MOŠKI SKUPNO – Sprint Triatlon

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat Kat #
1 201 Pleše David TK Velenje 1983 SLO 0:10:17 0:00:14 0:26:47 0:00:23 0:17:55 0:55:39 STMC 1
2 205 Seme Uroš TK Mamut 1981 SLO 0:10:13 0:00:17 0:28:37 0:00:22 0:17:48 0:57:19 STMD 1
3 183 Kovačič Jaroslav ŠD Posavje 1984 SLO 0:10:34 0:00:17 0:28:16 0:00:23 0:17:49 0:57:20 STMC 2
4 172 Harnold Peter ŠD 3Šport 1978 SLO 0:11:11 0:00:18 0:28:38 0:00:25 0:18:03 0:58:37 STMD 2
5 177 Kaplan Jaka TK Inles Riko Ribnica 1996 SLO 0:10:25 0:00:18 0:29:25 0:00:21 0:18:29 0:59:00 STMA 1
6 185 Kralj Urban TK Maribor 1995 SLO 0:10:14 0:00:18 0:28:37 0:00:24 0:19:39 0:59:13 STMA 2
7 169 Golob Matej TK Maribor 1993 SLO 0:09:37 0:00:20 0:29:11 0:00:21 0:20:02 0:59:33 STMB 1
8 215 Vrhovnik Rok TK Trisport Alprem 1990 SLO 0:11:31 0:00:19 0:28:17 0:00:22 0:19:07 0:59:39 STMC 3
9 243 Kojc Nik TK Maribor 1996 SLO 0:10:11 0:00:18 0:28:39 0:00:21 0:20:26 0:59:57 STMA 3
10 200 Paradiž Matej ŠD 3Šport 1979 SLO 0:11:31 0:00:27 0:28:09 0:00:25 0:20:05 1:00:39 STMD 3
11 162 Benčina Matej TK Inles Riko Ribnica 1981 SLO 0:12:15 0:00:23 0:29:22 0:00:26 0:18:13 1:00:41 STMD 4
12 191 Lovšin Aljaž TK Inles Riko Ribnica 1995 SLO 0:11:05 0:00:22 0:28:42 0:00:27 0:20:57 1:01:35 STMA 4
13 203 Pucelj Andrej TK Inles Riko Ribnica 1990 SLO 0:12:15 0:00:25 0:29:20 0:00:24 0:19:53 1:02:19 STMC 4
14 206 Slapšak Pelliccioni Luka TK Ljubljana 1984 SLO 0:11:39 0:00:23 0:30:00 0:00:26 0:20:02 1:02:31 STMC 5
15 189 Lipovšek Jan TK Trisport Alprem 1995 SLO 0:12:05 0:00:23 0:31:19 0:00:19 0:19:26 1:03:34 STMA 5
16 167 Gergorič Sebastjan Triatlon klub Maribor 1977 SLO 0:13:35 0:00:23 0:29:47 0:00:22 0:19:29 1:03:38 STMD 5
17 186 Krašek Martin TK Ljubljana 1989 SLO 0:11:29 0:00:23 0:30:14 0:00:27 0:21:25 1:03:58 STMC 6
18 164 Faidutti Luca Udine Triathlon 1993 I 0:11:42 0:00:21 0:30:00 0:00:25 0:21:55 1:04:25 STMB 2
19 159 Abram Miran Triatlon klub Krško 1979 SLO 0:13:36 0:00:24 0:29:46 0:00:30 0:20:11 1:04:29 STMD 6
20 187 Kromar Nejc TK Inles Riko Ribnica 1996 SLO 0:11:23 0:00:20 0:30:21 0:00:31 0:21:58 1:04:35 STMA 6
21 178 Kern Miha Triatlon klub Gorenjska 1987 SLO 0:10:06 0:00:22 0:30:16 0:00:38 0:23:14 1:04:38 STMC 7
22 328 Škerjanc Marko TK Sokol 1991 SLO 0:13:03 0:00:23 0:30:49 0:00:29 0:19:59 1:04:45 STMC 8
23 262 Vovk Borut TK Gorenjska 1968 SLO 0:14:56 0:00:23 0:28:44 0:00:24 0:20:17 1:04:46 STME 1
24 305 Milinović Željko 1969 SLO 0:13:30 0:00:43 0:30:40 0:00:37 0:19:29 1:05:02 STME 2
25 257 Štibelj Matjaž Triatlon klub Gorenjska 1967 SLO 0:12:12 0:00:20 0:31:10 0:00:31 0:21:18 1:05:32 STMF 1
26 195 Murn Luka TK Inles Riko Ribnica 1994 SLO 0:12:21 0:00:19 0:32:22 0:00:20 0:20:19 1:05:43 STMB 3
27 202 Podgoršek Aleš TK Trisport Alprem 1974 SLO 0:15:44 0:00:22 0:29:13 0:00:29 0:19:58 1:05:48 STMD 7
28 245 Komel Branimir TK Maraton Ptuj 1962 SLO 0:14:52 0:00:28 0:31:44 0:00:14 0:18:40 1:05:59 STMG 1
29 181 Kojc Jože TK Maribor 1969 SLO 0:13:33 0:00:26 0:30:43 0:00:28 0:20:58 1:06:10 STME 3
30 253 Sagadin Miran TK Maribor 1966 SLO 0:13:52 0:00:33 0:31:07 0:00:43 0:20:13 1:06:30 STMF 2
31 176 Kaltenekar Matej TK Gorenjska 1973 SLO 0:15:37 0:00:24 0:30:44 0:00:35 0:19:13 1:06:35 STMD 8
32 184 Kračun Boštjan ŠRK Celje 1980 SLO 0:15:12 0:00:34 0:29:36 0:00:25 0:21:04 1:06:53 STMD 9
33 193 Meštrič Hrvoje TK Swibir 1983 HR 0:12:56 0:00:44 0:32:10 0:00:37 0:20:27 1:06:56 STMC 9
34 261 vehovec robert tk maribor 1966 SLO 0:13:34 0:00:23 0:30:46 0:00:34 0:21:40 1:06:59 STMF 3
35 166 Gašparić Krešimir TK Trivital 1975 HR 0:15:00 0:00:29 0:30:24 0:00:44 0:20:23 1:07:02 STMD 10
36 198 Obreza Leon TK Trisport Alprem 1996 SLO 0:11:07 0:00:21 0:32:18 0:00:23 0:23:06 1:07:17 STMA 7
37 174 Ilešič Aljoša Triatlon klub Maribor 1988 SLO 0:13:37 0:00:22 0:31:00 0:00:31 0:22:08 1:07:39 STMC 10
38 180 Klenovšek Urh Triatlonski klub Ljubljana 1996 SLO 0:11:40 0:00:59 0:32:11 0:00:54 0:22:45 1:08:31 STMA 8
39 315 Premk Andrej 3K Šport 1976 SLO 0:14:06 0:00:54 0:29:52 0:00:43 0:22:59 1:08:35 STMD 11
40 239 Jarc Tomaž Triatlonski klub Ljubljana 1966 SLO 0:12:41 0:01:30 0:31:19 0:01:15 0:21:52 1:08:39 STMF 4
41 209 Štamol Ivan ŠRK Celje 1980 SLO 0:13:41 0:00:22 0:31:18 0:00:29 0:22:53 1:08:46 STMD 12
42 199 Palčnik Marcel ŠRK Celje 1994 SLO 0:10:22 0:00:27 0:34:38 0:00:30 0:22:49 1:08:48 STMB 4
43 268 Abrahamsberg Matej 1987 SLO 0:15:57 0:00:34 0:31:50 0:00:35 0:20:20 1:09:18 STMC 11
44 263 Vrhovnik Straka Tone TK Ljubljana 1966 SLO 0:14:42 0:00:46 0:31:39 0:00:36 0:21:59 1:09:44 STMF 5
45 235 Gostinčar Robert TK Maribor 1970 HR 0:14:01 0:00:31 0:33:28 0:00:42 0:21:07 1:09:51 STME 4
