Cici duatlon – Dečki (2002 in mlajši)

# St. Ime Klub LR Tek Kolo Tek Rezultat
1 177 PODGORŠEK NEJC TK TRISPORT ALPREM 2003 0:01:43.0 0:06:44.4 0:01:16.4 0:09:43.9
2 193 LESAR LAN TK INLES RIKO RIBNICA 2003 0:01:42.7 0:06:44.7 0:01:16.7 0:09:44.1
3 178 PODGORŠEK ŽIGA TK TRISPORT ALPREM 2003 0:01:41.3 0:06:58.7 0:01:19.4 0:09:59.5
4 181 FLIS NEJC TK TRISPORT ALPREM 2002 0:01:43.3 0:07:06.0 0:01:16.8 0:10:06.1
5 176 ZAJC GAŠPER TK TRISPORT ALPREM 2002 0:01:43.0 0:07:47.3 0:01:08.8 0:10:39.2
6 192 PATERNUS URBAN TK INLES RIKO RIBNICA 2003 0:01:39.9 0:07:51.9 0:01:18.3 0:10:50.1
7 194 BARTOL MIHA TK INLES RIKO RIBNICA 2005 0:01:54.9 0:10:02.4 0:01:31.9 0:13:29.3
8 125 ŠILC MARK TK INLES RIKO RIBNICA 2006 0:02:07.9 0:10:40.7 0:01:41.0 0:14:29.6

Cici duatlon – Deklice (2002 in mlajše)

# St. Ime Klub LR Tek Kolo Tek Rezultat
1 179 MOHAR GRADIŠEK NEŽA TK TRISPORT ALPREM 2002 0:01:33.4 0:06:32.0 0:01:13.2 0:09:18.6
2 170 TOMINC NIKA ŠD 3SPORT 2002 0:01:34.8 0:06:36.7 0:01:09.8 0:09:21.3
3 195 BARTOL MONIKA TK INLES RIKO RIBNICA 2003 0:01:41.7 0:06:40.9 0:01:10.5 0:09:33.2
4 180 MANDIČ TARA TK TRISPORT ALPREM 2003 0:01:39.6 0:07:45.7 0:01:17.1 0:10:42.4
5 182 DOBOVŠEK KARIN TK TRISPORT ALPREM 2002 0:01:58.7 0:08:12.3 0:01:28.0 0:11:39.1
6 171 LESAR ULA TK INLES RIKO RIBNICA 2006 0:02:07.8 0:11:01.3 0:01:50.1 0:14:59.2

Cici duatlon – Dečki (2000-2001)

# St. Ime Klub LR Tek Kolo Tek Rezultat
1 191 BERLEC ŽIGA TK TRISPORT ALPREM 2001 0:01:35.2 0:05:26.8 0:01:07.0 0:08:09.1
2 200 DEČMAN MATEJ TK INLES RIKO RIBNICA 2000 0:01:30.2 0:05:39.9 0:01:03.8 0:08:13.9
3 189 FLIS TEO TK TRISPORT ALPREM 2001 0:01:33.1 0:05:41.6 0:01:10.5 0:08:25.2
4 124 PLANKO LOVRO TK TRISPORT ALPREM 2001 0:01:24.3 0:05:58.4 0:01:09.1 0:08:31.8
5 199 OBRADOVEC KLEMEN TK INLES RIKO RIBNICA 2000 0:01:24.0 0:06:12.5 0:01:02.1 0:08:38.7
6 185 ŠILC FRAN TK INLES RIKO RIBNICA 2001 0:01:32.2 0:06:06.2 0:01:08.4 0:08:46.9

Cici duatlon – Deklice (2000-2001)

# St. Ime Klub LR Tek Kolo Tek Rezultat
1 183 VRTAČIČ TJAŠA TK TRISPORT ALPREM 2000 0:01:22.6 0:05:26.4 0:00:58.4 0:07:47.5
2 187 PERKO GAJA TK TRISPORT ALPREM 2000 0:01:22.5 0:05:34.8 0:00:59.2 0:07:56.6
3 196 ŠTUPICA HANA TK INLES RIKO RIBNICA 2000 0:01:31.7 0:06:13.0 0:01:10.4 0:08:55.2
4 186 SPRUK NEJKA TK TRISPORT ALPREM 2001 0:01:31.4 0:06:12.7 0:01:11.3 0:08:55.4
5 190 BERNOT URŠKA TK TRISPORT ALPREM 2001 0:01:33.1 0:06:33.7 0:01:13.5 0:09:20.3
6 188 KURET MAŠA TK TRISPORT ALPREM 2000 0:01:44.8 0:06:17.4 0:01:18.2 0:09:20.4
7 197 SIMONIČ SARA TK INLES RIKO RIBNICA 2001 0:01:50.9 0:08:32.7 0:01:29.9 0:11:53.5
8 198 SIMONIČ LEJA TK INLES RIKO RIBNICA 2001 0:01:47.4 0:09:13.0 0:01:23.1 0:12:23.5

Super sprint duatlon – Starejši dečki (1998-1999)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 121 PLANKO MATEVŽ TK TRISPORT ALPREM 1998 0:08:58.5 0:00:35.9 0:16:10.1 0:00:35.3 0:05:43.8 0:32:03.6
2 101 BARTOL DANIJEL TK INLES RIKO RIBNICA 1999 0:09:26.9 0:00:36.5 0:16:06.2 0:00:32.1 0:05:53.3 0:32:35.0
3 114 BOJANC KLEMEN TK TRISPORT ALPREM 1998 0:09:47.6 0:00:42.6 0:16:58.8 0:00:41.4 0:06:21.4 0:34:31.9
4 128 TOMINC MARTIN ŠD 3SPORT 1999 0:10:11.0 0:00:56.0 0:17:27.6 0:00:50.6 0:06:09.6 0:35:35.0
5 117 MANDIČ MARK TK TRISPORT ALPREM 1998 0:09:36.1 0:00:40.9 0:18:24.6 0:00:46.2 0:06:09.4 0:35:37.3
6 120 PAULIČ JAKA TK TRISPORT ALPREM 1998 0:10:47.0 0:00:41.4 0:16:51.0 0:00:33.7 0:06:51.1 0:35:44.3
7 118 OBREZA DOMEN TK TRISPORT ALPREM 1999 0:09:45.8 0:00:42.1 0:17:38.6 0:00:37.0 0:08:54.2 0:37:37.8
113 BELA-KOČAR LUKA TK TRISPORT ALPREM 1999 DNF

