:28 0:00:37 0:32:37 1:29:58 STZB 9
19 52 KARIŽ ŠPELA ŠD Sokol 1976 SLO 0:19:10 0:01:07 0:40:25 0:01:20 0:29:08 1:31:12 STZC 3

MOŠKI SKUPNO – Super Sprint Triatlon

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat Kat #
1 17 HRIBAR DOMEN TK POS Elektronček 1991 SLO 0:04:41 0:00:26 0:15:08 0:00:33 0:08:54 0:29:44 SSMC 1
2 2 ANDOLJŠEK ALJAŽ TK Inles Riko Ribnica 1994 SLO 0:04:53 0:00:26 0:15:00 0:00:32 0:08:59 0:29:53 SSMB 1
3 28 KRIVEC MATIJA TK Swibir 1991 CRO 0:04:48 0:00:27 0:14:57 0:00:38 0:09:42 0:30:34 SSMC 2
4 45 PEŠEC ANTE TK Rudolf Perešin 1990 CRO 0:04:47 0:00:31 0:15:00 0:00:28 0:10:07 0:30:55 SSMD 1
5 258 MEDEN MATIJA TK Maribor 1993 SLO 0:04:29 0:00:27 0:15:23 0:00:36 0:10:26 0:31:22 SSMB 2
6 24 KLEMENC ANŽE TK Inles Riko Ribnica 1991 SLO 0:04:42 0:00:29 0:15:06 0:00:31 0:11:19 0:32:08 SSMC 3
7 11 GRILJC ŠTEFAN TK POS Elektronček 1992 SLO 0:05:06 0:00:35 0:16:22 0:00:39 0:10:10 0:32:55 SSMC 4
8 255 MOČNIK KLEMEN ŠD Sokol 1996 SLO 0:05:12 0:00:30 0:16:38 0:00:23 0:10:29 0:33:15 SSMA 1
9 27 KRALJ URBAN TK Maribor 1995 SLO 0:05:31 0:00:41 0:15:51 0:00:27 0:11:06 0:33:39 SSMA 2
10 30 LESKOVEC DOMEN TK POS Elektronček 1995 SLO 0:05:32 0:00:40 0:16:55 0:00:27 0:10:11 0:33:46 SSMA 3
11 26 KOŽELJ SIMON TK POS Elektronček 1992 SLO 0:06:04 0:00:27 0:16:35 0:00:35 0:10:14 0:33:57 SSMC 5
12 43 PELAJ ADRIJAN TK Inles Riko Ribnica 1996 SLO 0:05:30 0:00:37 0:16:21 0:00:26 0:11:11 0:34:07 SSMA 4
13 55 TOMAZIN ŽAN ŠD Tribor 1995 SLO 0:05:51 0:00:33 0:17:04 0:00:29 0:10:16 0:34:15 SSMA 5
14 21 KAPLAN JAKA TK Inles Riko Ribnica 1996 SLO 0:05:51 0:00:35 0:17:18 0:00:23 0:10:32 0:34:42 SSMA 6
15 259 KOJC NIK TK Maribor 1996 SLO 0:05:59 0:00:38 0:17:10 0:00:21 0:10:50 0:35:00 SSMA 7
16 37 MELINK TIM ŠD Tribor 1995 SLO 0:06:20 0:00:34 0:16:53 0:00:25 0:11:12 0:35:25 SSMA 8
17 38 MURN LUKA ŠD Tribor 1994 SLO 0:06:59 0:00:37 0:16:50 0:00:30 0:10:36 0:35:34 SSMB 3
18 33 LIPOVŠEK JAN TK POS Elektronček 1995 SLO 0:06:12 0:00:49 0:17:27 0:00:36 0:10:30 0:35:36 SSMA 9
19 260 VEHOVEC NEJC TK Maribor 1996 SLO 0:06:19 0:01:03 0:18:10 0:00:34 0:10:20 0:36:27 SSMA 10
20 47 ROŽAC NIK TK Krško 1991 SLO 0:05:13 0:00:49 0:15:59 0:00:44 0:14:12 0:36:59 SSMC 6
21 54 ŠTRUKELJ ALJAŽ TK Maribor 1996 SLO 0:05:12 0:00:42 0:18:52 0:00:32 0:11:54 0:37:15 SSMA 11
22 18 HUMAR LOVRO TK POS Elektronček 1996 SLO 0:06:32 0:00:39 0:18:57 0:00:27 0:11:05 0:37:42 SSMA 12
23 233 OBREZA LEON TK POS Elektronček 1996 SLO 0:06:14 0:00:32 0:18:55 0:00:27 0:11:50 0:38:00 SSMA 13
24 29 KROMAR NEJC TK Inles Riko Ribnica 1996 SLO 0:05:52 0:00:33 0:18:56 0:00:26 0:12:38 0:38:27 SSMA 14
25 53 ŠPOLJARIÆ NIKOLA Triatlon klub Pula 1993 CRO 0:17:34 0:00:48 0:13:46 0:39:18 SSMB 4
26 49 JAKOVAC IVAN TK Swibir 1994 CRO 0:06:33 0:01:10 0:18:53 0:00:32 0:12:15 0:39:25 SSMB 5
27 34 LJUBETIÆ FILIP Tk Rival 1993 CRO 0:07:55 0:01:06 0:17:32 0:00:38 0:13:06 0:40:17 SSMB 6
28 44 PELOSA DINO Tk Rival 1995 CRO 0:07:43 0:00:46 0:18:05 0:00:30 0:14:18 0:41:23 SSMA 15
29 7 BODLAJP ROK TK POS Elektronček 1996 SLO 0:06:17 0:00:47 0:20:28 0:00:28 0:13:46 0:41:49 SSMA 16
30 262 ŠINKOVIČ ALJOŠA TK Maribor 1994 SLO 0:06:21 0:01:15 0:21:40 0:00:27 0:12:25 0:42:10 SSMB 7
31 261 KOKOLJ LUKA TK Maribor 1996 SLO 0:44:32 SSMA 17
32 253 FERK TINE TK Maribor 1996 SLO 0:44:34 SSMA 18
33 32 LIPOVŠEK ŽIGA TK POS Elektronček 1996 SLO 0:06:31 0:00:36 0:24:38 0:00:27 0:15:11 0:47:25 SSMA 19
34 252 PEJČIČ MARKO TK Maribor 1993 SLO 0:48:18 SSMB 8

