MOŠKI SKUPNO – Sprint Triatlon

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat Kat #
1 142 Pucelj Vid Tk Inles Riko Ribnica 1991 SLO 0:10:12 0:00:16 0:27:26 0:00:16 0:17:02 0:55:13 STMB 1
2 141 Seme Uroš Triatlon Klub Mamut 1981 SLO 0:10:10 0:00:13 0:27:29 0:00:23 0:17:16 0:55:33 STMC 1
3 147 Pelaj Albert Triatlon Klub Ribnica 1988 SLO 0:09:57 0:00:13 0:27:44 0:00:17 0:18:23 0:56:35 STMC 2
4 140 Papišta Martin TK RUDOLF PEREŠIN 1991 HR 0:10:12 0:00:13 0:27:30 0:00:22 0:19:06 0:57:25 STMB 2
5 158 Kromar Damijan Tk Inles Riko Ribnica 1972 SLO 0:12:23 0:00:15 0:27:14 0:00:21 0:17:29 0:57:43 STMD 1
6 148 Meden Matija Triatlon Klub Maribor 1993 SLO 0:09:58 0:00:13 0:27:44 0:00:17 0:19:32 0:57:46 STMA 1
7 146 Sajevec Peter Tk Inles Riko Ribnica 1976 SLO 0:12:24 0:00:15 0:27:14 0:00:20 0:17:41 0:57:56 STMD 2
8 143 Rudl Miha Tk Trisport Kamnik 1986 SLO 0:11:29 0:00:14 0:28:10 0:00:20 0:18:43 0:58:57 STMC 3
9 155 Meden Sašo Triatlon Klub Maribor 1968 SLO 0:11:42 0:00:12 0:28:00 0:00:29 0:18:49 0:59:13 STME 1
10 145 Harnold Peter Šd 3Šport 1978 SLO 0:11:36 0:00:18 0:28:01 0:00:27 0:18:56 0:59:19 STMD 3
11 149 Ivančič Sandi Šrk Celje 3Team 1982 SLO 0:10:42 0:00:21 0:28:49 0:00:24 0:19:05 0:59:23 STMC 4
12 152 Koželj Simon Tk Alprem Trisport 1992 SLO 0:11:28 0:00:18 0:28:09 0:00:23 0:19:15 0:59:35 STMB 3
13 163 Vrhovnik Rok Tk Alprem Trisport 1990 SLO 0:11:59 0:00:14 0:27:42 0:00:23 0:20:12 1:00:32 STMC 5
14 179 Šilc Franci Tk Inles Riko Ribnica 1982 SLO 0:13:33 0:00:18 0:27:56 0:00:20 0:20:07 1:02:16 STMC 6
15 168 Merhar Matjaž Triatlon Klub Krško 1979 SLO 0:13:44 0:00:16 0:27:48 0:00:27 0:20:06 1:02:23 STMD 4
16 161 Torkar Gregor Tk Mamut 1977 SLO 0:12:31 0:00:20 0:28:56 0:00:26 0:20:10 1:02:26 STMD 5
17 159 Rojnik Klemen 3K Šport 1979 SLO 0:12:26 0:00:48 0:30:35 0:00:29 0:18:24 1:02:44 STMD 6
18 183 Abram Miran Tk Krško 1979 SLO 0:13:36 0:00:18 0:27:55 0:00:32 0:20:28 1:02:51 STMD 7
19 153 Faidutti Luca Udine Triathlon 1993 I 0:11:34 0:00:19 0:28:03 0:00:24 0:22:30 1:02:52 STMA 2
19 150 Klemenc Anže Tk Inles Riko Ribnica 1991 SLO 0:10:40 0:00:18 0:28:59 0:00:22 0:22:32 1:02:52 STMB 4
21 144 Rebol Tomaž Triatlon Klub Maribor 1994 SLO 0:10:17 0:00:15 0:30:28 0:00:24 0:21:57 1:03:24 STMA 3
22 170 Korelc Matej Tk Ljubljana 1979 SLO 0:13:46 0:00:21 0:27:40 0:00:33 0:21:33 1:03:54 STMD 8
23 169 Krohne Aljoša Šrk-Celje3Team 1975 SLO 0:13:47 0:00:24 0:29:48 0:00:23 0:19:45 1:04:09 STMD 9
24 165 Železnikar Jani TK TRISPORT 1961 SLO 0:13:45 0:00:19 0:29:57 0:00:21 0:19:54 1:04:18 STMF 1
25 160 Rojnik Andraž 3K Šport 1981 SLO 0:12:34 0:01:00 0:30:35 0:00:34 0:19:36 1:04:21 STMC 7
26 188 Komel Branimir Tk Maraton Ptuj 1962 SLO 0:14:24 0:00:29 0:30:07 0:00:14 0:19:05 1:04:22 STMF 2
27 186 Murn Luka Šk Sibor 1994 SLO 0:14:48 0:00:22 0:29:48 0:00:19 0:19:06 1:04:25 STMA 4
28 175 Sagadin Miran Tk Maribor 1966 SLO 0:13:53 0:00:34 0:30:37 0:00:34 0:19:54 1:05:35 STME 2
29 174 Pucelj Andrej Tk Inles Riko Ribnica 1990 SLO 0:13:41 0:00:18 0:29:59 0:00:27 0:21:38 1:06:05 STMC 8
30 164 Zajc Miha Tk Inles Riko Ribnica 1986 SLO 0:12:02 0:00:20 0:31:26 0:00:28 0:21:53 1:06:10 STMC 9
31 224 Zavec Matevž Tk Maraton Ptuj 1983 SLO 0:13:59 0:00:17 0:30:18 0:00:22 0:21:33 1:06:30 STMC 10
32 193 Fajfar Stane Šk Sibor 1963 SLO 0:14:54 0:00:30 0:29:33 0:00:28 0:21:13 1:06:41 STMF 3
33 228 Vehovec Robert Triatlon Klub Maribor 1966 SLO 0:13:51 0:00:18 0:30:26 0:00:38 0:21:28 1:06:42 STME 3
34 173 Golič Matjaž Triatlon Klub Maribor 1978 SLO 0:13:37 0:00:18 0:30:06 0:00:28 0:22:19 1:06:50 STMD 10
35 185 Kojc Jože Tk Maribor 1969 SLO 0:13:43 0:00:17 0:30:00 0:00:23 0:22:30 1:06:55 STME 4
36 218 Bivic Andrej Cekinček 1970 SLO 0:14:54 0:00:39 0:31:48 0:00:40 0:19:19 1:07:22 STME 5
37 176 Štampar Ljubo Šd Sokol 1967 SLO 0:13:35 0:00:40 0:30:49 0:00:34 0:21:47 1:07:27 STME 6
38 0 Seme Aleš Tk Mamut 1978 SLO 0:13:56 0:00:20 0:29:47 0:00:26 0:23:12 1:07:42 STMD 11
39 190 Pustišek Matevž Šd Sokol 1969 SLO 0:14:15 0:00:35 0:30:07 0:00:30 0:22:17 1:07:45 STME 7
40 191 Radivojevič Aleksander Tk Inles Riko Ribnica 1974 SLO 0:14:01 0:00:19 0:30:42 0:00:26 0:22:18 1:07:48 STMD 12
41 222 Pikl Tine Visokogorski Ščunk 1976 SLO 0:13:18 0:00:44 0:30:33 0:00:22 0:23:02 1:08:01 STMD 13
42 139 Ekart Viktor Tk Trisport 1958 SLO 0:15:17 0:00:43 0:31:06 0:00:32 0:20:32 1:08:11 STMG 1
42 223 Lodeta Branimir Triatlon Klub Meðimurje 1979 HR 0:14:09 0:00:33 0:31:49 0:00:29 0:21:10 1:08:11 STMD 14
44 135 Acimovic Rado Tk Maraton Ptuj 1955 SLO 0:15:24 0:00:23 0:31:21 0:00:34 0:20:40 1:08:25 STMH 1
45 233 Vlahek Pavao Triatlon Klub Meðimurje 1978 HR 0:14:21 0:00:29 0:31:36 0:00:18 0:21:47 1:08:33 STMD 15
46 181 Planko Tomaž Tk Trisport 1974 SLO 0:14:33 0:00:29 0:29:58 0:00:31 0:23:06 1:08:39 STMD 16
47 192 Škrabanja Arno Triathlon Te Zuid Limburg 1956 NL 0:15:10 0:00:41 0:31:18 0:00:42 0:21:14 1:09:07 STMG 2
48 137 Stepan Marijan Tk Meðimurje 1979 HR 0:15:45 0:00:33 0:31:26 0:00:28 0:20:59 1:09:12 STMD 17
49 187 Strniša Toni Tk Ribnica 1959 SLO 0:14:03 0:00:42 0:32:26 0:00:39 0:21:21 1:09:13 STMG 3
50 239 Turek Danijel Triatlon Klub Meðimurje 1975 HR 0:15:20 0:00:36 0:31:22 0:00:22 0:21:33 1:09:15 STMD 18
51 162 Verdenik Marko Triatlon Klub Ljubljana 1988 SLO 0:12:13 0:00:34 0:31:27 0:00:24 0:24:55 1:09:35 STMC 11
52 167 Pušnik Borut Šd Sokol 1973 SLO 0:14:27 0:00:40 0:29:52 0:00:36 0:24:02 1:09:39 STMD 19
53 133 Žagar Anton Triatlon Klub Veteran 1955 SLO 0:15:38 0:00:36 0:31:34 0:00:17 0:21:36 1:09:42 STMH 2
54 226 Kostanjevec Matej Slovenska Vojska 1973 SLO 0:14:01 0:00:28 0:32:46 0:00:22 0:22:05 1:09:44 STMD 20
55 182 Canjuga Vanja Triatlon Klub 042 Varaždin 1984 HR 0:13:47 0:00:22 0:30:05 0:00:29 0:25:17 1:10:02 STMC 12
56 205 Malovič Zoran Tk Maraton Ptuj 1969 SLO 0:15:09 0:00:31 0:31:37 0:00:22 0:22:33 1:10:14 STME 8
57 237 Car Viktor Tk Maraton Ptuj 1979 SLO 0:16:44 0:00:43 0:31:42 0:00:36 0:20:34 1:10:21 STMD 21