Super sprint duatlon – Starejše deklice (1998-1999)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 107 LOVŠIN LAURA TK INLES RIKO RIBNICA 1999 0:10:01.6 0:00:35.5 0:16:54.8 0:00:36.8 0:06:28.8 0:34:37.6
2 109 MARIČ ALJA TK INLES RIKO RIBNICA 1999 0:10:14.3 0:00:38.5 0:17:48.9 0:00:41.0 0:06:24.4 0:35:47.2
3 116 HUMAR KATARINA TK TRISPORT ALPREM 1999 0:10:21.6 0:00:40.2 0:17:44.1 0:00:37.6 0:06:39.1 0:36:02.7
4 111 BAVČAR NIKA TK TRISPORT ALPREM 1998 0:11:55.2 0:00:43.7 0:18:42.0 0:00:38.2 0:07:32.2 0:39:31.4
5 104 JANEŽ RENATA TK INLES RIKO RIBNICA 1998 0:12:22.0 0:00:52.4 0:19:14.1 0:00:37.0 0:08:37.6 0:41:43.1

Super sprint duatlon – Kadeti (1996-1997)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 105 KAPLAN JAKA TK INLES RIKO RIBNICA 1996 0:08:17.8 0:00:34.3 0:14:49.8 0:00:33.3 0:05:34.3 0:29:49.6
2 106 KROMAR NEJC TK INLES RIKO RIBNICA 1996 0:08:56.6 0:00:36.8 0:15:37.7 0:00:32.2 0:05:43.2 0:31:26.6
3 119 OBREZA LEON TK TRISPORT ALPREM 1996 0:08:58.7 0:00:37.0 0:16:05.8 0:00:34.2 0:06:14.0 0:32:29.8
4 110 ŠOBAR PRIMOŽ TK INLES RIKO RIBNICA 1997 0:11:10.8 0:00:36.4 0:16:33.5 0:00:40.7 0:07:33.4 0:36:34.8

Super sprint duatlon – Kadetinje (1996-1997)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 123 URŠIČ LIZA TK TRISPORT ALPREM 1996 0:09:40.7 0:00:40.7 0:15:20.0 0:00:34.6 0:05:49.8 0:32:05.9
2 102 DEČMAN MANCA TK INLES RIKO RIBNICA 1997 0:09:47.2 0:00:38.1 0:15:17.7 0:00:37.1 0:05:57.3 0:32:17.4
3 126 SKAZA EVA TK MARIBOR 1997 0:09:39.3 0:00:44.1 0:15:19.9 0:00:38.2 0:06:34.9 0:32:56.5
4 108 LOVŠIN KAJA TK INLES RIKO RIBNICA 1997 0:09:12.6 0:00:37.7 0:17:39.8 0:00:33.8 0:06:05.3 0:34:09.2
5 103 JANEŽ JASNA TK INLES RIKO RIBNICA 1996 0:11:27.4 0:00:40.1 0:20:03.3 0:00:45.2 0:07:47.6 0:40:43.7
6 112 BELA-KOČAR TEA TK TRISPORT ALPREM 1996 0:14:23.5 0:00:45.8 0:21:23.8 0:00:44.1 0:09:52.1 0:47:09.4
7 122 SPRUK KATARINA TK TRISPORT ALPREM 1997 0:16:14.9 0:00:46.7 0:21:28.0 0:00:44.8 0:09:33.4 0:48:47.9

Super sprint duatlon – Ml. mladinci (1994-1995)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Super sprint duatlon – Ml. mladinke (1994-1995)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Sprint duatlon – Mladinke (1992-1993)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 72 ORAŽEM MONIKA TK INLES RIKO RIBNICA 1993 0:17:05.5 0:00:37.9 0:39:17.6 0:00:39.4 0:09:25.3 1:07:05.8
2 56 KOŽAR NIKA TK INLES RIKO RIBNICA 1993 0:17:42.4 0:00:37.8 0:40:06.6 0:00:45.4 0:09:12.4 1:08:24.7

Sprint duatlon – Ml. mladinke (1994-1995)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 13 OGRIN KATARINA TK TRISPORT KAMNIK 1994 0:19:13.1 0:00:41.7 0:45:06.1 0:00:39.2 0:10:12.1 1:15:52.2
2 14 BESAL TINA TK INLES RIKO RIBNICA 1994 0:20:21.6 0:00:56.1 0:48:08.3 0:00:44.5 0:10:57.7 1:21:08.3
3 22 TURK URŠKA TK INLES RIKO RIBNICA 1994 0:22:53.2 0:00:54.2 0:53:41.5 0:00:55.9 0:12:06.4 1:30:31.2
80 TROHA EVA TK INLES RIKO RIBNICA 1995 0:18:26.5 0:00:37.6 DNF

Sprint duatlon – Članice 1 (1982-1991)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 15 ŠIMENC LAURA TK GORENJSKA 1990 0:18:04.3 0:00:46.5 0:41:37.4 0:00:53.7 0:09:13.1 1:10:35.1
2 11 ROT SAŠA ŠD SOKOL 1986 0:18:50.0 0:00:56.3 0:45:33.5 0:00:56.4 0:09:43.7 1:16:00.0
3 20 TERAŽ AMADEJA ŠD SOKOL 1989 0:20:48.4 0:00:50.3 0:46:21.9 0:00:51.7 0:11:44.4 1:20:36.7
4 31 MANDL NINA MULTISPORT KRŠKO 1990 0:23:21.1 0:00:48.1 0:54:41.5 0:00:51.8 0:12:51.6 1:32:34.1

Sprint duatlon – Članice 2 (1972-1981)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 47 HAJDINJAK MELITA TEAM TURBO TROPOVCI 1977 0:19:35.6 0:01:01.8 0:49:08.8 0:01:06.3 0:10:29.7 1:21:22.2
2 68 BAJEC KLARA TK LJUBLJANA 1972 0:20:43.5 0:01:04.3 0:48:49.5 0:01:03.0 0:11:02.0 1:22:42.3

Sprint duatlon – Veteranke 1 (1967-1971)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat

Sprint duatlon – Veteranke 2 (1966 in starejše)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 54 KOTAR HEDVIKA TK CELJE 1948 0:22:24.8 0:00:51.5 0:59:15.4 0:01:05.2 0:11:59.3 1:35:36.4

