MOŠKI SKUPNO – Sprint Triatlon

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat Kat #
1 154 Kovačič Jaroslav Triatlon Klub Krško 1984 SLO 0:09:42 0:00:26 0:25:33 0:00:24 0:16:44 0:52:51 STMC 1
2 140 Cebin Bojan TK INLES RIKO Ribnica 1986 SLO 0:10:40 0:00:21 0:25:29 0:00:31 0:16:06 0:53:08 STMC 2
3 176 Pucelj Vid TK INLES RIKO Ribnica 1991 SLO 0:10:38 0:00:21 0:25:31 0:00:26 0:16:39 0:53:36 STMB 1
4 182 Seme Uroš triatlon klub Mamut 1981 SLO 0:10:07 0:00:17 0:25:18 0:00:28 0:17:37 0:53:49 STMC 3
5 162 Lukina Matija “””TK “”””Rudolf Perešin””””””” 1987 HR 0:09:54 0:00:20 0:25:27 0:00:30 0:18:05 0:54:17 STMC 4
6 168 Milovan Matia TK Pula 1989 HR 0:10:13 0:00:22 0:25:57 0:00:32 0:18:32 0:55:37 STMC 5
7 171 Papišta Martin “””TK “”””Rudolf Perešin””””””” 1991 HR 0:10:16 0:00:18 0:25:58 0:00:30 0:19:20 0:56:23 STMB 2
8 145 Frajzman Dinko “””TK “”””Rudolf Perešin””””””” 1990 HR 0:11:21 0:00:22 0:26:35 0:00:30 0:17:42 0:56:31 STMB 3
9 159 Kromar Damijan TK INLES RIKO Ribnica 1972 SLO 0:12:12 0:00:20 0:25:43 0:00:29 0:17:50 0:56:35 STMD 1
10 172 Pelaj Albert TK INLES RIKO Ribnica 1988 SLO 0:10:45 0:00:18 0:27:17 0:00:31 0:17:53 0:56:45 STMC 6
11 166 Meden Matija TK Maribor 1993 SLO 0:10:05 0:00:27 0:26:00 0:00:33 0:19:46 0:56:53 STMA 1
12 180 Rudl Miha TK Trisport Kamnik 1986 SLO 0:11:14 0:00:24 0:26:38 0:00:34 0:18:29 0:57:20 STMC 7
13 184 Šilc France TK INLES RIKO Ribnica 1982 SLO 0:12:40 0:00:19 0:25:16 0:00:36 0:19:14 0:58:07 STMC 8
14 190 Torkar Gregor TK MAMUT 1977 SLO 0:12:12 0:00:23 0:25:45 0:00:38 0:19:20 0:58:20 STMD 2
15 197 Zakšek Darko Triatlon klub Krško 1981 SLO 0:12:02 0:00:25 0:25:56 0:00:35 0:19:31 0:58:30 STMC 9
16 167 Merhar Matjaž Triatlon klub Krško 1979 SLO 0:12:40 0:00:23 0:25:13 0:00:31 0:19:49 0:58:38 STMD 3
17 195 Vrhovnik Rok TK TRISPORT Kamnik 1990 SLO 0:12:06 0:00:21 0:25:51 0:00:35 0:20:40 0:59:35 STMB 4
18 142 Čičić-Ocvirk Dejan ŠRK Celje-3team 1982 SLO 0:12:30 0:00:28 0:28:00 0:00:29 0:18:14 0:59:42 STMC 10
19 198 Žmavčič Blaž Triatlon Klub Krško 1991 SLO 0:11:11 0:00:27 0:26:40 0:00:34 0:20:58 0:59:53 STMB 5
20 231 Lunder Borut ŠD 3ŠPORT 1969 SLO 0:13:09 0:00:22 0:27:26 0:00:30 0:18:57 1:00:27 STME 1
21 158 Krivec Matija TK Swibir 1991 HR 0:12:13 0:00:20 0:28:19 0:00:27 0:19:48 1:01:09 STMB 6
22 157 Krajnc Damjan TK Celje 1969 SLO 0:12:41 0:00:27 0:27:57 0:00:38 0:19:32 1:01:18 STME 2
23 275 Klančnik Janez TK Ljubljana 1985 SLO 0:13:38 0:00:33 0:27:16 0:00:48 0:19:25 1:01:42 STMC 11
24 194 Vrebac Vinko TK Swibir 1985 HR 0:14:13 0:00:28 0:28:18 0:00:30 0:18:24 1:01:56 STMC 12
25 288 Novak Bojan TK Rival 1977 HR 0:12:09 0:00:24 0:28:29 0:00:33 0:20:21 1:01:59 STMD 4
26 226 Kregar Miro TK TRISPORT Kamnik 1962 SLO 0:13:01 0:00:29 0:29:56 0:00:35 0:18:17 1:02:20 STMF 1
27 252 Železnikar Jani TK Trisport 1961 SLO 0:13:02 0:00:23 0:28:14 0:00:40 0:20:12 1:02:33 STMF 2
28 279 Krohne Aljoša ŠRK-Celje 1975 SLO 0:13:54 0:00:32 0:27:47 0:00:45 0:19:35 1:02:35 STMD 5
29 287 Meštrić Hrvoje TK Swibir 1983 HR 0:13:06 0:00:30 0:27:59 0:01:06 0:20:04 1:02:47 STMC 13
30 224 Komel Branimir TK Maraton Ptuj 1962 SLO 0:14:52 0:00:27 0:28:46 0:00:21 0:18:49 1:03:17 STMF 3
31 265 Dolinar Jure 1980 SLO 0:14:15 0:00:28 0:27:28 0:00:28 0:20:50 1:03:31 STMC 14
32 286 Mavc Miro TK Ljubljana 1985 SLO 0:12:52 0:00:40 0:28:02 0:00:36 0:21:26 1:03:38 STMC 15
33 156 Koželj Simon TK TRISPORT Kamnik 1992 SLO 0:12:02 0:00:22 0:29:08 0:00:31 0:21:36 1:03:40 STMA 2
34 255 Abram Miran Triatlon klub Krško 1979 SLO 0:13:37 0:00:26 0:27:30 0:00:36 0:21:35 1:03:46 STMD 6
35 277 Korelc Matej TK Ljubljana 1979 SLO 0:13:42 0:00:34 0:27:16 0:00:32 0:21:44 1:03:48 STMD 7
36 164 Marić Ivo TK Pula 1990 HR 0:10:56 0:00:20 0:29:17 0:00:28 0:23:15 1:04:19 STMB 7
37 144 Faidutti Luca Udine Triathlon 1993 I 0:12:39 0:00:24 0:29:12 0:00:27 0:21:45 1:04:29 STMA 3
38 244 Sagadin Miran TK Maribor 1966 SLO 0:14:30 0:00:37 0:28:49 0:00:50 0:19:47 1:04:35 STME 3
39 307 Žic Vladimir Tk Swibir 1985 HR 0:13:01 0:00:29 0:28:05 0:00:37 0:22:30 1:04:43 STMC 16
40 148 Griljc Štefan TK TRISPORT Kamnik 1992 SLO 0:12:01 0:00:24 0:29:53 0:00:29 0:22:09 1:04:57 STMA 4
41 301 Turčić Alen TK Rudolf Perišin 1991 HR 0:12:02 0:00:25 0:28:33 0:00:36 0:23:36 1:05:14 STMB 8
42 269 Golič Matjaž TK Maribor 1978 SLO 0:13:21 0:00:29 0:27:48 0:00:44 0:22:57 1:05:22 STMD 8
43 280 Kuhar Janez TK Maraton Ptuj 1978 SLO 0:16:02 0:00:25 0:28:41 0:00:37 0:19:49 1:05:37 STMD 9
44 290 Pikl Tine 1976 SLO 0:13:28 0:00:50 0:27:57 0:00:40 0:22:45 1:05:41 STMD 10
45 206 Ekart Viktor TK TRISPORT Kamnik 1958 SLO 0:14:55 0:00:35 0:28:48 0:00:36 0:20:58 1:05:54 STMG 1
46 282 Likavec Vid / 1984 SLO 0:10:55 0:01:07 0:28:59 0:00:45 0:24:11 1:05:59 STMC 17
47 278 Kostanjevec Matej maraton klub ptuj 1973 SLO 0:14:44 0:00:35 0:29:29 0:00:24 0:20:48 1:06:02 STMD 11
48 240 Pust Ervin ŠD TRIBOR 1963 SLO 0:15:18 0:00:40 0:28:19 0:00:30 0:21:17 1:06:06 STMF 4
49 183 Slapsak Pelliccio Luka Firenze Triathlon 1984 SLO 0:12:34 0:00:30 0:30:56 0:00:21 0:21:47 1:06:09 STMC 18
50 242 Rajh Marko TK Maraton Ptuj 1963 SLO 0:13:42 0:00:42 0:29:46 0:00:45 0:21:13 1:06:11 STMF 5
51 249 Visser Jan 1967 SLO 0:14:48 0:00:43 0:28:35 0:00:41 0:21:22 1:06:12 STME 4
52 291 Pečar Aljoša 1986 SLO 0:14:48 0:00:47 0:29:34 0:00:39 0:20:41 1:06:30 STMC 19
53 207 Fajfar Stane ŠD TRIBOR 1963 SLO 0:15:20 0:00:32 0:28:25 0:00:33 0:21:42 1:06:33 STMF 6
53 179 Rožac Nik TK Krško 1991 SLO 0:12:04 0:00:25 0:28:31 0:00:48 0:24:43 1:06:33 STMB 9
55 300 Tašler Mitja ŠD SOKOL 1977 SLO 0:14:08 0:00:29 0:27:36 0:00:36 0:23:44 1:06:35 STMD 12
56 199 Aćimović Rado TK Maraton Ptuj 1955 SLO 0:14:58 0:00:36 0:30:49 0:00:39 0:19:41 1:06:44 STMG 2
57 236 Mraz Matjaž šrk – celje 1961 SLO 0:14:14 0:00:32 0:29:39 0:00:57 0:21:22 1:06:46 STMF 7
58 302 Turek Danijel Triatlon klub Meðimurje 1975 HR 0:16:05 0:00:29 0:28:33 0:00:33 0:21:20 1:07:01 STMD 13
59 251 Žagar ANTON ŠD TRIBOR 1955 SLO 0:15:16 0:00:44 0:29:46 0:00:34 0:21:01 1:07:23 STMG 3
60 283 Lodeta Branimir Triatlon klub Meðimurje 1979 HR 0:14:33 0:00:36 0:29:42 0:00:37 0:22:04 1:07:33 STMD 14
61 295 Smerdel Rok TK Maribor 1980 SLO 0:13:24 0:00:30 0:27:42 0:00:43 0:25:38 1:07:59 STMC 20