58 220 Milenković Dragan Tk Meðimurje 1978 HR 0:13:26 0:00:33 0:32:33 0:00:25 0:23:47 1:10:46 STMD 22
59 177 Štrukelj Andrej Triatlon Klub Maribor 1962 SLO 0:13:50 0:00:29 0:30:54 0:00:51 0:24:53 1:10:58 STMF 4
60 0 Koporc Andrej 1966 SLO 0:16:42 0:00:32 0:31:58 0:00:37 0:21:29 1:11:19 STME 9
61 229 Ključevšek Matic 1985 SLO 0:14:27 0:00:49 0:32:47 0:00:18 0:22:58 1:11:21 STMC 13
62 221 Rajh Vanja Šd Sokol 1979 SLO 0:13:28 0:00:27 0:32:34 0:00:44 0:24:23 1:11:37 STMD 23
63 217 Bauman Marko Tk Maraton 1983 SLO 0:14:58 0:00:35 0:32:25 0:00:36 0:23:13 1:11:50 STMC 14
64 203 Hunjet Andrej Tk Maraton Ptuj 1970 SLO 0:15:37 0:00:38 0:32:03 0:00:45 0:22:50 1:11:55 STME 10
65 136 Gregorinčić Ladislav Triatlon Klub 042 Varaždin 1963 HR 0:15:44 0:00:41 0:31:18 0:00:44 0:23:29 1:11:58 STMF 5
66 219 Mraz Matjaž Šrk – Celje 1961 SLO 0:14:31 0:00:29 0:33:09 0:00:40 0:23:11 1:12:01 STMF 6
67 132 Zevnik Robert Tk Gorenjska 1973 SLO 0:16:00 0:00:25 0:32:44 0:00:54 0:22:00 1:12:05 STMD 24
68 216 Duspara Mićo Triatlon Klub 042 Varaždin 1966 HR 0:16:06 0:00:23 0:32:36 0:00:41 0:22:49 1:12:36 STME 11
69 200 Šimunko Nenad Triatln Klub Meðimurje 1984 HR 0:16:45 0:00:39 0:31:47 0:00:34 0:22:55 1:12:43 STMC 15
70 172 Kozoderc Samo 3K Sport 1986 SLO 0:15:44 0:00:42 0:32:28 0:00:44 0:23:13 1:12:53 STMC 16
71 209 Zmazek Boris Tk Maraton Ptuj 1962 SLO 0:15:50 0:00:34 0:32:46 0:00:43 0:23:11 1:13:05 STMF 7
72 212 Æurčinski Denis Tk Zagreb 1972 HR 0:16:47 0:00:24 0:32:28 0:00:35 0:23:15 1:13:30 STMD 25
73 241 Vdovič Sašo 1973 SLO 0:16:18 0:00:26 0:32:26 0:00:32 0:24:06 1:13:50 STMD 26
74 151 Gosar Žiga 1983 SLO 0:11:46 0:01:15 0:36:10 0:00:30 0:24:53 1:14:35 STMC 17
75 240 Tuš Primož 1982 SLO 0:14:29 0:01:43 0:32:10 0:00:54 0:25:19 1:14:37 STMC 18
76 234 Železnik Bogdan Šrk Celje 3Team 1961 SLO 0:14:12 0:00:39 0:33:12 0:00:36 0:25:57 1:14:38 STMF 8
77 227 Štamol Ivan Šrk Celje 1980 SLO 0:14:36 0:00:37 0:32:53 0:00:29 0:26:39 1:15:16 STMD 27
78 204 Kočar Klemen Tk Trisport Alprem 1974 SLO 0:17:06 0:00:48 0:33:26 0:00:30 0:23:30 1:15:22 STMD 28
79 189 Levičnik Miloš Šd Sokol Tivoli 1969 SLO 0:15:14 0:01:40 0:34:03 0:00:48 0:23:45 1:15:32 STME 12
80 244 Kovačec Miroslav Tk Maraton Ptuj 1968 SLO 0:17:14 0:01:27 0:33:08 0:00:24 0:23:35 1:15:49 STME 13
81 196 Borko Milan Karitas Slov.Bistrica 1947 SLO 0:19:45 0:00:41 0:34:30 0:00:30 0:22:22 1:17:50 STMI 1
82 206 Savnik Matija 3K Sport 1974 SLO 0:17:10 0:00:48 0:33:55 0:00:34 0:26:00 1:18:29 STMD 29
83 166 Andrisek Ivan Tk Swibir 1981 HR 0:13:59 0:01:41 0:37:14 0:00:29 0:25:07 1:18:33 STMC 19
84 214 Poljšak Lojze Trisport Kamnik 1953 SLO 0:16:18 0:00:28 0:36:06 0:00:41 0:25:03 1:18:37 STMH 3
84 245 Majdak Andrej / 1974 SLO 0:15:39 0:00:53 0:35:23 0:00:25 0:26:15 1:18:37 STMD 30
86 180 Kosmačin Tadej Triatlon Klub Maribor 1974 SLO 0:13:50 0:00:36 0:35:28 0:00:32 0:28:24 1:18:52 STMD 31
87 247 Velkov Saško 1964 SLO 0:16:18 0:00:16 0:35:25 0:00:47 0:26:07 1:18:55 STMF 9
88 251 Cizerl Franc Tk Maraton Ptuj 1956 SLO 0:17:29 0:00:52 0:33:34 0:00:56 0:26:13 1:19:04 STMG 4
89 215 Videnšek Marjan Šrk Celje 1961 SLO 0:17:53 0:00:32 0:36:00 0:00:59 0:25:12 1:20:38 STMF 10
90 235 Kramarič Miro Trim Klub Krka 1966 SLO 0:15:07 0:01:08 0:33:24 0:01:17 0:30:02 1:21:00 STME 14
91 249 Novšak Borut Šd Trimus 1975 SLO 0:17:04 0:00:56 0:34:05 0:00:38 0:28:35 1:21:21 STMD 32
92 202 Voroš Rok 1988 SLO 0:16:25 0:00:53 0:37:36 0:00:16 0:26:14 1:21:25 STMC 20
93 211 Cvjetko Jurica Triatlon Klub Meðimurje 1984 HR 0:16:31 0:01:01 0:35:44 0:00:23 0:27:45 1:21:26 STMC 21
94 207 Škrabar Borut Šrk Celje 3 Team 1979 SLO 0:17:09 0:00:22 0:33:46 0:00:24 0:30:07 1:21:49 STMD 33
95 138 Bočkor Miha 3K Sport 1984 SLO 0:15:40 0:00:21 0:35:36 0:00:36 0:29:38 1:21:54 STMC 22
96 253 Gregorec Slavko Tk Maraton Ptuj 1960 SLO 0:16:47 0:00:51 0:34:13 0:01:04 0:28:58 1:21:55 STMG 5
97 225 Jukić Zdravko Swibir 1967 HR 0:14:14 0:02:16 0:34:52 0:00:37 0:30:35 1:22:36 STME 15
98 194 Perc Tomaž Šd Sokol 1972 SLO 0:16:36 0:01:52 0:34:51 0:01:44 0:27:43 1:22:48 STMD 34
99 246 Meolič Srečko Gsk 1973 SLO 0:17:25 0:00:22 0:35:40 0:00:36 0:29:44 1:23:50 STMD 35
100 231 Hećimović Tomislav Tk Swibir 1974 HR 0:14:36 0:01:44 0:37:11 0:00:25 0:30:54 1:24:52 STMD 36
101 252 Černelč Rok Šrk Celje 3Team 1971 SLO 0:22:12 0:00:57 0:35:13 0:01:02 0:26:22 1:25:48 STMD 37
102 258 Herman Janez Škd Teš 1955 SLO 0:17:57 0:01:07 0:35:59 0:00:54 0:30:09 1:26:07 STMH 4
103 208 Urbanke Juraj Tk Swibir 1982 HR 0:19:05 0:03:52 0:38:56 0:00:31 0:25:13 1:27:38 STMC 23
104 199 Ljubec Drago Tkm Ptuj 1966 SLO 0:19:08 0:01:01 0:34:49 0:01:08 0:31:45 1:27:51 STME 16
105 178 Josipović Matko Triatlon Klub Maribor 1965 SLO 0:14:01 0:03:02 0:39:08 0:01:13 0:34:11 1:31:36 STMF 11
106 213 Pšeničnik Marko 3K Sport 1974 SLO 0:18:05 0:01:03 0:39:30 0:01:01 0:32:57 1:32:38 STMD 38
107 198 Krasnik Gorazd Klub Maratonec Lenart 1955 SLO 0:19:43 0:02:34 0:42:06 0:00:52 0:27:47 1:33:04 STMH 5
108 134 Kabaj Milan Triatlon Klub Maribor 1949 SLO 0:16:00 0:00:52 0:40:16 0:01:13 0:35:18 1:33:41 STMI 2
109 257 Malovič Miran 1967 SLO 0:19:21 0:01:28 0:42:07 0:00:29 0:30:19 1:33:46 STME 17
110 254 Strnad Volkar Matjaž 3K Šport 1974 SLO 0:17:29 0:01:36 0:40:46 0:00:54 0:33:27 1:34:14 STMD 39
111 201 Živko Zoran Zavarovalnica Maribor 1974 SLO 0:20:50 0:01:17 0:41:55 0:00:31 0:32:14 1:36:48 STMD 40
112 197 Gaiser Otmar Pati Tk Maraton Ptuj 1953 SLO 0:20:20 0:01:13 0:39:37 0:00:36 0:37:07 1:38:55 STMH 6
112 256 Šiško Slavko Maratonec Lenart 1946 SLO 0:21:09 0:02:08 0:42:43 0:00:49 0:32:04 1:38:55 STMI 3
210 Kermelj Stanislav T K Ljubljana 1951 SLO 0:18:23 0:00:27 0:34:24 0:00:39 0:16:11 DNF STMH
238 Zupan Klemen Triatlonski Klub Ljubljana 1986 SLO 0:15:33 0:00:25 0:32:33 0:00:49 0:13:37 DNF STMC
255 Rozman Marjan Prometna Šola 1950 SLO 0:20:47 0:02:16 0:41:17 0:00:37 0:22:16 DNF STMI
184 Dečman Mitja Tk Inles Riko Ribnica 1969 SLO 0:12:17 0:00:43 0:33:19 0:00:44 0:25:31 DQ STME