ENSKE SKUPNO – Super Sprint Triatlon

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat Kat #
1 25 KOŽAR NIKA TK Inles Riko Ribnica 1993 SLO 0:05:09 0:00:31 0:16:22 0:00:30 0:09:24 0:31:57 SSZB 1
2 56 TROHA EVA TK Inles Riko Ribnica 1995 SLO 0:05:27 0:00:34 0:16:21 0:00:27 0:09:42 0:32:34 SSZA 1
3 3 ANDOLJŠEK MARUŠA TK Inles Riko Ribnica 1994 SLO 0:05:00 0:00:30 0:16:32 0:00:30 0:10:47 0:33:21 SSZB 2
4 46 ROMŠAK TJAŠA TK POS Elektronček 1992 SLO 0:04:48 0:00:33 0:16:45 0:00:34 0:10:40 0:33:22 SSZC 1
5 40 OGRIN KATARINA TK POS Elektronček 1994 SLO 0:05:30 0:00:33 0:16:23 0:00:25 0:10:43 0:33:36 SSZB 3
6 23 KLEMENC MARUŠA TK POS Elektronček 1994 SLO 0:05:31 0:00:31 0:16:28 0:00:41 0:10:59 0:34:12 SSZB 4
7 50 GRKMAN ANA TK POS Elektronček 1992 SLO 0:05:18 0:00:34 0:16:37 0:00:33 0:11:22 0:34:26 SSZC 2
8 39 OBREZA BRIGITA TK Inles Riko Ribnica 1992 SLO 0:05:27 0:00:32 0:16:32 0:00:27 0:11:48 0:34:47 SSZC 3
9 60 URŠIČ LIZA TK POS Elektronček 1996 SLO 0:05:13 0:00:32 0:17:43 0:00:28 0:11:02 0:35:00 SSZA 2
10 63 VRHOVNIK MANCA TK POS Elektronček 1991 SLO 0:05:32 0:00:31 0:16:28 0:00:38 0:12:07 0:35:17 SSZC 4
11 41 OSOJNIK AJDA TK Ljubljana 1996 SLO 0:05:43 0:00:36 0:18:33 0:00:26 0:10:07 0:35:26 SSZA 3
12 14 HOČEVAR NEŽA TK Inles Riko Ribnica 1994 SLO 0:05:49 0:00:29 0:17:30 0:00:24 0:11:42 0:35:55 SSZB 5
13 57 TROHA TINA TK Inles Riko Ribnica 1992 SLO 0:06:03 0:00:30 0:17:17 0:00:26 0:11:41 0:35:59 SSZC 5
14 1 ALPNER VESNA TK POS Elektronček 1995 SLO 0:05:51 0:00:55 0:17:03 0:00:32 0:11:44 0:36:07 SSZA 4
15 8 DUŠČAK MANCA TK Inles Riko Ribnica 1996 SLO 0:05:33 0:00:33 0:17:23 0:00:29 0:12:20 0:36:21 SSZA 5
16 20 JAZBINŠEK TEJA TK POS Elektronček 1994 SLO 0:06:08 0:00:42 0:17:40 0:00:44 0:11:26 0:36:42 SSZB 6
17 64 VRHOVNIK VESNA TK POS Elektronček 1994 SLO 0:06:08 0:00:36 0:17:06 0:00:32 0:12:58 0:37:21 SSZB 7
18 6 BESAL TINA ŠD Tribor 1994 SLO 0:06:35 0:00:45 0:18:08 0:00:27 0:11:51 0:37:47 SSZB 8
19 51 ŠKIFIÆ ANA Triatlon klub Pula 1994 CRO 0:05:30 0:00:31 0:18:28 0:00:43 0:12:40 0:37:54 SSZB 9
20 116 LEŠNJAK SARA TK LINDAU 1995 SLO 0:06:37 0:00:43 0:17:06 0:00:35 0:13:12 0:38:14 SSZA 6
21 12 GRILJC LUCIJA TK POS Elektronček 1994 SLO 0:05:48 0:00:39 0:18:38 0:00:48 0:12:20 0:38:15 SSZB 10
22 31 LEVSTEK LARA ŠD Tribor 1994 SLO 0:06:23 0:00:37 0:18:28 0:00:32 0:12:30 0:38:30 SSZB 11
23 263 GOŠNIK PRAH URŠKA TK Maribor 1992 SLO 0:42:15 SSZA 7
24 65 ZUKANOVIC AMELA Triatlon klub Pula 1993 CRO 0:06:30 0:00:36 0:18:25 0:00:51 0:16:25 0:42:48 SSZB 12
25 264 CVETKO ANA TK Maribor 1994 SLO 0:06:28 0:00:52 0:20:26 0:00:36 0:15:01 0:43:27 SSZB 13
26 59 TURK URŠKA ŠD Tribor 1994 SLO 0:08:11 0:00:46 0:19:58 0:00:43 0:14:20 0:43:59 SSZB 14
27 249 KAMENSKI TJAŠA 1992 SLO 0:45:06 SSZA 8
28 62 VODENIK VANJA TK Maribor 1967 SLO 0:08:32 0:00:50 0:20:35 0:00:34 0:16:18 0:46:51 SSZD 1
29 19 SUŠILOVIÆ NIKA TK Swibir 1995 CRO 0:06:39 0:01:11 0:25:37 0:00:32 0:17:49 0:51:49 SSZA 9