46 220 Ačimovič Rado TK Maraton Ptuj 1955 SLO 0:14:57 0:00:34 0:32:29 0:00:35 0:21:24 1:10:00 STMH 1
47 270 Berlisk Gregor 1969 SLO 0:13:16 0:00:55 0:31:29 0:00:45 0:23:41 1:10:08 STME 5
48 291 Koprivnik Dejan TKMaribor 1987 SLO 0:15:57 0:00:22 0:32:31 0:00:24 0:20:58 1:10:14 STMC 12
49 274 Brečko Blaž 1993 SLO 0:16:02 0:01:03 0:32:18 0:00:34 0:20:26 1:10:24 STMB 5
50 256 Štabuc Roman TK Maribor 1969 SLO 0:14:55 0:00:35 0:31:36 0:00:46 0:22:40 1:10:34 STME 6
50 92 Verbajs Matej 1986 SLO 0:13:12 0:00:49 0:31:08 0:01:26 0:23:58 1:10:34 STMC 13
52 175 Jerič David TK Maribor 1988 SLO 0:15:51 0:00:44 0:30:38 0:01:07 0:22:34 1:10:56 STMC 14
53 260 Trkman Andrej TK Ljubljana 1952 SLO 0:15:05 0:00:44 0:31:40 0:00:51 0:22:36 1:10:58 STMI 1
54 81 Rožman Samo Fizioteam 1981 SLO 0:15:16 0:00:40 0:32:23 0:00:33 0:22:13 1:11:07 STMD 13
55 160 Abram Igor TK Krško 1981 SLO 0:15:12 0:00:31 0:32:22 0:00:41 0:22:21 1:11:08 STMD 14
56 238 Jakovac Goran TK Swibir 1963 HR 0:13:42 0:00:39 0:31:08 0:00:35 0:25:03 1:11:09 STMF 6
57 318 Rebernak Sebastjan 1987 SLO 0:14:54 0:00:41 0:33:13 0:00:26 0:22:01 1:11:16 STMC 15
57 237 Hunjet Andrej TK Maraton Ptuj 1970 SLO 0:15:19 0:00:33 0:31:36 0:00:33 0:23:13 1:11:16 STME 7
59 231 Ekart Viktor Kamnik 1958 SLO 0:15:49 0:00:36 0:33:52 0:00:25 0:20:41 1:11:26 STMG 2
60 233 Fajfar Stane TK Inles Riko Ribnica 1963 SLO 0:15:16 0:00:55 0:33:03 0:00:33 0:21:47 1:11:35 STMF 7
61 173 Hotko Jure Športno društvo Posavje 1990 SLO 0:12:03 0:00:35 0:34:22 0:00:38 0:23:59 1:11:39 STMC 16
61 334 Volkar Matjaž 3K Šport 1974 SLO 0:14:02 0:00:33 0:30:38 0:00:36 0:25:47 1:11:39 STMD 15
63 255 STRNIŠA Toni TK Ljubljana 1959 SLO 0:14:30 0:00:26 0:34:11 0:00:40 0:22:03 1:11:52 STMG 3
64 303 Malović Zoran ŠD Sloveniacontrol 1969 SLO 0:14:50 0:00:33 0:32:27 0:00:37 0:23:29 1:11:58 STME 8
65 89 Štrukelj Andrej 1962 SLO 0:14:03 0:00:25 0:31:14 0:01:44 0:24:46 1:12:14 STMG 4
66 99 Zorko Luka ŠRK celje 1994 SLO 0:15:07 0:00:30 0:33:09 0:00:34 0:22:57 1:12:20 STMB 6
67 331 Trojar Bojan 1958 SLO 0:17:25 0:01:20 0:32:24 0:00:43 0:20:42 1:12:36 STMG 5
68 267 Žutić Matija 1973 HR 0:13:32 0:00:27 0:33:55 0:00:44 0:23:58 1:12:39 STMD 16
69 292 Kovačec Miroslav TK Maraton Ptuj 1968 SLO 0:16:07 0:01:07 0:32:12 0:00:56 0:22:27 1:12:51 STME 9
70 84 Sem Ciril TK Trisport Alprem 1973 SLO 0:16:00 0:00:40 0:32:09 0:00:37 0:23:35 1:13:03 STMD 17
71 290 Koporc Andrej 1966 SLO 0:16:17 0:00:38 0:32:39 0:00:36 0:22:58 1:13:09 STMF 8
72 212 Torkar Matej 3K Šport 1975 SLO 0:15:18 0:01:01 0:33:20 0:00:40 0:22:57 1:13:19 STMD 18
72 266 Žagar Anton TK inles riko ribnica 1955 SLO 0:16:07 0:00:45 0:33:28 0:00:39 0:22:18 1:13:19 STMH 2
74 277 Gaberšek Boštjan 3K Šport 1967 SLO 0:14:41 0:01:22 0:33:26 0:00:44 0:23:31 1:13:46 STMF 9
75 308 Novšak Borut Športno društvo Trimus 1975 SLO 0:15:56 0:01:05 0:32:26 0:00:47 0:23:41 1:13:57 STMD 19
76 95 Vukotić Matej 3K Šport 1978 SLO 0:14:34 0:01:23 0:33:34 0:01:10 0:23:20 1:14:04 STMD 20
77 188 Lepojič Sašo TKL Ljubljana 1980 SLO 0:16:19 0:00:45 0:33:24 0:00:49 0:22:57 1:14:15 STMD 21
78 283 Huš Sebastjan ŠRK Celje 1986 SLO 0:14:49 0:00:31 0:33:31 0:00:31 0:25:00 1:14:23 STMC 17
79 208 Šebek Luka ŠD Posavje 1975 SLO 0:15:28 0:00:36 0:34:30 0:00:44 0:23:06 1:14:26 STMD 22
80 221 Andrišek Ivan TK Swibir 1981 HR 0:13:08 0:00:58 0:35:53 0:01:21 0:23:10 1:14:32 STMD 23
81 293 Kramarič Miro FIT Klub Novo Mesto 1966 SLO 0:14:17 0:00:34 0:33:31 0:00:40 0:25:38 1:14:42 STMF 10
82 232 Erhovnic Tomaž TK Ljubljana 1955 SLO 0:15:05 0:00:37 0:32:12 0:00:40 0:26:25 1:15:00 STMH 3
83 265 Zmazek Boris TK Maraton Ptuj 1962 SLO 0:16:43 0:00:33 0:33:05 0:00:47 0:24:10 1:15:21 STMG 6
84 323 Savnik Matija 3K Šport 1974 SLO 0:16:44 0:00:44 0:32:56 0:00:51 0:24:15 1:15:31 STMD 24
84 246 Kramar Bojan TK Trisport Alprem 1964 SLO 0:15:53 0:00:36 0:35:00 0:01:01 0:22:58 1:15:31 STMF 11
86 90 Šturm Bojan 1979 SLO 0:16:51 0:01:45 0:32:38 0:00:45 0:23:36 1:15:36 STMD 25
87 284 Janković Dušan Pulz šport 1963 SLO 0:16:59 0:01:04 0:34:12 0:00:40 0:22:43 1:15:39 STMF 12
88 98 Zorko Joži ŠRK Celje 1967 SLO 0:17:59 0:01:26 0:32:33 0:00:46 0:23:07 1:15:54 STMF 13
89 319 Rošker Boštjan ŠD Posavje 1968 SLO 0:13:09 0:00:50 0:36:01 0:00:37 0:25:16 1:15:55 STME 10
90 226 Bojanc Matjaz TK Trisport Alprem 1971 SLO 0:18:12 0:01:00 0:33:20 0:00:36 0:22:57 1:16:08 STME 11
91 272 Bizjak Jernej 1981 SLO 0:16:55 0:00:32 0:33:45 0:00:44 0:24:12 1:16:10 STMD 26
92 168 Geršak Jože TK Krško 1974 SLO 0:15:36 0:00:38 0:34:17 0:01:34 0:24:19 1:16:28 STMD 27