ENSKE SKUPNO – Sprint Triatlon

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat Kat #
1 112 Oražem Monika Tk Inles Riko Ribnica 1993 SLO 0:10:23 0:00:18 0:29:43 0:00:21 0:20:27 1:01:13 STZA 1
2 116 Kožar Nika Tk Inles Riko Ribnica 1993 SLO 0:11:42 0:00:14 0:31:43 0:00:20 0:20:21 1:04:22 STZA 2
3 119 Sinkovec Melita Šrk Celje 1978 SLO 0:12:38 0:00:33 0:31:15 0:00:29 0:21:00 1:05:57 STZD 1
4 113 Klemenc Maruša Tk Alprem Trisport 1994 SLO 0:10:56 0:00:20 0:32:24 0:00:22 0:22:26 1:06:30 STZA 3
5 115 Šaban Željka Triatlon Klub Swibir 1983 HR 0:11:47 0:00:22 0:32:18 0:00:27 0:22:02 1:06:57 STZC 1
6 114 Ogrin Katarina Tk Alprem Trisport 1994 SLO 0:11:17 0:00:17 0:32:51 0:00:19 0:23:43 1:08:28 STZA 4
7 124 Rot Saša Šd Sokol 1986 SLO 0:15:33 0:00:34 0:32:27 0:00:31 0:22:37 1:11:44 STZC 2
8 122 Kordič Barbara Tk Ljubljana 1979 SLO 0:14:30 0:00:32 0:33:29 0:00:34 0:25:13 1:14:21 STZD 2
9 123 Vrhovnik Vesna Tk Alprem Trisport 1994 SLO 0:13:52 0:00:24 0:34:13 0:00:23 0:25:34 1:14:27 STZA 5
10 111 Mandl Nina Multisport Klub Krško 1990 SLO 0:11:48 0:00:21 0:36:28 0:00:29 0:26:00 1:15:09 STZC 3
11 109 Topovšek Katja Šrk Celje 3Team 1980 SLO 0:18:41 0:00:26 0:30:39 0:00:43 0:24:51 1:15:22 STZD 3
12 121 Jug Manca Triatlonski Klub Ljubljana 1975 SLO 0:14:41 0:00:27 0:33:25 0:00:45 0:26:17 1:15:38 STZD 4
13 126 Dolinar Nina Šrk-Celje3Team 1979 SLO 0:15:31 0:00:41 0:32:17 0:00:38 0:26:56 1:16:06 STZD 5
14 117 Šimenc Laura Tk-Gorenjska 1990 SLO 0:15:20 0:00:22 0:36:59 0:00:33 0:23:11 1:16:27 STZC 4
15 125 Angleitner Sagadi Tanja Tk Maraton Ptuj 1972 SLO 0:15:32 0:00:58 0:33:41 0:00:38 0:27:51 1:18:41 STZD 6
16 118 Žičkar Dolores Tk Krško 1987 SLO 0:12:36 0:00:34 0:38:36 0:00:36 0:26:52 1:19:17 STZC 5
17 127 Grbčić Patricia Tk Meðimurje 1977 HR 0:15:30 0:01:02 0:36:08 0:00:46 0:26:05 1:19:33 STZD 7
18 130 Bouman Esther Triathlon Tea Zuid Limburg 1964 NL 0:16:52 0:00:49 0:34:56 0:00:46 0:27:04 1:20:28 STZF 1
19 120 Jazbinšek Teja Tk Trisport 1994 SLO 0:12:40 0:00:19 0:35:28 0:00:24 0:33:11 1:22:04 STZA 6
20 129 Lodeta Zrinka Triatlon Klub Meðimurje 1984 HR 0:15:31 0:00:46 0:36:53 0:00:25 0:28:53 1:22:31 STZC 6
21 128 Štrukelj Ljuba Triatlon Klub Maribor 1955 SLO 0:18:40 0:00:24 0:37:00 0:00:34 0:26:40 1:23:19 STZH 1
22 110 Hotko Vanja 1979 SLO 0:19:08 0:00:28 0:44:58 0:00:38 0:28:44 1:33:57 STZD 8