Akvatlon – dečki A

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. Rezultat
1 186 BARTOL DANIJEL TK Inles Riko Ribnica 1999 SLO 0:02:51
2 197 GRILJC MARTIN TK POS Elektronček 1999 SLO 0:02:58
2 204 OBREZA DOMEN TK POS Elektronček 1999 SLO 0:02:58
4 208 PODOBNIK TEO TK POS Elektronček 1999 SLO 0:03:03
5 198 HOČEVAR JAKOB TK Inles Riko Ribnica 1999 SLO 0:03:23
6 190 DEČMAN MATEJ TK Inles Riko Ribnica 2000 SLO 0:03:26
7 250 FOŠNARIČ TIT Trik MB 2000 SLO 0:03:33
8 187 BELA KOČAR LUKA TK POS Elektronček 1999 SLO 0:03:34
9 203 MAROLT GAŠPER TK Inles Riko Ribnica 2000 SLO 0:03:38
10 214 URŠIČ JAN 2000 SLO 0:03:41
11 188 BODLAJ JURE TK POS Elektronček 2000 SLO 0:03:46
12 227 SERNEL KLEMEN TK Inles Riko Ribnica 1999 SLO 0:04:12
13 207 PLANKO LOVRO TK POS Elektronček 2001 SLO 0:04:13
14 194 GIROTTO LEO Tk Rival 1999 CRO 0:04:15
15 196 GRILJ JANI TK POS Elektronček 2001 SLO 0:04:17
16 210 SETNIK DORIJAN 2000 SLO 0:04:24
17 193 FLIS TEO 2001 SLO 0:04:34
18 202 MALOVIČ NACE 2000 SLO 0:04:52
19 268 COKAN TIM Celje 2001 SLO 0:05:00

Akvatlon – dečki B

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. Rezultat
1 241 ŠKOBERNE MARTIN TK Krško 1997 SLO 0:04:57
2 220 DOVER LUKA Plavalno društvo Maribor 1997 SLO 0:04:58
3 224 KREGAR DREJC TK POS Elektronček 1998 SLO 0:05:10
4 246 VODENIK VITO TK Maribor 1998 SLO 0:05:13
5 235 PLANKOP MATEVŽ TK POS Elektronček 1998 SLO 0:05:24
6 222 JANEŽ ANŽE ŠD Tribor 1997 SLO 0:05:33
7 236 POLAK BLAŽ TK POS Elektronček 1998 SLO 0:05:36
8 247 ZAJC ŽIGA TK POS Elektronček 1998 SLO 0:05:47
9 215 ANDOLJŠEK TILEN TK Inles Riko Ribnica 1998 SLO 0:05:51
10 245 VIDMAR ŽIGA TŠ TRIBOR 1997 SLO 0:06:30
11 238 PRIBANIÆ JURAJ TK Swibir 1998 CRO 0:06:31
12 242 ŠOBAR PRIMOŽ ŠD Tribor 1997 SLO 0:06:53
13 234 PAULIČP JAKA TK POS Elektronček 1998 SLO 0:06:58
14 237 POMPE DOMEN Multisport klub Krško 1997 SLO 0:07:12
15 229 MAROLT MATIC TK Inles Riko Ribnica 1998 SLO 0:07:37
16 243 TOMAŠIÆ LUKA TK Swibir 1998 CRO 0:08:13
17 223 JUKIÆ JAN MARKO TK Swibir 1998 CRO 0:08:17

Akvatlon – deklice A

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. Rezultat
1 189 CAPUDER TINKARA TK POS Elektronček 1999 SLO 0:02:59
2 199 HUMAR KATARINA TK POS Elektronček 1999 SLO 0:03:01
3 195 GOSTINČAR ŽIVA TK Maribor 1999 SLO 0:03:34
4 191 DELAČ PATRICIJA ŠD Tribor 1999 SLO 0:03:42
5 206 PERKO GAJA TK POS Elektronček 2000 SLO 0:03:56
6 209 POSL SARAH TK POS Elektronček 2001 SLO 0:04:06
7 192 DROLC ŽANA TK POS Elektronček 2000 SLO 0:04:07
8 212 SUŠILOVIÆ MIA TK Swibir 1999 CRO 0:04:22

Akvatlon – deklice B

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. Rezultat
1 244 URŠIČP KRISTINA TK POS Elektronček 1998 SLO 0:04:56
2 228 LOVŠIN KAJA TK Inles Riko Ribnica 1997 SLO 0:05:32
3 218 BESAL SARA ŠD Tribor 1997 SLO 0:05:34
4 219 DEČMAN MANCA TK Inles Riko Ribnica 1997 SLO 0:06:18
5 230 MELINK TARA ŠD Tribor 1997 SLO 0:06:23
6 225 KRŽE PIA ŠD Tribor 1997 SLO 0:06:40
7 232 MURN KATJA ŠD Tribor 1997 SLO 0:06:46
8 221 GOSTINČAR AJDA TK Maribor 1997 SLO 0:06:53
9 217 BAVČAR NIKA TK POS Elektronček 1998 SLO 0:06:57
10 239 PUNTAR ANJA Multisport klub Krško 1997 SLO 0:07:16
11 226 LAKNER ANAMARIJA Multisport klub Krško 1997 SLO 0:07:19
12 240 RIČKO URŠKA TK Maribor 1997 SLO 0:07:29

