MOŠKI SKUPNO – Sprint Triatlon

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat Kat #
1 265 Pleše David TRIATLON KLUB VELENJE 1983 SLO 0:10:20 0:00:16 0:28:18 0:00:25 0:17:09 0:56:31 STMC 1
2 208 Meden Matija TK Trisport Alprem 1993 SLO 0:09:58 0:00:20 0:29:29 0:00:29 0:17:45 0:58:03 STMB 1
3 247 Kovačič Jaroslav Triatlon klub Krško 1984 SLO 0:11:18 0:00:25 0:29:45 0:00:28 0:17:37 0:59:36 STMC 2
4 254 Majdič Jure Triatlon klub Inles Riko Ribnica 1983 SLO 0:10:00 0:00:22 0:30:15 0:00:33 0:18:27 0:59:39 STMC 3
5 238 Harnold Peter SD 3SPORT 1978 SLO 0:11:00 0:00:22 0:30:12 0:00:26 0:19:11 1:01:12 STMD 1
6 286 Zakšek Darko TK Krško 1981 SLO 0:11:19 0:00:24 0:29:54 0:00:38 0:19:17 1:01:35 STMD 2
7 253 Lovšin Aljaž Triatlon klub Inles Riko Ribnica 1995 SLO 0:11:17 0:00:20 0:31:58 0:00:23 0:18:27 1:02:27 STMA 1
8 244 Klančnik Janez ŠRK Celje 1985 SLO 0:13:08 0:00:31 0:30:10 0:00:25 0:18:13 1:02:28 STMC 4
9 261 Murn Luka Triatlon klub Inles Riko Ribnica 1994 SLO 0:12:45 0:00:20 0:30:55 0:00:20 0:18:41 1:03:03 STMA 2
10 268 Radivojević Aleksander Triatlon klub Inles Riko Ribnica 1974 SLO 0:12:45 0:00:40 0:30:25 0:00:22 0:18:52 1:03:06 STMD 3
11 271 Rojnik Klemen 3K Šport 1979 SLO 0:12:21 0:00:49 0:30:58 0:00:42 0:18:25 1:03:16 STMD 4
12 274 Stjepić Vlado TRIATLON KLUB VELENJE 1989 SLO 0:10:22 0:00:21 0:32:53 0:00:36 0:19:21 1:03:36 STMC 5
13 263 Paradiž Matej ŠD 3ŠPORT 1979 SLO 0:12:30 0:00:28 0:30:14 0:00:29 0:19:58 1:03:42 STMD 5
14 248 Koželj Simon TK Trisport Alprem 1992 SLO 0:11:21 0:00:20 0:31:50 0:00:29 0:19:40 1:03:43 STMB 2
14 260 Modic Matic TKL 1987 SLO 0:12:22 0:00:38 0:30:52 0:00:34 0:19:16 1:03:43 STMC 6
16 249 Kralj Urban TK Maribor 1995 SLO 0:10:59 0:00:19 0:32:17 0:00:27 0:19:48 1:03:52 STMA 3
17 272 Rojnik Andraž 3K SPORT 1981 SLO 0:12:26 0:00:59 0:32:19 0:00:36 0:18:10 1:04:31 STMD 6
18 233 Faidutti Luca Udine Triathlon 1993 I 0:11:36 0:00:20 0:32:23 0:00:25 0:20:05 1:04:51 STMB 3
19 246 Korelc Matej ŠRK Celje 1979 SLO 0:13:21 0:00:26 0:30:02 0:00:38 0:20:28 1:04:57 STMD 7
20 251 Krohne Aljoša ŠRK Celje 1975 SLO 0:14:08 0:00:23 0:30:53 0:00:29 0:19:06 1:05:01 STMD 8
21 236 Gergorič Sebastjan Triatlon klub Maribor 1977 SLO 0:13:21 0:00:26 0:31:40 0:00:41 0:18:58 1:05:08 STMD 9
22 276 Škrabanja Axel Triathlon Team Zuid Limburg 1995 NL 0:11:49 0:00:23 0:32:08 0:00:26 0:20:24 1:05:11 STMA 4
23 256 Mandič Peter TK Trisport 1972 SLO 0:12:12 0:00:36 0:32:44 0:00:29 0:19:23 1:05:26 STMD 10
24 252 Lipovšek Jan TK Trisport Alprem 1995 SLO 0:12:25 0:00:21 0:32:36 0:00:24 0:19:44 1:05:32 STMA 5
25 230 Abram Miran TK Krško 1979 SLO 0:13:02 0:00:30 0:31:53 0:00:53 0:19:27 1:05:47 STMD 11
26 280 Tuš Primož TK Maribor 1982 SLO 0:12:42 0:00:52 0:30:21 0:00:46 0:21:15 1:05:57 STMC 7
27 266 Podgoršek Aleš Trisport Kamnik 1974 SLO 0:14:33 0:00:33 0:29:56 0:00:51 0:20:11 1:06:07 STMD 12
28 235 Fluher Boris TK Maribor 1985 SLO 0:14:15 0:00:21 0:32:22 0:00:24 0:18:53 1:06:17 STMC 8
29 281 Vehovec Robert TKMaribor 1966 SLO 0:13:36 0:00:25 0:31:26 0:00:31 0:20:35 1:06:34 STMF 1
30 243 Kern Miha TK Gorenjska 1987 SLO 0:10:02 0:00:22 0:33:47 0:00:30 0:21:59 1:06:42 STMC 9
31 287 Zavec Matevž TK Maraton Ptuj 1983 SLO 0:13:49 0:00:34 0:32:38 0:00:32 0:19:11 1:06:46 STMC 10
32 193 Kitak Žan 1992 SLO 0:10:05 0:00:20 0:32:52 0:00:40 0:22:50 1:06:49 STMB 4
33 195 Kojc Jože Triatlon klub Maribor 1969 SLO 0:13:29 0:00:23 0:31:30 0:00:37 0:21:02 1:07:02 STME 1
34 222 Škerjanc Marko 1991 SLO 0:14:14 0:00:23 0:32:48 0:00:33 0:19:11 1:07:10 STMC 11
35 220 Šimičić Nenad TK Rival 1962 HR 0:12:45 0:00:45 0:33:55 0:00:21 0:19:27 1:07:15 STMF 2
35 284 Zajc Luka Triatlonski klub Ljubljana 1979 SLO 0:13:16 0:00:25 0:31:48 0:00:50 0:20:53 1:07:15 STMD 13
37 250 Krašek Martin Triatlonski klub Ljubljana 1989 SLO 0:11:38 0:00:32 0:32:09 0:00:40 0:22:33 1:07:34 STMC 12
38 180 Golič Matjaž Triatlon klub Maribor 1978 SLO 0:13:32 0:00:21 0:33:30 0:00:26 0:21:06 1:08:57 STMD 14
39 197 Komel Branimir TK Maraton Ptuj 1962 SLO 0:15:09 0:00:28 0:34:19 0:00:11 0:18:53 1:09:02 STMF 3
40 118 Aćimović Rado TK MARATON 1955 SLO 0:15:31 0:00:37 0:32:08 0:00:28 0:20:16 1:09:03 STMH 1
41 119 Arno Škrabanja Triathlon Team Zuid Limburg 1956 NL 0:15:16 0:00:40 0:32:23 0:00:24 0:20:25 1:09:10 STMH 2
42 231 Car Viktor TK MARATON PTUJ 1979 SLO 0:15:40 0:00:32 0:33:11 0:00:35 0:19:12 1:09:13 STMD 15
43 158 Trkman Andrej Triatlonski klub Ljubljana 1952 SLO 0:14:14 0:00:50 0:32:21 0:00:37 0:21:13 1:09:16 STMH 3
44 234 Fajfar Stane Triatlon klub Inles Riko Ribnica 1963 SLO 0:14:44 0:00:31 0:33:14 0:00:28 0:20:18 1:09:17 STMF 4
45 240 Ilešič Aljoša Triatlon klub Maribor 1988 SLO 0:13:59 0:00:25 0:32:39 0:00:40 0:21:33 1:09:19 STMC 13
46 227 Zapušek Sebastjan AK Ravne 1976 SLO 0:12:47 0:00:38 0:34:03 0:00:43 0:21:10 1:09:24 STMD 16
47 152 Strniša Toni TK Inles Riko Ribnica 1959 SLO 0:14:10 0:00:25 0:33:18 0:00:38 0:20:53 1:09:26 STMG 1
48 269 Rajh Marko TK Maraton Ptuj 1963 SLO 0:14:25 0:00:40 0:33:26 0:00:31 0:20:35 1:09:38 STMF 5
49 205 Likavec Vid 1984 SLO 0:11:10 0:00:57 0:35:21 0:00:25 0:22:09 1:10:03 STMC 14
50 264 Planko Tomaž TK TRISPORT 1974 Slo 0:14:23 0:00:41 0:33:26 0:00:35 0:21:16 1:10:23 STMD 17
51 239 Hunjet Andrej TK Maraton Ptuj 1970 SLO 0:15:40 0:00:34 0:33:07 0:00:38 0:21:26 1:11:27 STME 2
52 262 Palčnik Marcel ŠRK Celje 1994 SLO 0:10:07 0:00:50 0:36:04 0:00:19 0:24:13 1:11:35 STMA 6
53 189 Jakovac Goran TK Swibir 1963 HR 0:13:58 0:00:37 0:32:45 0:00:53 0:23:20 1:11:36 STMF 6
54 267 Pustišek Matevž ŠD Sokol 1969 SLO 0:14:50 0:00:43 0:33:52 0:00:49 0:21:27 1:11:44 STME 3
55 126 Ekart Viktor TK TRISPORT 1958 Slo 0:15:29 0:00:41 0:34:10 0:00:40 0:20:48 1:11:50 STMG 2
56 168 Bauman Marko Tk Maraton 1983 SLO 0:14:37 0:00:41 0:34:44 0:00:38 0:21:12 1:11:54 STMC 15
57 164 Žagar Anton tk inles riko ribnica 1955 SLO 0:15:30 0:00:52 0:34:00 0:00:31 0:21:23 1:12:18 STMH 4
58 285 Zajc Miha Triatlon klub Inles Riko Ribnica 1986 SLO 0:12:50 0:00:34 0:35:04 0:00:27 0:23:29 1:12:26 STMC 16
59 224 Vdovič Sašo 1973 SLO 0:16:22 0:00:31 0:33:55 0:00:42 0:20:59 1:12:31 STMD 18
60 211 Pikl Tine Visokogorski Ščunk 1976 SLO 0:13:52 0:00:46 0:32:56 0:00:48 0:24:24 1:12:49 STMD 19
61 200 Kovačec Miroslav TK Maraton Ptuj 1968 SLO 0:16:14 0:01:13 0:33:18 0:01:00 0:21:04 1:12:51 STME 4
62 257 Maradin Ivan Trisport Kamnik 1970 SLO 0:17:03 0:01:17 0:33:17 0:00:58 0:20:21 1:12:57 STME 5
63 165 Železnik Bogdan ŠRK Celje 1961 SLO 0:14:13 0:00:37 0:32:37 0:00:36 0:24:59 1:13:05 STMG 3
64 288 Zevnik Robert TK GORENJSKA 1973 SLO 0:15:06 0:00:30 0:35:22 0:01:03 0:21:10 1:13:12 STMD 20
65 198 Koporc Andrej 1966 SLO 0:16:24 0:00:36 0:33:51 0:00:46 0:21:35 1:13:14 STMF 7
66 237 Gostincar Robert TRIATLON KLUB MARIBOR 1970 SLO 0:13:58 0:00:28 0:37:17 0:00:50 0:20:49 1:13:23 STME 6