MOŠKI SKUPNO – Super Sprint Triatlon

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat Kat #
1 71 Lovšin Aljaž Tk Inles Riko Ribnica 1995 SLO 0:04:53 0:01:03 0:11:45 0:00:14 0:07:34 0:25:30 SSMB 1
2 62 Kaplan Jaka Tk Inles Riko Ribnica 1996 SLO 0:04:52 0:01:01 0:11:48 0:00:15 0:07:35 0:25:32 SSMB 2
3 70 Lipovšek Jan Tk Alprem Trisport 1995 SLO 0:05:09 0:01:09 0:11:27 0:00:13 0:07:39 0:25:40 SSMB 3
4 66 Kralj Urban Triatlon Klub Maribor 1995 SLO 0:04:56 0:01:01 0:11:48 0:00:22 0:07:37 0:25:45 SSMB 4
5 76 Močnik Klemen Šd Sokol 1996 SLO 0:04:51 0:00:58 0:11:55 0:00:20 0:08:03 0:26:08 SSMB 5
6 82 Škrabanja Axel Triathlon Team Zuid Limburg 1995 NL 0:05:13 0:01:18 0:11:27 0:00:15 0:08:19 0:26:35 SSMB 6
7 77 Obreza Leon Tk Trisport Alprem 1996 SLO 0:05:06 0:01:00 0:11:40 0:00:15 0:08:39 0:26:42 SSMB 7
8 64 Kojc Nik Triatlon Klub Maribor 1996 SLO 0:04:52 0:00:59 0:11:53 0:00:26 0:08:32 0:26:44 SSMB 8
9 87 Stadaas Gregor Triatlon Klub Meðimurje 1994 0:04:42 0:01:20 0:12:38 0:00:20 0:07:45 0:26:46 SSMC 1
10 68 Kromar Nejc Tk Inles Riko Ribnica 1996 SLO 0:04:51 0:01:07 0:11:45 0:00:16 0:08:47 0:26:47 SSMB 9
11 84 Vodenik Vito Triatlon Klub Maribor 1998 SLO 0:04:39 0:01:06 0:12:06 0:00:24 0:08:41 0:26:57 SSMA 1
12 75 Melink Tim Šk Sibor 1995 SLO 0:05:08 0:01:09 0:11:26 0:00:15 0:09:51 0:27:50 SSMB 10
13 79 Planko Matevž Tk Trisport Alprem 1998 SLO 0:05:19 0:01:01 0:12:53 0:00:18 0:08:26 0:27:59 SSMA 2
14 86 Avirović Matija Triatlon Klub Meðimurje 1994 0:04:47 0:01:18 0:13:33 0:00:19 0:08:27 0:28:24 SSMC 2
15 60 Humar Lovro Tk Trisport Alprem 1996 SLO 0:05:43 0:01:05 0:12:50 0:00:15 0:09:37 0:29:31 SSMB 11
16 67 Kregar Drejc Tk Trisport Alprem 1998 SLO 0:05:20 0:01:00 0:12:50 0:00:25 0:10:16 0:29:53 SSMA 3
17 74 Mauko Zdravko Športno Društvo Radenci 1956 SLO 0:07:28 0:01:36 0:13:10 0:00:19 0:08:17 0:30:53 SSMC 3
18 85 Zajc Žiga Tk Trisport Alprem 1998 SLO 0:06:08 0:01:03 0:14:11 0:00:18 0:10:06 0:31:49 SSMA 4
19 59 Ðerić Aljoša Kd Eurobike Špica 1974 SLO 0:08:00 0:01:30 0:12:49 0:00:29 0:10:00 0:32:49 SSMC 4
20 58 Duspara Marko Triatlon Klub 042 Varaždin 1995 HR 0:07:19 0:01:08 0:13:54 0:00:41 0:10:06 0:33:10 SSMB 12
21 78 Paulič Jaka Tk Trisport Alprem 1998 SLO 0:06:08 0:01:03 0:14:11 0:00:20 0:11:43 0:33:27 SSMA 5
22 80 Potrč Marko 1980 SLO 0:07:58 0:01:13 0:13:10 0:00:40 0:10:39 0:33:42 SSMC 5
23 81 Simončič Uroš Šd Trimus 1993 SLO 0:08:25 0:01:49 0:14:34 0:00:18 0:09:16 0:34:24 SSMC 6
24 73 Mandič Mark Tk Trisport Alprem 1998 SLO 0:07:03 0:01:11 0:15:47 0:00:23 0:10:01 0:34:26 SSMA 6
25 65 Kovačec Leon Tk Maraton Ptuj 1997 SLO 0:08:02 0:03:13 0:15:03 0:00:25 0:10:30 0:37:15 SSMA 7
26 63 Kocbek Andreas 1966 SLO 0:09:24 0:02:12 0:14:30 0:00:32 0:10:58 0:37:37 SSMC 7
27 57 Babič Miki 1986 SLO 0:08:47 0:02:06 0:17:33 0:00:29 0:13:36 0:42:33 SSMC 8

ENSKE SKUPNO – Super Sprint Triatlon

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat Kat #
1 104 Troha Eva Tk Inles Riko Ribnica 1995 SLO 0:04:59 0:01:00 0:11:44 0:00:13 0:08:18 0:26:16 SSZB 1
2 106 Uršič Liza Tk Alprem Trisport 1996 SLO 0:04:50 0:00:59 0:11:56 0:00:13 0:08:37 0:26:38 SSZB 2
3 98 Lovšin Kaja Tk Inles Riko Ribnica 1997 SLO 0:05:16 0:01:00 0:12:56 0:00:16 0:08:35 0:28:06 SSZA 1
4 107 Uršič Kristina Tk Alprem Trisport 1998 SLO 0:04:57 0:01:06 0:13:11 0:00:14 0:09:00 0:28:31 SSZA 2
5 91 Dečman Manca Tk Inles Riko Ribnica 1997 SLO 0:05:13 0:01:05 0:12:56 0:00:18 0:09:28 0:29:02 SSZA 3
6 90 Besal Tina Šk Sibor 1994 SLO 0:05:42 0:01:07 0:12:46 0:00:18 0:09:29 0:29:23 SSZC 1
7 102 Skaza Eva Triatlon Klub Maribor 1997 SLO 0:04:55 0:01:01 0:13:17 0:00:30 0:09:52 0:29:37 SSZA 4
8 92 Faidutti Camilla Udine Triathlon 1995 I 0:05:44 0:01:02 0:12:53 0:00:25 0:10:17 0:30:23 SSZB 3
9 89 Besal Sara Šk Sibor 1997 SLO 0:05:44 0:01:04 0:13:57 0:00:17 0:10:09 0:31:12 SSZA 5
9 99 Melink Tara Šk Sibor 1997 SLO 0:05:43 0:01:06 0:13:54 0:00:18 0:10:09 0:31:12 SSZA 5
11 88 Bavčar Nika Tk Trisport Alprem 1998 SLO 0:06:09 0:01:05 0:14:10 0:00:19 0:10:32 0:32:18 SSZA 7
12 94 Jakomini Damjana 1971 SLO 0:08:00 0:01:28 0:12:49 0:00:19 0:10:16 0:32:54 SSZC 2
13 103 Škrabanja Rani Triathlon Team Zuid Limburg 1998 NL 0:06:15 0:01:15 0:15:51 0:00:18 0:10:22 0:34:03 SSZA 8
14 95 Janež Jasna Tk Inles Riko Ribnica 1996 SLO 0:07:17 0:01:12 0:15:15 0:00:21 0:10:14 0:34:21 SSZB 4
15 93 Gostinčar Ajda Triatlon Klub Maribor 1997 SLO 0:05:13 0:01:18 0:15:20 0:00:20 0:13:24 0:35:38 SSZA 9
16 100 Mlinarič Gregorec Nada Tk Maraton 1963 SLO 0:08:59 0:02:30 0:17:21 0:00:25 0:12:29 0:41:45 SSZC 3
16 96 Kelner Mateja Tk Maraton 1974 SLO 0:08:40 0:02:46 0:17:23 0:00:23 0:12:31 0:41:45 SSZC 3

Akvatlon – dečki A

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. Rezultat
1 12 Škrjanc Jan Tk Trisport Alprem 2001 SLO 0:02:25
2 5 Grilj Jan Tk Trisport Alprem 2001 SLO 0:02:29
3 1 Berlec Žiga Tk Trisport Alprem 2001 SLO 0:02:32
4 9 Pretnar Marko Tk Trisport Alprem 2001 SLO 0:02:33
5 4 Flis Teo Tk Trisport Alprem 2001 SLO 0:02:35
6 7 Planko Lovro Tk Trisport Alprem 2001 SLO 0:02:41
7 11 Strehar Matej Tk Trisport Alprem 2001 SLO 0:02:45
8 16 Videnšek David Šrk Celje 2001 SLO 0:02:46
9 10 Skaza Adam Triatlon Klub Maribor 2001 SLO 0:02:50
10 3 Flis Nejc Tk Trisport Alprem 2002 SLO 0:03:17
11 18 Vučić Saša TK Rival 2002 HR 0:03:19
12 13 Zajc Gašper Tk Trisport Alprem 2002 SLO 0:03:20
13 6 Janež Uroš Šk Sibor 2002 SLO 0:03:37
14 14 Černelč Jaka Šrk Celje 3Team 2001 SLO 0:03:43
15 2 Delač Timotej Šk Sibor 2003 SLO 0:03:55
16 8 Podlogar Nejc Šk Sibor 2002 SLO 0:04:43