62 205 Dečman Mitja TK INLES RIKO Ribnica 1969 SLO 0:13:25 0:00:30 0:30:03 0:00:47 0:23:23 1:08:10 STME 5
63 253 Abraham Uroš 1981 SLO 0:13:32 0:01:16 0:27:24 0:00:49 0:25:09 1:08:11 STMC 21
64 303 Vlahek Pavao Triatlon klub Meðimurje 1978 HR 0:15:10 0:00:36 0:29:17 0:00:32 0:22:41 1:08:18 STMD 15
65 292 Planko Tomaž TK TRISPORT Kamnik 1974 SLO 0:15:25 0:00:37 0:29:07 0:00:37 0:22:36 1:08:24 STMD 16
66 186 Špoljarić Nikola TK Pula 1993 HR 0:12:33 0:00:27 0:29:17 0:00:32 0:25:37 1:08:27 STMA 5
67 305 Zavec Matevž TK Maraton Ptuj 1983 SLO 0:13:57 0:00:23 0:30:30 0:00:30 0:23:09 1:08:30 STMC 22
68 233 Maradin Ivan AGP Pro Kranj 1970 SLO 0:15:57 0:00:50 0:30:40 0:00:49 0:20:22 1:08:40 STMD 17
69 276 Kočar Sebastian 1984 SLO 0:12:48 0:00:20 0:28:35 0:00:38 0:26:30 1:08:54 STMC 23
70 214 Hunjet Andrej TK Maraton Ptuj 1970 SLO 0:15:14 0:00:38 0:28:24 0:00:54 0:23:44 1:08:56 STMD 18
71 232 Malovič Zoran TK Maraton Ptuj 1969 SLO 0:15:01 0:00:38 0:30:38 0:00:29 0:22:28 1:09:17 STME 6
72 221 Klemenc Tone KGT Papež 1955 SLO 0:16:14 0:00:39 0:30:31 0:00:47 0:21:18 1:09:32 STMG 4
73 247 Štrukelj Andrej TK Maribor 1962 SLO 0:14:30 0:00:29 0:29:01 0:00:54 0:24:45 1:09:39 STMF 8
74 147 Grgurič Miha Inles Riko Ribnica 1985 SLO 0:14:50 0:00:59 0:32:15 0:00:27 0:21:10 1:09:43 STMC 24
75 192 Unger Ivan sv 1968 SLO 0:14:57 0:01:15 0:31:49 0:01:00 0:21:03 1:10:06 STME 7
76 272 Jurak Lukec SRK CELJE 3team 1985 SLO 0:14:46 0:00:24 0:34:39 0:00:40 0:19:43 1:10:15 STMC 25
77 285 Marović Goran Triatlon klub Zagreb 1977 HR 0:15:54 0:00:47 0:30:08 0:00:35 0:22:57 1:10:23 STMD 19
78 223 Kolander Rudi TK Maribor 1954 SLO 0:16:44 0:00:38 0:30:51 0:00:45 0:21:32 1:10:32 STMH 1
79 267 Fošnarič Iztok 1971 SLO 0:16:02 0:00:46 0:30:04 0:01:01 0:22:41 1:10:36 STMD 20
80 298 Šmigoc Dejan šrk celje 1977 SLO 0:17:39 0:00:35 0:30:30 0:00:59 0:21:31 1:11:17 STMD 21
81 260 Car Viktor TK Maraton Ptuj 1979 SLO 0:14:38 0:01:18 0:30:54 0:00:32 0:24:15 1:11:40 STMD 22
82 235 Moslavac Saša Triatlon klub Meðimurje 1968 HR 0:15:58 0:00:40 0:31:46 0:00:59 0:22:22 1:11:47 STME 8
83 293 Seme Aleš TK MAMUT 1978 SLO 0:14:07 0:00:23 0:30:22 0:00:33 0:26:39 1:12:06 STMD 23
84 304 Vodušek Denis TK Maribor 1978 SLO 0:18:01 0:00:47 0:30:39 0:00:44 0:21:54 1:12:08 STMD 24
85 268 Geršak Jože TK Krško 1974 SLO 0:16:27 0:01:48 0:31:17 0:00:33 0:22:05 1:12:13 STMD 25
86 220 Kermelj Stanislav TKL 1951 SLO 0:17:46 0:00:32 0:30:08 0:00:54 0:23:13 1:12:34 STMH 2
87 271 Harapin Sanjin TK Rival 1984 HR 0:15:34 0:01:14 0:29:57 0:01:04 0:24:46 1:12:37 STMC 26
88 204 Cvetko Dušan TK Maribor 1952 SLO 0:16:18 0:00:42 0:31:15 0:00:43 0:24:26 1:13:26 STMH 3
89 210 Gostinčar Robert TK Maribor 1970 SLO 0:15:23 0:01:16 0:34:19 0:01:00 0:21:48 1:13:48 STMD 27
90 261 Car Siniša Triatlon klub Meðimurje 1971 HR 0:14:36 0:00:57 0:32:42 0:01:06 0:24:40 1:14:03 STMD 28
91 203 Cizerl Franc TK Maraton Ptuj 1956 SLO 0:17:55 0:01:03 0:29:24 0:00:43 0:25:05 1:14:12 STMG 5
92 250 Zmazek Boris TK Maraton Ptuj 1962 SLO 0:17:37 0:00:35 0:30:12 0:01:08 0:24:40 1:14:13 STMF 9
93 208 Fošnarič Samo 1965 SLO 0:17:30 0:01:12 0:32:11 0:01:14 0:22:53 1:15:02 STME 9
94 200 Blatnik Roman TK Krško 1952 SLO 0:17:08 0:01:20 0:32:32 0:00:32 0:24:30 1:16:02 STMH 4
95 227 Kuhar Borut 1969 SLO 0:17:33 0:01:20 0:29:27 0:01:00 0:27:08 1:16:30 STME 10
96 256 Andrišek Ivan TK SWIBIR 1981 HR 0:13:29 0:01:27 0:35:19 0:00:34 0:25:58 1:16:49 STMC 26
97 173 Vacek Vinko TK Zagreb 1978 HR 0:15:07 0:01:02 0:34:53 0:00:37 0:25:24 1:17:05 STMD 29
98 308 Leš Dušan ZK Maribor 1967 SLO 0:18:48 0:00:31 0:33:02 0:00:51 0:24:37 1:17:50 STME 11
99 202 Bukovec Gregor 3KSPORT 1970 SLO 0:17:36 0:00:57 0:32:03 0:01:12 0:26:13 1:18:03 STMD 30
100 211 Grašič Danilo Hoče 1962 SLO 0:20:20 0:01:00 0:33:17 0:01:01 0:22:28 1:18:07 STMF 10
101 234 Miksič Andrej TK Maribor 1969 SLO 0:12:12 0:00:51 0:42:02 0:00:41 0:22:49 1:18:38 STME 12
102 254 Abraham Primož 1979 SLO 0:13:26 0:01:27 0:35:08 0:01:22 0:27:52 1:19:17 STMD 31
103 289 Novšak Borut ŠD Trimus 1975 SLO 0:18:02 0:01:50 0:31:49 0:00:52 0:27:00 1:19:35 STMD 32
104 218 Kamenski Iztok 1963 SLO 0:18:41 0:00:35 0:34:10 0:00:45 0:25:33 1:19:47 STMF 11
105 259 Boc Jure 1979 SLO 0:16:59 0:00:45 0:31:06 0:01:52 0:29:42 1:20:25 STMD 33
106 238 Poljšak Lojze 1953 SLO 0:18:41 0:00:52 0:33:59 0:01:09 0:25:58 1:20:41 STMH 5
107 266 Ernecl Matej 1972 SLO 0:16:18 0:00:59 0:31:39 0:01:10 0:30:45 1:20:52 STMD 34
108 212 Gregorec Slavko TK Maraton Ptuj 1960 SLO 0:17:02 0:01:17 0:32:41 0:01:08 0:28:53 1:21:03 STMF 12
109 201 Bojnec Tadej 1970 SLO 0:14:37 0:01:39 0:34:12 0:01:22 0:29:58 1:21:51 STMD 35
110 209 Gomzi Slavko TS Radenska 1956 SLO 0:16:37 0:01:47 0:34:15 0:00:51 0:28:37 1:22:10 STMG 6
111 239 Pongračić Mario Triatlon klub Meðimurje 1967 HR 0:21:19 0:01:37 0:36:37 0:00:41 0:22:20 1:22:35 STME 13
112 237 Pivljakovič Marjan KLUB MARATONEC Lenart 1962 SLO 0:19:39 0:01:38 0:33:25 0:01:43 0:26:28 1:22:55 STMF 13
113 270 Hećimović Tomislav TK SWIBIR 1974 HR 0:14:18 0:01:45 0:36:21 0:00:57 0:30:31 1:23:54 STMD 27
114 274 Kabaj Miha TK Maribor 1978 SLO 0:17:29 0:01:20 0:34:37 0:01:12 0:29:47 1:24:28 STMD 36
115 217 Kabaj Milan TK Maribor 1949 SLO 0:16:41 0:01:32 0:35:41 0:01:20 0:29:16 1:24:33 STMI 1
116 213 Herman Janez ŠKD-TEŠ 1955 SLO 0:19:38 0:01:38 0:33:23 0:01:08 0:29:20 1:25:09 STMG 7
117 228 Lešnik Miro TK Maribor 1949 SLO 0:17:54 0:01:22 0:34:32 0:02:12 0:29:43 1:25:44 STMI 2
118 306 Zupanič Boštjan TK Maraton Ptuj 1977 SLO 0:16:34 0:01:35 0:36:03 0:02:36 0:28:56 1:25:45 STMD 37
119 225 Krasnik Gorazd KLUB MARATONEC Lenart 1955 SLO 0:19:29 0:02:03 0:37:13 0:00:45 0:26:36 1:26:08 STMG 8
120 229 Ljubec Drago TK Maraton Ptuj 1966 SLO 0:21:16 0:01:38 0:33:27 0:01:30 0:33:35 1:31:27 STME 14
121 243 Rozman Marjan Prometna šola MB 1951 SLO 0:19:42 0:02:49 0:37:04 0:00:59 0:31:49 1:32:25 STMH 6
122 245 Šiško Slavko KLUB MARATONEC Lenart 1946 SLO 0:22:02 0:02:25 0:43:25 0:00:56 0:31:06 1:39:57 STMI 3
264 Æurćinski Denis TK Zagreb 1972 HR 0:29:43 0:45:40 DNF STMD
150 Hribar Domen TK TRISPORT Kamnik 1991 SLO 0:10:46 0:00:20 0:28:46 0:00:21 DNF STMB