Sprint duatlon – Ml. mladinci (1994-1995)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 74 LOVŠIN ALJAŽ TK INLES RIKO RIBNICA 1995 0:17:02.9 0:00:43.5 0:39:15.6 0:00:40.1 0:09:30.3 1:07:12.4
2 35 MURN LUKA TK INLES RIKO RIBNICA 1994 0:17:04.2 0:00:35.2 0:40:47.8 0:00:38.6 0:09:20.3 1:08:26.2
3 32 KRALJ URBAN TK MARIBOR 1995 0:17:22.8 0:00:37.1 0:40:31.7 0:00:42.0 0:09:31.7 1:08:45.4
4 58 LIPOVŠEK JAN TK TRISPORT KAMNIK 1995 0:17:40.9 0:00:46.3 0:43:36.0 0:00:41.6 0:09:50.7 1:12:35.6

Sprint duatlon – Mladinci (1992-1993)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 51 ZUPET BORUT TK INLES RIKO RIBNICA 1993 0:15:36.3 0:00:35.0 0:37:44.5 0:00:40.2 0:09:03.4 1:03:39.5
2 8 KOŽELJ SIMON TK TRISPORT KAMNIK 1992 0:16:18.6 0:00:37.2 0:38:27.6 0:00:37.5 0:08:54.2 1:04:55.2
3 21 FIŠTER DUŠAN TURBO TEAM TROPOVCI 1993 0:17:06.0 0:00:37.7 0:38:49.6 0:00:43.5 0:09:33.2 1:06:50.1

Sprint duatlon – Člani 1 (1982-1991)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 75 CEBIN BOJAN TK INLES RIKO RIBNICA 1986 0:14:32.7 0:00:36.1 0:37:39.1 0:00:39.6 0:08:08.6 1:01:36.2
2 71 ŠILC FRANCI TK INLES RIKO RIBNICA 1982 0:15:34.3 0:00:34.5 0:37:46.5 0:00:35.2 0:08:46.4 1:03:17.0
3 45 FUJS MATEJ TURBO TEAM TROPOVCI 1990 0:16:16.6 0:00:33.7 0:38:24.4 0:00:32.4 0:08:37.5 1:04:24.7
4 52 FLUHER BORIS TK MARIBOR 1985 0:15:39.1 0:00:36.4 0:39:11.2 0:00:37.7 0:08:33.0 1:04:37.5
5 63 MODIC MATIC TK LJUBLJANA 1987 0:16:34.4 0:01:22.1 0:40:34.7 0:01:01.7 0:09:16.3 1:08:49.3
6 38 PUCELJ ANDREJ TK INLES RIKO RIBNICA 1990 0:17:04.1 0:00:45.9 0:40:30.6 0:00:57.7 0:09:47.4 1:09:05.7
7 79 ZAJC MIHA TK INLES RIKO RIBNICA 1986 0:18:25.0 0:00:41.3 0:41:20.5 0:00:43.7 0:10:12.5 1:11:23.1
12 HRIBAR DOMEN TK TRISPORT KAMNIK 1983 0:16:42.0 0:00:58.8 0:38:57.2 0:00:51.6 0:09:15.8 DQ

Sprint duatlon – Člani 2 (1972-1981)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 3 SEME UROŠ TK MAMUT 1981 0:15:32.7 0:00:35.8 0:37:46.9 0:00:35.8 0:07:47.5 1:02:18.7
2 78 KROMAR DAMIJAN TK INLES RIKO RIBNICA 1972 0:15:33.1 0:00:34.9 0:37:47.3 0:00:36.4 0:08:04.1 1:02:36.0
3 4 HARNOLD PETER ŠD 3SPORT 1978 0:16:07.1 0:00:37.5 0:38:40.3 0:00:37.5 0:08:40.7 1:04:43.2
4 10 TORKAR GREGOR TK MAMUT 1977 0:16:15.7 0:00:40.8 0:38:30.3 0:00:43.1 0:09:03.8 1:05:13.8
5 77 BENČINA MATEJ TK INLES RIKO RIBNICA 1981 0:15:34.3 0:00:40.6 0:42:06.9 0:00:37.7 0:08:40.6 1:07:40.1
6 61 ZAJC LUKA TK LJUBLJANA 1979 0:18:02.9 0:00:41.6 0:39:45.7 0:00:48.6 0:09:15.4 1:08:34.4
7 18 PODGORŠEK ALEŠ TK TRISPORT KAMNIK 1974 0:17:54.8 0:00:48.2 0:39:37.6 0:00:46.8 0:09:30.9 1:08:38.5
8 73 RADIVOJEVIÆ ALEKSANDER TK INLES RIKO RIBNICA 1974 0:17:03.0 0:00:41.3 0:40:39.5 0:00:53.4 0:09:24.6 1:08:41.9
9 33 KROHNE ALJOŠA ŠRK CELJE 3TEAM 1975 0:17:46.6 0:00:42.9 0:41:55.2 0:00:40.5 0:09:17.7 1:10:23.1
10 7 MANDIČ PERO TK TRISPORT KAMNIK 1972 0:17:38.9 0:00:53.5 0:43:30.9 0:00:52.9 0:09:39.4 1:12:35.6
11 49 OBERSTAR TONE TRIATLON KLUB VETERAN 1981 0:18:29.3 0:00:53.9 0:44:01.6 0:01:00.7 0:10:11.3 1:14:36.9
12 46 ŠMIGOC DEJAN ŠRK CELJE 3TEAM 1977 0:18:10.7 0:00:58.5 0:45:59.8 0:01:01.4 0:10:06.8 1:16:17.3
13 34 NIKOLIÆ ÐORÐE TK LJUBLJANA 1979 0:20:44.9 0:01:23.4 0:49:18.8 0:01:07.4 0:11:20.4 1:23:55.0
14 17 SUŠNIK SREČKO ŠD IZLAKE 1972 0:22:26.2 0:01:43.4 0:54:45.9 0:01:08.0 0:13:33.7 1:33:37.2