67 283 Vukan Slavko KK TropovciTurbo team Tropovci 1970 Slo 0:16:19 0:00:47 0:34:05 0:01:25 0:20:59 1:13:37 STME 7
68 255 Malovič Zoran TK Maraton Ptuj 1969 SLO 0:14:52 0:00:31 0:35:27 0:00:37 0:22:20 1:13:49 STME 8
69 259 Miksić Andrej TK Maribor 1969 SLO 0:12:18 0:00:27 0:36:47 0:00:52 0:23:56 1:14:21 STME 9
70 289 Zmazek Boris TKM ptuj 1962 SLO 0:15:46 0:00:36 0:34:32 0:01:11 0:22:19 1:14:25 STMF 8
71 279 Trampuž Jan ŠD 3ŠPORT KOPER 1977 SLO 0:17:35 0:00:58 0:33:00 0:01:30 0:21:26 1:14:31 STMD 21
72 232 Æurčinski Denis TK Zagreb 1972 HR 0:15:00 0:00:21 0:34:01 0:00:30 0:24:43 1:14:38 STMD 22
72 174 Cerovič Neno TK Ljubljana 1985 SLO 0:15:30 0:00:23 0:34:54 0:00:57 0:22:52 1:14:38 STMC 17
74 245 Kočar Klemen TK Trisport 1974 SLO 0:16:15 0:01:19 0:35:53 0:00:31 0:20:43 1:14:43 STMD 23
75 209 Novšak Borut ŠD Trimus 1975 SLO 0:16:19 0:00:57 0:33:34 0:01:42 0:23:17 1:15:50 STMD 24
76 162 Završki Marko TK Maribor 1960 SLO 0:13:32 0:00:39 0:35:19 0:00:56 0:25:40 1:16:08 STMG 4
77 207 Majerič Gregor Triatlon klub Maribor 1985 SLO 0:15:34 0:00:32 0:35:49 0:00:42 0:23:40 1:16:18 STMC 18
78 282 Volkar Matjaž 3k Šport 1974 SLO 0:15:42 0:00:25 0:33:35 0:00:39 0:26:04 1:16:27 STMD 25
79 223 Unger Ivan 1968 SLO 0:16:28 0:01:17 0:37:17 0:01:54 0:20:09 1:17:07 STME 10
80 186 Hocevar Jani 1970 SLO 0:13:04 0:01:23 0:37:59 0:01:01 0:23:50 1:17:18 STME 11
81 204 Krejac Damjan / 1987 SLO 0:14:56 0:01:10 0:40:17 0:00:19 0:20:48 1:17:32 STMC 19
82 178 Ferlič Denis 1984 SLO 0:18:08 0:00:45 0:35:11 0:00:39 0:22:56 1:17:42 STMC 20
83 135 Kermelj Stanislav TRIATLON KLUB LJUBLJANA 1951 SLO 0:18:43 0:00:34 0:33:42 0:00:43 0:24:10 1:17:53 STMI 1
84 229 Žutić Matija 1973 HR 0:15:28 0:00:40 0:38:35 0:00:53 0:22:21 1:17:59 STMD 26
85 171 Bezjak Goran TKM Ptuj 1984 SLO 0:17:45 0:02:03 0:36:52 0:00:18 0:21:56 1:18:56 STMC 21
86 181 Grašič Danilo Hoče 1962 SLO 0:19:46 0:00:44 0:36:10 0:00:50 0:21:29 1:19:00 STMF 9
87 226 Vukotić Marko 3k Šport 1981 SLO 0:16:56 0:01:49 0:35:52 0:01:16 0:23:18 1:19:13 STMD 27
88 157 Topalovič Zoran ŠD 3ŠPORT 1961 SLO 0:18:21 0:01:42 0:34:57 0:00:23 0:24:05 1:19:29 STMG 5
89 278 Štrukelj Andrej Triatlon klub Maribor 1962 SLO 0:14:52 0:00:32 0:38:12 0:01:51 0:24:19 1:19:47 STMF 10
90 273 Savnik Matija 3K ŠPORT 1974 SLO 0:17:09 0:01:19 0:37:29 0:00:40 0:23:14 1:19:53 STMD 28
91 131 Gomzi Slavko TK Maribor 1956 SLO 0:15:14 0:01:04 0:37:20 0:00:26 0:25:53 1:19:59 STMH 5
92 176 Cizerl Franc MARATON KLUB PTUJ 1956 Slo 0:16:25 0:00:54 0:36:24 0:00:55 0:25:34 1:20:14 STMH 6
92 187 Hrašovec Blaž MNZ-Policija 1987 SLO 0:19:01 0:00:59 0:36:38 0:01:08 0:22:26 1:20:14 STMC 22
94 161 Videnšek Marjan ŠRK CELJE 1961 SLO 0:19:39 0:00:43 0:36:13 0:00:49 0:23:04 1:20:30 STMG 6
95 218 Smojver Petar TK Rival 1978 HR 0:15:01 0:01:19 0:41:02 0:00:25 0:23:00 1:20:48 STMD 29
96 225 Vukotić Matej 3k Šport 1978 SLO 0:16:48 0:02:00 0:35:47 0:01:25 0:24:58 1:21:00 STMD 30
97 172 Borovinšek Mladen Polet 1957 SLO 0:15:33 0:01:08 0:37:29 0:01:17 0:26:07 1:21:36 STMG 7
98 190 Janković Dušan Pulz šport 1963 SLO 0:18:21 0:01:21 0:37:30 0:01:03 0:23:26 1:21:43 STMF 11
99 182 Gregorec Slavko TK Maraton 1960 SLO 0:16:48 0:01:10 0:37:37 0:00:58 0:25:51 1:22:26 STMG 8
100 213 Popovič Bojan 1981 SLO 0:16:04 0:01:05 0:39:16 0:01:17 0:24:58 1:22:41 STMD 31
101 228 Zobavnik Igor Tekaški forum 1961 SLO 0:17:07 0:01:01 0:37:32 0:00:57 0:26:29 1:23:08 STMG 9
102 214 Puhar Primož Vitezi Dobrega Teka 1978 SLO 0:17:20 0:02:08 0:37:48 0:01:02 0:25:17 1:23:37 STMD 32
103 147 Reščič Igor ŠD 3 šport koper 1952 SLO 0:18:35 0:01:39 0:38:13 0:00:27 0:24:53 1:23:49 STMH 7
104 217 Sabotin Borut 1976 SLO 0:15:25 0:02:12 0:39:06 0:00:58 0:26:11 1:23:53 STMD 33
105 169 Berlisk Gregor 1969 SLO 0:14:03 0:01:13 0:43:50 0:01:21 0:23:26 1:23:55 STME 12
106 137 Knap Bojan TRISPORT 1960 SLO 0:18:48 0:00:50 0:35:14 0:01:21 0:28:46 1:25:02 STMG 10
107 184 Hećimović Tomislav TK SWIBIR 1974 HR 0:13:59 0:01:30 0:40:40 0:00:29 0:28:45 1:25:26 STMD 34
108 219 Šalamun Andrej KLUB MARATONEC LENART 1984 SLO 0:17:34 0:03:03 0:40:13 0:01:19 0:23:37 1:25:49 STMC 23
109 202 Krašovec Samo ŠD Sokol 1969 SLO 0:17:44 0:01:06 0:37:15 0:00:56 0:28:55 1:25:57 STME 13
110 185 Hercog Simon 1985 SLO 0:19:04 0:01:20 0:39:53 0:00:15 0:26:15 1:26:49 STMC 24
111 212 Pivljakovič Marjan KLUB MARATONEC LENART 1962 SLO 0:19:35 0:01:34 0:39:44 0:01:10 0:24:54 1:27:00 STMF 12
112 133 Kabaj Milan Triatlon klub Maribor 1949 SLO 0:15:52 0:00:45 0:40:17 0:01:09 0:29:13 1:27:18 STMI 2
113 206 Ljubec Drago TKM Ptuj 1966 SLO 0:19:44 0:00:59 0:37:00 0:01:03 0:29:39 1:28:27 STMF 13
114 191 Jazbec Jaka ŠD PIT STOP 1992 SLO 0:19:03 0:01:29 0:38:08 0:00:57 0:29:27 1:29:07 STMB 5
115 242 Josipović Matko Triatlon klub Maribor 1965 SLO 0:13:24 0:02:46 0:42:22 0:01:05 0:29:33 1:29:12 STMF 14
116 167 Banič Matej KLUB MARATONEC LENART 1976 SLO 0:19:34 0:02:30 0:39:10 0:01:08 0:26:53 1:29:16 STMD 35
117 177 Černeka Zvone ŠD 3Šport 1957 SLO 0:18:00 0:01:20 0:40:09 0:00:33 0:30:59 1:31:02 STMG 11
118 194 Klepec Borut 1966 SLO 0:15:02 0:01:50 0:43:03 0:00:27 0:32:18 1:32:42 STMF 15
119 183 Greif Matjaž MNZ- POLICIJA 1987 SLO 0:19:06 0:02:15 0:44:33 0:00:29 0:26:30 1:32:55 STMC 25
120 241 Jazbec Drago TKM 1965 SLO 0:20:34 0:01:48 0:41:28 0:01:51 0:27:22 1:33:06 STMF 16
121 215 Railič Goran 1980 SLO 0:18:15 0:04:08 0:42:32 0:01:24 0:27:34 1:33:56 STMD 36
122 201 Krasnik Gorazd KLUB MARATONEC LENART 1955 SLO 0:19:36 0:02:45 0:42:21 0:00:52 0:28:36 1:34:13 STMH 8
123 203 Kravos Roberto Happidea Triathlon Cervignano 1955 I 0:19:36 0:00:51 0:45:15 0:01:08 0:28:40 1:35:33 STMH 9
124 179 Gaiser Otmar Pati TK Maraton Ptuj 1953 Slo 0:19:51 0:02:39 0:42:09 0:01:28 0:33:53 1:40:02 STMH 10
125 216 Rozman Marjan Prometna šola Maribor 1951 SLO 0:20:09 0:01:58 0:43:56 0:00:47 0:33:41 1:40:33 STMI 3
126 221 Šiško Slavko KLUB MARATONEC LENART 1946 SLO 0:21:37 0:03:05 0:51:06 0:00:55 0:31:11 1:47:55 STMI 4
258 Mastnak-Mlakar Robert 3K SPORTMNZ RS – POLICIJA 1970 SLO 0:16:18 0:02:25 DNF STME
122 Borko Milan ŠRK Celje 1947 SLO 0:19:33 0:00:48 DNF STMI
146 Rabuza Franc ŠRK 3TEAM CELJE 1960 SLO 0:18:38 0:00:58 DNF STMG
199 Kostanjevec Matej 1973 Slo DNS STMD
196 Kolander Rudi TK Turbina Selnica 1954 SLO DNS STMH
192 Kamenski Iztok 1963 SLO DNS STMF
188 Inkret Grega 1971 SLO DNS STME
277 Štibelj Matjaž Triatlon klub Gorenjska 1967 SLO DNS STME
275 Šink Tomaž Triatlon klub Gorenjska 1970 SLO DNS STME
127 Erhovnic Tomaž TK Ljubljana 1955 SLO DNS STMH
270 Rojc Miha TK Trisport Alprem 1990 SLO DNS STMC
175 Cilenšek Andrej 1974 SLO DNS STMD
173 Cehner Urban 1995 SLO DNS STMA
210 Pelosa Dino TK Rival 1995 HR DNS STMA
170 Bevk Vojko KLUB MARATONEC LENART 1966 SLO 0:19:35 0:02:57 0:54:11 0:00:29 0:16:00 DQ STMF