ENSKE SKUPNO – Sprint Triatlon

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat Kat #
1 170 Oražem Monika TK INLES RIKO Ribnica 1993 SLO 0:10:39 0:00:18 0:27:24 0:00:38 0:21:43 1:00:43 STZA 1
2 149 Grkman Ana TK TRISPORT Kamnik 1992 SLO 0:11:35 0:00:21 0:29:36 0:00:36 0:23:32 1:05:42 STZA 2
3 189 Tomić Iva “””Tk “”””Rival””””””” 1984 HR 0:12:24 0:00:24 0:31:01 0:00:41 0:22:20 1:06:51 STZC 1
4 193 Vilić Sara TK Pula 1992 HR 0:10:44 0:00:24 0:29:56 0:00:31 0:25:56 1:07:33 STZA 3
5 141 Černe Teja JK Pirat 1984 SLO 0:13:32 0:00:42 0:31:48 0:00:41 0:22:42 1:09:27 STZC 2
6 163 Mandl Nina MUTLISPORT klub Krško 1990 SLO 0:10:49 0:00:23 0:32:55 0:00:38 0:24:44 1:09:31 STZB 1
7 196 Vrhovnik Manca TK TRISPORT Kamnik 1991 SLO 0:12:49 0:00:22 0:30:39 0:00:42 0:26:18 1:10:52 STZB 2
8 178 Rot Saša ŠD SOKOL 1986 SLO 0:15:33 0:00:43 0:33:07 0:00:57 0:21:51 1:12:12 STZC 3
9 143 Dolinar Nina ŠRK-Celje 1979 SLO 0:14:48 0:00:37 0:31:28 0:00:54 0:24:33 1:12:22 STZD 1
10 188 Teraž Amadeja TK RIKO Ribnica 1989 SLO 0:15:20 0:00:29 0:32:14 0:00:38 0:24:07 1:12:50 STZC 4
11 146 Gošnjak Prah URŠKA TK Maribor 1992 SLO 0:15:34 0:00:30 0:32:01 0:00:41 0:29:55 1:18:43 STZA 4
12 151 Jug Manca TK Ljubljana 1975 SLO 0:14:32 0:00:33 0:33:50 0:00:56 0:28:58 1:18:51 STZD 2
13 187 Štrukelj Ljuba TK Maribor 1955 SLO 0:17:34 0:00:30 0:34:39 0:00:46 0:26:00 1:19:30 STZG 1
14 191 Trontelj Andreja ŠD SOKOL 1957 SLO 0:17:04 0:00:58 0:34:38 0:01:13 0:26:47 1:20:43 STZG 2
15 177 Robežnik Zala TK Ljubljana 1987 SLO 0:16:21 0:01:02 0:37:33 0:00:28 0:26:35 1:22:01 STZC 5
16 169 Nestić Katarina Triatlon klub Meðimurje 1972 HR 0:21:43 0:01:01 0:35:12 0:00:39 0:23:49 1:22:27 STZD 3
17 152 Justin Jelena Šport Šmid 1973 SLO 0:17:01 0:00:44 0:34:10 0:00:50 0:30:34 1:23:20 STZD 4
18 165 Marjančević Elena TK RIVAL 1985 HR 0:15:46 0:00:32 0:36:25 0:00:42 0:30:11 1:23:38 STZC 6
19 181 Schumet Petra ŠD 3ŠPORT 1977 SLO 0:16:34 0:01:58 0:36:23 0:00:59 0:29:06 1:25:02 STZD 5
20 160 Lodeta Zrinka Triatlon klub Meðimurje 1984 HR 0:16:50 0:00:39 0:36:52 0:00:34 0:30:31 1:25:28 STZC 7
21 175 Požek Helena Šrk Celje 1981 SLO 0:18:33 0:00:52 0:36:27 0:01:01 0:28:44 1:25:39 STZC 8
22 139 Cappucci Kristina TK ZagrebZagreb Hrvatska 1980 HR 0:19:30 0:00:53 0:37:23 0:00:29 0:28:01 1:26:19 STZC 9
23 161 Lovrić Maja TK Zagreb 1975 HR 0:22:16 0:00:34 0:35:41 0:00:48 0:27:02 1:26:23 STZD 6
155 Kožar Nika TK INLES RIKO Ribnica 1993 SLO 0:00:19 DNF STZA