Akvatlon – dečki B

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. Rezultat
1 26 Bartol Danijel Tk Inles Riko Ribnica 1999 SLO 0:04:17
2 27 Bela Kočar Luka Tk Trisport Alprem 1999 SLO 0:04:26
3 37 Obreza Domen Tk Trisport Alprem 1999 SLO 0:04:31
4 40 Uršič Jan Tk Trisport Alprem 2000 SLO 0:04:35
5 28 Dečman Matej Tk Inles Riko Ribnica 2000 SLO 0:04:46
6 36 Obradovec Klemen Tk Inles Riko Ribnica 2000 SLO 0:04:59
7 41 Zakrajšek Jernej Tk Inles Riko Ribnica 1999 SLO 0:05:10
8 35 Nua Pjeter TK Rival 2000 HR 0:05:38
9 29 Girotto Leo TK Rival 1999 HR 0:05:44
10 38 Pilič Leonardo TK Rival 1999 HR 0:06:14
11 32 Ljubec Vito Tkm Ptuj 1998 SLO 0:06:18
12 30 Jakšič Matic Šk Sibor 2000 SLO 0:06:31

Akvatlon – deklice A

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. Rezultat
1 21 Spruk Nejka Tk Trisport Alprem 2001 SLO 0:03:04
2 23 Gruber Chiara TK Rival 2001 HR 0:03:05
3 20 Mandič Tara Tk Trisport Alprem 2003 SLO 0:03:32
4 25 Gruber Gioia TK Rival 2003 HR 0:03:37
5 22 Kostanjevec Špela 2003 SLO 0:03:48
6 19 Bartol Monika Tk Inles Riko Ribnica 2003 SLO 0:03:53

Akvatlon – deklice B

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. Rezultat
1 45 Humar Katarina Tk Trisport Alprem 1999 SLO 0:04:28
2 56 Vrtačič Tjaša Tk Trisport Alprem 2000 SLO 0:04:29
3 42 Capuder Tinkara Tk Trisport Alprem 1999 SLO 0:04:32
4 44 Gostinčar Živa Triatlon Klub Maribor 1999 SLO 0:04:36
5 50 Perko Gaja Tk Trisport Kamnik 2000 SLO 0:04:49
6 49 Marič Alja Šk Sibor 1999 SLO 0:05:07
6 43 Delač Patricija Šk Sibor 1999 SLO 0:05:07
8 52 Strehar Klara Tk Trisport Alprem 1999 SLO 0:05:15
9 53 Stupica Hana Tk Inles Riko Ribnica 2000 SLO 0:05:26
10 51 Petrovič Lucija TK Rival 1999 HR 0:05:36
11 46 Jakomini Ajda 2000 SLO 0:06:09
12 48 Mandič Žana Tk Trisport Alprem 2000 SLO 0:06:45

Super Sprint Triatlon – starejši dečki

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 84 Vodenik Vito Triatlon Klub Maribor 1998 SLO 0:04:39 0:01:06 0:12:06 0:00:24 0:08:41 0:26:57
2 79 Planko Matevž Tk Trisport Alprem 1998 SLO 0:05:19 0:01:01 0:12:53 0:00:18 0:08:26 0:27:59
3 67 Kregar Drejc Tk Trisport Alprem 1998 SLO 0:05:20 0:01:00 0:12:50 0:00:25 0:10:16 0:29:53
4 85 Zajc Žiga Tk Trisport Alprem 1998 SLO 0:06:08 0:01:03 0:14:11 0:00:18 0:10:06 0:31:49
5 78 Paulič Jaka Tk Trisport Alprem 1998 SLO 0:06:08 0:01:03 0:14:11 0:00:20 0:11:43 0:33:27
6 73 Mandič Mark Tk Trisport Alprem 1998 SLO 0:07:03 0:01:11 0:15:47 0:00:23 0:10:01 0:34:26
7 65 Kovačec Leon Tk Maraton Ptuj 1997 SLO 0:08:02 0:03:13 0:15:03 0:00:25 0:10:30 0:37:15

Super Sprint Triatlon – kadeti

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 71 Lovšin Aljaž Tk Inles Riko Ribnica 1995 SLO 0:04:53 0:01:03 0:11:45 0:00:14 0:07:34 0:25:30
2 62 Kaplan Jaka Tk Inles Riko Ribnica 1996 SLO 0:04:52 0:01:01 0:11:48 0:00:15 0:07:35 0:25:32
3 70 Lipovšek Jan Tk Alprem Trisport 1995 SLO 0:05:09 0:01:09 0:11:27 0:00:13 0:07:39 0:25:40
4 66 Kralj Urban Triatlon Klub Maribor 1995 SLO 0:04:56 0:01:01 0:11:48 0:00:22 0:07:37 0:25:45
5 76 Močnik Klemen Šd Sokol 1996 SLO 0:04:51 0:00:58 0:11:55 0:00:20 0:08:03 0:26:08
6 82 Škrabanja Axel Triathlon Team Zuid Limburg 1995 NL 0:05:13 0:01:18 0:11:27 0:00:15 0:08:19 0:26:35
7 77 Obreza Leon Tk Trisport Alprem 1996 SLO 0:05:06 0:01:00 0:11:40 0:00:15 0:08:39 0:26:42
8 64 Kojc Nik Triatlon Klub Maribor 1996 SLO 0:04:52 0:00:59 0:11:53 0:00:26 0:08:32 0:26:44
9 68 Kromar Nejc Tk Inles Riko Ribnica 1996 SLO 0:04:51 0:01:07 0:11:45 0:00:16 0:08:47 0:26:47
10 75 Melink Tim Šk Sibor 1995 SLO 0:05:08 0:01:09 0:11:26 0:00:15 0:09:51 0:27:50
11 60 Humar Lovro Tk Trisport Alprem 1996 SLO 0:05:43 0:01:05 0:12:50 0:00:15 0:09:37 0:29:31
12 58 Duspara Marko Triatlon Klub 042 Varaždin 1995 HR 0:07:19 0:01:08 0:13:54 0:00:41 0:10:06 0:33:10

Super Sprint Triatlon – ostali

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 87 Stadaas Gregor Triatlon Klub Meðimurje 1994 0:04:42 0:01:20 0:12:38 0:00:20 0:07:45 0:26:46
2 86 Avirović Matija Triatlon Klub Meðimurje 1994 0:04:47 0:01:18 0:13:33 0:00:19 0:08:27 0:28:24
3 74 Mauko Zdravko Športno Društvo Radenci 1956 SLO 0:07:28 0:01:36 0:13:10 0:00:19 0:08:17 0:30:53
4 59 Ðerić Aljoša Kd Eurobike Špica 1974 SLO 0:08:00 0:01:30 0:12:49 0:00:29 0:10:00 0:32:49
5 80 Potrč Marko 1980 SLO 0:07:58 0:01:13 0:13:10 0:00:40 0:10:39 0:33:42
6 81 Simončič Uroš Šd Trimus 1993 SLO 0:08:25 0:01:49 0:14:34 0:00:18 0:09:16 0:34:24
7 63 Kocbek Andreas 1966 SLO 0:09:24 0:02:12 0:14:30 0:00:32 0:10:58 0:37:37
8 57 Babič Miki 1986 SLO 0:08:47 0:02:06 0:17:33 0:00:29 0:13:36 0:42:33