Sprint duatlon – Veterani 1 (1967-1971)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 40 PIRC FRANCI TRISPORT 1969 0:16:18.3 0:00:34.2 0:38:29.5 0:00:28.2 0:08:29.8 1:04:20.1
2 55 LUNDER BORUT ŠD 3SPORT 1969 0:16:18.6 0:00:36.6 0:38:28.7 0:00:39.4 0:08:46.8 1:04:50.1
3 67 BAJEC MATJAŽ TK LJUBLJANA 1967 0:18:19.8 0:00:45.8 0:41:19.4 0:00:48.4 0:09:45.4 1:10:59.0
4 36 OBREZA MARKO TK INLES RIKO RIBNICA 1967 0:18:39.0 0:00:43.0 0:42:40.7 0:00:48.8 0:10:09.2 1:13:00.8
5 43 VUKAN SLAVKO TURBO TEAM TROPOVCI 1970 0:19:26.5 0:01:16.3 0:45:24.4 0:01:25.1 0:10:39.2 1:18:11.6
6 5 POLAK IZTOK TK TRISPORT KAMNIK 1970 0:22:52.6 0:01:04.2 0:54:57.0 0:01:00.8 0:13:19.7 1:33:14.4

Sprint duatlon – Veterani 2 (1962-1966)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 76 FAJFAR STANE TK INLES RIKO RIBNICA 1963 0:18:02.9 0:00:50.8 0:41:31.6 0:00:46.1 0:09:45.9 1:10:57.5
2 50 MARTIČ IGOR TRIATLON KLUB VETERAN 1963 0:19:26.2 0:00:43.1 0:41:52.2 0:00:41.7 0:10:28.0 1:13:11.3
3 48 PUST ERVIN TRIATLON KLUB VETERAN 1963 0:19:43.5 0:00:39.6 0:44:39.3 0:00:35.6 0:11:07.9 1:16:46.0

Sprint duatlon – Veterani 3 (1957-1961)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 29 STRNIŠA TONI TK INLES RIKO RIBNICA 1959 0:19:12.1 0:00:42.4 0:45:27.1 0:00:50.7 0:10:02.2 1:16:14.6
2 66 TOPALOVIČ ZORAN ŠD 3ŠPORT 1961 0:21:57.4 0:01:33.3 0:49:23.8 0:01:48.3 0:12:01.4 1:26:44.2

Sprint duatlon – Veterani 4 (1952-1956)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 41 ŽAGAR ANTON TK INLES RIKO RIBNICA 1955 0:19:27.5 0:00:40.4 0:42:15.3 0:00:37.2 0:10:13.0 1:13:13.5
2 59 ERHOVNIC TOMAŽ TK LJUBLJANA 1955 0:21:31.0 0:00:58.8 0:47:40.5 0:01:02.5 0:11:37.6 1:22:50.4
3 57 REŠČIČ IGOR ŠD 3SPORT 1952 0:21:53.0 0:01:04.3 0:53:13.9 0:00:52.3 0:11:55.7 1:28:59.3

Sprint duatlon – Veterani 5 (1951 in starejši)

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 69 KERMELJ STANISLAV TK LJUBLJANA 1951 0:21:31.0 0:00:47.7 0:47:45.6 0:01:14.8 0:11:01.3 1:22:20.4

Cici duatlon – dečki skupno

# St. Ime Klub LR Tek Kolo Tek Rezultat
1 191 BERLEC ŽIGA TK TRISPORT ALPREM 2001 0:01:35.2 0:05:26.8 0:01:07.0 0:08:09.1
2 200 DEČMAN MATEJ TK INLES RIKO RIBNICA 2000 0:01:30.2 0:05:39.9 0:01:03.8 0:08:13.9
3 189 FLIS TEO TK TRISPORT ALPREM 2001 0:01:33.1 0:05:41.6 0:01:10.5 0:08:25.2
4 124 PLANKO LOVRO TK TRISPORT ALPREM 2001 0:01:24.3 0:05:58.4 0:01:09.1 0:08:31.8
5 199 OBRADOVEC KLEMEN TK INLES RIKO RIBNICA 2000 0:01:24.0 0:06:12.5 0:01:02.1 0:08:38.7
6 185 ŠILC FRAN TK INLES RIKO RIBNICA 2001 0:01:32.2 0:06:06.2 0:01:08.4 0:08:46.9
7 177 PODGORŠEK NEJC TK TRISPORT ALPREM 2003 0:01:43.0 0:06:44.4 0:01:16.4 0:09:43.9
8 193 LESAR LAN TK INLES RIKO RIBNICA 2003 0:01:42.7 0:06:44.7 0:01:16.7 0:09:44.1
9 178 PODGORŠEK ŽIGA TK TRISPORT ALPREM 2003 0:01:41.3 0:06:58.7 0:01:19.4 0:09:59.5
10 181 FLIS NEJC TK TRISPORT ALPREM 2002 0:01:43.3 0:07:06.0 0:01:16.8 0:10:06.1
11 176 ZAJC GAŠPER TK TRISPORT ALPREM 2002 0:01:43.0 0:07:47.3 0:01:08.8 0:10:39.2
12 192 PATERNUS URBAN TK INLES RIKO RIBNICA 2003 0:01:39.9 0:07:51.9 0:01:18.3 0:10:50.1
13 194 BARTOL MIHA TK INLES RIKO RIBNICA 2005 0:01:54.9 0:10:02.4 0:01:31.9 0:13:29.3
14 125 ŠILC MARK TK INLES RIKO RIBNICA 2006 0:02:07.9 0:10:40.7 0:01:41.0 0:14:29.6

Cici duatlon – deklice skupno

# St. Ime Klub LR Tek Kolo Tek Rezultat
1 183 VRTAČIČ TJAŠA TK TRISPORT ALPREM 2000 0:01:22.6 0:05:26.4 0:00:58.4 0:07:47.5
2 187 PERKO GAJA TK TRISPORT ALPREM 2000 0:01:22.5 0:05:34.8 0:00:59.2 0:07:56.6
3 196 ŠTUPICA HANA TK INLES RIKO RIBNICA 2000 0:01:31.7 0:06:13.0 0:01:10.4 0:08:55.2
4 186 SPRUK NEJKA TK TRISPORT ALPREM 2001 0:01:31.4 0:06:12.7 0:01:11.3 0:08:55.4
5 179 MOHAR GRADIŠEK NEŽA TK TRISPORT ALPREM 2002 0:01:33.4 0:06:32.0 0:01:13.2 0:09:18.6
6 190 BERNOT URŠKA TK TRISPORT ALPREM 2001 0:01:33.1 0:06:33.7 0:01:13.5 0:09:20.3
7 188 KURET MAŠA TK TRISPORT ALPREM 2000 0:01:44.8 0:06:17.4 0:01:18.2 0:09:20.4
8 170 TOMINC NIKA ŠD 3SPORT 2002 0:01:34.8 0:06:36.7 0:01:09.8 0:09:21.3
9 195 BARTOL MONIKA TK INLES RIKO RIBNICA 2003 0:01:41.7 0:06:40.9 0:01:10.5 0:09:33.2
10 180 MANDIČ TARA TK TRISPORT ALPREM 2003 0:01:39.6 0:07:45.7 0:01:17.1 0:10:42.4
11 182 DOBOVŠEK KARIN TK TRISPORT ALPREM 2002 0:01:58.7 0:08:12.3 0:01:28.0 0:11:39.1
12 197 SIMONIČ SARA TK INLES RIKO RIBNICA 2001 0:01:50.9 0:08:32.7 0:01:29.9 0:11:53.5
13 198 SIMONIČ LEJA TK INLES RIKO RIBNICA 2001 0:01:47.4 0:09:13.0 0:01:23.1 0:12:23.5
14 171 LESAR ULA TK INLES RIKO RIBNICA 2006 0:02:07.8 0:11:01.3 0:01:50.1 0:14:59.2