MOŠKI SKUPNO – Super Sprint Triatlon

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat Kat #
1 112 Močnik Klemen ŠD Sokol 1996 SLO 0:04:57 0:00:21 0:17:39 0:00:23 0:08:27 0:31:50 SSMA 1
2 95 Kralj Urban TK Maribor 1995 SLO 0:05:07 0:00:24 0:17:00 0:00:35 0:08:45 0:31:53 SSMB 1
3 86 Jakovac Ivan TK Swibir 1994 HR 0:05:22 0:00:25 0:17:43 0:00:31 0:08:04 0:32:08 SSMB 2
4 90 Kaplan Jaka TK INLES RIKO Ribnica 1996 SLO 0:05:09 0:00:25 0:18:00 0:00:24 0:08:13 0:32:13 SSMA 2
5 120 Rebol Tomaž Maribor 1994 SLO 0:04:36 0:00:35 0:17:48 0:00:25 0:09:13 0:32:38 SSMB 3
6 103 Lovšin Aljaž TK INLES RIKO Ribnica 1995 SLO 0:05:11 0:00:26 0:18:01 0:00:24 0:08:53 0:32:56 SSMB 4
7 113 Murn LUKA ŠD TRIBOR 1994 SLO 0:06:12 0:00:21 0:17:42 0:00:27 0:08:21 0:33:04 SSMB 5
8 93 Kojc Nik TK Maribor 1996 SLO 0:05:17 0:00:25 0:17:55 0:00:30 0:09:04 0:33:13 SSMA 3
9 81 Gerzić Jasmin TK Pula 1994 HR 0:04:58 0:00:24 0:18:07 0:00:38 0:09:23 0:33:33 SSMB 6
10 96 Kromar Nejc TK INLES RIKO Ribnica 1996 SLO 0:05:11 0:00:30 0:18:30 0:00:23 0:09:28 0:34:04 SSMA 4
11 109 Melink Tim ŠD TRIBOR 1995 SLO 0:05:46 0:00:32 0:17:56 0:00:26 0:09:35 0:34:15 SSMB 7
12 100 Lipovšek Jan TK Trisport Kamnik 1995 SLO 0:05:50 0:00:41 0:18:52 0:00:25 0:09:08 0:34:59 SSMB 8
13 85 Humar Lovro TK Trisport Kamnik 1996 SLO 0:06:10 0:00:30 0:19:07 0:00:26 0:09:47 0:36:02 SSMA 5
14 94 Kokol Luka TK Maribor 1996 SLO 0:06:16 0:00:36 0:19:30 0:00:27 0:11:04 0:37:55 SSMA 6
15 91 Kitak Miha 1994 SLO 0:05:36 0:00:39 0:18:54 0:00:39 0:12:25 0:38:15 SSMB 9
16 87 Janež Anže ŠD TRIBOR 1997 SLO 0:06:38 0:00:29 0:20:28 0:00:30 0:10:22 0:38:29 SSMA 7
17 73 Barić Hrvoje TK Meðimurje 1987 HR 0:07:21 0:00:53 0:19:41 0:00:29 0:10:18 0:38:44 SSMC 1
18 88 Jaušovec Jure 1992 SLO 0:06:32 0:00:43 0:21:29 0:00:30 0:10:17 0:39:35 SSMC 2
19 127 Šinkovič ALJOŠA TK Maribor 1994 SLO 0:05:47 0:00:44 0:24:23 0:00:28 0:09:36 0:41:00 SSMB 10
20 101 Ljubec Miro 1967 SLO 0:08:36 0:02:14 0:20:30 0:01:00 0:09:40 0:42:01 SSMC 3
21 131 Šobar Primož ŠD TRIBOR 1997 SLO 0:07:44 0:00:33 0:22:36 0:00:32 0:12:37 0:44:03 SSMA 8
22 126 Šimunko Nenad Triatlon klub Meðimurje 1984 HR 0:10:07 0:01:26 0:19:37 0:00:39 0:12:23 0:44:14 SSMC 4
23 106 Malovič Miran 1967 SLO 0:08:04 0:01:19 0:22:19 0:00:34 0:13:07 0:45:25 SSMC 5
24 77 Damjanović Luka 1995 HR 0:05:51 0:01:21 0:24:53 0:00:45 0:14:52 0:47:43 SSMB 11
25 133 Tominc Primož 1983 SLO 0:06:35 0:03:01 0:27:33 0:00:37 0:12:48 0:50:37 SSMC 6
26 118 Pavlović Maksimilijan Zagreb 1996 HR 0:07:04 0:01:07 0:30:01 0:00:45 0:17:34 0:56:32 SSMA 9

ENSKE SKUPNO – Super Sprint Triatlon

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat Kat #
1 115 Ogrin Katarina Kamnik 1994 SLO 0:04:59 0:00:20 0:18:12 0:00:28 0:08:33 0:32:34 SSZB 1
2 92 Klemenc Maruša TK Trisport Kamnik 1994 SLO 0:05:13 0:00:21 0:17:59 0:00:29 0:09:11 0:33:14 SSZB 2
3 72 Andoljšek Maruša TK INLES RIKO Ribnica 1994 SLO 0:05:12 0:00:26 0:17:55 0:00:25 0:09:28 0:33:28 SSZB 3
4 130 Škifić Ana TK Pula 1994 HR 0:05:20 0:00:21 0:17:55 0:00:40 0:09:21 0:33:39 SSZB 4
5 135 Uršič Liza TK Trisport Kamnik 1996 SLO 0:05:03 0:00:25 0:18:14 0:00:31 0:09:47 0:34:01 SSZA 1
6 89 Jazbinšek Teja TK TRISPORT Kamnik 1994 SLO 0:05:49 0:00:29 0:17:56 0:00:25 0:10:01 0:34:41 SSZB 5
7 128 Škevin Sonja T K Zagreb 1995 HR 0:05:18 0:00:21 0:18:00 0:00:42 0:10:34 0:34:57 SSZB 6
8 79 Duščak Manca TK INLES RIKO Ribnica 1996 SLO 0:05:16 0:00:26 0:18:30 0:00:24 0:10:27 0:35:05 SSZA 2
9 84 Hočevar Neža TK INLES RIKO Ribnica 1994 SLO 0:05:25 0:00:24 0:19:33 0:00:27 0:09:51 0:35:42 SSZB 7
10 75 Besal Sara ŠD TRIBOR 1997 SLO 0:06:02 0:00:39 0:19:10 0:00:27 0:09:48 0:36:08 SSZA 3
11 76 Besal Tina ŠD TRIBOR 1994 SLO 0:06:01 0:00:29 0:19:20 0:00:27 0:09:50 0:36:09 SSZB 8
12 137 Vrhovnik Vesna TK TRISPORT Kamnik 1994 SLO 0:05:54 0:00:29 0:19:07 0:00:29 0:10:19 0:36:19 SSZB 9
13 122 Skaza Eva Miklavž 1997 SLO 0:05:06 0:00:41 0:20:55 0:00:29 0:10:08 0:37:21 SSZA 4
14 78 Dečman Manca TK INLES RIKO Ribnica 1997 SLO 0:05:35 0:00:30 0:20:36 0:00:27 0:10:22 0:37:32 SSZA 5
15 80 Faidutti Camilla Udine Triathlon 1995 I 0:06:31 0:00:36 0:18:42 0:00:30 0:11:52 0:38:13 SSZB 10
16 83 Griljc Lucija TK Trisport Kamnik 1994 SLO 0:05:52 0:00:31 0:21:02 0:00:31 0:10:23 0:38:22 SSZB 11
17 98 Lešnjak Sara TK LINDAU 1995 SLO 0:05:44 0:00:33 0:19:06 0:00:32 0:12:29 0:38:26 SSZB 12
18 110 Melink Tara ŠD TRIBOR 1997 SLO 0:06:24 0:00:30 0:20:42 0:00:29 0:10:28 0:38:35 SSZA 6
19 97 Krže Pia ŠD TRIBOR 1997 SLO 0:06:12 0:00:29 0:20:15 0:00:30 0:11:24 0:38:53 SSZA 7
20 99 Levstek Lara ŠD TRIBOR 1994 SLO 0:06:39 0:00:25 0:20:52 0:00:38 0:11:23 0:39:59 SSZB 13
21 114 Murn Katja ŠD TRIBOR 1997 SLO 0:07:41 0:00:34 0:21:04 0:00:33 0:10:07 0:40:02 SSZA 8
22 134 Turk Urška ŠD TRIBOR 1994 SLO 0:07:26 0:00:36 0:20:41 0:00:35 0:10:48 0:40:08 SSZB 14
23 132 Tokić Mirta T K Zagreb 1994 HR 0:05:30 0:00:24 0:21:45 0:00:40 0:12:54 0:41:16 SSZB 15
24 119 Pičerko Peklar Slavica Ptuj 1962 SLO 0:07:56 0:01:16 0:21:17 0:00:28 0:11:13 0:42:12 SSZC 1
25 82 Gostinčar Ajda TK Maribor 1997 SLO 0:05:33 0:00:39 0:23:18 0:00:30 0:12:45 0:42:47 SSZA 9
26 138 Žibrat Nika 1994 SLO 0:08:03 0:01:02 0:21:51 0:00:46 0:11:05 0:42:49 SSZB 16
27 124 Sušilović Nika Zagreb 1995 HR 0:06:38 0:01:21 0:26:31 0:00:38 0:15:12 0:50:21 SSZB 17
28 123 Slana Darja Markovci 1983 SLO 0:07:22 0:02:16 0:27:33 0:00:38 0:12:47 0:50:37 SSZC 2
29 102 Lorenčič Blanka 1992 SLO 0:13:18 0:03:57 0:24:56 0:00:47 0:11:06 0:54:07 SSZC 3

Akvatlon – dečki A

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. Rezultat
1 31 Škrjanc Jan TK TRISPORT Kamnik 2001 SLO 0:03:28
1 5 Dečman Matej TK INLES RIKO Ribnica 2000 SLO 0:03:28
3 35 Uršič Jan TK TRISPORT Kamnik 2000 SLO 0:03:30
4 24 Planko Lovro TK TRISPORT Kamnik 2001 SLO 0:03:37
5 9 Flis Teo TK TRISPORT Kamnik 2001 SLO 0:03:44
6 13 Grilj Jan TK TRISPORT Kamnik 2001 SLO 0:03:48
7 19 Marolt Gašper TK INLES RIKO Ribnica 2000 SLO 0:03:52
8 10 Fošnarič Tit 2000 SLO 0:03:54
9 15 Jakšič Matic ŠD TRIBOR 2000 SLO 0:04:03
10 3 Berlec Žiga TK TRISPORT Kamnik 2001 SLO 0:04:09
11 11 Gaal Jaka TK Maribor 2001 SLO 0:04:11
12 27 Pretnar Marko TK TRISPORT Kamnik 2001 SLO 0:04:12
13 18 Malovič Nace TK Maraton Ptuj 2000 SLO 0:04:25
14 12 Grašič Anej TK Maribor 2000 SLO 0:04:30
15 14 Hren Jan TK Maribor 2000 SLO 0:04:38
16 16 Janež Uroš ŠD TRIBOR 2002 SLO 0:05:09
17 1 Avžlahar Žiga ŠD TRIBOR 2000 SLO 0:05:11
18 37 Zajc Gašper TK TRISPORT Kamnik 2002 SLO 0:05:15
19 25 Podlogar Nejc ŠD TRIBOR 2002 SLO 0:06:12
20 6 Delač Timotej ŠD TRIBOR 2003 SLO 0:06:17
64 Tomašić Luka TK Swibir 1998 HR DQ