ENSKE SKUPNO – Sprint Triatlon

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat Kat #
1 144 Oražem Monika Triatlon klub Inles Riko Ribnica 1993 SLO 0:10:16 0:00:18 0:30:44 0:00:19 0:19:05 1:00:44 STZB 1
2 143 Ogrin Katarina TK Trisport Alprem 1994 SLO 0:11:00 0:00:17 0:31:50 0:00:29 0:20:21 1:04:00 STZA 1
3 136 Klemenc Maruša TK Trisport Alprem 1994 SLO 0:10:55 0:00:21 0:31:49 0:00:23 0:21:02 1:04:32 STZA 2
4 159 Troha Eva Triatlon klub Inles Riko Ribnica 1995 SLO 0:11:34 0:00:19 0:34:15 0:00:16 0:20:09 1:06:35 STZA 3
5 153 Šimenc Laura Tk-Gorenjska 1990 SLO 0:13:55 0:00:24 0:32:47 0:00:25 0:19:47 1:07:20 STZC 1
6 156 Tomic Iva TK Rival 1984 HR 0:12:49 0:00:23 0:33:02 0:00:33 0:21:39 1:08:28 STZC 2
7 120 Besal Tina Triatlon klub Inles Riko Ribnica 1994 SLO 0:12:33 0:00:36 0:34:02 0:00:22 0:22:11 1:09:46 STZA 4
8 163 Zevnik Jana TK GORENJSKA 1982 SLO 0:14:54 0:00:34 0:33:32 0:00:35 0:21:05 1:10:42 STZC 3
9 121 Bizjak Maja ŠD 3ŠPORT 1982 SLO 0:13:01 0:00:27 0:34:47 0:00:36 0:23:25 1:12:18 STZC 4
10 129 Faidutti Camilla Udine Triathlon 1995 I 0:13:34 0:00:27 0:33:12 0:00:26 0:25:16 1:12:57 STZA 5
11 132 Hajdinjak Melita Team Turbo Tropovci 1977 SLO 0:15:34 0:00:43 0:34:48 0:00:42 0:21:38 1:13:26 STZD 1
12 142 Mandl Nina MULTISPORT klub Krško 1990 SLO 0:11:37 0:00:20 0:36:08 0:00:30 0:25:04 1:13:41 STZC 5
13 140 Lapanja Teja Salomon Bolle 1979 SLO 0:17:14 0:01:14 0:34:27 0:00:43 0:22:40 1:16:21 STZD 2
14 130 Galopin Nicola Happidea Triathlon Cervignano 1979 I 0:18:25 0:00:59 0:33:38 0:00:42 0:23:10 1:16:55 STZD 3
15 128 Esther Bouman Triathlon Team Zuid Limburg 1964 NL 0:15:26 0:00:35 0:36:00 0:00:36 0:25:14 1:17:53 STZF 1
16 160 Turk Urška Triatlon klub Inles Riko Ribnica 1994 SLO 0:15:48 0:00:37 0:37:11 0:00:22 0:24:39 1:18:40 STZA 6
17 149 Rugelj Anja 1986 SLO 0:14:44 0:01:39 0:40:47 0:00:26 0:22:41 1:20:18 STZC 6
18 154 Štrukelj Ljuba Triatlon klub Maribor 1955 SLO 0:19:00 0:00:26 0:38:25 0:00:43 0:25:41 1:24:17 STZH 1
19 125 Dobernik Irena Športno društvo Riba 1978 SLO 0:16:24 0:01:15 0:39:12 0:01:11 0:26:24 1:24:27 STZD 4
20 141 Lavrič Saša ŠRK Celje 3Team 1970 SLO 0:13:53 0:01:08 0:38:43 0:01:15 0:29:33 1:24:34 STZE 1
21 138 Kokol Manja tekaški klub maraton 1974 SLO 0:16:28 0:01:02 0:41:27 0:00:28 0:25:35 1:25:01 STZD 5
22 151 Strnad Polona 3k Šport 1968 SLO 0:16:29 0:01:13 0:43:53 0:01:06 0:24:22 1:27:06 STZE 2
23 123 Bradač Irena 1971 SLO 0:20:14 0:00:56 0:41:14 0:00:58 0:27:25 1:30:49 STZE 3
24 150 Sicherl Aleša 1965 SLO 0:19:46 0:00:51 0:40:45 0:01:03 0:28:29 1:30:55 STZF 2
25 145 Rabuza Alenka ŠRK 3TEAM CELJE 1964 SLO 0:19:43 0:01:56 0:40:11 0:01:34 0:28:13 1:31:39 STZF 3
26 155 Tadič Nina 1979 SLO 0:17:23 0:02:08 0:44:20 0:00:49 0:28:01 1:32:42 STZD 6
27 166 Aracki Saša A. PKP 1974 Slo 0:17:11 0:00:47 0:44:14 0:00:24 0:32:02 1:34:40 STZD 7
139 Kožar Nika Triatlon klub Inles Riko Ribnica 1993 SLO DNS STZB
124 Carli Marjetka Biro HUGO 1973 Slo DNS STZD
148 Rot Saša ŠD SOKOL 1986 SLO DNS STZC
134 Kamenski Tjaša 1992 SLO DNS STZB