93 217 Zevnik Robert TK Gorenjska 1973 SLO 0:15:35 0:01:33 0:35:44 0:00:54 0:22:49 1:16:37 STMD 28
94 279 Gramc Uroš FKK Veseli Škot 1978 SLO 0:15:27 0:01:39 0:32:25 0:00:55 0:26:39 1:17:06 STMD 29
95 192 Memić Mirsad TK Zagreb 1980 HR 0:17:49 0:00:25 0:35:16 0:00:25 0:23:22 1:17:19 STMD 30
96 241 Kermelj Stanislav TK Ljubljana 1951 SLO 0:18:09 0:00:45 0:33:42 0:00:38 0:24:31 1:17:47 STMI 2
97 269 Baronik Edi ŠD 3Šport 1965 SLO 0:17:30 0:01:35 0:35:32 0:00:37 0:22:34 1:17:51 STMF 14
98 304 Marguč Jure TK Maribor 1986 SLO 0:15:59 0:00:23 0:36:14 0:00:35 0:25:30 1:18:43 STMC 18
99 196 Narandžić Darko TK Swibir 1980 HR 0:16:01 0:00:56 0:33:35 0:00:58 0:27:13 1:18:45 STMD 31
100 271 Bezjak Goran TKM Ptuj 1984 SLO 0:17:36 0:01:33 0:35:25 0:00:18 0:23:54 1:18:48 STMC 19
101 197 Nikolić Ðorðe TK Ljubljana 1979 SLO 0:16:20 0:00:34 0:33:42 0:00:55 0:27:35 1:19:07 STMD 32
102 276 Cizerl Franc TK Maraton Ptuj 1956 SLO 0:17:26 0:00:55 0:32:55 0:00:42 0:27:34 1:19:34 STMH 4
103 228 Bukovec Gregor TK Ljubljana 1970 SLO 0:17:55 0:00:35 0:34:08 0:00:37 0:26:19 1:19:35 STME 12
104 247 Majhenič Samo ŠGN 1973 SLO 0:18:51 0:00:50 0:32:18 0:00:52 0:27:46 1:20:40 STMD 33
105 282 Hribar Anton ŠD Sloveniacontrol 1983 SLO 0:16:55 0:00:43 0:34:38 0:00:41 0:27:54 1:20:54 STMC 20
106 280 Gregorec Slavko TKM Ptuj 1960 SLO 0:17:14 0:00:53 0:34:00 0:01:08 0:27:38 1:20:55 STMG 7
107 337 Zobavnik Igor Tekaški forum 1961 SLO 0:16:42 0:00:42 0:34:11 0:00:36 0:28:46 1:20:58 STMG 8
108 236 Hećimović Tomislav TK Swibir 1974 HR 0:13:43 0:01:15 0:37:07 0:00:25 0:28:31 1:21:03 STMD 34
109 244 Kolak Gordan TK Zagreb 1970 HR 0:18:34 0:00:42 0:36:20 0:00:42 0:24:52 1:21:11 STME 13
110 310 Perc Bostjan ŠRK Celje 1976 SLO 0:18:33 0:01:06 0:34:39 0:00:27 0:26:39 1:21:25 STMD 35
111 225 Blatnik Roman ŠD Posavje 1952 SLO 0:17:32 0:01:09 0:36:18 0:00:25 0:26:16 1:21:42 STMI 3
112 309 Olaj Dušan ŠUS Traitlon izziv 1962 SLO 0:21:11 0:01:30 0:35:11 0:01:09 0:23:34 1:22:36 STMG 9
113 229 Černeka Zvone ŠD 3Šport 1957 SLO 0:15:28 0:01:04 0:35:39 0:01:17 0:29:14 1:22:44 STMH 5
114 82 Sarič Davor ŠD Sloveniacontrol 1968 SLO 0:17:09 0:01:51 0:40:14 0:00:25 0:24:34 1:24:15 STME 14
115 240 Josipović Matko Triatlon klub Maribor 1965 SLO 0:13:52 0:02:45 0:37:47 0:01:43 0:28:28 1:24:36 STMF 15
116 307 Muhič Jakob FKK Veseli Škot 1992 SLO 0:13:27 0:01:55 0:38:58 0:00:31 0:30:08 1:25:01 STMC 21
117 287 Klepec Borut 1966 SLO 0:16:38 0:01:36 0:37:42 0:00:53 0:28:24 1:25:14 STMF 16
118 314 Poljšak Lojze trisport 1953 SLO 0:18:38 0:00:36 0:36:39 0:00:53 0:28:36 1:25:24 STMH 6
119 85 Stopar Maks TK Ljubljana 1943 SLO 0:18:17 0:01:17 0:35:07 0:01:32 0:29:30 1:25:45 STMI 4
120 298 Ljubec Drago TK Maraton Ptuj 1966 SLO 0:18:56 0:00:49 0:34:51 0:01:19 0:29:56 1:25:53 STMF 17
121 313 Pliberšek Ljubo ŠD Sloveniacontrol 1960 SLO 0:18:33 0:02:03 0:38:08 0:01:10 0:26:04 1:26:01 STMG 10
122 254 Slapničar Jošt tk gorenjska 1972 SLO 0:18:36 0:00:51 0:37:41 0:00:51 0:28:18 1:26:19 STME 15
123 286 Kabaj Milan Triatlon klub Maribor 1949 SLO 0:16:26 0:00:38 0:38:20 0:00:59 0:31:19 1:27:44 STMI 5
124 275 Byrne Nicholas ŠGN 1973 SLO 0:16:49 0:00:46 0:38:17 0:01:20 0:31:01 1:28:15 STMD 36
125 242 knap bojan trisport 1960 SLO 0:19:11 0:00:38 0:38:34 0:00:58 0:29:52 1:29:15 STMG 11
126 312 Plazar Robert FKK Veseli Škot 1973 SLO 0:15:30 0:01:32 0:40:28 0:01:14 0:31:49 1:30:35 STMD 37
127 285 Jazbec Drago TK Maribor 1965 SLO 0:19:15 0:01:29 0:38:59 0:01:06 0:31:00 1:31:51 STMF 18
128 295 Lampe Rok 1973 SLO 0:19:16 0:01:46 0:39:40 0:00:22 0:32:19 1:33:25 STMD 38
129 317 Reberc Miran ŠUS Ttriatlon izziv 1962 SLO 0:22:38 0:02:22 0:35:36 0:01:31 0:31:19 1:33:28 STMG 12
129 300 Lukenda Robert ŠRK Celje 1974 SLO 0:16:58 0:01:51 0:43:18 0:00:34 0:30:46 1:33:28 STMD 39
131 74 Zinraih Sebastijan Varnost 1980 SLO 0:16:21 0:01:30 0:43:40 0:00:28 0:32:06 1:34:06 STMD 40
132 210 Terčelj Rok ŠD 3Šport 1986 SLO 0:15:10 0:00:29 0:57:33 0:01:10 0:20:44 1:35:09 STMC 22
133 302 Malovič Miran 1967 SLO 0:19:48 0:01:51 0:41:23 0:01:12 0:31:08 1:35:25 STMF 19
134 294 Krasnik Gorazd Klub Maratonec Lenart 1955 SLO 0:20:59 0:03:02 0:41:19 0:00:55 0:29:59 1:36:16 STMH 7
135 278 Gaiser Otmar Pati TK Maraton Ptuj 1953 SLO 0:20:40 0:01:18 0:40:24 0:00:30 0:36:57 1:39:51 STMH 8
136 306 Muhič Zlatko FKK Veseli Škot 1964 SLO 0:15:44 0:02:02 0:44:47 0:00:41 0:38:02 1:41:18 STMF 20
137 87 Šiško Slavko Klub Maratonec Lenart 1946 SLO 0:23:10 0:03:05 0:50:28 0:00:44 0:34:12 1:51:40 STMI 6
138 93 Vodnik Simon ŠUS Triatlon izziv 1984 SLO 0:26:14 0:04:01 0:41:47 0:02:30 1:11:19 2:25:54 STMC 23