Akvatlon – dečki B

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. Rezultat
1 68 Vodenik Vito TK Maribor 1998 SLO 0:05:17
2 59 Planko Matevž TK TRISPORT Kamnik 1998 SLO 0:05:23
3 54 Kregar Drejc TK TRISPORT Kamnik 1998 SLO 0:05:39
4 49 Hočevar Jakob TK INLES RIKO Ribnica 1999 SLO 0:05:50
5 38 Bartol Danijel TK INLES RIKO Ribnica 1999 SLO 0:05:53
6 48 Griljc Martin TK TRISPORT Kamnik 1999 SLO 0:05:55
7 40 Bela Kočar Luka TK TRISPORT Kamnik 1999 SLO 0:05:57
8 69 Zagoranski Uroš 1998 SLO 0:06:24
9 70 Zajc Žiga TK TRISPORT Kamnik 1998 SLO 0:06:38
10 60 Podobnik Teo TK TRISPORT Kamnik 1999 SLO 0:06:40
11 63 Šturm Mihael ŠD TRIBOR SLO 0:06:53
12 58 Paulič Jaka TK TRISPORT Kamnik 1998 SLO 0:07:03
13 43 Fošnarič Nejc TK Maribor 1998 SLO 0:07:19
14 71 Zakrajšek Jernej TK INLES RIKO Ribnica 1999 SLO 0:07:24
15 44 Girotto Leo TK Rival 1999 HR 0:07:55
16 50 Hrbatović Deni TK Rival 1998 HR 0:08:16
17 52 Jukić Jan Marko TK Swibir 1998 HR 0:08:35

Akvatlon – deklice A

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. Rezultat
1 36 Vrtačič Tjaša TK TRISPORT Kamnik 2000 SLO 0:03:21
2 21 Perko Gaja TK TRISPORT Kamnik 2000 SLO 0:03:33
3 32 Štupica Hana TK INLES RIKO Ribnica 2000 SLO 0:03:44
4 26 Posl Sarah TK TRISPORT Kamnik 2000 SLO 0:03:49
5 17 Košir Lana TK INLES RIKO Ribnica 2000 SLO 0:04:06
6 33 Unger Lva 2000 SLO 0:04:34
7 22 Peternel Maša TK Maribor 2000 SLO 0:04:37
8 34 Unger Lna 2002 SLO 0:05:05
9 30 Šitić Renata TK Swibir 2000 HR 0:05:12
10 2 Avžlahar Tjaša ŠD TRIBOR 2002 SLO 0:05:27
11 23 Peternel Anja TK Maribor 2001 SLO 0:06:06

Akvatlon – deklice B

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. Rezultat
1 66 Uršič Kristina TK Trisport Kamnik 1998 SLO 0:05:31
2 51 Capuder Tinkara TK TRISPORT Kamnik 1999 SLO 0:06:02
3 46 Gostinčar Živa TK Maribor 1999 SLO 0:06:08
4 41 Humar Katarina TK TRISPORT Kamnik 1999 SLO 0:06:18
5 39 Bavčar Nika TK TRISPORT Kamnik 1998 SLO 0:06:33
6 42 Delač Patricija ŠD TRIBOR 1999 SLO 0:06:47
7 61 Ričko URŠKA TK Maribor 1997 SLO 0:06:59
8 57 Marič Alja ŠD TRIBOR 1999 SLO 0:07:02
9 55 Krivec Nina MULTISPORT klub Krško 1999 SLO 0:07:48
10 53 Kodrič Nika MULTISPORT klub Krško 1999 SLO 0:08:04
11 47 Grašič Nastja TK Maribor 1997 SLO 0:08:08
12 65 Tome Kaja TK Maribor 1999 SLO 0:08:47
13 45 Glažar Lara TK Rival 1998 HR 0:09:16
14 67 Vidovič Laura TK Maribor 1999 SLO 0:09:17
62 Sušilović Mia TK Swibir 1999 HR DQ

Super Sprint Triatlon – starejši dečki

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 112 Močnik Klemen ŠD Sokol 1996 SLO 0:04:57 0:00:21 0:17:39 0:00:23 0:08:27 0:31:50
2 90 Kaplan Jaka TK INLES RIKO Ribnica 1996 SLO 0:05:09 0:00:25 0:18:00 0:00:24 0:08:13 0:32:13
3 93 Kojc Nik TK Maribor 1996 SLO 0:05:17 0:00:25 0:17:55 0:00:30 0:09:04 0:33:13
4 96 Kromar Nejc TK INLES RIKO Ribnica 1996 SLO 0:05:11 0:00:30 0:18:30 0:00:23 0:09:28 0:34:04
5 85 Humar Lovro TK Trisport Kamnik 1996 SLO 0:06:10 0:00:30 0:19:07 0:00:26 0:09:47 0:36:02
6 94 Kokol Luka TK Maribor 1996 SLO 0:06:16 0:00:36 0:19:30 0:00:27 0:11:04 0:37:55
7 87 Janež Anže ŠD TRIBOR 1997 SLO 0:06:38 0:00:29 0:20:28 0:00:30 0:10:22 0:38:29
8 131 Šobar Primož ŠD TRIBOR 1997 SLO 0:07:44 0:00:33 0:22:36 0:00:32 0:12:37 0:44:03
9 118 Pavlović Maksimilijan Zagreb 1996 HR 0:07:04 0:01:07 0:30:01 0:00:45 0:17:34 0:56:32

Super Sprint Triatlon – kadeti

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 95 Kralj Urban TK Maribor 1995 SLO 0:05:07 0:00:24 0:17:00 0:00:35 0:08:45 0:31:53
2 86 Jakovac Ivan TK Swibir 1994 HR 0:05:22 0:00:25 0:17:43 0:00:31 0:08:04 0:32:08
3 120 Rebol Tomaž Maribor 1994 SLO 0:04:36 0:00:35 0:17:48 0:00:25 0:09:13 0:32:38
4 103 Lovšin Aljaž TK INLES RIKO Ribnica 1995 SLO 0:05:11 0:00:26 0:18:01 0:00:24 0:08:53 0:32:56
5 113 Murn LUKA ŠD TRIBOR 1994 SLO 0:06:12 0:00:21 0:17:42 0:00:27 0:08:21 0:33:04
6 81 Gerzić Jasmin TK Pula 1994 HR 0:04:58 0:00:24 0:18:07 0:00:38 0:09:23 0:33:33
7 109 Melink Tim ŠD TRIBOR 1995 SLO 0:05:46 0:00:32 0:17:56 0:00:26 0:09:35 0:34:15
8 100 Lipovšek Jan TK Trisport Kamnik 1995 SLO 0:05:50 0:00:41 0:18:52 0:00:25 0:09:08 0:34:59
9 91 Kitak Miha 1994 SLO 0:05:36 0:00:39 0:18:54 0:00:39 0:12:25 0:38:15
10 127 Šinkovič ALJOŠA TK Maribor 1994 SLO 0:05:47 0:00:44 0:24:23 0:00:28 0:09:36 0:41:00
11 77 Damjanović Luka 1995 HR 0:05:51 0:01:21 0:24:53 0:00:45 0:14:52 0:47:43

Super Sprint Triatlon – mlajši mladinci

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 166 Meden Matija TK Maribor 1993 SLO 0:10:05 0:00:27 0:26:00 0:00:33 0:19:46 0:56:53
2 156 Koželj Simon TK TRISPORT Kamnik 1992 SLO 0:12:02 0:00:22 0:29:08 0:00:31 0:21:36 1:03:40
3 144 Faidutti Luca Udine Triathlon 1993 I 0:12:39 0:00:24 0:29:12 0:00:27 0:21:45 1:04:29
4 148 Griljc Štefan TK TRISPORT Kamnik 1992 SLO 0:12:01 0:00:24 0:29:53 0:00:29 0:22:09 1:04:57
5 186 Špoljarić Nikola TK Pula 1993 HR 0:12:33 0:00:27 0:29:17 0:00:32 0:25:37 1:08:27

Super Sprint Triatlon – ostali

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 73 Barić Hrvoje TK Meðimurje 1987 HR 0:07:21 0:00:53 0:19:41 0:00:29 0:10:18 0:38:44
2 88 Jaušovec Jure 1992 SLO 0:06:32 0:00:43 0:21:29 0:00:30 0:10:17 0:39:35
3 101 Ljubec Miro 1967 SLO 0:08:36 0:02:14 0:20:30 0:01:00 0:09:40 0:42:01
4 126 Šimunko Nenad Triatlon klub Meðimurje 1984 HR 0:10:07 0:01:26 0:19:37 0:00:39 0:12:23 0:44:14
5 106 Malovič Miran 1967 SLO 0:08:04 0:01:19 0:22:19 0:00:34 0:13:07 0:45:25
6 133 Tominc Primož 1983 SLO 0:06:35 0:03:01 0:27:33 0:00:37 0:12:48 0:50:37