Super sprint duatlon – moški skupno

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 105 KAPLAN JAKA TK INLES RIKO RIBNICA 1996 0:08:17.8 0:00:34.3 0:14:49.8 0:00:33.3 0:05:34.3 0:29:49.6
2 106 KROMAR NEJC TK INLES RIKO RIBNICA 1996 0:08:56.6 0:00:36.8 0:15:37.7 0:00:32.2 0:05:43.2 0:31:26.6
3 121 PLANKO MATEVŽ TK TRISPORT ALPREM 1998 0:08:58.5 0:00:35.9 0:16:10.1 0:00:35.3 0:05:43.8 0:32:03.6
4 119 OBREZA LEON TK TRISPORT ALPREM 1996 0:08:58.7 0:00:37.0 0:16:05.8 0:00:34.2 0:06:14.0 0:32:29.8
5 101 BARTOL DANIJEL TK INLES RIKO RIBNICA 1999 0:09:26.9 0:00:36.5 0:16:06.2 0:00:32.1 0:05:53.3 0:32:35.0
6 114 BOJANC KLEMEN TK TRISPORT ALPREM 1998 0:09:47.6 0:00:42.6 0:16:58.8 0:00:41.4 0:06:21.4 0:34:31.9
7 128 TOMINC MARTIN ŠD 3SPORT 1999 0:10:11.0 0:00:56.0 0:17:27.6 0:00:50.6 0:06:09.6 0:35:35.0
8 117 MANDIČ MARK TK TRISPORT ALPREM 1998 0:09:36.1 0:00:40.9 0:18:24.6 0:00:46.2 0:06:09.4 0:35:37.3
9 120 PAULIČ JAKA TK TRISPORT ALPREM 1998 0:10:47.0 0:00:41.4 0:16:51.0 0:00:33.7 0:06:51.1 0:35:44.3
10 110 ŠOBAR PRIMOŽ TK INLES RIKO RIBNICA 1997 0:11:10.8 0:00:36.4 0:16:33.5 0:00:40.7 0:07:33.4 0:36:34.8
11 118 OBREZA DOMEN TK TRISPORT ALPREM 1999 0:09:45.8 0:00:42.1 0:17:38.6 0:00:37.0 0:08:54.2 0:37:37.8
113 BELA-KOČAR LUKA TK TRISPORT ALPREM 1999 DNF

Super sprint duatlon – ženske skupno

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 123 URŠIČ LIZA TK TRISPORT ALPREM 1996 0:09:40.7 0:00:40.7 0:15:20.0 0:00:34.6 0:05:49.8 0:32:05.9
2 102 DEČMAN MANCA TK INLES RIKO RIBNICA 1997 0:09:47.2 0:00:38.1 0:15:17.7 0:00:37.1 0:05:57.3 0:32:17.4
3 126 SKAZA EVA TK MARIBOR 1997 0:09:39.3 0:00:44.1 0:15:19.9 0:00:38.2 0:06:34.9 0:32:56.5
4 108 LOVŠIN KAJA TK INLES RIKO RIBNICA 1997 0:09:12.6 0:00:37.7 0:17:39.8 0:00:33.8 0:06:05.3 0:34:09.2
5 107 LOVŠIN LAURA TK INLES RIKO RIBNICA 1999 0:10:01.6 0:00:35.5 0:16:54.8 0:00:36.8 0:06:28.8 0:34:37.6
6 109 MARIČ ALJA TK INLES RIKO RIBNICA 1999 0:10:14.3 0:00:38.5 0:17:48.9 0:00:41.0 0:06:24.4 0:35:47.2
7 116 HUMAR KATARINA TK TRISPORT ALPREM 1999 0:10:21.6 0:00:40.2 0:17:44.1 0:00:37.6 0:06:39.1 0:36:02.7
8 111 BAVČAR NIKA TK TRISPORT ALPREM 1998 0:11:55.2 0:00:43.7 0:18:42.0 0:00:38.2 0:07:32.2 0:39:31.4
9 103 JANEŽ JASNA TK INLES RIKO RIBNICA 1996 0:11:27.4 0:00:40.1 0:20:03.3 0:00:45.2 0:07:47.6 0:40:43.7
10 104 JANEŽ RENATA TK INLES RIKO RIBNICA 1998 0:12:22.0 0:00:52.4 0:19:14.1 0:00:37.0 0:08:37.6 0:41:43.1
11 112 BELA-KOČAR TEA TK TRISPORT ALPREM 1996 0:14:23.5 0:00:45.8 0:21:23.8 0:00:44.1 0:09:52.1 0:47:09.4
12 122 SPRUK KATARINA TK TRISPORT ALPREM 1997 0:16:14.9 0:00:46.7 0:21:28.0 0:00:44.8 0:09:33.4 0:48:47.9

