REZULTATI PO KATEGORIJAH ZA SLOVENSKI POKAL

KATEGORIJA MLADINCI

Mesto Skupni čas Štartna številka Priimek in ime Klub Leto roj. Licenca
1 1:08:32 34 KRAJNC DAVID TRISPORT KAMNIK 1982
2 1:12:31 66 PELAJ ALBERT TŠD GRIC 1988
3 1:17:01 7 REMIČ ANDREJ TK RIBNICA 1985 735
4 1:17:21 5 ZAJC MIHA TK RIBNICA 1986
5 1:37:27 19 IVAČIČ SANDI TRISPORT KAMNIK 1982

KATEGORIJA ČLANI

Mesto Skupni čas Štartna številka Priimek in ime Klub Leto roj. Licenca
1 1:03:42 23 PEČNIK ERIH TK LJUBLJANA 1973 110
2 1:04:24 47 HOČEVAR GREGA SOKOLI TIVOLI 1972 205
3 1:05:18 29 TIŠLJAR MIRKO TRISPORT KAMNIK 1976 DA
4 1:06:34 13 ŽEPIC DAMJAN TK RIBNICA 1971
5 1:07:03 8 MOČNIK ERIK TRISPORT KAMNIK 1977 611
6 1:07:46 25 ERLIH SAŠA TK MARIBOR 1975 1205
7 1:09:30 67 TEPEŠ DEJAN TK LJUBLJANA 1973
8 1:09:52 3 KRAJNC MITJA PKSK 1968
9 1:10:11 37 KLENOVŠEK TOMAŽ TK MARIBOR 1968
10 1:11:08 2 KRAJNC DAMJAN TRI TEAM CELJE 1969
11 1:11:32 62 MENARD MIHA TK LJUBLJANA 1981
12 1:11:39 4 BENČINA MATEJ TK RIBNICA 1981 703
13 1:11:50 57 DOBREČOVIČ SREČKO TK LJUBLJANA 1980
14 1:12:11 11 JENKO UROŠ TK RIBNICA 1963 727
15 1:12:23 39 MACEK UROŠ TK MARIBOR 1970 1216
16 1:12:56 43 SAGADIN MIRAN TK MARIBOR 1966 1214
17 1:15:21 63 ŠULIGOJ GORAZD TK CELEIA 1973 807
18 1:15:42 56 VARGA ALEKSANDER TK MARIBOR 1973
19 1:16:09 65 PELAJ AVDULLA TŠD GRIC 1963
20 1:16:27 6 DECMAN MITJA TK RIBNICA 1969 706
21 1:16:28 36 STOPAR ALEŠ ŠD CASINO 1969
22 1:17:35 12 DOLGAN BOŠTJAN TK LJUBLJANA 1980
23 1:17:53 48 BOZI KARNO TK MARIBOR 1972
24 1:24:31 38 JAKI DEJAN 1967
25 1:24:51 35 KOMPAN ZLATKO 1966
26 1:27:08 55 GERM MIHA 1981
27 1:27:43 26 FORJAN ALEŠ 1980
28 1:28:52 22 ROŠAR BOŠTJAN 1973

Kategorija: VETERANI

Mesto Skupni čas Štartna številka Priimek in ime Klub Leto roj. Licenca
1 1:07:36 45 KREGAR MIRO TRISPORT KAMNIK 1962 606
2 1:10:03 59 DEBENEC BOJAN TK CELEIA 1957
3 1:15:51 9 MIHELJ RAJKO TK LJUBLJANA 1959 124
4 1:19:26 58 KOGOVŠEK STANE NOVICE EXTREME 1956
5 1:24:00 18 GROSS SAMO TK LJUBLJANA 1962 123
6 1:26:28 60 BROVINŠEK MLADEN TK MARIBOR 1957
7 1:26:48 27 STOPAR MAKS TK BOHINJ 1943
8 1:27:32 15 ŠTRUKELJ ANDREJ TK MARIBOR 1962
9 1:27:44 32 JEGRIŠNIK MIRKO 1950
10 1:29:42 64 PLIVERIC MARKO SOKOLI TIVOLI 1952 209
11 1:31:14 14 TANKO JOŽE TK CELEIA 1946
12 1:37:59 54 KABAJ MILAN TK MARIBOR 1949 1207
13 1:40:22 49 VELIKOVIC MILIVOJ TK TRIGLAV KRAN. 1937
14 1:42:13 31 LAMPE UROŠ TK LJUBLJANA 1937 106
15 1:48:04 16 ČERNIVEC LADO TK LJUBLJANA 1933 104