Super Sprint Triatlon – starejše deklice

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 98 Lovšin Kaja Tk Inles Riko Ribnica 1997 SLO 0:05:16 0:01:00 0:12:56 0:00:16 0:08:35 0:28:06
2 107 Uršič Kristina Tk Alprem Trisport 1998 SLO 0:04:57 0:01:06 0:13:11 0:00:14 0:09:00 0:28:31
3 91 Dečman Manca Tk Inles Riko Ribnica 1997 SLO 0:05:13 0:01:05 0:12:56 0:00:18 0:09:28 0:29:02
4 102 Skaza Eva Triatlon Klub Maribor 1997 SLO 0:04:55 0:01:01 0:13:17 0:00:30 0:09:52 0:29:37
5 99 Melink Tara Šk Sibor 1997 SLO 0:05:43 0:01:06 0:13:54 0:00:18 0:10:09 0:31:12
5 89 Besal Sara Šk Sibor 1997 SLO 0:05:44 0:01:04 0:13:57 0:00:17 0:10:09 0:31:12
7 88 Bavčar Nika Tk Trisport Alprem 1998 SLO 0:06:09 0:01:05 0:14:10 0:00:19 0:10:32 0:32:18
8 103 Škrabanja Rani Triathlon Team Zuid Limburg 1998 NL 0:06:15 0:01:15 0:15:51 0:00:18 0:10:22 0:34:03
9 93 Gostinčar Ajda Triatlon Klub Maribor 1997 SLO 0:05:13 0:01:18 0:15:20 0:00:20 0:13:24 0:35:38

Super Sprint Triatlon – kadetinje

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 104 Troha Eva Tk Inles Riko Ribnica 1995 SLO 0:04:59 0:01:00 0:11:44 0:00:13 0:08:18 0:26:16
2 106 Uršič Liza Tk Alprem Trisport 1996 SLO 0:04:50 0:00:59 0:11:56 0:00:13 0:08:37 0:26:38
3 92 Faidutti Camilla Udine Triathlon 1995 I 0:05:44 0:01:02 0:12:53 0:00:25 0:10:17 0:30:23
4 95 Janež Jasna Tk Inles Riko Ribnica 1996 SLO 0:07:17 0:01:12 0:15:15 0:00:21 0:10:14 0:34:21

Super Sprint Triatlon – ostale

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 90 Besal Tina Šk Sibor 1994 SLO 0:05:42 0:01:07 0:12:46 0:00:18 0:09:29 0:29:23
2 94 Jakomini Damjana 1971 SLO 0:08:00 0:01:28 0:12:49 0:00:19 0:10:16 0:32:54
3 100 Mlinarič Gregorec Nada Tk Maraton 1963 SLO 0:08:59 0:02:30 0:17:21 0:00:25 0:12:29 0:41:45
3 96 Kelner Mateja Tk Maraton 1974 SLO 0:08:40 0:02:46 0:17:23 0:00:23 0:12:31 0:41:45

Sprint Triatlon – mlajši mladinci

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 148 Meden Matija Triatlon Klub Maribor 1993 SLO 0:09:58 0:00:13 0:27:44 0:00:17 0:19:32 0:57:46
2 153 Faidutti Luca Udine Triathlon 1993 I 0:11:34 0:00:19 0:28:03 0:00:24 0:22:30 1:02:52
3 144 Rebol Tomaž Triatlon Klub Maribor 1994 SLO 0:10:17 0:00:15 0:30:28 0:00:24 0:21:57 1:03:24
4 186 Murn Luka Šk Sibor 1994 SLO 0:14:48 0:00:22 0:29:48 0:00:19 0:19:06 1:04:25

Sprint Triatlon – mlajše mladinke

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 112 Oražem Monika Tk Inles Riko Ribnica 1993 SLO 0:10:23 0:00:18 0:29:43 0:00:21 0:20:27 1:01:13
2 116 Kožar Nika Tk Inles Riko Ribnica 1993 SLO 0:11:42 0:00:14 0:31:43 0:00:20 0:20:21 1:04:22
3 113 Klemenc Maruša Tk Alprem Trisport 1994 SLO 0:10:56 0:00:20 0:32:24 0:00:22 0:22:26 1:06:30
4 114 Ogrin Katarina Tk Alprem Trisport 1994 SLO 0:11:17 0:00:17 0:32:51 0:00:19 0:23:43 1:08:28
5 123 Vrhovnik Vesna Tk Alprem Trisport 1994 SLO 0:13:52 0:00:24 0:34:13 0:00:23 0:25:34 1:14:27
6 120 Jazbinšek Teja Tk Trisport 1994 SLO 0:12:40 0:00:19 0:35:28 0:00:24 0:33:11 1:22:04

Sprint Triatlon – starejši mladinci

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 142 Pucelj Vid Tk Inles Riko Ribnica 1991 SLO 0:10:12 0:00:16 0:27:26 0:00:16 0:17:02 0:55:13
2 140 Papišta Martin TK RUDOLF PEREŠIN 1991 HR 0:10:12 0:00:13 0:27:30 0:00:22 0:19:06 0:57:25
3 152 Koželj Simon Tk Alprem Trisport 1992 SLO 0:11:28 0:00:18 0:28:09 0:00:23 0:19:15 0:59:35
4 150 Klemenc Anže Tk Inles Riko Ribnica 1991 SLO 0:10:40 0:00:18 0:28:59 0:00:22 0:22:32 1:02:52

Sprint Triatlon – člani I

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 141 Seme Uroš Triatlon Klub Mamut 1981 SLO 0:10:10 0:00:13 0:27:29 0:00:23 0:17:16 0:55:33
2 147 Pelaj Albert Triatlon Klub Ribnica 1988 SLO 0:09:57 0:00:13 0:27:44 0:00:17 0:18:23 0:56:35
3 143 Rudl Miha Tk Trisport Kamnik 1986 SLO 0:11:29 0:00:14 0:28:10 0:00:20 0:18:43 0:58:57
4 149 Ivančič Sandi Šrk Celje 3Team 1982 SLO 0:10:42 0:00:21 0:28:49 0:00:24 0:19:05 0:59:23
5 163 Vrhovnik Rok Tk Alprem Trisport 1990 SLO 0:11:59 0:00:14 0:27:42 0:00:23 0:20:12 1:00:32
6 179 Šilc Franci Tk Inles Riko Ribnica 1982 SLO 0:13:33 0:00:18 0:27:56 0:00:20 0:20:07 1:02:16
7 160 Rojnik Andraž 3K Šport 1981 SLO 0:12:34 0:01:00 0:30:35 0:00:34 0:19:36 1:04:21
8 174 Pucelj Andrej Tk Inles Riko Ribnica 1990 SLO 0:13:41 0:00:18 0:29:59 0:00:27 0:21:38 1:06:05
9 164 Zajc Miha Tk Inles Riko Ribnica 1986 SLO 0:12:02 0:00:20 0:31:26 0:00:28 0:21:53 1:06:10
10 224 Zavec Matevž Tk Maraton Ptuj 1983 SLO 0:13:59 0:00:17 0:30:18 0:00:22 0:21:33 1:06:30
11 162 Verdenik Marko Triatlon Klub Ljubljana 1988 SLO 0:12:13 0:00:34 0:31:27 0:00:24 0:24:55 1:09:35
12 182 Canjuga Vanja Triatlon Klub 042 Varaždin 1984 HR 0:13:47 0:00:22 0:30:05 0:00:29 0:25:17 1:10:02
13 229 Ključevšek Matic 1985 SLO 0:14:27 0:00:49 0:32:47 0:00:18 0:22:58 1:11:21
14 217 Bauman Marko Tk Maraton 1983 SLO 0:14:58 0:00:35 0:32:25 0:00:36 0:23:13 1:11:50
15 200 Šimunko Nenad Triatln Klub Meðimurje 1984 HR 0:16:45 0:00:39 0:31:47 0:00:34 0:22:55 1:12:43
16 172 Kozoderc Samo 3K Sport 1986 SLO 0:15:44 0:00:42 0:32:28 0:00:44 0:23:13 1:12:53
17 151 Gosar Žiga 1983 SLO 0:11:46 0:01:15 0:36:10 0:00:30 0:24:53 1:14:35
18 240 Tuš Primož 1982 SLO 0:14:29 0:01:43 0:32:10 0:00:54 0:25:19 1:14:37
19 166 Andrisek Ivan Tk Swibir 1981 HR 0:13:59 0:01:41 0:37:14 0:00:29 0:25:07 1:18:33
20 202 Voroš Rok 1988 SLO 0:16:25 0:00:53 0:37:36 0:00:16 0:26:14 1:21:25
21 211 Cvjetko Jurica Triatlon Klub Meðimurje 1984 HR 0:16:31 0:01:01 0:35:44 0:00:23 0:27:45 1:21:26
22 138 Bočkor Miha 3K Sport 1984 SLO 0:15:40 0:00:21 0:35:36 0:00:36 0:29:38 1:21:54
23 208 Urbanke Juraj Tk Swibir 1982 HR 0:19:05 0:03:52 0:38:56 0:00:31 0:25:13 1:27:38
238 Zupan Klemen Triatlonski Klub Ljubljana 1986 SLO 0:15:33 0:00:25 0:32:33 0:00:49 0:13:37 DNF