MOŠKI SKUPNO – Super Sprint Triatlon

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat Kat #
1 81 Kaplan Jaka Triatlon klub Inles Riko Ribnica 1996 SLO 0:04:28 0:00:20 0:12:07 0:00:22 0:07:52 0:25:11 SSMB 1
2 83 Kojc Nik Triatlon klub Maribor 1996 SLO 0:04:31 0:00:24 0:12:32 0:00:13 0:07:59 0:25:40 SSMB 2
3 85 Kromar Nejc Triatlon klub Inles Riko Ribnica 1996 SLO 0:04:41 0:00:22 0:12:24 0:00:20 0:07:58 0:25:47 SSMB 3
4 92 Obreza Leon TK Trisport Alprem 1996 SLO 0:04:58 0:00:21 0:12:10 0:00:12 0:08:21 0:26:05 SSMB 4
5 99 Vodenik Vito Triatlon klub Maribor 1998 SLO 0:04:29 0:00:22 0:12:39 0:00:19 0:09:12 0:27:03 SSMA 1
6 95 Planko Matevž TK Trisport Alprem 1998 SLO 0:05:03 0:00:22 0:13:27 0:00:13 0:09:07 0:28:15 SSMA 2
7 77 Bartol Danijel Triatlon klub Inles Riko Ribnica 1999 SLO 0:05:22 0:00:24 0:13:58 0:00:15 0:08:29 0:28:30 SSMA 3
8 97 Škoberne Martin TK Krško 1997 SLO 0:05:46 0:00:35 0:14:01 0:00:19 0:08:37 0:29:19 SSMB 5
9 93 Obreza Domen TK Trisport Alprem 1999 SLO 0:06:07 0:00:27 0:13:37 0:00:16 0:09:01 0:29:29 SSMA 4
10 79 Bojanc Klemen TK Trisport Alprem 1998 SLO 0:06:01 0:00:34 0:13:47 0:00:17 0:08:54 0:29:35 SSMA 5
11 94 Paulič Jaka TK Trisport Alprem 1998 SLO 0:05:29 0:00:28 0:14:12 0:00:13 0:09:30 0:29:54 SSMA 6
12 90 Močnik Klemen ŠD Sokol 1996 SLO 0:04:34 0:00:19 0:16:55 0:00:18 0:07:54 0:30:02 SSMB 6
13 87 Mandič Mark TK Trisport Alprem 1998 SLO 0:06:03 0:00:26 0:14:22 0:00:16 0:08:56 0:30:06 SSMA 7
14 89 Meden Jernej ŠD Busola 1997 SLO 0:04:24 0:00:29 0:12:36 0:00:14 0:12:28 0:30:13 SSMB 7
15 82 Kitak Miha 1994 SLO 0:04:59 0:00:35 0:13:55 0:00:19 0:10:41 0:30:31 SSMx 1
16 98 Šobar Primož Triatlon klub Inles Riko Ribnica 1997 SLO 0:06:09 0:00:28 0:14:09 0:00:21 0:10:34 0:31:42 SSMB 8
17 91 Mrakovčić Matko TK Rival 1999 HR 0:05:40 0:00:54 0:15:59 0:00:25 0:09:25 0:32:26 SSMA 8
17 88 Maretić Ozren TK Rival 1996 HR 0:05:57 0:00:59 0:15:39 0:00:23 0:09:25 0:32:26 SSMB 9
19 78 Bela-Kočar Luka TK Trisport Alprem 1999 SLO 0:05:36 0:00:26 0:14:09 0:00:13 0:12:29 0:32:55 SSMA 9
20 84 Kovačec Leon TK Maraton Ptuj 1997 SLO 0:06:42 0:01:20 0:14:34 0:00:40 0:09:41 0:32:59 SSMB 10
21 96 Rode Aleš Pulz šport 1967 SLO 0:08:27 0:01:09 0:14:02 0:00:41 0:10:12 0:34:31 SSMx 2
22 86 Ljubec Vito TKM Ptuj 1998 SLO 0:08:19 0:00:56 0:16:37 0:00:24 0:10:43 0:37:01 SSMA 10

ENSKE SKUPNO – Super Sprint Triatlon

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat Kat #
1 116 Uršič Liza TK Trisport Alprem 1996 SLO 0:04:58 0:00:20 0:12:11 0:00:13 0:08:44 0:26:28 SSZB 1
2 290 Uršič Kristina TK TRISPORT ALPREM 1998 SLO 0:04:41 0:00:28 0:12:22 0:00:13 0:08:46 0:26:32 SSZA 1
3 103 Dečman Manca Triatlon klub Inles Riko Ribnica 1997 SLO 0:04:44 0:00:18 0:12:27 0:00:20 0:08:56 0:26:46 SSZB 2
4 109 Lovšin Lavra Triatlon klub Inles Riko Ribnica 1999 SLO 0:05:20 0:00:25 0:14:00 0:00:14 0:08:30 0:28:31 SSZA 2
5 114 Skaza Eva Triatlon klub Maribor 1997 SLO 0:04:59 0:00:23 0:13:29 0:00:14 0:09:25 0:28:33 SSZB 3
6 110 Marič Alja Triatlon klub Inles Riko Ribnica 1999 SLO 0:05:57 0:00:31 0:13:46 0:00:13 0:08:53 0:29:23 SSZA 3
7 100 Bavčar Nika TK Trisport Alprem 1998 SLO 0:05:39 0:00:25 0:14:09 0:00:15 0:09:19 0:29:50 SSZA 4
8 106 Humar Katarina TK Trisport Alprem 1999 SLO 0:05:35 0:00:32 0:14:05 0:00:15 0:09:39 0:30:09 SSZA 5
9 102 Capuder Tinkara TK Trisport Alprem 1999 SLO 0:05:37 0:00:25 0:14:52 0:00:15 0:09:12 0:30:23 SSZA 6
10 112 Rani Škrabanja Triathlon Team Zuid Limburg 1998 NL 0:05:31 0:00:40 0:14:20 0:00:19 0:10:06 0:30:58 SSZA 7
11 105 Gostinčar Živa Triatlon Klub Maribor 1999 SLO 0:05:35 0:00:39 0:15:51 0:00:17 0:10:32 0:32:55 SSZA 8
12 111 Petrović Lucija TK Rival 1999 HR 0:07:04 0:00:34 0:15:36 0:00:21 0:09:42 0:33:19 SSZA 9
13 101 Bela-Kočar Tea TK Trisport Alprem 1996 SLO 0:07:19 0:00:39 0:16:19 0:00:18 0:13:08 0:37:45 SSZB 4
14 115 Spruk Katarina TK Trisport Alprem 1997 SLO 0:07:25 0:00:34 0:16:37 0:00:19 0:12:50 0:37:47 SSZB 5
15 104 Gomboc Bojana Pulz šport 1979 SLO 0:08:37 0:01:43 0:18:20 0:00:29 0:11:04 0:40:14 SSZx 1
16 113 Senica Mateja Pulz šport 1975 SLO 0:07:47 0:00:30 0:20:23 0:00:30 0:11:04 0:40:15 SSZx 2
117 Zaharija Antonija TK Rival 1996 HR DNS SSZB

Akvatlon – dečki A

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. Rezultat
1 9 Podgoršek Žiga TK TRISPORT ALPREM 2003 SLO 0:03:12
2 2 Flis Nejc TK TRISPORT ALPREM 2002 SLO 0:03:16
3 16 Zajc Gašper TK TRISPORT ALPREM 2002 SLO 0:03:19
4 8 Podgoršek Nejc TK TRISPORT ALPREM 2003 SLO 0:03:30
5 5 Jakovac Matija PK Novi Zagreb 2002 HR 0:03:38
6 13 Vale Sven TK Rival 2003 HR 0:03:51
7 7 Maradin Jan TK TRISPORT ALPREM 2003 SLO 0:03:53
8 11 Udovič Jaka TK TRISPORT ALPREM 2003 SLO 0:04:05
9 12 Udovič Aljaž TK TRISPORT ALPREM 2004 SLO 0:04:13
10 6 Mandl Tomaž Multisport klub Krško 2002 SLO 0:04:17
11 1 Bojanc Domen 2005 SLO 0:04:26
10 Rubeša Andrej TK Rival 2002 HR DNS
15 Vučić Saša TK Rival 2002 HR DNS
14 Videnšek David ŠRK Celje 2001 SLO DQ
4 Grašič Peter PG Grašič 2003 SLO DQ
3 Grašič Martin PG Škofja Loka 2005 SLO DQ

Akvatlon – dečki B

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. Rezultat
1 40 Uršič Jan TK Trisport 2000 SLO 0:05:04
2 31 Dečman Matej Triatlon klub Inles Riko Ribnica 2000 SLO 0:05:07
3 39 Škrjanc Jan TK Trisport 2001 SLO 0:05:24
4 37 Obradovec Klemen Triatlon klub Inles Riko Ribnica 2000 SLO 0:05:28
5 36 Nua Pjeter TK Rival 2000 HR 0:05:32
6 29 Berlec Žiga TK Trisport 2001 SLO 0:05:47
7 33 Flis Teo TK Trisport 2001 SLO 0:06:00
8 30 Cvijetić Filip TK Rival 2001 HR 0:06:20
9 41 Varaklić Teo TK Rival 2001 HR 0:07:02
10 35 Levičar Denis Multisport klub Krško 2000 SLO 0:07:15
42 Vučić Filip TK Rival 2001 HR DNS
38 Pretnar Marko TK Trisport 2001 SLO DNS
34 Kovačević Loren TK Rival 2001 HR DNS
32 Ðorðić Sandra TK Rival 2001 HR DNS