KATEGORIJA ŽENSKE

Mesto Skupni čas Štartna številka Priimek in ime Klub Leto roj. Licenca
1 1:12:40 33 CERUT ANJA SOKOLI TIVOLI 1982
2 1:18:20 30 TRNKOCZY ANA SOKOLI TIVOLI 1977 217
3 1:26:21 42 ANGLEITNER TANJA TK MARIBOR 1972
4 1:34:28 20 VILAR TADEJA TK MARIBOR 1982
5 1:35:08 17 VILAR ŠTRUKELJ TK MARIBOR 1955
6 1:36:50 10 TANKO VIDA TK CELEIA 1966

REZULTATI ZA EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO 2002

REZULTATI EKIPNO

Mesto Vsota skupnih časov Ekipa
1 3:19:57 TRISPORT KAMNIK
2 3:24:44 TK LJUBLJANA
3 3:30:53 TK MB I
4 3:34:40 TK RIBNICA
5 3:58:06 TK MB II
6 4:15:39 TK LJ II
7 4:31:59 TK MB VETERANI
8 4:35:57 TK MB ŽENSKE

ČLANI EKIPE

Štartna številka Skupni čas Priimek in ime Klub Ekipa Leto roj.
9 1:15:51 MIHELJ RAJKO TK LJUBLJANA TK LJ II 1959
12 1:17:35 DOLGAN BOŠTJAN TK LJUBLJANA TK LJ II 1980
31 1:42:13 LAMPE UROŠ TK LJUBLJANA TK LJ II 1937
67 1:09:30 TEPEŠ DEJAN TK LJUBLJANA TK LJUBLJANA 1973
62 1:11:32 MENARD MIHA TK LJUBLJANA TK LJUBLJANA 1981
57 1:11:50 DOBRECOVIČ SREČKO TK LJUBLJANA TK LJUBLJANA 1980
23 1:03:42 PEČNIK ERIH TK LJUBLJANA TK LJUBLJANA 1973
43 1:12:56 SAGADIN MIRAN TK MARIBOR TK MB I 1966
25 1:07:46 ERLIH SAŠA TK MARIBOR TK MB I 1975
39 1:12:23 MACEK UROŠ TK MARIBOR TK MB I 1970
37 1:10:11 KLENOVŠEK TOMAŽ TK MARIBOR TK MB I 1968
48 1:17:53 BOZI KARNO TK MARIBOR TK MB II 1972
38 1:24:31 JAKI DEJAN TK MARIBOR TK MB II 1967
56 1:15:42 VARGA ALEKSANDER TK MARIBOR TK MB II 1973
15 1:27:32 ŠTRUKELJ ANDREJ TK MARIBOR TK MB VETERANI 1962
54 1:37:59 KABAJ MILAN TK MARIBOR TK MB VETERANI 1949
60 1:26:28 BROVINŠEK MLADEN TK MARIBOR TK MB VETERANI 1957
20 1:34:28 VILAR TADEJA TK MARIBOR TK MB ŽENSKE 1982
42 1:26:21 ANGLEITNER TANJA TK MARIBOR TK MB ŽENSKE 1972
17 1:35:08 VILAR ŠTRUKELJ LJUBA TK MARIBOR TK MB ŽENSKE 1955
4 1:11:39 BENČINA MATEJ TK RIBNICA TK RIBNICA 1981
13 1:06:34 ŽEPIC DAMJAN TK RIBNICA TK RIBNICA 1971
7 1:17:01 REMIČ ANDREJ TK RIBNICA TK RIBNICA 1985
6 1:16:27 DECMAN MITJA TK RIBNICA TK RIBNICA 1969
34 1:08:32 KRAJNC DAVID TRISPORT KAMNIK KAMNIK 1982
8 1:07:03 MOČNIK ERIK TRISPORTKAMNIK KAMNIK 1977
45 1:07:36 KREGAR MIRO TRISPORTKAMNIK KAMNIK 1962
29 1:05:18 TIŠLJAR MIRKO TRISPORT KAMNIK KAMNIK 1976

