TRIATLON ”KLASIK” DRŽAVNO PRVENSTVO

Kategorija M17

Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # PLAVANJE # KOLESARJENJE # TEK SKUPNI ČAS
1 DENŠA DOMEN ENERGIJA SLO M17 2 0:21:27 1 1:05:21 1 0:35:11 2:01:59
2 ZEVNIK KLEMEN TK TRIGLAV SLO M17 3 0:23:05 2 1:07:36 4 0:37:57 2:08:38
3 SAJEVEC PETER SLO M17 4 0:24:06 3 1:10:00 2 0:35:52 2:09:58
4 JENIČ SAMO ENERGIJA SLO M17 5 0:24:07 4 1:10:06 3 0:37:52 2:12:05
5 MOČNIK ERIK KD SLOGA SLO M17 1 0:21:23 6 1:11:30 6 0:44:46 2:17:39
6 MENCINGER MATJAŽ TK BOHINJ SLO M17 8 0:29:19 5 1:11:14 5 0:38:42 2:19:15
7 ŠKRINJAR JOS PRIBATEAM SLO M17 6 0:24:06 7 1:15:21 8 0:46:50 2:28:17
8 MIŠE SIMON TK LJUBLJANA SLO M17 7 0:26:10 8 1:18:44 7 0:46:17 2:31:11

Kategorija M21

Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # PLAVANJE # KOLESARJENJE # TEK SKUPNI ČAS
1 VELEPEC UROŠ STOPTEAM SLO M21 3 0:21:26 3 1:05:19 1 0:32:27 1:59:12
2 ŽEPIČ DAMJAN TRISPORT SLO M21 6 0:22:37 2 1:04:09 2 0:32:40 1:59:26
3 KOGOJ IGOR TRISPORT SLO M21 1 0:19:50 5 1:06:50 3 0:33:08 1:59:48
4 HOČEVAR GREGA TRISPORT SLO M21 2 0:19:51 4 1:05:30 5 0:34:45 2:00:10
5 KOVAČ MATJAŽ ENERGIJA SLO M21 4 0:21:29 1 1:03:47 9 0:36:43 2:01:59
6 PEČNIK ERIK ENERGIJA SLO M21 9 0:23:42 7 1:07:09 8 0:35:55 2:06:46
7 KREGAR MIRO TRISPORT SLO M21 5 0:22:16 10 1:10:23 6 0:35:13 2:07:52
8 JURAJA SAŠO ENERGIJA SLO M21 17 0:26:33 9 1:07:25 4 0:33:56 2:07:59
9 ROZMAN ROBERT ENERGIJA SLO M21 7 0:22:41 11 1:10:25 7 0:35:47 2:08:53
10 LOVŠE JURIJ TK KOVINO SLO M21 8 0:23:28 8 1:07:14 12 0:38:37 2:09:19
11 DEBENEC BOJAN TK LJUBLJANA SLO M21 10 0:23:55 6 1:07:00 13 0:39:41 2:10:36
12 AVSEC JANEZ SLO M21 12 0:24:05 14 1:11:42 15 0:41:01 2:16:46
13 COKOAN NINO TK KOVINO SLO M21 11 0:24:01 12 1:11:10 18 0:41:59 2:17:10
14 KRANJC MITJA TK KOVINO SLO M21 16 0:26:05 13 1:11:15 14 0:40:59 2:18:14
15 MIHELIČ BLAŽ TK LJUBLJANA SLO M21 15 0:25:17 20 1:13:37 10 0:37:21 2:21:15
16 KOSMAČ SANDI SZ SEVNICA SLO M21 18 0:26:44 18 1:17:42 16 0:41:15 2:25:41
17 DEČMAN MITJA TK KOVINO SLO M21 13 0:24:42 17 1:16:32 20 0:44:51 2:26:05
18 PETEK MARJAN SLO M21 19 0:27:01 21 1:19:56 17 0:41:18 2:23:15
19 PERIČ RANKO KD SLOGA SLO M21 21 0:30:05 16 1:14:48 21 0:45:31.00 2:30:24
20 SAGADIN MIRANs SLO M21 22 0:30:42 19 1:17:44 19 0:42:21 2:30:47
21 BREGAR DRAGO KD KAMNIK SLO M21 20 0:29:51 22 1:27:23 11 0:37:59 2:35:13
22 MRAZ MATJAŽ TK KOVINO SLO M21 14 0:25:01 15 1:13:28 22 1:21:00 2:59:29
MORI MITJA ENERGIJA SLO M21 0:22:40 1:07:16 0:35:38 Diskvalif.
TOMŠIČ JANI TK LJUBLJANA SLO M21 0:20:20 1:10:18 0:00:00 Odstop
PŠENIČNIK PRIMOŽ ENERGIJA SLO M21 0:20:48 0:00:00 0:00:00 Odstop
JANEŽIČ GREGOR STOPTEAM SLO M21 0:22:43 0:00:00 0:00:00 Odstop