Sprint duatlon – moški skupno

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 75 CEBIN BOJAN TK INLES RIKO RIBNICA 1986 0:14:32.7 0:00:36.1 0:37:39.1 0:00:39.6 0:08:08.6 1:01:36.2
2 1 PATRČEVIÆ DEJAN TK INLES RIKO RIBNICA 1975 0:14:45.8 0:00:33.5 0:38:34.7 0:00:38.1 0:07:40.1 1:02:12.4
3 3 SEME UROŠ TK MAMUT 1981 0:15:32.7 0:00:35.8 0:37:46.9 0:00:35.8 0:07:47.5 1:02:18.7
4 24 ŠPORAR MATEJ TK SWIBIR 1989 0:14:41.0 0:00:32.4 0:38:40.3 0:00:36.6 0:07:50.0 1:02:20.4
5 78 KROMAR DAMIJAN TK INLES RIKO RIBNICA 1972 0:15:33.1 0:00:34.9 0:37:47.3 0:00:36.4 0:08:04.1 1:02:36.0
6 39 MEDVED ANDREJ TK LJUBLJANA 1985 0:15:33.1 0:00:33.3 0:37:49.5 0:00:36.1 0:08:19.7 1:02:51.7
7 71 ŠILC FRANCI TK INLES RIKO RIBNICA 1982 0:15:34.3 0:00:34.5 0:37:46.5 0:00:35.2 0:08:46.4 1:03:17.0
8 51 ZUPET BORUT TK INLES RIKO RIBNICA 1993 0:15:36.3 0:00:35.0 0:37:44.5 0:00:40.2 0:09:03.4 1:03:39.5
9 40 PIRC FRANCI TRISPORT 1969 0:16:18.3 0:00:34.2 0:38:29.5 0:00:28.2 0:08:29.8 1:04:20.1
10 45 FUJS MATEJ TURBO TEAM TROPOVCI 1990 0:16:16.6 0:00:33.7 0:38:24.4 0:00:32.4 0:08:37.5 1:04:24.7
11 44 PAPIŠTA MARTIN TK ZAGREB 1991 0:16:13.9 0:00:36.7 0:38:31.7 0:00:38.4 0:08:30.6 1:04:31.3
12 52 FLUHER BORIS TK MARIBOR 1985 0:15:39.1 0:00:36.4 0:39:11.2 0:00:37.7 0:08:33.0 1:04:37.5
13 4 HARNOLD PETER ŠD 3SPORT 1978 0:16:07.1 0:00:37.5 0:38:40.3 0:00:37.5 0:08:40.7 1:04:43.2
14 55 LUNDER BORUT ŠD 3SPORT 1969 0:16:18.6 0:00:36.6 0:38:28.7 0:00:39.4 0:08:46.8 1:04:50.1
15 8 KOŽELJ SIMON TK TRISPORT KAMNIK 1992 0:16:18.6 0:00:37.2 0:38:27.6 0:00:37.5 0:08:54.2 1:04:55.2
16 10 TORKAR GREGOR TK MAMUT 1977 0:16:15.7 0:00:40.8 0:38:30.3 0:00:43.1 0:09:03.8 1:05:13.8
17 21 FIŠTER DUŠAN TURBO TEAM TROPOVCI 1993 0:17:06.0 0:00:37.7 0:38:49.6 0:00:43.5 0:09:33.2 1:06:50.1
18 27 BABICI ANDREA POOL SPORT TRIESTE 1975 0:17:05.9 0:00:39.6 0:39:18.0 0:00:40.5 0:09:07.3 1:06:51.4
19 74 LOVŠIN ALJAŽ TK INLES RIKO RIBNICA 1995 0:17:02.9 0:00:43.5 0:39:15.6 0:00:40.1 0:09:30.3 1:07:12.4
20 77 BENČINA MATEJ TK INLES RIKO RIBNICA 1981 0:15:34.3 0:00:40.6 0:42:06.9 0:00:37.7 0:08:40.6 1:07:40.1
21 64 ROGLIČ PRIMOŽ STRAUß VIP 1989 0:16:51.8 0:00:53.6 0:40:41.3 0:00:42.7 0:08:43.7 1:07:53.2
22 35 MURN LUKA TK INLES RIKO RIBNICA 1994 0:17:04.2 0:00:35.2 0:40:47.8 0:00:38.6 0:09:20.3 1:08:26.2
23 23 ARKO MATJAŽ ŠD SODRAŽICA 1973 0:16:51.6 0:00:50.3 0:40:46.5 0:00:49.0 0:09:11.5 1:08:29.1
24 61 ZAJC LUKA TK LJUBLJANA 1979 0:18:02.9 0:00:41.6 0:39:45.7 0:00:48.6 0:09:15.4 1:08:34.4
25 18 PODGORŠEK ALEŠ TK TRISPORT KAMNIK 1974 0:17:54.8 0:00:48.2 0:39:37.6 0:00:46.8 0:09:30.9 1:08:38.5
26 73 RADIVOJEVIÆ ALEKSANDER TK INLES RIKO RIBNICA 1974 0:17:03.0 0:00:41.3 0:40:39.5 0:00:53.4 0:09:24.6 1:08:41.9
27 32 KRALJ URBAN TK MARIBOR 1995 0:17:22.8 0:00:37.1 0:40:31.7 0:00:42.0 0:09:31.7 1:08:45.4
28 63 MODIC MATIC TK LJUBLJANA 1987 0:16:34.4 0:01:22.1 0:40:34.7 0:01:01.7 0:09:16.3 1:08:49.3
29 38 PUCELJ ANDREJ TK INLES RIKO RIBNICA 1990 0:17:04.1 0:00:45.9 0:40:30.6 0:00:57.7 0:09:47.4 1:09:05.7
30 19 VOLČANŠEK MITJA ŠD 3SPORT KOPER 1979 0:17:16.8 0:01:08.4 0:40:02.5 0:01:13.1 0:09:28.1 1:09:09.1
31 33 KROHNE ALJOŠA ŠRK CELJE 3TEAM 1975 0:17:46.6 0:00:42.9 0:41:55.2 0:00:40.5 0:09:17.7 1:10:23.1
32 6 PERME MIHA ŠKD HYPO 1984 0:17:38.6 0:00:58.3 0:41:52.4 0:00:50.4 0:09:31.9 1:10:51.6