Sprint Triatlon – člani II

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 158 Kromar Damijan Tk Inles Riko Ribnica 1972 SLO 0:12:23 0:00:15 0:27:14 0:00:21 0:17:29 0:57:43
2 146 Sajevec Peter Tk Inles Riko Ribnica 1976 SLO 0:12:24 0:00:15 0:27:14 0:00:20 0:17:41 0:57:56
3 145 Harnold Peter Šd 3Šport 1978 SLO 0:11:36 0:00:18 0:28:01 0:00:27 0:18:56 0:59:19
4 168 Merhar Matjaž Triatlon Klub Krško 1979 SLO 0:13:44 0:00:16 0:27:48 0:00:27 0:20:06 1:02:23
5 161 Torkar Gregor Tk Mamut 1977 SLO 0:12:31 0:00:20 0:28:56 0:00:26 0:20:10 1:02:26
6 159 Rojnik Klemen 3K Šport 1979 SLO 0:12:26 0:00:48 0:30:35 0:00:29 0:18:24 1:02:44
7 183 Abram Miran Tk Krško 1979 SLO 0:13:36 0:00:18 0:27:55 0:00:32 0:20:28 1:02:51
8 170 Korelc Matej Tk Ljubljana 1979 SLO 0:13:46 0:00:21 0:27:40 0:00:33 0:21:33 1:03:54
9 169 Krohne Aljoša Šrk-Celje3Team 1975 SLO 0:13:47 0:00:24 0:29:48 0:00:23 0:19:45 1:04:09
10 173 Golič Matjaž Triatlon Klub Maribor 1978 SLO 0:13:37 0:00:18 0:30:06 0:00:28 0:22:19 1:06:50
11 0 Seme Aleš Tk Mamut 1978 SLO 0:13:56 0:00:20 0:29:47 0:00:26 0:23:12 1:07:42
12 191 Radivojevič Aleksander Tk Inles Riko Ribnica 1974 SLO 0:14:01 0:00:19 0:30:42 0:00:26 0:22:18 1:07:48
13 222 Pikl Tine Visokogorski Ščunk 1976 SLO 0:13:18 0:00:44 0:30:33 0:00:22 0:23:02 1:08:01
14 223 Lodeta Branimir Triatlon Klub Meðimurje 1979 HR 0:14:09 0:00:33 0:31:49 0:00:29 0:21:10 1:08:11
15 233 Vlahek Pavao Triatlon Klub Meðimurje 1978 HR 0:14:21 0:00:29 0:31:36 0:00:18 0:21:47 1:08:33
16 181 Planko Tomaž Tk Trisport 1974 SLO 0:14:33 0:00:29 0:29:58 0:00:31 0:23:06 1:08:39
17 137 Stepan Marijan Tk Meðimurje 1979 HR 0:15:45 0:00:33 0:31:26 0:00:28 0:20:59 1:09:12
18 239 Turek Danijel Triatlon Klub Meðimurje 1975 HR 0:15:20 0:00:36 0:31:22 0:00:22 0:21:33 1:09:15
19 167 Pušnik Borut Šd Sokol 1973 SLO 0:14:27 0:00:40 0:29:52 0:00:36 0:24:02 1:09:39
20 226 Kostanjevec Matej Slovenska Vojska 1973 SLO 0:14:01 0:00:28 0:32:46 0:00:22 0:22:05 1:09:44
21 237 Car Viktor Tk Maraton Ptuj 1979 SLO 0:16:44 0:00:43 0:31:42 0:00:36 0:20:34 1:10:21
22 220 Milenković Dragan Tk Meðimurje 1978 HR 0:13:26 0:00:33 0:32:33 0:00:25 0:23:47 1:10:46
23 221 Rajh Vanja Šd Sokol 1979 SLO 0:13:28 0:00:27 0:32:34 0:00:44 0:24:23 1:11:37
24 132 Zevnik Robert Tk Gorenjska 1973 SLO 0:16:00 0:00:25 0:32:44 0:00:54 0:22:00 1:12:05
25 212 Æurčinski Denis Tk Zagreb 1972 HR 0:16:47 0:00:24 0:32:28 0:00:35 0:23:15 1:13:30
26 241 Vdovič Sašo 1973 SLO 0:16:18 0:00:26 0:32:26 0:00:32 0:24:06 1:13:50
27 227 Štamol Ivan Šrk Celje 1980 SLO 0:14:36 0:00:37 0:32:53 0:00:29 0:26:39 1:15:16
28 204 Kočar Klemen Tk Trisport Alprem 1974 SLO 0:17:06 0:00:48 0:33:26 0:00:30 0:23:30 1:15:22
29 206 Savnik Matija 3K Sport 1974 SLO 0:17:10 0:00:48 0:33:55 0:00:34 0:26:00 1:18:29
30 245 Majdak Andrej / 1974 SLO 0:15:39 0:00:53 0:35:23 0:00:25 0:26:15 1:18:37
31 180 Kosmačin Tadej Triatlon Klub Maribor 1974 SLO 0:13:50 0:00:36 0:35:28 0:00:32 0:28:24 1:18:52
32 249 Novšak Borut Šd Trimus 1975 SLO 0:17:04 0:00:56 0:34:05 0:00:38 0:28:35 1:21:21
33 207 Škrabar Borut Šrk Celje 3 Team 1979 SLO 0:17:09 0:00:22 0:33:46 0:00:24 0:30:07 1:21:49
34 194 Perc Tomaž Šd Sokol 1972 SLO 0:16:36 0:01:52 0:34:51 0:01:44 0:27:43 1:22:48
35 246 Meolič Srečko Gsk 1973 SLO 0:17:25 0:00:22 0:35:40 0:00:36 0:29:44 1:23:50
36 231 Hećimović Tomislav Tk Swibir 1974 HR 0:14:36 0:01:44 0:37:11 0:00:25 0:30:54 1:24:52
37 252 Černelč Rok Šrk Celje 3Team 1971 SLO 0:22:12 0:00:57 0:35:13 0:01:02 0:26:22 1:25:48
38 213 Pšeničnik Marko 3K Sport 1974 SLO 0:18:05 0:01:03 0:39:30 0:01:01 0:32:57 1:32:38
39 254 Strnad Volkar Matjaž 3K Šport 1974 SLO 0:17:29 0:01:36 0:40:46 0:00:54 0:33:27 1:34:14
40 201 Živko Zoran Zavarovalnica Maribor 1974 SLO 0:20:50 0:01:17 0:41:55 0:00:31 0:32:14 1:36:48

Sprint Triatlon – veterani I

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 155 Meden Sašo Triatlon Klub Maribor 1968 SLO 0:11:42 0:00:12 0:28:00 0:00:29 0:18:49 0:59:13
2 175 Sagadin Miran Tk Maribor 1966 SLO 0:13:53 0:00:34 0:30:37 0:00:34 0:19:54 1:05:35
3 228 Vehovec Robert Triatlon Klub Maribor 1966 SLO 0:13:51 0:00:18 0:30:26 0:00:38 0:21:28 1:06:42
4 185 Kojc Jože Tk Maribor 1969 SLO 0:13:43 0:00:17 0:30:00 0:00:23 0:22:30 1:06:55
5 218 Bivic Andrej Cekinček 1970 SLO 0:14:54 0:00:39 0:31:48 0:00:40 0:19:19 1:07:22
6 176 Štampar Ljubo Šd Sokol 1967 SLO 0:13:35 0:00:40 0:30:49 0:00:34 0:21:47 1:07:27
7 190 Pustišek Matevž Šd Sokol 1969 SLO 0:14:15 0:00:35 0:30:07 0:00:30 0:22:17 1:07:45
8 205 Malovič Zoran Tk Maraton Ptuj 1969 SLO 0:15:09 0:00:31 0:31:37 0:00:22 0:22:33 1:10:14
9 0 Koporc Andrej 1966 SLO 0:16:42 0:00:32 0:31:58 0:00:37 0:21:29 1:11:19
10 203 Hunjet Andrej Tk Maraton Ptuj 1970 SLO 0:15:37 0:00:38 0:32:03 0:00:45 0:22:50 1:11:55
11 216 Duspara Mićo Triatlon Klub 042 Varaždin 1966 HR 0:16:06 0:00:23 0:32:36 0:00:41 0:22:49 1:12:36
12 189 Levičnik Miloš Šd Sokol Tivoli 1969 SLO 0:15:14 0:01:40 0:34:03 0:00:48 0:23:45 1:15:32
13 244 Kovačec Miroslav Tk Maraton Ptuj 1968 SLO 0:17:14 0:01:27 0:33:08 0:00:24 0:23:35 1:15:49
14 235 Kramarič Miro Trim Klub Krka 1966 SLO 0:15:07 0:01:08 0:33:24 0:01:17 0:30:02 1:21:00
15 225 Jukić Zdravko Swibir 1967 HR 0:14:14 0:02:16 0:34:52 0:00:37 0:30:35 1:22:36
16 199 Ljubec Drago Tkm Ptuj 1966 SLO 0:19:08 0:01:01 0:34:49 0:01:08 0:31:45 1:27:51
17 257 Malovič Miran 1967 SLO 0:19:21 0:01:28 0:42:07 0:00:29 0:30:19 1:33:46
184 Dečman Mitja Tk Inles Riko Ribnica 1969 SLO 0:12:17 0:00:43 0:33:19 0:00:44 0:25:31 DQ

Sprint Triatlon – veterani II

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 165 Železnikar Jani TK TRISPORT 1961 SLO 0:13:45 0:00:19 0:29:57 0:00:21 0:19:54 1:04:18
2 188 Komel Branimir Tk Maraton Ptuj 1962 SLO 0:14:24 0:00:29 0:30:07 0:00:14 0:19:05 1:04:22
3 193 Fajfar Stane Šk Sibor 1963 SLO 0:14:54 0:00:30 0:29:33 0:00:28 0:21:13 1:06:41
4 177 Štrukelj Andrej Triatlon Klub Maribor 1962 SLO 0:13:50 0:00:29 0:30:54 0:00:51 0:24:53 1:10:58
5 136 Gregorinčić Ladislav Triatlon Klub 042 Varaždin 1963 HR 0:15:44 0:00:41 0:31:18 0:00:44 0:23:29 1:11:58
6 219 Mraz Matjaž Šrk – Celje 1961 SLO 0:14:31 0:00:29 0:33:09 0:00:40 0:23:11 1:12:01
7 209 Zmazek Boris Tk Maraton Ptuj 1962 SLO 0:15:50 0:00:34 0:32:46 0:00:43 0:23:11 1:13:05
8 234 Železnik Bogdan Šrk Celje 3Team 1961 SLO 0:14:12 0:00:39 0:33:12 0:00:36 0:25:57 1:14:38
9 247 Velkov Saško 1964 SLO 0:16:18 0:00:16 0:35:25 0:00:47 0:26:07 1:18:55
10 215 Videnšek Marjan Šrk Celje 1961 SLO 0:17:53 0:00:32 0:36:00 0:00:59 0:25:12 1:20:38
11 178 Josipović Matko Triatlon Klub Maribor 1965 SLO 0:14:01 0:03:02 0:39:08 0:01:13 0:34:11 1:31:36

Sprint Triatlon – veterani III

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 139 Ekart Viktor Tk Trisport 1958 SLO 0:15:17 0:00:43 0:31:06 0:00:32 0:20:32 1:08:11
2 192 Škrabanja Arno Triathlon Te Zuid Limburg 1956 NL 0:15:10 0:00:41 0:31:18 0:00:42 0:21:14 1:09:07
3 187 Strniša Toni Tk Ribnica 1959 SLO 0:14:03 0:00:42 0:32:26 0:00:39 0:21:21 1:09:13
4 251 Cizerl Franc Tk Maraton Ptuj 1956 SLO 0:17:29 0:00:52 0:33:34 0:00:56 0:26:13 1:19:04
5 253 Gregorec Slavko Tk Maraton Ptuj 1960 SLO 0:16:47 0:00:51 0:34:13 0:01:04 0:28:58 1:21:55

Sprint Triatlon – veterani IV

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 135 Acimovic Rado Tk Maraton Ptuj 1955 SLO 0:15:24 0:00:23 0:31:21 0:00:34 0:20:40 1:08:25
2 133 Žagar Anton Triatlon Klub Veteran 1955 SLO 0:15:38 0:00:36 0:31:34 0:00:17 0:21:36 1:09:42
3 214 Poljšak Lojze Trisport Kamnik 1953 SLO 0:16:18 0:00:28 0:36:06 0:00:41 0:25:03 1:18:37
4 258 Herman Janez Škd Teš 1955 SLO 0:17:57 0:01:07 0:35:59 0:00:54 0:30:09 1:26:07
5 198 Krasnik Gorazd Klub Maratonec Lenart 1955 SLO 0:19:43 0:02:34 0:42:06 0:00:52 0:27:47 1:33:04
6 197 Gaiser Otmar Pati Tk Maraton Ptuj 1953 SLO 0:20:20 0:01:13 0:39:37 0:00:36 0:37:07 1:38:55
210 Kermelj Stanislav T K Ljubljana 1951 SLO 0:18:23 0:00:27 0:34:24 0:00:39 0:16:11 DNF

Sprint Triatlon – veterani V

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 196 Borko Milan Karitas Slov.Bistrica 1947 SLO 0:19:45 0:00:41 0:34:30 0:00:30 0:22:22 1:17:50
2 134 Kabaj Milan Triatlon Klub Maribor 1949 SLO 0:16:00 0:00:52 0:40:16 0:01:13 0:35:18 1:33:41
3 256 Šiško Slavko Maratonec Lenart 1946 SLO 0:21:09 0:02:08 0:42:43 0:00:49 0:32:04 1:38:55
255 Rozman Marjan Prometna Šola 1950 SLO 0:20:47 0:02:16 0:41:17 0:00:37 0:22:16 DNF

Sprint Triatlon – starejše mladinke

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Sprint Triatlon – članice I

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 115 Šaban Željka Triatlon Klub Swibir 1983 HR 0:11:47 0:00:22 0:32:18 0:00:27 0:22:02 1:06:57
2 124 Rot Saša Šd Sokol 1986 SLO 0:15:33 0:00:34 0:32:27 0:00:31 0:22:37 1:11:44
3 111 Mandl Nina Multisport Klub Krško 1990 SLO 0:11:48 0:00:21 0:36:28 0:00:29 0:26:00 1:15:09
4 117 Šimenc Laura Tk-Gorenjska 1990 SLO 0:15:20 0:00:22 0:36:59 0:00:33 0:23:11 1:16:27
5 118 Žičkar Dolores Tk Krško 1987 SLO 0:12:36 0:00:34 0:38:36 0:00:36 0:26:52 1:19:17
6 129 Lodeta Zrinka Triatlon Klub Meðimurje 1984 HR 0:15:31 0:00:46 0:36:53 0:00:25 0:28:53 1:22:31

Sprint Triatlon – članice II

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 119 Sinkovec Melita Šrk Celje 1978 SLO 0:12:38 0:00:33 0:31:15 0:00:29 0:21:00 1:05:57
2 122 Kordič Barbara Tk Ljubljana 1979 SLO 0:14:30 0:00:32 0:33:29 0:00:34 0:25:13 1:14:21
3 109 Topovšek Katja Šrk Celje 3Team 1980 SLO 0:18:41 0:00:26 0:30:39 0:00:43 0:24:51 1:15:22
4 121 Jug Manca Triatlonski Klub Ljubljana 1975 SLO 0:14:41 0:00:27 0:33:25 0:00:45 0:26:17 1:15:38
5 126 Dolinar Nina Šrk-Celje3Team 1979 SLO 0:15:31 0:00:41 0:32:17 0:00:38 0:26:56 1:16:06
6 125 Angleitner Sagadi Tanja Tk Maraton Ptuj 1972 SLO 0:15:32 0:00:58 0:33:41 0:00:38 0:27:51 1:18:41
7 127 Grbčić Patricia Tk Meðimurje 1977 HR 0:15:30 0:01:02 0:36:08 0:00:46 0:26:05 1:19:33
8 110 Hotko Vanja 1979 SLO 0:19:08 0:00:28 0:44:58 0:00:38 0:28:44 1:33:57

Sprint Triatlon – veteranke I

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Sprint Triatlon – veteranke II

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 130 Bouman Esther Triathlon Tea Zuid Limburg 1964 NL 0:16:52 0:00:49 0:34:56 0:00:46 0:27:04 1:20:28

Sprint Triatlon – veteranke III

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Sprint Triatlon – veteranke IV

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 128 Štrukelj Ljuba Triatlon Klub Maribor 1955 SLO 0:18:40 0:00:24 0:37:00 0:00:34 0:26:40 1:23:19