Super Sprint Triatlon – starejše deklice

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 135 Uršič Liza TK Trisport Kamnik 1996 SLO 0:05:03 0:00:25 0:18:14 0:00:31 0:09:47 0:34:01
2 79 Duščak Manca TK INLES RIKO Ribnica 1996 SLO 0:05:16 0:00:26 0:18:30 0:00:24 0:10:27 0:35:05
3 75 Besal Sara ŠD TRIBOR 1997 SLO 0:06:02 0:00:39 0:19:10 0:00:27 0:09:48 0:36:08
4 122 Skaza Eva Miklavž 1997 SLO 0:05:06 0:00:41 0:20:55 0:00:29 0:10:08 0:37:21
5 78 Dečman Manca TK INLES RIKO Ribnica 1997 SLO 0:05:35 0:00:30 0:20:36 0:00:27 0:10:22 0:37:32
6 110 Melink Tara ŠD TRIBOR 1997 SLO 0:06:24 0:00:30 0:20:42 0:00:29 0:10:28 0:38:35
7 97 Krže Pia ŠD TRIBOR 1997 SLO 0:06:12 0:00:29 0:20:15 0:00:30 0:11:24 0:38:53
8 114 Murn Katja ŠD TRIBOR 1997 SLO 0:07:41 0:00:34 0:21:04 0:00:33 0:10:07 0:40:02
9 82 Gostinčar Ajda TK Maribor 1997 SLO 0:05:33 0:00:39 0:23:18 0:00:30 0:12:45 0:42:47

Super Sprint Triatlon – kadetinje

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 115 Ogrin Katarina Kamnik 1994 SLO 0:04:59 0:00:20 0:18:12 0:00:28 0:08:33 0:32:34
2 92 Klemenc Maruša TK Trisport Kamnik 1994 SLO 0:05:13 0:00:21 0:17:59 0:00:29 0:09:11 0:33:14
3 72 Andoljšek Maruša TK INLES RIKO Ribnica 1994 SLO 0:05:12 0:00:26 0:17:55 0:00:25 0:09:28 0:33:28
4 130 Škifić Ana TK Pula 1994 HR 0:05:20 0:00:21 0:17:55 0:00:40 0:09:21 0:33:39
5 89 Jazbinšek Teja TK TRISPORT Kamnik 1994 SLO 0:05:49 0:00:29 0:17:56 0:00:25 0:10:01 0:34:41
6 128 Škevin Sonja T K Zagreb 1995 HR 0:05:18 0:00:21 0:18:00 0:00:42 0:10:34 0:34:57
7 84 Hočevar Neža TK INLES RIKO Ribnica 1994 SLO 0:05:25 0:00:24 0:19:33 0:00:27 0:09:51 0:35:42
8 76 Besal Tina ŠD TRIBOR 1994 SLO 0:06:01 0:00:29 0:19:20 0:00:27 0:09:50 0:36:09
9 137 Vrhovnik Vesna TK TRISPORT Kamnik 1994 SLO 0:05:54 0:00:29 0:19:07 0:00:29 0:10:19 0:36:19
10 80 Faidutti Camilla Udine Triathlon 1995 I 0:06:31 0:00:36 0:18:42 0:00:30 0:11:52 0:38:13
11 83 Griljc Lucija TK Trisport Kamnik 1994 SLO 0:05:52 0:00:31 0:21:02 0:00:31 0:10:23 0:38:22
12 98 Lešnjak Sara TK LINDAU 1995 SLO 0:05:44 0:00:33 0:19:06 0:00:32 0:12:29 0:38:26
13 99 Levstek Lara ŠD TRIBOR 1994 SLO 0:06:39 0:00:25 0:20:52 0:00:38 0:11:23 0:39:59
14 134 Turk Urška ŠD TRIBOR 1994 SLO 0:07:26 0:00:36 0:20:41 0:00:35 0:10:48 0:40:08
15 132 Tokić Mirta T K Zagreb 1994 HR 0:05:30 0:00:24 0:21:45 0:00:40 0:12:54 0:41:16
16 138 Žibrat Nika 1994 SLO 0:08:03 0:01:02 0:21:51 0:00:46 0:11:05 0:42:49
17 124 Sušilović Nika Zagreb 1995 HR 0:06:38 0:01:21 0:26:31 0:00:38 0:15:12 0:50:21

Super Sprint Triatlon – mlajše mladinke

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 170 Oražem Monika TK INLES RIKO Ribnica 1993 SLO 0:10:39 0:00:18 0:27:24 0:00:38 0:21:43 1:00:43
2 149 Grkman Ana TK TRISPORT Kamnik 1992 SLO 0:11:35 0:00:21 0:29:36 0:00:36 0:23:32 1:05:42
3 193 Vilić Sara TK Pula 1992 HR 0:10:44 0:00:24 0:29:56 0:00:31 0:25:56 1:07:33
4 146 Gošnjak Prah URŠKA TK Maribor 1992 SLO 0:15:34 0:00:30 0:32:01 0:00:41 0:29:55 1:18:43
155 Kožar Nika TK INLES RIKO Ribnica 1993 SLO 0:00:19 DNF

Super Sprint Triatlon – ostale

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 119 Pičerko Peklar Slavica Ptuj 1962 SLO 0:07:56 0:01:16 0:21:17 0:00:28 0:11:13 0:42:12
2 123 Slana Darja Markovci 1983 SLO 0:07:22 0:02:16 0:27:33 0:00:38 0:12:47 0:50:37
3 102 Lorenčič Blanka 1992 SLO 0:13:18 0:03:57 0:24:56 0:00:47 0:11:06 0:54:07

Sprint Triatlon – starejši mladinci

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 176 Pucelj Vid TK INLES RIKO Ribnica 1991 SLO 0:10:38 0:00:21 0:25:31 0:00:26 0:16:39 0:53:36
2 171 Papišta Martin “””TK “”””Rudolf Perešin””””””” 1991 HR 0:10:16 0:00:18 0:25:58 0:00:30 0:19:20 0:56:23
3 145 Frajzman Dinko “””TK “”””Rudolf Perešin””””””” 1990 HR 0:11:21 0:00:22 0:26:35 0:00:30 0:17:42 0:56:31
4 195 Vrhovnik Rok TK TRISPORT Kamnik 1990 SLO 0:12:06 0:00:21 0:25:51 0:00:35 0:20:40 0:59:35
5 198 Žmavčič Blaž Triatlon Klub Krško 1991 SLO 0:11:11 0:00:27 0:26:40 0:00:34 0:20:58 0:59:53
6 158 Krivec Matija TK Swibir 1991 HR 0:12:13 0:00:20 0:28:19 0:00:27 0:19:48 1:01:09
7 164 Marić Ivo TK Pula 1990 HR 0:10:56 0:00:20 0:29:17 0:00:28 0:23:15 1:04:19
8 301 Turčić Alen TK Rudolf Perišin 1991 HR 0:12:02 0:00:25 0:28:33 0:00:36 0:23:36 1:05:14
9 179 Rožac Nik TK Krško 1991 SLO 0:12:04 0:00:25 0:28:31 0:00:48 0:24:43 1:06:33
150 Hribar Domen TK TRISPORT Kamnik 1991 SLO 0:10:46 0:00:20 0:28:46 0:00:21 DNF