33 76 FAJFAR STANE TK INLES RIKO RIBNICA 1963 0:18:02.9 0:00:50.8 0:41:31.6 0:00:46.1 0:09:45.9 1:10:57.5
34 67 BAJEC MATJAŽ TK LJUBLJANA 1967 0:18:19.8 0:00:45.8 0:41:19.4 0:00:48.4 0:09:45.4 1:10:59.0
35 79 ZAJC MIHA TK INLES RIKO RIBNICA 1986 0:18:25.0 0:00:41.3 0:41:20.5 0:00:43.7 0:10:12.5 1:11:23.1
36 58 LIPOVŠEK JAN TK TRISPORT KAMNIK 1995 0:17:40.9 0:00:46.3 0:43:36.0 0:00:41.6 0:09:50.7 1:12:35.6
36 7 MANDIČ PERO TK TRISPORT KAMNIK 1972 0:17:38.9 0:00:53.5 0:43:30.9 0:00:52.9 0:09:39.4 1:12:35.6
38 25 BEVK METOD / 1984 0:18:06.0 0:00:57.2 0:43:02.3 0:00:42.8 0:09:55.4 1:12:43.7
39 36 OBREZA MARKO TK INLES RIKO RIBNICA 1967 0:18:39.0 0:00:43.0 0:42:40.7 0:00:48.8 0:10:09.2 1:13:00.8
40 53 JAKAC BOJAN 1976 0:19:06.0 0:00:59.4 0:42:00.3 0:01:01.2 0:09:56.3 1:13:03.4
41 50 MARTIČ IGOR TRIATLON KLUB VETERAN 1963 0:19:26.2 0:00:43.1 0:41:52.2 0:00:41.7 0:10:28.0 1:13:11.3
42 41 ŽAGAR ANTON TK INLES RIKO RIBNICA 1955 0:19:27.5 0:00:40.4 0:42:15.3 0:00:37.2 0:10:13.0 1:13:13.5
43 49 OBERSTAR TONE TRIATLON KLUB VETERAN 1981 0:18:29.3 0:00:53.9 0:44:01.6 0:01:00.7 0:10:11.3 1:14:36.9
44 29 STRNIŠA TONI TK INLES RIKO RIBNICA 1959 0:19:12.1 0:00:42.4 0:45:27.1 0:00:50.7 0:10:02.2 1:16:14.6
45 46 ŠMIGOC DEJAN ŠRK CELJE 3TEAM 1977 0:18:10.7 0:00:58.5 0:45:59.8 0:01:01.4 0:10:06.8 1:16:17.3
46 65 POGRAJC ANDRAŽ STRAUß VIP 1991 0:19:08.8 0:00:59.8 0:44:08.6 0:01:11.0 0:11:04.8 1:16:33.1
47 48 PUST ERVIN TRIATLON KLUB VETERAN 1963 0:19:43.5 0:00:39.6 0:44:39.3 0:00:35.6 0:11:07.9 1:16:46.0
48 37 GALOPIN NICOLA HAPPIDEA TRIATHLON 1979 0:18:45.3 0:01:03.9 0:45:18.3 0:01:11.7 0:10:53.4 1:17:12.8
49 30 KOKELJ SIMON 1973 0:19:35.5 0:01:08.9 0:44:20.9 0:01:04.2 0:11:11.3 1:17:21.0
50 43 VUKAN SLAVKO TURBO TEAM TROPOVCI 1970 0:19:26.5 0:01:16.3 0:45:24.4 0:01:25.1 0:10:39.2 1:18:11.6
51 26 KOS JERNEJ ARNOLD PROFI 1984 0:19:10.2 0:01:01.9 0:48:12.7 0:00:56.8 0:10:25.8 1:19:47.6
52 28 BANDI DENIS ALPEADRIAMULTISPORT 1976 0:20:17.8 0:01:00.9 0:46:10.3 0:00:55.8 0:11:54.0 1:20:18.9
53 60 GAJIČ DEJAN / 1968 0:20:18.5 0:01:14.7 0:48:02.7 0:01:13.9 0:10:22.8 1:21:12.6
54 69 KERMELJ STANISLAV TK LJUBLJANA 1951 0:21:31.0 0:00:47.7 0:47:45.6 0:01:14.8 0:11:01.3 1:22:20.4
55 16 NOVŠAK BORUT ŠD TRIMUS 1975 0:21:41.7 0:01:08.6 0:46:47.2 0:01:25.4 0:11:28.9 1:22:31.9
56 59 ERHOVNIC TOMAŽ TK LJUBLJANA 1955 0:21:31.0 0:00:58.8 0:47:40.5 0:01:02.5 0:11:37.6 1:22:50.4
57 34 NIKOLIÆ ÐORÐE TK LJUBLJANA 1979 0:20:44.9 0:01:23.4 0:49:18.8 0:01:07.4 0:11:20.4 1:23:55.0
58 2 VUKOVIÆ NEVEN / 1975 0:19:21.7 0:01:14.6 0:51:09.4 0:01:22.0 0:11:20.4 1:24:28.2
59 62 POGRAJC ZVONE ZAGORJE 1962 0:22:26.1 0:01:49.8 0:46:57.0 0:01:38.7 0:12:25.3 1:25:17.0
60 70 MILOŠIČ DENIS / 1987 0:22:24.6 0:01:07.6 0:49:11.1 0:00:56.6 0:13:01.2 1:26:41.2
61 66 TOPALOVIČ ZORAN ŠD 3ŠPORT 1961 0:21:57.4 0:01:33.3 0:49:23.8 0:01:48.3 0:12:01.4 1:26:44.2
62 57 REŠČIČ IGOR ŠD 3SPORT 1952 0:21:53.0 0:01:04.3 0:53:13.9 0:00:52.3 0:11:55.7 1:28:59.3
63 5 POLAK IZTOK TK TRISPORT KAMNIK 1970 0:22:52.6 0:01:04.2 0:54:57.0 0:01:00.8 0:13:19.7 1:33:14.4
64 17 SUŠNIK SREČKO ŠD IZLAKE 1972 0:22:26.2 0:01:43.4 0:54:45.9 0:01:08.0 0:13:33.7 1:33:37.2
12 HRIBAR DOMEN TK TRISPORT KAMNIK 1983 0:16:42.0 0:00:58.8 0:38:57.2 0:00:51.6 0:09:15.8 DQ