ŽENSKE SKUPNO – Sprint Triatlon

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat Kat #
1 213 Troha Eva TK Inles Riko Ribnica 1995 SLO 0:11:22 0:00:17 0:30:23 0:00:18 0:21:19 1:03:41 STZA 1
2 179 Klemenc Maruša TK Trisport Alprem 1994 SLO 0:11:06 0:00:20 0:30:35 0:00:22 0:23:46 1:06:10 STZB 1
3 77 Milković Marina 1991 HR 0:12:54 0:00:21 0:33:06 0:00:30 0:20:04 1:06:57 STZC 1
4 214 Uršič Liza TK Trisport Alprem 1996 SLO 0:11:13 0:00:20 0:32:16 0:00:23 0:24:07 1:08:20 STZA 2
5 218 Zevnik Jana TK Gorenjska 1982 SLO 0:14:02 0:00:29 0:33:35 0:00:38 0:20:59 1:09:45 STZD 1
6 171 Hajdinjak Melita Team Turbo Tropovci 1977 SLO 0:14:48 0:00:19 0:32:58 0:00:28 0:22:30 1:11:04 STZD 2
7 170 Grkman Ana TK Trisport Alprem 1992 SLO 0:12:07 0:00:23 0:35:00 0:00:28 0:24:04 1:12:05 STZC 2
8 216 Vučko Jasmina Team Turbo Tropovci 1996 SLO 0:11:40 0:00:21 0:35:44 0:00:28 0:27:47 1:16:03 STZA 3
9 211 Topovšek Katja ŠRK 3team Celje 1980 SLO 0:15:46 0:00:30 0:34:20 0:00:53 0:24:59 1:16:30 STZD 3
10 161 Angleitner Sagadin Tanja TK Maribor 1972 SLO 0:15:11 0:00:41 0:34:40 0:00:32 0:26:02 1:17:08 STZE 1
11 258 Štrukelj Ljuba 1955 SLO 0:16:05 0:00:28 0:35:43 0:00:40 0:25:26 1:18:24 STZH 1
12 182 Kokol Manja TK Maraton Ptuj 1974 SLO 0:14:56 0:00:51 0:37:13 0:01:06 0:25:29 1:19:38 STZD 4
13 165 Faidutti Camilla Udine Triathlon 1995 I 0:14:22 0:00:28 0:35:45 0:00:36 0:28:59 1:20:12 STZA 4
14 248 Nemanič Lana AK Olimpija 1989 SLO 0:17:42 0:00:35 0:38:10 0:00:48 0:23:08 1:20:24 STZC 3
15 207 Strnad Polona 3K Šport 1968 SLO 0:15:58 0:00:56 0:38:28 0:01:01 0:26:26 1:22:51 STZE 2
16 301 Maček Mateja TK Maribor 1975 SLO 0:17:19 0:01:24 0:36:56 0:00:38 0:27:17 1:23:35 STZD 5
17 190 Lipovšek Tjaša ŠRK Celje 1988 SLO 0:17:36 0:00:43 0:36:35 0:00:54 0:28:08 1:23:57 STZC 4
18 259 Štupar Ema / 1962 SLO 0:19:43 0:00:48 0:37:46 0:00:28 0:26:55 1:25:41 STZG 1
19 249 Novak Špela TF Riba 1978 SLO 0:16:04 0:02:34 0:40:03 0:00:34 0:26:34 1:25:51 STZD 6
20 251 Palčnik Tina ŠRK Celje 1992 SLO 0:13:17 0:00:51 0:36:25 0:00:40 0:34:41 1:25:57 STZC 5
21 73 Pišek Simona Varnost 1975 SLO 0:15:23 0:02:07 0:42:45 0:00:29 0:27:09 1:27:54 STZD 7
22 227 Bradač Irena 1971 SLO 0:19:08 0:00:53 0:38:20 0:01:06 0:28:37 1:28:07 STZE 3
23 224 Begič Sabina ŠUS Tritaton izziv 1968 SLO 0:21:31 0:01:46 0:38:22 0:00:46 0:27:17 1:29:43 STZE 4
24 250 Novak Barbara ŠUS Tritaton izziv 1982 SLO 0:18:17 0:01:49 0:41:32 0:00:55 0:27:09 1:29:44 STZD 8
25 223 Bandelj Nina 1979 SLO 0:16:59 0:00:56 0:40:18 0:00:43 0:30:49 1:29:48 STZD 9
26 72 Cehner Martina Varnost 1974 SLO 0:19:45 0:00:59 0:42:35 0:00:25 0:27:37 1:31:23 STZD 10
27 222 Baloh Irma ŠUS Tritaton izziv 1974 SLO 0:22:57 0:01:24 0:36:57 0:00:37 0:34:51 1:36:48 STZD 11

Akvatlon – dečki A

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. Rezultat
1 8 Podgoršek Žiga TK Trisport Alprem 2003 SLO 0:02:59
2 7 Podgoršek Nejc TK Trisport Alprem 2003 SLO 0:03:01
3 5 Maradin Jan TK Trisport Alprem 2003 SLO 0:03:05
4 12 Vale Sven TK Rival 2003 HR 0:03:09
5 14 Vrčkovnik Lan 2003 SLO 0:03:12
6 76 Jereb Maks ŠRK 3team Celje 2003 SLO 0:03:26
7 3 Bojanc Domen TK Trisport Alprem 2005 SLO 0:03:30
8 6 Perc Anze srk celje 2003 SLO 0:03:32
9 37 Kapelj Lovro TK Maribor 2003 SLO 0:03:41
10 11 Udovič Aljaž TK Trisport Alprem 2004 SLO 0:03:42
11 10 Udovič Jaka TK Trisport Alprem 2003 SLO 0:03:46
12 9 Podlesnik Grega AK Radeče 2004 SLO 0:03:49
13 13 Verbič Črt TK Trisport Alprem 2003 SLO 0:03:53
14 1 Berlec Aljaž TK Trisport Alprem 2005 SLO 0:03:58
15 4 Cezner Dorijan TK Rival 2004 HR 0:04:30
24 Bukovec Maks 2002 SLO DQ
2 Boca Siniša TK Rival 2002 HR DQ

Akvatlon – deklice A

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. Rezultat
1 50 Bartol Monika TK Inles Riko Ribnica 2003 SLO 0:03:06
2 18 Mandič Tara TK Trisport Alprem 2003 SLO 0:03:11
3 54 Fain Nika TK Maribor 2003 SLO 0:03:24
4 16 Gostinčar Jara Triatlon Klub Maribor 2003 SLO 0:03:34
5 20 Škrjanc Vita TK Trisport Alprem 2005 SLO 0:03:37
6 15 Angleitner Sagadin Laura 2005 SLO 0:03:57
7 19 Maradin Manca TK Trisport Alprem 2004 SLO 0:04:02
8 22 Šporn Kim TK Trisport Alprem 2004 SLO 0:04:08
9 23 Vidmar Katarina Marina TK Rival 2004 HR 0:04:13
10 61 Lampe Lai TK Maribor 2003 SLO 0:05:23
71 Ladič Tea 2002 SLO DQ
21 Šolaja Zoya Swim clinic 2002 SLO DQ

Akvatlon – dečki B

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. Rezultat
1 45 Škrjanc Jan TK Trisport Alprem 2001 SLO 0:05:00
2 30 Cvijetić Filip TK Rival 2001 HR 0:05:19
3 32 Flis Teo TK Trisport Alprem 2001 SLO 0:05:28
4 31 Filipovič Marko TK Maribor 2001 SLO 0:05:37
5 43 Pretnar Marko TK Trisport Alprem 2001 SLO 0:05:38
6 44 Rabzelj Lan TK Maribor 2001 SLO 0:05:39
7 46 Videnšek David ŠRK Celje 2001 SLO 0:05:40
8 33 Flis Nejc TK Trisport Alprem 2002 SLO 0:05:43
9 28 Berlec Žiga TK Trisport Alprem 2001 SLO 0:05:47
10 42 Perc Jan srk celje 2001 SLO 0:06:12
11 41 Paulič Gašper TK Trisport Alprem 2002 SLO 0:06:18
12 34 Friš Rene Swim clinic 2001 SLO 0:06:48
13 36 Jakovac Matija PK Novi Zagreb 2002 HR 0:07:03
14 40 Lozar Filip Swim clinic 2001 SLO 0:07:05
15 27 Behin Žan Swim clinic 2001 SLO 0:07:35
16 25 Ambrožič Gašper Swim clinic 2001 SLO 0:08:09
49 Žižek Gašper TK Maribor 2000 SLO 0:04:57 DQ
38 Konečnik Roki TK Maribor 2000 SLO 0:05:26 DQ

Akvatlon – deklice B

# St. Priimek Ime Klub LR Drž. Rezultat
1 68 Tominc Nika ŠD 3Šport 2002 SLO 0:05:21
2 53 Fain Katja TK Maribor 2001 SLO 0:05:22
3 63 Mohar Gradišek Neža TK Trisport Alprem 2002 SLO 0:05:26
4 58 Gruber Chiara TK Rival 2001 HR 0:05:29
5 66 Spruk Nejka TK Trisport Alprem 2001 SLO 0:05:35
6 56 Garofolj Noel ŠD 3Šport 2002 SLO 0:05:40
7 51 Bernot Urška TK Trisport Alprem 2001 SLO 0:05:53
8 67 Šešelja Lea TK Rival 2001 HR 0:06:00
9 65 Puvača Irina TK Rival 2001 HR 0:06:04
10 64 Ocvirk Til TK Swibir 2002 HR 0:06:08
11 59 Jernej Tia TK Maribor 2001 SLO 0:06:09
12 62 Marolt Anja TK Trisport Alprem 2002 SLO 0:06:18
13 60 Kapelj Špela TK Maribor 2001 SLO 0:06:19
14 55 Filač Kim TK Maribor 2002 SLO 0:07:15
15 70 Žnidar Eva 2001 SLO 0:07:17
16 52 Dobovšek Karin TK Trisport Alprem 2002 SLO 0:07:53

Super Sprint Triatlon – starejši dečki

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 112 Bartol Danijel TK Inles Riko Ribnica 2000 SLO 0:05:01 0:00:24 0:14:09 0:00:17 0:07:46 0:27:38
2 113 Bela Kočar Luka TK Trisport Alprem 1999 SLO 0:05:03 0:00:23 0:13:43 0:00:14 0:09:23 0:28:48
3 125 Obreza Domen TK Trisport Alprem 1999 SLO 0:05:26 0:00:31 0:14:26 0:00:17 0:08:36 0:29:18
4 126 Pandža Leon TK Rival 1999 HR 0:05:52 0:00:33 0:14:21 0:00:25 0:08:57 0:30:11
5 122 Mrakovčić Matko TK Rival 1999 HR 0:05:51 0:00:34 0:15:13 0:00:18 0:09:01 0:30:59
6 115 Dečman Matej TK Inles Riko Ribnica 2000 SLO 0:05:27 0:00:28 0:16:42 0:00:16 0:09:34 0:32:29
7 124 Nua Pjeter TK Rival 2000 HR 0:06:14 0:00:39 0:16:21 0:00:18 0:08:56 0:32:30