Akvatlon – deklice A

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. Rezultat
1 25 Mohar Gradišek Neža TK TRISPORT ALPREM 2002 SLO 0:03:04
2 23 Mandič Tara TK TRISPORT ALPREM 2003 SLO 0:03:19
3 26 Radošević Nika TK Rival 2003 HR 0:03:26
4 20 Gruber Gioia TK Rival 2003 HR 0:03:30
5 17 Bartol Monika Triatlon klub Inles Riko Ribnica 2003 SLO 0:03:40
6 27 Unger Ina 2002 SLO 0:03:42
7 19 Gostinčar Jara Triatlon Klub Maribor 2003 SLO 0:04:01
8 18 Dobovšek Karin TK TRISPORT ALPREM 2002 SLO 0:04:05
9 28 Veršić Lucija TK Rival 2002 HR 0:04:08
10 22 Levičar Lorelaj Multisport klub Krško 2002 SLO 0:04:10
11 24 Maradin Manca TK TRISPORT ALPREM 2004 SLO 0:04:18
21 Kostanjevec Špela 2003 slo DNS

Akvatlon – deklice B

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. Rezultat
1 57 Vrtačič Tjaša TK Trisport 2000 SLO 0:05:08
2 48 Perko Gaja TK Trisport 2000 SLO 0:05:20
3 44 Čargonija Dorotea TK Rival 2000 HR 0:05:40
4 58 Vuković Ira TK Rival 2000 HR 0:05:41
5 59 Vuković Ida TK Rival 2000 HR 0:05:55
6 55 Štupica Hana Triatlon klub Inles Riko Ribnica 2000 SLO 0:05:59
7 51 Spruk Nejka TK Trisport 2001 SLO 0:06:05
8 45 Gruber Chiara TK Rival 2001 HR 0:06:08
9 50 Puvača Irina TK Rival 2001 HR 0:06:21
10 53 Šešelja Lea TK Rival 2001 HR 0:06:28
11 46 Kuret Maša TK Trisport 2000 SLO 0:06:29
12 43 Bernot Urška TK Trisport 2001 SLO 0:06:37
13 47 Mandič Žana TK Trisport 2000 SLO 0:06:50
14 56 Unger Iva 2000 SLO 0:08:09
15 49 Potočan Tea ŠRK Celje 2000 SLO 0:09:16
54 Štefančić Anja TK Rival 2001 HR DNS
52 Strenja Leonarda TK Rival 2000 HR DNS

Super Sprint Triatlon – starejši dečki

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 99 Vodenik Vito Triatlon klub Maribor 1998 SLO 0:04:29 0:00:22 0:12:39 0:00:19 0:09:12 0:27:03
2 95 Planko Matevž TK Trisport Alprem 1998 SLO 0:05:03 0:00:22 0:13:27 0:00:13 0:09:07 0:28:15
3 77 Bartol Danijel Triatlon klub Inles Riko Ribnica 1999 SLO 0:05:22 0:00:24 0:13:58 0:00:15 0:08:29 0:28:30
4 93 Obreza Domen TK Trisport Alprem 1999 SLO 0:06:07 0:00:27 0:13:37 0:00:16 0:09:01 0:29:29
5 79 Bojanc Klemen TK Trisport Alprem 1998 SLO 0:06:01 0:00:34 0:13:47 0:00:17 0:08:54 0:29:35
6 94 Paulič Jaka TK Trisport Alprem 1998 SLO 0:05:29 0:00:28 0:14:12 0:00:13 0:09:30 0:29:54
7 87 Mandič Mark TK Trisport Alprem 1998 SLO 0:06:03 0:00:26 0:14:22 0:00:16 0:08:56 0:30:06
8 91 Mrakovčić Matko TK Rival 1999 HR 0:05:40 0:00:54 0:15:59 0:00:25 0:09:25 0:32:26
9 78 Bela-Kočar Luka TK Trisport Alprem 1999 SLO 0:05:36 0:00:26 0:14:09 0:00:13 0:12:29 0:32:55
10 86 Ljubec Vito TKM Ptuj 1998 SLO 0:08:19 0:00:56 0:16:37 0:00:24 0:10:43 0:37:01

Super Sprint Triatlon – kadeti

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 81 Kaplan Jaka Triatlon klub Inles Riko Ribnica 1996 SLO 0:04:28 0:00:20 0:12:07 0:00:22 0:07:52 0:25:11
2 83 Kojc Nik Triatlon klub Maribor 1996 SLO 0:04:31 0:00:24 0:12:32 0:00:13 0:07:59 0:25:40
3 85 Kromar Nejc Triatlon klub Inles Riko Ribnica 1996 SLO 0:04:41 0:00:22 0:12:24 0:00:20 0:07:58 0:25:47
4 92 Obreza Leon TK Trisport Alprem 1996 SLO 0:04:58 0:00:21 0:12:10 0:00:12 0:08:21 0:26:05
5 97 Škoberne Martin TK Krško 1997 SLO 0:05:46 0:00:35 0:14:01 0:00:19 0:08:37 0:29:19
6 90 Močnik Klemen ŠD Sokol 1996 SLO 0:04:34 0:00:19 0:16:55 0:00:18 0:07:54 0:30:02
7 89 Meden Jernej ŠD Busola 1997 SLO 0:04:24 0:00:29 0:12:36 0:00:14 0:12:28 0:30:13
8 98 Šobar Primož Triatlon klub Inles Riko Ribnica 1997 SLO 0:06:09 0:00:28 0:14:09 0:00:21 0:10:34 0:31:42
9 88 Maretić Ozren TK Rival 1996 HR 0:05:57 0:00:59 0:15:39 0:00:23 0:09:25 0:32:26
10 84 Kovačec Leon TK Maraton Ptuj 1997 SLO 0:06:42 0:01:20 0:14:34 0:00:40 0:09:41 0:32:59

Super Sprint Triatlon – starejše deklice

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 290 Uršič Kristina TK TRISPORT ALPREM 1998 SLO 0:04:41 0:00:28 0:12:22 0:00:13 0:08:46 0:26:32
2 109 Lovšin Lavra Triatlon klub Inles Riko Ribnica 1999 SLO 0:05:20 0:00:25 0:14:00 0:00:14 0:08:30 0:28:31
3 110 Marič Alja Triatlon klub Inles Riko Ribnica 1999 SLO 0:05:57 0:00:31 0:13:46 0:00:13 0:08:53 0:29:23
4 100 Bavčar Nika TK Trisport Alprem 1998 SLO 0:05:39 0:00:25 0:14:09 0:00:15 0:09:19 0:29:50
5 106 Humar Katarina TK Trisport Alprem 1999 SLO 0:05:35 0:00:32 0:14:05 0:00:15 0:09:39 0:30:09
6 102 Capuder Tinkara TK Trisport Alprem 1999 SLO 0:05:37 0:00:25 0:14:52 0:00:15 0:09:12 0:30:23
7 112 Rani Škrabanja Triathlon Team Zuid Limburg 1998 NL 0:05:31 0:00:40 0:14:20 0:00:19 0:10:06 0:30:58
8 105 Gostinčar Živa Triatlon Klub Maribor 1999 SLO 0:05:35 0:00:39 0:15:51 0:00:17 0:10:32 0:32:55
9 111 Petrović Lucija TK Rival 1999 HR 0:07:04 0:00:34 0:15:36 0:00:21 0:09:42 0:33:19

Super Sprint Triatlon – kadetinje

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 116 Uršič Liza TK Trisport Alprem 1996 SLO 0:04:58 0:00:20 0:12:11 0:00:13 0:08:44 0:26:28
2 103 Dečman Manca Triatlon klub Inles Riko Ribnica 1997 SLO 0:04:44 0:00:18 0:12:27 0:00:20 0:08:56 0:26:46
3 114 Skaza Eva Triatlon klub Maribor 1997 SLO 0:04:59 0:00:23 0:13:29 0:00:14 0:09:25 0:28:33
4 101 Bela-Kočar Tea TK Trisport Alprem 1996 SLO 0:07:19 0:00:39 0:16:19 0:00:18 0:13:08 0:37:45
5 115 Spruk Katarina TK Trisport Alprem 1997 SLO 0:07:25 0:00:34 0:16:37 0:00:19 0:12:50 0:37:47
117 Zaharija Antonija TK Rival 1996 HR DNS

Triatlon za vsakogar – moški

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 69 Rebernak Sebastjan / 1987 SLO 0:02:29 0:00:45 0:08:52 0:00:16 0:04:08 0:16:32
2 71 Zagar Marko 1975 SLO 0:02:38 0:00:43 0:08:41 0:00:15 0:04:16 0:16:36
3 67 Potrč Aleš 1984 SLO 0:02:25 0:00:32 0:08:59 0:00:36 0:04:38 0:17:13
4 64 Marin David Benchwarmers 1985 SLO 0:02:23 0:00:55 0:09:31 0:00:15 0:04:08 0:17:14
5 66 Podlesnik Borut TK Krško 1973 SLO 0:02:30 0:00:39 0:08:53 0:00:46 0:05:10 0:18:00
6 70 Vočanec Damjan 1985 SLO 0:02:42 0:00:40 0:09:49 0:00:26 0:04:54 0:18:34
7 63 Malovič Nace TK Maraton Ptuj 2000 Slo 0:03:09 0:00:34 0:10:31 0:00:15 0:05:47 0:20:17
8 62 Jerko Boštjan 1969 SLO 0:03:16 0:00:44 0:10:32 0:00:29 0:05:40 0:20:42
9 61 Gradišnik Srečko 1971 SLO 0:02:38 0:01:40 0:11:03 0:00:13 0:05:56 0:21:32
68 Rakuša Iztok 1982 SLO DNS
65 Neudauer Tomaž 1965 SLO DNS
60 Furman Boštjan 1972 SLO 0:03:14 0:00:51 0:10:27 0:00:15 0:04:48 DQ