Sprint Triatlon – člani I

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 154 Kovačič Jaroslav Triatlon Klub Krško 1984 SLO 0:09:42 0:00:26 0:25:33 0:00:24 0:16:44 0:52:51
2 140 Cebin Bojan TK INLES RIKO Ribnica 1986 SLO 0:10:40 0:00:21 0:25:29 0:00:31 0:16:06 0:53:08
3 182 Seme Uroš triatlon klub Mamut 1981 SLO 0:10:07 0:00:17 0:25:18 0:00:28 0:17:37 0:53:49
4 162 Lukina Matija “””TK “”””Rudolf Perešin””””””” 1987 HR 0:09:54 0:00:20 0:25:27 0:00:30 0:18:05 0:54:17
5 168 Milovan Matia TK Pula 1989 HR 0:10:13 0:00:22 0:25:57 0:00:32 0:18:32 0:55:37
6 172 Pelaj Albert TK INLES RIKO Ribnica 1988 SLO 0:10:45 0:00:18 0:27:17 0:00:31 0:17:53 0:56:45
7 180 Rudl Miha TK Trisport Kamnik 1986 SLO 0:11:14 0:00:24 0:26:38 0:00:34 0:18:29 0:57:20
8 184 Šilc France TK INLES RIKO Ribnica 1982 SLO 0:12:40 0:00:19 0:25:16 0:00:36 0:19:14 0:58:07
9 197 Zakšek Darko Triatlon klub Krško 1981 SLO 0:12:02 0:00:25 0:25:56 0:00:35 0:19:31 0:58:30
10 142 Čičić-Ocvirk Dejan ŠRK Celje-3team 1982 SLO 0:12:30 0:00:28 0:28:00 0:00:29 0:18:14 0:59:42
11 275 Klančnik Janez TK Ljubljana 1985 SLO 0:13:38 0:00:33 0:27:16 0:00:48 0:19:25 1:01:42
12 194 Vrebac Vinko TK Swibir 1985 HR 0:14:13 0:00:28 0:28:18 0:00:30 0:18:24 1:01:56
13 287 Meštrić Hrvoje TK Swibir 1983 HR 0:13:06 0:00:30 0:27:59 0:01:06 0:20:04 1:02:47
14 265 Dolinar Jure 1980 SLO 0:14:15 0:00:28 0:27:28 0:00:28 0:20:50 1:03:31
15 286 Mavc Miro TK Ljubljana 1985 SLO 0:12:52 0:00:40 0:28:02 0:00:36 0:21:26 1:03:38
16 307 Žic Vladimir Tk Swibir 1985 HR 0:13:01 0:00:29 0:28:05 0:00:37 0:22:30 1:04:43
17 282 Likavec Vid / 1984 SLO 0:10:55 0:01:07 0:28:59 0:00:45 0:24:11 1:05:59
18 183 Slapsak Pelliccio Luka Firenze Triathlon 1984 SLO 0:12:34 0:00:30 0:30:56 0:00:21 0:21:47 1:06:09
19 291 Pečar Aljoša 1986 SLO 0:14:48 0:00:47 0:29:34 0:00:39 0:20:41 1:06:30
20 295 Smerdel Rok TK Maribor 1980 SLO 0:13:24 0:00:30 0:27:42 0:00:43 0:25:38 1:07:59
21 253 Abraham Uroš 1981 SLO 0:13:32 0:01:16 0:27:24 0:00:49 0:25:09 1:08:11
22 305 Zavec Matevž TK Maraton Ptuj 1983 SLO 0:13:57 0:00:23 0:30:30 0:00:30 0:23:09 1:08:30
23 276 Kočar Sebastian 1984 SLO 0:12:48 0:00:20 0:28:35 0:00:38 0:26:30 1:08:54
24 147 Grgurič Miha Inles Riko Ribnica 1985 SLO 0:14:50 0:00:59 0:32:15 0:00:27 0:21:10 1:09:43
25 272 Jurak Lukec SRK CELJE 3team 1985 SLO 0:14:46 0:00:24 0:34:39 0:00:40 0:19:43 1:10:15
26 271 Harapin Sanjin TK Rival 1984 HR 0:15:34 0:01:14 0:29:57 0:01:04 0:24:46 1:12:37
26 256 Andrišek Ivan TK SWIBIR 1981 HR 0:13:29 0:01:27 0:35:19 0:00:34 0:25:58 1:16:49

Sprint Triatlon – člani II

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 159 Kromar Damijan TK INLES RIKO Ribnica 1972 SLO 0:12:12 0:00:20 0:25:43 0:00:29 0:17:50 0:56:35
2 190 Torkar Gregor TK MAMUT 1977 SLO 0:12:12 0:00:23 0:25:45 0:00:38 0:19:20 0:58:20
3 167 Merhar Matjaž Triatlon klub Krško 1979 SLO 0:12:40 0:00:23 0:25:13 0:00:31 0:19:49 0:58:38
4 288 Novak Bojan TK Rival 1977 HR 0:12:09 0:00:24 0:28:29 0:00:33 0:20:21 1:01:59
5 279 Krohne Aljoša ŠRK-Celje 1975 SLO 0:13:54 0:00:32 0:27:47 0:00:45 0:19:35 1:02:35
6 255 Abram Miran Triatlon klub Krško 1979 SLO 0:13:37 0:00:26 0:27:30 0:00:36 0:21:35 1:03:46
7 277 Korelc Matej TK Ljubljana 1979 SLO 0:13:42 0:00:34 0:27:16 0:00:32 0:21:44 1:03:48
8 269 Golič Matjaž TK Maribor 1978 SLO 0:13:21 0:00:29 0:27:48 0:00:44 0:22:57 1:05:22
9 280 Kuhar Janez TK Maraton Ptuj 1978 SLO 0:16:02 0:00:25 0:28:41 0:00:37 0:19:49 1:05:37
10 290 Pikl Tine 1976 SLO 0:13:28 0:00:50 0:27:57 0:00:40 0:22:45 1:05:41
11 278 Kostanjevec Matej maraton klub ptuj 1973 SLO 0:14:44 0:00:35 0:29:29 0:00:24 0:20:48 1:06:02
12 300 Tašler Mitja ŠD SOKOL 1977 SLO 0:14:08 0:00:29 0:27:36 0:00:36 0:23:44 1:06:35
13 302 Turek Danijel Triatlon klub Meðimurje 1975 HR 0:16:05 0:00:29 0:28:33 0:00:33 0:21:20 1:07:01
14 283 Lodeta Branimir Triatlon klub Meðimurje 1979 HR 0:14:33 0:00:36 0:29:42 0:00:37 0:22:04 1:07:33
15 303 Vlahek Pavao Triatlon klub Meðimurje 1978 HR 0:15:10 0:00:36 0:29:17 0:00:32 0:22:41 1:08:18
16 292 Planko Tomaž TK TRISPORT Kamnik 1974 SLO 0:15:25 0:00:37 0:29:07 0:00:37 0:22:36 1:08:24
17 233 Maradin Ivan AGP Pro Kranj 1970 SLO 0:15:57 0:00:50 0:30:40 0:00:49 0:20:22 1:08:40
18 214 Hunjet Andrej TK Maraton Ptuj 1970 SLO 0:15:14 0:00:38 0:28:24 0:00:54 0:23:44 1:08:56
19 285 Marović Goran Triatlon klub Zagreb 1977 HR 0:15:54 0:00:47 0:30:08 0:00:35 0:22:57 1:10:23
20 267 Fošnarič Iztok 1971 SLO 0:16:02 0:00:46 0:30:04 0:01:01 0:22:41 1:10:36
21 298 Šmigoc Dejan šrk celje 1977 SLO 0:17:39 0:00:35 0:30:30 0:00:59 0:21:31 1:11:17
22 260 Car Viktor TK Maraton Ptuj 1979 SLO 0:14:38 0:01:18 0:30:54 0:00:32 0:24:15 1:11:40
23 293 Seme Aleš TK MAMUT 1978 SLO 0:14:07 0:00:23 0:30:22 0:00:33 0:26:39 1:12:06
24 304 Vodušek Denis TK Maribor 1978 SLO 0:18:01 0:00:47 0:30:39 0:00:44 0:21:54 1:12:08
25 268 Geršak Jože TK Krško 1974 SLO 0:16:27 0:01:48 0:31:17 0:00:33 0:22:05 1:12:13
27 210 Gostinčar Robert TK Maribor 1970 SLO 0:15:23 0:01:16 0:34:19 0:01:00 0:21:48 1:13:48
28 261 Car Siniša Triatlon klub Meðimurje 1971 HR 0:14:36 0:00:57 0:32:42 0:01:06 0:24:40 1:14:03
29 173 Vacek Vinko TK Zagreb 1978 HR 0:15:07 0:01:02 0:34:53 0:00:37 0:25:24 1:17:05
30 202 Bukovec Gregor 3KSPORT 1970 SLO 0:17:36 0:00:57 0:32:03 0:01:12 0:26:13 1:18:03
31 254 Abraham Primož 1979 SLO 0:13:26 0:01:27 0:35:08 0:01:22 0:27:52 1:19:17
32 289 Novšak Borut ŠD Trimus 1975 SLO 0:18:02 0:01:50 0:31:49 0:00:52 0:27:00 1:19:35
33 259 Boc Jure 1979 SLO 0:16:59 0:00:45 0:31:06 0:01:52 0:29:42 1:20:25
34 266 Ernecl Matej 1972 SLO 0:16:18 0:00:59 0:31:39 0:01:10 0:30:45 1:20:52
35 201 Bojnec Tadej 1970 SLO 0:14:37 0:01:39 0:34:12 0:01:22 0:29:58 1:21:51
27 270 Hećimović Tomislav TK SWIBIR 1974 HR 0:14:18 0:01:45 0:36:21 0:00:57 0:30:31 1:23:54
36 274 Kabaj Miha TK Maribor 1978 SLO 0:17:29 0:01:20 0:34:37 0:01:12 0:29:47 1:24:28
37 306 Zupanič Boštjan TK Maraton Ptuj 1977 SLO 0:16:34 0:01:35 0:36:03 0:02:36 0:28:56 1:25:45
264 Æurćinski Denis TK Zagreb 1972 HR 0:29:43 0:45:40 DNF

Sprint Triatlon – veterani I

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 231 Lunder Borut ŠD 3ŠPORT 1969 SLO 0:13:09 0:00:22 0:27:26 0:00:30 0:18:57 1:00:27
2 157 Krajnc Damjan TK Celje 1969 SLO 0:12:41 0:00:27 0:27:57 0:00:38 0:19:32 1:01:18
3 244 Sagadin Miran TK Maribor 1966 SLO 0:14:30 0:00:37 0:28:49 0:00:50 0:19:47 1:04:35
4 249 Visser Jan 1967 SLO 0:14:48 0:00:43 0:28:35 0:00:41 0:21:22 1:06:12
5 205 Dečman Mitja TK INLES RIKO Ribnica 1969 SLO 0:13:25 0:00:30 0:30:03 0:00:47 0:23:23 1:08:10
6 232 Malovič Zoran TK Maraton Ptuj 1969 SLO 0:15:01 0:00:38 0:30:38 0:00:29 0:22:28 1:09:17
7 192 Unger Ivan sv 1968 SLO 0:14:57 0:01:15 0:31:49 0:01:00 0:21:03 1:10:06
8 235 Moslavac Saša Triatlon klub Meðimurje 1968 HR 0:15:58 0:00:40 0:31:46 0:00:59 0:22:22 1:11:47
9 208 Fošnarič Samo 1965 SLO 0:17:30 0:01:12 0:32:11 0:01:14 0:22:53 1:15:02
10 227 Kuhar Borut 1969 SLO 0:17:33 0:01:20 0:29:27 0:01:00 0:27:08 1:16:30
11 308 Leš Dušan ZK Maribor 1967 SLO 0:18:48 0:00:31 0:33:02 0:00:51 0:24:37 1:17:50
12 234 Miksič Andrej TK Maribor 1969 SLO 0:12:12 0:00:51 0:42:02 0:00:41 0:22:49 1:18:38
13 239 Pongračić Mario Triatlon klub Meðimurje 1967 HR 0:21:19 0:01:37 0:36:37 0:00:41 0:22:20 1:22:35
14 229 Ljubec Drago TK Maraton Ptuj 1966 SLO 0:21:16 0:01:38 0:33:27 0:01:30 0:33:35 1:31:27