Super Sprint Triatlon – kadeti

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 133 Vodenik Vito 1998 SLO 0:04:40 0:00:25 0:12:48 0:00:16 0:08:27 0:26:38
2 114 Bojanc Klemen TK Trisport Alprem 1998 SLO 0:05:04 0:00:28 0:13:35 0:00:14 0:07:52 0:27:16
3 127 Paulič Jaka TK Trisport Alprem 1998 SLO 0:05:00 0:00:21 0:12:46 0:00:26 0:09:01 0:27:37
4 119 Mandič Mark TK Trisport Alprem 1998 SLO 0:05:25 0:00:22 0:14:15 0:00:32 0:09:12 0:29:48
5 132 Šobar Primož TK Inles Riko Ribnica 1997 SLO 0:05:39 0:00:27 0:13:47 0:00:15 0:09:42 0:29:53
6 117 Kovačec Leon TK Maraton Ptuj 1997 SLO 0:05:55 0:00:53 0:13:31 0:01:00 0:08:50 0:30:13
7 118 Ljubec Vito TK Maraton Ptuj 1998 SLO 0:06:09 0:01:30 0:14:39 0:00:20 0:10:21 0:33:01
130 Rajšter Sebastijan ŠRK Celje 1998 SLO 0:06:46 0:00:44 0:14:53 0:00:20 0:04:37 DQ

Super Sprint Triatlon – moški

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 131 Rizmal Jure 1972 SLO 0:06:40 0:00:32 0:13:03 0:00:32 0:07:33 0:28:22
2 120 Maretić Ozren TK Rival 1996 HR 0:05:52 0:00:40 0:14:14 0:00:19 0:09:23 0:30:29
3 134 Zajc Miha TK Inles Riko Ribnica 1986 SLO 0:05:49 0:00:20 0:14:23 0:00:31 0:10:00 0:31:04
4 110 Arko Nejc TK Inles Riko Ribnica 1986 SLO 0:05:50 0:00:23 0:14:39 0:00:27 0:11:27 0:32:48
5 116 Jakovac Stjepan TK Swibir 1996 HR 0:06:08 0:00:38 0:15:05 0:01:06 0:13:52 0:36:51
6 123 Nassif Nikola 1988 SLO 0:09:04 0:00:55 0:19:39 0:00:36 0:12:20 0:42:36

Super Sprint Triatlon – starejše deklice

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 145 Lovšin Laura TK Inles Riko Ribnica 1999 SLO 0:04:58 0:00:29 0:14:07 0:00:17 0:08:01 0:27:55
2 138 Capuder Tinkara TK Trisport Alprem 1999 SLO 0:05:06 0:00:24 0:14:34 0:00:16 0:09:01 0:29:23
3 143 Humar Katarina TK Trisport Alprem 1999 SLO 0:05:07 0:00:27 0:14:32 0:00:17 0:09:43 0:30:08
4 154 Vrtačič Tjaša TK Trisport Alprem 2000 SLO 0:05:45 0:00:32 0:14:33 0:00:18 0:09:05 0:30:15
5 139 Čargonja Dorotea TK Rival 2000 HR 0:05:52 0:00:27 0:14:33 0:00:19 0:09:14 0:30:28
6 149 Petrović Lucija TK Rival 1999 HR 0:06:10 0:00:30 0:14:56 0:00:17 0:08:55 0:30:49
7 153 Šešelja Karla TK Rival 1999 HR 0:06:14 0:00:38 0:14:50 0:00:20 0:09:53 0:31:57
8 148 Perko Gaja TK Trisport Alprem 2000 SLO 0:06:15 0:00:39 0:16:04 0:00:17 0:08:50 0:32:07
9 155 Vuković Ira TK Rival 2000 HR 0:06:15 0:00:35 0:16:59 0:00:24 0:08:55 0:33:11
10 152 Strenja Leonarda TK Rival 2000 HR 0:06:16 0:00:45 0:14:50 0:00:23 0:11:21 0:33:36
11 144 Kuret Maša TK Trisport Alprem 2000 SLO 0:06:41 0:00:32 0:15:30 0:00:21 0:11:05 0:34:11
12 135 Ahačič Ajda TK Trisport Alprem 2000 SLO 0:07:28 0:00:59 0:18:06 0:00:25 0:11:38 0:38:38
13 146 Mandič Žana TK Trisport Alprem 2000 SLO 0:07:25 0:00:43 0:17:17 0:00:23 0:13:35 0:39:24
14 142 Gostinčar Živa Triatlon Klub Maribor 1999 SLO 0:05:29 0:00:59 0:30:58 0:00:29 0:12:56 0:50:54

Super Sprint Triatlon – kadetinje

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 150 Skaza Eva TK Maribor 1997 SLO 0:04:44 0:00:24 0:12:44 0:00:14 0:08:30 0:26:39
2 140 Dečman Manca TK Inles Riko mRibnica 1997 SLO 0:04:55 0:00:18 0:12:57 0:00:26 0:08:36 0:27:14
3 156 Uršič Kristina TK Trisport Alprem 1998 SLO 0:04:30 0:00:27 0:12:58 0:00:14 0:09:29 0:27:41
4 136 Bavčar Nika TK Trisport Alprem 1998 SLO 0:05:49 0:00:32 0:14:31 0:00:17 0:10:21 0:31:32
5 151 Spruk Katarina TK Trisport Alprem 1997 SLO 0:07:19 0:01:07 0:16:34 0:00:23 0:12:10 0:37:34
6 141 Gostinčar Ajda TK Maribor 1997 SLO 0:05:23 0:00:52 0:31:06 0:00:35 0:12:56 0:50:54

Super Sprint Triatlon – ženske

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 137 Bela Kočar Tea TK Trisport Alprem 1996 SLO 0:06:00 0:00:31 0:15:09 0:00:16 0:12:06 0:34:03
2 75 Aracki Saša 1974 SLO 0:07:27 0:01:00 0:16:48 0:00:24 0:13:02 0:38:42
3 147 Mlinarič Gregorec Nada TK Maraton Ptuj 1963 SLO 0:09:18 0:01:11 0:17:37 0:00:21 0:12:03 0:40:32

Sprint Triatlon – mlajši mladinci

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 177 Kaplan Jaka TK Inles Riko Ribnica 1996 SLO 0:10:25 0:00:18 0:29:25 0:00:21 0:18:29 0:59:00
2 185 Kralj Urban TK Maribor 1995 SLO 0:10:14 0:00:18 0:28:37 0:00:24 0:19:39 0:59:13
3 243 Kojc Nik TK Maribor 1996 SLO 0:10:11 0:00:18 0:28:39 0:00:21 0:20:26 0:59:57
4 191 Lovšin Aljaž TK Inles Riko Ribnica 1995 SLO 0:11:05 0:00:22 0:28:42 0:00:27 0:20:57 1:01:35
5 189 Lipovšek Jan TK Trisport Alprem 1995 SLO 0:12:05 0:00:23 0:31:19 0:00:19 0:19:26 1:03:34
6 187 Kromar Nejc TK Inles Riko Ribnica 1996 SLO 0:11:23 0:00:20 0:30:21 0:00:31 0:21:58 1:04:35
7 198 Obreza Leon TK Trisport Alprem 1996 SLO 0:11:07 0:00:21 0:32:18 0:00:23 0:23:06 1:07:17
8 180 Klenovšek Urh Triatlonski klub Ljubljana 1996 SLO 0:11:40 0:00:59 0:32:11 0:00:54 0:22:45 1:08:31

Sprint Triatlon – starejši mladinci

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 169 Golob Matej TK Maribor 1993 SLO 0:09:37 0:00:20 0:29:11 0:00:21 0:20:02 0:59:33
2 164 Faidutti Luca Udine Triathlon 1993 I 0:11:42 0:00:21 0:30:00 0:00:25 0:21:55 1:04:25
3 195 Murn Luka TK Inles Riko Ribnica 1994 SLO 0:12:21 0:00:19 0:32:22 0:00:20 0:20:19 1:05:43
4 199 Palčnik Marcel ŠRK Celje 1994 SLO 0:10:22 0:00:27 0:34:38 0:00:30 0:22:49 1:08:48
5 274 Brečko Blaž 1993 SLO 0:16:02 0:01:03 0:32:18 0:00:34 0:20:26 1:10:24
6 99 Zorko Luka ŠRK celje 1994 SLO 0:15:07 0:00:30 0:33:09 0:00:34 0:22:57 1:12:20