Triatlon za vsakogar – ženske

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 72 Angleitner Sagadi Tanja Triatlon klub Maribor 1972 SLO 0:02:50 0:00:25 0:08:45 0:00:16 0:05:23 0:17:41
2 107 Janež Jasna Triatlon klub Inles Riko Ribnica 1996 SLO 0:02:46 0:00:35 0:10:27 0:00:13 0:05:24 0:19:27
3 108 Janež Renata Triatlon klub Inles Riko Ribnica 1998 SLO 0:02:45 0:00:39 0:10:22 0:00:14 0:05:34 0:19:37
4 73 Dobovšek Maja TK Trisport 1973 SLO 0:03:02 0:01:00 0:11:07 0:00:18 0:05:25 0:20:54
5 75 Pečarič Strnad Urška Glasbena šola Moste 1995 SLO 0:03:04 0:01:05 0:11:01 0:00:18 0:05:58 0:21:28
6 74 Mlinarič Gregorec Nada TK Maraton Ptuj 1963 SLO 0:03:40 0:01:52 0:12:12 0:00:39 0:05:57 0:24:22
76 Premk Petra TK TRISPORT 1992 SLO DNS

Sprint Triatlon – mlajši mladinci

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 253 Lovšin Aljaž Triatlon klub Inles Riko Ribnica 1995 SLO 0:11:17 0:00:20 0:31:58 0:00:23 0:18:27 1:02:27
2 261 Murn Luka Triatlon klub Inles Riko Ribnica 1994 SLO 0:12:45 0:00:20 0:30:55 0:00:20 0:18:41 1:03:03
3 249 Kralj Urban TK Maribor 1995 SLO 0:10:59 0:00:19 0:32:17 0:00:27 0:19:48 1:03:52
4 276 Škrabanja Axel Triathlon Team Zuid Limburg 1995 NL 0:11:49 0:00:23 0:32:08 0:00:26 0:20:24 1:05:11
5 252 Lipovšek Jan TK Trisport Alprem 1995 SLO 0:12:25 0:00:21 0:32:36 0:00:24 0:19:44 1:05:32
6 262 Palčnik Marcel ŠRK Celje 1994 SLO 0:10:07 0:00:50 0:36:04 0:00:19 0:24:13 1:11:35
210 Pelosa Dino TK Rival 1995 HR DNS
173 Cehner Urban 1995 SLO DNS

Sprint Triatlon – starejši mladinci

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 208 Meden Matija TK Trisport Alprem 1993 SLO 0:09:58 0:00:20 0:29:29 0:00:29 0:17:45 0:58:03
2 248 Koželj Simon TK Trisport Alprem 1992 SLO 0:11:21 0:00:20 0:31:50 0:00:29 0:19:40 1:03:43
3 233 Faidutti Luca Udine Triathlon 1993 I 0:11:36 0:00:20 0:32:23 0:00:25 0:20:05 1:04:51
4 193 Kitak Žan 1992 SLO 0:10:05 0:00:20 0:32:52 0:00:40 0:22:50 1:06:49
5 191 Jazbec Jaka ŠD PIT STOP 1992 SLO 0:19:03 0:01:29 0:38:08 0:00:57 0:29:27 1:29:07

Sprint Triatlon – člani I

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 265 Pleše David TRIATLON KLUB VELENJE 1983 SLO 0:10:20 0:00:16 0:28:18 0:00:25 0:17:09 0:56:31
2 247 Kovačič Jaroslav Triatlon klub Krško 1984 SLO 0:11:18 0:00:25 0:29:45 0:00:28 0:17:37 0:59:36
3 254 Majdič Jure Triatlon klub Inles Riko Ribnica 1983 SLO 0:10:00 0:00:22 0:30:15 0:00:33 0:18:27 0:59:39
4 244 Klančnik Janez ŠRK Celje 1985 SLO 0:13:08 0:00:31 0:30:10 0:00:25 0:18:13 1:02:28
5 274 Stjepić Vlado TRIATLON KLUB VELENJE 1989 SLO 0:10:22 0:00:21 0:32:53 0:00:36 0:19:21 1:03:36
6 260 Modic Matic TKL 1987 SLO 0:12:22 0:00:38 0:30:52 0:00:34 0:19:16 1:03:43
7 280 Tuš Primož TK Maribor 1982 SLO 0:12:42 0:00:52 0:30:21 0:00:46 0:21:15 1:05:57
8 235 Fluher Boris TK Maribor 1985 SLO 0:14:15 0:00:21 0:32:22 0:00:24 0:18:53 1:06:17
9 243 Kern Miha TK Gorenjska 1987 SLO 0:10:02 0:00:22 0:33:47 0:00:30 0:21:59 1:06:42
10 287 Zavec Matevž TK Maraton Ptuj 1983 SLO 0:13:49 0:00:34 0:32:38 0:00:32 0:19:11 1:06:46
11 222 Škerjanc Marko 1991 SLO 0:14:14 0:00:23 0:32:48 0:00:33 0:19:11 1:07:10
12 250 Krašek Martin Triatlonski klub Ljubljana 1989 SLO 0:11:38 0:00:32 0:32:09 0:00:40 0:22:33 1:07:34
13 240 Ilešič Aljoša Triatlon klub Maribor 1988 SLO 0:13:59 0:00:25 0:32:39 0:00:40 0:21:33 1:09:19
14 205 Likavec Vid 1984 SLO 0:11:10 0:00:57 0:35:21 0:00:25 0:22:09 1:10:03
15 168 Bauman Marko Tk Maraton 1983 SLO 0:14:37 0:00:41 0:34:44 0:00:38 0:21:12 1:11:54
16 285 Zajc Miha Triatlon klub Inles Riko Ribnica 1986 SLO 0:12:50 0:00:34 0:35:04 0:00:27 0:23:29 1:12:26
17 174 Cerovič Neno TK Ljubljana 1985 SLO 0:15:30 0:00:23 0:34:54 0:00:57 0:22:52 1:14:38
18 207 Majerič Gregor Triatlon klub Maribor 1985 SLO 0:15:34 0:00:32 0:35:49 0:00:42 0:23:40 1:16:18
19 204 Krejac Damjan / 1987 SLO 0:14:56 0:01:10 0:40:17 0:00:19 0:20:48 1:17:32
20 178 Ferlič Denis 1984 SLO 0:18:08 0:00:45 0:35:11 0:00:39 0:22:56 1:17:42
21 171 Bezjak Goran TKM Ptuj 1984 SLO 0:17:45 0:02:03 0:36:52 0:00:18 0:21:56 1:18:56
22 187 Hrašovec Blaž MNZ-Policija 1987 SLO 0:19:01 0:00:59 0:36:38 0:01:08 0:22:26 1:20:14
23 219 Šalamun Andrej KLUB MARATONEC LENART 1984 SLO 0:17:34 0:03:03 0:40:13 0:01:19 0:23:37 1:25:49
24 185 Hercog Simon 1985 SLO 0:19:04 0:01:20 0:39:53 0:00:15 0:26:15 1:26:49
25 183 Greif Matjaž MNZ- POLICIJA 1987 SLO 0:19:06 0:02:15 0:44:33 0:00:29 0:26:30 1:32:55
270 Rojc Miha TK Trisport Alprem 1990 SLO DNS