Sprint duatlon – ženske skupno

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 42 VILIÆ SARA TK PULA 1992 0:17:04.4 0:00:33.3 0:39:22.2 0:00:37.8 0:08:44.8 1:06:22.5
2 72 ORAŽEM MONIKA TK INLES RIKO RIBNICA 1993 0:17:05.5 0:00:37.9 0:39:17.6 0:00:39.4 0:09:25.3 1:07:05.8
3 56 KOŽAR NIKA TK INLES RIKO RIBNICA 1993 0:17:42.4 0:00:37.8 0:40:06.6 0:00:45.4 0:09:12.4 1:08:24.7
4 15 ŠIMENC LAURA TK GORENJSKA 1990 0:18:04.3 0:00:46.5 0:41:37.4 0:00:53.7 0:09:13.1 1:10:35.1
5 13 OGRIN KATARINA TK TRISPORT KAMNIK 1994 0:19:13.1 0:00:41.7 0:45:06.1 0:00:39.2 0:10:12.1 1:15:52.2
6 11 ROT SAŠA ŠD SOKOL 1986 0:18:50.0 0:00:56.3 0:45:33.5 0:00:56.4 0:09:43.7 1:16:00.0
7 20 TERAŽ AMADEJA ŠD SOKOL 1989 0:20:48.4 0:00:50.3 0:46:21.9 0:00:51.7 0:11:44.4 1:20:36.7
8 14 BESAL TINA TK INLES RIKO RIBNICA 1994 0:20:21.6 0:00:56.1 0:48:08.3 0:00:44.5 0:10:57.7 1:21:08.3
9 47 HAJDINJAK MELITA TEAM TURBO TROPOVCI 1977 0:19:35.6 0:01:01.8 0:49:08.8 0:01:06.3 0:10:29.7 1:21:22.2
10 68 BAJEC KLARA TK LJUBLJANA 1972 0:20:43.5 0:01:04.3 0:48:49.5 0:01:03.0 0:11:02.0 1:22:42.3
11 22 TURK URŠKA TK INLES RIKO RIBNICA 1994 0:22:53.2 0:00:54.2 0:53:41.5 0:00:55.9 0:12:06.4 1:30:31.2
12 31 MANDL NINA MULTISPORT KRŠKO 1990 0:23:21.1 0:00:48.1 0:54:41.5 0:00:51.8 0:12:51.6 1:32:34.1
13 54 KOTAR HEDVIKA TK CELJE 1948 0:22:24.8 0:00:51.5 0:59:15.4 0:01:05.2 0:11:59.3 1:35:36.4
80 TROHA EVA TK INLES RIKO RIBNICA 1995 0:18:26.5 0:00:37.6 DNF

Sprint duatlon – Moški 1972 in mlajši

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 1 PATRČEVIÆ DEJAN TK INLES RIKO RIBNICA 1975 0:14:45.8 0:00:33.5 0:38:34.7 0:00:38.1 0:07:40.1 1:02:12.4
2 24 ŠPORAR MATEJ TK SWIBIR 1989 0:14:41.0 0:00:32.4 0:38:40.3 0:00:36.6 0:07:50.0 1:02:20.4
3 39 MEDVED ANDREJ TK LJUBLJANA 1985 0:15:33.1 0:00:33.3 0:37:49.5 0:00:36.1 0:08:19.7 1:02:51.7
4 44 PAPIŠTA MARTIN TK ZAGREB 1991 0:16:13.9 0:00:36.7 0:38:31.7 0:00:38.4 0:08:30.6 1:04:31.3
5 27 BABICI ANDREA POOL SPORT TRIESTE 1975 0:17:05.9 0:00:39.6 0:39:18.0 0:00:40.5 0:09:07.3 1:06:51.4
6 64 ROGLIČ PRIMOŽ STRAUß VIP 1989 0:16:51.8 0:00:53.6 0:40:41.3 0:00:42.7 0:08:43.7 1:07:53.2
7 23 ARKO MATJAŽ ŠD SODRAŽICA 1973 0:16:51.6 0:00:50.3 0:40:46.5 0:00:49.0 0:09:11.5 1:08:29.1
8 19 VOLČANŠEK MITJA ŠD 3SPORT KOPER 1979 0:17:16.8 0:01:08.4 0:40:02.5 0:01:13.1 0:09:28.1 1:09:09.1
9 6 PERME MIHA ŠKD HYPO 1984 0:17:38.6 0:00:58.3 0:41:52.4 0:00:50.4 0:09:31.9 1:10:51.6
10 25 BEVK METOD / 1984 0:18:06.0 0:00:57.2 0:43:02.3 0:00:42.8 0:09:55.4 1:12:43.7
11 53 JAKAC BOJAN 1976 0:19:06.0 0:00:59.4 0:42:00.3 0:01:01.2 0:09:56.3 1:13:03.4
12 65 POGRAJC ANDRAŽ STRAUß VIP 1991 0:19:08.8 0:00:59.8 0:44:08.6 0:01:11.0 0:11:04.8 1:16:33.1
13 37 GALOPIN NICOLA HAPPIDEA TRIATHLON 1979 0:18:45.3 0:01:03.9 0:45:18.3 0:01:11.7 0:10:53.4 1:17:12.8
14 30 KOKELJ SIMON 1973 0:19:35.5 0:01:08.9 0:44:20.9 0:01:04.2 0:11:11.3 1:17:21.0
15 26 KOS JERNEJ ARNOLD PROFI 1984 0:19:10.2 0:01:01.9 0:48:12.7 0:00:56.8 0:10:25.8 1:19:47.6
16 28 BANDI DENIS ALPEADRIAMULTISPORT 1976 0:20:17.8 0:01:00.9 0:46:10.3 0:00:55.8 0:11:54.0 1:20:18.9
17 16 NOVŠAK BORUT ŠD TRIMUS 1975 0:21:41.7 0:01:08.6 0:46:47.2 0:01:25.4 0:11:28.9 1:22:31.9
18 2 VUKOVIÆ NEVEN / 1975 0:19:21.7 0:01:14.6 0:51:09.4 0:01:22.0 0:11:20.4 1:24:28.2
19 70 MILOŠIČ DENIS / 1987 0:22:24.6 0:01:07.6 0:49:11.1 0:00:56.6 0:13:01.2 1:26:41.2

Sprint duatlon – Moški 1971 in starejši

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 60 GAJIČ DEJAN / 1968 0:20:18.5 0:01:14.7 0:48:02.7 0:01:13.9 0:10:22.8 1:21:12.6
2 62 POGRAJC ZVONE ZAGORJE 1962 0:22:26.1 0:01:49.8 0:46:57.0 0:01:38.7 0:12:25.3 1:25:17.0

Sprint duatlon – Ženske 1972 in mlajše

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat
1 42 VILIÆ SARA TK PULA 1992 0:17:04.4 0:00:33.3 0:39:22.2 0:00:37.8 0:08:44.8 1:06:22.5

Sprint duatlon – Ženske 1971 in starejše

# St. Ime Klub LR Tek Tran1 Kolo Tran2 Tek Rezultat