Super Sprint Triatlon – starejši dečki

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 255 MOČNIK KLEMEN ŠD Sokol 1996 SLO 0:05:12 0:00:30 0:16:38 0:00:23 0:10:29 0:33:15
2 27 KRALJ URBAN TK Maribor 1995 SLO 0:05:31 0:00:41 0:15:51 0:00:27 0:11:06 0:33:39
3 30 LESKOVEC DOMEN TK POS Elektronček 1995 SLO 0:05:32 0:00:40 0:16:55 0:00:27 0:10:11 0:33:46
4 43 PELAJ ADRIJAN TK Inles Riko Ribnica 1996 SLO 0:05:30 0:00:37 0:16:21 0:00:26 0:11:11 0:34:07
5 55 TOMAZIN ŽAN ŠD Tribor 1995 SLO 0:05:51 0:00:33 0:17:04 0:00:29 0:10:16 0:34:15
6 21 KAPLAN JAKA TK Inles Riko Ribnica 1996 SLO 0:05:51 0:00:35 0:17:18 0:00:23 0:10:32 0:34:42
7 259 KOJC NIK TK Maribor 1996 SLO 0:05:59 0:00:38 0:17:10 0:00:21 0:10:50 0:35:00
8 37 MELINK TIM ŠD Tribor 1995 SLO 0:06:20 0:00:34 0:16:53 0:00:25 0:11:12 0:35:25
9 33 LIPOVŠEK JAN TK POS Elektronček 1995 SLO 0:06:12 0:00:49 0:17:27 0:00:36 0:10:30 0:35:36
10 260 VEHOVEC NEJC TK Maribor 1996 SLO 0:06:19 0:01:03 0:18:10 0:00:34 0:10:20 0:36:27
11 54 ŠTRUKELJ ALJAŽ TK Maribor 1996 SLO 0:05:12 0:00:42 0:18:52 0:00:32 0:11:54 0:37:15
12 18 HUMAR LOVRO TK POS Elektronček 1996 SLO 0:06:32 0:00:39 0:18:57 0:00:27 0:11:05 0:37:42
13 233 OBREZA LEON TK POS Elektronček 1996 SLO 0:06:14 0:00:32 0:18:55 0:00:27 0:11:50 0:38:00
14 29 KROMAR NEJC TK Inles Riko Ribnica 1996 SLO 0:05:52 0:00:33 0:18:56 0:00:26 0:12:38 0:38:27
15 44 PELOSA DINO Tk Rival 1995 CRO 0:07:43 0:00:46 0:18:05 0:00:30 0:14:18 0:41:23
16 7 BODLAJP ROK TK POS Elektronček 1996 SLO 0:06:17 0:00:47 0:20:28 0:00:28 0:13:46 0:41:49
17 261 KOKOLJ LUKA TK Maribor 1996 SLO 0:44:32
18 253 FERK TINE TK Maribor 1996 SLO 0:44:34
19 32 LIPOVŠEK ŽIGA TK POS Elektronček 1996 SLO 0:06:31 0:00:36 0:24:38 0:00:27 0:15:11 0:47:25

Super Sprint Triatlon – kadeti

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 2 ANDOLJŠEK ALJAŽ TK Inles Riko Ribnica 1994 SLO 0:04:53 0:00:26 0:15:00 0:00:32 0:08:59 0:29:53
2 258 MEDEN MATIJA TK Maribor 1993 SLO 0:04:29 0:00:27 0:15:23 0:00:36 0:10:26 0:31:22
3 38 MURN LUKA ŠD Tribor 1994 SLO 0:06:59 0:00:37 0:16:50 0:00:30 0:10:36 0:35:34
4 53 ŠPOLJARIÆ NIKOLA Triatlon klub Pula 1993 CRO 0:17:34 0:00:48 0:13:46 0:39:18
5 49 JAKOVAC IVAN TK Swibir 1994 CRO 0:06:33 0:01:10 0:18:53 0:00:32 0:12:15 0:39:25
6 34 LJUBETIÆ FILIP Tk Rival 1993 CRO 0:07:55 0:01:06 0:17:32 0:00:38 0:13:06 0:40:17
7 262 ŠINKOVIČ ALJOŠA TK Maribor 1994 SLO 0:06:21 0:01:15 0:21:40 0:00:27 0:12:25 0:42:10
8 252 PEJČIČ MARKO TK Maribor 1993 SLO 0:48:18

Super Sprint Triatlon – mlajši mladinci

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 17 HRIBAR DOMEN TK POS Elektronček 1991 SLO 0:04:41 0:00:26 0:15:08 0:00:33 0:08:54 0:29:44
2 28 KRIVEC MATIJA TK Swibir 1991 CRO 0:04:48 0:00:27 0:14:57 0:00:38 0:09:42 0:30:34
3 24 KLEMENC ANŽE TK Inles Riko Ribnica 1991 SLO 0:04:42 0:00:29 0:15:06 0:00:31 0:11:19 0:32:08
4 11 GRILJC ŠTEFAN TK POS Elektronček 1992 SLO 0:05:06 0:00:35 0:16:22 0:00:39 0:10:10 0:32:55
5 26 KOŽELJ SIMON TK POS Elektronček 1992 SLO 0:06:04 0:00:27 0:16:35 0:00:35 0:10:14 0:33:57
6 47 ROŽAC NIK TK Krško 1991 SLO 0:05:13 0:00:49 0:15:59 0:00:44 0:14:12 0:36:59

Super Sprint Triatlon – ostali

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 45 PEŠEC ANTE TK Rudolf Perešin 1990 CRO 0:04:47 0:00:31 0:15:00 0:00:28 0:10:07 0:30:55