ABSOLUTNO MOŠKI

REZULTATI ABSOLUTNO

Mesto Skupni čas Štartna številka Priimek in ime Klub Leto roj. Licenca
1 1:03:42 23 PEČNIK ERIH TK LJUBLJANA 1973 110
2 1:04:24 47 HOČEVAR GREGA SOKOLI TIVOLI 1972 205
3 1:05:18 29 TIŠLJAR MIRKO TRISPORT KAMNIK 1976 DA
4 1:06:34 13 ŽEPIC DAMJAN TK RIBNICA 1971
5 1:07:03 8 MOCNIK ERIK TRISPORT KAMNIK 1977 611
6 1:07:36 45 KREGAR MIRO TRISPORT KAMNIK 1962 606
7 1:07:46 25 ERLIH SAŠA TK MARIBOR 1975 1205
8 1:08:32 34 KRAJNC DAVID TRISPORT KAMNIK 1982
9 1:09:30 67 TEPEŠ DEJAN TK LJUBLJANA 1973
10 1:09:52 3 KRAJNC MITJA PKSK 1968
11 1:10:03 59 DEBENEC BOJAN TK CELEIA 1957
12 1:10:11 37 KLENOVŠEK TOMAŽ TK MARIBOR 1968
13 1:11:08 2 KRAJNC DAMJAN TRI TEAM CELJE 1969
14 1:11:32 62 MENARD MIHA TK LJUBLJANA 1981
15 1:11:39 4 BENČINA MATEJ TK RIBNICA 1981 703
16 1:11:50 57 DOBRECOVIČ TK LJUBLJANA 1980
17 1:12:11 11 JENKO UROŠ TK RIBNICA 1963 727
18 1:12:23 39 MACEK UROŠ TK MARIBOR 1970 1216
19 1:12:31 66 PELAJ ALBERT TŠD GRIC 1988
20 1:12:56 43 SAGADIN MIRAN TK MARIBOR 1966 1214
21 1:15:21 63 ŠULIGOJ GORAZD TK CELEIA 1973 807
22 1:15:42 56 VARGA ALEKSANDER TK MARIBOR 1973
23 1:15:51 9 MIHELJ RAJKO TK LJUBLJANA 1959 124
24 1:16:09 65 PELAJ AVDULLA TŠD GRIC 1963
25 1:16:27 6 DECMAN MITJA TK RIBNICA 1969 706
26 1:16:28 36 STOPAR ALEŠ ŠD CASINO 1969
27 1:17:01 7 REMIC ANDREJ TK RIBNICA 1985 735
28 1:17:21 5 ZAJC MIHA TK RIBNICA 1986
29 1:17:35 12 DOLGAN BOŠTJAN TK LJUBLJANA 1980
30 1:17:53 48 BOZI KARNO TK MARIBOR 1972
31 1:19:26 58 KOGOVŠEK STANE NOVICE EXTREME 1956
32 1:24:00 18 GROSS SAMO TK LJUBLJANA 1962 123
33 1:24:31 38 JAKI DEJAN 1967
34 1:24:51 35 KOMPAN ZLATKO 1966
35 1:26:28 60 BROVINŠEK MLADEN TK MARIBOR 1957
36 1:26:48 27 STOPAR MAKS TK BOHINJ 1943
37 1:27:08 55 GERM MIHA 1981
38 1:27:32 15 ŠTRUKELJANDREJ TK MARIBOR 1962
39 1:27:43 26 FORJAN ALEŠ 1980
40 1:27:44 32 JEGRIŠNIK MIRKO 1950
41 1:28:52 22 ROŠAR BOŠTJAN 1973
42 1:29:42 64 PLIVERIC MARKO SOKOLI TIVOLI 1952 209
43 1:31:14 14 TANKO JOŽE TK CELEIA 1946
44 1:37:27 19 IVAČIČ SANDI TRISPORT KAMNIK 1982
45 1:37:59 54 KABAJ MILAN TK MARIBOR 1949 1207
46 1:40:22 49 VELIKOVIC MILIVOJ TK TRIGLAV KRANJ 1937
47 1:42:13 31 LAMPE UROŠ TK LJUBLJANA 1937 106
48 1:48:04 16 ČERNIVEC LADO TK LJUBLJANA 1933 104