Kategorija M40

Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # PLAVANJE # KOLESARJENJE # TEK SKUPNI ČAS
1 ŠKRLEP ANTON TK LJUBLJANA SLO M40 2 0:26:39 1 1:14:35 2 0:38:46 2:20:00
2 AČIMOVIČ RADO TK KOVINO SLO M40 5 0:31:08 2 1:16:45 1 0:35:03 2:22:56
3 FLERIN KAREL KD KAMNIK SLO M40 4 0:29:27 3 1:17:57 4 0:42:51 2:30:15
4 BRIC SLAVKO SLO M40 3 0:28:12 6 1:23:46 3 0:42:50 2:34:48
5 OCEPEK CIRIL TK LJUBLJANA SLO M40 1 0:25:14 4 1:20:07 7 0:58:13 2:43:34
6 BOSCHERINI FRANC KD SLOGA SLO M40 6 0:35:49 5 1:22:27 6 0:49:04 2:47:20
7 JERE JOŽE SZ SEVNICA SLO M40 7 0:36:29 7 1:29:20 5 0:43:34 2:49:23
KOGOVŠEK STANE TK LJUBLJANA SLO M40 0:00:00 0:00:00 00:000 Odstop

Kategorija M50

St. St. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # PLAVANJE # KOLESARJENJE # TEK SKUPNI ČAS
76 1 TANKO JOŽE TK KOVINO SLO M50 1 0:22:00 1 1:14:24 1 0:44:06 2:20:30
83 2 STOPAR MAKS TK LJUBLJANA SLO M50 2 0:32:39 2 1:21:37 2 0:44:36 2:38:52
75 MEDVEŠČEK KAREL TK BOHINJ SLO M50 0:00:00 0:00:00 00:000 Odstop

Kategorija M60+

St. St. Mesto Priimek in ime Klub ali kraj Država Ktg. # PLAVANJE # KOLESARJENJE # TEK SKUPNI ČAS
63 1 HORVAT MATIJA TK LJUBLJANA SLO M60+ 1 0:33:32 1 1:23:24 2 0:49:34 2:46:30
78 2 HROVAT FRANC TK LJUBLJANA SLO M60+ 2 0:38:53 2 1:27:12 1 0:46:51 2:52:56
77 3 ČERNIVEC LADO TK LJUBLJANA SLO M60+ 3 0:43:43 3 1:38:39 3 0:56:22 3:18:44

Kategorija Z21

St. St. Mesto Priimek in ime Država Ktg. # PLAVANJE # KOLESARJENJE # TEK SKUPNI ČAS
1 KOZJEK NADA SLO Z21 1 0:31:19 1 1:28:11 1 0:40:33 2:40:03

EKIPE – MOŠKI

Mesto Naziv ekipe Država ČAS Priimek in ime Čas
1 TRISPORT SLO 5:59:24 ŽEPIČ DAMJAN 1:59:26
KOGOJ IGOR 1:59:48
HOČEVAR GREGA 2:00:10
2 ENERGIJA SLO 6:18:51 KOVAČ MATJAŽ 2:01:59
JURAJA MATJAŽ 2:07:59
ROZMAN ROBERT 2:08:53
3 TK KOVINOTEHNA SLO 6:44:43 LOVŠE JURIJ 2:09:19
COKAN NINO 2:17:10
KRANJC MITJA 2:18:14