Sprint Triatlon – veterani II

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 226 Kregar Miro TK TRISPORT Kamnik 1962 SLO 0:13:01 0:00:29 0:29:56 0:00:35 0:18:17 1:02:20
2 252 Železnikar Jani TK Trisport 1961 SLO 0:13:02 0:00:23 0:28:14 0:00:40 0:20:12 1:02:33
3 224 Komel Branimir TK Maraton Ptuj 1962 SLO 0:14:52 0:00:27 0:28:46 0:00:21 0:18:49 1:03:17
4 240 Pust Ervin ŠD TRIBOR 1963 SLO 0:15:18 0:00:40 0:28:19 0:00:30 0:21:17 1:06:06
5 242 Rajh Marko TK Maraton Ptuj 1963 SLO 0:13:42 0:00:42 0:29:46 0:00:45 0:21:13 1:06:11
6 207 Fajfar Stane ŠD TRIBOR 1963 SLO 0:15:20 0:00:32 0:28:25 0:00:33 0:21:42 1:06:33
7 236 Mraz Matjaž šrk – celje 1961 SLO 0:14:14 0:00:32 0:29:39 0:00:57 0:21:22 1:06:46
8 247 Štrukelj Andrej TK Maribor 1962 SLO 0:14:30 0:00:29 0:29:01 0:00:54 0:24:45 1:09:39
9 250 Zmazek Boris TK Maraton Ptuj 1962 SLO 0:17:37 0:00:35 0:30:12 0:01:08 0:24:40 1:14:13
10 211 Grašič Danilo Hoče 1962 SLO 0:20:20 0:01:00 0:33:17 0:01:01 0:22:28 1:18:07
11 218 Kamenski Iztok 1963 SLO 0:18:41 0:00:35 0:34:10 0:00:45 0:25:33 1:19:47
12 212 Gregorec Slavko TK Maraton Ptuj 1960 SLO 0:17:02 0:01:17 0:32:41 0:01:08 0:28:53 1:21:03
13 237 Pivljakovič Marjan KLUB MARATONEC Lenart 1962 SLO 0:19:39 0:01:38 0:33:25 0:01:43 0:26:28 1:22:55

Sprint Triatlon – veterani III

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 206 Ekart Viktor TK TRISPORT Kamnik 1958 SLO 0:14:55 0:00:35 0:28:48 0:00:36 0:20:58 1:05:54
2 199 Aćimović Rado TK Maraton Ptuj 1955 SLO 0:14:58 0:00:36 0:30:49 0:00:39 0:19:41 1:06:44
3 251 Žagar ANTON ŠD TRIBOR 1955 SLO 0:15:16 0:00:44 0:29:46 0:00:34 0:21:01 1:07:23
4 221 Klemenc Tone KGT Papež 1955 SLO 0:16:14 0:00:39 0:30:31 0:00:47 0:21:18 1:09:32
5 203 Cizerl Franc TK Maraton Ptuj 1956 SLO 0:17:55 0:01:03 0:29:24 0:00:43 0:25:05 1:14:12
6 209 Gomzi Slavko TS Radenska 1956 SLO 0:16:37 0:01:47 0:34:15 0:00:51 0:28:37 1:22:10
7 213 Herman Janez ŠKD-TEŠ 1955 SLO 0:19:38 0:01:38 0:33:23 0:01:08 0:29:20 1:25:09
8 225 Krasnik Gorazd KLUB MARATONEC Lenart 1955 SLO 0:19:29 0:02:03 0:37:13 0:00:45 0:26:36 1:26:08

Sprint Triatlon – veterani IV

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 223 Kolander Rudi TK Maribor 1954 SLO 0:16:44 0:00:38 0:30:51 0:00:45 0:21:32 1:10:32
2 220 Kermelj Stanislav TKL 1951 SLO 0:17:46 0:00:32 0:30:08 0:00:54 0:23:13 1:12:34
3 204 Cvetko Dušan TK Maribor 1952 SLO 0:16:18 0:00:42 0:31:15 0:00:43 0:24:26 1:13:26
4 200 Blatnik Roman TK Krško 1952 SLO 0:17:08 0:01:20 0:32:32 0:00:32 0:24:30 1:16:02
5 238 Poljšak Lojze 1953 SLO 0:18:41 0:00:52 0:33:59 0:01:09 0:25:58 1:20:41
6 243 Rozman Marjan Prometna šola MB 1951 SLO 0:19:42 0:02:49 0:37:04 0:00:59 0:31:49 1:32:25

Sprint Triatlon – veterani V

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 217 Kabaj Milan TK Maribor 1949 SLO 0:16:41 0:01:32 0:35:41 0:01:20 0:29:16 1:24:33
2 228 Lešnik Miro TK Maribor 1949 SLO 0:17:54 0:01:22 0:34:32 0:02:12 0:29:43 1:25:44
3 245 Šiško Slavko KLUB MARATONEC Lenart 1946 SLO 0:22:02 0:02:25 0:43:25 0:00:56 0:31:06 1:39:57

Sprint Triatlon – starejše mladinke

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 163 Mandl Nina MUTLISPORT klub Krško 1990 SLO 0:10:49 0:00:23 0:32:55 0:00:38 0:24:44 1:09:31
2 196 Vrhovnik Manca TK TRISPORT Kamnik 1991 SLO 0:12:49 0:00:22 0:30:39 0:00:42 0:26:18 1:10:52

Sprint Triatlon – članice I

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 189 Tomić Iva “””Tk “”””Rival””””””” 1984 HR 0:12:24 0:00:24 0:31:01 0:00:41 0:22:20 1:06:51
2 141 Černe Teja JK Pirat 1984 SLO 0:13:32 0:00:42 0:31:48 0:00:41 0:22:42 1:09:27
3 178 Rot Saša ŠD SOKOL 1986 SLO 0:15:33 0:00:43 0:33:07 0:00:57 0:21:51 1:12:12
4 188 Teraž Amadeja TK RIKO Ribnica 1989 SLO 0:15:20 0:00:29 0:32:14 0:00:38 0:24:07 1:12:50
5 177 Robežnik Zala TK Ljubljana 1987 SLO 0:16:21 0:01:02 0:37:33 0:00:28 0:26:35 1:22:01
6 165 Marjančević Elena TK RIVAL 1985 HR 0:15:46 0:00:32 0:36:25 0:00:42 0:30:11 1:23:38
7 160 Lodeta Zrinka Triatlon klub Meðimurje 1984 HR 0:16:50 0:00:39 0:36:52 0:00:34 0:30:31 1:25:28
8 175 Požek Helena Šrk Celje 1981 SLO 0:18:33 0:00:52 0:36:27 0:01:01 0:28:44 1:25:39
9 139 Cappucci Kristina TK ZagrebZagreb Hrvatska 1980 HR 0:19:30 0:00:53 0:37:23 0:00:29 0:28:01 1:26:19

Sprint Triatlon – članice II

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 143 Dolinar Nina ŠRK-Celje 1979 SLO 0:14:48 0:00:37 0:31:28 0:00:54 0:24:33 1:12:22
2 151 Jug Manca TK Ljubljana 1975 SLO 0:14:32 0:00:33 0:33:50 0:00:56 0:28:58 1:18:51
3 169 Nestić Katarina Triatlon klub Meðimurje 1972 HR 0:21:43 0:01:01 0:35:12 0:00:39 0:23:49 1:22:27
4 152 Justin Jelena Šport Šmid 1973 SLO 0:17:01 0:00:44 0:34:10 0:00:50 0:30:34 1:23:20
5 181 Schumet Petra ŠD 3ŠPORT 1977 SLO 0:16:34 0:01:58 0:36:23 0:00:59 0:29:06 1:25:02
6 161 Lovrić Maja TK Zagreb 1975 HR 0:22:16 0:00:34 0:35:41 0:00:48 0:27:02 1:26:23

Sprint Triatlon – veteranke I

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Sprint Triatlon – veteranke II

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Sprint Triatlon – veteranke III

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 187 Štrukelj Ljuba TK Maribor 1955 SLO 0:17:34 0:00:30 0:34:39 0:00:46 0:26:00 1:19:30
2 191 Trontelj Andreja ŠD SOKOL 1957 SLO 0:17:04 0:00:58 0:34:38 0:01:13 0:26:47 1:20:43