Sprint Triatlon – člani I

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 201 Pleše David TK Velenje 1983 SLO 0:10:17 0:00:14 0:26:47 0:00:23 0:17:55 0:55:39
2 183 Kovačič Jaroslav Športno društvo Posavje 1984 SLO 0:10:34 0:00:17 0:28:16 0:00:23 0:17:49 0:57:20
3 215 Vrhovnik Rok TK Trisport Alprem 1990 SLO 0:11:31 0:00:19 0:28:17 0:00:22 0:19:07 0:59:39
4 203 Pucelj Andrej TK Inles Riko Ribnica 1990 SLO 0:12:15 0:00:25 0:29:20 0:00:24 0:19:53 1:02:19
5 206 Slapšak Pelliccioni Luka TK Ljubljana 1984 SLO 0:11:39 0:00:23 0:30:00 0:00:26 0:20:02 1:02:31
6 186 Krašek Martin TK Ljubljana 1989 SLO 0:11:29 0:00:23 0:30:14 0:00:27 0:21:25 1:03:58
7 178 Kern Miha TK Gorenjska 1987 SLO 0:10:06 0:00:22 0:30:16 0:00:38 0:23:14 1:04:38
8 328 Škerjanc Marko TK Sokol 1991 SLO 0:13:03 0:00:23 0:30:49 0:00:29 0:19:59 1:04:45
9 193 Meštrič Hrvoje TK Swibir 1983 HR 0:12:56 0:00:44 0:32:10 0:00:37 0:20:27 1:06:56
10 174 Ilešič Aljoša TK Maribor 1988 SLO 0:13:37 0:00:22 0:31:00 0:00:31 0:22:08 1:07:39
11 268 Abrahamsberg Matej 1987 SLO 0:15:57 0:00:34 0:31:50 0:00:35 0:20:20 1:09:18
12 291 Koprivnik Dejan TK Maribor 1987 SLO 0:15:57 0:00:22 0:32:31 0:00:24 0:20:58 1:10:14
13 92 Verbajs Matej 1986 SLO 0:13:12 0:00:49 0:31:08 0:01:26 0:23:58 1:10:34
14 175 Jerič David TK Maribor 1988 SLO 0:15:51 0:00:44 0:30:38 0:01:07 0:22:34 1:10:56
15 318 Rebernak Sebastjan 1987 SLO 0:14:54 0:00:41 0:33:13 0:00:26 0:22:01 1:11:16
16 173 Hotko Jure Športno društvo Posavje 1990 SLO 0:12:03 0:00:35 0:34:22 0:00:38 0:23:59 1:11:39
17 283 Huš Sebastjan ŠRK Celje 1986 SLO 0:14:49 0:00:31 0:33:31 0:00:31 0:25:00 1:14:23
18 304 Marguč Jure TK Maribor 1986 SLO 0:15:59 0:00:23 0:36:14 0:00:35 0:25:30 1:18:43
19 271 Bezjak Goran TKM Ptuj 1984 SLO 0:17:36 0:01:33 0:35:25 0:00:18 0:23:54 1:18:48
20 282 Hribar Anton ŠD Sloveniacontrol 1983 SLO 0:16:55 0:00:43 0:34:38 0:00:41 0:27:54 1:20:54
21 307 Muhič Jakob FKK Veseli Škot 1992 SLO 0:13:27 0:01:55 0:38:58 0:00:31 0:30:08 1:25:01
22 210 Terčelj Rok Šd 3Šport 1986 SLO 0:15:10 0:00:29 0:57:33 0:01:10 0:20:44 1:35:09
23 93 Vodnik Simon ŠUS Triatlon izziv 1984 SLO 0:26:14 0:04:01 0:41:47 0:02:30 1:11:19 2:25:54

Sprint Triatlon – člani II

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 205 Seme Uroš TK Mamut 1981 SLO 0:10:13 0:00:17 0:28:37 0:00:22 0:17:48 0:57:19
2 172 Harnold Peter ŠD 3Šport 1978 SLO 0:11:11 0:00:18 0:28:38 0:00:25 0:18:03 0:58:37
3 200 Paradiž Matej ŠD 3Šport 1979 SLO 0:11:31 0:00:27 0:28:09 0:00:25 0:20:05 1:00:39
4 162 Benčina Matej TK Inles Riko Ribnica 1981 SLO 0:12:15 0:00:23 0:29:22 0:00:26 0:18:13 1:00:41
5 167 Gergorič Sebastjan TK Maribor 1977 SLO 0:13:35 0:00:23 0:29:47 0:00:22 0:19:29 1:03:38
6 159 Abram Miran TK Krško 1979 SLO 0:13:36 0:00:24 0:29:46 0:00:30 0:20:11 1:04:29
7 202 Podgoršek Aleš TK Trisport Alprem 1974 SLO 0:15:44 0:00:22 0:29:13 0:00:29 0:19:58 1:05:48
8 176 Kaltenekar Matej TK Gorenjska 1973 SLO 0:15:37 0:00:24 0:30:44 0:00:35 0:19:13 1:06:35
9 184 Kračun Boštjan ŠRK Celje 1980 SLO 0:15:12 0:00:34 0:29:36 0:00:25 0:21:04 1:06:53
10 166 Gašparić Krešimir TK Trivital 1975 HR 0:15:00 0:00:29 0:30:24 0:00:44 0:20:23 1:07:02
11 315 Premk Andrej 3K Šport 1976 SLO 0:14:06 0:00:54 0:29:52 0:00:43 0:22:59 1:08:35
12 209 Štamol Ivan ŠRK Celje 1980 SLO 0:13:41 0:00:22 0:31:18 0:00:29 0:22:53 1:08:46
13 81 Rožman Samo Fizioteam 1981 SLO 0:15:16 0:00:40 0:32:23 0:00:33 0:22:13 1:11:07
14 160 Abram Igor TK Krško 1981 SLO 0:15:12 0:00:31 0:32:22 0:00:41 0:22:21 1:11:08
15 334 Volkar Matjaž 3K Šport 1974 SLO 0:14:02 0:00:33 0:30:38 0:00:36 0:25:47 1:11:39
16 267 Žutić Matija 1973 HR 0:13:32 0:00:27 0:33:55 0:00:44 0:23:58 1:12:39
17 84 Sem Ciril TK Maribor 1973 SLO 0:16:00 0:00:40 0:32:09 0:00:37 0:23:35 1:13:03
18 212 Torkar Matej 3K Šport 1975 SLO 0:15:18 0:01:01 0:33:20 0:00:40 0:22:57 1:13:19
19 308 Novšak Borut Športno društvo Trimus 1975 SLO 0:15:56 0:01:05 0:32:26 0:00:47 0:23:41 1:13:57
20 95 Vukotić Matej 3K Šport 1978 SLO 0:14:34 0:01:23 0:33:34 0:01:10 0:23:20 1:14:04
21 188 Lepojič Sašo TK Ljubljana 1980 SLO 0:16:19 0:00:45 0:33:24 0:00:49 0:22:57 1:14:15
22 208 Šebek Luka ŠD Posavje 1975 SLO 0:15:28 0:00:36 0:34:30 0:00:44 0:23:06 1:14:26
23 221 Andrišek Ivan TK Swibir 1981 HR 0:13:08 0:00:58 0:35:53 0:01:21 0:23:10 1:14:32
24 323 Savnik Matija 3K Šport 1974 SLO 0:16:44 0:00:44 0:32:56 0:00:51 0:24:15 1:15:31
25 90 Šturm Bojan 1979 SLO 0:16:51 0:01:45 0:32:38 0:00:45 0:23:36 1:15:36
26 272 Bizjak Jernej 1981 SLO 0:16:55 0:00:32 0:33:45 0:00:44 0:24:12 1:16:10
27 168 Geršak Jože TK Krško 1974 SLO 0:15:36 0:00:38 0:34:17 0:01:34 0:24:19 1:16:28
28 217 Zevnik Robert TK Gorenjska 1973 SLO 0:15:35 0:01:33 0:35:44 0:00:54 0:22:49 1:16:37
29 279 Gramc Uroš FKK Veseli Škot 1978 SLO 0:15:27 0:01:39 0:32:25 0:00:55 0:26:39 1:17:06
30 192 Memić Mirsad TK Zagreb 1980 HR 0:17:49 0:00:25 0:35:16 0:00:25 0:23:22 1:17:19
31 196 Narandžić Darko TK Swibir 1980 HR 0:16:01 0:00:56 0:33:35 0:00:58 0:27:13 1:18:45
32 197 Nikolić Ðorðe TK Ljubljana 1979 SLO 0:16:20 0:00:34 0:33:42 0:00:55 0:27:35 1:19:07
33 247 Majhenič Samo ŠGN 1973 SLO 0:18:51 0:00:50 0:32:18 0:00:52 0:27:46 1:20:40
34 236 Hećimović Tomislav TK Swibir 1974 HR 0:13:43 0:01:15 0:37:07 0:00:25 0:28:31 1:21:03
35 310 Perc Bostjan ŠRK Celje 1976 SLO 0:18:33 0:01:06 0:34:39 0:00:27 0:26:39 1:21:25
36 275 Byrne Nicholas ŠGN 1973 SLO 0:16:49 0:00:46 0:38:17 0:01:20 0:31:01 1:28:15
37 312 Plazar Robert FKK Veseli Škot 1973 SLO 0:15:30 0:01:32 0:40:28 0:01:14 0:31:49 1:30:35
38 295 Lampe Rok 1973 SLO 0:19:16 0:01:46 0:39:40 0:00:22 0:32:19 1:33:25
39 300 Lukenda Robert ŠRK Celje 1974 SLO 0:16:58 0:01:51 0:43:18 0:00:34 0:30:46 1:33:28
40 74 Zinraih Sebastijan Varnost 1980 SLO 0:16:21 0:01:30 0:43:40 0:00:28 0:32:06 1:34:06