Super Sprint Triatlon – starejše deklice

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 56 TROHA EVA TK Inles Riko Ribnica 1995 SLO 0:05:27 0:00:34 0:16:21 0:00:27 0:09:42 0:32:34
2 60 URŠIČ LIZA TK POS Elektronček 1996 SLO 0:05:13 0:00:32 0:17:43 0:00:28 0:11:02 0:35:00
3 41 OSOJNIK AJDA TK Ljubljana 1996 SLO 0:05:43 0:00:36 0:18:33 0:00:26 0:10:07 0:35:26
4 1 ALPNER VESNA TK POS Elektronček 1995 SLO 0:05:51 0:00:55 0:17:03 0:00:32 0:11:44 0:36:07
5 8 DUŠČAK MANCA TK Inles Riko Ribnica 1996 SLO 0:05:33 0:00:33 0:17:23 0:00:29 0:12:20 0:36:21
6 116 LEŠNJAK SARA TK LINDAU 1995 SLO 0:06:37 0:00:43 0:17:06 0:00:35 0:13:12 0:38:14
7 263 GOŠNIK PRAH URŠKA TK Maribor 1992 SLO 0:42:15
8 249 KAMENSKI TJAŠA 1992 SLO 0:45:06
9 19 SUŠILOVIÆ NIKA TK Swibir 1995 CRO 0:06:39 0:01:11 0:25:37 0:00:32 0:17:49 0:51:49

Super Sprint Triatlon – kadetinje

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 25 KOŽAR NIKA TK Inles Riko Ribnica 1993 SLO 0:05:09 0:00:31 0:16:22 0:00:30 0:09:24 0:31:57
2 3 ANDOLJŠEK MARUŠA TK Inles Riko Ribnica 1994 SLO 0:05:00 0:00:30 0:16:32 0:00:30 0:10:47 0:33:21
3 40 OGRIN KATARINA TK POS Elektronček 1994 SLO 0:05:30 0:00:33 0:16:23 0:00:25 0:10:43 0:33:36
4 23 KLEMENC MARUŠA TK POS Elektronček 1994 SLO 0:05:31 0:00:31 0:16:28 0:00:41 0:10:59 0:34:12
5 14 HOČEVAR NEŽA TK Inles Riko Ribnica 1994 SLO 0:05:49 0:00:29 0:17:30 0:00:24 0:11:42 0:35:55
6 20 JAZBINŠEK TEJA TK POS Elektronček 1994 SLO 0:06:08 0:00:42 0:17:40 0:00:44 0:11:26 0:36:42
7 64 VRHOVNIK VESNA TK POS Elektronček 1994 SLO 0:06:08 0:00:36 0:17:06 0:00:32 0:12:58 0:37:21
8 6 BESAL TINA ŠD Tribor 1994 SLO 0:06:35 0:00:45 0:18:08 0:00:27 0:11:51 0:37:47
9 51 ŠKIFIÆ ANA Triatlon klub Pula 1994 CRO 0:05:30 0:00:31 0:18:28 0:00:43 0:12:40 0:37:54
10 12 GRILJC LUCIJA TK POS Elektronček 1994 SLO 0:05:48 0:00:39 0:18:38 0:00:48 0:12:20 0:38:15
11 31 LEVSTEK LARA ŠD Tribor 1994 SLO 0:06:23 0:00:37 0:18:28 0:00:32 0:12:30 0:38:30
12 65 ZUKANOVIC AMELA Triatlon klub Pula 1993 CRO 0:06:30 0:00:36 0:18:25 0:00:51 0:16:25 0:42:48
13 264 CVETKO ANA TK Maribor 1994 SLO 0:06:28 0:00:52 0:20:26 0:00:36 0:15:01 0:43:27
14 59 TURK URŠKA ŠD Tribor 1994 SLO 0:08:11 0:00:46 0:19:58 0:00:43 0:14:20 0:43:59

Super Sprint Triatlon – mlajše mladinke

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 46 ROMŠAK TJAŠA TK POS Elektronček 1992 SLO 0:04:48 0:00:33 0:16:45 0:00:34 0:10:40 0:33:22
2 50 GRKMAN ANA TK POS Elektronček 1992 SLO 0:05:18 0:00:34 0:16:37 0:00:33 0:11:22 0:34:26
3 39 OBREZA BRIGITA TK Inles Riko Ribnica 1992 SLO 0:05:27 0:00:32 0:16:32 0:00:27 0:11:48 0:34:47
4 63 VRHOVNIK MANCA TK POS Elektronček 1991 SLO 0:05:32 0:00:31 0:16:28 0:00:38 0:12:07 0:35:17
5 57 TROHA TINA TK Inles Riko Ribnica 1992 SLO 0:06:03 0:00:30 0:17:17 0:00:26 0:11:41 0:35:59

Super Sprint Triatlon – ostale

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 62 VODENIK VANJA TK Maribor 1967 SLO 0:08:32 0:00:50 0:20:35 0:00:34 0:16:18 0:46:51

Sprint Triatlon – starejši mladinci

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 69 BENČINA PETER TK Inles Riko Ribnica 1989 SLO 0:10:41 0:00:23 0:27:18 0:00:27 0:17:01 0:55:52
2 146 ROJC MIHA TK POS Elektronček 1990 SLO 0:11:04 0:00:26 0:28:19 0:00:31 0:18:45 0:59:07
3 132 BAJIČ BOR TKG Gorenjska 1989 SLO 0:11:44 0:00:31 0:30:18 0:00:32 0:19:44 1:02:51
4 137 BAJIČ ROK TKG Gorenjska 1990 SLO 0:11:39 0:00:42 0:30:14 0:00:31 0:20:22 1:03:29
5 174 VRHOVNIK ROK TK POS Elektronček 1990 SLO 0:12:55 0:00:28 0:31:52 0:00:35 0:22:11 1:08:02