ABSOLUTNO ŽENSKE

Mesto Skupni cas Štartna številka Priimek in ime Klub Leto roj. Licenca
1 1:12:40 33 CERUT ANJA SOKOLI TIVOLI 1982
2 1:18:20 30 TRNKOCZY ANA SOKOLI TIVOLI 1977 217
3 1:26:21 42 ANGLEITNER TANJA TK MARIBOR 1972
4 1:34:28 20 VILAR TADEJA TK MARIBOR 1982
5 1:35:08 17 VILAR ŠTRUKELJ TK MARIBOR 1955
6 1:36:50 10 TANKO VIDA TK CELEIA 1966

PRIHOD NA CILJ (VSI)

Mesto Skupni čas Štartna številka Priimek in ime Klub
1 1:03:42 23 PEČNIK ERIH TK LJUBLJANA
2 1:04:24 47 HOČEVAR GREGA SOKOLI TIVOLI
3 1:05:1 8 29 TIŠLJAR MIRKO TRISPORT KAMNIK
4 1:06:34 13 ŽEPIC DAMJAN TK RIBNICA
5 1:07:03 8 MOČNIK ERIK TRISPORT KAMNIK
6 1:07:36 45 KREGAR MIRO TRISPORT KAMNIK
7 1:07:46 25 ERLIH SAŠA TK MARIBOR
8 1:08:32 34 KRAJNC DAVID TRISPORT KAMNIK
9 1:09:30 67 TEPEŠ DEJAN TK LJUBLJANA
10 1:09:52 3 KRAJNC MITJA PKSK
11 1:10:03 59 DEBENEC BOJAN TK CELEIA
12 1:10:11 37 KLENOVŠEK TOMAŽ TK MARIBOR
13 1:11:08 2 KRAJNC DAMJAN TRI TEAM CELJE
14 1:11:32 62 MENARD MIHA TK LJUBLJANA
15 1:11:39 4 BENCINA MATEJ TK RIBNICA
16 1:11:50 57 DOBRECOVIČ SREČKO TK LJUBLJANA
17 1:12:11 11 JENKO UROŠ TK RIBNICA
18 1:12:23 39 MACEK UROŠ TK MARIBOR
19 1:12:31 66 PELAJ ALBERT TŠD GRIC
20 1:12:40 33 CERUT ANJA SOKOLI TIVOLI
21 1:12:56 43 SAGADIN MIRAN TK MARIBOR
22 1:15:21 63 ŠULIGOJ GORAZD TK CELEIA
23 1:15:42 56 VARGA ALEKSANDER TK MARIBOR
24 1:15:51 9 MIHELJ RAJKO TK LJUBLJANA
25 1:16:09 65 PELAJ AVDULLA TŠD GRIC
26 1:16:27 6 DECMAN MITJA TK RIBNICA
27 1:16:28 36 STOPAR ALEŠ ŠD CASINO
28 1:17:01 7 REMIC ANDREJ TK RIBNICA
29 1:17:21 5 ZAJC MIHA TK RIBNICA
30 1:17:35 12 DOLGAN BOŠTJAN TK LJUBLJANA
31 1:17:53 48 BOZI KARNO TK MARIBOR
32 1:18:20 30 TRNKOCZY ANA SOKOLI TIVOLI
33 1:19:26 58 KOGOVŠEK STANE NOVICE EXTREME
34 1:24:00 18 GROSS SAMO TK LJUBLJANA
35 1:24:31 38 JAKI DEJAN
36 1:24:51 35 KOMPAN ZLATKO
37 1:26:21 42 ANGLEITNER TANJA TK MARIBOR
38 1:26:28 60 BROVINŠEK MLADEN TK MARIBOR
39 1:26:48 27 STOPAR MAKS TK BOHINJ
40 1:27:08 55 GERM MIHA
41 1:27:32 15 ŠTRUKELJ ANDREJ TK MARIBOR
42 1:27:43 26 FORJAN ALEŠ
43 1:27:44 32 JEGRIŠNIK MIRKO
44 1:28:52 22 ROŠAR BOŠTJAN
45 1:29:42 64 PLIVERIC MARKO SOKOLI TIVOLI
46 1:31:14 14 TANKO JOŽE TK CELEIA
47 1:34:28 20 VILAR TADEJA TK MARIBOR
48 1:35:08 17 VILAR ŠTRUKELJ TK MARIBOR
49 1:36:50 10 TANKO VIDA TK CELEIA
50 1:37:27 19 IVACIC SANDI TRISPORT KAMNIK
51 1:37:59 54 KABAJ MILAN TK MARIBOR
52 1:40:22 49 VELIKOVIC MILIVOJ TK TRIGLAV KRANJ
53 1:42:13 31 LAMPE UROŠ TK LJUBLJANA
54 1:48:04 16 ČERNIVEC LADO TK LJUBLJANA