Sprint Triatlon – veterani I

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 262 Vovk Borut TK Gorenjska 1968 SLO 0:14:56 0:00:23 0:28:44 0:00:24 0:20:17 1:04:46
2 305 Milinović Željko 1969 SLO 0:13:30 0:00:43 0:30:40 0:00:37 0:19:29 1:05:02
3 181 Kojc Jože TK Maribor 1969 SLO 0:13:33 0:00:26 0:30:43 0:00:28 0:20:58 1:06:10
4 235 Gostinčar Robert TK Maribor 1970 HR 0:14:01 0:00:31 0:33:28 0:00:42 0:21:07 1:09:51
5 270 Berlisk Gregor 1969 SLO 0:13:16 0:00:55 0:31:29 0:00:45 0:23:41 1:10:08
6 256 Štabuc Roman TK Maribor 1969 SLO 0:14:55 0:00:35 0:31:36 0:00:46 0:22:40 1:10:34
7 237 Hunjet Andrej TK Maraton Ptuj 1970 SLO 0:15:19 0:00:33 0:31:36 0:00:33 0:23:13 1:11:16
8 303 Malovič Zoran ŠD Sloveniacontrol 1969 SLO 0:14:50 0:00:33 0:32:27 0:00:37 0:23:29 1:11:58
9 292 Kovačec Miroslav TK Maraton Ptuj 1968 SLO 0:16:07 0:01:07 0:32:12 0:00:56 0:22:27 1:12:51
10 319 Rošker Boštjan ŠD Posavje 1968 SLO 0:13:09 0:00:50 0:36:01 0:00:37 0:25:16 1:15:55
11 226 Bojanc Matjaz Trisport Kamnik 1971 SLO 0:18:12 0:01:00 0:33:20 0:00:36 0:22:57 1:16:08
12 228 Bukovec Gregor TK Ljubljana 1970 SLO 0:17:55 0:00:35 0:34:08 0:00:37 0:26:19 1:19:35
13 244 Kolak Gordan TK Zagreb 1970 HR 0:18:34 0:00:42 0:36:20 0:00:42 0:24:52 1:21:11
14 82 Sarič Davor ŠD Sloveniacontrol 1968 SLO 0:17:09 0:01:51 0:40:14 0:00:25 0:24:34 1:24:15
15 254 Slapničar Jošt TK gorenjska 1972 SLO 0:18:36 0:00:51 0:37:41 0:00:51 0:28:18 1:26:19

Sprint Triatlon – veterani II

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 257 Štibelj Matjaž Triatlon klub Gorenjska 1967 SLO 0:12:12 0:00:20 0:31:10 0:00:31 0:21:18 1:05:32
2 253 Sagadin Miran TK Maribor 1966 SLO 0:13:52 0:00:33 0:31:07 0:00:43 0:20:13 1:06:30
3 261 vehovec robert TK Maribor 1966 SLO 0:13:34 0:00:23 0:30:46 0:00:34 0:21:40 1:06:59
4 239 Jarc Tomaž TK Ljubljana 1966 SLO 0:12:41 0:01:30 0:31:19 0:01:15 0:21:52 1:08:39
5 263 Vrhovnik Straka Tone TK Ljubljana 1966 SLO 0:14:42 0:00:46 0:31:39 0:00:36 0:21:59 1:09:44
6 238 Jakovac Goran TK Swibir 1963 HR 0:13:42 0:00:39 0:31:08 0:00:35 0:25:03 1:11:09
7 233 Fajfar Stane TK Inles Riko Ribnica 1963 SLO 0:15:16 0:00:55 0:33:03 0:00:33 0:21:47 1:11:35
8 290 Koporc Andrej 1966 SLO 0:16:17 0:00:38 0:32:39 0:00:36 0:22:58 1:13:09
9 277 Gaberšek Boštjan 3K Šport 1967 SLO 0:14:41 0:01:22 0:33:26 0:00:44 0:23:31 1:13:46
10 293 Kramarič Miro FIT Klub Novo Mesto 1966 SLO 0:14:17 0:00:34 0:33:31 0:00:40 0:25:38 1:14:42
11 246 Kramar Bojan TK Trisport Alprem 1964 SLO 0:15:53 0:00:36 0:35:00 0:01:01 0:22:58 1:15:31
12 284 Janković Dušan Pulz šport 1963 SLO 0:16:59 0:01:04 0:34:12 0:00:40 0:22:43 1:15:39
13 98 Zorko Joži ŠRK Celje 1967 SLO 0:17:59 0:01:26 0:32:33 0:00:46 0:23:07 1:15:54
14 269 Baronik Edi ŠD 3Šport 1965 SLO 0:17:30 0:01:35 0:35:32 0:00:37 0:22:34 1:17:51
15 240 Josipović Matko Triatlon klub Maribor 1965 SLO 0:13:52 0:02:45 0:37:47 0:01:43 0:28:28 1:24:36
16 287 Klepec Borut 1966 SLO 0:16:38 0:01:36 0:37:42 0:00:53 0:28:24 1:25:14
17 298 Ljubec Drago TK Maraton Ptuj 1966 SLO 0:18:56 0:00:49 0:34:51 0:01:19 0:29:56 1:25:53
18 285 Jazbec Drago TK Maribor 1965 SLO 0:19:15 0:01:29 0:38:59 0:01:06 0:31:00 1:31:51
19 302 Malovič Miran 1967 SLO 0:19:48 0:01:51 0:41:23 0:01:12 0:31:08 1:35:25
20 306 Muhič Zlatko FKK Veseli Škot 1964 SLO 0:15:44 0:02:02 0:44:47 0:00:41 0:38:02 1:41:18

Sprint Triatlon – veterani III

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 245 Komel Branimir TK Maraton Ptuj 1962 SLO 0:14:52 0:00:28 0:31:44 0:00:14 0:18:40 1:05:59
2 231 Ekart Viktor TK Trisport Alprem 1958 SLO 0:15:49 0:00:36 0:33:52 0:00:25 0:20:41 1:11:26
3 255 Strniša Toni TK Ljubljana 1959 SLO 0:14:30 0:00:26 0:34:11 0:00:40 0:22:03 1:11:52
4 89 Štrukelj Andrej 1962 SLO 0:14:03 0:00:25 0:31:14 0:01:44 0:24:46 1:12:14
5 331 Trojar Bojan 1958 SLO 0:17:25 0:01:20 0:32:24 0:00:43 0:20:42 1:12:36
6 265 Zmazek Boris TK Maraton Ptuj 1962 SLO 0:16:43 0:00:33 0:33:05 0:00:47 0:24:10 1:15:21
7 280 Gregorec Slavko TK Maraton Ptuj 1960 SLO 0:17:14 0:00:53 0:34:00 0:01:08 0:27:38 1:20:55
8 337 Zobavnik Igor Tekaški forum 1961 SLO 0:16:42 0:00:42 0:34:11 0:00:36 0:28:46 1:20:58
9 309 Olaj Dušan ŠUS Triatlon izziv 1962 SLO 0:21:11 0:01:30 0:35:11 0:01:09 0:23:34 1:22:36
10 313 Pliberšek Ljubo ŠD Sloveniacontrol 1960 SLO 0:18:33 0:02:03 0:38:08 0:01:10 0:26:04 1:26:01
11 242 Knap Bojan TK Trisport Alprem 1960 SLO 0:19:11 0:00:38 0:38:34 0:00:58 0:29:52 1:29:15
12 317 Reberc Miran ŠUS Triaton izziv 1962 SLO 0:22:38 0:02:22 0:35:36 0:01:31 0:31:19 1:33:28