Sprint Triatlon – člani I

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 151 SEME UROŠ Triatlon klub Mamut 1981 SLO 0:09:57 0:00:20 0:27:32 0:00:27 0:16:52 0:55:10
2 141 PLEŠE DAVID TK Ljubljana 1983 SLO 0:10:30 0:00:22 0:27:29 0:00:26 0:16:49 0:55:38
3 9 KOVAČIČ JAROSLAV Krško 1984 SLO 0:09:53 0:00:23 0:27:38 0:00:33 0:17:44 0:56:13
4 136 PELAJ ALBERT TK Inles Riko Ribnica 1988 SLO 0:10:01 0:00:21 0:27:26 0:00:26 0:18:20 0:56:35
5 138 PETKOVIÆ GORDAN TK Petar Zrinski 1985 CRO 0:11:10 0:00:19 0:28:16 0:00:29 0:16:49 0:57:05
6 171 VIŠTICA ANDREJ TK Zagreb 1983 CRO 0:11:27 0:00:22 0:27:55 0:00:28 0:17:24 0:57:39
7 80 ERDÉLYI NÁNDOR Egri Triatlon Klub – Hungary 1986 HUN 0:10:31 0:00:22 0:28:51 0:00:29 0:17:32 0:57:47
8 22 LEITNER CHRISTOPH HSV TRI 1979 AUT 0:11:37 0:00:25 0:27:39 0:00:31 0:17:36 0:57:50
9 267 IVANČIČ SANDI ŠRK Celje-3team 1982 SLO 0:11:04 0:00:22 0:28:14 0:00:28 0:18:33 0:58:42
10 177 ZAKŠEK DARKO TK Krško 1981 SLO 0:11:35 0:00:27 0:28:38 0:00:32 0:18:35 0:59:49
11 77 ČIČIÆ-OCVIRK DEJAN ŠRK Celje-3team 1982 SLO 0:12:54 0:00:29 0:28:55 0:00:34 0:18:43 1:01:37
12 76 ČEPE DEJAN 1980 SLO 0:12:42 0:00:43 0:28:52 0:00:34 0:18:54 1:01:47
13 176 ZAJC MIHA TK Inles Riko Ribnica 1986 SLO 0:11:26 0:00:30 0:30:23 0:00:32 0:21:08 1:04:01
14 173 VREBAC VINKO TK Swibir 1985 CRO 0:14:23 0:00:40 0:30:13 0:00:33 0:18:54 1:04:45
15 144 PREMROV NEJC 1985 SLO 0:13:13 0:00:32 0:31:24 0:00:29 0:21:07 1:06:47
16 125 MERHAR MATJAŽ TK Krško 1979 SLO 0:14:24 0:00:31 0:30:20 0:00:31 0:21:35 1:07:23
17 182 ŽIC VLADIMIR TK Swibir 1985 CRO 0:14:17 0:00:43 0:30:21 0:00:36 0:22:43 1:08:41
18 102 KOCEN JERNEJ 1979 SLO 0:14:01 0:00:30 0:31:21 0:00:41 0:22:23 1:08:58
19 155 SMERDEL ROK TK Maribor 1980 SLO 0:11:15 0:00:39 0:33:26 0:00:34 0:24:03 1:09:59
20 118 LODETA BRANIMIR 1979 SLO 0:14:31 0:00:49 0:32:18 0:00:36 0:21:54 1:10:11
21 133 PARADIŽ MATEJ ŠD Sokol 1979 SLO 0:12:23 0:00:28 0:39:12 0:00:34 0:19:57 1:12:36
22 126 MEŠTRIÆ HRVOJE TK Swibir 1983 CRO 0:14:33 0:01:11 0:33:31 0:01:04 0:22:27 1:12:48
23 168 VEDERNJAK DAVID 1986 SLO 0:15:53 0:01:58 0:33:02 0:00:36 0:22:53 1:14:25
24 105 KORELC MATEJ 1979 SLO 0:15:56 0:01:38 0:31:41 0:00:54 0:26:11 1:16:22
25 48 SOLINA LUKA 1988 SLO 0:15:55 0:02:11 0:41:46 0:00:37 0:26:12 1:26:42
26 122 MAČEK MARIO 1979 SLO 0:17:49 0:02:21 0:37:12 0:01:14 0:29:48 1:28:25

Sprint Triatlon – člani II

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 135 PEČNIK ERIH TK Ljubljana 1973 SLO 0:10:33 0:00:21 0:27:30 0:00:29 0:17:47 0:56:43
2 90 HARNOLD PETER TK Ljubljana 1978 SLO 0:11:07 0:00:19 0:28:20 0:00:30 0:17:41 0:57:59
3 114 KROMAR DAMIJAN TK Inles Riko Ribnica 1972 SLO 0:12:03 0:00:25 0:28:10 0:00:33 0:16:52 0:58:06
4 269 MORI MITJA TK Ljubljana 1974 SLO 0:11:19 0:00:28 0:27:56 0:00:32 0:18:27 0:58:44
5 150 SAJEVEC PETER TK Inles Riko Ribnica 1976 SLO 0:12:02 0:00:23 0:28:14 0:00:30 0:17:34 0:58:45
6 165 TORKAR GREGOR Triatlon klub Mamut 1977 SLO 0:12:03 0:00:24 0:28:13 0:00:30 0:18:46 0:59:58
7 75 COKAN NINO ŠRK Celje-3team 1973 SLO 0:11:13 0:00:34 0:28:01 0:00:31 0:20:02 1:00:23
8 13 GARTNER MARIO SVLUDESSDORF 1975 AUT 0:12:25 0:00:28 0:29:24 0:00:35 0:18:56 1:01:51
9 100 KIT MITJA TK Maribor 1973 SLO 0:12:30 0:00:56 0:28:52 0:00:54 0:19:08 1:02:22
10 121 MAČEK UROŠ TK Maribor 1970 SLO 0:12:43 0:00:43 0:28:50 0:00:38 0:20:14 1:03:10
11 16 KRAJNC DAMJAN Triatlon Celje 1969 SLO 0:13:19 0:01:02 0:30:51 0:00:36 0:19:16 1:05:06
12 113 KROHNE ALJOŠA ŠRK Celje-3team 1975 SLO 0:14:11 0:00:27 0:30:42 0:00:44 0:19:21 1:05:27
13 152 SEME ALEŠ Triatlon klub Mamut 1978 SLO 0:13:37 0:00:48 0:30:56 0:00:31 0:21:08 1:07:02
14 15 UNGER REINHARD HSV Guessing 1970 AUT 0:14:22 0:00:30 0:30:26 0:00:38 0:21:07 1:07:04
15 172 VLAHEK PAVAO 1978 CRO 0:15:10 0:00:53 0:31:27 0:00:44 0:21:50 1:10:06
16 115 LAÐIÆ NIKOLA 1973 SLO 0:14:28 0:00:41 0:30:44 0:01:03 0:24:25 1:11:24
16 139 PIKL TINE 1976 SLO 0:13:33 0:01:05 0:31:13 0:01:04 0:24:27 1:11:24
18 107 KOSTANJEVEC MATEJ 1973 SLO 0:15:01 0:01:03 0:33:14 0:00:28 0:21:41 1:11:29
19 123 MALOVIČ ZORAN TK Maraton Ptuj 1969 SLO 0:15:09 0:00:39 0:33:17 0:00:34 0:22:44 1:12:26
20 97 KAUČEVIČ LEON TK Maraton Ptuj 1974 SLO 0:16:10 0:00:55 0:33:00 0:00:55 0:21:37 1:12:39
21 86 GOLIČ MATJAŽ 1978 SLO 0:14:15 0:00:40 0:34:11 0:00:49 0:22:53 1:12:50
22 178 ZAKŠEK TOMAŽ TK Krško 1976 SLO 0:15:53 0:01:24 0:31:47 0:00:36 0:23:10 1:12:51
23 92 HUNJET ANDREJ TK Maraton Ptuj 1970 SLO 0:16:50 0:00:51 0:31:21 0:00:51 0:23:50 1:13:46
24 106 KOSMAČIN TADEJ TK Maribor 1974 SLO 0:14:43 0:01:26 0:33:01 0:00:43 0:24:00 1:13:56
25 142 POLAK IZTOK TK POS Elektronček 1970 SLO 0:15:10 0:01:20 0:34:21 0:00:48 0:25:09 1:16:51
26 127 MIKSIÆ ANDREJ PDMB 1969 SLO 0:13:15 0:01:19 0:37:44 0:00:56 0:25:08 1:18:24
27 175 VUKAN SLAVKO 1970 SLO 0:20:00 0:01:15 0:33:28 0:01:08 0:22:53 1:18:46
28 153 SETNIK ROBERTO 1972 SLO 0:19:25 0:00:48 0:34:20 0:01:11 0:23:37 1:19:22
29 73 CAR SINIŠA 1971 CRO 0:14:33 0:00:54 0:34:15 0:01:03 0:29:08 1:19:54
30 78 ČONDIČ IVO 1970 SLO 0:16:41 0:00:51 0:36:23 0:00:39 0:26:34 1:21:10
31 58 BRINKMANN JOACHIM Tridevils Graz 1976 AUT 0:19:48 0:02:48 0:36:23 0:01:03 0:23:55 1:23:59
32 81 ERNECL MATEJ 1972 SLO 0:16:36 0:01:50 0:35:05 0:01:06 0:29:32 1:24:12
33 95 JUSTINEK GORAZD meadows 1978 SLO 0:17:04 0:01:44 0:38:33 0:01:03 0:26:41 1:25:07
34 169 VINDER GREGOR 1972 SLO 0:18:57 0:02:33 0:42:22 0:01:13 0:23:48 1:28:54

Sprint Triatlon – veterani I

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 256 MEDEN SAŠO 1968 SLO 0:11:36 0:00:26 0:27:42 0:00:33 0:17:53 0:58:12
2 35 SAGADIN MIRAN TK Maribor 1966 SLO 0:14:31 0:00:43 0:30:37 0:00:50 0:19:02 1:05:44
3 167 UNGER IVAN 1968 SLO 0:14:49 0:02:03 0:35:54 0:00:57 0:19:48 1:13:32
4 128 MOSLAVAC SAŠA 1968 CRO 0:16:00 0:01:15 0:34:22 0:01:07 0:23:38 1:16:26
5 93 JOSIPOVIÆ MATKO TK Maribor 1965 SLO 0:14:45 0:04:41 0:39:41 0:01:44 0:29:48 1:30:40
6 161 ŠPUREJ IZTOK 1968 SLO 0:26:44 0:02:12 0:46:16 0:01:00 0:28:30 1:44:45

Sprint Triatlon – veterani II

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 112 KREGAR MIRO TK POS Elektronček 1962 SLO 0:12:54 0:00:28 0:31:52 0:00:35 0:19:30 1:05:20
2 181 ŽELEZNIKAR JANI Ljubljana Polje 1961 SLO 0:12:59 0:00:31 0:31:27 0:00:50 0:20:20 1:06:08
3 104 KOMEL BRANIMIR TK Maraton Ptuj 1962 SLO 0:14:59 0:00:33 0:32:01 0:00:22 0:18:32 1:06:30
4 159 ŠIMIČIÆ NENAD Tk Rival 1962 CRO 0:12:53 0:00:46 0:33:11 0:00:34 0:21:00 1:08:25
5 157 STRNIŠA TONI TK Inles Riko Ribnica 1959 SLO 0:13:52 0:00:37 0:33:37 0:01:06 0:20:19 1:09:32
6 129 MRAZ MATJAŽ ŠRK Celje-3team 1961 SLO 0:15:00 0:01:10 0:33:08 0:00:52 0:20:24 1:10:36
7 82 FAJFAR STANE 1963 SLO 0:17:00 0:00:49 0:31:09 0:00:34 0:21:27 1:11:02
8 145 RAJH MARKO TK Maraton Ptuj 1963 SLO 0:15:04 0:01:11 0:32:57 0:00:51 0:21:32 1:11:37
9 179 ZMAZEK BORIS TKM Ptuj 1962 SLO 0:16:10 0:01:00 0:33:43 0:02:25 0:22:33 1:15:52
10 251 GREGOREC SLAVKO TK Triatlon Ptuj 1960 SLO 0:17:08 0:01:19 0:35:05 0:01:03 0:27:24 1:22:01
11 248 KAMENSKI IZTOK 1963 SLO 0:18:03 0:01:21 0:37:48 0:00:31 0:25:44 1:23:28

Sprint Triatlon – veterani III

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 66 EKART VIKTOR TK POS Elektronček 1958 SLO 0:14:35 0:00:39 0:30:34 0:00:34 0:18:50 1:05:14
2 67 AČIMOVIČ RADO TK MARATON 1955 SLO 0:15:02 0:00:31 0:32:03 0:00:40 0:19:57 1:08:15
3 180 ŽAGAR ANTON ŠD Tribor 1955 SLO 0:15:04 0:00:58 0:33:00 0:00:29 0:20:20 1:09:52
4 101 KLEMENC TONE KGT Papež 1955 SLO 0:16:23 0:01:13 0:31:29 0:01:38 0:20:58 1:11:42
5 71 BOROVINŠEK MLADEN TK Maribor 1957 SLO 0:15:17 0:01:43 0:33:55 0:01:07 0:25:16 1:17:20
6 74 CIZERL FRANC 1956 SLO 0:16:58 0:01:19 0:34:25 0:00:53 0:24:44 1:18:21
7 111 KRASNIK GORAZD Maratonec 1955 SLO 0:20:40 0:02:11 0:40:23 0:00:52 0:26:35 1:30:43

Sprint Triatlon – veterani IV

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 265 CVETKO DUŠAN TK Maribor 1952 SLO 0:14:03 0:00:59 0:36:02 0:00:34 0:25:17 1:16:57
2 99 KERMELJ STANISLAV TK Ljubljana 1951 SLO 0:19:01 0:01:58 0:33:43 0:01:11 0:25:10 1:21:04
3 36 PLIVERIČ MARKO ŠD Sokol 1952 SLO 0:16:29 0:01:04 0:36:29 0:01:20 0:29:07 1:24:32
4 143 POLJŠAK LOJZE 1953 SLO 0:18:41 0:01:29 0:39:05 0:01:21 0:27:03 1:27:42
5 91 HERCOG PETER TK Maribor 1953 SLO 0:19:06 0:01:06 0:38:18 0:00:35 0:29:03 1:28:10
6 254 ROZMAN MARJAN 1951 SLO 0:18:52 0:02:11 0:40:45 0:00:41 0:27:24 1:29:56

Sprint Triatlon – veterani V

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 156 STOPAR MAKS TK Ljubljana 1943 SLO 0:19:05 0:02:05 0:37:23 0:01:18 0:25:48 1:25:40

Sprint Triatlon – starejše mladinke

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 124 MANDL NINA Multisport klub Krško 1990 SLO 0:10:52 0:00:25 0:34:57 0:00:37 0:23:36 1:10:30
2 84 FASIMON DOROTTYA Kistarcsa – Hungary 1990 HUN 0:12:58 0:00:30 0:33:22 0:00:39 0:23:34 1:11:06
3 162 ŠTIBELJ ULA Triatlon klub Gorenjska 1989 SLO 0:14:26 0:00:35 0:37:17 0:00:56 0:27:59 1:21:15

Sprint Triatlon – članice I

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 257 PLETIKAPA DARIA 1988 CRO 0:11:40 0:00:30 0:30:14 0:00:30 0:21:39 1:04:34
2 149 SABAN ZELJKA TK Swibir 1983 CRO 0:11:43 0:00:26 0:32:49 0:00:49 0:21:53 1:07:43
3 164 TOMIÆ IVA Tk Rival 1984 CRO 0:12:01 0:00:26 0:34:26 0:00:39 0:22:10 1:09:44
4 183 ŽIČKAR DOLORES TK Krško 1987 SLO 0:12:00 0:00:33 0:34:21 0:00:49 0:25:57 1:13:42
5 79 DOLINAR NINA ŠRK Celje-3team 1979 SLO 0:14:32 0:00:51 0:33:58 0:01:08 0:24:32 1:15:04
6 147 ROT SAŠA ŠD Sokol 1986 SLO 0:16:07 0:00:48 0:35:08 0:00:48 0:23:22 1:16:15
7 70 BENKOVIČ MAJA Triatlon klub Mamut 1984 SLO 0:23:57 1:21:16
8 120 LODETA MAJA 1980 SLO 0:18:50 0:00:55 0:41:47 0:00:45 0:25:04 1:27:22
9 119 LODETA ZRINKA 1984 SLO 0:16:24 0:00:49 0:39:28 0:00:37 0:32:37 1:29:58

Sprint Triatlon – članice II

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 94 JUG MANCA TK Ljubljana 1975 SLO 0:14:34 0:00:40 0:34:17 0:00:58 0:28:25 1:18:56
2 42 MIŠ ELIZABETA ŠD Sokol 1978 SLO 0:17:32 0:00:50 0:38:22 0:01:05 0:28:31 1:26:20
3 52 KARIŽ ŠPELA ŠD Sokol 1976 SLO 0:19:10 0:01:07 0:40:25 0:01:20 0:29:08 1:31:12

Sprint Triatlon – veteranke I

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 88 GREIPEL SABINE 1964 AUT 0:14:17 0:00:31 0:30:25 0:00:35 0:21:28 1:07:17

Sprint Triatlon – veteranke II

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Sprint Triatlon – veteranke III

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 166 TRONTELJ ANDREJA ŠD Sokol 1957 SLO 0:17:12 0:00:57 0:38:25 0:01:15 0:23:11 1:21:03
2 163 ŠTRUKELJ LJUBA TK Maribor 1955 SLO 0:18:52 0:00:41 0:38:44 0:00:50 0:24:55 1:24:04