Sprint Triatlon – člani II

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 238 Harnold Peter SD 3SPORT 1978 SLO 0:11:00 0:00:22 0:30:12 0:00:26 0:19:11 1:01:12
2 286 Zakšek Darko TK Krško 1981 SLO 0:11:19 0:00:24 0:29:54 0:00:38 0:19:17 1:01:35
3 268 Radivojević Aleksander Triatlon klub Inles Riko Ribnica 1974 SLO 0:12:45 0:00:40 0:30:25 0:00:22 0:18:52 1:03:06
4 271 Rojnik Klemen 3K Šport 1979 SLO 0:12:21 0:00:49 0:30:58 0:00:42 0:18:25 1:03:16
5 263 Paradiž Matej ŠD 3ŠPORT 1979 SLO 0:12:30 0:00:28 0:30:14 0:00:29 0:19:58 1:03:42
6 272 Rojnik Andraž 3K SPORT 1981 SLO 0:12:26 0:00:59 0:32:19 0:00:36 0:18:10 1:04:31
7 246 Korelc Matej ŠRK Celje 1979 SLO 0:13:21 0:00:26 0:30:02 0:00:38 0:20:28 1:04:57
8 251 Krohne Aljoša ŠRK Celje 1975 SLO 0:14:08 0:00:23 0:30:53 0:00:29 0:19:06 1:05:01
9 236 Gergorič Sebastjan Triatlon klub Maribor 1977 SLO 0:13:21 0:00:26 0:31:40 0:00:41 0:18:58 1:05:08
10 256 Mandič Peter TK Trisport 1972 SLO 0:12:12 0:00:36 0:32:44 0:00:29 0:19:23 1:05:26
11 230 Abram Miran TK Krško 1979 SLO 0:13:02 0:00:30 0:31:53 0:00:53 0:19:27 1:05:47
12 266 Podgoršek Aleš Trisport Kamnik 1974 SLO 0:14:33 0:00:33 0:29:56 0:00:51 0:20:11 1:06:07
13 284 Zajc Luka Triatlonski klub Ljubljana 1979 SLO 0:13:16 0:00:25 0:31:48 0:00:50 0:20:53 1:07:15
14 180 Golič Matjaž Triatlon klub Maribor 1978 SLO 0:13:32 0:00:21 0:33:30 0:00:26 0:21:06 1:08:57
15 231 Car Viktor TK MARATON PTUJ 1979 SLO 0:15:40 0:00:32 0:33:11 0:00:35 0:19:12 1:09:13
16 227 Zapušek Sebastjan AK Ravne 1976 SLO 0:12:47 0:00:38 0:34:03 0:00:43 0:21:10 1:09:24
17 264 Planko Tomaž TK TRISPORT 1974 Slo 0:14:23 0:00:41 0:33:26 0:00:35 0:21:16 1:10:23
18 224 Vdovič Sašo 1973 SLO 0:16:22 0:00:31 0:33:55 0:00:42 0:20:59 1:12:31
19 211 Pikl Tine Visokogorski Ščunk 1976 SLO 0:13:52 0:00:46 0:32:56 0:00:48 0:24:24 1:12:49
20 288 Zevnik Robert TK GORENJSKA 1973 SLO 0:15:06 0:00:30 0:35:22 0:01:03 0:21:10 1:13:12
21 279 Trampuž Jan ŠD 3ŠPORT KOPER 1977 SLO 0:17:35 0:00:58 0:33:00 0:01:30 0:21:26 1:14:31
22 232 Æurčinski Denis TK Zagreb 1972 HR 0:15:00 0:00:21 0:34:01 0:00:30 0:24:43 1:14:38
23 245 Kočar Klemen TK Trisport 1974 SLO 0:16:15 0:01:19 0:35:53 0:00:31 0:20:43 1:14:43
24 209 Novšak Borut ŠD Trimus 1975 SLO 0:16:19 0:00:57 0:33:34 0:01:42 0:23:17 1:15:50
25 282 Volkar Matjaž 3k Šport 1974 SLO 0:15:42 0:00:25 0:33:35 0:00:39 0:26:04 1:16:27
26 229 Žutić Matija 1973 HR 0:15:28 0:00:40 0:38:35 0:00:53 0:22:21 1:17:59
27 226 Vukotić Marko 3k Šport 1981 SLO 0:16:56 0:01:49 0:35:52 0:01:16 0:23:18 1:19:13
28 273 Savnik Matija 3K ŠPORT 1974 SLO 0:17:09 0:01:19 0:37:29 0:00:40 0:23:14 1:19:53
29 218 Smojver Petar TK Rival 1978 HR 0:15:01 0:01:19 0:41:02 0:00:25 0:23:00 1:20:48
30 225 Vukotić Matej 3k Šport 1978 SLO 0:16:48 0:02:00 0:35:47 0:01:25 0:24:58 1:21:00
31 213 Popovič Bojan 1981 SLO 0:16:04 0:01:05 0:39:16 0:01:17 0:24:58 1:22:41
32 214 Puhar Primož Vitezi Dobrega Teka 1978 SLO 0:17:20 0:02:08 0:37:48 0:01:02 0:25:17 1:23:37
33 217 Sabotin Borut 1976 SLO 0:15:25 0:02:12 0:39:06 0:00:58 0:26:11 1:23:53
34 184 Hećimović Tomislav TK SWIBIR 1974 HR 0:13:59 0:01:30 0:40:40 0:00:29 0:28:45 1:25:26
35 167 Banič Matej KLUB MARATONEC LENART 1976 SLO 0:19:34 0:02:30 0:39:10 0:01:08 0:26:53 1:29:16
36 215 Railič Goran 1980 SLO 0:18:15 0:04:08 0:42:32 0:01:24 0:27:34 1:33:56
199 Kostanjevec Matej 1973 Slo DNS
175 Cilenšek Andrej 1974 SLO DNS

Sprint Triatlon – veterani I

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 195 Kojc Jože Triatlon klub Maribor 1969 SLO 0:13:29 0:00:23 0:31:30 0:00:37 0:21:02 1:07:02
2 239 Hunjet Andrej TK Maraton Ptuj 1970 SLO 0:15:40 0:00:34 0:33:07 0:00:38 0:21:26 1:11:27
3 267 Pustišek Matevž ŠD Sokol 1969 SLO 0:14:50 0:00:43 0:33:52 0:00:49 0:21:27 1:11:44
4 200 Kovačec Miroslav TK Maraton Ptuj 1968 SLO 0:16:14 0:01:13 0:33:18 0:01:00 0:21:04 1:12:51
5 257 Maradin Ivan Trisport Kamnik 1970 SLO 0:17:03 0:01:17 0:33:17 0:00:58 0:20:21 1:12:57
6 237 Gostincar Robert TRIATLON KLUB MARIBOR 1970 SLO 0:13:58 0:00:28 0:37:17 0:00:50 0:20:49 1:13:23
7 283 Vukan Slavko KK TropovciTurbo team Tropovci 1970 Slo 0:16:19 0:00:47 0:34:05 0:01:25 0:20:59 1:13:37
8 255 Malovič Zoran TK Maraton Ptuj 1969 SLO 0:14:52 0:00:31 0:35:27 0:00:37 0:22:20 1:13:49
9 259 Miksić Andrej TK Maribor 1969 SLO 0:12:18 0:00:27 0:36:47 0:00:52 0:23:56 1:14:21
10 223 Unger Ivan 1968 SLO 0:16:28 0:01:17 0:37:17 0:01:54 0:20:09 1:17:07
11 186 Hocevar Jani 1970 SLO 0:13:04 0:01:23 0:37:59 0:01:01 0:23:50 1:17:18
12 169 Berlisk Gregor 1969 SLO 0:14:03 0:01:13 0:43:50 0:01:21 0:23:26 1:23:55
13 202 Krašovec Samo ŠD Sokol 1969 SLO 0:17:44 0:01:06 0:37:15 0:00:56 0:28:55 1:25:57
258 Mastnak-Mlakar Robert 3K SPORTMNZ RS – POLICIJA 1970 SLO 0:16:18 0:02:25 DNF
275 Šink Tomaž Triatlon klub Gorenjska 1970 SLO DNS
277 Štibelj Matjaž Triatlon klub Gorenjska 1967 SLO DNS
188 Inkret Grega 1971 SLO DNS

Sprint Triatlon – veterani II

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 281 Vehovec Robert TKMaribor 1966 SLO 0:13:36 0:00:25 0:31:26 0:00:31 0:20:35 1:06:34
2 220 Šimičić Nenad TK Rival 1962 HR 0:12:45 0:00:45 0:33:55 0:00:21 0:19:27 1:07:15
3 197 Komel Branimir TK Maraton Ptuj 1962 SLO 0:15:09 0:00:28 0:34:19 0:00:11 0:18:53 1:09:02
4 234 Fajfar Stane Triatlon klub Inles Riko Ribnica 1963 SLO 0:14:44 0:00:31 0:33:14 0:00:28 0:20:18 1:09:17
5 269 Rajh Marko TK Maraton Ptuj 1963 SLO 0:14:25 0:00:40 0:33:26 0:00:31 0:20:35 1:09:38
6 189 Jakovac Goran TK Swibir 1963 HR 0:13:58 0:00:37 0:32:45 0:00:53 0:23:20 1:11:36
7 198 Koporc Andrej 1966 SLO 0:16:24 0:00:36 0:33:51 0:00:46 0:21:35 1:13:14
8 289 Zmazek Boris TKM ptuj 1962 SLO 0:15:46 0:00:36 0:34:32 0:01:11 0:22:19 1:14:25
9 181 Grašič Danilo Hoče 1962 SLO 0:19:46 0:00:44 0:36:10 0:00:50 0:21:29 1:19:00
10 278 Štrukelj Andrej Triatlon klub Maribor 1962 SLO 0:14:52 0:00:32 0:38:12 0:01:51 0:24:19 1:19:47
11 190 Janković Dušan Pulz šport 1963 SLO 0:18:21 0:01:21 0:37:30 0:01:03 0:23:26 1:21:43
12 212 Pivljakovič Marjan KLUB MARATONEC LENART 1962 SLO 0:19:35 0:01:34 0:39:44 0:01:10 0:24:54 1:27:00
13 206 Ljubec Drago TKM Ptuj 1966 SLO 0:19:44 0:00:59 0:37:00 0:01:03 0:29:39 1:28:27
14 242 Josipović Matko Triatlon klub Maribor 1965 SLO 0:13:24 0:02:46 0:42:22 0:01:05 0:29:33 1:29:12
15 194 Klepec Borut 1966 SLO 0:15:02 0:01:50 0:43:03 0:00:27 0:32:18 1:32:42
16 241 Jazbec Drago TKM 1965 SLO 0:20:34 0:01:48 0:41:28 0:01:51 0:27:22 1:33:06
192 Kamenski Iztok 1963 SLO DNS
170 Bevk Vojko KLUB MARATONEC LENART 1966 SLO 0:19:35 0:02:57 0:54:11 0:00:29 0:16:00 DQ