Sprint Triatlon – veterani IV

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 220 Ačimovič Rado TK Maraton Ptuj 1955 SLO 0:14:57 0:00:34 0:32:29 0:00:35 0:21:24 1:10:00
2 266 Žagar Anton TK Inles Riko Ribnica 1955 SLO 0:16:07 0:00:45 0:33:28 0:00:39 0:22:18 1:13:19
3 232 Erhovnic Tomaž TK Ljubljana 1955 SLO 0:15:05 0:00:37 0:32:12 0:00:40 0:26:25 1:15:00
4 276 Cizerl Franc TK Maraton Ptuj 1956 SLO 0:17:26 0:00:55 0:32:55 0:00:42 0:27:34 1:19:34
5 229 Černeka Zvone ŠD 3Šport 1957 SLO 0:15:28 0:01:04 0:35:39 0:01:17 0:29:14 1:22:44
6 314 Poljšak Lojze TK Trisport Alprem 1953 SLO 0:18:38 0:00:36 0:36:39 0:00:53 0:28:36 1:25:24
7 294 Krasnik Gorazd Klub Maratonec Lenart 1955 SLO 0:20:59 0:03:02 0:41:19 0:00:55 0:29:59 1:36:16
8 278 Gaiser Otmar Pati TK Maraton Ptuj 1953 SLO 0:20:40 0:01:18 0:40:24 0:00:30 0:36:57 1:39:51

Sprint Triatlon – veterani V

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 260 Trkman Andrej TK Ljubljana 1952 SLO 0:15:05 0:00:44 0:31:40 0:00:51 0:22:36 1:10:58
2 241 Kermelj Stanislav TK Ljubljana 1951 SLO 0:18:09 0:00:45 0:33:42 0:00:38 0:24:31 1:17:47
3 225 Blatnik Roman ŠD Posavje 1952 SLO 0:17:32 0:01:09 0:36:18 0:00:25 0:26:16 1:21:42
4 85 Stopar Maks TK Ljubljana 1943 SLO 0:18:17 0:01:17 0:35:07 0:01:32 0:29:30 1:25:45
5 286 Kabaj Milan TK Maribor 1949 SLO 0:16:26 0:00:38 0:38:20 0:00:59 0:31:19 1:27:44
6 87 Šiško Slavko Klub Maratonec Lenart 1946 SLO 0:23:10 0:03:05 0:50:28 0:00:44 0:34:12 1:51:40

Sprint Triatlon – mlajše mladinke

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 213 Troha Eva TK Inles Riko Ribnica 1995 SLO 0:11:22 0:00:17 0:30:23 0:00:18 0:21:19 1:03:41
2 214 Uršič Liza TK Trisport Alprem 1996 SLO 0:11:13 0:00:20 0:32:16 0:00:23 0:24:07 1:08:20
3 216 Vučko Jasmina Team Turbo Tropovci 1996 SLO 0:11:40 0:00:21 0:35:44 0:00:28 0:27:47 1:16:03
4 165 Faidutti Camilla Udine Triathlon 1995 I 0:14:22 0:00:28 0:35:45 0:00:36 0:28:59 1:20:12

Sprint Triatlon – starejše mladinke

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 179 Klemenc Maruša TK Trisport Alprem 1994 SLO 0:11:06 0:00:20 0:30:35 0:00:22 0:23:46 1:06:10

Sprint Triatlon – članice I

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 77 Milković Marina 1991 HR 0:12:54 0:00:21 0:33:06 0:00:30 0:20:04 1:06:57
2 170 Grkman Ana TK Trisport Alprem 1992 SLO 0:12:07 0:00:23 0:35:00 0:00:28 0:24:04 1:12:05
3 248 Nemanič Lana AK Olimpija 1989 SLO 0:17:42 0:00:35 0:38:10 0:00:48 0:23:08 1:20:24
4 190 Lipovšek Tjaša ŠRK Celje 1988 SLO 0:17:36 0:00:43 0:36:35 0:00:54 0:28:08 1:23:57
5 251 Palčnik Tina ŠRK Celje 1992 SLO 0:13:17 0:00:51 0:36:25 0:00:40 0:34:41 1:25:57

Sprint Triatlon – članice II

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 218 Zevnik Jana TK Gorenjska 1982 SLO 0:14:02 0:00:29 0:33:35 0:00:38 0:20:59 1:09:45
2 171 Hajdinjak Melita Team Turbo Tropovci 1977 SLO 0:14:48 0:00:19 0:32:58 0:00:28 0:22:30 1:11:04
3 211 Topovšek Katja ŠRK 3team Celje 1980 SLO 0:15:46 0:00:30 0:34:20 0:00:53 0:24:59 1:16:30
4 182 Kokol Manja TK Maraton Ptuj 1974 SLO 0:14:56 0:00:51 0:37:13 0:01:06 0:25:29 1:19:38
5 301 Maček Mateja TK Maribor 1975 SLO 0:17:19 0:01:24 0:36:56 0:00:38 0:27:17 1:23:35
6 249 Novak Špela TF Riba 1978 SLO 0:16:04 0:02:34 0:40:03 0:00:34 0:26:34 1:25:51
7 73 Pišek Simona Varnost 1975 SLO 0:15:23 0:02:07 0:42:45 0:00:29 0:27:09 1:27:54
8 250 Novak Barbara ŠUS Triatlon izziv 1982 SLO 0:18:17 0:01:49 0:41:32 0:00:55 0:27:09 1:29:44
9 223 Bandelj Nina 1979 SLO 0:16:59 0:00:56 0:40:18 0:00:43 0:30:49 1:29:48
10 72 Cehner Martina Varnost 1974 SLO 0:19:45 0:00:59 0:42:35 0:00:25 0:27:37 1:31:23
11 222 Baloh Irma ŠUS Triatlon izziv 1974 SLO 0:22:57 0:01:24 0:36:57 0:00:37 0:34:51 1:36:48

Sprint Triatlon – veteranke I

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 161 Angleitner Sagadin Tanja TK Maribor 1972 SLO 0:15:11 0:00:41 0:34:40 0:00:32 0:26:02 1:17:08
2 207 Strnad Polona 3K Šport 1968 SLO 0:15:58 0:00:56 0:38:28 0:01:01 0:26:26 1:22:51
3 227 Bradač Irena 1971 SLO 0:19:08 0:00:53 0:38:20 0:01:06 0:28:37 1:28:07
4 224 Begič Sabina ŠUS Triatlon izziv 1968 SLO 0:21:31 0:01:46 0:38:22 0:00:46 0:27:17 1:29:43

Sprint Triatlon – veteranke II

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Sprint Triatlon – veteranke III

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 259 Štupar Ema / 1962 SLO 0:19:43 0:00:48 0:37:46 0:00:28 0:26:55 1:25:41

Sprint Triatlon – veteranke IV

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 258 Štrukelj Ljuba 1955 SLO 0:16:05 0:00:28 0:35:43 0:00:40 0:25:26 1:18:24

Sprint Triatlon – veteranke V

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Triatlon za vsakogar – moški

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 100 Kunst Aleš 1975 SLO 0:03:00 0:00:26 0:09:18 0:00:31 0:04:10 0:17:26
2 104 Podlesnik Borut ŠD Elektro Ljubljana 1973 SLO 0:02:31 0:00:44 0:09:24 0:00:39 0:05:02 0:18:23
3 288 Kokalj Andrej ŠPK Andreja Kokalja 1959 SLO 0:02:42 0:01:33 0:10:01 0:01:08 0:04:36 0:20:02
4 102 Malovič Nace TK Maraton Ptuj 2000 SLO 0:03:02 0:01:05 0:10:35 0:00:23 0:05:32 0:20:39
5 103 Opec Milan 1967 SLO 0:02:59 0:01:20 0:10:03 0:00:47 0:05:33 0:20:43
6 101 Majhenič Žan 1969 SLO 0:03:34 0:00:55 0:10:17 0:00:59 0:05:12 0:21:00
7 121 Menhart Aleš 1972 SLO 0:02:30 0:01:16 0:11:44 0:00:23 0:06:32 0:22:27
8 105 Sarić Marko 2000 SLO 0:03:14 0:01:49 0:13:30 0:00:50 0:05:01 0:24:25

Triatlon za vsakogar – ženske

# St. Priimek Ime Klub LR Država Plav. Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 106 Angleitner Sagadin Tanja TK Maribor 1972 SLO 0:02:38 0:00:26 0:08:48 0:00:24 0:04:58 0:17:17
2 107 Dobovšek Maja TK Trisport Alprem 1973 SLO 0:03:24 0:00:41 0:11:16 0:00:17 0:05:02 0:20:41
3 108 P. Strnad Urška 3K Šport 1997 SLO 0:02:58 0:00:41 0:11:29 0:00:19 0:05:52 0:21:21
4 109 Šraj Petra TK Maribor 1963 SLO 0:03:59 0:01:08 0:12:55 0:00:31 0:06:01 0:24:36