ČASI PO POSAMEZNIH DISCIPLINAH (INFORMATIVNO)

Štartna številka Priimek in ime Klub Plavanje Kolo Tek Skupni cas
2 KRAJNC DAMJAN TRI TEAM CELJE 0:12:00 0:33:12 0:25:56 1:11:08
3 KRAJNC MITJA PKSK 0:12:06 0:31:05 0:26:41 1:09:52
4 BENČINA MATEJ TK RIBNICA 0:13:18 0:34:26 0:23:55 1:11:39
5 ZAJC MIHA TK RIBNICA 0:12:17 0:34:31 0:30:33 1:17:21
6 DECMAN MITJA TK RIBNICA 0:12:12 0:35:31 0:28:44 1:16:27
7 REMIČ ANDREJ TK RIBNICA 0:12:14 0:32:50 0:31:57 1:17:01
8 MOČNIK ERIK TRISPORT KAMNIK 0:11:26 0:31:40 0:23:57 1:07:03
9 MIHELJ RAJKO TK LJUBLJANA 0:14:40 0:36:32 0:24:39 1:15:51
10 TANKO VIDA TK CELEIA 0:14:01 0:43:37 0:39:12 1:36:50
11 JENKO UROŠ TK RIBNICA 0:14:04 0:33:50 0:24:17 1:12:11
12 DOLGAN BOŠTJAN TK LJUBLJANA 0:14:23 0:37:24 0:25:48 1:17:35
13 ŽEPIC DAMJAN TK RIBNICA 0:11:25 0:31:26 0:23:43 1:06:34
14 TANKO JOŽE TK CELEIA 0:12:39 0:40:21 0:38:14 1:31:14
15 ŠTRUKELJ ANDREJ TK MARIBOR 0:14:39 0:40:37 0:32:16 1:27:32
16 ČERNIVEC LADO TK LJUBLJANA 0:21:17 0:46:47 0:40:00 1:48:04
17 VILAR ŠTRUKELJ LJUBA TK MARIBOR 0:19:25 0:42:23 0:33:20 1:35:08
18 GROSS SAMO TK LJUBLJANA 0:16:21 0:38:11 0:29:28 1:24:00
19 IVAČIČ SANDI TRISPORT KAMNIK 0:12:01 0:34:35 0:50:51 1:37:27
20 VILAR TADEJA TK MARIBOR 0:14:00 0:43:26 0:37:02 1:34:28
22 ROŠAR BOŠTJAN 0:15:45 0:39:54 0:33:13 1:28:52
23 PEČNIK ERIH TK LJUBLJANA 0:11:18 0:29:40 0:22:44 1:03:42
25 ERLIH SAŠA TK MARIBOR 0:11:54 0:31:22 0:24:30 1:07:46
26 FORJAN ALEŠ 0:16:24 0:41:51 0:29:28 1:27:43
27 STOPAR MAKS TK BOHINJ 0:16:30 0:39:19 0:30:59 1:26:48
29 TIŠLJAR MIRKO TRISPORT KAMNIK 0:11:26 0:30:59 0:22:53 1:05:18
30 TRNKOCZY ANA SOKOLI TIVOLI 0:13:39 0:34:16 0:30:25 1:18:20
31 LAMPE UROŠ TK LJUBLJANA 0:18:13 0:45:52 0:38:08 1:42:13
32 JEGRIŠNIK MIRKO 0:16:50 0:41:22 0:29:32 1:27:44
33 CERUT ANJA SOKOLI TIVOLI 0:11:45 0:33:16 0:27:39 1:12:40
34 KRAJNC DAVID TRISPORT KAMNIK 0:11:29 0:31:38 0:25:25 1:08:32
35 KOMPAN ZLATKO 0:15:26 0:39:41 0:29:44 1:24:51
36 STOPAR ALEŠ ŠD CASINO PORTOROŽ 0:11:47 0:35:04 0:29:37 1:16:28
37 KLENOVŠEK TOMAŽ TK MARIBOR 0:12:04 0:34:21 0:23:46 1:10:11
38 JAKI DEJAN 0:16:54 0:39:03 0:28:34 1:24:31
39 MACEK UROŠ TK MARIBOR 0:12:57 0:33:51 0:25:35 1:12:23
42 ANGLEITNER TANJA TK MARIBOR 0:16:41 0:38:53 0:30:47 1:26:21
43 SAGADIN MIRAN TK MARIBOR 0:14:46 0:35:04 0:23:06 1:12:56
45 KREGAR MIRO TRISPORT KAMNIK 0:11:41 0:31:28 0:24:27 1:07:36
47 HOCEVAR GREGA SOKOLI TIVOLI 0:10:11 0:29:43 0:24:30 1:04:24
48 BOZI KARNO TK MARIBOR 0:14:27 0:35:39 0:27:47 1:17:53
49 VELIKOVIČ MILIVOJ TK TRIGLAV KRANJ 0:16:14 0:44:15 0:39:53 1:40:22
54 KABAJ MILAN TK MARIBOR 0:16:25 0:44:32 0:37:02 1:37:59
55 GERM MIHA 0:12:40 0:41:06 0:33:22 1:27:08
56 VARGA ALEKSANDER TK MARIBOR 0:14:29 0:33 0:27:38 1:15:42
57 DOBRECOVIČ SREČKO TK LJUBLJANA 0:12:16 0:34 0:24:36 1:11:50
58 KOGOVŠEK STANE NOVICE EXTREME 0:15:25 0:37:36 0:26:25 1:19:26
59 DEBENEC BOJAN TK CELEIA 0:11:40 0:33:12 0:25:11 1:10:03
60 BROVINŠEK MLADEN TK MARIBOR 0:14:35 0:38:55 0:32:58 1:26:28
62 MENARD MIHA TK LJUBLJANA 0:11:23 0:31:58 0:28:11 1:11:32
63 ŠULIGOJ GORAZD TK CELEIA 0:14:25 0:34:04 0:26:52 1:15:21
64 PLIVERIČ MARKO SOKOLI TIVOLI 0:14:33 0:39:38 0:35:31 1:29:42
65 PELAJ AVDULLA TŠD GRIC 0:11:44 0:36:11 0:28:14 1:16:09
66 PELAJ ALBERT TŠD GRIC 0:11:50 0:31:19 0:29:22 1:12:31
67 TEPEŠ DEJAN TK LJUBLJANA 0:12:02 0:31:18 0:26:10 1:09:30