Sprint Triatlon – veterani III

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 152 Strniša Toni TK Inles Riko Ribnica 1959 SLO 0:14:10 0:00:25 0:33:18 0:00:38 0:20:53 1:09:26
2 126 Ekart Viktor TK TRISPORT 1958 Slo 0:15:29 0:00:41 0:34:10 0:00:40 0:20:48 1:11:50
3 165 Železnik Bogdan ŠRK Celje 1961 SLO 0:14:13 0:00:37 0:32:37 0:00:36 0:24:59 1:13:05
4 162 Završki Marko TK Maribor 1960 SLO 0:13:32 0:00:39 0:35:19 0:00:56 0:25:40 1:16:08
5 157 Topalovič Zoran ŠD 3ŠPORT 1961 SLO 0:18:21 0:01:42 0:34:57 0:00:23 0:24:05 1:19:29
6 161 Videnšek Marjan ŠRK CELJE 1961 SLO 0:19:39 0:00:43 0:36:13 0:00:49 0:23:04 1:20:30
7 172 Borovinšek Mladen Polet 1957 SLO 0:15:33 0:01:08 0:37:29 0:01:17 0:26:07 1:21:36
8 182 Gregorec Slavko TK Maraton 1960 SLO 0:16:48 0:01:10 0:37:37 0:00:58 0:25:51 1:22:26
9 228 Zobavnik Igor Tekaški forum 1961 SLO 0:17:07 0:01:01 0:37:32 0:00:57 0:26:29 1:23:08
10 137 Knap Bojan TRISPORT 1960 SLO 0:18:48 0:00:50 0:35:14 0:01:21 0:28:46 1:25:02
11 177 Černeka Zvone ŠD 3Šport 1957 SLO 0:18:00 0:01:20 0:40:09 0:00:33 0:30:59 1:31:02
146 Rabuza Franc ŠRK 3TEAM CELJE 1960 SLO 0:18:38 0:00:58 DNF

Sprint Triatlon – veterani IV

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 118 Aćimović Rado TK MARATON 1955 SLO 0:15:31 0:00:37 0:32:08 0:00:28 0:20:16 1:09:03
2 119 Arno Škrabanja Triathlon Team Zuid Limburg 1956 NL 0:15:16 0:00:40 0:32:23 0:00:24 0:20:25 1:09:10
3 158 Trkman Andrej Triatlonski klub Ljubljana 1952 SLO 0:14:14 0:00:50 0:32:21 0:00:37 0:21:13 1:09:16
4 164 Žagar Anton tk inles riko ribnica 1955 SLO 0:15:30 0:00:52 0:34:00 0:00:31 0:21:23 1:12:18
5 131 Gomzi Slavko TK Maribor 1956 SLO 0:15:14 0:01:04 0:37:20 0:00:26 0:25:53 1:19:59
6 176 Cizerl Franc MARATON KLUB PTUJ 1956 Slo 0:16:25 0:00:54 0:36:24 0:00:55 0:25:34 1:20:14
7 147 Reščič Igor ŠD 3 šport koper 1952 SLO 0:18:35 0:01:39 0:38:13 0:00:27 0:24:53 1:23:49
8 201 Krasnik Gorazd KLUB MARATONEC LENART 1955 SLO 0:19:36 0:02:45 0:42:21 0:00:52 0:28:36 1:34:13
9 203 Kravos Roberto Happidea Triathlon Cervignano 1955 I 0:19:36 0:00:51 0:45:15 0:01:08 0:28:40 1:35:33
10 179 Gaiser Otmar Pati TK Maraton Ptuj 1953 Slo 0:19:51 0:02:39 0:42:09 0:01:28 0:33:53 1:40:02
196 Kolander Rudi TK Turbina Selnica 1954 SLO DNS
127 Erhovnic Tomaž TK Ljubljana 1955 SLO DNS

Sprint Triatlon – veterani V

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 135 Kermelj Stanislav TRIATLON KLUB LJUBLJANA 1951 SLO 0:18:43 0:00:34 0:33:42 0:00:43 0:24:10 1:17:53
2 133 Kabaj Milan Triatlon klub Maribor 1949 SLO 0:15:52 0:00:45 0:40:17 0:01:09 0:29:13 1:27:18
3 216 Rozman Marjan Prometna šola Maribor 1951 SLO 0:20:09 0:01:58 0:43:56 0:00:47 0:33:41 1:40:33
4 221 Šiško Slavko KLUB MARATONEC LENART 1946 SLO 0:21:37 0:03:05 0:51:06 0:00:55 0:31:11 1:47:55
122 Borko Milan ŠRK Celje 1947 SLO 0:19:33 0:00:48 DNF

Sprint Triatlon – mlajše mladinke

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 143 Ogrin Katarina TK Trisport Alprem 1994 SLO 0:11:00 0:00:17 0:31:50 0:00:29 0:20:21 1:04:00
2 136 Klemenc Maruša TK Trisport Alprem 1994 SLO 0:10:55 0:00:21 0:31:49 0:00:23 0:21:02 1:04:32
3 159 Troha Eva Triatlon klub Inles Riko Ribnica 1995 SLO 0:11:34 0:00:19 0:34:15 0:00:16 0:20:09 1:06:35
4 120 Besal Tina Triatlon klub Inles Riko Ribnica 1994 SLO 0:12:33 0:00:36 0:34:02 0:00:22 0:22:11 1:09:46
5 129 Faidutti Camilla Udine Triathlon 1995 I 0:13:34 0:00:27 0:33:12 0:00:26 0:25:16 1:12:57
6 160 Turk Urška Triatlon klub Inles Riko Ribnica 1994 SLO 0:15:48 0:00:37 0:37:11 0:00:22 0:24:39 1:18:40

Sprint Triatlon – starejše mladinke

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 144 Oražem Monika Triatlon klub Inles Riko Ribnica 1993 SLO 0:10:16 0:00:18 0:30:44 0:00:19 0:19:05 1:00:44
139 Kožar Nika Triatlon klub Inles Riko Ribnica 1993 SLO DNS
134 Kamenski Tjaša 1992 SLO DNS

Sprint Triatlon – članice I

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 153 Šimenc Laura Tk-Gorenjska 1990 SLO 0:13:55 0:00:24 0:32:47 0:00:25 0:19:47 1:07:20
2 156 Tomic Iva TK Rival 1984 HR 0:12:49 0:00:23 0:33:02 0:00:33 0:21:39 1:08:28
3 163 Zevnik Jana TK GORENJSKA 1982 SLO 0:14:54 0:00:34 0:33:32 0:00:35 0:21:05 1:10:42
4 121 Bizjak Maja ŠD 3ŠPORT 1982 SLO 0:13:01 0:00:27 0:34:47 0:00:36 0:23:25 1:12:18
5 142 Mandl Nina MULTISPORT klub Krško 1990 SLO 0:11:37 0:00:20 0:36:08 0:00:30 0:25:04 1:13:41
6 149 Rugelj Anja 1986 SLO 0:14:44 0:01:39 0:40:47 0:00:26 0:22:41 1:20:18
148 Rot Saša ŠD SOKOL 1986 SLO DNS

Sprint Triatlon – članice II

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 132 Hajdinjak Melita Team Turbo Tropovci 1977 SLO 0:15:34 0:00:43 0:34:48 0:00:42 0:21:38 1:13:26
2 140 Lapanja Teja Salomon Bolle 1979 SLO 0:17:14 0:01:14 0:34:27 0:00:43 0:22:40 1:16:21
3 130 Galopin Nicola Happidea Triathlon Cervignano 1979 I 0:18:25 0:00:59 0:33:38 0:00:42 0:23:10 1:16:55
4 125 Dobernik Irena Športno društvo Riba 1978 SLO 0:16:24 0:01:15 0:39:12 0:01:11 0:26:24 1:24:27
5 138 Kokol Manja tekaški klub maraton 1974 SLO 0:16:28 0:01:02 0:41:27 0:00:28 0:25:35 1:25:01
6 155 Tadič Nina 1979 SLO 0:17:23 0:02:08 0:44:20 0:00:49 0:28:01 1:32:42
7 166 Aracki Saša A. PKP 1974 Slo 0:17:11 0:00:47 0:44:14 0:00:24 0:32:02 1:34:40
124 Carli Marjetka Biro HUGO 1973 Slo DNS

Sprint Triatlon – veteranke I

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 141 Lavrič Saša ŠRK Celje 3Team 1970 SLO 0:13:53 0:01:08 0:38:43 0:01:15 0:29:33 1:24:34
2 151 Strnad Polona 3k Šport 1968 SLO 0:16:29 0:01:13 0:43:53 0:01:06 0:24:22 1:27:06
3 123 Bradač Irena 1971 SLO 0:20:14 0:00:56 0:41:14 0:00:58 0:27:25 1:30:49

Sprint Triatlon – veteranke II

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 128 Esther Bouman Triathlon Team Zuid Limburg 1964 NL 0:15:26 0:00:35 0:36:00 0:00:36 0:25:14 1:17:53
2 150 Sicherl Aleša 1965 SLO 0:19:46 0:00:51 0:40:45 0:01:03 0:28:29 1:30:55
3 145 Rabuza Alenka ŠRK 3TEAM CELJE 1964 SLO 0:19:43 0:01:56 0:40:11 0:01:34 0:28:13 1:31:39

Sprint Triatlon – veteranke III

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Sprint Triatlon – veteranke IV

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 154 Štrukelj Ljuba Triatlon klub Maribor 1955 SLO 0:19:00 0:00:26 0:38:25 0:00:43 0:25:41 1:24:17

Sprint Triatlon – veteranke V

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat